Atleten 'Jongens Junior C1'

Snr Naam Onderdelen Startgroep 60m60m_hf60m_f800m1500m60mH60mH_hf60mH_f4x50mKogelKogel_fHoogPolshoogVerVer_f
1 Aiden Bareman Voorne 60mH
60mH_f
60mH_hf
Ver
Ver_f
JJC1 - 60mHJJC1 - 60mH FinaleJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - Ver...e Groep 2JJC1 - Ver...en Finale ----------
2 Akaash Spikman Groningen 60m
60m_f
60m_hf
60mH
60mH_f
60mH_hf
Ver
Ver_f
JJC1 - 60mJJC1 - 60m FinaleJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - 60mHJJC1 - 60mH FinaleJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - Ver...e Groep 1JJC1 - Ver...en Finale -------
3 Arjuno Orsini AV Gouda Kogel
Hoog
JJC1 - Kog...e Groep 2JJC1 en JJC2 - Hoog -------------
4 Bas Nolsen Tempo AV Kogel
Kogel_f
JJC1 - Kog...e Groep 1JJC1 - Kogel Finale -------------
5 Boaz Barf Haag 60m
60mH
Kogel
JJC1 - 60mJJC1 - 60mHJJC1 - Kog...e Groep 2 ------------
6 Bram Nusmeier AV Athlos 1500m
JJC1 - 1500m --------------
7 Bram Schumacher CAV Energie 800m
4x50m
Ver
JJC1 - 800mJJC1 - Ver...e Groep 2 ------------
8 Bram Eleveld AV Athlos Kogel
Ver
JJC1 - Kog...e Groep 1JJC1 - Ver...e Groep 2 -------------
9 Bruce Boon Flevo Delta 60mH
60mH_hf
Kogel
Kogel_f
Polshoog
JJC1 - 60mHJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - Kog...e Groep 1JJC1 - Kogel FinaleJJC1 en J... Polshoog ----------
10 Bruno Bangu De Spartaan 800m
60mH
JJC1 - 800mJJC1 - 60mH -------------
11 Cas van der Vegt AV Salland 60m
60m_hf
Hoog
JJC1 - 60mJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - Hoog ------------
12 Chivaro Friendwijk AV Haarlem 60m
Kogel
JJC1 - 60mJJC1 - Kog...e Groep 1 -------------
13 Christian Prins AV Atos Kogel
Kogel_f
Hoog
Ver
Ver_f
JJC1 - Kog...e Groep 2JJC1 - Kogel FinaleJJC1 - HoogJJC1 - Ver...e Groep 1JJC1 - Ver...en Finale ----------
14 Daan Scholte AV Athlos 1500m
Kogel
JJC1 - 1500mJJC1 - Kog...e Groep 1 -------------
15 Damian Paap AV Lycurgus 60m
Ver
JJC1 - 60mJJC1 - Ver...e Groep 2 -------------
16 David Elzinga GACH 800m
Kogel
JJC1 - 800mJJC1 - Kog...e Groep 2 -------------
17 David Pronk Haag 60m
60m_f
60m_hf
60mH
60mH_f
60mH_hf
Kogel
Kogel_f
JJC1 - 60mJJC1 - 60m FinaleJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - 60mHJJC1 - 60mH FinaleJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - Kog...e Groep 1JJC1 - Kogel Finale -------
18 Djalil Pater Groningen 60m
60m_f
60m_hf
Kogel
Kogel_f
Hoog
JJC1 - 60mJJC1 - 60m FinaleJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - Kog...e Groep 1JJC1 - Kogel FinaleJJC1 - Hoog ---------
19 Dyamo Hoek AV Sprint 60m
60m_f
60m_hf
60mH
60mH_hf
JJC1 - 60mJJC1 - 60m FinaleJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - 60mHJJC1 - 60m...ve Finale ----------
20 Faith Abu AV Sparta 60m
60m_hf
JJC1 - 60mJJC1 - 60m...ve Finale -------------
21 Finn Van der Maas Fit 1500m
60mH
Ver
JJC1 - 1500mJJC1 - 60mHJJC1 - Ver...e Groep 2 ------------
22 Finn Verhoeff PH 60m
60m_hf
60mH
60mH_hf
4x50m
JJC1 - 60mJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - 60mHJJC1 - 60m...ve Finale ----------
23 Finn de Keizer GACH 1500m
JJC1 - 1500m --------------
24 Finn Hage PAC 60m
60mH
JJC1 - 60mJJC1 - 60mH -------------
25 Florian van Lent Haag 800m
1500m
Ver
JJC1 - 1500m ------------
26 Fons Borninkhof GACH 800m
60mH
JJC1 - 800mJJC1 - 60mH -------------
27 Ids Peenstra AV PEC 1910 800m
JJC1 - 800m --------------
28 Jaap Zoon Flevo Delta 1500m
JJC1 - 1500m --------------
29 Jaimy Del Duca AC TION 60m
4x50m
JJC1 - 60m -------------
30 Jake Romijn PH 800m
60mH
Hoog
JJC1 - 800mJJC1 - 60mHJJC1 - Hoog ------------
31 Jarco Snoek HLLM 60m
60mH
JJC1 - 60mJJC1 - 60mH -------------
32 Jari Van der Voorn AV Zeewolde 60m
60m_f
60m_hf
JJC1 - 60mJJC1 - 60m FinaleJJC1 - 60m...ve Finale ------------
33 Jasper Spruijt Olympus `70 60m
800m
Kogel
JJC1 - 60mJJC1 - 800mJJC1 - Kog...e Groep 1 ------------
34 Jasper Bloks AV Statina 800m
JJC1 - 800m --------------
35 Jasper Boelhouwer AV 1923 Kogel
JJC1 - Kog...e Groep 2 --------------
36 Jeffrey Rijkhals DNMC 60m
60m_f
60m_hf
Ver
Ver_f
JJC1 - 60mJJC1 - 60m FinaleJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - Ver...e Groep 1JJC1 - Ver...en Finale ----------
37 Jelmer Rensing AAC `61 800m
JJC1 - 800m --------------
38 Jens De Kock PH 60mH
Ver
JJC1 - 60mHJJC1 - Ver...e Groep 2 -------------
39 Jilke Oswald HRRR Kogel
Ver
JJC1 - Kog...e Groep 2JJC1 - Ver...e Groep 1 -------------
40 Jimmy Marcera AV Sprint 60m
60m_hf
60mH
60mH_hf
JJC1 - 60mJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - 60mHJJC1 - 60m...ve Finale -----------
41 Jip van der Kieft Altis 800m
1500m
Hoog
JJC1 - 800mJJC1 - 1500m ------------
42 Job van Keulen Nijmegen 60m
60m_hf
60mH
60mH_hf
Hoog
JJC1 - 60mJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - 60mHJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - Hoog ----------
43 Jonas Trouw MPM Polshoog
JJC1 en J... Polshoog --------------
44 Joris IJzinga Altis 60mH
60mH_f
60mH_hf
4x50m
Kogel
Kogel_f
Ver
Ver_f
JJC1 - 60mHJJC1 - 60mH FinaleJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - Kog...e Groep 1JJC1 - Kogel FinaleJJC1 - Ver...e Groep 2JJC1 - Ver...en Finale -------
45 Joris Tammes AV Fortuna 60mH
60mH_hf
Hoog
Ver
Ver_f
JJC1 - 60mHJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - HoogJJC1 - Ver...e Groep 2JJC1 - Ver...en Finale ----------
46 Jory Davids AC TION 60mH
60mH_f
60mH_hf
4x50m
Ver
Ver_f
JJC1 - 60mHJJC1 - 60mH FinaleJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - Ver...e Groep 2JJC1 - Ver...en Finale ---------
47 Justin Middelbos AV Zuidwal 60m
Hoog
JJC1 - 60mJJC1 en JJC2 - Hoog -------------
48 Kees Hulman DVTR 60mH
Hoog
Ver
JJC1 - 60mHJJC1 - HoogJJC1 - Ver...e Groep 2 ------------
49 Kenan van der Kooij Altis 60m
60m_hf
4x50m
Kogel
Hoog
JJC1 - 60mJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - Kog...e Groep 2JJC1 - Hoog ----------
50 Kevin Breumelhof ARV Ilion Hoog
Ver
JJC1 - HoogJJC1 - Ver...e Groep 2 -------------
51 Kian Beks Isala `96 Kogel
Kogel_f
JJC1 - Kog...e Groep 1JJC1 - Kogel Finale -------------
52 Koen Diepen PH 60m
60m_hf
800m
4x50m
JJC1 - 60mJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - 800m -----------
53 Lans Timmermans PH 1500m
JJC1 - 1500m --------------
54 Lars Dauw ARV Ilion 60m
60m_f
60m_hf
Ver
Ver_f
JJC1 - 60mJJC1 - 60m FinaleJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - Ver...e Groep 1JJC1 - Ver...en Finale ----------
55 Lars van W...ligenburg AV Nijkerk 60m
60mH
Ver
JJC1 - 60mJJC1 - 60mHJJC1 - Ver...e Groep 2 ------------
56 Lennart Boogaard AV Hera 60mH
Kogel
Kogel_f
Hoog
JJC1 - 60mHJJC1 - Kog...e Groep 1JJC1 - Kogel FinaleJJC1 - Hoog -----------
57 Luc de Kruijf PH Kogel
JJC1 - Kog...e Groep 2 --------------
58 Luca Broers ATOP Kogel
JJC1 - Kog...e Groep 1 --------------
59 Luca Sillen Nijmegen 1500m
JJC1 - 1500m --------------
60 Lucas Dui...van Twist PAC 60m
800m
Ver
Ver_f
JJC1 - 60mJJC1 - 800mJJC1 - Ver...e Groep 1JJC1 - Ver...en Finale -----------
61 Luuk van der Maaten AV Athlos 60mH
60mH_hf
Hoog
JJC1 - 60mHJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - Hoog ------------
62 Marijn Atmodimedjo AV34 60m
60mH
Ver
JJC1 - 60mJJC1 - 60mHJJC1 - Ver...e Groep 2 ------------
63 Marijn van der Harst Altis 60mH
4x50m
Ver
JJC1 - 60mHJJC1 - Ver...e Groep 2 ------------
64 Martijn Schoemaker AV Zeewolde 60m
60m_f
60m_hf
60mH
60mH_f
60mH_hf
Ver
JJC1 - 60mJJC1 - 60m FinaleJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - 60mHJJC1 - 60mH FinaleJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - Ver...e Groep 2 --------
65 Maurice Afognon ARV Ilion 60m
60m_f
60m_hf
60mH
60mH_f
60mH_hf
JJC1 - 60mJJC1 - 60m FinaleJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - 60mHJJC1 - 60mH FinaleJJC1 - 60m...ve Finale ---------
66 Maurits va...cheijndel Olympus `70 60m
Ver
JJC1 - 60mJJC1 - Ver...e Groep 1 -------------
67 Max de Kruijf PH 800m
JJC1 - 800m --------------
68 Max Jongenburger Phanos Polshoog
JJC1 en J... Polshoog --------------
69 Mees Beukenhorst KAV Holland 60m
60m_hf
60mH
60mH_hf
JJC1 - 60mJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - 60mHJJC1 - 60m...ve Finale -----------
70 Menne Gras AV Unitas Hoog
JJC1 - Hoog --------------
71 Merijn Verdijk DAK 60m
Ver
JJC1 - 60mJJC1 - Ver...e Groep 1 -------------
72 Michiel Zunderman Rotterdam 800m
JJC1 - 800m --------------
73 Mick van Kleeff PAC Polshoog
JJC1 en J... Polshoog --------------
74 Mick Wolvekamp AV Unitas 1500m
JJC1 - 1500m --------------
75 Miguel De la Fuente PAC 800m
JJC1 - 800m --------------
76 Miguel Ke...a Iglesia AV Lycurgus 60m
JJC1 - 60m --------------
77 Mika van Mierlo Isala `96 Ver
JJC1 - Ver...e Groep 1 --------------
78 Mike Wennekes De Liemers 60m
Kogel
Hoog
JJC1 - 60mJJC1 - Kog...e Groep 2JJC1 - Hoog ------------
79 Milan Vink Fortius 60m
800m
JJC1 - 60mJJC1 - 800m -------------
80 Milo van Gemert Haag 800m
Hoog
Ver
JJC1 - 800mJJC1 en JJC2 - HoogJJC1 - Ver...e Groep 2 ------------
81 Mink Hageman AV Atos Kogel
JJC1 - Kog...e Groep 2 --------------
82 Mirek Harwig AC TION 60m
4x50m
Ver
Ver_f
JJC1 - Ver...e Groep 2JJC1 - Ver...en Finale -----------
83 Niels Laros Scorpio 1500m
JJC1 - 1500m --------------
84 Olaf van der Hidde HLLS 60m
60m_hf
60mH
JJC1 - 60mJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - 60mH ------------
85 Olivier van Benthem AV PEC 1910 800m
JJC1 - 800m --------------
86 Olle De Laat U-Track 60m
4x50m
JJC1 - 60m -------------
87 Oscar Doornhein PAC 60m
Ver
JJC1 - 60mJJC1 - Ver...e Groep 1 -------------
88 Pablo van Hoorn Altis 1500m
JJC1 - 1500m --------------
89 Pyke Jeitler Haag 60m
800m
JJC1 - 60mJJC1 - 800m -------------
90 Quinten Mertens AV `56 60m
Kogel
Ver
JJC1 - 60mJJC1 - Kog...e Groep 2JJC1 - Ver...e Groep 1 ------------
91 Raf Dambacher Scopias 60m
4x50m
Ver
JJC1 - 60mJJC1 - Ver...e Groep 1 ------------
92 Rais Semedo Moreira PAC 60m
60m_hf
JJC1 - 60mJJC1 - 60m...ve Finale -------------
93 Rick Smits DAK 1500m
4x50m
JJC1 - 1500m -------------
94 Ridzerd Punt PAC Hoog
Polshoog
JJC1 - HoogJJC1 en J... Polshoog -------------
95 Robin Hartmans Maastricht 800m
JJC1 - 800m --------------
96 Robin Kramps AV Hylas 60m
60mH
60mH_f
60mH_hf
JJC1 - 60mJJC1 - 60mHJJC1 - 60mH FinaleJJC1 - 60m...ve Finale -----------
97 Ryan Andela GACH 60m
60mH
Hoog
JJC1 - 60mJJC1 - 60mHJJC1 en JJC2 - Hoog ------------
98 Ryan Jansen Scorpio Kogel
Kogel_f
JJC1 - Kog...e Groep 2JJC1 - Kogel Finale -------------
99 Stefan Hendriksen AV Nijkerk 60m
60m_hf
60mH
Hoog
JJC1 - 60mJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - 60mHJJC1 - Hoog -----------
100 Sven Van d...eerendonk PH 1500m
JJC1 - 1500m --------------
101 Sven Hurkmans Fortius 60m
Kogel
JJC1 - 60mJJC1 - Kog...e Groep 2 -------------
102 Sven van Weezep SPLS Kogel
JJC1 - Kog...e Groep 2 --------------
103 Sven Wildeboer VAV 60m
800m
Hoog
JJC1 - 60mJJC1 - 800mJJC1 en JJC2 - Hoog ------------
104 Sven Grooters PH 60m
60m_hf
800m
4x50m
JJC1 - 60mJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - 800m -----------
105 Sven Blok AV Gouda 1500m
JJC1 - 1500m --------------
106 Sydney Albertzoon HLLS 60m
60m_hf
60mH
JJC1 - 60mJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - 60mH ------------
107 Thijn Dorrestein GACH 800m
Hoog
Polshoog
JJC1 - 800mJJC1 en J... Polshoog ------------
108 Thijs ten ...uggencate AV Hera 800m
JJC1 - 800m --------------
109 Thijs van der Maaten AV Athlos 800m
Kogel
JJC1 - 800mJJC1 - Kog...e Groep 2 -------------
110 Thijs Sturing Groningen 60m
60mH
JJC1 - 60mJJC1 - 60mH -------------
111 Thom de Weger AV Gouda 60m
4x50m
Hoog
Ver
JJC1 - 60mJJC1 en JJC2 - HoogJJC1 - Ver...e Groep 1 -----------
112 Tijn Berendsen De Liemers Kogel
Kogel_f
JJC1 - Kog...e Groep 2JJC1 - Kogel Finale -------------
113 Tim Tempelman SPLS Hoog
Ver
JJC1 - HoogJJC1 - Ver...e Groep 1 -------------
114 Tygo Hulsebos VAV 800m
JJC1 - 800m --------------
115 Tymo Bouman AV Haarlem 60m
Ver
JJC1 - 60mJJC1 - Ver...e Groep 2 -------------
116 Viggo Tijbosch PH 4x50m
Kogel
Kogel_f
Ver
Ver_f
JJC1 - Kog...e Groep 1JJC1 - Kogel FinaleJJC1 - Ver...e Groep 2JJC1 - Ver...en Finale ----------
117 Wesley Van...uijksloot SAV 60m
1500m
JJC1 - 60mJJC1 - 1500m -------------
118 Wout Plugge AV Aquilo 800m
JJC1 - 800m --------------
119 Wu Ping Kuiper Groningen 1500m
JJC1 - 1500m --------------
120 Yanick Ebbing AC TION 60m
60m_hf
4x50m
Ver
JJC1 - 60mJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - Ver...e Groep 1 -----------
121 Yannick Rolvink Olympus `70 Kogel
Kogel_f
JJC1 - Kog...e Groep 1JJC1 - Kogel Finale -------------
122 Yannick Faerber U-Track 800m
4x50m
JJC1 - 800m -------------
123 Zack Rot AV Lycurgus 60m
Ver
JJC1 - 60mJJC1 - Ver...e Groep 2 -------------
124 Ziggy Veldman Heerenveen 60m
60m_hf
Ver
Ver_f
JJC1 - 60mJJC1 - 60m...ve FinaleJJC1 - Ver...e Groep 1JJC1 - Ver...en Finale -----------

Verenigingen 'Jongens Junior C1'

VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
AAC `61 AC61 1
AC TION TION 4
Altis ALTS 5
ARV Ilion ILIO 3
Atletiek Maastricht MSTR 1
AV 1923 AV23 1
AV Achilles Top ATOP 1
AV Aquilo AQLO 1
AV Athlos ATLS 5
AV Atos ATOS 2
AV Daventria 1906 DVTR 1
AV De Liemers LMRS 2
AV De Spartaan SPTN 1
AV Flevo Delta FLDT 2
AV Fortuna FRTN 1
AV Gouda GOUD 3
AV Haarlem HRLM 2
AV Haarlemmermeer HLLM 1
AV Heerenveen HRVN 1
AV Hera HERA 2
AV Horror Sneek HRRR 1
AV Hylas HYLS 1
AV Lycurgus LYCG 3
AV Nijkerk NKRK 2
AV Olympus `70 OL70 3
AV PEC 1910 PEC 2
AV Salland SLLN 1
AV Sparta SPRT 1
AV Spirit Lelystad SPLS 2
AV Sprint SPRN 2
AV Statina STTN 1
AV Unitas UNTS 2
AV Zeewolde ZWLD 2
AV Zuidwal ZDWL 1
AV `34 Apeldoorn AV34 1
AV `56 AV56 1
CAV Energie ENRG 1
DAK DAK 2
Dynamica ADSV DNMC 1
Fit FIT 1
Fortius FORT 2
GAC Hilversum GACH 5
Groningen Atletiek GRNG 4
Haag Atletiek HAAG 5
Hellas Utrecht HLLS 2
Isala `96 ISLA 2
KAV Holland KAVH 1
Marathon Pim Mulier MPM 1
Nijmegen Atletiek NYMG 2
PAC PAC 7
Phanos PHNS 1
Prins Hendrik PH 10
Rotterdam Atletiek RDAM 1
SAV SAV 1
Scopias Atletiek SCPS 1
Scorpio SCRP 2
Tempo AV TMPO 1
U-Track UTRK 2
VAV VAV 2
Voorne Atletiek VRNE 1

Uitslagen 60 meter Jongens Junior C1

# Naam ResOBP
1 Lars Dauw ARV Ilion 7,50Q 7,63
2 David Pronk Haag 7,54Q 7,64
3 Maurice Afognon ARV Ilion 7,79Q 7,43
4 Akaash Spikman Groningen 7,81Q 8,38
5 Martijn Schoemaker AV Zeewolde 7,82Q 7,88
6 Jari Van der Voorn AV Zeewolde 7,87Q 8,35
7 Dyamo Hoek AV Sprint 7,89Q 8,12
8 Jeffrey Rijkhals DNMC 7,94Q 8,00
9 Djalil Pater Groningen 7,94Q 8,22
10 Finn Verhoeff PH 7,99Q 8,15
11 Sven Grooters PH 8,00Q 8,11
12 Jimmy Marcera AV Sprint 8,04Q 7,93
13 Sydney Albertzoon HLLS 8,04Q 8,18
14 Koen Diepen PH 8,12Q 8,15
15 Stefan Hendriksen AV Nijkerk 8,15Q 8,05
16 Mees Beukenhorst KAV Holland 8,16Q 8,39
17 Yanick Ebbing AC TION 8,21Q 8,20
18 Faith Abu AV Sparta 8,22q 8,39
19 Rais Semedo Moreira PAC 8,25q 8,50
19 Job van Keulen Nijmegen 8,25Q 8,23
21 Olaf van der Hidde HLLS 8,28Q 8,42
22 Ziggy Veldman Heerenveen 8,29q 8,42
23 Cas van der Vegt AV Salland 8,30Q 8,25
24 Chivaro Friendwijk AV Haarlem 8,32 8,40
25 Kenan van der Kooij Altis 8,36Q 8,62
26 Ryan Andela GACH 8,37 8,68
27 Lars van W...ligenburg AV Nijkerk 8,46 8,43
28 Lucas Dui...van Twist PAC 8,46 8,69
29 Sven Wildeboer VAV 8,49 8,77
30 Tymo Bouman AV Haarlem 8,50 8,29
31 Jaimy Del Duca AC TION 8,50 9,00
32 Jasper Spruijt Olympus `70 8,51 8,47
33 Finn Hage PAC 8,61 8,73
34 Mike Wennekes De Liemers 8,68 8,97
35 Thijs Sturing Groningen 8,69 8,69
36 Jarco Snoek HLLM 8,73 8,66
37 Damian Paap AV Lycurgus 8,74 8,58
37 Milan Vink Fortius 8,74 8,87
39 Miguel Ke...a Iglesia AV Lycurgus 8,78 8,61
40 Justin Middelbos AV Zuidwal 8,78 8,82
41 Olle De Laat U-Track 8,80 9,30
42 Quinten Mertens AV `56 8,80 8,87
43 Maurits va...cheijndel Olympus `70 8,81 8,96
44 Marijn Atmodimedjo AV34 8,82 8,62
45 Zack Rot AV Lycurgus 8,84 8,90
46 Thom de Weger AV Gouda 8,88 9,18
47 Raf Dambacher Scopias 8,92 9,05
48 Merijn Verdijk DAK 9,16 9,11
49 Sven Hurkmans Fortius 9,30 9,39
50 Boaz Barf Haag 9,39 9,60
Robin Kramps AV Hylas DNS 7,78
Pyke Jeitler Haag DNS 9,00

Uitslagen 60 meter halve finale Jongens Junior C1

# Naam ResQm
1 Lars Dauw ARV Ilion 7,51Q 7,50
2 Maurice Afognon ARV Ilion 7,58Q 7,79
3 David Pronk Haag 7,59Q 7,54
4 Akaash Spikman Groningen 7,85Q 7,81
5 Martijn Schoemaker AV Zeewolde 7,85Q 7,82
6 Jeffrey Rijkhals DNMC 7,87Q 7,94
7 Jari Van der Voorn AV Zeewolde 7,96q 7,87
8 Dyamo Hoek AV Sprint 8,02q 7,89
9 Djalil Pater Groningen 8,08qR 7,94
10 Sven Grooters PH 8,16 8,00
11 Finn Verhoeff PH 8,21 7,99
12 Sydney Albertzoon HLLS 8,23 8,04
13 Yanick Ebbing AC TION 8,26 8,21
14 Koen Diepen PH 8,27 8,12
15 Cas van der Vegt AV Salland 8,30 8,30
16 Stefan Hendriksen AV Nijkerk 8,34 8,15
17 Job van Keulen Nijmegen 8,34 8,25
18 Mees Beukenhorst KAV Holland 8,35 8,16
19 Ziggy Veldman Heerenveen 8,39 8,29
20 Jimmy Marcera AV Sprint 8,40 8,04
21 Rais Semedo Moreira PAC 8,40 8,25
22 Olaf van der Hidde HLLS 8,41 8,28
23 Faith Abu AV Sparta 8,42 8,22

Uitslagen 800 meter Jongens Junior C1

# Naam ResOBP
1 Sven Grooters PH 2:18,09 2:24,81
2 Bram Schumacher CAV Energie 2:19,36 2:30,37
3 Koen Diepen PH 2:19,40 2:21,66
4 Max de Kruijf PH 2:21,26 2:25,36
5 Robin Hartmans Maastricht 2:21,66 2:26,90
6 Jasper Spruijt Olympus `70 2:22,31 2:27,80
7 Jasper Bloks AV Statina 2:23,63 2:26,39
8 Thijs ten ...uggencate AV Hera 2:25,25 2:26,51
9 Miguel De la Fuente PAC 2:25,41 2:26,50
10 Ids Peenstra AV PEC 1910 2:27,10 2:25,03
11 Sven Wildeboer VAV 2:27,29 2:30,49
12 Jelmer Rensing AAC `61 2:30,69 2:28,82
13 Bruno Bangu De Spartaan 2:30,85 2:38,73
14 Milan Vink Fortius 2:32,91 2:34,22
15 David Elzinga GACH 2:33,68 2:33,00
16 Thijs van der Maaten AV Athlos 2:33,79 2:25,62
17 Yannick Faerber U-Track 2:35,36 2:32,92
18 Jake Romijn PH 2:35,92 2:26,31
19 Olivier van Benthem AV PEC 1910 2:36,14 2:40,27
20 Wout Plugge AV Aquilo 2:36,49 2:39,68
21 Jip van der Kieft Altis 2:41,24 2:41,36
22 Fons Borninkhof GACH 2:48,03 2:53,08
23 Tygo Hulsebos VAV 3:03,11 2:58,70

Uitslagen 60 meter horden Jongens Junior C1

# Naam ResOBP
1 David Pronk Haag 8,99Q 8,96
2 Akaash Spikman Groningen 9,05Q 9,98
3 Aiden Bareman Voorne 9,16Q 9,94
4 Martijn Schoemaker AV Zeewolde 9,19Q 10,14
5 Jory Davids AC TION 9,20Q 9,10
6 Robin Kramps AV Hylas 9,21Q 9,08
7 Maurice Afognon ARV Ilion 9,23Q 9,18
8 Joris IJzinga Altis 9,24Q 9,68
9 Job van Keulen Nijmegen 9,30Q 9,34
10 Joris Tammes AV Fortuna 9,41Q 9,81
11 Jimmy Marcera AV Sprint 9,56Q 9,47
12 Finn Verhoeff PH 9,58Q 9,49
13 Dyamo Hoek AV Sprint 9,61q 9,82
14 Bruce Boon Flevo Delta 9,65q 9,75
15 Luuk van der Maaten AV Athlos 9,69q 10,23
16 Mees Beukenhorst KAV Holland 9,83q 11,41
17 Finn Hage PAC 9,88 9,94
18 Ryan Andela GACH 10,08 10,06
19 Jens De Kock PH 10,16 10,86
20 Stefan Hendriksen AV Nijkerk 10,45 10,23
21 Kees Hulman DVTR 10,73 10,57
22 Jake Romijn PH 10,80 10,41
23 Marijn van der Harst Altis 10,82 11,27
24 Finn Van der Maas Fit 11,00 11,39
25 Jarco Snoek HLLM 11,11 10,81
26 Lars van W...ligenburg AV Nijkerk 11,28 11,69
27 Olaf van der Hidde HLLS 11,29 11,47
28 Thijs Sturing Groningen 11,37 11,41
29 Boaz Barf Haag 11,42 11,77
30 Fons Borninkhof GACH 11,49 12,10
31 Marijn Atmodimedjo AV34 11,65 11,38
32 Bruno Bangu De Spartaan 11,90 11,21

Uitslagen 60 meter horden finale Jongens Junior C1

# Naam ResQm
1 David Pronk Haag 8,76 8,96
2 Maurice Afognon ARV Ilion 8,84 8,89
3 Aiden Bareman Voorne 9,13 9,11
4 Robin Kramps AV Hylas 9,20 9,17
5 Akaash Spikman Groningen 9,20 9,29
6 Joris IJzinga Altis 9,29 9,16
7 Jory Davids AC TION 9,33 9,22
8 Martijn Schoemaker AV Zeewolde 11,07 9,33

Uitslagen 4 x 50m Jongens Junior C1

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Action power AC TION - JJC1 4 25,39 3
2 ToPhers junioren C Prins Hendrik - JJC1 4 25,63 2
3 Altis team Jongens C1/2 Altis - JJC1 4 26,58 1

Uitslagen Kogelstoten 4 kilogram Jongens Junior C1

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Lennart Boogaard AV Hera 12,13 - - 12,13Q 12,53
2 Bas Nolsen Tempo AV 11,58 - - 11,58Q 11,31
3 Ryan Jansen Scorpio 10,96 - - 10,96Q 11,24
4 Yannick Rolvink Olympus `70 10,76 - - 10,76Q 10,88
5 Viggo Tijbosch PH 10,33 10,68 - 10,68Q 10,91
6 David Pronk Haag 10,53 - - 10,53Q 11,76
7 Bruce Boon Flevo Delta 10,49 9,79 9,98 10,49q 9,62
8 Kian Beks Isala `96 10,15 9,08 9,24 10,15q 10,12
9 Djalil Pater Groningen 9,46 9,11 - 9,46q 9,41
10 Tijn Berendsen De Liemers 9,13 9,37 8,85 9,37q 8,89
11 Joris IJzinga Altis 9,00 8,80 9,36 9,36q 10,93
12 Christian Prins AV Atos - 9,11 9,27 9,27q 9,22
13 Mike Wennekes De Liemers 8,38 8,89 9,25 9,25 8,02
14 Jasper Spruijt Olympus `70 9,17 9,10 9,22 9,22 7,93
15 Luca Broers ATOP 8,88 9,22 9,01 9,22 9,50
16 David Elzinga GACH 8,93 9,11 9,21 9,21 9,93
17 Kenan van der Kooij Altis 8,22 8,12 8,32 8,32 9,55
18 Jasper Boelhouwer AV 1923 8,20 7,96 7,90 8,20 9,16
19 Chivaro Friendwijk AV Haarlem X 7,99 7,74 7,99 8,82
20 Arjuno Orsini AV Gouda 7,92 7,49 6,95 7,92 8,77
21 Thijs van der Maaten AV Athlos 7,60 7,16 7,79 7,79 8,12
22 Bram Eleveld AV Athlos 7,64 7,50 7,63 7,64 9,12
23 Sven Hurkmans Fortius 6,22 7,27 6,63 7,27 9,02
24 Jilke Oswald HRRR 6,22 7,11 6,86 7,11 6,67
25 Luc de Kruijf PH 6,71 7,11 6,39 7,11 7,46
26 Daan Scholte AV Athlos 6,88 6,02 6,55 6,88 7,66
27 Boaz Barf Haag 6,06 6,68 6,41 6,68 8,81
28 Mink Hageman AV Atos 5,65 5,39 6,67 6,67 7,41
29 Quinten Mertens AV `56 6,53 6,35 6,27 6,53 7,27

Uitslagen Kogelstoten 4 kilogram finale Jongens Junior C1

# Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
1 Lennart Boogaard AV Hera 12,55 11,85 10,92 X 12,57 X 12,57 12,13
2 David Pronk Haag X 12,42 11,10 X 11,16 X 12,42 10,53
3 Bas Nolsen Tempo AV 11,68 11,68 9,58 10,86 11,73 11,82 11,82 11,58
4 Ryan Jansen Scorpio 10,07 10,30 10,13 10,81 11,09 10,58 11,09 10,96
5 Viggo Tijbosch PH 10,53 10,12 10,37 9,91 10,19 10,36 10,53 10,68
6 Yannick Rolvink Olympus `70 10,33 10,16 X 10,08 10,44 10,51 10,51 10,76
7 Kian Beks Isala `96 10,02 10,28 9,46 9,83 9,92 9,15 10,28 10,15
8 Tijn Berendsen De Liemers X 9,29 9,77 9,16 9,83 8,90 9,83 9,37
9 Christian Prins AV Atos 8,97 9,31 X 9,31 9,27
10 Djalil Pater Groningen X 9,26 8,78 9,26 9,46
11 Joris IJzinga Altis 8,76 8,85 9,14 9,14 9,36
Bruce Boon Flevo Delta - - DNS 10,49

Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior C1

# Naam 1.401.451.501.551.601.651.701.751.80ResOBP
1 Ridzerd Punt PAC O O O XO O O XX- 1,75 1,68
2 Kevin Breumelhof ARV Ilion O O XO XO XXX 1,65 1,60
2 Menne Gras AV Unitas O O XO XO XXX 1,65 1,65
4 Luuk van der Maaten AV Athlos O XO O XO XO XXX 1,65 1,60
5 Joris Tammes AV Fortuna O XXO XO XO XXX 1,65 1,65
6 Djalil Pater Groningen O O O XXO XXX 1,65 1,60
7 Jake Romijn PH O O XO XXO XXX 1,65 1,65
8 Job van Keulen Nijmegen O O O O O XXX 1,60 1,59
9 Cas van der Vegt AV Salland O O O XXO O XXX 1,60 1,55
10 Christian Prins AV Atos O O XO XXO XO XXX 1,60 1,55
11 Stefan Hendriksen AV Nijkerk O O XO XXX 1,55 1,50
12 Justin Middelbos AV Zuidwal O O O XXX 1,50 1,45
13 Lennart Boogaard AV Hera O XO XXX 1,50 1,60
13 Kees Hulman DVTR O O XO XXX 1,50 1,55
15 Tim Tempelman SPLS O O XXO XXX 1,50 1,60
16 Kenan van der Kooij Altis O XO XXO XXX 1,50 1,55
17 Ryan Andela GACH O O XXX 1,45 1,42
18 Sven Wildeboer VAV O XO XXX 1,45 1,40
18 Mike Wennekes De Liemers O XO XXX 1,45 1,45
20 Arjuno Orsini AV Gouda O XXX 1,40 1,45
Thom de Weger AV Gouda quit NM 1,30

Uitslagen Polsstokhoogspringen Jongens Junior C1

# Naam 2.102.202.302.402.502.602.652.702.752.802.852.902.95ResOBP
1 Mick van Kleeff PAC O O O O O O XO O XO XXX 2,90 2,73
2 Max Jongenburger Phanos O - O O XO XO O XO XXX 2,75 2,60
3 Ridzerd Punt PAC O O XO XXO XO XO XXX 2,70 2,63
4 Bruce Boon Flevo Delta O O O O - XXX 2,60 2,55
5 Jonas Trouw MPM XXO XO O O XXX 2,40 2,53

Uitslagen Verspringen Jongens Junior C1

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Lars Dauw ARV Ilion 5,66 5,66Q 5,29
2 Jeffrey Rijkhals DNMC X 5,63 5,63Q 5,52
3 Viggo Tijbosch PH 5,55 5,55Q 5,47
4 Joris Tammes AV Fortuna 5,34 5,34Q 5,23
4 Mirek Harwig AC TION 5,34 5,34Q 5,59
6 Jory Davids AC TION 5,27 5,27Q 5,62
7 Aiden Bareman Voorne 5,20 5,20Q 5,16
8 Ziggy Veldman Heerenveen X 5,14 5,14Q 5,01
9 Akaash Spikman Groningen 4,94 5,13 5,13Q 5,31
10 Joris IJzinga Altis 4,85 4,77 4,87 4,87q 5,08
11 Lucas Dui...van Twist PAC 4,80 4,58 4,84 4,84q 4,64
12 Christian Prins AV Atos 4,78 4,82 4,78 4,82q 4,52
13 Lars van W...ligenburg AV Nijkerk 4,69 4,70 4,76 4,76 4,40
14 Mika van Mierlo Isala `96 1,81 4,74 4,68 4,74 5,01
15 Jens De Kock PH 4,74 4,52 4,46 4,74 4,85
16 Yanick Ebbing AC TION 4,66 4,34 4,36 4,66 4,10
17 Kevin Breumelhof ARV Ilion 4,58 X 4,55 4,58 5,13
18 Tim Tempelman SPLS 4,54 4,57 4,56 4,57 4,66
19 Zack Rot AV Lycurgus X 4,23 4,48 4,48 4,69
20 Bram Schumacher CAV Energie X 4,46 4,31 4,46 4,17
21 Damian Paap AV Lycurgus 4,38 3,88 4,07 4,38 4,50
22 Marijn van der Harst Altis X 4,36 4,26 4,36 4,49
23 Martijn Schoemaker AV Zeewolde 4,08 X 4,36 4,36 4,86
24 Bram Eleveld AV Athlos 4,31 4,16 4,35 4,35 4,49
25 Kees Hulman DVTR 4,34 4,19 4,34 4,34 4,64
26 Jilke Oswald HRRR X 4,32 X 4,32 4,52
27 Quinten Mertens AV `56 4,28 4,01 4,08 4,28 4,70
28 Tymo Bouman AV Haarlem 3,81 3,78 4,25 4,25 4,38
29 Thom de Weger AV Gouda 4,24 4,19 4,01 4,24 4,05
30 Maurits va...cheijndel Olympus `70 4,18 4,00 4,01 4,18 4,46
31 Marijn Atmodimedjo AV34 4,15 4,15 4,16 4,16 4,49
32 Merijn Verdijk DAK 4,06 3,96 3,85 4,06 4,49
33 Raf Dambacher Scopias X 3,48 3,52 3,52 4,51
Finn Van der Maas Fit X X X NM 4,45

Uitslagen Verspringen finale Jongens Junior C1

# Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
1 Jeffrey Rijkhals DNMC 5,53 5,41 X X 5,64 5,77 5,77 5,63
2 Jory Davids AC TION 5,45 5,58 5,22 X - X 5,58 5,27
3 Viggo Tijbosch PH 5,47 5,55 5,35 X 5,33 5,54 5,55 5,55
4 Lars Dauw ARV Ilion 5,22 3,80 5,52 5,07 5,27 X 5,52 5,66
5 Aiden Bareman Voorne 5,13 X 5,35 4,94 5,28 5,28 5,35 5,20
6 Joris Tammes AV Fortuna 5,31 5,06 5,09 X 5,31 5,34
7 Akaash Spikman Groningen X 5,17 5,03 4,95 - - 5,17 5,13
8 Ziggy Veldman Heerenveen X 5,15 X 5,08 4,85 X 5,15 5,14
9 Lucas Dui...van Twist PAC 4,91 4,57 4,46 4,91 4,84
10 Mirek Harwig AC TION X X 4,85 4,85 5,34
11 Joris IJzinga Altis 4,80 4,71 4,62 4,80 4,87
12 Christian Prins AV Atos 4,69 X 4,80 4,80 4,82