Categorie 'Jongens Pupil A1'

Categorie gegevens

Deelnemers: 70
Categorie afkorting: JPA1
Berekeningswijze: Pupillen
Meerkamp:
  • 60 meter ( 1 pogingen )
  • 600 meter ( 1 pogingen )
  • Kogelstoten ( 3 pogingen )
  • Hoogspringen ( 3 pogingen )
  • Losse onderdelen:

    Tijdschema 'Jongens Pupil A1'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    10:00 Hoog
    Hoog 2
    Uitslagen
    10:00 Hoog
    Hoog 1
    Uitslagen
    10:00 Hoog
    Hoog 3
    Uitslagen
    10:00 Hoog
    Hoog 4
    Uitslagen
    10:55 60m
    Sprintbaan
    Uitslagen
    11:30 Hoog
    Hoog 2
    Uitslagen
    11:30 Hoog
    Hoog 3
    Uitslagen
    12:00 Kogel
    Kogel 2
    Uitslagen
    12:00 Kogel
    Kogel 1
    Uitslagen
    12:00 Kogel
    Kogel 3
    Uitslagen
    12:00 Kogel
    Kogel 4
    Uitslagen
    12:30 Kogel
    Kogel 1
    Uitslagen
    12:30 Kogel
    Kogel 2
    Uitslagen
    13:25 600m
    Rondbaan
    Uitslagen
    13:30 600m
    Rondbaan
    Uitslagen
    13:35 600m
    Rondbaan
    Uitslagen
    13:40 600m
    Rondbaan
    Uitslagen
    13:45 600m
    Rondbaan
    Uitslagen
    13:50 600m
    Rondbaan
    Uitslagen


    Tijdschema

    10:00u13:55u
    Jongens Pupil A1
    Hoog - Hoog 2
    60m - Sprintbaan
    Kogel - Kogel 2
    Kogel - Kogel 1
    600m - Rondbaan
    600m - Rondbaan
    600m - Rondbaan
    600m - Rondbaan
    600m - Rondbaan
    600m - Rondbaan

    Atleten 'Jongens Pupil A1'

    Snr Naam Startgroep M Status
    1600 Boris Klaver ARV Ilion JPA1 groep 1 a Toegelaten
    1601 Fenn Oerlemans Atledo JPA1 groep 1 a Toegelaten
    1602 Florian Va...den Bosch Phanos JPA1 groep 1 a Toegelaten
    1603 Gijs Merckx Almere `81 JPA1 groep 1 a Toegelaten
    1604 Luuk Boutkan Olympus `70 JPA1 groep 1 a Toegelaten
    1605 Niek de Mul AV Atos JPA1 groep 1 a Toegelaten
    1606 Scott Romijn PH JPA1 groep 1 a Toegelaten
    1607 Stijn Heitkamp AV `40 JPA1 groep 1 a Toegelaten
    1608 Sven De Haas SAV JPA1 groep 1 a Toegelaten
    1609 Timotej Zoetendal Heerenveen JPA1 groep 1 a Toegelaten
    1610 Yuri Van t Hoog AAC `61 JPA1 groep 1 a Toegelaten
    1611 Zeb Tesselaar AV Hera JPA1 groep 1 a Toegelaten
    1612 Jitte Kooij AV Hylas JPA1 groep 1JPA1 groep 2 a Toegelaten
    1613 Jules Sprenger Fit JPA1 groep 1JPA1 groep 2 a Toegelaten
    1614 Julian Blom AV34 JPA1 groep 1JPA1 groep 2 a Toegelaten
    1615 Justin Boer DVTR JPA1 groep 1JPA1 groep 2 a Toegelaten
    1616 Kay Kosters AV Hylas JPA1 groep 1JPA1 groep 2 a Toegelaten
    1617 Lars van der Spek Fit JPA1 groep 1JPA1 groep 2 a Toegelaten
    1618 Lorenz Simon DVTR JPA1 groep 1JPA1 groep 2 a Toegelaten
    1619 Matthijs Rutting AV34 JPA1 groep 1JPA1 groep 2 a Toegelaten
    1620 Max Cabrera Polanco AV34 JPA1 groep 1JPA1 groep 2 a Toegelaten
    1621 Niek van Lohuizen AV34 JPA1 groep 1JPA1 groep 2 a Toegelaten
    1622 Stijn Van Zijst Fit JPA1 groep 1JPA1 groep 2 a Toegelaten
    1624 Abel Talens Ciko `66 JPA1 groep 1JPA1 groep 3 a Toegelaten
    1625 Akke van der Linden Pallas `67 JPA1 groep 1JPA1 groep 3 a Toegelaten
    1626 Dean Ubing Ciko `66 JPA1 groep 1JPA1 groep 3 a Toegelaten
    1627 Finn Hoksbergen Pallas `67 JPA1 groep 1JPA1 groep 3 a Toegelaten
    1628 Leonard Oti AV Oss `78 JPA1 groep 1JPA1 groep 3 a Toegelaten
    1629 Luca Thimister Pallas `67 JPA1 groep 1JPA1 groep 3 a Toegelaten
    1630 Petr Schreuder Pallas `67 JPA1 groep 1JPA1 groep 3 a Toegelaten
    1631 Rens Maric...genhuizen AV Oss `78 JPA1 groep 1JPA1 groep 3 a Toegelaten
    1632 Roan Quint...genhuizen AV Oss `78 JPA1 groep 1JPA1 groep 3 a Toegelaten
    1633 Stan van Dalfsen AV NOP JPA1 groep 1JPA1 groep 3 a Toegelaten
    1634 Stef Boerboom Ciko `66 JPA1 groep 1JPA1 groep 3 a Toegelaten
    1635 Timo Westerhof AV NOP JPA1 groep 1JPA1 groep 3 a Toegelaten
    1636 Jack Borgardijn Ciko `66 JPA1 groep 1JPA1 groep 4 a Toegelaten
    1637 Jesper van der Locht Nijmegen JPA1 groep 1JPA1 groep 4 a Toegelaten
    1638 Joris Melssen Nijmegen JPA1 groep 1JPA1 groep 4 a Toegelaten
    1639 Julian van Boxtel Ciko `66 JPA1 groep 1JPA1 groep 4 a Toegelaten
    1640 Livio Blei SPLS JPA1 groep 1JPA1 groep 4 a Toegelaten
    1641 Lucas Roland Janssen Nijmegen JPA1 groep 1JPA1 groep 4 a Toegelaten
    1642 Niels Tulk AV34 JPA1 groep 1JPA1 groep 4 a Toegelaten
    1643 Orville Nelissen AV34 JPA1 groep 1JPA1 groep 4 a Toegelaten
    1644 Rens Klinkhamer AV34 JPA1 groep 1JPA1 groep 4 a Toegelaten
    1645 Rowan van der Locht Nijmegen JPA1 groep 1JPA1 groep 4 a Toegelaten
    1646 Senn Kloosterman AV34 JPA1 groep 1JPA1 groep 4 a Toegelaten
    1647 Tom Theelen SPLS JPA1 groep 1JPA1 groep 4 a Toegelaten
    1648 Colin Van Bockel Hollandia JPA1 groep 1JPA1 groep 5 a Toegelaten
    1649 Eljahro Ty...Philipsen AV Feniks JPA1 groep 1JPA1 groep 5 a Toegelaten
    1650 Jayden Boldewijn AV Feniks JPA1 groep 1JPA1 groep 5 a Toegelaten
    1651 Joep Deiman GACH JPA1 groep 1JPA1 groep 5 a Toegelaten
    1652 Ramon Ruiz MPM JPA1 groep 1JPA1 groep 5 a Toegelaten
    1653 Stach Schakelaar AV34 JPA1 groep 1JPA1 groep 5 a Toegelaten
    1654 Thijs van der Vegt Delta Sport JPA1 groep 1JPA1 groep 5 a Toegelaten
    1655 Tim Moes AV34 JPA1 groep 1JPA1 groep 5 a Toegelaten
    1656 Tristan Dekker Hollandia JPA1 groep 1JPA1 groep 5 a Toegelaten
    1657 Wilco Holtkamp AV34 JPA1 groep 1JPA1 groep 5 a Toegelaten
    1658 Wytse Idema Cialfo JPA1 groep 1JPA1 groep 5 a Toegelaten
    1659 Alain Ritten ATOP JPA1 groep 1JPA1 groep 6 a Toegelaten
    1660 Bart Mansier AV34 JPA1 groep 1JPA1 groep 6 a Toegelaten
    1661 Florian Faber AKU JPA1 groep 1JPA1 groep 6 a Toegelaten
    1662 Hidde Wassink AV34 JPA1 groep 1JPA1 groep 6 a Toegelaten
    1663 Jesper Roobeek AV34 JPA1 groep 1JPA1 groep 6 a Toegelaten
    1664 Koen Bouman Spark JPA1 groep 1JPA1 groep 6 a Toegelaten
    1665 Levin Vestergaard Spark JPA1 groep 1JPA1 groep 6 a Toegelaten
    1666 Mark Westra AKU JPA1 groep 1JPA1 groep 6 a Toegelaten
    1667 Menno Tolen Altis JPA1 groep 1JPA1 groep 6 a Toegelaten
    1668 Niek Peters ATOP JPA1 groep 1JPA1 groep 6 a Toegelaten
    1669 Pelle de Raad Altis JPA1 groep 1JPA1 groep 6 a Toegelaten
    1670 Samuel Post Altis JPA1 groep 1JPA1 groep 6 a Toegelaten

    Verenigingen 'Jongens Pupil A1'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AAC `61 AC61 1
    AKU AKU 2
    Almere `81 AM81 1
    Altis ALTS 3
    ARV Ilion ILIO 1
    Atledo ATLD 1
    AV Achilles Top ATOP 2
    AV Atos ATOS 1
    AV Daventria 1906 DVTR 2
    AV Feniks FNKS 2
    AV Heerenveen HRVN 1
    AV Hera HERA 1
    AV Hollandia HLLD 2
    AV Hylas HYLS 2
    AV NOP NOP 2
    AV Olympus `70 OL70 1
    AV Oss `78 OS78 3
    AV Pallas `67 PL67 4
    AV Spirit Lelystad SPLS 2
    AV `34 Apeldoorn AV34 14
    AV `40 AV40 1
    Cialfo CLFO 1
    Ciko `66 CIKO 5
    Delta Sport DLSP 1
    Fit FIT 3
    GAC Hilversum GACH 1
    Marathon Pim Mulier MPM 1
    Nijmegen Atletiek NYMG 4
    Phanos PHNS 1
    Prins Hendrik PH 1
    SAV SAV 1
    Spark SPRK 2
  • Meerkamp
  • 60m
  • 600m
  • Kogel
  • Hoog
  • Uitslagen Meerkamp Jongens Pupil A1

    # Naam 60m600mKogelHoogPunten totaal
    1 Eljahro Ty...Philipsen AV Feniks 9,10 1:55,76 8,91 1,35 2372
    2 Zeb Tesselaar AV Hera 9,19 1:53,70 6,82 1,25 2194
    3 Boris Klaver ARV Ilion 9,30 2:08,55 7,44 1,35 2119
    4 Florian Va...den Bosch Phanos 9,74 2:00,51 7,47 1,25 2057
    5 Luuk Boutkan Olympus `70 9,09 2:06,63 7,58 1,10 2001
    6 Scott Romijn PH 9,91 1:56,78 6,20 1,25 1998
    7 Stijn Heitkamp AV `40 9,61 2:00,75 7,26 1,10 1953
    8 Ramon Ruiz MPM 9,16 2:09,19 6,68 1,15 1948
    9 Max Cabrera Polanco AV34 9,70 2:09,57 6,53 1,25 1917
    10 Jack Borgardijn Ciko `66 9,63 2:06,35 6,79 1,15 1900
    11 Tim Moes AV34 9,56 1:53,69 5,79 1,00 1884
    12 Jesper Roobeek AV34 9,42 1:58,43 5,46 1,05 1867
    13 Gijs Merckx Almere `81 9,73 2:03,47 6,29 1,10 1849
    14 Sven De Haas SAV 10,50 2:03,72 7,29 1,15 1824
    15 Wytse Idema Cialfo 9,91 2:10,59 5,62 1,25 1817
    16 Joep Deiman GACH 9,57 2:09,00 6,74 1,05 1809
    17 Alain Ritten ATOP 9,82 2:03,31 5,74 1,10 1802
    18 Jayden Boldewijn AV Feniks 9,91 2:14,43 7,14 1,15 1800
    19 Lucas Roland Janssen Nijmegen 9,81 2:08,36 6,11 1,10 1775
    20 Niek van Lohuizen AV34 10,04 2:01,35 5,22 1,10 1755
    21 Thijs van der Vegt Delta Sport 10,15 2:15,83 7,19 1,15 1753
    22 Florian Faber AKU 9,97 2:22,31 7,50 1,15 1745
    23 Stach Schakelaar AV34 10,31 2:16,26 7,70 1,10 1719
    24 Levin Vestergaard Spark 9,95 2:05,71 5,68 1,05 1716
    25 Koen Bouman Spark 10,08 2:14,76 6,15 1,15 1712
    26 Pelle de Raad Altis 9,62 2:05,70 4,35 1,05 1678
    27 Rens Klinkhamer AV34 10,47 2:09,05 6,21 1,10 1676
    28 Samuel Post Altis 10,12 2:09,32 5,78 1,05 1660
    29 Niek Peters ATOP 10,01 2:23,00 5,88 1,05 1564
    30 Finn Hoksbergen Pallas `67 10,41 2:11,06 5,62 1,00 1554
    31 Matthijs Rutting AV34 10,92 2:12,55 6,11 1,05 1540
    32 Joris Melssen Nijmegen 10,25 2:18,66 4,63 1,10 1518
    33 Leonard Oti AV Oss `78 10,20 2:27,45 6,57 1,00 1507
    33 Jesper van der Locht Nijmegen 10,85 2:19,23 5,22 1,15 1507
    35 Senn Kloosterman AV34 10,24 2:18,94 4,97 1,05 1503
    36 Jitte Kooij AV Hylas 10,72 2:20,10 5,22 1,10 1481
    37 Mark Westra AKU 10,64 2:17,73 5,26 1,05 1477
    38 Kay Kosters AV Hylas 9,95 2:10,80 4,58 0,85 1445
    38 Stan van Dalfsen AV NOP 10,53 2:18,83 4,71 1,05 1445
    40 Wilco Holtkamp AV34 10,74 2:10,58 4,92 0,95 1431
    41 Lars van der Spek Fit 10,20 2:31,54 5,21 1,05 1429
    42 Luca Thimister Pallas `67 10,75 2:19,24 5,23 1,00 1411
    43 Orville Nelissen AV34 11,24 2:18,80 4,87 1,10 1400
    44 Menno Tolen Altis 10,16 2:30,62 4,99 1,00 1390
    45 Tristan Dekker Hollandia 10,73 2:16,06 4,20 1,00 1367
    46 Hidde Wassink AV34 10,58 2:27,52 4,15 1,05 1330
    47 Rens Maric...genhuizen AV Oss `78 10,77 2:46,53 5,72 1,10 1324
    48 Justin Boer DVTR 10,97 2:28,38 4,40 1,05 1290
    49 Abel Talens Ciko `66 10,58 2:24,93 4,25 0,95 1283
    50 Rowan van der Locht Nijmegen 10,95 2:20,90 4,99 0,90 1281
    51 Niels Tulk AV34 10,38 2:32,39 4,43 0,95 1270
    52 Timo Westerhof AV NOP 10,94 2:27,08 3,79 1,05 1257
    53 Petr Schreuder Pallas `67 11,48 2:33,59 4,81 1,00 1183
    54 Roan Quint...genhuizen AV Oss `78 11,17 2:44,94 4,24 1,10 1181
    55 Jules Sprenger Fit 10,78 2:35,71 4,72 0,85 1140
    56 Lorenz Simon DVTR 11,19 2:28,35 4,42 0,85 1118
    57 Akke van der Linden Pallas `67 10,98 2:35,05 3,57 0,95 1106
    58 Niek de Mul AV Atos 11,37 2:36,63 4,32 0,95 1105
    59 Stijn Van Zijst Fit 11,36 2:33,83 4,27 0,90 1084
    60 Stef Boerboom Ciko `66 11,18 2:34,93 4,37 0,80 1033
    61 Bart Mansier AV34 11,29 2:39,42 3,95 0,90 1032
    62 Livio Blei SPLS 10,01 DNF 2,84 1,05 1029
    63 Dean Ubing Ciko `66 11,78 2:51,72 4,59 1,00 1024
    64 Tom Theelen SPLS 11,50 2:43,06 3,91 0,95 1019
    65 Julian van Boxtel Ciko `66 11,39 2:38,86 3,94 0,85 985
    66 Colin Van Bockel Hollandia 11,33 2:49,61 3,16 1,00 976
    67 Julian Blom AV34 12,60 3:10,42 3,60 1,00 772
    68 Fenn Oerlemans Atledo DNS DNS NM NM 0
    68 Timotej Zoetendal Heerenveen DNS DNS NM NM 0
    68 Yuri Van t Hoog AAC `61 DNS DNS NM NM 0

    Uitslagen Meerkamp 60 meter Jongens Pupil A1

    # Naam ResOBPPunten totaal
    1 Luuk Boutkan Olympus `70 9,09 --- 632
    2 Eljahro Ty...Philipsen AV Feniks 9,10 9,08 630
    3 Ramon Ruiz MPM 9,16 --- 619
    4 Zeb Tesselaar AV Hera 9,19 9,16 613
    5 Boris Klaver ARV Ilion 9,30 9,68 594
    6 Jesper Roobeek AV34 9,42 --- 573
    7 Tim Moes AV34 9,56 --- 549
    8 Joep Deiman GACH 9,57 9,78 547
    9 Stijn Heitkamp AV `40 9,61 9,87 540
    10 Pelle de Raad Altis 9,62 --- 539
    11 Jack Borgardijn Ciko `66 9,63 --- 537
    12 Max Cabrera Polanco AV34 9,70 --- 526
    13 Gijs Merckx Almere `81 9,73 --- 521
    14 Florian Va...den Bosch Phanos 9,74 --- 519
    15 Lucas Roland Janssen Nijmegen 9,81 --- 508
    16 Alain Ritten ATOP 9,82 --- 506
    17 Scott Romijn PH 9,91 --- 492
    18 Jayden Boldewijn AV Feniks 9,91 --- 492
    19 Wytse Idema Cialfo 9,91 --- 492
    20 Levin Vestergaard Spark 9,95 --- 486
    21 Kay Kosters AV Hylas 9,95 --- 486
    22 Florian Faber AKU 9,97 --- 483
    23 Livio Blei SPLS 10,01 --- 476
    24 Niek Peters ATOP 10,01 --- 476
    25 Niek van Lohuizen AV34 10,04 --- 472
    26 Koen Bouman Spark 10,08 9,84 466
    27 Samuel Post Altis 10,12 9,50 460
    28 Thijs van der Vegt Delta Sport 10,15 9,90 455
    29 Menno Tolen Altis 10,16 --- 454
    30 Lars van der Spek Fit 10,20 --- 448
    31 Leonard Oti AV Oss `78 10,20 --- 448
    32 Senn Kloosterman AV34 10,24 --- 442
    33 Joris Melssen Nijmegen 10,25 --- 441
    34 Stach Schakelaar AV34 10,31 --- 432
    35 Niels Tulk AV34 10,38 --- 422
    36 Finn Hoksbergen Pallas `67 10,41 --- 417
    37 Rens Klinkhamer AV34 10,47 --- 409
    38 Sven De Haas SAV 10,50 --- 405
    39 Stan van Dalfsen AV NOP 10,53 --- 401
    40 Abel Talens Ciko `66 10,58 --- 394
    41 Hidde Wassink AV34 10,58 --- 394
    42 Mark Westra AKU 10,64 --- 386
    43 Jitte Kooij AV Hylas 10,72 --- 375
    44 Tristan Dekker Hollandia 10,73 --- 373
    45 Wilco Holtkamp AV34 10,74 --- 372
    46 Luca Thimister Pallas `67 10,75 --- 371
    47 Rens Maric...genhuizen AV Oss `78 10,77 --- 368
    48 Jules Sprenger Fit 10,78 --- 367
    49 Jesper van der Locht Nijmegen 10,85 --- 358
    50 Matthijs Rutting AV34 10,92 --- 349
    51 Timo Westerhof AV NOP 10,94 --- 346
    52 Rowan van der Locht Nijmegen 10,95 --- 345
    53 Justin Boer DVTR 10,97 --- 342
    54 Akke van der Linden Pallas `67 10,98 --- 341
    55 Roan Quint...genhuizen AV Oss `78 11,17 --- 317
    56 Stef Boerboom Ciko `66 11,18 --- 316
    57 Lorenz Simon DVTR 11,19 --- 315
    58 Orville Nelissen AV34 11,24 --- 308
    59 Bart Mansier AV34 11,29 --- 302
    60 Colin Van Bockel Hollandia 11,33 --- 298
    61 Stijn Van Zijst Fit 11,36 --- 294
    62 Niek de Mul AV Atos 11,37 --- 293
    63 Julian van Boxtel Ciko `66 11,39 --- 290
    64 Petr Schreuder Pallas `67 11,48 --- 280
    65 Tom Theelen SPLS 11,50 --- 278
    66 Dean Ubing Ciko `66 11,78 --- 246
    67 Julian Blom AV34 12,60 --- 161
    Timotej Zoetendal Heerenveen DNS --- 0
    Fenn Oerlemans Atledo DNS --- 0
    Yuri Van t Hoog AAC `61 DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp 600 meter Jongens Pupil A1

    # Naam ResOBPPunten totaal
    1 Tim Moes AV34 1:53,69 --- 600
    2 Zeb Tesselaar AV Hera 1:53,70 1:56,20 600
    3 Eljahro Ty...Philipsen AV Feniks 1:55,76 1:53,53 574
    4 Scott Romijn PH 1:56,78 2:02,51 562
    5 Jesper Roobeek AV34 1:58,43 --- 543
    6 Florian Va...den Bosch Phanos 2:00,51 --- 520
    7 Stijn Heitkamp AV `40 2:00,75 2:03,72 517
    8 Niek van Lohuizen AV34 2:01,35 --- 511
    9 Alain Ritten ATOP 2:03,31 2:05,00 490
    10 Gijs Merckx Almere `81 2:03,47 --- 488
    11 Sven De Haas SAV 2:03,72 2:03,57 485
    12 Pelle de Raad Altis 2:05,70 --- 465
    13 Levin Vestergaard Spark 2:05,71 --- 465
    14 Jack Borgardijn Ciko `66 2:06,35 --- 458
    15 Luuk Boutkan Olympus `70 2:06,63 --- 455
    16 Lucas Roland Janssen Nijmegen 2:08,36 --- 438
    17 Boris Klaver ARV Ilion 2:08,55 2:07,14 436
    18 Joep Deiman GACH 2:09,00 --- 432
    19 Rens Klinkhamer AV34 2:09,05 --- 432
    20 Ramon Ruiz MPM 2:09,19 --- 430
    21 Samuel Post Altis 2:09,32 2:01,80 429
    22 Max Cabrera Polanco AV34 2:09,57 --- 427
    23 Wilco Holtkamp AV34 2:10,58 --- 417
    24 Wytse Idema Cialfo 2:10,59 --- 417
    25 Kay Kosters AV Hylas 2:10,80 --- 415
    26 Finn Hoksbergen Pallas `67 2:11,06 --- 413
    27 Matthijs Rutting AV34 2:12,55 --- 399
    28 Jayden Boldewijn AV Feniks 2:14,43 2:06,35 382
    29 Koen Bouman Spark 2:14,76 3:56,54 379
    30 Thijs van der Vegt Delta Sport 2:15,83 2:15,00 370
    31 Tristan Dekker Hollandia 2:16,06 --- 368
    32 Stach Schakelaar AV34 2:16,26 --- 366
    33 Mark Westra AKU 2:17,73 --- 353
    34 Joris Melssen Nijmegen 2:18,66 --- 345
    35 Orville Nelissen AV34 2:18,80 --- 344
    36 Stan van Dalfsen AV NOP 2:18,83 --- 344
    37 Senn Kloosterman AV34 2:18,94 --- 343
    38 Jesper van der Locht Nijmegen 2:19,23 --- 341
    39 Luca Thimister Pallas `67 2:19,24 --- 341
    40 Jitte Kooij AV Hylas 2:20,10 --- 334
    41 Rowan van der Locht Nijmegen 2:20,90 --- 327
    42 Florian Faber AKU 2:22,31 --- 316
    43 Niek Peters ATOP 2:23,00 2:12,00 310
    44 Abel Talens Ciko `66 2:24,93 --- 295
    45 Timo Westerhof AV NOP 2:27,08 --- 279
    46 Leonard Oti AV Oss `78 2:27,45 --- 276
    47 Hidde Wassink AV34 2:27,52 --- 276
    48 Lorenz Simon DVTR 2:28,35 --- 270
    49 Justin Boer DVTR 2:28,38 --- 270
    50 Menno Tolen Altis 2:30,62 --- 254
    51 Lars van der Spek Fit 2:31,54 --- 247
    52 Niels Tulk AV34 2:32,39 --- 241
    53 Petr Schreuder Pallas `67 2:33,59 --- 233
    54 Stijn Van Zijst Fit 2:33,83 --- 231
    55 Stef Boerboom Ciko `66 2:34,93 --- 224
    56 Akke van der Linden Pallas `67 2:35,05 --- 223
    57 Jules Sprenger Fit 2:35,71 2:57,00 219
    58 Niek de Mul AV Atos 2:36,63 --- 213
    59 Julian van Boxtel Ciko `66 2:38,86 --- 198
    60 Bart Mansier AV34 2:39,42 --- 195
    61 Tom Theelen SPLS 2:43,06 --- 172
    62 Roan Quint...genhuizen AV Oss `78 2:44,94 --- 161
    63 Rens Maric...genhuizen AV Oss `78 2:46,53 --- 152
    64 Colin Van Bockel Hollandia 2:49,61 --- 134
    65 Dean Ubing Ciko `66 2:51,72 --- 123
    66 Julian Blom AV34 3:10,42 --- 31
    Timotej Zoetendal Heerenveen DNS --- 0
    Fenn Oerlemans Atledo DNS --- 0
    Yuri Van t Hoog AAC `61 DNS --- 0
    Livio Blei SPLS DNF --- 0

    Uitslagen Meerkamp Kogelstoten Jongens Pupil A1

    # Naam P1P2P3ResOBPPunten totaal
    1 Eljahro Ty...Philipsen AV Feniks 8,34 8,60 8,91 8,91 9,50 569
    2 Stach Schakelaar AV34 7,70 6,50 7,47 7,70 --- 505
    3 Luuk Boutkan Olympus `70 7,58 7,46 7,52 7,58 --- 498
    4 Florian Faber AKU 7,06 7,09 7,50 7,50 --- 494
    5 Florian Va...den Bosch Phanos 7,46 7,47 6,92 7,47 --- 492
    6 Boris Klaver ARV Ilion 7,14 6,88 7,44 7,44 7,10 490
    7 Sven De Haas SAV 7,29 6,93 7,04 7,29 --- 482
    8 Stijn Heitkamp AV `40 7,07 6,56 7,26 7,26 7,03 480
    9 Thijs van der Vegt Delta Sport X 6,86 7,19 7,19 7,09 476
    10 Jayden Boldewijn AV Feniks 7,14 6,87 7,13 7,14 7,11 474
    11 Zeb Tesselaar AV Hera 6,79 6,82 X 6,82 --- 455
    12 Jack Borgardijn Ciko `66 6,20 5,81 6,79 6,79 --- 453
    13 Joep Deiman GACH 6,59 6,74 6,62 6,74 --- 451
    14 Ramon Ruiz MPM 6,66 6,62 6,68 6,68 --- 447
    15 Leonard Oti AV Oss `78 5,57 5,98 6,57 6,57 --- 441
    16 Max Cabrera Polanco AV34 6,06 6,09 6,53 6,53 --- 438
    17 Gijs Merckx Almere `81 5,73 5,87 6,29 6,29 --- 424
    18 Rens Klinkhamer AV34 X 6,21 5,78 6,21 --- 419
    19 Scott Romijn PH 4,85 5,43 6,20 6,20 6,50 418
    20 Koen Bouman Spark 6,10 6,15 5,53 6,15 6,31 415
    21 Matthijs Rutting AV34 5,96 5,82 6,11 6,11 --- 413
    22 Lucas Roland Janssen Nijmegen 6,11 4,87 4,10 6,11 --- 413
    23 Niek Peters ATOP 5,76 5,88 5,63 5,88 3,90 399
    24 Tim Moes AV34 5,33 5,79 4,92 5,79 --- 393
    25 Samuel Post Altis 5,78 5,24 5,45 5,78 5,49 392
    26 Alain Ritten ATOP 5,15 5,74 5,71 5,74 4,84 390
    27 Rens Maric...genhuizen AV Oss `78 5,14 5,55 5,72 5,72 --- 388
    28 Levin Vestergaard Spark 5,15 5,68 5,51 5,68 --- 386
    29 Finn Hoksbergen Pallas `67 5,50 5,36 5,62 5,62 --- 382
    30 Wytse Idema Cialfo 5,62 4,59 5,05 5,62 --- 382
    31 Jesper Roobeek AV34 5,46 5,28 5,29 5,46 --- 372
    32 Mark Westra AKU 5,12 4,32 5,26 5,26 --- 359
    33 Luca Thimister Pallas `67 4,77 5,23 4,97 5,23 --- 357
    34 Niek van Lohuizen AV34 5,22 4,70 5,12 5,22 --- 356
    35 Jitte Kooij AV Hylas 4,88 5,22 X 5,22 --- 356
    36 Jesper van der Locht Nijmegen 5,22 4,39 4,30 5,22 --- 356
    37 Lars van der Spek Fit 4,87 4,88 5,21 5,21 --- 355
    38 Rowan van der Locht Nijmegen 4,92 4,93 4,99 4,99 --- 340
    39 Menno Tolen Altis 4,99 4,82 4,84 4,99 --- 340
    40 Senn Kloosterman AV34 4,72 4,63 4,97 4,97 --- 339
    41 Wilco Holtkamp AV34 4,05 4,92 4,49 4,92 --- 336
    42 Orville Nelissen AV34 4,66 4,45 4,87 4,87 --- 332
    43 Petr Schreuder Pallas `67 3,64 4,81 4,79 4,81 --- 328
    44 Jules Sprenger Fit 3,76 X 4,72 4,72 3,02 322
    45 Stan van Dalfsen AV NOP 4,20 4,06 4,71 4,71 --- 321
    46 Joris Melssen Nijmegen 4,41 4,63 4,52 4,63 --- 316
    47 Dean Ubing Ciko `66 4,43 4,59 4,58 4,59 --- 313
    48 Kay Kosters AV Hylas 3,92 4,58 3,65 4,58 --- 312
    49 Niels Tulk AV34 4,43 4,13 4,33 4,43 --- 301
    50 Lorenz Simon DVTR 3,19 4,42 3,03 4,42 --- 301
    51 Justin Boer DVTR 4,40 4,11 4,14 4,40 --- 299
    52 Stef Boerboom Ciko `66 3,08 4,05 4,37 4,37 --- 297
    53 Pelle de Raad Altis 4,35 4,30 4,31 4,35 --- 295
    54 Niek de Mul AV Atos 3,70 4,32 4,28 4,32 --- 293
    55 Stijn Van Zijst Fit 4,27 4,04 4,08 4,27 --- 290
    56 Abel Talens Ciko `66 4,25 3,97 3,86 4,25 --- 288
    57 Roan Quint...genhuizen AV Oss `78 4,24 3,94 3,97 4,24 --- 287
    58 Tristan Dekker Hollandia 3,68 4,20 X 4,20 --- 284
    59 Hidde Wassink AV34 3,84 4,09 4,15 4,15 --- 281
    60 Bart Mansier AV34 3,69 3,95 3,83 3,95 --- 266
    61 Julian van Boxtel Ciko `66 2,28 3,94 3,55 3,94 --- 265
    62 Tom Theelen SPLS 3,84 3,91 3,74 3,91 --- 263
    63 Timo Westerhof AV NOP 3,60 2,99 3,79 3,79 --- 253
    64 Julian Blom AV34 3,58 3,60 3,57 3,60 --- 238
    65 Akke van der Linden Pallas `67 3,23 3,57 2,79 3,57 --- 236
    66 Colin Van Bockel Hollandia 3,04 3,16 2,82 3,16 --- 202
    67 Livio Blei SPLS 2,62 2,84 2,72 2,84 --- 174
    Timotej Zoetendal Heerenveen NM --- 0
    Fenn Oerlemans Atledo NM --- 0
    Yuri Van t Hoog AAC `61 NM --- 0

    Uitslagen Meerkamp Hoogspringen Jongens Pupil A1

    # Naam ResOBPPunten totaal
    1 Boris Klaver ARV Ilion 1,35 1,42 599
    1 Eljahro Ty...Philipsen AV Feniks 1,35 1,37 599
    3 Florian Va...den Bosch Phanos 1,25 --- 526
    3 Zeb Tesselaar AV Hera 1,25 --- 526
    3 Scott Romijn PH 1,25 1,25 526
    3 Max Cabrera Polanco AV34 1,25 --- 526
    3 Wytse Idema Cialfo 1,25 --- 526
    8 Florian Faber AKU 1,15 --- 452
    8 Sven De Haas SAV 1,15 --- 452
    8 Jayden Boldewijn AV Feniks 1,15 1,05 452
    8 Koen Bouman Spark 1,15 1,20 452
    8 Thijs van der Vegt Delta Sport 1,15 1,10 452
    8 Jack Borgardijn Ciko `66 1,15 --- 452
    8 Ramon Ruiz MPM 1,15 --- 452
    8 Jesper van der Locht Nijmegen 1,15 --- 452
    16 Gijs Merckx Almere `81 1,10 --- 416
    16 Stijn Heitkamp AV `40 1,10 1,10 416
    16 Jitte Kooij AV Hylas 1,10 --- 416
    16 Luuk Boutkan Olympus `70 1,10 --- 416
    16 Alain Ritten ATOP 1,10 1,00 416
    16 Roan Quint...genhuizen AV Oss `78 1,10 --- 416
    16 Rens Maric...genhuizen AV Oss `78 1,10 --- 416
    16 Niek van Lohuizen AV34 1,10 --- 416
    16 Orville Nelissen AV34 1,10 --- 416
    16 Rens Klinkhamer AV34 1,10 --- 416
    16 Stach Schakelaar AV34 1,10 --- 416
    16 Joris Melssen Nijmegen 1,10 --- 416
    16 Lucas Roland Janssen Nijmegen 1,10 --- 416
    29 Mark Westra AKU 1,05 --- 379
    29 Stan van Dalfsen AV NOP 1,05 --- 379
    29 Timo Westerhof AV NOP 1,05 --- 379
    29 Joep Deiman GACH 1,05 --- 379
    29 Samuel Post Altis 1,05 --- 379
    29 Pelle de Raad Altis 1,05 --- 379
    29 Lars van der Spek Fit 1,05 --- 379
    29 Levin Vestergaard Spark 1,05 --- 379
    29 Niek Peters ATOP 1,05 1,00 379
    29 Hidde Wassink AV34 1,05 --- 379
    29 Jesper Roobeek AV34 1,05 --- 379
    29 Matthijs Rutting AV34 1,05 --- 379
    29 Senn Kloosterman AV34 1,05 --- 379
    29 Justin Boer DVTR 1,05 --- 379
    29 Livio Blei SPLS 1,05 --- 379
    44 Colin Van Bockel Hollandia 1,00 --- 342
    44 Tristan Dekker Hollandia 1,00 --- 342
    44 Menno Tolen Altis 1,00 --- 342
    44 Leonard Oti AV Oss `78 1,00 --- 342
    44 Julian Blom AV34 1,00 --- 342
    44 Tim Moes AV34 1,00 --- 342
    44 Luca Thimister Pallas `67 1,00 --- 342
    44 Petr Schreuder Pallas `67 1,00 --- 342
    44 Finn Hoksbergen Pallas `67 1,00 --- 342
    44 Dean Ubing Ciko `66 1,00 --- 342
    54 Niek de Mul AV Atos 0,95 --- 306
    54 Niels Tulk AV34 0,95 --- 306
    54 Wilco Holtkamp AV34 0,95 --- 306
    54 Akke van der Linden Pallas `67 0,95 --- 306
    54 Tom Theelen SPLS 0,95 --- 306
    54 Abel Talens Ciko `66 0,95 --- 306
    60 Stijn Van Zijst Fit 0,90 --- 269
    60 Bart Mansier AV34 0,90 --- 269
    60 Rowan van der Locht Nijmegen 0,90 --- 269
    63 Jules Sprenger Fit 0,85 --- 232
    63 Kay Kosters AV Hylas 0,85 --- 232
    63 Lorenz Simon DVTR 0,85 --- 232
    63 Julian van Boxtel Ciko `66 0,85 --- 232
    67 Stef Boerboom Ciko `66 0,80 --- 196
    Timotej Zoetendal Heerenveen NM --- 0
    Fenn Oerlemans Atledo NM --- 0
    Yuri Van t Hoog AAC `61 NM --- 0