Atleten 'Senioren mannen'

Snr Naam Onderdelen Startgroep 100m100m_f200m200m_f400m400m_f800m1500m5000m110mH110mH_f400mH3000m SCZweedse4x800mDiscusKogelKogelslSpeerHoogHSSPolshoogVer
1 Thijs van Aalten DAV Kronos 1500m
Msen - 1500m ----------------------
2 Adam Abde...n ibrahim Groningen 100m
Msen - 100m ----------------------
4 Wouter van den Akker ATC `75 800m
Msen - 800m ----------------------
7 Marvin Arts ASTX 100m
400m
Msen - 100mMsen - 400m ---------------------
10 Tobias Bakx (BM) AC TION Hoog
Msen - Hoog ----------------------
11 Rikjan Bathoorn Groningen 5000m
Msen - 5000m ----------------------
15 Thierry Belt Altis 110mH_f
400mH
Hoog
HSS
Ver
Msen - 110mH_fMsen - 400mHMsen - HoogMsen - HSSMsen - Ver ------------------
16 Tonnie de Benis HAAS 800m
1500m
Msen - 800mMsen - 1500m ---------------------
17 Gertjan Bentert AVA `70 Speer
Msen - Speer ----------------------
18 Hugo van den Berg AV NOP Ver
Msen - Ver ----------------------
19 Robert Bervoets ASTX 110mH_f
400mH
Hoog
Ver
Msen - 110mH_fMsen - 400mHMsen - HoogMsen - Ver -------------------
21 Luc Beuckens AV NOP 3000m SC
Msen - 3000m SC ----------------------
22 Samuele Biasutti VTLS HSS
Msen - HSS ----------------------
23 Joran De Bie TRTL 1500m
5000m
Msen - 1500mMsen - 5000m ---------------------
24 Lars Biemans HAAS 5000m
Msen - 5000m ----------------------
25 Boris Bintanja AC TION Kogel
Msen - Kogel ----------------------
26 Floris de Boer AV Gouda 100m
100m_f
Ver
Msen - 100mMsen - 100m_fMsen - Ver --------------------
27 Matisse de Boer VTLS Discus
Msen - Discus ----------------------
32 Sven Bootsma AV NOP Speer
Msen - Speer ----------------------
35 Jordi Bot ASTX 800m
Msen - 800m ----------------------
36 Raymond Brugmans CAV Energie 800m
Msen - 800m ----------------------
37 Guido de Bruijn CAV Energie 400m
400m_f
Msen - 400mMsen - 400m_f ---------------------
43 Tsjerk Dijksma Heerenveen 800m
Msen - 800m ----------------------
44 Wouter Dijkstra VTLS 3000m SC
Msen - 3000m SC ----------------------
46 Maarten van Doornik TRTL 1500m
Msen - 1500m ----------------------
50 Hugo S Erenmalm VTLS 5000m
Msen - 5000m ----------------------
51 Arjan Feenstra VTLS 1500m
Msen - 1500m ----------------------
55 Ruben Garretsen AV Argo 5000m
Msen - 5000m ----------------------
58 Stefan Gelderman VTLS 200m
200m_f
400m
400m_f
Msen - 200mMsen - 200m_fMsen - 400mMsen - 400m_f -------------------
61 Nick Godschalk AV Unitas Discus
Kogel
Kogelsl
Msen - DiscusMsen - KogelMsen - Kogelsl --------------------
63 Daan de Grauw HAAS 200m
HSS
Ver
Msen - 200mMsen - HSSMsen - Ver --------------------
66 Harry van Ham ASTX 400m
800m
400mH
Msen - 400mMsen - 800mMsen - 400mH --------------------
68 Martijn van Haren VTLS 800m
3000m SC
Msen - 800mMsen - 3000m SC ---------------------
69 Jelle ten Harkel TRTL 100m
200m
Zweedse
Msen - 100mMsen - 200m --------------------
70 Jeroen van Harmelen Avantri Speer
Msen - Speer ----------------------
75 Oscar Heijdra ASTX Discus
Kogel
Speer
Msen - DiscusMsen - KogelMsen - Speer --------------------
76 Jelle Heijne ASTX 200m
Polshoog
Msen - 200mMsen - Polshoog ---------------------
78 Dennis Hemelaar AAC Kogelsl
Msen - Kogelsl ----------------------
79 Thimo Henraat AV Feniks 400m
Msen - 400m ----------------------
81 Ronald Hinrichs VTLS Kogel
Polshoog
Msen - KogelMsen - Polshoog ---------------------
82 Jan-Paul Hoekstra (BM) Groningen 100m
Msen - 100m ----------------------
84 Mervin van der Horst Triathlon 3000m SC
Msen - 3000m SC ----------------------
87 Melick Itangishaka (BM) Groningen 100m
Msen - 100m ----------------------
88 Hindrik Jagersma VTLS 3000m SC
Msen - 3000m SC ----------------------
89 Daan Jansen Clytoneus 110mH_f
Msen - 110mH_f ----------------------
90 Pepijn Janssen GACH 800m
Msen - 800m ----------------------
91 Peter-Jan de Jong HRRR 1500m
Msen - 1500m ----------------------
92 Robert de Jong AV Athlos 100m
400m
Msen - 100mMsen - 400m ---------------------
100 Bas Kasemir VTLS 100m
Msen - 100m ----------------------
101 Bob van Kasteren Uros 5000m
Msen - 5000m ----------------------
102 Thom van Kemenade VTLS 100m
Msen - 100m ----------------------
104 Rindert Keulen (BM) VTLS 1500m
Msen - 1500m ----------------------
105 Tom Kleist Aquila 400mH
3000m SC
Msen - 400mHMsen - 3000m SC ---------------------
106 Jelle Kok VTLS 100m
Msen - 100m ----------------------
108 Tim van der Kooi AC TION 100m
100m_f
200m
400m
Msen - 100mMsen - 100m_fMsen - 200mMsen - 400m -------------------
109 Ricky Kosse RUG 4x800m
----------------------
110 Laurens va...ouwenhove (BM) VTLS 400m
800m
Msen - 400mMsen - 800m ---------------------
111 Roel Kox TRTL 5000m
Msen - 5000m ----------------------
113 Jochem de Kruijff Clytoneus Discus
Kogel
Msen - DiscusMsen - Kogel ---------------------
114 Alex Kuik (BM) Groningen 400m
800m
Msen - 400mMsen - 800m ---------------------
120 Bouwe van Leeuwen (BM) Groningen 400m
Speer
Msen - 400mMsen - Speer ---------------------
122 Ken Leunissen TRTL 100m
100m_f
200m
Zweedse
Msen - 100mMsen - 100m_fMsen - 200m -------------------
124 Mischa Lips ARV Ilion 100m
100m_f
Msen - 100mMsen - 100m_f ---------------------
127 Thijmen van der Loop VTLS 1500m
5000m
Msen - 1500mMsen - 5000m ---------------------
129 Marnick Los DAV Kronos Discus
Speer
Msen - DiscusMsen - Speer ---------------------
130 Jorn Van der Maat Clytoneus 200m
400m
Msen - 200mMsen - 400m ---------------------
131 Federico ...o Schmidt VTLS 1500m
5000m
Msen - 1500mMsen - 5000m ---------------------
132 Arnout Mak De Gemzen 200m
Hoog
Msen - 200mMsen - Hoog ---------------------
134 Eric van der Meer VTLS 100m
200m
400m
Msen - 100mMsen - 200mMsen - 400m --------------------
136 Mads Meijer (BM) de Sprinter 800m
Msen - 800m ----------------------
141 Stijn van Nierop TRTL 200m
200m_f
400m
Zweedse
Msen - 200mMsen - 200m_fMsen - 400m -------------------
142 Ruben van Nieuwpoort (BM) AV Phoenix 100m
400m
Msen - 100mMsen - 400m ---------------------
145 Ramon de Nooijer ASTX 1500m
5000m
Msen - 1500mMsen - 5000m ---------------------
146 Luuk Nusselder AV Argo 800m
Msen - 800m ----------------------
148 Juan Oldehinkel Spurt `88 200m
Msen - 200m ----------------------
149 Wouter Olthof (BM) VTLS 100m
100m_f
400m
800m
Msen - 100mMsen - 100m_fMsen - 400mMsen - 800m -------------------
153 Peter Peereboom AV Phoenix 200m
800m
Msen - 200mMsen - 800m ---------------------
155 Finn van Pijkeren Groningen 800m
Msen - 800m ----------------------
156 Nart Pistorius DAV Kronos 3000m SC
Polshoog
Msen - 3000m SCMsen - Polshoog ---------------------
157 Hugo van der Ploeg Clytoneus 200m
400m
800m
Msen - 200mMsen - 400mMsen - 800m --------------------
158 Sébastien Pontier ASTX 1500m
5000m
Msen - 1500mMsen - 5000m ---------------------
159 Marlo Post Invictus 1500m
Msen - 1500m ----------------------
161 Brian Pot Heredia (BM) AV Jahn II 100m
100m_f
200m
200m_f
Msen - 100mMsen - 100m_fMsen - 200mMsen - 200m_f -------------------
163 Mees Prinsen AVA `70 Speer
Msen - Speer ----------------------
165 Daan Reijnen TRTL 5000m
Msen - 5000m ----------------------
168 Marc Roes Clytoneus 800m
Msen - 800m ----------------------
169 Luigi Rondas Maastricht 400mH
Msen - 400mH ----------------------
172 Arjan Roona VTLS 200m
200m_f
Msen - 200mMsen - 200m_f ---------------------
174 Thijs Roskamp DAV Kronos Discus
Kogel
Kogelsl
Msen - DiscusMsen - KogelMsen - Kogelsl --------------------
175 Jasper Rou TUD 200m
200m_f
Msen - 200mMsen - 200m_f ---------------------
176 Michiel Ruland ASTX 800m
Ver
Msen - 800mMsen - Ver ---------------------
177 Igor Rutka AV Zuidwal 200m
200m_f
400m
400m_f
Msen - 200mMsen - 200m_fMsen - 400mMsen - 400m_f -------------------
185 Yvar - Schoorlemmer (BM) MPM 400m
400m_f
Msen - 400mMsen - 400m_f ---------------------
187 Wim Schreurs ASTX 800m
1500m
Msen - 800mMsen - 1500m ---------------------
188 Ruairidh ...Macdonald VTLS 800m
1500m
Msen - 800mMsen - 1500m ---------------------
192 Sven Smeman AV Impala Polshoog
Msen - Polshoog ----------------------
193 Owen Smidt AAC `61 Discus
Msen - Discus ----------------------
194 Ruben Smink AC TION Kogelsl
Msen - Kogelsl ----------------------
195 Sander Smits Eindhoven 110mH_f
Hoog
Msen - 110mH_fMsen - Hoog ---------------------
196 Daniël va...der Stege Flevo Delta Speer
Msen - Speer ----------------------
197 Jeffrey Stokkel Flevo Delta Discus
Kogel
Msen - DiscusMsen - Kogel ---------------------
200 Hendrik Thelken VTLS 100m
200m
Ver
Msen - 100mMsen - 200mMsen - Ver --------------------
203 Alex Vaars DKEV Kogel
Speer
Msen - KogelMsen - Speer ---------------------
204 Thijs Veenstra VTLS 800m
Msen - 800m ----------------------
205 Gerwin in t Veld VTLS 1500m
Msen - 1500m ----------------------
206 Jaap Gerbe... Vellinga VTLS 800m
1500m
Msen - 800mMsen - 1500m ---------------------
208 Willem Verhoeven ASTX 1500m
5000m
Msen - 1500mMsen - 5000m ---------------------
209 Daniël Versteeg Clytoneus 400m
400m_f
Msen - 400mMsen - 400m_f ---------------------
213 Jasper Voesten AV NOP Polshoog
Msen - Polshoog ----------------------
215 Thomas van...er Vooren TRTL 400mH
Zweedse
Msen - 400mH ---------------------
216 Luuk Vos Leiden Kogelsl
Msen - Kogelsl ----------------------
223 August van de Weijer AV Sprint 100m
100m_f
400m
Msen - 100mMsen - 100m_fMsen - 400m --------------------
224 Gijs Wensink DAV Kronos 100m
200m
Hoog
Polshoog
Ver
Msen - 100mMsen - 200mMsen - HoogMsen - PolshoogMsen - Ver ------------------
226 Owen Westerhout AV Trias 400m
400m_f
Msen - 400mMsen - 400m_f ---------------------
227 Dennis Westra VTLS 1500m
5000m
Msen - 1500mMsen - 5000m ---------------------
229 Alex Wildeboer VTLS Discus
Kogel
Speer
Msen - DiscusMsen - KogelMsen - Speer --------------------
230 Twan Wildeboer DAV Kronos 3000m SC
HSS
Polshoog
Msen - 3000m SCMsen - HSSMsen - Polshoog --------------------
231 Job Wink Aquila 5000m
Msen - 5000m ----------------------
232 Rick Winters Flevo Delta Speer
Msen - Speer ----------------------
234 Jeroen De Wolf VTLS Speer
HSS
Msen - SpeerMsen - HSS ---------------------
235 Wing-Hin Wong (BM) ASTX 100m
400m
Msen - 100mMsen - 400m ---------------------
237 Thomas Zaw Leiden Discus
Msen - Discus ----------------------
238 Milo Zech...allebroek Leiden 100m
100m_f
Msen - 100mMsen - 100m_f ---------------------
240 Roy van Zijl DAV Kronos Discus
Speer
HSS
Ver
Msen - DiscusMsen - SpeerMsen - HSSMsen - Ver -------------------

Verenigingen 'Senioren mannen'

VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
A.S.A.V. Aquila Aquila 2
AAC AAC 1
AAC `61 AC61 1
AC TION TION 4
Altis ALTS 1
ARV Ilion ILIO 1
ATC `75 AT75 1
Atletiek Maastricht MSTR 1
AV Argo ARGO 2
AV Athlos ATLS 1
AV Clytoneus CLYT 6
AV De Gemzen GMZN 1
AV de Sprinter MDSP 1
AV DOKEV Anna Paulowna DKEV 1
AV Feniks FNKS 1
AV Flevo Delta FLDT 3
AV Gouda GOUD 1
AV Heerenveen HRVN 1
AV Horror Sneek HRRR 1
AV Impala IMPL 1
AV Jahn II JAHN 1
AV NOP NOP 4
AV Phoenix PHNX 2
AV Sprint SPRN 1
AV Spurt `88 SP88 1
AV Trias TRAS 1
AV Triathlon Triathlon 1
AV Unitas UNTS 1
AV Zuidwal ZDWL 1
AVA `70 AV70 2
Avantri AVTR 1
CAV Energie ENRG 2
DAV Kronos KRNS 7
Eindhoven Atletiek EHAT 1
ESAV Asterix ASTX 12
GAC Hilversum GACH 1
Groningen Atletiek GRNG 7
GSAV Vitalis VTLS 27
Invictus INVC 1
Leiden Atletiek LATL 3
Marathon Pim Mulier MPM 1
NSAV `t Haasje HAAS 3
Rijksuniversiteit Groningen RUG 1
Technische Universiteit Delft TUD 1
Uros Uros 1
WAV Tartletos TRTL 8

Uitslagen 100 meter Senioren mannen

# Naam Res OBP
1 Milo Zech...allebroek Leiden 11,22Q -1.7 m/s11,01
BM Brian Pot Heredia (BM) AV Jahn II 11,54Q -1.7 m/s11,35
2 Ken Leunissen TRTL 11,59Q -3.0 m/s11,34
3 Mischa Lips ARV Ilion 11,63Q -0.1 m/s11,30
BM Wouter Olthof (BM) VTLS 11,68Q -0.1 m/s11,28
4 August van de Weijer AV Sprint 11,71q -1.7 m/s11,47
5 Tim van der Kooi AC TION 11,81q -0.1 m/s11,61
BM Melick Itangishaka (BM) Groningen 11,81 -3.0 m/s---
6 Floris de Boer AV Gouda 12,06q -1.7 m/s12,00
7 Eric van der Meer VTLS 12,16 -3.0 m/s11,50
BM Jan-Paul Hoekstra (BM) Groningen 12,18 -3.0 m/s11,22
8 Jelle ten Harkel TRTL 12,19 -0.1 m/s11,81
9 Gijs Wensink DAV Kronos 12,20 -1.7 m/s11,99
10 Hendrik Thelken VTLS 12,36 -3.0 m/s11,81
11 Robert de Jong AV Athlos 12,47 -1.7 m/s---
12 Marvin Arts ASTX 12,94 -0.1 m/s---
BM Ruben van Nieuwpoort (BM) AV Phoenix 12,94 -0.1 m/s---
13 Adam Abde...n ibrahim Groningen 13,00 -0.1 m/s---
14 Jelle Kok VTLS 13,22 -1.7 m/s---
15 Thom van Kemenade VTLS 13,40 -0.1 m/s---
BM Wing-Hin Wong (BM) ASTX 13,41 -3.0 m/s13,00
16 Bas Kasemir VTLS 15,06 -3.0 m/s---

Uitslagen 100 meter finale Senioren mannen

# Naam Res Qm
1 Milo Zech...allebroek Leiden 11,19 -2.5 m/s11,22
BM Brian Pot Heredia (BM) AV Jahn II 11,62 -2.5 m/s11,54
2 Ken Leunissen TRTL 11,63 -2.5 m/s11,59
3 Mischa Lips ARV Ilion 11,65 -2.5 m/s11,63
BM Wouter Olthof (BM) VTLS 11,72 -2.5 m/s11,68
4 August van de Weijer AV Sprint 11,74 -2.5 m/s11,71
5 Tim van der Kooi AC TION 11,76 -2.5 m/s11,81
6 Floris de Boer AV Gouda 12,03 -2.5 m/s12,06

Uitslagen 200 meter Senioren mannen

# Naam Res OBP
1 Arjan Roona VTLS 22,93Q -1.6 m/s22,49
2 Igor Rutka AV Zuidwal 23,22Q +0.0 m/s22,56
3 Eric van der Meer VTLS 23,41 -0.8 m/s23,42
4 Stefan Gelderman VTLS 23,68Q -0.8 m/s23,20
BM Brian Pot Heredia (BM) AV Jahn II 23,75q -1.6 m/s23,64
5 Stijn van Nierop TRTL 23,87q +0.0 m/s23,64
6 Tim van der Kooi AC TION 23,99 -1.6 m/s23,71
7 Hendrik Thelken VTLS 24,41 +0.0 m/s23,91
8 Daan de Grauw HAAS 24,45 -0.8 m/s24,50
9 Jasper Rou TUD 24,48Q -1.5 m/s23,43
10 Jelle Heijne ASTX 24,55 +0.0 m/s---
11 Gijs Wensink DAV Kronos 24,57 -1.6 m/s25,53
12 Jelle ten Harkel TRTL 24,58 -1.5 m/s24,06
13 Hugo van der Ploeg Clytoneus 24,80 -1.5 m/s24,68
14 Arnout Mak De Gemzen 24,97 +0.0 m/s25,02
15 Peter Peereboom AV Phoenix 25,15 -0.8 m/s24,60
16 Juan Oldehinkel Spurt `88 25,86 -1.5 m/s---
Ken Leunissen TRTL DNS 22,68
Jorn Van der Maat Clytoneus DNF ---

Uitslagen 200 meter finale Senioren mannen

# Naam Res Qm
1 Arjan Roona VTLS 22,63 +0.6 m/s22,93
2 Igor Rutka AV Zuidwal 22,88 +0.6 m/s23,22
BM Brian Pot Heredia (BM) AV Jahn II 22,99 +0.6 m/s23,75
3 Stefan Gelderman VTLS 23,52 +0.6 m/s23,68
4 Stijn van Nierop TRTL 23,59 +0.6 m/s23,87
5 Jasper Rou TUD 23,98 +0.6 m/s24,48

Uitslagen 400 meter Senioren mannen

# Naam ResOBP
1 Owen Westerhout AV Trias 50,82Q 49,40
2 Daniël Versteeg Clytoneus 51,14Q 50,71
3 Igor Rutka AV Zuidwal 51,46Q 48,60
4 Stefan Gelderman VTLS 51,57q 50,73
5 Guido de Bruijn CAV Energie 51,58Q 49,40
BM Yvar - Schoorlemmer (BM) MPM 51,60q 51,56
6 August van de Weijer AV Sprint 52,04 51,11
7 Eric van der Meer VTLS 52,65 52,91
8 Jorn Van der Maat Clytoneus 52,67 ---
9 Hugo van der Ploeg Clytoneus 52,94 53,30
BM Wouter Olthof (BM) VTLS 53,49 52,20
10 Stijn van Nierop TRTL 53,77 51,17
11 Tim van der Kooi AC TION 53,98 53,14
12 Robert de Jong AV Athlos 55,88 ---
BM Laurens va...ouwenhove (BM) VTLS 55,88 57,00
BM Alex Kuik (BM) Groningen 56,06 53,01
13 Harry van Ham ASTX 56,51 54,16
BM Bouwe van Leeuwen (BM) Groningen 56,65 56,69
14 Marvin Arts ASTX 57,55 ---
BM Ruben van Nieuwpoort (BM) AV Phoenix 59,64 ---
BM Wing-Hin Wong (BM) ASTX 1:03,32 1:05,00
Thimo Henraat AV Feniks DNS 55,31

Uitslagen 400 meter finale Senioren mannen

# Naam ResQm
1 Guido de Bruijn CAV Energie 49,54 51,58
2 Owen Westerhout AV Trias 49,81 50,82
3 Igor Rutka AV Zuidwal 50,25 51,46
4 Stefan Gelderman VTLS 51,84 51,57
BM Yvar - Schoorlemmer (BM) MPM 51,89 51,60
5 Daniël Versteeg Clytoneus 52,04 51,14

Uitslagen 800 meter Senioren mannen

# Naam ResOBP
1 Luuk Nusselder AV Argo 1:57,62 1:57,23
2 Jordi Bot ASTX 1:57,90 1:59,84
3 Tsjerk Dijksma Heerenveen 1:59,99 2:02,02
4 Raymond Brugmans CAV Energie 2:00,39 2:01,83
BM Mads Meijer (BM) de Sprinter 2:01,35 1:59,00
5 Thijs Veenstra VTLS 2:02,68 2:00,46
6 Hugo van der Ploeg Clytoneus 2:03,30 2:02,55
7 Marc Roes Clytoneus 2:04,23 1:58,93
BM Wouter Olthof (BM) VTLS 2:04,78 2:03,00
8 Pepijn Janssen GACH 2:04,90 2:04,00
9 Wouter van den Akker ATC `75 2:05,22 ---
10 Ruairidh ...Macdonald VTLS 2:05,70 2:03,00
BM Alex Kuik (BM) Groningen 2:05,71 2:05,12
11 Tonnie de Benis HAAS 2:05,85 2:04,00
12 Finn van Pijkeren Groningen 2:06,04 2:07,35
13 Peter Peereboom AV Phoenix 2:06,29 2:05,00
BM Laurens va...ouwenhove (BM) VTLS 2:06,88 2:02,83
14 Harry van Ham ASTX 2:08,93 2:04,00
15 Wim Schreurs ASTX 2:09,30 2:06,00
16 Martijn van Haren VTLS 2:16,77 2:04,21
17 Michiel Ruland ASTX 2:58,72 ---
Jaap Gerbe... Vellinga VTLS DNS 1:47,69

Uitslagen 110 meter horden Senioren mannen

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen 110 meter horden finale Senioren mannen

# Naam Res Qm
1 Robert Bervoets ASTX 16,45 -2.0 m/s---
2 Daan Jansen Clytoneus 16,77 -2.0 m/s---
3 Thierry Belt Altis 17,10 -2.0 m/s---
Sander Smits Eindhoven DNS ---

Uitslagen 400 meter horden Senioren mannen

# Naam ResOBP
1 Robert Bervoets ASTX 56,92 55,54
2 Luigi Rondas Maastricht 57,44 57,70
3 Thomas van...er Vooren TRTL 1:00,02 59,41
4 Thierry Belt Altis 1:04,10 59,12
5 Harry van Ham ASTX 1:05,68 ---
Tom Kleist Aquila DNS ---

Uitslagen 3000 meter steeplechase Senioren mannen

# Naam ResOBP
1 Mervin van der Horst Triathlon 9:25,26 9:35,76
2 Luc Beuckens AV NOP 10:15,51 10:11,58
3 Tom Kleist Aquila 10:39,39 10:18,00
4 Hindrik Jagersma VTLS 10:56,83 10:47,86
5 Nart Pistorius DAV Kronos 10:57,85 11:08,96
Twan Wildeboer DAV Kronos DNS ---
Wouter Dijkstra VTLS DNF 10:28,66
Martijn van Haren VTLS DNF 10:20,85

Uitslagen Zweedse Estafette Senioren mannen

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Tartletos - Msen 0 2:07,70 4
2 AV Clytoneus - Msen 0 2:07,97 3
3 Astrix en de sexy beesten - Msen 0 2:18,13 2
4 Kneuzen Ploeg - Msen 0 2:33,24 1

Uitslagen 4 x 800m Senioren mannen

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Kon veel minder - Msen 0 8:28,87 6
2 Tweede onbegeleide clientengroepsuitje TBS kliniek 't verwarde vogeltje 2019 - Msen 0 8:45,85 5
3 Astrix en de sexy beesten 2 - Msen 0 8:53,36 4
4 De pilsbazen van AV Clynoneus - Msen 0 9:06,73 3
5 Team kan veel minder - Msen 0 9:53,46 2
6 Vitalis Dames 2 - Msen 0 9:54,30 1

Uitslagen Discuswerpen Senioren mannen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Thomas Zaw Leiden 44,27 43,64 43,98 42,74 43,74 44,32 44,32 ---
2 Nick Godschalk AV Unitas 40,68 38,84 40,16 40,25 X 37,95 40,68 43,57
3 Owen Smidt AAC `61 36,84 35,75 39,03 32,84 39,07 37,68 39,07 ---
4 Jeffrey Stokkel Flevo Delta X 39,04 38,84 37,12 36,54 X 39,04 ---
5 Marnick Los DAV Kronos 32,36 36,61 37,23 36,29 X 37,42 37,42 36,24
6 Roy van Zijl DAV Kronos X 31,05 X X X 34,41 34,41 34,60
7 Alex Wildeboer VTLS 32,77 32,42 X 33,65 X 33,59 33,65 32,00
8 Jochem de Kruijff Clytoneus 25,07 26,04 X 24,25 26,97 26,32 26,97 24,85
Oscar Heijdra ASTX X X X X X X NM 30,66
Thijs Roskamp DAV Kronos X X X X X X NM 32,37
Matisse de Boer VTLS - DNS ---

Uitslagen Kogelstoten Senioren mannen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Jeffrey Stokkel Flevo Delta 12,39 11,69 12,74 X X 12,59 12,74 ---
2 Nick Godschalk AV Unitas 10,39 11,94 X 11,61 X 10,53 11,94 11,05
3 Oscar Heijdra ASTX 10,15 9,75 10,68 11,28 11,53 10,23 11,53 10,33
4 Thijs Roskamp DAV Kronos 9,93 10,41 10,01 10,36 11,36 X 11,36 10,77
5 Alex Wildeboer VTLS 9,70 10,52 X X 10,16 9,22 10,52 10,50
6 Alex Vaars DKEV 8,76 X 7,77 8,02 10,03 X 10,03 ---
7 Boris Bintanja AC TION 9,95 8,77 8,54 9,25 9,44 9,45 9,95 ---
8 Jochem de Kruijff Clytoneus 8,43 8,78 8,63 8,78 8,69 8,53 8,78 9,76
Ronald Hinrichs VTLS - DNS 7,00

Uitslagen Kogelslingeren Senioren mannen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Dennis Hemelaar AAC 60,58 60,05 X 57,22 X X 60,58 60,25
2 Luuk Vos Leiden X 59,00 57,69 59,41 59,42 58,40 59,42 ---
3 Ruben Smink AC TION 44,51 X X X X 42,06 44,51 48,35
4 Nick Godschalk AV Unitas X X X X X 33,51 33,51 41,07
5 Thijs Roskamp DAV Kronos 31,81 X 31,73 X X 32,62 32,62 29,04

Uitslagen Speerwerpen Senioren mannen

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Daniël va...der Stege Flevo Delta 56,71 X X X 57,30 58,08 58,08 60,45
2 Mees Prinsen AVA `70 51,26 50,91 50,36 47,69 53,19 53,47 53,47 56,24
3 Jeroen van Harmelen Avantri 44,42 49,60 52,70 48,68 51,00 52,06 52,70 52,31
4 Gertjan Bentert AVA `70 X 47,50 49,48 48,23 49,00 X 49,48 54,81
5 Roy van Zijl DAV Kronos 39,34 39,81 39,54 39,84 39,73 40,54 40,54 42,22
6 Sven Bootsma AV NOP 34,85 39,79 38,44 38,17 40,16 X 40,16 40,43
7 Marnick Los DAV Kronos 33,61 33,31 36,88 38,13 34,28 35,33 38,13 35,55
8 Oscar Heijdra ASTX 33,82 36,69 34,28 33,17 34,28 32,04 36,69 38,16
9 Rick Winters Flevo Delta 35,17 34,81 33,14 - - - 35,17 35,87
10 Jeroen De Wolf VTLS 31,66 34,86 X - - - 34,86 99,99
11 Alex Vaars DKEV 33,77 X 31,98 - - - 33,77 36,96
BM Bouwe van Leeuwen (BM) Groningen 31,93 33,35 33,00 - - - 33,35 36,15
12 Alex Wildeboer VTLS 26,20 32,37 X - - - 32,37 33,00

Uitslagen Hoogspringen Senioren mannen

# Naam ResOBP
BM Tobias Bakx (BM) AC TION 1,90 ---
1 Robert Bervoets ASTX 1,80 1,87
2 Thierry Belt Altis 1,80 1,85
3 Arnout Mak De Gemzen 1,75 1,85
4 Gijs Wensink DAV Kronos 1,60 1,55
Sander Smits Eindhoven DNS 2,00

Uitslagen Hink-stap-springen Senioren mannen

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Samuele Biasutti VTLS 12,65 13,00 13,50 13,12 13,01 13,12 13,50 +2.5 m/s---
2 Thierry Belt Altis 13,09 13,29 13,29 +1.5 m/s13,96
3 Daan de Grauw HAAS 12,48 12,44 12,31 - 12,06 - 12,48 +3.6 m/s12,86
4 Jeroen De Wolf VTLS X 9,60 10,54 10,52 10,92 10,91 10,92 +2.9 m/s99,99
Roy van Zijl DAV Kronos - DNS 14,38
Twan Wildeboer DAV Kronos - DNS ---

Uitslagen Polsstokhoogspringen Senioren mannen

# Naam 1.802.002.202.402.602.702.802.903.003.103.203.353.403.51ResOBP
1 Jasper Voesten AV NOP O - O O O XX- O XXX 3,40 3,30
2 Sven Smeman AV Impala O - O O O O XXX 3,10 3,10
3 Jelle Heijne ASTX O - XXX 3,00 ---
4 Twan Wildeboer DAV Kronos O XO O XO XXX 2,90 ---
5 Nart Pistorius DAV Kronos O - O O O XXX 2,60 ---
6 Gijs Wensink DAV Kronos O O XXX 2,00 2,00
Ronald Hinrichs VTLS DNS 2,00

Uitslagen Verspringen Senioren mannen

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Robert Bervoets ASTX 6,36 6,62 X 6,23 - - 6,62 +3.8 m/s---
2 Thierry Belt Altis 5,62 6,31 5,95 6,14 6,54 6,58 6,58 +3.6 m/s6,96
3 Floris de Boer AV Gouda 6,28 6,16 6,28 X 6,47 6,46 6,47 -0.8 m/s6,24
4 Hugo van den Berg AV NOP 5,96 6,47 X 6,32 6,27 X 6,47 +3.4 m/s6,97
5 Roy van Zijl DAV Kronos 6,28 6,28 X 6,18 6,09 6,43 6,43 +3.4 m/s6,46
6 Daan de Grauw HAAS 6,30 5,99 5,90 X 6,37 6,24 6,37 +3.4 m/s6,26
7 Gijs Wensink DAV Kronos 5,61 5,36 5,28 4,97 5,26 5,57 5,61 +2.3 m/s5,48
8 Michiel Ruland ASTX 3,54 3,24 3,30 3,80 3,32 4,13 4,13 +1.6 m/s---
Hendrik Thelken VTLS - - - - - - DNS 5,54