Atleten 'Meisjes Junior D2'

Snr Naam Onderdelen Startgroep 60m60m_hf60m_f600m1000m60mH60mH_hf60mH_f4x50mKogelKogel_fHoogPolshoogVerVer_f
1019 Aafke Wijkmans AV Astylos 1000m
MJD2 - 1000m --------------
1020 Abigail Noruwa Altis 60m
600m
4x50m
MJD2 - 60mMJD2 - 600m ------------
1021 Aisha Meijer HLLS 60m
Kogel
MJD2 - 60mMJD2 - Kog...e Groep 1 -------------
1022 Alida Tanggahma Haag 60m
Hoog
Ver
MJD2 - 60mMJD2 - HoogMJD2 - Ver...e Groep 2 ------------
1023 Angel-Lynn van Vugt AV Sprint 600m
MJD2 - 600m --------------
1024 Anne Hoomoedt PAC Kogel
Kogel_f
Hoog
Ver
Ver_f
MJD2 - Kog...e Groep 1MJD2 - Kogel FinaleMJD2 - HoogMJD2 - Ver...e Groep 1MJD2 - Ver Finale ----------
1025 Anne Smits DAK 1000m
4x50m
MJD2 - 1000m -------------
1026 Anne Maryse Fluit AV Atverni 600m
MJD2 - 600m --------------
1027 Annemijn Kerstholt Altis 60mH
4x50m
Kogel
MJD2 - 60mHMJD2 - Kog...e Groep 2 ------------
1028 Anniek de Lange Fortius 60m
60m_hf
Ver
Ver_f
MJD2 - 60mMJD2 - 60m...ve FinaleMJD2 - Ver...e Groep 2MJD2 - Ver Finale -----------
1029 Aya Chafiki AAC 60m
MJD2 - 60m --------------
1030 Bente Hanekamp De Gemzen 60mH
Kogel
MJD2 - 60mHMJD2 - Kog...e Groep 2 -------------
1031 Bernice Frank AV Lionitas 1000m
4x50m
MJD2 - 1000m -------------
1032 Blessin UIterwijk Almere `81 60m
60m_hf
Kogel
Ver
Ver_f
MJD2 - 60mMJD2 - 60m...ve FinaleMJD2 - Kog...e Groep 1MJD2 - Ver...e Groep 2MJD2 - Ver Finale ----------
1033 Bobbie De Vet PH 60m
60m_hf
4x50m
Kogel
MJD2 - 60mMJD2 - 60m...ve FinaleMJD2 - Kog...e Groep 1 -----------
1034 Carolina Ricci Leiden 60m
60m_hf
60mH
60mH_hf
Ver
MJD2 - 60mMJD2 - 60m...ve FinaleMJD2 - 60mHMJD2 - 60m...ve FinaleMJD2 - Ver...e Groep 2 ----------
1035 Cecilia Lima CAV Energie 60m
1000m
Ver
MJD2 - 60mMJD2 - 1000mMJD2 - Ver...e Groep 2 ------------
1036 Charissa Boeters AV Sparta 60mH
60mH_hf
Ver
Ver_f
MJD2 - 60mHMJD2 - 60m...ve FinaleMJD2 - Ver...e Groep 1MJD2 - Ver Finale -----------
1037 Charlotte Buwalda Phanos 60m
60m_f
60m_hf
MJD2 - 60mMJD2 - 60m FinaleMJD2 - 60m...ve Finale ------------
1038 Chiara van Sambeek AV `40 1000m
MJD2 - 1000m --------------
1039 Cristy Pieter Fortius 60m
60m_f
60m_hf
Ver
Ver_f
MJD2 - 60mMJD2 - 60m FinaleMJD2 - 60m...ve FinaleMJD2 - Ver...e Groep 2MJD2 - Ver Finale ----------
1040 Daniek Meijer PH 60mH
60mH_hf
Hoog
Ver
Ver_f
MJD2 - 60mHMJD2 - 60m...ve FinaleMJD2 - HoogMJD2 - Ver...e Groep 2MJD2 - Ver Finale ----------
1041 Danique Willemsen Scopias 60m
600m
MJD2 - 60mMJD2 - 600m -------------
1042 Denise Riep Flevo Delta 60m
60mH
60mH_hf
Ver
Ver_f
MJD2 - 60mMJD2 - 60mHMJD2 - 60m...ve FinaleMJD2 - Ver...e Groep 2MJD2 - Ver Finale ----------
1043 Dinisha Overvliet GACH 60m
60mH
4x50m
MJD2 - 60mMJD2 - 60mH ------------
1044 Donja Zwinkels Olympus `70 60m
60mH
4x50m
MJD2 - 60mMJD2 - 60mH ------------
1045 Edda van der Velden Rotterdam 600m
60mH
Ver
MJD2 - 600mMJD2 - 60mHMJD2 - Ver...e Groep 1 ------------
1046 Eden Brouwers PH 600m
Hoog
MJD2 - 600mMJD1 en MJD2 - Hoog -------------
1047 Elena Slagt Altis 60mH
60mH_hf
4x50m
Kogel
Kogel_f
Hoog
MJD2 - 60mHMJD2 - 60m...ve FinaleMJD2 - Kog...e Groep 2MJD2 - Kogel FinaleMJD2 - Hoog ---------
1048 Elin Buitenhuis AV Zeewolde 60m
Ver
MJD2 - 60mMJD2 - Ver...e Groep 2 -------------
1049 Eline Smit PH 1000m
MJD2 - 1000m --------------
1050 Eline Kovac HAC 60m
4x50m
Kogel
MJD2 - 60mMJD2 - Kog...e Groep 1 ------------
1051 Elise de Jong PAC 60mH
60mH_f
60mH_hf
Polshoog
Ver
MJD2 - 60mHMJD2 - 60mH FinaleMJD2 - 60m...ve FinaleJJD en MJD... PolshoogMJD2 - Ver...e Groep 1 ----------
1052 Elsa Lila AV Astylos 60mH
Kogel
Kogel_f
Hoog
MJD2 - 60mHMJD2 - Kog...e Groep 2MJD2 - Kogel FinaleMJD2 - Hoog -----------
1053 Emily Verhoef Pijnenburg 1000m
MJD2 - 1000m --------------
1054 Emma Vreijling AAV `36 60m
600m
MJD2 - 60mMJD2 - 600m -------------
1055 Emmelie Pos GACH 600m
4x50m
Ver
MJD2 - 600mMJD2 - Ver...e Groep 1 ------------
1056 Erzsi Diehl AV Lycurgus 60m
1000m
Ver
MJD2 - 60mMJD2 - 1000mMJD2 - Ver...e Groep 3 ------------
1057 Esmee Meering AKU Kogel
MJD2 - Kog...e Groep 2 --------------
1058 Eva Kok Voorne 60m
60m_hf
600m
Ver
Ver_f
MJD2 - 60mMJD2 - 60m...ve FinaleMJD2 - 600mMJD2 - Ver...e Groep 2MJD2 - Ver Finale ----------
1059 Eva Bijl AV 1923 60m
MJD2 - 60m --------------
1060 Evi Falkena Flevo Delta 1000m
MJD2 - 1000m --------------
1061 Fanny den Uyl Startbaan 1000m
60mH
Ver
MJD2 - 1000mMJD2 - 60mHMJD2 - Ver...e Groep 1 ------------
1062 Femi Ayodeji AV PEC 1910 60m
60m_f
60m_hf
MJD2 - 60mMJD2 - 60m FinaleMJD2 - 60m...ve Finale ------------
1063 Femke Zwaan Leiden 60mH
Kogel
MJD2 - 60mHMJD2 - Kog...e Groep 2 -------------
1064 Fenne Looijen VAV Ver
MJD2 - Ver...e Groep 1 --------------
1065 Fione Fennema AV Lionitas 60m
MJD2 - 60m --------------
1066 Fleur van ...r Meijden PH 60m
60mH
60mH_hf
Kogel
MJD2 - 60mMJD2 - 60mHMJD2 - 60m...ve FinaleMJD2 - Kog...e Groep 2 -----------
1067 Floor Bomer HLLS 1000m
MJD2 - 1000m --------------
1068 Floortje Overeem AV34 Kogel
Ver
MJD2 - Kog...e Groep 1MJD2 - Ver...e Groep 3 -------------
1069 Florianne van Uden PAC 60m
60mH
60mH_hf
Kogel
MJD2 - 60mMJD2 - 60mHMJD2 - 60m...ve FinaleMJD2 - Kog...e Groep 2 -----------
1070 Francine V...der Stoop De Gemzen 60m
600m
Ver
MJD2 - 60mMJD2 - 600mMJD2 - Ver...e Groep 3 ------------
1071 Indy Kortman Altis 60mH
4x50m
Hoog
MJD2 - 60mHMJD1 en MJD2 - Hoog ------------
1072 Inke van d...ikkenberg AV `56 1000m
4x50m
Ver
MJD2 - 1000mMJD2 - Ver...e Groep 1 ------------
1073 Iris Mackaaij GACH 60m
4x50m
Kogel
Ver
MJD2 - Kog...e Groep 1MJD2 - Ver...e Groep 3 -----------
1074 Iris van Leuveren AV Nijkerk 60m
Kogel
Kogel_f
Ver
MJD2 - 60mMJD2 - Kog...e Groep 1MJD2 - Kogel FinaleMJD2 - Ver...e Groep 2 -----------
1075 Israe Elmakkaoui HLLS 60m
60mH
MJD2 - 60mMJD2 - 60mH -------------
1076 Jada Vredebregt PAC Kogel
Ver
MJD2 - Kog...e Groep 1MJD2 - Ver...e Groep 2 -------------
1077 Jana Nagtegaal AAV `36 600m
Hoog
MJD2 - 600mMJD2 - Hoog -------------
1078 Janne van den Berg PH 4x50m
Kogel
Ver
MJD2 - Kog...e Groep 1MJD2 - Ver...e Groep 1 ------------
1079 Jasmijn Wilms MPM 60mH
MJD2 - 60mH --------------
1080 Jasmijn Keizer AV34 60m
60mH
MJD2 - 60mMJD2 - 60mH -------------
1081 Jet Vliegen AV Statina 60m
60m_hf
Ver
MJD2 - 60mMJD2 - 60m...ve FinaleMJD2 - Ver...e Groep 3 ------------
1082 Jet Wildenbeest AVA `70 4x50m
--------------
1083 Jill Spronk DAK 60m
4x50m
Kogel
Hoog
MJD2 - 60mMJD2 - Kog...e Groep 1MJD2 - Hoog -----------
1084 Jill Uilhoorn Fivelstreek 60m
60m_f
60m_hf
1000m
60mH
60mH_hf
MJD2 - 60mMJD2 - 60m FinaleMJD2 - 60m...ve FinaleMJD2 - 60mHMJD2 - 60m...ve Finale ---------
1085 Jinte Braas SAV 60m
60m_hf
600m
60mH
60mH_hf
MJD2 - 60mMJD2 - 60m...ve FinaleMJD2 - 600mMJD2 - 60mHMJD2 - 60m...ve Finale ----------
1086 Jinte Kreugel AV Unitas 60m
60m_f
60m_hf
Ver
MJD2 - 60mMJD2 - 60m FinaleMJD2 - 60m...ve FinaleMJD2 - Ver...e Groep 2 -----------
1087 Jip Boerema Groningen 1000m
MJD2 - 1000m --------------
1088 Jiska Welp GACH 600m
60mH
4x50m
MJD2 - 600mMJD2 - 60mH ------------
1089 Jiske Terpstra Tempo AV 600m
Ver
MJD2 - 600mMJD2 - Ver...e Groep 3 -------------
1090 Joan Hardon AC TION 60mH
60mH_f
60mH_hf
Ver
MJD2 - 60mHMJD2 - 60mH FinaleMJD2 - 60m...ve FinaleMJD2 - Ver...e Groep 1 -----------
1091 Jools van ... Klundert Scopias 60m
60m_hf
60mH
60mH_f
60mH_hf
4x50m
MJD2 - 60mMJD2 - 60m...ve FinaleMJD2 - 60mHMJD2 - 60mH FinaleMJD2 - 60m...ve Finale ---------
1092 Julia Fahner Isala `96 600m
1000m
MJD2 - 600mMJD2 - 1000m -------------
1093 Juul de Reijdt AV Sprint 60mH
60mH_f
60mH_hf
Hoog
MJD2 - 60mHMJD2 - 60mH FinaleMJD2 - 60m...ve FinaleMJD2 - Hoog -----------
1094 Kaitlyn van Dongeren SAV 600m
60mH
MJD2 - 600mMJD2 - 60mH -------------
1095 Kim Remijn Flevo Delta 600m
MJD2 - 600m --------------
1096 Kris Oosterveld AC TION 60m
60m_hf
Ver
Ver_f
MJD2 - 60mMJD2 - 60m...ve FinaleMJD2 - Ver...e Groep 2MJD2 - Ver Finale -----------
1097 Kyana Richards Altis Kogel
MJD2 - Kog...e Groep 1 --------------
1098 Laila Yahyaoui Almere `81 1000m
MJD2 - 1000m --------------
1099 Lana Broers AV Hylas 60mH
60mH_f
60mH_hf
MJD2 - 60mHMJD2 - 60mH FinaleMJD2 - 60m...ve Finale ------------
1100 Lara van Brummelen AV34 600m
Kogel
MJD2 - 600mMJD2 - Kog...e Groep 1 -------------
1101 Layana Chrafih PAC 1000m
MJD2 - 1000m --------------
1102 Lenneke Pettinga Castricum 600m
1000m
Hoog
Ver
MJD2 - 1000mMJD2 - Ver...e Groep 2 -----------
1103 Lidewij Lensink AVA `70 4x50m
--------------
1104 Lieke Zijlstra Eindhoven 600m
Ver
MJD2 - 600mMJD2 - Ver...e Groep 3 -------------
1105 Lila van Nieuwkoop CAV Energie 600m
1000m
Kogel
MJD2 - 600mMJD2 - 1000mMJD2 - Kog...e Groep 2 ------------
1106 Linde van Bragt PH 60m
60mH
4x50m
Ver
MJD2 - 60mMJD2 - 60mHMJD2 - Ver...e Groep 3 -----------
1107 Lisanne Noman AV Zuidwal 1000m
60mH
Kogel
MJD2 - 1000mMJD2 - 60mHMJD2 - Kog...e Groep 1 ------------
1108 Livia Gutte AV Statina 60m
Kogel
Ver
MJD2 - 60mMJD2 - Kog...e Groep 1MJD2 - Ver...e Groep 2 ------------
1109 Loes Rode SPWS Kogel
MJD2 - Kog...e Groep 1 --------------
1110 Lore Goetschalckx DJA 60mH
Kogel
Hoog
MJD2 - 60mHMJD2 - Kog...e Groep 2MJD2 - Hoog ------------
1111 Lotta Zuijdgeest PAC 60m
60mH
60mH_f
60mH_hf
Kogel
Hoog
MJD2 - 60mHMJD2 - 60mH FinaleMJD2 - 60m...ve FinaleMJD2 - Kog...e Groep 2MJD1 en MJD2 - Hoog ---------
1112 Lotte Griep Scorpio 1000m
MJD2 - 1000m --------------
1113 Lotte Pos GACH 1000m
4x50m
Hoog
MJD2 - 1000mMJD1 en MJD2 - Hoog ------------
1114 Luna Pedemonte Olympus `70 600m
4x50m
Kogel
Kogel_f
Hoog
MJD2 - 600mMJD2 - Kog...e Groep 2MJD2 - Kogel FinaleMJD1 en MJD2 - Hoog ----------
1115 Maaike Boers Olympus `70 1000m
Ver
MJD2 - 1000mMJD2 - Ver...e Groep 1 -------------
1116 Madelief Verweij PAC 600m
Hoog
Ver
MJD2 - 600mMJD1 en MJD2 - HoogMJD2 - Ver...e Groep 3 ------------
1117 Maite Stienstra AV Lionitas 60m
60m_hf
4x50m
MJD2 - 60mMJD2 - 60m...ve Finale ------------
1118 Manon van der Zwaard AV NOP 60mH
60mH_hf
Ver
MJD2 - 60mHMJD2 - 60m...ve FinaleMJD2 - Ver...e Groep 1 ------------
1119 Manon Hoedjes AV Hera Kogel
Kogel_f
MJD2 - Kog...e Groep 2MJD2 - Kogel Finale -------------
1120 Mare Versluis De Liemers 600m
60mH
Ver
Ver_f
MJD2 - 600mMJD2 - 60mHMJD2 - Ver...e Groep 1MJD2 - Ver Finale -----------
1121 Margit Van Son Scorpio 60m
MJD2 - 60m --------------
1122 Marijn Kieft AAV `36 60mH
Hoog
Ver
MJD2 - 60mHMJD2 - HoogMJD2 - Ver...e Groep 3 ------------
1123 Marit Simonse AV `56 1000m
MJD2 - 1000m --------------
1124 Martje ter Doest AV Impala 600m
Kogel
Hoog
Ver
MJD2 - 600mMJD2 - Kog...e Groep 1MJD2 - HoogMJD2 - Ver...e Groep 1 -----------
1125 Maud Van Bentem AV NOP Hoog
MJD2 - Hoog --------------
1126 Maud Brouwer De Gemzen 60m
Ver
Ver_f
MJD2 - 60mMJD2 - Ver...e Groep 2MJD2 - Ver Finale ------------
1127 Mayke Ruige AV Lionitas 60m
Kogel
Kogel_f
Ver
MJD2 - 60mMJD2 - Kog...e Groep 1MJD2 - Kogel FinaleMJD2 - Ver...e Groep 2 -----------
1128 Merel Dielessen Fortius 60mH
60mH_hf
Polshoog
MJD2 - 60mHMJD2 - 60m...ve FinaleJJD en MJD... Polshoog ------------
1129 Merlijne van Doorn AV Atverni 1000m
MJD2 - 1000m --------------
1130 Mieko Hartman Olympus `70 Kogel
Kogel_f
MJD2 - Kog...e Groep 2MJD2 - Kogel Finale -------------
1131 Mila de Bruin AV Lycurgus Hoog
MJD2 - Hoog --------------
1132 Milou van den Berg Phanos Kogel
Kogel_f
Ver
MJD2 - Kog...e Groep 2MJD2 - Kogel FinaleMJD2 - Ver...e Groep 1 ------------
1133 Mirthe Luiten AVA `70 4x50m
--------------
1134 Mounia Ahraoui AV Sparta Kogel
MJD2 - Kog...e Groep 1 --------------
1135 Myrthe Jansen HLLM 600m
MJD2 - 600m --------------
1136 Myrthe Dantuma AV34 Kogel
Hoog
MJD2 - Kog...e Groep 2MJD2 - Hoog -------------
1137 Najila Donata PAC 60m
60m_hf
MJD2 - 60mMJD2 - 60m...ve Finale -------------
1138 Naomi Gooijer AV PEC 1910 60m
60m_hf
600m
MJD2 - 60mMJD2 - 60m...ve FinaleMJD2 - 600m ------------
1139 Nikita Vissers HLLS 60m
600m
60mH
MJD2 - 60mMJD2 - 600mMJD2 - 60mH ------------
1140 Nikki Verweij Haag Kogel
Kogel_f
MJD2 - Kog...e Groep 2MJD2 - Kogel Finale -------------
1141 Noëlle Schalk AV Spiridon 60m
Kogel
Ver
MJD2 - 60mMJD2 - Kog...e Groep 1MJD2 - Ver...e Groep 2 ------------
1142 Noralie Schuurman Altis 60m
60m_hf
4x50m
MJD2 - 60mMJD2 - 60m...ve Finale ------------
1143 Nynke Rijpma HRRR 60m
60mH
60mH_hf
Kogel
MJD2 - 60mMJD2 - 60mHMJD2 - 60m...ve FinaleMJD2 - Kog...e Groep 2 -----------
1144 Pam de Kruif AV 1923 1000m
Ver
MJD2 - 1000mMJD2 - Ver...e Groep 3 -------------
1145 Paula Kliphuis GACH 600m
60mH
4x50m
Kogel
MJD2 - 600mMJD2 - 60mHMJD2 - Kog...e Groep 2 -----------
1146 Pien Mittertreiner Olympus `70 Kogel
Kogel_f
MJD2 - Kog...e Groep 2MJD2 - Kogel Finale -------------
1147 Renske de Wilde AV Gouda 1000m
60mH
60mH_hf
Kogel
MJD2 - 1000mMJD2 - 60mHMJD2 - 60m...ve FinaleMJD2 - Kog...e Groep 2 -----------
1148 Renske Langelaan AV Atverni 1000m
MJD2 - 1000m --------------
1149 Renske van der Steen PH 60m
60mH
4x50m
Ver
MJD2 - 60mMJD2 - 60mHMJD2 - Ver...e Groep 1 -----------
1150 Renske Hanekamp De Gemzen 60mH
Hoog
MJD2 - 60mHMJD1 en MJD2 - Hoog -------------
1151 Roos De Vries PAC 60m
60m_hf
Polshoog
MJD2 - 60mMJD2 - 60m...ve FinaleJJD en MJD... Polshoog ------------
1152 Rosan de Jong AAC 600m
MJD2 - 600m --------------
1153 Saar Visser Phanos 60m
60m_hf
60mH
60mH_f
60mH_hf
MJD2 - 60mMJD2 - 60m...ve FinaleMJD2 - 60mHMJD2 - 60mH FinaleMJD2 - 60m...ve Finale ----------
1154 Sam Bluiminck AVA `70 60m
4x50m
MJD2 - 60m -------------
1155 Sara Meijer AV PEC 1910 1000m
MJD2 - 1000m --------------
1156 Sascha Keukenkamp Groningen 60mH
60mH_hf
Ver
Ver_f
MJD2 - 60mHMJD2 - 60m...ve FinaleMJD2 - Ver...e Groep 1MJD2 - Ver Finale -----------
1157 Saskia Otten Olympus `70 Kogel
Hoog
Ver
MJD2 - Kog...e Groep 1MJD1 en MJD2 - HoogMJD2 - Ver...e Groep 3 ------------
1158 Savienne Asikende Almere `81 60m
600m
MJD2 - 60mMJD2 - 600m -------------
1159 Selena Jansen Spado 60mH
Ver
MJD2 - 60mHMJD2 - Ver...e Groep 1 -------------
1160 Shanara va...Zandvoort AV Lionitas 60m
60m_hf
4x50m
MJD2 - 60mMJD2 - 60m...ve Finale ------------
1161 Simone Vilain Haag 60m
Kogel
Ver
MJD2 - 60mMJD2 - Kog...e Groep 1MJD2 - Ver...e Groep 3 ------------
1162 Sophie Le Blansch Hollandia Kogel
MJD2 - Kog...e Groep 2 --------------
1163 Sophie van...er Schoot GACH 600m
1000m
4x50m
MJD2 - 600mMJD2 - 1000m ------------
1164 Sophie van... Boogaart HAC 60m
60m_f
60m_hf
4x50m
MJD2 - 60mMJD2 - 60m FinaleMJD2 - 60m...ve Finale -----------
1165 Stella Kuijs AV Atos 60m
60mH
MJD2 - 60mMJD2 - 60mH -------------
1166 Stine Nuijen Leiden 60mH
60mH_hf
Ver
MJD2 - 60mHMJD2 - 60m...ve FinaleMJD2 - Ver...e Groep 1 ------------
1167 Tahnee Bijnoe Phanos 60m
60m_f
60m_hf
MJD2 - 60mMJD2 - 60m FinaleMJD2 - 60m...ve Finale ------------
1168 Tess Jack PAC 60m
60m_f
60m_hf
Kogel
MJD2 - 60mMJD2 - 60m FinaleMJD2 - 60m...ve FinaleMJD2 - Kog...e Groep 1 -----------
1169 Tess van Zuilen Phanos 60m
1000m
60mH
60mH_hf
MJD2 - 60mMJD2 - 1000mMJD2 - 60mHMJD2 - 60m...ve Finale -----------
1170 Tess Janssen GACH 60mH
4x50m
Hoog
MJD2 - 60mHMJD1 en MJD2 - Hoog ------------
1171 Tessa de Roos AV Lionitas 60mH
Hoog
MJD2 - 60mHMJD2 - Hoog -------------
1172 Vallicia Bouman AV PEC 1910 1000m
MJD2 - 1000m --------------
1173 Vera Lutgendorp Almere `81 Kogel
Hoog
MJD2 - Kog...e Groep 2MJD2 - Hoog -------------
1174 Yara de Boer AV Lionitas 60mH
60mH_f
60mH_hf
4x50m
Kogel
Kogel_f
Hoog
MJD2 - 60mHMJD2 - 60mH FinaleMJD2 - 60m...ve FinaleMJD2 - Kog...e Groep 2MJD2 - Kogel FinaleMJD2 - Hoog --------
1175 Yara Karelse AV `56 600m
4x50m
Hoog
Ver
MJD2 - 600mMJD2 - HoogMJD2 - Ver...e Groep 1 -----------
1176 Zoë Geurtz Eindhoven 60m
Ver
MJD2 - 60mMJD2 - Ver...e Groep 2 -------------
1177 Zoe van Luijk AV `56 1000m
4x50m
MJD2 - 1000m -------------

Verenigingen 'Meisjes Junior D2'

VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
AAC AAC 2
AAV `36 AV36 3
AC TION TION 2
AKU AKU 1
Almere `81 AM81 4
Altis ALTS 6
AV 1923 AV23 2
AV Astylos ASTL 2
AV Atos ATOS 1
AV Atverni ATVN 3
AV Castricum CSTR 1
AV De Gemzen GMZN 4
AV De Liemers LMRS 1
AV Fivelstreek FVLS 1
AV Flevo Delta FLDT 3
AV Gouda GOUD 1
AV Haarlemmermeer HLLM 1
AV Hera HERA 1
AV Hollandia HLLD 1
AV Horror Sneek HRRR 1
AV Hylas HYLS 1
AV Impala IMPL 1
AV Lionitas LNTS 7
AV Lycurgus LYCG 2
AV Nijkerk NKRK 1
AV NOP NOP 2
AV Olympus `70 OL70 6
AV PEC 1910 PEC 4
AV Pijnenburg PNBG 1
AV Sparta SPRT 2
AV Spiridon SPRD 1
AV Sprint SPRN 2
AV Startbaan STBN 1
AV Statina STTN 2
AV Unitas UNTS 1
AV Zeewolde ZWLD 1
AV Zuidwal ZDWL 1
AV `34 Apeldoorn AV34 4
AV `40 AV40 1
AV `56 AV56 4
AVA `70 AV70 4
CAV Energie ENRG 2
DAK DAK 2
DJA DJA 1
EAC De Sperwers SPWS 1
Eindhoven Atletiek EHAT 2
Fortius FORT 3
GAC Hilversum GACH 8
Groningen Atletiek GRNG 2
Haag Atletiek HAAG 3
HAC HAC 2
Hellas Utrecht HLLS 4
Isala `96 ISLA 1
Leiden Atletiek LATL 3
Marathon Pim Mulier MPM 1
PAC PAC 10
Phanos PHNS 5
Prins Hendrik PH 8
Rotterdam Atletiek RDAM 1
SAV SAV 2
Scopias Atletiek SCPS 2
Scorpio SCRP 2
Spado SPDO 1
Tempo AV TMPO 1
VAV VAV 1
Voorne Atletiek VRNE 1

Uitslagen 60 meter Meisjes Junior D2

# Naam ResOBP
1 Cristy Pieter Fortius 8,16Q 8,33
2 Tess Jack PAC 8,30Q 8,38
3 Femi Ayodeji AV PEC 1910 8,30Q 8,50
4 Sophie van... Boogaart HAC 8,32Q 8,54
5 Tahnee Bijnoe Phanos 8,33Q 8,48
6 Charlotte Buwalda Phanos 8,33Q 8,35
7 Anniek de Lange Fortius 8,35Q 8,46
8 Jill Uilhoorn Fivelstreek 8,39Q 8,28
9 Jinte Kreugel AV Unitas 8,43Q 8,54
10 Kris Oosterveld AC TION 8,44Q 8,56
11 Shanara va...Zandvoort AV Lionitas 8,55Q 8,56
12 Jools van ... Klundert Scopias 8,55Q 8,51
13 Naomi Gooijer AV PEC 1910 8,58Q 8,82
14 Saar Visser Phanos 8,61Q 8,67
15 Jinte Braas SAV 8,62Q 8,66
16 Carolina Ricci Leiden 8,75Q 8,71
17 Jet Vliegen AV Statina 8,75Q 8,72
18 Roos De Vries PAC 8,78Q 8,91
19 Najila Donata PAC 8,80Q 8,71
20 Bobbie De Vet PH 8,81q 8,84
21 Eva Kok Voorne 8,81q 8,91
22 Maite Stienstra AV Lionitas 8,82Q 8,80
23 Blessin UIterwijk Almere `81 8,83q 8,69
24 Fleur van ...r Meijden PH 8,84 8,86
25 Noralie Schuurman Altis 8,84Q 8,89
26 Dinisha Overvliet GACH 8,87 8,83
27 Sam Bluiminck AVA `70 8,88 8,97
28 Denise Riep Flevo Delta 8,89 8,83
29 Renske van der Steen PH 8,89 9,07
30 Nynke Rijpma HRRR 8,92 8,88
31 Aisha Meijer HLLS 8,97 9,03
32 Eva Bijl AV 1923 9,04 8,70
33 Mayke Ruige AV Lionitas 9,04 9,11
34 Florianne van Uden PAC 9,04 8,93
35 Israe Elmakkaoui HLLS 9,07 9,02
36 Alida Tanggahma Haag 9,08 9,07
37 Iris van Leuveren AV Nijkerk 9,09 9,11
38 Zoë Geurtz Eindhoven 9,09 9,21
39 Elin Buitenhuis AV Zeewolde 9,15 9,17
40 Livia Gutte AV Statina 9,16 9,05
41 Erzsi Diehl AV Lycurgus 9,17 9,33
42 Emma Vreijling AAV `36 9,18 9,16
43 Margit Van Son Scorpio 9,19 9,18
44 Tess van Zuilen Phanos 9,22 9,30
45 Donja Zwinkels Olympus `70 9,33 9,36
46 Maud Brouwer De Gemzen 9,34 9,25
47 Linde van Bragt PH 9,34 9,47
48 Eline Kovac HAC 9,40 9,40
49 Noëlle Schalk AV Spiridon 9,43 9,55
50 Cecilia Lima CAV Energie 9,47 9,88
51 Francine V...der Stoop De Gemzen 9,48 9,51
52 Nikita Vissers HLLS 9,66 9,32
53 Stella Kuijs AV Atos 9,67 9,81
54 Jill Spronk DAK 9,90 10,45
55 Jasmijn Keizer AV34 9,94 10,12
56 Danique Willemsen Scopias 10,01 9,50

Uitslagen 60 meter halve finale Meisjes Junior D2

# Naam ResQm
1 Cristy Pieter Fortius 8,16Q 8,16
2 Femi Ayodeji AV PEC 1910 8,23Q 8,30
3 Tess Jack PAC 8,25Q 8,30
4 Tahnee Bijnoe Phanos 8,26Q 8,33
5 Charlotte Buwalda Phanos 8,27q 8,33
6 Sophie van... Boogaart HAC 8,39Q 8,32
7 Jill Uilhoorn Fivelstreek 8,42Q 8,39
8 Jinte Kreugel AV Unitas 8,42q 8,43
9 Kris Oosterveld AC TION 8,45 8,44
10 Anniek de Lange Fortius 8,51 8,35
11 Shanara va...Zandvoort AV Lionitas 8,59 8,55
12 Jools van ... Klundert Scopias 8,60 8,55
13 Naomi Gooijer AV PEC 1910 8,60 8,58
14 Saar Visser Phanos 8,62 8,61
15 Najila Donata PAC 8,68 8,80
16 Jinte Braas SAV 8,71 8,62
17 Blessin UIterwijk Almere `81 8,71 8,83
18 Maite Stienstra AV Lionitas 8,82 8,82
19 Jet Vliegen AV Statina 8,82 8,75
20 Noralie Schuurman Altis 8,91 8,84
21 Eva Kok Voorne 8,91 8,81
22 Bobbie De Vet PH 8,93 8,81
23 Roos De Vries PAC 8,94 8,78

Uitslagen 60 meter finale Meisjes Junior D2

# Naam ResQm
1 Cristy Pieter Fortius 8,13 8,16
2 Tess Jack PAC 8,22 8,25
3 Femi Ayodeji AV PEC 1910 8,27 8,23
4 Charlotte Buwalda Phanos 8,28 8,27
5 Tahnee Bijnoe Phanos 8,32 8,26
6 Jill Uilhoorn Fivelstreek 8,37 8,42
7 Sophie van... Boogaart HAC 8,40 8,39
8 Jinte Kreugel AV Unitas 8,54 8,42

Uitslagen 600 meter Meisjes Junior D2

# Naam ResOBP
1 Jinte Braas SAV 1:41,28 1:42,32
2 Savienne Asikende Almere `81 1:44,81 1:48,52
3 Jana Nagtegaal AAV `36 1:45,71 1:46,03
4 Naomi Gooijer AV PEC 1910 1:52,02 1:58,50
5 Lila van Nieuwkoop CAV Energie 1:52,51 1:51,44
6 Julia Fahner Isala `96 1:52,54 2:02,01
7 Jiske Terpstra Tempo AV 1:53,28 1:56,88
8 Mare Versluis De Liemers 1:54,06 1:53,21
9 Emmelie Pos GACH 1:55,76 2:01,43
10 Myrthe Jansen HLLM 1:55,80 1:53,20
11 Yara Karelse AV `56 1:56,88 1:52,56
12 Lieke Zijlstra Eindhoven 1:57,57 3:37,21
13 Eva Kok Voorne 1:58,25 2:04,49
14 Eden Brouwers PH 1:58,43 1:56,74
15 Angel-Lynn van Vugt AV Sprint 1:58,73 1:59,16
16 Paula Kliphuis GACH 1:59,97 1:52,47
17 Kaitlyn van Dongeren SAV 2:00,46 2:00,50
18 Jiska Welp GACH 2:03,08 3:48,51
19 Anne Maryse Fluit AV Atverni 2:03,56 2:00,65
20 Emma Vreijling AAV `36 2:04,96 1:59,27
21 Luna Pedemonte Olympus `70 2:05,19 2:00,84
22 Danique Willemsen Scopias 2:07,32 2:14,65
23 Madelief Verweij PAC 2:09,14 2:09,85
24 Francine V...der Stoop De Gemzen 2:10,56 2:14,55
25 Nikita Vissers HLLS 2:10,95 2:05,06
26 Rosan de Jong AAC 2:11,26 3:51,90
27 Lara van Brummelen AV34 2:11,45 2:04,45

Uitslagen 1000 meter Meisjes Junior D2

# Naam ResOBP
1 Laila Yahyaoui Almere `81 3:09,99 3:11,21
2 Evi Falkena Flevo Delta 3:12,80 3:09,67
3 Merlijne van Doorn AV Atverni 3:17,18 3:28,53
4 Chiara van Sambeek AV `40 3:20,67 3:29,40
5 Eline Smit PH 3:21,49 3:20,35
6 Layana Chrafih PAC 3:21,86 3:27,12
7 Lotte Griep Scorpio 3:22,48 3:29,95
8 Pam de Kruif AV 1923 3:22,96 3:23,05
9 Sophie van...er Schoot GACH 3:23,41 3:20,32
10 Lila van Nieuwkoop CAV Energie 3:24,12 3:21,45
11 Sara Meijer AV PEC 1910 3:25,22 3:21,38
12 Cecilia Lima CAV Energie 3:28,32 3:31,26
13 Fanny den Uyl Startbaan 3:31,13 3:32,29
14 Tess van Zuilen Phanos 3:31,55 3:26,86
15 Julia Fahner Isala `96 3:32,14 3:34,59
16 Maaike Boers Olympus `70 3:33,25 3:32,05
17 Aafke Wijkmans AV Astylos 3:35,06 3:29,87
18 Inke van d...ikkenberg AV `56 3:35,59 3:29,32
19 Vallicia Bouman AV PEC 1910 3:35,59 3:41,19
20 Jip Boerema Groningen 3:37,81 3:39,34
21 Emily Verhoef Pijnenburg 3:42,28 3:49,70
22 Lenneke Pettinga Castricum 3:43,03 3:40,20
23 Lotte Pos GACH 3:45,12 3:34,49
24 Zoe van Luijk AV `56 3:48,36 3:45,87
25 Erzsi Diehl AV Lycurgus 3:49,65 3:52,01
26 Lisanne Noman AV Zuidwal 3:50,04 3:43,33
27 Renske Langelaan AV Atverni 3:50,28 3:59,00
28 Marit Simonse AV `56 3:50,47 3:40,76
29 Anne Smits DAK 3:52,11 3:55,58
Floor Bomer HLLS DNF 3:27,48

Uitslagen 60 meter horden Meisjes Junior D2

# Naam ResOBP
1 Lana Broers AV Hylas 9,62Q 9,76
2 Joan Hardon AC TION 9,99Q 10,23
3 Jools van ... Klundert Scopias 10,04Q 10,51
4 Yara de Boer AV Lionitas 10,08Q 10,43
5 Saar Visser Phanos 10,17Q 10,34
6 Merel Dielessen Fortius 10,33Q 11,02
7 Manon van der Zwaard AV NOP 10,45Q 10,75
8 Lotta Zuijdgeest PAC 10,53Q 11,04
9 Elise de Jong PAC 10,55Q 10,46
10 Charissa Boeters AV Sparta 10,60Q 10,63
11 Juul de Reijdt AV Sprint 10,66Q 10,37
12 Jinte Braas SAV 10,67Q 10,64
13 Sascha Keukenkamp Groningen 10,71Q 10,64
14 Carolina Ricci Leiden 10,72Q 11,35
15 Jill Uilhoorn Fivelstreek 10,88Q 10,56
16 Denise Riep Flevo Delta 10,89Q 11,27
17 Stine Nuijen Leiden 11,01Q 11,02
18 Nynke Rijpma HRRR 11,12Q 11,06
19 Tess van Zuilen Phanos 11,19q 11,26
20 Daniek Meijer PH 11,25q 12,12
21 Florianne van Uden PAC 11,37q 11,38
22 Fleur van ...r Meijden PH 11,42q 11,77
23 Renske de Wilde AV Gouda 11,44q 11,57
24 Elena Slagt Altis 11,62q 11,91
25 Mare Versluis De Liemers 11,65 11,30
26 Kaitlyn van Dongeren SAV 11,69 11,61
27 Edda van der Velden Rotterdam 11,72 11,88
28 Renske van der Steen PH 11,75 11,86
29 Dinisha Overvliet GACH 11,80 11,86
30 Annemijn Kerstholt Altis 11,83 11,59
31 Lore Goetschalckx DJA 11,86 12,34
32 Israe Elmakkaoui HLLS 11,88 11,79
33 Tess Janssen GACH 11,99 12,04
34 Fanny den Uyl Startbaan 11,99 13,04
35 Nikita Vissers HLLS 12,02 11,88
36 Stella Kuijs AV Atos 12,02 13,14
37 Renske Hanekamp De Gemzen 12,06 12,13
38 Jasmijn Wilms MPM 12,10 12,10
39 Marijn Kieft AAV `36 12,10 11,34
40 Femke Zwaan Leiden 12,15 11,49
41 Paula Kliphuis GACH 12,15 11,91
42 Indy Kortman Altis 12,16 12,52
43 Tessa de Roos AV Lionitas 12,18 10,60
44 Donja Zwinkels Olympus `70 12,45 12,48
45 Lisanne Noman AV Zuidwal 12,51 12,48
46 Jiska Welp GACH 12,84 13,02
47 Jasmijn Keizer AV34 13,13 13,54
48 Bente Hanekamp De Gemzen 13,91 12,67

Uitslagen 60 meter horden halve finale Meisjes Junior D2

# Naam ResQm
1 Lana Broers AV Hylas 9,59Q 9,62
2 Joan Hardon AC TION 9,88Q 9,99
3 Yara de Boer AV Lionitas 10,09Q 10,08
4 Jools van ... Klundert Scopias 10,13Q 10,04
5 Saar Visser Phanos 10,25Q 10,17
6 Elise de Jong PAC 10,33q 10,55
7 Juul de Reijdt AV Sprint 10,38q 10,66
8 Lotta Zuijdgeest PAC 10,39Q 10,53
9 Merel Dielessen Fortius 10,47 10,33
10 Denise Riep Flevo Delta 10,62 10,89
11 Charissa Boeters AV Sparta 10,66 10,60
12 Manon van der Zwaard AV NOP 10,78 10,45
13 Sascha Keukenkamp Groningen 10,81 10,71
14 Carolina Ricci Leiden 10,82 10,72
15 Renske de Wilde AV Gouda 11,03 11,44
16 Jill Uilhoorn Fivelstreek 11,08 10,88
17 Jinte Braas SAV 11,10 10,67
18 Tess van Zuilen Phanos 11,14 11,19
19 Stine Nuijen Leiden 11,14 11,01
20 Fleur van ...r Meijden PH 11,24 11,42
21 Daniek Meijer PH 11,37 11,25
22 Florianne van Uden PAC 11,40 11,37
23 Elena Slagt Altis 11,46 11,62
24 Nynke Rijpma HRRR 11,48 11,12

Uitslagen 60 meter horden finale Meisjes Junior D2

# Naam ResQm
1 Lana Broers AV Hylas 9,62 9,59
2 Saar Visser Phanos 9,82 10,25
3 Joan Hardon AC TION 9,91 9,88
4 Yara de Boer AV Lionitas 9,98 10,09
5 Jools van ... Klundert Scopias 10,20 10,13
6 Lotta Zuijdgeest PAC 10,39 10,39
7 Juul de Reijdt AV Sprint 10,40 10,38
8 Elise de Jong PAC 10,92 10,33

Uitslagen Kogelstoten 2 kilogram Meisjes Junior D2

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Milou van den Berg Phanos 11,79 - - 11,79Q 10,42
2 Pien Mittertreiner Olympus `70 11,31 - - 11,31Q 11,41
3 Nikki Verweij Haag 11,00 - - 11,00Q 11,22
4 Elena Slagt Altis 10,22 10,83 10,17 10,83q 10,81
5 Yara de Boer AV Lionitas 10,68 10,64 9,91 10,68q 10,96
6 Manon Hoedjes AV Hera 10,40 9,86 9,96 10,40q 10,74
7 Anne Hoomoedt PAC 10,34 9,28 10,29 10,34q 10,27
8 Luna Pedemonte Olympus `70 10,24 10,31 9,68 10,31q 10,18
9 Elsa Lila AV Astylos 9,91 9,92 10,25 10,25q 10,26
10 Iris van Leuveren AV Nijkerk 10,19 10,20 9,76 10,20q 9,43
11 Mieko Hartman Olympus `70 9,72 9,28 9,87 9,87q 10,18
12 Mayke Ruige AV Lionitas 9,55 9,38 9,84 9,84q 9,54
13 Blessin UIterwijk Almere `81 9,72 9,24 X 9,72 9,22
14 Esmee Meering AKU 8,76 9,54 8,84 9,54 9,67
15 Vera Lutgendorp Almere `81 8,79 9,38 9,35 9,38 9,46
16 Lisanne Noman AV Zuidwal 9,37 9,24 9,04 9,37 9,38
17 Aisha Meijer HLLS 9,17 9,35 9,04 9,35 9,34
18 Myrthe Dantuma AV34 9,28 9,08 9,21 9,28 9,57
19 Martje ter Doest AV Impala 9,17 8,45 8,33 9,17 9,42
20 Iris Mackaaij GACH 8,58 9,05 7,45 9,05 8,49
21 Lila van Nieuwkoop CAV Energie 8,48 8,54 9,04 9,04 9,13
22 Loes Rode SPWS 9,03 8,40 8,79 9,03 9,38
23 Lotta Zuijdgeest PAC 8,56 7,96 8,93 8,93 9,02
24 Florianne van Uden PAC 8,59 8,42 8,92 8,92 8,42
25 Sophie Le Blansch Hollandia 8,68 8,19 8,51 8,68 9,52
26 Kyana Richards Altis 8,37 8,57 8,23 8,57 8,72
27 Noëlle Schalk AV Spiridon 8,52 8,10 8,53 8,53 8,55
28 Nynke Rijpma HRRR 7,85 8,31 8,45 8,45 9,97
29 Eline Kovac HAC 8,22 7,98 7,38 8,22 7,77
30 Femke Zwaan Leiden 8,18 7,83 8,02 8,18 9,52
31 Floortje Overeem AV34 8,13 7,43 7,68 8,13 7,22
32 Renske de Wilde AV Gouda 7,09 7,96 7,79 7,96 8,68
33 Lara van Brummelen AV34 7,96 7,52 7,65 7,96 7,80
34 Bobbie De Vet PH 7,55 7,87 7,84 7,87 8,00
35 Janne van den Berg PH 7,43 7,82 7,87 7,87 7,73
36 Annemijn Kerstholt Altis 7,18 7,75 7,45 7,75 8,67
37 Mounia Ahraoui AV Sparta 6,75 6,87 7,69 7,69 7,45
38 Livia Gutte AV Statina 7,50 7,58 7,17 7,58 7,89
39 Jada Vredebregt PAC 6,50 6,84 7,53 7,53 8,31
40 Fleur van ...r Meijden PH 7,32 7,26 7,50 7,50 7,96
41 Paula Kliphuis GACH 7,22 7,39 7,18 7,39 8,05
42 Lore Goetschalckx DJA 7,14 6,75 7,14 7,14 7,08
43 Bente Hanekamp De Gemzen 6,31 6,79 6,44 6,79 7,79
44 Jill Spronk DAK 6,53 5,63 6,52 6,53 7,34

Uitslagen Kogelstoten 2 kilogram finale Meisjes Junior D2

# Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
1 Milou van den Berg Phanos 10,77 10,20 12,20 10,84 11,72 11,90 12,20 11,79
2 Nikki Verweij Haag 11,03 11,04 11,14 10,54 10,49 11,31 11,31 11,00
3 Pien Mittertreiner Olympus `70 11,14 10,78 10,22 10,40 11,31 10,76 11,31 11,31
4 Anne Hoomoedt PAC 10,56 8,95 8,54 8,77 9,93 10,86 10,86 10,34
5 Yara de Boer AV Lionitas 10,69 9,87 9,24 9,12 9,76 9,80 10,69 10,68
6 Elsa Lila AV Astylos 10,61 10,15 9,46 X 9,88 8,55 10,61 10,25
7 Manon Hoedjes AV Hera 10,46 10,37 10,45 X 9,22 9,85 10,46 10,40
8 Elena Slagt Altis 10,28 10,41 X 10,11 9,14 9,70 10,41 10,83
9 Luna Pedemonte Olympus `70 9,99 10,03 10,01 10,03 10,31
10 Iris van Leuveren AV Nijkerk 9,87 9,82 9,77 9,87 10,20
11 Mayke Ruige AV Lionitas 9,69 9,61 9,21 9,69 9,84
12 Mieko Hartman Olympus `70 9,26 8,68 8,86 9,26 9,87

Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior D2

# Naam 1.101.151.201.251.301.351.371.401.431.451.501.551.60ResOBP
1 Juul de Reijdt AV Sprint O O O O XO XXX 1,55 1,55
2 Vera Lutgendorp Almere `81 O O O O O XXX 1,50 1,45
3 Anne Hoomoedt PAC O O O XO O XXX 1,50 1,50
4 Yara de Boer AV Lionitas XO O XO XXX 1,50 1,60
5 Elsa Lila AV Astylos O O O XXO XXX 1,50 1,48
6 Elena Slagt Altis O O XXO O XO quit 1,45 1,40
7 Alida Tanggahma Haag O O O XXO XXX 1,45 1,45
8 Indy Kortman Altis O O O XO XO O O XXX 1,40 1,30
9 Jana Nagtegaal AAV `36 O O XO XXX 1,40 1,50
10 Maud Van Bentem AV NOP O O XO XO XXX 1,40 1,40
10 Myrthe Dantuma AV34 O O XO XO XXX 1,40 1,35
12 Mila de Bruin AV Lycurgus O O O O O XXO XXX 1,40 1,35
13 Martje ter Doest AV Impala O O O O XXX 1,35 1,40
14 Tessa de Roos AV Lionitas O O O XO XXX 1,35 1,40
15 Lore Goetschalckx DJA O XO XXO XXX 1,35 1,35
16 Daniek Meijer PH O XXO XO XXO XXX 1,35 1,35
17 Madelief Verweij PAC O O O XXX 1,30 1,32
17 Yara Karelse AV `56 O O O O XXX 1,30 1,40
17 Eden Brouwers PH O O O O XXX 1,30 1,30
20 Renske Hanekamp De Gemzen O O XO O XXX 1,30 1,30
21 Luna Pedemonte Olympus `70 O O O XO XXO XXX 1,30 1,30
21 Lotta Zuijdgeest PAC O O XO XXO XXX 1,30 1,32
23 Tess Janssen GACH O XO XO XO XXX 1,25 1,30
24 Lotte Pos GACH O O XO XXO XXX 1,25 1,30

Uitslagen Polsstokhoogspringen Meisjes Junior D2

# Naam 1.701.801.902.002.102.202.302.402.502.602.65ResOBP
1 Merel Dielessen Fortius O XO XO O O XXX 2,60 2,53
2 Elise de Jong PAC O O O O O XO XXX 2,50 2,42
3 Roos De Vries PAC O O XO XXO XXX 2,00 1,97

Uitslagen Verspringen Meisjes Junior D2

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Cristy Pieter Fortius 3,98 5,09 - 5,09Q 5,07
2 Anniek de Lange Fortius 5,01 - - 5,01Q 4,70
3 Anne Hoomoedt PAC 4,68 - - 4,68Q 4,63
4 Eva Kok Voorne 4,45 4,07 4,11 4,45q 4,07
5 Charissa Boeters AV Sparta 4,43 4,43 4,40 4,43q 4,50
6 Kris Oosterveld AC TION 4,40 4,42 4,39 4,42q 4,72
7 Blessin UIterwijk Almere `81 4,30 3,90 4,14 4,30q 4,44
8 Sascha Keukenkamp Groningen 4,29 3,88 4,12 4,29q 4,37
9 Maud Brouwer De Gemzen 4,09 3,76 4,29 4,29q 4,21
10 Daniek Meijer PH 4,29 3,90 3,91 4,29q 3,99
11 Denise Riep Flevo Delta 4,25 4,14 4,08 4,25q 4,45
12 Mare Versluis De Liemers 3,95 4,09 4,23 4,23q 4,27
13 Alida Tanggahma Haag 4,08 4,21 4,13 4,21 4,45
14 Renske van der Steen PH 4,06 4,18 4,07 4,18 4,54
15 Mayke Ruige AV Lionitas 3,98 4,16 4,16 4,16 4,37
16 Joan Hardon AC TION 3,43 4,15 4,09 4,15 4,55
17 Carolina Ricci Leiden 4,09 4,08 3,77 4,09 4,16
18 Manon van der Zwaard AV NOP 3,05 4,08 4,00 4,08 4,36
19 Jada Vredebregt PAC X 4,08 X 4,08 3,98
20 Jinte Kreugel AV Unitas 3,95 4,02 4,05 4,05 4,42
21 Martje ter Doest AV Impala 4,04 3,84 3,96 4,04 4,26
22 Elise de Jong PAC 3,86 3,59 4,04 4,04 3,92
23 Maaike Boers Olympus `70 4,00 3,75 X 4,00 4,04
24 Yara Karelse AV `56 3,60 3,99 X 3,99 4,01
25 Janne van den Berg PH 3,59 2,90 3,95 3,95 3,97
26 Fenne Looijen VAV 3,59 3,66 3,87 3,87 4,10
27 Stine Nuijen Leiden 3,81 3,85 3,73 3,85 3,97
28 Francine V...der Stoop De Gemzen 3,84 3,81 X 3,84 3,87
29 Noëlle Schalk AV Spiridon 3,83 3,79 3,53 3,83 4,09
30 Livia Gutte AV Statina 3,83 3,76 X 3,83 4,01
31 Marijn Kieft AAV `36 3,83 3,59 3,73 3,83 3,62
32 Iris Mackaaij GACH 3,53 3,82 3,53 3,82 3,78
33 Lenneke Pettinga Castricum 3,81 3,68 3,25 3,81 4,03
34 Zoë Geurtz Eindhoven 3,77 3,60 3,80 3,80 4,01
35 Floortje Overeem AV34 3,62 3,27 3,80 3,80 3,80
36 Inke van d...ikkenberg AV `56 3,53 3,52 3,79 3,79 4,07
37 Iris van Leuveren AV Nijkerk 3,73 3,76 3,63 3,76 4,11
38 Cecilia Lima CAV Energie 3,66 3,70 3,75 3,75 3,98
39 Jet Vliegen AV Statina X 3,66 3,75 3,75 2,24
40 Erzsi Diehl AV Lycurgus 3,63 3,74 3,74 3,74 3,63
41 Edda van der Velden Rotterdam 3,66 3,74 3,23 3,74 4,23
42 Pam de Kruif AV 1923 3,68 3,68 3,55 3,68 3,99
43 Linde van Bragt PH 3,66 3,64 3,33 3,66 3,92
44 Elin Buitenhuis AV Zeewolde 3,39 3,66 3,39 3,66 3,95
45 Milou van den Berg Phanos 3,63 3,57 - 3,63 4,18
46 Emmelie Pos GACH 3,47 3,63 X 3,63 4,02
47 Fanny den Uyl Startbaan 3,61 3,38 3,33 3,61 3,99
48 Madelief Verweij PAC 3,58 3,42 3,51 3,58 3,67
49 Jiske Terpstra Tempo AV 3,49 3,35 3,47 3,49 3,53
50 Lieke Zijlstra Eindhoven 3,06 2,88 2,91 3,06 3,43

Uitslagen Verspringen finale Meisjes Junior D2

# Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
1 Cristy Pieter Fortius 5,18 - - 4,82 5,12 4,31 5,18 5,09
2 Anniek de Lange Fortius 5,02 4,77 4,73 5,11 4,75 X 5,11 5,01
3 Anne Hoomoedt PAC X 4,56 3,90 4,74 4,19 4,74 4,68
4 Charissa Boeters AV Sparta 4,56 4,54 4,39 4,39 4,44 4,65 4,65 4,43
5 Blessin UIterwijk Almere `81 4,03 4,14