Categorie 'Meisjes Pupil A1'

Categorie gegevens

Deelnemers: 78
Categorie afkorting: MPA1
Berekeningswijze: Pupillen
Meerkamp:
  • 60 meter ( 1 pogingen )
  • 600 meter ( 1 pogingen )
  • Kogelstoten ( 3 pogingen )
  • Hoogspringen ( 3 pogingen )
  • Losse onderdelen:

    Tijdschema 'Meisjes Pupil A1'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    10:00 Kogel
    Kogel 1
    Uitslagen
    10:00 Kogel
    Kogel 4
    Uitslagen
    10:00 Kogel
    Kogel 2
    Uitslagen
    10:00 Kogel
    Kogel 3
    Uitslagen
    10:30 Kogel
    Kogel 2
    Uitslagen
    10:30 Kogel
    Kogel 3
    Uitslagen
    10:30 Kogel
    Kogel 1
    Uitslagen
    10:45 Hoog
    Hoog 1
    Uitslagen
    10:45 Hoog
    Hoog 4
    Uitslagen
    10:45 Hoog
    Hoog 2
    Uitslagen
    10:45 Hoog
    Hoog 3
    Uitslagen
    11:35 60m
    Sprintbaan
    Uitslagen
    12:30 600m
    Rondbaan
    Uitslagen
    12:35 600m
    Rondbaan
    Uitslagen
    12:40 600m
    Rondbaan
    Uitslagen
    12:45 600m
    Rondbaan
    Uitslagen
    12:50 600m
    Rondbaan
    Uitslagen
    12:55 600m
    Rondbaan
    Uitslagen
    13:00 600m
    Rondbaan
    Uitslagen
    14:30 Hoog
    Hoog 3
    Uitslagen
    14:30 Hoog
    Hoog 1
    Uitslagen
    14:30 Hoog
    Hoog 2
    Uitslagen


    Tijdschema

    10:00u15:15u
    Meisjes Pupil A1
    Kogel - Kogel 1
    Hoog - Hoog 1
    60m - Sprintbaan
    Hoog - Hoog 2

    Atleten 'Meisjes Pupil A1'

    Snr Naam Startgroep M Status
    1309 Bente Tijhaar AV34 MPA1 groep 1 a Toegelaten
    1310 Evy van Engeland AV34 MPA1 groep 1 a Toegelaten
    1311 Juna van Sonderen Altis MPA1 groep 1 a Toegelaten
    1312 Kyara Lankheet Altis MPA1 groep 1 a Toegelaten
    1313 Lindsey van Zuuk AV34 MPA1 groep 1 a Toegelaten
    1314 Lisa Schouten AV34 MPA1 groep 1 a Toegelaten
    1315 Mare Poel DVTR MPA1 groep 1 a Toegelaten
    1316 Merlin Veldhuis Altis MPA1 groep 1 a Toegelaten
    1317 Sanne Jansen DVTR MPA1 groep 1 a Toegelaten
    1318 Sanne Verhagen DVTR MPA1 groep 1 a Toegelaten
    1319 Sylke Schut DVTR MPA1 groep 1 a Toegelaten
    1320 Aafje Boorsma Heerenveen MPA1 groep 1MPA1 groep 2 a Toegelaten
    1321 Anouk Huisman Groningen MPA1 groep 1MPA1 groep 2 a Toegelaten
    1322 Jasmijn Kraima Groningen MPA1 groep 1MPA1 groep 2 a Toegelaten
    1323 Lisanne Bod AV34 MPA1 groep 1MPA1 groep 2 a Toegelaten
    1324 Lisanne van Hierden AV34 MPA1 groep 1MPA1 groep 2 a Toegelaten
    1325 Lois Richardson Heerenveen MPA1 groep 1MPA1 groep 2 a Toegelaten
    1326 Merle Sterkenburgh Heerenveen MPA1 groep 1MPA1 groep 2 a Toegelaten
    1327 Mila Schouten AV34 MPA1 groep 1MPA1 groep 2 a Toegelaten
    1328 Nica Lips Groningen MPA1 groep 1MPA1 groep 2 a Toegelaten
    1329 Noa van der Ende Groningen MPA1 groep 1MPA1 groep 2 a Toegelaten
    1330 Norah Pont Heerenveen MPA1 groep 1MPA1 groep 2 a Toegelaten
    1331 Velia de Boer AV34 MPA1 groep 1MPA1 groep 2 a Toegelaten
    1332 Amber Steijn AV Sparta MPA1 groep 1MPA1 groep 3 a Toegelaten
    1333 Daiya Chahal PAC MPA1 groep 1MPA1 groep 3 a Toegelaten
    1334 Eline Otto PAC MPA1 groep 1MPA1 groep 3 a Toegelaten
    1335 Eliza van Velthoven AV Sparta MPA1 groep 1MPA1 groep 3 a Toegelaten
    1336 Evi Aanhane Rijnsoever MPA1 groep 1MPA1 groep 3 a Toegelaten
    1337 Jacey-Lynn Went Rijnsoever MPA1 groep 1MPA1 groep 3 a Toegelaten
    1338 Lune Smeur AV34 MPA1 groep 1MPA1 groep 3 a Toegelaten
    1339 Mana Koornneef PAC MPA1 groep 1MPA1 groep 3 a Toegelaten
    1340 Maren Metselaar PAC MPA1 groep 1MPA1 groep 3 a Toegelaten
    1341 Nikki ter Hoeven AV34 MPA1 groep 1MPA1 groep 3 a Toegelaten
    1342 Sija Hendriks AV34 MPA1 groep 1MPA1 groep 3 a Toegelaten
    1343 Yfke Maurice AV34 MPA1 groep 1MPA1 groep 3 a Toegelaten
    1344 Dana Hogenboom AKU MPA1 groep 1MPA1 groep 4 a Toegelaten
    1345 Esila Halici AV Atos MPA1 groep 1MPA1 groep 4 a Toegelaten
    1346 Esmee Kriger AKU MPA1 groep 1MPA1 groep 4 a Toegelaten
    1347 Fleur Hofmijster AKU MPA1 groep 1MPA1 groep 4 a Toegelaten
    1348 Lara van den Berg PAC MPA1 groep 1MPA1 groep 4 a Toegelaten
    1349 Lotte Smith AV Aquilo MPA1 groep 1MPA1 groep 4 a Toegelaten
    1350 Malia Donata PAC MPA1 groep 1MPA1 groep 4 a Toegelaten
    1351 Mare Van der Scheer PAC MPA1 groep 1MPA1 groep 4 a Toegelaten
    1352 Rawia Ali AV Atos MPA1 groep 1MPA1 groep 4 a Toegelaten
    1353 Rianne Kuiper AV Aquilo MPA1 groep 1MPA1 groep 4 a Toegelaten
    1354 Skyler Monster PAC MPA1 groep 1MPA1 groep 4 a Toegelaten
    1355 Ymke Kuiper AV Atos MPA1 groep 1MPA1 groep 4 a Toegelaten
    1356 Anna van Elst Flevo Delta MPA1 groep 1MPA1 groep 5 a Toegelaten
    1357 Anouk Rutjes Atledo MPA1 groep 1MPA1 groep 5 a Toegelaten
    1358 Cassidy van Maaren AV `40 MPA1 groep 1MPA1 groep 5 a Toegelaten
    1359 Catrijn Heere Cialfo MPA1 groep 1MPA1 groep 5 a Toegelaten
    1360 Emma Duval ACO MPA1 groep 1MPA1 groep 5 a Toegelaten
    1361 Jenneke Heere Cialfo MPA1 groep 1MPA1 groep 5 a Toegelaten
    1362 Larissa Middelhoven Climax MPA1 groep 1MPA1 groep 5 a Toegelaten
    1363 Mare Keus Ciko `66 MPA1 groep 1MPA1 groep 5 a Toegelaten
    1364 Puck Voors SPWS MPA1 groep 1MPA1 groep 5 a Toegelaten
    1365 Suze van Driel AAC `61 MPA1 groep 1MPA1 groep 5 a Toegelaten
    1366 Zonne Hozee SPWS MPA1 groep 1MPA1 groep 5 a Toegelaten
    1367 Alyssah Bailey Fortius MPA1 groep 1MPA1 groep 6 a Toegelaten
    1368 Annabel Haan U-Track MPA1 groep 1MPA1 groep 6 a Toegelaten
    1369 Eline Bartels LGDR MPA1 groep 1MPA1 groep 6 a Toegelaten
    1370 Emma Le Blansch Hollandia MPA1 groep 1MPA1 groep 6 a Toegelaten
    1371 Femke Hidding AV Hylas MPA1 groep 1MPA1 groep 6 a Toegelaten
    1372 Fenna van Wijk AV Lycurgus MPA1 groep 1MPA1 groep 6 a Toegelaten
    1374 Kathelijne...er Huurne U-Track MPA1 groep 1MPA1 groep 6 a Toegelaten
    1375 Marlijn Moene Pallas `67 MPA1 groep 1MPA1 groep 6 a Toegelaten
    1376 Renske Mennen LGDR MPA1 groep 1MPA1 groep 6 a Toegelaten
    1377 Sienna Akkers NEAV MPA1 groep 1MPA1 groep 6 a Toegelaten
    1378 Alyshia Flamand Avantri MPA1 groep 1MPA1 groep 7 a Toegelaten
    1379 Bibi de Geest SC Antilope MPA1 groep 1MPA1 groep 7 a Toegelaten
    1381 Faith Tujeehut Rotterdam MPA1 groep 1MPA1 groep 7 a Toegelaten
    1382 Laura Sluijpers AVON MPA1 groep 1MPA1 groep 7 a Toegelaten
    1383 Lenne Meijer SPLS MPA1 groep 1MPA1 groep 7 a Toegelaten
    1384 Marit Verschuren THOR MPA1 groep 1MPA1 groep 7 a Toegelaten
    1385 Noor Krispijn CAV Energie MPA1 groep 1MPA1 groep 7 a Toegelaten
    1386 Puck Voors Nederland MPA1 groep 1MPA1 groep 7 a Afgemeld
    1387 Sophie de Haas SAV MPA1 groep 1MPA1 groep 7 a Toegelaten
    1388 Tessa Boswerger MPM MPA1 groep 1MPA1 groep 7 a Toegelaten

    Verenigingen 'Meisjes Pupil A1'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AAC `61 AC61 1
    ACO / Van Elderen ACO 1
    AKU AKU 3
    Altis ALTS 3
    Atledo ATLD 1
    AV Aquilo AQLO 2
    AV Atos ATOS 3
    AV Daventria 1906 DVTR 4
    AV Flevo Delta FLDT 1
    AV Heerenveen HRVN 4
    AV Hollandia HLLD 1
    AV Hylas HYLS 1
    AV Lycurgus LYCG 1
    AV NEA-Volharding NEAV 1
    AV Pallas `67 PL67 1
    AV Rijnsoever RYNS 2
    AV Sparta SPRT 2
    AV Spirit Lelystad SPLS 1
    AV `34 Apeldoorn AV34 12
    AV `40 AV40 1
    Avantri AVTR 1
    AVON AVON 1
    CAV Energie ENRG 1
    Cialfo CLFO 2
    Ciko `66 CIKO 1
    Climax CLMX 1
    EAC De Sperwers SPWS 2
    Fortius FORT 1
    Groningen Atletiek GRNG 4
    Lopersgroep Deurne LGDR 2
    Marathon Pim Mulier MPM 1
    Nederland NED 1
    PAC PAC 8
    Rotterdam Atletiek RDAM 1
    SAV SAV 1
    SC Antilope ANTL 1
    THOR THOR 1
    U-Track UTRK 2
  • Meerkamp
  • 60m
  • 600m
  • Kogel
  • Hoog
  • Uitslagen Meerkamp Meisjes Pupil A1

    # Naam 60m600mKogelHoogPunten totaal
    1 Emma Le Blansch Hollandia 9,59 2:03,72 8,75 1,20 2078
    2 Norah Pont Heerenveen 9,56 2:08,02 6,00 1,20 1886
    3 Suze van Driel AAC `61 9,75 2:07,38 5,20 1,30 1882
    4 Esmee Kriger AKU 9,96 2:06,47 5,14 1,15 1744
    5 Anna van Elst Flevo Delta 10,01 2:10,24 5,38 1,15 1714
    6 Faith Tujeehut Rotterdam 9,53 2:07,14 5,84 0,95 1706
    7 Fenna van Wijk AV Lycurgus 9,73 1:59,99 5,67 0,90 1701
    8 Malia Donata PAC 9,42 2:18,67 4,29 1,20 1698
    9 Sienna Akkers NEAV 9,40 2:17,23 5,05 1,10 1695
    10 Annabel Haan U-Track 9,64 2:07,81 5,33 1,00 1684
    11 Cassidy van Maaren AV `40 9,98 2:16,48 5,66 1,15 1682
    12 Amber Steijn AV Sparta 9,28 2:25,83 5,50 1,10 1676
    13 Nica Lips Groningen 9,75 2:26,71 5,05 1,20 1633
    14 Laura Sluijpers AVON 10,24 2:13,91 5,60 1,10 1625
    15 Femke Hidding AV Hylas 9,62 2:16,01 5,18 1,00 1602
    16 Bibi de Geest SC Antilope 10,35 2:10,68 4,77 1,10 1583
    17 Jasmijn Kraima Groningen 10,01 2:15,58 4,30 1,10 1556
    18 Alyssah Bailey Fortius 10,02 2:23,93 5,84 1,05 1553
    19 Lara van den Berg PAC 10,32 2:18,49 5,11 1,10 1542
    20 Puck Voors SPWS 10,75 2:15,07 5,27 1,10 1522
    21 Eliza van Velthoven AV Sparta 10,21 2:12,35 4,35 1,05 1521
    22 Marit Verschuren THOR 9,98 2:26,35 7,29 0,90 1517
    23 Sophie de Haas SAV 10,09 2:10,95 4,69 0,95 1504
    24 Mare Keus Ciko `66 10,47 2:18,77 5,61 1,00 1477
    25 Mare Van der Scheer PAC 10,72 2:15,52 5,10 1,05 1474
    26 Renske Mennen LGDR 10,55 2:11,60 4,72 1,00 1470
    27 Lois Richardson Heerenveen 10,57 2:26,50 5,43 1,10 1465
    28 Jacey-Lynn Went Rijnsoever 10,93 2:15,68 5,26 1,05 1456
    29 Aafje Boorsma Heerenveen 10,30 2:28,06 4,71 1,10 1442
    30 Emma Duval ACO 10,23 2:16,41 4,29 1,00 1441
    31 Eline Bartels LGDR 10,72 2:21,98 4,32 1,15 1438
    32 Larissa Middelhoven Climax 11,02 2:33,76 6,64 1,10 1429
    33 Alyshia Flamand Avantri 10,47 2:25,84 5,04 1,05 1420
    34 Mana Koornneef PAC 9,62 2:38,48 4,32 1,05 1412
    35 Tessa Boswerger MPM 10,48 2:36,31 5,93 1,00 1367
    36 Anouk Rutjes Atledo 11,04 2:24,44 4,64 1,10 1364
    37 Noor Krispijn CAV Energie 11,00 2:25,20 4,42 1,10 1348
    38 Lisa Schouten AV34 10,70 2:17,99 4,55 0,95 1344
    39 Kathelijne...er Huurne U-Track 10,20 2:18,03 4,05 0,90 1341
    40 Jenneke Heere Cialfo 10,84 2:18,85 4,16 1,00 1326
    41 Sylke Schut DVTR 11,60 2:26,83 4,75 1,10 1287
    42 Lenne Meijer SPLS 10,88 2:22,24 4,53 0,95 1284
    43 Noa van der Ende Groningen 11,00 2:20,97 5,11 0,90 1282
    44 Anouk Huisman Groningen 10,99 2:16,59 3,81 0,95 1264
    45 Zonne Hozee SPWS 11,08 2:23,00 4,66 0,95 1262
    46 Sanne Jansen DVTR 10,96 2:22,35 4,82 0,90 1256
    47 Velia de Boer AV34 11,54 2:29,39 4,39 1,10 1249
    48 Merle Sterkenburgh Heerenveen 11,05 2:30,14 4,57 1,00 1242
    49 Mila Schouten AV34 10,88 2:27,52 3,95 1,00 1238
    50 Lisanne van Hierden AV34 11,34 2:26,11 4,27 1,00 1214
    51 Catrijn Heere Cialfo 11,12 2:29,01 3,97 1,00 1197
    52 Yfke Maurice AV34 11,16 2:28,13 4,11 0,95 1173
    53 Bente Tijhaar AV34 11,48 2:39,56 5,19 1,00 1170
    54 Marlijn Moene Pallas `67 11,44 2:32,34 5,45 0,90 1167
    55 Rawia Ali AV Atos 10,86 2:43,93 4,82 0,95 1158
    56 Lisanne Bod AV34 11,40 2:28,56 4,22 0,95 1149
    57 Fleur Hofmijster AKU 10,97 2:30,12 4,11 0,90 1146
    58 Juna van Sonderen Altis 11,67 2:41,15 4,55 1,05 1131
    59 Eline Otto PAC 11,18 2:42,86 3,64 0,95 1036
    60 Evi Aanhane Rijnsoever 11,34 2:55,87 4,30 1,00 1031
    60 Maren Metselaar PAC 11,66 2:36,62 3,79 0,95 1031
    62 Lotte Smith AV Aquilo 11,87 2:35,41 3,75 0,95 1013
    63 Lindsey van Zuuk AV34 11,74 2:49,20 4,78 0,90 982
    64 Daiya Chahal PAC 11,39 3:02,97 3,91 1,00 960
    65 Nikki ter Hoeven AV34 10,76 DNS 3,51 1,00 942
    66 Ymke Kuiper AV Atos 12,35 2:40,86 4,34 0,90 936
    67 Mare Poel DVTR 12,51 2:41,90 3,68 0,95 900
    68 Sija Hendriks AV34 12,12 2:44,97 4,16 0,85 883
    69 Merlin Veldhuis Altis 12,37 2:53,53 5,00 0,85 870
    70 Dana Hogenboom AKU 11,93 2:33,35 3,84 0,70 843
    71 Skyler Monster PAC 10,18 2:20,43 quit quit 782
    72 Sanne Verhagen DVTR 12,90 2:49,92 3,74 0,85 747
    73 Esila Halici AV Atos 12,41 3:05,29 3,20 0,80 635
    74 Lune Smeur AV34 DNS DNS 3,92 0,95 569
    75 Evy van Engeland AV34 DNS DNS quit quit 0
    75 Kyara Lankheet Altis DNS DNS quit quit 0
    75 Rianne Kuiper AV Aquilo DNS DNS quit quit 0

    Uitslagen Meerkamp 60 meter Meisjes Pupil A1

    # Naam ResOBPPunten totaal
    1 Amber Steijn AV Sparta 9,28 9,23 597
    2 Sienna Akkers NEAV 9,40 --- 576
    3 Malia Donata PAC 9,42 9,47 573
    4 Faith Tujeehut Rotterdam 9,53 --- 554
    5 Norah Pont Heerenveen 9,56 6,99 549
    6 Emma Le Blansch Hollandia 9,59 9,44 544
    7 Femke Hidding AV Hylas 9,62 9,90 539
    8 Mana Koornneef PAC 9,62 --- 539
    9 Annabel Haan U-Track 9,64 --- 535
    10 Fenna van Wijk AV Lycurgus 9,73 --- 521
    11 Nica Lips Groningen 9,75 --- 517
    12 Suze van Driel AAC `61 9,75 9,97 517
    13 Esmee Kriger AKU 9,96 --- 484
    14 Marit Verschuren THOR 9,98 --- 481
    15 Cassidy van Maaren AV `40 9,98 9,80 481
    16 Anna van Elst Flevo Delta 10,01 --- 476
    17 Jasmijn Kraima Groningen 10,01 --- 476
    18 Alyssah Bailey Fortius 10,02 --- 475
    19 Sophie de Haas SAV 10,09 --- 464
    20 Skyler Monster PAC 10,18 10,20 451
    21 Kathelijne...er Huurne U-Track 10,20 --- 448
    22 Eliza van Velthoven AV Sparta 10,21 10,18 446
    23 Emma Duval ACO 10,23 --- 443
    24 Laura Sluijpers AVON 10,24 10,01 442
    25 Aafje Boorsma Heerenveen 10,30 --- 433
    26 Lara van den Berg PAC 10,32 10,52 430
    27 Bibi de Geest SC Antilope 10,35 --- 426
    28 Alyshia Flamand Avantri 10,47 --- 409
    28 Mare Keus Ciko `66 10,47 --- 409
    30 Tessa Boswerger MPM 10,48 --- 408
    31 Renske Mennen LGDR 10,55 --- 398
    32 Lois Richardson Heerenveen 10,57 --- 395
    33 Lisa Schouten AV34 10,70 --- 377
    34 Mare Van der Scheer PAC 10,72 --- 375
    35 Eline Bartels LGDR 10,72 --- 375
    36 Puck Voors SPWS 10,75 --- 371
    37 Nikki ter Hoeven AV34 10,76 --- 369
    38 Jenneke Heere Cialfo 10,84 --- 359
    39 Rawia Ali AV Atos 10,86 --- 356
    40 Mila Schouten AV34 10,88 --- 354
    40 Lenne Meijer SPLS 10,88 --- 354
    42 Jacey-Lynn Went Rijnsoever 10,93 --- 347
    43 Sanne Jansen DVTR 10,96 --- 343
    44 Fleur Hofmijster AKU 10,97 --- 342
    45 Anouk Huisman Groningen 10,99 --- 340
    46 Noa van der Ende Groningen 11,00 --- 338
    47 Noor Krispijn CAV Energie 11,00 --- 338
    48 Larissa Middelhoven Climax 11,02 --- 336
    49 Anouk Rutjes Atledo 11,04 11,30 333
    50 Merle Sterkenburgh Heerenveen 11,05 --- 332
    51 Zonne Hozee SPWS 11,08 --- 328
    52 Catrijn Heere Cialfo 11,12 --- 323
    53 Yfke Maurice AV34 11,16 --- 318
    54 Eline Otto PAC 11,18 --- 316
    55 Lisanne van Hierden AV34 11,34 --- 296
    56 Evi Aanhane Rijnsoever 11,34 --- 296
    57 Daiya Chahal PAC 11,39 --- 290
    58 Lisanne Bod AV34 11,40 --- 289
    59 Marlijn Moene Pallas `67 11,44 --- 285
    60 Bente Tijhaar AV34 11,48 --- 280
    61 Velia de Boer AV34 11,54 --- 273
    62 Sylke Schut DVTR 11,60 --- 266
    63 Maren Metselaar PAC 11,66 --- 259
    64 Juna van Sonderen Altis 11,67 --- 258
    65 Lindsey van Zuuk AV34 11,74 --- 250
    66 Lotte Smith AV Aquilo 11,87 --- 236
    67 Dana Hogenboom AKU 11,93 --- 229
    68 Sija Hendriks AV34 12,12 --- 209
    69 Ymke Kuiper AV Atos 12,35 --- 186
    70 Merlin Veldhuis Altis 12,37 --- 184
    71 Esila Halici AV Atos 12,41 --- 180
    72 Mare Poel DVTR 12,51 --- 170
    73 Sanne Verhagen DVTR 12,90 --- 133
    Rianne Kuiper AV Aquilo DNS --- 0
    Kyara Lankheet Altis DNS --- 0
    Evy van Engeland AV34 DNS --- 0
    Lune Smeur AV34 DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp 600 meter Meisjes Pupil A1

    # Naam ResOBPPunten totaal
    1 Fenna van Wijk AV Lycurgus 1:59,99 --- 526
    2 Emma Le Blansch Hollandia 2:03,72 2:04,57 485
    3 Esmee Kriger AKU 2:06,47 --- 457
    4 Faith Tujeehut Rotterdam 2:07,14 --- 450
    5 Suze van Driel AAC `61 2:07,38 2:07,05 448
    6 Annabel Haan U-Track 2:07,81 --- 444
    7 Norah Pont Heerenveen 2:08,02 --- 442
    8 Anna van Elst Flevo Delta 2:10,24 --- 420
    9 Bibi de Geest SC Antilope 2:10,68 --- 416
    10 Sophie de Haas SAV 2:10,95 --- 414
    11 Renske Mennen LGDR 2:11,60 --- 408
    12 Eliza van Velthoven AV Sparta 2:12,35 2:16,62 401
    13 Laura Sluijpers AVON 2:13,91 2:17,35 386
    14 Puck Voors SPWS 2:15,07 --- 376
    15 Mare Van der Scheer PAC 2:15,52 --- 372
    16 Jasmijn Kraima Groningen 2:15,58 --- 372
    17 Jacey-Lynn Went Rijnsoever 2:15,68 --- 371
    18 Femke Hidding AV Hylas 2:16,01 2:16,04 368
    19 Emma Duval ACO 2:16,41 --- 365
    20 Cassidy van Maaren AV `40 2:16,48 2:14,31 364
    21 Anouk Huisman Groningen 2:16,59 --- 363
    22 Sienna Akkers NEAV 2:17,23 --- 358
    23 Lisa Schouten AV34 2:17,99 --- 351
    24 Kathelijne...er Huurne U-Track 2:18,03 --- 351
    25 Lara van den Berg PAC 2:18,49 --- 347
    26 Malia Donata PAC 2:18,67 2:15,46 345
    27 Mare Keus Ciko `66 2:18,77 --- 345
    28 Jenneke Heere Cialfo 2:18,85 --- 344
    29 Skyler Monster PAC 2:20,43 --- 331
    30 Noa van der Ende Groningen 2:20,97 --- 326
    31 Eline Bartels LGDR 2:21,98 --- 318
    32 Lenne Meijer SPLS 2:22,24 --- 316
    33 Sanne Jansen DVTR 2:22,35 --- 315
    34 Zonne Hozee SPWS 2:23,00 --- 310
    35 Alyssah Bailey Fortius 2:23,93 --- 303
    36 Anouk Rutjes Atledo 2:24,44 2:25,50 299
    37 Noor Krispijn CAV Energie 2:25,20 --- 293
    38 Amber Steijn AV Sparta 2:25,83 2:23,83 289
    39 Alyshia Flamand Avantri 2:25,84 --- 288
    40 Lisanne van Hierden AV34 2:26,11 --- 286
    41 Marit Verschuren THOR 2:26,35 --- 285
    42 Lois Richardson Heerenveen 2:26,50 --- 284
    43 Nica Lips Groningen 2:26,71 --- 282
    44 Sylke Schut DVTR 2:26,83 --- 281
    45 Mila Schouten AV34 2:27,52 --- 276
    46 Aafje Boorsma Heerenveen 2:28,06 --- 272
    47 Yfke Maurice AV34 2:28,13 --- 271
    48 Lisanne Bod AV34 2:28,56 --- 268
    49 Catrijn Heere Cialfo 2:29,01 --- 265
    50 Velia de Boer AV34 2:29,39 --- 262
    51 Fleur Hofmijster AKU 2:30,12 --- 257
    52 Merle Sterkenburgh Heerenveen 2:30,14 --- 257
    53 Marlijn Moene Pallas `67 2:32,34 --- 242
    54 Dana Hogenboom AKU 2:33,35 --- 235
    55 Larissa Middelhoven Climax 2:33,76 --- 232
    56 Lotte Smith AV Aquilo 2:35,41 --- 221
    57 Tessa Boswerger MPM 2:36,31 --- 215
    58 Maren Metselaar PAC 2:36,62 --- 213
    59 Mana Koornneef PAC 2:38,48 --- 201
    60 Bente Tijhaar AV34 2:39,56 --- 194
    61 Ymke Kuiper AV Atos 2:40,86 --- 186
    62 Juna van Sonderen Altis 2:41,15 --- 184
    63 Mare Poel DVTR 2:41,90 --- 179
    64 Eline Otto PAC 2:42,86 --- 173
    65 Rawia Ali AV Atos 2:43,93 --- 167
    66 Sija Hendriks AV34 2:44,97 --- 161
    67 Lindsey van Zuuk AV34 2:49,20 --- 137
    68 Sanne Verhagen DVTR 2:49,92 --- 133
    69 Merlin Veldhuis Altis 2:53,53 --- 113
    70 Evi Aanhane Rijnsoever 2:55,87 --- 101
    71 Daiya Chahal PAC 3:02,97 --- 65
    72 Esila Halici AV Atos 3:05,29 --- 54
    Rianne Kuiper AV Aquilo DNS --- 0
    Kyara Lankheet Altis DNS --- 0
    Evy van Engeland AV34 DNS --- 0
    Lune Smeur AV34 DNS --- 0
    Nikki ter Hoeven AV34 DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp Kogelstoten Meisjes Pupil A1

    # Naam P1P2P3ResOBPPunten totaal
    1 Emma Le Blansch Hollandia 8,75 8,36 7,82 8,75 8,35 560
    2 Marit Verschuren THOR 6,65 7,29 6,90 7,29 --- 482
    3 Larissa Middelhoven Climax 6,64 X 5,49 6,64 --- 445
    4 Norah Pont Heerenveen 5,60 6,00 5,74 6,00 6,00 406
    5 Tessa Boswerger MPM 5,70 5,38 5,93 5,93 --- 402
    6 Alyssah Bailey Fortius 5,67 5,84 5,20 5,84 --- 396
    7 Faith Tujeehut Rotterdam 5,15 5,84 5,48 5,84 --- 396
    8 Fenna van Wijk AV Lycurgus 5,67 5,62 5,51 5,67 --- 385
    9 Cassidy van Maaren AV `40 5,08 5,55 5,66 5,66 6,00 385
    10 Mare Keus Ciko `66 5,46 5,19 5,61 5,61 --- 381
    11 Laura Sluijpers AVON X 5,60 5,03 5,60 4,42 381
    12 Amber Steijn AV Sparta 5,09 5,37 5,50 5,50 4,97 374
    13 Marlijn Moene Pallas `67 5,07 5,45 4,11 5,45 --- 371
    14 Lois Richardson Heerenveen 5,18 5,33 5,43 5,43 --- 370
    15 Anna van Elst Flevo Delta 4,12 5,38 5,17 5,38 --- 366
    16 Annabel Haan U-Track 4,66 4,96 5,33 5,33 --- 363
    17 Puck Voors SPWS 4,92 5,27 5,18 5,27 --- 359
    18 Jacey-Lynn Went Rijnsoever 4,74 5,26 4,48 5,26 --- 359
    19 Suze van Driel AAC `61 5,20 4,27 X 5,20 5,52 355
    20 Bente Tijhaar AV34 4,69 4,98 5,19 5,19 --- 354
    21 Femke Hidding AV Hylas 4,52 5,18 4,52 5,18 4,83 353
    22 Esmee Kriger AKU 5,14 4,84 4,59 5,14 --- 351
    23 Lara van den Berg PAC 5,09 5,11 4,89 5,11 5,07 349
    24 Noa van der Ende Groningen 4,76 4,81 5,11 5,11 --- 349
    25 Mare Van der Scheer PAC X X 5,10 5,10 --- 348
    26 Nica Lips Groningen 4,77 4,92 5,05 5,05 --- 345
    27 Sienna Akkers NEAV 5,05 4,30 4,82 5,05 --- 345
    28 Alyshia Flamand Avantri 4,78 4,88 5,04 5,04 --- 344
    29 Merlin Veldhuis Altis 5,00 4,56 4,79 5,00 --- 341
    30 Sanne Jansen DVTR 4,57 4,81 4,82 4,82 --- 329
    31 Rawia Ali AV Atos 3,97 4,82 4,59 4,82 --- 329
    32 Lindsey van Zuuk AV34 4,45 4,78 4,46 4,78 --- 326
    33 Bibi de Geest SC Antilope 4,51 4,49 4,77 4,77 --- 325
    34 Sylke Schut DVTR 4,50 4,75 4,32 4,75 --- 324
    35 Renske Mennen LGDR 4,27 4,17 4,72 4,72 --- 322
    36 Aafje Boorsma Heerenveen 4,71 4,64 X 4,71 --- 321
    37 Sophie de Haas SAV 4,69 4,54 4,48 4,69 --- 320
    38 Zonne Hozee SPWS 4,00 4,66 4,19 4,66 --- 318
    39 Anouk Rutjes Atledo 4,12 4,64 4,49 4,64 4,99 316
    40 Merle Sterkenburgh Heerenveen 4,26 4,57 4,01 4,57 --- 311
    41 Juna van Sonderen Altis 4,06 4,54 4,55 4,55 --- 310
    42 Lisa Schouten AV34 4,35 4,55 4,24 4,55 --- 310
    43 Lenne Meijer SPLS 4,53 3,56 4,21 4,53 --- 308
    44 Noor Krispijn CAV Energie 4,42 4,38 3,98 4,42 --- 301
    45 Velia de Boer AV34 3,93 3,96 4,39 4,39 --- 298
    46 Eliza van Velthoven AV Sparta 4,05 3,10 4,35 4,35 4,35 295
    47 Ymke Kuiper AV Atos 4,14 4,34 3,40 4,34 --- 295
    48 Eline Bartels LGDR 4,21 4,32 3,97 4,32 --- 293
    49 Mana Koornneef PAC 4,32 3,96 3,42 4,32 --- 293
    50 Jasmijn Kraima Groningen 4,30 X 4,30 4,30 --- 292
    51 Evi Aanhane Rijnsoever X 3,63 4,30 4,30 --- 292
    52 Emma Duval ACO X 4,26 4,29 4,29 --- 291
    53 Malia Donata PAC 3,93 4,13 4,29 4,29 4,05 291
    54 Lisanne van Hierden AV34 4,27 4,16 3,56 4,27 --- 290
    55 Lisanne Bod AV34 3,85 4,22 4,14 4,22 --- 286
    56 Sija Hendriks AV34 4,16 3,96 3,78 4,16 --- 281
    57 Jenneke Heere Cialfo 3,93 3,73 4,16 4,16 --- 281
    58 Fleur Hofmijster AKU 4,11 X 3,98 4,11 --- 278
    59 Yfke Maurice AV34 4,11 X 3,72 4,11 --- 278
    60 Kathelijne...er Huurne U-Track 4,05 3,70 3,78 4,05 --- 273
    61 Catrijn Heere Cialfo 3,76 3,97 2,82 3,97 --- 267
    62 Mila Schouten AV34 3,69 3,95 3,81 3,95 --- 266
    63 Lune Smeur AV34 3,38 3,92 3,14 3,92 --- 263
    64 Daiya Chahal PAC 3,69 3,91 3,90 3,91 --- 263
    65 Dana Hogenboom AKU 3,75 3,84 X 3,84 --- 257
    66 Anouk Huisman Groningen 3,81 3,61 3,65 3,81 --- 255
    67 Maren Metselaar PAC 3,17 3,79 3,56 3,79 --- 253
    68 Lotte Smith AV Aquilo 3,43 3,75 3,18 3,75 --- 250
    69 Sanne Verhagen DVTR 3,65 3,30 3,74 3,74 --- 249
    70 Mare Poel DVTR 3,68 3,56 2,79 3,68 --- 245
    71 Eline Otto PAC 3,39 3,12 3,64 3,64 --- 241
    72 Nikki ter Hoeven AV34 X 3,44 3,51 3,51 --- 231
    73 Esila Halici AV Atos X 2,37 3,20 3,20 --- 205
    Rianne Kuiper AV Aquilo quit --- --- quit --- 0
    Kyara Lankheet Altis quit --- --- quit --- 0
    Skyler Monster PAC quit --- --- quit 4,97 0
    Evy van Engeland AV34 quit --- --- quit --- 0

    Uitslagen Meerkamp Hoogspringen Meisjes Pupil A1

    # Naam ResOBPPunten totaal
    1 Suze van Driel AAC `61 1,30 1,34 562
    2 Emma Le Blansch Hollandia 1,20 1,23 489
    2 Norah Pont Heerenveen 1,20 1,05 489
    2 Malia Donata PAC 1,20 1,18 489
    2 Nica Lips Groningen 1,20 --- 489
    6 Esmee Kriger AKU 1,15 --- 452
    6 Cassidy van Maaren AV `40 1,15 1,20 452
    6 Eline Bartels LGDR 1,15 --- 452
    6 Anna van Elst Flevo Delta 1,15 --- 452
    10 Sienna Akkers NEAV 1,10 --- 416
    10 Lois Richardson Heerenveen 1,10 --- 416
    10 Aafje Boorsma Heerenveen 1,10 --- 416
    10 Amber Steijn AV Sparta 1,10 1,10 416
    10 Noor Krispijn CAV Energie 1,10 --- 416
    10 Lara van den Berg PAC 1,10 1,10 416
    10 Anouk Rutjes Atledo 1,10 1,10 416
    10 Laura Sluijpers AVON 1,10 1,05 416
    10 Bibi de Geest SC Antilope 1,10 --- 416
    10 Velia de Boer AV34 1,10 --- 416
    10 Sylke Schut DVTR 1,10 --- 416
    10 Larissa Middelhoven Climax 1,10 --- 416
    10 Puck Voors SPWS 1,10 --- 416
    10 Jasmijn Kraima Groningen 1,10 --- 416
    24 Alyshia Flamand Avantri 1,05 --- 379
    24 Eliza van Velthoven AV Sparta 1,05 1,10 379
    24 Juna van Sonderen Altis 1,05 --- 379
    24 Jacey-Lynn Went Rijnsoever 1,05 --- 379
    24 Mare Van der Scheer PAC 1,05 --- 379
    24 Mana Koornneef PAC 1,05 --- 379
    24 Alyssah Bailey Fortius 1,05 --- 379
    31 Merle Sterkenburgh Heerenveen 1,00 --- 342
    31 Femke Hidding AV Hylas 1,00 1,00 342
    31 Evi Aanhane Rijnsoever 1,00 --- 342
    31 Daiya Chahal PAC 1,00 --- 342
    31 Annabel Haan U-Track 1,00 --- 342
    31 Renske Mennen LGDR 1,00 --- 342
    31 Emma Duval ACO 1,00 --- 342
    31 Bente Tijhaar AV34 1,00 --- 342
    31 Lisanne van Hierden AV34 1,00 --- 342
    31 Mila Schouten AV34 1,00 --- 342
    31 Nikki ter Hoeven AV34 1,00 --- 342
    31 Catrijn Heere Cialfo 1,00 --- 342
    31 Jenneke Heere Cialfo 1,00 --- 342
    31 Mare Keus Ciko `66 1,00 --- 342
    31 Tessa Boswerger MPM 1,00 --- 342
    46 Lotte Smith AV Aquilo 0,95 --- 306
    46 Sophie de Haas SAV 0,95 --- 306
    46 Rawia Ali AV Atos 0,95 --- 306
    46 Maren Metselaar PAC 0,95 --- 306
    46 Eline Otto PAC 0,95 --- 306
    46 Faith Tujeehut Rotterdam 0,95 --- 306
    46 Lisa Schouten AV34 0,95 --- 306
    46 Lisanne Bod AV34 0,95 --- 306
    46 Lune Smeur AV34 0,95 --- 306
    46 Yfke Maurice AV34 0,95 --- 306
    46 Mare Poel DVTR 0,95 --- 306
    46 Lenne Meijer SPLS 0,95 --- 306
    46 Zonne Hozee SPWS 0,95 --- 306
    46 Anouk Huisman Groningen 0,95 --- 306
    60 Fleur Hofmijster AKU 0,90 --- 269
    60 Fenna van Wijk AV Lycurgus 0,90 --- 269
    60 Ymke Kuiper AV Atos 0,90 --- 269
    60 Kathelijne...er Huurne U-Track 0,90 --- 269
    60 Marit Verschuren THOR 0,90 --- 269
    60 Lindsey van Zuuk AV34 0,90 --- 269
    60 Sanne Jansen DVTR 0,90 --- 269
    60 Marlijn Moene Pallas `67 0,90 --- 269
    60 Noa van der Ende Groningen 0,90 --- 269
    69 Merlin Veldhuis Altis 0,85 --- 232
    69 Sija Hendriks AV34 0,85 --- 232
    69 Sanne Verhagen DVTR 0,85 --- 232
    72 Esila Halici AV Atos 0,80 --- 196
    73 Dana Hogenboom AKU 0,70 --- 122
    Rianne Kuiper AV Aquilo quit --- 0
    Kyara Lankheet Altis quit --- 0
    Skyler Monster PAC quit 1,13 0
    Evy van Engeland AV34 quit --- 0