Categorie 'Senioren mannen'

Categorie gegevens

Deelnemers: 152
Categorie afkorting: Msen
Berekeningswijze: Mannen
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 100 meter
  • 1 x 100 meter finale
  • 1 x 400 meter
  • 1 x 800 meter
  • 1 x 3000 meter
  • 6 x Discuswerpen
  • 6 x Kogelstoten
  • 6 x Kogelslingeren
  • 6 x Speerwerpen
  • 1 x Polsstokhoogspringen
  • 6 x Verspringen
  • Atleten 'Senioren mannen'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 100m100m_f400m800m3000mDiscusKogelKogelslSpeerPolshoogVer
    2 Koen Koenders PH Polshoog
    Mannen Sen...rogramma) ----------
    6 Pim van Bakel PH 400m
    Mannen Senioren ----------
    7 Jasper Rood Nijmegen Discus
    Mannen Sen...rogramma) ----------
    8 Etiènne Orbons AV Unitas Kogelsl
    Mannen Sen...rogramma) ----------
    9 Sander Stok AV 1923 Kogelsl
    Mannen Sen...rogramma) ----------
    13 Koen Duikersloot GACH Polshoog
    Mannen Sen...rogramma) ----------
    14 Menno Blom AV 1923 100m
    Mannen Sen...100 meter ----------
    15 Jasper Boot Leiden 3000m
    Mannen Senioren ----------
    19 Thomas Ticheloven AV Lycurgus Ver
    Mannen Senioren ----------
    21 Dennis Hemelaar AAC Kogel
    Kogelsl
    Mannen Sen...rogramma) ---------
    22 Luc Velzeboer Almere `81 3000m
    Mannen Senioren ----------
    23 Jurriën ...n 't holt AAC 800m
    Mannen Sen...800 meter ----------
    26 Stephan Dekker ARV Ilion Discus
    Mannen Sen...rogramma) ----------
    27 Timothy Truyts Belgie Discus
    Mannen Sen...rogramma) ----------
    29 Daan Molleman AV Lycurgus 800m
    Mannen Sen...800 meter ----------
    32 Gert-Jan Wassink AV Argo 3000m
    Mannen Senioren ----------
    33 Alex van den Boom AV `47 Speer
    Mannen Senioren ----------
    37 Jurriaan Wouters HLLS Speer
    Mannen Senioren ----------
    38 Gianluca Assorgia AV 1923 3000m
    Mannen Senioren ----------
    40 Martin Wijand AAC Kogelsl
    Mannen Sen...rogramma) ----------
    43 Stephan H...n 't Veld Spado Kogelsl
    Mannen Sen...rogramma) ----------
    45 Rutger Bien AV 1923 100m
    Ver
    Mannen Sen...100 meter ---------
    46 Olav Donker PH Ver
    ----------
    49 Lars Timmerman PH Speer
    Mannen Senioren ----------
    50 Henrik Pröpper Phanos Speer
    Mannen Senioren ----------
    51 Timo de Water ARV Ilion Polshoog
    Mannen Sen...rogramma) ----------
    52 Cas Lutz GACH 3000m
    Mannen Senioren ----------
    53 Tom Hendrikse AAC `61 3000m
    Mannen Senioren ----------
    54 Jurre Wildschut GACH 100m
    400m
    ---------
    55 Max Polak PAC 3000m
    Mannen Senioren ----------
    56 Robbin Pieterman Leiden 3000m
    ----------
    58 Sven Poelmann AAC Kogel
    Mannen Senioren ----------
    59 Mark Jonker Isala `96 Speer
    Mannen Senioren ----------
    60 Owen Westerhout AV Trias 400m
    ----------
    61 Cedric Sorgeloos Belgie Speer
    Mannen Senioren ----------
    62 Fabian Florant Haag Ver
    ----------
    63 Rivaldo Roberts Zuid-Afrika 400m
    ----------
    65 Daniel Mbewe Zambia 400m
    Mannen Senioren ----------
    66 Hazemba Chidamba Zambia 100m
    Mannen Sen...100 meter ----------
    67 Oscar Mavundla Zuid-Afrika 400m
    ----------
    72 Seppe van t Westende Leiden 3000m
    Mannen Senioren ----------
    73 Tom de Gelder Olympus `70 800m
    Mannen Sen...800 meter ----------
    74 Sam de Vor GACH 800m
    Mannen Sen...800 meter ----------
    75 Luuk Vos Leiden Kogelsl
    Mannen Sen...rogramma) ----------
    76 Jelmer van...er Linden AV Statina 800m
    Mannen Sen...800 meter ----------
    79 Bob van Kasteren Uros 3000m
    ----------
    81 Khalid Mokhtari PAC 3000m
    Mannen Senioren ----------
    83 Max van Gerrevink Leiden 3000m
    Mannen Senioren ----------
    84 Guido de Bruijn CAV Energie 400m
    Mannen Senioren ----------
    85 Tom Egbers Ciko `66 Speer
    Mannen Senioren ----------
    88 Remyo Tielsema Phanos 3000m
    Mannen Senioren ----------
    89 Roland Valk AV34 Speer
    Mannen Senioren ----------
    90 Jeroen van Harmelen Avantri Speer
    Mannen Senioren ----------
    92 Remco Bos DVTR 400m
    Mannen Sen...rogramma) ----------
    94 Abdirahman Mohamed AV Cifla 3000m
    Mannen Senioren ----------
    95 Lucas Nieuweboer KAV Holland 3000m
    Mannen Senioren ----------
    97 Femi Ogunode Qatar 100m
    100m_f
    400m
    Mannen Sen...100 meterMannen SeniorenMannen Senioren --------
    98 Jamal Hairane Qatar 800m
    3000m
    Mannen Sen...800 meterMannen Senioren ---------
    99 Abdirahman...d Hassan Qatar 800m
    Mannen Sen...800 meter ----------
    100 Yaser Sale... Bagharab Qatar 3000m
    Mannen Senioren ----------
    101 Adam Ali Mousab Qatar 800m
    Mannen Sen...800 meter ----------
    103 Kalid Amin AV Cifla 3000m
    Mannen Senioren ----------
    105 Ken Leunissen AV Zuidwal 100m
    Mannen Sen...100 meter ----------
    106 Caspar Hattink Haag Discus
    Mannen Sen...rogramma) ----------
    107 Lennart de Looze AKU 400m
    ----------
    108 Max van Groeningen GACH 800m
    Mannen Sen...800 meter ----------
    111 Jamiro Elabeidi Leiden 100m
    100m_f
    Mannen Sen...100 meterMannen Senioren ---------
    112 Boris Schram GACH Ver
    Mannen Senioren ----------
    119 Steven Eleonora Phanos 100m
    Kogel
    Ver
    Mannen Sen...100 meterMannen SeniorenMannen Senioren --------
    121 Noah Chokri Rotterdam Ver
    Mannen Senioren ----------
    122 Rik Bataille Phanos 100m
    400m
    Mannen Sen...100 meterMannen Senioren ---------
    125 Matt de Haas Olympus `70 800m
    Mannen Sen...800 meter ----------
    126 Maarten Ottenhoff Phanos 400m
    ----------
    128 Filmon Tesfu SPLT 3000m
    Mannen Senioren ----------
    131 Jaap Gerbe... Vellinga VTLS 800m
    Mannen Sen...800 meter ----------
    132 Vester van...eijningen AV Haarlem 400m
    Mannen Senioren ----------
    133 Marco Bucarizza Zuid-Afrika 3000m
    Mannen Senioren ----------
    134 Ryan Mphahlele Zuid-Afrika 3000m
    ----------
    135 Kabelo Mohlosi Zuid-Afrika 800m
    Mannen Sen...800 meter ----------
    136 Stan Niesten DEM 3000m
    Mannen Senioren ----------
    137 Cain Rutgers Phanos 800m
    Mannen Sen...800 meter ----------
    141 Thijs Heemskerk AKU 400m
    Mannen Sen...rogramma) ----------
    142 Ruben Lagas GACH 800m
    GAC junior...800 meter ----------
    143 Friso Bruins GACH 800m
    GAC junior...800 meter ----------
    144 Jippe van ...ogenbroek GACH 800m
    GAC junior...800 meter ----------
    145 Dani Suparmono GACH 800m
    GAC junior...800 meter ----------
    149 Rafael Raap PAC Discus
    Kogel
    Mannen Sen...rogramma)Mannen Senioren ---------
    153 Erik Huij...Carretero Phanos Speer
    ----------
    155 Ralf Looze Phanos 800m
    ----------
    156 Cameron Assmann PAC 800m
    Mannen Sen...800 meter ----------
    157 Peter-Jan Hardenbol HLLS 3000m
    Mannen Senioren ----------
    159 Kevin van Grieken SV Noordkop 100m
    Mannen Sen...100 meter ----------
    162 Elgemar Laker Rotterdam 100m
    Mannen Sen...100 meter ----------
    164 Jurriaan de Rijk Haag 400m
    Mannen Sen...rogramma) ----------
    165 Koen van Ligten Ciko `66 Speer
    Mannen Senioren ----------
    166 Hlynur Andrésson IJsland 3000m
    Mannen Senioren ----------
    167 Leside Mokgobinyane Zuid-Afrika 400m
    Mannen Senioren ----------
    168 Thijs Koers HLLS 400m
    Mannen Senioren ----------
    169 Andrew Kooijman HLLS Speer
    Mannen Senioren ----------
    176 Sjoerd Dekker AV Haarlem 400m
    Mannen Senioren ----------
    177 Twan Evers AV Wijchen Ver
    ----------
    178 Koen Stapel ARV Ilion Polshoog
    Mannen Sen...rogramma) ----------
    179 Brett Duff AV Sparta 100m
    ----------
    180 Daniël de Looze Phanos 800m
    ----------
    181 Michiel Löschner Triathlon 3000m
    Mannen Senioren ----------
    182 Jurgen Wielart AV Haarlem 400m
    800m
    Mannen Sen...800 meter ---------
    183 Marijn van...er Putten HLLM 800m
    Mannen Sen...800 meter ----------
    184 Thomas Kwint Groningen 800m
    Mannen Sen...800 meter ----------
    185 Shaquille Haverkamp Rotterdam 100m
    ----------
    187 Boris Hoogervorst KAV Holland 100m
    400m
    Mannen Sen...100 meterMannen Senioren ---------
    188 Dominique Zwiep Rotterdam 100m
    ----------
    190 Mardion Meulens Rotterdam 400m
    Mannen Sen...rogramma) ----------
    191 Cedrych va...er Graaff CAV Energie 100m
    Mannen Sen...100 meter ----------
    192 Stefan Scholte AV Haarlem 100m
    400m
    Mannen Sen...100 meterMannen Sen...rogramma) ---------
    194 Jamaal Awad DEM 100m
    Mannen Sen...100 meter ----------
    195 Maurits van der Ziel VAV Polshoog
    Mannen Sen...rogramma) ----------
    197 Pablo Velt AV Atverni 3000m
    Mannen Senioren ----------
    198 Thije Tjebbes Groningen 800m
    Mannen Sen...800 meter ----------
    199 Tim Van de Velde Belgie 800m
    Mannen Sen...800 meter ----------
    202 Niek Blikslager Groningen 3000m
    Mannen Senioren ----------
    203 Lauri Hulleman DVTR 100m
    Kogel
    Ver
    Mannen Sen...100 meterMannen SeniorenMannen Senioren --------
    204 Levi Hazes AV 1923 100m
    ----------
    205 Chad Wright Jamaica Discus
    Kogel
    Mannen Sen...rogramma)Mannen Senioren ---------
    206 Chanelton Schmidt Rotterdam 400m
    ----------
    207 Deuce Carter Jamaica 100m
    100m_f
    Mannen Sen...100 meterMannen Senioren ---------
    208 Ashinia Miller Jamaica Kogel
    Mannen Senioren ----------
    209 Anthony Carpenter Jamaica 400m
    Mannen Senioren ----------
    210 Jorge Fernandez Cuba Discus
    Mannen Sen...rogramma) ----------
    213 Léon Mak De Gemzen 100m
    Ver
    Mannen Sen...100 meterMannen Senioren ---------
    214 Marijn van den Born PAC Discus
    Kogel
    Mannen Sen...rogramma)Mannen Senioren ---------
    215 Patrick Cronie PH Kogel
    Mannen Senioren ----------
    216 Anthony Rasmijn Rotterdam 400m
    ----------
    217 Joris Pals PAC Kogelsl
    Mannen Sen...rogramma) ----------
    218 Keitharo ...sterwolde Phanos 100m
    100m_f
    Mannen Sen...100 meterMannen Senioren ---------
    220 Rik Goethals Triathlon 3000m
    Mannen Senioren ----------
    221 Stavros Spyrou Cyprus 800m
    Mannen Sen...800 meter ----------
    222 Erik Cadée PH Discus
    ----------
    225 Lahsene Bouchikhi Belgie 3000m
    Mannen Senioren ----------
    229 Tom Disveld AAC 800m
    Mannen Sen...800 meter ----------
    230 Muhand Kam...Saifeldin Qatar 3000m
    Mannen Senioren ----------
    233 Jeffrey Vanan Suriname 100m
    100m_f
    Mannen Sen...100 meterMannen Senioren ---------
    235 Alagie Sonko Gambia 100m
    100m_f
    Mannen Sen...100 meterMannen Senioren ---------
    236 Lukas Renaud GACH 800m
    GAC junior...800 meter ----------
    241 Basil Bingham Jamaica Discus
    Mannen Sen...rogramma) ----------
    242 Tim Verbaandert Eindhoven 3000m
    Mannen Senioren ----------
    243 Wouter Pl...s A-serie AAC `61 800m
    ----------
    244 Sam de Vor...s B-serie GACH 800m
    Mannen Sen...800 meter ----------
    245 Pieter Mi...s C-serie GACH 800m
    Mannen Sen...800 meter ----------
    246 Pieter Mi...s B-serie GACH 3000m
    Mannen Senioren ----------
    248 Jelmer van...s A-serie AV Statina 3000m
    Mannen Senioren ----------
    249 Peter Wol...s A-serie Phanos 800m
    Mannen Sen...800 meter ----------
    250 Jelmer van der Veen AV Lionitas 800m
    Mannen Sen...800 meter ----------

    Verenigingen 'Senioren mannen'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AAC AAC 5
    AAC `61 AC61 2
    AKU AKU 2
    Almere `81 AM81 1
    ARV Ilion ILIO 3
    AV 1923 AV23 5
    AV Argo ARGO 1
    AV Atverni ATVN 1
    AV Cifla CFLA 2
    AV Daventria 1906 DVTR 2
    AV De Gemzen GMZN 1
    AV Haarlem HRLM 4
    AV Haarlemmermeer HLLM 1
    AV Lionitas LNTS 1
    AV Lycurgus LYCG 2
    AV Olympus `70 OL70 2
    AV Sparta SPRT 1
    AV Statina STTN 2
    AV Trias TRAS 1
    AV Triathlon Triathlon 2
    AV Unitas UNTS 1
    AV Wijchen WYCH 1
    AV Zuidwal ZDWL 1
    AV `34 Apeldoorn AV34 1
    AV `47 AV47 1
    Avantri AVTR 1
    Belgie BEL 4
    CAV Energie ENRG 2
    Ciko `66 CIKO 2
    Cuba CUB 1
    Cyprus CYP 1
    DEM DEM 2
    Eindhoven Atletiek EHAT 1
    GAC Hilversum GACH 14
    Gambia GAM 1
    Groningen Atletiek GRNG 3
    GSAV Vitalis VTLS 1
    Haag Atletiek HAAG 3
    Hellas Utrecht HLLS 4
    IJsland ISL 1
    Isala `96 ISLA 1
    Jamaica JAM 5
    KAV Holland KAVH 2
    Leiden Atletiek LATL 6
    Nijmegen Atletiek NYMG 1
    PAC PAC 6
    Phanos PHNS 11
    Prins Hendrik PH 6
    Qatar QAT 6
    Rotterdam Atletiek RDAM 7
    Spado SPDO 1
    Suriname SUR 1
    SV Noordkop NRDK 1
    SV Sportlust SPLT 1
    Uros Uros 1
    VAV VAV 1
    Zambia ZAM 2
    Zuid-Afrika RSA 6

    Uitslagen 100 meter Senioren mannen

    # Naam ResReactie OBP
    1 Femi Ogunode Qatar 10,37Q 0,199-0.4 m/s10,25
    2 Jeffrey Vanan Suriname 10,88Q 0,213-1.1 m/s10,50
    3 Alagie Sonko Gambia 10,96q 0,180-0.4 m/s10,76
    4 Jamiro Elabeidi Leiden 10,98q 0,252-1.1 m/s10,63
    5 Keitharo ...sterwolde Phanos 11,08Q 0,198-1.7 m/s10,68
    6 Deuce Carter Jamaica 11,18q 0,174-0.4 m/s11,05
    7 Cedrych va...er Graaff CAV Energie 11,35 0,167-1.1 m/s11,13
    8 Léon Mak De Gemzen 11,38 0,216-0.4 m/s11,24
    9 Elgemar Laker Rotterdam 11,45 0,187-1.7 m/s11,13
    10 Ken Leunissen AV Zuidwal 11,45 0,199-1.7 m/s11,20
    11 Boris Hoogervorst KAV Holland 11,49 0,184-1.1 m/s11,28
    12 Steven Eleonora Phanos 11,49 0,193-1.7 m/s11,26
    13 Rik Bataille Phanos 11,59 0,203-1.1 m/s11,26
    14 Kevin van Grieken SV Noordkop 11,63 0,179-0.4 m/s11,43
    15 Menno Blom AV 1923 11,87 0,162-0.4 m/s11,22
    Lauri Hulleman DVTR DQ 11,38
    Hazemba Chidamba Zambia DQ 10,36
    Stefan Scholte AV Haarlem DNS 11,16

    Uitslagen 100 meter finale Senioren mannen

    # Naam ResReactie Qm
    1 Jeffrey Vanan Suriname 10,78 0,184-0.9 m/s10,88
    2 Jamiro Elabeidi Leiden 10,89 0,228-0.9 m/s10,98
    3 Alagie Sonko Gambia 10,90 0,128-0.9 m/s10,96
    4 Keitharo ...sterwolde Phanos 10,93 0,177-0.9 m/s11,08
    Deuce Carter Jamaica DNS 11,18
    Femi Ogunode Qatar DNS 10,37

    Uitslagen 800 meter Senioren mannen

    # Naam ResOBP
    1 Jamal Hairane Qatar 1:48,44 1:45,67
    2 Kabelo Mohlosi Zuid-Afrika 1:48,62 1:46,20
    3 Abdirahman...d Hassan Qatar 1:49,14 1:46,67
    4 Jurgen Wielart AV Haarlem 1:49,57 1:48,47
    5 Jelmer van...er Linden AV Statina 1:50,59 1:52,40
    6 Tom Disveld AAC 1:51,27 1:50,93
    7 Tom de Gelder Olympus `70 1:52,08 1:52,42
    8 Matt de Haas Olympus `70 1:54,01 1:56,34
    9 Tim Van de Velde Belgie 1:54,35 1:50,15
    10 Jelmer van der Veen AV Lionitas 1:54,56 1:54,47
    11 Thije Tjebbes Groningen 1:56,71 1:58,71
    12 Thomas Kwint Groningen 1:56,74 1:53,08
    13 Cain Rutgers Phanos 1:58,65 1:54,84
    14 Max van Groeningen GACH 1:58,73 1:59,67
    15 Daan Molleman AV Lycurgus 1:58,80 2:01,01
    16 Cameron Assmann PAC 2:00,76 2:00,13
    17 Jurriën ...n 't holt AAC 2:04,38 2:04,53
    18 Marijn van...er Putten HLLM 2:04,65 1:58,36
    19 Lukas Renaud GACH 2:19,15 2:23,45
    20 Dani Suparmono GACH 2:19,61 2:20,82
    21 Jippe van ...ogenbroek GACH 2:26,07 5:22,53
    22 Friso Bruins GACH 2:32,62 2:31,10
    23 Ruben Lagas GACH 2:44,88 2:31,10
    Peter Wol...s A-serie Phanos DNF ---
    Sam de Vor...s B-serie GACH DNF ---
    Pieter Mi...s C-serie GACH DNF ---

    Uitslagen 3000 meter Senioren mannen

    # Naam ResOBP
    1 Yaser Sale... Bagharab Qatar 7:58,19 8:03,03
    2 Stan Niesten DEM 8:01,70 8:10,43
    3 Kalid Amin AV Cifla 8:03,34 8:18,43
    4 Lahsene Bouchikhi Belgie 8:03,55 8:11,37
    5 Marco Bucarizza Zuid-Afrika 8:04,48 8:10,61
    6 Niek Blikslager Groningen 8:04,66 8:11,73
    7 Tim Verbaandert Eindhoven 8:16,78 8:23,58
    8 Max Polak PAC 8:19,13 8:23,73
    9 Lucas Nieuweboer KAV Holland 8:21,76 8:18,90
    10 Gianluca Assorgia AV 1923 8:22,35 8:23,14
    11 Remyo Tielsema Phanos 8:24,14 8:23,93
    12 Abdirahman Mohamed AV Cifla 8:24,64 8:23,64
    13 Filmon Tesfu SPLT 8:25,66 8:30,06
    14 Seppe van t Westende Leiden 8:30,02 8:22,28
    15 Tom Hendrikse AAC `61 8:31,01 8:31,42
    16 Rik Goethals Triathlon 8:31,94 8:36,57
    17 Cas Lutz GACH 8:36,00 8:16,09
    18 Jasper Boot Leiden 8:37,08 8:39,19
    19 Khalid Mokhtari PAC 8:41,03 8:46,65
    20 Max van Gerrevink Leiden 8:49,02 8:42,90
    21 Luc Velzeboer Almere `81 8:49,41 8:38,18
    22 Peter-Jan Hardenbol HLLS 8:56,78 8:48,51
    23 Michiel Löschner Triathlon 9:02,55 9:12,79
    24 Pablo Velt AV Atverni 9:06,24 9:14,95
    Pieter Mi...s B-serie GACH DNF ---
    Jelmer van...s A-serie AV Statina DNF ---
    Hlynur Andrésson IJsland DNF 7:59,11
    Jamal Hairane Qatar DNF ---

    Uitslagen Discuswerpen Senioren mannen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    1 Jorge Fernandez Cuba 61,77 62,11 X X 60,47 X 62,11 65,27
    2 Chad Wright Jamaica 57,49 58,01 59,10 57,79 58,29 59,34 59,34 65,47
    3 Basil Bingham Jamaica 56,35 56,76 56,50 54,72 52,87 56,07 56,76 61,01
    4 Caspar Hattink Haag 54,64 54,84 X 54,32 53,61 X 54,84 59,92
    5 Stephan Dekker ARV Ilion 51,00 X 52,37 X 50,86 52,73 52,73 56,81
    6 Marijn van den Born PAC X 44,90 X X X X 44,90 48,71
    7 Rafael Raap PAC 42,15 X X X 41,40 X 42,15 41,35
    8 Timothy Truyts Belgie 40,56 41,48 40,64 X 41,59 X 41,59 48,81
    9 Jasper Rood Nijmegen 35,33 35,91 35,76 35,91 39,30

    Uitslagen Kogelstoten Senioren mannen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    1 Patrick Cronie PH 19,12 19,44 X 19,27 18,82 X 19,44 19,80
    2 Ashinia Miller Jamaica 19,24 X 19,27 19,15 19,25 19,43 19,43 20,93
    3 Sven Poelmann AAC 16,85 17,20 17,78 18,35 X 17,67 18,35 18,71
    4 Chad Wright Jamaica 15,88 15,80 X 15,36 15,40 X 15,88 17,99
    5 Marijn van den Born PAC X 15,32 X X X X 15,32 16,77
    6 Rafael Raap PAC 12,19 12,74 12,53 11,97 13,30 12,74 13,30 13,62
    7 Lauri Hulleman DVTR - 11,82 11,78 11,47 11,08 11,38 11,82 12,30
    8 Steven Eleonora Phanos - - - 10,79 11,29 11,61 11,61 11,84

    Uitslagen Kogelslingeren Senioren mannen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    1 Dennis Hemelaar AAC X 59,82 63,18 62,27 X X 63,18 62,30
    2 Etiènne Orbons AV Unitas X 61,57 61,90 58,26 X 59,53 61,90 62,48
    3 Luuk Vos Leiden 58,56 60,83 X 58,38 58,83 58,85 60,83 59,93
    4 Sander Stok AV 1923 X X 55,71 X X 55,66 55,71 55,75
    5 Joris Pals PAC 48,94 48,39 X X 47,65 50,35 50,35 50,82
    6 Stephan H...n 't Veld Spado X 49,59 X 48,40 X X 49,59 51,41
    7 Martin Wijand AAC X 43,39 44,46 45,30 X X 45,30 48,97

    Uitslagen Speerwerpen Senioren mannen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    1 Lars Timmerman PH 77,07 X 72,02 X X X 77,07 78,04
    2 Cedric Sorgeloos Belgie 74,07 67,73 72,35 72,22 75,03 74,74 75,03 78,10
    3 Tom Egbers Ciko `66 69,34 X 68,54 X 67,70 X 69,34 73,10
    4 Henrik Pröpper Phanos 62,58 60,24 60,90 X 60,42 60,25 62,58 68,05
    5 Jurriaan Wouters HLLS 62,31 X X 60,25 59,91 62,12 62,31 73,56
    6 Mark Jonker Isala `96 61,22 59,58 X 61,55 X X 61,55 67,02
    7 Alex van den Boom AV `47 57,81 X X X X X 57,81 67,12
    8 Jeroen van Harmelen Avantri 49,09 47,59 52,91 47,60 52,11 50,80 52,91 53,93
    9 Andrew Kooijman HLLS 50,80 48,96 50,91 50,91 57,69
    10 Koen van Ligten Ciko `66 48,18 45,91 47,71 48,18 52,69
    11 Roland Valk AV34 42,89 45,70 45,26 45,70 51,97

    Uitslagen Polsstokhoogspringen Senioren mannen

    # Naam 3.954.104.254.404.754.955.105.20ResOBP
    1 Koen Koenders PH O O O XXX 5,10 5,05
    2 Koen Stapel ARV Ilion O XXX 4,25 4,70
    3 Koen Duikersloot GACH XO XXO XXX 4,10 3,90
    Timo de Water ARV Ilion XXX NM 5,00
    Maurits van der Ziel VAV XXX NM 4,45

    Uitslagen Verspringen Senioren mannen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    1 Lauri Hulleman DVTR 6,76 7,17 7,23 6,90 7,23 +0.8 m/s7,32
    2 Noah Chokri Rotterdam X 6,65 6,79 X 6,86 6,67 6,86 +0.5 m/s7,26
    3 Steven Eleonora Phanos 6,44 6,73 6,69 X X X 6,73 +1.0 m/s6,74
    4 Thomas Ticheloven AV Lycurgus 6,55 X 6,53 X X 6,47 6,55 +0.4 m/s6,81
    5 Boris Schram GACH X X X X 6,50 6,48 6,50 +0.7 m/s6,50
    6 Léon Mak De Gemzen 5,65 5,89 6,10 6,07 X 6,25 6,25 +1.3 m/s6,59