Categorie 'Jongens Junior B'

Categorie gegevens

Deelnemers: 77
Categorie afkorting: JJB
Berekeningswijze:
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 100 meter
  • 1 x 200 meter
  • 1 x 800 meter
  • 1 x 1500 meter
  • 1 x 3000 meter
  • 6 x Discuswerpen
  • 6 x Kogelstoten
  • 1 x Hoogspringen
  • 6 x Hink-stap-springen
  • 1 x Polsstokhoogspringen
  • 6 x Verspringen
  • Atleten 'Jongens Junior B'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 100m200m800m1500m3000mDiscusKogelHoogHSSPolshoogVer
    261 Kars van Reeuwijk Fit Kogel
    Mmas/M/JA/JB/IPC-M ----------
    265 Niels de Boer GACH 100m
    Kogel
    Ver
    Mmas/M/JA/JB/IPC-MMmas/M/JA/JB/IPC-M --------
    270 Daan Kneppers ARV Ilion 100m
    200m
    Alle categorieenAlle categorieen ---------
    271 Marijn van Duijn ARV Ilion Discus
    Hoog
    Polshoog
    Mmas/M/JA/JB/IPC-MAlle categorieenAanvangshoogte 3.42m --------
    274 Nigel Steenwinkel ARV Ilion Discus
    Polshoog
    Mmas/M/JA/JB/IPC-MAanvangshoogte 3.42m ---------
    276 Twan van Rijn AAV `36 Discus
    Polshoog
    Mmas/M/JA/JB/IPC-MAanvangshoogte 3.42m ---------
    289 Wessel Steenvoorden De Spartaan 100m
    Hoog
    Ver
    Alle categorieenAlle categorieenMmas/M/JA/JB/IPC-M --------
    291 Sven Hazenoot De Spartaan Discus
    Hoog
    Mmas/M/JA/JB/IPC-MAlle categorieen ---------
    296 Kyan Krol AAV `36 100m
    Discus
    Hoog
    Polshoog
    Alle categorieenAanvangshoogte 2,62m -------
    302 Laurens Jordense GACH 100m
    200m
    Alle categorieenAlle categorieen ---------
    311 Felix Zwolle AV Feniks Discus
    Mmas/M/JA/JB/IPC-M ----------
    315 Bjorn Hulsebos VAV Kogel
    Polshoog
    Mmas/M/JA/JB/IPC-MAanvangshoogte 2,62m ---------
    317 Miro van Wieringen GACH 100m
    200m
    Alle categorieenAlle categorieen ---------
    319 Peter de Kruyff HLLS 100m
    Discus
    Polshoog
    Alle categorieenMmas/M/JA/JB/IPC-MAanvangshoogte 3.42m --------
    320 Stan Atsma HLLS 100m
    Discus
    Polshoog
    Mmas/M/JA/JB/IPC-M --------
    321 Marten Prince Altis Discus
    Mmas/M/JA/JB/IPC-M ----------
    325 Joas van Hellemondt Nederland HSS
    Alle categorieen ----------
    330 Rob Dankers GACH Discus
    Kogel
    Mmas/M/JA/JB/IPC-MMmas/M/JA/JB/IPC-M ---------
    332 Christiaan Pleijter AV PEC 1910 100m
    200m
    Alle categorieenAlle categorieen ---------
    333 Pieter Bulte Pallas `67 Hoog
    Alle categorieen ----------
    352 Gerwalt Landheer AV Statina 200m
    Alle categorieen ----------
    362 Tim Consemulder HLLS HSS
    Alle categorieen ----------
    366 Djamelt van Veen DVTR 100m
    200m
    Alle categorieenAlle categorieen ---------
    373 Florian va...er Dussen AV Impala 100m
    Ver
    Alle categorieenMmas/M/JA/JB/IPC-M ---------
    375 Dante van Iersel HLLS 100m
    Alle categorieen ----------
    400 Jing Oldhoff AV Lionitas 1500m
    Alle categorieen ----------
    524 Luuk Verbaandert Eindhoven 1500m
    Alle categorieen ----------
    533 Teun ter Haar Nijmegen 1500m
    Alle categorieen ----------
    534 Merlijn va...er Velden Eindhoven 1500m
    Alle categorieen ----------
    544 Archie Hall U-Track 1500m
    Alle categorieen ----------
    555 Wu Ping Kuiper Groningen 800m
    1500m
    Alle categorieen ---------
    556 Nando Kramer AV Aquilo 1500m
    Alle categorieen ----------
    557 Thorben Segers Eindhoven 1500m
    Alle categorieen ----------
    560 Luc Krawczyk Scopias 1500m
    Alle categorieen ----------
    567 Nick Kerkhof HAC `63 1500m
    Alle categorieen ----------
    569 Giel Meijer AV PEC 1910 1500m
    Alle categorieen ----------
    570 Joris van Dam AV PEC 1910 1500m
    Alle categorieen ----------
    575 Sander Veerkamp Castricum 1500m
    Alle categorieen ----------
    596 Pepijn Oron HLLS 1500m
    Alle categorieen ----------
    766 Niels Peeters VRT 3000m
    Alle categorieen ----------
    771 Rob Nijssen AV Hylas 3000m
    Alle categorieen ----------
    772 Fraon Bischoff AV Unitas 3000m
    Alle categorieen ----------
    773 Mads Meijer de Sprinter 3000m
    Alle categorieen ----------
    785 Max van Liempdt Almere `81 3000m
    Alle categorieen ----------
    794 Mischa Hermans AV Unitas 3000m
    Alle categorieen ----------
    796 Sven Druijff Triathlon 3000m
    Alle categorieen ----------
    819 Martijn Healy Spado 3000m
    Alle categorieen ----------
    820 Axel Linders Spado 3000m
    Alle categorieen ----------
    821 Jamie Verhagen Groningen 3000m
    Alle categorieen ----------
    851 Timo Hoogendoorn U-Track 800m
    Alle categorieen ----------
    853 Tijmen Wisselink AV Argo 800m
    Alle categorieen ----------
    859 Natnael Meij PAC 800m
    Alle categorieen ----------
    860 Gijs de Haan PAC 800m
    Alle categorieen ----------
    863 Nils Reefman Pallas `67 800m
    Alle categorieen ----------
    864 Sven Verduijn SV Noordkop 800m
    Alle categorieen ----------
    866 Brennan Kamerman AAV `36 800m
    Alle categorieen ----------
    868 Milan Biesheuvel AV Aalsmeer 800m
    Alle categorieen ----------
    871 Owyn Kamerman AAV `36 800m
    Alle categorieen ----------
    872 Leroy Oostman Groningen 800m
    Alle categorieen ----------
    874 Ceel van den Heuvel VOLO 800m
    Alle categorieen ----------
    875 Imme van den End Tempo AV 800m
    Alle categorieen ----------
    876 Romke Wielstra AV NOP 800m
    Alle categorieen ----------
    879 Gijs Houtman PH 800m
    Alle categorieen ----------
    888 Eric Glas SPLS 800m
    Alle categorieen ----------
    909 Timo Klomp ATH 800m
    Alle categorieen ----------
    912 Brik van Dusseldorp Atledo 800m
    Alle categorieen ----------
    917 Jeff Tesselaar AV Hera 800m
    Alle categorieen ----------
    926 Olivier van Gerthem AV PEC 1910 800m
    Alle categorieen ----------
    927 Ids Peenstra AV PEC 1910 800m
    Alle categorieen ----------
    930 Jelle Hooijberg AV Edam 800m
    Alle categorieen ----------
    932 Thomas Reining AV PEC 1910 800m
    Alle categorieen ----------
    933 Sander Buikman AV Edam 800m
    Alle categorieen ----------
    940 Daniel van Noordenne CAV Energie 800m
    Alle categorieen ----------
    941 David de Kler Castricum 200m
    800m
    Alle categorieenAlle categorieen ---------
    942 Wiebe Jansen Castricum 800m
    Alle categorieen ----------
    943 Lars Boeschoten Castricum 200m
    800m
    Alle categorieenAlle categorieen ---------
    947 Thycho Cornet Castricum 200m
    800m
    Alle categorieenAlle categorieen ---------

    Verenigingen 'Jongens Junior B'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AAV `36 AV36 4
    Almere `81 AM81 1
    Altis ALTS 1
    ARV Ilion ILIO 3
    Atledo ATLD 1
    Atletiekvereniging ATH ATH 1
    AV Aalsmeer ALSM 1
    AV Aquilo AQLO 1
    AV Argo ARGO 1
    AV Castricum CSTR 5
    AV Daventria 1906 DVTR 1
    AV De Spartaan SPTN 2
    AV de Sprinter MDSP 1
    AV Edam EDAM 2
    AV Feniks FNKS 1
    AV Hera HERA 1
    AV Hylas HYLS 1
    AV Impala IMPL 1
    AV Lionitas LNTS 1
    AV NOP NOP 1
    AV Pallas `67 PL67 2
    AV PEC 1910 PEC 6
    AV Spirit Lelystad SPLS 1
    AV Statina STTN 1
    AV Triathlon Triathlon 1
    AV Unitas UNTS 2
    CAV Energie ENRG 1
    Eindhoven Atletiek EHAT 3
    Fit FIT 1
    GAC Hilversum GACH 4
    Groningen Atletiek GRNG 3
    HAC `63 HC63 1
    Hellas Utrecht HLLS 5
    Nederland NED 1
    Nijmegen Atletiek NYMG 1
    O.S.S. - VOLO VOLO 1
    PAC PAC 2
    Prins Hendrik PH 1
    Scopias Atletiek SCPS 1
    Spado SPDO 2
    SV Noordkop NRDK 1
    Tempo AV TMPO 1
    U-Track UTRK 2
    VAV VAV 1
    Venloop Running Team VRT 1

    Uitslagen 100 meter Jongens Junior B

    # Naam Res OBP
    1 Daan Kneppers ARV Ilion 11,80 +1.2 m/s12,17
    2 Peter de Kruyff HLLS 11,86 +0.3 m/s11,71
    3 Florian va...er Dussen AV Impala 11,87 +1.0 m/s11,90
    4 Laurens Jordense GACH 11,95 +1.0 m/s11,94
    5 Dante van Iersel HLLS 12,10 +1.2 m/s12,40
    6 Djamelt van Veen DVTR 12,11 +1.0 m/s11,80
    7 Miro van Wieringen GACH 12,13 +1.2 m/s12,20
    8 Christiaan Pleijter AV PEC 1910 12,43 +1.2 m/s12,22
    9 Wessel Steenvoorden De Spartaan 13,05 +0.0 m/s13,62

    Uitslagen 200 meter Jongens Junior B

    # Naam Res OBP
    1 Daan Kneppers ARV Ilion 23,52 +1.0 m/s23,77
    2 Laurens Jordense GACH 24,28 +0.4 m/s24,18
    3 Gerwalt Landheer AV Statina 24,67 +0.4 m/s24,88
    4 Miro van Wieringen GACH 24,91 -0.3 m/s25,40
    5 Christiaan Pleijter AV PEC 1910 25,99 -0.3 m/s25,55
    6 David de Kler Castricum 26,93 +1.1 m/s28,00
    7 Lars Boeschoten Castricum 27,83 +2.7 m/s30,00
    8 Thycho Cornet Castricum 29,35 +2.7 m/s30,00

    Uitslagen 800 meter Jongens Junior B

    # Naam ResOBP
    1 Jeff Tesselaar AV Hera 2:02,00 1:58,49
    2 Timo Hoogendoorn U-Track 2:03,20 2:00,00
    3 Thomas Reining AV PEC 1910 2:03,63 2:00,00
    4 Tijmen Wisselink AV Argo 2:04,61 1:59,90
    5 Natnael Meij PAC 2:04,66 2:00,00
    6 Gijs de Haan PAC 2:04,90 2:00,00
    7 Milan Biesheuvel AV Aalsmeer 2:06,60 2:07,20
    8 Daniel van Noordenne CAV Energie 2:08,90 2:08,00
    9 Sven Verduijn SV Noordkop 2:09,89 2:11,59
    10 Brik van Dusseldorp Atledo 2:11,28 2:05,00
    11 Jelle Hooijberg AV Edam 2:12,48 2:09,00
    12 Gijs Houtman PH 2:12,54 2:14,07
    13 Brennan Kamerman AAV `36 2:12,74 2:09,16
    14 Owyn Kamerman AAV `36 2:13,12 2:09,42
    15 Leroy Oostman Groningen 2:13,13 2:11,00
    16 Nils Reefman Pallas `67 2:13,54 2:13,59
    17 David de Kler Castricum 2:13,94 2:12,00
    18 Romke Wielstra AV NOP 2:16,39 2:16,25
    19 Imme van den End Tempo AV 2:17,47 2:14,95
    20 Ceel van den Heuvel VOLO 2:18,08 2:20,00
    21 Timo Klomp ATH 2:19,53 2:19,00
    22 Ids Peenstra AV PEC 1910 2:20,68 2:18,00
    23 Lars Boeschoten Castricum 2:26,46 2:30,00
    24 Eric Glas SPLS 2:27,19 2:23,13
    25 Sander Buikman AV Edam 2:27,49 2,23
    26 Olivier van Gerthem AV PEC 1910 2:30,40 2:32,00
    27 Thycho Cornet Castricum 2:34,99 ---
    28 Wiebe Jansen Castricum 3:03,02 2:30,00

    Uitslagen 3000 meter Jongens Junior B

    # Naam ResOBP
    1 Mads Meijer de Sprinter 9:00,84 8:59,00
    2 Fraon Bischoff AV Unitas 9:05,28 9:10,00
    3 Mischa Hermans AV Unitas 9:06,08 8:49,48
    4 Niels Peeters VRT 9:12,68 9:10,00
    5 Rob Nijssen AV Hylas 9:24,48 9:17,30
    6 Max van Liempdt Almere `81 9:30,21 9:30,00
    7 Jamie Verhagen Groningen 9:53,44 9:35,00
    8 Axel Linders Spado 9:56,66 9:49,00
    9 Martijn Healy Spado 10:08,80 9:29,00
    10 Sven Druijff Triathlon 10:22,98 10:00,00

    Uitslagen Discuswerpen Jongens Junior B

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    1 Marten Prince Altis 44,27 42,02 44,26 41,45 X 40,16 44,27 42,89
    2 Felix Zwolle AV Feniks X X X X 40,59 X 40,59 38,74
    3 Marijn van Duijn ARV Ilion 32,40 X X 34,90 30,41 31,85 34,90 34,31
    4 Peter de Kruyff HLLS X 31,09 X 31,53 X 30,40 31,53 33,00
    5 Nigel Steenwinkel ARV Ilion 29,81 X 31,36 30,83 31,44 X 31,44 31,00
    6 Twan van Rijn AAV `36 25,90 X 28,11 X 25,47 X 28,11 28,47
    7 Sven Hazenoot De Spartaan X X 24,74 X 26,44 26,84 26,84 28,13
    8 Rob Dankers GACH 19,66 18,93 22,32 19,93 19,77 22,38 22,38 22,00
    Stan Atsma HLLS X X X X X - NM 30,80

    Uitslagen Kogelstoten Jongens Junior B

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    1 Bjorn Hulsebos VAV X 9,01 9,81 9,41 10,22 X 10,22 10,54
    2 Niels de Boer GACH 9,69 9,86 X 9,49 9,27 9,86 9,86 10,51
    3 Rob Dankers GACH 8,01 7,58 7,58 7,20 6,38 7,48 8,01 8,00
    4 Kars van Reeuwijk Fit 6,76 6,39 6,34 6,89 6,80 6,41 6,89 7,17

    Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior B

    # Naam ResOBP
    1 Wessel Steenvoorden De Spartaan 1,72 1,70
    2 Kyan Krol AAV `36 1,62 1,66
    2 Pieter Bulte Pallas `67 1,62 1,55
    4 Sven Hazenoot De Spartaan 1,57 1,60
    5 Marijn van Duijn ARV Ilion 1,52 1,61

    Uitslagen Hink-stap-springen Jongens Junior B

    # Naam P1P2P3P4Res OBP
    1 Tim Consemulder HLLS - - 11,76 11,73 11,76 +0.0 m/s11,50
    2 Joas van Hellemondt Nederland 11,16 - 11,06 10,98 11,16 +2.3 m/s11,18

    Uitslagen Polsstokhoogspringen Jongens Junior B

    # Naam ResOBP
    1 Twan van Rijn AAV `36 4,02 3,81
    2 Peter de Kruyff HLLS 3,82 3,73
    3 Nigel Steenwinkel ARV Ilion 3,42 4,00
    4 Kyan Krol AAV `36 2,82 2,71
    5 Bjorn Hulsebos VAV 2,62 2,80
    Marijn van Duijn ARV Ilion NM 3,92

    Uitslagen Verspringen Jongens Junior B

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    1 Florian va...er Dussen AV Impala X 5,59 5,48 5,55 5,54 - 5,59 +1.0 m/s5,80
    2 Wessel Steenvoorden De Spartaan 4,80 4,90 X - - - 4,90 +2.1 m/s5,33
    3 Niels de Boer GACH 4,11 4,20 4,12 3,93 3,95 3,93 4,20 +0.7 m/s3,96