Categorie 'Jongens Junior B'

Categorie gegevens

Deelnemers: 43
Categorie afkorting: JJB
Berekeningswijze: Mannen
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 100 meter
  • 1 x 200 meter
  • 1 x 400 meter
  • 1 x 800 meter
  • 1 x 1500 meter
  • 1 x 5000 meter
  • 6 x Discuswerpen
  • 6 x Kogelstoten
  • 6 x Speerwerpen
  • 10 x Hoogspringen
  • 10 x Polsstokhoogspringen
  • 6 x Verspringen
  • Tijdschema 'Jongens Junior B'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    19:00 Polshoog Uitslagen
    19:00 Hoog Uitslagen
    19:00 100m Uitslagen
    19:25 800m Uitslagen
    20:05 200m Uitslagen
    20:25 1500m Uitslagen
    21:00 Ver Uitslagen
    21:00 400m Uitslagen


    Tijdschema

    19:00u21:30u
    Jongens Junior B
    Polshoog
    400m

    Atleten 'Jongens Junior B'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 100m200m400m800m1500m5000mDiscusKogelSpeerHoogPolshoogVer
    326 Cédric Fini AV Wijchen 100m
    200m
    100 meter200 meter ----------
    337 Luc de Kruijf PH 100m
    400m
    100 meter400 meter ----------
    338 Max de Kruijf PH 100m
    400m
    100 meter400 meter ----------
    342 Noud van de Mast AV34 100m
    Ver
    100 meterVerspringen ----------
    343 Kylian Meeuwisz Pallas `67 100m
    Ver
    100 meterVerspringen ----------
    350 Kimani Sankon AV PEC 1910 100m
    800m
    100 meter800 meter ----------
    353 Ivar De Vries AL73 100m
    400m
    100 meter400 meter ----------
    359 Joep Bisschop AV PEC 1910 1500m
    1500 meter -----------
    367 Yordi Druijff Triathlon 1500m
    1500 meter -----------
    372 Thomas Gonggrijp AL73 1500m
    Hoog
    1500 meterHoogspringen ----------
    423 Kjell de Groot Flevo Delta 1500m
    1500 meter -----------
    431 Filip Hofstede AV PEC 1910 1500m
    1500 meter -----------
    434 Ids van Korven RTE 1500m
    1500 meter -----------
    440 Sven Van d...eerendonk PH 1500m
    1500 meter -----------
    445 Niels Peeters VRT 1500m
    1500 meter -----------
    492 Tim Schüssel Nijmegen 1500m
    1500 meter -----------
    496 Thorben Segers Eindhoven 1500m
    1500 meter -----------
    506 Martijn Wijnhoven Nijmegen 1500m
    1500 meter -----------
    509 Tijmen Wisselink AV Argo 1500m
    1500 meter -----------
    513 Bram van Alebeek Nijmegen 200m
    400m
    200 meter400 meter ----------
    521 Erik Mies Nijmegen 200m
    400m
    200 meter400 meter ----------
    527 Wouter Weijnen VOLO 200m
    400m
    200 meter400 meter ----------
    528 Yassine Boauziz AV34 100m
    400m
    100 meter400 meter ----------
    536 Ronald Mulder Groningen 400m
    400 meter -----------
    645 Olivier van Benthem AV PEC 1910 800m
    800 meter -----------
    654 Koen Geelen Pallas `67 800m
    800 meter -----------
    658 Jan Hiltjesdam AV Rijssen 800m
    800 meter -----------
    659 Noah Holten Scopias 800m
    800 meter -----------
    662 Gijs Houtman PH 800m
    Ver
    800 meterVerspringen ----------
    664 Levi Janssen Nijmegen 800m
    800 meter -----------
    671 Noah Lampio AVA `70 800m
    800 meter -----------
    676 Giel Meijer AV PEC 1910 800m
    800 meter -----------
    677 Mads Meijer de Sprinter 800m
    800 meter -----------
    679 Duncan Mulder AV PEC 1910 800m
    800 meter -----------
    680 Ids Peenstra AV PEC 1910 800m
    800 meter -----------
    682 Nils Reefman Pallas `67 800m
    800 meter -----------
    689 Max Swabedissen AV Rijssen 800m
    800 meter -----------
    691 Rafael Tromp AV Cifla 800m
    800 meter -----------
    693 Karsten van Ommen Isala `96 1500m
    1500 meter -----------
    698 Jamie Verhagen Groningen 800m
    800 meter -----------
    705 Diede Wit Pallas `67 800m
    800 meter -----------
    706 Mike van Wouwe ATH 800m
    800 meter -----------
    717 Casper Couwenberg PH Polshoog
    Ver
    PolsstokhoogspringenVerspringen ----------

    Verenigingen 'Jongens Junior B'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    Atletico `73 AL73 2
    Atletiekvereniging ATH ATH 1
    AV Argo ARGO 1
    AV Cifla CFLA 1
    AV de Sprinter MDSP 1
    AV Flevo Delta FLDT 1
    AV Pallas `67 PL67 4
    AV PEC 1910 PEC 7
    AV Rijssen RSSN 2
    AV Triathlon Triathlon 1
    AV Wijchen WYCH 1
    AV `34 Apeldoorn AV34 2
    AVA `70 AV70 1
    Eindhoven Atletiek EHAT 1
    Groningen Atletiek GRNG 2
    Isala `96 ISLA 1
    Nijmegen Atletiek NYMG 5
    O.S.S. - VOLO VOLO 1
    Prins Hendrik PH 5
    Running Team Eindhoven RTE 1
    Scopias Atletiek SCPS 1
    Venloop Running Team VRT 1

    Uitslagen 100 meter Jongens Junior B

    # Naam Res OBP
    1 Cédric Fini AV Wijchen 11,67 -0.5 m/s11,43
    2 Yassine Boauziz AV34 11,84 +0.6 m/s11,49
    3 Noud van de Mast AV34 12,10 +0.6 m/s11,50
    4 Kylian Meeuwisz Pallas `67 12,46 -0.4 m/s12,32
    5 Kimani Sankon AV PEC 1910 12,74 -0.5 m/s13,00
    6 Luc de Kruijf PH 13,68 -1.6 m/s13,55
    7 Max de Kruijf PH 14,11 -1.6 m/s13,55
    Ivar De Vries AL73 DNS 12,46

    Uitslagen 200 meter Jongens Junior B

    # Naam Res OBP
    1 Cédric Fini AV Wijchen 24,81 -0.5 m/s25,46
    2 Wouter Weijnen VOLO 24,87 +0.0 m/s24,14
    3 Bram van Alebeek Nijmegen 24,88 -0.5 m/s25,01
    4 Erik Mies Nijmegen 25,56 -0.4 m/s26,40

    Uitslagen 400 meter Jongens Junior B

    # Naam ResOBP
    1 Yassine Boauziz AV34 51,19 50,39
    2 Wouter Weijnen VOLO 55,33 54,09
    3 Erik Mies Nijmegen 56,84 56,50
    4 Bram van Alebeek Nijmegen 57,68 59,88
    5 Ivar De Vries AL73 58,84 58,09
    6 Ronald Mulder Groningen 59,90 ---
    7 Max de Kruijf PH 1:01,83 1:02,41
    8 Luc de Kruijf PH 1:04,36 1:02,42

    Uitslagen 5000 meter Jongens Junior B

    Er zijn nog geen ingeschreven atleten

    Uitslagen Discuswerpen Jongens Junior B

    Er zijn nog geen ingeschreven atleten

    Uitslagen Kogelstoten Jongens Junior B

    Er zijn nog geen ingeschreven atleten

    Uitslagen Speerwerpen Jongens Junior B

    Er zijn nog geen ingeschreven atleten

    Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior B

    # Naam 1.701.751.80ResOBP
    1 Thomas Gonggrijp AL73 O XXO XXX 1,75 1,80

    Uitslagen Polsstokhoogspringen Jongens Junior B

    # Naam 2.002.10ResOBP
    1 Casper Couwenberg PH O XXX 2,00 2,10

    Uitslagen Verspringen Jongens Junior B

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    1 Noud van de Mast AV34 - 6,17 6,01 6,22 X 6,20 6,22 -0.2 m/s6,21
    2 Kylian Meeuwisz Pallas `67 X 5,26 5,31 X 5,47 5,32 5,47 +0.1 m/s5,72
    3 Gijs Houtman PH 4,38 4,55 4,43 X 4,39 3,87 4,55 +0.5 m/s---
    4 Casper Couwenberg PH 4,11 3,86 3,92 3,82 4,12 4,10 4,12 +0.5 m/s---