Atleten 'Meisjes Junior B'

Snr Naam Onderdelen Startgroep 60m60m_hf60m_f200m200m_f400m400m_f800m800m_f1500m1500m_f3000m60mH60mH_fKogelHoogHSSPolshoogVer
571 Yasmine Abbes AV Cifla 800m
800m_f
1500m
1500m_f
MJB - 800m seriesMJB - 800m finaleMJB - 1500mMJB - 1500m finale ---------------
572 Fenna Achterberg VAV 60mH
60mH_f
Hoog
MJB - 60mHMJB - 60mH finaleMJB - Hoog ----------------
573 Strea Ajise Haag 60m
MJB - 60m series ------------------
574 Floor Alessie PH Kogel
Hoog
HSS
MJB - KogelMJB - HoogMJB - Hinkstap ----------------
575 Denise Arisa ARV Ilion 60m
60m_f
60m_hf
60mH
60mH_f
MJB - 60m seriesMJB - 60m finaleMJB - 60m 1/2 finaleMJB - 60mHMJB - 60mH finale --------------
576 Hanna van Baast AV Attila 60mH
60mH_f
Ver
MJB - 60mHMJB - 60mH finaleMJB - Ver ----------------
577 Jasmijn Bakker AV Sparta 800m
MJB - 800m series ------------------
578 Sterre Bal Haag Kogel
Hoog
Polshoog
MJB - KogelMJB - HoogMJB - Polshoog ----------------
579 Annabel Beckers Haag 800m
MJB - 800m series ------------------
580 Maud van Beest AAV `36 400m
MJB - 400m series ------------------
581 Sarah van Beilen AV PEC 1910 60mH
Hoog
Ver
MJB - 60mHMJB - HoogMJB - Ver ----------------
582 Emmy van den Berg PH 1500m
MJB - 1500m ------------------
583 Isabel van den Berg Phanos 60m
MJB - 60m series ------------------
584 Rosa ten Berg Haag 1500m
1500m_f
MJB - 1500mMJB - 1500m finale -----------------
585 Sophie van den Berg AV NOP Kogel
MJB - Kogel ------------------
586 Luna Bernhard AV Sprint 60m
60m_hf
Polshoog
MJB - 60m seriesMJB - 60m 1/2 finaleMJB - Polshoog ----------------
587 Tessa Beugelink AAC 800m
1500m
MJB - 800m seriesMJB - 1500m -----------------
588 Hannah van Beukering AV Sparta 60m
MJB - 60m series ------------------
589 Robin Bishop AAV `36 60mH
MJB - 60mH ------------------
590 Britt de Blaauw PAC 200m
200m_f
Ver
MJB - 200mMJB - 200m finaleMJB - Ver ----------------
591 Jolente Bleijs GACH 3000m
MJB - 3000m ------------------
592 Anniek Bloemers AV Sprint Kogel
MJB - Kogel ------------------
593 Jasmijn Bloemheuvel De Spartaan 800m
MJB - 800m series ------------------
594 Jenda de Boer HRRR 800m
MJB - 800m series ------------------
595 Isabel van Bokhoven PH 60m
MJB - 60m series ------------------
596 Nina Borger AV Unitas Hoog
MJB - Hoog ------------------
597 Amber Bosman CAV Energie 800m
MJB - 800m series ------------------
598 Bibienne d...Brabander Olympus `70 Kogel
MJB - Kogel ------------------
599 Sterre van Bragt PH 200m
60mH
Ver
MJB - 200mMJB - 60mHMJB - Ver ----------------
600 Tischa Braum AV Cifla 800m
MJB - 800m series ------------------
601 Iris Bredewolt De Gemzen 800m
MJB - 800m series ------------------
602 Rosalie Breems KAV Holland 60m
60m_f
60m_hf
60mH
60mH_f
Ver
MJB - 60m seriesMJB - 60m finaleMJB - 60m 1/2 finaleMJB - 60mHMJB - 60mH finaleMJB - Ver -------------
603 Rianne Breugem AV Athlos 800m
MJB - 800m series ------------------
604 Marijke va...den Broek HLLS Hoog
HSS
MJB - HoogMJB - Hinkstap -----------------
605 Kim Brouwer HLLS 60m
200m
MJB - 60m seriesMJB - 200m -----------------
606 Sindy de Bruijn AKU 60m
60m_hf
MJB - 60m seriesMJB - 60m 1/2 finale -----------------
607 Mileen Bruinewoud Start `78 200m
Ver
MJB - 200mMJB - Ver -----------------
608 Ama van Bussel Haag 60m
60m_f
60m_hf
MJB - 60m seriesMJB - 60m finaleMJB - 60m 1/2 finale ----------------
609 Mara Cotterink AV Lycurgus 200m
200m_f
400m
400m_f
MJB - 200mMJB - 200m finaleMJB - 400m seriesMJB - 400m finale ---------------
610 Lieke Cox PAC 60m
Polshoog
MJB - 60m seriesMJB - Polshoog -----------------
611 Alida van Daalen PAC Kogel
MJB - Kogel ------------------
612 Anouk van Dal DAK 200m
Ver
MJB - 200mMJB - Ver -----------------
613 Eline Dalderop GACH HSS
MJB - Hinkstap ------------------
614 Romee van Dam Startbaan 60m
60m_hf
MJB - 60m seriesMJB - 60m 1/2 finale -----------------
615 Romy Dannenburg AV Atverni 60m
60mH
MJB - 60m seriesMJB - 60mH -----------------
616 Adélie De La Rosa Haag 800m
MJB - 800m series ------------------
617 Thyra van Diemen ARV Ilion Polshoog
MJB - Polshoog ------------------
618 Sanne Diepen PH 400m
MJB - 400m series ------------------
619 Julia van Dijk JSPR HSS
MJB - Hinkstap ------------------
620 Floor Dijkstra AAC `61 Hoog
MJB - Hoog ------------------
621 Loren Djolo Swift 200m
400m
MJB - 200mMJB - 400m series -----------------
622 Sofie Dokter Groningen Kogel
Hoog
Ver
MJB - KogelMJB - HoogMJB - Ver ----------------
623 Ellen van Doorn AV Cifla 1500m
1500m_f
MJB - 1500mMJB - 1500m finale -----------------
624 Suzet Doornheim GACH 800m
MJB - 800m series ------------------
625 Hedda van Dort Haag 60m
200m
MJB - 60m seriesMJB - 200m -----------------
626 Esmee Douma Groningen Ver
MJB - Ver ------------------
627 Mandy Duinkerken De Spartaan 60m
800m
60mH
Kogel
Hoog
Ver
MJB - 60m seriesMJB - 800m seriesMJB - 60mHMJB - KogelMJB - HoogMJB - Ver -------------
628 Katja van Eetvelt RK HAV 60m
60m_hf
MJB - 60m seriesMJB - 60m 1/2 finale -----------------
629 Rosa Ellens Haag 800m
MJB - 800m series ------------------
630 Trijntje v... Elzakker Spado 60mH
MJB - 60mH ------------------
631 Desi van Emmerik Cialfo 800m
MJB - 800m series ------------------
632 Lisanne van Es AC TION Kogel
MJB - Kogel ------------------
633 Isis Ferrier Haag 60m
60m_hf
HSS
Ver
MJB - 60m seriesMJB - 60m 1/2 finaleMJB - HinkstapMJB - Ver ---------------
634 Rozemarie Fokkema Groningen Kogel
MJB - Kogel ------------------
635 Nina Franke PH 200m
200m_f
400m
400m_f
MJB - 200mMJB - 200m finaleMJB - 400m seriesMJB - 400m finale ---------------
636 Michelle Frowijn PAC 1500m
1500m_f
MJB - 1500mMJB - 1500m finale -----------------
637 Sophia de ...y Fortman Haag 3000m
MJB - 3000m ------------------
638 Aerin Gaston AV 1923 60m
MJB - 60m series ------------------
639 Maaike Geerling AV PEC 1910 200m
400m
60mH
MJB - 200mMJB - 400m seriesMJB - 60mH ----------------
640 Jonne van ...r Giessen AAV `36 60mH
HSS
MJB - 60mHMJB - Hinkstap -----------------
641 Phebe Goedhart De Spartaan 800m
MJB - 800m series ------------------
642 Roos Goorman DVTR 800m
60mH
MJB - 800m seriesMJB - 60mH -----------------
643 Jildou Guest Haag 800m
MJB - 800m series ------------------
644 Judith Haarsma PAC Hoog
MJB - Hoog ------------------
645 Lotte Haest Spado Kogel
Polshoog
MJB - KogelMJB - Polshoog -----------------
646 Puck Harms GACH Kogel
Hoog
MJB - KogelMJB - Hoog -----------------
647 Celine van...erikhuize Climax 800m
800m_f
MJB - 800m seriesMJB - 800m finale -----------------
648 Linsy Heestermans AV Sprint Ver
MJB - Ver ------------------
649 Fenna Heijbroek Phanos 1500m
1500m_f
MJB - 1500mMJB - 1500m finale -----------------
650 Kira Hendriks SPWS 60m
200m
60mH
MJB - 60m seriesMJB - 200mMJB - 60mH ----------------
651 Ilse Hengeveld GACH Polshoog
MJB - Polshoog ------------------
652 Anna Hightower Ciko `66 3000m
MJB - 3000m ------------------
653 Janneke van Hofslot Triathlon 1500m
MJB - 1500m ------------------
654 Cindy Hofstede DVTR Hoog
MJB - Hoog ------------------
655 Jonine Hofstra Invictus 3000m
MJB - 3000m ------------------
656 Ilse Hogeveen HLLM 60m
60m_hf
Ver
MJB - 60m seriesMJB - 60m 1/2 finaleMJB - Ver ----------------
657 Roshwita Holstein AV Sparta 800m
MJB - 800m series ------------------
658 Lieke Hoogsteen AV Cifla 800m
MJB - 800m series ------------------
659 Isis Hordijk HLLS 200m
400m
MJB - 200mMJB - 400m series -----------------
660 Evelien va...Houweling De Gemzen 60m
200m
60mH
MJB - 60m seriesMJB - 200mMJB - 60mH ----------------
661 Noortje Huitema Groningen 400m
MJB - 400m series ------------------
662 Lisa Hulst AV Iphitos 60m
60mH
MJB - 60m seriesMJB - 60mH -----------------
663 Sarah Itiola AV Feniks 60m
60m_f
60m_hf
MJB - 60m seriesMJB - 60m finaleMJB - 60m 1/2 finale ----------------
664 Manjorie Janssen AV Cifla 3000m
MJB - 3000m ------------------
665 Morgann de Jong ARV Ilion 60m
60mH
Ver
MJB - 60m seriesMJB - 60mHMJB - Ver ----------------
666 Joyce de Jong Fit 3000m
MJB - 3000m ------------------
667 Wendy de Jong Fit 3000m
MJB - 3000m ------------------
668 Julia Jongejeugd AV Hera 60mH
Hoog
MJB - 60mHMJB - Hoog -----------------
669 Femke Jonker AV Hera HSS
Ver
MJB - HinkstapMJB - Ver -----------------
670 Maysoun Juliana Phanos 400m
MJB - 400m series ------------------
671 Milou Kaestner HLLM 60m
Kogel
MJB - 60m seriesMJB - Kogel -----------------
672 Alyshia Kavehercy NEAV 60m
60m_hf
MJB - 60m seriesMJB - 60m 1/2 finale -----------------
673 Idilay Kaymaz AC TION 60mH
Ver
MJB - 60mHMJB - Ver -----------------
674 Wies Kesting AAC `61 800m
MJB - 800m series ------------------
675 Rosella van Keulen VAV 60m
60m_hf
MJB - 60m seriesMJB - 60m 1/2 finale -----------------
676 Nastia Kimel Nijmegen 400m
MJB - 400m series ------------------
677 Bobet Kloosterman Leiden 1500m
1500m_f
MJB - 1500mMJB - 1500m finale -----------------
678 Luca Klumpenhouwer SAV Kogel
MJB - Kogel ------------------
679 Anne Knijnenburg AV Oss `78 400m
400m_f
800m
800m_f
60mH
MJB - 400m seriesMJB - 400m finaleMJB - 800m seriesMJB - 800m finaleMJB - 60mH --------------
680 Fleur Koeling GVAC 400m
MJB - 400m series ------------------
681 Ilja Koelink AV Trias 200m
400m
MJB - 200mMJB - 400m series -----------------
682 Meike Kroon PAC Kogel
MJB - Kogel ------------------
683 Femke Kuppens Scorpio 60mH
MJB - 60mH ------------------
684 Shantell Kwofie GACH 60mH
Kogel
MJB - 60mHMJB - Kogel -----------------
685 Lotta Lange Haag 800m
MJB - 800m series ------------------
686 Laura van Langen SAV 1500m
1500m_f
MJB - 1500mMJB - 1500m finale -----------------
687 Isa Leen Olympus `70 3000m
MJB - 3000m ------------------
688 Kim van Leest AV `40 60mH
MJB - 60mH ------------------
689 Lotte van Lieshout CAV Energie 800m
MJB - 800m series ------------------
690 Denise van der Linde SPOB 60m
MJB - 60m series ------------------
691 Sterre van...er Linden AV Athlos 60m
200m
MJB - 60m seriesMJB - 200m -----------------
692 Luca van Loon AV `40 60m
60mH
MJB - 60m seriesMJB - 60mH -----------------
693 Amina Maatoug Leiden 800m
800m_f
MJB - 800m seriesMJB - 800m finale -----------------
694 Nienke Madderom AV Trias 60mH
60mH_f
MJB - 60mHMJB - 60mH finale -----------------
695 Britt van ...gdenbergh Spado 60m
MJB - 60m series ------------------
696 Lois de la Mar AV 1923 800m
MJB - 800m series ------------------
697 Britt Marijnissen AV Sprint 200m
60mH
MJB - 200mMJB - 60mH -----------------
698 Eline Mast NEAV 1500m
1500m_f
MJB - 1500mMJB - 1500m finale -----------------
699 Mette van der Meer Flevo Delta 60mH
Polshoog
MJB - 60mHMJB - Polshoog -----------------
700 Joyce Menick HLLM 400m
MJB - 400m series ------------------
701 Nienke Meubermans PH 60m
60m_hf
400m
MJB - 60m seriesMJB - 60m 1/2 finaleMJB - 400m series ----------------
702 Tiba Miran Groningen 800m
800m_f
MJB - 800m seriesMJB - 800m finale -----------------
703 Fee Mok SAV 800m
800m_f
MJB - 800m seriesMJB - 800m finale -----------------
704 Valéria Montijn CAV Energie 200m
MJB - 200m ------------------
705 Marieke Moonen De Spartaan 200m
MJB - 200m ------------------
706 Ella Mosselman SAV 200m
60mH
MJB - 200mMJB - 60mH -----------------
707 Esmee Mulder ATNY 400m
MJB - 400m series ------------------
708 Sophia Mulder AV34 400m
MJB - 400m series ------------------
709 Sheenaï Muntslag AV Sprint 60m
60m_f
60m_hf
200m
200m_f
MJB - 60m seriesMJB - 60m finaleMJB - 60m 1/2 finaleMJB - 200mMJB - 200m finale --------------
710 Evelyn Navarro Climax 200m
MJB - 200m ------------------
711 Robina Negenman KAV Holland 200m
200m_f
400m
400m_f
Kogel
MJB - 200mMJB - 200m finaleMJB - 400m seriesMJB - 400m finaleMJB - Kogel --------------
712 Anne van Nierop DAK 200m
MJB - 200m ------------------
713 Sanne Niestijl AAC `61 1500m
MJB - 1500m ------------------
714 Minke Nijhuis AV PEC 1910 800m
MJB - 800m series ------------------
715 Amara Nnadi Altis 60m
Kogel
MJB - 60m seriesMJB - Kogel -----------------
716 Misha Oberski Phanos 400m
MJB - 400m series ------------------
717 Birgit Olislagers Maastricht 60m
60m_f
60m_hf
MJB - 60m seriesMJB - 60m finaleMJB - 60m 1/2 finale ----------------
718 Milou Oplaat AV Rijssen 1500m
MJB - 1500m ------------------
719 Nienke Overgoor HLLS Kogel
MJB - Kogel ------------------
720 Annabel Paul AV Jahn II 60m
60m_hf
200m
MJB - 60m seriesMJB - 60m 1/2 finaleMJB - 200m ----------------
721 Sarah Peerik Hanzesport 800m
1500m
1500m_f
MJB - 800m seriesMJB - 1500mMJB - 1500m finale ----------------
722 Noga Piepenbroek ARV Ilion Polshoog
MJB - Polshoog ------------------
723 Mischa Pier AV 1923 800m
MJB - 800m series ------------------
724 Suzan Plat AV PEC 1910 60m
60m_hf
60mH
Hoog
HSS
Ver
MJB - 60m seriesMJB - 60m 1/2 finaleMJB - 60mHMJB - HoogMJB - HinkstapMJB - Ver -------------
725 Lotte Poelman Castricum 60m
200m
MJB - 60m seriesMJB - 200m -----------------
726 Franka Pouwels ARV Ilion Hoog
MJB - Hoog ------------------
727 Isabelle Reijman Leiden Kogel
MJB - Kogel ------------------
728 Cerique Rijerkerk AV Nijkerk 60m
200m
400m
MJB - 60m seriesMJB - 200mMJB - 400m series ----------------
729 Jonne Rode SPWS 60m
400m
60mH
MJB - 60m seriesMJB - 400m seriesMJB - 60mH ----------------
730 Amber de Roo AV `40 60m
60m_hf
MJB - 60m seriesMJB - 60m 1/2 finale -----------------
731 Sterre de Rooij ARV Ilion 400m
MJB - 400m series ------------------
732 Britt Roos HAC `63 400m
MJB - 400m series ------------------
733 Wies Rosenberg Tempo AV 200m
60mH
MJB - 200mMJB - 60mH -----------------
734 Amelie van Rossum AV Oss `78 Kogel
MJB - Kogel ------------------
735 Jessamy Roubos AV Zaanland Kogel
Ver
MJB - KogelMJB - Ver -----------------
736 Eline Ruige AV Lionitas 800m
MJB - 800m series ------------------
737 Sara Mina Saberi Groningen 400m
MJB - 400m series ------------------
738 Joanne Schaap PH Kogel
MJB - Kogel ------------------
739 Lotte van Schaik AV Atverni 800m
MJB - 800m series ------------------
740 Suzan Schippers MPM 200m
400m
MJB - 200mMJB - 400m series -----------------
741 Laura Schnell HLLS 60m
200m
MJB - 60m seriesMJB - 200m -----------------
742 Yara Schoenmakers RTE 3000m
MJB - 3000m ------------------
743 Anouk Schoop AV NOP 60mH
60mH_f
Ver
MJB - 60mHMJB - 60mH finaleMJB - Ver ----------------
744 Myrte van der Schoot GACH 400m
MJB - 400m series ------------------
745 Sara Schouten AV Atverni 1500m
MJB - 1500m ------------------
746 Sanne Schouten AV Atverni 1500m
MJB - 1500m ------------------
747 N'ketia Seedo U-Track 60m
60m_f
60m_hf
MJB - 60m seriesMJB - 60m finaleMJB - 60m 1/2 finale ----------------
748 Isabelle ...ijlhouwer HLLM 1500m
MJB - 1500m ------------------
749 Jonne Siebrand Isala `96 Kogel
Hoog
MJB - KogelMJB - Hoog -----------------
750 Maud van S...rtensdijk Voorne 800m
MJB - 800m series ------------------
751 Amber Slomp AAC `61 Kogel
MJB - Kogel ------------------
752 Linde Sluimer PAC 60m
60mH
MJB - 60m seriesMJB - 60mH -----------------
753 Jessica Sluiter PH 60m
MJB - 60m series ------------------
754 Noa Snijders Eindhoven 400m
MJB - 400m series ------------------
755 Veerle van Son Scorpio 60mH
MJB - 60mH ------------------
756 Anna-Romè...der Spoel AV Jahn II Kogel
MJB - Kogel ------------------
757 Myrthe Steenbeek Leiden 60m
Hoog
MJB - 60m seriesMJB - Hoog -----------------
758 Loïs Steenbeek Leiden 60m
Kogel
MJB - 60m seriesMJB - Kogel -----------------
759 Isabel van Steenwijk AV Gouda 800m
60mH
MJB - 800m seriesMJB - 60mH -----------------
760 Ilse Steigenga AV Lionitas 60m
60m_f
60m_hf
60mH
Ver
MJB - 60m seriesMJB - 60m finaleMJB - 60m 1/2 finaleMJB - 60mHMJB - Ver --------------
761 Bente van der Stoel AV34 Hoog
Ver
MJB - HoogMJB - Ver -----------------
762 Danara Stoppels Groningen 60mH
Kogel
Ver
MJB - 60mHMJB - KogelMJB - Ver ----------------
763 Marleen Suelmann SPWS 400m
Ver
MJB - 400m seriesMJB - Ver -----------------
764 Nikki Taag KAV Holland 60m
60mH
Ver
MJB - 60m seriesMJB - 60mHMJB - Ver ----------------
765 Kristina Tergau PAC Polshoog
MJB - Polshoog ------------------
766 Sofie Thomas PAC 60mH
MJB - 60mH ------------------
767 Lauren van Tits Eindhoven 60m
Polshoog
MJB - 60m seriesMJB - Polshoog -----------------
768 Jyoti Tojo U-Track 200m
MJB - 200m ------------------
769 Sarah van Tuijl Almere `81 Ver
MJB - Ver ------------------
770 Teuntje Uiters PAC 800m
Hoog
MJB - 800m seriesMJB - Hoog -----------------
771 Bente Valk Haag HSS
MJB - Hinkstap ------------------
772 Coos Veldpaus HLLS 60m
60m_hf
MJB - 60m seriesMJB - 60m 1/2 finale -----------------
773 Meike Verdaasdonk Spado 400m
400m_f
Ver
MJB - 400m seriesMJB - 400m finaleMJB - Ver ----------------
774 Anouk Verdaasdonk Spado 200m
MJB - 200m ------------------
775 Sietske Verkade AAV `36 Kogel
MJB - Kogel ------------------
776 Sica Verwasch AV Unitas HSS
MJB - Hinkstap ------------------
777 Daantje de Vet PH 60m
60m_hf
60mH
MJB - 60m seriesMJB - 60m 1/2 finaleMJB - 60mH ----------------
778 Miro Vlasman Phanos 60m
200m
200m_f
60mH
MJB - 60m seriesMJB - 200mMJB - 200m finaleMJB - 60mH ---------------
779 Brecht van der Vliet Groningen 60m
60m_hf
200m
Ver
MJB - 60m seriesMJB - 60m 1/2 finaleMJB - 200mMJB - Ver ---------------
780 Felicia Vogeland Haag 60m
MJB - 60m series ------------------
781 Ruth Vogels Rotterdam 60mH
MJB - 60mH ------------------
782 Ellis de Vries Altis 60m
200m
400m
Ver
MJB - 60m seriesMJB - 200mMJB - 400m seriesMJB - Ver ---------------
783 Mila Wacht AAV `36 60m
60mH
MJB - 60m seriesMJB - 60mH -----------------
784 Amy Walraven Altis 200m
MJB - 200m ------------------
785 Jill Wanten Swift 3000m
MJB - 3000m ------------------
786 Jaybre Wau Maastricht 60mH
Kogel
MJB - 60mHMJB - Kogel -----------------
787 Britt Weerman Groningen 60mH
60mH_f
Hoog
MJB - 60mHMJB - 60mH finaleMJB - Hoog ----------------
788 Lara Weghorst Leiden 400m
400m_f
60mH
60mH_f
MJB - 400m seriesMJB - 400m finaleMJB - 60mHMJB - 60mH finale ---------------
789 Joyce van Welie PAC Kogel
Hoog
MJB - KogelMJB - Hoog -----------------
790 Samantha Westerweel GACH 60m
200m
MJB - 60m seriesMJB - 200m -----------------
791 Laura Wilde NEAV 60m
MJB - 60m series ------------------
792 Noa Wingbermuhle PAC 60m
200m
Hoog
MJB - 60m seriesMJB - 200mMJB - Hoog ----------------
793 Fay Witte KAV Holland Hoog
MJB - Hoog ------------------
794 Rixt ter Woord DVTR Hoog
HSS
MJB - HoogMJB - Hinkstap -----------------
795 Larissa Wubbolts HRRR 200m
400m
HSS
MJB - 200mMJB - 400m seriesMJB - Hinkstap ----------------
796 Dilay Yandi GACH 60m
200m
MJB - 60m seriesMJB - 200m -----------------
797 Daphne Zintel AAV `36 HSS
Ver
MJB - HinkstapMJB - Ver -----------------
798 Anne Zuijdgeest PAC Hoog
MJB - Hoog ------------------
799 Emer Zuijlen AV Unitas 60m
60m_hf
60mH
MJB - 60m seriesMJB - 60m 1/2 finaleMJB - 60mH ----------------

Verenigingen 'Meisjes Junior B'

VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
AAC AAC 1
AAC `61 AC61 4
AAV `36 AV36 6
AC TION TION 2
AKU AKU 1
Almere `81 AM81 1
Altis ALTS 3
ARV Ilion ILIO 6
Atletiek Maastricht MSTR 2
AV 1923 AV23 3
AV Athlos ATLS 2
AV Atletics Nijverdal ATNY 1
AV Attila ATTL 1
AV Atverni ATVN 4
AV Castricum CSTR 1
AV Cifla CFLA 5
AV Daventria 1906 DVTR 3
AV De Gemzen GMZN 2
AV De Spartaan SPTN 4
AV Feniks FNKS 1
AV Flevo Delta FLDT 1
AV Gouda GOUD 1
AV Haarlemmermeer HLLM 4
AV Hanzesport HNZS 1
AV Hera HERA 2
AV Horror Sneek HRRR 2
AV Iphitos IPHS 1
AV Jahn II JAHN 2
AV Lionitas LNTS 2
AV Lycurgus LYCG 1
AV NEA-Volharding NEAV 3
AV Nijkerk NKRK 1
AV NOP NOP 2
AV Olympus `70 OL70 2
AV Oss `78 OS78 2
AV PEC 1910 PEC 4
AV Rijssen RSSN 1
AV Sparta SPRT 3
AV Spirit Oud Beijerland SPOB 1
AV Sprint SPRN 5
AV Start `78 ST78 1
AV Startbaan STBN 1
AV Trias TRAS 2
AV Triathlon Triathlon 1
AV Unitas UNTS 3
AV Zaanland ZNLD 1
AV `34 Apeldoorn AV34 2
AV `40 AV40 3
AV `t Jasper Sport JSPR 1
CAV Energie ENRG 3
Cialfo CLFO 1
Ciko `66 CIKO 1
Climax CLMX 2
DAK DAK 2
EAC De Sperwers SPWS 3
Eindhoven Atletiek EHAT 2
Fit FIT 2
GAC Hilversum GACH 9
Groningen Atletiek GRNG 9
GVAC GVAC 1
Haag Atletiek HAAG 14
HAC `63 HC63 1
Hellas Utrecht HLLS 6
Invictus INVC 1
Isala `96 ISLA 1
KAV Holland KAVH 4
Leiden Atletiek LATL 6
Marathon Pim Mulier MPM 1
Nijmegen Atletiek NYMG 1
PAC PAC 13
Phanos PHNS 5
Prins Hendrik PH 10
RK HAV RKHV 1
Rotterdam Atletiek RDAM 1
Running Team Eindhoven RTE 1
SAV SAV 4
Scorpio SCRP 2
Spado SPDO 5
Swift Atletiek SWFT 2
Tempo AV TMPO 1
U-Track UTRK 2
VAV VAV 2
Voorne Atletiek VRNE 1

Uitslagen 60 meter Meisjes Junior B

# Naam ResReactieOBP
1 N'ketia Seedo U-Track 7,47Q 7,40
2 Sarah Itiola AV Feniks 7,89Q 0,2187,82
3 Sheenaï Muntslag AV Sprint 7,94Q 0,1667,89
4 Birgit Olislagers Maastricht 7,98Q 0,1657,91
5 Ama van Bussel Haag 7,99Q 0,2197,72
6 Ilse Steigenga AV Lionitas 8,04Q 0,2598,02
7 Denise Arisa ARV Ilion 8,05Q 0,2307,99
8 Rosalie Breems KAV Holland 8,06Q 8,02
9 Coos Veldpaus HLLS 8,12Q 0,1658,07
10 Alyshia Kavehercy NEAV 8,14Q 0,1618,18
11 Amber de Roo AV `40 8,15Q 0,2118,07
12 Rosella van Keulen VAV 8,17Q 0,2207,96
13 Romee van Dam Startbaan 8,19Q 0,1868,17
14 Katja van Eetvelt RK HAV 8,20Q 8,04
15 Luna Bernhard AV Sprint 8,20Q 0,1678,32
16 Annabel Paul AV Jahn II 8,22Q 0,1528,12
17 Daantje de Vet PH 8,22Q 8,21
18 Suzan Plat AV PEC 1910 8,23q 0,1638,15
19 Isis Ferrier Haag 8,23Q 0,2058,08
20 Nienke Meubermans PH 8,24Q 0,1798,19
21 Ilse Hogeveen HLLM 8,27q 8,23
22 Brecht van der Vliet Groningen 8,29Q 0,2798,24
23 Sindy de Bruijn AKU 8,31q 0,2268,23
24 Emer Zuijlen AV Unitas 8,34q 0,2028,45
25 Isabel van Bokhoven PH 8,39 0,1708,40
26 Lauren van Tits Eindhoven 8,42 0,2788,40
27 Amara Nnadi Altis 8,43 8,46
28 Kira Hendriks SPWS 8,43 0,2028,37
29 Hannah van Beukering AV Sparta 8,44 0,1858,41
30 Denise van der Linde SPOB 8,44 0,2048,46
31 Mila Wacht AAV `36 8,48 0,2098,34
31 Laura Schnell HLLS 8,48 0,1958,42
33 Hedda van Dort Haag 8,48 8,38
34 Jessica Sluiter PH 8,51 0,2358,02
35 Evelien va...Houweling De Gemzen 8,51 0,1808,42
36 Kim Brouwer HLLS 8,52 8,39
37 Lisa Hulst AV Iphitos 8,53 0,2378,37
38 Strea Ajise Haag 8,56 0,2128,43
Dilay Yandi GACH DQ 8,27
Noa Wingbermuhle PAC DQ 8,25

Uitslagen 60 meter halve finale Meisjes Junior B

# Naam ResReactieQm
1 N'ketia Seedo U-Track 7,34Q 0,1767,47
2 Sarah Itiola AV Feniks 7,79Q 0,1977,89
3 Ama van Bussel Haag 7,81Q 0,1987,99
4 Birgit Olislagers Maastricht 7,90Q 0,1927,98
5 Denise Arisa ARV Ilion 7,96Q 0,2028,05
6 Ilse Steigenga AV Lionitas 8,00q 0,2208,04
7 Sheenaï Muntslag AV Sprint 8,00Q 0,1847,94
8 Rosalie Breems KAV Holland 8,08q 0,2258,06
9 Coos Veldpaus HLLS 8,09 0,2128,12
10 Rosella van Keulen VAV 8,14 0,2338,17
11 Alyshia Kavehercy NEAV 8,16 0,1828,14
12 Katja van Eetvelt RK HAV 8,16 0,1968,20
13 Amber de Roo AV `40 8,17 0,2728,15
14 Romee van Dam Startbaan 8,19 0,2018,19
15 Annabel Paul AV Jahn II 8,19 0,1838,22
16 Nienke Meubermans PH 8,21 0,2058,24
17 Isis Ferrier Haag 8,22 0,1698,23
18 Suzan Plat AV PEC 1910 8,22 0,1628,23
19 Ilse Hogeveen HLLM 8,23 0,2408,27
20 Sindy de Bruijn AKU 8,28 0,2098,31
21 Daantje de Vet PH 8,29 0,2568,22
22 Brecht van der Vliet Groningen 8,29 0,2888,29
23 Luna Bernhard AV Sprint 8,35 0,2718,20
24 Emer Zuijlen AV Unitas 8,36 0,2138,34

Uitslagen 60 meter finale Meisjes Junior B

# Naam ResReactieQm
1 N'ketia Seedo U-Track 7,34 0,2007,34
2 Ama van Bussel Haag 7,68 0,3177,81
3 Sarah Itiola AV Feniks 7,84 0,2217,79
4 Birgit Olislagers Maastricht 7,87 0,1897,90
5 Denise Arisa ARV Ilion 7,91 0,1667,96
6 Sheenaï Muntslag AV Sprint 8,02 0,1628,00
7 Ilse Steigenga AV Lionitas 8,10 0,2688,00
8 Rosalie Breems KAV Holland 8,12 0,2338,08

Uitslagen 200 meter Meisjes Junior B

# Naam ResReactieOBP
1 Miro Vlasman Phanos 25,40Q 0,19025,55
2 Mara Cotterink AV Lycurgus 25,47Q 0,17125,10
3 Britt de Blaauw PAC 25,48Q 0,17225,31
4 Nina Franke PH 25,95q 0,19826,06
5 Robina Negenman KAV Holland 26,04Q 0,24426,30
6 Sheenaï Muntslag AV Sprint 26,46q 0,17526,27
7 Noa Wingbermuhle PAC 26,67 0,22827,51
8 Maaike Geerling AV PEC 1910 26,75 0,21227,30
9 Brecht van der Vliet Groningen 26,76 0,27827,15
10 Annabel Paul AV Jahn II 26,83 0,24826,68
11 Marieke Moonen De Spartaan 26,99 0,18126,77
12 Evelyn Navarro Climax 27,01 0,27827,48
13 Jyoti Tojo U-Track 27,10 0,23527,18
14 Mileen Bruinewoud Start `78 27,18 0,28026,85
15 Sterre van Bragt PH 27,22 0,19127,99
16 Isis Hordijk HLLS 27,27 0,27526,75
17 Evelien va...Houweling De Gemzen 27,39 0,15427,95
18 Kira Hendriks SPWS 27,62 0,17627,40
19 Britt Marijnissen AV Sprint 27,67 0,22327,44
20 Anouk Verdaasdonk Spado 27,69 0,19928,28
21 Dilay Yandi GACH 27,74 0,23127,54
22 Loren Djolo Swift 27,75 0,16928,32
23 Suzan Schippers MPM 27,78 0,24227,67
24 Amy Walraven Altis 28,43 0,31127,28

Uitslagen 200 meter finale Meisjes Junior B

# Naam ResReactieQm
1 Mara Cotterink AV Lycurgus 24,88 0,25025,47
2 Britt de Blaauw PAC 24,88 0,14925,48
3 Miro Vlasman Phanos 25,60 0,17425,40
4 Nina Franke PH 26,04 0,19925,95
5 Robina Negenman KAV Holland 26,17 0,21826,04
6 Sheenaï Muntslag AV Sprint 27,01 0,20426,46

Uitslagen 400 meter Meisjes Junior B

# Naam ResReactieOBP
1 Lara Weghorst Leiden 58,15Q 0,32258,77
2 Anne Knijnenburg AV Oss `78 59,03q 0,28059,66
3 Mara Cotterink AV Lycurgus 59,03Q 0,21157,60
4 Robina Negenman KAV Holland 59,09q 0,2431:00,10
5 Meike Verdaasdonk Spado 59,46Q 0,22658,67
6 Nina Franke PH 59,69Q 0,26959,24
7 Sophia Mulder AV34 1:00,04 0,31459,74
8 Maaike Geerling AV PEC 1910 1:00,24 0,2321:01,31
9 Noortje Huitema Groningen 1:00,82 0,2801:01,57
10 Sterre de Rooij ARV Ilion 1:00,84 0,27258,53
11 Isis Hordijk HLLS 1:02,95 0,3591:01,64
12 Fleur Koeling GVAC 1:03,00 0,2231:03,40
13 Loren Djolo Swift 1:03,82 0,1601:03,67
14 Suzan Schippers MPM 1:03,88 0,2321:04,99
15 Sanne Diepen PH 1:03,98 1:04,78
16 Nienke Meubermans PH 1:04,04 0,2151:04,73
17 Joyce Menick HLLM 1:04,14 0,2841:04,08
18 Jonne Rode SPWS 1:04,85 0,2231:05,15
19 Misha Oberski Phanos 1:05,68 0,2311:03,61
20 Sara Mina Saberi Groningen 1:05,81 0,3261:02,08
21 Noa Snijders Eindhoven 1:06,46 0,3631:06,14
22 Ilja Koelink AV Trias 1:08,44 0,2941:05,05
Maud van Beest AAV `36 DQ 0,2221:00,49
Myrte van der Schoot GACH DQ 0,26259,70

Uitslagen 400 meter finale Meisjes Junior B

# Naam ResReactieQm
1 Mara Cotterink AV Lycurgus 56,10 0,23159,03
2 Robina Negenman KAV Holland 57,69 0,22859,09
3 Lara Weghorst Leiden 58,21 0,28858,15
4 Nina Franke PH 59,34 0,27959,69
5 Meike Verdaasdonk Spado 59,58 0,24659,46
6 Anne Knijnenburg AV Oss `78 1:00,69 0,32059,03

Uitslagen 800 meter Meisjes Junior B

# Naam ResOBP
1 Yasmine Abbes AV Cifla 2:17,98Q 2:12,49
2 Tiba Miran Groningen 2:18,01Q 2:17,19
3 Celine van...erikhuize Climax 2:18,72q 2:17,61
4 Fee Mok SAV 2:18,78q 2:19,47
5 Anne Knijnenburg AV Oss `78 2:20,03Q 2:12,45
6 Desi van Emmerik Cialfo 2:20,25 2:21,91
7 Rianne Breugem AV Athlos 2:20,66 2:22,17
8 Lieke Hoogsteen AV Cifla 2:20,81 2:23,87
9 Lois de la Mar AV 1923 2:21,55 2:20,94
10 Rosa Ellens Haag 2:21,83 2:19,24
11 Lotte van Schaik AV Atverni 2:22,07 2:19,03
12 Amber Bosman CAV Energie 2:24,87 2:27,59
13 Jenda de Boer HRRR 2:24,89 2:20,86
14 Roos Goorman DVTR 2:25,14 2:28,29
15 Tessa Beugelink AAC 2:28,89 2:29,10
16 Wies Kesting AAC `61 2:29,41 2:26,85
17 Amina Maatoug Leiden 2:29,81Q 2:09,84
18 Jasmijn Bloemheuvel De Spartaan 2:30,36 2:20,17
19 Suzet Doornheim GACH 2:31,05 2:27,70
20 Tischa Braum AV Cifla 2:32,73 2:25,05
21 Maud van S...rtensdijk Voorne 2:33,14 2:26,84
22 Minke Nijhuis AV PEC 1910 2:33,76 2:20,10
23 Eline Ruige AV Lionitas 2:34,59 2:33,26
24 Mischa Pier AV 1923 2:36,49 2:29,11

Uitslagen 800 meter finale Meisjes Junior B

# Naam ResQm
1 Amina Maatoug Leiden 2:18,58 2:29,81
2 Yasmine Abbes AV Cifla 2:19,72 2:17,98
3 Anne Knijnenburg AV Oss `78 2:21,38 2:20,03
4 Tiba Miran Groningen 2:21,59 2:18,01
5 Fee Mok SAV 2:22,25 2:18,78
6 Celine van...erikhuize Climax 2:22,84 2:18,72

Uitslagen 1500 meter finale Meisjes Junior B

# Naam ResQm
1 Yasmine Abbes AV Cifla 4:33,21 5:05,96
2 Ellen van Doorn AV Cifla 4:34,07 5:01,45
3 Michelle Frowijn PAC 4:40,37 5:00,19
4 Laura van Langen SAV 4:47,88 5:02,54
5 Eline Mast NEAV 4:54,42 5:04,79
6 Bobet Kloosterman Leiden 5:01,91 5:00,82
7 Rosa ten Berg Haag 5:03,00 5:03,99
8 Fenna Heijbroek Phanos 5:03,89 5:03,30
Sarah Peerik Hanzesport DNF 5:05,77

Uitslagen 3000 meter Meisjes Junior B

# Naam ResOBP
1 Manjorie Janssen AV Cifla 9:47,08 9:39,95
2 Anna Hightower Ciko `66 9:56,02 9:58,91
3 Joyce de Jong Fit 10:23,65 10:14,83
4 Yara Schoenmakers RTE 10:29,89 10:24,20
5 Wendy de Jong Fit 10:32,76 10:15,70
6 Isa Leen Olympus `70 10:33,10 10:27,73
7 Jolente Bleijs GACH 10:33,88 11:10,25
8 Jonine Hofstra Invictus 11:18,05 11:38,17
9 Sophia de ...y Fortman Haag 11:48,05 ---

Uitslagen 60 meter horden Meisjes Junior B

# Naam ResReactieOBP
1 Nienke Madderom AV Trias 8,59Q 0,2928,67
2 Fenna Achterberg VAV 8,73Q 0,1928,80
3 Lara Weghorst Leiden 8,89Q 0,2549,07
4 Rosalie Breems KAV Holland 8,90Q 0,1818,79
5 Denise Arisa ARV Ilion 8,91Q 0,1619,11
6 Anouk Schoop AV NOP 8,92Q 0,2168,98
7 Britt Weerman Groningen 8,93q 0,2408,90
8 Hanna van Baast AV Attila 9,01q 0,1759,42
9 Jonne van ...r Giessen AAV `36 9,04 0,2158,83
10 Miro Vlasman Phanos 9,04 0,2619,17
11 Sarah van Beilen AV PEC 1910 9,14 0,2189,07
12 Romy Dannenburg AV Atverni 9,14 0,2689,18
13 Suzan Plat AV PEC 1910 9,19 0,1639,09
14 Ilse Steigenga AV Lionitas 9,29 0,2139,12
15 Maaike Geerling AV PEC 1910 9,29 0,1999,46
16 Mila Wacht AAV `36 9,40 0,2089,35
17 Julia Jongejeugd AV Hera 9,47 0,2509,37
18 Britt Marijnissen AV Sprint 9,48 0,2059,56
19 Linde Sluimer PAC 9,56 0,2499,52
20 Sofie Thomas PAC 9,56 0,2509,56
21 Kim van Leest AV `40 9,63 0,2599,54
22 Mette van der Meer Flevo Delta 9,79 0,2419,03
Femke Kuppens Scorpio DQ 0,2039,33
Danara Stoppels Groningen DNF 0,1939,37

Uitslagen 60 meter horden finale Meisjes Junior B

# Naam ResReactieQm
1 Nienke Madderom AV Trias 8,47 0,2678,59
2 Fenna Achterberg VAV 8,74 0,2308,73
3 Rosalie Breems KAV Holland 8,75 0,2018,90
4 Anouk Schoop AV NOP 8,85 0,1678,92
5 Lara Weghorst Leiden 8,91 0,2588,89
6 Hanna van Baast AV Attila 8,92 0,2099,01
7 Denise Arisa ARV Ilion 9,01 0,1808,91
8 Britt Weerman Groningen 9,13 0,2888,93

Uitslagen Kogelstoten Meisjes Junior B

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Alida van Daalen PAC 16,75 16,40 16,99 16,13 17,12 17,15 17,15 17,45
2 Danara Stoppels Groningen 14,82 14,20 14,09 14,15 14,41 X 14,82 14,42
3 Jaybre Wau Maastricht 12,28 X 14,08 13,08 X X 14,08 13,43
4 Sophie van den Berg AV NOP 12,15 12,78 12,41 X 13,45 13,31 13,45 12,60
5 Robina Negenman KAV Holland 12,93 12,74 12,47 12,70 13,23 13,02 13,23 12,84
6 Jonne Siebrand Isala `96 10,98 12,14 12,28 12,29 12,92 11,98 12,92 11,46
7 Milou Kaestner HLLM 11,71 12,14 12,57 12,80 12,54 11,85 12,80 13,29
8 Lotte Haest Spado 11,60 X 12,28 11,91 X 11,81 12,28 12,81
9 Sofie Dokter Groningen 11,94 11,59 12,09 12,09 11,84
10 Jessamy Roubos AV Zaanland 10,89 12,01 11,41 12,01 11,60
11 Joyce van Welie PAC X 11,48 11,42 11,48 13,17
12 Isabelle Reijman Leiden 11,29 X X 11,29 11,68
13 Joanne Schaap PH 11,02 11,16 10,70 11,16 11,36
14 Rozemarie Fokkema Groningen 10,31 10,21 10,88 10,88 12,07
15 Sterre Bal Haag X 10,04 10,76 10,76 11,88
Puck Harms GACH NM 12,00

Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior B

# Naam 1.511.561.611.661.691.721.751.771.81ResOBP
1 Fay Witte KAV Holland O O O XO O XXX 1,77 1,80
2 Sarah van Beilen AV PEC 1910 O O O XO XO XXO XXX 1,75 1,73
3 Britt Weerman Groningen O O XO XO XO O XXX 1,72 1,68
4 Nina Borger AV Unitas O O O O O XXX 1,69 1,76
5 Fenna Achterberg VAV O O O O XXX 1,66 1,65
6 Julia Jongejeugd AV Hera O O O XXX 1,61 1,60
6 Floor Dijkstra AAC `61 O O O XXX 1,61 1,60
8 Bente van der Stoel AV34 O XO XO XXX 1,61 1,60
9 Puck Harms GACH O XXX 1,56 1,69
9 Marijke va...den Broek HLLS O O XXX 1,56 1,60
9 Floor Alessie PH O XXX 1,56 1,65
9 Jonne Siebrand Isala `96 O O XXX 1,56 1,60
13 Anne Zuijdgeest PAC O XO XXX 1,56 1,65
14 Franka Pouwels ARV Ilion XO XO XXX 1,56 1,60
15 Joyce van Welie PAC XO XXO XXX 1,56 1,65
16 Rixt ter Woord DVTR XXO XXX 1,51 1,60
Suzan Plat AV PEC 1910 XXX NM 1,60

Uitslagen Hink-stap-springen Meisjes Junior B

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Sica Verwasch AV Unitas 10,91 10,91 11,11 11,14 11,30 11,35 11,35 11,01
2 Eline Dalderop GACH 10,95 11,25 10,84 10,92 11,01 11,23 11,25 11,26
3 Femke Jonker AV Hera 10,76 X 10,95 10,77 11,09 10,83 11,09 11,29
4 Jonne van ...r Giessen AAV `36 10,53 10,73 10,74 10,86 X X 10,86 10,49
5 Floor Alessie PH 10,52 10,47 10,76 10,70 10,83 10,79 10,83 11,11
6 Julia van Dijk JSPR 10,69 10,60 10,53 10,51 10,64 10,81 10,81 10,78
7 Isis Ferrier Haag 10,51 10,22 10,44 10,40 10,31 10,66 10,66 10,65
8 Marijke va...den Broek HLLS 10,02 10,20 10,37 9,99 10,16 10,23 10,37 10,76
9 Daphne Zintel AAV `36 10,11 9,86 X 10,11 10,07

Uitslagen Polsstokhoogspringen Meisjes Junior B

# Naam 2.412.562.712.862.963.063.163.263.363.413.463.513.563.71ResOBP
1 Thyra van Diemen ARV Ilion O - O - XO - XXX 3,51 3,85
2 Kristina Tergau PAC O - XXO - O - XXX 3,46 3,45
3 Mette van der Meer Flevo Delta O XO O XO XXX 3,26 3,20
4 Lotte Haest Spado XO - O XXO XXO XXX 3,26 3,40
5 Noga Piepenbroek ARV Ilion O O XXX 2,71 2,88
5 Sterre Bal Haag O O XXX 2,71 2,80
5 Lauren van Tits Eindhoven O O O XXX 2,71 2,90
8 Lieke Cox PAC O O XXX 2,56 2,57
9 Ilse Hengeveld GACH XO O XXX 2,56 2,71
10 Luna Bernhard AV Sprint XXO O XXX 2,56 2,70

Uitslagen Verspringen Meisjes Junior B

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Meike Verdaasdonk Spado 5,47 5,61 5,73 5,57 5,84 X 5,84 5,69
2 Britt de Blaauw PAC 5,46 5,67 5,58 5,62 X 5,70 5,70 5,66
3 Anouk Schoop AV NOP 5,20 5,25 5,30 5,33 5,55 5,41 5,55 5,51
4 Sarah van Tuijl Almere `81 5,09 5,17 5,41 5,22 X 5,55 5,55 5,54
5 Sofie Dokter Groningen 5,31 5,22 5,23