Tijdschema 'Meisjes Junior D2'

Print Tijdschema

Aanvang Onderdeel
10:40 60mH Uitslagen
11:30 Hoog
Hoog 2
Uitslagen
12:55 Hoog
Hoog 2
Uitslagen
14:00 Speer
Speer 2
Uitslagen
14:50 60m Uitslagen
15:05 Speer
Speer 2
Uitslagen
15:15 1000m SC Uitslagen
16:35 60m_hf Uitslagen
18:15 60m_f Uitslagen
10:00 Ver
Ver/hss 1
Uitslagen
10:10 Discus
Discus 1
Uitslagen
10:45 Ver
Ver/hss 1
Uitslagen
11:30 Kogel
Kogel 2
Uitslagen
12:25 Kogel
Kogel 2
Uitslagen
14:00 600m Uitslagen
14:25 1000m Uitslagen


Tijdschema

10:40u14:35u
Meisjes Junior D2
Hoog - Hoog 2
Speer - Speer 2
Speer - Speer 2
Discus - Discus 1
Kogel - Kogel 2
Kogel - Kogel 2

Atleten 'Meisjes Junior D2'

Snr Naam Onderdelen Startgroep M 60m60m_hf60m_f1000m1000m SCDiscus
3 Mounia Ahraoui AV Sparta Discus
Meerkamp
MJD2 - Mee...- groep 2JD en MD - DiscusMJD2 - Mee...- groep 1 a -----
14 Stella Benca AV `40 Meerkamp
MJD2 - Mee...- groep 2MJD2 - Mee...- groep 1 a ------
15 Maud Van Bentem AV NOP Meerkamp
MJD2 - Mee...- groep 2 a ------
17 Arusha Biekram Rotterdam 60m
60m_f
60m_hf
Meerkamp
MJD2 - ses...e 1 - 60mMJD2 - ses...e 3 - 60mMJD2 - ses...e 2 - 60mMJD2 - Mee...- groep 2MJD2 - Mee...- groep 1 a ---
22 Maaike Boers Olympus `70 1000m SC
Discus
Meerkamp
MJD2 - Mee...- groep 2MJD en JJD... 1000m SCJD en MD - Discus a ----
23 Charissa Boeters AV Sparta Meerkamp
MJD2 - Mee...- groep 2 a ------
25 Yzara van der Born AAV `36 1000m
MJD - 1000m - -----
31 Jinte Braas SAV Meerkamp
MJD2 - Mee...- groep 2 a ------
36 Lana Broers AV Hylas Meerkamp
MJD2 - Mee...- groep 2 a ------
43 Eva van Cappellen CAV Energie Meerkamp
MJD2 - Mee...- groep 2 a ------
44 Layana Chrafih PAC 1000m SC
MJD en JJD... 1000m SC - -----
54 Merel Dielessen PAC Meerkamp
MJD2 - Mee...- groep 2MJD2 - Mee...- groep 1 a ------
60 Najila Donata PAC 60m
60m_f
60m_hf
Meerkamp
MJD2 - ses...e 1 - 60mMJD2 - ses...e 3 - 60mMJD2 - ses...e 2 - 60mMJD2 - Mee...- groep 2 a ---
61 Kaitlyn van Dongeren SAV Meerkamp
MJD2 - Mee...- groep 2 a ------
63 Merlijne van Doorn AV Atverni 1000m
MJD - 1000m - -----
69 Sophie Eikendal Ciko `66 1000m
MJD - 1000m - -----
71 Evi Falkena Flevo Delta 1000m
MJD - 1000m - -----
75 Anne Maryse Fluit AV Atverni 1000m
MJD - 1000m - -----
108 Tess Jack PAC 60m
60m_f
60m_hf
MJD2 - ses...e 1 - 60mMJD2 - ses...e 3 - 60mMJD2 - ses...e 2 - 60m - ---
112 Annemaj de Jong CAV Energie Meerkamp
MJD2 - Mee...- groep 2MJD2 - Mee...- groep 1 a ------
114 Elise de Jong PAC 60m
60m_f
60m_hf
MJD2 - ses...e 1 - 60mMJD2 - ses...e 3 - 60mMJD2 - ses...e 2 - 60m - ---
117 Merel de Jong PAC Meerkamp
MJD2 - Mee...- groep 2MJD2 - Mee...- groep 1 a ------
121 Yara Karelse AV `56 60m
60m_f
60m_hf
Meerkamp
MJD2 - ses...e 1 - 60mMJD2 - ses...e 3 - 60mMJD2 - ses...e 2 - 60mMJD2 - Mee...- groep 2MJD2 - Mee...- groep 1 a ---
123 Yasmine de Kraker DNMC 60m
Meerkamp
MJD2 - ses...e 1 - 60mMJD2 - Mee...- groep 2MJD2 - Mee...- groep 1 a -----
127 Marijn Kieft AAV `36 Meerkamp
MJD2 - Mee...- groep 2MJD2 - Mee...- groep 1 a ------
134 Eva Kok Voorne Meerkamp
MJD2 - Mee...- groep 2 a ------
143 Tess Krommenhoek CAV Energie 60m
MJD2 - ses...e 1 - 60m - -----
145 Anniek de Lange Fortius 60m
60m_f
60m_hf
MJD2 - ses...e 1 - 60mMJD2 - ses...e 3 - 60mMJD2 - ses...e 2 - 60m - ---
148 Cinsi Leerdam CAV Energie 60m
60m_f
60m_hf
MJD2 - ses...e 1 - 60mMJD2 - ses...e 3 - 60mMJD2 - ses...e 2 - 60m - ---
151 Cecilia Lima CAV Energie 1000m SC
Meerkamp
MJD2 - Mee...- groep 2MJD en JJD... 1000m SCMJD2 - Mee...- groep 1 a -----
152 Evi Van der Linden CAV Energie Meerkamp
MJD2 - Mee...- groep 2MJD2 - Mee...- groep 1 a ------
157 Myrthe Van Marrewijk CAV Energie 60m
60m_f
60m_hf
Meerkamp
MJD2 - ses...e 1 - 60mMJD2 - ses...e 3 - 60mMJD2 - ses...e 2 - 60mMJD2 - Mee...- groep 2MJD2 - Mee...- groep 1 a ---
159 Olivia Matthijs CAV Energie Meerkamp
MJD2 - Mee...- groep 2 a ------
165 Hanna van der Mey PAC Discus
JD en MD - Discus - -----
173 Jana Nagtegaal AAV `36 1000m SC
Discus
Meerkamp
MJD2 - Mee...- groep 2MJD en JJD... 1000m SCJD en MD - DiscusMJD2 - Mee...- groep 1 a ----
174 Lila van Nieuwkoop CAV Energie Meerkamp
MJD2 - Mee...- groep 2 a ------
178 Sacha Oorbeek SPOB Meerkamp
MJD2 - Mee...- groep 2MJD2 - Mee...- groep 1 a ------
186 Luna Pedemonte Olympus `70 60m
60m_f
60m_hf
Discus
Meerkamp
MJD2 - ses...e 1 - 60mMJD2 - ses...e 3 - 60mMJD2 - ses...e 2 - 60mMJD2 - Mee...- groep 2JD en MD - Discus a --
190 Cristy Pieter Fortius 60m
60m_f
60m_hf
MJD2 - ses...e 1 - 60mMJD2 - ses...e 3 - 60mMJD2 - ses...e 2 - 60m - ---
197 Jikke van der Ploeg Triathlon 1000m
MJD - 1000m - -----
200 Isabel van Prehn CAV Energie Discus
Meerkamp
MJD2 - Mee...- groep 2JD en MD - Discus a -----
206 Noor ter Rahe AV Atverni 1000m
MJD - 1000m - -----
217 Chiara Van Sambeek AV `40 1000m SC
MJD en JJD... 1000m SC - -----
222 Malin Schouten AV Hera Meerkamp
MJD2 - Mee...- groep 2MJD2 - Mee...- groep 1 a ------
249 Florianne van Uden PAC Meerkamp
MJD2 - Mee...- groep 2 a ------
254 Edda van der Velden Rotterdam Meerkamp
MJD2 - Mee...- groep 2MJD2 - Mee...- groep 1 a ------
258 Madelief Verweij PAC Discus
Meerkamp
MJD2 - Mee...- groep 2JD en MD - Discus a -----
266 Jada Vredebregt PAC 60m
60m_f
60m_hf
Discus
MJD2 - ses...e 1 - 60mMJD2 - ses...e 3 - 60mMJD2 - ses...e 2 - 60mJD en MD - Discus - --
267 Roos De Vries PAC 60m
60m_f
60m_hf
MJD2 - ses...e 1 - 60mMJD2 - ses...e 3 - 60mMJD2 - ses...e 2 - 60m - ---
268 Angel-Lynn van Vugt AV Sprint Meerkamp
MJD2 - Mee...- groep 2MJD2 - Mee...- groep 1 a ------
272 Aafke Wijkmans AV Astylos 1000m
MJD - 1000m - -----
274 Floor Zebel Fortius Meerkamp
MJD2 - Mee...- groep 2MJD2 - Mee...- groep 1 a ------
276 Oceane Zemering Haag 60m
60m_f
60m_hf
Meerkamp
MJD2 - ses...e 1 - 60mMJD2 - ses...e 3 - 60mMJD2 - ses...e 2 - 60mMJD2 - Mee...- groep 2 a ---
280 Lotta Zuijdgeest PAC Meerkamp
MJD2 - Mee...- groep 2 a ------
281 Femke Zwaan Leiden Meerkamp
MJD2 - Mee...- groep 2 a ------

Verenigingen 'Meisjes Junior D2'

VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
AAV `36 AV36 3
AV Astylos ASTL 1
AV Atverni ATVN 3
AV Flevo Delta FLDT 1
AV Hera HERA 1
AV Hylas HYLS 1
AV NOP NOP 1
AV Olympus `70 OL70 2
AV Sparta SPRT 2
AV Spirit Oud Beijerland SPOB 1
AV Sprint SPRN 1
AV Triathlon Triathlon 1
AV `40 AV40 2
AV `56 AV56 1
CAV Energie ENRG 10
Ciko `66 CIKO 1
Dynamica ADSV DNMC 1
Fortius FORT 3
Haag Atletiek HAAG 1
Leiden Atletiek LATL 1
PAC PAC 12
Rotterdam Atletiek RDAM 2
SAV SAV 2
Voorne Atletiek VRNE 1

Uitslagen Meerkamp Meisjes Junior D2

# Naam 60mHHoogSpeerVerKogel600mPunten totaal
1 Lana Broers AV Hylas 9,76 1,48 32,57 4,50 10,23 1:48,08 3410
2 Jinte Braas SAV 10,45 1,43 17,53 4,56 9,29 1:41,35 3079
3 Charissa Boeters AV Sparta 10,51 1,43 19,86 4,44 7,64 2:00,34 2758
4 Lila van Nieuwkoop CAV Energie 10,91 1,23 22,95 4,02 9,90 1:53,16 2727
5 Eva Kok Voorne 10,57 1,43 22,29 3,69 8,34 1:56,94 2720
6 Merel Dielessen PAC 11,04 1,48 21,27 3,84 8,60 2:04,44 2649
7 Marijn Kieft AAV `36 11,49 1,33 26,43 3,98 7,36 1:54,74 2636
8 Cecilia Lima CAV Energie 12,14 1,23 25,01 3,85 8,94 1:50,72 2581
9 Angel-Lynn van Vugt AV Sprint 11,52 1,33 20,30 3,93 9,16 1:57,72 2574
10 Najila Donata PAC 13,17 1,28 30,45 3,96 7,40 1:53,40 2522
11 Edda van der Velden Rotterdam 11,27 1,38 16,44 4,33 7,96 2:03,37 2520
12 Malin Schouten AV Hera 11,39 1,28 19,60 3,94 7,89 1:54,04 2518
13 Luna Pedemonte Olympus `70 13,37 1,33 27,65 3,80 10,49 2:07,05 2472
14 Maud Van Bentem AV NOP 12,96 1,48 15,74 3,72 9,12 1:57,58 2427
15 Lotta Zuijdgeest PAC 10,91 1,33 15,94 3,63 8,59 2:01,96 2418
16 Oceane Zemering Haag 11,99 1,38 16,26 4,21 6,71 1:57,43 2413
17 Yara Karelse AV `56 12,09 1,38 14,54 4,10 7,92 2:07,09 2308
18 Femke Zwaan Leiden 11,34 1,28 17,91 3,17 9,49 2:05,42 2292
19 Kaitlyn van Dongeren SAV 11,62 1,28 17,77 3,17 8,04 1:56,08 2287
20 Yasmine de Kraker DNMC 10,87 1,28 12,20 3,49 7,69 1:59,81 2250
21 Myrthe Van Marrewijk CAV Energie 11,49 1,38 14,45 3,76 7,23 2:10,50 2228
22 Evi Van der Linden CAV Energie 12,17 1,33 12,81 4,00 7,71 2:12,43 2137
23 Maaike Boers Olympus `70 12,80 1,13 18,73 3,68 7,55 1:59,42 2122
24 Arusha Biekram Rotterdam 12,70 1,23 12,38 3,83 7,90 2:06,30 2042
25 Annemaj de Jong CAV Energie 12,35 1,28 20,37 4,12 8,91 DNS 2032
26 Madelief Verweij PAC 13,57 1,38 16,88 3,57 6,59 2:13,79 1987
27 Floor Zebel Fortius 12,27 1,13 16,48 3,40 7,87 2:18,36 1901
28 Eva van Cappellen CAV Energie 13,25 1,23 15,77 3,18 6,96 2:18,55 1777
29 Merel de Jong PAC 12,44 1,13 15,31 3,46 4,91 2:09,61 1771
30 Olivia Matthijs CAV Energie 12,76 1,28 8,33 2,64 6,10 2:16,96 1525
31 Mounia Ahraoui AV Sparta 14,35 1,03 18,16 3,08 7,47 DNF 1361
32 Sacha Oorbeek SPOB 11,96 1,28 17,09 DNS DNS DNS 1093
33 Isabel van Prehn CAV Energie DNS DNS 14,58 2,64 7,95 2:15,01 1054
34 Florianne van Uden PAC 11,47 1,23 DNS DNS DNS DNS 840
35 Stella Benca AV `40 13,13 DNS DNS DNS DNS DNS 274
36 Jana Nagtegaal AAV `36 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0

Uitslagen Meerkamp 60 meter horden (76cm) Meisjes Junior D2

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Lana Broers AV Hylas 9,76 +0.6 m/s9,76 644
2 Jinte Braas SAV 10,45 +0.6 m/s10,35 548
3 Charissa Boeters AV Sparta 10,51 +0.6 m/s10,63 541
4 Eva Kok Voorne 10,57 +0.6 m/s10,54 533
5 Yasmine de Kraker DNMC 10,87 +1.2 m/s--- 497
6 Lila van Nieuwkoop CAV Energie 10,91 +0.2 m/s11,23 492
6 Lotta Zuijdgeest PAC 10,91 +0.6 m/s10,39 492
8 Merel Dielessen PAC 11,04 +0.6 m/s10,66 477
9 Edda van der Velden Rotterdam 11,27 +1.1 m/s--- 451
10 Femke Zwaan Leiden 11,34 +0.2 m/s11,14 443
11 Malin Schouten AV Hera 11,39 +0.8 m/s--- 438
12 Florianne van Uden PAC 11,47 +0.6 m/s11,08 429
13 Marijn Kieft AAV `36 11,49 +0.2 m/s11,51 427
13 Myrthe Van Marrewijk CAV Energie 11,49 +0.8 m/s--- 427
15 Angel-Lynn van Vugt AV Sprint 11,52 +0.6 m/s10,80 424
16 Kaitlyn van Dongeren SAV 11,62 +1.1 m/s--- 413
17 Sacha Oorbeek SPOB 11,96 +0.8 m/s--- 379
18 Oceane Zemering Haag 11,99 +1.1 m/s--- 376
19 Yara Karelse AV `56 12,09 +0.2 m/s11,70 366
20 Cecilia Lima CAV Energie 12,14 +1.2 m/s12,72 361
21 Evi Van der Linden CAV Energie 12,17 +0.8 m/s--- 358
22 Floor Zebel Fortius 12,27 +0.8 m/s--- 349
23 Annemaj de Jong CAV Energie 12,35 +1.1 m/s--- 342
24 Merel de Jong PAC 12,44 +1.2 m/s--- 333
25 Arusha Biekram Rotterdam 12,70 +1.2 m/s13,03 310
26 Olivia Matthijs CAV Energie 12,76 +1.1 m/s--- 305
27 Maaike Boers Olympus `70 12,80 +0.8 m/s--- 302
28 Maud Van Bentem AV NOP 12,96 +0.2 m/s11,56 288
29 Stella Benca AV `40 13,13 +0.8 m/s--- 274
30 Najila Donata PAC 13,17 +0.2 m/s11,71 271
31 Eva van Cappellen CAV Energie 13,25 +1.1 m/s--- 264
32 Luna Pedemonte Olympus `70 13,37 +1.2 m/s11,87 255
33 Madelief Verweij PAC 13,57 +1.2 m/s13,63 239
34 Mounia Ahraoui AV Sparta 14,35 +1.1 m/s--- 183
Jana Nagtegaal AAV `36 DNS 11,45 0
Isabel van Prehn CAV Energie DNS 13,14 0

Uitslagen Meerkamp Hoogspringen Meisjes Junior D2

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Maud Van Bentem AV NOP 1,48 1,47 607
1 Lana Broers AV Hylas 1,48 --- 607
1 Merel Dielessen PAC 1,48 --- 607
4 Charissa Boeters AV Sparta 1,43 --- 566
4 Jinte Braas SAV 1,43 1,35 566
4 Eva Kok Voorne 1,43 1,41 566
7 Myrthe Van Marrewijk CAV Energie 1,38 --- 524
7 Oceane Zemering Haag 1,38 --- 524
7 Madelief Verweij PAC 1,38 1,46 524
7 Yara Karelse AV `56 1,38 1,42 524
7 Edda van der Velden Rotterdam 1,38 --- 524
12 Marijn Kieft AAV `36 1,33 1,30 484
12 Luna Pedemonte Olympus `70 1,33 1,36 484
12 Evi Van der Linden CAV Energie 1,33 --- 484
12 Lotta Zuijdgeest PAC 1,33 1,32 484
12 Angel-Lynn van Vugt AV Sprint 1,33 1,30 484
17 Femke Zwaan Leiden 1,28 1,35 448
17 Kaitlyn van Dongeren SAV 1,28 --- 448
17 Malin Schouten AV Hera 1,28 --- 448
17 Olivia Matthijs CAV Energie 1,28 --- 448
17 Annemaj de Jong CAV Energie 1,28 --- 448
17 Najila Donata PAC 1,28 1,23 448
17 Yasmine de Kraker DNMC 1,28 --- 448
17 Sacha Oorbeek SPOB 1,28 --- 448
25 Lila van Nieuwkoop CAV Energie 1,23 1,20 411
25 Cecilia Lima CAV Energie 1,23 1,28 411
25 Eva van Cappellen CAV Energie 1,23 --- 411
25 Florianne van Uden PAC 1,23 1,33 411
25 Arusha Biekram Rotterdam 1,23 --- 411
30 Maaike Boers Olympus `70 1,13 --- 338
30 Merel de Jong PAC 1,13 --- 338
30 Floor Zebel Fortius 1,13 --- 338
33 Mounia Ahraoui AV Sparta 1,03 --- 264
Jana Nagtegaal AAV `36 DNS 1,50 0
Stella Benca AV `40 DNS --- 0
Isabel van Prehn CAV Energie DNS 1,10 0

Uitslagen Meerkamp Speerwerpen Meisjes Junior D2

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Lana Broers AV Hylas 32,57 --- 534
2 Najila Donata PAC 30,45 28,01 502
3 Luna Pedemonte Olympus `70 27,65 32,10 458
4 Marijn Kieft AAV `36 26,43 24,19 438
5 Cecilia Lima CAV Energie 25,01 21,76 414
6 Lila van Nieuwkoop CAV Energie 22,95 15,96 378
7 Eva Kok Voorne 22,29 19,94 366
8 Merel Dielessen PAC 21,27 --- 348
9 Annemaj de Jong CAV Energie 20,37 --- 331
10 Angel-Lynn van Vugt AV Sprint 20,30 17,27 330
11 Charissa Boeters AV Sparta 19,86 --- 321
12 Malin Schouten AV Hera 19,60 --- 316
13 Maaike Boers Olympus `70 18,73 --- 299
14 Mounia Ahraoui AV Sparta 18,16 --- 288
15 Femke Zwaan Leiden 17,91 22,12 283
16 Kaitlyn van Dongeren SAV 17,77 --- 280
17 Jinte Braas SAV 17,53 18,29 275
18 Sacha Oorbeek SPOB 17,09 --- 266
19 Madelief Verweij PAC 16,88 18,29 262
20 Floor Zebel Fortius 16,48 --- 254
21 Edda van der Velden Rotterdam 16,44 --- 253
22 Oceane Zemering Haag 16,26 --- 249
23 Lotta Zuijdgeest PAC 15,94 DNS 242
24 Eva van Cappellen CAV Energie 15,77 --- 239
25 Maud Van Bentem AV NOP 15,74 18,23 238
26 Merel de Jong PAC 15,31 --- 229
27 Isabel van Prehn CAV Energie 14,58 13,69 213
28 Yara Karelse AV `56 14,54 --- 212
29 Myrthe Van Marrewijk CAV Energie 14,45 --- 210
30 Evi Van der Linden CAV Energie 12,81 --- 172
31 Arusha Biekram Rotterdam 12,38 15,46 162
32 Yasmine de Kraker DNMC 12,20 --- 157
33 Olivia Matthijs CAV Energie 8,33 --- 54
Jana Nagtegaal AAV `36 DNS 22,12 0
Stella Benca AV `40 DNS --- 0
Florianne van Uden PAC DNS 14,51 0

Uitslagen Meerkamp Verspringen Meisjes Junior D2

# Naam P1P2P3Res OBPPunten totaal
1 Jinte Braas SAV 4,42 4,56 X 4,56 -1.2 m/s4,39 531
2 Lana Broers AV Hylas 4,36 X 4,50 4,50 -1.3 m/s--- 519
3 Charissa Boeters AV Sparta 4,22 4,28 4,44 4,44 -1.4 m/s--- 506
4 Edda van der Velden Rotterdam X 4,09 4,33 4,33 -0.6 m/s--- 484
5 Oceane Zemering Haag 4,13 4,21 4,17 4,21 -0.9 m/s--- 460
6 Annemaj de Jong CAV Energie 4,12 3,88 X 4,12 -1.2 m/s--- 442
7 Yara Karelse AV `56 3,85 4,10 X 4,10 -0.8 m/s4,27 438
8 Lila van Nieuwkoop CAV Energie 4,02 3,95 3,75 4,02 -0.9 m/s4,07 422
9 Evi Van der Linden CAV Energie 3,70 4,00 3,86 4,00 -0.8 m/s--- 418
10 Marijn Kieft AAV `36 3,89 3,91 3,98 3,98 -0.8 m/s3,88 414
11 Najila Donata PAC 3,89 3,75 3,96 3,96 -0.9 m/s4,16 410
12 Malin Schouten AV Hera 3,81 3,93 3,94 3,94 -0.7 m/s--- 406
13 Angel-Lynn van Vugt AV Sprint 3,88 3,93 3,80 3,93 -1.7 m/s4,25 404
14 Cecilia Lima CAV Energie X 3,77 3,85 3,85 -1.0 m/s3,98 388
15 Merel Dielessen PAC X 3,83 3,84 3,84 -0.3 m/s--- 386
16 Arusha Biekram Rotterdam 3,83 3,68 3,72 3,83 -0.8 m/s4,25 384
17 Luna Pedemonte Olympus `70 3,80 X 3,63 3,80 -0.7 m/s4,24 378
18 Myrthe Van Marrewijk CAV Energie 3,75 3,69 3,76 3,76 -0.8 m/s--- 370
19 Maud Van Bentem AV NOP 3,66 3,72 3,53 3,72 -0.9 m/s3,94 362
20 Eva Kok Voorne 3,08 3,69 3,58 3,69 -2.0 m/s4,30 356
21 Maaike Boers Olympus `70 3,68 3,54 2,79 3,68 -0.7 m/s--- 354
22 Lotta Zuijdgeest PAC 3,63 3,41 3,05 3,63 -0.8 m/s3,65 344
23 Madelief Verweij PAC 3,36 3,56 3,57 3,57 -0.6 m/s3,69 332
24 Yasmine de Kraker DNMC 3,37 X 3,49 3,49 -0.7 m/s--- 316
25 Merel de Jong PAC 3,02 3,39 3,46 3,46 -0.6 m/s--- 310
26 Floor Zebel Fortius 3,38 3,37 3,40 3,40 -0.1 m/s--- 298
27 Eva van Cappellen CAV Energie 3,12 3,18 3,11 3,18 -1.4 m/s3,29 254
28 Femke Zwaan Leiden 3,15 3,16 3,17 3,17 -0.8 m/s3,57 252
29 Kaitlyn van Dongeren SAV 3,02 3,17 3,02 3,17 -2.0 m/s--- 252
30 Mounia Ahraoui AV Sparta 3,08 2,77 2,82 3,08 -1.4 m/s--- 234
31 Olivia Matthijs CAV Energie 2,55 2,50 2,64 2,64 -0.8 m/s--- 146
32 Isabel van Prehn CAV Energie 2,64 X X 2,64 -0.8 m/s3,73 146
Jana Nagtegaal AAV `36 - - - DNS 4,00 0
Stella Benca AV `40 - - - DNS --- 0
Florianne van Uden PAC - - - DNS 4,11 0
Sacha Oorbeek SPOB - - - DNS --- 0

Uitslagen Meerkamp Kogelstoten Meisjes Junior D2

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Luna Pedemonte Olympus `70 10,49 11,63 546
2 Lana Broers AV Hylas 10,23 --- 533
3 Lila van Nieuwkoop CAV Energie 9,90 10,23 518
4 Femke Zwaan Leiden 9,49 9,52 498
5 Jinte Braas SAV 9,29 8,13 488
6 Angel-Lynn van Vugt AV Sprint 9,16 8,45 481
7 Maud Van Bentem AV NOP 9,12 9,35 479
8 Cecilia Lima CAV Energie 8,94 8,31 470
9 Annemaj de Jong CAV Energie 8,91 --- 469
10 Merel Dielessen PAC 8,60 --- 453
11 Lotta Zuijdgeest PAC 8,59 9,02 452
12 Eva Kok Voorne 8,34 8,51 439
13 Kaitlyn van Dongeren SAV 8,04 --- 423
14 Edda van der Velden Rotterdam 7,96 --- 419
15 Isabel van Prehn CAV Energie 7,95 8,11 418
16 Yara Karelse AV `56 7,92 --- 417
17 Arusha Biekram Rotterdam 7,90 8,28 416
18 Malin Schouten AV Hera 7,89 --- 415
19 Floor Zebel Fortius 7,87 --- 414
20 Evi Van der Linden CAV Energie 7,71 --- 405
21 Yasmine de Kraker DNMC 7,69 --- 404
22 Charissa Boeters AV Sparta 7,64 --- 402
23 Maaike Boers Olympus `70 7,55 --- 397
24 Mounia Ahraoui AV Sparta 7,47 --- 392
25 Najila Donata PAC 7,40 6,81 388
26 Marijn Kieft AAV `36 7,36 6,99 386
27 Myrthe Van Marrewijk CAV Energie 7,23 --- 379
28 Eva van Cappellen CAV Energie 6,96 --- 363
29 Oceane Zemering Haag 6,71 --- 349
30 Madelief Verweij PAC 6,59 6,64 342
31 Olivia Matthijs CAV Energie 6,10 --- 312
32 Merel de Jong PAC 4,91 --- 235
Jana Nagtegaal AAV `36 DNS 10,94 0
Stella Benca AV `40 DNS --- 0
Florianne van Uden PAC DNS 10,46 0
Sacha Oorbeek SPOB DNS --- 0

Uitslagen Meerkamp 600 meter Meisjes Junior D2

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Jinte Braas SAV 1:41,35 1:42,31 671
2 Lana Broers AV Hylas 1:48,08 1:50,76 573
3 Cecilia Lima CAV Energie 1:50,72 2:00,00 537
4 Lila van Nieuwkoop CAV Energie 1:53,16 1:49,92 506
5 Najila Donata PAC 1:53,40 1:52,00 503
6 Malin Schouten AV Hera 1:54,04 --- 495
7 Marijn Kieft AAV `36 1:54,74 1:57,19 487
8 Kaitlyn van Dongeren SAV 1:56,08 --- 471
9 Eva Kok Voorne 1:56,94 1:55,49 460
10 Oceane Zemering Haag 1:57,43 --- 455
11 Maud Van Bentem AV NOP 1:57,58 1:57,75 453
12 Angel-Lynn van Vugt AV Sprint 1:57,72 1:58,73 451
13 Maaike Boers Olympus `70 1:59,42 1:58,00 432
14 Yasmine de Kraker DNMC 1:59,81 --- 428
15 Charissa Boeters AV Sparta 2:00,34 --- 422
16 Lotta Zuijdgeest PAC 2:01,96 2:09,53 404
17 Edda van der Velden Rotterdam 2:03,37 --- 389
18 Merel Dielessen PAC 2:04,44 --- 378
19 Femke Zwaan Leiden 2:05,42 2:04,50 368
20 Arusha Biekram Rotterdam 2:06,30 2:08,45 359
21 Luna Pedemonte Olympus `70 2:07,05 1:58,62 351
22 Yara Karelse AV `56 2:07,09 1:49,09 351
23 Merel de Jong PAC 2:09,61 --- 326
24 Myrthe Van Marrewijk CAV Energie 2:10,50 --- 318
25 Evi Van der Linden CAV Energie 2:12,43 --- 300
26 Madelief Verweij PAC 2:13,79 2:08,89 288
27 Isabel van Prehn CAV Energie 2:15,01 2:05,10 277
28 Olivia Matthijs CAV Energie 2:16,96 --- 260
29 Floor Zebel Fortius 2:18,36 --- 248
30 Eva van Cappellen CAV Energie 2:18,55 --- 246
Jana Nagtegaal AAV `36 DNS 1:45,20 0
Stella Benca AV `40 DNS --- 0
Annemaj de Jong CAV Energie DNS --- 0
Florianne van Uden PAC DNS 2:02,50 0
Sacha Oorbeek SPOB DNS --- 0
Mounia Ahraoui AV Sparta DNF --- 0

Uitslagen 60 meter Meisjes Junior D2

# Naam Res OBP
1 Cristy Pieter Fortius 7,95Q +1.2 m/s7,92
2 Tess Jack PAC 7,97Q +1.2 m/s8,03
3 Anniek de Lange Fortius 8,31Q +1.2 m/s8,23
4 Roos De Vries PAC 8,32Q +1.1 m/s---
5 Cinsi Leerdam CAV Energie 8,48q +1.2 m/s8,49
6 Elise de Jong PAC 8,49q +1.1 m/s8,74
7 Najila Donata PAC 8,58Q +1.2 m/s8,58
8 Yara Karelse AV `56 8,76Q +1.1 m/s---
9 Arusha Biekram Rotterdam 8,77Q +1.2 m/s8,68
10 Oceane Zemering Haag 8,89Q +1.1 m/s---
11 Yasmine de Kraker DNMC 8,96 +1.1 m/s---
12 Jada Vredebregt PAC 9,10Q +1.1 m/s---
13 Myrthe Van Marrewijk CAV Energie 9,12Q +1.1 m/s---
14 Luna Pedemonte Olympus `70 9,32Q +1.1 m/s9,29

Uitslagen 60 meter halve finale Meisjes Junior D2

# Naam Res Qm
1 Cristy Pieter Fortius 7,87Q +3.2 m/s7,95
2 Tess Jack PAC 7,96Q +3.2 m/s7,97
3 Anniek de Lange Fortius 8,22Q +3.2 m/s8,31
4 Roos De Vries PAC 8,36Q +3.2 m/s8,32
5 Cinsi Leerdam CAV Energie 8,60Q +3.2 m/s8,48
5 Elise de Jong PAC 8,60Q +3.2 m/s8,49
7 Najila Donata PAC 8,65Q +2.7 m/s8,58
8 Arusha Biekram Rotterdam 8,90Q +2.7 m/s8,77
9 Yara Karelse AV `56 8,93Q +3.2 m/s8,76
10 Oceane Zemering Haag 9,03Q +2.7 m/s8,89
11 Jada Vredebregt PAC 9,19Q +2.7 m/s9,10
12 Luna Pedemonte Olympus `70 9,31Q +2.7 m/s9,32
13 Myrthe Van Marrewijk CAV Energie 11,00Q +2.7 m/s9,12

Uitslagen 60 meter finale Meisjes Junior D2

# Naam Res Qm
1 Tess Jack PAC 8,00 +2.3 m/s7,96
2 Cristy Pieter Fortius 8,02 +2.3 m/s7,87
3 Anniek de Lange Fortius 8,33 +2.3 m/s8,22
4 Roos De Vries PAC 8,42 +2.3 m/s8,36
5 Cinsi Leerdam CAV Energie 8,49 +2.3 m/s8,60
6 Elise de Jong PAC 8,55 +2.3 m/s8,60
7 Najila Donata PAC 8,57 +2.3 m/s8,65
8 Arusha Biekram Rotterdam 8,89 +1.8 m/s8,90
9 Myrthe Van Marrewijk CAV Energie 9,04 +1.8 m/s11,00
10 Luna Pedemonte Olympus `70 9,34 +1.8 m/s9,31
Oceane Zemering Haag DNS 9,03
Jada Vredebregt PAC DNS 9,19
Yara Karelse AV `56 DNS 8,93

Uitslagen 1000 meter Meisjes Junior D2

# Naam ResOBP
1 Sophie Eikendal Ciko `66 3:07,95 3:09,72
2 Evi Falkena Flevo Delta 3:10,22 3:08,28
3 Merlijne van Doorn AV Atverni 3:11,21 3:05,53
4 Yzara van der Born AAV `36 3:17,03 3:14,67
5 Aafke Wijkmans AV Astylos 3:19,64 3:24,14
6 Noor ter Rahe AV Atverni 3:20,88 3:19,04
7 Anne Maryse Fluit AV Atverni 3:22,97 3:31,73
Jikke van der Ploeg Triathlon DNS 3:08,64

Uitslagen 1000 meter steeple Meisjes Junior D2

# Naam ResOBP
1 Layana Chrafih PAC 3:20,46 3:25,44
2 Cecilia Lima CAV Energie 3:29,23 3:41,49
3 Chiara Van Sambeek AV `40 3:46,50 ---
4 Maaike Boers Olympus `70 3:55,14 ---
Jana Nagtegaal AAV `36 DNS ---

Uitslagen Discuswerpen Meisjes Junior D2

# Naam ResOBP
1 Luna Pedemonte Olympus `70 26,52 28,63
2 Isabel van Prehn CAV Energie 22,03 22,98
3 Mounia Ahraoui AV Sparta 19,53 ---
4 Jada Vredebregt PAC 19,34 ---
5 Madelief Verweij PAC 14,14 14,05
6 Hanna van der Mey PAC 14,00 16,76
7 Maaike Boers Olympus `70 13,79 ---
Jana Nagtegaal AAV `36 DNS 16,65