Atleten 'Jongens Junior A'

Snr Naam Onderdelen Startgroep 60m60m_hf60m_f200m200m_f400m400m_f800m800m_f1500m1500m_f3000m60mH60mH_fKogelHoogHSSPolshoogVer
1 Tunji Abisoye Ciko `66 400m
400m_f
JJA - 400m seriesJJA - 400m finale -----------------
2 Onyema Adigida Phanos 60m
60m_f
60m_hf
200m
200m_f
JJA - 60m seriesJJA - 60m finaleJJA - 60m 1/2 finaleJJA - 200mJJA - 200m_f --------------
3 Ishan Baidjoe PAC 400m
JJA - 400m series ------------------
4 Pim van Bakel PH 60m
60m_f
60m_hf
200m
200m_f
JJA - 60m seriesJJA - 60m finaleJJA - 60m 1/2 finaleJJA - 200mJJA - 200m_f --------------
5 Pepijn Bartels AV Cifla 800m
JJA - 800m series ------------------
6 Jay Beelen AV Trias 60mH
60mH_f
JJA - 60mHJJA - 60mH finale -----------------
7 Robin Beks Eindhoven Hoog
JJA - Hoog ------------------
8 Sander van Bemmelen Haag 800m
JJA - 800m series ------------------
9 Aimane Benchellal PAC 3000m
JJA - 3000m ------------------
10 Jort Benz Scorpio 3000m
JJA - 3000m ------------------
11 Ben Besamusca AAV `36 Kogel
JJA - Kogel ------------------
12 Owen Beuckens AV PEC 1910 Kogel
Hoog
Polshoog
JJA - KogelJJA - HoogJJA - Polshoog ----------------
13 Fabian Biondina Spado HSS
Ver
JJA - HinkstapJJA - Ver -----------------
14 Robin Boersma AV NOP 400m
60mH
60mH_f
JJA - 400m seriesJJA - 60mHJJA - 60mH finale ----------------
15 Lars Boertien CAV Energie Kogel
JJA - Kogel ------------------
16 Scott Boesten AV Unitas 60m
Hoog
JJA - 60m seriesJJA - Hoog -----------------
17 Jelmer Boonstra AAV SISU Hoog
JJA - Hoog ------------------
18 Wietse Bosman AV Gouda 60m
60m_hf
60mH
JJA - 60m seriesJJA - 60m 1/2 finaleJJA - 60mH ----------------
19 Tijmen Bouw AV34 3000m
JJA - 3000m ------------------
20 Thomas Bovenberg Leiden 800m
JJA - 800m series ------------------
21 Floris Brinkman AV34 800m
JJA - 800m series ------------------
22 David Cairo Phanos 60mH
Ver
JJA - 60mHJJA - Ver -----------------
23 Levi Casilio Rotterdam 60m
60m_hf
JJA - 60m seriesJJA - 60m 1/2 finale -----------------
24 Kick Castricum Castricum 1500m
1500m_f
JJA - 1500mJJA - 1500m finale -----------------
25 Noah Chokri Rotterdam Ver
JJA - Ver ------------------
26 Tino Claessens Haag 400m
JJA - 400m series ------------------
27 Thies Coenen Swift Kogel
JJA - Kogel ------------------
28 Benjamin Coolen Haag 60m
60mH
60mH_f
Polshoog
JJA - 60m seriesJJA - 60mHJJA - 60mH finaleJJA - Polshoog ---------------
29 Gabriël ...rnelissen GACH 60m
200m
JJA - 60m seriesJJA - 200m -----------------
30 Rogier Derksen PAC 60mH
JJA - 60mH ------------------
31 Kevin Deur AV Sparta 60m
60m_hf
JJA - 60m seriesJJA - 60m 1/2 finale -----------------
32 Levi van Diest AV Lycurgus Hoog
JJA - Hoog ------------------
33 Raphael Dobbelstein PH 800m
JJA - 800m series ------------------
34 Mike de Dood AV Lycurgus 3000m
JJA - 3000m ------------------
35 Netanel Dorothea AV Sparta 60m
60m_f
60m_hf
400m
400m_f
JJA - 60m seriesJJA - 60m finaleJJA - 60m 1/2 finaleJJA - 400m seriesJJA - 400m finale --------------
36 Tom Driessen AAV `36 Kogel
JJA - Kogel ------------------
37 Brett Duff AV Sparta 60m
60m_f
60m_hf
200m
HSS
JJA - 60m seriesJJA - 60m finaleJJA - 60m 1/2 finaleJJA - 200mJJA - Hinkstap --------------
38 Twan Duvigneau AL73 200m
400m
JJA - 200mJJA - 400m series -----------------
39 Shaquille ...manuelson PAC Kogel
JJA - Kogel ------------------
40 Maarten Emmaneel AV NOVA 60m
60m_hf
200m
200m_f
JJA - 60m seriesJJA - 60m 1/2 finaleJJA - 200mJJA - 200m_f ---------------
41 Job van den End Tempo AV 1500m
1500m_f
JJA - 1500mJJA - 1500m finale -----------------
42 Julian Erkelens AV Passaat Ver
JJA - Ver ------------------
43 Jitse van Esch DAV Kronos Hoog
JJA - Hoog ------------------
44 Amin el Feddaly AAC 1500m
JJA - 1500m ------------------
45 Steves Fluit U-Track 60m
60m_f
60m_hf
JJA - 60m seriesJJA - 60m finaleJJA - 60m 1/2 finale ----------------
46 Jelen Franjic AV Sprint 60m
60m_hf
200m
200m_f
JJA - 60m seriesJJA - 60m 1/2 finaleJJA - 200mJJA - 200m_f ---------------
47 Youri Fransen GACH 60m
60mH
Hoog
Ver
JJA - 60m seriesJJA - 60mHJJA - HoogJJA - Ver ---------------
48 Johannes Gaba Rotterdam 60m
60m_hf
200m
JJA - 60m seriesJJA - 60m 1/2 finaleJJA - 200m ----------------
49 Luc Giele Voorne 60m
200m
400m
JJA - 60m seriesJJA - 200mJJA - 400m series ----------------
50 Koen Grandiek Castricum 1500m
1500m_f
JJA - 1500mJJA - 1500m finale -----------------
51 Tim de Greef Altis Kogel
JJA - Kogel ------------------
52 Michiel va...der Groen DEM 400m
JJA - 400m series ------------------
53 Niels de Groot AAV `36 Kogel
Hoog
JJA - KogelJJA - Hoog -----------------
54 Tijmen van Hal PH Hoog
JJA - Hoog ------------------
55 Hans Harting AV `47 60mH
JJA - 60mH ------------------
56 Mats den Hartog AAV `36 60m
JJA - 60m series ------------------
57 Ruben Heijnen Zeeland 60m
60m_hf
JJA - 60m seriesJJA - 60m 1/2 finale -----------------
58 Mats Heine Castricum 800m
JJA - 800m series ------------------
59 Niels Hendriks Scopias 800m
JJA - 800m series ------------------
60 Tijmen Hoedjes Castricum 1500m
JJA - 1500m ------------------
61 Pierre ten Holder AV PEC 1910 400m
400m_f
JJA - 400m seriesJJA - 400m finale -----------------
62 Tom Hoogeboom AV NOVA 3000m
JJA - 3000m ------------------
63 Rens Hoogendorp GVAC 400m
JJA - 400m series ------------------
64 Boris Hoogervorst KAV Holland 60m
60m_hf
Ver
JJA - 60m seriesJJA - 60m 1/2 finaleJJA - Ver ----------------
65 Daan Hoomoedt PAC 200m
HSS
JJA - 200mJJA - Hinkstap -----------------
66 Ole van der Horst Eindhoven 60m
60m_hf
JJA - 60m seriesJJA - 60m 1/2 finale -----------------
67 Thijs Houbiers Leiden 1500m
1500m_f
JJA - 1500mJJA - 1500m finale -----------------
68 Stephan van der Jagt AV `47 60m
60m_f
60m_hf
200m
200m_f
JJA - 60m seriesJJA - 60m finaleJJA - 60m 1/2 finaleJJA - 200mJJA - 200m_f --------------
69 Julian Jansen AV NOP Hoog
Ver
JJA - HoogJJA - Ver -----------------
70 Sven Jansons Altis 60mH
60mH_f
Ver
JJA - 60mHJJA - 60mH finaleJJA - Ver ----------------
71 Bjorn Kins Groningen Kogel
JJA - Kogel ------------------
72 Matthew Klaver Phanos HSS
JJA - Hinkstap ------------------
73 Koen Klunder AV Fortuna 200m
JJA - 200m ------------------
74 Sven Kolk Spado Hoog
JJA - Hoog ------------------
75 Ruben Koning AV Gouda 400m
JJA - 400m series ------------------
76 Jarin van der Kooi AV Impala 60m
400m
Kogel
HSS
JJA - 60m seriesJJA - 400m seriesJJA - KogelJJA - Hinkstap ---------------
77 Idris van Koolwijk AV Cifla 800m
JJA - 800m series ------------------
78 Marijn Kriegsman Altis 60mH
Kogel
Ver
JJA - 60mHJJA - KogelJJA - Ver ----------------
79 Arther Kuwas Fortius 60m
JJA - 60m series ------------------
80 Thomas Kwint Groningen 800m
800m_f
JJA - 800m seriesJJA - 800m finale -----------------
81 Bram van der Laan GACH 200m
HSS
Ver
JJA - 200mJJA - HinkstapJJA - Ver ----------------
82 Raoul van de Laar NEAV 60m
JJA - 60m series ------------------
83 Dylan Langeveld DEM Polshoog
JJA - Polshoog ------------------
84 Jippe Lasschuijt AV34 3000m
JJA - 3000m ------------------
85 Daan van der Lee AAV `36 200m
JJA - 200m ------------------
86 Hidde Leenders AV Oss `78 400m
400m_f
JJA - 400m seriesJJA - 400m finale -----------------
87 Sven van Leeuwen MPM 60m
200m
JJA - 60m seriesJJA - 200m -----------------
88 Mischa Lips ARV Ilion 60m
60m_hf
200m
JJA - 60m seriesJJA - 60m 1/2 finaleJJA - 200m ----------------
89 Djoao Lobles SV Noordkop 400m
400m_f
800m
800m_f
JJA - 400m seriesJJA - 400m finaleJJA - 800m seriesJJA - 800m finale ---------------
90 Damian van Loo Climax 60m
200m
JJA - 60m seriesJJA - 200m -----------------
91 Ruud Louter AV `56 Kogel
JJA - Kogel ------------------
92 David van der Lugt GVAC Ver
JJA - Ver ------------------
93 Lars Mackenbach AV Sprint 60m
60mH
JJA - 60m seriesJJA - 60mH -----------------
94 Jereno Macnack AV Lycurgus 60m
JJA - 60m series ------------------
95 Léon Mak De Gemzen Kogel
JJA - Kogel ------------------
96 Bas Meester Hollandia 60mH
JJA - 60mH ------------------
97 Bas Meeuwenoord De Spartaan 200m
400m
JJA - 200mJJA - 400m series -----------------
98 Julian van Meggelen De Spartaan 60m
60m_hf
60mH
JJA - 60m seriesJJA - 60m 1/2 finaleJJA - 60mH ----------------
99 Jair Melfor Rotterdam 60m
JJA - 60m series ------------------
100 Abdirahman Mohamed AV Cifla 3000m
JJA - 3000m ------------------
101 Mattijs Mols AV Attila Kogel
JJA - Kogel ------------------
102 Bart Mulder AV Wijchen 60mH
Ver
JJA - 60mHJJA - Ver -----------------
103 Jan Munning SPOB 60m
200m
JJA - 60m seriesJJA - 200m -----------------
104 Manolito Musters AAC `61 800m
JJA - 800m series ------------------
105 Mattias Nab AAV `36 400m
HSS
Polshoog
JJA - 400m seriesJJA - HinkstapJJA - Polshoog ----------------
106 Rijk Nabuurs De Liemers 800m
JJA - 800m series ------------------
107 Sil Negenman KAV Holland 200m
200m_f
60mH
60mH_f
JJA - 200mJJA - 200m_fJJA - 60mHJJA - 60mH finale ---------------
108 Ludo van N...wenhuizen AAC 800m
800m_f
JJA - 800m seriesJJA - 800m finale -----------------
109 Alexander Nijenhuis Haag 60m
JJA - 60m series ------------------
110 Stan Nijhuis AV Trias Hoog
JJA - Hoog ------------------
111 Mart Ruben Nijhuis MPM 1500m
1500m_f
JJA - 1500mJJA - 1500m finale -----------------
112 Guus Nijkamp Spado 60mH
60mH_f
JJA - 60mHJJA - 60mH finale -----------------
113 Jesse Nijmeijer AV PEC 1910 800m
JJA - 800m series ------------------
114 Merijn Nolet PH Kogel
JJA - Kogel ------------------
115 Rick van de Noort AAV `36 60m
60mH
Hoog
JJA - 60m seriesJJA - 60mHJJA - Hoog ----------------
116 Juan Oldehinkel Spurt `88 200m
JJA - 200m ------------------
117 Sharif Omoyele Rotterdam 60m
60m_hf
60mH
60mH_f
JJA - 60m seriesJJA - 60m 1/2 finaleJJA - 60mHJJA - 60mH finale ---------------
118 Jordi Oosterbaan AV Zaanland 200m
400m
JJA - 200mJJA - 400m series -----------------
119 Steven Oosterkamp De Spartaan 60m
60m_hf
200m
JJA - 60m seriesJJA - 60m 1/2 finaleJJA - 200m ----------------
120 Michael Osayande Ciko `66 60m
60m_hf
JJA - 60m seriesJJA - 60m 1/2 finale -----------------
121 Neal Ott De Spartaan Polshoog
JJA - Polshoog ------------------
122 Joris Pals AV Feniks Kogel
JJA - Kogel ------------------
123 Sjoerd Pastoor AV Sprint Polshoog
Ver
JJA - PolshoogJJA - Ver -----------------
124 Jakob Pütz PH Polshoog
JJA - Polshoog ------------------
125 Jens Peeters Eindhoven 1500m
1500m_f
JJA - 1500mJJA - 1500m finale -----------------
126 Luuk Peeters AV Gouda Kogel
JJA - Kogel ------------------
127 Bereket Petersen AV `56 1500m
3000m
JJA - 1500mJJA - 3000m -----------------
128 Bezuayehu Petersen AV `56 1500m
3000m
JJA - 1500mJJA - 3000m -----------------
129 Finn van Pijkeren Groningen 800m
JJA - 800m series ------------------
130 Dré Pinas Phanos 200m
400m
JJA - 200mJJA - 400m series -----------------
131 Brian Pot Heredia AV Jahn II 60m
200m
Ver
JJA - 60m seriesJJA - 200mJJA - Ver ----------------
132 Camu Prins Altis 400m
JJA - 400m series ------------------
133 Tijn Pronk KAV Holland 800m
JJA - 800m series ------------------
134 Fabian Pusceddu AV Lycurgus 400m
400m_f
800m
JJA - 400m seriesJJA - 400m finaleJJA - 800m series ----------------
135 Maarten Quaars KAV Holland HSS
JJA - Hinkstap ------------------
136 Justin Raijmakers U-Track 60m
60m_f
60m_hf
JJA - 60m seriesJJA - 60m finaleJJA - 60m 1/2 finale ----------------
137 Justin Ravensbergen HLLM 60m
JJA - 60m series ------------------
138 Merlijn va...ensbergen Haag 60m
60mH
Polshoog
JJA - 60m seriesJJA - 60mHJJA - Polshoog ----------------
139 Robin van Riel AV Attila 1500m
1500m_f
JJA - 1500mJJA - 1500m finale -----------------
140 Rick van Riel AV Attila 1500m
1500m_f
JJA - 1500mJJA - 1500m finale -----------------
141 Devi Robbemond AV Fortuna Kogel
JJA - Kogel ------------------
142 Sven Roosen Eindhoven 60mH
60mH_f
Ver
JJA - 60mHJJA - 60mH finaleJJA - Ver ----------------
143 Aleksander...arnatskiy Groningen Ver
JJA - Ver ------------------
144 Daan Schade Flevo Delta Kogel
JJA - Kogel ------------------
145 Lars Schellekens AV Attila 1500m
JJA - 1500m ------------------
146 Jelle Schijfsma Startbaan Hoog
JJA - Hoog ------------------
147 Jim van 't Schip AAV `36 60m
JJA - 60m series ------------------
148 Maxim Scholma AAV `36 60m
Ver
JJA - 60m seriesJJA - Ver -----------------
149 Yvar Schoorlemmer MPM 200m
400m
JJA - 200mJJA - 400m series -----------------
150 Aron Schott Delta Sport 60m
60m_hf
200m
JJA - 60m seriesJJA - 60m 1/2 finaleJJA - 200m ----------------
151 Rick Schreuder AAV `36 60m
200m
JJA - 60m seriesJJA - 200m -----------------
152 Kjell Segers Eindhoven 1500m
1500m_f
JJA - 1500mJJA - 1500m finale -----------------
153 Janik Sillen Nijmegen 200m
JJA - 200m ------------------
154 Joost Sinke Spado Hoog
JJA - Hoog ------------------
155 Bjorn Sloot AL73 Polshoog
JJA - Polshoog ------------------
156 Sake Smits ARV Ilion Polshoog
JJA - Polshoog ------------------
157 Daan Spiljard PAC 60mH
Polshoog
JJA - 60mHJJA - Polshoog -----------------
158 Finnian va...teenhoven PAC 60m
60m_hf
JJA - 60m seriesJJA - 60m 1/2 finale -----------------
159 Timo Stegink Castricum 800m
800m_f
1500m
JJA - 800m seriesJJA - 800m finaleJJA - 1500m ----------------
160 Chiel Stikkelbroeck Eindhoven 800m
JJA - 800m series ------------------
161 Melle van der Stoel AV34 Ver
JJA - Ver ------------------
162 Timo van der Stoep DEM 400m
JJA - 400m series ------------------
163 Tim Stoetzer Haag Hoog
JJA - Hoog ------------------
164 Mika Taag KAV Holland 400m
60mH
Polshoog
Ver
JJA - 400m seriesJJA - 60mHJJA - PolshoogJJA - Ver ---------------
165 Rens Tasma AAV `36 60m
60mH
JJA - 60m seriesJJA - 60mH -----------------
166 Thijs Roel... Terlouw Spurt `88 800m
JJA - 800m series ------------------
167 Dennis van Tilburg AAV `36 60mH
JJA - 60mH ------------------
168 Thije Tjebbes Groningen 800m
JJA - 800m series ------------------
169 Sander van Tuijl AV Passaat Hoog
JJA - Hoog ------------------
170 Daan van der Velden Eindhoven 3000m
JJA - 3000m ------------------
171 Tim Verbaandert Eindhoven 3000m
JJA - 3000m ------------------
172 Ezra Verboom HLLM 400m
JJA - 400m series ------------------
173 Joep Vermeulen AV Cifla 1500m
JJA - 1500m ------------------
174 Daniël Versteeg Clytoneus 200m
400m
JJA - 200mJJA - 400m series -----------------
175 Levi Verver AV Fortuna Kogel
JJA - Kogel ------------------
176 Tibo Visser Fortius 800m
800m_f
JJA - 800m seriesJJA - 800m finale -----------------
177 Jasper de Vries SPWS Hoog
HSS
JJA - HoogJJA - Hinkstap -----------------
178 Lars van Vught Altis 60mH
Hoog
JJA - 60mHJJA - Hoog -----------------
179 Olle van der Walle AV Attila 60m
200m
JJA - 60m seriesJJA - 200m -----------------
180 Pim Weghorst MPM 200m
400m
JJA - 200mJJA - 400m series -----------------
181 Norbert Weijenberg Spado 3000m
JJA - 3000m ------------------
182 Thomas Weijers HLLM 200m
400m
JJA - 200mJJA - 400m series -----------------
183 Indy Wekker U-Track Ver
JJA - Ver ------------------
184 Joep Welsch Castricum 800m
800m_f
JJA - 800m seriesJJA - 800m finale -----------------
185 Darlin van der Werff DEM 60m
JJA - 60m series ------------------
186 Sjoerd Wiecherink AV Argo 1500m
JJA - 1500m ------------------
187 Tomas van ...jngaarden Rotterdam 800m
JJA - 800m series ------------------
188 Cas Wille AV Statina 1500m
JJA - 1500m ------------------
189 Marijn de Wit SPOB 60m
60mH
Hoog
JJA - 60m seriesJJA - 60mHJJA - Hoog ----------------
190 Riq de Wit Eindhoven 60m
60m_f
60m_hf
JJA - 60m seriesJJA - 60m finaleJJA - 60m 1/2 finale ----------------
191 Joep de Wit Almere `81 60mH
JJA - 60mH ------------------
192 Daan Woldring AV 1923 800m
JJA - 800m series ------------------
193 Hidde Zeestraten Castricum 400m
JJA - 400m series ------------------

Verenigingen 'Jongens Junior A'

VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
AAC AAC 2
AAC `61 AC61 1
AAV SISU SISU 1
AAV `36 AV36 12
Almere `81 AM81 1
Altis ALTS 5
ARV Ilion ILIO 2
Atletico `73 AL73 2
AV 1923 AV23 1
AV Argo ARGO 1
AV Attila ATTL 5
AV Castricum CSTR 7
AV Cifla CFLA 4
AV Clytoneus CLYT 1
AV De Gemzen GMZN 1
AV De Liemers LMRS 1
AV De Spartaan SPTN 4
AV Feniks FNKS 1
AV Flevo Delta FLDT 1
AV Fortuna FRTN 3
AV Gouda GOUD 3
AV Haarlemmermeer HLLM 3
AV Hollandia HLLD 1
AV Impala IMPL 1
AV Jahn II JAHN 1
AV Lycurgus LYCG 4
AV NEA-Volharding NEAV 1
AV NOP NOP 2
AV NOVA NOVA 2
AV Oss `78 OS78 1
AV Passaat PSST 2
AV PEC 1910 PEC 3
AV Sparta SPRT 3
AV Spirit Oud Beijerland SPOB 2
AV Sprint SPRN 3
AV Spurt `88 SP88 2
AV Startbaan STBN 1
AV Statina STTN 1
AV Trias TRAS 2
AV Unitas UNTS 1
AV Wijchen WYCH 1
AV Zaanland ZNLD 1
AV `34 Apeldoorn AV34 4
AV `47 AV47 2
AV `56 AV56 3
CAV Energie ENRG 1
Ciko `66 CIKO 2
Climax CLMX 1
DAV Kronos KRNS 1
Delta Sport DLSP 1
DEM DEM 4
EAC De Sperwers SPWS 1
Eindhoven Atletiek EHAT 9
Fortius FORT 2
GAC Hilversum GACH 3
Groningen Atletiek GRNG 5
GVAC GVAC 2
Haag Atletiek HAAG 6
KAV Holland KAVH 5
Leiden Atletiek LATL 2
Marathon Pim Mulier MPM 4
Nijmegen Atletiek NYMG 1
PAC PAC 7
Phanos PHNS 4
Prins Hendrik PH 5
Rotterdam Atletiek RDAM 6
Scopias Atletiek SCPS 1
Scorpio SCRP 1
Spado SPDO 5
SV Noordkop NRDK 1
Swift Atletiek SWFT 1
Tempo AV TMPO 1
U-Track UTRK 3
Vereniging Zeeland Atletiek Zeeland 1
Voorne Atletiek VRNE 1

Uitslagen 60 meter Jongens Junior A

# Naam ResReactieOBP
1 Pim van Bakel PH 7,14Q 0,2367,12
2 Onyema Adigida Phanos 7,15Q 0,1666,93
3 Riq de Wit Eindhoven 7,15Q 0,1737,22
4 Brett Duff AV Sparta 7,18Q 0,1757,13
4 Justin Raijmakers U-Track 7,18Q 0,1577,14
6 Steves Fluit U-Track 7,20Q 0,2267,19
7 Stephan van der Jagt AV `47 7,24Q 0,2327,30
8 Levi Casilio Rotterdam 7,25Q 0,2537,21
9 Sharif Omoyele Rotterdam 7,27Q 0,1647,22
10 Ruben Heijnen Zeeland 7,29Q 0,1877,31
11 Jelen Franjic AV Sprint 7,32Q 0,2217,28
12 Boris Hoogervorst KAV Holland 7,33Q 0,1697,39
13 Netanel Dorothea AV Sparta 7,33Q 0,1997,01
14 Wietse Bosman AV Gouda 7,35Q 0,1787,50
15 Michael Osayande Ciko `66 7,35Q 0,1927,36
16 Johannes Gaba Rotterdam 7,36Q 0,1927,37
17 Ole van der Horst Eindhoven 7,36Q 0,2077,40
18 Kevin Deur AV Sparta 7,36q 0,2047,27
19 Julian van Meggelen De Spartaan 7,37q 0,2317,37
20 Steven Oosterkamp De Spartaan 7,37Q 0,2027,40
21 Mischa Lips ARV Ilion 7,39Q 0,2247,20
22 Maarten Emmaneel AV NOVA 7,40Q 0,2287,31
23 Aron Schott Delta Sport 7,44q 0,2577,64
24 Finnian va...teenhoven PAC 7,47q 0,1797,44
25 Gabriël ...rnelissen GACH 7,48 0,2797,36
26 Jair Melfor Rotterdam 7,49 0,1667,51
27 Benjamin Coolen Haag 7,49 0,2377,42
28 Lars Mackenbach AV Sprint 7,50 0,1837,51
29 Arther Kuwas Fortius 7,51 0,1417,49
30 Olle van der Walle AV Attila 7,51 0,1937,56
31 Merlijn va...ensbergen Haag 7,52 0,1727,49
32 Sven van Leeuwen MPM 7,53 0,2107,47
33 Alexander Nijenhuis Haag 7,58 0,2037,56
34 Youri Fransen GACH 7,62 0,2267,47
35 Scott Boesten AV Unitas 7,65 0,1837,58
36 Mats den Hartog AAV `36 7,71 0,2287,55
37 Damian van Loo Climax 7,73 0,2897,63
38 Marijn de Wit SPOB 7,74 0,2207,64
39 Luc Giele Voorne 7,75 0,1957,60
Raoul van de Laar NEAV DQ 7,27

Uitslagen 60 meter halve finale Jongens Junior A

# Naam ResReactieQm
1 Brett Duff AV Sparta 7,07Q 0,1587,18
2 Onyema Adigida Phanos 7,10Q 0,1607,15
3 Steves Fluit U-Track 7,12Q 0,1967,20
4 Riq de Wit Eindhoven 7,14Q 0,1767,15
5 Pim van Bakel PH 7,16Q 0,2237,14
6 Stephan van der Jagt AV `47 7,18q 0,1907,24
7 Justin Raijmakers U-Track 7,19Q 0,1567,18
8 Netanel Dorothea AV Sparta 7,19q 0,1787,33
9 Levi Casilio Rotterdam 7,25 0,1897,25
10 Sharif Omoyele Rotterdam 7,27 0,1807,27
11 Ruben Heijnen Zeeland 7,29 0,1677,29
12 Jelen Franjic AV Sprint 7,30 0,2187,32
13 Kevin Deur AV Sparta 7,33 0,1967,36
14 Mischa Lips ARV Ilion 7,33 0,1887,39
15 Johannes Gaba Rotterdam 7,37 0,2167,36
16 Ole van der Horst Eindhoven 7,40 0,1847,36
17 Julian van Meggelen De Spartaan 7,41 7,37
18 Aron Schott Delta Sport 7,41 0,2287,44
19 Wietse Bosman AV Gouda 7,43 0,1817,35
20 Steven Oosterkamp De Spartaan 7,45 0,2137,37
21 Boris Hoogervorst KAV Holland 7,45 0,1767,33
22 Maarten Emmaneel AV NOVA 7,46 0,2747,40
23 Michael Osayande Ciko `66 7,47 0,1617,35

Uitslagen 60 meter finale Jongens Junior A

# Naam ResReactieQm
1 Onyema Adigida Phanos 6,85 0,1897,10
2 Brett Duff AV Sparta 7,06 0,1607,07
3 Steves Fluit U-Track 7,09 0,1787,12
4 Pim van Bakel PH 7,12 0,2117,16
5 Riq de Wit Eindhoven 7,14 0,1867,14
6 Justin Raijmakers U-Track 7,16 0,1467,19
7 Netanel Dorothea AV Sparta 7,18 0,2067,19
8 Stephan van der Jagt AV `47 7,20 0,2007,18

Uitslagen 200 meter Jongens Junior A

# Naam ResReactieOBP
1 Pim van Bakel PH 22,11Q 0,21722,15
2 Maarten Emmaneel AV NOVA 22,75Q 0,21221,94
3 Onyema Adigida Phanos 22,79Q 0,24421,04
4 Stephan van der Jagt AV `47 23,00q 0,23022,87
5 Sil Negenman KAV Holland 23,04Q 0,21122,81
6 Jelen Franjic AV Sprint 23,09q 0,25423,13
7 Brett Duff AV Sparta 23,15 0,16922,74
8 Johannes Gaba Rotterdam 23,20 0,20123,18
9 Steven Oosterkamp De Spartaan 23,21 0,17023,06
10 Twan Duvigneau AL73 23,54 0,20523,58
11 Daniël Versteeg Clytoneus 23,63 0,20123,71
12 Gabriël ...rnelissen GACH 23,66 0,19123,61
13 Olle van der Walle AV Attila 23,68 0,22423,20
14 Yvar Schoorlemmer MPM 23,86 0,19124,45
15 Mischa Lips ARV Ilion 23,95 0,19123,26
16 Sven van Leeuwen MPM 24,00 0,22224,43
17 Damian van Loo Climax 24,02 0,27024,00
18 Bram van der Laan GACH 24,19 0,28124,02
19 Daan van der Lee AAV `36 25,35 0,20724,51
Jordi Oosterbaan AV Zaanland DQ 0,28124,22
Daan Hoomoedt PAC DQ 0,17322,85
Aron Schott Delta Sport DQ 0,23123,57
Janik Sillen Nijmegen DQ 0,15023,71
Pim Weghorst MPM DNF 0,22623,85

Uitslagen 200 meter finale Jongens Junior A

# Naam ResReactieQm
1 Onyema Adigida Phanos 21,59 0,18422,79
2 Pim van Bakel PH 21,86 0,24822,11
3 Maarten Emmaneel AV NOVA 22,26 0,21322,75
4 Sil Negenman KAV Holland 22,83 0,21523,04
5 Jelen Franjic AV Sprint 22,96 0,22323,09
6 Stephan van der Jagt AV `47 23,30 0,22123,00

Uitslagen 400 meter Jongens Junior A

# Naam ResReactieOBP
1 Djoao Lobles SV Noordkop 50,65Q 0,25749,74
2 Tunji Abisoye Ciko `66 50,70Q 0,35150,07
3 Pierre ten Holder AV PEC 1910 50,83Q 0,21049,50
4 Netanel Dorothea AV Sparta 51,07Q 0,21750,59
5 Hidde Leenders AV Oss `78 51,43q 0,23751,00
6 Fabian Pusceddu AV Lycurgus 51,49q 0,22451,32
7 Rens Hoogendorp GVAC 51,52 0,23752,54
8 Yvar Schoorlemmer MPM 51,72 0,25052,55
9 Mika Taag KAV Holland 51,72 0,17952,62
10 Daniël Versteeg Clytoneus 51,98 0,19852,19
11 Robin Boersma AV NOP 52,03 0,22151,74
12 Hidde Zeestraten Castricum 52,63 0,19553,85
13 Ruben Koning AV Gouda 53,15 0,17252,53
14 Twan Duvigneau AL73 53,80 0,18952,89
15 Michiel va...der Groen DEM 54,05 0,31353,37
16 Jordi Oosterbaan AV Zaanland 54,24 0,30055,72
17 Camu Prins Altis 54,43 0,23754,31
18 Pim Weghorst MPM 55,93 0,26654,65
19 Timo van der Stoep DEM 56,54 0,21554,57
Luc Giele Voorne DQ 0,19553,76

Uitslagen 400 meter finale Jongens Junior A

# Naam ResReactieQm
1 Djoao Lobles SV Noordkop 48,06 0,26150,65
2 Tunji Abisoye Ciko `66 49,37 0,33450,70
3 Pierre ten Holder AV PEC 1910 49,59 0,23050,83
4 Hidde Leenders AV Oss `78 50,95 0,21651,43
5 Fabian Pusceddu AV Lycurgus 51,03 0,18851,49
6 Netanel Dorothea AV Sparta 52,85 0,21751,07

Uitslagen 800 meter Jongens Junior A

# Naam ResOBP
1 Ludo van N...wenhuizen AAC 1:57,88Q 1:54,41
2 Tibo Visser Fortius 1:59,31q 1:59,08
3 Djoao Lobles SV Noordkop 1:59,47Q 1:50,39
4 Joep Welsch Castricum 2:00,23q 1:59,48
5 Thije Tjebbes Groningen 2:00,41 2:01,01
6 Timo Stegink Castricum 2:00,91Q 1:56,52
7 Thomas Kwint Groningen 2:01,33Q 1:53,96
8 Tomas van ...jngaarden Rotterdam 2:02,17 2:02,87
9 Manolito Musters AAC `61 2:02,35 2:00,48
10 Tijn Pronk KAV Holland 2:03,06 2:03,08
11 Idris van Koolwijk AV Cifla 2:04,35 2:05,59
12 Sander van Bemmelen Haag 2:05,66 2:10,80
13 Rijk Nabuurs De Liemers 2:06,90 2:02,18
14 Pepijn Bartels AV Cifla 2:07,77 2:06,18
15 Jesse Nijmeijer AV PEC 1910 2:08,51 2:07,25
16 Daan Woldring AV 1923 2:08,62 2:06,00
17 Floris Brinkman AV34 2:09,60 2:11,62
18 Finn van Pijkeren Groningen 2:10,84 2:07,35
19 Niels Hendriks Scopias 2:13,42 2:11,68
20 Thijs Roel... Terlouw Spurt `88 2:14,65 2:05,74
Raphael Dobbelstein PH DQ 2:04,47

Uitslagen 800 meter finale Jongens Junior A

# Naam ResQm
1 Ludo van N...wenhuizen AAC 1:50,29 1:57,88
2 Djoao Lobles SV Noordkop 1:51,54 1:59,47
3 Thomas Kwint Groningen 1:53,08 2:01,33
4 Timo Stegink Castricum 1:57,45 2:00,91
5 Tibo Visser Fortius 1:58,39 1:59,31
6 Joep Welsch Castricum 2:00,13 2:00,23

Uitslagen 1500 meter finale Jongens Junior A

# Naam ResQm
1 Robin van Riel AV Attila 3:46,22 4:13,42
2 Rick van Riel AV Attila 3:55,62 4:19,27
3 Koen Grandiek Castricum 4:06,82 4:15,21
4 Kjell Segers Eindhoven 4:10,22 4:19,46
5 Thijs Houbiers Leiden 4:10,91 4:20,01
6 Mart Ruben Nijhuis MPM 4:11,30 4:19,81
7 Kick Castricum Castricum 4:23,86 4:23,64
8 Jens Peeters Eindhoven 4:26,91 4:19,08
9 Job van den End Tempo AV 4:27,75 4:26,66

Uitslagen 3000 meter Jongens Junior A

# Naam ResOBP
1 Tim Verbaandert Eindhoven 8:45,03 8:36,25
2 Jort Benz Scorpio 8:47,48 8:38,75
3 Tijmen Bouw AV34 8:55,64 9:00,61
4 Norbert Weijenberg Spado 9:01,63 4:06,65
5 Jippe Lasschuijt AV34 9:16,81 4:17,52
6 Daan van der Velden Eindhoven 9:30,50 4:08,44
7 Mike de Dood AV Lycurgus 9:35,28 9:41,29

Uitslagen 60 meter horden finale Jongens Junior A

# Naam ResReactieQm
1 Sven Jansons Altis 7,89 0,2268,09
2 Guus Nijkamp Spado 7,94 0,2138,01
3 Sven Roosen Eindhoven 8,07 0,1698,36
4 Jay Beelen AV Trias 8,12 0,2438,15
5 Sharif Omoyele Rotterdam 8,29 0,1978,36
6 Robin Boersma AV NOP 8,34 0,2438,40
7 Benjamin Coolen Haag 8,37 0,2118,45
8 Sil Negenman KAV Holland 8,50 0,2708,44

Uitslagen Kogelstoten Jongens Junior A

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Shaquille ...manuelson PAC 16,82 X 17,23 17,53 18,73 18,73 18,73 16,85
2 Mattijs Mols AV Attila 16,31 14,58 16,25 15,84 16,83 15,41 16,83 17,43
3 Bjorn Kins Groningen 13,76 X 11,01 15,01 X 14,58 15,01 14,16
4 Joris Pals AV Feniks 14,71 X X X 13,73 X 14,71 13,42
5 Léon Mak De Gemzen 14,46 X 12,56 13,76 X X 14,46 14,23
6 Jarin van der Kooi AV Impala 12,96 12,80 14,23 14,20 13,15 14,44 14,44 14,92
7 Ruud Louter AV `56 14,01 14,29 13,62 X 13,71 13,86 14,29 15,42
8 Daan Schade Flevo Delta 12,49 12,99 12,43 X 13,89 X 13,89 14,01
9 Tim de Greef Altis 12,32 12,89 12,59 12,89 12,38
10 Marijn Kriegsman Altis 12,19 X 12,26 12,26 11,70
11 Merijn Nolet PH 12,25 12,05 X 12,25 12,41
12 Niels de Groot AAV `36 11,21 11,96 11,64 11,96 12,05
13 Thies Coenen Swift 11,14 11,81 11,85 11,85 12,02
14 Devi Robbemond AV Fortuna 10,81 11,69 11,27 11,69 12,75
15 Luuk Peeters AV Gouda 11,49 11,14 11,59 11,59 12,33
16 Levi Verver AV Fortuna 10,84 10,76 10,91 10,91 12,00
17 Tom Driessen AAV `36 X 10,47 10,42 10,47 11,23
18 Lars Boertien CAV Energie 10,33 X 10,43 10,43 12,09

Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior A

# Naam 1.711.761.811.861.911.962.012.062.132.17ResOBP
1 Stan Nijhuis AV Trias O O O O XO XXX 2,13 2,04
2 Marijn de Wit SPOB O O XO O XXX 1,86 1,85
3 Levi van Diest AV Lycurgus O O O XO XXX 1,86 1,80
3 Niels de Groot AAV `36 O O XO XXX 1,86 1,85
5 Julian Jansen AV NOP O XXX 1,81 1,95
6 Tijmen van Hal PH XXO XXX 1,81 1,95
7 Scott Boesten AV Unitas O XO XXO XXX 1,81 1,80
8 Lars van Vught Altis XO O XXX 1,76 1,85
9 Robin Beks Eindhoven XO XXX 1,76 1,96
10 Jitse van Esch DAV Kronos O XXO XXX 1,76 1,80
11 Tim Stoetzer Haag O XXX 1,71 1,80
11 Jasper de Vries SPWS O XXX 1,71 1,85
13 Youri Fransen GACH XO XXX 1,71 1,81
Jelle Schijfsma Startbaan XXX NM 1,86
Jelmer Boonstra AAV SISU XXX NM 1,85
Owen Beuckens AV PEC 1910 quit NM 1,90

Uitslagen Hink-stap-springen Jongens Junior A

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Daan Hoomoedt PAC 13,41 14,22 13,86 X X - 14,22 13,44
2 Brett Duff AV Sparta X 14,14 - 13,94 13,79 X 14,14 13,46
3 Fabian Biondina Spado 13,78 - X 13,97 X 13,72 13,97 13,95
4 Bram van der Laan GACH X 12,96 X 12,71 12,82 X 12,96 13,00
5 Mattias Nab AAV `36 12,46 X 12,50 X - 12,86 12,86 13,46
6 Maarten Quaars KAV Holland 12,38 12,25 12,43 12,76 12,23 12,71 12,76 12,73
7 Jasper de Vries SPWS X 11,99 12,06 X X - 12,06 12,51

Uitslagen Polsstokhoogspringen Jongens Junior A

# Naam 3.413.713.864.014.164.264.364.464.514.564.614.664.714.76ResOBP
1 Neal Ott De Spartaan XO O O O O - O XO XO O XXX 4,71 4,60
2 Daan Spiljard PAC O O O - O O O X- XX 4,66 4,45
3 Bjorn Sloot AL73 XO - O XO XO - XXO XXX 4,61 4,45
4 Jakob Pütz PH O - O - XXX 4,56 4,70
5 Dylan Langeveld DEM O O XO XXX 4,26 4,13
6 Merlijn va...ensbergen Haag O O XO XXX 4,01 4,00
Sake Smits ARV Ilion XXX NM 3,61
Benjamin Coolen Haag XXX NM 4,40
Sjoerd Pastoor AV Sprint XXX NM 4,20

Uitslagen Verspringen Jongens Junior A

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Sven Jansons Altis X X 6,92 7,04 7,12 X 7,12 7,37
2 Sven Roosen Eindhoven 6,78 6,36 X 7,05 X 7,04 7,05 6,93
3 Noah Chokri Rotterdam 6,87 X X X 6,79 6,83 6,87 7,08
4 Sjoerd Pastoor AV Sprint 6,86 X X 6,60 X 6,76 6,86 6,66
5 David Cairo Phanos 6,59 6,84 X X X X 6,84 6,87
6 Fabian Biondina Spado X X 6,67 X 6,79 X 6,79 6,93
7 Julian Jansen AV NOP 6,17 6,31 X 4,42 6,31 6,71
8 Indy Wekker U-Track X 6,31 X X X X 6,31 6,59
9 Maxim Scholma AAV `36 5,98 4,81 X 5,98 6,29
10 Bram van der Laan GACH 5,93 X 5,93 6,26
11 Melle van der Stoel AV34 5,62 5,56 5,89 5,89 6,61
12 Marijn Kriegsman Altis X 5,85 4,29 5,85 6,23
13 Bart Mulder AV Wijchen 5,39 5,73 4,02 5,73 6,15
Julian Erkelens AV Passaat X X X NM 6,34
Boris Hoogervorst KAV Holland NM 6,34