Atleten 'Senioren vrouwen'

Snr Naam Onderdelen Startgroep 100m100m_f200m200m_f400m400m_f800m1500m3000m100mH100mH_f400mH3000m SCZweedse4x800mDiscusKogelKogelslSpeerHoogHSSPolshoogVer
5 Isabel Andriessen VTLS 1500m
4x800m
Vsen - 1500m ---------------------
6 Tamar Appeldoorn AV Zuidwal 400m
800m
Vsen - 400mVsen - 800m ---------------------
12 Imogen Beard Clytoneus Speer
Vsen - Speer ----------------------
14 Anja Bekema VTLS Kogelsl
Polshoog
Vsen - KogelslVsen - Polshoog ---------------------
20 Ruby den Besten AV Statina 100m
200m
Vsen - 100mVsen - 200m ---------------------
28 Emma Boeve AV PEC 1910 Kogelsl
Vsen - Kogelsl ----------------------
30 Marjolein Bolten DAV Kronos 200m
200m_f
100mH
100mH_f
Speer
Hoog
Ver
Vsen - 200mVsen - 200m_fVsen - 100mHVsen - 100mH_fVsen - SpeerVsen - HoogVsen - Ver ----------------
31 Tamara Bo...schansker (BM) Altis Discus
Kogelsl
Vsen - DiscusVsen - Kogelsl ---------------------
33 Femke van den Bos VTLS 100m
100m_f
100mH
100mH_f
Hoog
Vsen - 100mVsen - 100m_fVsen - 100mHVsen - 100mH_fVsen - Hoog ------------------
34 Ilona Bosma VTLS 200m
200m_f
400m
400m_f
Vsen - 200mVsen - 200m_fVsen - 400mVsen - 400m_f -------------------
38 Katharina Camminady HAAS 100m
100m_f
200m
Polshoog
Ver
Vsen - 100mVsen - 100m_fVsen - 200mVsen - PolshoogVsen - Ver ------------------
39 Lianne Daan ASTX 200m
Speer
Vsen - 200mVsen - Speer ---------------------
40 Yara van Dee AV Phoenix Discus
Kogel
Vsen - DiscusVsen - Kogel ---------------------
41 Noa Dhore VTLS 100m
100m_f
200m
Vsen - 100mVsen - 100m_fVsen - 200m --------------------
42 Judie van Diepen HAAS Hoog
HSS
Ver
Vsen - HoogVsen - HSSVsen - Ver --------------------
47 Michelle van Dorth DAV Kronos 100m
200m
Speer
Ver
Vsen - 100mVsen - 200mVsen - SpeerVsen - Ver -------------------
49 Marije Efdee HaH Discus
Kogelsl
Vsen - DiscusVsen - Kogelsl ---------------------
52 Vera Feitsma HAAS 100mH
100mH_f
400mH
Vsen - 100mHVsen - 100mH_fVsen - 400mH --------------------
53 Karin Flipsen Uros 200m
Speer
Vsen - 200mVsen - Speer ---------------------
56 Yara Gast VTLS Hoog
Vsen - Hoog ----------------------
57 Milenay Günsoy Eindhoven 100m
100mH
100mH_f
400mH
Ver
Vsen - 100mVsen - 100mHVsen - 100mH_fVsen - 400mHVsen - Ver ------------------
59 Jill de Gier AV Phoenix 3000m
400mH
Discus
Hoog
Ver
Vsen - 3000mVsen - 400mHVsen - DiscusVsen - HoogVsen - Ver ------------------
62 Vera Gommans AV Statina 100m
200m
Vsen - 100mVsen - 200m ---------------------
64 Sophie de Groot HAAS 400m
400m_f
100mH
Hoog
HSS
Vsen - 400mVsen - 400m_fVsen - 100mHVsen - HoogVsen - HSS ------------------
65 Britt van der Ham ASTX 100m
Speer
Ver
Vsen - 100mVsen - SpeerVsen - Ver --------------------
67 Charlotte van Haren TRTL Kogel
Vsen - Kogel ----------------------
71 Judith de Heer TRTL 100m
Kogel
Vsen - 100mVsen - Kogel ---------------------
74 Keeley Heijdeman AAC Kogel
Vsen - Kogel ----------------------
77 Carlijn Helder Clytoneus 100m
100mH
100mH_f
Vsen - 100mVsen - 100mHVsen - 100mH_f --------------------
80 Margo Heurman HAAS 800m
1500m
400mH
Kogelsl
Vsen - 800mVsen - 1500mVsen - 400mHVsen - Kogelsl -------------------
83 Sina mai ...lthuijsen AV Unitas Kogelsl
Vsen - Kogelsl ----------------------
85 Marlou Hospes (BM) Groningen Kogelsl
Vsen - Kogelsl ----------------------
86 Marije Hulzebos (BM) VTLS 3000m
Vsen - 3000m ----------------------
93 Tineke de Jong (BM) AV Impala 100m
100m_f
200m
Vsen - 100mVsen - 100m_fVsen - 200m --------------------
94 Astrid Jonkers HAAS Discus
Vsen - Discus ----------------------
95 Silke Jonkman VTLS 1500m
3000m
Vsen - 1500mVsen - 3000m ---------------------
97 Floortje van Kampen Groningen 400m
400m_f
Vsen - 400mVsen - 400m_f ---------------------
98 Jetske van Kampen (BM) AV Hylas 400m
400m_f
Vsen - 400mVsen - 400m_f ---------------------
99 Lieke Kamperman DAV Kronos 100m
200m
100mH
100mH_f
Vsen - 100mVsen - 200mVsen - 100mHVsen - 100mH_f -------------------
103 Ilse Kemper HAAS Hoog
Ver
Vsen - HoogVsen - Ver ---------------------
107 Ineke van Koldam VTLS 1500m
3000m
Vsen - 1500mVsen - 3000m ---------------------
112 Maaike de Kreek TRTL 400m
400m_f
800m
Kogel
Vsen - 400mVsen - 400m_fVsen - 800mVsen - Kogel -------------------
115 Marjolein Kuiper Groningen 400m
Vsen - 400m ----------------------
116 Merel Lasschuijt DAV Kronos Discus
Speer
Vsen - DiscusVsen - Speer ---------------------
117 Elise Lauret MPM Polshoog
Vsen - Polshoog ----------------------
118 Sofie Lövdal Groningen 3000m
Vsen - 3000m ----------------------
121 Laura Leijen DKEV Discus
Kogel
Speer
Hoog
Vsen - DiscusVsen - KogelVsen - SpeerVsen - Hoog -------------------
123 Renske Linstra VTLS 1500m
3000m
Vsen - 1500mVsen - 3000m ---------------------
125 Gerber Loman Cialfo 3000m
400mH
Vsen - 3000mVsen - 400mH ---------------------
126 Veerle van Loon THOR Hoog
Vsen - Hoog ----------------------
135 Bernice Meijer Groningen Speer
Vsen - Speer ----------------------
137 Pien Meijs HAAS Polshoog
Vsen - Polshoog ----------------------
138 Karin Meinders VTLS 100m
Kogel
Vsen - 100mVsen - Kogel ---------------------
139 Mijntje Minkema (BM) Aquila 1500m
Vsen - 1500m ----------------------
140 Jil Ney Eindhoven 1500m
3000m
Vsen - 1500mVsen - 3000m ---------------------
143 Anniek Nijhof VTLS 100m
100m_f
200m
200m_f
Vsen - 100mVsen - 100m_fVsen - 200mVsen - 200m_f -------------------
144 Nikita Nijhuis Altis 100m
200m
400m
Vsen - 100mVsen - 200mVsen - 400m --------------------
147 Charlene Okken Groningen Discus
Kogel
Vsen - DiscusVsen - Kogel ---------------------
150 Marloes Oosterwegel DVTR Polshoog
Vsen - Polshoog ----------------------
152 Carolien de Pater Avantri Discus
Kogel
Vsen - DiscusVsen - Kogel ---------------------
154 Maureen Pelgrim ASTX Ver
Vsen - Ver ----------------------
160 Robin Post (BM) AV Hera Kogelsl
Vsen - Kogelsl ----------------------
166 Luca Reniers TRTL 800m
3000m
Vsen - 800mVsen - 3000m ---------------------
170 Anneloes de Roo Isala `96 100mH
100mH_f
Vsen - 100mHVsen - 100mH_f ---------------------
171 Ilse Rooks Invictus 1500m
Vsen - 1500m ----------------------
173 Ronéll Rosier AV Jahn II 100m
100m_f
200m
200m_f
Vsen - 100mVsen - 100m_fVsen - 200mVsen - 200m_f -------------------
179 Eveline Saalberg Uros 200m
200m_f
Vsen - 200mVsen - 200m_f ---------------------
180 Sara Mina Saberi (BM) Groningen 200m
200m_f
400m
400m_f
Vsen - 200mVsen - 200m_fVsen - 400mVsen - 400m_f -------------------
181 Lynn van der Schaaf VTLS 400m
1500m
Vsen - 400mVsen - 1500m ---------------------
182 Manon Schellekens DJA Discus
Speer
Vsen - DiscusVsen - Speer ---------------------
183 Bente Scholman ASTX Speer
Hoog
Ver
Vsen - SpeerVsen - HoogVsen - Ver --------------------
184 Meyke Scholman HAAS 1500m
Vsen - 1500m ----------------------
186 Yvon Schreuder Leiden 100mH
100mH_f
HSS
Ver
Vsen - 100mHVsen - 100mH_fVsen - HSSVsen - Ver -------------------
189 Lieke Sikkink Aquila 100m
200m
Vsen - 100mVsen - 200m ---------------------
190 Daphne Simons AV Phoenix 100m
Hoog
Ver
Vsen - 100mVsen - HoogVsen - Ver --------------------
191 Danique Slob HAAS Kogel
Speer
Vsen - KogelVsen - Speer ---------------------
198 Isa Stommels HAAS Kogel
Speer
Vsen - KogelVsen - Speer ---------------------
199 Yara Stunnenberg (BM) VTLS 800m
1500m
Vsen - 800mVsen - 1500m ---------------------
201 Linde van Tilburg (BM) Altis 100m
Vsen - 100m ----------------------
202 Roseanne Trijsburg VTLS Kogel
Vsen - Kogel ----------------------
207 Dominique Verheijen De Gemzen Discus
Ver
Vsen - DiscusVsen - Ver ---------------------
210 Jamie Verweij (BM) AV Statina 100m
100m_f
Vsen - 100mVsen - 100m_f ---------------------
211 Joana Vitorino TRTL HSS
Vsen - HSS ----------------------
214 Eva Vonk AV Sprint 100m
100m_f
Ver
Vsen - 100mVsen - 100m_fVsen - Ver --------------------
217 Anouk de Vries VTLS 100m
Kogel
Speer
Vsen - 100mVsen - KogelVsen - Speer --------------------
218 Nadine de Vries (BM) Clytoneus 400m
Vsen - 400m ----------------------
219 Adrian Vrijenhoek UvA Discus
Kogelsl
Vsen - DiscusVsen - Kogelsl ---------------------
221 Eartha Weber Uros 3000m
Vsen - 3000m ----------------------
222 Lieke van de Weerd VTLS 100m
Kogel
Vsen - 100mVsen - Kogel ---------------------
225 Welmoed Wester VTLS 100m
Kogel
Vsen - 100mVsen - Kogel ---------------------
228 Merel Wevers DAV Kronos 400mH
Vsen - 400mH ----------------------
233 Maureen Wissing AL73 Discus
Kogel
Speer
Vsen - DiscusVsen - KogelVsen - Speer --------------------
236 Susan Wouda MPM HSS
Vsen - HSS ----------------------

Verenigingen 'Senioren vrouwen'

VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
A.S.A.V. Aquila Aquila 2
AAC AAC 1
Altis ALTS 3
Atletico `73 AL73 1
AV Clytoneus CLYT 3
AV Daventria 1906 DVTR 1
AV De Gemzen GMZN 1
AV DOKEV Anna Paulowna DKEV 1
AV Hera HERA 1
AV Hylas HYLS 1
AV Impala IMPL 1
AV Jahn II JAHN 1
AV PEC 1910 PEC 1
AV Phoenix PHNX 3
AV Sprint SPRN 1
AV Statina STTN 3
AV Unitas UNTS 1
AV Zuidwal ZDWL 1
Avantri AVTR 1
Cialfo CLFO 1
DAV Kronos KRNS 5
De Haagse Hogeschool HaH 1
DJA DJA 1
Eindhoven Atletiek EHAT 2
ESAV Asterix ASTX 4
Groningen Atletiek GRNG 7
GSAV Vitalis VTLS 18
Invictus INVC 1
Isala `96 ISLA 1
Leiden Atletiek LATL 1
Marathon Pim Mulier MPM 2
NSAV `t Haasje HAAS 11
THOR THOR 1
Universiteit van Amsterdam UvA 1
Uros Uros 3
WAV Tartletos TRTL 5

Uitslagen 100 meter Senioren vrouwen

# Naam Res OBP
1 Ronéll Rosier AV Jahn II 12,67Q -1.7 m/s---
2 Noa Dhore VTLS 13,05Q -1.7 m/s12,59
3 Eva Vonk AV Sprint 13,10Q -3.6 m/s12,67
4 Katharina Camminady HAAS 13,17Q -2.2 m/s12,60
5 Anniek Nijhof VTLS 13,23Q -3.6 m/s12,69
BM Jamie Verweij (BM) AV Statina 13,44Q -2.2 m/s13,42
BM Tineke de Jong (BM) AV Impala 13,46q -1.7 m/s13,36
6 Femke van den Bos VTLS 13,76q -1.7 m/s13,29
7 Vera Gommans AV Statina 13,78 -1.7 m/s13,64
8 Carlijn Helder Clytoneus 13,81 -2.2 m/s13,10
9 Judith de Heer TRTL 13,85 -2.2 m/s---
10 Britt van der Ham ASTX 14,02 -2.2 m/s13,52
11 Ruby den Besten AV Statina 14,17 -3.6 m/s13,45
12 Anouk de Vries VTLS 14,30 -1.7 m/s14,00
13 Lieke Kamperman DAV Kronos 14,35 -2.2 m/s14,04
14 Nikita Nijhuis Altis 14,49 -3.6 m/s14,87
15 Milenay Günsoy Eindhoven 14,58 -3.6 m/s14,25
16 Lieke Sikkink Aquila 14,71 -1.7 m/s---
17 Daphne Simons AV Phoenix 14,92 -3.6 m/s---
18 Lieke van de Weerd VTLS 15,16 -2.2 m/s15,00
19 Welmoed Wester VTLS 16,30 -1.7 m/s15,00
20 Karin Meinders VTLS 18,65 -2.2 m/s---
Linde van Tilburg (BM) Altis DQ ---
Michelle van Dorth DAV Kronos DQ 13,45

Uitslagen 100 meter finale Senioren vrouwen

# Naam Res Qm
1 Ronéll Rosier AV Jahn II 12,94 -1.8 m/s12,67
2 Eva Vonk AV Sprint 13,14 -1.8 m/s13,10
3 Noa Dhore VTLS 13,26 -1.8 m/s13,05
4 Anniek Nijhof VTLS 13,29 -1.8 m/s13,23
5 Katharina Camminady HAAS 13,30 -1.8 m/s13,17
BM Jamie Verweij (BM) AV Statina 13,39 -1.8 m/s13,44
BM Tineke de Jong (BM) AV Impala 13,67 -1.8 m/s13,46
6 Femke van den Bos VTLS 14,09 -1.8 m/s13,76

Uitslagen 200 meter finale Senioren vrouwen

# Naam Res Qm
1 Eveline Saalberg Uros 25,57 -1.0 m/s26,62
2 Ronéll Rosier AV Jahn II 26,20 -1.0 m/s26,59
3 Anniek Nijhof VTLS 26,31 -1.0 m/s26,34
4 Ilona Bosma VTLS 27,63 -1.0 m/s27,49
5 Marjolein Bolten DAV Kronos 28,01 -1.0 m/s27,92
BM Sara Mina Saberi (BM) Groningen 28,17 -1.0 m/s27,56

Uitslagen 400 meter finale Senioren vrouwen

# Naam ResQm
BM Jetske van Kampen (BM) AV Hylas 58,74 58,86
1 Floortje van Kampen Groningen 59,04 1:01,84
2 Ilona Bosma VTLS 1:00,83 1:00,21
3 Sophie de Groot HAAS 1:02,96 1:02,80
4 Maaike de Kreek TRTL 1:03,70 1:02,60
BM Sara Mina Saberi (BM) Groningen 1:03,80 1:02,88

Uitslagen 800 meter Senioren vrouwen

# Naam ResOBP
1 Margo Heurman HAAS 2:22,80 2:21,72
2 Tamar Appeldoorn AV Zuidwal 2:25,23 2:23,46
3 Maaike de Kreek TRTL 2:25,34 2:23,30
BM Yara Stunnenberg (BM) VTLS 2:25,41 2:25,00
Luca Reniers TRTL DNS ---

Uitslagen 3000 meter Senioren vrouwen

# Naam ResOBP
1 Silke Jonkman VTLS 10:05,28 9:59,49
2 Eartha Weber Uros 10:16,37 ---
3 Ineke van Koldam VTLS 10:23,34 10:36,49
4 Sofie Lövdal Groningen 10:24,29 ---
BM Marije Hulzebos (BM) VTLS 10:26,31 ---
5 Luca Reniers TRTL 11:22,45 11:20,31
6 Jill de Gier AV Phoenix 11:22,62 11:28,00
7 Renske Linstra VTLS 11:27,59 11:15,00
8 Gerber Loman Cialfo 11:54,18 11:15,00
Jil Ney Eindhoven DNS 11:37,20

Uitslagen 100 meter horden Senioren vrouwen

# Naam Res OBP
1 Anneloes de Roo Isala `96 14,32Q +0.3 m/s13,78
2 Vera Feitsma HAAS 15,42Q -3.0 m/s14,88
3 Yvon Schreuder Leiden 16,65Q +0.3 m/s16,30
4 Marjolein Bolten DAV Kronos 16,83Q -3.0 m/s14,59
5 Milenay Günsoy Eindhoven 17,61Q -3.0 m/s17,17
6 Carlijn Helder Clytoneus 17,84q -3.0 m/s17,97
7 Femke van den Bos VTLS 17,86Q +0.3 m/s16,30
8 Lieke Kamperman DAV Kronos 18,82q +0.3 m/s---
Sophie de Groot HAAS DNF ---

Uitslagen 100 meter horden finale Senioren vrouwen

# Naam Res Qm
1 Anneloes de Roo Isala `96 14,11 -0.2 m/s14,32
2 Vera Feitsma HAAS 14,92 -0.2 m/s15,42
3 Marjolein Bolten DAV Kronos 15,73 -0.2 m/s16,83
4 Yvon Schreuder Leiden 16,43 -0.2 m/s16,65
5 Femke van den Bos VTLS 17,26 -0.2 m/s17,86
6 Milenay Günsoy Eindhoven 17,48 -0.2 m/s17,61
7 Carlijn Helder Clytoneus 17,62 -0.2 m/s17,84
8 Lieke Kamperman DAV Kronos 18,51 -0.2 m/s18,82

Uitslagen 400 meter horden Senioren vrouwen

# Naam ResOBP
1 Vera Feitsma HAAS 1:02,84 1:02,54
2 Merel Wevers DAV Kronos 1:03,28 1:04,19
3 Milenay Günsoy Eindhoven 1:12,31 1:11,77
4 Jill de Gier AV Phoenix 1:12,65 ---
5 Margo Heurman HAAS 1:14,23 ---
6 Gerber Loman Cialfo 1:18,71 1:15,95

Uitslagen 3000 meter steeplechase Senioren vrouwen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Zweedse Estafette Senioren vrouwen

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Vitalis Dames - Vsen 0 2:25,50 3
2 STENA - Vsen 0 2:31,79 2
3 Douche Dames - Vsen 0 2:36,31 1

Uitslagen 4 x 800m Senioren vrouwen

Er bestaan nog geen estafette teams.

Uitslagen Discuswerpen Senioren vrouwen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Adrian Vrijenhoek UvA 40,44 35,43 36,90 37,90 36,24 39,10 40,44 41,39
2 Carolien de Pater Avantri 38,55 35,61 X X 36,80 37,84 38,55 38,59
3 Marije Efdee HaH 37,60 37,55 X 31,81 33,80 35,93 37,60 34,71
4 Dominique Verheijen De Gemzen 32,71 35,18 33,23 35,55 34,54 35,53 35,55 40,01
5 Astrid Jonkers HAAS X 34,96 X 33,31 X X 34,96 35,02
6 Charlene Okken Groningen 32,96 X 34,44 X X 34,36 34,44 36,41
7 Laura Leijen DKEV 32,30 32,92 32,91 X 26,39 X 32,92 31,95
8 Manon Schellekens DJA 29,59 X 30,64 30,73 27,52 30,73 29,88
9 Maureen Wissing AL73 26,06 22,70 27,70 27,70 ---
10 Jill de Gier AV Phoenix 19,70 17,50 17,08 19,70 ---
11 Merel Lasschuijt DAV Kronos 19,67 18,36 X 19,67 25,70
BM Tamara Bo...schansker (BM) Altis 17,77 17,31 X 17,77 20,72
Yara van Dee AV Phoenix - DNS 30,15

Uitslagen Kogelslingeren Senioren vrouwen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Sina mai ...lthuijsen AV Unitas 59,45 59,83 55,70 59,83 61,08
2 Marije Efdee HaH 52,33 52,24 54,40 48,54 54,40 54,05
3 Emma Boeve AV PEC 1910 42,05 42,05 46,03
4 Adrian Vrijenhoek UvA 39,21 36,39 37,26 36,10 37,30 40,54 40,54 45,43
BM Robin Post (BM) AV Hera 37,52 38,53 38,53 42,70
BM Marlou Hospes (BM) Groningen 36,65 36,82 37,74 37,74 40,99
BM Tamara Bo...schansker (BM) Altis 22,34 21,72 20,49 20,52 22,06 22,34 22,67
5 Margo Heurman HAAS 18,87 17,87 18,63 17,41 16,16 18,07 18,87 ---
6 Anja Bekema VTLS 14,77 16,69 14,20 18,43 18,43 22,36

Uitslagen Speerwerpen Senioren vrouwen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Imogen Beard Clytoneus 44,27 X 42,73 X X 43,98 44,27 45,35
2 Maureen Wissing AL73 32,44 28,72 34,68 31,87 32,39 33,34 34,68 ---
3 Manon Schellekens DJA 32,61 31,53 29,63 33,50 31,57 32,71 33,50 33,09
4 Laura Leijen DKEV 31,35 32,51 31,59 28,59 31,11 32,29 32,51 35,14
5 Marjolein Bolten DAV Kronos 30,68 29,60 31,36 28,49 X 31,19 31,36 34,52
6 Michelle van Dorth DAV Kronos 25,03 24,83 30,92 28,50 X 23,58 30,92 34,16
7 Lianne Daan ASTX 30,09 27,03 17,89 29,46 28,49 30,53 30,53 ---
8 Danique Slob HAAS 29,20 X 28,09 X 28,06 X 29,20 ---
9 Karin Flipsen Uros 27,62 27,61 27,39 - - - 27,62 29,79
10 Britt van der Ham ASTX X 26,12 X 26,12 26,43
11 Isa Stommels HAAS 20,84 23,24 24,81 24,81 25,30
12 Bente Scholman ASTX 23,34 22,98 24,51 24,51 ---
13 Merel Lasschuijt DAV Kronos X 23,33 18,31 23,33 21,95
14 Anouk de Vries VTLS X 20,20 22,02 22,02 ---
Bernice Meijer Groningen - - - - - - DNS ---

Uitslagen Hink-stap-springen Senioren vrouwen

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Joana Vitorino TRTL 10,99 10,91 11,28 X 10,89 11,25 11,28 -1.1 m/s11,79
2 Sophie de Groot HAAS 10,35 10,31 10,33 10,72 10,67 10,92 10,92 -0.9 m/s11,17
3 Yvon Schreuder Leiden 10,57 10,53 10,61 10,40 10,34 10,45 10,61 +1.3 m/s---
4 Susan Wouda MPM X 10,23 10,14 9,69 9,59 9,89 10,23 +1.5 m/s10,34
5 Judie van Diepen HAAS 9,27 9,50 9,55 9,67 9,70 9,76 9,76 -1.0 m/s---

Uitslagen Polsstokhoogspringen Senioren vrouwen

# Naam ResOBP
1 Katharina Camminady HAAS 3,40 ---
2 Anja Bekema VTLS 3,20 3,16
3 Elise Lauret MPM 3,00 3,10
4 Pien Meijs HAAS 2,70 ---
Marloes Oosterwegel DVTR NM ---

Uitslagen Verspringen Senioren vrouwen

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Marjolein Bolten DAV Kronos 5,32 X 5,05 5,36 X 5,31 5,36 +2.1 m/s5,67
2 Katharina Camminady HAAS 5,29 5,13 5,15 5,05 5,24 5,27 5,29 +1.2 m/s---
3 Michelle van Dorth DAV Kronos 5,02 5,14 5,19 5,16 5,28 5,11 5,28 +2.2 m/s5,07
4 Britt van der Ham ASTX 4,67 4,94 4,82 X 4,88 5,08 5,08 +1.7 m/s5,20
5 Dominique Verheijen De Gemzen 4,87 4,90 4,86 X 5,01 4,99 5,01 +0.7 m/s5,25
6 Maureen Pelgrim ASTX 4,57 4,76 4,90 4,96 5,01 4,84 5,01 +0.9 m/s---
7 Yvon Schreuder Leiden X 4,82 X 4,82 +1.5 m/s---
8 Milenay Günsoy Eindhoven X 4,78 4,61 4,79 X X 4,79 +5.5 m/s4,57
9 Judie van Diepen HAAS X 4,34 4,59 X 4,23 4,37 4,59 +1.6 m/s---
10 Daphne Simons AV Phoenix 4,26 4,40 4,21 4,40 +1.7 m/s---
11 Bente Scholman ASTX X 4,35 4,27 4,35 +3.7 m/s---
12 Ilse Kemper HAAS 4,15 X X 4,15 +1.8 m/s---
13 Jill de Gier AV Phoenix 3,86 3,65 3,75 3,86 +3.5 m/s---
14 Eva Vonk AV Sprint 2,74 X X 2,74 -0.9 m/s5,01