Categorie 'Senioren mannen'

Categorie gegevens

Deelnemers: 90
Categorie afkorting: Msen
Berekeningswijze:
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 100 meter
  • 1 x 200 meter
  • 1 x 800 meter
  • 1 x 1500 meter
  • 1 x 3000 meter
  • 6 x Discuswerpen
  • 6 x Kogelstoten
  • 1 x Hoogspringen
  • 6 x Hink-stap-springen
  • 1 x Polsstokhoogspringen
  • 6 x Verspringen
  • Atleten 'Senioren mannen'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 100m200m800m1500m3000mDiscusKogelHoogHSSPolshoogVer
    1 Mitchel de Vries Altis 200m
    Alle categorieen ----------
    4 Yohance Valks Phanos 200m
    Alle categorieen ----------
    5 Faisal Loukili U-Track 200m
    Alle categorieen ----------
    272 Gijs Langkamp HLLS 100m
    Polshoog
    Alle categorieenAanvangshoogte 2,62m ---------
    273 Harald Bust HLLS Discus
    Polshoog
    Mmas/M/JA/JB/IPC-M ---------
    278 Trystan de Weerdt AAV `36 Discus
    Polshoog
    Mmas/M/JA/JB/IPC-MAanvangshoogte 3.42m ---------
    288 Patrick Zweekhorst Triathlon Discus
    Mmas/M/JA/JB/IPC-M ----------
    322 Jochem de Groot HLLS Polshoog
    Aanvangshoogte 2,62m ----------
    346 Dirk-Jan Graat GACH 100m
    200m
    Alle categorieenAlle categorieen ---------
    348 Koen Bonekamp AV34 200m
    Alle categorieen ----------
    353 Koen Stapel ARV Ilion Polshoog
    Aanvangshoogte 3.42m ----------
    354 Danny Moons GACH 100m
    200m
    Alle categorieenAlle categorieen ---------
    363 Finn de Leng Zeeland Polshoog
    Aanvangshoogte 3.42m ----------
    370 Anton Hilhorst AV Zuidwal 100m
    200m
    Alle categorieenAlle categorieen ---------
    381 Marinio Mac Andrew AV Atos 100m
    200m
    Alle categorieenAlle categorieen ---------
    383 Noobar Vartan Clytoneus Polshoog
    Aanvangshoogte 3.42m ----------
    385 Derk Diemont U-Track 100m
    200m
    Alle categorieenAlle categorieen ---------
    389 Jelle ten Harkel TRTL 100m
    Alle categorieen ----------
    391 Jon Schouwenaar AV 1923 100m
    Alle categorieen ----------
    395 Eric Castrop AV Phoenix Ver
    Mmas/M/JA/JB/IPC-M ----------
    403 Kilian van der Wolf TRR 1500m
    Alle categorieen ----------
    405 Ephrem Been HAC `63 1500m
    Alle categorieen ----------
    409 Mart Soudzwaard HLLM 1500m
    Alle categorieen ----------
    526 Wilbert van Vliet VRT 1500m
    Alle categorieen ----------
    527 Khalid Mokhtari PAC 1500m
    Alle categorieen ----------
    528 Ruben Sansom Maastricht 1500m
    Alle categorieen ----------
    529 Victor van der Wel PAC 1500m
    Alle categorieen ----------
    532 Roeland va...der Harst Leiden 1500m
    Alle categorieen ----------
    537 Joost Zaunbrecher AV Edam 1500m
    Alle categorieen ----------
    538 Rik Reijers AL73 1500m
    Alle categorieen ----------
    541 Jean-andrew Fingal PAC 1500m
    Alle categorieen ----------
    542 Thijs Staps RREL 1500m
    Alle categorieen ----------
    545 Thomas Crul RREL 1500m
    Alle categorieen ----------
    546 Gijs van Cappelle U-Track 1500m
    Alle categorieen ----------
    553 Erik Beudeker AV Edam 1500m
    Alle categorieen ----------
    566 Marien van der Niet PAC 1500m
    Alle categorieen ----------
    568 Luc Beuckens AV NOP 1500m
    Alle categorieen ----------
    571 Reinder Prince Triathlon 1500m
    Alle categorieen ----------
    572 Matthijs van Goor Pijnenburg 1500m
    Alle categorieen ----------
    573 Jesper Keidel AV Lionitas 1500m
    Alle categorieen ----------
    574 Jelmer van der Veen AV Lionitas 1500m
    Alle categorieen ----------
    579 Marc Cinjee LGAS 1500m
    Alle categorieen ----------
    587 Donald Hillebregl AV Unitas 1500m
    Alle categorieen ----------
    590 Hielke Hilberts GACH 1500m
    Alle categorieen ----------
    592 Tyas Visser AV Edam 1500m
    Alle categorieen ----------
    593 Mervin van der Horst Triathlon 1500m
    Alle categorieen ----------
    594 Youri Driessen VRT 3000m
    Alle categorieen ----------
    767 David Bouman PAC 3000m
    Alle categorieen ----------
    770 Paul Geertsma AV Lionitas 3000m
    Alle categorieen ----------
    774 Niels Verhagen AV Oss `78 3000m
    Alle categorieen ----------
    775 Niels te Pas LAAC Twente 3000m
    Alle categorieen ----------
    777 Abe Bouma AV Edam 3000m
    Alle categorieen ----------
    779 Luc Velzeboer Almere `81 3000m
    Alle categorieen ----------
    784 Wouter Jansen PAC 3000m
    Alle categorieen ----------
    788 Charles V...wenberghe PAC 3000m
    Alle categorieen ----------
    795 Richard Holstege AV `40 3000m
    Alle categorieen ----------
    797 Jeroen Nijland DJA 3000m
    Alle categorieen ----------
    798 Ronald Poel DEM 3000m
    Alle categorieen ----------
    800 Lauran Beijens TRR 3000m
    Alle categorieen ----------
    804 Yoram Polak PAC 3000m
    Alle categorieen ----------
    806 Jip van Lent AV Oss `78 3000m
    Alle categorieen ----------
    807 Bart van Dijk AV Oss `78 3000m
    Alle categorieen ----------
    808 Bart van de Kamp AV Oss `78 3000m
    Alle categorieen ----------
    812 Jordy Van der Linden Pijnenburg 3000m
    Alle categorieen ----------
    813 Milan Verheugen Ciko `66 3000m
    Alle categorieen ----------
    814 Ton Koning AV Edam 3000m
    Alle categorieen ----------
    815 Thijs Mossel AV Edam 3000m
    Alle categorieen ----------
    816 Eric Wolfert FLKK 3000m
    Alle categorieen ----------
    823 Youri Pessy AV Cifla 3000m
    Alle categorieen ----------
    824 Bart van Trigt Phanos 3000m
    Alle categorieen ----------
    826 Dirk van Sijpveld VAV 3000m
    Alle categorieen ----------
    852 Peter-Jan de Jong HRRR 800m
    Alle categorieen ----------
    854 Ruben Garretsen AV Argo 800m
    Alle categorieen ----------
    855 Jordy Kloet AV Argo 800m
    Alle categorieen ----------
    856 Luuk Nusselder AV Argo 800m
    Alle categorieen ----------
    857 Jeroen Bakker Triathlon 800m
    Alle categorieen ----------
    858 Jurriën ...n 't holt AAC 800m
    Alle categorieen ----------
    861 Max van der Lugt AV Zaanland 800m
    Alle categorieen ----------
    862 Koen van der Meijden Rotterdam 800m
    Alle categorieen ----------
    870 Tim van de...estelaken PH 800m
    Alle categorieen ----------
    902 Timon Nagelkerken Leiden 800m
    Alle categorieen ----------
    903 Robbin Pieterman Leiden 800m
    Alle categorieen ----------
    907 Niels Jacobs ATH 800m
    Alle categorieen ----------
    910 David Vonk HAC `63 800m
    Alle categorieen ----------
    922 Bram Zwart AV Suomi 800m
    Alle categorieen ----------
    923 Steve Bakker AV Suomi 800m
    Alle categorieen ----------
    924 Justin Lam Phanos 800m
    Alle categorieen ----------
    925 Lucas van Teutem AV Phoenix 800m
    Alle categorieen ----------
    937 Rens Simons VRT 800m
    3000m
    Alle categorieenAlle categorieen ---------
    939 Yare Gergis Triathlon 800m
    Alle categorieen ----------

    Verenigingen 'Senioren mannen'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AAC AAC 1
    AAV `36 AV36 1
    Almere `81 AM81 1
    Altis ALTS 1
    ARV Ilion ILIO 1
    Atletico `73 AL73 1
    Atletiek Maastricht MSTR 1
    Atletiekvereniging ATH ATH 1
    AV 1923 AV23 1
    AV Argo ARGO 3
    AV Atos ATOS 1
    AV Cifla CFLA 1
    AV Clytoneus CLYT 1
    AV Edam EDAM 6
    AV Haarlemmermeer HLLM 1
    AV Horror Sneek HRRR 1
    AV Lionitas LNTS 3
    AV NOP NOP 1
    AV Oss `78 OS78 4
    AV Phoenix PHNX 2
    AV Pijnenburg PNBG 2
    AV Suomi SOMI 2
    AV Triathlon Triathlon 5
    AV Unitas UNTS 1
    AV Zaanland ZNLD 1
    AV Zuidwal ZDWL 1
    AV `34 Apeldoorn AV34 1
    AV `40 AV40 1
    Ciko `66 CIKO 1
    DEM DEM 1
    DJA DJA 1
    GAC Hilversum GACH 3
    HAC `63 HC63 2
    Hellas Utrecht HLLS 3
    LAAC Twente LAAC 1
    Leiden Atletiek LATL 3
    Loopgroep Aart Stigter LGAS 1
    MSV en AV Flakkee FLKK 1
    PAC PAC 8
    Phanos PHNS 3
    Prins Hendrik PH 1
    Road Runners Etten Leur RREL 2
    Rotterdam Atletiek RDAM 1
    Tilburg Road Runners TRR 2
    U-Track UTRK 3
    VAV VAV 1
    Venloop Running Team VRT 3
    Vereniging Zeeland Atletiek Zeeland 1
    WAV Tartletos TRTL 1

    Uitslagen 100 meter Senioren mannen

    # Naam Res OBP
    1 Dirk-Jan Graat GACH 11,50 +0.3 m/s11,70
    2 Marinio Mac Andrew AV Atos 11,65 +0.3 m/s11,50
    3 Gijs Langkamp HLLS 11,74 +1.0 m/s11,85
    4 Jon Schouwenaar AV 1923 11,75 +0.3 m/s11,60
    5 Derk Diemont U-Track 11,76 +0.3 m/s11,20
    6 Anton Hilhorst AV Zuidwal 11,79 +1.0 m/s11,95
    7 Jelle ten Harkel TRTL 12,10 +1.2 m/s12,03
    8 Danny Moons GACH 12,34 +1.2 m/s12,00

    Uitslagen 200 meter Senioren mannen

    # Naam Res OBP
    1 Marinio Mac Andrew AV Atos 23,36 +1.0 m/s23,20
    2 Dirk-Jan Graat GACH 23,50 +1.0 m/s23,40
    3 Koen Bonekamp AV34 23,59 +1.0 m/s23,54
    4 Derk Diemont U-Track 23,90 +1.0 m/s23,35
    5 Yohance Valks Phanos 24,07 +1.0 m/s23,00
    6 Anton Hilhorst AV Zuidwal 24,52 +0.4 m/s24,50
    7 Mitchel de Vries Altis 24,91 +0.4 m/s24,00
    8 Danny Moons GACH 25,03 +0.4 m/s24,52
    9 Faisal Loukili U-Track 25,78 +0.4 m/s25,00

    Uitslagen 1500 meter Senioren mannen

    # Naam ResOBP
    1 Kilian van der Wolf TRR 3:58,38 3:53,00
    2 Victor van der Wel PAC 4:02,04 3:55,00
    3 Mervin van der Horst Triathlon 4:02,19 3:52,70
    4 Khalid Mokhtari PAC 4:03,95 3:59,99
    5 Ruben Sansom Maastricht 4:04,03 3:54,83
    6 Reinder Prince Triathlon 4:04,08 3:52,50
    7 Wilbert van Vliet VRT 4:09,80 4:00,00
    8 Roeland va...der Harst Leiden 4:10,54 4:08,00
    9 Marc Cinjee LGAS 4:13,95 4:10,00
    10 Rik Reijers AL73 4:14,81 4:15,00
    11 Donald Hillebregl AV Unitas 4:14,94 4:10,00
    12 Hielke Hilberts GACH 4:15,54 4:12,00
    13 Jean-andrew Fingal PAC 4:15,84 4:10,00
    14 Thijs Staps RREL 4:16,94 4:15,00
    15 Joost Zaunbrecher AV Edam 4:16,96 4:21,40
    16 Jelmer van der Veen AV Lionitas 4:17,27 4:10,00
    17 Luc Beuckens AV NOP 4:17,34 4:09,50
    18 Marien van der Niet PAC 4:17,37 4:10,00
    19 Ephrem Been HAC `63 4:23,35 4:10,00
    20 Matthijs van Goor Pijnenburg 4:26,39 4:18,00
    21 Gijs van Cappelle U-Track 4:30,23 4:34,94
    22 Thomas Crul RREL 4:36,24 4:30,00
    23 Erik Beudeker AV Edam 4:45,50 4:37,00
    24 Tyas Visser AV Edam 4:45,51 4:36,00
    25 Jesper Keidel AV Lionitas 5:04,74 5:05,00
    26 Mart Soudzwaard HLLM 5:14,41 5:10,00

    Uitslagen 3000 meter Senioren mannen

    # Naam ResOBP
    1 Niels te Pas LAAC Twente 8:39,91 8:53,85
    2 Lauran Beijens TRR 8:48,32 8:45,02
    3 Yoram Polak PAC 8:52,18 8:40,00
    4 Ronald Poel DEM 8:53,42 8:45,00
    5 Dirk van Sijpveld VAV 8:53,77 9:00,00
    6 Paul Geertsma AV Lionitas 8:54,46 8:50,26
    7 Bart van Trigt Phanos 9:02,32 9:04,00
    8 Niels Verhagen AV Oss `78 9:06,42 8:55,00
    9 David Bouman PAC 9:10,96 9:05,00
    10 Jeroen Nijland DJA 9:17,21 8:59,00
    11 Wouter Jansen PAC 9:19,13 9:30,01
    12 Charles V...wenberghe PAC 9:23,50 9:30,00
    13 Thijs Mossel AV Edam 9:25,84 8:55,00
    14 Youri Pessy AV Cifla 9:26,33 9:30,03
    15 Ton Koning AV Edam 9:31,63 9:25,00
    16 Eric Wolfert FLKK 9:38,94 9:30,00
    17 Youri Driessen VRT 9:45,19 9:10,00
    18 Jordy Van der Linden Pijnenburg 9:55,75 9:50,00
    19 Bart van Dijk AV Oss `78 9:56,19 9:58,00
    20 Bart van de Kamp AV Oss `78 9:59,37 9:58,00
    21 Milan Verheugen Ciko `66 10:07,10 10:00,00
    22 Abe Bouma AV Edam 10:26,89 10:20,00
    23 Richard Holstege AV `40 10:28,50 10:15,00
    Jip van Lent AV Oss `78 DNF 9:58,00
    Rens Simons VRT DNF 9:10,00

    Uitslagen Discuswerpen Senioren mannen

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    1 Patrick Zweekhorst Triathlon X 37,75 38,58 X 36,83 40,17 40,17 40,00
    2 Harald Bust HLLS 39,95 X X - - - 39,95 41,00
    3 Trystan de Weerdt AAV `36 X 31,84 31,16 31,36 32,60 30,74 32,60 30,32

    Uitslagen Kogelstoten Senioren mannen

    Er zijn nog geen ingeschreven atleten

    Uitslagen Hoogspringen Senioren mannen

    Er zijn nog geen ingeschreven atleten

    Uitslagen Hink-stap-springen Senioren mannen

    Er zijn nog geen ingeschreven atleten

    Uitslagen Polsstokhoogspringen Senioren mannen

    # Naam ResOBP
    1 Koen Stapel ARV Ilion 4,22 4,90
    2 Trystan de Weerdt AAV `36 3,82 4,20
    3 Noobar Vartan Clytoneus 3,62 3,42
    4 Gijs Langkamp HLLS 3,42 3,50
    4 Finn de Leng Zeeland 3,42 3,42
    6 Jochem de Groot HLLS 3,22 3,30

    Uitslagen Verspringen Senioren mannen

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    1 Eric Castrop AV Phoenix 5,02 X X 5,00 4,86 4,83 5,02 +1.1 m/s---