Tijdschema 'Meisjes Junior D1'

Print Tijdschema

Aanvang Onderdeel
10:30 60mH Uitslagen
10:55 Hoog
Hoog 1
Uitslagen
12:45 Speer
Speer 2
Uitslagen
14:55 60m Uitslagen
15:15 1000m SC Uitslagen
16:40 60m_hf Uitslagen
18:20 60m_f Uitslagen
10:00 Ver
Ver 1
Uitslagen
10:10 Discus
Discus 1
Uitslagen
11:35 Kogel
Kogel 1
Uitslagen
13:50 600m Uitslagen
14:25 1000m Uitslagen


Tijdschema

10:30u14:35u
Meisjes Junior D1
Hoog - Hoog 1
Speer - Speer 2
Discus - Discus 1
Kogel - Kogel 1

Atleten 'Meisjes Junior D1'

Snr Naam Onderdelen Startgroep M 60m60m_hf60m_f1000m1000m SCDiscus
1 Emma Aarts Maastricht 1000m SC
MJD en JJD... 1000m SC - -----
5 Dilsahnur Özata AV Sparta 1000m
MJD - 1000m - -----
7 Rosa Baarends Haag 1000m
MJD - 1000m - -----
16 Elin van den Berg Rotterdam 1000m
MJD - 1000m - -----
18 Fenne Bijlhouwer Spado Discus
JD en MD - Discus - -----
20 Georgina Blaine Spado 60m
60m_f
60m_hf
MJD1 - ses...e 1 - 60mMJD1 - ses...e 3 - 60mMJD1 - ses...e 2 - 60m - ---
28 Jade Bosman CAV Energie Meerkamp
MJD1 - Meerkamp a ------
32 Hannah den Breejen Phanos Meerkamp
MJD1 - Meerkamp a ------
42 Johanna Burchett AV Sparta Meerkamp
MJD1 - Meerkamp a ------
55 Liv-Grete Diem Typhoon Meerkamp
MJD1 - Meerkamp a ------
56 Amber van Dijke Trackstars 1000m SC
MJD en JJD... 1000m SC - -----
72 Anne Favre Leiden 60m
60m_f
60m_hf
Meerkamp
MJD1 - ses...e 1 - 60mMJD1 - ses...e 3 - 60mMJD1 - ses...e 2 - 60mMJD1 - Meerkamp a ---
73 Felicia Felter PAC 60m
60m_f
60m_hf
MJD1 - ses...e 1 - 60mMJD1 - ses...e 3 - 60mMJD1 - ses...e 2 - 60m - ---
81 Brigitte de Geus AV `56 60m
60m_hf
Meerkamp
MJD1 - ses...e 1 - 60mMJD1 - ses...e 2 - 60mMJD1 - Meerkamp a ----
89 Isabella Gurunian AV Sparta Discus
Meerkamp
MJD1 - MeerkampJD en MD - Discus a -----
100 Djayla Hoek AV Sprint 1000m
1000m SC
Meerkamp
MJD1 - MeerkampMJD - 1000mMJD en JJD... 1000m SC a ----
103 Dewina Holstein AV Sparta Discus
Meerkamp
MJD1 - MeerkampJD en MD - Discus a -----
105 Tess Homan AV `40 1000m SC
MJD en JJD... 1000m SC - -----
115 Emma de Jong OSM `75 1000m SC
MJD en JJD... 1000m SC - -----
116 Mees de Jong Rotterdam Meerkamp
MJD1 - Meerkamp a ------
155 Floortje Lusthof Olympus `70 60m
60m_f
60m_hf
Meerkamp
MJD1 - ses...e 1 - 60mMJD1 - ses...e 3 - 60mMJD1 - ses...e 2 - 60mMJD1 - Meerkamp a ---
158 Ròbin Martha PAC Meerkamp
MJD1 - Meerkamp a ------
166 Jet van Mierlo Olympus `70 60m
60m_f
60m_hf
1000m SC
Discus
Meerkamp
MJD1 - ses...e 1 - 60mMJD1 - ses...e 3 - 60mMJD1 - ses...e 2 - 60mMJD1 - MeerkampMJD en JJD... 1000m SCJD en MD - Discus a -
177 Isa Ong Leiden 60m
60m_f
60m_hf
Meerkamp
MJD1 - ses...e 1 - 60mMJD1 - ses...e 3 - 60mMJD1 - ses...e 2 - 60mMJD1 - Meerkamp a ---
183 Esmee Palm CAV Energie Meerkamp
MJD1 - Meerkamp a ------
184 Maud te Pas AV Atverni 1000m
MJD - 1000m - -----
191 Julia Pieterse De Spartaan Meerkamp
MJD1 - Meerkamp a ------
214 Evie de Roos Fit 1000m
MJD - 1000m - -----
228 Kiara Sluijpers AVON 1000m
MJD - 1000m - -----
230 Jytte Spek CAV Energie Meerkamp
MJD1 - Meerkamp a ------
236 Esmee Stok CAV Energie Meerkamp
MJD1 - Meerkamp a ------
239 Olivia Stols AV Sparta Meerkamp
MJD1 - Meerkamp a ------
243 Jasmijn van Tol Leiden 60m
60m_hf
1000m SC
MJD1 - ses...e 1 - 60mMJD1 - ses...e 2 - 60mMJD en JJD... 1000m SC - ---
247 Keysha Tujeehut Rotterdam Discus
JD en MD - Discus - -----
253 Bibi van 't Veld CAV Energie Meerkamp
MJD1 - Meerkamp a ------
255 Pearl Verbeeten CAV Energie Meerkamp
MJD1 - Meerkamp a ------

Verenigingen 'Meisjes Junior D1'

VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
Atletiek Maastricht MSTR 1
AV Atverni ATVN 1
AV De Spartaan SPTN 1
AV Olympus `70 OL70 2
AV Sparta SPRT 5
AV Sprint SPRN 1
AV `40 AV40 1
AV `56 AV56 1
AVON AVON 1
CAV Energie ENRG 6
Fit FIT 1
Haag Atletiek HAAG 1
Leiden Atletiek LATL 3
OSM `75 OSM 1
PAC PAC 2
Phanos PHNS 1
Rotterdam Atletiek RDAM 3
Spado SPDO 2
Trackstars TSNL 1
Typhoon TPHN 1

Uitslagen Meerkamp Meisjes Junior D1

# Naam 60mHHoogSpeerVerKogel600mPunten totaal
1 Jet van Mierlo Olympus `70 11,04 1,38 20,34 4,12 8,68 1:54,15 2724
2 Ròbin Martha PAC 10,93 1,38 21,38 4,00 7,88 1:53,12 2703
3 Mees de Jong Rotterdam 11,09 1,23 22,62 3,58 9,38 2:11,36 2390
4 Djayla Hoek AV Sprint 11,52 1,28 15,39 3,86 7,18 1:54,57 2357
4 Floortje Lusthof Olympus `70 13,09 1,38 16,36 3,83 9,72 2:01,19 2357
6 Johanna Burchett AV Sparta 11,59 1,28 19,33 3,43 7,83 2:00,82 2307
7 Liv-Grete Diem Typhoon 11,57 1,23 17,77 3,78 8,32 2:10,59 2238
8 Bibi van 't Veld CAV Energie 12,68 1,33 15,09 3,53 7,73 1:57,06 2209
9 Julia Pieterse De Spartaan 12,22 1,28 18,28 3,51 7,77 2:04,97 2194
10 Isa Ong Leiden 11,88 1,18 12,86 4,00 7,52 2:05,72 2112
11 Esmee Stok CAV Energie 12,02 1,18 13,53 3,75 8,10 2:06,42 2087
12 Jade Bosman CAV Energie 12,12 1,18 11,69 3,97 8,01 2:05,67 2081
13 Olivia Stols AV Sparta 12,94 1,23 11,42 3,86 7,05 2:12,63 1895
14 Esmee Palm CAV Energie 13,85 1,23 14,88 3,37 7,41 2:06,04 1890
15 Isabella Gurunian AV Sparta 13,09 1,13 16,19 3,15 6,49 2:06,96 1799
16 Jytte Spek CAV Energie 13,56 1,03 14,34 3,55 5,96 2:02,08 1745
17 Hannah den Breejen Phanos 18,91 1,23 13,07 3,99 9,22 2:19,46 1728
18 Anne Favre Leiden 13,12 1,08 14,35 2,83 7,17 2:18,39 1590
19 Brigitte de Geus AV `56 11,41 1,28 12,44 DNS DNS DNS 1046
20 Dewina Holstein AV Sparta 20,30 1,13 12,80 NM 6,22 2:23,15 1039
21 Pearl Verbeeten CAV Energie 15,38 NM 12,99 2,83 6,17 2:37,29 902

Uitslagen Meerkamp 60 meter horden (76cm) Meisjes Junior D1

# Naam Res OBPPunten totaal
1 Ròbin Martha PAC 10,93 +1.3 m/s--- 489
2 Jet van Mierlo Olympus `70 11,04 +0.4 m/s--- 477
3 Mees de Jong Rotterdam 11,09 +0.9 m/s10,87 471
4 Brigitte de Geus AV `56 11,41 +0.9 m/s11,02 435
5 Djayla Hoek AV Sprint 11,52 +0.9 m/s11,47 424
6 Liv-Grete Diem Typhoon 11,57 +0.9 m/s11,48 418
7 Johanna Burchett AV Sparta 11,59 +0.9 m/s11,68 416
8 Isa Ong Leiden 11,88 +0.9 m/s11,43 387
9 Esmee Stok CAV Energie 12,02 +0.9 m/s11,80 373
10 Jade Bosman CAV Energie 12,12 +1.3 m/s--- 363
11 Julia Pieterse De Spartaan 12,22 +0.4 m/s--- 354
12 Bibi van 't Veld CAV Energie 12,68 +1.3 m/s--- 312
13 Olivia Stols AV Sparta 12,94 +0.4 m/s--- 290
14 Isabella Gurunian AV Sparta 13,09 +0.4 m/s--- 277
14 Floortje Lusthof Olympus `70 13,09 +0.4 m/s12,95 277
16 Anne Favre Leiden 13,12 +1.3 m/s--- 275
17 Jytte Spek CAV Energie 13,56 +1.3 m/s--- 240
18 Esmee Palm CAV Energie 13,85 +1.3 m/s--- 218
19 Pearl Verbeeten CAV Energie 15,38 +1.3 m/s--- 118
20 Hannah den Breejen Phanos 18,91 +0.4 m/s--- 0
21 Dewina Holstein AV Sparta 20,30 +0.4 m/s12,31 0

Uitslagen Meerkamp Hoogspringen Meisjes Junior D1

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Floortje Lusthof Olympus `70 1,38 1,40 524
1 Jet van Mierlo Olympus `70 1,38 --- 524
1 Ròbin Martha PAC 1,38 --- 524
4 Bibi van 't Veld CAV Energie 1,33 --- 484
5 Johanna Burchett AV Sparta 1,28 --- 448
5 Julia Pieterse De Spartaan 1,28 --- 448
5 Brigitte de Geus AV `56 1,28 1,45 448
5 Djayla Hoek AV Sprint 1,28 1,20 448
9 Hannah den Breejen Phanos 1,23 --- 411
9 Olivia Stols AV Sparta 1,23 --- 411
9 Esmee Palm CAV Energie 1,23 --- 411
9 Liv-Grete Diem Typhoon 1,23 --- 411
9 Mees de Jong Rotterdam 1,23 1,31 411
14 Isa Ong Leiden 1,18 1,20 374
14 Jade Bosman CAV Energie 1,18 --- 374
14 Esmee Stok CAV Energie 1,18 1,22 374
17 Dewina Holstein AV Sparta 1,13 --- 338
17 Isabella Gurunian AV Sparta 1,13 --- 338
19 Anne Favre Leiden 1,08 --- 301
20 Jytte Spek CAV Energie 1,03 --- 264
Pearl Verbeeten CAV Energie NM --- 0

Uitslagen Meerkamp Speerwerpen Meisjes Junior D1

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Mees de Jong Rotterdam 22,62 --- 372
2 Ròbin Martha PAC 21,38 --- 350
3 Jet van Mierlo Olympus `70 20,34 --- 330
4 Johanna Burchett AV Sparta 19,33 --- 311
5 Julia Pieterse De Spartaan 18,28 --- 291
6 Liv-Grete Diem Typhoon 17,77 --- 280
7 Floortje Lusthof Olympus `70 16,36 --- 251
8 Isabella Gurunian AV Sparta 16,19 --- 248
9 Djayla Hoek AV Sprint 15,39 18,79 230
10 Bibi van 't Veld CAV Energie 15,09 --- 224
11 Esmee Palm CAV Energie 14,88 --- 219
12 Anne Favre Leiden 14,35 --- 207
13 Jytte Spek CAV Energie 14,34 --- 207
14 Esmee Stok CAV Energie 13,53 --- 189
15 Hannah den Breejen Phanos 13,07 --- 178
16 Pearl Verbeeten CAV Energie 12,99 --- 176
17 Isa Ong Leiden 12,86 --- 173
18 Dewina Holstein AV Sparta 12,80 --- 172
19 Brigitte de Geus AV `56 12,44 12,00 163
20 Jade Bosman CAV Energie 11,69 --- 145
21 Olivia Stols AV Sparta 11,42 --- 138

Uitslagen Meerkamp Verspringen Meisjes Junior D1

# Naam P1P2P3Res OBPPunten totaal
1 Jet van Mierlo Olympus `70 4,10 3,98 4,12 4,12 -0.7 m/s--- 442
2 Ròbin Martha PAC 3,87 4,00 3,99 4,00 -0.8 m/s--- 418
3 Isa Ong Leiden 3,49 3,73 4,00 4,00 -0.6 m/s3,69 418
4 Hannah den Breejen Phanos X 3,68 3,99 3,99 -0.2 m/s--- 416
5 Jade Bosman CAV Energie 3,84 2,56 3,97 3,97 -1.3 m/s--- 412
6 Djayla Hoek AV Sprint 3,62 3,82 3,86 3,86 -0.8 m/s3,97 390
7 Olivia Stols AV Sparta 3,86 3,59 3,65 3,86 -1.1 m/s--- 390
8 Floortje Lusthof Olympus `70 3,73 3,74 3,83 3,83 -0.8 m/s4,03 384
9 Liv-Grete Diem Typhoon 3,78 3,70 3,47 3,78 -1.2 m/s--- 374
10 Esmee Stok CAV Energie 3,27 3,43 3,75 3,75 -0.7 m/s4,03 368
11 Mees de Jong Rotterdam 3,32 3,58 3,52 3,58 -0.5 m/s--- 334
12 Jytte Spek CAV Energie 3,37 3,55 3,48 3,55 -1.1 m/s--- 328
13 Bibi van 't Veld CAV Energie 3,53 3,38 3,39 3,53 -0.5 m/s--- 324
14 Julia Pieterse De Spartaan 2,15 3,51 3,24 3,51 -0.7 m/s--- 320
15 Johanna Burchett AV Sparta 3,39 3,43 3,28 3,43 -1.5 m/s--- 304
16 Esmee Palm CAV Energie 3,13 3,15 3,37 3,37 -0.8 m/s--- 292
17 Isabella Gurunian AV Sparta 2,91 3,15 2,90 3,15 -0.8 m/s--- 248
18 Anne Favre Leiden 2,74 2,83 X 2,83 -0.7 m/s--- 184
19 Pearl Verbeeten CAV Energie 2,36 1,60 2,83 2,83 -1.3 m/s--- 184
Dewina Holstein AV Sparta X X X NM --- 0
Brigitte de Geus AV `56 - - - DNS 4,47 0

Uitslagen Meerkamp Kogelstoten Meisjes Junior D1

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Floortje Lusthof Olympus `70 9,72 9,00 509
2 Mees de Jong Rotterdam 9,38 --- 492
3 Hannah den Breejen Phanos 9,22 --- 484
4 Jet van Mierlo Olympus `70 8,68 --- 457
5 Liv-Grete Diem Typhoon 8,32 --- 438
6 Esmee Stok CAV Energie 8,10 7,51 426
7 Jade Bosman CAV Energie 8,01 --- 422
8 Ròbin Martha PAC 7,88 --- 415
9 Johanna Burchett AV Sparta 7,83 --- 412
10 Julia Pieterse De Spartaan 7,77 --- 409
11 Bibi van 't Veld CAV Energie 7,73 --- 406
12 Isa Ong Leiden 7,52 6,70 395
13 Esmee Palm CAV Energie 7,41 --- 389
14 Djayla Hoek AV Sprint 7,18 7,10 376
15 Anne Favre Leiden 7,17 --- 375
16 Olivia Stols AV Sparta 7,05 --- 368
17 Isabella Gurunian AV Sparta 6,49 --- 336
18 Dewina Holstein AV Sparta 6,22 --- 320
19 Pearl Verbeeten CAV Energie 6,17 --- 316
20 Jytte Spek CAV Energie 5,96 --- 303
Brigitte de Geus AV `56 DNS 9,03 0

Uitslagen Meerkamp 600 meter Meisjes Junior D1

# Naam ResOBPPunten totaal
1 Ròbin Martha PAC 1:53,12 --- 507
2 Jet van Mierlo Olympus `70 1:54,15 --- 494
3 Djayla Hoek AV Sprint 1:54,57 2:02,81 489
4 Bibi van 't Veld CAV Energie 1:57,06 --- 459
5 Johanna Burchett AV Sparta 2:00,82 --- 416
6 Floortje Lusthof Olympus `70 2:01,19 2:02,00 412
7 Jytte Spek CAV Energie 2:02,08 --- 403
8 Julia Pieterse De Spartaan 2:04,97 --- 372
9 Jade Bosman CAV Energie 2:05,67 --- 365
10 Isa Ong Leiden 2:05,72 2:08,10 365
11 Esmee Palm CAV Energie 2:06,04 --- 361
12 Esmee Stok CAV Energie 2:06,42 2:11,18 357
13 Isabella Gurunian AV Sparta 2:06,96 --- 352
14 Liv-Grete Diem Typhoon 2:10,59 --- 317
15 Mees de Jong Rotterdam 2:11,36 --- 310
16 Olivia Stols AV Sparta 2:12,63 --- 298
17 Anne Favre Leiden 2:18,39 --- 248
18 Hannah den Breejen Phanos 2:19,46 --- 239
19 Dewina Holstein AV Sparta 2:23,15 --- 209
20 Pearl Verbeeten CAV Energie 2:37,29 --- 108
Brigitte de Geus AV `56 DNS 2:04,00 0

Uitslagen 60 meter Meisjes Junior D1

# Naam Res OBP
1 Georgina Blaine Spado 8,36Q +1.2 m/s8,67
2 Felicia Felter PAC 8,44Q +1.2 m/s8,50
3 Floortje Lusthof Olympus `70 8,85Q +1.2 m/s8,93
4 Isa Ong Leiden 9,34Q +1.2 m/s9,36
5 Anne Favre Leiden 9,42Q +1.2 m/s---
6 Jet van Mierlo Olympus `70 9,45Q +1.2 m/s---
7 Jasmijn van Tol Leiden 9,61Q +1.2 m/s9,63
Brigitte de Geus AV `56 DNSQ 8,77

Uitslagen 60 meter halve finale Meisjes Junior D1

# Naam Res Qm
1 Felicia Felter PAC 8,50Q +0.7 m/s8,44
2 Georgina Blaine Spado 8,53Q +0.7 m/s8,36
3 Floortje Lusthof Olympus `70 9,04Q +0.7 m/s8,85
4 Isa Ong Leiden 9,41Q +0.7 m/s9,34
5 Anne Favre Leiden 9,50Q +0.7 m/s9,42
6 Jet van Mierlo Olympus `70 9,59Q +0.7 m/s9,45
Jasmijn van Tol Leiden DNS 9,61
Brigitte de Geus AV `56 DNS DNS

Uitslagen 60 meter finale Meisjes Junior D1

# Naam Res Qm
1 Felicia Felter PAC 8,48 +1.2 m/s8,50
2 Georgina Blaine Spado 8,54 +1.2 m/s8,53
3 Floortje Lusthof Olympus `70 8,98 +1.2 m/s9,04
Anne Favre Leiden DNS 9,50
Isa Ong Leiden DNS 9,41
Jet van Mierlo Olympus `70 DNS 9,59

Uitslagen 1000 meter Meisjes Junior D1

# Naam ResOBP
1 Kiara Sluijpers AVON 3:20,71 3:09,16
2 Evie de Roos Fit 3:20,89 3:23,33
3 Dilsahnur Özata AV Sparta 3:32,91 3:35,00
4 Djayla Hoek AV Sprint 3:34,95 3:30,58
5 Elin van den Berg Rotterdam 3:36,87 3:36,61
Maud te Pas AV Atverni DNS 3:16,92
Rosa Baarends Haag DNS 3:49,44

Uitslagen 1000 meter steeple Meisjes Junior D1

# Naam ResOBP
1 Tess Homan AV `40 3:37,58 3:33,45
2 Djayla Hoek AV Sprint 3:38,46 3:41,72
3 Jet van Mierlo Olympus `70 3:40,07 ---
4 Emma Aarts Maastricht 3:51,08 3:49,33
5 Emma de Jong OSM `75 4:02,43 ---
6 Jasmijn van Tol Leiden 4:05,34 ---
7 Amber van Dijke Trackstars 4:07,35 ---

Uitslagen Discuswerpen Meisjes Junior D1

# Naam ResOBP
1 Fenne Bijlhouwer Spado 26,57 23,84
2 Keysha Tujeehut Rotterdam 21,60 ---
3 Isabella Gurunian AV Sparta 13,97 ---
4 Dewina Holstein AV Sparta 13,48 ---
Jet van Mierlo Olympus `70 DNS ---