Atleten 'Senioren mannen'

Snr Naam Onderdelen Startgroep 60m60m_hf60m_f200m400m800m3000m60mH60mH_fZweedse4x400mKogelHoogHSSPolshoogVer
1 Dennis Hemelaar AAC Kogel
Msen - Kogel ---------------
2 Stefan De Vries AAC 400m
Msen - 400m ---------------
3 Nick Smidt AAC `61 60m
60m_f
60m_hf
Msen - 60mMsen - 60m_fMsen - 60m_hf -------------
4 Harmen Hoek AC TION 3000m
Msen - 3000m ---------------
5 Stijn Jorissen (BM) AC TION 400m
Msen - 400m ---------------
6 Tim van der Kooi AC TION 60m
60m_hf
400m
Msen - 60mMsen - 60m_hfMsen - 400m -------------
7 Yorick Moleman AC TION 60m
Msen - 60m ---------------
8 William van Eeken (BM) ACO 3000m
Msen - 3000m ---------------
9 Nick Marsman ACO 800m
3000m
Msen - 800mMsen - 3000m --------------
10 Joep de Wit Almere `81 60m
60mH
60mH_f
Msen - 60mMsen - 60mHMsen - 60mH_f -------------
11 Thierry Belt Altis 60mH
HSS
Ver
Msen - 60mHMsen - HSSMsen - Ver -------------
12 Arthur van Essen Altis 60mH
60mH_f
Polshoog
Msen - 60mHMsen - 60mH_fMsen - Polshoog -------------
13 Joppe Stokvis Altis Polshoog
Ver
Msen - PolshoogMsen - Ver --------------
14 Wim Vonk Altis Kogel
Polshoog
Msen - KogelMsen - Polshoog --------------
15 Thomas van...er Vooren Altis 400m
Msen - 400m ---------------
16 Carl van D...Hollander ACHL 60m
Ver
Msen - 60mMsen - Ver --------------
17 Bram Geven Leudal 60m
200m
Msen - 60mMsen - 200m --------------
18 Aron Koning Maastricht 800m
Msen - 800m ---------------
19 Rick Paffen Maastricht 800m
Msen - 800m ---------------
20 Charlie Rive Maastricht 200m
Ver
Msen - 200mMsen - Ver --------------
21 Jasper van Rooy (BM) Maastricht 60m
400m
Msen - 60mMsen - 400m --------------
22 Floris Aarts AV 1923 60m
60m_hf
Kogel
Msen - 60mMsen - 60m_hfMsen - Kogel -------------
23 Ezra Amokwandoh AV 1923 60m
60m_hf
Ver
Msen - 60mMsen - 60m_hfMsen - Ver -------------
24 Rutger Bien (BM) AV 1923 60m
60m_f
60m_hf
200m
4x400m
Msen - 60mMsen - 60m_fMsen - 60m_hfMsen - 200m -----------
25 Menno Blom AV 1923 60m
60m_hf
Ver
Msen - 60mMsen - 60m_hfMsen - Ver -------------
26 Tsega Kifle AV 1923 3000m
Msen - 3000m ---------------
27 Joshua Record AV 1923 4x400m
HSS
Msen - HSS --------------
28 Johnny van...hooneveld AV 1923 4x400m
Kogel
Msen - Kogel --------------
29 Jon Schouwenaar AV 1923 60m
60m_hf
200m
Msen - 60mMsen - 60m_hfMsen - 200m -------------
30 Ruben Garretsen AV Argo 3000m
Msen - 3000m ---------------
31 Rutger Postma AV Atverni 60m
Msen - 60m ---------------
32 Hugo Roelofsen Castricum 800m
Msen - 800m ---------------
33 Pepijn Bartels (BM) AV Cifla 800m
Msen - 800m ---------------
34 Cas van Kaauwen (BM) AV Cifla 800m
Msen - 800m ---------------
35 Marc Roes Clytoneus 800m
Msen - 800m ---------------
36 Olle van den Boom DVTR 60m
Polshoog
Msen - 60mMsen - Polshoog --------------
37 Remco Bos DVTR 200m
400m
Msen - 200mMsen - 400m --------------
38 Freek Lier DVTR 3000m
Msen - 3000m ---------------
39 Hidde ter Woord DVTR Hoog
Msen - Hoog ---------------
40 Arnout Mak De Gemzen 60m
200m
Hoog
Msen - 60mMsen - 200mMsen - Hoog -------------
41 Kris Riemersma AV De Keien 60m
200m
Msen - 60mMsen - 200m --------------
42 Richard Assendelft De Spartaan 60m
200m
Msen - 60mMsen - 200m --------------
43 Jarik Beukers De Spartaan Ver
Msen - Ver ---------------
44 Thijmen Dofferhoff De Spartaan 400m
800m
Msen - 400mMsen - 800m --------------
45 Davey Kaak De Spartaan 800m
Msen - 800m ---------------
46 Steven Oosterkamp De Spartaan 60m
200m
Msen - 60mMsen - 200m --------------
47 Roel Teeling De Spartaan Ver
Msen - Ver ---------------
48 Jurgen van der Zwet De Spartaan 60mH
60mH_f
Ver
Msen - 60mHMsen - 60mH_fMsen - Ver -------------
49 Alex Vaars DKEV 60m
200m
Msen - 60mMsen - 200m --------------
50 Thimo Henraat AV Feniks 60m
400m
Msen - 60mMsen - 400m --------------
51 Joris Pals AV Feniks Kogel
Msen - Kogel ---------------
52 Sander Smits AVGM 60mH
60mH_f
Hoog
Msen - 60mHMsen - 60mH_fMsen - Hoog -------------
53 Gijs Tops AVGM Hoog
Msen - Hoog ---------------
54 Wietse Bosman AV Gouda 60m
60mH
Msen - 60mMsen - 60mH --------------
55 Vincent Kruit AV Gouda 60m
60m_hf
400m
Msen - 60mMsen - 60m_hfMsen - 400m -------------
56 Tom Wouda Haaksbergen 400m
Ver
Msen - 400mMsen - Ver --------------
57 Dik de Groot AV Haarlem 60m
Kogel
Msen - 60mMsen - Kogel --------------
58 Roeland Heitkönig AV Haarlem 60m
60m_f
60m_hf
Msen - 60mMsen - 60m_fMsen - 60m_hf -------------
59 Wessel Kruin AV Haarlem 60m
200m
Msen - 60mMsen - 200m --------------
60 Stefan Scholte AV Haarlem 60m
60m_f
60m_hf
Msen - 60mMsen - 60m_fMsen - 60m_hf -------------
61 Tim van Vugt AV Haarlem Polshoog
Msen - Polshoog ---------------
62 Timo Brandehof HLLM 200m
Ver
Msen - 200mMsen - Ver --------------
63 Joost Koldijk (BM) HLLM 400m
Msen - 400m ---------------
64 Bart Schaper HLLM 60m
200m
Msen - 60mMsen - 200m --------------
65 Ezra Verboom (BM) HLLM 60m
60m_hf
Polshoog
Msen - 60mMsen - 60m_hfMsen - Polshoog -------------
66 David de Vries HLLM 60m
200m
Msen - 60mMsen - 200m --------------
67 Jeroen Piek (BM) Heerenveen 60m
Msen - 60m ---------------
68 David Hofstee AV Impala 3000m
Msen - 3000m ---------------
69 Markus Meekma AV Impala Kogel
Ver
Msen - KogelMsen - Ver --------------
70 Sten Stein (BM) AV Impala 60m
200m
400m
Msen - 60mMsen - 200mMsen - 400m -------------
71 Jelmer van Diepen AV Lycurgus Hoog
Msen - Hoog ---------------
72 Daan Molleman AV Lycurgus 800m
Msen - 800m ---------------
73 Sjoerd Wezelenburg AV Lycurgus 60m
60m_hf
Kogel
Polshoog
Msen - 60mMsen - 60m_hfMsen - KogelMsen - Polshoog ------------
74 Gino van Wijk (BM) AV Lycurgus 200m
Msen - 200m ---------------
75 Tim de Graaff AV Phoenix 800m
Msen - 800m ---------------
76 Peter Peereboom AV Phoenix 200m
400m
Msen - 200mMsen - 400m --------------
77 Jesper Vr...wenvelder AV Phoenix 200m
400m
Msen - 200mMsen - 400m --------------
78 Koen Bastiaansen AV Sprint 60m
400m
Msen - 60mMsen - 400m --------------
79 Steff van de Poel AV Sprint Kogel
Hoog
Polshoog
Msen - KogelMsen - HoogMsen - Polshoog -------------
80 Sam Zijlmans AV Sprint Polshoog
Msen - Polshoog ---------------
81 Juan Oldehinkel Spurt `88 60m
200m
400m
Msen - 60mMsen - 200mMsen - 400m -------------
82 Thijs Roel... Terlouw (BM) Spurt `88 800m
Msen - 800m ---------------
83 Bart Boonstra AV Statina 60m
200m
Ver
Msen - 60mMsen - 200mMsen - Ver -------------
84 Niels Boonstra (BM) AV Statina 60m
200m
Hoog
Msen - 60mMsen - 200mMsen - Hoog -------------
85 Owen Westerhout AV Trias 200m
400m
HSS
Msen - 200mMsen - 400mMsen - HSS -------------
86 Mervin van der Horst Triathlon 3000m
Msen - 3000m ---------------
87 Reinder Prince Triathlon 800m
Msen - 800m ---------------
88 Niels Fiers AVV 60m
60m_hf
Msen - 60mMsen - 60m_hf --------------
89 Lorens Niehof AVV 800m
Msen - 800m ---------------
90 Wessel van Nierop AVV 200m
400m
Msen - 200mMsen - 400m --------------
91 Frank Adriaansen AV Wijchen Kogel
Msen - Kogel ---------------
92 Jeroen Driessen (BM) AV Wijchen 3000m
Msen - 3000m ---------------
93 Twan Evers (BM) AV Wijchen HSS
Msen - HSS ---------------
94 Jens Gerrits AV Wijchen 800m
Msen - 800m ---------------
95 Jordi van Horssen AV Wijchen 200m
400m
Msen - 200mMsen - 400m --------------
96 Maarten Kerckhoffs AV Wijchen Kogel
Polshoog
Msen - KogelMsen - Polshoog --------------
97 Joris Kerckhoffs AV Wijchen Kogel
Ver
Msen - KogelMsen - Ver --------------
98 Bjorn van de Lest AV Wijchen 200m
400m
Msen - 200mMsen - 400m --------------
99 Bart Mulder (BM) AV Wijchen 60mH
60mH_f
Polshoog
Msen - 60mHMsen - 60mH_fMsen - Polshoog -------------
100 Robin Scholten (BM) AV Wijchen Polshoog
Msen - Polshoog ---------------
101 Max van der Lugt AV Zaanland 800m
Msen - 800m ---------------
102 Rik Taam AV Zaanland 60mH
Polshoog
Msen - 60mHMsen - Polshoog --------------
103 Igor Rutka AV Zuidwal 60m
60m_hf
200m
400m
Msen - 60mMsen - 60m_hfMsen - 200mMsen - 400m ------------
104 Koen Bonekamp (BM) AV34 200m
400m
Msen - 200mMsen - 400m --------------
105 Sander van den Brink (BM) AV34 Polshoog
Ver
Msen - PolshoogMsen - Ver --------------
106 Jasper Meijerink (BM) AV34 60m
Polshoog
Ver
Msen - 60mMsen - PolshoogMsen - Ver -------------
107 Melle van der Stoel AV34 200m
Ver
Msen - 200mMsen - Ver --------------
108 Bart Willemsen AV34 60m
200m
Msen - 60mMsen - 200m --------------
109 Bangla Punde (BM) Bangladesh 60m
Msen - 60m ---------------
110 Guido de Bruijn CAV Energie 800m
Msen - 800m ---------------
111 Cedrych va...er Graaff CAV Energie 60m
Msen - 60m ---------------
112 Danny Ediagbonya Ciko `66 60m
60m_hf
Msen - 60mMsen - 60m_hf --------------
113 Antonny Ediagbonya Ciko `66 60m
Msen - 60m ---------------
114 Michael Osayande (BM) Ciko `66 60m
Msen - 60m ---------------
115 Geert de Gouw (BM) DAK 400m
Msen - 400m ---------------
116 Stijn van Nierop DAK 60m
400m
Msen - 60mMsen - 400m --------------
117 Antoine va...er Sanden DAK 60m
200m
400m
Msen - 60mMsen - 200mMsen - 400m -------------
118 Thijs van Aalten DAV Kronos 800m
HSS
Msen - 800mMsen - HSS --------------
119 Jitse van Esch DAV Kronos 800m
60mH
Hoog
Msen - 800mMsen - 60mHMsen - Hoog -------------
120 Jasper Gerritsen DAV Kronos 3000m
Msen - 3000m ---------------
121 Jeroen van...en Hoogen DAV Kronos 60m
Msen - 60m ---------------
122 Jasper van...en Hoogen DAV Kronos 60m
Msen - 60m ---------------
123 Casper Kroon DAV Kronos 400m
Msen - 400m ---------------
124 Matthijs Meihuizen DAV Kronos 400m
Kogel
Msen - 400mMsen - Kogel --------------
125 Fabian Pelgröm DAV Kronos HSS
Msen - HSS ---------------
126 Nart Pistorius DAV Kronos 800m
Msen - 800m ---------------
127 Thijs Roskamp DAV Kronos Kogel
Msen - Kogel ---------------
128 Steef Severijn DAV Kronos 3000m
Msen - 3000m ---------------
129 Gijs Wensink DAV Kronos 60m
200m
Ver
Msen - 60mMsen - 200mMsen - Ver -------------
130 Twan Wildeboer DAV Kronos 800m
Msen - 800m ---------------
131 Milo Zech...allebroek HaH 60m
60m_f
60m_hf
200m
Msen - 60mMsen - 60m_fMsen - 60m_hfMsen - 200m ------------
132 Ronald Cockx DJA 3000m
Msen - 3000m ---------------
133 Hannes Schulz (BM) Duitsland 800m
Msen - 800m ---------------
134 Oisin O Dowd Eindhoven 60m
200m
Msen - 60mMsen - 200m --------------
135 Robert Bervoets ASTX 60mH
60mH_f
Msen - 60mHMsen - 60mH_f --------------
136 Jordi Bot ASTX 800m
Msen - 800m ---------------
137 Harry van Ham ASTX 400m
Msen - 400m ---------------
138 Oscar Heijdra ASTX Kogel
Msen - Kogel ---------------
139 Jelle Heijne ASTX 60m
200m
Msen - 60mMsen - 200m --------------
140 Floris-Jan... den Hoek ASTX Kogel
Msen - Kogel ---------------
141 Sébastien Pontier ASTX 3000m
Msen - 3000m ---------------
142 Casper van...er Putten ASTX 3000m
Msen - 3000m ---------------
143 Thomas Reep ASTX 3000m
Msen - 3000m ---------------
144 Michiel Ruland ASTX 800m
Msen - 800m ---------------
145 Willem Verhoeven ASTX 3000m
Msen - 3000m ---------------
146 Wing-Hin Wong (BM) ASTX 60m
200m
Msen - 60mMsen - 200m --------------
147 Dale Casilio Fortius 60m
Msen - 60m ---------------
148 Kaan Mollaoglu (BM) Fortius Polshoog
Msen - Polshoog ---------------
149 Tibo Visser (BM) Fortius 400m
Msen - 400m ---------------
150 Bas van de Burgt GAC Gemert 60mH
60mH_f
Hoog
Msen - 60mHMsen - 60mH_fMsen - Hoog -------------
151 Christian ...berdorfer GACH Polshoog
Msen - Polshoog ---------------
152 Jurre Wildschut GACH 200m
400m
Msen - 200mMsen - 400m --------------
153 Nikolaos Sakis (BM) Griekenland 3000m
Msen - 3000m ---------------
154 Bram Buigel Groningen 400m
800m
3000m
Msen - 400mMsen - 800mMsen - 3000m -------------
155 Jan-Paul Hoekstra (BM) Groningen 60m
400m
Msen - 60mMsen - 400m --------------
156 Melick Itangishaka (BM) Groningen 60m
60m_hf
Msen - 60mMsen - 60m_hf --------------
157 Henk-Jan Schaaphok (BM) Groningen 60m
60m_hf
200m
Msen - 60mMsen - 60m_hfMsen - 200m -------------
158 Oluwatobi A Ajayi VTLS 60m
60m_hf
200m
Msen - 60mMsen - 60m_hfMsen - 200m -------------
159 Joris Beintema VTLS Kogel
Msen - Kogel ---------------
160 Matisse de Boer VTLS Kogel
Msen - Kogel ---------------
161 Wouter Dijkstra VTLS 3000m
Msen - 3000m ---------------
162 Hugo Erenmalm VTLS 3000m
Msen - 3000m ---------------
163 Martijn van Haren VTLS 3000m
Msen - 3000m ---------------
164 Thijmen van der Loop VTLS 3000m
Msen - 3000m ---------------
165 Eric van der Meer VTLS 200m
400m
Msen - 200mMsen - 400m --------------
166 Tom Speelman VTLS 3000m
Msen - 3000m ---------------
167 Hendrik Thelken VTLS 60m
200m
Msen - 60mMsen - 200m --------------
168 Alex Wildeboer VTLS Kogel
Msen - Kogel ---------------
169 Jeroen De Wolf VTLS Kogel
Msen - Kogel ---------------
170 Rens Hoogendorp GVAC 400m
Msen - 400m ---------------
171 Bjorn Schats GVAC 60mH
Msen - 60mH ---------------
172 Tino Claessens Haag 400m
Msen - 400m ---------------
173 Benjamin Coolen Haag 60m
Polshoog
Msen - 60mMsen - Polshoog --------------
174 Glenn Kunst Haag Polshoog
Msen - Polshoog ---------------
175 Jurriaan de Rijk Haag 200m
400m
Msen - 200mMsen - 400m --------------
176 Wouter Vr...wenvelder (BM) Haag 60m
60m_f
60m_hf
Msen - 60mMsen - 60m_fMsen - 60m_hf -------------
177 Thijs Koers HLLS 200m
Msen - 200m ---------------
178 Rafael Bouts HU 200m
400m
Msen - 200mMsen - 400m --------------
179 Hanad Van Haren HU 3000m
Msen - 3000m ---------------
180 Elon Abergel (BM) Israël 800m
Msen - 800m ---------------
181 Hidde Koot KAV Holland 3000m
Msen - 3000m ---------------
182 Tijn Pronk KAV Holland 200m
400m
Msen - 200mMsen - 400m --------------
183 Mika Taag KAV Holland 200m
60mH
Ver
Msen - 200mMsen - 60mHMsen - Ver -------------
184 Thijs Houbiers Leiden 800m
Msen - 800m ---------------
185 Koen Prud...van Reine Leiden Ver
Msen - Ver ---------------
186 Luuk Vos Leiden Kogel
Msen - Kogel ---------------
187 Joshua Wegman (BM) Leiden HSS
Ver
Msen - HSSMsen - Ver --------------
188 Royce Zaadnoordijk Leiden 400m
Msen - 400m ---------------
189 René van Benthem MPM 60m
Ver
Msen - 60mMsen - Ver --------------
190 Martin Platenkamp (BM) MPM Kogel
Msen - Kogel ---------------
191 Bart Cooymans NTB 3000m
Msen - 3000m ---------------
192 Jan Polman Nijmegen 60m
200m
Msen - 60mMsen - 200m --------------
193 Sijbren Altena HAAS 3000m
Msen - 3000m ---------------
194 Lars Biemans HAAS 800m
4x400m
Msen - 800m --------------
195 Coen Buiting (BM) HAAS 60m
60m_hf
60mH
60mH_f
Polshoog
Msen - 60mMsen - 60m_hfMsen - 60mHMsen - 60mH_fMsen - Polshoog -----------
196 Daan de Grauw HAAS 60m
400m
HSS
Msen - 60mMsen - 400mMsen - HSS -------------
197 Ruben Harmsen HAAS 200m
60mH
Kogel
Msen - 200mMsen - 60mHMsen - Kogel -------------
198 Dominic Koster (BM) HAAS 400m
4x400m
Msen - 400m --------------
199 Nadim van Minnen HAAS 60m
200m
400m
4x400m
Msen - 60mMsen - 200mMsen - 400m ------------
200 Luuk Wijering HAAS 3000m
4x400m
Msen - 3000m --------------
201 Sybren Blok PAC Kogel
Hoog
Polshoog
Msen - KogelMsen - HoogMsen - Polshoog -------------
202 Dario Gregori PAC 200m
Ver
Msen - 200mMsen - Ver --------------
203 Wesley van der Holst PAC 60m
60m_f
60m_hf
Msen - 60mMsen - 60m_fMsen - 60m_hf -------------
204 Daan Spiljard PAC Polshoog
Msen - Polshoog ---------------
205 Nils Stok PAC Polshoog
Msen - Polshoog ---------------
206 Najim Belkadi Phanos 60m
200m
Msen - 60mMsen - 200m --------------
207 Raven Huiberts Phanos 60m
200m
Msen - 60mMsen - 200m --------------
208 Matias Ema... Larregle Phanos 400m
Msen - 400m ---------------
209 Daniël de Looze Phanos 800m
Msen - 800m ---------------
210 Ralf Looze Phanos 800m
Msen - 800m ---------------
211 Jean Mattijsen Phanos 400m
Msen - 400m ---------------
212 Cain Rutgers Phanos 800m
Msen - 800m ---------------
213 Finn van der Velden (BM) Phanos 60m
200m
Msen - 60mMsen - 200m --------------
214 Jeroen Engels (BM) PH 800m
Msen - 800m ---------------
215 Hent van Schoten (BM) PH HSS
Msen - HSS ---------------
216 Levi Casilio (BM) Rotterdam 60m
Msen - 60m ---------------
217 Joost de Jong Rotterdam 200m
400m
Msen - 200mMsen - 400m --------------
218 Arther Kuwas Rotterdam 60m
Msen - 60m ---------------
219 Benjamin Manuel Rotterdam 800m
Msen - 800m ---------------
220 Koen van der Meijden Rotterdam 800m
Msen - 800m ---------------
221 Kishore Ravi (BM) Singapore 60m
Msen - 60m ---------------
222 Job Visscher (BM) Spado 400m
Msen - 400m ---------------
223 Thies Coenen Swift Kogel
Msen - Kogel ---------------
224 Tijmen Hoedjes TUD 800m
Msen - 800m ---------------
225 Terry Ringlever TUD 800m
Msen - 800m ---------------
226 Jasper Rou TUD 200m
Msen - 200m ---------------
227 Koen Stapel TUD Polshoog
Msen - Polshoog ---------------
228 Tim Zandee TUD 400m
Msen - 400m ---------------
229 André Faesen TUE Polshoog
Msen - Polshoog ---------------
230 James Keuben UvT 60m
200m
Msen - 60mMsen - 200m --------------
231 Yannick Smits Typhoon 3000m
Msen - 3000m ---------------
232 Faisal Loukili U-Track 400m
Msen - 400m ---------------
233 Jurriaan Berger Uros 200m
Ver
Msen - 200mMsen - Ver --------------
234 Stijn Engelen Uros 400m
Msen - 400m ---------------
235 Bob van Kasteren Uros 3000m
Msen - 3000m ---------------
236 Luigi Rondas Uros 400m
60mH
Msen - 400mMsen - 60mH --------------
237 Ruben Sansom Uros 3000m
Msen - 3000m ---------------
238 Thibaut Schots Uros 3000m
Msen - 3000m ---------------
239 Maarten Stuivenberg (BM) VAV 60m
60m_f
60m_hf
Msen - 60mMsen - 60m_fMsen - 60m_hf -------------
240 Erwin de Vor (BM) VAV Hoog
Msen - Hoog ---------------
241 Maurits van der Ziel VAV Polshoog
Msen - Polshoog ---------------
242 Youri Driessen VRT 3000m
Msen - 3000m ---------------
243 Abhey Doodh (BM) GBR 60m
Msen - 60m ---------------
244 Adrian Stamp (BM) GBR 60m
Msen - 60m ---------------
245 Sam Okantey (BM) USA HSS
Msen - HSS ---------------
246 Lars Dirkzwager Zeeland Hoog
Msen - Hoog ---------------
247 Thijs Heemskerk VU 60m
200m
400m
Msen - 60mMsen - 200mMsen - 400m -------------
248 Douwe Koldijk VU 400m
Msen - 400m ---------------
249 Lennart de Looze VU 60m
200m
400m
Msen - 60mMsen - 200mMsen - 400m -------------
250 Joran De Bie TRTL 3000m
Msen - 3000m ---------------
251 Jelger Elings TRTL 60m
60mH
Ver
Msen - 60mMsen - 60mHMsen - Ver -------------
252 Thomas van...er Heijde TRTL 800m
Msen - 800m ---------------
253 Koen Jansen TRTL 800m
Msen - 800m ---------------
254 Roel Kox TRTL 800m
Msen - 800m ---------------
255 Ken Leunissen TRTL 60m
60m_hf
200m
Msen - 60mMsen - 60m_hfMsen - 200m -------------
256 Jonas Arth... Pannevis TRTL 400m
Msen - 400m ---------------
431 Bram van der Jagt AV 1923 4x400m
---------------
435 Peter Wolters (BM) AV Lycurgus 3000m
Msen - 3000m ---------------
437 Vincent Bosboom DAV Kronos Zweedse
---------------
438 Marnick Los DAV Kronos Zweedse
---------------

Verenigingen 'Senioren mannen'

VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
AAC AAC 2
AAC `61 AC61 1
AC TION TION 4
ACO / Van Elderen ACO 2
Almere `81 AM81 1
Altis ALTS 5
ARV Achilles ACHL 1
Atletiek Leudal LEUD 1
Atletiek Maastricht MSTR 4
AV 1923 AV23 9
AV Argo ARGO 1
AV Atverni ATVN 1
AV Castricum CSTR 1
AV Cifla CFLA 2
AV Clytoneus CLYT 1
AV Daventria 1906 DVTR 4
AV De Gemzen GMZN 1
AV De Keien KEIN 1
AV De Spartaan SPTN 7
AV DOKEV Anna Paulowna DKEV 1
AV Feniks FNKS 2
AV Generaal Michaelis AVGM 2
AV Gouda GOUD 2
AV Haaksbergen HKBG 1
AV Haarlem HRLM 5
AV Haarlemmermeer HLLM 5
AV Heerenveen HRVN 1
AV Impala IMPL 3
AV Lycurgus LYCG 5
AV Phoenix PHNX 3
AV Sprint SPRN 3
AV Spurt `88 SP88 2
AV Statina STTN 2
AV Trias TRAS 1
AV Triathlon Triathlon 2
AV Valkenswaard AVV 3
AV Wijchen WYCH 10
AV Zaanland ZNLD 2
AV Zuidwal ZDWL 1
AV `34 Apeldoorn AV34 5
Bangladesh BAN 1
CAV Energie ENRG 2
Ciko `66 CIKO 3
DAK DAK 3
DAV Kronos KRNS 15
De Haagse Hogeschool HaH 1
DJA DJA 1
Duitsland GER 1
Eindhoven Atletiek EHAT 1
ESAV Asterix ASTX 12
Fortius FORT 3
GAC Gemert GACG 1
GAC Hilversum GACH 2
Griekenland GRE 1
Groningen Atletiek GRNG 4
GSAV Vitalis VTLS 12
GVAC GVAC 2
Haag Atletiek HAAG 5
Hellas Utrecht HLLS 1
Hogeschool Utrecht HU 2
Israël ISR 1
KAV Holland KAVH 3
Leiden Atletiek LATL 5
Marathon Pim Mulier MPM 2
Nederlandse Triathlon Bond NTB 1
Nijmegen Atletiek NYMG 1
NSAV `t Haasje HAAS 8
PAC PAC 5
Phanos PHNS 8
Prins Hendrik PH 2
Rotterdam Atletiek RDAM 5
Singapore SIN 1
Spado SPDO 1
Swift Atletiek SWFT 1
Technische Universiteit Delft TUD 5
Technische Universiteit Eindhoven TUE 1
Tilburg University UvT 1
Typhoon TPHN 1
U-Track UTRK 1
Uros Uros 6
VAV VAV 3
Venloop Running Team VRT 1
Verenigd Koninkrijk GBR 2
Verenigde Staten USA 1
Vereniging Zeeland Atletiek Zeeland 1
Vrije Universiteit Amsterdam VU 3
WAV Tartletos TRTL 7

Uitslagen 60 meter Senioren mannen

# Naam ResOBP
1 Nick Smidt AAC `61 7,03Q 7,36
2 Wesley van der Holst PAC 7,18Q 7,21
3 Milo Zech...allebroek HaH 7,19Q 7,06
BM Ezra Verboom (BM) HLLM 7,21Q 7,41
4 Stefan Scholte AV Haarlem 7,22Q 7,08
BM Maarten Stuivenberg (BM) VAV 7,23Q 7,10
BM Wouter Vr...wenvelder (BM) Haag 7,26q 7,23
BM Rutger Bien (BM) AV 1923 7,26Q 7,16
5 Menno Blom AV 1923 7,27Q 7,24
6 Roeland Heitkönig AV Haarlem 7,27Q 7,35
7 Ken Leunissen TRTL 7,30Q 7,33
8 Ezra Amokwandoh AV 1923 7,30Q 7,21
9 Vincent Kruit AV Gouda 7,33Q 7,34
10 Floris Aarts AV 1923 7,33q 7,33
11 Sjoerd Wezelenburg AV Lycurgus 7,35Q 7,34
BM Melick Itangishaka (BM) Groningen 7,35Q 7,39
12 Oluwatobi A Ajayi VTLS 7,36q 8,82
13 Tim van der Kooi AC TION 7,38q 7,54
14 Danny Ediagbonya Ciko `66 7,40q 12,09*
15 Igor Rutka AV Zuidwal 7,43Q 7,26
16 Jon Schouwenaar AV 1923 7,44Q 7,30
BM Henk-Jan Schaaphok (BM) Groningen 7,44Q 7,42
17 Niels Fiers AVV 7,46q 7,39
18 Joep de Wit Almere `81 7,48 7,51
19 Kris Riemersma AV De Keien 7,48 7,79
BM Jasper van Rooy (BM) Maastricht 7,48 7,47
20 Bart Willemsen AV34 7,51 7,50
20 Antonny Ediagbonya Ciko `66 7,51 12,97*
BM Coen Buiting (BM) HAAS 7,52Q 7,69
22 Jeroen van...en Hoogen DAV Kronos 7,53 7,57
BM Kishore Ravi (BM) Singapore 7,55 7,57
23 Wietse Bosman AV Gouda 7,59 7,35
24 Oisin O Dowd Eindhoven 7,60 7,57
25 James Keuben UvT 7,60 7,50
26 Jasper van...en Hoogen DAV Kronos 7,61 7,71
27 Dik de Groot AV Haarlem 7,62 7,66
BM Niels Boonstra (BM) AV Statina 7,63 7,57
28 Rutger Postma AV Atverni 7,65 7,30
28 Bram Geven Leudal 7,65 7,76
30 Daan de Grauw HAAS 7,65 12,20*
31 Stijn van Nierop DAK 7,66 7,78
32 Bart Schaper HLLM 7,66 7,68
33 Jelle Heijne ASTX 7,67 7,59
33 Hendrik Thelken VTLS 7,67 7,50
35 Carl van D...Hollander ACHL 7,68 7,70
36 René van Benthem MPM 7,75 7,66
37 Yorick Moleman AC TION 7,77 7,70
38 Antoine va...er Sanden DAK 7,79 7,79
39 Thimo Henraat AV Feniks 7,81 7,93
40 Arnout Mak De Gemzen 7,85 7,84
41 Bart Boonstra AV Statina 7,86 7,82
BM Jasper Meijerink (BM) AV34 7,88 7,89
42 Juan Oldehinkel Spurt `88 7,90 7,87
43 David de Vries HLLM 7,95 7,95
BM Wing-Hin Wong (BM) ASTX 8,08 7,94
44 Raven Huiberts Phanos 8,13 8,10
45 Alex Vaars DKEV 8,16 8,13
Wessel Kruin AV Haarlem DQ 8,50
Jeroen Piek (BM) Heerenveen DQ 7,03
Steven Oosterkamp De Spartaan DQ 7,40
Richard Assendelft De Spartaan DQ 7,47
Michael Osayande (BM) Ciko `66 DQ 7,35
Thijs Heemskerk VU DQ 7,55
Cedrych va...er Graaff CAV Energie DNS 7,11
Levi Casilio (BM) Rotterdam DNS 7,21
Arther Kuwas Rotterdam DNS 7,49
Jan-Paul Hoekstra (BM) Groningen DNS 7,55
Adrian Stamp (BM) GBR DNS 7,20
Dale Casilio Fortius DNS 7,37

Uitslagen 60 meter halve finale Senioren mannen

# Naam ResQm
1 Nick Smidt AAC `61 7,03Q 7,03
2 Milo Zech...allebroek HaH 7,04Q 7,19
BM Wouter Vr...wenvelder (BM) Haag 7,14Q 7,26
3 Wesley van der Holst PAC 7,18Q 7,18
BM Rutger Bien (BM) AV 1923 7,19q 7,26
4 Stefan Scholte AV Haarlem 7,20Q 7,22
5 Roeland Heitkönig AV Haarlem 7,23q 7,27
6 Ezra Amokwandoh AV 1923 7,24 7,30
BM Ezra Verboom (BM) HLLM 7,25 7,21
7 Menno Blom AV 1923 7,28 7,27
8 Sjoerd Wezelenburg AV Lycurgus 7,29 7,35
9 Ken Leunissen TRTL 7,30 7,30
10 Igor Rutka AV Zuidwal 7,31 7,43
11 Jon Schouwenaar AV 1923 7,32 7,44
12 Danny Ediagbonya Ciko `66 7,38 7,40
BM Melick Itangishaka (BM) Groningen 7,40 7,35
13 Floris Aarts AV 1923 7,40 7,33
14 Tim van der Kooi AC TION 7,42 7,38
15 Vincent Kruit AV Gouda 7,45 7,33
16 Niels Fiers AVV 7,46 7,46
BM Henk-Jan Schaaphok (BM) Groningen 7,48 7,44
Oluwatobi A Ajayi VTLS DNS 7,36

Uitslagen 200 meter Senioren mannen

# Naam ResOBP
BM Gino van Wijk (BM) AV Lycurgus 21,78 22,38
1 Timo Brandehof HLLM 22,06 22,20
2 Joost de Jong Rotterdam 22,77 22,33
3 Thijs Koers HLLS 22,88 22,65
4 Ken Leunissen TRTL 23,01 22,68
5 Owen Westerhout AV Trias 23,11 23,15
6 Steven Oosterkamp De Spartaan 23,35 23,06
7 Igor Rutka AV Zuidwal 23,51 22,56
8 Eric van der Meer VTLS 23,67 23,42
9 Milo Zech...allebroek HaH 23,76 22,39
10 Remco Bos DVTR 23,86 23,68
11 Ruben Harmsen HAAS 23,91 24,60
12 Jesper Vr...wenvelder AV Phoenix 23,94 23,77
13 Tijn Pronk KAV Holland 24,00 24,20
14 Jasper Rou TUD 24,03 23,57
15 Bram Geven Leudal 24,13 23,69
16 Thijs Heemskerk VU 24,15 23,40
BM Henk-Jan Schaaphok (BM) Groningen 24,23 23,44
17 Wessel Kruin AV Haarlem 24,26 24,17
18 Hendrik Thelken VTLS 24,46 23,91
19 Bart Willemsen AV34 24,49 24,53
20 Kris Riemersma AV De Keien 24,60 23,72
21 Oisin O Dowd Eindhoven 24,60 24,23
22 James Keuben UvT 24,61 24,55
23 Jelle Heijne ASTX 24,67 24,01
24 Antoine va...er Sanden DAK 24,67 24,93
25 Bart Schaper HLLM 24,80 23,89
26 Charlie Rive Maastricht 24,94 22,87
27 Wessel van Nierop AVV 25,24 25,00
28 Bart Boonstra AV Statina 25,37 25,00
29 Peter Peereboom AV Phoenix 25,60 24,77
30 Jon Schouwenaar AV 1923 25,62 21,86
31 David de Vries HLLM 25,74 26,23
BM Wing-Hin Wong (BM) ASTX 26,98 27,31
32 Jurriaan Berger Uros 27,29 27,68
Dario Gregori PAC DQ 22,83
Juan Oldehinkel Spurt `88 DQ 25,73
Raven Huiberts Phanos DNS 25,50
Mika Taag KAV Holland DNS 23,45
Rutger Bien (BM) AV 1923 DNS 22,26
Jurre Wildschut GACH DNS 22,63
Alex Vaars DKEV DNS 25,20
Niels Boonstra (BM) AV Statina DNS 24,42
Oluwatobi A Ajayi VTLS DNS 25,00

Uitslagen 400 meter Senioren mannen

# Naam ResOBP
1 Owen Westerhout AV Trias 49,45 49,62
2 Royce Zaadnoordijk Leiden 49,53 49,07
3 Igor Rutka AV Zuidwal 49,87 48,60
4 Jonas Arth... Pannevis TRTL 50,38 50,16
5 Joost de Jong Rotterdam 50,67 49,04
6 Vincent Kruit AV Gouda 50,82 50,21
7 Thijmen Dofferhoff De Spartaan 51,28 50,61
8 Stefan De Vries AAC 52,21 51,00
BM Jasper van Rooy (BM) Maastricht 52,27 52,09
9 Remco Bos DVTR 52,28 49,35
10 Jesper Vr...wenvelder AV Phoenix 52,63 52,23
11 Tijn Pronk KAV Holland 52,64 52,38
BM Tibo Visser (BM) Fortius 52,83 51,87
BM Joost Koldijk (BM) HLLM 52,95 51,77
12 Nadim van Minnen HAAS 53,09 52,66
13 Douwe Koldijk VU 53,65 52,81
14 Thomas van...er Vooren Altis 53,74 53,35
15 Luigi Rondas Uros 53,84 52,86
16 Rens Hoogendorp GVAC 53,90 51,52
BM Job Visscher (BM) Spado 54,22 53,80
BM Geert de Gouw (BM) DAK 54,25 53,01
17 Tim van der Kooi AC TION 54,36 53,14
18 Peter Peereboom AV Phoenix 54,36 52,46
19 Casper Kroon DAV Kronos 54,57 53,24
20 Tom Wouda Haaksbergen 54,64 54,76
21 Thimo Henraat AV Feniks 55,29 54,39
BM Dominic Koster (BM) HAAS 55,45 54,61
BM Stijn Jorissen (BM) AC TION 55,55 52,80
22 Daan de Grauw HAAS 55,84 54,10
23 Wessel van Nierop AVV 56,50 54,71
24 Harry van Ham ASTX 56,52 55,79
25 Juan Oldehinkel Spurt `88 58,54 56,00
26 Faisal Loukili U-Track 1:00,00 56,05
27 Matthijs Meihuizen DAV Kronos 1:03,55 58,00
Eric van der Meer VTLS DQ 52,91
Jurre Wildschut GACH DNS 48,90
Bram Buigel Groningen DNS 50,92
Jan-Paul Hoekstra (BM) Groningen DNS 56,38
Stijn Engelen Uros DNS 55,00
Tim Zandee TUD DNS 57,00
Rafael Bouts HU DNF 52,00

Uitslagen 800 meter Senioren mannen

# Naam ResOBP
1 Nick Marsman ACO 1:49,44 1:49,42
2 Koen Jansen TRTL 1:55,75 1:52,82
3 Daniël de Looze Phanos 1:56,00 1:52,26
4 Aron Koning Maastricht 1:57,23 1:55,51
5 Terry Ringlever TUD 1:57,54 1:54,85
6 Reinder Prince Triathlon 1:57,61 1:57,52
7 Benjamin Manuel Rotterdam 1:57,85 1:55,95
BM Jeroen Engels (BM) PH 1:58,73 1:59,53
8 Rick Paffen Maastricht 1:59,61 1:56,30
9 Max van der Lugt AV Zaanland 1:59,77 2:02,66
10 Koen van der Meijden Rotterdam 1:59,83 1:57,45
11 Jordi Bot ASTX 1:59,84 2:05,11
12 Thomas van...er Heijde TRTL 2:00,13 2:04,50
13 Roel Kox TRTL 2:00,85 2:02,44
14 Daan Molleman AV Lycurgus 2:01,42 2:01,01
15 Marc Roes Clytoneus 2:01,70 1:58,93
16 Guido de Bruijn CAV Energie 2:01,79 1:56,38
17 Cain Rutgers Phanos 2:02,44 1:54,84
18 Davey Kaak De Spartaan 2:04,79 2:03,45
BM Cas van Kaauwen (BM) AV Cifla 2:04,86 2:05,00
19 Tijmen Hoedjes TUD 2:04,96 2:02,66
20 Lorens Niehof AVV 2:05,39 2:07,15
21 Nart Pistorius DAV Kronos 2:07,33 2:06,43
BM Pepijn Bartels (BM) AV Cifla 2:07,68 2:06,18
BM Hannes Schulz (BM) Duitsland 2:08,27 2:02,08
22 Lars Biemans HAAS 2:08,81 2:00,76
BM Thijs Roel... Terlouw (BM) Spurt `88 2:09,41 2:05,74
23 Thijs van Aalten DAV Kronos 2:12,04 2:06,09
24 Twan Wildeboer DAV Kronos 2:14,21 2:09,35
Ralf Looze Phanos DQ 1:58,07
Tim de Graaff AV Phoenix DNS 2:24,13
Hugo Roelofsen Castricum DNS 1:58,39
Michiel Ruland ASTX DNS 2:31,63
Bram Buigel Groningen DNS 1:49,47
Elon Abergel (BM) Israël DNS 1:52,15

Uitslagen 3000 meter Senioren mannen

# Naam ResOBP
1 Harmen Hoek AC TION 8:26,37 8:33,99
BM Nikolaos Sakis (BM) Griekenland 8:28,39 8:20,58
2 Ruben Sansom Uros 8:31,54 8:22,89
3 Casper van...er Putten ASTX 8:33,26 8:58,68
4 Bob van Kasteren Uros 8:39,73 8:57,62
BM William van Eeken (BM) ACO 8:43,52 8:42,42
5 Freek Lier DVTR 8:53,26 8:38,23
6 Luuk Wijering HAAS 9:00,25 8:58,28
7 Mervin van der Horst Triathlon 9:02,99 9:42,53
8 Ronald Cockx DJA 9:11,35 8:55,00
9 Ruben Garretsen AV Argo 9:17,55 9:08,28
10 Tsega Kifle AV 1923 9:21,11 9:45,07
11 Thomas Reep ASTX 9:21,39 9:33,71
12 Steef Severijn DAV Kronos 9:27,91 9:01,23
13 Thijmen van der Loop VTLS 9:28,65 9:31,49
14 Youri Driessen VRT 9:35,43 9:27,53
15 Hugo Erenmalm VTLS 9:36,09 9:43,91
16 Sébastien Pontier ASTX 9:53,67 10:00,00
17 Martijn van Haren VTLS 9:54,49 9:27,57
18 Sijbren Altena HAAS 9:57,09 10:06,00
19 Willem Verhoeven ASTX 10:02,15 9:55,23
20 Joran De Bie TRTL 10:37,81 10:51,00
21 Jasper Gerritsen DAV Kronos 11:13,91 12:02,00
22 Tom Speelman VTLS 11:31,37 12:00,00
Bram Buigel Groningen DNS 15:40,00
Thibaut Schots Uros DNS 10:00,00
Bart Cooymans NTB DNS 9:40,01
Peter Wolters (BM) AV Lycurgus DNF ---
Nick Marsman ACO DNF 8:54,90
Hanad Van Haren HU DNF 8:44,00

Uitslagen 4 x 400m Senioren mannen

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV 1923 Mannen AV 1923 - Msen 4 3:26,20 5
2 Atletiek Mestreech Atletiek Maastricht - Msen 4 3:36,44 4
3 Ik ben moe man - Msen 4 3:45,80 3
4 52 seconden DAV Kronos - Msen 4 3:50,26 2
5 DAK 1 DAK - Msen 4 DQ 0

Uitslagen Kogelstoten Senioren mannen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Dennis Hemelaar AAC 13,74 14,63 14,81 15,58 X X 15,58 15,74
2 Floris Aarts AV 1923 13,08 13,03 X 12,59 X 12,84 13,08 13,12
3 Sybren Blok PAC X X 12,34 X X 13,03 13,03 13,72
4 Luuk Vos Leiden X 12,25 X X 12,59 X 12,59 11,94
5 Markus Meekma AV Impala 11,31 12,06 X X X 12,55 12,55 13,35
6 Wim Vonk Altis 11,85 11,93 11,84 X 12,02 12,19 12,19 11,83
7 Joris Pals AV Feniks 11,40 12,04 11,79 12,02 X X 12,04 11,50
8 Floris-Jan... den Hoek ASTX 11,74 X 11,73 11,35 X 11,55 11,74 12,25
9 Sjoerd Wezelenburg AV Lycurgus 10,31 10,85 11,35 11,35 11,62
10 Steff van de Poel AV Sprint 10,67 10,23 10,21 10,67 11,72
11 Maarten Kerckhoffs AV Wijchen 9,60 9,99 10,46 10,46 10,52
12 Dik de Groot AV Haarlem 10,45 X 9,73 10,45 11,24
13 Joris Kerckhoffs AV Wijchen 10,38 X 10,09 10,38 9,96
14 Ruben Harmsen HAAS 10,35 10,25 10,05 10,35 10,38
15 Johnny van...hooneveld AV 1923 9,71 9,23 10,31 10,31 11,57
16 Thies Coenen Swift 10,08 X 9,63 10,08 10,61
17 Oscar Heijdra ASTX 9,80 9,86 X 9,86 10,33
18 Thijs Roskamp DAV Kronos 9,04 9,10 8,75 9,10 9,99
19 Matisse de Boer VTLS 9,04 8,55 8,72 9,04 9,55
20 Frank Adriaansen AV Wijchen 8,87 8,39 8,67 8,87 8,89
21 Jeroen De Wolf VTLS 7,71 8,38 8,82 8,82 9,31
BM Martin Platenkamp (BM) MPM 8,42 8,45 8,27 8,45 8,93
22 Matthijs Meihuizen DAV Kronos 6,84 6,62 X 6,84 7,50

Uitslagen Hink-stap-springen Senioren mannen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
BM Hent van Schoten (BM) PH 13,51 X 13,49 13,53 13,30 13,45 13,53 13,83
1 Daan de Grauw HAAS 12,42 X 12,15 12,54 12,48 12,89 12,89