Atleten 'Jongens Junior C2'

Snr Naam Onderdelen Startgroep 60m60m_hf60m_f800m1500m60mH60mH_hf60mH_f4x50mKogelKogel_fHoogPolshoogVerVer_f
125 Abel Stoker Tempo AV 60m
60mH
60mH_hf
Kogel
JJC2 - 60mJJC2 - 60mHJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - Kog...e Groep 2 -----------
126 Alessio Rimedia AV Atos 60m
800m
JJC2 - 800m -------------
127 Alex van der Voort ARV Ilion 800m
Kogel
Hoog
JJC2 - Kog...e Groep 1JJC1 en JJC2 - Hoog ------------
128 Artur Harwig AC TION Hoog
Ver
Ver_f
JJC2 - HoogJJC2 - Ver...e Groep 2JJC2 - Ver...en Finale ------------
129 Bart Adriaanse Voorne Kogel
JJC2 - Kog...e Groep 1 --------------
130 Bart Hoogmoed AV Lycurgus 60mH
60mH_hf
JJC2 - 60mHJJC2 - 60m...ve Finale -------------
131 Beau Suvaal ARV Ilion 60m
800m
60mH
JJC2 - 60mJJC2 - 800mJJC2 - 60mH ------------
132 Benjamin den Hartog CAV Energie 60mH
4x50m
JJC2 - 60mH -------------
133 Bink De Graaf AV 1923 60m
Kogel
Hoog
JJC2 - 60mJJC2 - Hoog ------------
134 Binne Brok Tempo AV Hoog
Ver
Ver_f
JJC2 - HoogJJC2 - Ver...e Groep 2JJC2 - Ver...en Finale ------------
135 Boaz Kalter VAV Hoog
JJC2 - Hoog --------------
136 Boris Aerts AV 1923 800m
JJC2 - 800m --------------
137 Brendan Noordijk AV Athlos 60m
800m
60mH
60mH_hf
JJC2 - 60mJJC2 - 800mJJC2 - 60mHJJC2 - 60m...ve Finale -----------
138 Coen de Haan SPLS 60m
60m_hf
60mH
60mH_hf
Kogel
Kogel_f
JJC2 - 60mJJC2 - 60m...n serie 3JJC2 - 60mHJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - Kog...e Groep 2 ---------
139 Daan Moelands DJA Kogel
Kogel_f
Hoog
Ver
JJC2 - Kog...e Groep 1JJC2 - Kogel FinaleJJC1 en JJC2 - HoogJJC2 - Ver...e Groep 1 -----------
140 Daan Geerling AV Athlos 60m
60m_hf
JJC2 - 60mJJC2 - 60m...ve Finale -------------
141 Daniel Hensen Eindhoven 60mH
60mH_hf
JJC2 - 60mHJJC2 - 60m...ve Finale -------------
142 Daniel Erbe Gomez Phanos 60m
60mH
60mH_hf
Kogel
JJC2 - 60mJJC2 - 60mHJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - Kog...e Groep 2 -----------
143 David Vroegindeweij GACH Hoog
Polshoog
Ver
JJC1 en JJC2 - HoogJJC1 en J... PolshoogJJC2 - Ver...e Groep 2 ------------
144 Dieter Stolzenbach PH 60m
Kogel
Ver
JJC2 - 60mJJC2 - Kog...e Groep 1JJC2 - Ver...e Groep 2 ------------
145 Dion Eijssen AV Unitas 800m
JJC2 - 800m --------------
146 Emiel Verbon VAV 60m
60m_hf
JJC2 - 60mJJC2 - 60m...ve Finale -------------
147 Etienne Verwaal PAC Kogel
JJC2 - Kog...e Groep 2 --------------
148 Ewan ter Hennepe AV Gouda 60mH
60mH_hf
4x50m
Ver
JJC2 - 60mHJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - Ver...e Groep 2 -----------
149 Eyoel Hiensch Phanos 60m
60m_f
60m_hf
800m
JJC2 - 60mJJC2 - 60m FinaleJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - 800m -----------
150 Falco Aarts Maastricht 1500m
JJC2 - 1500m --------------
151 Finn Damhoff AV Haarlem Kogel
Kogel_f
JJC2 - Kog...e Groep 2JJC2 - Kogel Finale -------------
152 Gerben Vaessen AV Unitas 800m
JJC2 - 800m --------------
153 Gijs van Lieshout HAC 60m
800m
Ver
JJC2 - 60mJJC2 - 800mJJC2 - Ver...e Groep 1 ------------
154 Harm van d...erkmortel LGDR 60m
60m_hf
Ver
Ver_f
JJC2 - 60mJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - Ver...e Groep 1JJC2 - Ver...en Finale -----------
155 Hidde Nijland AAV SISU 60m
60m_hf
Ver
JJC2 - 60mJJC2 - 60m...n serie 3JJC2 - Ver...e Groep 2 ------------
156 Ivar van der Sanden PH 1500m
JJC2 - 1500m --------------
157 Ivar van Ruijven Olympus `70 800m
Hoog
JJC2 - 800mJJC2 - Hoog -------------
158 Ivar Pijnenburg GACH Hoog
Polshoog
JJC2 - HoogJJC1 en J... Polshoog -------------
159 Jaco Delissen AV Attila 60m
60m_f
60m_hf
Ver
Ver_f
JJC2 - 60mJJC2 - 60m FinaleJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - Ver...e Groep 1JJC2 - Ver...en Finale ----------
160 Jamie Sesay Almere `81 60m
60mH
Hoog
JJC2 - 60mHJJC2 - Hoog ------------
161 Jared Broers AV Hera 60mH
60mH_f
60mH_hf
JJC2 - 60mHJJC2 - 60mH FinaleJJC2 - 60m...ve Finale ------------
162 Jarik van de Mast Altis 1500m
JJC2 - 1500m --------------
163 Jarno Van der Meide PAC 60m
60m_hf
JJC2 - 60mJJC2 - 60m...n serie 3 -------------
164 Jasper van Craaikamp VAV 60m
Ver
Ver_f
JJC2 - 60mJJC2 - Ver...e Groep 2JJC2 - Ver...en Finale ------------
165 Jelle Müller AV Lycurgus Polshoog
JJC1 en J... Polshoog --------------
166 Jermaine Kleine AAV SISU 60mH
60mH_f
60mH_hf
Ver
Ver_f
JJC2 - 60mHJJC2 - 60mH FinaleJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - Ver...e Groep 2JJC2 - Ver...en Finale ----------
167 Jip de Greef Altis Kogel
Kogel_f
Polshoog
JJC2 - Kog...e Groep 1JJC2 - Kogel FinaleJJC1 en J... Polshoog ------------
168 Joas van Hellemondt Leiden 60mH
60mH_f
60mH_hf
Ver
JJC2 - 60mHJJC2 - 60mH FinaleJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - Ver...e Groep 2 -----------
169 Joël Mondria AV Atos 60m
JJC2 - 60m --------------
170 Joeri Steenman HLLS 60m
60m_hf
60mH
60mH_hf
JJC2 - 60mJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - 60mHJJC2 - 60m...ve Finale -----------
171 Jonah Broer Triathlon 800m
1500m
JJC2 - 800mJJC2 - 1500m -------------
172 Jordy Hui...in t Veld AV34 60m
60mH
Kogel
JJC2 - 60mJJC2 - 60mHJJC2 - Kog...e Groep 2 ------------
173 Jorik Bokelman GACH 60m
60mH
Ver
JJC2 - 60mJJC2 - 60mHJJC2 - Ver...e Groep 2 ------------
174 Joris Giezeman AV34 Kogel
JJC2 - Kog...e Groep 1 --------------
175 Jurre Dies...lumpenaar VAV 60m
JJC2 - 60m --------------
176 Justin van Dooren Haag 60m
60mH
60mH_hf
Kogel
JJC2 - 60mJJC2 - 60mHJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - Kog...e Groep 2 -----------
177 Justin Labrijn Almere `81 60m
60m_f
60m_hf
JJC2 - 60mJJC2 - 60m FinaleJJC2 - 60m...ve Finale ------------
178 Kariem Kishk Olympus `70 60m
800m
60mH
JJC2 - 60mJJC2 - 800mJJC2 - 60mH ------------
179 Koen Van der Linde Altis 60m
60mH
4x50m
JJC2 - 60mJJC2 - 60mH ------------
180 Koen Geelen Pallas `67 800m
JJC2 - 800m --------------
181 Krijn van Hofweegen Pallas `67 Polshoog
JJC1 en J... Polshoog --------------
182 Leandro Ouwehand AV Edam 60m
800m
JJC2 - 60mJJC2 - 800m -------------
183 Liam Ernst Scopias 1500m
4x50m
JJC2 - 1500m -------------
184 Lucas Man GACH 60m
JJC2 - 60m --------------
185 Lucas van ...haffelaar AV 1923 60mH
60mH_hf
Hoog
JJC2 - 60mHJJC2 - 60m...ve FinaleJJC1 en JJC2 - Hoog ------------
186 Lucas Bal CAV Energie 4x50m
Ver
Ver_f
JJC2 - Ver...e Groep 1JJC2 - Ver...en Finale ------------
187 Lucca Marks HLLS 60m
Kogel
JJC2 - 60mJJC2 - Kog...e Groep 1 -------------
188 Luuk Forrer SPWS 60m
60m_hf
60mH
60mH_hf
JJC2 - 60mJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - 60mHJJC2 - 60m...ve Finale -----------
189 Mark Smolders AV Sprint 60m
Kogel
JJC2 - 60mJJC2 - Kog...e Groep 2 -------------
190 Mark Scholten AV Impala 60mH
JJC2 - 60mH --------------
191 Marnix Hettema De Spartaan 60mH
60mH_f
60mH_hf
JJC2 - 60mHJJC2 - 60mH FinaleJJC2 - 60m...ve Finale ------------
192 Martijn Gulickx Gloria 800m
JJC2 - 800m --------------
193 Mathijs Goris Gloria 60m
Ver
JJC2 - 60mJJC2 - Ver...e Groep 1 -------------
194 Mats Roskamp BAV 60m
Kogel
Ver
JJC2 - 60mJJC2 - Kog...e Groep 2JJC2 - Ver...e Groep 1 ------------
195 Matthijs Klaasboer DVTR 800m
JJC2 - 800m --------------
196 Max Swabedissen AV Rijssen 800m
JJC2 - 800m --------------
197 Max Birdja Haag Kogel
Hoog
JJC2 - Kog...e Groep 1JJC2 - Hoog -------------
198 Max Kreeft Scorpio 60m
60m_hf
800m
Kogel
Kogel_f
JJC2 - 60mJJC2 - 60m...n serie 3JJC2 - 800mJJC2 - Kog...e Groep 1JJC2 - Kogel Finale ----------
199 Max Innikel U-Track 800m
60mH
4x50m
JJC2 - 800mJJC2 - 60mH ------------
200 Max Van Leeuwen AAV `36 800m
JJC2 - 800m --------------
201 Melchior Treffers AV PEC 1910 60mH
Kogel
Kogel_f
Hoog
JJC2 - 60mHJJC2 - Kog...e Groep 1JJC2 - Kogel FinaleJJC2 - Hoog -----------
202 Merijn Verdijk DAK 4x50m
--------------
203 Micha Rougoor AVA `70 4x50m
--------------
204 Milan Beuning AAV SISU 60m
60m_f
60m_hf
Kogel
Kogel_f
JJC2 - 60mJJC2 - 60m FinaleJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - Kog...e Groep 2JJC2 - Kogel Finale ----------
205 Milan Mesie AV34 60m
60m_f
60m_hf
60mH
60mH_f
60mH_hf
JJC2 - 60mJJC2 - 60m FinaleJJC2 - 60m...n serie 3JJC2 - 60mHJJC2 - 60mH FinaleJJC2 - 60m...ve Finale ---------
206 Milo de Langen AV Feniks 60m
60m_hf
Kogel
Kogel_f
Polshoog
JJC2 - 60mJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - Kog...e Groep 2JJC2 - Kogel FinaleJJC1 en J... Polshoog ----------
207 Milo Dekker Castricum 800m
JJC2 - 800m --------------
208 Niels van Weesep PAC 60m
60m_hf
60mH
60mH_f
60mH_hf
JJC2 - 60mJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - 60mHJJC2 - 60mH FinaleJJC2 - 60m...ve Finale ----------
209 Noah Lampio AVA `70 800m
4x50m
JJC2 - 800m -------------
210 Olario Kartodimedjo PAC 60m
60m_f
60m_hf
Polshoog
JJC2 - 60mJJC2 - 60m FinaleJJC2 - 60m...ve FinaleJJC1 en J... Polshoog -----------
211 Ouren Röttjers DAK 4x50m
Ver
Ver_f
JJC2 - Ver...e Groep 2JJC2 - Ver...en Finale ------------
212 Parker Consten Ciko `66 1500m
JJC2 - 1500m --------------
213 Pepeijn Nieuwveld AV Gouda 60m
60m_hf
4x50m
JJC2 - 60mJJC2 - 60m...ve Finale ------------
214 Pjotr Dolfsma VRT 1500m
JJC2 - 1500m --------------
215 Primo Burgstra AV 1923 800m
JJC2 - 800m --------------
216 Primo Beekhuis Haag 1500m
JJC2 - 1500m --------------
217 Quint van der Riet HLLM 800m
1500m
JJC2 - 800mJJC2 - 1500m -------------
218 Quintin Janse Tempo AV 800m
60mH
60mH_hf
Kogel
JJC2 - 800mJJC2 - 60mHJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - Kog...e Groep 1 -----------
219 Rafael Tromp AV Cifla 1500m
JJC2 - 1500m --------------
220 Rick Faassen Scopias 4x50m
Kogel
Kogel_f
Ver
JJC2 - Kog...e Groep 2JJC2 - Kogel FinaleJJC2 - Ver...e Groep 1 -----------
221 Rick Stolp Spado 60mH
60mH_hf
Ver
JJC2 - 60mHJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - Ver...e Groep 2 ------------
222 Rick Velkers Heerenveen 60m
800m
JJC2 - 60mJJC2 - 800m -------------
223 Rick van der Meer AV Zeewolde 800m
60mH
60mH_f
60mH_hf
Kogel
Ver
JJC2 - 800mJJC2 - 60mHJJC2 - 60mH FinaleJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - Kog...e Groep 2JJC2 - Ver...e Groep 1 ---------
224 Rick Smits DAK 4x50m
--------------
225 Riks Pollen Scopias 60m
4x50m
Ver
JJC2 - 60m ------------
226 Robbin Hoogendoorn AV Gouda Kogel
JJC2 - Kog...e Groep 1 --------------
227 Romano Guellai AV Atos 1500m
Hoog
JJC2 - 1500mJJC1 en JJC2 - Hoog -------------
228 Ruben Hermans Maastricht Hoog
JJC2 - Hoog --------------
229 Ruben van Seventer Olympus `70 800m
1500m
JJC2 - 800mJJC2 - 1500m -------------
230 Ruiz Lodder Typhoon 60m
Ver
JJC2 - 60mJJC2 - Ver...e Groep 1 -------------
231 Ryan Honders Flevo Delta Kogel
JJC2 - Kog...e Groep 2 --------------
232 Sebastiaan...en Hartog CAV Energie 4x50m
Kogel
Kogel_f
JJC2 - Kog...e Groep 1JJC2 - Kogel Finale ------------
233 Sem Jongenburger Phanos Kogel
JJC2 - Kog...e Groep 2 --------------
234 Siebe Pals AV Feniks Kogel
JJC2 - Kog...e Groep 1 --------------
235 Stef Kortekaas Olympus `70 800m
Hoog
JJC2 - 800mJJC1 en JJC2 - Hoog -------------
236 Stef Beerepoot AV Hera 800m
JJC2 - 800m --------------
237 Stefan de Groot AV `47 800m
JJC2 - 800m --------------
238 Stijn Hendriks Scorpio 60mH
60mH_f
60mH_hf
Hoog
JJC2 - 60mHJJC2 - 60mH FinaleJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - Hoog -----------
239 Sweder Visser AAC `61 1500m
JJC2 - 1500m --------------
240 Thijs Jorritsma HRRR Hoog
JJC2 - Hoog --------------
241 Thijs van Kooten AV `56 60m
Ver
JJC2 - 60mJJC2 - Ver...e Groep 1 -------------
242 Thom Kortenoever Typhoon 60m
Kogel
Kogel_f
Ver
Ver_f
JJC2 - Kog...e Groep 2JJC2 - Kogel FinaleJJC2 - Ver...e Groep 1JJC2 - Ver...en Finale ----------
243 Thomas Kleijweg Olympus `70 60m
Kogel
Kogel_f
JJC2 - 60mJJC2 - Kog...e Groep 2JJC2 - Kogel Finale ------------
244 Thomas Reining AV PEC 1910 800m
JJC2 - 800m --------------
245 Thymen van Zon DAK 4x50m
Kogel
JJC2 - Kog...e Groep 1 -------------
246 Tigo Mesie AV34 60m
60m_f
60m_hf
60mH
60mH_hf
JJC2 - 60mJJC2 - 60m FinaleJJC2 - 60m...n serie 3JJC2 - 60mHJJC2 - 60m...ve Finale ----------
247 Tijmen Wisselink AV Argo 1500m
JJC2 - 1500m --------------
248 Tim Klein DJA Kogel
Kogel_f
Hoog
Ver
Ver_f
JJC2 - Kog...e Groep 1JJC2 - Kogel FinaleJJC2 - HoogJJC2 - Ver...e Groep 1JJC2 - Ver...en Finale ----------
249 Tim Pelkmans AV Sprint 60m
60mH
60mH_hf
JJC2 - 60mJJC2 - 60mHJJC2 - 60m...ve Finale ------------
250 Tim de Bruijn RK HAV 60m
60m_hf
JJC2 - 60mJJC2 - 60m...ve Finale -------------
251 Timo Hoogendoorn U-Track 800m
JJC2 - 800m --------------
252 Timo Timmermans Gloria 800m
Hoog
JJC2 - 800mJJC1 en JJC2 - Hoog -------------
253 Timo Spiering PAC 60m
60m_f
60m_hf
Hoog
JJC2 - 60mJJC2 - 60m FinaleJJC2 - 60m...n serie 3JJC2 - Hoog -----------
254 Tjalle-Dur... der Eems HRRR 60mH
Kogel
JJC2 - 60mHJJC2 - Kog...e Groep 1 -------------
255 Tobias Janssens AV Lycurgus Polshoog
JJC1 en J... Polshoog --------------
256 Tomaz I Rooth Phanos 60m
60m_hf
60mH
60mH_hf
JJC2 - 60mJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - 60mHJJC2 - 60m...ve Finale -----------
257 Toon de Kwaasteniet U-Track 60m
Ver
JJC2 - 60mJJC2 - Ver...e Groep 2 -------------
258 Twan Meinen AVA `70 1500m
4x50m
JJC2 - 1500m -------------
259 Twan Buijs Haag 1500m
JJC2 - 1500m --------------
260 Twan Hogerbrugge AV `47 60m
60m_hf
Ver
Ver_f
JJC2 - 60mJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - Ver...e Groep 2JJC2 - Ver...en Finale -----------
261 Tyrone Richards Altis 60m
Kogel
JJC2 - 60mJJC2 - Kog...e Groep 2 -------------
262 Valentijn Keijzer AV Fortuna 60m
60m_hf
60mH
60mH_hf
Hoog
JJC2 - 60mJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - 60mHJJC2 - 60m...ve FinaleJJC2 - Hoog ----------
263 Wesley Steenbakker AV Lycurgus 1500m
Polshoog
JJC2 - 1500mJJC1 en J... Polshoog -------------
264 Wessel de Lange Fortius 60m
Ver
Ver_f
JJC2 - 60mJJC2 - Ver...e Groep 1JJC2 - Ver...en Finale ------------
265 Wessel van...aardingen AV Gouda 60m
4x50m
Hoog
Polshoog
JJC2 - 60mJJC2 - HoogJJC1 en J... Polshoog -----------
266 William Knol U-Track 1500m
JJC2 - 1500m --------------
267 Wouter Weenink AVA `70 4x50m
--------------
268 Yohahnnes Hiensch Phanos 60m
60m_hf
800m
JJC2 - 60mJJC2 - 60m...n serie 3JJC2 - 800m ------------

Verenigingen 'Jongens Junior C2'

VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
AAC `61 AC61 1
AAV SISU SISU 3
AAV `36 AV36 1
AC TION TION 1
Almere `81 AM81 2
Altis ALTS 4
ARV Ilion ILIO 2
Atletiek Maastricht MSTR 2
AV 1923 AV23 4
AV Argo ARGO 1
AV Athlos ATLS 2
AV Atos ATOS 3
AV Attila ATTL 1
AV Castricum CSTR 1
AV Cifla CFLA 1
AV Daventria 1906 DVTR 1
AV De Spartaan SPTN 1
AV Edam EDAM 1
AV Feniks FNKS 2
AV Flevo Delta FLDT 1
AV Fortuna FRTN 1
AV Gouda GOUD 4
AV Haarlem HRLM 1
AV Haarlemmermeer HLLM 1
AV Heerenveen HRVN 1
AV Hera HERA 2
AV Horror Sneek HRRR 2
AV Impala IMPL 1
AV Lycurgus LYCG 4
AV Olympus `70 OL70 5
AV Pallas `67 PL67 2
AV PEC 1910 PEC 2
AV Rijssen RSSN 1
AV Spirit Lelystad SPLS 1
AV Sprint SPRN 2
AV Triathlon Triathlon 1
AV Unitas UNTS 2
AV Zeewolde ZWLD 1
AV `34 Apeldoorn AV34 4
AV `47 AV47 2
AV `56 AV56 1
AVA `70 AV70 4
BAV BAV 1
CAV Energie ENRG 3
Ciko `66 CIKO 1
DAK DAK 4
DJA DJA 2
EAC De Sperwers SPWS 1
Eindhoven Atletiek EHAT 1
Fortius FORT 1
GAC Hilversum GACH 4
Gloria Atletiek GLRA 3
Haag Atletiek HAAG 4
HAC HAC 1
Hellas Utrecht HLLS 2
Leiden Atletiek LATL 1
Lopersgroep Deurne LGDR 1
PAC PAC 5
Phanos PHNS 5
Prins Hendrik PH 2
RK HAV RKHV 1
Scopias Atletiek SCPS 3
Scorpio SCRP 2
Spado SPDO 1
Tempo AV TMPO 3
Typhoon TPHN 2
U-Track UTRK 4
VAV VAV 4
Venloop Running Team VRT 1
Voorne Atletiek VRNE 1

Uitslagen 60 meter Jongens Junior C2

# Naam ResOBP
1 Justin Labrijn Almere `81 7,45Q 7,41
2 Tigo Mesie AV34 7,48Q 7,52
3 Milan Beuning AAV SISU 7,53Q 7,56
4 Olario Kartodimedjo PAC 7,57Q 7,69
5 Timo Spiering PAC 7,59Q 7,62
6 Jaco Delissen AV Attila 7,71Q 7,74
7 Milan Mesie AV34 7,72Q 7,86
8 Tim de Bruijn RK HAV 7,75Q 7,85
9 Milo de Langen AV Feniks 7,78Q 7,77
10 Jarno Van der Meide PAC 7,78Q 7,86
11 Tomaz I Rooth Phanos 7,78Q 7,79
12 Niels van Weesep PAC 7,79Q 8,28
13 Eyoel Hiensch Phanos 7,79Q 7,84
14 Twan Hogerbrugge AV `47 7,80Q 7,78
15 Pepeijn Nieuwveld AV Gouda 7,81q 8,05
16 Daan Geerling AV Athlos 7,81Q 8,10
17 Yohahnnes Hiensch Phanos 7,83Q 7,97
18 Joeri Steenman HLLS 7,85Q 7,99
19 Harm van d...erkmortel LGDR 7,87Q 8,07
20 Hidde Nijland AAV SISU 7,88q 7,92
21 Valentijn Keijzer AV Fortuna 7,91q 7,90
22 Emiel Verbon VAV 7,92Q 8,22
23 Max Kreeft Scorpio 7,93qR 7,99
24 Coen de Haan SPLS 7,95Q 8,05
25 Luuk Forrer SPWS 7,96Q 7,79
26 Lucas Man GACH 7,96 7,91
27 Wessel de Lange Fortius 7,97 7,94
28 Justin van Dooren Haag 7,97 8,08
28 Riks Pollen Scopias 7,97 8,05
30 Jasper van Craaikamp VAV 7,99 8,48
31 Abel Stoker Tempo AV 8,00 7,98
32 Tyrone Richards Altis 8,01 8,22
33 Joël Mondria AV Atos 8,06 8,23
34 Mark Smolders AV Sprint 8,08 8,24
35 Brendan Noordijk AV Athlos 8,11 8,25
36 Jorik Bokelman GACH 8,15 8,38
37 Mathijs Goris Gloria 8,19 8,74
38 Bink De Graaf AV 1923 8,23 8,26
39 Leandro Ouwehand AV Edam 8,24 8,79
40 Wessel van...aardingen AV Gouda 8,28 8,23
41 Mats Roskamp BAV 8,28 8,31
42 Koen Van der Linde Altis 8,31 8,79
43 Daniel Erbe Gomez Phanos 8,34 8,73
44 Tim Pelkmans AV Sprint 8,34 8,15
45 Gijs van Lieshout HAC 8,36 8,37
46 Beau Suvaal ARV Ilion 8,40 8,46
47 Thijs van Kooten AV `56 8,40 8,52
48 Rick Velkers Heerenveen 8,42 8,85
49 Thomas Kleijweg Olympus `70 8,53 8,46
50 Toon de Kwaasteniet U-Track 8,60 8,82
51 Kariem Kishk Olympus `70 8,80 8,68
52 Lucca Marks HLLS 8,80 8,76
53 Jordy Hui...in t Veld AV34 8,94 8,88
54 Dieter Stolzenbach PH 9,33 9,10

Uitslagen 60 meter halve finale Jongens Junior C2

# Naam ResQm
1 Justin Labrijn Almere `81 7,44Q 7,45
2 Milan Beuning AAV SISU 7,47Q 7,53
3 Tigo Mesie AV34 7,55Q 7,48
4 Olario Kartodimedjo PAC 7,55Q 7,57
5 Timo Spiering PAC 7,55Q 7,59
6 Jaco Delissen AV Attila 7,62Q 7,71
7 Eyoel Hiensch Phanos 7,62q 7,79
8 Milan Mesie AV34 7,64q 7,72
9 Tim de Bruijn RK HAV 7,77 7,75
10 Hidde Nijland AAV SISU 7,81 7,88
11 Twan Hogerbrugge AV `47 7,81 7,80
12 Tomaz I Rooth Phanos 7,81 7,78
13 Harm van d...erkmortel LGDR 7,86 7,87
14 Milo de Langen AV Feniks 7,86 7,78
14 Niels van Weesep PAC 7,86 7,79
16 Pepeijn Nieuwveld AV Gouda 7,87 7,81
17 Luuk Forrer SPWS 7,95 7,96
18 Emiel Verbon VAV 7,97 7,92
19 Daan Geerling AV Athlos 7,97 7,81
Yohahnnes Hiensch Phanos DNS 7,83
Valentijn Keijzer AV Fortuna DNS 7,91
Jarno Van der Meide PAC DNS 7,78
Max Kreeft Scorpio DNS 7,93
Coen de Haan SPLS DNS 7,95

Uitslagen 60 meter finale Jongens Junior C2

# Naam ResQm
1 Justin Labrijn Almere `81 7,30 7,44
2 Tigo Mesie AV34 7,42 7,55
3 Milan Beuning AAV SISU 7,46 7,47
4 Olario Kartodimedjo PAC 7,54 7,55
5 Timo Spiering PAC 7,61 7,55
6 Jaco Delissen AV Attila 7,71 7,62
7 Eyoel Hiensch Phanos 7,89 7,62
8 Milan Mesie AV34 7,90 7,64

Uitslagen 800 meter Jongens Junior C2

# Naam ResOBP
1 Timo Hoogendoorn U-Track 2:06,43 2:03,68
2 Eyoel Hiensch Phanos 2:07,96 2:06,31
3 Dion Eijssen AV Unitas 2:08,15 2:06,81
4 Yohahnnes Hiensch Phanos 2:08,85 2:08,93
5 Thomas Reining AV PEC 1910 2:11,14 2:05,90
6 Matthijs Klaasboer DVTR 2:12,25 2:15,45
7 Max Kreeft Scorpio 2:13,03 2:13,48
8 Rick van der Meer AV Zeewolde 2:15,94 2:17,02
9 Noah Lampio AVA `70 2:16,86 2:16,94
10 Max Van Leeuwen AAV `36 2:16,89 2:16,01
11 Primo Burgstra AV 1923 2:17,08 2:20,69
12 Gerben Vaessen AV Unitas 2:17,44 2:19,75
13 Quintin Janse Tempo AV 2:17,82 2:22,68
14 Quint van der Riet HLLM 2:18,43 2:19,86
15 Stef Beerepoot AV Hera 2:20,45 2:25,12
16 Jonah Broer Triathlon 2:22,22 2:25,62
17 Alessio Rimedia AV Atos 2:22,32 2:27,51
18 Max Innikel U-Track 2:22,36 2:28,56
19 Milo Dekker Castricum 2:22,67 2:26,90
20 Martijn Gulickx Gloria 2:24,86 2:28,00
21 Stef Kortekaas Olympus `70 2:25,37 2:24,36
22 Koen Geelen Pallas `67 2:25,76 2:24,46
23 Stefan de Groot AV `47 2:25,87 2:34,65
24 Ivar van Ruijven Olympus `70 2:26,67 2:28,31
25 Ruben van Seventer Olympus `70 2:27,93 2:34,34
26 Beau Suvaal ARV Ilion 2:30,94 2:22,39
27 Rick Velkers Heerenveen 2:32,11 2:32,66
28 Gijs van Lieshout HAC 2:34,41 2:23,96
29 Timo Timmermans Gloria 2:37,35 2:31,78
30 Leandro Ouwehand AV Edam 2:38,20 2:42,57
31 Kariem Kishk Olympus `70 2:57,56 2:44,46
Brendan Noordijk AV Athlos DNS 2:25,11

Uitslagen 60 meter horden Jongens Junior C2

# Naam ResOBP
1 Jared Broers AV Hera 8,17Q 8,37
2 Stijn Hendriks Scorpio 8,84Q 8,83
3 Niels van Weesep PAC 8,87Q 8,89
4 Jermaine Kleine AAV SISU 8,89Q 8,59
5 Lucas van ...haffelaar AV 1923 8,89Q 9,02
6 Rick van der Meer AV Zeewolde 8,96Q 9,40
7 Justin van Dooren Haag 8,99Q 9,05
8 Joas van Hellemondt Leiden 8,99Q 9,08
9 Milan Mesie AV34 9,00Q 8,90
10 Tigo Mesie AV34 9,02Q 9,25
11 Abel Stoker Tempo AV 9,03Q 8,95
12 Tomaz I Rooth Phanos 9,07Q 9,18
13 Coen de Haan SPLS 9,22Q 9,20
14 Valentijn Keijzer AV Fortuna 9,23Q 9,46
15 Marnix Hettema De Spartaan 9,36Q 9,68
16 Ewan ter Hennepe AV Gouda 9,36Q 9,73
17 Luuk Forrer SPWS 9,44q 9,93
18 Bart Hoogmoed AV Lycurgus 9,44Q 9,72
19 Daniel Hensen Eindhoven 9,46q 9,96
20 Tim Pelkmans AV Sprint 9,56Q 9,42
21 Joeri Steenman HLLS 9,72Q 9,59
22 Rick Stolp Spado 9,89q 10,65
23 Quintin Janse Tempo AV 9,96Q 9,62
24 Brendan Noordijk AV Athlos 9,98q 10,54
25 Daniel Erbe Gomez Phanos 10,02qR 11,18
26 Benjamin den Hartog CAV Energie 10,05 10,70
27 Beau Suvaal ARV Ilion 10,31 10,55
28 Jorik Bokelman GACH 10,33 10,72
29 Tjalle-Dur... der Eems HRRR 10,72 11,47
30 Koen Van der Linde Altis 10,91 11,22
31 Max Innikel U-Track 11,00 12,65
32 Jordy Hui...in t Veld AV34 11,07 11,26
33 Kariem Kishk Olympus `70 11,26 11,50

Uitslagen 60 meter horden halve finale Jongens Junior C2

# Naam ResQm
1 Jermaine Kleine AAV SISU 8,72Q 8,89
2 Stijn Hendriks Scorpio 8,81Q 8,84
3 Niels van Weesep PAC 8,86Q 8,87
4 Marnix Hettema De Spartaan 8,87Q 9,36
5 Joas van Hellemondt Leiden 8,92q 8,99
6 Milan Mesie AV34 8,95q 9,00
7 Jared Broers AV Hera 8,96Q 8,17
8 Abel Stoker Tempo AV 8,98 9,03
9 Rick van der Meer AV Zeewolde 8,98Q 8,96
10 Justin van Dooren Haag 8,99 8,99
11 Lucas van ...haffelaar AV 1923 9,01 8,89
12 Tomaz I Rooth Phanos 9,11 9,07
13 Valentijn Keijzer AV Fortuna 9,25 9,23
14 Bart Hoogmoed AV Lycurgus 9,45 9,44
15 Tigo Mesie AV34 9,50 9,02
16 Daniel Hensen Eindhoven 9,53 9,46
17 Coen de Haan SPLS 9,64 9,22
18 Brendan Noordijk AV Athlos 9,65 9,98
19 Ewan ter Hennepe AV Gouda 9,67 9,36
20 Luuk Forrer SPWS 9,82 9,44
21 Quintin Janse Tempo AV 9,95 9,96
Daniel Erbe Gomez Phanos DNS 10,02
Joeri Steenman HLLS DNS 9,72
Rick Stolp Spado DNF 9,89

Uitslagen 4 x 50m Jongens Junior C2

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Bliksem CAV Energie - JJC2 4 25,39 5
2 AV Gouda 2 AV Gouda - JJC2 4 26,52 4
3 Scopias JJC Scopias Atletiek - JJC2 4 26,56 3
4 Cool Runnings AVA `70 - JJC2 4 26,72 2
5 DAK JJC2 DAK - JJC2 4 27,63 1

Uitslagen Kogelstoten 4 kilogram Jongens Junior C2

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Tim Klein DJA 13,97 - - 13,97Q 14,28
2 Max Kreeft Scorpio 13,16 - - 13,16Q 11,99
3 Sebastiaan...en Hartog CAV Energie 12,55 - - 12,55Q 11,97
4 Melchior Treffers AV PEC 1910 11,46 12,06 - 12,06Q 11,26
5 Thom Kortenoever Typhoon 10,96 12,05 - 12,05Q 12,13
6 Milo de Langen AV Feniks 11,31 11,85 - 11,85Q 12,30
7 Milan Beuning AAV SISU 11,72 - - 11,72Q 11,78
8 Rick Faassen Scopias 11,05 11,71 - 11,71Q 11,46
9 Jip de Greef Altis 11,32 11,65 - 11,65Q 10,66
10 Finn Damhoff AV Haarlem 10,31 10,63 11,44 11,44q 11,10
11 Thomas Kleijweg Olympus `70 11,29 11,16 11,42 11,42q 12,04
12 Coen de Haan SPLS 11,12 11,30 11,10 11,30q 11,68
13 Justin van Dooren Haag 11,26 10,48 9,34 11,26 10,46
14 Daan Moelands DJA 10,03 11,14 10,54 11,14qR 10,83
15 Alex van der Voort ARV Ilion 11,12 10,81 10,54 11,12 10,92
16 Mark Smolders AV Sprint 10,81 11,07 X 11,07 11,94
17 Abel Stoker Tempo AV 10,98 X 10,89 10,98 11,90
18 Quintin Janse Tempo AV 9,47 10,73 X 10,73 10,04
19 Max Birdja Haag 10,34 10,62 10,52 10,62 10,39
20 Rick van der Meer AV Zeewolde 9,27 10,43 10,16 10,43 10,78
21 Daniel Erbe Gomez Phanos 9,71 9,95 10,29 10,29 8,21
22 Ryan Honders Flevo Delta 9,80 10,20 10,07 10,20 9,90
23 Tjalle-Dur... der Eems HRRR 9,71 9,28 9,89 9,89 10,58
24 Etienne Verwaal PAC 9,84 9,15 9,43 9,84 9,72
25 Robbin Hoogendoorn AV Gouda 8,90 9,68 8,55 9,68 8,67
26 Siebe Pals AV Feniks 8,58 X 9,08 9,08 9,57
27 Tyrone Richards Altis 9,01 8,78 8,63 9,01 9,88
28 Joris Giezeman AV34 8,70 8,10 8,87 8,87 8,23
29 Dieter Stolzenbach PH 8,23 8,70 7,86 8,70 8,87
30 Bart Adriaanse Voorne 8,54 8,22 8,35 8,54 8,91
31 Mats Roskamp BAV 8,09 7,81 7,62 8,09 8,07
32 Sem Jongenburger Phanos 7,79 7,32 6,80 7,79 7,47
33 Jordy Hui...in t Veld AV34 7,37 7,50 7,24 7,50 7,28
34 Lucca Marks HLLS 6,99 6,54 6,27 6,99 7,14
35 Thymen van Zon DAK 5,97 5,92 5,73 5,97 6,33

Uitslagen Kogelstoten 4 kilogram finale Jongens Junior C2

# Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
1 Tim Klein DJA X 14,81 14,38 13,27 X 14,09 14,81 13,97
2 Sebastiaan...en Hartog CAV Energie 13,17 13,06 12,80 12,83 12,10 11,32 13,17 12,55
3 Thom Kortenoever Typhoon 12,90 12,63 X 12,42 13,03 12,56 13,03 12,05
4 Melchior Treffers AV PEC 1910 12,51 12,53 11,34 12,55 12,92 13,00 13,00 12,06
5 Max Kreeft Scorpio 12,57 12,82 12,79 - 11,66 12,99 12,99 13,16
6 Milan Beuning AAV SISU 11,80 12,09 12,35 11,98 X 11,83 12,35 11,72
7 Milo de Langen AV Feniks 12,26 11,34 X X X 11,94 12,26 11,85
8 Finn Damhoff AV Haarlem 10,34 10,48 11,54 10,88 10,81 10,73 11,54 11,44
9 Rick Faassen Scopias 11,29 10,76 X 11,29 11,71
10 Thomas Kleijweg Olympus `70 11,22 11,26 10,44 11,26 11,42
Daan Moelands DJA - - - DNS 11,14
Jip de Greef Altis NM 11,65

Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior C2

# Naam 1.401.451.501.551.601.651.701.751.801.851.90ResOBP
1 Jamie Sesay Almere `81 O XO XXO XXX 1,85 1,90
2 Tim Klein DJA O O XXX 1,80 1,90
3 Timo Spiering PAC O O O XO XO XO XXX 1,80 1,80
4 Stijn Hendriks Scorpio XO XO XXX 1,70 1,75
5 Valentijn Keijzer AV Fortuna O XO O XO XXO XXX 1,70 1,60
6 Binne Brok Tempo AV O O XO XXX 1,65 1,65
6 Max Birdja Haag O O O O XO XXX 1,65 1,60
8 Bink De Graaf AV 1923 O O O XO XXO XXX 1,65 1,65
8 Thijs Jorritsma HRRR O XO XXO XXX 1,65 1,70
10 Stef Kortekaas Olympus `70 O O O O O XXX 1,60 1,52
10 Boaz Kalter VAV O O O O XXX 1,60 1,65
12 Ruben Hermans Maastricht XO O XXX 1,60 1,70
13 Wessel van...aardingen AV Gouda O XO XO XXX 1,60 1,65
14 Ivar Pijnenburg GACH O O O XXO XXX 1,60 1,60
14 Artur Harwig AC TION O O XXO XXX 1,60 1,61
16 David Vroegindeweij GACH O O O O XXX 1,55 1,50
17 Lucas van ...haffelaar AV 1923 XO XXO XO XXX 1,55 1,60
18 Romano Guellai AV Atos O O XO XXX 1,50 1,45
18 Ivar van Ruijven Olympus `70 O O XO XXX 1,50 1,60
20 Daan Moelands DJA O XO XO XXX 1,50 1,55
21 Alex van der Voort ARV Ilion O O XXO XXX 1,50 1,55
22 Timo Timmermans Gloria O XO XXX 1,45 1,50

Uitslagen Polsstokhoogspringen Jongens Junior C2

# Naam 2.002.102.202.302.402.502.602.652.702.752.802.852.903.003.353.40ResOBP
1 Jip de Greef Altis O - - - O O XXO XXX 3,35 3,30
2 Jelle Müller AV Lycurgus XO O - O - XO - O XXX 2,90 3,03
3 Tobias Janssens AV Lycurgus O - O XO XO - XO - O XO XXX 2,85 2,73
4 David Vroegindeweij GACH O O O O O - O XXO XO XXX 2,80 2,70
5 Olario Kartodimedjo PAC O - O - XXX 2,60 2,84
6 Wessel van...aardingen AV Gouda O XXO O XO XXX 2,60 2,70
7 Ivar Pijnenburg GACH O O O O O O XXX 2,50 2,65
8 Wesley Steenbakker AV Lycurgus O O XO O O O XXX 2,50 2,28
9 Krijn van Hofweegen Pallas `67 O XO XXO XXX 2,50 2,70
Milo de Langen AV Feniks quit DNS 2,60

Uitslagen Verspringen Jongens Junior C2

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Tim Klein DJA 6,50 - - 6,50Q 6,64
2 Wessel de Lange Fortius 5,48 5,63 - 5,63Q 5,33
3 Binne Brok Tempo AV 4,96 5,57 - 5,57Q 5,66
4 Jermaine Kleine AAV SISU 5,54 - - 5,54Q 6,06
5 Harm van d...erkmortel LGDR 5,32 5,52 - 5,52Q 5,35
6 Lucas Bal CAV Energie - - 5,52 5,52Q 5,43
6 Thom Kortenoever Typhoon 5,52 - - 5,52Q 5,64
8 Jaco Delissen AV Attila 5,31 - - 5,31q 5,36
9 Twan Hogerbrugge AV `47 4,94 5,08 5,03 5,08q 5,04
10 Ouren Röttjers DAK 5,05 5,07 4,97 5,07q 5,40
11 Artur Harwig AC TION 4,48 5,04 5,06 5,06q 5,36
12 Jasper van Craaikamp VAV 5,06 4,83 4,92 5,06q 4,81
13 Hidde Nijland AAV SISU X 4,77 5,06 5,06 5,04
14 Joas van Hellemondt Leiden 4,96 4,57 4,67 4,96 5,17
15 Ewan ter Hennepe AV Gouda 4,86 4,74 4,92 4,92 4,89
16 Mathijs Goris Gloria 4,86 4,85 4,49 4,86 4,41
17 Daan Moelands DJA - 4,86 4,85 4,86 5,08
18 Gijs van Lieshout HAC 4,63 4,84 - 4,84 4,79
19 Ruiz Lodder Typhoon 4,83 2,99 X 4,83 5,10
20 Rick Faassen Scopias - - 4,80 4,80 5,12
21 Jorik Bokelman GACH - 4,75 4,62 4,75 4,38
22 Rick Stolp Spado 4,44 4,66 4,71 4,71 5,09
23 David Vroegindeweij GACH 4,52 4,58 - 4,58 4,51
24 Thijs van Kooten AV `56 4,51 4,31 4,44 4,51 4,73
25 Dieter Stolzenbach PH 4,27 4,20 4,27 4,27 4,44
26 Toon de Kwaasteniet U-Track 4,03 3,97 4,20 4,20 4,12
27 Mats Roskamp BAV 4,17 4,05 3,93 4,17 4,15

Uitslagen Verspringen finale Jongens Junior C2

# Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
1 Tim Klein DJA X X 5,55 6,28 6,14 6,05 6,28 6,50
2 Jermaine Kleine AAV SISU 5,81 5,83 5,42 5,96 X 6,19 6,19 5,54
3 Wessel de Lange Fortius X 5,50 5,56 X 5,73 5,29 5,73 5,63
4 Thom Kortenoever Typhoon 5,73 X 5,55 X 5,50 X 5,73 5,52
5 Binne Brok Tempo AV 5,35 5,61 5,60 X 5,59 5,40 5,61 5,57
6 Lucas Bal CAV Energie 5,57 5,53 5,51 X X 5,25 5,57 5,52
7 Harm van d...erkmortel LGDR 5,44 X 5,46 X 5,20 5,46 5,46 5,52
8 Ouren Röttjers DAK 5,36 4,98 5,04 4,99 5,20 5,11 5,36 5,07
9 Jaco Delissen AV Attila 5,26 5,21 X 5,26 5,31
10 Artur Harwig AC TION X 4,65 5,18 5,18 5,06
11 Twan Hogerbrugge AV `47 4,81 4,82 5,00 5,00 5,08
12 Jasper van Craaikamp VAV 4,86 4,76 4,90 4,90 5,06