Categorie 'Meisjes Pupil C'

Categorie gegevens

Deelnemers: 38
Categorie afkorting: MPC
Berekeningswijze: Pupillen
Meerkamp:
  • 40 meter ( 1 pogingen )
  • 600 meter ( 1 pogingen )
  • Hoogspringen ( 3 pogingen )
  • Verspringen ( 3 pogingen )
  • Losse onderdelen:

    Tijdschema 'Meisjes Pupil C'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    12:05 600m
    Rondbaan
    Uitslagen
    12:10 600m
    Rondbaan
    Uitslagen
    12:15 600m
    Rondbaan
    Uitslagen
    13:20 40m
    Sprintbaan
    Uitslagen
    14:00 Ver
    Ver 1
    Uitslagen
    14:00 Ver
    Ver 2
    Uitslagen
    14:30 Hoog
    Hoog 4
    Uitslagen
    15:15 Hoog
    Hoog 3
    Uitslagen
    15:15 Hoog
    Hoog 4
    Uitslagen
    15:30 Ver
    Ver 1
    Uitslagen


    Tijdschema

    12:05u16:00u
    Meisjes Pupil C
    600m - Rondbaan
    600m - Rondbaan
    600m - Rondbaan
    40m - Sprintbaan
    Ver - Ver 1
    Hoog - Hoog 4
    Ver - Ver 1

    Atleten 'Meisjes Pupil C'

    Snr Naam Startgroep M Status
    1201 Aafke Lub AV34 MPC groep 1 a Toegelaten
    1202 Aniek Kums DVTR MPC groep 1 a Toegelaten
    1203 Donna Conradie Haag MPC groep 1 a Toegelaten
    1204 Elfi Kradolfer Haag MPC groep 1 a Toegelaten
    1205 Eline van Schaik Haag MPC groep 1 a Toegelaten
    1206 Emma Kradolfer Haag MPC groep 1 a Toegelaten
    1207 Fenna Thelen Leiden MPC groep 1 a Toegelaten
    1208 Floortje Havenaar AV34 MPC groep 1 a Toegelaten
    1209 Hannah den Hartog AV34 MPC groep 1 a Toegelaten
    1210 Jiska Luppen DVTR MPC groep 1 a Toegelaten
    1211 Saar Ebbenhorst AV34 MPC groep 1 a Toegelaten
    1212 Sara Jereb Haag MPC groep 1 a Toegelaten
    1213 Sophia de Kort Leiden MPC groep 1 a Toegelaten
    1214 Arden Veldman ATOP MPC groep 1MPC groep 2 a Toegelaten
    1215 Enora Otto PAC MPC groep 1MPC groep 2 a Toegelaten
    1217 Leonie Kuiper AV Aquilo MPC groep 1MPC groep 2 a Toegelaten
    1218 Lianne Lammers AV34 MPC groep 1MPC groep 2 a Toegelaten
    1219 Linn Hagen AV34 MPC groep 1MPC groep 2 a Toegelaten
    1221 Martha Hooning PAC MPC groep 1MPC groep 2 a Toegelaten
    1222 Mila Sahetapij PAC MPC groep 1MPC groep 2 a Toegelaten
    1223 Sierra Kortland PAC MPC groep 1MPC groep 2 a Toegelaten
    1224 Suus Hogenboom AKU MPC groep 1MPC groep 2 a Toegelaten
    1225 Tess de Ruijter AV Oss `78 MPC groep 1MPC groep 2 a Toegelaten
    1226 Valerie de Vries AV PEC 1910 MPC groep 1MPC groep 2 a Toegelaten
    1227 Wytske Van...er Scheer PAC MPC groep 1MPC groep 2 a Toegelaten
    1228 Aafke Mennen LGDR MPC groep 1MPC groep 3 a Toegelaten
    1229 Annelin va...Biggelaar THOR MPC groep 1MPC groep 3 a Toegelaten
    1230 Benthe de Jong AV 1923 MPC groep 1MPC groep 3 a Toegelaten
    1231 Elynn Olthof Climax MPC groep 1MPC groep 3 a Toegelaten
    1232 Fenne Schipper Flevo Delta MPC groep 1MPC groep 3 a Toegelaten
    1233 Igoné Loman Ciko `66 MPC groep 1MPC groep 3 a Toegelaten
    1234 Jasmine De Haas SAV MPC groep 1MPC groep 3 a Toegelaten
    1235 Joy Viskil SPOB MPC groep 1MPC groep 3 a Toegelaten
    1236 Margje Wolters AV34 MPC groep 1MPC groep 3 a Toegelaten
    1237 Maud Sidler AV34 MPC groep 1MPC groep 3 a Toegelaten
    1239 Nienke Bartels LGDR MPC groep 1MPC groep 3 a Toegelaten
    1240 Noortje de Haas AV34 MPC groep 1MPC groep 3 a Toegelaten
    1241 Vera Beukers SPWS MPC groep 1MPC groep 3 a Toegelaten

    Verenigingen 'Meisjes Pupil C'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AKU AKU 1
    AV 1923 AV23 1
    AV Achilles Top ATOP 1
    AV Aquilo AQLO 1
    AV Daventria 1906 DVTR 2
    AV Flevo Delta FLDT 1
    AV Oss `78 OS78 1
    AV PEC 1910 PEC 1
    AV Spirit Oud Beijerland SPOB 1
    AV `34 Apeldoorn AV34 9
    Ciko `66 CIKO 1
    Climax CLMX 1
    EAC De Sperwers SPWS 1
    Haag Atletiek HAAG 5
    Leiden Atletiek LATL 2
    Lopersgroep Deurne LGDR 2
    PAC PAC 5
    SAV SAV 1
    THOR THOR 1
  • Meerkamp
  • 40m
  • 600m
  • Hoog
  • Ver
  • Uitslagen Meerkamp Meisjes Pupil C

    # Naam 40m600mHoogVerPunten totaal
    1 Benthe de Jong AV 1923 6,89 2:11,98 1,00 3,52 1744
    2 Annelin va...Biggelaar THOR 7,27 2:18,45 0,95 3,16 1497
    3 Arden Veldman ATOP 7,42 2:21,68 1,00 3,20 1485
    4 Jiska Luppen DVTR 7,48 2:23,01 1,00 2,97 1416
    5 Sierra Kortland PAC 7,17 2:24,45 0,90 3,02 1405
    6 Mila Sahetapij PAC 7,69 2:23,74 0,90 2,67 1238
    7 Martha Hooning PAC 7,49 2:22,38 0,85 2,55 1225
    8 Fenna Thelen Leiden 8,09 2:27,13 0,95 2,85 1216
    9 Sara Jereb Haag 7,88 2:30,44 0,95 2,69 1195
    10 Valerie de Vries AV PEC 1910 7,58 2:43,09 1,00 2,59 1183
    11 Elfi Kradolfer Haag 7,60 2:29,83 0,80 2,90 1182
    12 Donna Conradie Haag 7,87 2:35,94 0,85 2,76 1099
    13 Nienke Bartels LGDR 7,79 2:39,75 0,90 2,43 1060
    14 Wytske Van...er Scheer PAC 7,99 2:25,82 0,80 2,48 1058
    15 Sophia de Kort Leiden 7,91 2:39,04 0,85 2,60 1040
    16 Noortje de Haas AV34 7,96 2:44,26 0,95 2,37 1028
    17 Emma Kradolfer Haag 8,29 2:26,53 0,80 2,52 1011
    17 Tess de Ruijter AV Oss `78 7,99 2:44,42 0,95 2,32 1011
    19 Elynn Olthof Climax 8,21 2:36,47 0,85 2,61 1009
    20 Suus Hogenboom AKU 8,24 2:36,28 0,85 2,53 989
    21 Aafke Mennen LGDR 8,32 2:26,05 0,75 2,22 914
    22 Linn Hagen AV34 8,05 2:34,68 0,75 2,28 908
    23 Hannah den Hartog AV34 8,33 2:38,32 0,85 2,19 894
    24 Enora Otto PAC 8,50 2:45,07 0,90 2,24 873
    25 Margje Wolters AV34 8,34 2:49,83 0,85 2,31 848
    26 Joy Viskil SPOB 8,45 2:40,39 0,85 2,02 829
    27 Vera Beukers SPWS 8,62 2:41,13 0,75 2,48 817
    28 Jasmine De Haas SAV 9,01 2:49,81 0,90 2,42 810
    29 Leonie Kuiper AV Aquilo 8,37 2:52,95 0,85 2,20 804
    30 Igoné Loman Ciko `66 8,56 2:42,53 0,75 2,40 801
    31 Fenne Schipper Flevo Delta 8,13 2:37,93 0,70 2,02 784
    32 Lianne Lammers AV34 8,17 2:50,57 0,75 2,11 758
    33 Eline van Schaik Haag 8,67 2:48,37 0,70 2,60 754
    34 Aafke Lub AV34 8,90 2:47,54 0,75 2,15 674
    35 Aniek Kums DVTR 8,87 2:56,62 0,75 2,06 611
    36 Floortje Havenaar AV34 8,86 2:58,78 0,70 2,02 556
    37 Saar Ebbenhorst AV34 9,16 3:11,35 0,70 2,18 489
    38 Maud Sidler AV34 8,76 2:58,46 NM 2,08 461

    Uitslagen Meerkamp 40 meter Meisjes Pupil C

    # Naam ResOBPPunten totaal
    1 Benthe de Jong AV 1923 6,89 6,97 576
    2 Sierra Kortland PAC 7,17 --- 515
    3 Annelin va...Biggelaar THOR 7,27 6,83 494
    4 Arden Veldman ATOP 7,42 6,90 464
    5 Jiska Luppen DVTR 7,48 --- 452
    6 Martha Hooning PAC 7,49 --- 450
    7 Valerie de Vries AV PEC 1910 7,58 --- 433
    8 Elfi Kradolfer Haag 7,60 --- 429
    9 Mila Sahetapij PAC 7,69 --- 412
    10 Nienke Bartels LGDR 7,79 --- 394
    11 Donna Conradie Haag 7,87 --- 380
    12 Sara Jereb Haag 7,88 --- 378
    13 Sophia de Kort Leiden 7,91 --- 373
    14 Noortje de Haas AV34 7,96 --- 365
    15 Wytske Van...er Scheer PAC 7,99 --- 359
    16 Tess de Ruijter AV Oss `78 7,99 --- 359
    17 Linn Hagen AV34 8,05 --- 349
    18 Fenna Thelen Leiden 8,09 --- 343
    19 Fenne Schipper Flevo Delta 8,13 --- 336
    20 Lianne Lammers AV34 8,17 --- 330
    21 Elynn Olthof Climax 8,21 --- 323
    22 Suus Hogenboom AKU 8,24 --- 318
    23 Emma Kradolfer Haag 8,29 --- 310
    24 Aafke Mennen LGDR 8,32 --- 306
    25 Hannah den Hartog AV34 8,33 --- 304
    26 Margje Wolters AV34 8,34 --- 303
    27 Leonie Kuiper AV Aquilo 8,37 --- 298
    28 Joy Viskil SPOB 8,45 7,93 286
    29 Enora Otto PAC 8,50 --- 278
    30 Igoné Loman Ciko `66 8,56 --- 269
    31 Vera Beukers SPWS 8,62 --- 260
    32 Eline van Schaik Haag 8,67 --- 253
    33 Maud Sidler AV34 8,76 --- 240
    34 Floortje Havenaar AV34 8,86 --- 226
    35 Aniek Kums DVTR 8,87 --- 225
    36 Aafke Lub AV34 8,90 --- 221
    37 Jasmine De Haas SAV 9,01 --- 206
    38 Saar Ebbenhorst AV34 9,16 --- 186

    Uitslagen Meerkamp 600 meter Meisjes Pupil C

    # Naam ResOBPPunten totaal
    1 Benthe de Jong AV 1923 2:11,98 2:12,55 404
    2 Annelin va...Biggelaar THOR 2:18,45 2:26,63 347
    3 Arden Veldman ATOP 2:21,68 2:24,00 321
    4 Martha Hooning PAC 2:22,38 --- 315
    5 Jiska Luppen DVTR 2:23,01 --- 310
    6 Mila Sahetapij PAC 2:23,74 --- 305
    7 Sierra Kortland PAC 2:24,45 --- 299
    8 Wytske Van...er Scheer PAC 2:25,82 --- 289
    9 Aafke Mennen LGDR 2:26,05 --- 287
    10 Emma Kradolfer Haag 2:26,53 --- 283
    11 Fenna Thelen Leiden 2:27,13 --- 279
    12 Elfi Kradolfer Haag 2:29,83 --- 259
    13 Sara Jereb Haag 2:30,44 --- 255
    14 Linn Hagen AV34 2:34,68 --- 226
    15 Donna Conradie Haag 2:35,94 --- 217
    16 Suus Hogenboom AKU 2:36,28 --- 215
    17 Elynn Olthof Climax 2:36,47 --- 214
    18 Fenne Schipper Flevo Delta 2:37,93 --- 204
    19 Hannah den Hartog AV34 2:38,32 --- 202
    20 Sophia de Kort Leiden 2:39,04 --- 197
    21 Nienke Bartels LGDR 2:39,75 --- 193
    22 Joy Viskil SPOB 2:40,39 2:43,00 189
    23 Vera Beukers SPWS 2:41,13 --- 184
    24 Igoné Loman Ciko `66 2:42,53 --- 175
    25 Valerie de Vries AV PEC 1910 2:43,09 --- 172
    26 Noortje de Haas AV34 2:44,26 --- 165
    27 Tess de Ruijter AV Oss `78 2:44,42 --- 164
    28 Enora Otto PAC 2:45,07 --- 160
    29 Aafke Lub AV34 2:47,54 --- 146
    30 Eline van Schaik Haag 2:48,37 --- 141
    31 Jasmine De Haas SAV 2:49,81 --- 133
    32 Margje Wolters AV34 2:49,83 --- 133
    33 Lianne Lammers AV34 2:50,57 --- 129
    34 Leonie Kuiper AV Aquilo 2:52,95 --- 116
    35 Aniek Kums DVTR 2:56,62 --- 97
    36 Maud Sidler AV34 2:58,46 --- 87
    37 Floortje Havenaar AV34 2:58,78 --- 86
    38 Saar Ebbenhorst AV34 3:11,35 --- 27

    Uitslagen Meerkamp Hoogspringen Meisjes Pupil C

    # Naam ResOBPPunten totaal
    1 Benthe de Jong AV 1923 1,00 1,00 342
    1 Arden Veldman ATOP 1,00 0,95 342
    1 Jiska Luppen DVTR 1,00 --- 342
    1 Valerie de Vries AV PEC 1910 1,00 --- 342
    5 Fenna Thelen Leiden 0,95 --- 306
    5 Sara Jereb Haag 0,95 --- 306
    5 Tess de Ruijter AV Oss `78 0,95 --- 306
    5 Annelin va...Biggelaar THOR 0,95 0,85 306
    5 Noortje de Haas AV34 0,95 --- 306
    10 Jasmine De Haas SAV 0,90 --- 269
    10 Enora Otto PAC 0,90 --- 269
    10 Sierra Kortland PAC 0,90 --- 269
    10 Mila Sahetapij PAC 0,90 --- 269
    10 Nienke Bartels LGDR 0,90 --- 269
    15 Suus Hogenboom AKU 0,85 --- 232
    15 Sophia de Kort Leiden 0,85 --- 232
    15 Leonie Kuiper AV Aquilo 0,85 --- 232
    15 Donna Conradie Haag 0,85 --- 232
    15 Martha Hooning PAC 0,85 --- 232
    15 Hannah den Hartog AV34 0,85 --- 232
    15 Margje Wolters AV34 0,85 --- 232
    15 Joy Viskil SPOB 0,85 0,75 232
    15 Elynn Olthof Climax 0,85 --- 232
    24 Elfi Kradolfer Haag 0,80 --- 196
    24 Emma Kradolfer Haag 0,80 --- 196
    24 Wytske Van...er Scheer PAC 0,80 --- 196
    27 Aafke Mennen LGDR 0,75 --- 159
    27 Aafke Lub AV34 0,75 --- 159
    27 Lianne Lammers AV34 0,75 --- 159
    27 Linn Hagen AV34 0,75 --- 159
    27 Aniek Kums DVTR 0,75 --- 159
    27 Igoné Loman Ciko `66 0,75 --- 159
    27 Vera Beukers SPWS 0,75 --- 159
    34 Eline van Schaik Haag 0,70 --- 122
    34 Floortje Havenaar AV34 0,70 --- 122
    34 Saar Ebbenhorst AV34 0,70 --- 122
    34 Fenne Schipper Flevo Delta 0,70 --- 122
    Maud Sidler AV34 NM --- 0

    Uitslagen Meerkamp Verspringen Meisjes Pupil C

    # Naam P1P2P3ResOBPPunten totaal
    1 Benthe de Jong AV 1923 3,42 3,16 3,52 3,52 3,35 422
    2 Arden Veldman ATOP 3,20 3,13 2,87 3,20 2,88 358
    3 Annelin va...Biggelaar THOR 3,01 3,16 3,02 3,16 2,80 350
    4 Sierra Kortland PAC 2,94 3,02 3,02 3,02 --- 322
    5 Jiska Luppen DVTR 2,82 2,97 2,62 2,97 --- 312
    6 Elfi Kradolfer Haag 2,79 2,82 2,90 2,90 --- 298
    7 Fenna Thelen Leiden 2,76 2,66 2,85 2,85 --- 288
    8 Donna Conradie Haag 2,40 2,53 2,76 2,76 --- 270
    9 Sara Jereb Haag 2,57 2,65 2,69 2,69 --- 256
    10 Mila Sahetapij PAC 2,67 2,39 2,54 2,67 --- 252
    11 Elynn Olthof Climax 2,47 2,61 2,44 2,61 --- 240
    12 Sophia de Kort Leiden 2,46 2,52 2,60 2,60 --- 238
    13 Eline van Schaik Haag 2,37 2,26 2,60 2,60 --- 238
    14 Valerie de Vries AV PEC 1910 2,59 2,49 2,59 2,59 --- 236
    15 Martha Hooning PAC 1,79 2,55 2,39 2,55 --- 228
    16 Suus Hogenboom AKU 2,53 2,47 2,31 2,53 --- 224
    17 Emma Kradolfer Haag 2,52 X 2,40 2,52 --- 222
    18 Wytske Van...er Scheer PAC 2,41 2,48 2,26 2,48 --- 214
    19 Vera Beukers SPWS 2,31 2,36 2,48 2,48 --- 214
    20 Nienke Bartels LGDR 2,43 2,02 2,27 2,43 --- 204
    21 Jasmine De Haas SAV 2,22 2,42 2,23 2,42 --- 202
    22 Igoné Loman Ciko `66 2,30 2,40 2,37 2,40 --- 198
    23 Noortje de Haas AV34 2,37 2,15 2,07 2,37 --- 192
    24 Tess de Ruijter AV Oss `78 X 2,32 2,27 2,32 --- 182
    25 Margje Wolters AV34 2,18 2,31 2,31 2,31 --- 180
    26 Linn Hagen AV34 2,25 2,28 X 2,28 --- 174
    27 Enora Otto PAC 2,24 2,13 X 2,24 --- 166
    28 Aafke Mennen LGDR 2,22 2,17 2,08 2,22 --- 162
    29 Leonie Kuiper AV Aquilo 2,10 2,00 2,20 2,20 --- 158
    30 Hannah den Hartog AV34 1,97 X 2,19 2,19 --- 156
    31 Saar Ebbenhorst AV34 2,18 2,04 X 2,18 --- 154
    32 Aafke Lub AV34 2,13 2,03 2,15 2,15 --- 148
    33 Lianne Lammers AV34 2,11 1,72 1,90 2,11 --- 140
    34 Maud Sidler AV34 1,79 2,08 2,07 2,08 --- 134
    35 Aniek Kums DVTR X 1,77 2,06 2,06 --- 130
    36 Joy Viskil SPOB 1,96 2,02 1,75 2,02 2,21 122
    37 Floortje Havenaar AV34 1,81 1,82 2,02 2,02 --- 122
    38 Fenne Schipper Flevo Delta 1,53 1,73 2,02 2,02 --- 122