Atleten 'Senioren mannen'

Snr Naam Onderdelen Startgroep 60m60m_hf60m_f200m200m_f400m400m_f800m800m_f1500m3000m60mH60mH_fKogelHoogHSSPolshoogVer
1 Dennis Buys Avantri 60m
200m
Msen - 60mMsen - 200m ----------------
2 Patrick Cronie PH Kogel
Msen - Kogel -----------------
4 Sven Poelmann AAC Kogel
Msen - Kogel -----------------
6 Rutger Postma AV Atverni 60m
Msen - 60m -----------------
7 Jochem Dobber AV Suomi 400m
400m_f
Msen - 400mMsen - 400m_f ----------------
8 Dré Pinas Phanos 400m
Msen - 400m -----------------
9 Rudi Meinen AVA `70 400m
Msen - 400m -----------------
12 Rutger Koppelaar ARV Ilion Polshoog
Msen - Polshoog -----------------
13 Wouter Vr...wenvelder Haag 60m
Msen - 60m -----------------
15 Jören Oosterlaken AV Sparta 60m
400m
Msen - 60mMsen - 400m ----------------
16 Mathijs Dirks Leiden 400m
Msen - 400m -----------------
17 Erik Cadée PH Kogel
Msen - Kogel -----------------
22 Jeroen Piek Heerenveen 60m
60m_hf
Msen - 60mMsen - 60m_hf ----------------
25 Tony van Diepen Haag 400m
400m_f
800m
Msen - 400mMsen - 400m_fMsen - 800m ---------------
27 Koen Koenders PH Polshoog
Msen - Polshoog -----------------
31 Vincent Kruit AV Gouda 200m
400m
Msen - 200mMsen - 400m ----------------
32 Nout Wardenburg AV34 400m
400m_f
Msen - 400mMsen - 400m_f ----------------
33 Bram Anderiessen AKU 3000m
Msen - 3000m -----------------
35 Koen van der Wijst AV Unitas Polshoog
Msen - Polshoog -----------------
37 Justin Verheul SPOB 60m
200m
Msen - 60mMsen - 200m ----------------
40 Franklin van Anrooij AV `56 1500m
Msen - 1500m -----------------
41 Kevin Viezee AAC 800m
800m_f
Msen - 800mMsen - 800m_f ----------------
45 Valentijn Weinans Nijmegen 800m
1500m
Msen - 800mMsen - 1500m ----------------
46 Sam Kranse PAC Polshoog
Msen - Polshoog -----------------
47 Joris van Gool AV Spiridon 60m
60m_f
60m_hf
Msen - 60mMsen - 60m_fMsen - 60m_hf ---------------
49 Sjoerd Weijers Nijmegen 800m
Msen - 800m -----------------
50 Timo Brandehof HLLM 200m
200m_f
Msen - 200mMsen - 200m_f ----------------
53 Joep Van Es PH 60mH
60mH_f
Msen - 60mHMsen - 60mH_f ----------------
56 Robin Van Riel AV Attila 1500m
Msen - 1500m -----------------
59 Dion van Kessel ARV Ilion Hoog
Msen - Hoog -----------------
60 Frank Futselaar De Liemers 3000m
Msen - 3000m -----------------
61 Sven Schoonebeek AV Zaanland 3000m
Msen - 3000m -----------------
62 Dominique Zwiep Rotterdam 60m
Msen - 60m -----------------
63 Ken Leunissen AV Zuidwal 60m
200m
Msen - 60mMsen - 200m ----------------
65 Stefan Scholte AV Haarlem 60m
Msen - 60m -----------------
66 Wilbert van Vliet VRT 3000m
Msen - 3000m -----------------
68 Yunis abu Stitan Haag 800m
1500m
Msen - 800mMsen - 1500m ----------------
70 Liemarvin Bonevacia Rotterdam 200m
400m
400m_f
Msen - 200mMsen - 400mMsen - 400m_f ---------------
72 Remco Goetheer Rotterdam Kogel
Msen - Kogel -----------------
73 Ruben Sansom Maastricht 3000m
Msen - 3000m -----------------
75 Churandy Martina Rotterdam 60m
Msen - 60m -----------------
78 Ranki Oberoi Rotterdam 60m
60m_hf
Ver
Msen - 60mMsen - 60m_hfMsen - Ver ---------------
82 Gianluca Assorgia AV 1923 3000m
Msen - 3000m -----------------
86 Daniël Leyba Haag Hoog
Msen - Hoog -----------------
87 Owen Westerhout AV Trias 200m
400m
Msen - 200mMsen - 400m ----------------
88 Arjen van der Logt AV Phoenix 3000m
Msen - 3000m -----------------
89 Wesley van der Gouw PH 1500m
Msen - 1500m -----------------
90 Keitharo ...sterwolde Phanos 60m
60m_hf
Msen - 60mMsen - 60m_hf ----------------
92 Jahmal Kusmus Eindhoven 60m
Msen - 60m -----------------
94 Yassine Loukili HLLS 3000m
Msen - 3000m -----------------
95 Ronald Dekker AV Hera 400m
Msen - 400m -----------------
96 Elvis Afrifa AV 1923 60m
60m_f
60m_hf
Msen - 60mMsen - 60m_fMsen - 60m_hf ---------------
97 Robin Rietman De Liemers 1500m
3000m
Msen - 1500mMsen - 3000m ----------------
98 Kay Olofsen SAV Kogel
Msen - Kogel -----------------
99 Robin Ruijter PH 800m
Msen - 800m -----------------
101 Thomas Reijnders Altis 60m
Msen - 60m -----------------
104 Mark Roosien AV Hylas 200m
Msen - 200m -----------------
105 Robin Coops HLLS HSS
Msen - HSS -----------------
106 Martijn Meijer PH 400m
Msen - 400m -----------------
107 Dennis Hemelaar AAC Kogel
Msen - Kogel -----------------
108 Christopher Garia Rotterdam 60m
60m_hf
Msen - 60mMsen - 60m_hf ----------------
109 Jordy Visscher AV PEC 1910 400m
Msen - 400m -----------------
111 Max Polak PAC 3000m
Msen - 3000m -----------------
112 Henk-Jan Schaaphok Groningen 60m
200m
Msen - 60mMsen - 200m ----------------
113 Tom de Gelder Olympus `70 1500m
Msen - 1500m -----------------
115 Lars Woudenberg AV34 60mH
Ver
Msen - 60mHMsen - Ver ----------------
118 Shaquille Bleecke Rotterdam Kogel
Msen - Kogel -----------------
119 Thomas Ticheloven AV Lycurgus HSS
Ver
Msen - HSSMsen - Ver ----------------
122 Bram Ruissen Rotterdam Ver
Msen - Ver -----------------
124 Benjamin de Haan Rotterdam 1500m
3000m
Msen - 1500mMsen - 3000m ----------------
126 Milo Zech...allebroek Leiden 60m
60m_hf
200m
Msen - 60mMsen - 60m_hfMsen - 200m ---------------
130 Pieter Braun AV Sprint 60m
60mH
Msen - 60mMsen - 60mH ----------------
134 Sawa Bezelev AV Athlos 200m
200m_f
Msen - 200mMsen - 200m_f ----------------
135 Simon Blok Haag 60m
60m_hf
Msen - 60mMsen - 60m_hf ----------------
138 Mike Foppen AV Cifla 1500m
3000m
Msen - 1500mMsen - 3000m ----------------
139 Koen Smet Phanos 60mH
60mH_f
Msen - 60mHMsen - 60mH_f ----------------
141 Nick Marsman ACO 800m
800m_f
1500m
Msen - 800mMsen - 800m_fMsen - 1500m ---------------
142 Riq de Wit Eindhoven 60m
Msen - 60m -----------------
143 Guus Nijkamp Spado 60mH
60mH_f
Msen - 60mHMsen - 60mH_f ----------------
144 Maarten Hindriks Groningen 3000m
Msen - 3000m -----------------
146 Taymir Burnet Rotterdam 60m
60m_f
60m_hf
Msen - 60mMsen - 60m_fMsen - 60m_hf ---------------
147 Tarik Tahiri Rotterdam HSS
Msen - HSS -----------------
149 Paul Groen GACH 60mH
Msen - 60mH -----------------
151 Glenn Kunst Haag Polshoog
Msen - Polshoog -----------------
152 Marnix Kolkman AV Edam Polshoog
Msen - Polshoog -----------------
154 Daan Gielen PH 60mH
Msen - 60mH -----------------
155 Rafael Bouts U-Track 60m
200m
400m
Msen - 60mMsen - 200mMsen - 400m ---------------
156 Brian Versluis Avantri 800m
Msen - 800m -----------------
157 Rodrigo Willy Broer DVTR 60m
60m_hf
200m
Msen - 60mMsen - 60m_hfMsen - 200m ---------------
158 Luuk Wagenaar Phanos 1500m
Msen - 1500m -----------------
162 Sibren Reekers Groningen 60m
Msen - 60m -----------------
164 Daniël de Looze Phanos 800m
Msen - 800m -----------------
165 Abdiniini Hassan AV Cifla 3000m
Msen - 3000m -----------------
166 Rick Mombarg AV Argo 60m
Msen - 60m -----------------
167 Stijn van Nierop DAK 200m
400m
Msen - 200mMsen - 400m ----------------
170 Wesley van der Holst PAC 60m
60m_hf
60mH
Msen - 60mMsen - 60m_hfMsen - 60mH ---------------
171 Igor Brink DVTR 60mH
60mH_f
Msen - 60mHMsen - 60mH_f ----------------
173 Sergio van der Meide PAC HSS
Msen - HSS -----------------
174 Daan Lubberdink Ciko `66 60m
60m_hf
200m
200m_f
Msen - 60mMsen - 60m_hfMsen - 200mMsen - 200m_f --------------
175 Jurre Wildschut GACH 200m
400m
Msen - 200mMsen - 400m ----------------
176 Yvar - Schoorlemmer MPM 400m
Msen - 400m -----------------
177 Steven Eleonora Phanos Polshoog
Msen - Polshoog -----------------
179 Jelmer van...er Linden AV Statina 3000m
Msen - 3000m -----------------
180 Tijs Wijkamp Altis 400m
Msen - 400m -----------------
182 Joeri van der Hooft AAC Ver
Msen - Ver -----------------
183 Neal Ott De Spartaan Polshoog
Msen - Polshoog -----------------
186 Lauri Hulleman DVTR Ver
Msen - Ver -----------------
188 Victor van der Wel PAC 1500m
Msen - 1500m -----------------
190 Lennart de Looze AKU 400m
Msen - 400m -----------------
192 Lars van Hoeven Heerenveen 800m
Msen - 800m -----------------
193 Reinder Prince Triathlon 1500m
Msen - 1500m -----------------
194 Leslie Van...er Heyden Eindhoven 60m
Msen - 60m -----------------
196 Koen Jansen TRTL 800m
Msen - 800m -----------------
197 Daan Molleman AV Lycurgus 800m
Msen - 800m -----------------
198 Rik Taam AV Zaanland Ver
Msen - Ver -----------------
200 Sven van Merode Spado Hoog
Msen - Hoog -----------------
201 Giorgio Gravenbeek AV Atverni 60m
Msen - 60m -----------------
205 Hidde ter Woord DVTR Hoog
Msen - Hoog -----------------
208 Thymon Houben AV Unitas 800m
Msen - 800m -----------------
209 Yo Valks Phanos 200m
400m
Msen - 200mMsen - 400m ----------------
211 Jeroen van Veen Isala `96 60mH
Msen - 60mH -----------------
212 Thijmen Kupers Groningen 800m
800m_f
Msen - 800mMsen - 800m_f ----------------
213 Harmen Hoek AC TION 1500m
Msen - 1500m -----------------
214 Sander Koops SPWS 60mH
60mH_f
Msen - 60mHMsen - 60mH_f ----------------
215 Noah Chokri Rotterdam Ver
Msen - Ver -----------------
217 Solomon Bockarie Haag 60m
Msen - 60m -----------------
221 Niels Fiers AVV 60m
Msen - 60m -----------------
230 Dave Wesselink AV Trias 60mH
Msen - 60mH -----------------
231 Rik Bataille Phanos 400m
Msen - 400m -----------------
234 Pierre ten Holder AV PEC 1910 400m
Msen - 400m -----------------
236 Joeri Slagter TAS `82 1500m
Msen - 1500m -----------------
237 Jamiro Elabeidi Leiden 60m
60m_f
60m_hf
Msen - 60mMsen - 60m_fMsen - 60m_hf ---------------
240 Wessel van Veenen Groningen 800m
Msen - 800m -----------------
243 Douwe Amels AV Impala Hoog
Msen - Hoog -----------------
244 Rutger Bien AV 1923 60m
200m
Msen - 60mMsen - 200m ----------------
245 Giorganny Gaarie Rotterdam 60m
200m
400m
Msen - 60mMsen - 200mMsen - 400m ---------------
249 Remco Bos DVTR 400m
Msen - 400m -----------------
250 Jakob Pütz PH Polshoog
Msen - Polshoog -----------------
251 Jean-andre Denisia Rotterdam 60m
60m_f
60m_hf
Msen - 60mMsen - 60m_fMsen - 60m_hf ---------------
254 Bas van de Burgt GAC Gemert 60mH
Msen - 60mH -----------------
255 William van Eeken ACO 1500m
3000m
Msen - 1500mMsen - 3000m ----------------
258 Menno Vloon AV Lycurgus Polshoog
Msen - Polshoog -----------------
261 Maurik de Groot Haag 400m
Msen - 400m -----------------
262 Timo de Water ARV Ilion Polshoog
Msen - Polshoog -----------------
263 Niels te Pas LAAC Twente 3000m
Msen - 3000m -----------------
267 Isiah Emanuelson PAC 60m
60m_hf
200m
Msen - 60mMsen - 60m_hfMsen - 200m ---------------
268 Yslain Verwaal PAC 60mH
Msen - 60mH -----------------
269 Olav Donker PH 60m
Ver
Msen - 60mMsen - Ver ----------------
270 Lars Dirkzwager Zeeland Hoog
Msen - Hoog -----------------
272 Koen Stapel ARV Ilion Polshoog
Msen - Polshoog -----------------
276 Peter Siers Ciko `66 Hoog
Msen - Hoog -----------------
279 Cain Rutgers Phanos 800m
Msen - 800m -----------------
281 Bouke Bouma AV Edam 800m
Msen - 800m -----------------
282 Alex Van Zutphen AAV `36 Polshoog
Msen - Polshoog -----------------
283 Kosheen Miran Groningen 400m
Msen - 400m -----------------
284 Igor Rutka AV Zuidwal 60m
400m
Msen - 60mMsen - 400m ----------------
287 Mattijs Mols AV Attila Kogel
Msen - Kogel -----------------
288 Jari Kouwen AV PEC 1910 60mH
Hoog
Msen - 60mHMsen - Hoog ----------------
290 Koen Bonekamp AV34 400m
Msen - 400m -----------------
293 Christian ...berdorfer GACH Polshoog
Msen - Polshoog -----------------
294 August van de Weijer AV Sprint 400m
Msen - 400m -----------------
295 Terrence Agard Haag 400m
Msen - 400m -----------------
296 Roeland Heitkönig AV Haarlem 60m
Msen - 60m -----------------
299 Onyema Adigida Phanos 200m
200m_f
Msen - 200mMsen - 200m_f ----------------
300 Julius Ediagbonya Ciko `66 Hoog
Msen - Hoog -----------------
302 Daan Reintjes De Liemers 1500m
Msen - 1500m -----------------
305 Roy van Zijl DAV Kronos HSS
Msen - HSS -----------------
306 Djoao Lobles SV Noordkop 800m
Msen - 800m -----------------
310 Vincent Hazeleger Phanos 3000m
Msen - 3000m -----------------
311 Hidde Van Eijk ARV Ilion 60m
60m_hf
Msen - 60mMsen - 60m_hf ----------------
312 Trystan de Weerdt AAV `36 60mH
Ver
Msen - 60mHMsen - Ver ----------------
313 Hent van Schoten PH HSS
Msen - HSS -----------------
315 Loïc Wondel Rotterdam 60m
60m_f
60m_hf
Msen - 60mMsen - 60m_fMsen - 60m_hf ---------------
318 Jan Peter Larsen ARV Ilion Hoog
Msen - Hoog -----------------
320 Masih Djamal Ciko `66 60m
Msen - 60m -----------------
321 Terry Ringlever AV Fortuna 800m
Msen - 800m -----------------
324 Leon ten Klooster AV PEC 1910 200m
400m
400m_f
Msen - 200mMsen - 400mMsen - 400m_f ---------------
326 Yorben Ruiter PAC 1500m
3000m
Msen - 1500mMsen - 3000m ----------------
327 Niels Kok Flevo Delta 200m
400m
Msen - 200mMsen - 400m ----------------
328 Kees Janssen PH 60mH
Msen - 60mH -----------------
331 Fabian Biondina Spado HSS
Ver
Msen - HSSMsen - Ver ----------------
332 Tom de Leeuw Almere `81 1500m
Msen - 1500m -----------------
333 Marco Otten HAAS 400m
800m
Msen - 400mMsen - 800m ----------------
334 Marius Wouters HLLS Hoog
Msen - Hoog -----------------
336 Arthur van Essen Altis 60mH
Msen - 60mH -----------------
337 Twan Pormes DKEV 800m
1500m
Msen - 800mMsen - 1500m ----------------
340 Pim van Bakel PH 60m
200m
200m_f
Msen - 60mMsen - 200mMsen - 200m_f ---------------
345 Richard Douma AV Zaanland 800m
800m_f
1500m
Msen - 800mMsen - 800m_fMsen - 1500m ---------------
346 Roelf Bouwmeester AV Jahn II 60m
60m_f
60m_hf
Msen - 60mMsen - 60m_fMsen - 60m_hf ---------------
348 Ramsey Angela PAC 400m
400m_f
Msen - 400mMsen - 400m_f ----------------
349 David Cairo Phanos Ver
Msen - Ver -----------------
352 Steves Fluit U-Track 60m
60m_hf
Msen - 60mMsen - 60m_hf ----------------
353 Joppe Ketting Ciko `66 60m
Msen - 60m -----------------
354 Brian Pot Heredia AV Jahn II 60m
Msen - 60m -----------------
359 Job Beintema AV Trias 60mH
60mH_f
Msen - 60mHMsen - 60mH_f ----------------
360 Dudly Boeldak Rotterdam Ver
Msen - Ver -----------------
361 Raphael Bouju AV Feniks 60m
60m_hf
Msen - 60mMsen - 60m_hf ----------------
363 Jim Van Gorkum Rotterdam 60m
60m_f
60m_hf
200m
200m_f
Msen - 60mMsen - 60m_fMsen - 60m_hfMsen - 200mMsen - 200m_f -------------
364 Royce Zaadnoordijk Leiden 400m
Msen - 400m -----------------
367 Maarten Plaum AV Unitas 800m
800m_f
Msen - 800mMsen - 800m_f ----------------
368 Filip van den Hoven AV Lycurgus 60m
Msen - 60m -----------------
369 Anthony Rasmijn Rotterdam 200m
400m
Msen - 200mMsen - 400m ----------------
370 Menno Blom AV 1923 60m
Msen - 60m -----------------
372 Jon Schouwenaar AV 1923 200m
Msen - 200m -----------------
373 Jan Polman Nijmegen 60m
200m
Msen - 60mMsen - 200m ----------------
374 Derek van Bochove Voorne 60m
Msen - 60m -----------------
376 Thijmen Dofferhoff De Spartaan 400m
800m
Msen - 400mMsen - 800m ----------------
377 Jamaal Awad DEM 60m
Msen - 60m -----------------
379 Wicher Nijkamp Spado 60mH
60mH_f
Msen - 60mHMsen - 60mH_f ----------------
381 Brett Duff AV Sparta 60m
HSS
Msen - 60mMsen - HSS ----------------
385 Martin Oonincx Spado 400m
Msen - 400m -----------------
386 Jurriaan de Rijk Haag 400m
Msen - 400m -----------------
387 Chakir Ib... El Farok AV Zuidwal 200m
Msen - 200m -----------------
388 Tunji Abisoye Ciko `66 400m
Msen - 400m -----------------
389 Yoeri Sterenberg DVTR 400m
Msen - 400m -----------------
391 Finn van der Velden Phanos 60m
200m
Msen - 60mMsen - 200m ----------------
393 Tarik Chaatouf AV Unitas 200m
400m
Msen - 200mMsen - 400m ----------------
395 Jonathan Mutebwa AV Lycurgus 60m
Msen - 60m -----------------
396 Bastiaan den Boer Rotterdam 60m
Msen - 60m -----------------
400 Cedrych va...er Graaff CAV Energie 60m
Msen - 60m -----------------
401 Wislet de Hair Spado 60m
Msen - 60m -----------------
402 Guido de Bruijn CAV Energie 800m
Msen - 800m -----------------
403 Bram van der Jagt AV 1923 400m
Msen - 400m -----------------
404 Timo Stam Phanos 200m
Msen - 200m -----------------
406 Xavi Joy Mo-Ajok Rotterdam 60m
Msen - 60m -----------------
408 Ezra Amokwandoh AV 1923 60m
Ver
Msen - 60mMsen - Ver ----------------
412 Thomas Kwint Groningen 800m
1500m
Msen - 800mMsen - 1500m ----------------
415 Jules de Bont Phanos 60mH
60mH_f
Msen - 60mHMsen - 60mH_f ----------------
416 Sander Smits AVGM 60mH
Hoog
Msen - 60mHMsen - Hoog ----------------
420 Joshua Record AV 1923 HSS
Msen - HSS -----------------
423 Bram Buigel Groningen 800m
800m_f
Msen - 800mMsen - 800m_f ----------------
425 Quinten Ommen van AV Unitas 200m
400m
Msen - 200mMsen - 400m ----------------
426 Bob te Lindert AV Argo 1500m
Msen - 1500m -----------------
427 Joey Blangé SPOB HSS
Msen - HSS -----------------
428 Joey Blangé SPOB HSS
Msen - HSS -----------------
429 Timo Stegink Castricum 800m
Msen - 800m -----------------
430 Ruben de Vries Rotterdam 60m
Msen - 60m -----------------
431 Stefan De Vries AAC 400m
Msen - 400m -----------------
432 Boris Schram GACH Ver
Msen - Ver -----------------
433 Tymon de Jonge ARV Ilion Hoog
Msen - Hoog -----------------
435 Wim Vonk Altis 60mH
Msen - 60mH -----------------
436 Joppe Stokvis Altis 60mH
Ver
Msen - 60mHMsen - Ver ----------------
438 Sten Stein AV Impala 200m
Msen - 200m -----------------
439 Jesper Peterse AV Trias 60mH
Msen - 60mH -----------------
440 Jeroen Witteveen HLLS 60m
Msen - 60m -----------------
445 Thierry Belt Altis 60mH
HSS
Ver
Msen - 60mHMsen - HSSMsen - Ver ---------------
448 Peter Wolters AV Lycurgus 400m
Msen - 400m -----------------
453 Thijs van den Dries AV Lycurgus 400m
Msen - 400m -----------------
455 Gaeonn Meyer AV Lycurgus 60m
60m_hf
200m
Msen - 60mMsen - 60m_hfMsen - 200m ---------------
457 Gennaro Biswane Phanos 60m
Msen - 60m -----------------
458 Rody de Wolff HRRR 60mH
Ver
Msen - 60mHMsen - Ver ----------------
459 Robin Vliem AV Athlos 60mH
Msen - 60mH -----------------
461 Jorick Nijenhuis VTLS 800m
Msen - 800m -----------------
462 Rodney Hoogterp AV Impala 60m
60m_hf
Msen - 60mMsen - 60m_hf ----------------
463 Fabian Florant Haag HSS
Msen - HSS -----------------
465 Aron Koning Maastricht 800m
Msen - 800m -----------------
472 Remly Vrij Phanos 60m
60m_hf
200m
Msen - 60mMsen - 60m_hfMsen - 200m ---------------

Verenigingen 'Senioren mannen'

VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
AAC AAC 5
AAV `36 AV36 2
AC TION TION 1
ACO / Van Elderen ACO 2
AKU AKU 2
Almere `81 AM81 1
Altis ALTS 6
ARV Ilion ILIO 7
Atletiek Maastricht MSTR 2
AV 1923 AV23 8
AV Argo ARGO 2
AV Athlos ATLS 2
AV Attila ATTL 2
AV Atverni ATVN 2
AV Castricum CSTR 1
AV Cifla CFLA 2
AV Daventria 1906 DVTR 6
AV De Liemers LMRS 3
AV De Spartaan SPTN 2
AV DOKEV Anna Paulowna DKEV 1
AV Edam EDAM 2
AV Feniks FNKS 1
AV Flevo Delta FLDT 1
AV Fortuna FRTN 1
AV Generaal Michaelis AVGM 1
AV Gouda GOUD 1
AV Haarlem HRLM 2
AV Haarlemmermeer HLLM 1
AV Heerenveen HRVN 2
AV Hera HERA 1
AV Horror Sneek HRRR 1
AV Hylas HYLS 1
AV Impala IMPL 3
AV Jahn II JAHN 2
AV Lycurgus LYCG 8
AV Olympus `70 OL70 1
AV PEC 1910 PEC 4
AV Phoenix PHNX 1
AV Sparta SPRT 2
AV Spiridon SPRD 1
AV Spirit Oud Beijerland SPOB 3
AV Sprint SPRN 2
AV Statina STTN 1
AV Suomi SOMI 1
AV Trias TRAS 4
AV Triathlon Triathlon 1
AV Unitas UNTS 5
AV Valkenswaard AVV 1
AV Zaanland ZNLD 3
AV Zuidwal ZDWL 3
AV `34 Apeldoorn AV34 3
AV `56 AV56 1
AVA `70 AV70 1
Avantri AVTR 2
CAV Energie ENRG 2
Ciko `66 CIKO 6
DAK DAK 1
DAV Kronos KRNS 1
DEM DEM 1
EAC De Sperwers SPWS 1
Eindhoven Atletiek EHAT 3
GAC Gemert GACG 1
GAC Hilversum GACH 4
Groningen Atletiek GRNG 8
GSAV Vitalis VTLS 1
Haag Atletiek HAAG 11
Hellas Utrecht HLLS 4
Isala `96 ISLA 1
LAAC Twente LAAC 1
Leiden Atletiek LATL 4
Marathon Pim Mulier MPM 1
Nijmegen Atletiek NYMG 3
NSAV `t Haasje HAAS 1
PAC PAC 9
Phanos PHNS 17
Prins Hendrik PH 13
Rotterdam Atletiek RDAM 21
SAV SAV 1
Spado SPDO 6
SV Noordkop NRDK 1
TAS `82 TS82 1
U-Track UTRK 2
Venloop Running Team VRT 1
Vereniging Zeeland Atletiek Zeeland 1
Voorne Atletiek VRNE 1
WAV Tartletos TRTL 1

Uitslagen 60 meter Senioren mannen

# Naam ResReactieOBP
1 Raphael Bouju AV Feniks 6,71Q 0,1486,91
2 Joris van Gool AV Spiridon 6,71Q 0,1726,70
3 Taymir Burnet Rotterdam 6,76Q 0,1396,78
4 Christopher Garia Rotterdam 6,79Q 0,16510,29*
5 Elvis Afrifa AV 1923 6,82Q 0,1646,85
6 Roelf Bouwmeester AV Jahn II 6,86Q 0,1646,76
7 Jamiro Elabeidi Leiden 6,87Q 0,1686,81
8 Jim Van Gorkum Rotterdam 6,91Q 0,1636,86
9 Hidde Van Eijk ARV Ilion 6,93Q 0,19710,66*
9 Jean-andre Denisia Rotterdam 6,93Q 0,18910,64*
11 Loïc Wondel Rotterdam 6,94Q 0,1326,88
12 Keitharo ...sterwolde Phanos 6,96Q 0,17810,68*
13 Rodrigo Willy Broer DVTR 7,00Q 0,20210,57*
14 Milo Zech...allebroek Leiden 7,06Q 0,1617,10
15 Rodney Hoogterp AV Impala 7,06Q 0,1686,97
16 Steves Fluit U-Track 7,08Q 0,1757,15
17 Jeroen Piek Heerenveen 7,09Q 0,1467,01
18 Remly Vrij Phanos 7,09q 0,1777,05
19 Gaeonn Meyer AV Lycurgus 7,11Q 0,1927,20
20 Ranki Oberoi Rotterdam 7,13q 0,1277,19
21 Isiah Emanuelson PAC 7,13q 0,2107,09
22 Daan Lubberdink Ciko `66 7,14q 0,18910,86*
23 Brett Duff AV Sparta 7,16 0,1517,13
24 Wesley van der Holst PAC 7,17Q 0,1817,21
25 Pim van Bakel PH 7,18 0,19210,95*
26 Gennaro Biswane Phanos 7,18 0,1427,02
27 Simon Blok Haag 7,18Q 0,2057,03
28 Xavi Joy Mo-Ajok Rotterdam 7,19 0,1867,07
29 Rutger Bien AV 1923 7,19 0,1667,16
30 Rick Mombarg AV Argo 7,19 0,1717,17
31 Cedrych va...er Graaff CAV Energie 7,19 0,1747,11
32 Sibren Reekers Groningen 7,21 0,1827,21
33 Jamaal Awad DEM 7,23 0,1727,19
34 Justin Verheul SPOB 7,25 0,1817,20
35 Thomas Reijnders Altis 7,28 0,1577,17
36 Filip van den Hoven AV Lycurgus 7,29 0,1887,14
37 Jonathan Mutebwa AV Lycurgus 7,29 0,1977,06
38 Ezra Amokwandoh AV 1923 7,30 0,1957,21
39 Jan Polman Nijmegen 7,32 0,1847,19
40 Stefan Scholte AV Haarlem 7,32 0,2117,08

Uitslagen 60 meter halve finale Senioren mannen

# Naam ResReactieQm
1 Joris van Gool AV Spiridon 6,70Q 0,1336,71
2 Roelf Bouwmeester AV Jahn II 6,73Q 0,1506,86
3 Taymir Burnet Rotterdam 6,74Q 0,1526,76
4 Elvis Afrifa AV 1923 6,78Q 0,1526,82
5 Jamiro Elabeidi Leiden 6,78Q 0,1626,87
6 Loïc Wondel Rotterdam 6,85q 0,1426,94
7 Jean-andre Denisia Rotterdam 6,86Q 0,1636,93
8 Jim Van Gorkum Rotterdam 6,90q 0,1426,91
9 Hidde Van Eijk ARV Ilion 6,92 0,1796,93
10 Rodrigo Willy Broer DVTR 6,94 0,1667,00
11 Keitharo ...sterwolde Phanos 7,01 0,1886,96
12 Remly Vrij Phanos 7,02 0,1547,09
13 Gaeonn Meyer AV Lycurgus 7,07 0,1697,11
14 Simon Blok Haag 7,11 0,1907,18
15 Rodney Hoogterp AV Impala 7,11 0,1807,06
16 Ranki Oberoi Rotterdam 7,12 0,1507,13
17 Steves Fluit U-Track 7,12 0,1907,08
18 Daan Lubberdink Ciko `66 7,12 0,2007,14
19 Jeroen Piek Heerenveen 7,13 0,1387,09
20 Milo Zech...allebroek Leiden 7,14 0,1797,06
21 Isiah Emanuelson PAC 7,16 0,2237,13
22 Wesley van der Holst PAC 7,16 0,1867,17
Christopher Garia Rotterdam DQ 6,79
Raphael Bouju AV Feniks DNS 6,71

Uitslagen 60 meter finale Senioren mannen

# Naam ResReactieQm
1 Joris van Gool AV Spiridon 6,63 0,1576,70
2 Jamiro Elabeidi Leiden 6,71 0,1596,78
3 Elvis Afrifa AV 1923 6,74 0,1576,78
4 Roelf Bouwmeester AV Jahn II 6,75 0,1746,73
5 Taymir Burnet Rotterdam 6,77 0,1636,74
6 Loïc Wondel Rotterdam 6,86 0,1576,85
7 Jean-andre Denisia Rotterdam 6,90 0,1706,86
8 Jim Van Gorkum Rotterdam 6,91 0,1716,90

Uitslagen 200 meter Senioren mannen

# Naam ResReactieOBP
1 Sawa Bezelev AV Athlos 21,73Q 0,19221,92
2 Pim van Bakel PH 21,80Q 0,25022,15
3 Onyema Adigida Phanos 21,96Q 0,18121,04
4 Daan Lubberdink Ciko `66 22,02Q 0,24921,61
5 Jim Van Gorkum Rotterdam 22,04q 0,12921,71
6 Timo Brandehof HLLM 22,20q 0,20722,20
7 Isiah Emanuelson PAC 22,53 0,22122,56
8 Jon Schouwenaar AV 1923 22,55 0,22721,86
9 Milo Zech...allebroek Leiden 22,68 0,17922,39
10 Jurre Wildschut GACH 22,73 0,20423,06
11 Gaeonn Meyer AV Lycurgus 22,80 0,22622,90
12 Tarik Chaatouf AV Unitas 22,84 0,14022,35
13 Vincent Kruit AV Gouda 22,97 0,18822,67
14 Ken Leunissen AV Zuidwal 23,13 0,25222,68
15 Mark Roosien AV Hylas 23,38 0,19423,14
16 Sten Stein AV Impala 23,50 0,18422,88
17 Finn van der Velden Phanos 23,81 0,18123,22
18 Giorganny Gaarie Rotterdam 24,00 0,13022,84
Remly Vrij Phanos DQ 0,15323,11
Rutger Bien AV 1923 DQ 0,16622,59
Rodrigo Willy Broer DVTR DQ 0,17421,39
Justin Verheul SPOB DQ 0,23022,89

Uitslagen 200 meter finale Senioren mannen

# Naam ResReactieQm
1 Onyema Adigida Phanos 21,32 0,17321,96
2 Sawa Bezelev AV Athlos 21,75 0,23721,73
3 Pim van Bakel PH 21,76 0,22021,80
4 Daan Lubberdink Ciko `66 22,27 0,20322,02
5 Timo Brandehof HLLM 22,72 0,16922,20
Jim Van Gorkum Rotterdam DNS 0,68022,04

Uitslagen 400 meter Senioren mannen

# Naam ResReactieOBP
1 Ramsey Angela PAC 47,28Q 0,15246,93
2 Liemarvin Bonevacia Rotterdam 47,30Q 45,03
3 Tony van Diepen Haag 47,40Q 0,20847,29
4 Nout Wardenburg AV34 47,54q 0,20947,56
5 Jochem Dobber AV Suomi 47,72Q 0,20746,45
6 Leon ten Klooster AV PEC 1910 48,55q 0,17550,02
7 Anthony Rasmijn Rotterdam 48,99 0,14047,73
8 Royce Zaadnoordijk Leiden 49,07 0,21849,74
9 Jurre Wildschut GACH 49,20 0,22549,94
10 Owen Westerhout AV Trias 49,62 0,23750,08
11 Pierre ten Holder AV PEC 1910 49,63 49,23
12 Jordy Visscher AV PEC 1910 49,79 0,18248,71
13 Tarik Chaatouf AV Unitas 50,04 0,14148,62
14 Vincent Kruit AV Gouda 50,27 50,21
15 Peter Wolters AV Lycurgus 50,28 49,83
16 Tunji Abisoye Ciko `66 50,29 0,26850,07
17 Maurik de Groot Haag 50,61 50,28
18 Bram van der Jagt AV 1923 50,74 0,16350,48
19 Kosheen Miran Groningen 50,83 0,18550,34
20 Ronald Dekker AV Hera 50,89 0,16749,33
21 Tijs Wijkamp Altis 51,65 0,19950,82
22 Yoeri Sterenberg DVTR 52,44 0,20450,78
23 Remco Bos DVTR 52,80 0,22349,35
Igor Rutka AV Zuidwal DQ 48,60

Uitslagen 400 meter finale Senioren mannen

# Naam ResReactieQm
1 Tony van Diepen Haag 46,81 0,17747,40
2 Liemarvin Bonevacia Rotterdam 46,87 0,13947,30
3 Jochem Dobber AV Suomi 47,31 0,21347,72
4 Ramsey Angela PAC 47,55 0,16347,28
5 Nout Wardenburg AV34 47,61 0,19847,54
6 Leon ten Klooster AV PEC 1910 49,81 0,18548,55

Uitslagen 800 meter Senioren mannen

# Naam ResOBP
1 Thijmen Kupers Groningen 1:48,58Q 1:47,81
2 Richard Douma AV Zaanland 1:48,90q 1:54,03
3 Bram Buigel Groningen 1:49,18q 1:51,50
4 Djoao Lobles SV Noordkop 1:51,49 1:50,39
5 Kevin Viezee AAC 1:52,18Q 1:47,74
6 Lars van Hoeven Heerenveen 1:52,25 1:51,46
7 Maarten Plaum AV Unitas 1:53,51Q 1:50,14
8 Nick Marsman ACO 1:53,80Q 1:49,42
9 Valentijn Weinans Nijmegen 1:53,90 1:49,05
10 Marco Otten HAAS 1:54,04 1:54,15
11 Robin Ruijter PH 1:54,04 1:53,24
12 Sjoerd Weijers Nijmegen 1:54,06 1:54,78
13 Wessel van Veenen Groningen 1:54,37 1:51,50
14 Twan Pormes DKEV 1:54,74 1:53,41
15 Brian Versluis Avantri 1:55,49 1:53,72
16 Koen Jansen TRTL 1:55,66 1:53,86
17 Guido de Bruijn CAV Energie 1:56,38 1:57,73
18 Daniël de Looze Phanos 1:57,88 1:52,26
19 Cain Rutgers Phanos 1:58,06 1:54,84
20 Terry Ringlever AV Fortuna 1:58,29 1:54,85
21 Timo Stegink Castricum 1:58,40 1:56,52
22 Thijmen Dofferhoff De Spartaan 1:58,65 1:56,36
23 Thymon Houben AV Unitas 1:59,62 1:57,29
24 Aron Koning Maastricht 1:59,65 1:55,57
25 Bouke Bouma AV Edam 2:02,95 1:58,59

Uitslagen 800 meter finale Senioren mannen

# Naam ResQm
1 Thijmen Kupers Groningen 1:47,63 1:48,58
2 Maarten Plaum AV Unitas 1:50,17 1:53,51
3 Nick Marsman ACO 1:50,86 1:53,80
4 Bram Buigel Groningen 1:51,60 1:49,18
Richard Douma AV Zaanland DQ 1:48,90
Kevin Viezee AAC DNF 1:52,18

Uitslagen 60 meter horden Senioren mannen

# Naam ResReactieOBP
1 Koen Smet Phanos 7,85Q 0,1887,65
2 Jules de Bont Phanos 8,04Q 0,1368,16
3 Job Beintema AV Trias 8,15Q 0,1298,02
4 Sander Koops SPWS 8,18Q 0,2018,11
5 Wicher Nijkamp Spado 8,22Q 0,1548,13
6 Joep Van Es PH 8,27q 0,1798,20
7 Igor Brink DVTR 8,38Q 0,1608,45
8 Guus Nijkamp Spado 8,39q 0,18914,95*
9 Dave Wesselink AV Trias 8,43 0,2098,10
10 Trystan de Weerdt AAV `36 8,45 0,2168,34
11 Yslain Verwaal PAC 8,50 0,1368,44
12 Sander Smits AVGM 8,53 0,1618,63
13 Bas van de Burgt GAC Gemert 8,56 0,2058,62
14 Jeroen van Veen Isala `96 8,57 0,1948,58
15 Jesper Peterse AV Trias 8,60 0,2368,57
16 Joppe Stokvis Altis 8,72 0,1668,72
17 Robin Vliem AV Athlos 8,76 0,1968,65
18 Lars Woudenberg AV34 8,82 0,2408,78
19 Arthur van Essen Altis 8,83 0,17115,66*
20 Wim Vonk Altis 9,09 0,1689,08
21 Daan Gielen PH 9,10 0,1949,23
22 Wesley van der Holst PAC 9,21 0,1968,95

Uitslagen 60 meter horden finale Senioren mannen

# Naam ResReactieQm
1 Koen Smet Phanos 7,75 0,1607,85
2 Job Beintema AV Trias 7,96 0,1258,15
3 Jules de Bont Phanos 8,04 0,1378,04
4 Sander Koops SPWS 8,20 0,1918,18
5 Guus Nijkamp Spado 8,22 0,1768,39
6 Joep Van Es PH 8,24 0,1758,27
7 Wicher Nijkamp Spado 8,25 0,1678,22
8 Igor Brink DVTR 8,73 0,1598,38

Uitslagen Kogelstoten 7,26 kilogram Senioren mannen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Patrick Cronie PH 17,64 19,11 18,83 18,61 18,33 19,19 19,19 19,80
2 Erik Cadée PH 17,58 X X X X X 17,58 18,50
3 Remco Goetheer Rotterdam X 17,17 X X 16,94 X 17,17 18,18
4 Sven Poelmann AAC X X 16,53 X 16,50 X 16,53 17,88
5 Dennis Hemelaar AAC 15,51 X 15,26 15,40 15,67 15,41 15,67 15,65
6 Shaquille Bleecke Rotterdam 15,23 15,08 X X 15,42 X 15,42 17,15
7 Mattijs Mols AV Attila 14,70 X X 15,07 13,65 15,41 15,41 15,37
8 Kay Olofsen SAV X 13,87 14,80 14,39 X 14,80 14,80 15,32

Uitslagen Hoogspringen Senioren mannen

# Naam 1.801.901.952.002.052.082.112.14ResOBP
1 Sven van Merode Spado O O O O XO XXX 2,11 2,15
2 Jan Peter Larsen ARV Ilion XO XO O XXO XXX 2,11 2,05
3 Dion van Kessel ARV Ilion O XO O XXX 2,08 2,15
4 Marius Wouters HLLS O O XO XXX 2,08 2,13
5 Peter Siers Ciko `66 O O O XXX 2,05 2,15
6 Tymon de Jonge ARV Ilion O O XXO XXX 2,00 2,00
7 Hidde ter Woord DVTR O XXX 1,95 2,06
8 Daniël Leyba Haag O O XXX 1,90 2,00
9 Sander Smits AVGM O XO XX- X 1,90 1,90
10 Lars Dirkzwager Zeeland O XXX 1,80 1,95
Jari Kouwen AV PEC 1910 XXX NM 1,87

Uitslagen Hink-stap-springen Senioren mannen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Tarik Tahiri Rotterdam 14,06 14,54 14,42 14,46 14,47 14,67 14,67 15,11
2 Joshua Record AV 1923 13,85 14,13 14,40 14,11 13,86 14,41 14,41 14,86
3 Sergio van der Meide PAC 13,96 13,97 X 13,91 13,98 14,39 14,39 13,88
4 Robin Coops HLLS 13,75 13,96 X 14,02 14,08 14,31 14,31 14,09
5 Hent van Schoten PH 13,51 13,83 13,41 - 13,44 - 13,83 13,85
6 Thomas Ticheloven AV Lycurgus 13,57 13,57 X X 13,80 13,59 13,80 14,04
7 Brett Duff AV Sparta 13,58 13,69 13,70 X 13,75 X 13,75 13,46
8 Joey Blangé SPOB X 13,00 13,12 13,34 X 13,61 13,61 13,49
9 Thierry Belt Altis 13,19 12,98 13,19 13,96

Uitslagen Polsstokhoogspringen Senioren mannen

# Naam 4.254.454.654.754.854.955.055.155.255.45ResOBP
1 Menno Vloon AV Lycurgus O - O XXX 5,25 5,20
2 Koen Koenders PH XO - O XXO XXX 5,05 4,95
3 Timo de Water ARV Ilion O XO XXX 4,85 5,05
3 Sam Kranse PAC O O O XO XXX 4,85 5,00
5 Christian ...berdorfer GACH O XXO O XO XXX 4,85 4,73
6 Jakob Pütz PH XO XO XXO XXO XXX 4,85 4,70
7 Steven Eleonora Phanos O XO XXO XXX 4,75 4,73
8 Neal Ott De Spartaan O O XXX 4,45 4,60
9 Alex Van Zutphen AAV `36 XO XXX 4,45 4,90
9 Glenn Kunst Haag XO XXX 4,45 5,03
Koen Stapel ARV Ilion XXX NM 4,65

Uitslagen Verspringen Senioren mannen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Rik Taam AV Zaanland 6,89 6,86 7,00 7,00 X 7,30 7,30 7,16
2 Dudly Boeldak Rotterdam X X 6,91 7,03 7,20 X 7,20 7,60
3 Joeri van der Hooft AAC 7,06 7,02 7,00 7,00 7,14 7,18 7,18 7,13
4 Lauri Hulleman DVTR 6,78 X X X 7,10 6,97 7,10 7,32
5 Fabian Biondina Spado 6,47 6,72 6,90 X 6,92 X 6,92 6,93
6 Ranki Oberoi Rotterdam 6,86 6,77 X 6,86 6,73 6,85 6,86 7,13
7 David Cairo Phanos 6,55 X 6,67 X 6,67 X 6,67 6,87
8 Olav Donker PH 6,47 6,56 6,55 6,46 6,59 6,60 6,60 6,91
9 Bram Ruissen Rotterdam X 6,56 6,48 6,56 7,02
10 Noah Chokri Rotterdam X X 6,56