Categorie 'Meisjes Pupil A2'

Categorie gegevens

Deelnemers: 101
Categorie afkorting: MPA2
Berekeningswijze: Pupillen
Meerkamp:
  • 60 meter ( 1 pogingen )
  • 600 meter ( 1 pogingen )
  • Kogelstoten ( 3 pogingen )
  • Verspringen ( 3 pogingen )
  • Losse onderdelen:

    Tijdschema 'Meisjes Pupil A2'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    10:00 Ver
    Ver 1
    Uitslagen
    10:00 Ver
    Ver 2
    Uitslagen
    10:30 Ver
    Ver 2
    Uitslagen
    10:30 Ver
    Ver 1
    Uitslagen
    11:00 Ver
    Ver 1
    Uitslagen
    11:00 Ver
    Ver 2
    Uitslagen
    11:30 Ver
    Ver 2
    Uitslagen
    11:30 Ver
    Ver 1
    Uitslagen
    12:20 60m
    Sprintbaan
    Uitslagen
    14:00 Kogel
    Kogel 1
    Uitslagen
    14:00 Kogel
    Kogel 4
    Uitslagen
    14:00 Kogel
    Kogel 2
    Uitslagen
    14:00 Kogel
    Kogel 3
    Uitslagen
    14:30 Kogel
    Kogel 4
    Uitslagen
    14:30 Kogel
    Kogel 1
    Uitslagen
    14:30 Kogel
    Kogel 3
    Uitslagen
    14:30 Kogel
    Kogel 2
    Uitslagen
    15:00 600m
    Rondbaan
    Uitslagen
    15:05 600m
    Rondbaan
    Uitslagen
    15:10 600m
    Rondbaan
    Uitslagen
    15:15 600m
    Rondbaan
    Uitslagen
    15:20 600m
    Rondbaan
    Uitslagen
    15:25 600m
    Rondbaan
    Uitslagen
    15:30 600m
    Rondbaan
    Uitslagen
    15:35 600m
    Rondbaan
    Uitslagen


    Tijdschema

    10:00u15:40u
    Meisjes Pupil A2
    Ver - Ver 1
    Ver - Ver 2
    Ver - Ver 1
    Ver - Ver 2
    60m - Sprintbaan
    Kogel - Kogel 1
    Kogel - Kogel 4

    Atleten 'Meisjes Pupil A2'

    Snr Naam Startgroep M Status
    1389 Amber Masselink AV34 MPA2 groep 1 a Toegelaten
    1390 Eliza Huizinga Groningen MPA2 groep 1 a Toegelaten
    1391 Eva Wagemakers Altis MPA2 groep 1 a Toegelaten
    1392 Evie van Doorn AV34 MPA2 groep 1 a Toegelaten
    1393 Fieke Sportel Groningen MPA2 groep 1 a Toegelaten
    1394 Fiene Nollet AV34 MPA2 groep 1 a Toegelaten
    1395 Imme Velthuis AV34 MPA2 groep 1 a Toegelaten
    1396 Inez Keun Groningen MPA2 groep 1 a Toegelaten
    1397 Julia Lammers AV34 MPA2 groep 1 a Toegelaten
    1398 Lois Rijnders Altis MPA2 groep 1 a Toegelaten
    1399 Mila Aukema Groningen MPA2 groep 1 a Toegelaten
    1400 Noortje Zwaal Altis MPA2 groep 1 a Toegelaten
    1401 Roos van Oostveen Altis MPA2 groep 1 a Toegelaten
    1402 Fenne Viergever CAV Energie MPA2 groep 1MPA2 groep 2 a Toegelaten
    1403 Inez Spijker Groningen MPA2 groep 1MPA2 groep 2 a Toegelaten
    1404 Jara Heppener HRRR MPA2 groep 1MPA2 groep 2 a Toegelaten
    1405 Leya Topelen Groningen MPA2 groep 1MPA2 groep 2 a Toegelaten
    1406 Linde Zijlstra Altis MPA2 groep 1MPA2 groep 2 a Toegelaten
    1407 Liselot Smit Groningen MPA2 groep 1MPA2 groep 2 a Toegelaten
    1408 Malu van Prehn CAV Energie MPA2 groep 1MPA2 groep 2 a Toegelaten
    1409 Nikki Vroemen Altis MPA2 groep 1MPA2 groep 2 a Toegelaten
    1410 Noa Schut Altis MPA2 groep 1MPA2 groep 2 a Toegelaten
    1411 Noa de Boer HRRR MPA2 groep 1MPA2 groep 2 a Toegelaten
    1412 Noëlle Lensen Groningen MPA2 groep 1MPA2 groep 2 a Toegelaten
    1413 Phaedra Eggenhuizen CAV Energie MPA2 groep 1MPA2 groep 2 a Toegelaten
    1414 Yfke van der Meer Altis MPA2 groep 1MPA2 groep 2 a Toegelaten
    1415 Anouk van der Linden AV Oss `78 MPA2 groep 1MPA2 groep 3 a Toegelaten
    1416 Donna Lokhorst Altis MPA2 groep 1MPA2 groep 3 a Toegelaten
    1417 Elza Staring AV Oss `78 MPA2 groep 1MPA2 groep 3 a Toegelaten
    1418 Fé van der Weij Altis MPA2 groep 1MPA2 groep 3 a Toegelaten
    1419 Hilde Schepers De Liemers MPA2 groep 1MPA2 groep 3 a Toegelaten
    1421 Mayline Bloemendal AV34 MPA2 groep 1MPA2 groep 3 a Toegelaten
    1422 Noémi Knaap AV34 MPA2 groep 1MPA2 groep 3 a Toegelaten
    1423 Rebecca van Rossum AV Oss `78 MPA2 groep 1MPA2 groep 3 a Toegelaten
    1424 Ruby-Lynn Dolman AV34 MPA2 groep 1MPA2 groep 3 a Toegelaten
    1425 Salomé Thevenard Altis MPA2 groep 1MPA2 groep 3 a Toegelaten
    1426 Saskia De Jong De Liemers MPA2 groep 1MPA2 groep 3 a Toegelaten
    1427 Vere Schepers De Liemers MPA2 groep 1MPA2 groep 3 a Toegelaten
    1428 Britt Huisman Heerenveen MPA2 groep 1MPA2 groep 4 a Toegelaten
    1429 Elise Van Genuchten Pallas `67 MPA2 groep 1MPA2 groep 4 a Toegelaten
    1430 Ellemeike Visser Heerenveen MPA2 groep 1MPA2 groep 4 a Toegelaten
    1431 Flore Kroes De Gemzen MPA2 groep 1MPA2 groep 4 a Toegelaten
    1432 Givenchy ...ugwandass PAC MPA2 groep 1MPA2 groep 4 a Toegelaten
    1433 Isa Hermes PH MPA2 groep 1MPA2 groep 4 a Toegelaten
    1434 Liena Heck Pallas `67 MPA2 groep 1MPA2 groep 4 a Toegelaten
    1435 Meike Huistra Heerenveen MPA2 groep 1MPA2 groep 4 a Toegelaten
    1436 Mente Kommer De Gemzen MPA2 groep 1MPA2 groep 4 a Toegelaten
    1437 Nienke Swets PAC MPA2 groep 1MPA2 groep 4 a Toegelaten
    1438 Noëmi Blankvoort De Gemzen MPA2 groep 1MPA2 groep 4 a Toegelaten
    1439 Renée Schutte PH MPA2 groep 1MPA2 groep 4 a Toegelaten
    1440 Renee Blok De Gemzen MPA2 groep 1MPA2 groep 4 a Toegelaten
    1442 Elin van Dijken AKU MPA2 groep 1MPA2 groep 5 a Toegelaten
    1443 Eva Bouman Spark MPA2 groep 1MPA2 groep 5 a Toegelaten
    1444 Fenne Viskil SPOB MPA2 groep 1MPA2 groep 5 a Toegelaten
    1445 Georgina Taylor Rotterdam MPA2 groep 1MPA2 groep 5 a Toegelaten
    1446 Jelincy Nijlhof Almere `81 MPA2 groep 1MPA2 groep 5 a Toegelaten
    1448 Mila van Mook THOR MPA2 groep 1MPA2 groep 5 a Toegelaten
    1449 Sannah de Vries AV PEC 1910 MPA2 groep 1MPA2 groep 5 a Toegelaten
    1450 Stella Heijnen Rotterdam MPA2 groep 1MPA2 groep 5 a Toegelaten
    1451 Tessa Van Vlaanderen Rotterdam MPA2 groep 1MPA2 groep 5 a Toegelaten
    1452 Yara Achterberg VAV MPA2 groep 1MPA2 groep 5 a Toegelaten
    1453 Yenthe Vreugdenhil Rotterdam MPA2 groep 1MPA2 groep 5 a Toegelaten
    1454 Zoë Hoebe AV Trias MPA2 groep 1MPA2 groep 5 a Toegelaten
    1455 Aaliyah Azerki Haag MPA2 groep 1MPA2 groep 6 a Toegelaten
    1456 Alyn Venhuizen Nijmegen MPA2 groep 1MPA2 groep 6 a Toegelaten
    1457 Amina Dillmann ATOP MPA2 groep 1MPA2 groep 6 a Toegelaten
    1458 Faye Hardon AC TION MPA2 groep 1MPA2 groep 6 a Toegelaten
    1459 Imani Taylor AC TION MPA2 groep 1MPA2 groep 6 a Toegelaten
    1460 Jenthe Prummel Climax MPA2 groep 1MPA2 groep 6 a Toegelaten
    1461 Jillian Eken Nijmegen MPA2 groep 1MPA2 groep 6 a Toegelaten
    1463 Lieke Jans ATOP MPA2 groep 1MPA2 groep 6 a Toegelaten
    1464 Lorena Jonkers Climax MPA2 groep 1MPA2 groep 6 a Toegelaten
    1465 Marit Rood Nijmegen MPA2 groep 1MPA2 groep 6 a Toegelaten
    1466 Meike Schumacher Haag MPA2 groep 1MPA2 groep 6 a Toegelaten
    1467 Sara van Ham ATOP MPA2 groep 1MPA2 groep 6 a Toegelaten
    1468 Anouk Heere Cialfo MPA2 groep 1MPA2 groep 7 a Toegelaten
    1469 Chamena Hoekman Isala `96 MPA2 groep 1MPA2 groep 7 a Toegelaten
    1471 Indy Brinkman ACHL MPA2 groep 1MPA2 groep 7 a Toegelaten
    1472 Inke Meijer AV Aquilo MPA2 groep 1MPA2 groep 7 a Toegelaten
    1473 Kirsten van den Hurk LGDR MPA2 groep 1MPA2 groep 7 a Toegelaten
    1474 Micky Kraakman AV Hylas MPA2 groep 1MPA2 groep 7 a Toegelaten
    1475 Mila Uffelie Ciko `66 MPA2 groep 1MPA2 groep 7 a Toegelaten
    1476 Nieke Westerveen Atledo MPA2 groep 1MPA2 groep 7 a Toegelaten
    1477 Nuah Wattamaleo PAC MPA2 groep 1MPA2 groep 7 a Toegelaten
    1478 Renske van der Maas Fit MPA2 groep 1MPA2 groep 7 a Toegelaten
    1479 Ronja van ...tenbrugge Fit MPA2 groep 1MPA2 groep 7 a Toegelaten
    1480 Sabien Vegter Ciko `66 MPA2 groep 1MPA2 groep 7 a Toegelaten
    1481 Yara Keers Fit MPA2 groep 1MPA2 groep 7 a Toegelaten
    1482 Carlijn Scholte AV Athlos MPA2 groep 1MPA2 groep 8 a Toegelaten
    1483 Carmen Van Soest GACH MPA2 groep 1MPA2 groep 8 a Toegelaten
    1484 Emma Siblesz AV 1923 MPA2 groep 1MPA2 groep 8 a Toegelaten
    1485 Eva Blokland AV Passaat MPA2 groep 1MPA2 groep 8 a Toegelaten
    1486 Evelien Van Doorne AV 1923 MPA2 groep 1MPA2 groep 8 a Toegelaten
    1487 Jade Broer Triathlon MPA2 groep 1MPA2 groep 8 a Toegelaten
    1488 Jaydee Broersma AV Athlos MPA2 groep 1MPA2 groep 8 a Toegelaten
    1489 Maartje Tuil Hollandia MPA2 groep 1MPA2 groep 8 a Toegelaten
    1490 Marit Versfeld de Sprinter MPA2 groep 1MPA2 groep 8 a Toegelaten
    1491 Maud de Jong AV 1923 MPA2 groep 1MPA2 groep 8 a Toegelaten
    1492 Maud van Susteren HLLM MPA2 groep 1MPA2 groep 8 a Toegelaten
    1493 Romy Bendanon Triathlon MPA2 groep 1MPA2 groep 8 a Toegelaten
    1494 Rosalie te...uggencate AV Hera MPA2 groep 1MPA2 groep 8 a Toegelaten

    Verenigingen 'Meisjes Pupil A2'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AC TION TION 2
    AKU AKU 1
    Almere `81 AM81 1
    Altis ALTS 11
    ARV Achilles ACHL 1
    Atledo ATLD 1
    AV 1923 AV23 3
    AV Achilles Top ATOP 3
    AV Aquilo AQLO 1
    AV Athlos ATLS 2
    AV De Gemzen GMZN 4
    AV De Liemers LMRS 3
    AV de Sprinter MDSP 1
    AV Haarlemmermeer HLLM 1
    AV Heerenveen HRVN 3
    AV Hera HERA 1
    AV Hollandia HLLD 1
    AV Horror Sneek HRRR 2
    AV Hylas HYLS 1
    AV Oss `78 OS78 3
    AV Pallas `67 PL67 2
    AV Passaat PSST 1
    AV PEC 1910 PEC 1
    AV Spirit Oud Beijerland SPOB 1
    AV Trias TRAS 1
    AV Triathlon Triathlon 2
    AV `34 Apeldoorn AV34 8
    CAV Energie ENRG 3
    Cialfo CLFO 1
    Ciko `66 CIKO 2
    Climax CLMX 2
    Fit FIT 3
    GAC Hilversum GACH 1
    Groningen Atletiek GRNG 8
    Haag Atletiek HAAG 2
    Isala `96 ISLA 1
    Lopersgroep Deurne LGDR 1
    Nijmegen Atletiek NYMG 3
    PAC PAC 3
    Prins Hendrik PH 2
    Rotterdam Atletiek RDAM 4
    Spark SPRK 1
    THOR THOR 1
    VAV VAV 1
  • Meerkamp
  • 60m
  • 600m
  • Kogel
  • Ver
  • Uitslagen Meerkamp Meisjes Pupil A2

    # Naam 60m600mKogelVerPunten totaal
    1 Renske van der Maas Fit 8,91 1:59,46 7,94 4,48 2330
    2 Georgina Taylor Rotterdam 9,23 1:53,33 7,93 4,33 2311
    3 Yenthe Vreugdenhil Rotterdam 9,04 2:04,40 8,78 4,36 2271
    4 Jaydee Broersma AV Athlos 9,23 2:00,15 8,67 4,23 2250
    5 Eva Bouman Spark 9,30 1:53,19 6,71 4,29 2225
    6 Maud de Jong AV 1923 9,28 1:50,14 6,79 3,94 2201
    7 Eva Blokland AV Passaat 9,39 2:00,07 7,55 4,34 2186
    8 Jelincy Nijlhof Almere `81 9,17 2:01,72 8,29 3,89 2157
    9 Marit Versfeld de Sprinter 9,30 1:57,30 6,79 4,08 2137
    10 Inez Keun Groningen 9,57 2:05,01 8,33 4,04 2084
    11 Mila van Mook THOR 9,15 2:11,88 7,73 4,05 2060
    12 Eliza Huizinga Groningen 9,43 1:58,96 6,01 4,13 2059
    13 Faye Hardon AC TION 9,60 2:04,81 7,77 4,06 2055
    14 Zoë Hoebe AV Trias 9,30 2:03,53 6,21 4,15 2048
    15 Meike Huistra Heerenveen 9,43 2:08,59 6,97 4,16 2021
    16 Givenchy ...ugwandass PAC 9,11 2:04,21 5,71 4,03 2020
    17 Ellemeike Visser Heerenveen 9,29 2:00,30 5,47 4,03 2013
    18 Aaliyah Azerki Haag 9,41 1:58,21 5,83 3,86 2005
    19 Linde Zijlstra Altis 9,38 2:00,29 5,93 3,89 2000
    20 Mila Aukema Groningen 9,25 2:11,45 6,68 4,04 1985
    21 Lieke Jans ATOP 9,46 2:02,19 5,88 3,94 1972
    22 Noortje Zwaal Altis 9,64 1:55,87 6,31 3,49 1949
    23 Indy Brinkman ACHL 9,09 2:10,50 5,72 3,93 1942
    24 Donna Lokhorst Altis 9,46 2:02,37 6,06 3,64 1922
    25 Micky Kraakman AV Hylas 9,20 2:15,15 7,03 3,74 1921
    26 Isa Hermes PH 9,53 2:10,21 6,42 3,88 1901
    27 Carmen Van Soest GACH 9,91 2:17,41 8,32 3,94 1892
    28 Stella Heijnen Rotterdam 9,72 2:03,58 6,34 3,62 1878
    29 Imme Velthuis AV34 9,55 2:14,88 7,31 3,66 1861
    30 Tessa Van Vlaanderen Rotterdam 9,79 2:09,78 6,13 3,92 1852
    31 Meike Schumacher Haag 10,22 2:02,36 6,64 3,70 1848
    32 Imani Taylor AC TION 9,84 2:12,25 7,54 3,59 1837
    33 Noa de Boer HRRR 9,72 1:58,91 5,34 3,43 1828
    34 Hilde Schepers De Liemers 9,56 2:08,43 5,35 3,75 1820
    35 Vere Schepers De Liemers 9,34 2:06,17 4,73 3,53 1794
    36 Jade Broer Triathlon 9,66 2:06,55 5,73 3,46 1787
    37 Maud van Susteren HLLM 9,70 2:14,66 6,02 3,74 1779
    38 Elza Staring AV Oss `78 10,12 2:08,30 7,04 3,45 1775
    39 Saskia De Jong De Liemers 9,59 2:05,52 4,96 3,52 1771
    40 Renée Schutte PH 9,56 2:10,20 5,14 3,63 1765
    40 Yara Keers Fit 9,84 2:08,62 5,53 3,66 1765
    42 Maartje Tuil Hollandia 9,90 2:19,60 5,63 4,15 1763
    43 Nieke Westerveen Atledo 10,16 2:08,69 5,60 3,86 1760
    44 Britt Huisman Heerenveen 9,90 2:13,34 5,74 3,82 1758
    45 Mente Kommer De Gemzen 9,59 2:12,79 4,90 3,74 1741
    46 Jara Heppener HRRR 9,95 2:14,66 5,53 3,85 1730
    47 Rosalie te...uggencate AV Hera 10,40 2:09,32 6,62 3,58 1725
    48 Yara Achterberg VAV 9,62 2:11,40 5,22 3,40 1702
    49 Sabien Vegter Ciko `66 10,03 2:08,66 5,00 3,67 1701
    50 Fieke Sportel Groningen 9,79 2:31,16 7,24 3,70 1698
    50 Carlijn Scholte AV Athlos 9,92 2:07,46 5,39 3,38 1698
    52 Sara van Ham ATOP 9,68 2:11,57 4,95 3,49 1691
    52 Anouk Heere Cialfo 10,63 2:07,62 6,16 3,62 1691
    54 Elise Van Genuchten Pallas `67 10,04 2:09,97 5,51 3,49 1686
    55 Romy Bendanon Triathlon 9,81 2:06,78 5,27 3,16 1671
    56 Nikki Vroemen Altis 9,79 2:22,63 5,54 3,73 1665
    57 Flore Kroes De Gemzen 9,98 2:13,44 6,00 3,34 1664
    58 Marit Rood Nijmegen 10,18 2:16,77 5,39 3,79 1655
    59 Inez Spijker Groningen 10,29 2:06,66 5,78 3,27 1654
    60 Noémi Knaap AV34 10,13 2:07,16 5,08 3,36 1645
    61 Elin van Dijken AKU 10,15 2:12,80 5,38 3,53 1642
    62 Ronja van ...tenbrugge Fit 9,94 2:05,30 3,88 3,53 1640
    63 Evelien Van Doorne AV 1923 10,11 2:11,26 4,75 3,62 1638
    64 Kirsten van den Hurk LGDR 10,35 2:00,86 4,45 3,34 1631
    65 Nuah Wattamaleo PAC 9,61 2:28,93 5,55 3,54 1610
    66 Renee Blok De Gemzen 10,18 2:21,56 5,73 3,62 1604
    67 Nienke Swets PAC 9,46 2:20,98 4,42 3,45 1601
    68 Sannah de Vries AV PEC 1910 10,06 2:16,17 5,52 3,22 1574
    69 Liselot Smit Groningen 10,24 2:06,74 5,02 3,08 1573
    69 Noëmi Blankvoort De Gemzen 10,19 2:08,18 4,52 3,29 1573
    71 Fenne Viergever CAV Energie 9,94 2:22,00 4,63 3,66 1571
    72 Lorena Jonkers Climax 10,09 2:32,98 5,54 3,82 1560
    73 Emma Siblesz AV 1923 10,04 2:15,25 4,58 3,39 1555
    74 Fenne Viskil SPOB 10,11 2:18,89 4,86 3,43 1541
    75 Mila Uffelie Ciko `66 10,00 2:11,25 4,16 3,22 1532
    76 Eva Wagemakers Altis 10,08 2:16,08 4,44 3,36 1525
    77 Malu van Prehn CAV Energie 9,98 2:27,23 5,62 3,32 1523
    78 Ruby-Lynn Dolman AV34 10,49 2:13,95 5,38 3,12 1500
    79 Roos van Oostveen Altis 9,82 2:23,07 4,57 3,25 1495
    80 Jillian Eken Nijmegen 10,33 2:04,06 3,70 2,99 1473
    81 Rebecca van Rossum AV Oss `78 10,69 2:15,65 4,94 3,08 1421
    82 Amina Dillmann ATOP 10,39 2:11,23 3,37 3,21 1411
    83 Leya Topelen Groningen 10,46 2:29,51 5,75 3,00 1379
    84 Alyn Venhuizen Nijmegen 10,88 2:17,16 4,92 3,06 1378
    85 Phaedra Eggenhuizen CAV Energie 10,64 2:27,48 4,57 3,34 1359
    86 Amber Masselink AV34 10,98 2:26,15 5,85 2,93 1328
    87 Lois Rijnders Altis 10,88 2:37,24 5,49 3,15 1285
    88 Fé van der Weij Altis 11,44 2:17,11 4,76 2,98 1283
    89 Noëlle Lensen Groningen 11,25 2:18,76 4,73 2,93 1279
    90 Noa Schut Altis 10,99 2:22,54 4,26 3,05 1271
    91 Chamena Hoekman Isala `96 11,18 2:21,91 4,24 3,04 1248
    92 Jenthe Prummel Climax 10,77 2:38,07 4,80 3,07 1230
    93 Yfke van der Meer Altis 10,65 2:23,20 3,58 2,81 1210
    94 Julia Lammers AV34 10,40 2:14,24 5,20 NM 1158
    95 Liena Heck Pallas `67 10,67 2:22,67 3,58 2,50 1150
    96 Evie van Doorn AV34 11,56 2:28,24 4,64 2,42 1060
    97 Fiene Nollet AV34 11,57 2:32,86 3,62 2,83 1032
    98 Inke Meijer AV Aquilo 12,65 2:49,43 4,01 2,64 807
    99 Anouk van der Linden AV Oss `78 DNS DNS NM NM 0
    99 Mayline Bloemendal AV34 DNS DNS NM NM 0
    99 Salomé Thevenard Altis DNS DNS NM NM 0

    Uitslagen Meerkamp 60 meter Meisjes Pupil A2

    # Naam ResOBPPunten totaal
    1 Renske van der Maas Fit 8,91 9,02 666
    2 Yenthe Vreugdenhil Rotterdam 9,04 9,19 641
    3 Indy Brinkman ACHL 9,09 --- 632
    4 Givenchy ...ugwandass PAC 9,11 --- 628
    5 Mila van Mook THOR 9,15 9,08 621
    6 Jelincy Nijlhof Almere `81 9,17 --- 617
    7 Micky Kraakman AV Hylas 9,20 --- 612
    8 Georgina Taylor Rotterdam 9,23 9,55 606
    9 Jaydee Broersma AV Athlos 9,23 --- 606
    10 Mila Aukema Groningen 9,25 --- 603
    11 Maud de Jong AV 1923 9,28 9,29 597
    12 Ellemeike Visser Heerenveen 9,29 --- 595
    13 Zoë Hoebe AV Trias 9,30 --- 594
    14 Eva Bouman Spark 9,30 9,39 594
    14 Marit Versfeld de Sprinter 9,30 --- 594
    16 Vere Schepers De Liemers 9,34 --- 587
    17 Linde Zijlstra Altis 9,38 --- 580
    18 Eva Blokland AV Passaat 9,39 9,42 578
    19 Aaliyah Azerki Haag 9,41 --- 574
    20 Meike Huistra Heerenveen 9,43 9,72 571
    21 Eliza Huizinga Groningen 9,43 --- 571
    22 Lieke Jans ATOP 9,46 9,48 566
    23 Nienke Swets PAC 9,46 --- 566
    24 Donna Lokhorst Altis 9,46 --- 566
    25 Isa Hermes PH 9,53 --- 554
    26 Imme Velthuis AV34 9,55 --- 550
    27 Hilde Schepers De Liemers 9,56 --- 549
    28 Renée Schutte PH 9,56 9,30 549
    29 Inez Keun Groningen 9,57 9,93 547
    30 Mente Kommer De Gemzen 9,59 --- 544
    31 Saskia De Jong De Liemers 9,59 --- 544
    32 Faye Hardon AC TION 9,60 9,50 542
    33 Nuah Wattamaleo PAC 9,61 --- 540
    34 Yara Achterberg VAV 9,62 --- 539
    35 Noortje Zwaal Altis 9,64 --- 535
    36 Jade Broer Triathlon 9,66 --- 532
    37 Sara van Ham ATOP 9,68 10,19 529
    38 Maud van Susteren HLLM 9,70 9,73 526
    39 Stella Heijnen Rotterdam 9,72 9,60 522
    40 Noa de Boer HRRR 9,72 --- 522
    41 Fieke Sportel Groningen 9,79 --- 511
    42 Tessa Van Vlaanderen Rotterdam 9,79 --- 511
    43 Nikki Vroemen Altis 9,79 --- 511
    44 Romy Bendanon Triathlon 9,81 --- 508
    45 Roos van Oostveen Altis 9,82 --- 506
    46 Imani Taylor AC TION 9,84 --- 503
    47 Yara Keers Fit 9,84 9,83 503
    48 Britt Huisman Heerenveen 9,90 --- 494
    49 Maartje Tuil Hollandia 9,90 9,53 494
    50 Carmen Van Soest GACH 9,91 9,68 492
    51 Carlijn Scholte AV Athlos 9,92 9,90 490
    52 Fenne Viergever CAV Energie 9,94 9,90 487
    53 Ronja van ...tenbrugge Fit 9,94 --- 487
    54 Jara Heppener HRRR 9,95 10,05 486
    55 Flore Kroes De Gemzen 9,98 --- 481
    56 Malu van Prehn CAV Energie 9,98 9,91 481
    57 Mila Uffelie Ciko `66 10,00 --- 478
    58 Sabien Vegter Ciko `66 10,03 --- 473
    59 Emma Siblesz AV 1923 10,04 --- 472
    60 Elise Van Genuchten Pallas `67 10,04 --- 472
    61 Sannah de Vries AV PEC 1910 10,06 --- 469
    62 Eva Wagemakers Altis 10,08 --- 466
    63 Lorena Jonkers Climax 10,09 --- 464
    64 Fenne Viskil SPOB 10,11 10,12 461
    65 Evelien Van Doorne AV 1923 10,11 --- 461
    66 Elza Staring AV Oss `78 10,12 --- 460
    67 Noémi Knaap AV34 10,13 --- 458
    68 Elin van Dijken AKU 10,15 --- 455
    69 Nieke Westerveen Atledo 10,16 10,31 454
    70 Marit Rood Nijmegen 10,18 --- 451
    71 Renee Blok De Gemzen 10,18 --- 451
    72 Noëmi Blankvoort De Gemzen 10,19 --- 449
    73 Meike Schumacher Haag 10,22 --- 445
    74 Liselot Smit Groningen 10,24 --- 442
    75 Inez Spijker Groningen 10,29 --- 435
    76 Jillian Eken Nijmegen 10,33 --- 429
    77 Kirsten van den Hurk LGDR 10,35 --- 426
    78 Amina Dillmann ATOP 10,39 10,20 420
    79 Julia Lammers AV34 10,40 --- 419
    80 Rosalie te...uggencate AV Hera 10,40 10,17 419
    81 Leya Topelen Groningen 10,46 --- 410
    82 Ruby-Lynn Dolman AV34 10,49 --- 406
    83 Anouk Heere Cialfo 10,63 --- 387
    84 Phaedra Eggenhuizen CAV Energie 10,64 --- 386
    85 Yfke van der Meer Altis 10,65 --- 384
    86 Liena Heck Pallas `67 10,67 --- 382
    87 Rebecca van Rossum AV Oss `78 10,69 --- 379
    88 Jenthe Prummel Climax 10,77 --- 368
    89 Alyn Venhuizen Nijmegen 10,88 --- 354
    90 Lois Rijnders Altis 10,88 --- 354
    91 Amber Masselink AV34 10,98 --- 341
    92 Noa Schut Altis 10,99 --- 340
    93 Chamena Hoekman Isala `96 11,18 --- 316
    94 Noëlle Lensen Groningen 11,25 --- 307
    95 Fé van der Weij Altis 11,44 --- 285
    96 Evie van Doorn AV34 11,56 --- 271
    97 Fiene Nollet AV34 11,57 --- 270
    98 Inke Meijer AV Aquilo 12,65 12,12 156
    Salomé Thevenard Altis DNS --- 0
    Anouk van der Linden AV Oss `78 DNS --- 0
    Mayline Bloemendal AV34 DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp 600 meter Meisjes Pupil A2

    # Naam ResOBPPunten totaal
    1 Maud de Jong AV 1923 1:50,14 1:52,99 645
    2 Eva Bouman Spark 1:53,19 --- 606
    3 Georgina Taylor Rotterdam 1:53,33 2:03,39 604
    4 Noortje Zwaal Altis 1:55,87 --- 573
    5 Marit Versfeld de Sprinter 1:57,30 --- 556
    6 Aaliyah Azerki Haag 1:58,21 --- 546
    7 Noa de Boer HRRR 1:58,91 --- 538
    8 Eliza Huizinga Groningen 1:58,96 --- 537
    9 Renske van der Maas Fit 1:59,46 2:02,25 531
    10 Eva Blokland AV Passaat 2:00,07 --- 525
    11 Jaydee Broersma AV Athlos 2:00,15 --- 524
    12 Linde Zijlstra Altis 2:00,29 --- 522
    13 Ellemeike Visser Heerenveen 2:00,30 --- 522
    14 Kirsten van den Hurk LGDR 2:00,86 --- 516
    15 Jelincy Nijlhof Almere `81 2:01,72 --- 507
    16 Lieke Jans ATOP 2:02,19 2:05,00 501
    17 Meike Schumacher Haag 2:02,36 --- 500
    18 Donna Lokhorst Altis 2:02,37 --- 500
    19 Zoë Hoebe AV Trias 2:03,53 --- 487
    20 Stella Heijnen Rotterdam 2:03,58 --- 487
    21 Jillian Eken Nijmegen 2:04,06 --- 482
    22 Givenchy ...ugwandass PAC 2:04,21 --- 480
    23 Yenthe Vreugdenhil Rotterdam 2:04,40 2:13,79 478
    24 Faye Hardon AC TION 2:04,81 2:10,00 474
    25 Inez Keun Groningen 2:05,01 2:13,00 472
    26 Ronja van ...tenbrugge Fit 2:05,30 --- 469
    27 Saskia De Jong De Liemers 2:05,52 --- 467
    28 Vere Schepers De Liemers 2:06,17 --- 460
    29 Jade Broer Triathlon 2:06,55 --- 456
    30 Inez Spijker Groningen 2:06,66 --- 455
    31 Liselot Smit Groningen 2:06,74 --- 454
    32 Romy Bendanon Triathlon 2:06,78 --- 454
    33 Noémi Knaap AV34 2:07,16 --- 450
    34 Carlijn Scholte AV Athlos 2:07,46 2:25,00 447
    35 Anouk Heere Cialfo 2:07,62 --- 446
    36 Noëmi Blankvoort De Gemzen 2:08,18 --- 440
    37 Elza Staring AV Oss `78 2:08,30 --- 439
    38 Hilde Schepers De Liemers 2:08,43 --- 438
    39 Meike Huistra Heerenveen 2:08,59 2:14,57 436
    40 Yara Keers Fit 2:08,62 --- 436
    41 Sabien Vegter Ciko `66 2:08,66 --- 435
    42 Nieke Westerveen Atledo 2:08,69 2:11,00 435
    43 Rosalie te...uggencate AV Hera 2:09,32 2:07,43 429
    44 Tessa Van Vlaanderen Rotterdam 2:09,78 --- 425
    45 Elise Van Genuchten Pallas `67 2:09,97 --- 423
    46 Renée Schutte PH 2:10,20 2:17,95 421
    47 Isa Hermes PH 2:10,21 --- 421
    48 Indy Brinkman ACHL 2:10,50 --- 418
    49 Amina Dillmann ATOP 2:11,23 2:10,00 411
    50 Mila Uffelie Ciko `66 2:11,25 --- 411
    51 Evelien Van Doorne AV 1923 2:11,26 --- 411
    52 Yara Achterberg VAV 2:11,40 --- 409
    53 Mila Aukema Groningen 2:11,45 --- 409
    54 Sara van Ham ATOP 2:11,57 --- 408
    55 Mila van Mook THOR 2:11,88 --- 405
    56 Imani Taylor AC TION 2:12,25 --- 402
    57 Mente Kommer De Gemzen 2:12,79 --- 397
    58 Elin van Dijken AKU 2:12,80 --- 397
    59 Britt Huisman Heerenveen 2:13,34 --- 392
    60 Flore Kroes De Gemzen 2:13,44 --- 391
    61 Ruby-Lynn Dolman AV34 2:13,95 --- 386
    62 Julia Lammers AV34 2:14,24 --- 384
    63 Maud van Susteren HLLM 2:14,66 --- 380
    64 Jara Heppener HRRR 2:14,66 2:12,27 380
    65 Imme Velthuis AV34 2:14,88 --- 378
    66 Micky Kraakman AV Hylas 2:15,15 --- 376
    67 Emma Siblesz AV 1923 2:15,25 --- 375
    68 Rebecca van Rossum AV Oss `78 2:15,65 --- 371
    69 Eva Wagemakers Altis 2:16,08 --- 367
    70 Sannah de Vries AV PEC 1910 2:16,17 --- 367
    71 Marit Rood Nijmegen 2:16,77 --- 361
    72 Fé van der Weij Altis 2:17,11 --- 359
    73 Alyn Venhuizen Nijmegen 2:17,16 --- 358
    74 Carmen Van Soest GACH 2:17,41 2:02,00 356
    75 Noëlle Lensen Groningen 2:18,76 --- 345
    76 Fenne Viskil SPOB 2:18,89 --- 344
    77 Maartje Tuil Hollandia 2:19,60 2:14,91 338
    78 Nienke Swets PAC 2:20,98 --- 326
    79 Renee Blok De Gemzen 2:21,56 --- 322
    80 Chamena Hoekman Isala `96 2:21,91 --- 319
    81 Fenne Viergever CAV Energie 2:22,00 2:29,21 318
    82 Noa Schut Altis 2:22,54 --- 314
    83 Nikki Vroemen Altis 2:22,63 --- 313
    84 Liena Heck Pallas `67 2:22,67 --- 313
    85 Roos van Oostveen Altis 2:23,07 --- 310
    86 Yfke van der Meer Altis 2:23,20 --- 309
    87 Amber Masselink AV34 2:26,15 --- 286
    88 Malu van Prehn CAV Energie 2:27,23 2:31,17 278
    89 Phaedra Eggenhuizen CAV Energie 2:27,48 --- 276
    90 Evie van Doorn AV34 2:28,24 --- 271
    91 Nuah Wattamaleo PAC 2:28,93 --- 266
    92 Leya Topelen Groningen 2:29,51 --- 261
    93 Fieke Sportel Groningen 2:31,16 --- 250
    94 Fiene Nollet AV34 2:32,86 --- 238
    95 Lorena Jonkers Climax 2:32,98 --- 237
    96 Lois Rijnders Altis 2:37,24 --- 209
    97 Jenthe Prummel Climax 2:38,07 --- 203
    98 Inke Meijer AV Aquilo 2:49,43 2:49,60 135
    Salomé Thevenard Altis DNS --- 0
    Anouk van der Linden AV Oss `78 DNS --- 0
    Mayline Bloemendal AV34 DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp Kogelstoten Meisjes Pupil A2

    # Naam P1P2P3ResOBPPunten totaal
    1 Yenthe Vreugdenhil Rotterdam 8,10 8,78 6,20 8,78 8,11 562
    2 Jaydee Broersma AV Athlos 8,67 8,01 7,20 8,67 --- 556
    3 Inez Keun Groningen 7,89 8,33 8,06 8,33 8,22 539
    4 Carmen Van Soest GACH 8,32 8,28 8,29 8,32 8,20 538
    5 Jelincy Nijlhof Almere `81 7,60 8,29 X 8,29 --- 537
    6 Renske van der Maas Fit 7,94 6,99 7,79 7,94 7,02 518
    7 Georgina Taylor Rotterdam 7,93 6,83 7,78 7,93 7,47 517
    8 Faye Hardon AC TION 7,58 7,31 7,77 7,77 7,07 509
    9 Mila van Mook THOR 7,00 7,73 7,32 7,73 --- 506
    10 Eva Blokland AV Passaat 6,99 7,55 7,48 7,55 --- 497
    11 Imani Taylor AC TION 6,69 6,73 7,54 7,54 --- 496
    12 Imme Velthuis AV34 6,25 7,04 7,31 7,31 --- 483
    13 Fieke Sportel Groningen 5,71 6,40 7,24 7,24 --- 479
    14 Elza Staring AV Oss `78 7,04 6,29 6,78 7,04 --- 468
    15 Micky Kraakman AV Hylas 6,80 6,23 7,03 7,03 --- 467
    16 Meike Huistra Heerenveen 6,89 6,97 6,89 6,97 6,75 464
    17 Maud de Jong AV 1923 5,78 6,71 6,79 6,79 6,80 453
    18 Marit Versfeld de Sprinter 6,79 6,65 6,58 6,79 --- 453
    19 Eva Bouman Spark X 6,71 X 6,71 3,41 449
    20 Mila Aukema Groningen 6,46 6,68 6,38 6,68 --- 447
    21 Meike Schumacher Haag 5,56 6,34 6,64 6,64 --- 445
    22 Rosalie te...uggencate AV Hera 6,39 6,01 6,62 6,62 7,04 443
    23 Isa Hermes PH 6,42 6,40 X 6,42 --- 432
    24 Stella Heijnen Rotterdam 6,21 6,32 6,34 6,34 --- 427
    25 Noortje Zwaal Altis 6,09 6,31 5,59 6,31 --- 425
    26 Zoë Hoebe AV Trias 5,82 6,21 5,78 6,21 --- 419
    27 Anouk Heere Cialfo 5,71 6,10 6,16 6,16 --- 416
    28 Tessa Van Vlaanderen Rotterdam 5,95 5,63 6,13 6,13 --- 414
    29 Donna Lokhorst Altis 5,55 6,06 5,65 6,06 --- 410
    30 Maud van Susteren HLLM 6,02 5,99 5,58 6,02 5,50 407
    31 Eliza Huizinga Groningen 5,86 6,01 5,88 6,01 --- 407
    32 Flore Kroes De Gemzen 5,07 4,96 6,00 6,00 --- 406
    33 Linde Zijlstra Altis 5,83 5,75 5,93 5,93 --- 402
    34 Lieke Jans ATOP 5,18 5,88 5,22 5,88 5,10 399
    35 Amber Masselink AV34 5,15 5,75 5,85 5,85 --- 397
    36 Aaliyah Azerki Haag 5,62 5,02 5,83 5,83 --- 395
    37 Inez Spijker Groningen 5,78 5,26 5,77 5,78 --- 392
    38 Leya Topelen Groningen 4,50 5,75 5,64 5,75 --- 390
    39 Britt Huisman Heerenveen 5,06 5,58 5,74 5,74 --- 390
    40 Jade Broer Triathlon 5,48 5,73 5,56 5,73 --- 389
    41 Renee Blok De Gemzen 5,37 5,46 5,73 5,73 --- 389
    42 Indy Brinkman ACHL 5,09 5,72 4,77 5,72 --- 388
    43 Givenchy ...ugwandass PAC 4,46 5,71 5,16 5,71 --- 388
    44 Maartje Tuil Hollandia 5,14 5,63 5,01 5,63 6,07 383
    45 Malu van Prehn CAV Energie 5,17 5,62 5,60 5,62 5,28 382
    46 Nieke Westerveen Atledo 5,28 5,58 5,60 5,60 5,39 381
    47 Nuah Wattamaleo PAC 5,55 5,19 5,14 5,55 --- 378
    48 Lorena Jonkers Climax 4,81 5,35 5,54 5,54 --- 377
    49 Nikki Vroemen Altis 4,93 5,54 4,70 5,54 --- 377
    50 Jara Heppener HRRR 5,53 5,03 5,52 5,53 --- 376
    51 Yara Keers Fit 4,89 5,12 5,53 5,53 --- 376
    52 Sannah de Vries AV PEC 1910 5,52 4,86 5,39 5,52 --- 376
    53 Elise Van Genuchten Pallas `67 4,04 5,51 5,51 5,51 --- 375
    54 Lois Rijnders Altis 5,49 X 4,93 5,49 --- 374
    55 Ellemeike Visser Heerenveen 5,05 5,47 5,26 5,47 --- 372
    56 Carlijn Scholte AV Athlos 4,41 5,33 5,39 5,39 5,00 367
    57 Marit Rood Nijmegen 5,39 4,75 4,44 5,39 --- 367
    58 Elin van Dijken AKU 4,86 5,38 5,30 5,38 --- 366
    59 Ruby-Lynn Dolman AV34 5,38 5,09 5,14 5,38 --- 366
    60 Hilde Schepers De Liemers 5,35 4,62 4,85 5,35 --- 365
    61 Noa de Boer HRRR 5,07 X 5,34 5,34 --- 364
    62 Romy Bendanon Triathlon 5,27 5,23 4,82 5,27 --- 359
    63 Yara Achterberg VAV X 4,20 5,22 5,22 --- 356
    64 Julia Lammers AV34 4,40 4,76 5,20 5,20 --- 355
    65 Renée Schutte PH 5,14 X 4,01 5,14 6,00 351
    66 Noémi Knaap AV34 4,70 5,08 3,98 5,08 --- 347
    67 Liselot Smit Groningen 4,92 5,02 4,89 5,02 --- 343
    68 Sabien Vegter Ciko `66 5,00 4,84 4,57 5,00 --- 341
    69 Saskia De Jong De Liemers 4,83 4,22 4,96 4,96 --- 338
    70 Sara van Ham ATOP 4,54 4,84 4,95 4,95 --- 338
    71 Rebecca van Rossum AV Oss `78 4,41 4,58 4,94 4,94 --- 337
    72 Alyn Venhuizen Nijmegen 4,72 4,41 4,92 4,92 --- 336
    73 Mente Kommer De Gemzen 4,90 4,66 3,82 4,90 --- 334
    74 Fenne Viskil SPOB 4,86 3,46 4,37 4,86 4,30 332
    75 Jenthe Prummel Climax X 4,70 4,80 4,80 --- 327
    76 Fé van der Weij Altis 4,69 4,76 X 4,76 --- 325
    77 Evelien Van Doorne AV 1923 X 4,63 4,75 4,75 --- 324
    78 Vere Schepers De Liemers 4,51 4,35 4,73 4,73 --- 323
    79 Noëlle Lensen Groningen 4,13 4,28 4,73 4,73 --- 323
    80 Evie van Doorn AV34 4,61 4,64 4,57 4,64 --- 316
    81 Fenne Viergever CAV Energie 4,63 4,14 3,96 4,63 5,11 316
    82 Emma Siblesz AV 1923 4,58 3,82 4,08 4,58 --- 312
    83 Phaedra Eggenhuizen CAV Energie 4,43 4,11 4,57 4,57 --- 311
    84 Roos van Oostveen Altis 4,57 3,82 4,18 4,57 --- 311
    85 Noëmi Blankvoort De Gemzen 3,55 4,52 4,36 4,52 --- 308
    86 Kirsten van den Hurk LGDR 3,76 3,77 4,45 4,45 --- 303
    87 Eva Wagemakers Altis 3,31 4,05 4,44 4,44 --- 302
    88 Nienke Swets PAC 4,42 3,90 4,22 4,42 --- 301
    89 Noa Schut Altis 4,08 4,26 4,13 4,26 --- 289
    90 Chamena Hoekman Isala `96 4,24 X 3,82 4,24 --- 287
    91 Mila Uffelie Ciko `66 4,16 3,65 3,88 4,16 --- 281
    92 Inke Meijer AV Aquilo 3,90 4,01 3,88 4,01 4,99 270
    93 Ronja van ...tenbrugge Fit 3,88 3,85 3,45 3,88 --- 260
    94 Jillian Eken Nijmegen 3,63 3,08 3,70 3,70 --- 246
    95 Fiene Nollet AV34 3,52 3,36 3,62 3,62 --- 240
    96 Liena Heck Pallas `67 3,58 3,56 3,43 3,58 --- 237
    97 Yfke van der Meer Altis 3,44 3,58 3,35 3,58 --- 237
    98 Amina Dillmann ATOP 3,34 2,68 3,37 3,37 3,90 220
    Salomé Thevenard Altis NM --- 0
    Anouk van der Linden AV Oss `78 NM --- 0
    Mayline Bloemendal AV34 NM --- 0

    Uitslagen Meerkamp Verspringen Meisjes Pupil A2

    # Naam P1P2P3ResOBPPunten totaal
    1 Renske van der Maas Fit 4,48 4,31 4,13 4,48 4,30 615
    2 Yenthe Vreugdenhil Rotterdam 4,36 4,24 4,17 4,36 4,11 590
    3 Eva Blokland AV Passaat 4,09 4,34 4,06 4,34 --- 586
    4 Georgina Taylor Rotterdam 4,33 4,23 4,22 4,33 4,02 584
    5 Eva Bouman Spark 4,17 3,80 4,29 4,29 4,14 576
    6 Jaydee Broersma AV Athlos 4,23 4,21 4,14 4,23 --- 564
    7 Meike Huistra Heerenveen 4,16 4,00 3,99 4,16 4,04 550
    8 Zoë Hoebe AV Trias 4,15 3,94 4,10 4,15 --- 548
    9 Maartje Tuil Hollandia 3,96 3,92 4,15 4,15 3,97 548
    10 Eliza Huizinga Groningen 4,05 4,13 4,13 4,13 --- 544
    11 Marit Versfeld de Sprinter X 4,08 3,95 4,08 --- 534
    12 Faye Hardon AC TION 3,94 4,06 3,99 4,06 3,71 530
    13 Mila van Mook THOR 3,87 3,86 4,05 4,05 --- 528
    14 Mila Aukema Groningen 4,04 4,02 3,94 4,04 --- 526
    15 Inez Keun Groningen 3,91 3,93 4,04 4,04 3,67 526
    16 Ellemeike Visser Heerenveen 4,03 3,67 3,94 4,03 --- 524
    17 Givenchy ...ugwandass PAC 4,03 3,85 3,20 4,03 --- 524
    18 Lieke Jans ATOP 3,80 3,92 3,94 3,94 3,55 506
    19 Maud de Jong AV 1923 3,70 3,94 3,76 3,94 3,90 506
    20 Carmen Van Soest GACH 3,73 3,70 3,94 3,94 4,07 506
    21 Indy Brinkman ACHL 3,35 3,75 3,93 3,93 --- 504
    22 Tessa Van Vlaanderen Rotterdam 3,69 3,92 3,91 3,92 --- 502
    23 Linde Zijlstra Altis 3,76 3,89 3,42 3,89 --- 496
    24 Jelincy Nijlhof Almere `81 3,25 3,28 3,89 3,89 --- 496
    25 Isa Hermes PH 3,62 3,88 3,74 3,88 --- 494
    26 Aaliyah Azerki Haag 3,83 3,86 3,70 3,86 --- 490
    27 Nieke Westerveen Atledo X 3,63 3,86 3,86 3,53 490
    28 Jara Heppener HRRR 3,72 3,85 3,79 3,85 --- 488
    29 Britt Huisman Heerenveen 3,62 3,64 3,82 3,82 --- 482
    30 Lorena Jonkers Climax 3,82 3,60 3,37 3,82 --- 482
    31 Marit Rood Nijmegen X 3,79 3,55 3,79 --- 476
    32 Hilde Schepers De Liemers 3,68 3,75 3,58 3,75 --- 468
    33 Micky Kraakman AV Hylas 3,62 3,74 3,46 3,74 --- 466
    34 Maud van Susteren HLLM 3,74 3,52 3,59 3,74 3,62 466
    35 Mente Kommer De Gemzen 3,74 3,42 3,45 3,74 --- 466
    36 Nikki Vroemen Altis 3,73 3,60 3,57 3,73 --- 464
    37 Fieke Sportel Groningen 3,28 3,60 3,70 3,70 --- 458
    38 Meike Schumacher Haag 3,70 3,50 3,28 3,70 --- 458
    39 Sabien Vegter Ciko `66 3,04 3,26 3,67 3,67 --- 452
    40 Imme Velthuis AV34 3,66 3,56 3,45 3,66 --- 450
    41 Fenne Viergever CAV Energie 3,66 3,51 3,42 3,66 3,65 450
    42 Yara Keers Fit 3,66 3,33 3,17 3,66 --- 450
    43 Donna Lokhorst Altis 3,30 3,61 3,64 3,64 --- 446
    44 Renée Schutte PH 3,63 3,46 3,39 3,63 3,60 444
    45 Evelien Van Doorne AV 1923 3,58 3,57 3,62 3,62 --- 442
    46 Stella Heijnen Rotterdam 3,53 3,54 3,62 3,62 --- 442
    47 Anouk Heere Cialfo 3,62 3,50 3,35 3,62 --- 442
    48 Renee Blok De Gemzen X 2,91 3,62 3,62 --- 442
    49 Imani Taylor AC TION 3,59 3,41 3,59 3,59 --- 436
    50 Rosalie te...uggencate AV Hera 3,58 3,49 3,33 3,58 3,49 434
    51 Nuah Wattamaleo PAC 3,54 3,42 3,15 3,54 --- 426
    52 Vere Schepers De Liemers 2,99 3,53 3,53 3,53 --- 424
    53 Elin van Dijken AKU X 3,50 3,53 3,53 --- 424
    54 Ronja van ...tenbrugge Fit 3,53 3,25 3,21 3,53 --- 424
    55 Saskia De Jong De Liemers 3,50 3,52 3,42 3,52 --- 422
    56 Elise Van Genuchten Pallas `67 3,49 3,42 3,46 3,49 --- 416
    57 Noortje Zwaal Altis 3,09 3,31 3,49 3,49 --- 416
    58 Sara van Ham ATOP 3,49 3,16 X 3,49 3,05 416
    59 Jade Broer Triathlon 3,46 3,41 2,94 3,46 --- 410
    60 Elza Staring AV Oss `78 3,42 3,45 3,28 3,45 --- 408
    61 Nienke Swets PAC 3,45 3,27 3,41 3,45 --- 408
    62 Fenne Viskil SPOB 3,43 3,40 3,28 3,43 3,46 404
    63 Noa de Boer HRRR 3,43 3,22 3,31 3,43 --- 404
    64 Yara Achterberg VAV 3,40 2,94 3,20 3,40 --- 398
    65 Emma Siblesz AV 1923 3,39 3,33 3,25 3,39 --- 396
    66 Carlijn Scholte AV Athlos 3,34 3,38 3,33 3,38 3,43 394
    67 Noémi Knaap AV34 3,32 3,36 3,32 3,36 --- 390
    68 Eva Wagemakers Altis 3,28 3,29 3,36 3,36 --- 390
    69 Flore Kroes De Gemzen 3,34 3,25 3,34 3,34 --- 386
    70 Phaedra Eggenhuizen CAV Energie 3,23 3,34 3,32 3,34 --- 386
    71 Kirsten van den Hurk LGDR 3,34 3,17 3,14 3,34 --- 386
    72 Malu van Prehn CAV Energie 3,31 3,32 3,32 3,32 3,57 382
    73 Noëmi Blankvoort De Gemzen 3,24 3,29 3,13 3,29 --- 376
    74 Inez Spijker Groningen 3,23 3,27 3,24 3,27 --- 372
    75 Roos van Oostveen Altis 3,25 3,20 3,01 3,25 --- 368
    76 Mila Uffelie Ciko `66 3,22 3,22 2,81 3,22 --- 362
    77 Sannah de Vries AV PEC 1910 3,21 3,15 3,22 3,22 --- 362
    78 Amina Dillmann ATOP 3,21 3,04 3,00 3,21 3,00 360
    79 Romy Bendanon Triathlon 3,10 3,13 3,16 3,16 --- 350
    80 Lois Rijnders Altis 3,15 3,13 3,09 3,15 --- 348
    81 Ruby-Lynn Dolman AV34 3,09 3,12 3,05 3,12 --- 342
    82 Rebecca van Rossum AV Oss `78 3,06 2,96 3,08 3,08 --- 334
    83 Liselot Smit Groningen 2,82 2,90 3,08 3,08 --- 334
    84 Jenthe Prummel Climax 3,07 2,80 2,94 3,07 --- 332
    85 Alyn Venhuizen Nijmegen 3,06 2,81 3,04 3,06 --- 330
    86 Noa Schut Altis 3,05 3,02 2,90 3,05 --- 328
    87 Chamena Hoekman Isala `96 3,04 2,84 2,80 3,04 --- 326
    88 Leya Topelen Groningen 2,97 3,00 2,93 3,00 --- 318
    89 Jillian Eken Nijmegen 2,99 2,85 2,99 2,99 --- 316
    90 Fé van der Weij Altis 2,92 2,76 2,98 2,98 --- 314
    91 Amber Masselink AV34 2,89 2,93 2,85 2,93 --- 304
    92 Noëlle Lensen Groningen 2,93 2,72 2,67 2,93 --- 304
    93 Fiene Nollet AV34 2,82 2,83 2,69 2,83 --- 284
    94 Yfke van der Meer Altis 2,81 2,74 2,74 2,81 --- 280
    95 Inke Meijer AV Aquilo 2,49 2,63 2,64 2,64 2,64 246
    96 Liena Heck Pallas `67 1,48 2,47 2,50 2,50 --- 218
    97 Evie van Doorn AV34 2,36 2,42 2,37 2,42 --- 202
    Julia Lammers AV34 X X X NM --- 0
    Salomé Thevenard Altis NM --- 0
    Anouk van der Linden AV Oss `78 NM --- 0
    Mayline Bloemendal AV34 NM --- 0