Atleten 'Meisjes Junior A'

Snr Naam Onderdelen Startgroep 60m60m_hf60m_f200m200m_f400m400m_f800m800m_f1500m3000m60mH60mH_fKogelHoogHSSPolshoogVer
442 Samar Ahmed HLLS Polshoog
MJA - Polshoog -----------------
443 Channelyn ...rosiussen RTE 400m
MJA - 400m series -----------------
444 Tamar Appeldoorn AV Zuidwal 400m
MJA - 400m series -----------------
445 Vera van As Groene Ster 60m
Kogel
MJA - 60m seriesMJA - Kogel ----------------
446 Hieke Böhm De Spartaan 60mH
Hoog
MJA - 60mHMJA - Hoog ----------------
447 Sanne van Beek PAC 800m
MJA - 800m series -----------------
448 Femke Been Castricum 800m
800m_f
MJA - 800m seriesMJA - 800m finale ----------------
449 Isis Beentjes DEM Hoog
MJA - Hoog -----------------
450 Ynte Biemans TRTL 3000m
MJA - 3000m -----------------
451 Fay Blank GACH 60m
MJA - 60m series -----------------
452 Lieke Blommestein Tempo AV 60mH
MJA - 60mH -----------------
453 Femke Bol Altis 400m
400m_f
MJA - 400m seriesMJA - 400m finale ----------------
454 Nikki Boon Flevo Delta 60mH
Kogel
Ver
MJA - 60mHMJA - KogelMJA - Ver ---------------
455 Saskia van der Boor Fortius Polshoog
MJA - Polshoog -----------------
456 Femke van den Bos VTLS 60mH
MJA - 60mH -----------------
457 Amy Brendel AV Unitas HSS
MJA - Hinkstap -----------------
458 Floor van den Brink DVTR Hoog
MJA - Hoog -----------------
459 Femke Brouwer AV Phoenix 800m
MJA - 800m series -----------------
460 Sofie de Bruijn Haag 400m
MJA - 400m series -----------------
461 Linde Buruma GACH 60m
MJA - 60m series -----------------
462 Sanne Cornelissen AL73 400m
MJA - 400m series -----------------
463 Nina van Diepen AV Hylas 800m
MJA - 800m series -----------------
464 Pip Doesburg AV Lycurgus 60m
60m_f
60m_hf
200m
200m_f
MJA - 60m seriesMJA - 60m finaleMJA - 60m 1/2 finaleMJA - 200mMJA - 200m finale -------------
465 Michelle van Dorth DAV Kronos Ver
MJA - Ver -----------------
466 Janna Doumpas Eindhoven 60m
60m_f
60m_hf
MJA - 60m seriesMJA - 60m finaleMJA - 60m 1/2 finale ---------------
467 Sanne van Drunen Almere `81 HSS
MJA - Hinkstap -----------------
468 Milou Eijsbroek AV Phoenix 60m
60m_hf
200m
MJA - 60m seriesMJA - 60m 1/2 finaleMJA - 200m ---------------
469 Lieve Eising AV Lycurgus 800m
800m_f
MJA - 800m seriesMJA - 800m finale ----------------
470 Edikan Ekpo Haag HSS
MJA - Hinkstap -----------------
471 Merle van Elzakker Spado 60m
60m_hf
60mH
60mH_f
MJA - 60m seriesMJA - 60m 1/2 finaleMJA - 60mHMJA - 60mH finale --------------
472 Annabelle Emmen AV Spiridon Hoog
MJA - Hoog -----------------
473 Annet Fledderus SPWS 800m
800m_f
MJA - 800m seriesMJA - 800m finale ----------------
474 Justine Fleming GACH 60m
200m
MJA - 60m seriesMJA - 200m ----------------
475 Femke Frijters PAC 400m
400m_f
60mH
60mH_f
MJA - 400m seriesMJA - 400m finaleMJA - 60mHMJA - 60mH finale --------------
476 Nanah Fung-Loy ARV Ilion 60mH
60mH_f
HSS
Polshoog
Ver
MJA - 60mHMJA - 60mH finaleMJA - HinkstapMJA - PolshoogMJA - Ver -------------
477 Eden Göbbels GACH 1500m
MJA - 1500m -----------------
478 Anouk van Gils Spado 1500m
3000m
MJA - 1500mMJA - 3000m ----------------
479 Charlie van Gorkum Rotterdam 60m
60m_f
60m_hf
200m
200m_f
MJA - 60m seriesMJA - 60m finaleMJA - 60m 1/2 finaleMJA - 200mMJA - 200m finale -------------
480 Tamara Graat Almere `81 60m
200m
MJA - 60m seriesMJA - 200m ----------------
481 Emy Guikema Groningen 60m
60mH
MJA - 60m seriesMJA - 60mH ----------------
482 Danique de Haan DVTR 60mH
60mH_f
MJA - 60mHMJA - 60mH finale ----------------
483 Meike Hartog AV Zaanland 800m
MJA - 800m series -----------------
484 Amy Hasselton Spado 60mH
60mH_f
Ver
MJA - 60mHMJA - 60mH finaleMJA - Ver ---------------
485 Melissa Havik AV Zaanland 60m
200m
MJA - 60m seriesMJA - 200m ----------------
486 Anne van Heeckeren VRT 1500m
MJA - 1500m -----------------
487 Quincy Heemskerk AAV `36 Hoog
MJA - Hoog -----------------
488 Naomi Heidema ACO 800m
800m_f
MJA - 800m seriesMJA - 800m finale ----------------
489 Dorte Heideman MPM 800m
MJA - 800m series -----------------
490 Carlijn Helder Clytoneus 60m
200m
MJA - 60m seriesMJA - 200m ----------------
491 Anouk Hellingh AV Lycurgus 200m
MJA - 200m -----------------
492 Ellen Hettinga AAV `36 Hoog
MJA - Hoog -----------------
493 Christel Heuseveldt Climax 400m
MJA - 400m series -----------------
494 Nynke van den Heuvel AAC 60m
Ver
MJA - 60m seriesMJA - Ver ----------------
495 Pauline Hondema AV Lycurgus 60m
60m_hf
Ver
MJA - 60m seriesMJA - 60m 1/2 finaleMJA - Ver ---------------
496 Lotte Houtman PH Hoog
MJA - Hoog -----------------
497 Eveline Houtman De Gemzen 800m
MJA - 800m series -----------------
498 Pleun Hutten AV Sprint 400m
400m_f
MJA - 400m seriesMJA - 400m finale ----------------
499 Bridget Janssen PAC Kogel
MJA - Kogel -----------------
500 Femke Janssen DEM 200m
MJA - 200m -----------------
501 Fenne Janssen VRT 1500m
3000m
MJA - 1500mMJA - 3000m ----------------
502 Eveline de Jong De Spartaan 60mH
Kogel
Hoog
Ver
MJA - 60mHMJA - KogelMJA - HoogMJA - Ver --------------
503 Leonie Keppel AV Hera Kogel
MJA - Kogel -----------------
504 Kirsten Kerkhof Spartacus Kogel
MJA - Kogel -----------------
505 Anne Kerklaan Voorne 60m
200m
MJA - 60m seriesMJA - 200m ----------------
506 Fenna Klapwijk PAC 60m
60m_hf
200m
MJA - 60m seriesMJA - 60m 1/2 finaleMJA - 200m ---------------
507 Marjolein Klaren MPM Polshoog
MJA - Polshoog -----------------
508 Jorinde van Klinken Groningen Kogel
Ver
MJA - KogelMJA - Ver ----------------
509 Doris van der Knaap Haag 200m
400m
MJA - 200mMJA - 400m series ----------------
510 Noa Knip Spartacus Kogel
-----------------
511 Lauraine Kolmschot AAV SISU 60m
60mH
MJA - 60m seriesMJA - 60mH ----------------
512 Pien Korstanje AV Attila Kogel
MJA - Kogel -----------------
513 Myrthe Kouwenberg PH 1500m
3000m
MJA - 1500mMJA - 3000m ----------------
514 Yara Kramer AV Salland Kogel
MJA - Kogel -----------------
515 Louiza Kruiswijk AV Atverni HSS
MJA - Hinkstap -----------------
516 Chantal Kruit AV Gouda 60mH
MJA - 60mH -----------------
517 Noor Kuilboer AV Hera 800m
800m_f
1500m
MJA - 800m seriesMJA - 800m finaleMJA - 1500m ---------------
518 Evelien Kuiper Groningen 3000m
MJA - 3000m -----------------
519 Anduella Kwasiba AV Jahn II 60m
60m_f
60m_hf
MJA - 60m seriesMJA - 60m finaleMJA - 60m 1/2 finale ---------------
520 Kellynsia Leerdam U-Track HSS
MJA - Hinkstap -----------------
521 Liselotte Lieben PH 200m
60mH
MJA - 200mMJA - 60mH ----------------
522 Fleur van der Linden AV Sprint Polshoog
MJA - Polshoog -----------------
523 Yara Linnekamp HLLS 60m
60m_hf
200m
Ver
MJA - 60m seriesMJA - 60m 1/2 finaleMJA - 200mMJA - Ver --------------
524 Manon Lutt AV Caesar Kogel
MJA - Kogel -----------------
525 Ilse van der Marel AAV `36 60mH
Kogel
MJA - 60mHMJA - Kogel ----------------
526 Tirza Meijer AAV `36 60m
60mH
MJA - 60m seriesMJA - 60mH ----------------
527 Aylan Menick Leiden 800m
800m_f
MJA - 800m seriesMJA - 800m finale ----------------
528 Zoë Meyer AV Sprint 60m
60m_f
60m_hf
200m
200m_f
MJA - 60m seriesMJA - 60m finaleMJA - 60m 1/2 finaleMJA - 200mMJA - 200m finale -------------
529 Shanna Mol AV Lycurgus 200m
60mH
MJA - 200mMJA - 60mH ----------------
530 Wendy van Nes AV Atos Polshoog
MJA - Polshoog -----------------
531 Claudy Nouws THOR Hoog
MJA - Hoog -----------------
532 Hanna Ogink AV34 400m
MJA - 400m series -----------------
533 Carmen Oosterkamp De Spartaan 1500m
MJA - 1500m -----------------
534 Anna Oosterwegel DVTR 400m
60mH
MJA - 400m seriesMJA - 60mH ----------------
535 Lara Owobowale De Spartaan 200m
60mH
60mH_f
Kogel
MJA - 200mMJA - 60mHMJA - 60mH finaleMJA - Kogel --------------
536 Camilla Pieper AV34 Kogel
MJA - Kogel -----------------
537 Juliëtte Pluimert De Spartaan 60m
200m
MJA - 60m seriesMJA - 200m ----------------
538 Janneke Pluimes Scorpio Kogel
MJA - Kogel -----------------
539 Fréderique Post Haag 400m
400m_f
MJA - 400m seriesMJA - 400m finale ----------------
540 Jinke Prinsen AV Sprint Kogel
MJA - Kogel -----------------
541 Grace - Ann Pronk Haag 60m
200m
MJA - 60m seriesMJA - 200m ----------------
542 Anouk Rensink AV Unitas 200m
200m_f
MJA - 200mMJA - 200m finale ----------------
543 Febora Ridder Castricum 200m
400m
MJA - 200mMJA - 400m series ----------------
544 Ilse Rolf AAV `36 400m
800m
MJA - 400m seriesMJA - 800m series ----------------
545 Ronéll Rosier AV Jahn II 60m
60m_f
60m_hf
MJA - 60m seriesMJA - 60m finaleMJA - 60m 1/2 finale ---------------
546 Sanne de Ruiter Clytoneus 60m
200m
MJA - 60m seriesMJA - 200m ----------------
547 Megan de Ruiter Phanos 200m
400m
MJA - 200mMJA - 400m series ----------------
548 Kadidja Sangare AAV `36 60m
60m_hf
60mH
60mH_f
Ver
MJA - 60m seriesMJA - 60m 1/2 finaleMJA - 60mHMJA - 60mH finaleMJA - Ver -------------
549 Amina Schellekens Phanos 60m
Ver
MJA - 60m seriesMJA - Ver ----------------
550 Lichelle Scholing MPM Kogel
MJA - Kogel -----------------
551 Anouk Schoute AV Lycurgus 60mH
MJA - 60mH -----------------
552 Karlijn Schouten Fortius Polshoog
MJA - Polshoog -----------------
553 Joyce Schumacher AV 1923 60mH
60mH_f
Ver
MJA - 60mHMJA - 60mH finaleMJA - Ver ---------------
554 Merit Schuurman AAC Ver
MJA - Ver -----------------
555 Eline Schwietert Ciko `66 400m
400m_f
MJA - 400m seriesMJA - 400m finale ----------------
556 Zoë Sedney ARV Ilion 60m
200m
200m_f
60mH
MJA - 60m seriesMJA - 200mMJA - 200m finaleMJA - 60mH --------------
557 Jaleesa Seedorf Rotterdam 60m
60m_hf
MJA - 60m seriesMJA - 60m 1/2 finale ----------------
558 Tessa Smits AV Sprint Kogel
MJA - Kogel -----------------
559 Manon Stringa AV Atverni 800m
MJA - 800m series -----------------
560 Jenny Tchedjo U-Track Kogel
MJA - Kogel -----------------
561 Iris Veldt Groningen 60m
MJA - 60m series -----------------
562 Aukje Vellinga Groningen 60mH
Hoog
MJA - 60mHMJA - Hoog ----------------
563 Janine Verhaar PAC 60m
60m_f
60m_hf
200m
200m_f
MJA - 60m seriesMJA - 60m finaleMJA - 60m 1/2 finaleMJA - 200mMJA - 200m finale -------------
564 Roos Vernooij PH 200m
60mH
MJA - 200mMJA - 60mH ----------------
565 Nadine de Vries Clytoneus 800m
MJA - 800m series -----------------
566 Jonne Walstra AV Atos 400m
400m_f
MJA - 400m seriesMJA - 400m finale ----------------
567 Anne-Wil v...Werkhoven De Spartaan 400m
Ver
MJA - 400m seriesMJA - Ver ----------------
568 Leonie Wierenga SAV 400m
MJA - 400m series -----------------
569 Demi van d...ildenberg Eindhoven 60m
60m_f
60m_hf
MJA - 60m seriesMJA - 60m finaleMJA - 60m 1/2 finale ---------------
570 Maeve Zuijlen AV Unitas 60m
60m_hf
MJA - 60m seriesMJA - 60m 1/2 finale ----------------

Verenigingen 'Meisjes Junior A'

VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
AAC AAC 2
AAV SISU SISU 1
AAV `36 AV36 6
ACO / Van Elderen ACO 1
Almere `81 AM81 2
Altis ALTS 1
ARV Ilion ILIO 2
Atletico `73 AL73 1
AV 1923 AV23 1
AV Atos ATOS 2
AV Attila ATTL 1
AV Atverni ATVN 2
AV Caesar CAES 1
AV Castricum CSTR 2
AV Clytoneus CLYT 3
AV Daventria 1906 DVTR 3
AV De Gemzen GMZN 1
AV De Spartaan SPTN 6
AV Flevo Delta FLDT 1
AV Gouda GOUD 1
AV Groene Ster GRST 1
AV Hera HERA 2
AV Hylas HYLS 1
AV Jahn II JAHN 2
AV Lycurgus LYCG 6
AV Phoenix PHNX 2
AV Salland SLLN 1
AV Spartacus SPTC 2
AV Spiridon SPRD 1
AV Sprint SPRN 5
AV Unitas UNTS 3
AV Zaanland ZNLD 2
AV Zuidwal ZDWL 1
AV `34 Apeldoorn AV34 2
Ciko `66 CIKO 1
Climax CLMX 1
DAV Kronos KRNS 1
DEM DEM 2
EAC De Sperwers SPWS 1
Eindhoven Atletiek EHAT 2
Fortius FORT 2
GAC Hilversum GACH 4
Groningen Atletiek GRNG 5
GSAV Vitalis VTLS 1
Haag Atletiek HAAG 5
Hellas Utrecht HLLS 2
Leiden Atletiek LATL 1
Marathon Pim Mulier MPM 3
PAC PAC 5
Phanos PHNS 2
Prins Hendrik PH 4
Rotterdam Atletiek RDAM 2
Running Team Eindhoven RTE 1
SAV SAV 1
Scorpio SCRP 1
Spado SPDO 3
Tempo AV TMPO 1
THOR THOR 1
U-Track UTRK 2
Venloop Running Team VRT 2
Voorne Atletiek VRNE 1
WAV Tartletos TRTL 1

Uitslagen 60 meter Meisjes Junior A

# Naam ResReactieOBP
1 Demi van d...ildenberg Eindhoven 7,70Q 0,2307,61
2 Janine Verhaar PAC 7,82Q 0,2037,69
3 Anduella Kwasiba AV Jahn II 7,84Q 0,2387,89
4 Charlie van Gorkum Rotterdam 7,93Q 0,2287,92
5 Pip Doesburg AV Lycurgus 7,95Q 0,1938,08
6 Ronéll Rosier AV Jahn II 7,96Q 0,2657,96
7 Fenna Klapwijk PAC 7,98Q 0,1808,06
8 Janna Doumpas Eindhoven 7,98Q 0,1567,88
9 Zoë Meyer AV Sprint 8,00Q 0,1967,84
10 Kadidja Sangare AAV `36 8,02Q 0,2067,92
11 Jaleesa Seedorf Rotterdam 8,06Q 0,2258,16
12 Maeve Zuijlen AV Unitas 8,06Q 0,1668,08
13 Milou Eijsbroek AV Phoenix 8,08q 0,1798,12
14 Pauline Hondema AV Lycurgus 8,08q 0,2098,18
15 Yara Linnekamp HLLS 8,13q 0,2558,01
16 Merle van Elzakker Spado 8,13q 0,2218,15
17 Anne Kerklaan Voorne 8,16 0,3088,17
18 Iris Veldt Groningen 8,16 0,2508,11
19 Emy Guikema Groningen 8,29 0,1968,23
20 Grace - Ann Pronk Haag 8,35 0,2588,15
21 Carlijn Helder Clytoneus 8,38 0,2248,40
22 Tirza Meijer AAV `36 8,39 0,1958,45
23 Melissa Havik AV Zaanland 8,45 0,3138,40
24 Juliëtte Pluimert De Spartaan 8,52 0,2148,40
25 Linde Buruma GACH 8,54 0,2338,69
26 Justine Fleming GACH 8,54 0,2008,46
27 Lauraine Kolmschot AAV SISU 8,59 0,3038,52
28 Vera van As Groene Ster 8,78 0,3218,75
29 Tamara Graat Almere `81 8,86 0,2378,41
30 Fay Blank GACH 9,03 0,2088,96

Uitslagen 60 meter finale Meisjes Junior A

# Naam ResReactieQm
1 Janine Verhaar PAC 7,63 0,1997,84
2 Demi van d...ildenberg Eindhoven 7,66 0,1777,65
3 Charlie van Gorkum Rotterdam 7,84 0,2117,95
4 Anduella Kwasiba AV Jahn II 7,91 0,2457,90
5 Ronéll Rosier AV Jahn II 7,93 0,2287,94
6 Janna Doumpas Eindhoven 7,97 0,1937,95
7 Pip Doesburg AV Lycurgus 8,12 0,2598,03
8 Zoë Meyer AV Sprint 8,21 0,3357,86

Uitslagen 200 meter Meisjes Junior A

# Naam ResReactieOBP
1 Zoë Sedney ARV Ilion 25,55Q 0,17824,05
2 Janine Verhaar PAC 25,66Q 0,21424,93
3 Pip Doesburg AV Lycurgus 26,00q 0,22126,34
4 Charlie van Gorkum Rotterdam 26,08q 0,18726,07
5 Anouk Rensink AV Unitas 26,20Q 0,23725,72
6 Milou Eijsbroek AV Phoenix 26,32 0,21827,06
7 Yara Linnekamp HLLS 26,36 0,27126,01
8 Zoë Meyer AV Sprint 26,49Q 0,22525,20
9 Anne Kerklaan Voorne 26,62 0,26627,83
10 Grace - Ann Pronk Haag 26,87 0,20925,87
11 Melissa Havik AV Zaanland 27,36 0,20727,74
12 Doris van der Knaap Haag 27,38 0,28527,07
13 Megan de Ruiter Phanos 27,53 0,24727,01
14 Justine Fleming GACH 27,61 0,19328,01
15 Sanne de Ruiter Clytoneus 27,64 0,24827,14
16 Anouk Hellingh AV Lycurgus 27,66 0,28927,21
17 Carlijn Helder Clytoneus 27,67 0,26327,83
18 Juliëtte Pluimert De Spartaan 27,75 0,21327,87
19 Shanna Mol AV Lycurgus 27,77 0,29427,10
20 Liselotte Lieben PH 28,26 0,27228,58
21 Femke Janssen DEM 28,54 0,26728,31
22 Febora Ridder Castricum 28,83 0,30128,76
Roos Vernooij PH DQ 1,69227,96

Uitslagen 200 meter finale Meisjes Junior A

# Naam ResReactieQm
1 Zoë Sedney ARV Ilion 23,71 0,18425,55
2 Janine Verhaar PAC 25,00 0,19925,66
3 Charlie van Gorkum Rotterdam 25,82 0,20126,08
4 Zoë Meyer AV Sprint 26,12 0,17326,49
5 Pip Doesburg AV Lycurgus 26,24 0,18326,00
Anouk Rensink AV Unitas DQ 0,21626,20

Uitslagen 400 meter finale Meisjes Junior A

# Naam ResReactieQm
1 Femke Bol Altis 54,34 0,25956,89
2 Femke Frijters PAC 57,04 0,24058,48
3 Jonne Walstra AV Atos 57,34 0,38357,64
4 Fréderique Post Haag 57,36 0,25458,42
5 Eline Schwietert Ciko `66 57,51 0,18859,01
6 Pleun Hutten AV Sprint 1:00,29 0,30459,78

Uitslagen 800 meter finale Meisjes Junior A

# Naam ResQm
1 Femke Been Castricum 2:17,43 2:20,17
2 Lieve Eising AV Lycurgus 2:17,84 2:21,77
3 Aylan Menick Leiden 2:20,75 2:21,52
4 Noor Kuilboer AV Hera 2:21,78 2:20,14
5 Annet Fledderus SPWS 2:22,02 2:21,05
6 Naomi Heidema ACO 2:22,54 2:20,24

Uitslagen 1500 meter Meisjes Junior A

# Naam ResOBP
1 Anouk van Gils Spado 4:51,57 4:45,28
2 Noor Kuilboer AV Hera 4:51,77 4:43,15
3 Fenne Janssen VRT 5:07,03 5:03,97
4 Carmen Oosterkamp De Spartaan 5:13,12 5:22,37
5 Eden Göbbels GACH 5:15,57 5:05,21
6 Myrthe Kouwenberg PH 5:21,59 5:21,44
Anne van Heeckeren VRT DNF 4:59,18

Uitslagen 3000 meter Meisjes Junior A

# Naam ResOBP
1 Ynte Biemans TRTL 10:48,97 10:25,89
2 Anouk van Gils Spado 10:51,09 10:18,16
3 Evelien Kuiper Groningen 10:54,79 10:41,59
4 Fenne Janssen VRT 11:30,13 10:15,12

Uitslagen 60 meter horden Meisjes Junior A

# Naam ResReactieOBP
1 Lara Owobowale De Spartaan 8,77Q 0,1929,02
2 Joyce Schumacher AV 1923 8,82Q 0,1928,77
3 Kadidja Sangare AAV `36 8,91Q 0,1708,94
4 Nanah Fung-Loy ARV Ilion 8,96Q 0,2309,26
5 Danique de Haan DVTR 9,15Q 0,1949,14
6 Merle van Elzakker Spado 9,28Q 0,2279,54
7 Femke Frijters PAC 9,29q 0,2189,05
8 Amy Hasselton Spado 9,32q 0,2929,40
9 Nikki Boon Flevo Delta 9,40 0,2389,75
10 Hieke Böhm De Spartaan 9,58 0,2329,67
11 Emy Guikema Groningen 9,68 0,2389,49
12 Eveline de Jong De Spartaan 9,74 0,3109,54
13 Chantal Kruit AV Gouda 9,77 0,2159,79
14 Anouk Schoute AV Lycurgus 9,81 0,3019,82
15 Tirza Meijer AAV `36 9,86 0,2269,98
16 Lieke Blommestein Tempo AV 10,02 0,1919,92
17 Femke van den Bos VTLS 10,11 0,3069,79
18 Liselotte Lieben PH 10,24 0,27310,05
19 Lauraine Kolmschot AAV SISU 10,44 0,21410,78
20 Ilse van der Marel AAV `36 10,71 0,26210,40
21 Roos Vernooij PH 10,99 0,33210,98
22 Anna Oosterwegel DVTR 16,42 0,2809,56

Uitslagen 60 meter horden finale Meisjes Junior A

# Naam ResReactieQm
1 Joyce Schumacher AV 1923 8,79 0,1928,82
2 Lara Owobowale De Spartaan 8,85 0,2138,77
3 Kadidja Sangare AAV `36 8,86 0,1918,91
4 Nanah Fung-Loy ARV Ilion 8,94 0,2178,96
5 Femke Frijters PAC 9,09 0,2449,29
6 Merle van Elzakker Spado 9,22 0,1969,28
7 Danique de Haan DVTR 9,27 0,1999,15
8 Amy Hasselton Spado 9,41 0,3799,32

Uitslagen Kogelstoten Meisjes Junior A

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Jorinde van Klinken Groningen 15,83 X 16,11 X X 15,81 16,11 17,28
2 Janneke Pluimes Scorpio X 12,36 11,93 13,13 12,83 12,65 13,13 12,11
3 Jenny Tchedjo U-Track 11,68 12,14 12,63 12,21 X 12,71 12,71 12,94
4 Nikki Boon Flevo Delta 11,52 11,44 11,65 12,20 11,80 X 12,20 11,40
5 Bridget Janssen PAC 11,81 11,39 11,37 11,23 11,80 12,15 12,15 12,15
6 Leonie Keppel AV Hera 10,71 10,37 11,19 10,89 10,85 11,32 11,32 10,88
7 Tessa Smits AV Sprint 10,64 10,60 10,94 9,55 11,14 11,20 11,20 11,30
8 Pien Korstanje AV Attila 11,06 10,49 10,50 10,71 10,74 11,01 11,06 10,26
9 Eveline de Jong De Spartaan 10,78 10,70 9,36 10,78 10,29
10 Manon Lutt AV Caesar 10,24 10,33 10,51 10,51 10,49
11 Lara Owobowale De Spartaan 10,10 9,75 10,15 10,15 10,56
12 Yara Kramer AV Salland 9,39 9,31 9,86 9,86 10,10
13 Kirsten Kerkhof Spartacus 9,22 9,83 9,79 9,83 9,48
14 Ilse van der Marel AAV `36 8,51 9,29 8,92 9,29 8,94
15 Camilla Pieper AV34 8,65 8,59 9,23 9,23 9,42
16 Jinke Prinsen AV Sprint 8,36 8,27 8,88 8,88 10,90
17 Lichelle Scholing MPM 8,80 X 8,14 8,80 10,20
18 Vera van As Groene Ster 7,82 8,48 7,96 8,48 10,20

Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior A

# Naam 1.391.441.491.541.571.601.631.651.671.69ResOBP
1 Lotte Houtman PH XO O O O O XXO XXX 1,67 1,65
2 Annabelle Emmen AV Spiridon O O O O O XXX 1,65 1,68
3 Eveline de Jong De Spartaan XO O XXX 1,54 1,61
4 Isis Beentjes DEM XO XXO XXX 1,54 1,66
5 Floor van den Brink DVTR XO O XXX 1,44 1,55
6 Ellen Hettinga AAV `36 O XXX 1,39 1,46

Uitslagen Hink-stap-springen Meisjes Junior A

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Kellynsia Leerdam U-Track 11,72 11,42 X 11,40 11,14 11,91 11,91 11,56
2 Edikan Ekpo Haag X 11,63 X 11,46 X X 11,63 11,92
3 Louiza Kruiswijk AV Atverni 11,61 11,58 9,84 11,54 11,17 11,49 11,61 11,57
4 Nanah Fung-Loy ARV Ilion 11,10 X 10,89 X 11,08 X 11,10 10,97
5 Sanne van Drunen Almere `81 10,22 10,43 10,46 10,47 10,53 10,11 10,53 10,83
6 Amy Brendel AV Unitas X 10,29 9,51 10,36 10,22 9,92 10,36 10,19

Uitslagen Polsstokhoogspringen Meisjes Junior A

# Naam 2.963.113.263.413.513.613.713.763.91ResOBP
1 Fleur van der Linden AV Sprint O O O O - XXX 3,71 3,90
2 Karlijn Schouten Fortius O - O XO - XXX 3,61 3,80
3 Nanah Fung-Loy ARV Ilion O O XXO XXX 3,51 3,50
4 Saskia van der Boor Fortius O O O XXX 3,41 3,60
5 Wendy van Nes AV Atos O O XXO XXX 3,41 3,40
6 Samar Ahmed HLLS O O XXX 3,11 3,30

Uitslagen Verspringen Meisjes Junior A

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Pauline Hondema AV Lycurgus X X 5,48 5,81 4,05 5,94 5,94 5,86
2 Jorinde van Klinken Groningen 5,63 - 5,50 - X 5,85 5,85 5,75
3 Nanah Fung-Loy ARV Ilion 5,38 5,46 5,42 5,69 5,59 5,78 5,78 5,73
4 Kadidja Sangare AAV `36 5,45 5,60 5,41 5,55 5,62 5,53 5,62 5,55
5 Amy Hasselton Spado 5,40 5,30 4,99 5,49 5,57 X 5,57 5,63
6 Joyce Schumacher AV 1923 5,27 5,32 X 5,38 X 5,56 5,56 6,06
7 Nikki Boon Flevo Delta 5,18 5,34 5,32 5,38 5,39 5,32 5,39 5,80
8 Nynke van den Heuvel AAC 5,12 5,04 5,25 5,22 5,15 5,07 5,25 5,82
9 Anne-Wil v...Werkhoven De Spartaan 5,15 X 4,92 5,15 5,24
10 Yara Linnekamp HLLS 5,12 5,03 5,12 5,12 5,60
11 Merit Schuurman AAC 5,01 X 5,03 5,03 5,10
12 Eveline de Jong De Spartaan X 4,96 4,76 4,96 5,18
13 Michelle van Dorth DAV Kronos 4,78 4,88 4,71 4,88 4,96