Categorie 'Masters Mannen 50+'

Categorie gegevens

Deelnemers: 11
Categorie afkorting: M50
Berekeningswijze:
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 150 meter
  • 1 x 300 meter
  • 1 x 800 meter
  • 1 x 1500 meter
  • 1 x 3000 meter
  • 1 x 200 meter horden
  • 6 x Kogelstoten
  • 6 x Speerwerpen
  • 1 x Hoogspringen
  • 6 x Hink-stap-springen
  • 6 x Verspringen
  • Tijdschema 'Masters Mannen 50+'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    19:00 Kogel Uitslagen
    19:00 HSS Uitslagen
    19:25 150m Uitslagen
    20:30 Speer Uitslagen
    20:45 300m Uitslagen
    20:45 Ver
    bak 2
    Uitslagen
    21:15 1500m Uitslagen
    22:00 3000m series


    Tijdschema

    19:00u23:00u
    Masters Mannen 50+
    Kogel
    Speer
    300m
    1500m
    3000m

    Verenigingen 'Masters Mannen 50+'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    ARV Ilion ILIO 1
    AV Statina STTN 1
    AV Veluwe VLWE 1
    GAC Hilversum GACH 1
    Haag Atletiek HAAG 1
    Hellas Utrecht HLLS 1
    Leiden Atletiek LATL 2
    Rotterdam Atletiek RDAM 1
    Spado SPDO 1
    U-Track UTRK 1

    Uitslagen 1500 meter Masters Mannen

    # Naam ResOBP
    1 Benjamin Romkes M50 - Leiden 4:24,31 4:12,98
    2 Vincent Hofmann M35 - Pijnenburg 4:28,20 4:22,00
    3 Michiel Stiemer M45 - GACH 4:37,48 4:29,00
    4 Bo Menning M35 - Pijnenburg 4:37,69 4:33,00
    5 Jeroen Engels M35 - PH 4:38,21 4:39,34
    6 Michiel Otten M50 - Leiden 4:38,76 4:27,83
    7 Jaap Stijlaart M60 - Triathlon 4:48,50 4:44,00
    8 Ruben Muller M35 - AV Lionitas 4:58,17 4:48,00
    9 Tim Brouw...de koning M55 - Leiden 5:08,44 5:15,01
    10 Paul Kivit M35 - Leiden 5:08,73 5:15,01
    11 Johan Smet M60 - Phanos 5:09,23 4:50,00
    12 Dennis Pel M45 - GACH 5:15,36 4:50,00
    13 Frank Ydema M35 - CAV Energie 5:15,83 5:14,56
    14 Sake Timmermans M35 - LGAS 5:40,18 5:13,00
    15 Thomas Schmidt M60 - Duitsland 5:47,51 5:30,00

    Uitslagen 3000 meter Masters Mannen

    # Naam ResOBP
    1 Patrick Kwist M50 - Rotterdam 9:00,11 8:58,27
    2 Tycho Schol M45 - Pallas `67 9:24,47 9:25,00
    3 René Hage M35 - AV Gouda 9:26,32 9:14,00
    4 Leonard Tersteeg M35 - AV Phoenix 9:29,51 9:20,00
    5 Tonnie Stouten M50 - AV Veluwe 9:54,62 9:45,00
    6 Jan-Pieter Mondria M55 - De Gemzen 9:57,34 9:45,63
    7 Guido van Doorn M35 - Haag 9:57,59 9:55,00
    8 Jaap Vink M40 - AV Phoenix 9:58,18 9:59,00
    9 Martin Keulemans M50 - GACH 10:06,36 10:10,00
    10 Marc Heesbeen M35 - AV Oss `78 10:07,36 10:08,00
    11 Sicco Bus M45 - Altis 10:26,57 10:20,00
    12 Krijn Kroezen M45 - SPLS 10:44,71 10:38,00
    13 Dennis 't Hoen M35 - AV Veluwe 10:56,82 10:59,01
    14 Eric Teunissen M50 - ARV Ilion 11:03,35 11:00,50
    15 Ramon Lentink M40 - AV Veluwe 11:09,96 10:59,00
    16 Mark Eerenberg M35 - AV Phoenix 11:23,32 11:07,00
    17 Toon Verkerk M65 - avVN 12:16,34 12:59,00
    18 Adilson M ... da Silva M40 - PAC 12:21,10 12:14,00
    Joeri Voltman M40 - AV Argo DNS 12:55,00
    Nick Jacobs M35 - THOR --- 9:00,00

    Uitslagen 200 meter horden Masters Mannen

    # Naam Res OBP
    1 Vincent Kerssies M35 - AC TION 24,95 +1.4 m/s26,50
    2 Toine van Beckhoven M45 - AV Attila 27,14 +1.4 m/s26,50
    3 Adriaan Saman M35 - AV34 27,87 +0.1 m/s28,50
    4 Lennert Elands M40 - ATOP 29,73 +0.1 m/s28,50
    5 Zeger Knipmeijer M45 - Altis 36,10 +0.7 m/s34,00
    6 Gert Velthuizen M60 - VS97 39,02 +0.7 m/s34,02

    Uitslagen Kogelstoten Masters Mannen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    1 René Hondelink M70 - AV34 10,12 10,01 9,59 10,82 10,26 8,72 10,82 10,36
    2 Jeroen Vreugdenhil M50 - AV Statina 6,87 6,73 6,78 6,57 6,62 X 6,87 6,80

    Uitslagen Speerwerpen Masters Mannen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    1 Frank Bossers M50 - Spado 36,09 30,83 - - - - 36,09 33,00
    2 Frits van der Velden M60 - Atledo 27,71 X 28,07 26,48 - - 28,07 35,75

    Uitslagen Hoogspringen Masters Mannen

    # Naam ResOBP
    1 Matthijs Hofman M35 - Altis 1,51 1,45
    2 Onno Waalewijn M70 - AV 1923 1,26 1,30
    Jan Miltenburg M55 - Maastricht NM 1,57

    Uitslagen Hink-stap-springen Masters Mannen

    # Naam P1P2P3P4P5Res OBP
    1 Frank Bossers M50 - Spado 10,53 10,44 10,38 10,15 - 10,53 +2.0 m/s10,85
    2 Zeger Knipmeijer M45 - Altis 8,61 8,74 8,74 8,57 8,77 8,77 +1.1 m/s9,13
    3 Gert Velthuizen M60 - VS97 7,94 8,01 8,03 8,06 - 8,06 +1.0 m/s8,43
    4 Frits van der Velden M60 - Atledo 7,99 7,84 7,72 X 7,83 7,99 +1.4 m/s8,14

    Uitslagen Verspringen Masters Mannen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    1 Lennart Teunissen M35 - Altis 6,09 5,99 5,90 5,76 - - 6,09 +0.7 m/s6,15
    2 Matthijs Hofman M35 - Altis 4,20 X 4,32 X - - 4,32 +0.6 m/s4,70
    3 Jeroen Vreugdenhil M50 - AV Statina 3,90 3,70 3,47 3,84 3,24 - 3,90 +1.0 m/s4,00
    Onno Waalewijn M70 - AV 1923 - - - - - - DNS 3,70