Categorie 'Jongens Pupil A2'

Categorie gegevens

Deelnemers: 101
Categorie afkorting: JPA2
Berekeningswijze: Pupillen
Meerkamp:
  • 60 meter ( 1 pogingen )
  • 600 meter ( 1 pogingen )
  • Kogelstoten ( 3 pogingen )
  • Hoogspringen ( 3 pogingen )
  • Losse onderdelen:

    Tijdschema 'Jongens Pupil A2'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    10:00 60m
    Sprintbaan
    Uitslagen
    11:00 Kogel
    Kogel 1
    Uitslagen
    11:00 Kogel
    Kogel 3
    Uitslagen
    11:00 Kogel
    Kogel 4
    Uitslagen
    11:00 Kogel
    Kogel 2
    Uitslagen
    11:30 Kogel
    Kogel 1
    Uitslagen
    11:30 Kogel
    Kogel 3
    Uitslagen
    11:30 Kogel
    Kogel 2
    Uitslagen
    11:30 Kogel
    Kogel 4
    Uitslagen
    13:00 Hoog
    Hoog 1
    Uitslagen
    13:00 Hoog
    Hoog 3
    Uitslagen
    13:00 Hoog
    Hoog 2
    Uitslagen
    13:45 Hoog
    Hoog 1
    Uitslagen
    13:45 Hoog
    Hoog 2
    Uitslagen
    13:45 Hoog
    Hoog 4
    Uitslagen
    13:45 Hoog
    Hoog 3
    Uitslagen
    14:20 600m
    Rondbaan
    Uitslagen
    14:25 600m
    Rondbaan
    Uitslagen
    14:30 600m
    Rondbaan
    Uitslagen
    14:35 600m
    Rondbaan
    Uitslagen
    14:40 600m
    Rondbaan
    Uitslagen
    14:45 600m
    Rondbaan
    Uitslagen
    14:50 600m
    Rondbaan
    Uitslagen
    14:55 600m
    Rondbaan
    Uitslagen
    15:15 Hoog
    Hoog 1
    Uitslagen


    Tijdschema

    10:00u16:00u
    Jongens Pupil A2
    60m - Sprintbaan
    Kogel - Kogel 1
    Kogel - Kogel 1
    Hoog - Hoog 1
    Hoog - Hoog 1
    Hoog - Hoog 1

    Atleten 'Jongens Pupil A2'

    Snr Naam Startgroep M Status
    1373 Daniël Meijer Rotterdam JPA2 groep 1JPA2 groep 6 a Toegelaten
    1496 Adne Huntink DVTR JPA2 groep 1 a Toegelaten
    1497 Benthe de Vries AV34 JPA2 groep 1 a Toegelaten
    1498 Bob Duller AV34 JPA2 groep 1 a Toegelaten
    1499 Che ten Donkelaar AV34 JPA2 groep 1 a Toegelaten
    1500 Dim Petrusma Altis JPA2 groep 1 a Toegelaten
    1501 Kyan Ridderbos DVTR JPA2 groep 1 a Toegelaten
    1502 Manu Coppen AV34 JPA2 groep 1 a Toegelaten
    1503 Niels Karel Altis JPA2 groep 1 a Toegelaten
    1504 Samin Stoffels Phanos JPA2 groep 1 a Toegelaten
    1505 Stijn Kroeze Altis JPA2 groep 1 a Toegelaten
    1506 Sytse Lutgendorff DVTR JPA2 groep 1 a Toegelaten
    1507 Tom Westdijk Altis JPA2 groep 1 a Toegelaten
    1508 Tristan Hartkamp Phanos JPA2 groep 1 a Toegelaten
    1509 Alec Pantus AV34 JPA2 groep 1JPA2 groep 2 a Toegelaten
    1510 Daan Klumper AV34 JPA2 groep 1JPA2 groep 2 a Toegelaten
    1511 Daniel de Ruijter Olympus `70 JPA2 groep 1JPA2 groep 2 a Toegelaten
    1512 Detmar Immerzeel Pallas `67 JPA2 groep 1JPA2 groep 2 a Toegelaten
    1513 Gijs Schoemaker Fit JPA2 groep 1JPA2 groep 2 a Toegelaten
    1514 Guus Mietus Pallas `67 JPA2 groep 1JPA2 groep 2 a Toegelaten
    1516 Hielke Van...n Kieboom Fit JPA2 groep 1JPA2 groep 2 a Toegelaten
    1517 Jelle Helmig Olympus `70 JPA2 groep 1JPA2 groep 2 a Toegelaten
    1518 Joe van Veen Olympus `70 JPA2 groep 1JPA2 groep 2 a Toegelaten
    1519 Kyan Bekker AV34 JPA2 groep 1JPA2 groep 2 a Toegelaten
    1520 Lars van der Kraan Olympus `70 JPA2 groep 1JPA2 groep 2 a Toegelaten
    1521 Samuel Kruit Pallas `67 JPA2 groep 1JPA2 groep 2 a Toegelaten
    1522 Boet van Hove AV Trias JPA2 groep 1JPA2 groep 3 a Toegelaten
    1523 Jens Elsensohn AV Trias JPA2 groep 1JPA2 groep 3 a Toegelaten
    1524 Joshua Westerhof AV PEC 1910 JPA2 groep 1JPA2 groep 3 a Toegelaten
    1525 Manuel Cronie AV Trias JPA2 groep 1JPA2 groep 3 a Toegelaten
    1526 Nathan van der Weerd AV PEC 1910 JPA2 groep 1JPA2 groep 3 a Toegelaten
    1527 Niels van Gerrevink AV34 JPA2 groep 1JPA2 groep 3 a Toegelaten
    1528 Sebastian Coslett Haag JPA2 groep 1JPA2 groep 3 a Toegelaten
    1529 Simon van den Pol AV PEC 1910 JPA2 groep 1JPA2 groep 3 a Toegelaten
    1530 Sybe Lub AV34 JPA2 groep 1JPA2 groep 3 a Toegelaten
    1531 Sybren van der Kooi Haag JPA2 groep 1JPA2 groep 3 a Toegelaten
    1532 Thom van der Kolk AV34 JPA2 groep 1JPA2 groep 3 a Toegelaten
    1533 Tijs Witte AV Trias JPA2 groep 1JPA2 groep 3 a Toegelaten
    1535 Alexander van Namen Fortius JPA2 groep 1JPA2 groep 4 a Toegelaten
    1536 Colin Hendriksen AV Zuidwal JPA2 groep 1JPA2 groep 4 a Toegelaten
    1537 Diede Schotsman AV Zuidwal JPA2 groep 1JPA2 groep 4 a Toegelaten
    1538 Kealan Steba GACH JPA2 groep 1JPA2 groep 8 a Toegelaten
    1539 Luuk Bosveld Fortius JPA2 groep 1JPA2 groep 4 a Toegelaten
    1540 Nout van der Schoot GACH JPA2 groep 1JPA2 groep 8 a Toegelaten
    1541 Ruben van Roosmalen Fortius JPA2 groep 1JPA2 groep 4 a Toegelaten
    1542 Sijmen van der Harst Altis JPA2 groep 1JPA2 groep 4 a Toegelaten
    1543 Thijs Haak Fortius JPA2 groep 1JPA2 groep 4 a Toegelaten
    1544 Tijn van de Grijp Altis JPA2 groep 1JPA2 groep 4 a Toegelaten
    1545 Tim van de Burgwal Altis JPA2 groep 1JPA2 groep 4 a Toegelaten
    1546 Yerne Biesterveld Fortius JPA2 groep 1JPA2 groep 4 a Toegelaten
    1547 Youri van der Linden GACH JPA2 groep 1JPA2 groep 8 a Toegelaten
    1548 Biek Komen AV Hylas JPA2 groep 1JPA2 groep 5 a Toegelaten
    1549 Denzel Jone Lunda AV Feniks JPA2 groep 1JPA2 groep 5 a Toegelaten
    1550 Kai van Kleeff PAC JPA2 groep 1JPA2 groep 5 a Toegelaten
    1551 Koen Endeman Isala `96 JPA2 groep 1JPA2 groep 5 a Toegelaten
    1552 Lars Hansman Isala `96 JPA2 groep 1JPA2 groep 5 a Toegelaten
    1553 Olav Clobus AAC `61 JPA2 groep 1JPA2 groep 5 a Toegelaten
    1554 Riley Groenbast AV Feniks JPA2 groep 1JPA2 groep 5 a Toegelaten
    1556 Shurwendri... Martina PAC JPA2 groep 1JPA2 groep 5 a Toegelaten
    1557 Simon Dammingh PAC JPA2 groep 1JPA2 groep 5 a Toegelaten
    1558 Stijn Maatman PAC JPA2 groep 1JPA2 groep 5 a Toegelaten
    1559 Sven Mulder AV Hylas JPA2 groep 1JPA2 groep 5 a Toegelaten
    1560 Thomas Berends AAC `61 JPA2 groep 1JPA2 groep 5 a Toegelaten
    1561 Thygo de Vries Heerenveen JPA2 groep 1JPA2 groep 5 a Toegelaten
    1562 Aram Bakker Nijmegen JPA2 groep 1JPA2 groep 6 a Toegelaten
    1563 Elihle Tersteeg Nijmegen JPA2 groep 1JPA2 groep 6 a Toegelaten
    1564 Finn Korf AC TION JPA2 groep 1JPA2 groep 6 a Toegelaten
    1566 Gio Kromokario ARV Ilion JPA2 groep 1JPA2 groep 6 a Toegelaten
    1567 Gyani Biekram Rotterdam JPA2 groep 1JPA2 groep 6 a Toegelaten
    1568 Maas van Kesteren Rotterdam JPA2 groep 1JPA2 groep 6 a Toegelaten
    1569 Matthieu Afognon ARV Ilion JPA2 groep 1JPA2 groep 6 a Toegelaten
    1570 Nick Barendse ARV Ilion JPA2 groep 1JPA2 groep 6 a Toegelaten
    1571 Roman Cas... de Rooij Rotterdam JPA2 groep 1JPA2 groep 6 a Toegelaten
    1572 Tiago van der Meide PAC JPA2 groep 1JPA2 groep 6 a Toegelaten
    1573 Yanick Maagdelijn PAC JPA2 groep 1JPA2 groep 6 a Toegelaten
    1574 Yaniek Loman PAC JPA2 groep 1JPA2 groep 6 a Toegelaten
    1575 Bas van der Made Scorpio JPA2 groep 1JPA2 groep 7 a Toegelaten
    1576 Hidde Peter Leiden JPA2 groep 1JPA2 groep 7 a Toegelaten
    1577 Ivar Colijn AV Weert JPA2 groep 1JPA2 groep 7 a Toegelaten
    1578 Jayden Kunst Nederland JPA2 groep 1JPA2 groep 7 a Toegelaten
    1579 Jelle Kreeft AV Spiridon JPA2 groep 1JPA2 groep 7 a Toegelaten
    1580 Jordy Botman AV Wijchen JPA2 groep 1JPA2 groep 7 a Toegelaten
    1581 Matthijs Beukers SPWS JPA2 groep 1JPA2 groep 7 a Toegelaten
    1582 Max van den Boom THOR JPA2 groep 1JPA2 groep 7 a Toegelaten
    1583 Myka Kuijpers LGDR JPA2 groep 1JPA2 groep 7 a Toegelaten
    1584 Olaf Gijtenbeek AV Wijchen JPA2 groep 1JPA2 groep 7 a Toegelaten
    1585 Pieke Billekkens AV Weert JPA2 groep 1JPA2 groep 7 a Toegelaten
    1586 Quinn van der Honing Groningen JPA2 groep 1JPA2 groep 7 a Toegelaten
    1587 Axel Konijnenberg Cialfo JPA2 groep 1JPA2 groep 8 a Toegelaten
    1588 Delany Reurink AV Archeus JPA2 groep 1JPA2 groep 8 a Toegelaten
    1589 Fjodor Loman Ciko `66 JPA2 groep 1JPA2 groep 8 a Toegelaten
    1590 Giel Scholte AV Athlos JPA2 groep 1JPA2 groep 8 a Toegelaten
    1591 Joris Mantel AV 1923 JPA2 groep 1JPA2 groep 4 a Toegelaten
    1592 Kalle Brinkhuis Climax JPA2 groep 1JPA2 groep 8 a Toegelaten
    1593 Kevin van Boxtel SPOB JPA2 groep 1JPA2 groep 8 a Toegelaten
    1594 Sam Boelen AV Fortuna JPA2 groep 1JPA2 groep 8 a Toegelaten
    1595 Siem Kuiper AV Atos JPA2 groep 1JPA2 groep 8 a Toegelaten
    1596 Stephan van Wijck AV Statina JPA2 groep 1JPA2 groep 8 a Toegelaten
    1597 Stijn Pelzer ATOP JPA2 groep 1JPA2 groep 4 a Toegelaten
    1598 Stijn Dijkslag VAV JPA2 groep 1JPA2 groep 8 a Toegelaten
    1599 Zewar Kenan CAV Energie JPA2 groep 1JPA2 groep 8 a Toegelaten

    Verenigingen 'Jongens Pupil A2'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AAC `61 AC61 2
    AC TION TION 1
    Altis ALTS 7
    ARV Ilion ILIO 3
    AV 1923 AV23 1
    AV Achilles Top ATOP 1
    AV Archeus ARCH 1
    AV Athlos ATLS 1
    AV Atos ATOS 1
    AV Daventria 1906 DVTR 3
    AV Feniks FNKS 2
    AV Fortuna FRTN 1
    AV Heerenveen HRVN 1
    AV Hylas HYLS 2
    AV Olympus `70 OL70 4
    AV Pallas `67 PL67 3
    AV PEC 1910 PEC 3
    AV Spiridon SPRD 1
    AV Spirit Oud Beijerland SPOB 1
    AV Statina STTN 1
    AV Trias TRAS 4
    AV Weert WRT 2
    AV Wijchen WYCH 2
    AV Zuidwal ZDWL 2
    AV `34 Apeldoorn AV34 10
    CAV Energie ENRG 1
    Cialfo CLFO 1
    Ciko `66 CIKO 1
    Climax CLMX 1
    EAC De Sperwers SPWS 1
    Fit FIT 2
    Fortius FORT 5
    GAC Hilversum GACH 3
    Groningen Atletiek GRNG 1
    Haag Atletiek HAAG 2
    Isala `96 ISLA 2
    Leiden Atletiek LATL 1
    Lopersgroep Deurne LGDR 1
    Nederland NED 1
    Nijmegen Atletiek NYMG 2
    PAC PAC 7
    Phanos PHNS 2
    Rotterdam Atletiek RDAM 4
    Scorpio SCRP 1
    THOR THOR 1
    VAV VAV 1
  • Meerkamp
  • 60m
  • 600m
  • Kogel
  • Hoog
  • Uitslagen Meerkamp Jongens Pupil A2

    # Naam 60m600mKogelHoogPunten totaal
    1 Youri van der Linden GACH 8,95 1:57,20 7,73 1,40 2362
    2 Sybren van der Kooi Haag 9,75 1:50,60 9,07 1,30 2295
    3 Riley Groenbast AV Feniks 9,06 1:53,02 7,36 1,30 2293
    4 Joris Mantel AV 1923 8,80 1:50,22 6,40 1,25 2288
    5 Diede Schotsman AV Zuidwal 9,09 1:51,83 7,72 1,25 2287
    6 Lars Hansman Isala `96 9,76 1:56,59 8,03 1,45 2286
    7 Gyani Biekram Rotterdam 8,93 1:58,15 8,45 1,20 2242
    8 Quinn van der Honing Groningen 9,21 2:10,02 10,08 1,30 2220
    9 Matthieu Afognon ARV Ilion 8,69 2:02,84 7,31 1,25 2213
    10 Simon van den Pol AV PEC 1910 9,99 2:01,41 8,60 1,40 2184
    11 Sebastian Coslett Haag 9,39 2:00,85 8,67 1,25 2176
    12 Elihle Tersteeg Nijmegen 9,68 2:02,41 9,10 1,30 2168
    13 Kealan Steba GACH 9,64 1:56,90 7,72 1,25 2128
    13 Simon Dammingh PAC 9,05 2:00,07 7,84 1,15 2128
    15 Manuel Cronie AV Trias 9,18 1:56,24 7,18 1,15 2112
    16 Thygo de Vries Heerenveen 9,22 2:07,70 7,90 1,25 2095
    17 Niels Karel Altis 9,14 2:03,84 7,49 1,20 2089
    18 Thomas Berends AAC `61 9,75 2:02,46 8,05 1,25 2066
    19 Finn Korf AC TION 9,31 2:08,31 7,21 1,25 2035
    20 Tiago van der Meide PAC 9,24 1:57,46 6,67 1,10 2020
    21 Dim Petrusma Altis 9,46 2:00,69 7,00 1,15 2002
    22 Stijn Pelzer ATOP 9,49 2:08,80 6,00 1,35 2000
    23 Aram Bakker Nijmegen 9,70 1:54,47 6,41 1,15 1999
    24 Ruben van Roosmalen Fortius 9,58 2:03,13 7,11 1,20 1997
    25 Lars van der Kraan Olympus `70 9,59 1:57,21 6,59 1,15 1995
    26 Olaf Gijtenbeek AV Wijchen 9,74 2:02,68 6,09 1,30 1989
    27 Nout van der Schoot GACH 9,50 2:01,77 6,97 1,15 1981
    28 Jelle Kreeft AV Spiridon 10,00 2:17,07 9,75 1,25 1973
    29 Pieke Billekkens AV Weert 9,34 2:07,80 6,11 1,25 1970
    30 Joe van Veen Olympus `70 9,46 2:04,93 7,19 1,15 1967
    31 Kevin van Boxtel SPOB 9,14 2:06,95 5,70 1,20 1951
    32 Boet van Hove AV Trias 10,07 1:56,07 5,93 1,20 1929
    32 Bas van der Made Scorpio 9,48 2:19,86 6,43 1,35 1929
    34 Sam Boelen AV Fortuna 9,74 2:10,05 6,82 1,25 1922
    35 Daan Klumper AV34 9,68 2:03,19 7,29 1,10 1918
    36 Shurwendri... Martina PAC 8,96 2:18,63 6,53 1,15 1892
    37 Kai van Kleeff PAC 9,11 2:19,32 5,86 1,25 1891
    38 Luuk Bosveld Fortius 9,57 2:05,58 5,72 1,20 1890
    39 Detmar Immerzeel Pallas `67 9,70 2:04,04 6,35 1,15 1887
    40 Myka Kuijpers LGDR 10,09 1:59,85 6,53 1,15 1881
    41 Giel Scholte AV Athlos 9,79 2:06,17 6,81 1,15 1878
    42 Ivar Colijn AV Weert 9,83 2:17,63 6,85 1,25 1842
    43 Tijs Witte AV Trias 9,62 1:50,69 6,40 0,85 1839
    43 Nick Barendse ARV Ilion 10,08 2:03,10 5,78 1,20 1839
    45 Tim van de Burgwal Altis 9,91 2:07,13 5,87 1,20 1829
    45 Biek Komen AV Hylas 9,74 2:03,99 6,09 1,10 1829
    47 Samin Stoffels Phanos 9,08 2:23,88 6,99 1,10 1818
    48 Jayden Kunst Nederland 9,68 2:25,34 6,85 1,25 1804
    49 Stephan van Wijck AV Statina 9,73 2:24,85 7,35 1,20 1791
    50 Sven Mulder AV Hylas 10,13 2:11,39 6,96 1,15 1782
    51 Gijs Schoemaker Fit 9,99 2:15,91 7,10 1,15 1772
    52 Daniel de Ruijter Olympus `70 9,52 2:20,34 6,42 1,15 1771
    53 Che ten Donkelaar AV34 10,23 2:04,58 5,85 1,15 1768
    54 Roman Cas... de Rooij Rotterdam 10,07 2:06,44 6,29 1,10 1764
    55 Colin Hendriksen AV Zuidwal 9,69 2:27,18 7,71 1,15 1762
    56 Tristan Hartkamp Phanos 10,49 2:08,54 7,50 1,10 1753
    56 Delany Reurink AV Archeus 9,83 2:14,34 6,11 1,15 1753
    58 Bob Duller AV34 9,74 2:17,44 6,87 1,10 1749
    59 Jelle Helmig Olympus `70 9,62 2:13,95 6,53 1,05 1742
    60 Hielke Van...n Kieboom Fit 9,86 2:09,59 5,85 1,10 1739
    61 Nathan van der Weerd AV PEC 1910 10,39 2:31,01 7,05 1,35 1738
    62 Joshua Westerhof AV PEC 1910 9,90 2:21,30 6,19 1,20 1725
    63 Yerne Biesterveld Fortius 9,93 2:17,12 5,72 1,20 1724
    64 Guus Mietus Pallas `67 10,02 2:13,88 5,39 1,20 1718
    65 Stijn Maatman PAC 9,72 2:19,06 5,66 1,10 1665
    66 Stijn Kroeze Altis 9,81 2:13,67 5,67 1,05 1661
    67 Axel Konijnenberg Cialfo 9,92 2:07,29 6,14 0,95 1660
    68 Max van den Boom THOR 9,95 2:27,91 5,99 1,20 1653
    69 Hidde Peter Leiden 9,34 DNS 8,21 1,25 1645
    70 Sijmen van der Harst Altis 10,50 2:26,87 6,50 1,20 1611
    71 Maas van Kesteren Rotterdam 9,93 2:24,53 5,89 1,10 1602
    72 Yaniek Loman PAC 9,84 2:09,70 4,84 1,00 1600
    73 Kalle Brinkhuis Climax 10,26 2:22,24 5,76 1,15 1598
    74 Benthe de Vries AV34 10,08 2:12,84 4,51 1,10 1585
    75 Daniël Meijer Rotterdam 9,75 2:41,65 6,34 1,15 1577
    76 Siem Kuiper AV Atos 10,29 2:21,01 6,41 1,05 1571
    77 Tijn van de Grijp Altis 9,84 2:10,14 4,45 1,00 1569
    78 Denzel Jone Lunda AV Feniks 9,35 DNS 6,66 1,25 1557
    79 Thijs Haak Fortius 9,52 DNS 6,80 1,20 1498
    80 Kyan Ridderbos DVTR 10,71 2:04,24 3,85 1,05 1493
    81 Koen Endeman Isala `96 10,77 2:23,24 5,28 1,15 1488
    82 Jordy Botman AV Wijchen 9,81 DNS 6,68 1,25 1481
    83 Jens Elsensohn AV Trias 10,14 2:29,94 5,05 1,10 1476
    84 Olav Clobus AAC `61 10,65 2:24,12 6,39 1,00 1458
    85 Adne Huntink DVTR 10,11 2:23,91 6,05 0,90 1442
    86 Zewar Kenan CAV Energie 10,40 2:20,39 4,79 1,00 1419
    87 Niels van Gerrevink AV34 10,58 2:34,22 5,55 1,10 1417
    88 Kyan Bekker AV34 10,96 2:21,48 5,56 1,00 1385
    89 Sytse Lutgendorff DVTR 9,56 DNS 6,51 1,05 1365
    90 Fjodor Loman Ciko `66 10,56 2:08,61 4,22 0,85 1351
    91 Alec Pantus AV34 11,13 2:21,99 5,32 1,00 1345
    92 Manu Coppen AV34 10,55 2:21,02 5,04 0,90 1337
    93 Alexander van Namen Fortius 9,86 2:36,88 4,58 0,95 1329
    94 Matthijs Beukers SPWS 11,16 2:27,29 4,41 1,05 1275
    95 Sybe Lub AV34 10,39 DNS 6,94 1,05 1261
    96 Stijn Dijkslag VAV 10,76 2:19,77 3,37 0,95 1231
    97 Samuel Kruit Pallas `67 11,27 2:23,05 5,02 0,90 1227
    98 Yanick Maagdelijn PAC 11,33 2:31,12 4,95 0,95 1192
    99 Tom Westdijk Altis 11,69 2:23,17 4,25 0,90 1122
    100 Gio Kromokario ARV Ilion 9,16 DNS 7,01 NM 1085
    101 Thom van der Kolk AV34 DNS DNS NM NM 0

    Uitslagen Meerkamp 60 meter Jongens Pupil A2

    # Naam ResOBPPunten totaal
    1 Matthieu Afognon ARV Ilion 8,69 --- 710
    2 Joris Mantel AV 1923 8,80 8,88 688
    3 Gyani Biekram Rotterdam 8,93 --- 662
    4 Youri van der Linden GACH 8,95 8,93 658
    5 Shurwendri... Martina PAC 8,96 --- 656
    6 Simon Dammingh PAC 9,05 9,15 639
    7 Riley Groenbast AV Feniks 9,06 9,19 637
    8 Samin Stoffels Phanos 9,08 --- 634
    9 Diede Schotsman AV Zuidwal 9,09 9,55 632
    10 Kai van Kleeff PAC 9,11 9,33 628
    11 Kevin van Boxtel SPOB 9,14 --- 623
    12 Niels Karel Altis 9,14 9,38 623
    13 Gio Kromokario ARV Ilion 9,16 9,16 619
    14 Manuel Cronie AV Trias 9,18 9,16 615
    15 Quinn van der Honing Groningen 9,21 9,23 610
    16 Thygo de Vries Heerenveen 9,22 9,46 608
    17 Tiago van der Meide PAC 9,24 9,46 604
    18 Finn Korf AC TION 9,31 --- 592
    19 Hidde Peter Leiden 9,34 --- 587
    20 Pieke Billekkens AV Weert 9,34 --- 587
    21 Denzel Jone Lunda AV Feniks 9,35 --- 585
    22 Sebastian Coslett Haag 9,39 --- 578
    23 Joe van Veen Olympus `70 9,46 --- 566
    24 Dim Petrusma Altis 9,46 --- 566
    25 Bas van der Made Scorpio 9,48 --- 562
    26 Stijn Pelzer ATOP 9,49 9,70 561
    27 Nout van der Schoot GACH 9,50 9,74 559
    28 Daniel de Ruijter Olympus `70 9,52 --- 555
    29 Thijs Haak Fortius 9,52 --- 555
    30 Sytse Lutgendorff DVTR 9,56 --- 549
    31 Luuk Bosveld Fortius 9,57 --- 547
    32 Ruben van Roosmalen Fortius 9,58 --- 545
    33 Lars van der Kraan Olympus `70 9,59 --- 544
    34 Tijs Witte AV Trias 9,62 --- 539
    34 Jelle Helmig Olympus `70 9,62 --- 539
    36 Kealan Steba GACH 9,64 9,46 535
    37 Daan Klumper AV34 9,68 --- 529
    38 Elihle Tersteeg Nijmegen 9,68 9,62 529
    39 Jayden Kunst Nederland 9,68 --- 529
    40 Colin Hendriksen AV Zuidwal 9,69 --- 527
    41 Detmar Immerzeel Pallas `67 9,70 --- 526
    42 Aram Bakker Nijmegen 9,70 --- 526
    43 Stijn Maatman PAC 9,72 --- 522
    44 Stephan van Wijck AV Statina 9,73 --- 521
    45 Sam Boelen AV Fortuna 9,74 --- 519
    46 Olaf Gijtenbeek AV Wijchen 9,74 --- 519
    47 Biek Komen AV Hylas 9,74 --- 519
    48 Bob Duller AV34 9,74 --- 519
    49 Thomas Berends AAC `61 9,75 --- 517
    50 Sybren van der Kooi Haag 9,75 --- 517
    51 Daniël Meijer Rotterdam 9,75 --- 517
    52 Lars Hansman Isala `96 9,76 --- 516
    53 Giel Scholte AV Athlos 9,79 9,90 511
    54 Jordy Botman AV Wijchen 9,81 --- 508
    55 Stijn Kroeze Altis 9,81 --- 508
    56 Ivar Colijn AV Weert 9,83 --- 505
    57 Delany Reurink AV Archeus 9,83 --- 505
    58 Yaniek Loman PAC 9,84 --- 503
    59 Tijn van de Grijp Altis 9,84 --- 503
    60 Alexander van Namen Fortius 9,86 --- 500
    61 Hielke Van...n Kieboom Fit 9,86 --- 500
    62 Joshua Westerhof AV PEC 1910 9,90 --- 494
    63 Tim van de Burgwal Altis 9,91 --- 492
    64 Axel Konijnenberg Cialfo 9,92 --- 490
    65 Yerne Biesterveld Fortius 9,93 --- 489
    66 Maas van Kesteren Rotterdam 9,93 --- 489
    67 Max van den Boom THOR 9,95 --- 486
    68 Gijs Schoemaker Fit 9,99 9,98 480
    69 Simon van den Pol AV PEC 1910 9,99 --- 480
    70 Jelle Kreeft AV Spiridon 10,00 --- 478
    71 Guus Mietus Pallas `67 10,02 --- 475
    72 Roman Cas... de Rooij Rotterdam 10,07 --- 467
    73 Boet van Hove AV Trias 10,07 --- 467
    74 Nick Barendse ARV Ilion 10,08 --- 466
    74 Benthe de Vries AV34 10,08 --- 466
    76 Myka Kuijpers LGDR 10,09 --- 464
    77 Adne Huntink DVTR 10,11 --- 461
    78 Sven Mulder AV Hylas 10,13 --- 458
    79 Jens Elsensohn AV Trias 10,14 --- 457
    80 Che ten Donkelaar AV34 10,23 --- 443
    81 Kalle Brinkhuis Climax 10,26 --- 439
    82 Siem Kuiper AV Atos 10,29 --- 435
    83 Sybe Lub AV34 10,39 --- 420
    84 Nathan van der Weerd AV PEC 1910 10,39 --- 420
    85 Zewar Kenan CAV Energie 10,40 --- 419
    86 Tristan Hartkamp Phanos 10,49 --- 406
    87 Sijmen van der Harst Altis 10,50 --- 405
    88 Manu Coppen AV34 10,55 --- 398
    89 Fjodor Loman Ciko `66 10,56 --- 397
    90 Niels van Gerrevink AV34 10,58 --- 394
    91 Olav Clobus AAC `61 10,65 10,69 384
    92 Kyan Ridderbos DVTR 10,71 --- 376
    93 Stijn Dijkslag VAV 10,76 --- 369
    94 Koen Endeman Isala `96 10,77 --- 368
    95 Kyan Bekker AV34 10,96 --- 343
    96 Alec Pantus AV34 11,13 --- 322
    97 Matthijs Beukers SPWS 11,16 --- 318
    98 Samuel Kruit Pallas `67 11,27 --- 305
    99 Yanick Maagdelijn PAC 11,33 --- 298
    100 Tom Westdijk Altis 11,69 --- 256
    Thom van der Kolk AV34 DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp 600 meter Jongens Pupil A2

    # Naam ResOBPPunten totaal
    1 Joris Mantel AV 1923 1:50,22 1:49,27 644
    2 Sybren van der Kooi Haag 1:50,60 --- 639
    3 Tijs Witte AV Trias 1:50,69 --- 638
    4 Diede Schotsman AV Zuidwal 1:51,83 2:05,54 623
    5 Riley Groenbast AV Feniks 1:53,02 1:53,00 608
    6 Aram Bakker Nijmegen 1:54,47 --- 590
    7 Boet van Hove AV Trias 1:56,07 --- 571
    8 Manuel Cronie AV Trias 1:56,24 2:04,32 569
    9 Lars Hansman Isala `96 1:56,59 --- 565
    10 Kealan Steba GACH 1:56,90 1:58,29 561
    11 Youri van der Linden GACH 1:57,20 2:01,61 557
    12 Lars van der Kraan Olympus `70 1:57,21 --- 557
    13 Tiago van der Meide PAC 1:57,46 --- 554
    14 Gyani Biekram Rotterdam 1:58,15 --- 546
    15 Myka Kuijpers LGDR 1:59,85 --- 527
    16 Simon Dammingh PAC 2:00,07 2:01,86 525
    17 Dim Petrusma Altis 2:00,69 --- 518
    18 Sebastian Coslett Haag 2:00,85 --- 516
    19 Simon van den Pol AV PEC 1910 2:01,41 --- 510
    20 Nout van der Schoot GACH 2:01,77 2:01,00 506
    21 Elihle Tersteeg Nijmegen 2:02,41 2:09,66 499
    22 Thomas Berends AAC `61 2:02,46 --- 499
    23 Olaf Gijtenbeek AV Wijchen 2:02,68 --- 496
    24 Matthieu Afognon ARV Ilion 2:02,84 --- 494
    25 Nick Barendse ARV Ilion 2:03,10 --- 492
    26 Ruben van Roosmalen Fortius 2:03,13 --- 491
    27 Daan Klumper AV34 2:03,19 --- 491
    28 Niels Karel Altis 2:03,84 --- 484
    29 Biek Komen AV Hylas 2:03,99 --- 482
    30 Detmar Immerzeel Pallas `67 2:04,04 --- 482
    31 Kyan Ridderbos DVTR 2:04,24 --- 480
    32 Che ten Donkelaar AV34 2:04,58 --- 476
    33 Joe van Veen Olympus `70 2:04,93 --- 473
    34 Luuk Bosveld Fortius 2:05,58 --- 466
    35 Giel Scholte AV Athlos 2:06,17 2:27,00 460
    36 Roman Cas... de Rooij Rotterdam 2:06,44 --- 457
    37 Kevin van Boxtel SPOB 2:06,95 --- 452
    38 Tim van de Burgwal Altis 2:07,13 --- 450
    39 Axel Konijnenberg Cialfo 2:07,29 --- 449
    40 Thygo de Vries Heerenveen 2:07,70 2:10,92 445
    41 Pieke Billekkens AV Weert 2:07,80 --- 444
    42 Finn Korf AC TION 2:08,31 --- 439
    43 Tristan Hartkamp Phanos 2:08,54 --- 437
    44 Fjodor Loman Ciko `66 2:08,61 --- 436
    45 Stijn Pelzer ATOP 2:08,80 2:05,00 434
    46 Hielke Van...n Kieboom Fit 2:09,59 --- 426
    47 Yaniek Loman PAC 2:09,70 --- 425
    48 Quinn van der Honing Groningen 2:10,02 2:13,00 422
    49 Sam Boelen AV Fortuna 2:10,05 --- 422
    50 Tijn van de Grijp Altis 2:10,14 --- 421
    51 Sven Mulder AV Hylas 2:11,39 --- 409
    52 Benthe de Vries AV34 2:12,84 --- 396
    53 Stijn Kroeze Altis 2:13,67 --- 389
    54 Guus Mietus Pallas `67 2:13,88 --- 387
    55 Jelle Helmig Olympus `70 2:13,95 --- 386
    56 Delany Reurink AV Archeus 2:14,34 --- 383
    57 Gijs Schoemaker Fit 2:15,91 --- 369
    58 Jelle Kreeft AV Spiridon 2:17,07 --- 359
    59 Yerne Biesterveld Fortius 2:17,12 --- 358
    60 Bob Duller AV34 2:17,44 --- 356
    61 Ivar Colijn AV Weert 2:17,63 --- 354
    62 Shurwendri... Martina PAC 2:18,63 --- 346
    63 Stijn Maatman PAC 2:19,06 --- 342
    64 Kai van Kleeff PAC 2:19,32 2:20,40 340
    65 Stijn Dijkslag VAV 2:19,77 --- 336
    66 Bas van der Made Scorpio 2:19,86 --- 336
    67 Daniel de Ruijter Olympus `70 2:20,34 --- 332
    68 Zewar Kenan CAV Energie 2:20,39 --- 331
    69 Siem Kuiper AV Atos 2:21,01 --- 326
    70 Manu Coppen AV34 2:21,02 --- 326
    71 Joshua Westerhof AV PEC 1910 2:21,30 --- 324
    72 Kyan Bekker AV34 2:21,48 --- 322
    73 Alec Pantus AV34 2:21,99 --- 318
    74 Kalle Brinkhuis Climax 2:22,24 --- 316
    75 Samuel Kruit Pallas `67 2:23,05 --- 310
    76 Tom Westdijk Altis 2:23,17 --- 309
    77 Koen Endeman Isala `96 2:23,24 --- 308
    78 Samin Stoffels Phanos 2:23,88 --- 303
    79 Adne Huntink DVTR 2:23,91 --- 303
    80 Olav Clobus AAC `61 2:24,12 2:21,28 302
    81 Maas van Kesteren Rotterdam 2:24,53 --- 298
    82 Stephan van Wijck AV Statina 2:24,85 --- 296
    83 Jayden Kunst Nederland 2:25,34 --- 292
    84 Sijmen van der Harst Altis 2:26,87 --- 281
    85 Colin Hendriksen AV Zuidwal 2:27,18 --- 278
    86 Matthijs Beukers SPWS 2:27,29 --- 278
    87 Max van den Boom THOR 2:27,91 --- 273
    88 Jens Elsensohn AV Trias 2:29,94 --- 258
    89 Nathan van der Weerd AV PEC 1910 2:31,01 --- 251
    90 Yanick Maagdelijn PAC 2:31,12 --- 250
    91 Niels van Gerrevink AV34 2:34,22 --- 229
    92 Alexander van Namen Fortius 2:36,88 --- 211
    93 Daniël Meijer Rotterdam 2:41,65 --- 181
    Hidde Peter Leiden DNS --- 0
    Gio Kromokario ARV Ilion DNS 2:10,55 0
    Denzel Jone Lunda AV Feniks DNS --- 0
    Sybe Lub AV34 DNS --- 0
    Thom van der Kolk AV34 DNS --- 0
    Sytse Lutgendorff DVTR DNS --- 0
    Jordy Botman AV Wijchen DNS --- 0
    Thijs Haak Fortius DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp Kogelstoten Jongens Pupil A2

    # Naam P1P2P3ResOBPPunten totaal
    1 Quinn van der Honing Groningen 10,08 8,63 9,07 10,08 9,39 626
    2 Jelle Kreeft AV Spiridon 9,20 8,94 9,75 9,75 --- 610
    3 Elihle Tersteeg Nijmegen 8,70 8,92 9,10 9,10 9,50 578
    4 Sybren van der Kooi Haag 9,07 8,88 8,81 9,07 --- 577
    5 Sebastian Coslett Haag 8,67 8,32 8,67 8,67 --- 556
    6 Simon van den Pol AV PEC 1910 8,23 8,60 8,40 8,60 --- 553
    7 Gyani Biekram Rotterdam 5,90 8,24 8,45 8,45 --- 545
    8 Hidde Peter Leiden 8,21 8,11 8,15 8,21 --- 532
    9 Thomas Berends AAC `61 6,95 6,66 8,05 8,05 --- 524
    10 Lars Hansman Isala `96 8,03 7,88 7,66 8,03 --- 523
    11 Thygo de Vries Heerenveen 6,66 7,37 7,90 7,90 6,92 516
    12 Simon Dammingh PAC 7,58 7,84 7,70 7,84 --- 512
    13 Youri van der Linden GACH 7,15 7,73 7,46 7,73 7,97 506
    14 Diede Schotsman AV Zuidwal 7,70 7,72 7,56 7,72 8,03 506
    15 Kealan Steba GACH 7,11 7,72 6,54 7,72 8,33 506
    16 Colin Hendriksen AV Zuidwal 7,71 7,27 6,97 7,71 --- 505
    17 Tristan Hartkamp Phanos 6,69 6,46 7,50 7,50 --- 494
    18 Niels Karel Altis 7,29 7,49 7,25 7,49 --- 493
    19 Riley Groenbast AV Feniks 7,36 7,34 7,25 7,36 7,18 486
    20 Stephan van Wijck AV Statina 7,35 7,19 6,64 7,35 --- 485
    21 Matthieu Afognon ARV Ilion 7,14 6,86 7,31 7,31 --- 483
    22 Daan Klumper AV34 5,50 6,51 7,29 7,29 --- 482
    23 Finn Korf AC TION 7,21 7,20 6,81 7,21 --- 478
    24 Joe van Veen Olympus `70 7,19 6,47 6,91 7,19 --- 476
    25 Manuel Cronie AV Trias 6,36 7,18 X 7,18 7,16 476
    26 Ruben van Roosmalen Fortius 7,11 6,78 6,81 7,11 --- 472
    27 Gijs Schoemaker Fit 7,10 6,15 6,75 7,10 7,33 471
    28 Nathan van der Weerd AV PEC 1910 6,64 6,75 7,05 7,05 --- 468
    29 Gio Kromokario ARV Ilion 6,92 6,98 7,01 7,01 7,51 466
    30 Dim Petrusma Altis 6,87 7,00 6,89 7,00 --- 466
    31 Samin Stoffels Phanos 6,39 6,99 6,99 6,99 --- 465
    32 Nout van der Schoot GACH 6,97 6,59 6,29 6,97 6,67 464
    33 Sven Mulder AV Hylas 6,60 6,96 6,80 6,96 --- 463
    34 Sybe Lub AV34 6,23 6,06 6,94 6,94 --- 462
    35 Bob Duller AV34 6,87 6,33 5,49 6,87 --- 458
    36 Jayden Kunst Nederland 6,85 6,66 5,90 6,85 --- 457
    37 Ivar Colijn AV Weert 6,10 6,15 6,85 6,85 --- 457
    38 Sam Boelen AV Fortuna 6,59 6,82 6,75 6,82 --- 455
    39 Giel Scholte AV Athlos 6,81 X 6,11 6,81 6,20 455
    40 Thijs Haak Fortius 6,37 6,66 6,80 6,80 --- 454
    41 Jordy Botman AV Wijchen 6,65 6,68 6,68 6,68 --- 447
    42 Tiago van der Meide PAC 5,50 6,67 6,17 6,67 --- 446
    43 Denzel Jone Lunda AV Feniks 6,02 6,53 6,66 6,66 --- 446
    44 Lars van der Kraan Olympus `70 6,55 6,59 6,00 6,59 --- 442
    45 Jelle Helmig Olympus `70 6,53 X 6,18 6,53 --- 438
    46 Myka Kuijpers LGDR 6,53 6,15 5,68 6,53 --- 438
    47 Shurwendri... Martina PAC 5,99 6,53 6,03 6,53 --- 438
    48 Sytse Lutgendorff DVTR 6,24 6,23 6,51 6,51 --- 437
    49 Sijmen van der Harst Altis 6,37 5,94 6,50 6,50 --- 436
    50 Bas van der Made Scorpio 5,60 6,43 5,61 6,43 6,84 432
    51 Daniel de Ruijter Olympus `70 5,97 6,12 6,42 6,42 --- 432
    52 Siem Kuiper AV Atos 6,41 6,01 6,24 6,41 --- 431
    53 Aram Bakker Nijmegen 6,41 6,01 6,08 6,41 --- 431
    54 Joris Mantel AV 1923 6,27 6,39 6,40 6,40 --- 430
    55 Tijs Witte AV Trias 6,40 5,83 5,92 6,40 --- 430
    56 Olav Clobus AAC `61 5,96 5,83 6,39 6,39 5,93 430
    57 Detmar Immerzeel Pallas `67 6,12 6,35 6,32 6,35 --- 427
    58 Daniël Meijer Rotterdam 5,87 6,34 5,85 6,34 --- 427
    59 Roman Cas... de Rooij Rotterdam 5,66 6,28 6,29 6,29 --- 424
    60 Joshua Westerhof AV PEC 1910 6,19 4,92 5,56 6,19 --- 418
    61 Axel Konijnenberg Cialfo 6,14 4,60 5,62 6,14 --- 415
    62 Delany Reurink AV Archeus 5,18 6,09 6,11 6,11 --- 413
    63 Pieke Billekkens AV Weert 5,53 4,72 6,11 6,11 --- 413
    64 Olaf Gijtenbeek AV Wijchen 5,23 6,09 6,00 6,09 --- 412
    65 Biek Komen AV Hylas 6,09 5,79 5,97 6,09 --- 412
    66 Adne Huntink DVTR 5,98 5,91 6,05 6,05 --- 409
    67 Stijn Pelzer ATOP 5,60 6,00 5,65 6,00 6,28 406
    68 Max van den Boom THOR 5,99 5,50 X 5,99 --- 405
    69 Boet van Hove AV Trias 5,73 5,38 5,93 5,93 --- 402
    70 Maas van Kesteren Rotterdam 5,89 5,60 5,57 5,89 --- 399
    71 Tim van de Burgwal Altis 5,56 5,87 5,34 5,87 --- 398
    72 Kai van Kleeff PAC 5,38 5,81 5,86 5,86 6,00 397
    73 Che ten Donkelaar AV34 5,85 5,82 5,69 5,85 --- 397
    74 Hielke Van...n Kieboom Fit 4,46 5,82 5,85 5,85 --- 397
    75 Nick Barendse ARV Ilion 5,78 5,61 5,57 5,78 --- 392
    76 Kalle Brinkhuis Climax 5,76 5,42 5,20 5,76 --- 391
    77 Luuk Bosveld Fortius 5,61 5,53 5,72 5,72 --- 388
    78 Yerne Biesterveld Fortius 5,59 X 5,72 5,72 --- 388
    79 Kevin van Boxtel SPOB 5,70 5,34 5,52 5,70 --- 387
    80 Stijn Kroeze Altis 5,02 5,67 4,78 5,67 --- 385
    81 Stijn Maatman PAC 5,34 5,66 4,95 5,66 --- 385
    82 Kyan Bekker AV34 5,43 5,51 5,56 5,56 --- 378
    83 Niels van Gerrevink AV34 5,55 5,30 5,03 5,55 --- 378
    84 Guus Mietus Pallas `67 5,39 5,01 X 5,39 --- 367
    85 Alec Pantus AV34 4,49 4,92 5,32 5,32 --- 363
    86 Koen Endeman Isala `96 5,05 4,93 5,28 5,28 --- 360
    87 Jens Elsensohn AV Trias 5,05 4,92 4,98 5,05 --- 345
    88 Manu Coppen AV34 5,01 5,04 4,95 5,04 --- 344
    89 Samuel Kruit Pallas `67 4,98 5,02 4,68 5,02 --- 343
    90 Yanick Maagdelijn PAC 4,71 4,44 4,95 4,95 --- 338
    91 Yaniek Loman PAC 4,84 3,48 4,60 4,84 --- 330
    92 Zewar Kenan CAV Energie 4,60 4,79 4,05 4,79 --- 327
    93 Alexander van Namen Fortius 4,27 4,58 4,15 4,58 --- 312
    94 Benthe de Vries AV34 4,13 4,47 4,51 4,51 --- 307
    95 Tijn van de Grijp Altis 3,78 4,45 4,43 4,45 --- 303
    96 Matthijs Beukers SPWS X 4,41 4,00 4,41 --- 300
    97 Tom Westdijk Altis 3,28 4,01 4,25 4,25 --- 288
    98 Fjodor Loman Ciko `66 X 3,47 4,22 4,22 --- 286
    99 Kyan Ridderbos DVTR X 3,85 3,53 3,85 --- 258
    100 Stijn Dijkslag VAV 3,06 3,37 2,58 3,37 --- 220
    Thom van der Kolk AV34 NM --- 0

    Uitslagen Meerkamp Hoogspringen Jongens Pupil A2

    # Naam ResOBPPunten totaal
    1 Lars Hansman Isala `96 1,45 --- 682
    2 Youri van der Linden GACH 1,40 1,45 641
    2 Simon van den Pol AV PEC 1910 1,40 --- 641
    4 Stijn Pelzer ATOP 1,35 1,30 599
    4 Bas van der Made Scorpio 1,35 1,30 599
    4 Nathan van der Weerd AV PEC 1910 1,35 --- 599
    7 Riley Groenbast AV Feniks 1,30 1,20 562
    7 Sybren van der Kooi Haag 1,30 --- 562
    7 Olaf Gijtenbeek AV Wijchen 1,30 --- 562
    7 Quinn van der Honing Groningen 1,30 1,40 562
    7 Elihle Tersteeg Nijmegen 1,30 1,25 562
    12 Joris Mantel AV 1923 1,25 1,20 526
    12 Thygo de Vries Heerenveen 1,25 1,05 526
    12 Hidde Peter Leiden 1,25 --- 526
    12 Matthieu Afognon ARV Ilion 1,25 --- 526
    12 Kealan Steba GACH 1,25 1,25 526
    12 Denzel Jone Lunda AV Feniks 1,25 --- 526
    12 Sam Boelen AV Fortuna 1,25 --- 526
    12 Diede Schotsman AV Zuidwal 1,25 1,33 526
    12 Sebastian Coslett Haag 1,25 --- 526
    12 Kai van Kleeff PAC 1,25 1,17 526
    12 Jelle Kreeft AV Spiridon 1,25 --- 526
    12 Ivar Colijn AV Weert 1,25 --- 526
    12 Pieke Billekkens AV Weert 1,25 --- 526
    12 Thomas Berends AAC `61 1,25 --- 526
    12 Finn Korf AC TION 1,25 --- 526
    12 Jordy Botman AV Wijchen 1,25 --- 526
    12 Jayden Kunst Nederland 1,25 --- 526
    29 Boet van Hove AV Trias 1,20 --- 489
    29 Nick Barendse ARV Ilion 1,20 --- 489
    29 Niels Karel Altis 1,20 --- 489
    29 Tim van de Burgwal Altis 1,20 --- 489
    29 Sijmen van der Harst Altis 1,20 --- 489
    29 Stephan van Wijck AV Statina 1,20 --- 489
    29 Gyani Biekram Rotterdam 1,20 --- 489
    29 Max van den Boom THOR 1,20 --- 489
    29 Guus Mietus Pallas `67 1,20 --- 489
    29 Joshua Westerhof AV PEC 1910 1,20 --- 489
    29 Kevin van Boxtel SPOB 1,20 --- 489
    29 Yerne Biesterveld Fortius 1,20 --- 489
    29 Luuk Bosveld Fortius 1,20 --- 489
    29 Ruben van Roosmalen Fortius 1,20 --- 489
    29 Thijs Haak Fortius 1,20 --- 489
    44 Manuel Cronie AV Trias 1,15 1,10 452
    44 Nout van der Schoot GACH 1,15 1,20 452
    44 Dim Petrusma Altis 1,15 --- 452
    44 Gijs Schoemaker Fit 1,15 1,11 452
    44 Sven Mulder AV Hylas 1,15 --- 452
    44 Lars van der Kraan Olympus `70 1,15 --- 452
    44 Joe van Veen Olympus `70 1,15 --- 452
    44 Daniel de Ruijter Olympus `70 1,15 --- 452
    44 Colin Hendriksen AV Zuidwal 1,15 --- 452
    44 Simon Dammingh PAC 1,15 1,12 452
    44 Shurwendri... Martina PAC 1,15 --- 452
    44 Myka Kuijpers LGDR 1,15 --- 452
    44 Daniël Meijer Rotterdam 1,15 --- 452
    44 Che ten Donkelaar AV34 1,15 --- 452
    44 Delany Reurink AV Archeus 1,15 --- 452
    44 Giel Scholte AV Athlos 1,15 1,15 452
    44 Detmar Immerzeel Pallas `67 1,15 --- 452
    44 Kalle Brinkhuis Climax 1,15 --- 452
    44 Koen Endeman Isala `96 1,15 --- 452
    44 Aram Bakker Nijmegen 1,15 --- 452
    64 Samin Stoffels Phanos 1,10 --- 416
    64 Tristan Hartkamp Phanos 1,10 --- 416
    64 Jens Elsensohn AV Trias 1,10 --- 416
    64 Hielke Van...n Kieboom Fit 1,10 --- 416
    64 Biek Komen AV Hylas 1,10 --- 416
    64 Stijn Maatman PAC 1,10 --- 416
    64 Tiago van der Meide PAC 1,10 --- 416
    64 Roman Cas... de Rooij Rotterdam 1,10 --- 416
    64 Maas van Kesteren Rotterdam 1,10 --- 416
    64 Benthe de Vries AV34 1,10 --- 416
    64 Bob Duller AV34 1,10 --- 416
    64 Daan Klumper AV34 1,10 --- 416
    64 Niels van Gerrevink AV34 1,10 --- 416
    77 Stijn Kroeze Altis 1,05 --- 379
    77 Siem Kuiper AV Atos 1,05 --- 379
    77 Jelle Helmig Olympus `70 1,05 --- 379
    77 Sybe Lub AV34 1,05 --- 379
    77 Kyan Ridderbos DVTR 1,05 --- 379
    77 Sytse Lutgendorff DVTR 1,05 --- 379
    77 Matthijs Beukers SPWS 1,05 --- 379
    84 Tijn van de Grijp Altis 1,00 --- 342
    84 Zewar Kenan CAV Energie 1,00 --- 342
    84 Yaniek Loman PAC 1,00 --- 342
    84 Olav Clobus AAC `61 1,00 1,05 342
    84 Alec Pantus AV34 1,00 --- 342
    84 Kyan Bekker AV34 1,00 --- 342
    90 Yanick Maagdelijn PAC 0,95 --- 306
    90 Stijn Dijkslag VAV 0,95 --- 306
    90 Axel Konijnenberg Cialfo 0,95 --- 306
    90 Alexander van Namen Fortius 0,95 --- 306
    94 Tom Westdijk Altis 0,90 --- 269
    94 Manu Coppen AV34 0,90 --- 269
    94 Adne Huntink DVTR 0,90 --- 269
    94 Samuel Kruit Pallas `67 0,90 --- 269
    98 Tijs Witte AV Trias 0,85 --- 232
    98 Fjodor Loman Ciko `66 0,85 --- 232
    Gio Kromokario ARV Ilion NM 1,15 0
    Thom van der Kolk AV34 NM --- 0