Atleten 'Jongens Junior D2'

Snr Naam Onderdelen Startgroep 60m60m_hf60m_f600m1000m60mH60mH_hf60mH_f4x50mKogelKogel_fHoogPolshoogVerVer_f
395 Aaron Ponne SAV Kogel
Kogel_f
JJD2 - Kog...e Groep 2JJD2 - Kogel Finale -------------
396 Aidan Zorgdrager GACH 600m
1000m
60mH
JJD2 - 600mJJD2 - 1000mJJD2 - 60mH ------------
397 Alec Jason Timmer AV Zuidwal 60m
Kogel
Ver
JJD2 - 60mJJD2 - Kog...e Groep 2JJD2 - Ver...e Groep 1 ------------
398 Angelo de Nooijer AV Sparta 60m
60m_f
60m_hf
4x50m
Ver
Ver_f
JJD2 - 60mJJD2 - 60m FinaleJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - Ver...e Groep 2JJD2 - Ver Finale ---------
399 Araya Wolfs AV Zeewolde 60m
60m_hf
Hoog
Ver
Ver_f
JJD2 - 60mJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - HoogJJD2 - Ver...e Groep 2JJD2 - Ver Finale ----------
400 Barend van de Donk PAC Kogel
Ver
Ver_f
JJD2 - Kog...e Groep 2JJD2 - Ver...e Groep 2JJD2 - Ver Finale ------------
401 Bart Blokdijk AV 1923 60mH
60mH_hf
Ver
JJD2 - 60mHJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - Ver...e Groep 2 ------------
402 Ben Roest GACH 60m
600m
60mH
60mH_hf
4x50m
Ver
JJD2 - 60mJJD2 - 600mJJD2 - 60mHJJD2 - 60m...ve Finale ---------
403 Beni Bank...i Mbuangi AV Sparta 60m
60mH
4x50m
Kogel
JJD2 - 60mJJD2 - 60mHJJD2 - Kog...e Groep 1 -----------
404 Benjamin Post Altis 60m
1000m
JJD2 - 60mJJD2 - 1000m -------------
405 Boaz van Lieshout Maastricht 600m
JJD2 - 600m --------------
406 Boyd Steur AV PEC 1910 1000m
JJD2 - 1000m --------------
407 Bryan Duff AV Sparta 60m
60m_f
60m_hf
60mH
60mH_f
60mH_hf
4x50m
Kogel
Kogel_f
JJD2 - 60mJJD2 - 60m FinaleJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - 60mHJJD2 - 60mH FinaleJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - Kog...e Groep 1JJD2 - Kogel Finale ------
408 Casper Couwenberg PH Hoog
Polshoog
JJD2 - HoogJJD en MJD... Polshoog -------------
409 Chris van der Walle Start `78 Kogel
Hoog
JJD2 - Kog...e Groep 1JJD1 en JJD2 - Hoog -------------
410 Coen Bloemberg Flevo Delta 60mH
60mH_hf
Ver
JJD2 - 60mHJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - Ver...e Groep 1 ------------
411 Colin Alewijnse AV Aalsmeer 1000m
Hoog
JJD2 - 1000mJJD2 - Hoog -------------
412 Daan van Dessel DJA 600m
1000m
JJD2 - 600mJJD2 - 1000m -------------
413 Daan Sikkema AV Lionitas 60m
60m_hf
60mH
60mH_hf
Hoog
JJD2 - 60mJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - 60mHJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - Hoog ----------
414 Daniel Lu...cheurleer Phanos 60m
60m_hf
600m
JJD2 - 60mJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - 600m ------------
415 Dave Damen Swift 60m
60m_hf
4x50m
Ver
JJD2 - 60mJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - Ver...e Groep 1 -----------
416 David Fontein HLLS 60mH
60mH_hf
Hoog
JJD2 - 60mHJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - Hoog ------------
417 Edwin Van...r Heijden DAK 4x50m
Kogel
JJD2 - Kog...e Groep 2 -------------
418 Elf Meerman AV Atos 60mH
JJD2 - 60mH --------------
419 Emil de Graaf Phanos 60m
60m_hf
600m
Ver
JJD2 - 60mJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - 600mJJD2 - Ver...e Groep 2 -----------
420 Enrico Cossuto Almere `81 1000m
JJD2 - 1000m --------------
421 Finn van de Klundert Scopias 60m
4x50m
Ver
JJD2 - 60mJJD2 - Ver...e Groep 2 ------------
422 Finn van Ek HLLS 1000m
JJD2 - 1000m --------------
423 Florian Vriezen GACH 600m
60mH
60mH_f
60mH_hf
4x50m
Polshoog
JJD2 - 600mJJD2 - 60mHJJD2 - 60mH FinaleJJD2 - 60m...ve FinaleJJD en MJD... Polshoog ---------
424 Floris van der Vijgh HLLS 60m
60m_f
60m_hf
600m
Ver
JJD2 - 60mJJD2 - 60m FinaleJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - 600m ----------
425 Friso Koedijk Phanos 60mH
60mH_hf
JJD2 - 60mHJJD2 - 60m...ve Finale -------------
426 Friso Bruins GACH 1000m
JJD2 - 1000m --------------
427 Gabriel Jongens AV Atos 60m
Kogel
JJD2 - 60mJJD2 - Kog...e Groep 2 -------------
428 Giel Sportel Altis 60m
4x50m
Ver
JJD2 - 60mJJD2 - Ver...e Groep 1 ------------
429 Giel van Veen PAC 1000m
60mH
Ver
JJD2 - 1000mJJD2 - 60mHJJD2 - Ver...e Groep 1 ------------
430 Gijs Bomer HLLS 1000m
Ver
JJD2 - 1000mJJD2 - Ver...e Groep 2 -------------
431 Ids Kok Phanos 60mH
Kogel
Kogel_f
JJD2 - 60mHJJD2 - Kog...e Groep 2JJD2 - Kogel Finale ------------
432 Ipe Verbrugge AV `56 600m
1000m
JJD2 - 600mJJD2 - 1000m -------------
433 Ivo Sjenitzer Pijnenburg 1000m
Hoog
JJD2 - 1000mJJD2 - Hoog -------------
434 Jan Elsinga Heerenveen 60m
600m
Ver
JJD2 - 60mJJD2 - 600mJJD2 - Ver...e Groep 2 ------------
435 Jarno van Daalen PAC Kogel
Kogel_f
Ver
JJD2 - Kog...e Groep 2JJD2 - Kogel FinaleJJD2 - Ver...e Groep 2 ------------
436 Jayden Zanders Scopias 1000m
4x50m
JJD2 - 1000m -------------
437 Jazz Huf Haag 60m
60m_hf
60mH
60mH_hf
Hoog
JJD2 - 60mJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - 60mHJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - Hoog ----------
438 Jesse Hoogendijk Altis 60m
4x50m
Kogel
Ver
JJD2 - 60mJJD2 - Kog...e Groep 1JJD2 - Ver...e Groep 1 -----------
439 Jessey Consten Ciko `66 600m
JJD2 - 600m --------------
440 Jessy van der Vegt PAC 60m
60m_hf
Kogel
Kogel_f
Ver
Ver_f
JJD2 - 60mJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - Kog...e Groep 1JJD2 - Kogel FinaleJJD2 - Ver...e Groep 1JJD2 - Ver Finale ---------
441 Jin van der Lee PAC Hoog
Ver
JJD2 - HoogJJD2 - Ver...e Groep 1 -------------
442 Jio Classen Scopias 1000m
4x50m
Kogel
JJD2 - 1000mJJD2 - Kog...e Groep 1 ------------
443 Jippe van ...ogenbroek GACH 1000m
JJD2 - 1000m --------------
444 Joachim Kooij DVTR 60m
1000m
60mH
JJD2 - 60mJJD2 - 1000mJJD2 - 60mH ------------
445 Job Schaafsma VAV 60m
60m_hf
Ver
JJD2 - 60mJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - Ver...e Groep 2 ------------
446 Jonas Vos DAK 60m
60mH
4x50m
Ver
JJD2 - 60mJJD2 - 60mHJJD2 - Ver...e Groep 2 -----------
447 Jonathan van Lien AV Zeewolde 60mH
Kogel
Kogel_f
JJD2 - 60mHJJD2 - Kog...e Groep 1JJD2 - Kogel Finale ------------
448 Joost Leverink MPM 60m
60mH
60mH_hf
Ver
JJD2 - 60mJJD2 - 60mHJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - Ver...e Groep 1 -----------
449 Jop Hoftijzer AVA `70 600m
4x50m
JJD2 - 600m -------------
450 Jozuah Revierre PAC 60m
60m_f
60m_hf
Ver
Ver_f
JJD2 - 60mJJD2 - 60m FinaleJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - Ver...e Groep 1JJD2 - Ver Finale ----------
451 Julian Keun Groningen 600m
JJD2 - 600m --------------
452 Julian Nijssen Spado 60m
60mH
Hoog
JJD2 - 60mJJD2 - 60mHJJD1 en JJD2 - Hoog ------------
453 Julian Wilting AC TION 60mH
60mH_hf
Hoog
Ver
JJD2 - 60mHJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - Ver...e Groep 1 -----------
454 Julien Jansen AV PEC 1910 1000m
JJD2 - 1000m --------------
455 Julius Prop AV34 60m
60m_hf
600m
JJD2 - 60mJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - 600m ------------
456 Kai Muijsers AV34 60m
600m
Hoog
JJD2 - 60mJJD2 - 600mJJD2 - Hoog ------------
457 Kick van Vliet HAC 600m
60mH
4x50m
JJD2 - 600mJJD2 - 60mH ------------
458 Kiran Sch...nderwoerd Pijnenburg 60m
Ver
JJD2 - 60mJJD2 - Ver...e Groep 2 -------------
459 Koen Steenblok AV `56 1000m
Ver
JJD2 - 1000mJJD2 - Ver...e Groep 2 -------------
460 Koen de Winter DVTR 600m
1000m
JJD2 - 600mJJD2 - 1000m -------------
461 Leander van den Berg AAC `61 1000m
JJD2 - 1000m --------------
462 Leon Wiedemeijer MPM Kogel
JJD2 - Kog...e Groep 2 --------------
463 Levi de Bruijn PAC 600m
60mH
60mH_f
60mH_hf
Polshoog
JJD2 - 600mJJD2 - 60mHJJD2 - 60mH FinaleJJD2 - 60m...ve FinaleJJD en MJD... Polshoog ----------
464 Lucas Koeling GVAC 1000m
Hoog
JJD2 - 1000mJJD2 - Hoog -------------
465 Luce Wijma GACH 60mH
60mH_hf
4x50m
Ver
JJD2 - 60mHJJD2 - 60m...ve Finale -----------
466 Lukas Smit AV PEC 1910 1000m
JJD2 - 1000m --------------
467 Luuk Verhoeven HAC 60m
60m_hf
600m
4x50m
Ver
JJD2 - 60mJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - 600mJJD2 - Ver...e Groep 2 ----------
468 Luuk van Cappelle Olympus `70 60m
600m
Kogel
Kogel_f
JJD2 - 60mJJD2 - 600mJJD2 - Kog...e Groep 1 -----------
469 Luuk Pelkmans AV Sprint 60mH
60mH_f
60mH_hf
Hoog
Ver
Ver_f
JJD2 - 60mHJJD2 - 60mH FinaleJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - HoogJJD2 - Ver...e Groep 1JJD2 - Ver Finale ---------
470 Maikel Potkamp De Gemzen 600m
JJD2 - 600m --------------
471 Matthias Treurniet AV Fortuna 600m
1000m
JJD2 - 600mJJD2 - 1000m -------------
472 Matthijs de Jong PAC 600m
JJD2 - 600m --------------
473 Melchior de Laat PH 60m
Ver
JJD2 - 60mJJD2 - Ver...e Groep 1 -------------
474 Merijn van Eerden AVA `70 1000m
JJD2 - 1000m --------------
475 Michiel Gulickx Gloria 60m
Ver
JJD2 - 60mJJD2 - Ver...e Groep 1 -------------
476 Mick van Schaffelaar AV 1923 60m
Hoog
JJD2 - 60mJJD2 - Hoog -------------
477 Mika Naber AV34 60m
60mH
60mH_hf
Ver
JJD2 - 60mJJD2 - 60mHJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - Ver...e Groep 1 -----------
478 Mike Berends AAC `61 60m
60m_f
60m_hf
Kogel
Kogel_f
JJD2 - 60mJJD2 - 60m FinaleJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - Kog...e Groep 2JJD2 - Kogel Finale ----------
479 Milan Kal Olympus `70 60m
600m
1000m
4x50m
JJD2 - 60mJJD2 - 600mJJD2 - 1000m -----------
480 Neo Thijssen HLLS Kogel
Kogel_f
JJD2 - Kog...e Groep 2JJD2 - Kogel Finale -------------
481 Niels Hulsman Altis 1000m
JJD2 - 1000m --------------
482 Orlando Louwers AVGM 60m
60m_f
60m_hf
Hoog
JJD2 - 60mJJD2 - 60m FinaleJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - Hoog -----------
483 Philip Walraven Altis 60mH
60mH_hf
4x50m
Ver
JJD2 - 60mHJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - Ver...e Groep 1 -----------
484 Quinten Geleynse AV Lionitas 600m
Kogel
Ver
JJD2 - 600mJJD2 - Kog...e Groep 1JJD2 - Ver...e Groep 1 ------------
485 Ramses ten Houten HAC 600m
4x50m
JJD2 - 600m -------------
486 Rens Gosselink AC TION 60mH
60mH_f
60mH_hf
Polshoog
JJD2 - 60mHJJD2 - 60mH FinaleJJD2 - 60m...ve FinaleJJD en MJD... Polshoog -----------
487 Rick Schipper PAC 60m
60m_hf
Kogel
JJD2 - 60mJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - Kog...e Groep 1 ------------
488 Rick Scherrenburg Pijnenburg 60m
60m_hf
Hoog
Ver
JJD2 - 60mJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - HoogJJD2 - Ver...e Groep 2 -----------
489 Rik Janissen VRT 1000m
JJD2 - 1000m --------------
490 Robbe Noordanus GACH 60m
600m
4x50m
Ver
JJD2 - 60mJJD2 - 600mJJD2 - Ver...e Groep 2 -----------
491 Robbie Smulders PH 60m
Kogel
Kogel_f
JJD2 - 60mJJD2 - Kog...e Groep 1JJD2 - Kogel Finale ------------
492 Rogier Groeneweg Altis 60mH
60mH_hf
4x50m
Kogel
Ver
Ver_f
JJD2 - 60mHJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - Kog...e Groep 1JJD2 - Ver...e Groep 1JJD2 - Ver Finale ---------
493 Rowan Tiemes Flevo Delta 60mH
Kogel
Kogel_f
Ver
JJD2 - 60mHJJD2 - Kog...e Groep 1JJD2 - Kogel Finale -----------
494 Ruben Jansen AVA `70 1000m
4x50m
JJD2 - 1000m -------------
495 Ruben Schussler Climax 1000m
JJD2 - 1000m --------------
496 Ryan Heeren AV Spiridon 60mH
60mH_hf
Kogel
Kogel_f
Ver
Ver_f
JJD2 - 60mHJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - Kog...e Groep 1JJD2 - Kogel FinaleJJD2 - Ver...e Groep 1JJD2 - Ver Finale ---------
497 Sam de Wild HLLS 1000m
JJD2 - 1000m --------------
498 Samuel Dobbelstein PH 600m
1000m
JJD2 - 1000m -------------
499 Senne Gisius GACH 60mH
60mH_f
60mH_hf
4x50m
Hoog
Ver
Ver_f
JJD2 - 60mHJJD2 - 60mH FinaleJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - Ver...e Groep 1JJD2 - Ver Finale --------
500 Sep de Jong AV34 600m
60mH
60mH_f
60mH_hf
JJD2 - 600mJJD2 - 60mHJJD2 - 60mH FinaleJJD2 - 60m...ve Finale -----------
501 Sepp Knippels DAK 60m
4x50m
Kogel
Ver
JJD2 - 60mJJD2 - Kog...e Groep 2JJD2 - Ver...e Groep 1 -----------
502 Seppe Swinkels Scopias 60m
4x50m
Hoog
JJD2 - 60mJJD2 - Hoog ------------
503 Stan Buurman HAC 1000m
4x50m
Hoog
Ver
JJD2 - 1000mJJD2 - HoogJJD2 - Ver...e Groep 1 -----------
504 Stef Grotenhuis AVA `70 4x50m
--------------
505 Sven Siebelt AC TION 60m
60m_hf
60mH
60mH_hf
Ver
JJD2 - 60mJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - 60mHJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - Ver...e Groep 1 ----------
506 Sven Meinen AVA `70 1000m
4x50m
JJD2 - 1000m -------------
507 Sven van Gelderen AV Lycurgus 60m
60m_hf
Ver
Ver_f
JJD2 - 60mJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - Ver...e Groep 2JJD2 - Ver Finale -----------
508 Teun Ermens HAC 60m
4x50m
JJD2 - 60m -------------
509 Thijs ter Maat AV PEC 1910 1000m
JJD2 - 1000m --------------
510 Thomas Aerdts Scopias 1000m
60mH
60mH_f
60mH_hf
4x50m
JJD2 - 1000mJJD2 - 60mHJJD2 - 60mH FinaleJJD2 - 60m...ve Finale ----------
511 Tibbe Teeuwen GACH 60m
60m_f
60m_hf
4x50m
Kogel
Kogel_f
Ver
Ver_f
JJD2 - 60mJJD2 - 60m FinaleJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - Kog...e Groep 1JJD2 - Kogel FinaleJJD2 - Ver...e Groep 2JJD2 - Ver Finale -------
512 Tijs Hollander GACH 1000m
JJD2 - 1000m --------------
513 Tim van Tilburg AV Gouda 60m
60m_hf
1000m
Ver
Ver_f
JJD2 - 60mJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - 1000mJJD2 - Ver...e Groep 1JJD2 - Ver Finale ----------
514 Timo Koenen AV Lycurgus 1000m
JJD2 - 1000m --------------
515 Timo Straathof AV Atverni 1000m
JJD2 - 1000m --------------
516 Toon van den Hende GACH 60m
600m
4x50m
JJD2 - 60mJJD2 - 600m ------------
517 Tyrone Lak AV Lycurgus Kogel
JJD2 - Kog...e Groep 1 --------------
518 Valenciano Roffel AAC `61 60m
60m_f
60m_hf
600m
JJD2 - 60mJJD2 - 60m FinaleJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - 600m -----------
519 Vasco Mosselman SAV 600m
1000m
JJD2 - 600mJJD2 - 1000m -------------
520 Wesley Monster Voorne 60m
60m_hf
Ver
JJD2 - 60mJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - Ver...e Groep 1 ------------
521 Willem Hammink Phanos 60mH
60mH_hf
Kogel
Ver
JJD2 - 60mHJJD2 - 60m...ve FinaleJJD2 - Kog...e Groep 2JJD2 - Ver...e Groep 2 -----------
522 Xavier van Zutven PH 1000m
Hoog
Ver
JJD2 - 1000mJJD1 en JJD2 - HoogJJD2 - Ver...e Groep 2 ------------
524 Yaasir Albojaddaine Flevo Delta 1000m
JJD2 - 1000m --------------

Verenigingen 'Jongens Junior D2'

VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
AAC `61 AC61 3
AC TION TION 3
Almere `81 AM81 1
Altis ALTS 6
Atletiek Maastricht MSTR 1
AV 1923 AV23 2
AV Aalsmeer ALSM 1
AV Atos ATOS 2
AV Atverni ATVN 1
AV Daventria 1906 DVTR 2
AV De Gemzen GMZN 1
AV Flevo Delta FLDT 3
AV Fortuna FRTN 1
AV Generaal Michaelis AVGM 1
AV Gouda GOUD 1
AV Heerenveen HRVN 1
AV Lionitas LNTS 2
AV Lycurgus LYCG 3
AV Olympus `70 OL70 2
AV PEC 1910 PEC 4
AV Pijnenburg PNBG 3
AV Sparta SPRT 3
AV Spiridon SPRD 1
AV Sprint SPRN 1
AV Start `78 ST78 1
AV Zeewolde ZWLD 2
AV Zuidwal ZDWL 1
AV `34 Apeldoorn AV34 4
AV `56 AV56 2
AVA `70 AV70 5
Ciko `66 CIKO 1
Climax CLMX 1
DAK DAK 3
DJA DJA 1
GAC Hilversum GACH 11
Gloria Atletiek GLRA 1
Groningen Atletiek GRNG 1
GVAC GVAC 1
Haag Atletiek HAAG 1
HAC HAC 5
Hellas Utrecht HLLS 6
Marathon Pim Mulier MPM 2
PAC PAC 9
Phanos PHNS 5
Prins Hendrik PH 5
SAV SAV 2
Scopias Atletiek SCPS 5
Spado SPDO 1
Swift Atletiek SWFT 1
VAV VAV 1
Venloop Running Team VRT 1
Voorne Atletiek VRNE 1

Uitslagen 60 meter Jongens Junior D2

# Naam ResOBP
1 Bryan Duff AV Sparta 7,88Q 7,98
2 Angelo de Nooijer AV Sparta 7,89Q 8,09
3 Jozuah Revierre PAC 7,96Q 8,08
4 Orlando Louwers AVGM 8,22Q 8,48
5 Daan Sikkema AV Lionitas 8,40Q 8,44
6 Mike Berends AAC `61 8,43Q 8,54
7 Floris van der Vijgh HLLS 8,49Q 8,80
8 Tibbe Teeuwen GACH 8,54Q 8,50
9 Valenciano Roffel AAC `61 8,56Q 8,48
10 Araya Wolfs AV Zeewolde 8,58Q 9,00
11 Job Schaafsma VAV 8,68Q 9,45
12 Julius Prop AV34 8,71Q 8,93
13 Sven van Gelderen AV Lycurgus 8,73Q 8,74
14 Rick Schipper PAC 8,75Q 8,83
15 Dave Damen Swift 8,80Q 8,78
16 Daniel Lu...cheurleer Phanos 8,80Q 9,01
17 Wesley Monster Voorne 8,86Q 8,47
18 Tim van Tilburg AV Gouda 8,94Q 9,03
19 Luuk Verhoeven HAC 8,94q 9,52
20 Sven Siebelt AC TION 8,95q 9,11
21 Emil de Graaf Phanos 8,96q 9,30
22 Jazz Huf Haag 8,97q 11,12
23 Jessy van der Vegt PAC 8,98q 9,19
24 Rick Scherrenburg Pijnenburg 8,99q 11,61
25 Joachim Kooij DVTR 9,07 12,14
26 Jesse Hoogendijk Altis 9,09 11,77
27 Kiran Sch...nderwoerd Pijnenburg 9,12 12,42
28 Robbe Noordanus GACH 9,15 9,22
29 Jan Elsinga Heerenveen 9,18 9,20
30 Milan Kal Olympus `70 9,18 9,31
31 Teun Ermens HAC 9,26 12,29
32 Joost Leverink MPM 9,28 9,30
33 Ben Roest GACH 9,30 9,38
34 Michiel Gulickx Gloria 9,30 12,39
35 Benjamin Post Altis 9,32 9,36
36 Giel Sportel Altis 9,33 9,11
37 Jonas Vos DAK 9,36 12,15
38 Toon van den Hende GACH 9,39 9,86
39 Kai Muijsers AV34 9,40 12,51
40 Robbie Smulders PH 9,41 9,23
41 Alec Jason Timmer AV Zuidwal 9,41 9,39
42 Julian Nijssen Spado 9,43 9,42
43 Mika Naber AV34 9,43 9,22
44 Luuk van Cappelle Olympus `70 9,45 9,48
45 Mick van Schaffelaar AV 1923 9,47 9,51
46 Melchior de Laat PH 10,05 10,20
47 Sepp Knippels DAK 10,14 13,80

Uitslagen 60 meter halve finale Jongens Junior D2

# Naam ResQm
1 Jozuah Revierre PAC 7,98Q 7,96
2 Angelo de Nooijer AV Sparta 8,00Q 7,89
3 Bryan Duff AV Sparta 8,16Q 7,88
4 Orlando Louwers AVGM 8,37Q 8,22
5 Mike Berends AAC `61 8,44Q 8,43
6 Tibbe Teeuwen GACH 8,44q 8,54
7 Valenciano Roffel AAC `61 8,46q 8,56
8 Floris van der Vijgh HLLS 8,59Q 8,49
9 Araya Wolfs AV Zeewolde 8,64 8,58
10 Daan Sikkema AV Lionitas 8,65 8,40
11 Wesley Monster Voorne 8,68 8,86
12 Rick Schipper PAC 8,74 8,75
13 Daniel Lu...cheurleer Phanos 8,84 8,80
14 Dave Damen Swift 8,85 8,80
15 Job Schaafsma VAV 8,86 8,68
16 Julius Prop AV34 8,87 8,71
17 Sven van Gelderen AV Lycurgus 8,93 8,73
18 Sven Siebelt AC TION 9,02 8,95
19 Rick Scherrenburg Pijnenburg 9,04 8,99
20 Emil de Graaf Phanos 9,06 8,96
21 Jessy van der Vegt PAC 9,07 8,98
22 Tim van Tilburg AV Gouda 9,21 8,94
23 Luuk Verhoeven HAC 9,24 8,94
Jazz Huf Haag DNS 8,97

Uitslagen 600 meter Jongens Junior D2

# Naam ResOBP
1 Levi de Bruijn PAC 1:38,97 1:41,60
2 Vasco Mosselman SAV 1:41,35 1:45,40
3 Daan van Dessel DJA 1:42,11 1:44,58
4 Maikel Potkamp De Gemzen 1:43,13 1:44,61
5 Sep de Jong AV34 1:43,38 1:47,25
6 Floris van der Vijgh HLLS 1:45,55 1:51,56
7 Matthias Treurniet AV Fortuna 1:45,89 1:09,38
8 Julius Prop AV34 1:46,52 1:51,35
9 Ipe Verbrugge AV `56 1:48,49 1:53,17
10 Julian Keun Groningen 1:48,54 1:51,56
11 Valenciano Roffel AAC `61 1:49,36 1:55,38
12 Jop Hoftijzer AVA `70 1:49,46 1:52,92
13 Kai Muijsers AV34 1:51,76 1:59,39
14 Ramses ten Houten HAC 1:52,06 2:01,74
15 Daniel Lu...cheurleer Phanos 1:54,63 3:39,34
16 Emil de Graaf Phanos 1:56,83 3:32,15
17 Koen de Winter DVTR 1:56,92 3:30,58
18 Matthijs de Jong PAC 1:56,93 3:21,04
19 Jan Elsinga Heerenveen 1:57,20 2:07,75
20 Ben Roest GACH 1:57,51 3:32,13
21 Milan Kal Olympus `70 1:57,85 3:26,21
22 Toon van den Hende GACH 2:00,74 3:54,14
23 Luuk Verhoeven HAC 2:01,66 2:08,13
24 Kick van Vliet HAC 2:02,07 1:57,84
25 Robbe Noordanus GACH 2:02,36 2:11,15
26 Jessey Consten Ciko `66 2:02,50 2:07,13
27 Aidan Zorgdrager GACH 2:02,72 2:06,60
28 Luuk van Cappelle Olympus `70 2:04,09 3:48,66
29 Boaz van Lieshout Maastricht 2:05,68 6:00,00
Quinten Geleynse AV Lionitas DNS 3:49,92

Uitslagen 1000 meter Jongens Junior D2

# Naam ResOBP
1 Sam de Wild HLLS 3:02,55 3:10,20
2 Vasco Mosselman SAV 3:02,74 3:05,68
3 Enrico Cossuto Almere `81 3:02,81 2:58,84
4 Daan van Dessel DJA 3:03,45 3:03,21
5 Yaasir Albojaddaine Flevo Delta 3:05,96 3:13,00
6 Matthias Treurniet AV Fortuna 3:09,31 3:13,11
7 Sven Meinen AVA `70 3:10,27 3:15,70
8 Julien Jansen AV PEC 1910 3:12,08 3:08,90
9 Jayden Zanders Scopias 3:14,29 3:23,00
10 Benjamin Post Altis 3:15,91 3:13,19
11 Tijs Hollander GACH 3:16,14 3:15,98
12 Lucas Koeling GVAC 3:16,38 3:19,23
13 Niels Hulsman Altis 3:17,12 3:22,92
14 Giel van Veen PAC 3:18,65 3:23,57
15 Rik Janissen VRT 3:18,66 3:18,22
16 Finn van Ek HLLS 3:19,29 3:17,87
17 Friso Bruins GACH 3:19,66 3:21,56
18 Samuel Dobbelstein PH 3:20,19 3:23,13
19 Colin Alewijnse AV Aalsmeer 3:20,24 3:23,49
20 Ipe Verbrugge AV `56 3:20,41 3:15,35
21 Leander van den Berg AAC `61 3:20,53 3:22,00
22 Gijs Bomer HLLS 3:21,78 3:19,35
23 Timo Koenen AV Lycurgus 3:23,62 3:29,50
24 Koen Steenblok AV `56 3:25,43 3:23,01
25 Joachim Kooij DVTR 3:26,74 3:20,36
26 Jippe van ...ogenbroek GACH 3:27,66 3:24,31
27 Thijs ter Maat AV PEC 1910 3:28,00 3:33,84
28 Ruben Schussler Climax 3:30,06 3:23,62
29 Boyd Steur AV PEC 1910 3:30,69 3:23,14
30 Thomas Aerdts Scopias 3:32,06 3:16,67
31 Merijn van Eerden AVA `70 3:32,51 3:31,99
32 Milan Kal Olympus `70 3:32,84 3:26,21
33 Koen de Winter DVTR 3:33,87 3:30,58
34 Jio Classen Scopias 3:37,95 3:37,00
35 Ruben Jansen AVA `70 3:38,85 3:32,06
36 Lukas Smit AV PEC 1910 3:39,07 3:32,40
37 Aidan Zorgdrager GACH 3:43,17 3:37,44
38 Xavier van Zutven PH 3:48,25 3:44,19
39 Stan Buurman HAC 3:53,90 3:46,60

Uitslagen 60 meter horden Jongens Junior D2

# Naam ResOBP
1 Levi de Bruijn PAC 9,46Q 9,61
2 Bryan Duff AV Sparta 9,53Q 9,37
3 Luuk Pelkmans AV Sprint 9,63Q 9,58
4 Sep de Jong AV34 9,96Q 9,98
5 Senne Gisius GACH 9,98Q 10,01
6 Florian Vriezen GACH 10,02Q 9,45
7 Thomas Aerdts Scopias 10,26Q 10,89
8 Ryan Heeren AV Spiridon 10,30Q 10,85
9 Daan Sikkema AV Lionitas 10,40Q 10,65
10 Jazz Huf Haag 10,45Q 10,99
11 Julian Wilting AC TION 10,47Q 9,87
12 Philip Walraven Altis 10,48Q 11,57
13 Rens Gosselink AC TION 10,55Q 10,60
14 David Fontein HLLS 10,60Q 10,43
15 Rogier Groeneweg Altis 10,67Q 11,43
16 Luce Wijma GACH 10,82Q 10,85
17 Willem Hammink Phanos 10,97Q 10,73
18 Sven Siebelt AC TION 11,09Q 12,56
19 Friso Koedijk Phanos 11,11Q 11,61
20 Mika Naber AV34 11,16q 11,45
21 Ben Roest GACH 11,18Q 11,59
22 Coen Bloemberg Flevo Delta 11,18q 14,67
23 Joost Leverink MPM 11,19q 16,00
24 Bart Blokdijk AV 1923 11,20q 14,93
25 Jonathan van Lien AV Zeewolde 11,32 15,56
26 Joachim Kooij DVTR 11,43 15,46
27 Elf Meerman AV Atos 11,59 11,82
28 Ids Kok Phanos 11,68 11,91
29 Rowan Tiemes Flevo Delta 12,12 16,52
30 Jonas Vos DAK 12,27 16,40
31 Julian Nijssen Spado 12,35 12,78
32 Kick van Vliet HAC 12,36 17,37
33 Giel van Veen PAC 12,61 12,04
34 Aidan Zorgdrager GACH 13,02 12,97

Uitslagen 60 meter horden halve finale Jongens Junior D2

# Naam ResQm
1 Bryan Duff AV Sparta 9,24Q 9,53
2 Florian Vriezen GACH 9,44Q 10,02
3 Luuk Pelkmans AV Sprint 9,57Q 9,63
4 Levi de Bruijn PAC 9,59Q 9,46
5 Senne Gisius GACH 9,87Q 9,98
6 Rens Gosselink AC TION 9,96q 10,55
7 Sep de Jong AV34 9,98Q 9,96
8 Thomas Aerdts Scopias 10,31q 10,26
9 Julian Wilting AC TION 10,35 10,47
10 Ryan Heeren AV Spiridon 10,42 10,30
11 David Fontein HLLS 10,50 10,60
12 Daan Sikkema AV Lionitas 10,51 10,40
13 Jazz Huf Haag 10,61 10,45
14 Sven Siebelt AC TION 10,71 11,09
15 Rogier Groeneweg Altis 10,80 10,67
16 Luce Wijma GACH 10,81 10,82
17 Philip Walraven Altis 10,84 10,48
18 Bart Blokdijk AV 1923 10,85 11,20
19 Willem Hammink Phanos 10,97 10,97
20 Mika Naber AV34 11,21 11,16
21 Coen Bloemberg Flevo Delta 11,30 11,18
22 Friso Koedijk Phanos 11,32 11,11
23 Joost Leverink MPM 11,56 11,19
24 Ben Roest GACH 11,84 11,18

Uitslagen 60 meter horden finale Jongens Junior D2

# Naam ResQm
1 Bryan Duff AV Sparta 9,34 9,24
2 Levi de Bruijn PAC 9,46 9,59
3 Florian Vriezen GACH 9,51 9,44
4 Luuk Pelkmans AV Sprint 9,63 9,57
5 Sep de Jong AV34 9,73 9,98
6 Rens Gosselink AC TION 9,91 9,96
7 Senne Gisius GACH 9,93 9,87
8 Thomas Aerdts Scopias 10,66 10,31

Uitslagen 4 x 50m Jongens Junior D2

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Gooische Tijgers GAC Hilversum - JJD2 4 27,56 9
2 Altis D2 Altis - JJD2 4 28,60 8
3 Scopias speed Scopias Atletiek - JJD2 4 28,63 7
4 GAC JJD - 2 GAC Hilversum - JJD2 4 29,31 6
5 Speedrunners AVA `70 - JJD2 4 29,97 5
6 Olympus '70 jongens D AV Olympus `70 - JJD2 4 30,18 4
7 SuperSwift Swift Atletiek - JJD2 4 30,43 3
8 Dak Heren DAK - JJD2 4 31,48 2
9 Team 2 HAC D2 Jongens HAC - JJD2 4 DQ 0

Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram Jongens Junior D2

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Bryan Duff AV Sparta 10,64 10,64Q 10,84
1 Jarno van Daalen PAC 10,64 10,64Q 10,83
3 Tibbe Teeuwen GACH 9,52 9,41 10,48 10,48Q 9,80
4 Aaron Ponne SAV 10,25 10,25Q 10,34
5 Neo Thijssen HLLS 9,66 9,73 9,54 9,73q 8,60
6 Rowan Tiemes Flevo Delta 7,15 8,62 7,33 8,62q 8,87
7 Ryan Heeren AV Spiridon 8,53 8,41 8,46 8,53q 9,42
8 Mike Berends AAC `61 8,04 7,28 8,49 8,49q 8,12
9 Luuk van Cappelle Olympus `70 7,66 7,67 8,22 8,22q 8,25
10 Jessy van der Vegt PAC 8,15 X 7,93 8,15q 7,91
11 Robbie Smulders PH 7,42 8,14 7,34 8,14q 8,88
12 Ids Kok Phanos 7,70 7,89 8,10 8,10q 8,00
13 Jonathan van Lien AV Zeewolde 7,43 7,88 8,09 8,09qR 6,96
14 Tyrone Lak AV Lycurgus 7,81 7,35 8,03 8,03 8,76
15 Leon Wiedemeijer MPM 7,46 7,65 8,01 8,01 7,51
16 Barend van de Donk PAC 7,84 X 6,76 7,84 8,40
17 Willem Hammink Phanos 7,70 6,98 7,62 7,70 7,60
18 Quinten Geleynse AV Lionitas 7,67 7,25 7,18 7,67 7,08
19 Chris van der Walle Start `78 7,60 7,35 7,53 7,60 8,05
20 Rick Schipper PAC 6,70 6,64 7,58 7,58 9,22
21 Rogier Groeneweg Altis 6,62 7,53 7,55 7,55 8,80
22 Alec Jason Timmer AV Zuidwal 5,92 4,53 7,14 7,14 7,43
23 Jesse Hoogendijk Altis 6,95 6,97 6,46 6,97 7,10
24 Edwin Van...r Heijden DAK 6,14 6,58 6,93 6,93 6,72
25 Jio Classen Scopias 6,09 5,88 6,73 6,73 6,16
26 Sepp Knippels DAK 5,56 X 5,78 5,78 6,00

Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram finale Jongens Junior D2

# Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
1 Aaron Ponne SAV 12,16 10,54 9,56 10,88 11,15 9,86 12,16 10,25
2 Bryan Duff AV Sparta 10,67 11,17 X 9,91 10,66 10,56 11,17 10,64
3 Jarno van Daalen PAC 9,54 10,93 9,80 11,04 X 10,64 11,04 10,64
4 Tibbe Teeuwen GACH X 9,83 X X 9,24 9,55 9,83 10,48
5 Neo Thijssen HLLS 9,77 9,67 9,78 7,88 8,79 9,23 9,78 9,73
6 Ryan Heeren AV Spiridon 8,99 8,62 8,79 8,49 8,35 8,84 8,99 8,53
7 Rowan Tiemes Flevo Delta 8,08 8,97 8,83 8,38 X 8,85 8,97 8,62
8 Jessy van der Vegt PAC 8,30 8,62 8,88 8,23 X 8,35 8,88 8,15
9 Mike Berends AAC `61 7,67 8,75 8,46 8,75 8,49
10 Robbie Smulders PH 7,96 8,18 8,20 8,20 8,14
11 Jonathan van Lien AV Zeewolde 8,19 7,96 7,64 8,19 8,09
12 Ids Kok Phanos 7,71 7,79 7,68 7,79 8,10

Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior D2

# Naam 1.251.301.351.401.451.501.551.601.65ResOBP
1 Luuk Pelkmans AV Sprint O O O O XO XXX 1,60 1,60
2 Orlando Louwers AVGM O XO XO O O XXX 1,55 1,50
3 Jin van der Lee PAC O O O O XXX 1,50 1,50
4 Jazz Huf Haag O O O XO O XXX 1,50 1,45
5 David Fontein HLLS O O XO O XXX 1,45 1,50
6 Daan Sikkema AV Lionitas O O O XO XXX 1,45 1,50
7 Casper Couwenberg PH O O XO O XXX 1,40 1,35
8 Lucas Koeling GVAC O XXO XO O XXX 1,40 1,41
9 Ivo Sjenitzer Pijnenburg O O O XXO - quit 1,40 1,35
10 Rick Scherrenburg Pijnenburg O O O XXX 1,35 1,35
10 Araya Wolfs AV Zeewolde O O O XXX 1,35 1,45
10 Seppe Swinkels Scopias O O O XXX 1,35 1,55
13 Julian Nijssen Spado O XO O XXX 1,35 1,30
14 Colin Alewijnse AV Aalsmeer O O XXX 1,30 1,30
15 Mick van Schaffelaar AV 1923 O XXX 1,25 1,30
15 Stan Buurman HAC O XXX 1,25 1,30
17 Chris van der Walle Start `78 XO XXX 1,25 1,25
Xavier van Zutven PH XXX NM 1,25
Kai Muijsers AV34 XXX NM 1,30

Uitslagen Polsstokhoogspringen Jongens Junior D2

# Naam 1.701.801.902.002.102.202.302.402.502.852.953.053.153.25ResOBP
1 Florian Vriezen GACH O O O O XXO XXX 3,15 3,10
2 Rens Gosselink AC TION O - XO XO O XXX 2,30 2,00
3 Levi de Bruijn PAC O - O O O XXX 2,10 2,00
4 Casper Couwenberg PH O XO XO XXX 1,90 1,80

Uitslagen Verspringen Jongens Junior D2

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Jozuah Revierre PAC 5,24 - - 5,24Q 4,78
2 Angelo de Nooijer AV Sparta 4,98 - - 4,98Q 5,06
3 Luuk Pelkmans AV Sprint 4,77 X 4,84 4,84Q 4,76
4 Senne Gisius GACH 4,48 4,74 4,66 4,74q 4,90
5 Araya Wolfs AV Zeewolde X 4,50 4,74 4,74q 4,16
6 Sven van Gelderen AV Lycurgus 4,52 4,19 4,45 4,52q 4,59
7 Jessy van der Vegt PAC 4,49 4,50 4,33 4,50q 4,12
8 Ryan Heeren AV Spiridon 4,46 4,26 4,36 4,46q 4,70
9 Tibbe Teeuwen GACH X 4,41 4,44 4,44q 4,65
10 Rogier Groeneweg Altis 4,34 4,00 4,43 4,43q 4,44
11 Tim van Tilburg AV Gouda 4,38 4,11 4,21 4,38q 4,51
12 Barend van de Donk PAC 4,05 4,14 4,36 4,36q 4,42
13 Bart Blokdijk AV 1923 4,36 4,06 4,00 4,36 4,33
14 Philip Walraven Altis 4,22 4,32 4,11 4,32 3,78
15 Quinten Geleynse AV Lionitas 4,09 4,28 X 4,28 4,14
16 Jin van der Lee PAC 4,21 4,08 3,84 4,21 4,28
17 Dave Damen Swift 4,01 4,17 4,20 4,20 4,14
18 Wesley Monster Voorne 3,96 2,76 4,15 4,15 4,38
19 Gijs Bomer HLLS 4,13 4,13 4,06 4,13 4,39
19 Job Schaafsma VAV 4,13 4,13 4,06 4,13 3,99
21 Rick Scherrenburg Pijnenburg 4,13 4,13 4,00 4,13 4,13
22 Sven Siebelt AC TION 4,04 4,08 X 4,08 4,19
23 Mika Naber AV34 X 4,08 4,02 4,08 4,38
24 Jan Elsinga Heerenveen 3,99 4,07 4,03 4,07 4,11
25 Koen Steenblok AV `56 4,05 X 3,91 4,05 4,20
26 Giel van Veen PAC 3,61 3,68 4,05 4,05 3,91
27 Luuk Verhoeven HAC 3,94 3,67 3,79 3,94 4,10
28 Emil de Graaf Phanos 3,91 3,69 3,76 3,91 4,04
29 Coen Bloemberg Flevo Delta 3,90 3,88 3,90 3,90 4,08
30 Giel Sportel Altis X X 3,86 3,86 4,02
31 Kiran Sch...nderwoerd Pijnenburg 3,84 3,55 3,80 3,84 3,81
32 Alec Jason Timmer AV Zuidwal 3,77 3,83 3,82 3,83 3,99
33 Michiel Gulickx Gloria 3,81 3,76 3,68 3,81 3,95
34 Jonas Vos DAK 3,54 3,79 3,38 3,79 3,85
35 Julian Wilting AC TION X 3,78 X 3,78 4,45
36 Joost Leverink MPM 3,51 3,77 X 3,77 4,20
37 Willem Hammink Phanos X 3,04 3,67 3,67 4,18
38 Robbe Noordanus GACH 3,49 X 3,61 3,61 4,03
39 Stan Buurman HAC 3,40 3,43 3,12 3,43 3,53
Xavier van Zutven PH X X X NM 3,99

Uitslagen Verspringen finale Jongens Junior D2

# Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
1 Jozuah Revierre PAC 5,09 4,71 X 5,05 5,05 4,72 5,09 5,24
2 Angelo de Nooijer AV Sparta 4,88 4,09 X 4,96 4,74 5,06 5,06 4,98
3 Luuk Pelkmans AV Sprint X 4,78 4,65 X X 4,53 4,78 4,84
4 Senne Gisius GACH 4,77 - 4,65 4,30 4,55 4,67 4,77 4,74
5 Araya Wolfs AV Zeewolde 4,64 X 4,69 4,32 4,66 4,63 4,69 4,74
6 Tibbe Teeuwen GACH 4,67 4,42 4,66 4,68 4,65 X 4,68 4,44
7 Barend van de Donk PAC 4,52 X 3,92 3,75 3,71 4,02 4,52 4,36
8 Ryan Heeren AV Spiridon 4,33 4,50 4,33 2,88 4,09 4,30 4,50 4,46
9 Jessy van der Vegt PAC 4,31 4,43 4,34 4,43 4,50
10 Sven van Gelderen AV Lycurgus 4,41 4,41 X 4,41 4,52
11 Tim van Tilburg AV Gouda 4,40 4,28 X 4,40 4,38
Rogier Groeneweg Altis X X X NM 4,43