Atleten 'Senioren mannen'

Snr Naam Onderdelen Startgroep 60m60m_hf60m_f200m200m_f400m400m_f800m800m_f1500m3000m60mH60mH_fKogelHoogHSSPolshoogVer
1 Dennis Buys Avantri 60m
200m
Msen - 60 meter200 meter ----------------
2 Patrick Cronie PH Kogel
Kogelstoten -----------------
4 Sven Poelmann AAC Kogel
Kogelstoten -----------------
6 Rutger Postma AV Atverni 60m
Msen - 60 meter -----------------
7 Jochem Dobber AV Suomi 400m
400m_f
Msen - 400 meter400 meter ----------------
8 Dré Pinas Phanos 400m
Msen - 400 meter -----------------
9 Rudi Meinen AVA `70 400m
Msen - 400 meter -----------------
12 Rutger Koppelaar ARV Ilion Polshoog
Polstokhoog -----------------
13 Wouter Vr...wenvelder Haag 60m
Msen - 60 meter -----------------
15 Jören Oosterlaken AV Sparta 60m
400m
Msen - 60 meterMsen - 400 meter ----------------
16 Mathijs Dirks Leiden 400m
Msen - 400 meter -----------------
17 Erik Cadée PH Kogel
Kogelstoten -----------------
22 Jeroen Piek Heerenveen 60m
60m_hf
Msen - 60 meterMsen - 60 ...ve finale ----------------
25 Tony van Diepen Haag 400m
400m_f
800m
Msen - 400 meter400 meterMsen - 800 meter ---------------
27 Koen Koenders PH Polshoog
Polstokhoog -----------------
31 Vincent Kruit AV Gouda 200m
400m
200 meterMsen - 400 meter ----------------
32 Nout Wardenburg AV34 400m
400m_f
Msen - 400 meter400 meter ----------------
33 Bram Anderiessen AKU 3000m
3000 meter -----------------
35 Koen van der Wijst AV Unitas Polshoog
Polstokhoog -----------------
37 Justin Verheul SPOB 60m
200m
Msen - 60 meter200 meter ----------------
40 Franklin van Anrooij AV `56 1500m
Msen - 1500 meter -----------------
41 Kevin Viezee AAC 800m
800m_f
Msen - 800 meter800 meter ----------------
45 Valentijn Weinans Nijmegen 800m
1500m
Msen - 800 meterMsen - 1500 meter ----------------
46 Sam Kranse PAC Polshoog
Polstokhoog -----------------
47 Joris van Gool AV Spiridon 60m
60m_f
60m_hf
Msen - 60 meterMsen - 60 ...er finaleMsen - 60 ...ve finale ---------------
49 Sjoerd Weijers Nijmegen 800m
Msen - 800 meter -----------------
50 Timo Brandehof HLLM 200m
200m_f
200 meter200 meter ----------------
53 Joep Van Es PH 60mH
60mH_f
60 meter horden60 meter horden ----------------
56 Robin Van Riel AV Attila 1500m
Msen - 1500 meter -----------------
59 Dion van Kessel ARV Ilion Hoog
Hoogspringen -----------------
60 Frank Futselaar De Liemers 3000m
3000 meter -----------------
61 Sven Schoonebeek AV Zaanland 3000m
3000 meter -----------------
62 Dominique Zwiep Rotterdam 60m
Msen - 60 meter -----------------
63 Ken Leunissen AV Zuidwal 60m
200m
Msen - 60 meter200 meter ----------------
65 Stefan Scholte AV Haarlem 60m
Msen - 60 meter -----------------
66 Wilbert van Vliet VRT 3000m
3000 meter -----------------
68 Yunis abu Stitan Haag 800m
1500m
Msen - 800 meterMsen - 1500 meter ----------------
70 Liemarvin Bonevacia Rotterdam 200m
400m
400m_f
200 meterMsen - 400 meter400 meter ---------------
72 Remco Goetheer Rotterdam Kogel
Kogelstoten -----------------
73 Ruben Sansom Maastricht 3000m
3000 meter -----------------
75 Churandy Martina Rotterdam 60m
Msen - 60 meter -----------------
78 Ranki Oberoi Rotterdam 60m
60m_hf
Ver
Msen - 60 meterMsen - 60 ...ve finaleVerspringen ---------------
82 Gianluca Assorgia AV 1923 3000m
3000 meter -----------------
86 Daniël Leyba Haag Hoog
Hoogspringen -----------------
87 Owen Westerhout AV Trias 200m
400m
200 meterMsen - 400 meter ----------------
88 Arjen van der Logt AV Phoenix 3000m
3000 meter -----------------
89 Wesley van der Gouw PH 1500m
Msen - 1500 meter -----------------
90 Keitharo ...sterwolde Phanos 60m
60m_hf
Msen - 60 meterMsen - 60 ...ve finale ----------------
92 Jahmal Kusmus Eindhoven 60m
Msen - 60 meter -----------------
94 Yassine Loukili HLLS 3000m
3000 meter -----------------
95 Ronald Dekker AV Hera 400m
Msen - 400 meter -----------------
96 Elvis Afrifa AV 1923 60m
60m_f
60m_hf
Msen - 60 meterMsen - 60 ...er finaleMsen - 60 ...ve finale ---------------
97 Robin Rietman De Liemers 1500m
3000m
Msen - 1500 meter3000 meter ----------------
98 Kay Olofsen SAV Kogel
Kogelstoten -----------------
99 Robin Ruijter PH 800m
Msen - 800 meter -----------------
101 Thomas Reijnders Altis 60m
Msen - 60 meter -----------------
104 Mark Roosien AV Hylas 200m
200 meter -----------------
105 Robin Coops HLLS HSS
Msen - HSS -----------------
106 Martijn Meijer PH 400m
Msen - 400 meter -----------------
107 Dennis Hemelaar AAC Kogel
Kogelstoten -----------------
108 Christopher Garia Rotterdam 60m
60m_hf
Msen - 60 meterMsen - 60 ...ve finale ----------------
109 Jordy Visscher AV PEC 1910 400m
Msen - 400 meter -----------------
111 Max Polak PAC 3000m
3000 meter -----------------
112 Henk-Jan Schaaphok Groningen 60m
200m
Msen - 60 meter200 meter ----------------
113 Tom de Gelder Olympus `70 1500m
Msen - 1500 meter -----------------
115 Lars Woudenberg AV34 60mH
Ver
60 meter hordenVerspringen ----------------
118 Shaquille Bleecke Rotterdam Kogel
Kogelstoten -----------------
119 Thomas Ticheloven AV Lycurgus HSS
Ver
Msen - HSSVerspringen ----------------
122 Bram Ruissen Rotterdam Ver
Verspringen -----------------
124 Benjamin de Haan Rotterdam 1500m
3000m
Msen - 1500 meter3000 meter ----------------
126 Milo Zech...allebroek Leiden 60m
60m_hf
200m
Msen - 60 meterMsen - 60 ...ve finale200 meter ---------------
130 Pieter Braun AV Sprint 60m
60mH
Msen - 60 meter60 meter horden ----------------
134 Sawa Bezelev AV Athlos 200m
200m_f
200 meter200 meter ----------------
135 Simon Blok Haag 60m
60m_hf
Msen - 60 meterMsen - 60 ...ve finale ----------------
138 Mike Foppen AV Cifla 1500m
3000m
Msen - 1500 meter3000 meter ----------------
139 Koen Smet Phanos 60mH
60mH_f
60 meter horden60 meter horden ----------------
141 Nick Marsman ACO 800m
800m_f
1500m
Msen - 800 meter800 meterMsen - 1500 meter ---------------
142 Riq de Wit Eindhoven 60m
Msen - 60 meter -----------------
143 Guus Nijkamp Spado 60mH
60mH_f
60 meter horden60 meter horden ----------------
144 Maarten Hindriks Groningen 3000m
3000 meter -----------------
146 Taymir Burnet Rotterdam 60m
60m_f
60m_hf
Msen - 60 meterMsen - 60 ...er finaleMsen - 60 ...ve finale ---------------
147 Tarik Tahiri Rotterdam HSS
Msen - HSS -----------------
149 Paul Groen GACH 60mH
60 meter horden -----------------
151 Glenn Kunst Haag Polshoog
Polstokhoog -----------------
152 Marnix Kolkman AV Edam Polshoog
Polstokhoog -----------------
154 Daan Gielen PH 60mH
60 meter horden -----------------
155 Rafael Bouts U-Track 60m
200m
400m
Msen - 60 meter200 meterMsen - 400 meter ---------------
156 Brian Versluis Avantri 800m
Msen - 800 meter -----------------
157 Rodrigo Willy Broer DVTR 60m
60m_hf
200m
Msen - 60 meterMsen - 60 ...ve finale200 meter ---------------
158 Luuk Wagenaar Phanos 1500m
Msen - 1500 meter -----------------
162 Sibren Reekers Groningen 60m
Msen - 60 meter -----------------
164 Daniël de Looze Phanos 800m
Msen - 800 meter -----------------
165 Abdiniini Hassan AV Cifla 3000m
3000 meter -----------------
166 Rick Mombarg AV Argo 60m
Msen - 60 meter -----------------
167 Stijn van Nierop DAK 200m
400m
200 meterMsen - 400 meter ----------------
170 Wesley van der Holst PAC 60m
60m_hf
60mH
Msen - 60 meterMsen - 60 ...ve finale60 meter horden ---------------
171 Igor Brink DVTR 60mH
60mH_f
60 meter horden60 meter horden ----------------
173 Sergio van der Meide PAC HSS
Msen - HSS -----------------
174 Daan Lubberdink Ciko `66 60m
60m_hf
200m
200m_f
Msen - 60 meterMsen - 60 ...ve finale200 meter200 meter --------------
175 Jurre Wildschut GACH 200m
400m
200 meterMsen - 400 meter ----------------
176 Yvar - Schoorlemmer MPM 400m
Msen - 400 meter -----------------
177 Steven Eleonora Phanos Polshoog
Polstokhoog -----------------
179 Jelmer van...er Linden AV Statina 3000m
3000 meter -----------------
180 Tijs Wijkamp Altis 400m
Msen - 400 meter -----------------
182 Joeri van der Hooft AAC Ver
Verspringen -----------------
183 Neal Ott De Spartaan Polshoog
Polstokhoog -----------------
186 Lauri Hulleman DVTR Ver
Verspringen -----------------
188 Victor van der Wel PAC 1500m
Msen - 1500 meter -----------------
190 Lennart de Looze AKU 400m
Msen - 400 meter -----------------
192 Lars van Hoeven Heerenveen 800m
Msen - 800 meter -----------------
193 Reinder Prince Triathlon 1500m
Msen - 1500 meter -----------------
194 Leslie Van...er Heyden Eindhoven 60m
Msen - 60 meter -----------------
196 Koen Jansen TRTL 800m
Msen - 800 meter -----------------
197 Daan Molleman AV Lycurgus 800m
Msen - 800 meter -----------------
198 Rik Taam AV Zaanland Ver
Verspringen -----------------
200 Sven van Merode Spado Hoog
Hoogspringen -----------------
201 Giorgio Gravenbeek AV Atverni 60m
Msen - 60 meter -----------------
205 Hidde ter Woord DVTR Hoog
Hoogspringen -----------------
208 Thymon Houben AV Unitas 800m
Msen - 800 meter -----------------
209 Yo Valks Phanos 200m
400m
200 meterMsen - 400 meter ----------------
211 Jeroen van Veen Isala `96 60mH
60 meter horden -----------------
212 Thijmen Kupers Groningen 800m
800m_f
Msen - 800 meter800 meter ----------------
213 Harmen Hoek AC TION 1500m
Msen - 1500 meter -----------------
214 Sander Koops SPWS 60mH
60mH_f
60 meter horden60 meter horden ----------------
215 Noah Chokri Rotterdam Ver
Verspringen -----------------
217 Solomon Bockarie Haag 60m
Msen - 60 meter -----------------
221 Niels Fiers AVV 60m
Msen - 60 meter -----------------
230 Dave Wesselink AV Trias 60mH
60 meter horden -----------------
231 Rik Bataille Phanos 400m
Msen - 400 meter -----------------
234 Pierre ten Holder AV PEC 1910 400m
Msen - 400 meter -----------------
236 Joeri Slagter TAS `82 1500m
Msen - 1500 meter -----------------
237 Jamiro Elabeidi Leiden 60m
60m_f
60m_hf
Msen - 60 meterMsen - 60 ...er finaleMsen - 60 ...ve finale ---------------
240 Wessel van Veenen Groningen 800m
Msen - 800 meter -----------------
243 Douwe Amels AV Impala Hoog
Hoogspringen -----------------
244 Rutger Bien AV 1923 60m
200m
Msen - 60 meter200 meter ----------------
245 Giorganny Gaarie Rotterdam 60m
200m
400m
Msen - 60 meter200 meterMsen - 400 meter ---------------
249 Remco Bos DVTR 400m
Msen - 400 meter -----------------
250 Jakob Pütz PH Polshoog
Polstokhoog -----------------
251 Jean-andre Denisia Rotterdam 60m
60m_f
60m_hf
Msen - 60 meterMsen - 60 ...er finaleMsen - 60 ...ve finale ---------------
254 Bas van de Burgt GAC Gemert 60mH
60 meter horden -----------------
255 William van Eeken ACO 1500m
3000m
Msen - 1500 meter3000 meter ----------------
258 Menno Vloon AV Lycurgus Polshoog
Polstokhoog -----------------
261 Maurik de Groot Haag 400m
Msen - 400 meter -----------------
262 Timo de Water ARV Ilion Polshoog
Polstokhoog -----------------
263 Niels te Pas LAAC Twente 3000m
3000 meter -----------------
267 Isiah Emanuelson PAC 60m
60m_hf
200m
Msen - 60 meterMsen - 60 ...ve finale200 meter ---------------
268 Yslain Verwaal PAC 60mH
60 meter horden -----------------
269 Olav Donker PH 60m
Ver
Msen - 60 meterVerspringen ----------------
270 Lars Dirkzwager Zeeland Hoog
Hoogspringen -----------------
272 Koen Stapel ARV Ilion Polshoog
Polstokhoog -----------------
276 Peter Siers Ciko `66 Hoog
Hoogspringen -----------------
279 Cain Rutgers Phanos 800m
Msen - 800 meter -----------------
281 Bouke Bouma AV Edam 800m
Msen - 800 meter -----------------
282 Alex Van Zutphen AAV `36 Polshoog
Polstokhoog -----------------
283 Kosheen Miran Groningen 400m
Msen - 400 meter -----------------
284 Igor Rutka AV Zuidwal 60m
400m
Msen - 60 meterMsen - 400 meter ----------------
287 Mattijs Mols AV Attila Kogel
Kogelstoten -----------------
288 Jari Kouwen AV PEC 1910 60mH
Hoog
60 meter hordenHoogspringen ----------------
290 Koen Bonekamp AV34 400m
Msen - 400 meter -----------------
293 Christian ...berdorfer GACH Polshoog
Polstokhoog -----------------
294 August van de Weijer AV Sprint 400m
Msen - 400 meter -----------------
295 Terrence Agard Haag 400m
Msen - 400 meter -----------------
296 Roeland Heitkönig AV Haarlem 60m
Msen - 60 meter -----------------
299 Onyema Adigida Phanos 200m
200m_f
200 meter200 meter ----------------
300 Julius Ediagbonya Ciko `66 Hoog
Hoogspringen -----------------
302 Daan Reintjes De Liemers 1500m
Msen - 1500 meter -----------------
305 Roy van Zijl DAV Kronos HSS
Msen - HSS -----------------
306 Djoao Lobles SV Noordkop 800m
Msen - 800 meter -----------------
310 Vincent Hazeleger Phanos 3000m
3000 meter -----------------
311 Hidde Van Eijk ARV Ilion 60m
60m_hf
Msen - 60 meterMsen - 60 ...ve finale ----------------
312 Trystan de Weerdt AAV `36 60mH
Ver
60 meter hordenVerspringen ----------------
313 Hent van Schoten PH HSS
Msen - HSS -----------------
315 Loïc Wondel Rotterdam 60m
60m_f
60m_hf
Msen - 60 meterMsen - 60 ...er finaleMsen - 60 ...ve finale ---------------
318 Jan Peter Larsen ARV Ilion Hoog
Hoogspringen -----------------
320 Masih Djamal Ciko `66 60m
Msen - 60 meter -----------------
321 Terry Ringlever AV Fortuna 800m
Msen - 800 meter -----------------
324 Leon ten Klooster AV PEC 1910 200m
400m
400m_f
200 meterMsen - 400 meter400 meter ---------------
326 Yorben Ruiter PAC 1500m
3000m
Msen - 1500 meter3000 meter ----------------
327 Niels Kok Flevo Delta 200m
400m
200 meterMsen - 400 meter ----------------
328 Kees Janssen PH 60mH
60 meter horden -----------------
331 Fabian Biondina Spado HSS
Ver
Msen - HSSVerspringen ----------------
332 Tom de Leeuw Almere `81 1500m
Msen - 1500 meter -----------------
333 Marco Otten HAAS 400m
800m
Msen - 400 meterMsen - 800 meter ----------------
334 Marius Wouters HLLS Hoog
Hoogspringen -----------------
336 Arthur van Essen Altis 60mH
60 meter horden -----------------
337 Twan Pormes DKEV 800m
1500m
Msen - 800 meterMsen - 1500 meter ----------------
340 Pim van Bakel PH 60m
200m
200m_f
Msen - 60 meter200 meter200 meter ---------------
345 Richard Douma AV Zaanland 800m
800m_f
1500m
Msen - 800 meter800 meterMsen - 1500 meter ---------------
346 Roelf Bouwmeester AV Jahn II 60m
60m_f
60m_hf
Msen - 60 meterMsen - 60 ...er finaleMsen - 60 ...ve finale ---------------
348 Ramsey Angela PAC 400m
400m_f
Msen - 400 meter400 meter ----------------
349 David Cairo Phanos Ver
Verspringen -----------------
352 Steves Fluit U-Track 60m
60m_hf
Msen - 60 meterMsen - 60 ...ve finale ----------------
353 Joppe Ketting Ciko `66 60m
Msen - 60 meter -----------------
354 Brian Pot Heredia AV Jahn II 60m
Msen - 60 meter -----------------
359 Job Beintema AV Trias 60mH
60mH_f
60 meter horden60 meter horden ----------------
360 Dudly Boeldak Rotterdam Ver
Verspringen -----------------
361 Raphael Bouju AV Feniks 60m
60m_hf
Msen - 60 meterMsen - 60 ...ve finale ----------------
363 Jim Van Gorkum Rotterdam 60m
60m_f
60m_hf
200m
200m_f
Msen - 60 meterMsen - 60 ...er finaleMsen - 60 ...ve finale200 meter200 meter -------------
364 Royce Zaadnoordijk Leiden 400m
Msen - 400 meter -----------------
367 Maarten Plaum AV Unitas 800m
800m_f
Msen - 800 meter800 meter ----------------
368 Filip van den Hoven AV Lycurgus 60m
Msen - 60 meter -----------------
369 Anthony Rasmijn Rotterdam 200m
400m
200 meterMsen - 400 meter ----------------
370 Menno Blom AV 1923 60m
Msen - 60 meter -----------------
372 Jon Schouwenaar AV 1923 200m
200 meter -----------------
373 Jan Polman Nijmegen 60m
200m
Msen - 60 meter200 meter ----------------
374 Derek van Bochove Voorne 60m
Msen - 60 meter -----------------
376 Thijmen Dofferhoff De Spartaan 400m
800m
Msen - 400 meterMsen - 800 meter ----------------
377 Jamaal Awad DEM 60m
Msen - 60 meter -----------------
379 Wicher Nijkamp Spado 60mH
60mH_f
60 meter horden60 meter horden ----------------
381 Brett Duff AV Sparta 60m
HSS
Msen - 60 meterMsen - HSS ----------------
385 Martin Oonincx Spado 400m
Msen - 400 meter -----------------
386 Jurriaan de Rijk Haag 400m
Msen - 400 meter -----------------
387 Chakir Ib... El Farok AV Zuidwal 200m
200 meter -----------------
388 Tunji Abisoye Ciko `66 400m
Msen - 400 meter -----------------
389 Yoeri Sterenberg DVTR 400m
Msen - 400 meter -----------------
391 Finn van der Velden Phanos 60m
200m
Msen - 60 meter200 meter ----------------
393 Tarik Chaatouf AV Unitas 200m
400m
200 meterMsen - 400 meter ----------------
395 Jonathan Mutebwa AV Lycurgus 60m
Msen - 60 meter -----------------
396 Bastiaan den Boer Rotterdam 60m
Msen - 60 meter -----------------
400 Cedrych va...er Graaff CAV Energie 60m
Msen - 60 meter -----------------
401 Wislet de Hair Spado 60m
Msen - 60 meter -----------------
402 Guido de Bruijn CAV Energie 800m
Msen - 800 meter -----------------
403 Bram van der Jagt AV 1923 400m
Msen - 400 meter -----------------
404 Timo Stam Phanos 200m
200 meter -----------------
406 Xavi Joy Mo-Ajok Rotterdam 60m
Msen - 60 meter -----------------
408 Ezra Amokwandoh AV 1923 60m
Ver
Msen - 60 meterVerspringen ----------------
412 Thomas Kwint Groningen 800m
1500m
Msen - 800 meterMsen - 1500 meter ----------------
415 Jules de Bont Phanos 60mH
60mH_f
60 meter horden60 meter horden ----------------
416 Sander Smits AVGM 60mH
Hoog
60 meter hordenHoogspringen ----------------
420 Joshua Record AV 1923 HSS
Msen - HSS -----------------
423 Bram Buigel Groningen 800m
800m_f
Msen - 800 meter800 meter ----------------
425 Quinten Ommen van AV Unitas 200m
400m
200 meterMsen - 400 meter ----------------
426 Bob te Lindert AV Argo 1500m
Msen - 1500 meter -----------------
427 Joey Blangé SPOB HSS
Msen - HSS -----------------
428 Joey Blangé SPOB HSS
Msen - HSS -----------------
429 Timo Stegink Castricum 800m
Msen - 800 meter -----------------
430 Ruben de Vries Rotterdam 60m
Msen - 60 meter -----------------
431 Stefan De Vries AAC 400m
Msen - 400 meter -----------------
432 Boris Schram GACH Ver
Verspringen -----------------
433 Tymon de Jonge ARV Ilion Hoog
Hoogspringen -----------------
435 Wim Vonk Altis 60mH
60 meter horden -----------------
436 Joppe Stokvis Altis 60mH
Ver
60 meter hordenVerspringen ----------------
438 Sten Stein AV Impala 200m
200 meter -----------------
439 Jesper Peterse AV Trias 60mH
60 meter horden -----------------
440 Jeroen Witteveen HLLS 60m
Msen - 60 meter -----------------
445 Thierry Belt Altis 60mH
HSS
Ver
60 meter hordenMsen - HSSVerspringen ---------------
448 Peter Wolters AV Lycurgus 400m
Msen - 400 meter -----------------
453 Thijs van den Dries AV Lycurgus 400m
Msen - 400 meter -----------------
455 Gaeonn Meyer AV Lycurgus 60m
60m_hf
200m
Msen - 60 meterMsen - 60 ...ve finale200 meter ---------------
457 Gennaro Biswane Phanos 60m
Msen - 60 meter -----------------
458 Rody de Wolff HRRR 60mH
Ver
60 meter hordenVerspringen ----------------
459 Robin Vliem AV Athlos 60mH
60 meter horden -----------------
461 Jorick Nijenhuis VTLS 800m
Msen - 800 meter -----------------
462 Rodney Hoogterp AV Impala 60m
60m_hf
Msen - 60 meterMsen - 60 ...ve finale ----------------
463 Fabian Florant Haag HSS
Msen - HSS -----------------
465 Aron Koning Maastricht 800m
Msen - 800 meter -----------------
472 Remly Vrij Phanos 60m
60m_hf
200m
Msen - 60 meterMsen - 60 ...ve finale200 meter ---------------

Verenigingen 'Senioren mannen'

VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
AAC AAC 5
AAV `36 AV36 2
AC TION TION 1
ACO / Van Elderen ACO 2
AKU AKU 2
Almere `81 AM81 1
Altis ALTS 6
ARV Ilion ILIO 7
Atletiek Maastricht MSTR 2
AV 1923 AV23 8
AV Argo ARGO 2
AV Athlos ATLS 2
AV Attila ATTL 2
AV Atverni ATVN 2
AV Castricum CSTR 1
AV Cifla CFLA 2
AV Daventria 1906 DVTR 6
AV De Liemers LMRS 3
AV De Spartaan SPTN 2
AV DOKEV Anna Paulowna DKEV 1
AV Edam EDAM 2
AV Feniks FNKS 1
AV Flevo Delta FLDT 1
AV Fortuna FRTN 1
AV Generaal Michaelis AVGM 1
AV Gouda GOUD 1
AV Haarlem HRLM 2
AV Haarlemmermeer HLLM 1
AV Heerenveen HRVN 2
AV Hera HERA 1
AV Horror Sneek HRRR 1
AV Hylas HYLS 1
AV Impala IMPL 3
AV Jahn II JAHN 2
AV Lycurgus LYCG 8
AV Olympus `70 OL70 1
AV PEC 1910 PEC 4
AV Phoenix PHNX 1
AV Sparta SPRT 2
AV Spiridon SPRD 1
AV Spirit Oud Beijerland SPOB 3
AV Sprint SPRN 2
AV Statina STTN 1
AV Suomi SOMI 1
AV Trias TRAS 4
AV Triathlon Triathlon 1
AV Unitas UNTS 5
AV Valkenswaard AVV 1
AV Zaanland ZNLD 3
AV Zuidwal ZDWL 3
AV `34 Apeldoorn AV34 3
AV `56 AV56 1
AVA `70 AV70 1
Avantri AVTR 2
CAV Energie ENRG 2
Ciko `66 CIKO 6
DAK DAK 1
DAV Kronos KRNS 1
DEM DEM 1
EAC De Sperwers SPWS 1
Eindhoven Atletiek EHAT 3
GAC Gemert GACG 1
GAC Hilversum GACH 4
Groningen Atletiek GRNG 8
GSAV Vitalis VTLS 1
Haag Atletiek HAAG 11
Hellas Utrecht HLLS 4
Isala `96 ISLA 1
LAAC Twente LAAC 1
Leiden Atletiek LATL 4
Marathon Pim Mulier MPM 1
Nijmegen Atletiek NYMG 3
NSAV `t Haasje HAAS 1
PAC PAC 9
Phanos PHNS 17
Prins Hendrik PH 13
Rotterdam Atletiek RDAM 21
SAV SAV 1
Spado SPDO 6
SV Noordkop NRDK 1
TAS `82 TS82 1
U-Track UTRK 2
Venloop Running Team VRT 1
Vereniging Zeeland Atletiek Zeeland 1
Voorne Atletiek VRNE 1
WAV Tartletos TRTL 1

Uitslagen 60 meter Senioren mannen

# Naam ResReactieOBP
1 Raphael Bouju AV Feniks 6,71Q 0,1486,91
2 Joris van Gool AV Spiridon 6,71Q 0,1726,70
3 Taymir Burnet Rotterdam 6,76Q 0,1396,78
4 Christopher Garia Rotterdam 6,79Q 0,16510,29*
5 Elvis Afrifa AV 1923 6,82Q 0,1646,85
6 Roelf Bouwmeester AV Jahn II 6,86Q 0,1646,76
7 Jamiro Elabeidi Leiden 6,87Q 0,1686,81
8 Jim Van Gorkum Rotterdam 6,91Q 0,1636,86
9 Hidde Van Eijk ARV Ilion 6,93Q 0,19710,66*
9 Jean-andre Denisia Rotterdam 6,93Q 0,18910,64*
11 Loïc Wondel Rotterdam 6,94Q 0,1326,88
12 Keitharo ...sterwolde Phanos 6,96Q 0,17810,68*
13 Rodrigo Willy Broer DVTR 7,00Q 0,20210,57*
14 Milo Zech...allebroek Leiden 7,06Q 0,1617,10
15 Rodney Hoogterp AV Impala 7,06Q 0,1686,97
16 Steves Fluit U-Track 7,08Q 0,1757,15
17 Jeroen Piek Heerenveen 7,09Q 0,1467,01
18 Remly Vrij Phanos 7,09q 0,1777,05
19 Gaeonn Meyer AV Lycurgus 7,11Q 0,1927,20
20 Ranki Oberoi Rotterdam 7,13q 0,1277,19
21 Isiah Emanuelson PAC 7,13q 0,2107,09
22 Daan Lubberdink Ciko `66 7,14q 0,18910,86*
23 Brett Duff AV Sparta 7,16 0,1517,13
24 Wesley van der Holst PAC 7,17Q 0,1817,21
25 Pim van Bakel PH 7,18 0,19210,95*
26 Gennaro Biswane Phanos 7,18 0,1427,02
27 Simon Blok Haag 7,18Q 0,2057,03
28 Xavi Joy Mo-Ajok Rotterdam 7,19 0,1867,07
29 Rutger Bien AV 1923 7,19 0,1667,16
30 Rick Mombarg AV Argo 7,19 0,1717,17
31 Cedrych va...er Graaff CAV Energie 7,19 0,1747,11
32 Sibren Reekers Groningen 7,21 0,1827,21
33 Jamaal Awad DEM 7,23 0,1727,19
34 Justin Verheul SPOB 7,25 0,1817,20
35 Thomas Reijnders Altis 7,28 0,1577,17
36 Filip van den Hoven AV Lycurgus 7,29 0,1887,14
37 Jonathan Mutebwa AV Lycurgus 7,29 0,1977,06
38 Ezra Amokwandoh AV 1923 7,30 0,1957,21
39 Jan Polman Nijmegen 7,32 0,1847,19
40 Stefan Scholte AV Haarlem 7,32 0,2117,08

Uitslagen 60 meter halve finale Senioren mannen

# Naam ResReactieQm
1 Joris van Gool AV Spiridon 6,70Q 0,1336,71
2 Roelf Bouwmeester AV Jahn II 6,73Q 0,1506,86
3 Taymir Burnet Rotterdam 6,74Q 0,1526,76
4 Elvis Afrifa AV 1923 6,78Q 0,1526,82
5 Jamiro Elabeidi Leiden 6,78Q 0,1626,87
6 Loïc Wondel Rotterdam 6,85q 0,1426,94
7 Jean-andre Denisia Rotterdam 6,86Q 0,1636,93
8 Jim Van Gorkum Rotterdam 6,90q 0,1426,91
9 Hidde Van Eijk ARV Ilion 6,92 0,1796,93
10 Rodrigo Willy Broer DVTR 6,94 0,1667,00
11 Keitharo ...sterwolde Phanos 7,01 0,1886,96
12 Remly Vrij Phanos 7,02 0,1547,09
13 Gaeonn Meyer AV Lycurgus 7,07 0,1697,11
14 Simon Blok Haag 7,11 0,1907,18
15 Rodney Hoogterp AV Impala 7,11 0,1807,06
16 Ranki Oberoi Rotterdam 7,12 0,1507,13
17 Steves Fluit U-Track 7,12 0,1907,08
18 Daan Lubberdink Ciko `66 7,12 0,2007,14
19 Jeroen Piek Heerenveen 7,13 0,1387,09
20 Milo Zech...allebroek Leiden 7,14 0,1797,06
21 Isiah Emanuelson PAC 7,16 0,2237,13
22 Wesley van der Holst PAC 7,16 0,1867,17
Christopher Garia Rotterdam DQ 6,79
Raphael Bouju AV Feniks DNS 6,71

Uitslagen 60 meter finale Senioren mannen

# Naam ResReactieQm
1 Joris van Gool AV Spiridon 6,63 0,1576,70
2 Jamiro Elabeidi Leiden 6,71 0,1596,78
3 Elvis Afrifa AV 1923 6,74 0,1576,78
4 Roelf Bouwmeester AV Jahn II 6,75 0,1746,73
5 Taymir Burnet Rotterdam 6,77 0,1636,74
6 Loïc Wondel Rotterdam 6,86 0,1576,85
7 Jean-andre Denisia Rotterdam 6,90 0,1706,86
8 Jim Van Gorkum Rotterdam 6,91 0,1716,90

Uitslagen 200 meter Senioren mannen

# Naam ResReactieOBP
1 Sawa Bezelev AV Athlos 21,73Q 0,19221,92
2 Pim van Bakel PH 21,80Q 0,25022,15
3 Onyema Adigida Phanos 21,96Q 0,18121,04
4 Daan Lubberdink Ciko `66 22,02Q 0,24921,61
5 Jim Van Gorkum Rotterdam 22,04q 0,12921,71
6 Timo Brandehof HLLM 22,20q 0,20722,20
7 Isiah Emanuelson PAC 22,53 0,22122,56
8 Jon Schouwenaar AV 1923 22,55 0,22721,86
9 Milo Zech...allebroek Leiden 22,68 0,17922,39
10 Jurre Wildschut GACH 22,73 0,20423,06
11 Gaeonn Meyer AV Lycurgus 22,80 0,22622,90
12 Tarik Chaatouf AV Unitas 22,84 0,14022,35
13 Vincent Kruit AV Gouda 22,97 0,18822,67
14 Ken Leunissen AV Zuidwal 23,13 0,25222,68
15 Mark Roosien AV Hylas 23,38 0,19423,14
16 Sten Stein AV Impala 23,50 0,18422,88
17 Finn van der Velden Phanos 23,81 0,18123,22
18 Giorganny Gaarie Rotterdam 24,00 0,13022,84
Remly Vrij Phanos DQ 0,15323,11
Rutger Bien AV 1923 DQ 0,16622,59
Rodrigo Willy Broer DVTR DQ 0,17421,39
Justin Verheul SPOB DQ 0,23022,89

Uitslagen 200 meter finale Senioren mannen

# Naam ResReactieQm
1 Onyema Adigida Phanos 21,32 0,17321,96
2 Sawa Bezelev AV Athlos 21,75 0,23721,73
3 Pim van Bakel PH 21,76 0,22021,80
4 Daan Lubberdink Ciko `66 22,27 0,20322,02
5 Timo Brandehof HLLM 22,72 0,16922,20
Jim Van Gorkum Rotterdam DNS 0,68022,04

Uitslagen 400 meter Senioren mannen

# Naam ResReactieOBP
1 Ramsey Angela PAC 47,28Q 0,15246,93
2 Liemarvin Bonevacia Rotterdam 47,30Q 45,03
3 Tony van Diepen Haag 47,40Q 0,20847,29
4 Nout Wardenburg AV34 47,54q 0,20947,56
5 Jochem Dobber AV Suomi 47,72Q 0,20746,45
6 Leon ten Klooster AV PEC 1910 48,55q 0,17550,02
7 Anthony Rasmijn Rotterdam 48,99 0,14047,73
8 Royce Zaadnoordijk Leiden 49,07 0,21849,74
9 Jurre Wildschut GACH 49,20 0,22549,94
10 Owen Westerhout AV Trias 49,62 0,23750,08
11 Pierre ten Holder AV PEC 1910 49,63 49,23
12 Jordy Visscher AV PEC 1910 49,79 0,18248,71
13 Tarik Chaatouf AV Unitas 50,04 0,14148,62
14 Vincent Kruit AV Gouda 50,27 50,21
15 Peter Wolters AV Lycurgus 50,28 49,83
16 Tunji Abisoye Ciko `66 50,29 0,26850,07
17 Maurik de Groot Haag 50,61 50,28
18 Bram van der Jagt AV 1923 50,74 0,16350,48
19 Kosheen Miran Groningen 50,83 0,18550,34
20 Ronald Dekker AV Hera 50,89 0,16749,33
21 Tijs Wijkamp Altis 51,65 0,19950,82
22 Yoeri Sterenberg DVTR 52,44 0,20450,78
23 Remco Bos DVTR 52,80 0,22349,35
Igor Rutka AV Zuidwal DQ 48,60

Uitslagen 400 meter finale Senioren mannen

# Naam ResReactieQm
1 Tony van Diepen Haag 46,81 0,17747,40
2 Liemarvin Bonevacia Rotterdam 46,87 0,13947,30
3 Jochem Dobber AV Suomi 47,31 0,21347,72
4 Ramsey Angela PAC 47,55 0,16347,28
5 Nout Wardenburg AV34 47,61 0,19847,54
6 Leon ten Klooster AV PEC 1910 49,81 0,18548,55

Uitslagen 800 meter Senioren mannen

# Naam ResOBP
1 Thijmen Kupers Groningen 1:48,58Q 1:47,81
2 Richard Douma AV Zaanland 1:48,90q 1:54,03
3 Bram Buigel Groningen 1:49,18q 1:51,50
4 Djoao Lobles SV Noordkop 1:51,49 1:50,39
5 Kevin Viezee AAC 1:52,18Q 1:47,74
6 Lars van Hoeven Heerenveen 1:52,25 1:51,46
7 Maarten Plaum AV Unitas 1:53,51Q 1:50,14
8 Nick Marsman ACO 1:53,80Q 1:49,42
9 Valentijn Weinans Nijmegen 1:53,90 1:49,05
10 Marco Otten HAAS 1:54,04 1:54,15
11 Robin Ruijter PH 1:54,04 1:53,24
12 Sjoerd Weijers Nijmegen 1:54,06 1:54,78
13 Wessel van Veenen Groningen 1:54,37 1:51,50
14 Twan Pormes DKEV 1:54,74 1:53,41
15 Brian Versluis Avantri 1:55,49 1:53,72
16 Koen Jansen TRTL 1:55,66 1:53,86
17 Guido de Bruijn CAV Energie 1:56,38 1:57,73
18 Daniël de Looze Phanos 1:57,88 1:52,26
19 Cain Rutgers Phanos 1:58,06 1:54,84
20 Terry Ringlever AV Fortuna 1:58,29 1:54,85
21 Timo Stegink Castricum 1:58,40 1:56,52
22 Thijmen Dofferhoff De Spartaan 1:58,65 1:56,36
23 Thymon Houben AV Unitas 1:59,62 1:57,29
24 Aron Koning Maastricht 1:59,65 1:55,57
25 Bouke Bouma AV Edam 2:02,95 1:58,59

Uitslagen 800 meter finale Senioren mannen

# Naam ResQm
1 Thijmen Kupers Groningen 1:47,63 1:48,58
2 Maarten Plaum AV Unitas 1:50,17 1:53,51
3 Nick Marsman ACO 1:50,86 1:53,80
4 Bram Buigel Groningen 1:51,60 1:49,18
Richard Douma AV Zaanland DQ 1:48,90
Kevin Viezee AAC DNF 1:52,18

Uitslagen 60 meter horden Senioren mannen

# Naam ResReactieOBP
1 Koen Smet Phanos 7,85Q 0,1887,65
2 Jules de Bont Phanos 8,04Q 0,1368,16
3 Job Beintema AV Trias 8,15Q 0,1298,02
4 Sander Koops SPWS 8,18Q 0,2018,11
5 Wicher Nijkamp Spado 8,22Q 0,1548,13
6 Joep Van Es PH 8,27q 0,1798,20
7 Igor Brink DVTR 8,38Q 0,1608,45
8 Guus Nijkamp Spado 8,39q 0,18914,95*
9 Dave Wesselink AV Trias 8,43 0,2098,10
10 Trystan de Weerdt AAV `36 8,45 0,2168,34
11 Yslain Verwaal PAC 8,50 0,1368,44
12 Sander Smits AVGM 8,53 0,1618,63
13 Bas van de Burgt GAC Gemert 8,56 0,2058,62
14 Jeroen van Veen Isala `96 8,57 0,1948,58
15 Jesper Peterse AV Trias 8,60 0,2368,57
16 Joppe Stokvis Altis 8,72 0,1668,72
17 Robin Vliem AV Athlos 8,76 0,1968,65
18 Lars Woudenberg AV34 8,82 0,2408,78
19 Arthur van Essen Altis 8,83 0,17115,66*
20 Wim Vonk Altis 9,09 0,1689,08
21 Daan Gielen PH 9,10 0,1949,23
22 Wesley van der Holst PAC 9,21 0,1968,95

Uitslagen 60 meter horden finale Senioren mannen

# Naam ResReactieQm
1 Koen Smet Phanos 7,75 0,1607,85
2 Job Beintema AV Trias 7,96 0,1258,15
3 Jules de Bont Phanos 8,04 0,1378,04
4 Sander Koops SPWS 8,20 0,1918,18
5 Guus Nijkamp Spado 8,22 0,1768,39
6 Joep Van Es PH 8,24 0,1758,27
7 Wicher Nijkamp Spado 8,25 0,1678,22
8 Igor Brink DVTR 8,73 0,1598,38

Uitslagen Kogelstoten 7,26 kilogram Senioren mannen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Patrick Cronie PH 17,64 19,11 18,83 18,61 18,33 19,19 19,19 19,80
2 Erik Cadée PH 17,58 X X X X X 17,58 18,50
3 Remco Goetheer Rotterdam X 17,17 X X 16,94 X 17,17 18,18
4 Sven Poelmann AAC X X 16,53 X 16,50 X 16,53 17,88
5 Dennis Hemelaar AAC 15,51 X 15,26 15,40 15,67 15,41 15,67 15,65
6 Shaquille Bleecke Rotterdam 15,23 15,08 X X 15,42 X 15,42 17,15
7 Mattijs Mols AV Attila 14,70 X X 15,07 13,65 15,41 15,41 15,37
8 Kay Olofsen SAV X 13,87 14,80 14,39 X 14,80 14,80 15,32

Uitslagen Hoogspringen Senioren mannen

# Naam 1.801.901.952.002.052.082.112.14ResOBP
1 Sven van Merode Spado O O O O XO XXX 2,11 2,15
2 Jan Peter Larsen ARV Ilion XO XO O XXO XXX 2,11 2,05
3 Dion van Kessel ARV Ilion O XO O XXX 2,08 2,15
4 Marius Wouters HLLS O O XO XXX 2,08 2,13
5 Peter Siers Ciko `66 O O O XXX 2,05 2,15
6 Tymon de Jonge ARV Ilion O O XXO XXX 2,00 2,00
7 Hidde ter Woord DVTR O XXX 1,95 2,06
8 Daniël Leyba Haag O O XXX 1,90 2,00
9 Sander Smits AVGM O XO XX- X 1,90 1,90
10 Lars Dirkzwager Zeeland O XXX 1,80 1,95
Jari Kouwen AV PEC 1910 XXX NM 1,87

Uitslagen Hink-stap-springen Senioren mannen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Tarik Tahiri Rotterdam 14,06 14,54 14,42 14,46 14,47 14,67 14,67 15,11
2 Joshua Record AV 1923 13,85 14,13 14,40 14,11 13,86 14,41 14,41 14,86
3 Sergio van der Meide PAC 13,96 13,97 X 13,91 13,98 14,39 14,39 13,88
4 Robin Coops HLLS 13,75 13,96 X 14,02 14,08 14,31 14,31 14,09
5 Hent van Schoten PH 13,51 13,83 13,41 - 13,44 - 13,83 13,85
6 Thomas Ticheloven AV Lycurgus 13,57 13,57 X X 13,80 13,59 13,80 14,04
7 Brett Duff AV Sparta 13,58 13,69 13,70 X 13,75 X 13,75 13,46
8 Joey Blangé SPOB X 13,00 13,12 13,34 X 13,61 13,61 13,49
9 Thierry Belt Altis 13,19 12,98 13,19 13,96

Uitslagen Polsstokhoogspringen Senioren mannen

# Naam 4.254.454.654.754.854.955.055.155.255.45ResOBP
1 Menno Vloon AV Lycurgus O - O XXX 5,25 5,20
2 Koen Koenders PH XO - O XXO XXX 5,05 4,95
3 Timo de Water ARV Ilion O XO XXX 4,85 5,05
3 Sam Kranse PAC O O O XO XXX 4,85 5,00
5 Christian ...berdorfer GACH O XXO O XO XXX 4,85 4,73
6 Jakob Pütz PH XO XO XXO XXO XXX 4,85 4,70
7 Steven Eleonora Phanos O XO XXO XXX 4,75 4,73
8 Neal Ott De Spartaan O O XXX 4,45 4,60
9 Alex Van Zutphen AAV `36 XO XXX 4,45 4,90
9 Glenn Kunst Haag XO XXX 4,45 5,03
Koen Stapel ARV Ilion XXX NM 4,65

Uitslagen Verspringen Senioren mannen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Rik Taam AV Zaanland 6,89 6,86 7,00 7,00 X 7,30 7,30 7,16
2 Dudly Boeldak Rotterdam X X 6,91 7,03 7,20 X 7,20 7,60
3 Joeri van der Hooft AAC 7,06 7,02 7,00 7,00 7,14 7,18 7,18 7,13
4 Lauri Hulleman DVTR 6,78 X X X 7,10 6,97 7,10 7,32
5 Fabian Biondina Spado 6,47 6,72 6,90 X 6,92 X 6,92 6,93
6 Ranki Oberoi Rotterdam 6,86 6,77 X 6,86 6,73 6,85 6,86 7,13
7 David Cairo Phanos 6,55 X 6,67 X 6,67 X 6,67 6,87
8 Olav Donker PH 6,47 6,56 6,55 6,46 6,59 6,60 6,60 6,91
9 Bram Ruissen Rotterdam X 6,56 6,48 6,56 7,02
10 Noah Chokri Rotterdam X X 6,56 6,56 7,08
11 Thomas Ticheloven AV Lycurgus 6,29 6,36 X 6,36 6,81
12 Trystan de Weerdt AAV `36 6,34 6,32 6,32 6,34 6,81