Atleten 'Senioren vrouwen'

Snr Naam Onderdelen Startgroep 60m60m_hf60m_f200m200m_f400m400m_f800m800m_f1500m3000m60mH60mH_fKogelHoogHSSPolshoogVer
3 Rebecca Hulshof De Spartaan 400m
Vsen - 400 meter -----------------
5 Dilay Yandi GACH 60m
200m
Vsen - 60 meter200 meter ----------------
10 Linda Hurkmans AV NOVA Hoog
Hoogspringen -----------------
11 Yvonne Meijer ACO 1500m
1500 meter -----------------
14 Dorine Huisman AV Atverni 60m
Vsen - 60 meter -----------------
18 Lieke Klaver SAV 400m
400m_f
Vsen - 400 meter400 meter finale ----------------
19 Danaïd Prinsen AV Aquilo 800m
800m_f
Vsen - 800 meter800 meter ----------------
20 Emilie Starling AV Caesar 60m
Vsen - 60 meter -----------------
21 Britt Roos HAC `63 400m
Vsen - 400 meter -----------------
23 Lotte Krause AKU 1500m
3000m
1500 meterVsen - 3000 meter ----------------
24 Marijke Wijnmaalen Phanos Polshoog
Polsstokhoog -----------------
26 Sandy Lundgren AV Hera 60m
Vsen - 60 meter -----------------
28 Lisanne Hagens ARV Ilion Hoog
Hoogspringen -----------------
29 Ellen Jansen Groningen 3000m
Vsen - 3000 meter -----------------
30 Marlies van Haaren Phanos Hoog
Hoogspringen -----------------
34 Julia van Velthoven AV Cifla 3000m
Vsen - 3000 meter -----------------
36 Laura van Haaften Spado 60m
Vsen - 60 meter -----------------
38 Vivienne ...rssinkhof Fit 1500m
1500 meter -----------------
39 Keeley Heijdeman AAC Kogel
Kogelstoten -----------------
42 Mabel Korporaal AV Zeewolde 60m
Vsen - 60 meter -----------------
43 Karlijn Schouten Fortius Polshoog
Polsstokhoog -----------------
44 Milou Eijsbroek AV Phoenix 60m
200m
Vsen - 60 meter200 meter ----------------
48 Kadene Vassell Phanos 60m
60m_f
60m_hf
200m
200m_f
Vsen - 60 meterVsen - 60 ...er finaleVsen - 60 ...ve finale200 meter200 meter -------------
51 Floortje van Kampen Groningen 400m
Vsen - 400 meter -----------------
52 Jetske van Kampen AV Hylas 800m
800m_f
Vsen - 800 meter800 meter ----------------
54 Ijke Mourits Phanos 1500m
1500 meter -----------------
55 Saskia Weinans De Liemers 3000m
Vsen - 3000 meter -----------------
57 Silke Peeters Eindhoven 400m
Vsen - 400 meter -----------------
58 Sharona Bakker AV Lycurgus 60mH
60 meter horden -----------------
64 Rochelle van Gulik Fortius 60m
Vsen - 60 meter -----------------
67 Nienke Heida Clytoneus 60m
200m
400m
Vsen - 60 meter200 meterVsen - 400 meter ---------------
69 Fréderique Post Haag 60m
200m
Vsen - 60 meter200 meter ----------------
71 Ruby den Besten AV Statina 60m
Vsen - 60 meter -----------------
74 Hilde Pracht Leiden 200m
200 meter -----------------
76 Lotte van Stijn De Spartaan 400m
Vsen - 400 meter -----------------
77 Lianne van de Belt VTLS 3000m
Vsen - 3000 meter -----------------
79 Manon Schoop AV NOP 60mH
Hoog
60 meter hordenHoogspringen ----------------
80 Benthe König Ciko `66 Kogel
Kogelstoten -----------------
81 Danielle Spek AV34 HSS
Hink-stap-springen -----------------
83 Mykäsa Leter AAC 60m
60m_hf
Vsen - 60 meterVsen - 60 ...ve finale ----------------
84 Lieke Mulder HLLS Kogel
Kogelstoten -----------------
85 Sterre de Booy ARV Ilion Polshoog
Polsstokhoog -----------------
91 Britt Ummels AV Unitas 3000m
Vsen - 3000 meter -----------------
93 Marjolein Bolten DAV Kronos 60mH
Kogel
Hoog
Ver
60 meter hordenKogelstotenHoogspringenVerspringen --------------
100 Fleur van der Linden AV Sprint Polshoog
Polsstokhoog -----------------
102 Jamie Verweij AV Statina 60m
Vsen - 60 meter -----------------
103 Nynke van den Heuvel AAC Ver
Verspringen -----------------
110 Inga Steggink AAV `36 Hoog
Hoogspringen -----------------
114 Rianne Beuling AV NOP 200m
60mH
200 meter60 meter horden ----------------
116 Dagmar Smid AAV `36 1500m
1500 meter -----------------
117 Louiza Kruiswijk AV Atverni HSS
Hink-stap-springen -----------------
120 Susan Wouda MPM HSS
Hink-stap-springen -----------------
121 Eva Bastmeijer AV Attila Ver
Verspringen -----------------
123 Naomi Sedney ARV Ilion 60m
60m_f
60m_hf
Vsen - 60 meterVsen - 60 ...er finaleVsen - 60 ...ve finale ---------------
125 Suzanne Janssens AV Passaat 60m
60mH
HSS
Vsen - 60 meter60 meter hordenHink-stap-springen ---------------
127 Maureen Koster AAV `36 1500m
1500 meter -----------------
128 Lisanne de Witte AV Trias 200m
200m_f
400m
200 meter200 meterVsen - 400 meter ---------------
129 Nadine Visser SAV 60m
60m_f
60m_hf
60mH
60mH_f
Vsen - 60 meterVsen - 60 ...er finaleVsen - 60 ...ve finale60 meter horden60 meter horden -------------
131 Miro Vlasman Phanos 200m
200 meter -----------------
132 Demi van d...ildenberg Eindhoven 60m
60m_hf
Vsen - 60 meterVsen - 60 ...ve finale ----------------
133 Marijke Boogerd Haag 60m
60m_hf
Vsen - 60 meterVsen - 60 ...ve finale ----------------
136 Eva Jaarsma AV Lycurgus Polshoog
Polsstokhoog -----------------
137 Chimene F...o Azoungo Leiden 60m
Vsen - 60 meter -----------------
140 Jamile Samuel Phanos 60m
60m_f
60m_hf
Vsen - 60 meterVsen - 60 ...er finaleVsen - 60 ...ve finale ---------------
145 Elisa de Jong Groningen 3000m
Vsen - 3000 meter -----------------
148 Thyra van Diemen ARV Ilion Polshoog
Polsstokhoog -----------------
150 Maureen Herremans PH HSS
Hink-stap-springen -----------------
153 Bowien Jansen HLLM 60m
60m_hf
Vsen - 60 meterVsen - 60 ...ve finale ----------------
159 Madelon Kamp Altis 60m
Vsen - 60 meter -----------------
160 Emma Dekker Olympus `70 800m
Vsen - 800 meter -----------------
161 Nina Baltus SAV 800m
Vsen - 800 meter -----------------
163 Louise Taatgen Groningen HSS
Hink-stap-springen -----------------
168 Femke Bol Altis 400m
400m_f
Vsen - 400 meter400 meter finale ----------------
169 Eline Schwietert Ciko `66 200m
400m
200 meterVsen - 400 meter ----------------
172 Cathelijn Peeters PH 400m
Vsen - 400 meter -----------------
178 Kyara Bijker Ciko `66 60m
400m
Vsen - 60 meterVsen - 400 meter ----------------
181 Tanita Hofmans AV Attila Hoog
Hoogspringen -----------------
184 Jorieke Korenromp DVTR 400m
Vsen - 400 meter -----------------
185 Emma Oosterwegel DVTR 60mH
60mH_f
Ver
60 meter horden60 meter hordenVerspringen ---------------
187 Daphne van Zandvoort DAK 400m
Vsen - 400 meter -----------------
189 Sacha van Agt Eindhoven 60m
60m_hf
Vsen - 60 meterVsen - 60 ...ve finale ----------------
191 Claudia Aernaudts HLLS Hoog
Hoogspringen -----------------
195 Killiana Heymans PAC Polshoog
Polsstokhoog -----------------
199 Justine Fleming GACH 60m
200m
Vsen - 60 meter200 meter ----------------
202 Vera Feitsma HAAS 60mH
60 meter horden -----------------
203 Nina Franke PH 200m
400m
200 meterVsen - 400 meter ----------------
204 Lysanne Wilkens PH 1500m
3000m
1500 meterVsen - 3000 meter ----------------
206 Suzanne Voorrips Groningen 800m
800m_f
1500m
Vsen - 800 meter800 meter1500 meter ---------------
207 Roos van Zwam Ciko `66 200m
400m
200 meterVsen - 400 meter ----------------
210 Nketia Seedo U-Track 60m
60m_f
60m_hf
Vsen - 60 meterVsen - 60 ...er finaleVsen - 60 ...ve finale ---------------
216 Laura De Witte AV Trias 400m
400m_f
Vsen - 400 meter400 meter finale ----------------
218 Madiea Ghafoor Phanos 400m
400m_f
Vsen - 400 meter400 meter finale ----------------
219 Marije van...unenstijn AV34 60m
60m_f
60m_hf
Vsen - 60 meterVsen - 60 ...er finaleVsen - 60 ...ve finale ---------------
220 Madelon Werkhoven AV Atos 60m
Vsen - 60 meter -----------------
222 Anouk Vetter AV Sprint 60mH
60mH_f
Ver
60 meter horden60 meter hordenVerspringen ---------------
223 Jessica Schilder AV Hera Kogel
Kogelstoten -----------------
224 Eva Hovenkamp Climax 400m
400m_f
Vsen - 400 meter400 meter finale ----------------
225 Marije Wever Phanos 800m
800m_f
Vsen - 800 meter800 meter ----------------
226 Chanté Samuel Phanos 60mH
60mH_f
HSS
60 meter horden60 meter hordenHink-stap-springen ---------------
227 Patricia ... - Krolis Rotterdam 60m
60m_hf
HSS
Vsen - 60 meterVsen - 60 ...ve finaleHink-stap-springen ---------------
228 Aline Kootstra ACO 800m
800m_f
Vsen - 800 meter800 meter ----------------
229 Eefje Boons DVTR 60m
60mH
60mH_f
Vsen - 60 meter60 meter horden60 meter horden ---------------
232 Wassiliki ...xandridis HLLS Kogel
Kogelstoten -----------------
233 Kirsten Kuntz AV Passaat 60m
Vsen - 60 meter -----------------
235 Eveline Saalberg GVAC 200m
200m_f
200 meter200 meter ----------------
238 Jonne Walstra AV Atos 400m
Vsen - 400 meter -----------------
239 Natalie Puper AV Atverni Ver
Verspringen -----------------
241 Do Krol AV34 800m
Vsen - 800 meter -----------------
242 Kika van B...enegouwen Phanos 60m
200m
200m_f
Ver
Vsen - 60 meter200 meter200 meterVerspringen --------------
246 Marijke Esselink AVA `70 60mH
Kogel
Ver
60 meter hordenKogelstotenVerspringen ---------------
247 Anniek Nijhof VTLS 60m
200m
Vsen - 60 meter200 meter ----------------
248 Eva Vonk AV Sprint 60m
Vsen - 60 meter -----------------
252 Eva Mollema VTLS 200m
400m
200 meterVsen - 400 meter ----------------
253 Saskia van der Boor Fortius Polshoog
Polsstokhoog -----------------
256 Hannelore Smilde Rotterdam 60m
Vsen - 60 meter -----------------
257 Lotte Schrijver Phanos 60m
200m
Vsen - 60 meter200 meter ----------------
259 Lieke van den Brink DVTR 60mH
Ver
60 meter hordenVerspringen ----------------
260 Danique Gimbrère Groningen 800m
Vsen - 800 meter -----------------
264 Fay Witte KAV Holland Hoog
Hoogspringen -----------------
265 Birgit Olislagers Maastricht 60m
60m_hf
Vsen - 60 meterVsen - 60 ...ve finale ----------------
266 Meike Verdaasdonk Spado 400m
Ver
Vsen - 400 meterVerspringen ----------------
271 Anneloes de Roo Isala `96 60mH
60mH_f
60 meter horden60 meter horden ----------------
273 Joanny Loeffen ARV Ilion 60m
60m_hf
200m
200m_f
60mH
Ver
Vsen - 60 meterVsen - 60 ...ve finale200 meter200 meter60 meter hordenVerspringen ------------
274 Marleni va...venzwaaij Ciko `66 60m
Vsen - 60 meter -----------------
275 Iris Bastmeijer AAC 60mH
60 meter horden -----------------
277 Marissa Damink Rotterdam 800m
800m_f
Vsen - 800 meter800 meter ----------------
278 Sarah van Beilen AV PEC 1910 Hoog
Hoogspringen -----------------
280 Pauline Hondema AV Lycurgus Ver
Verspringen -----------------
285 Charlene Okken Groningen Kogel
Kogelstoten -----------------
286 Laura Zwaan Phanos 60m
200m
Vsen - 60 meter200 meter ----------------
289 Sanne Wol...Verstegen Rotterdam 800m
1500m
Vsen - 800 meter1500 meter ----------------
291 Robin Hassing AV Fortuna 60m
200m
Vsen - 60 meter200 meter ----------------
292 Kristin Baas Rotterdam 400m
Vsen - 400 meter -----------------
297 Maureen Ellsworth AV Lycurgus 400m
400m_f
Vsen - 400 meter400 meter finale ----------------
298 Lena Kater AV PEC 1910 200m
Ver
200 meterVerspringen ----------------
301 Zoe Sedney ARV Ilion 60mH
60 meter horden -----------------
303 Laura Karamowa Phanos 60m
60m_hf
200m
60mH
Vsen - 60 meterVsen - 60 ...ve finale200 meter60 meter horden --------------
304 Judith Rasch GACH 400m
Vsen - 400 meter -----------------
307 Nanah Fung-Loy ARV Ilion 60mH
Polshoog
Ver
60 meter hordenPolsstokhoogVerspringen ---------------
308 Jorinde van Klinken Groningen Kogel
Kogelstoten -----------------
309 Nargélis Statia Rotterdam 60m
60m_f
60m_hf
Vsen - 60 meterVsen - 60 ...er finaleVsen - 60 ...ve finale ---------------
314 Imke Hanssen HLLS Hoog
Hoogspringen -----------------
316 Meruska Eduarda Rotterdam HSS
Ver
Hink-stap-springenVerspringen ----------------
317 Zanna Vanterpool Phanos 60m
Vsen - 60 meter -----------------
319 Charlotte ...Breukelen AV Atverni 800m
Vsen - 800 meter -----------------
322 Nadine Willems De Liemers 800m
Vsen - 800 meter -----------------
323 Andrea Bouma De Spartaan 200m
400m
200 meterVsen - 400 meter ----------------
325 Annemarie Slangewal Altis 800m
Vsen - 800 meter -----------------
329 Elsbeth Ciesluk Haag 800m
1500m
3000m
Vsen - 800 meter1500 meterVsen - 3000 meter ---------------
330 Mariska Klaver Flevo Delta Hoog
Hoogspringen -----------------
335 Dafne Schippers HLLS 60m
60m_f
60m_hf
Vsen - 60 meterVsen - 60 ...er finaleVsen - 60 ...ve finale ---------------
338 Pricilla Huisman AV Passaat 60m
200m
Vsen - 60 meter200 meter ----------------
339 Milet Hoornaar Fortius 60m
Vsen - 60 meter -----------------
341 Yara Linnekamp HLLS 60m
200m
Vsen - 60 meter200 meter ----------------
342 Carlijn ter Laak AC TION Ver
Verspringen -----------------
343 Nina Borger AV Unitas Hoog
Hoogspringen -----------------
344 Wendy Van Nes AV Atos Polshoog
Polsstokhoog -----------------
347 Evelien Bos Phanos 60m
Vsen - 60 meter -----------------
350 Gabriëlla...der Wijck Phanos 60m
60m_hf
200m
Vsen - 60 meterVsen - 60 ...ve finale200 meter ---------------
351 Judeska Sheppard Rotterdam HSS
Hink-stap-springen -----------------
355 Elaine den Exter Rotterdam 60m
60m_hf
Vsen - 60 meterVsen - 60 ...ve finale ----------------
356 Nora Ritzen AV Unitas 60mH
60mH_f
60 meter horden60 meter horden ----------------
357 Shimada Bajon AV Lycurgus 60m
60m_hf
Vsen - 60 meterVsen - 60 ...ve finale ----------------
362 Maggi Kamara AV Athlos 60m
200m
Vsen - 60 meter200 meter ----------------
365 Cathy Buijs Phanos 60m
Vsen - 60 meter -----------------
366 Tara Yoro AV 1923 Ver
Verspringen -----------------
371 Mariska Bun AV Phoenix 60m
Vsen - 60 meter -----------------
375 Charlie van Gorkum Rotterdam 60m
60m_hf
200m
Vsen - 60 meterVsen - 60 ...ve finale200 meter ---------------
378 Sabrine Vels DVTR 60m
60m_hf
Ver
Vsen - 60 meterVsen - 60 ...ve finaleVerspringen ---------------
380 Tamar Appeldoorn AV Zuidwal 800m
Vsen - 800 meter -----------------
382 Janine Verhaar PAC 60m
60m_hf
200m
Vsen - 60 meterVsen - 60 ...ve finale200 meter ---------------
383 Kim Rossen Rotterdam 200m
400m
200 meterVsen - 400 meter ----------------
384 Anke Zonderland Groningen 800m
Vsen - 800 meter -----------------
390 Aniek Aper Rotterdam 800m
Vsen - 800 meter -----------------
392 Carolien de Pater Avantri Kogel
Kogelstoten -----------------
394 Noa Dhore VTLS 60m
200m
Vsen - 60 meter200 meter ----------------
397 Sophie Dielissen VRT 3000m
Vsen - 3000 meter -----------------
398 Esther Dankwah Haag 60m
60m_hf
Vsen - 60 meterVsen - 60 ...ve finale ----------------
399 Lisanne Brouwer Flevo Delta 60mH
60 meter horden -----------------
405 Dieuwertje Kok GACH 60m
Vsen - 60 meter -----------------
407 Daniëlle van Dorth AV Hylas 800m
Vsen - 800 meter -----------------
409 Amber van der Waal AV Passaat Kogel
Kogelstoten -----------------
410 Veerle Bakker Leiden 3000m
Vsen - 3000 meter -----------------
411 Ivana Reintke Spark Kogel
Kogelstoten -----------------
413 Anouk van Gils Spado 1500m
1500 meter -----------------
414 Samar Ahmed HLLS Polshoog
Polsstokhoog -----------------
417 Maruska Eduarda Rotterdam 400m
60mH
Vsen - 400 meter60 meter horden ----------------
418 Jenda de Boer HRRR 800m
Vsen - 800 meter -----------------
419 Anne Knijnenburg AV Oss `78 800m
Vsen - 800 meter -----------------
421 Annemieke Dunnink AV Phoenix Polshoog
Polsstokhoog -----------------
422 Merel Wevers DAV Kronos 200m
60mH
200 meter60 meter horden ----------------
424 Janna Visser Phanos 60m
Vsen - 60 meter -----------------
434 Glenka Antonia Haag Hoog
Hoogspringen -----------------
437 Iris de Ruiter AV 1923 60mH
60 meter horden -----------------
441 Fleurine van Beek Haag Polshoog
Polsstokhoog -----------------
442 Sanne Denneman Eindhoven 200m
400m
200 meterVsen - 400 meter ----------------
443 Jacqueline...p-Pullens Pijnenburg 60m
Vsen - 60 meter -----------------
444 Margo Heurman HAAS 800m
Vsen - 800 meter -----------------
446 Henderyke Wonink Groningen 400m
Vsen - 400 meter -----------------
447 Joyce Schumacher AV 1923 60mH
Ver
60 meter hordenVerspringen ----------------
449 Nele van den Broek GACH 60mH
Hoog
Ver
60 meter hordenHoogspringenVerspringen ---------------
450 Daphne Linnekamp HLLS 60m
200m
Vsen - 60 meter200 meter ----------------
451 Leonie Van Vliet Groningen 400m
Vsen - 400 meter -----------------
452 Tari Simonis Altis 400m
Vsen - 400 meter -----------------
454 Sophie de Groot HAAS HSS
Hink-stap-springen -----------------
456 Myke van de Wiel AV Sprint 200m
200m_f
Ver
200 meter200 meterVerspringen ---------------
460 Anne van de Wiel AV Sprint 60mH
60mH_f
60 meter horden60 meter horden ----------------
464 Franka Blok Leiden 60mH
60 meter horden -----------------

Verenigingen 'Senioren vrouwen'

VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
AAC AAC 4
AAV `36 AV36 3
AC TION TION 1
ACO / Van Elderen ACO 2
AKU AKU 1
Altis ALTS 4
ARV Ilion ILIO 7
Atletiek Maastricht MSTR 1
AV 1923 AV23 3
AV Aquilo AQLO 1
AV Athlos ATLS 1
AV Atos ATOS 3
AV Attila ATTL 2
AV Atverni ATVN 4
AV Caesar CAES 1
AV Cifla CFLA 1
AV Clytoneus CLYT 1
AV Daventria 1906 DVTR 5
AV De Liemers LMRS 2
AV De Spartaan SPTN 3
AV Flevo Delta FLDT 2
AV Fortuna FRTN 1
AV Haarlemmermeer HLLM 1
AV Hera HERA 2
AV Horror Sneek HRRR 1
AV Hylas HYLS 2
AV Lycurgus LYCG 5
AV NOP NOP 2
AV NOVA NOVA 1
AV Olympus `70 OL70 1
AV Oss `78 OS78 1
AV Passaat PSST 4
AV PEC 1910 PEC 2
AV Phoenix PHNX 3
AV Pijnenburg PNBG 1
AV Sprint SPRN 5
AV Statina STTN 2
AV Trias TRAS 2
AV Unitas UNTS 3
AV Zeewolde ZWLD 1
AV Zuidwal ZDWL 1
AV `34 Apeldoorn AV34 3
AVA `70 AV70 1
Avantri AVTR 1
Ciko `66 CIKO 5
Climax CLMX 1
DAK DAK 1
DAV Kronos KRNS 2
Eindhoven Atletiek EHAT 4
Fit FIT 1
Fortius FORT 4
GAC Hilversum GACH 5
Groningen Atletiek GRNG 11
GSAV Vitalis VTLS 4
GVAC GVAC 1
Haag Atletiek HAAG 6
HAC `63 HC63 1
Hellas Utrecht HLLS 8
Isala `96 ISLA 1
KAV Holland KAVH 1
Leiden Atletiek LATL 4
Marathon Pim Mulier MPM 1
NSAV `t Haasje HAAS 3
PAC PAC 2
Phanos PHNS 18
Prins Hendrik PH 4
Rotterdam Atletiek RDAM 13
SAV SAV 3
Spado SPDO 3
Spark SPRK 1
U-Track UTRK 1
Venloop Running Team VRT 1

Uitslagen 60 meter Senioren vrouwen

# Naam ResReactieOBP
1 Nketia Seedo U-Track 7,32Q 0,1777,40
2 Dafne Schippers HLLS 7,33Q 0,18510,99*
3 Jamile Samuel Phanos 7,36Q 0,1897,17
4 Nargélis Statia Rotterdam 7,45Q 0,1537,42
5 Nadine Visser SAV 7,47Q 0,1997,38
6 Marije van...unenstijn AV34 7,49Q 0,20511,29*
7 Kadene Vassell Phanos 7,52Q 0,1777,41
8 Sacha van Agt Eindhoven 7,53Q 0,20711,49*
9 Bowien Jansen HLLM 7,54Q 0,16211,59*
10 Naomi Sedney ARV Ilion 7,55Q 0,1887,22
11 Marijke Boogerd Haag 7,63Q 0,1887,62
12 Demi van d...ildenberg Eindhoven 7,68Q 0,1717,61
13 Patricia ... - Krolis Rotterdam 7,70Q 0,2077,66
14 Mykäsa Leter AAC 7,71Q 0,2707,68
15 Gabriëlla...der Wijck Phanos 7,74Q 0,1577,62
16 Janine Verhaar PAC 7,74Q 0,1897,69
17 Laura Karamowa Phanos 7,75q 0,1847,92
18 Esther Dankwah Haag 7,75Q 0,1927,78
19 Elaine den Exter Rotterdam 7,76Q 0,1817,80
20 Birgit Olislagers Maastricht 7,83Q 0,1917,90
21 Joanny Loeffen ARV Ilion 7,85q 0,2347,75
22 Sabrine Vels DVTR 7,85Q 0,1557,85
23 Charlie van Gorkum Rotterdam 7,85q 0,1887,92
24 Shimada Bajon AV Lycurgus 7,88q 0,1687,85
25 Laura van Haaften Spado 7,95 0,1527,90
26 Janna Visser Phanos 7,96 0,1987,91
27 Chimene F...o Azoungo Leiden 7,97 0,1807,90
28 Lotte Schrijver Phanos 8,01 0,1417,95
29 Kyara Bijker Ciko `66 8,04 0,2317,96
30 Fréderique Post Haag 8,05 0,2378,00
31 Milou Eijsbroek AV Phoenix 8,07 0,2268,12
32 Madelon Werkhoven AV Atos 8,09 0,2867,97
33 Noa Dhore VTLS 8,11 0,1808,03
34 Rochelle van Gulik Fortius 8,16 0,1798,14
35 Eva Vonk AV Sprint 8,17 0,1837,94
36 Yara Linnekamp HLLS 8,19 0,2798,01
37 Sandy Lundgren AV Hera 8,21 0,1488,08
38 Milet Hoornaar Fortius 8,23 0,1578,16
39 Evelien Bos Phanos 8,27 0,2097,94
40 Zanna Vanterpool Phanos 8,28 0,2028,13

Uitslagen 60 meter halve finale Senioren vrouwen

# Naam ResReactieQm
1 Jamile Samuel Phanos 7,27Q 0,1737,36
2 Dafne Schippers HLLS 7,29Q 0,1617,33
3 Nketia Seedo U-Track 7,35Q 0,2017,32
4 Nadine Visser SAV 7,36Q 0,1567,47
5 Marije van...unenstijn AV34 7,37Q 0,2057,49
6 Nargélis Statia Rotterdam 7,39q 0,1487,45
7 Naomi Sedney ARV Ilion 7,40q 0,1877,55
8 Bowien Jansen HLLM 7,40 0,1257,54
9 Kadene Vassell Phanos 7,46Q 0,1787,52
10 Sacha van Agt Eindhoven 7,53 0,1887,53
11 Mykäsa Leter AAC 7,67 0,2047,71
12 Marijke Boogerd Haag 7,68 0,1607,63
13 Demi van d...ildenberg Eindhoven 7,71 0,1917,68
14 Gabriëlla...der Wijck Phanos 7,73 0,1527,74
15 Laura Karamowa Phanos 7,75 0,2677,75
16 Patricia ... - Krolis Rotterdam 7,77 0,2027,70
17 Esther Dankwah Haag 7,80 0,1827,75
18 Joanny Loeffen ARV Ilion 7,81 0,2047,85
19 Birgit Olislagers Maastricht 7,82 0,1797,83
20 Charlie van Gorkum Rotterdam 7,82 0,1777,85
21 Elaine den Exter Rotterdam 7,84 0,1947,76
22 Shimada Bajon AV Lycurgus 7,87 0,2077,88
23 Sabrine Vels DVTR 7,88 0,1937,85
24 Janine Verhaar PAC 7,97 0,1707,74

Uitslagen 60 meter finale Senioren vrouwen

# Naam ResReactieQm
1 Dafne Schippers HLLS 7,18 0,1647,29
2 Jamile Samuel Phanos 7,26 0,1787,27
3 Nketia Seedo U-Track 7,27 0,1887,35
4 Nadine Visser SAV 7,30 0,1627,36
5 Nargélis Statia Rotterdam 7,41 0,1347,39
6 Naomi Sedney ARV Ilion 7,42 0,2027,40
7 Kadene Vassell Phanos 7,52 0,1707,46
Marije van...unenstijn AV34 DNS 7,37

Uitslagen 200 meter Senioren vrouwen

# Naam ResReactieOBP
1 Lisanne de Witte AV Trias 23,90Q 0,19124,35
2 Kadene Vassell Phanos 24,31Q 0,17423,83
3 Kika van B...enegouwen Phanos 24,59Q 0,18824,99
4 Joanny Loeffen ARV Ilion 24,73q 0,20825,32
5 Myke van de Wiel AV Sprint 24,75q 0,20224,95
6 Eveline Saalberg GVAC 24,81Q 0,22825,23
7 Laura Karamowa Phanos 25,00 0,18626,26
8 Rianne Beuling AV NOP 25,21 0,16225,85
9 Gabriëlla...der Wijck Phanos 25,31 0,16025,18
10 Roos van Zwam Ciko `66 25,37 0,20725,86
11 Sanne Denneman Eindhoven 25,40 0,25425,23
12 Fréderique Post Haag 25,72 0,20725,90
13 Charlie van Gorkum Rotterdam 25,77 0,16626,07
14 Merel Wevers DAV Kronos 25,94 0,19826,38
15 Lena Kater AV PEC 1910 25,94 0,19025,92
16 Lotte Schrijver Phanos 26,07 0,13826,00
17 Nina Franke PH 26,13 0,21526,06
18 Eline Schwietert Ciko `66 26,15 0,28026,14
19 Eva Mollema VTLS 26,23 0,23425,61
20 Robin Hassing AV Fortuna 26,48 0,17026,63
21 Daphne Linnekamp HLLS 26,76 0,28627,05
22 Maggi Kamara AV Athlos 27,02 0,26326,07
23 Pricilla Huisman AV Passaat 27,43 0,21527,00

Uitslagen 200 meter finale Senioren vrouwen

# Naam ResReactieQm
1 Lisanne de Witte AV Trias 23,67 0,19623,90
2 Kadene Vassell Phanos 23,94 0,15024,31
3 Kika van B...enegouwen Phanos 24,78 0,19224,59
4 Myke van de Wiel AV Sprint 24,90 0,17024,75
5 Eveline Saalberg GVAC 24,91 0,25324,81
6 Joanny Loeffen ARV Ilion 25,24 0,20024,73

Uitslagen 400 meter Senioren vrouwen

# Naam ResReactieOBP
1 Madiea Ghafoor Phanos 53,16Q 0,22851,12
2 Lieke Klaver SAV 53,80Q 0,20754,41
3 Maureen Ellsworth AV Lycurgus 54,15Q 0,21554,16
4 Femke Bol Altis 54,46Q 0,21554,58
5 Laura De Witte AV Trias 54,51q 0,23552,16
6 Eva Hovenkamp Climax 54,67q 0,23054,29
7 Jorieke Korenromp DVTR 54,98 0,24753,83
8 Roos van Zwam Ciko `66 56,62 0,17557,27
9 Kyara Bijker Ciko `66 57,03 0,25358,48
10 Jonne Walstra AV Atos 57,09 0,39656,95
11 Kim Rossen Rotterdam 57,47 0,23258,40
12 Maruska Eduarda Rotterdam 57,62 0,15757,31
13 Eline Schwietert Ciko `66 58,38 0,18858,70
14 Sanne Denneman Eindhoven 58,38 0,19658,03
15 Cathelijn Peeters PH 58,42 0,23758,87
16 Britt Roos HAC `63 58,56 0,32958,74
17 Nina Franke PH 58,94 0,26859,24
18 Rebecca Hulshof De Spartaan 59,17 0,22859,53
19 Silke Peeters Eindhoven 59,28 0,22659,47
20 Meike Verdaasdonk Spado 59,78 0,26258,67
21 Eva Mollema VTLS 59,99 0,25459,14
22 Judith Rasch GACH 1:00,93 0,17059,33
23 Lotte van Stijn De Spartaan 1:02,25 0,29458,14
Floortje van Kampen Groningen DQ 0,20457,78

Uitslagen 400 meter finale Senioren vrouwen

# Naam ResReactieQm
1 Femke Bol Altis 53,24 0,22154,46
2 Lieke Klaver SAV 53,47 0,19553,80
3 Madiea Ghafoor Phanos 54,02 0,22553,16
4 Laura De Witte AV Trias 55,56 0,20754,51
5 Eva Hovenkamp Climax 56,00 0,22154,67
Maureen Ellsworth AV Lycurgus DNF 0,16454,15

Uitslagen 800 meter finale Senioren vrouwen

# Naam ResQm
1 Suzanne Voorrips Groningen 2:09,85 2:14,41
2 Marissa Damink Rotterdam 2:10,37 2:11,31
3 Jetske van Kampen AV Hylas 2:10,61 2:10,69
4 Marije Wever Phanos 2:11,99 2:13,93
5 Aline Kootstra ACO 2:15,96 2:15,45
Danaïd Prinsen AV Aquilo DNS 2:08,13

Uitslagen 1500 meter Senioren vrouwen

# Naam ResOBP
1 Maureen Koster AAV `36 4:18,85 4:05,12
2 Sanne Wol...Verstegen Rotterdam 4:23,00 4:13,35
3 Elsbeth Ciesluk Haag 4:26,61 4:17,24
4 Lysanne Wilkens PH 4:28,55 4:28,48
5 Dagmar Smid AAV `36 4:34,35 4:21,83
6 Anouk van Gils Spado 4:59,55 4:45,28
7 Ijke Mourits Phanos 5:09,10 4:57,72
8 Vivienne ...rssinkhof Fit 5:32,34 5:03,18

Uitslagen 3000 meter Senioren vrouwen

# Naam ResOBP
1 Elsbeth Ciesluk Haag 9:20,17 9:19,45
2 Britt Ummels AV Unitas 9:25,34 9:09,75
3 Elisa de Jong Groningen 9:27,72 9:23,63
4 Lotte Krause AKU 9:36,16 9:54,55
5 Lysanne Wilkens PH 9:43,11 9:51,57
6 Ellen Jansen Groningen 9:45,92 9:58,00
7 Veerle Bakker Leiden 9:51,20 9:49,98
8 Saskia Weinans De Liemers 9:51,23 9:42,55
9 Lianne van de Belt VTLS 10:06,10 9:49,90

Uitslagen 60 meter horden Senioren vrouwen

# Naam ResReactieOBP
1 Eefje Boons DVTR 8,21Q 0,15512,86*
2 Anouk Vetter AV Sprint 8,38Q 0,1528,31
3 Nadine Visser SAV 8,42Q 0,1777,83
4 Anneloes de Roo Isala `96 8,50Q 0,2148,63
5 Nora Ritzen AV Unitas 8,53q 0,1628,49
6 Anne van de Wiel AV Sprint 8,62Q 0,1778,54
7 Chanté Samuel Phanos 8,63q 0,1968,58
8 Manon Schoop AV NOP 8,72 0,1898,81
9 Emma Oosterwegel DVTR 8,73Q 0,16713,78*
10 Marijke Esselink AVA `70 8,78 0,20013,93*
11 Joyce Schumacher AV 1923 8,89 0,2118,77
12 Rianne Beuling AV NOP 8,94 0,2408,90
13 Iris Bastmeijer AAC 9,01 0,2979,07
14 Joanny Loeffen ARV Ilion 9,03 0,2158,76
15 Laura Karamowa Phanos 9,07 0,3038,92
16 Nele van den Broek GACH 9,14 0,2128,89
17 Maruska Eduarda Rotterdam 9,23 0,17314,84*
18 Lisanne Brouwer Flevo Delta 9,29 0,2549,14
19 Iris de Ruiter AV 1923 9,31 0,2019,04
20 Vera Feitsma HAAS 9,42 0,3469,23
21 Merel Wevers DAV Kronos 9,44 0,2309,20
22 Marjolein Bolten DAV Kronos 9,50 0,19314,59*

Uitslagen 60 meter horden finale Senioren vrouwen

# Naam ResReactieQm
1 Nadine Visser SAV 8,07 0,1728,42
2 Eefje Boons DVTR 8,15 0,1618,21
3 Anouk Vetter AV Sprint 8,46 0,1758,38
4 Anneloes de Roo Isala `96 8,54 0,1868,50
5 Nora Ritzen AV Unitas 8,57 0,1698,53
6 Anne van de Wiel AV Sprint 8,61 0,1478,62
7 Chanté Samuel Phanos 8,65 0,1968,63
8 Emma Oosterwegel DVTR 8,71 0,1658,73

Uitslagen Kogelstoten 4 kilogram Senioren vrouwen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Jorinde van Klinken Groningen 15,27 16,27 X 16,85 16,76 X 16,85 17,28
2 Benthe König Ciko `66 16,14 16,38 X 16,57 X 16,56 16,57 17,20
3 Jessica Schilder AV Hera 15,08 15,19 15,27 15,31 15,74 15,84 15,84 15,70
4 Charlene Okken Groningen 13,92 14,59 X X 14,32 14,45 14,59 15,16
5 Keeley Heijdeman AAC 13,72 13,89 X X X X 13,89 14,63
6 Marijke Esselink AVA `70 12,34 12,57 12,88 12,47 X 13,36 13,36 12,97
7 Wassiliki ...xandridis HLLS 11,06 11,37 12,23 12,67 12,13 X 12,67 13,02
8 Marjolein Bolten DAV Kronos 11,02 11,62 12,05 11,47 X 11,49 12,05 12,06
9 Carolien de Pater Avantri 11,62 11,33 11,42 11,62 12,05
10 Amber van der Waal AV Passaat 9,86 10,28 9,98 10,28 10,59
11 Lieke Mulder HLLS 9,08 9,94 10,18 10,18 10,83

Uitslagen Hoogspringen Senioren vrouwen

# Naam 1.581.631.681.731.761.791.821.851.881.91ResOBP
1 Manon Schoop AV NOP O O O O XO O XO XXX 1,88 1,78
2 Lisanne Hagens ARV Ilion O O O O O O XXX 1,85 1,78
3 Tanita Hofmans AV Attila O O XXO O XO XXX 1,82 1,76
4 Marlies van Haaren Phanos O O O O XXX 1,79 1,80
4 Fay Witte KAV Holland O O O O XXX 1,79 1,80
6 Sarah van Beilen AV PEC 1910 O O O XO XXX 1,73 1,73
7 Glenka Antonia Haag O XO XXO XXX 1,73 1,80
8 Linda Hurkmans AV NOVA O O XXX 1,68 1,73
9 Marjolein Bolten DAV Kronos O XXO XXX 1,63 1,70
10 Inga Steggink AAV `36 O XXX 1,58 1,70
11 Nina Borger AV Unitas XO XXX 1,58 1,76
Nele van den Broek GACH XXX NM 1,73

Uitslagen Hink-stap-springen Senioren vrouwen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Meruska Eduarda Rotterdam 12,55 X 12,51 X 12,65 12,63 12,65 12,26
2 Maureen Herremans PH 12,43 12,38 12,44 12,37 12,53 12,51 12,53 12,33
3 Chanté Samuel Phanos 12,00 11,89 12,18 11,89 11,97 12,32 12,32 11,84
4 Patricia ... - Krolis Rotterdam 12,00 X 12,19 12,06 11,94 12,18 12,19 12,63
5 Louise Taatgen Groningen X X 11,74 12,18 X 12,12 12,18 12,47
6 Danielle Spek AV34 11,80 12,00 11,85 X 12,13 X 12,13 11,94
7 Judeska Sheppard Rotterdam 11,82 10,89 11,54 11,62 11,63 11,64 11,82 11,57
8 Louiza Kruiswijk AV Atverni 11,43 11,30 11,16 11,14 11,24 10,80 11,43 11,57
9 Suzanne Janssens AV Passaat X 10,53 10,26 10,53 11,00
10 Susan Wouda MPM 9,86 10,07 9,99 10,07 10,34
11 Sophie de Groot HAAS 9,97 9,73 9,91 9,97 10,58

Uitslagen Polsstokhoogspringen Senioren vrouwen

# Naam 3.003.203.403.603.703.803.904.054.104.154.204.25ResOBP
1 Marijke Wijnmaalen Phanos XO - O - O XXX 4,15 4,20
2 Killiana Heymans PAC O - O - - XXX 4,10 4,28
3 Fleur van der Linden AV Sprint O O O XO XXX 3,80 3,90
4 Sterre de Booy ARV Ilion XO - XO XXX 3,80 3,90
4 Karlijn Schouten Fortius O O XO XO XXX 3,80 3,90
6 Thyra van Diemen ARV Ilion O O O XXX 3,70 3,85
7 Annemieke Dunnink AV Phoenix O O O XXX 3,40 3,41
7 Nanah Fung-Loy ARV Ilion O O XXX 3,40 3,50
9 Wendy Van Nes AV Atos O O XO XXX 3,40 3,40
9 Saskia van der Boor Fortius O XO XXX 3,40 3,60
11 Samar Ahmed HLLS O O XXX 3,20 3,30
Eva Jaarsma AV Lycurgus XXX NM 3,70

Uitslagen Verspringen Senioren vrouwen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Kika van B...enegouwen Phanos X 5,94 6,12 5,74 X X 6,12 6,24
2 Carlijn ter Laak AC TION 6,01 6,09 5,73 X 5,81 6,05 6,09 6,36
3 Pauline Hondema AV Lycurgus X 6,00 6,00 X 5,70 X 6,00 5,86
4 Eva Bastmeijer AV Attila 5,92 5,99 5,92 6,00 5,92 X 6,00 6,21
5 Emma Oosterwegel DVTR 5,98 5,87 5,91 X 5,90 5,82 5,98 6,07
6 Anouk Vetter AV Sprint 5,95 5,93 5,91 5,90 5,80 5,76 5,95 6,30
7 Meruska Eduarda Rotterdam 5,67 5,93 5,72 5,79 5,77 5,87 5,93 5,90
8 Lieke van den Brink DVTR 5,49 5,54 5,76 5,62 5,76 5,55 5,76 6,00
9 Sabrine Vels DVTR 5,69 5,48 5,67 5,69 5,78
10 Myke van de Wiel AV Sprint X 5,55 5,66 5,66 5,79
11 Joyce Schumacher AV 1923 5,35 5,17 5,35 6,06
Tara Yoro AV 1923 X NM 6,02