Categorie 'Meisjes Pupil A'

Categorie gegevens

Deelnemers: 33
Categorie afkorting: MPA
Berekeningswijze: Pupillen A - Meisjes
Meerkamp:
  • 35 meter ( 7 pogingen )
  • 35 meter horden ( 7 pogingen )
  • Kogelstoten ( 7 pogingen )
  • Hurkhoogspringen ( 7 pogingen )
  • Losse onderdelen:
  • 1 x Teamestafette
  • Atleten 'Meisjes Pupil A'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep Team Estafetteteam M Team-est
    Maudy Vaes AV Weert Team-est
    Meerkamp
    Team 16 Team 16 Team 16 (Team-est) (-1e)
    a
    Billy Vos AV Weert Team-est
    Meerkamp
    Team 16 Team 16 Team 16 (Team-est) (-1e)
    a
    Sofie Soer AV Weert Team-est
    Meerkamp
    Team 19 Team 19 Team 19 (Team-est) (-1e)
    a
    Imke Wijnen AV Weert Team-est
    Meerkamp
    Team 19 Team 19 Team 19 (Team-est) (-1e)
    a
    Lieke Jans ATOP Team-est
    Meerkamp
    a
    Lis Scheijmans AV Weert Team-est
    Meerkamp
    Team 19 Team 19 Team 19 (Team-est) (-1e)
    a
    Dagmar Oosting ATV Venray Meerkamp
    Team 17 Team 17 Team 17 (Team-est) (-1e)
    a -
    Jaydee Leenders ATV Venray Meerkamp
    Team 20 Team 20 Team 20 (Team-est) (-1e)
    a -
    Kato Boom ATV Venray Meerkamp
    Team 17 Team 17 Team 17 (Team-est) (-1e)
    a -
    Lieke van Rengs ATV Venray Meerkamp
    Team 20 Team 20 Team 20 (Team-est) (-1e)
    a -
    Lot van Veghel ATV Venray Meerkamp
    Team 17 Team 17 Team 17 (Team-est) (-1e)
    a -
    Amy Damen Swift Team-est
    Meerkamp
    Team 18 Team 18 Team 18 (Team-est) (-1e)
    a
    Noa Zanders Swift Team-est
    Meerkamp
    Team 18 Team 18 Team 18 (Team-est) (-1e)
    a
    Florense Revenberg Swift Team-est
    Meerkamp
    Team 27 Team 27 Team 27 (Team-est) (-1e)
    a
    Mila Heusschen Swift Team-est
    Meerkamp
    Team 27 Team 27 Team 27 (Team-est) (-1e)
    a
    Nicky Snellens Swift Team-est
    Meerkamp
    Team 18 Team 18 Team 18 (Team-est) (-1e)
    a
    Firdaous Elarji AV Weert Team-est
    Meerkamp
    Team 16 Team 16 Team 16 (Team-est) (-1e)
    a
    Emma Nieskens Swift Team-est
    Meerkamp
    Team 24 Team 24 Team 24 (Team-est) (-1e)
    a
    Sarah Geraets Swift Team-est
    Meerkamp
    Team 18 Team 18 Team 18 (Team-est) (-1e)
    a
    Evi Thoneick Swift Team-est
    Meerkamp
    Team 18 Team 18 Team 18 (Team-est) (-1e)
    a
    Yara Beckers AV Unitas Team-est
    Meerkamp
    a
    Jasmina Schmitz Swift Team-est
    Meerkamp
    Team 27 Team 27 Team 27 (Team-est) (-1e)
    a
    Isabel Rozema Swift Team-est
    Meerkamp
    Team 18 Team 18 Team 18 (Team-est) (-1e)
    a
    Kaat Plomp AV Weert Team-est
    Meerkamp
    Team 16 Team 16 Team 16 (Team-est) (-1e)
    a
    Jasmijn Berk AV Unitas Team-est
    Meerkamp
    a
    Linn Gillessen AV Weert Team-est
    Meerkamp
    Team 19 Team 19 Team 19 (Team-est) (-1e)
    a
    Isabelle Verhagen AV Weert Team-est
    Meerkamp
    Team 19 Team 19 Team 19 (Team-est) (-1e)
    a
    Amina Eliktissadi Duitsland Team-est
    Meerkamp
    Team 23 Team 23 Team 23 (Team-est) (-1e)
    a
    Smilla Mertens Duitsland Team-est
    Meerkamp
    Team 23 Team 23 Team 23 (Team-est) (-1e)
    a
    Lina Fernandes Duitsland Team-est
    Meerkamp
    Team 23 Team 23 Team 23 (Team-est) (-1e)
    a
    Louisa Magdowski Duitsland Team-est
    Meerkamp
    Team 23 Team 23 Team 23 (Team-est) (-1e)
    a
    Paula Christiaens Duitsland Team-est
    Meerkamp
    Team 23 Team 23 Team 23 (Team-est) (-1e)
    a
    Ola Swatek Duitsland Team-est
    Meerkamp
    Team 23 Team 23 Team 23 (Team-est) (-1e)
    a

    Verenigingen 'Meisjes Pupil A'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    ATV Venray VNRY 5
    AV Achilles Top ATOP 1
    AV Unitas UNTS 2
    AV Weert WRT 9
    Duitsland GER 6
    Swift Atletiek SWFT 10

    Uitslagen Meerkamp Pupil A meisjes

    Er zijn nog geen ingeschreven atleten

    Uitslagen Meerkamp 35 meter Pupil A meisjes

    # Naam Team 35mOBP
    Dagmar Oosting ATV Venray Team 17 --- ---
    Jaydee Leenders ATV Venray Team 20 --- ---
    Kato Boom ATV Venray Team 17 --- ---
    Lieke van Rengs ATV Venray Team 20 --- ---
    Lot van Veghel ATV Venray Team 17 --- ---
    Lieke Jans ATOP --- ---
    Yara Beckers AV Unitas --- ---
    Jasmijn Berk AV Unitas --- ---
    Maudy Vaes AV Weert Team 16 --- ---
    Billy Vos AV Weert Team 16 --- ---
    Sofie Soer AV Weert Team 19 --- ---
    Imke Wijnen AV Weert Team 19 --- ---
    Lis Scheijmans AV Weert Team 19 --- ---
    Firdaous Elarji AV Weert Team 16 --- ---
    Kaat Plomp AV Weert Team 16 --- ---
    Linn Gillessen AV Weert Team 19 --- ---
    Isabelle Verhagen AV Weert Team 19 --- ---
    Amy Damen Swift Team 18 --- ---
    Noa Zanders Swift Team 18 --- ---
    Florense Revenberg Swift Team 27 --- ---
    Mila Heusschen Swift Team 27 --- ---
    Nicky Snellens Swift Team 18 --- ---
    Emma Nieskens Swift Team 24 --- ---
    Sarah Geraets Swift Team 18 --- ---
    Evi Thoneick Swift Team 18 --- ---
    Jasmina Schmitz Swift Team 27 --- ---
    Isabel Rozema Swift Team 18 --- ---
    Amina Eliktissadi Duitsland Team 23 --- ---
    Smilla Mertens Duitsland Team 23 --- ---
    Lina Fernandes Duitsland Team 23 --- ---
    Louisa Magdowski Duitsland Team 23 --- ---
    Paula Christiaens Duitsland Team 23 --- ---
    Ola Swatek Duitsland Team 23 --- ---

    Uitslagen Meerkamp 35 meter horden Pupil A meisjes

    # Naam Team 35mHOBP
    Dagmar Oosting ATV Venray Team 17 --- ---
    Jaydee Leenders ATV Venray Team 20 --- ---
    Kato Boom ATV Venray Team 17 --- ---
    Lieke van Rengs ATV Venray Team 20 --- ---
    Lot van Veghel ATV Venray Team 17 --- ---
    Lieke Jans ATOP --- ---
    Yara Beckers AV Unitas --- ---
    Jasmijn Berk AV Unitas --- ---
    Maudy Vaes AV Weert Team 16 --- ---
    Billy Vos AV Weert Team 16 --- ---
    Sofie Soer AV Weert Team 19 --- ---
    Imke Wijnen AV Weert Team 19 --- ---
    Lis Scheijmans AV Weert Team 19 --- ---
    Firdaous Elarji AV Weert Team 16 --- ---
    Kaat Plomp AV Weert Team 16 --- ---
    Linn Gillessen AV Weert Team 19 --- ---
    Isabelle Verhagen AV Weert Team 19 --- ---
    Amy Damen Swift Team 18 --- ---
    Noa Zanders Swift Team 18 --- ---
    Florense Revenberg Swift Team 27 --- ---
    Mila Heusschen Swift Team 27 --- ---
    Nicky Snellens Swift Team 18 --- ---
    Emma Nieskens Swift Team 24 --- ---
    Sarah Geraets Swift Team 18 --- ---
    Evi Thoneick Swift Team 18 --- ---
    Jasmina Schmitz Swift Team 27 --- ---
    Isabel Rozema Swift Team 18 --- ---
    Amina Eliktissadi Duitsland Team 23 --- ---
    Smilla Mertens Duitsland Team 23 --- ---
    Lina Fernandes Duitsland Team 23 --- ---
    Louisa Magdowski Duitsland Team 23 --- ---
    Paula Christiaens Duitsland Team 23 --- ---
    Ola Swatek Duitsland Team 23 --- ---

    Uitslagen Meerkamp Kogelstoten Pupil A meisjes

    # Naam Team KogelOBP
    Dagmar Oosting ATV Venray Team 17 --- ---
    Jaydee Leenders ATV Venray Team 20 --- ---
    Kato Boom ATV Venray Team 17 --- ---
    Lieke van Rengs ATV Venray Team 20 --- ---
    Lot van Veghel ATV Venray Team 17 --- ---
    Lieke Jans ATOP --- ---
    Yara Beckers AV Unitas --- ---
    Jasmijn Berk AV Unitas --- ---
    Maudy Vaes AV Weert Team 16 --- ---
    Billy Vos AV Weert Team 16 --- ---
    Sofie Soer AV Weert Team 19 --- ---
    Imke Wijnen AV Weert Team 19 --- ---
    Lis Scheijmans AV Weert Team 19 --- ---
    Firdaous Elarji AV Weert Team 16 --- ---
    Kaat Plomp AV Weert Team 16 --- ---
    Linn Gillessen AV Weert Team 19 --- ---
    Isabelle Verhagen AV Weert Team 19 --- ---
    Amy Damen Swift Team 18 --- ---
    Noa Zanders Swift Team 18 --- ---
    Florense Revenberg Swift Team 27 --- ---
    Mila Heusschen Swift Team 27 --- ---
    Nicky Snellens Swift Team 18 --- ---
    Emma Nieskens Swift Team 24 --- ---
    Sarah Geraets Swift Team 18 --- ---
    Evi Thoneick Swift Team 18 --- ---
    Jasmina Schmitz Swift Team 27 --- ---
    Isabel Rozema Swift Team 18 --- ---
    Amina Eliktissadi Duitsland Team 23 --- ---
    Smilla Mertens Duitsland Team 23 --- ---
    Lina Fernandes Duitsland Team 23 --- ---
    Louisa Magdowski Duitsland Team 23 --- ---
    Paula Christiaens Duitsland Team 23 --- ---
    Ola Swatek Duitsland Team 23 --- ---

    Uitslagen Meerkamp Hurkhoogspringen Pupil A meisjes

    # Naam Team HurkOBP
    Dagmar Oosting ATV Venray Team 17 --- ---
    Jaydee Leenders ATV Venray Team 20 --- ---
    Kato Boom ATV Venray Team 17 --- ---
    Lieke van Rengs ATV Venray Team 20 --- ---
    Lot van Veghel ATV Venray Team 17 --- ---
    Lieke Jans ATOP --- ---
    Yara Beckers AV Unitas --- ---
    Jasmijn Berk AV Unitas --- ---
    Maudy Vaes AV Weert Team 16 --- ---
    Billy Vos AV Weert Team 16 --- ---
    Sofie Soer AV Weert Team 19 --- ---
    Imke Wijnen AV Weert Team 19 --- ---
    Lis Scheijmans AV Weert Team 19 --- ---
    Firdaous Elarji AV Weert Team 16 --- ---
    Kaat Plomp AV Weert Team 16 --- ---
    Linn Gillessen AV Weert Team 19 --- ---
    Isabelle Verhagen AV Weert Team 19 --- ---
    Amy Damen Swift Team 18 --- ---
    Noa Zanders Swift Team 18 --- ---
    Florense Revenberg Swift Team 27 --- ---
    Mila Heusschen Swift Team 27 --- ---
    Nicky Snellens Swift Team 18 --- ---
    Emma Nieskens Swift Team 24 --- ---
    Sarah Geraets Swift Team 18 --- ---
    Evi Thoneick Swift Team 18 --- ---
    Jasmina Schmitz Swift Team 27 --- ---
    Isabel Rozema Swift Team 18 --- ---
    Amina Eliktissadi Duitsland Team 23 --- ---
    Smilla Mertens Duitsland Team 23 --- ---
    Lina Fernandes Duitsland Team 23 --- ---
    Louisa Magdowski Duitsland Team 23 --- ---
    Paula Christiaens Duitsland Team 23 --- ---
    Ola Swatek Duitsland Team 23 --- ---

    Uitslagen Teamestafette Pupil A meisjes

    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    Team 18 (Team-est) Swift Atletiek - MPA 11 --- 0