Atleten 'Jongens Junior D1'

Snr Naam Onderdelen Startgroep 60m60m_hf60m_f600m1000m60mH60mH_hf60mH_f4x50mKogelKogel_fHoogPolshoogVerVer_f
269 Abel Molenaar Leiden 1000m
Hoog
JJD1 - 1000mJJD1 - Hoog -------------
270 Aidan de Bok HLLS 60m
Ver
JJD1 - 60mJJD1 - Ver...e Groep 1 -------------
271 Aiden Schenk PAC 600m
60mH
60mH_hf
Ver
JJD1 - 600mJJD1 - 60mHJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - Ver...e Groep 1 -----------
272 Aiden Dictus DJA 1000m
Kogel
Ver
JJD1 - 1000mJJD1 - Kog...e Groep 2JJD1 - Ver...e Groep 2 ------------
273 Bas Verheijen AV Weert 60m
60m_hf
600m
Kogel
Ver
JJD1 - 60mJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - 600mJJD1 - Kog...e Groep 2JJD1 - Ver...e Groep 1 ----------
274 Beer Timmer HLLS 60mH
Hoog
Ver
JJD1 - HoogJJD1 - Ver...e Groep 2 ------------
275 Beerd Kouwenhoven PAC 600m
60mH
Hoog
JJD1 - 600mJJD1 - 60mHJJD1 en JJD2 - Hoog ------------
276 Bjarne Maas Spado 60m
1000m
60mH
60mH_hf
JJD1 - 60mJJD1 - 1000mJJD1 - 60mHJJD1 - 60m...ve Finale -----------
277 Boris van Zwam GACH 60m
60mH
Hoog
Ver
JJD1 - 60mJJD1 en JJD2 - HoogJJD1 - Ver...e Groep 2 -----------
278 Bram van Dongen DJA 60m
600m
1000m
JJD1 - 60mJJD1 - 600mJJD1 - 1000m ------------
279 Briek Weerkamp Haag 60m
Hoog
Ver
JJD1 - 60mJJD1 en JJD2 - HoogJJD1 - Ver...e Groep 2 ------------
280 Cavo van Mastrigt AAV SISU 60m
1000m
Hoog
JJD1 - 60mJJD1 - 1000mJJD1 - Hoog ------------
281 Constantijn Klomp AV Sparta 1000m
JJD1 - 1000m --------------
282 Daan Wijnand KAV Holland 60m
Hoog
Ver
JJD1 - 60mJJD1 - HoogJJD1 - Ver...e Groep 2 ------------
283 Daniël Westerweel GACH 60mH
Hoog
Ver
JJD1 - 60mHJJD1 en JJD2 - HoogJJD1 - Ver...e Groep 1 ------------
284 Dario Ehrismann AV Spiridon 600m
1000m
JJD1 - 1000m -------------
285 Davey Ouwehand Leiden 60m
60m_hf
1000m
4x50m
Ver
JJD1 - 60mJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - 1000mJJD1 - Ver...e Groep 2 ----------
286 Dominique ...ou Bouene AV Sparta 60m
60m_hf
4x50m
Hoog
Ver
JJD1 - 60mJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 en JJD2 - HoogJJD1 - Ver...e Groep 2 ----------
287 Dries-Peder Janse Spado 1000m
Hoog
Ver
JJD1 - 1000mJJD1 en JJD2 - Hoog ------------
288 Emir Bektesevic Eindhoven 60m
60m_hf
Ver
JJD1 - 60mJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - Ver...e Groep 1 ------------
289 Ferenc Visee Olympus `70 1000m
Kogel
Ver
JJD1 - 1000mJJD1 - Kog...e Groep 2 ------------
290 Fergus Tabor HAC 60m
60m_f
60m_hf
1000m
4x50m
Hoog
JJD1 - 60mJJD1 - 60m FinaleJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - 1000mJJD1 - Hoog ---------
291 Finn Dijk AV34 60m
60mH
4x50m
Ver
JJD1 - 60mJJD1 - 60mHJJD1 - Ver...e Groep 1 -----------
292 Floris Roeleveld Haag 60m
Hoog
Ver
JJD1 - 60mJJD1 - Hoog ------------
293 Gideon Blankespoor Flevo Delta 60m
60m_hf
1000m
JJD1 - 60mJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - 1000m ------------
294 Guus Boorsma Altis 60m
60m_hf
1000m
4x50m
JJD1 - 60mJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - 1000m -----------
295 Guus Hanekamp Haag 60m
Kogel
Ver
JJD1 - 60mJJD1 - Kog...e Groep 2 ------------
296 Hugo Visser Isala `96 60m
Ver
JJD1 - 60mJJD1 - Ver...e Groep 1 -------------
297 Ilya Nauta Heerenveen 60m
1000m
60mH
JJD1 - 60mJJD1 - 1000mJJD1 - 60mH ------------
298 Ivan Nillesen NEAV 60m
600m
60mH
JJD1 - 60mJJD1 - 600mJJD1 - 60mH ------------
299 Ivar Schiltmans PAC 60mH
60mH_hf
Polshoog
JJD1 - 60mHJJD1 - 60m...ve FinaleJJD en MJD... Polshoog ------------
300 Ivar van Doorn AV Oss `78 60mH
60mH_hf
Hoog
JJD1 - 60mHJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - Hoog ------------
301 Jake Janssen HAC 60m
600m
4x50m
JJD1 - 60mJJD1 - 600m ------------
302 Jari Verhagen AV34 60m
60mH
JJD1 - 60mJJD1 - 60mH -------------
303 Jaro van der Lugt AV Sparta 1000m
JJD1 - 1000m --------------
304 Jeffrey de Kok HLLM 60m
60m_f
60m_hf
600m
1000m
JJD1 - 60mJJD1 - 60m FinaleJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - 600mJJD1 - 1000m ----------
305 Jelle Rol NEAV 1000m
JJD1 - 1000m --------------
306 Jelle van ...r Heijden Altis 60m
60m_hf
1000m
4x50m
JJD1 - 60mJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - 1000m -----------
307 Jente van Geest Altis 1000m
4x50m
Ver
JJD1 - 1000mJJD1 - Ver...e Groep 2 ------------
308 Jeremiah Puroja DNMC 60m
Kogel
Kogel_f
Ver
JJD1 - 60mJJD1 - Kog...e Groep 2JJD1 - Kogel FinaleJJD1 - Ver...e Groep 2 -----------
309 Jesper Hurkmans Fortius 60m
600m
JJD1 - 60mJJD1 - 600m -------------
310 Jessy Struijs SAV Kogel
Kogel_f
JJD1 - Kog...e Groep 2JJD1 - Kogel Finale -------------
311 Jim Putter DJA 60mH
60mH_f
60mH_hf
Kogel
Kogel_f
Ver
Ver_f
JJD1 - 60mHJJD1 - 60mH FinaleJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - Kog...e Groep 1JJD1 - Kogel FinaleJJD1 - Ver...e Groep 1JJD1 - Ver...en Finale --------
312 Jiri Heppener HRRR 600m
1000m
60mH
Ver
JJD1 - 600mJJD1 - 1000m -----------
313 Joachim van Tol Haag 60m
Kogel
Hoog
JJD1 - 60mJJD1 - Kog...e Groep 1 ------------
314 Joep den Dulk Leiden 600m
4x50m
JJD1 - 600m -------------
315 Jonathan v... der Maal AV34 600m
1000m
4x50m
JJD1 - 600mJJD1 - 1000m ------------
316 Joris Hennen HAC 60m
60mH
60mH_hf
4x50m
JJD1 - 60mJJD1 - 60mHJJD1 - 60m...ve Finale -----------
317 Josse Kampen Isala `96 60m
600m
JJD1 - 60mJJD1 - 600m -------------
318 Jules Trommelen Maastricht 1000m
JJD1 - 1000m --------------
319 Juriaan Visser PH 60m
1000m
Kogel
JJD1 - 60mJJD1 - 1000mJJD1 - Kog...e Groep 2 ------------
320 Justin Alewijnse AV Aalsmeer 1000m
JJD1 - 1000m --------------
321 Kenan Türegün Olympus `70 60m
60m_hf
60mH
60mH_hf
4x50m
Ver
JJD1 - 60mJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - 60mHJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - Ver...e Groep 1 ---------
322 Kian Sanches AV Hera 60mH
60mH_hf
Kogel
Kogel_f
JJD1 - 60mHJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - Kog...e Groep 2JJD1 - Kogel Finale -----------
323 Koen Vilain Haag 60m
Kogel
Hoog
JJD1 - 60mJJD1 - Kog...e Groep 2JJD1 en JJD2 - Hoog ------------
324 Koray Yandi Almere `81 600m
1000m
JJD1 - 600mJJD1 - 1000m -------------
325 Lars Zuijderduijn Rijnsoever 60m
600m
JJD1 - 60mJJD1 - 600m -------------
326 Liam Jongejan Phanos 60m
600m
60mH
60mH_f
60mH_hf
Ver
JJD1 - 60mJJD1 - 600mJJD1 - 60mHJJD1 - 60mH FinaleJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - Ver...e Groep 1 ---------
327 Luc Bouwens PH 600m
1000m
60mH
JJD1 - 600mJJD1 - 1000mJJD1 - 60mH ------------
328 Luca Ton DNMC 60m
60m_hf
Hoog
Ver
JJD1 - 60mJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 en JJD2 - HoogJJD1 - Ver...e Groep 1 -----------
329 Luca de Kok AV `40 60m
Hoog
JJD1 - 60mJJD1 - Hoog -------------
330 Lucas Couwenberg PH 1000m
JJD1 - 1000m --------------
331 Luuk Groenewegen AV Oss `78 60m
1000m
JJD1 - 60mJJD1 - 1000m -------------
332 Luuk Schoonman AV Gouda 600m
60mH
Ver
JJD1 - 600mJJD1 - 60mH ------------
333 Manne Baan Leiden 60m
60m_f
60m_hf
60mH
60mH_f
60mH_hf
4x50m
Ver
Ver_f
JJD1 - 60mJJD1 - 60m FinaleJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - 60mHJJD1 - 60mH FinaleJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - Ver...e Groep 1JJD1 - Ver...en Finale ------
334 Marco van Gelder PH 1000m
60mH
60mH_hf
JJD1 - 1000mJJD1 - 60mHJJD1 - 60m...ve Finale ------------
335 Marijn Walstra GACH 60m
600m
60mH
60mH_hf
JJD1 - 60mJJD1 - 600mJJD1 - 60mHJJD1 - 60m...ve Finale -----------
336 Marne van der Kooi AV Impala 60m
60m_hf
Kogel
Hoog
Ver
Ver_f
JJD1 - 60mJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - Kog...e Groep 2JJD1 - Ver...e Groep 2JJD1 - Ver...en Finale ---------
337 Mart Bijker Heerenveen 60m
1000m
JJD1 - 60mJJD1 - 1000m -------------
338 Max Kroon Heerenveen 60m
1000m
Ver
JJD1 - 60mJJD1 - 1000mJJD1 - Ver...e Groep 1 ------------
339 Maxim van Dorp Fortius 60m
60mH
60mH_hf
Kogel
JJD1 - 60mJJD1 - 60mHJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - Kog...e Groep 2 -----------
340 Menno van Riesen Flevo Delta 60m
Kogel
Hoog
JJD1 - 60mJJD1 - Kog...e Groep 1JJD1 en JJD2 - Hoog ------------
341 Merijn Sol Flevo Delta 1000m
JJD1 - 1000m --------------
342 Merlijn Piepenbroek ARV Ilion Kogel
Kogel_f
Hoog
Ver
Ver_f
JJD1 - Kog...e Groep 1JJD1 - Kogel FinaleJJD1 - HoogJJD1 - Ver...e Groep 2JJD1 - Ver...en Finale ----------
343 Mick van Veen Olympus `70 60m
60m_f
60m_hf
600m
4x50m
Ver
JJD1 - 60mJJD1 - 60m FinaleJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - 600mJJD1 - Ver...e Groep 2 ---------
344 Miguel Babeliowsky Phanos 60m
60m_f
60m_hf
Hoog
Ver
JJD1 - 60mJJD1 - 60m FinaleJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - HoogJJD1 - Ver...e Groep 2 ----------
345 Mika Lammersen DVTR 60m
JJD1 - 60m --------------
346 Miran van den Ameele AV Atos 60m
60mH
Ver
JJD1 - 60mJJD1 - 60mHJJD1 - Ver...e Groep 1 ------------
347 Morris van...andbergen Spado 600m
1000m
Kogel
Hoog
JJD1 - 600mJJD1 - 1000mJJD1 en JJD2 - Hoog -----------
348 Mostafa Al-Bayati NEAV 60m
60m_f
60m_hf
Ver
Ver_f
JJD1 - 60mJJD1 - 60m FinaleJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - Ver...e Groep 2JJD1 - Ver...en Finale ----------
349 Nathan le Comte HLLS Kogel
Hoog
Ver
JJD1 - Kog...e Groep 1JJD1 en JJD2 - HoogJJD1 - Ver...e Groep 2 ------------
350 Nick Jellema AV Lionitas 1000m
Kogel
Hoog
JJD1 - 1000mJJD1 - Kog...e Groep 1JJD1 en JJD2 - Hoog ------------
351 Nicky Broos DJA 60m
60m_hf
60mH
60mH_f
60mH_hf
Ver
Ver_f
JJD1 - 60mJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - 60mHJJD1 - 60mH FinaleJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - Ver...e Groep 1JJD1 - Ver...en Finale --------
352 Niels Bitter GACH 600m
60mH
60mH_hf
4x50m
Kogel
Kogel_f
JJD1 - 600mJJD1 - 60mHJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - Kog...e Groep 1JJD1 - Kogel Finale ---------
353 Nils van Leipsig Swift 1000m
4x50m
JJD1 - 1000m -------------
354 Nils Eerhart Olympus `70 60m
4x50m
Kogel
Kogel_f
JJD1 - 60mJJD1 - Kog...e Groep 2JJD1 - Kogel Finale -----------
355 Noa Pet AAV `36 600m
1000m
60mH
60mH_hf
JJD1 - 600mJJD1 - 1000mJJD1 - 60mHJJD1 - 60m...ve Finale -----------
356 Noud Janssen Scopias 60m
Kogel
Ver
JJD1 - 60mJJD1 - Kog...e Groep 2 ------------
357 Patrick Hees AV 1923 Kogel
Kogel_f
Hoog
JJD1 - Kog...e Groep 1JJD1 - Kogel FinaleJJD1 en JJD2 - Hoog ------------
358 Quentin Bos PAC 60m
Hoog
Ver
Ver_f
JJD1 - 60mJJD1 en JJD2 - HoogJJD1 - Ver...e Groep 1JJD1 - Ver...en Finale -----------
359 Quinten de Vos PAC 600m
1000m
60mH
60mH_f
60mH_hf
Hoog
Ver
Ver_f
JJD1 - 600mJJD1 - 60mHJJD1 - 60mH FinaleJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - Ver...e Groep 1JJD1 - Ver...en Finale -------
360 Quinten Jongkind Spado 60m
Ver
JJD1 - 60mJJD1 - Ver...e Groep 1 -------------
361 Quirijn Pastoor AV Zeewolde 600m
1000m
JJD1 - 600mJJD1 - 1000m -------------
362 Raf Vaessen Swift 4x50m
Hoog
Ver
JJD1 en JJD2 - HoogJJD1 - Ver...e Groep 1 ------------
363 Ravi ter Hennepe AV Gouda Hoog
Ver
JJD1 en JJD2 - Hoog -------------
364 Rens Schuurmans AV Oss `78 60m
Kogel
Ver
JJD1 - 60mJJD1 - Kog...e Groep 1 ------------
365 Richard de Kort Leiden 60m
60m_hf
60mH
60mH_f
60mH_hf
4x50m
Ver
JJD1 - 60mJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - 60mHJJD1 - 60mH FinaleJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - Ver...e Groep 1 --------
366 Rimme Biewenga PAC 1000m
60mH
Kogel
JJD1 - 1000mJJD1 - 60mHJJD1 - Kog...e Groep 2 ------------
367 Rowan Witteveen AV34 60m
1000m
4x50m
Hoog
JJD1 - 60mJJD1 - 1000mJJD1 - Hoog -----------
368 Ruben Eefting HAC `63 1000m
JJD1 - 1000m --------------
369 Sam van Keulen Nijmegen 600m
1000m
JJD1 - 600mJJD1 - 1000m -------------
370 Sander de Haan HRRR 60m
60mH
60mH_hf
Ver
Ver_f
JJD1 - 60mJJD1 - 60mHJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - Ver...e Groep 1JJD1 - Ver...en Finale ----------
371 Sennen Has AV Hera 60m
60mH
Ver
JJD1 - 60mJJD1 - 60mH ------------
372 Sepp Mooren HLLM 60m
600m
Hoog
JJD1 - 60mJJD1 - 600mJJD1 - Hoog ------------
373 Sepp Schulte Castricum 1000m
Kogel
Kogel_f
Hoog
JJD1 - 1000mJJD1 - Kog...e Groep 1JJD1 - Kogel FinaleJJD1 - Hoog -----------
374 Sieb Stiemer AV Oss `78 60mH
Kogel
Kogel_f
Ver
JJD1 - 60mHJJD1 - Kog...e Groep 2JJD1 - Kogel FinaleJJD1 - Ver...e Groep 1 -----------
375 Stan van Gestel DAK 1000m
4x50m
JJD1 - 1000m -------------
376 Stan van der Horst AV Athlos Hoog
JJD1 en JJD2 - Hoog --------------
377 Stan Könings AV Unitas 60m
60m_hf
Ver
Ver_f
JJD1 - 60mJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - Ver...e Groep 2JJD1 - Ver...en Finale -----------
378 Stan Hovens VRT 1000m
JJD1 - 1000m --------------
379 Steven Waasdorp Startbaan 60mH
60mH_hf
Kogel
Hoog
JJD1 - 60mHJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - Kog...e Groep 1JJD1 en JJD2 - Hoog -----------
380 Sven Kosters MPM 60m
60m_f
60m_hf
600m
JJD1 - 60mJJD1 - 60m FinaleJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - 600m -----------
381 Teun Merckx Almere `81 60m
60m_hf
600m
Ver
Ver_f
JJD1 - 60mJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - 600mJJD1 - Ver...e Groep 2JJD1 - Ver...en Finale ----------
382 Thijs Bongers Swift 4x50m
Kogel
JJD1 - Kog...e Groep 1 -------------
383 Thijs Kempe Altis 1000m
4x50m
JJD1 - 1000m -------------
384 Thom Koggel AV Statina 60m
60m_hf
1000m
JJD1 - 60mJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - 1000m ------------
385 Ties Oosting AV Trias 60mH
60mH_f
60mH_hf
Kogel
Kogel_f
Hoog
JJD1 - 60mHJJD1 - 60mH FinaleJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - Kog...e Groep 1JJD1 - Kogel FinaleJJD1 - Hoog ---------
386 Ties Velthuis AV34 4x50m
Kogel
Hoog
Ver
JJD1 - Kog...e Groep 1JJD1 - HoogJJD1 - Ver...e Groep 1 -----------
387 Tim Posth...a de Boer AV Hylas 60mH
60mH_f
60mH_hf
Ver
Ver_f
JJD1 - 60mHJJD1 - 60mH FinaleJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - Ver...e Groep 1JJD1 - Ver...en Finale ----------
388 Tim Houwers AVA `70 1000m
JJD1 - 1000m --------------
389 Toon Hulman DVTR 60m
60mH
60mH_hf
Hoog
JJD1 - 60mJJD1 - 60mHJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 en JJD2 - Hoog -----------
390 Tristan Demmers PAC 1000m
60mH
60mH_hf
Ver
JJD1 - 1000mJJD1 - 60mHJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - Ver...e Groep 1 -----------
391 Yannick De Jong SCSP 60m
60m_f
60m_hf
60mH
Hoog
JJD1 - 60mJJD1 - 60m FinaleJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - Hoog ----------
392 Youri Schneider AV Lycurgus 60m
60m_hf
Kogel
Kogel_f
Ver
JJD1 - 60mJJD1 - 60m...ve FinaleJJD1 - Kog...e Groep 2JJD1 - Kogel FinaleJJD1 - Ver...e Groep 2 ----------
393 Yvo van den IJssel De Liemers 1000m
JJD1 - 1000m --------------
394 Zafir Ali AV Atos 60mH
Kogel
Ver
JJD1 - 60mHJJD1 - Kog...e Groep 1JJD1 - Ver...e Groep 2 ------------

Verenigingen 'Jongens Junior D1'

VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
AAV SISU SISU 1
AAV `36 AV36 1
Almere `81 AM81 2
Altis ALTS 4
ARV Ilion ILIO 1
Atletiek Maastricht MSTR 1
AV 1923 AV23 1
AV Aalsmeer ALSM 1
AV Athlos ATLS 1
AV Atos ATOS 2
AV Castricum CSTR 1
AV Daventria 1906 DVTR 2
AV De Liemers LMRS 1
AV Flevo Delta FLDT 3
AV Gouda GOUD 2
AV Haarlemmermeer HLLM 2
AV Heerenveen HRVN 3
AV Hera HERA 2
AV Horror Sneek HRRR 2
AV Hylas HYLS 1
AV Impala IMPL 1
AV Lionitas LNTS 1
AV Lycurgus LYCG 1
AV NEA-Volharding NEAV 3
AV Olympus `70 OL70 4
AV Oss `78 OS78 4
AV Rijnsoever RYNS 1
AV Scheldesport SCSP 1
AV Sparta SPRT 3
AV Spiridon SPRD 1
AV Startbaan STBN 1
AV Statina STTN 1
AV Trias TRAS 1
AV Unitas UNTS 1
AV Weert WRT 1
AV Zeewolde ZWLD 1
AV `34 Apeldoorn AV34 5
AV `40 AV40 1
AVA `70 AV70 1
DAK DAK 1
DJA DJA 4
Dynamica ADSV DNMC 2
Eindhoven Atletiek EHAT 1
Fortius FORT 2
GAC Hilversum GACH 4
Haag Atletiek HAAG 5
HAC HAC 3
HAC `63 HC63 1
Hellas Utrecht HLLS 3
Isala `96 ISLA 2
KAV Holland KAVH 1
Leiden Atletiek LATL 5
Marathon Pim Mulier MPM 1
Nijmegen Atletiek NYMG 1
PAC PAC 7
Phanos PHNS 2
Prins Hendrik PH 4
SAV SAV 1
Scopias Atletiek SCPS 1
Spado SPDO 4
Swift Atletiek SWFT 3
Venloop Running Team VRT 1

Uitslagen 60 meter Jongens Junior D1

# Naam ResOBP
1 Jeffrey de Kok HLLM 8,16Q 8,24
2 Fergus Tabor HAC 8,50Q 8,90
3 Yannick De Jong SCSP 8,57Q 8,82
4 Manne Baan Leiden 8,62Q 8,47
5 Sven Kosters MPM 8,65Q 8,70
6 Mostafa Al-Bayati NEAV 8,77Q 8,82
7 Mick van Veen Olympus `70 8,78Q 8,84
8 Miguel Babeliowsky Phanos 8,78Q 8,78
9 Nicky Broos DJA 8,80Q 9,00
10 Marne van der Kooi AV Impala 8,87Q 8,90
11 Davey Ouwehand Leiden 8,88Q 9,09
12 Luca Ton DNMC 8,89Q 9,02
13 Guus Boorsma Altis 8,93Q 9,09
14 Teun Merckx Almere `81 8,99Q 9,20
15 Stan Könings AV Unitas 9,04Q 9,12
16 Dominique ...ou Bouene AV Sparta 9,05Q 9,33
17 Kenan Türegün Olympus `70 9,09Q 9,11
18 Bas Verheijen AV Weert 9,12Q 9,06
19 Jelle van ...r Heijden Altis 9,12Q 9,01
20 Emir Bektesevic Eindhoven 9,13q 9,20
21 Richard de Kort Leiden 9,16q 9,20
22 Thom Koggel AV Statina 9,16Q 9,27
23 Youri Schneider AV Lycurgus 9,19q 9,22
24 Jari Verhagen AV34 9,20 9,50
25 Gideon Blankespoor Flevo Delta 9,21Q 9,00
26 Sepp Mooren HLLM 9,22 9,20
26 Boris van Zwam GACH 9,22 9,52
28 Aidan de Bok HLLS 9,24 9,07
29 Daan Wijnand KAV Holland 9,25 9,12
30 Quentin Bos PAC 9,25 9,46
31 Bram van Dongen DJA 9,26 9,51
32 Lars Zuijderduijn Rijnsoever 9,29 9,38
33 Marijn Walstra GACH 9,30 9,34
34 Luca de Kok AV `40 9,32 9,20
35 Hugo Visser Isala `96 9,35 9,85
36 Sander de Haan HRRR 9,37 9,49
37 Maxim van Dorp Fortius 9,38 9,59
38 Nils Eerhart Olympus `70 9,46 9,68
39 Miran van den Ameele AV Atos 9,47 9,26
40 Jeremiah Puroja DNMC 9,48 9,11
41 Cavo van Mastrigt AAV SISU 9,48 9,20
42 Josse Kampen Isala `96 9,49 9,82
43 Max Kroon Heerenveen 9,49 9,52
44 Bjarne Maas Spado 9,50 9,38
45 Juriaan Visser PH 9,52 9,44
46 Mart Bijker Heerenveen 9,53 9,44
47 Briek Weerkamp Haag 9,54 9,35
48 Rowan Witteveen AV34 9,58 9,72
49 Finn Dijk AV34 9,59 9,66
50 Quinten Jongkind Spado 9,63 9,64
51 Joachim van Tol Haag 9,77 9,85
52 Toon Hulman DVTR 9,80 9,30
53 Noud Janssen Scopias 9,83 9,20
54 Mika Lammersen DVTR 9,86 9,16
55 Floris Roeleveld Haag 9,87 9,78
56 Jake Janssen HAC 9,87 10,00

Uitslagen 60 meter halve finale Jongens Junior D1

# Naam ResQm
1 Jeffrey de Kok HLLM 8,25Q 8,16
2 Fergus Tabor HAC 8,49Q 8,50
3 Manne Baan Leiden 8,51Q 8,62
4 Sven Kosters MPM 8,54Q 8,65
5 Mick van Veen Olympus `70 8,58q 8,78
6 Yannick De Jong SCSP 8,59Q 8,57
7 Mostafa Al-Bayati NEAV 8,65Q 8,77
8 Miguel Babeliowsky Phanos 8,71q 8,78
9 Davey Ouwehand Leiden 8,89 8,88
10 Luca Ton DNMC 8,97 8,89
11 Stan Könings AV Unitas 9,01 9,04
12 Marne van der Kooi AV Impala 9,04 8,87
13 Jelle van ...r Heijden Altis 9,07 9,12
14 Guus Boorsma Altis 9,08 8,93
15 Teun Merckx Almere `81 9,09 8,99
16 Emir Bektesevic Eindhoven 9,11 9,13
17 Thom Koggel AV Statina 9,13 9,16
18 Richard de Kort Leiden 9,17 9,16
19 Nicky Broos DJA 9,17 8,80
20 Dominique ...ou Bouene AV Sparta 9,20 9,05
21 Kenan Türegün Olympus `70 9,23 9,09
22 Youri Schneider AV Lycurgus 9,28 9,19
23 Bas Verheijen AV Weert 9,54 9,12
Gideon Blankespoor Flevo Delta DNS 9,21

Uitslagen 600 meter Jongens Junior D1

# Naam ResOBP
1 Jeffrey de Kok HLLM 1:40,43 1:38,73
2 Quinten de Vos PAC 1:45,95 1:46,68
3 Liam Jongejan Phanos 1:48,15 1:51,47
4 Teun Merckx Almere `81 1:49,29 3:20,28
5 Joep den Dulk Leiden 1:54,41 1:54,59
6 Aiden Schenk PAC 1:55,87 3:32,98
7 Noa Pet AAV `36 1:56,03 3:25,00
8 Sam van Keulen Nijmegen 1:56,59 3:18,90
9 Sven Kosters MPM 1:56,68 1:59,86
10 Quirijn Pastoor AV Zeewolde 1:57,79 1:59,00
11 Koray Yandi Almere `81 1:57,80 3:31,75
12 Jiri Heppener HRRR 1:58,06 1:56,03
13 Lars Zuijderduijn Rijnsoever 1:58,21 1:59,16
14 Bram van Dongen DJA 1:58,79 2:02,28
15 Niels Bitter GACH 1:59,34 3:37,37
16 Mick van Veen Olympus `70 1:59,45 3:31,07
17 Josse Kampen Isala `96 2:00,79 2:00,55
18 Marijn Walstra GACH 2:01,91 3:44,46
19 Luuk Schoonman AV Gouda 2:03,24 3:52,62
20 Bas Verheijen AV Weert 2:04,97 2:11,77
21 Sepp Mooren HLLM 2:06,49 1:55,11
22 Morris van...andbergen Spado 2:08,00 3:44,80
23 Luc Bouwens PH 2:09,99 6:00,00
24 Beerd Kouwenhoven PAC 2:11,78 4:09,16
25 Jake Janssen HAC 2:12,24 2:02,50
26 Jesper Hurkmans Fortius 2:12,54 2:10,63
27 Jonathan v... der Maal AV34 2:14,34 2:13,13
28 Ivan Nillesen NEAV 2:27,61 2:31,52

Uitslagen 1000 meter Jongens Junior D1

# Naam ResOBP
1 Jeffrey de Kok HLLM 3:10,48 3:02,29
2 Ruben Eefting HAC `63 3:16,78 3:14,00
3 Mart Bijker Heerenveen 3:18,06 3:25,97
4 Sam van Keulen Nijmegen 3:19,29 3:18,90
5 Yvo van den IJssel De Liemers 3:19,41 3:11,69
6 Jules Trommelen Maastricht 3:20,76 3:17,17
7 Sepp Schulte Castricum 3:20,99 3:24,90
8 Merijn Sol Flevo Delta 3:28,81 3:32,89
9 Bjarne Maas Spado 3:30,49 3:33,42
10 Koray Yandi Almere `81 3:31,22 3:31,75
11 Constantijn Klomp AV Sparta 3:31,63 3:31,97
12 Quirijn Pastoor AV Zeewolde 3:32,10 3:29,89
13 Tim Houwers AVA `70 3:33,38 6:00,00
14 Fergus Tabor HAC 3:33,76 3:45,00
15 Davey Ouwehand Leiden 3:33,99 3:20,80
16 Cavo van Mastrigt AAV SISU 3:34,54 3:26,30
17 Rimme Biewenga PAC 3:34,79 3:53,19
18 Tristan Demmers PAC 3:36,01 3:36,12
19 Morris van...andbergen Spado 3:36,39 3:44,80
20 Jente van Geest Altis 3:37,16 3:35,05
21 Juriaan Visser PH 3:37,37 6:00,00
22 Stan Hovens VRT 3:37,41 3:28,80
23 Thijs Kempe Altis 3:37,65 3:39,80
24 Justin Alewijnse AV Aalsmeer 3:37,71 3:34,86
25 Jiri Heppener HRRR 3:41,52 3:30,57
26 Guus Boorsma Altis 3:41,80 3:32,00
27 Bram van Dongen DJA 3:41,99 2:02,28
28 Gideon Blankespoor Flevo Delta 3:42,53 3:36,46
29 Max Kroon Heerenveen 3:43,24 3:42,47
30 Marco van Gelder PH 3:43,65 3:43,95
31 Noa Pet AAV `36 3:45,34 3:25,93
32 Abel Molenaar Leiden 3:46,39 3:50,00
33 Rowan Witteveen AV34 3:47,50 3:48,99
34 Jaro van der Lugt AV Sparta 3:47,85 3:51,66
35 Jelle Rol NEAV 3:48,79 3:51,76
36 Stan van Gestel DAK 3:49,21 4:00,49
37 Aiden Dictus DJA 3:51,73 3:50,95
38 Nick Jellema AV Lionitas 3:52,00 4:01,14
39 Ferenc Visee Olympus `70 3:54,63 4:05,69
40 Dario Ehrismann AV Spiridon 3:54,79 3:54,17
41 Lucas Couwenberg PH 3:55,29 6:00,00
42 Jonathan v... der Maal AV34 4:01,70 3:52,37
43 Luc Bouwens PH 4:02,45 6:00,00
44 Jelle van ...r Heijden Altis 4:04,87 3:25,28
45 Thom Koggel AV Statina 4:08,76 3:44,54
46 Nils van Leipsig Swift 4:11,24 4:19,00

Uitslagen 60 meter horden Jongens Junior D1

# Naam ResOBP
1 Jim Putter DJA 9,78Q 9,85
2 Manne Baan Leiden 10,51Q 10,86
3 Tim Posth...a de Boer AV Hylas 10,63Q 10,98
4 Richard de Kort Leiden 10,71Q 11,69
5 Liam Jongejan Phanos 10,81Q 10,03
6 Nicky Broos DJA 10,92Q 10,80
7 Quinten de Vos PAC 11,03Q 10,29
8 Noa Pet AAV `36 11,32Q 10,79
9 Kenan Türegün Olympus `70 11,58Q 12,17
10 Niels Bitter GACH 11,63Q 11,82
11 Marco van Gelder PH 11,65Q 12,20
12 Kian Sanches AV Hera 11,73Q 11,42
13 Ivar Schiltmans PAC 11,75Q 11,46
14 Marijn Walstra GACH 11,81Q 11,92
15 Sander de Haan HRRR 11,99Q 12,08
16 Tristan Demmers PAC 12,02Q 12,38
17 Aiden Schenk PAC 12,07q 12,29
18 Ivar van Doorn AV Oss `78 12,09Q 11,30
19 Maxim van Dorp Fortius 12,21Q 12,73
20 Joris Hennen HAC 12,22q 11,90
21 Ties Oosting AV Trias 12,23q 12,74
22 Bjarne Maas Spado 12,26Q 10,21
23 Toon Hulman DVTR 12,41q 10,70
24 Steven Waasdorp Startbaan 12,47Q 12,42
25 Beerd Kouwenhoven PAC 12,48 9,91
26 Luc Bouwens PH 12,52 11,05
27 Miran van den Ameele AV Atos 12,58 11,18
28 Jari Verhagen AV34 12,62 13,02
29 Luuk Schoonman AV Gouda 12,62 10,46
30 Daniël Westerweel GACH 12,72 12,13
31 Rimme Biewenga PAC 12,78 13,41
32 Finn Dijk AV34 13,12 12,94
33 Ivan Nillesen NEAV 13,44 14,02
34 Zafir Ali AV Atos 13,88 11,54

Uitslagen 60 meter horden halve finale Jongens Junior D1

# Naam ResQm
1 Jim Putter DJA 10,17Q 9,78
2 Manne Baan Leiden 10,29Q 10,51
3 Tim Posth...a de Boer AV Hylas 10,37Q 10,63
4 Quinten de Vos PAC 10,77Q 11,03
5 Richard de Kort Leiden 10,80Q 10,71
6 Nicky Broos DJA 11,05Q 10,92
7 Liam Jongejan Phanos 11,10q 10,81
8 Ties Oosting AV Trias 11,14q 12,23
9 Ivar Schiltmans PAC 11,15 11,75
10 Kian Sanches AV Hera 11,30 11,73
11 Kenan Türegün Olympus `70 11,43 11,58
12 Marco van Gelder PH 11,66 11,65
13 Marijn Walstra GACH 11,77 11,81
14 Niels Bitter GACH 11,77 11,63
15 Aiden Schenk PAC 11,93 12,07
16 Noa Pet AAV `36 12,08 11,32
17 Tristan Demmers PAC 12,13 12,02
18 Bjarne Maas Spado 12,23 12,26
19 Joris Hennen HAC 12,24 12,22
20 Sander de Haan HRRR 12,37 11,99
21 Ivar van Doorn AV Oss `78 12,41 12,09
22 Toon Hulman DVTR 12,45 12,41
23 Maxim van Dorp Fortius 12,87 12,21
24 Steven Waasdorp Startbaan 13,38 12,47

Uitslagen 60 meter horden finale Jongens Junior D1

# Naam ResQm
1 Jim Putter DJA 9,74 10,17
2 Manne Baan Leiden 10,17 10,29
3 Tim Posth...a de Boer AV Hylas 10,35 10,37
4 Ties Oosting AV Trias 10,76 11,14
5 Liam Jongejan Phanos 10,78 11,10
6 Quinten de Vos PAC 10,79 10,77
7 Richard de Kort Leiden 10,91 10,80
8 Nicky Broos DJA 11,25 11,05

Uitslagen 4 x 50m Jongens Junior D1

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Leidse Glibbers Leiden Atletiek - JJD1 4 29,08 4
2 Team 1 HAC D2 Jongens HAC - JJD1 4 29,40 3
3 Altis jongens D1 Altis - JJD1 4 29,45 2
4 AV'34 Apeldoorn JJD1 AV `34 Apeldoorn - JJD1 4 31,79 1

Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram Jongens Junior D1

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Sieb Stiemer AV Oss `78 8,41 8,67 - 8,67Q 8,00
2 Jim Putter DJA 8,25 7,94 8,30 8,30q 8,55
3 Jessy Struijs SAV 7,77 8,19 8,26 8,26q 10,11
4 Patrick Hees AV 1923 7,61 7,69 7,58 7,69q 8,16
5 Sepp Schulte Castricum 7,27 7,39 7,54 7,54q 6,99
6 Merlijn Piepenbroek ARV Ilion 6,76 7,08 7,46 7,46q 9,68
7 Ties Oosting AV Trias 6,46 7,22 7,37 7,37q 9,17
8 Nils Eerhart Olympus `70 7,35 7,13 7,20 7,35q 6,71
9 Jeremiah Puroja DNMC 7,35 6,95 6,55 7,35q 9,34
10 Kian Sanches AV Hera X 6,97 7,15 7,15q 7,22
11 Youri Schneider AV Lycurgus 6,86 6,38 7,15 7,15q 7,28
12 Niels Bitter GACH 6,78 7,10 6,55 7,10q 6,65
13 Thijs Bongers Swift X 7,08 X 7,08 6,77
14 Rimme Biewenga PAC 6,51 6,53 6,99 6,99 6,17
15 Rens Schuurmans AV Oss `78 6,27 X 6,95 6,95 7,50
16 Ties Velthuis AV34 6,84 6,90 6,56 6,90 8,12
17 Marne van der Kooi AV Impala 6,07 6,73 6,90 6,90 8,40
18 Joachim van Tol Haag 6,46 6,85 6,06 6,85 6,71
19 Steven Waasdorp Startbaan 6,60 6,25 6,41 6,60 6,87
20 Maxim van Dorp Fortius 6,30 6,12 5,81 6,30 6,60
21 Nathan le Comte HLLS 5,56 6,25 5,44 6,25 6,34
22 Aiden Dictus DJA 6,05 6,11 5,88 6,11 6,11
23 Juriaan Visser PH X 5,86 5,58 5,86 6,80
24 Nick Jellema AV Lionitas 4,78 4,80 5,33 5,33 5,40
25 Ferenc Visee Olympus `70 5,16 4,81 5,28 5,28 4,99
26 Zafir Ali AV Atos 5,14 4,65 4,84 5,14 6,85
27 Noud Janssen Scopias 5,11 4,93 5,03 5,11 6,40
28 Guus Hanekamp Haag 4,53 4,75 4,41 4,75 3,83

Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram finale Jongens Junior D1

# Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
1 Sieb Stiemer AV Oss `78 7,66 8,79 7,74 7,70 8,37 7,74 8,79 8,67
2 Jim Putter DJA 8,10 7,97 8,42 7,90 8,51 6,53 8,51 8,30
3 Patrick Hees AV 1923 7,98 7,56 7,64 8,13 8,42 8,38 8,42 7,69
4 Ties Oosting AV Trias 6,31 7,24 7,50 6,96 7,69 8,26 8,26 7,37
5 Jessy Struijs SAV 7,49 6,37 8,24 7,79 7,29 8,04 8,24 8,26
6 Kian Sanches AV Hera 7,16 7,29 8,18 6,37 7,43 8,09 8,18 7,15
7 Sepp Schulte Castricum 6,93 7,14 7,84 8,16 6,97 7,06 8,16 7,54
8 Niels Bitter GACH 7,12 7,32 X 6,66 7,44 6,42 7,44 7,10
9 Nils Eerhart Olympus `70 6,66 6,82 7,29 7,29 7,35
10 Youri Schneider AV Lycurgus 7,06 6,39 5,75 7,06 7,15
11 Jeremiah Puroja DNMC 6,80 6,35 6,76 6,80 7,35
12 Merlijn Piepenbroek ARV Ilion X 6,80 6,62 6,80 7,46

Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior D1

# Naam 1.251.301.351.401.451.501.55ResOBP
1 Ivar van Doorn AV Oss `78 O O XO XO XO O XXX 1,50 1,45
2 Fergus Tabor HAC O O O O O XXX 1,45 1,45
3 Merlijn Piepenbroek ARV Ilion O O XO O O XXX 1,45 1,45
4 Sepp Schulte Castricum O O O XO XO XXX 1,45 1,45
5 Ties Velthuis AV34 O O O O XXX 1,40 1,35
6 Yannick De Jong SCSP O O O XXO XXX 1,40 1,35
7 Miguel Babeliowsky Phanos O O O XXX 1,35 1,30
7 Daan Wijnand KAV Holland O O O XXX 1,35 1,40
7 Ties Oosting AV Trias O O O XXX 1,35 1,35
7 Beer Timmer HLLS O O O XXX 1,35 1,40
7 Rowan Witteveen AV34 O O O XXX 1,35 1,35
7 Stan van der Horst AV Athlos O O O XXX 1,35 1,30
13 Abel Molenaar Leiden O XO XXO XXX 1,35 1,35
14 Luca Ton DNMC O O XXX 1,30 1,30
14 Toon Hulman DVTR O O XXX 1,30 1,30
16 Steven Waasdorp Startbaan XXO XXO XXX 1,30 1,26
17 Luca de Kok AV `40 O XXX 1,25 1,30
17 Dominique ...ou Bouene AV Sparta O XXX 1,25 1,25
17 Cavo van Mastrigt AAV SISU O XXX 1,25 1,30
17 Floris Roeleveld Haag O XXX 1,25 1,30
17 Briek Weerkamp Haag O XXX 1,25 1,25
22 Sepp Mooren HLLM XO XXX 1,25 1,30
22 Nathan le Comte HLLS XO XXX 1,25 1,25
24 Quentin Bos PAC XXO XXX 1,25 1,28
Patrick Hees AV 1923 XXX NM 1,25
Daniël Westerweel GACH XXX NM 1,25
Boris van Zwam GACH XXX NM 1,25
Beerd Kouwenhoven PAC XX- - - quit NM 1,27
Raf Vaessen Swift XXX NM 1,30
Nick Jellema AV Lionitas XXX NM 1,15

Uitslagen Polsstokhoogspringen Jongens Junior D1

# Naam 1.701.801.902.00ResOBP
1 Ivar Schiltmans PAC O XO XO XXX 1,90 2,04

Uitslagen Verspringen Jongens Junior D1

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Jim Putter DJA 4,80 - - 4,80Q 4,63
2 Mostafa Al-Bayati NEAV 4,45 4,57 - 4,57Q 4,55
3 Quinten de Vos PAC 4,46 4,37 4,32 4,46q 4,49
4 Tim Posth...a de Boer AV Hylas 4,33 4,18 4,46 4,46q 4,69
5 Manne Baan Leiden 4,27 4,13 3,82 4,27q 4,72
6 Merlijn Piepenbroek ARV Ilion 1,92 3,88 4,21 4,21q 4,30
7 Nicky Broos DJA 4,19 3,93 4,06 4,19q 4,19
8 Teun Merckx Almere `81 4,12 4,02 4,02 4,12q 4,28
9 Marne van der Kooi AV Impala 4,01 4,02 4,10 4,10q 4,31
10 Sander de Haan HRRR X 4,08 3,36 4,08q 3,94
11 Stan Könings AV Unitas X 4,08 3,14 4,08q 4,03
12 Quentin Bos PAC 3,90 4,05 3,88 4,05q 3,82
13 Beer Timmer HLLS 4,04 3,72 3,95 4,04 4,27
14 Davey Ouwehand Leiden 3,85 3,78 4,03 4,03 4,30
15 Liam Jongejan Phanos 3,97 3,96 4,00 4,00 4,09
16 Mick van Veen Olympus `70 4,00 3,75 3,90 4,00 4,02
17 Nathan le Comte HLLS 4,00 3,81 3,87 4,00 3,90
18 Hugo Visser Isala `96 X X 4,00 4,00 3,90
19 Aidan de Bok HLLS 3,99 3,88 3,96 3,99 4,11
20 Miguel Babeliowsky Phanos 3,99 3,75 3,79 3,99 4,51
21 Kenan Türegün Olympus `70 3,96 3,64 3,78 3,96 4,19
22 Daan Wijnand KAV Holland 3,89 X X 3,89 4,36
23 Richard de Kort Leiden 3,87 3,79 3,73 3,87 3,75
24 Emir Bektesevic Eindhoven 3,87 3,53 3,66 3,87 3,75
25 Dominique ...ou Bouene AV Sparta 3,85 3,50 3,41 3,85 4,16
26 Aiden Dictus DJA 3,70 3,60 3,81 3,81 3,92
27 Briek Weerkamp Haag 3,45 3,62 3,81 3,81 4,05
28 Luca Ton DNMC 3,80 3,54 3,54 3,80 4,05
29 Jente van Geest Altis 3,78 X 3,71 3,78 4,20
30 Jeremiah Puroja DNMC 3,77 X X 3,77 4,22
31 Raf Vaessen Swift 3,75 X 3,74 3,75 4,04
32 Ties Velthuis AV34 X 3,66 3,71 3,71 3,87
33 Youri Schneider AV Lycurgus 3,71 3,40 3,36 3,71 4,21
34 Boris van Zwam GACH 3,65 3,50 3,35 3,65 3,90
35 Max Kroon Heerenveen 3,61 3,64 3,53 3,64 3,85
36 Aiden Schenk PAC 3,29 3,17 3,59 3,59 4,00
37 Bas Verheijen AV Weert 3,35 X 3,56 3,56 3,92
38 Zafir Ali AV Atos 3,27 3,53 3,27 3,53 3,80
39 Quinten Jongkind Spado 3,22 3,45 X 3,45 3,73
40 Miran van den Ameele AV Atos X 3,19 2,93 3,19 3,89

Uitslagen Verspringen finale Jongens Junior D1

# Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
1 Jim Putter DJA 4,84 4,70 4,92 4,62 X 4,63 4,92 4,80
2 Tim Posth...a de Boer AV Hylas 4,52 4,56 4,55 4,21 4,41 4,52 4,56 4,46
3 Manne Baan Leiden 4,53 4,48 4,20 4,19 3,77 4,37 4,53 4,27
4 Mostafa Al-Bayati NEAV 4,43 4,42 4,31 4,45 4,51 X 4,51 4,57
5 Merlijn Piepenbroek ARV Ilion 4,28 2,40 4,12 4,10 4,38 3,09 4,38 4,21
6 Quinten de Vos PAC 4,15 4,35 4,13 3,89 4,35 4,46
7 Stan Könings AV Unitas 4,20 X 4,25 3,43 4,05 3,92 4,25 4,08
8 Marne van der Kooi AV Impala 3,82 3,81 4,25 3,99 X 3,77 4,25 4,10
9 Teun Merckx Almere `81 4,00 4,07 4,24 4,24 4,12
10 Nicky Broos DJA 4,03 3,80 3,68 4,03 4,19
11 Sander de Haan HRRR 3,28 3,96 3,68 3,96 4,08
12 Quentin Bos PAC 3,86 3,72 3,54 3,86 4,05