Atleten 'Meisjes Junior C'

Snr Naam Onderdelen Startgroep 80m80m_hf80m_f150m150m_f300m300m_f800m1500m80mH80mH_hf80mH_f300mH300mH_f1500m SC4x80mSpeerSpeer_fDiscusDiscus_fKogelKogelslKogel_fHoogHSSPolshoogVerHoog_fVer_f
1477 Yana van Aarle Eindhoven 300m
800m
Speer
300m MC (zo)800m MC (za)Speer MC (...e groep 1 --------------------------
1478 Fenna Achterberg VAV 80m
80m_f
80m_hf
150m
150m_f
Hoog
Hoog_f
80 meter MC (za)80 meter finale MC80m halve finale MC150m MC (zo)150m finale MCHoogspring...e groep 2Hoog finale MC (zo) ----------------------
1479 Birgit Aertssen AV Lycurgus 150m
300m
150m MC (zo)300m MC (zo) ---------------------------
1480 Yassira Ahraoui AV Sparta Discus
Kogel
Discus MC ...e groep 2 ---------------------------
1481 Gwen Alewijnse AV Aalsmeer 800m
1500m
800m MC (za)1500m MC (zo) ---------------------------
1482 Suus Altorf De Spartaan 300m
800m
300m MC (zo)800m MC (za) ---------------------------
1483 Anouk Andeweg AV Spiridon 150m
800m
Speer
Ver
150m MC (zo)800m MC (za) -------------------------
1484 Meike van Arendonk ACHL Speer
----------------------------
1485 Lisa Arts Castricum 1500m
1500m MC (zo) ----------------------------
1486 Robin Arts AV Wijchen 80m
800m
4x80m
80 meter MC (za)800m MC (za) --------------------------
1487 Lisa van Baalen DVTR 80mH
HSS
80m horden MC (zo)Hink-stap-...n MC (zo) ---------------------------
1488 Marleen Baas AC TION 80mH
80mH_f
80mH_hf
Speer
Speer_f
Kogel
Kogel_f
Ver
Ver_f
80m horden MC (zo)80 meter h...finale MC80m horden...finale MCSpeer MC (...e groep 1Speer finale MCKogel MC (...e groep 2Kogel finale MCVerspringe...e groep 1Verspringe...finale MC --------------------
1489 Hanna van Baast AV Attila 80m
80m_hf
80mH
80mH_f
80mH_hf
Speer
Speer_f
Ver
80 meter MC (za)80m halve finale MC80m horden MC (zo)80 meter h...finale MC80m horden...finale MCSpeer MC (...e groep 1Speer finale MCVerspringe...e groep 2 ---------------------
1490 Sarah Bacuna Scopias 80m
Ver
80 meter MC (za)Verspringe...e groep 3 ---------------------------
1491 Febe Bakker BAV 300m
80mH
1500m SC
HSS
Ver
300m MC (zo)80m horden MC (zo)1500m stee...e MC (za)Hink-stap-...n MC (zo)Verspringe...e groep 2 ------------------------
1492 Jasmijn Bakker AV Sparta 800m
80mH
300mH
Speer
800m MC (za)80m horden MC (zo)300m horden MC (za)Speer MC (...e groep 1 -------------------------
1493 Meike Bakker GACH Speer
Kogel
Speer MC (...e groep 1Kogel MC (...e groep 1 ---------------------------
1494 Yoni Bas Castricum 150m
300m
150m MC (zo)300m MC (zo) ---------------------------
1495 Emma Beekman AV34 Speer
Kogel
Kogelsl
Speer MC (...e groep 1Kogel MC (...e groep 2Kogelsl MC (zo) --------------------------
1496 Maud van Beest AAV `36 300m
300m_f
300m MC (zo)300m finale MC ---------------------------
1497 Lynn Behnke Scopias 80m
80m_hf
150m
300m
300m_f
80 meter MC (za)80m halve finale MC150m MC (zo)300m MC (zo)300m finale MC ------------------------
1498 Iolana van den Beld Tempo AV 80m
80m_hf
80 meter MC (za)80m halve finale MC ---------------------------
1499 Antonia Benevento Phanos 150m
300mH
4x80m
Ver
150m MC (zo)300m horden MC (za)Verspringe...e groep 1 -------------------------
1500 Isabel van den Berg Phanos 80m
80m_f
80m_hf
150m
150m_f
80 meter MC (za)80 meter finale MC80m halve finale MC150m MC (zo)150m finale MC ------------------------
1501 Veerle van den Berg AV NOP 300m
300mH
300m MC (zo)300m horden MC (za) ---------------------------
1502 Suusje Berkenbosch De Gemzen 150m
300mH
Discus
Kogel
150m MC (zo)300m horden MC (za)Discus MC ...e groep 1 -------------------------
1503 Maud Bernard KAV Holland 800m
800m MC (za) ----------------------------
1504 Pauline Bezems AV Sprint 300m
300m MC (zo) ----------------------------
1505 Anne Bijpost AV Rijssen Discus
Kogel
Discus MC ...e groep 1Kogel MC (...e groep 1 ---------------------------
1506 Jildou Binnema Heerenveen Speer
Discus
Kogel
Speer MC (...e groep 2Discus MC ...e groep 1Kogel MC (...e groep 1 --------------------------
1507 Rosalie B...nenpoorte DVTR 300m
80mH
80mH_hf
300m MC (zo)80m horden MC (zo)80m horden...finale MC --------------------------
1508 Anne Bisschop Voorne Speer
Discus
Kogel
Hoog
Discus MC ...e groep 1Hoogspring...e groep 2 -------------------------
1509 Britt de Blaauw PAC 150m
80mH
300mH
300mH_f
Ver
Ver_f
150m MC (zo)80m horden MC (zo)300m horden MC (za)300m horde...finale MCVerspringe...e groep 1Verspringe...finale MC -----------------------
1510 Finja Bläsius Duitsland 80m
4x80m
Ver
80 meter MC (za)Verspringe...e groep 3 --------------------------
1511 Sanne van der Blij AVV 80m
Hoog
80 meter MC (za)Hoogspring...e groep 1 ---------------------------
1512 Fleur Boender Eindhoven Hoog
Ver
---------------------------
1513 Ashley Boldewijn AV Feniks 150m
150m_f
300mH
300mH_f
Ver
Ver_f
150m MC (zo)150m finale MC300m horden MC (za)300m horde...finale MCVerspringe...e groep 2Verspringe...finale MC -----------------------
1514 Anouk Boomaerts DJA 800m
Discus
800m MC (za)Discus MC ...e groep 1 ---------------------------
1515 Lisanne Boot HLLS Discus
Kogel
Discus MC ...e groep 2Kogel MC (...e groep 2 ---------------------------
1516 Dajo Borgonjen U-Track 800m
80mH
800m MC (za)80m horden MC (zo) ---------------------------
1517 Silke Bosgraaf AV Impala 80m
Ver
80 meter MC (za)Verspringe...e groep 3 ---------------------------
1518 Amber Bosman CAV Energie 800m
4x80m
800m MC (za) ---------------------------
1519 Sara Bossche PAC Polshoog
Polsstokho...n MC (za) ----------------------------
1520 Rebekah Bourne Leiden 300m
300mH
300m MC (zo)300m horden MC (za) ---------------------------
1521 Luna Bouwmeester MPM 150m
80mH
150m MC (zo)80m horden MC (zo) ---------------------------
1522 Nienke Braamhaar AC TION 80m
150m
80mH
Hoog
Hoog_f
150m MC (zo)80m horden MC (zo)Hoogspring...e groep 2Hoog finale MC (zo) ------------------------
1523 Bibienne d...Brabander Olympus `70 Discus
Kogel
Discus MC ...e groep 2Kogel MC (...e groep 2 ---------------------------
1524 Marije Brouwer HRRR Hoog
Hoogspring...e groep 1 ----------------------------
1525 Manon van de Brug PAC Speer
Speer MC (...e groep 2 ----------------------------
1526 Ella de Bruijne Phanos 80m
Speer
Kogel
80 meter MC (za) --------------------------
1527 Aniola van Brummelen Ciko `66 800m
Speer
Kogel
800m MC (za)Speer MC (...e groep 1 --------------------------
1528 Rianne Buijs AV Gouda 150m
800m
150m MC (zo)800m MC (za) ---------------------------
1529 Rosa Buijs PAC 1500m SC
1500m stee...e MC (za) ----------------------------
1530 Franziska Burchett AV Sparta 80m
80m_f
80m_hf
150m
4x80m
80 meter MC (za)80 meter finale MC80m halve finale MC150m MC (zo) ------------------------
1531 Ama van Bussel Haag 80m
80m_f
80m_hf
150m
80 meter MC (za)80 meter finale MC80m halve finale MC150m MC (zo) -------------------------
1532 Fenne Cantelberg Swift HSS
Ver
Hink-stap-...n MC (zo)Verspringe...e groep 4 ---------------------------
1533 Olivia Carli AAC `61 80m
80m_hf
150m
300m
4x80m
80 meter MC (za)80m halve finale MC150m MC (zo)300m MC (zo) ------------------------
1534 Hebe Chadwick AV `40 1500m
1500m MC (zo) ----------------------------
1535 Valerie Chu AV Weert Speer
Speer MC (...e groep 2 ----------------------------
1536 Maya Clark HLLS 300m
80mH
300mH
300mH_f
4x80m
300m MC (zo)80m horden MC (zo)300m horden MC (za)300m horde...finale MC ------------------------
1537 Noa Claus AV Haarlem 80mH
Hoog
80m horden MC (zo)Hoogspring...e groep 2 ---------------------------
1538 Tamika Conrad CAV Energie 800m
800m MC (za) ----------------------------
1539 Thyrza Cornet Castricum 300m
800m
300m MC (zo)800m MC (za) ---------------------------
1540 Romee van Dam Phanos 80m
80m_hf
150m
150m_f
80mH
80mH_f
80mH_hf
80 meter MC (za)80m halve finale MC150m MC (zo)150m finale MC80m horden MC (zo)80 meter h...finale MC80m horden...finale MC ----------------------
1541 Adélie De la Rosa Haag 800m
800m MC (za) ----------------------------
1542 Emma Dekker CAV Energie Discus
Hoog
Hoogspring...e groep 2 ---------------------------
1543 Jisze Diemer Climax 300m
800m
300mH
4x80m
300m MC (zo)800m MC (za)300m horden MC (za) -------------------------
1544 Lisa van Dijk AV Hylas 800m
800m MC (za) ----------------------------
1545 Roos van Dijk AV 1923 150m
4x80m
Hoog
150m MC (zo)Hoogspring...e groep 1 --------------------------
1546 Nikki Docter AV Sparta 150m
80mH
4x80m
150m MC (zo)80m horden MC (zo) --------------------------
1547 Irene Doeze Jager Flevo Delta Speer
Kogel
Kogelsl
--------------------------
1548 Lois Doornheim GACH 150m
300m
300mH
Ver
150m MC (zo)300m MC (zo)300m horden MC (za) -------------------------
1549 Julia van Dorp Fortius 4x80m
Speer
Discus
Ver
Discus MC ...e groep 2Verspringe...e groep 1 -------------------------
1550 Esmee Douma Groningen Ver
Ver_f
Verspringe...e groep 2Verspringe...finale MC ---------------------------
1551 Anniek Draaistra AV NOP 300mH
Ver
300m horden MC (za)Verspringe...e groep 1 ---------------------------
1552 Jente Duijsens AV Hylas 800m
800m MC (za) ----------------------------
1553 Britt Duinmeijer Castricum 800m
1500m
800m MC (za)1500m MC (zo) ---------------------------
1554 Nora Ebbing Ciko `66 800m
1500m
800m MC (za)1500m MC (zo) ---------------------------
1555 Katja van Eetvelt RK HAV 80m
80m_f
80m_hf
150m
80 meter MC (za)80 meter finale MC80m halve finale MC150m MC (zo) -------------------------
1556 Anouk Eliesen AV Argo 80mH
80m horden MC (zo) ----------------------------
1557 Veerle van Erp AVGM 800m
800m MC (za) ----------------------------
1558 Miriam Felix Flevo Delta 150m
300mH
HSS
Ver
150m MC (zo)300m horden MC (za)Hink-stap-...n MC (zo)Verspringe...e groep 2 -------------------------
1559 Isis Ferrier Haag 300mH
HSS
Ver
Ver_f
300m horden MC (za)Hink-stap-...n MC (zo)Verspringe...e groep 1Verspringe...finale MC -------------------------
1560 Selina Franken AV Zeewolde 1500m
1500m MC (zo) ----------------------------
1561 Mare Frauenfelder AV Cifla 800m
800m MC (za) ----------------------------
1562 Michelle Frowijn PAC 1500m
1500m MC (zo) ----------------------------
1563 Nynke van der Geest CAV Energie 800m
800m MC (za) ----------------------------
1564 Fenna Gelderblom AV `56 4x80m
Speer
Kogel
Speer MC (...e groep 1 --------------------------
1565 Roanna Geleijn De Spartaan 800m
800m MC (za) ----------------------------
1566 Moos van Gendt Eindhoven Speer
Speer_f
Speer MC (...e groep 2Speer finale MC ---------------------------
1567 Tess Gerdes SPWS 150m
300mH
Speer
Ver
150m MC (zo)300m horden MC (za)Verspringe...e groep 2 -------------------------
1568 Annamarijn... Ginneken HRRR 80mH
Hoog
HSS
80m horden MC (zo)Hoogspring...e groep 2 --------------------------
1569 Suze Gipmans VRT 1500m
1500m MC (zo) ----------------------------
1570 Olivia Goller Duitsland 80m
4x80m
Ver
80 meter MC (za)Verspringe...e groep 3 --------------------------
1571 Amira Mari...Rodriguez Duitsland 80m
80mH
4x80m
Ver
80 meter MC (za)80m horden MC (zo)Verspringe...e groep 3 -------------------------
1572 Dané Goosen AV Sparta Ver
----------------------------
1573 Annemarie Gosselink AC TION 80mH
300mH
Discus
HSS
80m horden MC (zo)300m horden MC (za)Hink-stap-...n MC (zo) -------------------------
1574 Amy de Graaf AV `56 1500m SC
4x80m
Kogel
1500m stee...e MC (za)Kogel MC (...e groep 2 --------------------------
1575 Silkie Graafmans AV Spiridon 150m
Kogelsl
Hoog
Ver
150m MC (zo)Kogelsl MC (zo)Hoogspring...e groep 1Verspringe...e groep 1 -------------------------
1576 Meike de Graauw PH Discus
Kogel
Kogelsl
Discus MC ...e groep 2Kogel MC (...e groep 2Kogelsl MC (zo) --------------------------
1577 Jessy Gravenbeek PAC 80m
80m_hf
150m
80 meter MC (za)80m halve finale MC150m MC (zo) --------------------------
1578 Marit Griep Scorpio 800m
1500m
800m MC (za)1500m MC (zo) ---------------------------
1579 Marlot Groeneweg Altis 800m
Ver
800m MC (za)Verspringe...e groep 2 ---------------------------
1580 Esther van Grol AV Sparta Speer
Hoog
Hoogspring...e groep 2 ---------------------------
1581 Tinke Grotenhuis PH 1500m
1500m MC (zo) ----------------------------
1582 Carmen Guellai AV Atos 800m
Hoog
800m MC (za)Hoogspring...e groep 1 ---------------------------
1583 Fenna van Gulik Tempo AV 150m
300mH
150m MC (zo)300m horden MC (za) ---------------------------
1584 Silke de Haas DEM 300mH
Kogel
Ver
300m horden MC (za)Kogel MC (...e groep 2Verspringe...e groep 1 --------------------------
1585 Nina De Haes HAC `63 150m
Hoog
Ver
150m MC (zo)Hoogspring...e groep 2Verspringe...e groep 2 --------------------------
1586 Lotte Haest Spado 80mH
80mH_hf
Discus
Discus_f
Kogel
Kogel_f
80m horden MC (zo)80m horden...finale MCDiscus MC ...e groep 2Discus finale MCKogel MC (...e groep 2Kogel finale MC -----------------------
1587 Lynn van Ham ATOP 1500m
1500m MC (zo) ----------------------------
1588 Tessa Harbrink AV PEC 1910 800m
1500m
800m MC (za)1500m MC (zo) ---------------------------
1589 Isa Hartjes Ciko `66 Speer
Speer_f
Hoog
Hoog_f
Speer MC (...e groep 1Speer finale MCHoogspring...e groep 1Hoog finale MC (zo) -------------------------
1590 Femke Haverkort AV Lycurgus 80m
150m
80mH
80 meter MC (za)150m MC (zo)80m horden MC (zo) --------------------------
1591 Celine van...erikhuize Climax 300m
300m_f
800m
4x80m
300m MC (zo)300m finale MC800m MC (za) -------------------------
1592 Alexa Heiermann Duitsland 1500m SC
Polshoog
1500m stee...e MC (za)Polsstokho...n MC (za) ---------------------------
1593 Floortje v... Heijkant Castricum 300m
800m
300m MC (zo)800m MC (za) ---------------------------
1594 Lotte Hein PH 150m
4x80m
Ver
150m MC (zo)Verspringe...e groep 4 --------------------------
1595 Romee Hermse PAC Speer
HSS
Speer MC (...e groep 2Hink-stap-...n MC (zo) ---------------------------
1596 Hermke Hesseling Scopias 80m
150m
80 meter MC (za)150m MC (zo) ---------------------------
1597 Mandy Hoebe Castricum 1500m
1500m MC (zo) ----------------------------
1598 Emily van der Hoeff PAC 800m
300mH
Polshoog
800m MC (za)300m horden MC (za)Polsstokho...n MC (za) --------------------------
1599 Nanou Hofmann Heerenveen 150m
80mH
300mH
150m MC (zo)80m horden MC (zo)300m horden MC (za) --------------------------
1600 Franka Holland Castricum 300m
800m
300m MC (zo)800m MC (za) ---------------------------
1601 Roshwita Holstein AV Sparta 300m
800m
4x80m
300m MC (zo)800m MC (za) --------------------------
1602 Renee de Hon AAC 4x80m
Ver
Verspringe...e groep 4 ---------------------------
1603 Lieke Hoogsteen AV Cifla 800m
800m MC (za) ----------------------------
1604 Christy ter Horst AV PEC 1910 80mH
80m horden MC (zo) ----------------------------
1605 Olivia Houben PH 4x80m
Ver
Verspringe...e groep 3 ---------------------------
1606 Isabel van Houweling De Gemzen 80mH
Speer
Discus
Discus_f
Kogel
80m horden MC (zo)Speer MC (...e groep 1Discus MC ...e groep 2Discus finale MCKogel MC (...e groep 2 ------------------------
1607 Anna Hovinga AV Haarlem 80m
150m
80mH
80 meter MC (za)150m MC (zo)80m horden MC (zo) --------------------------
1608 Cynthia H... \'t Veld Castricum 1500m
1500m MC (zo) ----------------------------
1609 Danique Huisjes Groningen 150m
Kogel
Kogelsl
Ver
Ver_f
150m MC (zo)Kogel MC (...e groep 1Kogelsl MC (zo)Verspringe...e groep 3Verspringe...finale MC ------------------------
1610 Noortje Huitema Groningen 300m
300m_f
300m MC (zo)300m finale MC ---------------------------
1611 Juul Hultermans PH 80m
150m
80mH
4x80m
80 meter MC (za)150m MC (zo)80m horden MC (zo) -------------------------
1612 Deveny Huver AV NOP Speer
Discus
Kogel
Speer MC (...e groep 2Discus MC ...e groep 2Kogel MC (...e groep 2 --------------------------
1613 Rachel Ivo PAC 80mH
80mH_hf
Speer
Speer_f
80m horden MC (zo)80m horden...finale MCSpeer MC (...e groep 1Speer finale MC -------------------------
1614 Tess Jaarsma HRRR 1500m
1500m MC (zo) ----------------------------
1615 Audrey Jacobs Scopias Discus
Discus_f
Kogelsl
Discus MC ...e groep 2Discus finale MCKogelsl MC (zo) --------------------------
1616 Mette Jacobs Scopias 150m
300mH
150m MC (zo)300m horden MC (za) ---------------------------
1617 Cindy Jansen Spado Polshoog
Polsstokho...n MC (za) ----------------------------
1618 Anna Jebose AAC Discus
Kogel
Kogelsl
Kogel_f
Discus MC ...e groep 2Kogel MC (...e groep 2Kogelsl MC (zo)Kogel finale MC -------------------------
1619 Anouk van Jeveren Scorpio 80mH
80mH_hf
Speer
HSS
80m horden MC (zo)80m horden...finale MCSpeer MC (...e groep 1Hink-stap-...n MC (zo) -------------------------
1620 Anne de Jong Atledo 800m
1500m
800m MC (za)1500m MC (zo) ---------------------------
1621 Roos de Jong Atledo 800m
800m MC (za) ----------------------------
1622 Merel Jorna HLLS 300m
4x80m
300m MC (zo) ---------------------------
1623 Zelly Kanis Castricum 1500m
1500m MC (zo) ----------------------------
1624 Alyshia Kavehercy NEAV 80m
150m
300m
HSS
Ver
80 meter MC (za)150m MC (zo)300m MC (zo) ------------------------
1625 Boglarka ...rekgyarto Swift 150m
80mH
Kogel
150m MC (zo)80m horden MC (zo)Kogel MC (...e groep 1 --------------------------
1626 Rosella van Keulen VAV 300m
Speer
300m MC (zo)Speer MC (...e groep 1 ---------------------------
1627 Rianne Kippersluis Castricum 1500m
1500m MC (zo) ----------------------------
1628 Phileine Kipping AV `40 1500m
1500m SC
1500m MC (zo)1500m stee...e MC (za) ---------------------------
1629 Sofie Klein DJA 80m
150m
Kogel
80 meter MC (za)150m MC (zo)Kogel MC (...e groep 1 --------------------------
1630 Jill Klei...ugtenbelt AV PEC 1910 80m
80m_hf
80mH
80mH_f
80mH_hf
Hoog
Ver
80 meter MC (za)80m halve finale MC80m horden MC (zo)80 meter h...finale MC80m horden...finale MCHoogspring...e groep 1Verspringe...e groep 1 ----------------------
1631 Nila Knoester AV Sparta 800m
1500m
800m MC (za)1500m MC (zo) ---------------------------
1632 Noortje Knoll Groningen 150m
150m MC (zo) ----------------------------
1633 Babs Koeman AV Haarlem 80mH
80mH_hf
300mH
300mH_f
Hoog
80m horden MC (zo)80m horden...finale MC300m horden MC (za)300m horde...finale MCHoogspring...e groep 2 ------------------------
1634 Isa Kolle AV Hera 300m
Discus
Discus_f
Kogel
Kogel_f
300m MC (zo)Discus MC ...e groep 1Discus finale MCKogel MC (...e groep 1Kogel finale MC ------------------------
1635 Bridget Konings Ciko `66 800m
1500m
800m MC (za)1500m MC (zo) ---------------------------
1636 Eva Kroon Altis 800m
800m MC (za) ----------------------------
1637 Sascha Kroon AV Lycurgus 80mH
Hoog
Ver
80m horden MC (zo)Hoogspring...e groep 2 --------------------------
1638 Xenia Kroonen RK HAV 150m
300mH
150m MC (zo)300m horden MC (za) ---------------------------
1639 Sterre Kurpershoek AV Athlos Ver
Verspringe...e groep 4 ----------------------------
1640 Shantell Kwofie GACH 300m
300m_f
Kogel
Kogel_f
Ver
Ver_f
300m MC (zo)300m finale MCKogel MC (...e groep 1Kogel finale MCVerspringe...e groep 4Verspringe...finale MC -----------------------
1641 Mette Lakeman AAC 150m
300m
300mH
4x80m
Ver
150m MC (zo)300m MC (zo)300m horden MC (za)Verspringe...e groep 2 ------------------------
1642 Emma Landman Triathlon 1500m
1500m MC (zo) ----------------------------
1643 Lotta Lange Haag 800m
800m MC (za) ----------------------------
1644 Sanne Langedijk U-Track 80m
80 meter MC (za) ----------------------------
1645 Debora van Langen SAV 150m
300m
150m MC (zo)300m MC (zo) ---------------------------
1646 Noa van Langen Castricum 800m
1500m
800m MC (za)1500m MC (zo) ---------------------------
1647 Manouk van der Lee Castricum 800m
1500m
800m MC (za)1500m MC (zo) ---------------------------
1648 Janne Leenders VAV 800m
800m MC (za) ----------------------------
1649 Meike Leenders VAV 800m
800m MC (za) ----------------------------
1650 Dorine van Leeuwen Climax 4x80m
Hoog
Hoog_f
Hoogspring...e groep 1Hoog finale MC (zo) --------------------------
1651 Loïs Lessing HLLM 80m
150m
800m
80 meter MC (za)150m MC (zo)800m MC (za) --------------------------
1652 Bijou Leto AV Sprint 80mH
80mH_hf
80m horden MC (zo)80m horden...finale MC ---------------------------
1653 Isis Levels Scopias 300m
800m
300m MC (zo)800m MC (za) ---------------------------
1654 Kiki van Lieshout Maastricht 80m
80 meter MC (za) ----------------------------
1655 Bente van Lindert AV 1923 4x80m
Discus
Kogel
Discus MC ...e groep 2 --------------------------
1656 Karlijn Linsen AV Athlos 300mH
300m horden MC (za) ----------------------------
1657 Mikki Lips AV Sprint 80mH
80mH_hf
80m horden MC (zo)80m horden...finale MC ---------------------------
1658 Anna Lusthof Olympus `70 HSS
Hink-stap-...n MC (zo) ----------------------------
1659 Maite Mandaat Phanos 300mH
Kogel
300m horden MC (za) ---------------------------
1660 Leonie Mariën HLLS 4x80m
Ver
Verspringe...e groep 2 ---------------------------
1661 Wiep van der Mark Ciko `66 Speer
Kogel
Speer MC (...e groep 2Kogel MC (...e groep 1 ---------------------------
1662 Eva Martens Groningen Speer
Speer_f
Speer MC (...e groep 2Speer finale MC ---------------------------
1663 Anouk van der Meer De Spartaan 80mH
80mH_hf
Hoog
80m horden MC (zo)80m horden...finale MCHoogspring...e groep 1 --------------------------
1664 Jetske Meijer Altis 80m
80m_hf
80mH
80mH_hf
4x80m
Speer
HSS
Ver
Ver_f
80 meter MC (za)80m halve finale MC80m horden MC (zo)80m horden...finale MCSpeer MC (...e groep 1Hink-stap-...n MC (zo)Verspringe...e groep 4Verspringe...finale MC --------------------
1665 Ava Meijerink Haag 80mH
80mH_hf
Hoog
80m horden MC (zo)80m horden...finale MCHoogspring...e groep 2 --------------------------
1666 Natalie van Mil KAV Holland 800m
Kogel
Hoog
Polshoog
800m MC (za)Polsstokho...n MC (za) -------------------------
1667 Tess Moesman PAC 80m
80m_hf
Speer
80 meter MC (za)80m halve finale MC --------------------------
1668 Hannah Moll AV Jahn II Speer
Speer MC (...e groep 2 ----------------------------
1669 Froukje Mons CAV Energie 1500m
1500m MC (zo) ----------------------------
1670 Nathalia Montijn CAV Energie Discus
Kogel
Discus MC ...e groep 1Kogel MC (...e groep 1 ---------------------------
1671 Eva van Mook THOR Kogel
Kogel_f
Hoog
Hoog_f
Kogel MC (...e groep 1Kogel finale MCHoogspring...e groep 1Hoog finale MC (zo) -------------------------
1672 Marieke Moonen De Spartaan 150m
150m_f
300m
300m_f
150m MC (zo)150m finale MC300m MC (zo)300m finale MC -------------------------
1673 Suzanne Moons AV Gouda Hoog
Hoog_f
Ver
Hoogspring...e groep 1Hoog finale MC (zo)Verspringe...e groep 2 --------------------------
1674 Esmee Mulder ATNY 300m
300mH
Ver
300m MC (zo)300m horden MC (za)Verspringe...e groep 2 --------------------------
1675 Evelyn Navarro Climax 80m
80m_hf
150m
4x80m
80 meter MC (za)80m halve finale MC150m MC (zo) -------------------------
1676 Uma van Nes AV Atos 300mH
Kogel
300m horden MC (za) ---------------------------
1677 Nikita Nie Groningen Speer
Discus
Discus_f
Kogel
Kogelsl
Discus MC ...e groep 1Discus finale MCKogel MC (...e groep 1Kogelsl MC (zo) ------------------------
1678 Janne Nijhof MPM 1500m SC
1500m stee...e MC (za) ----------------------------
1679 Lotte Nijkamp AV Rijssen Discus
Kogel
Discus MC ...e groep 1Kogel MC (...e groep 1 ---------------------------
1680 Iza Nijsse AV `56 80m
300m
4x80m
Ver
80 meter MC (za)300m MC (zo)Verspringe...e groep 4 -------------------------
1681 Mali Sadé Onyeike AV 1923 150m
4x80m
Hoog
150m MC (zo)Hoogspring...e groep 1 --------------------------
1682 Marloes Oomen PH Polshoog
Polsstokho...n MC (za) ----------------------------
1683 Merlijne Oortgijzen AV Hylas 300m
300m MC (zo) ----------------------------
1684 Keziah Orie Altis 80m
150m
4x80m
80 meter MC (za)150m MC (zo) --------------------------
1685 Fee Van Overdam CAV Energie 800m
800m MC (za) ----------------------------
1686 Tara Ozinga AV Aalsmeer 800m
1500m
1500m SC
800m MC (za)1500m MC (zo)1500m stee...e MC (za) --------------------------
1687 Tharissa Palma AAC 150m
Kogel
150m MC (zo)Kogel MC (...e groep 1 ---------------------------
1688 Annabel Paul Groningen 300m
80mH
80mH_f
80mH_hf
300mH
300m MC (zo)80m horden MC (zo)80 meter h...finale MC80m horden...finale MC300m horden MC (za) ------------------------
1689 Pipp Z Pauzenga Castricum 300m
800m
300m MC (zo)800m MC (za) ---------------------------
1690 Kaela Peeters Scopias Speer
Kogelsl
Speer MC (...e groep 2Kogelsl MC (zo) ---------------------------
1691 Livana Peeters Scopias Speer
Kogelsl
Kogelsl MC (zo) ---------------------------
1692 Julika Peters Duitsland 80mH
4x80m
Kogel
HSS
Ver
80m horden MC (zo)Hink-stap-...n MC (zo)Verspringe...e groep 3 ------------------------
1693 Noga Piepenbroek ARV Ilion Polshoog
Polsstokho...n MC (za) ----------------------------
1694 Lotte Pierik MPM Discus
Kogel
Discus MC ...e groep 2Kogel MC (...e groep 2 ---------------------------
1695 Fleur Pieters Flevo Delta 150m
80mH
80mH_hf
300mH
300mH_f
Ver
Ver_f
150m MC (zo)80m horden MC (zo)80m horden...finale MC300m horden MC (za)300m horde...finale MCVerspringe...e groep 1Verspringe...finale MC ----------------------
1696 Samarijn Pluijmert AAC `61 80mH
300mH
4x80m
80m horden MC (zo)300m horden MC (za) --------------------------
1697 Isa Poels AV De Keien 80m
150m
Ver
80 meter MC (za)150m MC (zo)Verspringe...e groep 4 --------------------------
1698 Lobke Pollen Scopias Speer
----------------------------
1699 Jasmijn Post Altis 800m
800m MC (za) ----------------------------
1700 Ilse Prins AAC `61 4x80m
----------------------------
1701 Lieke Radsma AV Trias 300m
800m
300m MC (zo)800m MC (za) ---------------------------
1702 Jasmijn Raes Phanos 80m
Hoog
Ver
80 meter MC (za)Hoogspring...e groep 2Verspringe...e groep 3 --------------------------
1703 Tess van Randtwijk AV34 1500m
1500m MC (zo) ----------------------------
1704 Nikki Ravelli KAV Holland 80m
150m
Ver
80 meter MC (za)150m MC (zo) --------------------------
1705 Meike Regeling AV Lionitas 1500m
1500m MC (zo) ----------------------------
1706 Eva Reijenga CAV Energie 800m
800m MC (za) ----------------------------
1707 Hannah Reijenga CAV Energie 800m
800m MC (za) ----------------------------
1708 Femke Reijs AV De Keien Hoog
Hoogspring...e groep 2 ----------------------------
1709 Lieke Reijs AV De Keien Hoog
Hoogspring...e groep 2 ----------------------------
1710 Damanja Reus SAV Speer
Discus
Kogel
Discus MC ...e groep 2Kogel MC (...e groep 2 --------------------------
1711 Maaike van Rijswijk CAV Energie 4x80m
Hoog
Hoogspring...e groep 2 ---------------------------
1712 Lise Romijn PH 80m
80m_hf
150m
4x80m
Ver
80 meter MC (za)80m halve finale MC150m MC (zo)Verspringe...e groep 4 ------------------------
1713 Amber de Roo AV `40 80m
80m_f
80m_hf
150m
150m_f
80 meter MC (za)80 meter finale MC80m halve finale MC150m MC (zo)150m finale MC ------------------------
1714 Esmée Rossenaar AV Edam Speer
----------------------------
1715 Joss Ruedisueli AV Sprint 80mH
Kogel
Hoog
80m horden MC (zo)Kogel MC (...e groep 2Hoogspring...e groep 2 --------------------------
1716 Eline Ruige AV Lionitas 80m
150m
800m
80 meter MC (za)150m MC (zo)800m MC (za) --------------------------
1717 Charity Saddal AV Sparta 80m
150m
80mH
4x80m
Ver
80 meter MC (za)150m MC (zo)80m horden MC (zo)Verspringe...e groep 3 ------------------------
1718 Mariken Sanders AV Wijchen 4x80m
----------------------------
1719 Sam Schaalje PAC 80mH
Polshoog
80m horden MC (zo)Polsstokho...n MC (za) ---------------------------
1720 Imke Schaap AV Zuidwal Hoog
Hoogspring...e groep 1 ----------------------------
1721 Joanne Schaap PH Speer
Speer_f
Discus
Discus_f
Kogel
Kogel_f
Speer MC (...e groep 2Speer finale MCDiscus MC ...e groep 2Discus finale MCKogel MC (...e groep 2Kogel finale MC -----------------------
1722 Tessa Schets AV `56 800m
4x80m
800m MC (za) ---------------------------
1723 Aniek van Schie HLLM Speer
Speer_f
Kogel
Hoog
Hoog_f
Speer MC (...e groep 1Speer finale MCKogel MC (...e groep 1Hoogspring...e groep 1Hoog finale MC (zo) ------------------------
1724 Dione Schipper Start `78 1500m
1500m MC (zo) ----------------------------
1725 Bieke Schipperen Scorpio 1500m
1500m MC (zo) ----------------------------
1726 Myrte Van der Schoot GACH 300m
300m_f
800m
Ver
Ver_f
300m MC (zo)300m finale MC800m MC (za)Verspringe...e groep 1Verspringe...finale MC ------------------------
1727 Noortje Schothuis MPM 150m
Polshoog
150m MC (zo)Polsstokho...n MC (za) ---------------------------
1728 Danique Schram DEM 300mH
Discus
300m horden MC (za)Discus MC ...e groep 1 ---------------------------
1729 Juul Schuit Castricum 300m
800m
300m MC (zo)800m MC (za) ---------------------------
1730 Marinka Schuurman Altis 80mH
80mH_hf
300mH
4x80m
Speer
Discus
Ver
80m horden MC (zo)80m horden...finale MC300m horden MC (za)Speer MC (...e groep 1Discus MC ...e groep 1Verspringe...e groep 1 ----------------------
1731 Steffie Seher CAV Energie 300mH
4x80m
Ver
300m horden MC (za)Verspringe...e groep 1 --------------------------
1732 Isabelle ...ijlhouwer HLLM 800m
1500m
800m MC (za)1500m MC (zo) ---------------------------
1733 Alysa Sheppard Spado Speer
Speer_f
Speer MC (...e groep 2Speer finale MC ---------------------------
1734 Noortje Sieperda HRRR Discus
Discus MC ...e groep 2 ----------------------------
1735 Isa van Si...rtensdijk Altis 150m
4x80m
Speer
Speer_f
Kogel
Ver
150m MC (zo)Speer MC (...e groep 1Speer finale MCKogel MC (...e groep 1Verspringe...e groep 4 -----------------------
1736 Maud van S...rtensdijk Voorne 800m
800m MC (za) ----------------------------
1737 Elin Slagt AAC `61 300mH
300m horden MC (za) ----------------------------
1738 Lotte Slomp AAC `61 4x80m
Speer
Kogelsl
Ver
Kogelsl MC (zo)Verspringe...e groep 3 -------------------------
1739 Jessica Sluiter PH 80m
80m_f
80m_hf
150m
150m_f
300m
4x80m
80 meter MC (za)80 meter finale MC80m halve finale MC150m MC (zo)150m finale MC300m MC (zo) ----------------------
1740 Fleur Smeets De Spartaan Speer
Speer MC (...e groep 2 ----------------------------
1741 Lara Smits SV Noordkop Discus
Discus_f
Kogel
Kogel_f
Hoog
Discus MC ...e groep 1Discus finale MCKogel MC (...e groep 1Kogel finale MC ------------------------
1742 Noa Snijders Eindhoven 300m
300m MC (zo) ----------------------------
1743 Marit Snoek KAV Holland 80m
150m
300mH
Kogel
Hoog
80 meter MC (za)150m MC (zo)300m horden MC (za) ------------------------
1744 Ruth Spijker Castricum 800m
1500m
800m MC (za)1500m MC (zo) ---------------------------
1745 Luena Spijkerboer De Gemzen 800m
800m MC (za) ----------------------------
1746 Elise Spijkers AAV `36 HSS
Ver
Hink-stap-...n MC (zo)Verspringe...e groep 4 ---------------------------
1747 Celine Spinder MPM 800m
1500m
800m MC (za)1500m MC (zo) ---------------------------
1748 Anna-Romee...der Spoel AV Jahn II Speer
Speer_f
Discus
Discus_f
Kogel
Kogelsl
Kogel_f
HSS
Speer MC (...e groep 1Speer finale MCDiscus MC ...e groep 1Discus finale MCKogel MC (...e groep 1Kogel finale MCHink-stap-...n MC (zo) ---------------------
1749 Paula Spoelman AV Wijchen 80m
80m_hf
300mH
4x80m
80 meter MC (za)80m halve finale MC300m horden MC (za) -------------------------
1750 Marit Staal Heerenveen 150m
Ver
150m MC (zo)Verspringe...e groep 4 ---------------------------
1751 Anouk van ...arrenburg Climax 80mH
Speer
80m horden MC (zo) ---------------------------
1752 Ilse Stok CAV Energie 80m
80m_hf
4x80m
80 meter MC (za)80m halve finale MC --------------------------
1753 Sophie Sund Startbaan 150m
80mH
80mH_hf
300mH
300mH_f
150m MC (zo)80m horden MC (zo)80m horden...finale MC300m horden MC (za)300m horde...finale MC ------------------------
1754 Merel Talens Ciko `66 800m
1500m
800m MC (za)1500m MC (zo) ---------------------------
1755 Meike Tan HLLS 80m
80mH
Speer
Ver
80 meter MC (za)80m horden MC (zo)Speer MC (...e groep 1Verspringe...e groep 3 -------------------------
1756 Puk Terpstra Tempo AV HSS
Ver
Hink-stap-...n MC (zo)Verspringe...e groep 3 ---------------------------
1757 Georgette Thilleman RK HAV Speer
----------------------------
1758 Nikki van Tienderen HLLM 80m
150m
4x80m
Speer
80 meter MC (za)150m MC (zo)Speer MC (...e groep 2 -------------------------
1759 Chantal ten Tije SC Antilope 80m
Ver
80 meter MC (za)Verspringe...e groep 2 ---------------------------
1760 Isis Tinneveld Olympus `70 80m
Ver
80 meter MC (za) ---------------------------
1761 Dunya van den Tooren PAC 300mH
Hoog
Hoog_f
300m horden MC (za)Hoogspring...e groep 2Hoog finale MC (zo) --------------------------
1762 Eva Tops Tempo AV 80mH
300mH
Kogel
80m horden MC (zo)300m horden MC (za)Kogel MC (...e groep 2 --------------------------
1763 Sacha Torenvlied AV Hylas 800m
1500m
800m MC (za)1500m MC (zo) ---------------------------
1764 Faye Traube AAC 4x80m
Kogel
---------------------------
1765 Floortje Tromp AAV `36 800m
800m MC (za) ----------------------------
1766 Bente Tuil Hollandia 80mH
80mH_hf
Hoog
Hoog_f
80m horden MC (zo)80m horden...finale MCHoogspring...e groep 1Hoog finale MC (zo) -------------------------
1767 Iris Turksema SPLS 800m
Ver
800m MC (za)Verspringe...e groep 4 ---------------------------
1768 Isa van der Valk ARV Ilion 1500m
1500m MC (zo) ----------------------------
1769 Coos Veldpaus HLLS 80m
80m_hf
150m
4x80m
Speer
80 meter MC (za)80m halve finale MC150m MC (zo) ------------------------
1770 Cato Velstra BAV Discus
Kogel
---------------------------
1771 Baudien Venema HRRR 80m
80m_hf
80 meter MC (za)80m halve finale MC ---------------------------
1772 Lina Vercoulen Scopias 80mH
80mH_hf
Kogel
80m horden MC (zo)80m horden...finale MCKogel MC (...e groep 2 --------------------------
1773 Anouk Verdaasdonk Spado 300mH
HSS
Ver
Ver_f
300m horden MC (za)Hink-stap-...n MC (zo)Verspringe...e groep 1Verspringe...finale MC -------------------------
1774 Iris Verheij PH 800m
800m MC (za) ----------------------------
1775 Myrthe Vernooij Altis 150m
800m
150m MC (zo)800m MC (za) ---------------------------
1776 Eline Verschueren CAV Energie Hoog
Hoogspring...e groep 2 ----------------------------
1777 Fleur Verwijmeren ACHL Discus
Kogel
---------------------------
1778 Anastasia ...nitchenko AV Hera Hoog
Hoog_f
Hoogspring...e groep 1Hoog finale MC (zo) ---------------------------
1779 Esmee Vis De Gemzen 800m
800m MC (za) ----------------------------
1780 Anne-Britt...ngerbroek Haag 1500m
1500m MC (zo) ----------------------------
1781 Karin Vlasblom AV Impala Speer
----------------------------
1782 Miro Vlasman PAC 80m
80m_f
80m_hf
150m
150m_f
80mH
80mH_f
80mH_hf
80 meter MC (za)80 meter finale MC80m halve finale MC150m MC (zo)150m finale MC80m horden MC (zo)80 meter h...finale MC80m horden...finale MC ---------------------
1783 Marlotte Vliese Castricum 800m
1500m
800m MC (za)1500m MC (zo) ---------------------------
1784 Brecht van der Vliet Groningen 300m
300m_f
300mH
300mH_f
300m MC (zo)300m finale MC300m horden MC (za)300m horde...finale MC -------------------------
1785 Kika de Vos PAC 80mH
80mH_f
80mH_hf
300mH
300mH_f
Ver
Ver_f
80m horden MC (zo)80 meter h...finale MC80m horden...finale MC300m horden MC (za)300m horde...finale MCVerspringe...e groep 1Verspringe...finale MC ----------------------
1786 Lisanne de Vreede Swift 80mH
300mH
300m horden MC (za) ---------------------------
1787 Lieke Vreugdenhil AV Statina 300m
800m
Speer
300m MC (zo)800m MC (za) --------------------------
1788 Iris De Vries AV Wijchen 80m
300mH
4x80m
80 meter MC (za)300m horden MC (za) --------------------------
1789 Suze de Vries HRRR 1500m
1500m MC (zo) ----------------------------
1790 Sien van Vuuren DEM 800m
1500m
800m MC (za)1500m MC (zo) ---------------------------
1791 Meike Wagenaar AV Hera 150m
300m
300mH
150m MC (zo)300m MC (zo)300m horden MC (za) --------------------------
1792 Nienke Wagenaar De Gemzen 150m
300m
Ver
150m MC (zo)300m MC (zo)Verspringe...e groep 1 --------------------------
1793 Caitlin Wals AV Edam Discus
Kogel
Kogel_f
Discus MC ...e groep 1Kogel MC (...e groep 1Kogel finale MC --------------------------
1794 Joy van de Water AV 1923 4x80m
----------------------------
1795 Jaybre Wau Maastricht 80mH
80mH_f
80mH_hf
Discus
Discus_f
Kogel
Kogel_f
80m horden MC (zo)80 meter h...finale MC80m horden...finale MCDiscus MC ...e groep 2Discus finale MCKogel MC (...e groep 2Kogel finale MC ----------------------
1796 Mathilda Way Castricum Hoog
Hoog_f
Ver
Hoogspring...e groep 1Hoog finale MC (zo)Verspringe...e groep 2 --------------------------
1797 Sativa Wenker Ciko `66 1500m
1500m MC (zo) ----------------------------
1798 Naomi Wessels AV Rijssen Discus
Discus_f
Kogel
Kogel_f
Discus MC ...e groep 1Discus finale MCKogel MC (...e groep 1Kogel finale MC -------------------------
1799 Samantha Westerweel GACH 80m
150m
300m
Ver
80 meter MC (za)150m MC (zo)300m MC (zo)Verspringe...e groep 3 -------------------------
1800 Marit van Wijk AAC 800m
1500m
800m MC (za)1500m MC (zo) ---------------------------
1801 Dorcas Wilbrink Flevo Delta Discus
Discus_f
Discus MC ...e groep 1Discus finale MC ---------------------------
1802 Danica Willemen Atledo 1500m
1500m MC (zo) ----------------------------
1803 Welmoed va...der Windt HRRR 80m
80mH
80mH_hf
80 meter MC (za)80m horden MC (zo)80m horden...finale MC --------------------------
1804 Amelie De Wit AV 1923 300mH
4x80m
300m horden MC (za) ---------------------------
1805 Arwen de Wit NEAV 800m
800m MC (za) ----------------------------
1806 Iris de Wit Castricum 800m
1500m
800m MC (za)1500m MC (zo) ---------------------------
1807 Tessa de Wit De Spartaan Speer
Discus
Discus_f
Kogel
Kogelsl
Speer MC (...e groep 2Discus MC ...e groep 2Discus finale MCKogel MC (...e groep 2Kogelsl MC (zo) ------------------------
1808 Tamira Wota BAV 80m
150m
Speer
Ver
80 meter MC (za)150m MC (zo)Verspringe...e groep 4 -------------------------
1809 Elka Wybenga Altis Speer
Hoog
Hoog_f
Speer MC (...e groep 1Hoogspring...e groep 2Hoog finale MC (zo) --------------------------
1810 Dilay Yandi GACH 80m
80m_hf
150m
80 meter MC (za)80m halve finale MC150m MC (zo) --------------------------
1811 Femke Yska HRRR 1500m
1500m MC (zo) ----------------------------
1812 Suze Zeevat Ciko `66 Speer
Speer_f
Kogel
Speer MC (...e groep 2Speer finale MCKogel MC (...e groep 2 --------------------------
1813 Ruth Zijlstra Heerenveen 300m
800m
300m MC (zo)800m MC (za) ---------------------------
1814 Luna Zimnik Clytoneus 80m
800m
80mH
Polshoog
Ver
800m MC (za)Polsstokho...n MC (za)Verspringe...e groep 2 ------------------------
1815 Daphne Zintel AAV `36 Hoog
HSS
Ver
Hoogspring...e groep 1Hink-stap-...n MC (zo)Verspringe...e groep 1 --------------------------
1816 Hester Zoer AV Hylas 300m
800m
300m MC (zo)800m MC (za) ---------------------------

Verenigingen 'Meisjes Junior C'

VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
AAC AAC 6
AAC `61 AC61 5
AAV `36 AV36 4
AC TION TION 3
Altis ALTS 9
ARV Achilles ACHL 2
ARV Ilion ILIO 2
Atledo ATLD 3
Atletiek Maastricht MSTR 2
AV 1923 AV23 5
AV Aalsmeer ALSM 2
AV Achilles Top ATOP 1
AV Argo ARGO 1
AV Athlos ATLS 2
AV Atletics Nijverdal ATNY 1
AV Atos ATOS 2
AV Attila ATTL 1
AV Castricum CSTR 18
AV Cifla CFLA 2
AV Clytoneus CLYT 1
AV Daventria 1906 DVTR 2
AV De Gemzen GMZN 5
AV De Keien KEIN 3
AV De Spartaan SPTN 6
AV Edam EDAM 2
AV Feniks FNKS 1
AV Flevo Delta FLDT 4
AV Generaal Michaelis AVGM 1
AV Gouda GOUD 2
AV Haarlem HRLM 3
AV Haarlemmermeer HLLM 4
AV Heerenveen HRVN 4
AV Hera HERA 3
AV Hollandia HLLD 1
AV Horror Sneek HRRR 8
AV Hylas HYLS 5
AV Impala IMPL 2
AV Jahn II JAHN 2
AV Lionitas LNTS 2
AV Lycurgus LYCG 3
AV NEA-Volharding NEAV 2
AV NOP NOP 3
AV Olympus `70 OL70 3
AV PEC 1910 PEC 3
AV Rijssen RSSN 3
AV Sparta SPRT 9
AV Spiridon SPRD 2
AV Spirit Lelystad SPLS 1
AV Sprint SPRN 4
AV Start `78 ST78 1
AV Startbaan STBN 1
AV Statina STTN 1
AV Trias TRAS 1
AV Triathlon Triathlon 1
AV Valkenswaard AVV 1
AV Weert WRT 1
AV Wijchen WYCH 4
AV Zeewolde ZWLD 1
AV Zuidwal ZDWL 1
AV `34 Apeldoorn AV34 2
AV `40 AV40 3
AV `56 AV56 4
BAV BAV 3
CAV Energie ENRG 13
Ciko `66 CIKO 8
Climax CLMX 5
DEM DEM 3
DJA DJA 2
Duitsland GER 5
EAC De Sperwers SPWS 1
Eindhoven Atletiek EHAT 4
Fortius FORT 1
GAC Hilversum GACH 6
Groningen Atletiek GRNG 8
Haag Atletiek HAAG 6
HAC `63 HC63 1
Hellas Utrecht HLLS 6
KAV Holland KAVH 4
Leiden Atletiek LATL 1
Marathon Pim Mulier MPM 5
PAC