Tijdschema 'Jongens Junior D1'

Print Tijdschema

Aanvang Onderdeel
13:30 80m Uitslagen
14:35 Ver
Ver 1
Uitslagen
15:15 1000m SC Uitslagen
16:10 Speer
Speer 2
Uitslagen
10:10 80mH Uitslagen
11:10 Hoog
Hoog 1
Uitslagen
13:20 Kogel
Kogel 2
Uitslagen
13:30 600m Uitslagen
14:45 1000m Uitslagen


Tijdschema

13:30u14:55u
Jongens Junior D1
Ver - Ver 1
Speer - Speer 2
Hoog - Hoog 1
Kogel - Kogel 2

Atleten 'Jongens Junior D1'

Snr Naam Onderdelen Startgroep M 80m80m_hf80m_f600m1000m SCDiscus
6 Manne Baan Leiden Meerkamp
JJD1 - Meerkamp a ------
26 Quentin Bos PAC Meerkamp
JJD1 - Meerkamp a ------
52 Tristan Demmers PAC 600m
1000m SC
Meerkamp
JJD1 - MeerkampJJD1 en JJD2 - 600mMJD en JJD... 1000m SC a ----
82 Brend Goosen AV Sparta Meerkamp
JJD1 - Meerkamp a ------
96 Finn Heuving CAV Energie Meerkamp
JJD1 - Meerkamp a ------
102 Milan van Holsteijn AV `40 600m
JJD1 en JJD2 - 600m - -----
130 Constantijn Klomp AV Sparta 1000m SC
MJD en JJD... 1000m SC - -----
136 Richard de Kort Leiden Meerkamp
JJD1 - Meerkamp a ------
181 Davey Ouwehand Leiden Meerkamp
JJD1 - Meerkamp a ------
188 Merlijn Piepenbroek ARV Ilion Meerkamp
JJD1 - Meerkamp a ------
204 Jim Putter DJA Meerkamp
JJD1 - Meerkamp a ------
219 Aiden Schenk PAC Meerkamp
JJD1 - Meerkamp a ------
220 Noah Schoonhoven AV Atverni 600m
JJD1 en JJD2 - 600m - -----
244 Dominique ...ou Bouene AV Sparta Meerkamp
JJD1 - Meerkamp a ------
248 Kenan Turegun Olympus `70 1000m SC
Meerkamp
JJD1 - MeerkampMJD en JJD... 1000m SC a -----
251 Mick van Veen Olympus `70 Meerkamp
JJD1 - Meerkamp a ------
260 Ferenc Visee Olympus `70 Meerkamp
JJD1 - Meerkamp a ------
265 Quinten de Vos PAC Meerkamp
JJD1 - Meerkamp a ------
277 Jesse Zirkzee Typhoon Meerkamp
JJD1 - Meerkamp a ------
279 Lars Zuijderduijn Rijnsoever 600m
JJD1 en JJD2 - 600m - -----

Verenigingen 'Jongens Junior D1'

VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
ARV Ilion ILIO 1
AV Atverni ATVN 1
AV Olympus `70 OL70 3
AV Rijnsoever RYNS 1
AV Sparta SPRT 3
AV `40 AV40 1
CAV Energie ENRG 1
DJA DJA 1
Leiden Atletiek LATL 3
PAC PAC 4
Typhoon TPHN 1

Uitslagen Meerkamp Jongens Junior D1

# Naam 80mVerSpeer80mHHoogKogel1000mPunten totaal
1 Jim Putter DJA 10,88 4,95 22,33 12,93 1,43 8,76 3:34,61 3690
2 Quinten de Vos PAC 11,08 4,86 22,12 13,88 1,28 6,70 3:15,77 3432
3 Jesse Zirkzee Typhoon 11,34 4,25 21,26 15,15 1,33 7,42 3:30,56 3119
4 Mick van Veen Olympus `70 11,17 4,16 18,95 16,05 1,28 6,91 3:34,91 2926
5 Dominique ...ou Bouene AV Sparta 12,04 3,75 21,01 14,84 1,33 8,02 3:47,91 2870
6 Kenan Turegun Olympus `70 11,62 4,06 18,40 14,86 1,38 6,29 3:53,49 2853
7 Richard de Kort Leiden 11,73 3,83 18,57 14,18 1,33 6,36 3:59,95 2784
8 Merlijn Piepenbroek ARV Ilion 11,87 4,00 16,23 15,57 1,43 7,70 4:05,12 2771
9 Aiden Schenk PAC 11,65 4,05 16,53 15,75 1,33 5,37 3:30,62 2770
10 Davey Ouwehand Leiden 11,33 4,36 14,36 19,03 1,28 5,89 3:19,35 2707
11 Brend Goosen AV Sparta 11,96 3,36 19,19 15,39 1,28 5,98 3:57,53 2522
12 Finn Heuving CAV Energie 12,12 3,91 NM 16,32 1,13 5,33 3:25,63 2264
13 Ferenc Visee Olympus `70 13,03 3,41 22,77 18,35 1,13 6,39 3:58,75 2181
14 Quentin Bos PAC 12,40 3,75 NM 17,04 1,28 6,07 DNS 1797
15 Manne Baan Leiden 10,75 4,91 23,60 DNS DNS DNS DNS 1654
16 Tristan Demmers PAC 12,15 3,76 21,19 DNS DNS DNS DNS 1163

Uitslagen Meerkamp 80 meter Jongens Junior D1

# Naam Res OBP
1 Manne Baan Leiden 10,75 +0.3 m/s11,01
2 Jim Putter DJA 10,88 +0.6 m/s---
3 Quinten de Vos PAC 11,08 +0.6 m/s---
4 Mick van Veen Olympus `70 11,17 +0.6 m/s---
5 Davey Ouwehand Leiden 11,33 +0.6 m/s---
6 Jesse Zirkzee Typhoon 11,34 +0.3 m/s11,34
7 Kenan Turegun Olympus `70 11,62 +0.6 m/s---
8 Aiden Schenk PAC 11,65 +0.3 m/s12,12
9 Richard de Kort Leiden 11,73 +0.3 m/s11,59
10 Merlijn Piepenbroek ARV Ilion 11,87 +0.6 m/s---
11 Brend Goosen AV Sparta 11,96 +0.3 m/s---
12 Dominique ...ou Bouene AV Sparta 12,04 +0.3 m/s---
13 Finn Heuving CAV Energie 12,12 +0.6 m/s---
14 Tristan Demmers PAC 12,15 +0.3 m/s---
15 Quentin Bos PAC 12,40 +0.3 m/s---
16 Ferenc Visee Olympus `70 13,03 +0.6 m/s---

Uitslagen Meerkamp Verspringen Jongens Junior D1

# Naam P1P2P3Res OBPPunten totaal
1 Jim Putter DJA 4,83 4,89 4,95 4,95 +1.5 m/s--- 611
2 Manne Baan Leiden 4,83 4,74 4,91 4,91 +3.0 m/s4,53 603
3 Quinten de Vos PAC 4,54 4,66 4,86 4,86 +2.2 m/s--- 593
4 Davey Ouwehand Leiden 4,36 3,20 2,00 4,36 +1.7 m/s--- 490
5 Jesse Zirkzee Typhoon 4,25 4,11 4,24 4,25 +3.5 m/s4,26 468
6 Mick van Veen Olympus `70 4,16 3,57 X 4,16 +1.4 m/s--- 450
7 Kenan Turegun Olympus `70 3,94 4,06 X 4,06 +0.8 m/s4,19 430
8 Aiden Schenk PAC 4,05 3,98 X 4,05 +3.4 m/s3,84 428
9 Merlijn Piepenbroek ARV Ilion 3,80 4,00 3,97 4,00 +3.0 m/s--- 418
10 Finn Heuving CAV Energie 3,91 3,88 3,75 3,91 +2.4 m/s--- 400
11 Richard de Kort Leiden 3,81 3,83 3,77 3,83 +1.0 m/s--- 384
12 Tristan Demmers PAC 3,76 3,64 3,24 3,76 +1.8 m/s--- 370
13 Dominique ...ou Bouene AV Sparta 3,75 X 3,66 3,75 +2.2 m/s--- 368
14 Quentin Bos PAC 3,75 3,60 3,64 3,75 +2.0 m/s--- 368
15 Ferenc Visee Olympus `70 3,27 3,38 3,41 3,41 +1.5 m/s--- 300
16 Brend Goosen AV Sparta 3,26 2,69 3,36 3,36 +1.5 m/s--- 290

Uitslagen Meerkamp 80 meter horden Jongens Junior D1

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Jim Putter DJA 12,93 +0.6 m/s--- 595
2 Quinten de Vos PAC 13,88 +0.6 m/s--- 499
3 Richard de Kort Leiden 14,18 +1.8 m/s14,41 471
4 Dominique ...ou Bouene AV Sparta 14,84 +1.8 m/s--- 415
5 Kenan Turegun Olympus `70 14,86 +1.8 m/s14,82 413
6 Jesse Zirkzee Typhoon 15,15 +1.8 m/s15,57 390
7 Brend Goosen AV Sparta 15,39 +1.8 m/s--- 371
8 Merlijn Piepenbroek ARV Ilion 15,57 +0.6 m/s--- 357
9 Aiden Schenk PAC 15,75 +1.8 m/s15,99 344
10 Mick van Veen Olympus `70 16,05 +0.6 m/s--- 323
11 Finn Heuving CAV Energie 16,32 +0.6 m/s--- 304
12 Quentin Bos PAC 17,04 +1.8 m/s--- 257
13 Ferenc Visee Olympus `70 18,35 +0.6 m/s--- 181
14 Davey Ouwehand Leiden 19,03 +0.6 m/s--- 146
Manne Baan Leiden DNS 13,78 0
Tristan Demmers PAC DNS --- 0

Uitslagen 80 meter Jongens Junior D1

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen 80 meter halve finale Jongens Junior D1

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen 80 meter finale Jongens Junior D1

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen 600 meter Jongens Junior D1

# Naam ResOBP
1 Milan van Holsteijn AV `40 1:47,77 1:47,00
2 Lars Zuijderduijn Rijnsoever 2:01,62 1:59,16
Noah Schoonhoven AV Atverni DNS 1:51,96
Tristan Demmers PAC DNS ---

Uitslagen 1000 meter steeple Jongens Junior D1

# Naam ResOBP
1 Tristan Demmers PAC 3:38,68 ---
2 Constantijn Klomp AV Sparta 3:44,96 ---
3 Kenan Turegun Olympus `70 3:50,33 ---

Uitslagen Discuswerpen Jongens Junior D1

Er zijn nog geen ingeschreven atleten