Categorie 'Jongens Junior B'

Categorie gegevens

Deelnemers: 33
Categorie afkorting: JJB
Berekeningswijze:
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 60 meter
  • 1 x 60 meter finale
  • 1 x 60 meter horden
  • 1 x 60 meter horden finale
  • Tijdschema 'Jongens Junior B'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    11:18 60mH Uitslagen
    12:05 60mH_f Uitslagen
    13:05 60m Uitslagen
    14:03 60m_f Uitslagen


    Tijdschema

    11:18u14:40u
    Jongens Junior B
    60mH
    60mH_f
    60m
    60m_f

    Atleten 'Jongens Junior B'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 60m60m_f60mH60mH_f
    8 Justin Labrijn Almere `81 60m
    60m_f
    Mannen en jongensMannen en ...- reeks 2 --
    10 Mark Hollestelle Altis 60m
    60m_f
    60mH
    60mH_f
    Mannen en jongensMannen en ...- reeks 2Jongens JBJongens JB - reeks 2
    11 Ton van Mameren Altis 60m
    60m_f
    Mannen en jongensMannen en ...- reeks 2 --
    12 Ruben Meijer Altis 60m
    60m_f
    60mH
    60mH_f
    Mannen en jongensMannen en ...- reeks 2Jongens JBJongens JB - reeks 2
    30 Luka Bakrac AV 1923 60m
    60m_f
    Mannen en jongensMannen en ...- reeks 2 --
    114 Job Geerds AV 1923 60mH
    60mH_f
    Jongens JBJongens JB - reeks 2 --
    116 Daan Pos AV 1923 60m
    60m_f
    Mannen en ...- reeks 2 --
    238 Bart van Zandwijk AV Atverni 60m
    60m_f
    Mannen en jongensMannen en ...- reeks 2 --
    294 Mika Brouwer DKEV 60m
    60m_f
    Mannen en jongensMannen en ...- reeks 2 --
    311 Carildo Linger AV Feniks 60m
    60m_f
    Mannen en jongensMannen en ...- reeks 2 --
    312 Björn Rijkaard AV Feniks 60m
    60m_f
    Mannen en jongensMannen en ...- reeks 2 --
    326 Quincy Rozenblad AV Feniks 60m
    60m_f
    Mannen en jongensMannen en ...- reeks 2 --
    336 Amar Wong AV Feniks 60m
    60m_f
    Mannen en jongensMannen en ...- reeks 2 --
    340 Romello Christiaan AV Hera 60m
    60m_f
    Mannen en jongensMannen en ...- reeks 2 --
    344 Koen Hoedjes AV Hera 60m
    60m_f
    Mannen en jongensMannen en ...- reeks 2 --
    378 Tobias Bouma AV Impala 60m
    60m_f
    Mannen en jongensMannen en ...- reeks 2 --
    401 Florian Va...er Dussen AV Impala 60m
    60m_f
    Mannen en jongensMannen en ...- reeks 2 --
    516 Ties van Beek AV Sprint 60m
    60m_f
    60mH
    60mH_f
    Mannen en jongensMannen en ...- reeks 2Jongens JBJongens JB - reeks 2
    540 Gianni Brunken AV Sprint 60m
    60m_f
    60mH
    60mH_f
    Mannen en jongensMannen en ...- reeks 2Jongens JBJongens JB - reeks 2
    577 Timme Koster AV Trias 60mH
    60mH_f
    Jongens JBJongens JB - reeks 2 --
    579 Jens Oosterink AV Trias 60m
    60m_f
    Mannen en jongensMannen en ...- reeks 2 --
    581 Jesse van Heijningen AV34 60m
    60m_f
    Mannen en jongensMannen en ...- reeks 2 --
    582 Olivier Hendriks AV `40 60m
    60m_f
    Mannen en jongensMannen en ...- reeks 2 --
    713 Juno Schuwer Eindhoven 60m
    60m_f
    Mannen en jongensMannen en ...- reeks 2 --
    792 Damian Felter PAC 60m
    60m_f
    Mannen en jongensMannen en ...- reeks 2 --
    796 Ronin van der Holst PAC 60m
    60m_f
    60mH
    60mH_f
    Mannen en jongensMannen en ...- reeks 2Jongens JBJongens JB - reeks 2
    813 Lucius Bout Phanos 60mH
    60mH_f
    Jongens JBJongens JB - reeks 2 --
    815 Noam Dickmann Phanos 60m
    60m_f
    Mannen en jongensMannen en ...- reeks 2 --
    816 Daniel Erbe Gomez Phanos 60m
    60m_f
    Mannen en jongensMannen en ...- reeks 2 --
    817 Sami Filal Phanos 60m
    60m_f
    Mannen en jongensMannen en ...- reeks 2 --
    825 Tenko van der Kuip Phanos 60mH
    60mH_f
    Jongens JBJongens JB - reeks 2 --
    827 Keitharo ...sterwolde Phanos 60m
    60m_f
    Mannen en jongensMannen en ...- reeks 2 --
    835 Nathan Wolff Phanos 60m
    60m_f
    Mannen en jongensMannen en ...- reeks 2 --

    Verenigingen 'Jongens Junior B'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    Almere `81 AM81 1
    Altis ALTS 3
    AV 1923 AV23 3
    AV Atverni ATVN 1
    AV DOKEV Anna Paulowna DKEV 1
    AV Feniks FNKS 4
    AV Hera HERA 2
    AV Impala IMPL 2
    AV Sprint SPRN 2
    AV Trias TRAS 2
    AV `34 Apeldoorn AV34 1
    AV `40 AV40 1
    Eindhoven Atletiek EHAT 1
    PAC PAC 2
    Phanos PHNS 7
  • 60m
  • 60m_f
  • 60mH
  • 60mH_f
  • Uitslagen 60 meter Jongens Junior B

    # Naam ResOBP
    1 Keitharo ...sterwolde Phanos 7,00q 6,98
    2 Juno Schuwer Eindhoven 7,20q 7,34
    3 Damian Felter PAC 7,22q 7,50
    4 Justin Labrijn Almere `81 7,38q 7,30
    5 Koen Hoedjes AV Hera 7,39q 7,22
    6 Mika Brouwer DKEV 7,44q 7,68
    7 Quincy Rozenblad AV Feniks 7,46q 7,60
    8 Ties van Beek AV Sprint 7,47q 7,38
    9 Jesse van Heijningen AV34 7,52q 7,36
    10 Romello Christiaan AV Hera 7,52q 7,37
    11 Bart van Zandwijk AV Atverni 7,53q 7,53
    12 Amar Wong AV Feniks 7,58q 7,62
    13 Carildo Linger AV Feniks 7,67q 7,84
    14 Jens Oosterink AV Trias 7,71q 7,75
    15 Florian Va...er Dussen AV Impala 7,72q 7,75
    16 Björn Rijkaard AV Feniks 7,73q 7,76
    17 Gianni Brunken AV Sprint 7,79q 7,80
    18 Nathan Wolff Phanos 7,83q 8,52
    19 Ton van Mameren Altis 7,84q 7,81
    20 Daan Pos AV 1923 7,84q 8,71
    21 Luka Bakrac AV 1923 7,85q 12,08
    22 Noam Dickmann Phanos 7,88q 8,20
    23 Ronin van der Holst PAC 8,13q 8,26
    24 Ruben Meijer Altis 8,13q 7,98
    25 Olivier Hendriks AV `40 8,18q 7,98
    26 Tobias Bouma AV Impala 8,21q 13,20
    27 Sami Filal Phanos 8,28q 8,31
    28 Daniel Erbe Gomez Phanos 8,34q 8,73
    29 Mark Hollestelle Altis 8,36q 8,23

    Uitslagen 60 meter finale Jongens Junior B

    # Naam ResQm
    1 Keitharo ...sterwolde Phanos 6,96 7,00
    2 Damian Felter PAC 7,18 7,22
    3 Juno Schuwer Eindhoven 7,25 7,20
    4 Jesse van Heijningen AV34 7,35 7,52
    5 Justin Labrijn Almere `81 7,40 7,38
    6 Mika Brouwer DKEV 7,51 7,44
    7 Bart van Zandwijk AV Atverni 7,55 7,53
    8 Quincy Rozenblad AV Feniks 7,55 7,46
    9 Ties van Beek AV Sprint 7,55 7,47
    10 Amar Wong AV Feniks 7,60 7,58
    11 Florian Va...er Dussen AV Impala 7,70 7,72
    12 Jens Oosterink AV Trias 7,73 7,71
    13 Gianni Brunken AV Sprint 7,74 7,79
    14 Carildo Linger AV Feniks 7,74 7,67
    15 Ton van Mameren Altis 7,79 7,84
    16 Björn Rijkaard AV Feniks 7,87 7,73
    17 Nathan Wolff Phanos 7,94 7,83
    18 Noam Dickmann Phanos 8,01 7,88
    19 Olivier Hendriks AV `40 8,05 8,18
    20 Ruben Meijer Altis 8,08 8,13
    21 Ronin van der Holst PAC 8,12 8,13
    22 Tobias Bouma AV Impala 8,21 8,21
    23 Mark Hollestelle Altis 8,29 8,36
    24 Sami Filal Phanos 8,36 8,28
    Daniel Erbe Gomez Phanos DNS 8,34
    Luka Bakrac AV 1923 DNS 7,85
    Daan Pos AV 1923 DNS 7,84
    Koen Hoedjes AV Hera DNS 7,39
    Romello Christiaan AV Hera DNS 7,52

    Uitslagen 60 meter horden Jongens Junior B

    # Naam ResOBP
    1 Job Geerds AV 1923 8,26q 8,31
    2 Timme Koster AV Trias 8,27q 8,24
    3 Ties van Beek AV Sprint 9,11q 8,71
    4 Tenko van der Kuip Phanos 9,40q 10,86
    5 Ronin van der Holst PAC 9,72q 9,92
    6 Ruben Meijer Altis 9,83q 9,49
    7 Lucius Bout Phanos 9,95q 10,65
    8 Mark Hollestelle Altis 10,05q 10,28
    Gianni Brunken AV Sprint DQq 9,26

    Uitslagen 60 meter horden finale Jongens Junior B

    # Naam ResQm
    1 Timme Koster AV Trias 8,19 8,27
    2 Job Geerds AV 1923 8,41 8,26
    3 Ties van Beek AV Sprint 8,78 9,11
    4 Gianni Brunken AV Sprint 9,05 DQ
    5 Tenko van der Kuip Phanos 9,40 9,40
    6 Ruben Meijer Altis 9,63 9,83
    7 Ronin van der Holst PAC 9,80 9,72
    8 Lucius Bout Phanos 9,96 9,95
    9 Mark Hollestelle Altis 10,08 10,05