Atleten 'Meisjes Junior D1'

Snr Naam Onderdelen Startgroep 60m60m_hf60m_f600m1000m60mH60mH_hf60mH_f4x50mKogelKogel_fHoogPolshoogVerVer_f
856 Aleeza Penturij Scopias 60m
60mH
4x50m
MJD1 - 60mMJD1 - 60mH ------------
857 Alyssa Koobs AV Atos 60mH
Kogel
Ver
MJD1 - 60mHMJD1 - Kog...e Groep 2MJD1 - Ver...e Groep 1 ------------
858 Anne Favre Leiden 60m
60mH
4x50m
Ver
MJD1 - 60mMJD1 - 60mHMJD1 - Ver...e Groep 3 -----------
859 Anneloes v... Erkelens Fit 60mH
60mH_hf
Hoog
Ver
MJD1 - 60mHMJD1 - 60m...ve FinaleMJD1 - HoogMJD1 - Ver...e Groep 2 -----------
860 Anthe Troost HRRR 600m
60mH
60mH_f
60mH_hf
Ver
MJD1 - 60mHMJD1 - 60mH FinaleMJD1 - 60m...ve FinaleMJD1 - Ver...e Groep 1 ----------
861 Arianne Punt PAC Kogel
Kogel_f
Hoog
MJD1 - Kog...e Groep 2MJD1 - Kogel FinaleMJD1 en MJD2 - Hoog ------------
862 Babette van de Sande DAK 4x50m
Kogel
Ver
MJD1 - Kog...e Groep 1MJD1 - Ver...e Groep 3 ------------
863 Benita Beerse Almere `81 600m
1000m
MJD1 - 600mMJD1 - 1000m -------------
864 Bente Jacobs Scopias 60m
60m_f
60m_hf
600m
4x50m
MJD1 - 60mMJD1 - 60m FinaleMJD1 - 60m...ve FinaleMJD1 - 600m ----------
865 Bente van Milligen AV34 60m
1000m
4x50m
Ver
MJD1 - 60mMJD1 - 1000mMJD1 - Ver...e Groep 1 -----------
866 Berrit Roex Triathlon 60m
Ver
MJD1 - 60mMJD1 - Ver...e Groep 1 -------------
867 Brigitte de Geus AV `56 60m
60m_hf
4x50m
Hoog
Ver
Ver_f
MJD1 - 60mMJD1 - 60m...ve FinaleMJD1 - HoogMJD1 - Ver...e Groep 1MJD1 - Ver finale ---------
868 Britt de Graaf DEM 1000m
MJD1 - 1000m --------------
869 Caitlin Verhaar Pijnenburg 1000m
4x50m
Kogel
MJD1 - 1000mMJD1 - Kog...e Groep 2 ------------
870 Chivanny ...ugwandass PAC 60m
Kogel
Ver
MJD1 - 60mMJD1 - Kog...e Groep 1MJD1 - Ver...e Groep 2 ------------
871 Chloé Zerbib DNMC 60mH
60mH_hf
Kogel
Ver
MJD1 - 60mHMJD1 - 60m...ve FinaleMJD1 - Kog...e Groep 2MJD1 - Ver...e Groep 2 -----------
872 Claudia Rimedia AV Atos 1000m
MJD1 - 1000m --------------
873 Daisy van Rijn AAV `36 600m
60mH
Hoog
MJD1 - 600mMJD1 - 60mHMJD1 - Hoog ------------
874 Daniek van Loon DAK 60mH
4x50m
Kogel
Kogel_f
Ver
MJD1 - 60mHMJD1 - Kog...e Groep 2MJD1 - Kogel FinaleMJD1 - Ver...e Groep 3 ----------
875 Danine Markesteijn Fortius 60m
60m_hf
1000m
Ver
MJD1 - 60mMJD1 - 60m...ve FinaleMJD1 - 1000mMJD1 - Ver...e Groep 2 -----------
876 Daphne van der Lecq AV34 60mH
60mH_hf
4x50m
Hoog
Ver
MJD1 - 60mHMJD1 - 60m...ve FinaleMJD1 - HoogMJD1 - Ver...e Groep 1 ----------
877 Dewina Holstein AV Sparta 600m
60mH
MJD1 - 600mMJD1 - 60mH -------------
878 Diede ter Beest AVA `70 4x50m
--------------
879 Dilara Oktay Pijnenburg 60m
60mH
4x50m
MJD1 - 60mMJD1 - 60mH ------------
880 Dilsahnur Özata AV Sparta 60m
1000m
MJD1 - 60mMJD1 - 1000m -------------
881 Djayla Hoek AV Sprint 1000m
60mH
60mH_hf
MJD1 - 1000mMJD1 - 60mHMJD1 - 60m...ve Finale ------------
882 Door van Schaik Leiden 60mH
4x50m
Hoog
MJD1 en MJD2 - Hoog ------------
883 Eefke Plugge AV Aquilo 600m
1000m
MJD1 - 600m -------------
884 Eleanor Musil Phanos 60m
600m
60mH
MJD1 - 60mMJD1 - 600mMJD1 - 60mH ------------
885 Elianne Hopman ARV Ilion Hoog
Ver
MJD1 - HoogMJD1 - Ver...e Groep 2 -------------
886 Elien Smits DAK 1000m
4x50m
Hoog
MJD1 - 1000mMJD1 - Hoog ------------
887 Eline Gerritsen Climax 60mH
Kogel
Hoog
MJD1 - 60mHMJD1 - Kog...e Groep 2MJD1 en MJD2 - Hoog ------------
888 Elisabeth de Haan Heerenveen 60m
60m_f
60m_hf
Ver
Ver_f
MJD1 - 60mMJD1 - 60m FinaleMJD1 - 60m...ve FinaleMJD1 - Ver...e Groep 1MJD1 - Ver finale ----------
889 Elisha Kwofie GACH 60mH
60mH_f
60mH_hf
4x50m
Kogel
Kogel_f
Hoog
MJD1 - 60mHMJD1 - 60mH FinaleMJD1 - 60m...ve FinaleMJD1 - Kog...e Groep 2MJD1 - Kogel FinaleMJD1 - Hoog --------
890 Ella Braun Phanos 1000m
60mH
Kogel
MJD1 - 1000mMJD1 - 60mHMJD1 - Kog...e Groep 1 ------------
891 Ella Haaksman HLLS 60m
1000m
MJD1 - 60mMJD1 - 1000m -------------
892 Elles Lieuwen Hanzesport 60m
Hoog
Ver
MJD1 - 60mMJD1 - HoogMJD1 - Ver...e Groep 2 ------------
893 Emma Aarts Maastricht 1000m
MJD1 - 1000m --------------
894 Esmée Holstein AVA `70 4x50m
--------------
895 Esmee Stok CAV Energie 60m
60m_hf
60mH
60mH_hf
Ver
MJD1 - 60mMJD1 - 60m...ve FinaleMJD1 - 60mHMJD1 - 60m...ve FinaleMJD1 - Ver...e Groep 2 ----------
896 Evie Scholten AVA `70 4x50m
--------------
897 Faisa Nicolaas Altis 60m
1000m
MJD1 - 60mMJD1 - 1000m -------------
898 Felicia Felter PAC 60m
60m_f
60m_hf
Hoog
MJD1 - 60mMJD1 - 60m FinaleMJD1 - 60m...ve FinaleMJD1 - Hoog -----------
899 Feline Verhoeff PH 60m
600m
MJD1 - 60mMJD1 - 600m -------------
900 Fenne Spiering PAC 60m
Kogel
Kogel_f
Ver
MJD1 - 60mMJD1 - Kog...e Groep 1MJD1 - Kogel FinaleMJD1 - Ver...e Groep 3 -----------
901 Fenne Bijlhouwer Spado 600m
Kogel
Ver
MJD1 - 600mMJD1 - Kog...e Groep 2MJD1 - Ver...e Groep 1 ------------
902 Fiene Rosendaal DEM 60mH
60mH_f
60mH_hf
Ver
Ver_f
MJD1 - 60mHMJD1 - 60mH FinaleMJD1 - 60m...ve FinaleMJD1 - Ver...e Groep 1MJD1 - Ver finale ----------
903 Fleur Rietveld Avantri 60m
600m
Hoog
MJD1 - 60mMJD1 - 600mMJD1 - Hoog ------------
904 Floortje Lusthof Olympus `70 60m
60m_hf
4x50m
Kogel
Kogel_f
Hoog
MJD1 - 60mMJD1 - 60m...ve FinaleMJD1 - Kog...e Groep 1MJD1 - Kogel FinaleMJD1 - Hoog ---------
905 Hannah Rebel AV Zuidwal 600m
Hoog
Ver
MJD1 - 600mMJD1 - HoogMJD1 - Ver...e Groep 3 ------------
906 Hannah den Breejen Phanos 60m
60m_hf
60mH
60mH_hf
Ver
MJD1 - 60mMJD1 - 60m...ve FinaleMJD1 - 60mHMJD1 - 60m...ve FinaleMJD1 - Ver...e Groep 2 ----------
907 Hannah Vos Fit 1000m
60mH
Ver
MJD1 - 1000mMJD1 - 60mHMJD1 - Ver...e Groep 1 ------------
908 Huwaidah Haruna Spurt `88 60m
60m_f
60m_hf
Ver
Ver_f
MJD1 - 60mMJD1 - 60m FinaleMJD1 - 60m...ve FinaleMJD1 - Ver...e Groep 2MJD1 - Ver finale ----------
909 Ilana Akkerman Pijnenburg 4x50m
Kogel
MJD1 - Kog...e Groep 2 -------------
910 Imke van der Spoel Altis Kogel
Hoog
MJD1 - Kog...e Groep 2MJD1 - Hoog -------------
911 Indy Broer Triathlon 60m
Ver
MJD1 - 60mMJD1 - Ver...e Groep 3 -------------
912 Inte van Kralingen GACH 600m
1000m
4x50m
Kogel
Ver
MJD1 - Kog...e Groep 2MJD1 - Ver...e Groep 3 ----------
913 Iris Breslau Fit 60m
60mH
60mH_hf
Hoog
Ver
MJD1 - 60mMJD1 - 60mHMJD1 - 60m...ve FinaleMJD1 en MJD2 - HoogMJD1 - Ver...e Groep 2 ----------
914 Isa Ong Leiden 60m
60mH
60mH_hf
4x50m
MJD1 - 60mMJD1 - 60mHMJD1 - 60m...ve Finale -----------
915 Isa Grevink AVA `70 4x50m
--------------
916 Isabella Gurunian AV Sparta 60m
600m
MJD1 - 60mMJD1 - 600m -------------
917 Isis Maas PH 60m
Ver
MJD1 - 60mMJD1 - Ver...e Groep 3 -------------
918 Jaïra Gooijer AV PEC 1910 60m
1000m
MJD1 - 60mMJD1 - 1000m -------------
919 Jackie Vissers HLLS 60m
600m
1000m
MJD1 - 60mMJD1 - 600mMJD1 - 1000m ------------
920 Jade Bosman CAV Energie 60m
Kogel
Kogel_f
Ver
MJD1 - 60mMJD1 - Kog...e Groep 1MJD1 - Kogel FinaleMJD1 - Ver...e Groep 2 -----------
921 Janne Rikst Boorsma Heerenveen 600m
Hoog
MJD1 - 600mMJD1 - Hoog -------------
922 Jasmijn van Tol Leiden 1000m
MJD1 - 1000m --------------
923 Jasmijn Ketelaar AV Zuidwal 60m
Hoog
Ver
MJD1 - 60mMJD1 - HoogMJD1 - Ver...e Groep 2 ------------
924 Jente van der Meer AC TION 60mH
Polshoog
MJD1 - 60mHJJD en MJD... Polshoog -------------
925 Jet van Mierlo Olympus `70 600m
4x50m
Kogel
Ver
MJD1 - 600mMJD1 - Kog...e Groep 2MJD1 - Ver...e Groep 1 -----------
926 Jill Paulus Scorpio 1000m
Kogel
Ver
MJD1 - 1000mMJD1 - Kog...e Groep 2MJD1 - Ver...e Groep 3 ------------
927 Jo-Ann Pique AV Feniks 60m
60m_f
60m_hf
4x50m
Kogel
Kogel_f
Ver
Ver_f
MJD1 - 60mMJD1 - 60m FinaleMJD1 - 60m...ve FinaleMJD1 - Kog...e Groep 1MJD1 - Kogel FinaleMJD1 - Ver...e Groep 2MJD1 - Ver finale -------
928 Johanna Burchett AV Sparta 60m
60m_hf
60mH
60mH_hf
4x50m
Hoog
MJD1 - 60mMJD1 - 60m...ve FinaleMJD1 - 60mHMJD1 - 60m...ve FinaleMJD1 en MJD2 - Hoog ---------
929 Jolie Baerveldt AVON 60m
600m
Kogel
Ver
MJD1 - 600mMJD1 - Kog...e Groep 1MJD1 - Ver...e Groep 2 -----------
930 Julia Dokter Groningen 60m
60m_f
60m_hf
60mH
Hoog
Ver
MJD1 - 60mMJD1 - 60m FinaleMJD1 - 60m...ve FinaleMJD1 - Hoog ---------
931 Julia Velt GACH 60m
60mH
60mH_f
60mH_hf
MJD1 - 60mMJD1 - 60mHMJD1 - 60mH FinaleMJD1 - 60m...ve Finale -----------
932 Jytte Spek CAV Energie 60m
60mH
Hoog
Ver
MJD1 - 60mHMJD1 - HoogMJD1 - Ver...e Groep 3 -----------
933 Kaitlyn Groot AV 1923 60m
600m
Kogel
MJD1 - 60mMJD1 - 600mMJD1 - Kog...e Groep 1 ------------
934 Karlijn Greeve GACH 60mH
60mH_hf
4x50m
Kogel
Kogel_f
MJD1 - 60mHMJD1 - 60m...ve FinaleMJD1 - Kog...e Groep 2MJD1 - Kogel Finale ----------
935 Kiara Sluijpers AVON 600m
Hoog
MJD1 - 600mMJD1 en MJD2 - Hoog -------------
936 Kiira van Dijk Leiden 1000m
4x50m
MJD1 - 1000m -------------
937 Kiki Beukenkamp Groningen 60m
60mH
MJD1 - 60mMJD1 - 60mH -------------
938 Kim Dantuma AV34 600m
4x50m
Kogel
Hoog
MJD1 - 600mMJD1 - Kog...e Groep 2MJD1 - Hoog -----------
939 La-Keisha Planto AAV `36 Ver
Ver_f
MJD1 - Ver...e Groep 2MJD1 - Ver finale -------------
940 Lara van 't Klooster Triathlon 1000m
Ver
MJD1 - 1000mMJD1 - Ver...e Groep 3 -------------
941 Lavinia Evora PAC 60m
600m
Kogel
Ver
MJD1 - 60mMJD1 - 600mMJD1 - Kog...e Groep 1MJD1 - Ver...e Groep 3 -----------
942 Layla van Berkel HAC 600m
4x50m
MJD1 - 600m -------------
943 Lianne Hagelstein PAC Kogel
Hoog
MJD1 - Kog...e Groep 2MJD1 - Hoog -------------
944 Lieke Legters AVA `70 4x50m
--------------
945 Lieke Starink AV34 Kogel
Ver
MJD1 - Kog...e Groep 2MJD1 - Ver...e Groep 3 -------------
946 Lilly van Bunge AV Sparta 600m
1000m
4x50m
Ver
MJD1 - 600mMJD1 - 1000mMJD1 - Ver...e Groep 3 -----------
947 Lindy Wisselink AVA `70 4x50m
--------------
948 Line Thijssen PH 600m
MJD1 - 600m --------------
949 Lisa Sevenhuijsen AV Hylas 600m
Kogel
Ver
Ver_f
MJD1 - Kog...e Groep 2MJD1 - Ver...e Groep 2MJD1 - Ver finale -----------
950 Lisa Navarro Climax 60m
60m_hf
600m
MJD1 - 60mMJD1 - 60m...ve FinaleMJD1 - 600m ------------
951 Lisa Hoogervorst Isala `96 Kogel
Hoog
Ver
MJD1 - Kog...e Groep 1MJD1 - HoogMJD1 - Ver...e Groep 1 ------------
952 Lisemijn V...den Bosch Phanos 600m
60mH
60mH_hf
Ver
MJD1 - 600mMJD1 - 60mHMJD1 - 60m...ve FinaleMJD1 - Ver...e Groep 3 -----------
953 Liv Spiering PAC 60m
Ver
MJD1 - 60mMJD1 - Ver...e Groep 3 -------------
954 Lotte Bonhof AV34 600m
Kogel
MJD1 - 600mMJD1 - Kog...e Groep 2 -------------
955 Louise van...kelenburg PAC 60m
60mH
60mH_hf
Ver
MJD1 - 60mMJD1 - 60mHMJD1 - 60m...ve FinaleMJD1 - Ver...e Groep 3 -----------
956 Luanna Vergeer Spado 60m
1000m
MJD1 - 60mMJD1 - 1000m -------------
957 Luna van den Heuvel HAC 60m
60mH
4x50m
Ver
MJD1 - 60mMJD1 - 60mHMJD1 - Ver...e Groep 3 -----------
958 Lune Mateman AVA `70 4x50m
--------------
959 Lyanne Spijkman SPWS 60m
600m
MJD1 - 60mMJD1 - 600m -------------
960 Lynn Elke Morskate MPM 60m
60mH
Ver
MJD1 - 60mMJD1 - 60mHMJD1 - Ver...e Groep 3 ------------
961 Maartje Grotenhuis PH 600m
MJD1 - 600m --------------
962 Madelief van Leur Altis 60m
600m
MJD1 - 60mMJD1 - 600m -------------
963 Mae van den Berg Leiden 60m
60m_f
60m_hf
60mH
60mH_f
60mH_hf
MJD1 - 60mMJD1 - 60m FinaleMJD1 - 60m...ve FinaleMJD1 - 60mHMJD1 - 60mH FinaleMJD1 - 60m...ve Finale ---------
964 Mara Schouw Pijnenburg 1000m
60mH
4x50m
MJD1 - 1000mMJD1 - 60mH ------------
965 Mariame Diallo Heerenveen 60m
MJD1 - 60m --------------
966 Marit van Leipsig Swift 60m
MJD1 - 60m --------------
967 Marit Geurts DAK 4x50m
Hoog
Ver
MJD1 - HoogMJD1 - Ver...e Groep 3 ------------
968 Marit Elkerbout Altis 1000m
MJD1 - 1000m --------------
969 Maud te Pas AV Zuidwal 60m
1000m
Ver
MJD1 - 60mMJD1 - 1000mMJD1 - Ver...e Groep 2 ------------
970 Maya Moerman PAC 60m
60mH
Hoog
MJD1 - 60mMJD1 - 60mHMJD1 - Hoog ------------
971 Melissa van Velzen SAV 60mH
Kogel
MJD1 - 60mHMJD1 - Kog...e Groep 1 -------------
972 Melissa van Keulen VAV 600m
Kogel
MJD1 - 600mMJD1 - Kog...e Groep 2 -------------
973 Merel Tieman PAC 60mH
60mH_hf
Ver
MJD1 - 60mHMJD1 - 60m...ve FinaleMJD1 - Ver...e Groep 1 ------------
974 Merel Kuijf Avantri 60m
600m
Kogel
MJD1 - 60mMJD1 - 600mMJD1 - Kog...e Groep 1 ------------
975 Mette Duy...van Twist PAC 60mH
Polshoog
MJD1 - 60mHJJD en MJD... Polshoog -------------
976 Mies Vliegen AV Statina Kogel
Hoog
MJD1 - Kog...e Groep 2MJD1 - Hoog -------------
977 Milou Sieperda HRRR Kogel
Kogel_f
Hoog
MJD1 - Kog...e Groep 2MJD1 - Kogel FinaleMJD1 en MJD2 - Hoog ------------
978 Milou Keulstra AVGM 60m
60m_hf
600m
Ver
Ver_f
MJD1 - 60mMJD1 - 60m...ve FinaleMJD1 - 600mMJD1 - Ver...e Groep 1MJD1 - Ver finale ----------
979 Mirthe van Zon DAK 60m
600m
4x50m
Ver
MJD1 - 60mMJD1 - 600mMJD1 - Ver...e Groep 3 -----------
980 Naëll Huijsmans Isala `96 600m
1000m
MJD1 - 600mMJD1 - 1000m -------------
981 Najoua Tarawally HLLS 60m
Ver
MJD1 - 60mMJD1 - Ver...e Groep 3 -------------
982 Nana Gassama PAC 60mH
60mH_hf
Hoog
MJD1 - 60mHMJD1 - 60m...ve FinaleMJD1 - Hoog ------------
983 Nienke Overmeijer PH 60m
Kogel
Ver
MJD1 - 60mMJD1 - Kog...e Groep 1MJD1 - Ver...e Groep 3 ------------
984 Nikki Mulder AC TION 60mH
60mH_hf
Kogel
Hoog
MJD1 - 60mHMJD1 - 60m...ve FinaleMJD1 - Kog...e Groep 2MJD1 - Hoog -----------
985 Noa van Velzen PH 60m
60m_hf
4x50m
Ver
Ver_f
MJD1 - 60mMJD1 - 60m...ve FinaleMJD1 - Ver...e Groep 3MJD1 - Ver finale ----------
986 Norah de Bruijn Fortius 60m
Kogel
Ver
MJD1 - 60mMJD1 - Kog...e Groep 2MJD1 - Ver...e Groep 1 ------------
987 Nynke Lankhaar DAK 600m
4x50m
Kogel
MJD1 - 600mMJD1 - Kog...e Groep 1 ------------
988 Olivia Musil Phanos 600m
60mH
MJD1 - 600mMJD1 - 60mH -------------
989 Olivia Stols AV Sparta 60m
60m_hf
4x50m
Kogel
Hoog
MJD1 - 60mMJD1 - 60m...ve FinaleMJD1 - Kog...e Groep 1MJD1 - Hoog ----------
990 Pauline Koger PAC 60m
600m
Ver
MJD1 - 60mMJD1 - 600mMJD1 - Ver...e Groep 3 ------------
991 Pearl Verbeeten CAV Energie 60m
Kogel
Ver
MJD1 - 60mMJD1 - Kog...e Groep 1MJD1 - Ver...e Groep 3 ------------
992 Pippa Chadwick AV `40 1000m
MJD1 - 1000m --------------
993 Puck Bronkhorst Phanos 60m
60m_f
60m_hf
60mH
60mH_hf
Ver
Ver_f
MJD1 - 60mMJD1 - 60m FinaleMJD1 - 60m...ve FinaleMJD1 - 60mHMJD1 - 60m...ve FinaleMJD1 - Ver...e Groep 2MJD1 - Ver finale --------
994 Ròbin Martha PAC 60m
60m_hf
60mH
60mH_f
60mH_hf
Ver
MJD1 - 60mMJD1 - 60m...ve FinaleMJD1 - 60mHMJD1 - 60mH FinaleMJD1 - 60m...ve FinaleMJD1 - Ver...e Groep 1 ---------
995 Renske Wevers AVA `70 4x50m
--------------
996 Roos Voors SPWS 60m
60mH
Hoog
MJD1 - 60mMJD1 - 60mHMJD1 en MJD2 - Hoog ------------
997 Rosa Matthijssen Phanos 60m
Kogel
Kogel_f
Ver
MJD1 - 60mMJD1 - Kog...e Groep 1MJD1 - Kogel FinaleMJD1 - Ver...e Groep 2 -----------
998 Ruby Jansen MPM 60mH
60mH_f
60mH_hf
Kogel
Kogel_f
Ver
Ver_f
MJD1 - 60mHMJD1 - 60mH FinaleMJD1 - 60m...ve FinaleMJD1 - Kog...e Groep 2MJD1 - Kogel FinaleMJD1 - Ver...e Groep 1MJD1 - Ver finale --------
999 Sabine Struik SPWS 600m
Hoog
MJD1 - 600mMJD1 - Hoog -------------
1000 Sanne Pultrum Heerenveen 600m
1000m
Hoog
MJD1 - 600mMJD1 en MJD2 - Hoog ------------
1001 Sanne Hogendorp AV Sparta 60m
60mH
60mH_hf
4x50m
Ver
MJD1 - 60mMJD1 - 60mHMJD1 - 60m...ve FinaleMJD1 - Ver...e Groep 3 ----------
1002 Sanne van Oorschot DJA 60m
Hoog
Ver
MJD1 - 60mMJD1 - HoogMJD1 - Ver...e Groep 3 ------------
1003 Sanne Loomans AV Lycurgus 60m
60m_hf
Ver
Ver_f
MJD1 - 60mMJD1 - 60m...ve FinaleMJD1 - Ver...e Groep 1MJD1 - Ver finale -----------
1004 Selena van...kelenburg PAC 60m
60mH
60mH_hf
Ver
MJD1 - 60mMJD1 - 60mHMJD1 - 60m...ve FinaleMJD1 - Ver...e Groep 1 -----------
1005 Senna Laureijssen AV Spiridon 60mH
60mH_f
60mH_hf
Hoog
Ver
MJD1 - 60mHMJD1 - 60mH FinaleMJD1 - 60m...ve FinaleMJD1 - HoogMJD1 - Ver...e Groep 1 ----------
1006 Shamilla Martina AV Gouda 60m
1000m
MJD1 - 60mMJD1 - 1000m -------------
1007 Sjuulke Heinrichs Scopias 600m
60mH
Ver
MJD1 - 600mMJD1 - 60mHMJD1 - Ver...e Groep 3 ------------
1008 Sofie Bos Scopias 60m
60m_hf
4x50m
Ver
MJD1 - 60mMJD1 - 60m...ve FinaleMJD1 - Ver...e Groep 3 -----------
1009 Sophie van der Sande Eindhoven 60m
Kogel
Ver
MJD1 - 60mMJD1 - Kog...e Groep 1MJD1 - Ver...e Groep 3 ------------
1010 Sterre Kievit Groningen 60m
60m_hf
600m
Kogel
MJD1 - 60mMJD1 - 60m...ve FinaleMJD1 - 600mMJD1 - Kog...e Groep 1 -----------
1011 Tanisha Haakmat GACH 60m
60m_hf
60mH
4x50m
MJD1 - 60mMJD1 - 60m...ve FinaleMJD1 - 60mH -----------
1012 Tati Haenen PH 60mH
MJD1 - 60mH --------------
1013 Tess Wuring GACH 4x50m
Hoog
MJD1 - Hoog -------------
1014 Tessa Evelein HLLS 60m
60m_hf
Hoog
MJD1 - 60mMJD1 - 60m...ve FinaleMJD1 en MJD2 - Hoog ------------
1015 Tinka Fokke Spado 60m
600m
1000m
60mH
Kogel
Kogel_f
MJD1 - 60mMJD1 - 1000mMJD1 - Kog...e Groep 1MJD1 - Kogel Finale ---------
1016 Tirza Streppel Fit 1000m
MJD1 - 1000m --------------
1017 Vé Fredriks AV34 60m
600m
1000m
4x50m
MJD1 - 60mMJD1 - 600mMJD1 - 1000m -----------
1018 Veronique Veldhuis AV Feniks 4x50m
Kogel
Ver
MJD1 - Ver...e Groep 2 ------------

Verenigingen 'Meisjes Junior D1'

VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
AAV `36 AV36 2
AC TION TION 2
Almere `81 AM81 1
Altis ALTS 4
ARV Ilion ILIO 1
Atletiek Maastricht MSTR 1
AV 1923 AV23 1
AV Aquilo AQLO 1
AV Atos ATOS 2
AV Feniks FNKS 2
AV Generaal Michaelis AVGM 1
AV Gouda GOUD 1
AV Hanzesport HNZS 1
AV Heerenveen HRVN 4
AV Horror Sneek HRRR 2
AV Hylas HYLS 1
AV Lycurgus LYCG 1
AV Olympus `70 OL70 2
AV PEC 1910 PEC 1
AV Pijnenburg PNBG 4
AV Sparta SPRT 7
AV Spiridon SPRD 1
AV Sprint SPRN 1
AV Spurt `88 SP88 1
AV Statina STTN 1
AV Triathlon Triathlon 3
AV Zuidwal ZDWL 3
AV `34 Apeldoorn AV34 6
AV `40 AV40 1
AV `56 AV56 1
AVA `70 AV70 8
Avantri AVTR 2
AVON AVON 2
CAV Energie ENRG 4
Climax CLMX 2
DAK DAK 6
DEM DEM 2
DJA DJA 1
Dynamica ADSV DNMC 1
EAC De Sperwers SPWS 3
Eindhoven Atletiek EHAT 1
Fit FIT 4
Fortius FORT 2
GAC Hilversum GACH 6
Groningen Atletiek GRNG 3
HAC HAC 2
Hellas Utrecht HLLS 4
Isala `96 ISLA 2
Leiden Atletiek LATL 6
Marathon Pim Mulier MPM 2
PAC PAC 15
Phanos PHNS 7
Prins Hendrik PH 7
SAV SAV 1
Scopias Atletiek SCPS 4
Scorpio SCRP 1
Spado SPDO 3
Swift Atletiek SWFT 1
VAV VAV 1

Uitslagen 60 meter Meisjes Junior D1

# Naam ResOBP
1 Elisabeth de Haan Heerenveen 8,42Q 8,66
2 Jo-Ann Pique AV Feniks 8,66Q 8,60
3 Julia Dokter Groningen 8,67Q 8,58
4 Felicia Felter PAC 8,67Q 8,65
5 Puck Bronkhorst Phanos 8,68Q 8,77
6 Mae van den Berg Leiden 8,69Q 8,75
7 Huwaidah Haruna Spurt `88 8,69Q 8,84
8 Bente Jacobs Scopias 8,82Q 8,71
9 Tessa Evelein HLLS 8,84Q 8,82
10 Johanna Burchett AV Sparta 8,87Q 9,05
11 Brigitte de Geus AV `56 8,89Q 8,91
12 Sanne Loomans AV Lycurgus 8,93Q 9,10
13 Ròbin Martha PAC 8,93Q 8,88
14 Olivia Stols AV Sparta 8,94Q 9,04
15 Milou Keulstra AVGM 8,94Q 8,95
16 Sterre Kievit Groningen 8,96Q 9,31
17 Noa van Velzen PH 9,09Q 9,29
18 Hannah den Breejen Phanos 9,11Q 9,12
19 Lisa Navarro Climax 9,12q 9,14
20 Floortje Lusthof Olympus `70 9,14Q 9,07
21 Tanisha Haakmat GACH 9,15Q 9,09
22 Sofie Bos Scopias 9,16q 9,29
23 Danine Markesteijn Fortius 9,17q 9,08
24 Jasmijn Ketelaar AV Zuidwal 9,21 9,47
25 Esmee Stok CAV Energie 9,22Q 9,20
26 Jaïra Gooijer AV PEC 1910 9,24 9,45
27 Tinka Fokke Spado 9,25 9,03
28 Iris Breslau Fit 9,25 9,16
29 Jade Bosman CAV Energie 9,25 9,26
30 Kiki Beukenkamp Groningen 9,27 9,38
31 Fleur Rietveld Avantri 9,28 9,10
32 Fenne Spiering PAC 9,28 9,46
33 Eleanor Musil Phanos 9,28 9,31
34 Mariame Diallo Heerenveen 9,29 9,29
35 Isis Maas PH 9,29 9,50
36 Norah de Bruijn Fortius 9,30 9,38
37 Dilara Oktay Pijnenburg 9,31 9,48
38 Feline Verhoeff PH 9,33 9,63
39 Madelief van Leur Altis 9,33 9,49
40 Anne Favre Leiden 9,36 9,49
41 Chivanny ...ugwandass PAC 9,36 9,29
42 Pauline Koger PAC 9,37 9,47
43 Shamilla Martina AV Gouda 9,40 9,50
44 Louise van...kelenburg PAC 9,43 9,48
45 Elles Lieuwen Hanzesport 9,43 9,55
46 Isa Ong Leiden 9,47 9,36
47 Sanne Hogendorp AV Sparta 9,47 9,68
48 Lyanne Spijkman SPWS 9,48 9,62
49 Mirthe van Zon DAK 9,48 9,39
50 Nienke Overmeijer PH 9,50 9,70
51 Aleeza Penturij Scopias 9,52 9,60
52 Berrit Roex Triathlon 9,60 9,56
53 Ella Haaksman HLLS 9,61 9,77
54 Maud te Pas AV Zuidwal 9,63 9,67
55 Marit van Leipsig Swift 9,69 9,50
56 Selena van...kelenburg PAC 11,36 9,40

Uitslagen 60 meter halve finale Meisjes Junior D1

# Naam ResQm
1 Elisabeth de Haan Heerenveen 8,43Q 8,42
2 Julia Dokter Groningen 8,64Q 8,67
3 Felicia Felter PAC 8,65Q 8,67
4 Mae van den Berg Leiden 8,66Q 8,69
5 Puck Bronkhorst Phanos 8,70Q 8,68
6 Jo-Ann Pique AV Feniks 8,71Q 8,66
7 Bente Jacobs Scopias 8,78q 8,82
8 Huwaidah Haruna Spurt `88 8,82q 8,69
9 Tessa Evelein HLLS 8,89 8,84
10 Sanne Loomans AV Lycurgus 8,96 8,93
11 Johanna Burchett AV Sparta 8,97 8,87
12 Sterre Kievit Groningen 9,02 8,96
13 Ròbin Martha PAC 9,04 8,93
14 Olivia Stols AV Sparta 9,05 8,94
15 Brigitte de Geus AV `56 9,06 8,89
16 Milou Keulstra AVGM 9,08 8,94
17 Tanisha Haakmat GACH 9,09 9,15
18 Danine Markesteijn Fortius 9,14 9,17
19 Esmee Stok CAV Energie 9,20 9,22
20 Noa van Velzen PH 9,22 9,09
21 Floortje Lusthof Olympus `70 9,22 9,14
22 Lisa Navarro Climax 9,29 9,12
23 Sofie Bos Scopias 9,43 9,16
24 Hannah den Breejen Phanos 9,47 9,11

Uitslagen 600 meter Meisjes Junior D1

# Naam ResOBP
1 Sabine Struik SPWS 1:49,49 2:04,78
2 Naëll Huijsmans Isala `96 1:50,89 2:03,24
3 Kiara Sluijpers AVON 1:52,22 1:56,43
4 Sterre Kievit Groningen 1:54,80 3:45,30
5 Lyanne Spijkman SPWS 1:55,35 2:05,64
6 Bente Jacobs Scopias 1:55,81 2:02,00
7 Benita Beerse Almere `81 1:56,32 3:30,94
8 Jolie Baerveldt AVON 1:57,10 2:01,00
9 Fleur Rietveld Avantri 1:57,63 2:11,13
10 Sanne Pultrum Heerenveen 1:57,88 2:05,48
11 Eleanor Musil Phanos 1:58,75 2:04,18
12 Melissa van Keulen VAV 1:59,25 2:06,98
13 Jet van Mierlo Olympus `70 1:59,66 2:05,98
14 Milou Keulstra AVGM 2:00,32 2:02,69
15 Lilly van Bunge AV Sparta 2:00,68 2:09,42
16 Fenne Bijlhouwer Spado 2:01,58 1:56,96
17 Kim Dantuma AV34 2:01,72 1:58,60
18 Lisa Navarro Climax 2:03,65 1:59,66
19 Pauline Koger PAC 2:03,92 4:00,93
20 Vé Fredriks AV34 2:04,24 2:01,99
21 Sjuulke Heinrichs Scopias 2:04,71 3:00,00
22 Lotte Bonhof AV34 2:05,88 2:11,96
23 Layla van Berkel HAC 2:07,21 2:00,00
24 Mirthe van Zon DAK 2:07,96 2:02,34
25 Madelief van Leur Altis 2:08,21 3:56,95
26 Merel Kuijf Avantri 2:09,19 4:01,90
27 Olivia Musil Phanos 2:09,24 2:09,66
28 Isabella Gurunian AV Sparta 2:09,68 4:11,29
29 Kaitlyn Groot AV 1923 2:09,98 2:09,14
30 Maartje Grotenhuis PH 2:11,76 4:00,13
31 Lisemijn V...den Bosch Phanos 2:12,84 2:05,87
32 Feline Verhoeff PH 2:13,53 2:34,00
33 Nynke Lankhaar DAK 2:15,25 4:16,61
34 Daisy van Rijn AAV `36 2:15,34 4:03,20
35 Eefke Plugge AV Aquilo 2:17,36 2:27,31
36 Line Thijssen PH 2:18,57 6:00,00
37 Lavinia Evora PAC 2:28,59 2:30,39
38 Dewina Holstein AV Sparta 2:30,36 2:20,79

Uitslagen 1000 meter Meisjes Junior D1

# Naam ResOBP
1 Pippa Chadwick AV `40 3:14,16 3:22,02
2 Naëll Huijsmans Isala `96 3:23,22 3:30,28
3 Britt de Graaf DEM 3:24,11 3:21,93
4 Emma Aarts Maastricht 3:26,35 3:30,38
5 Djayla Hoek AV Sprint 3:30,58 3:33,11
6 Maud te Pas AV Zuidwal 3:33,85 3:30,87
7 Benita Beerse Almere `81 3:34,30 3:30,94
8 Elien Smits DAK 3:34,38 3:33,98
9 Danine Markesteijn Fortius 3:34,39 3:32,24
10 Tirza Streppel Fit 3:34,87 3:36,06
11 Hannah Vos Fit 3:38,76 ---
12 Jaïra Gooijer AV PEC 1910 3:38,90 3:55,19
13 Dilsahnur Özata AV Sparta 3:40,02 3:46,19
14 Jasmijn van Tol Leiden 3:41,04 3:53,07
15 Marit Elkerbout Altis 3:41,22 3:36,11
16 Vé Fredriks AV34 3:41,45 3:58,05
17 Bente van Milligen AV34 3:41,57 3:38,50
18 Mara Schouw Pijnenburg 3:44,51 3:40,50
19 Lilly van Bunge AV Sparta 3:45,54 3:48,22
20 Kiira van Dijk Leiden 3:47,26 3:46,94
21 Luanna Vergeer Spado 3:48,71 3:48,22
22 Ella Braun Phanos 3:51,62 3:54,76
23 Claudia Rimedia AV Atos 3:53,90 3:44,86
24 Lara van 't Klooster Triathlon 3:54,05 4:01,74
25 Ella Haaksman HLLS 3:56,26 3:53,68
26 Shamilla Martina AV Gouda 3:59,29 4:31,29
27 Tinka Fokke Spado 4:09,07 3:52,09
28 Caitlin Verhaar Pijnenburg 4:10,61 4:12,64
Jill Paulus Scorpio DNS 3:34,06

Uitslagen 60 meter horden Meisjes Junior D1

# Naam ResOBP
1 Ruby Jansen MPM 10,53Q 10,88
2 Ròbin Martha PAC 10,79Q 10,65
3 Senna Laureijssen AV Spiridon 11,17Q 11,82
4 Puck Bronkhorst Phanos 11,30Q 10,24
5 Mae van den Berg Leiden 11,40Q 10,60
6 Isa Ong Leiden 11,43Q 11,77
7 Anthe Troost HRRR 11,51Q 11,81
8 Selena van...kelenburg PAC 11,56Q 12,29
9 Fiene Rosendaal DEM 11,57Q 11,17
10 Julia Velt GACH 11,62Q 11,75
11 Elisha Kwofie GACH 11,75Q 11,25
12 Djayla Hoek AV Sprint 11,78Q 12,40
13 Hannah den Breejen Phanos 11,82Q 12,07
14 Sanne Hogendorp AV Sparta 11,83q 12,38
15 Esmee Stok CAV Energie 11,86Q 12,16
16 Iris Breslau Fit 11,86Q 11,57
17 Johanna Burchett AV Sparta 11,87q 12,37
18 Anneloes v... Erkelens Fit 11,97Q 12,11
19 Nana Gassama PAC 12,03q 12,34
20 Merel Tieman PAC 12,09q 12,09
21 Nikki Mulder AC TION 12,18Q 12,11
22 Lisemijn V...den Bosch Phanos 12,22q 10,09
23 Louise van...kelenburg PAC 12,27q 12,63
24 Daphne van der Lecq AV34 12,29Q 13,00
25 Karlijn Greeve GACH 12,34qR 12,29
26 Chloé Zerbib DNMC 12,37qR 11,57
27 Anne Favre Leiden 12,43 12,89
28 Eline Gerritsen Climax 12,56 12,83
29 Kiki Beukenkamp Groningen 12,61 11,30
30 Roos Voors SPWS 12,65 14,00
31 Aleeza Penturij Scopias 12,68 13,00
32 Alyssa Koobs AV Atos 12,73 10,90
33 Jente van der Meer AC TION 12,87 11,50
34 Ella Braun Phanos 12,90 10,71
35 Hannah Vos Fit 12,96 11,70
36 Eleanor Musil Phanos 13,02 12,94
37 Melissa van Velzen SAV 13,10 10,81
38 Luna van den Heuvel HAC 13,10 13,10
39 Jytte Spek CAV Energie 13,26 13,24
40 Sjuulke Heinrichs Scopias 13,29 14,00
41 Dilara Oktay Pijnenburg 13,34 11,32
42 Daisy van Rijn AAV `36 13,35 14,02
43 Lynn Elke Morskate MPM 13,42 12,40
44 Daniek van Loon DAK 13,44 13,20
45 Olivia Musil Phanos 13,78 13,36
46 Tati Haenen PH 14,22 12,10
47 Mara Schouw Pijnenburg 15,11 11,14
48 Dewina Holstein AV Sparta 15,48 12,80

Uitslagen 60 meter horden halve finale Meisjes Junior D1

# Naam ResQm
1 Ruby Jansen MPM 10,54Q 10,53
2 Ròbin Martha PAC 11,03Q 10,79
3 Fiene Rosendaal DEM 11,05Q 11,57
4 Senna Laureijssen AV Spiridon 11,22Q 11,17
5 Mae van den Berg Leiden 11,37Q 11,40
6 Elisha Kwofie GACH 11,38q 11,75
7 Anthe Troost HRRR 11,42Q 11,51
8 Julia Velt GACH 11,47q 11,62
9 Isa Ong Leiden 11,49 11,43
10 Djayla Hoek AV Sprint 11,54 11,78
11 Johanna Burchett AV Sparta 11,68 11,87
12 Iris Breslau Fit 11,76 11,86
13 Sanne Hogendorp AV Sparta 11,77 11,83
14 Nikki Mulder AC TION 11,87 12,18
15 Esmee Stok CAV Energie 12,04 11,86
16 Anneloes v... Erkelens Fit 12,06 11,97
17 Hannah den Breejen Phanos 12,09 11,82
18 Louise van...kelenburg PAC 12,25 12,27
19 Merel Tieman PAC 12,25 12,09
20 Karlijn Greeve GACH 12,30 12,34
21 Daphne van der Lecq AV34 12,38 12,29
22 Chloé Zerbib DNMC 12,54 12,37
23 Lisemijn V...den Bosch Phanos 12,54 12,22
24 Puck Bronkhorst Phanos 12,88 11,30

Uitslagen 60 meter horden finale Meisjes Junior D1

# Naam ResQm
1 Ruby Jansen MPM 10,60 10,54
2 Ròbin Martha PAC 10,73 11,03
3 Senna Laureijssen AV Spiridon 11,01 11,22
4 Mae van den Berg Leiden 11,19 11,37
5 Elisha Kwofie GACH 11,48 11,38
6 Anthe Troost HRRR 11,49 11,42
7 Julia Velt GACH 11,54 11,47
8 Fiene Rosendaal DEM 11,62 11,05

Uitslagen 4 x 50m Meisjes Junior D1

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Sparta Sprintgirls AV Sparta - MJD1 4 29,25 7
2 Leiden Dreamers Leiden Atletiek - MJD1 4 31,31 6
3 AV’34 meiden D1 AV `34 Apeldoorn - MJD1 4 31,45 5
4 AV Pijnenburg MJD1 AV Pijnenburg - MJD1 4 32,53 4
5 DAK chicks DAK - MJD1 4 34,19 3
6 AVA’70 D.R.E.L. AVA `70 - MJD1 4 34,59 2
7 AVA '70 Stars AVA `70 - MJD1 4 DQ 0

Uitslagen Kogelstoten 2 kilogram Meisjes Junior D1

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Ruby Jansen MPM 8,78 8,98 9,42 9,42q 9,76
2 Daniek van Loon DAK 8,85 7,89 9,21 9,21q 8,22
3 Rosa Matthijssen Phanos 8,80 7,84 7,81 8,80q 8,53
4 Milou Sieperda HRRR 8,48 7,19 8,75 8,75q 9,33
5 Arianne Punt PAC 8,30 7,64 8,75 8,75q 8,74
6 Karlijn Greeve GACH 7,46 7,29 8,62 8,62q 8,95
7 Jo-Ann Pique AV Feniks 8,29 8,56 7,27 8,56q 8,76
8 Jade Bosman CAV Energie 7,59 8,15 7,81 8,15q 7,99
9 Floortje Lusthof Olympus `70 8,07 7,58 8,07 8,07q 8,61
10 Elisha Kwofie GACH X 7,97 8,07 8,07q 8,86
11 Tinka Fokke Spado 8,01 7,18 7,79 8,01q 8,84
12 Fenne Spiering PAC 6,88 7,77 6,56 7,77q 7,24
13 Mies Vliegen AV Statina 7,76 7,67 6,89 7,76 7,28
14 Chivanny ...ugwandass PAC 7,75 7,40 7,43 7,75 7,61
15 Jet van Mierlo Olympus `70 7,44 6,95 7,73 7,73 8,92
16 Lisa Hoogervorst Isala `96 7,64 6,65 6,79 7,64 7,58
17 Fenne Bijlhouwer Spado 7,49 7,62 7,42 7,62 8,63
18 Kim Dantuma AV34 7,52 7,45 7,04 7,52 7,00
19 Ella Braun Phanos 7,52 7,37 7,52 7,27
20 Lisa Sevenhuijsen AV Hylas 6,33 7,30 7,49 7,49 7,24
21 Eline Gerritsen Climax 7,45 7,48 7,43 7,48 7,95
22 Melissa van Velzen SAV 7,34 7,38 7,47 7,47 7,24
23 Jolie Baerveldt AVON 6,84 7,35 7,35 7,35 8,90
24 Nienke Overmeijer PH 7,10 7,11 7,32 7,32 7,70
25 Chloé Zerbib DNMC 6,04 6,74 7,21 7,21 8,12
26 Norah de Bruijn Fortius 7,17 6,56 6,78 7,17 6,74
27 Inte van Kralingen GACH 6,18 6,36 7,08 7,08 7,20
28 Sterre Kievit Groningen 6,75 7,07 6,78 7,07 7,80
29 Nikki Mulder AC TION 7,03 6,83 5,74 7,03 8,14
30 Lotte Bonhof AV34 6,89 X 6,63 6,89 7,02
31 Jill Paulus Scorpio 5,23 6,87 6,40 6,87 7,52
32 Sophie van der Sande Eindhoven 6,80 6,19 6,66 6,80 7,41
33 Ilana Akkerman Pijnenburg 6,57 6,23 5,80 6,57 6,16
34 Alyssa Koobs AV Atos 5,85 6,26 6,54 6,54 6,95
35 Nynke Lankhaar DAK 6,53 6,38 6,30 6,53 6,31
36 Caitlin Verhaar Pijnenburg 6,42 5,74 5,89 6,42 6,05
37 Lavinia Evora PAC 5,98 6,35 6,33 6,35 6,28
38 Lieke Starink AV34 6,17 X 5,80 6,17 6,67
39 Olivia Stols AV Sparta 6,10 5,91 6,14 6,14 6,72
40 Melissa van Keulen VAV 6,05 6,10 6,12 6,12 6,18
41 Imke van der Spoel Altis 5,99 6,01 5,80 6,01 6,66
42 Kaitlyn Groot AV 1923 5,38 X 5,71 5,71 5,99
43 Merel Kuijf Avantri 5,36 4,69 5,26 5,36 6,03
44 Pearl Verbeeten CAV Energie 5,34 4,89 4,92 5,34 5,54
45 Babette van de Sande DAK 3,57 4,17 3,84 4,17 3,85

Uitslagen Kogelstoten 2 kilogram finale Meisjes Junior D1

# Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
1 Ruby Jansen MPM 9,84 9,73 9,30 X 8,02 8,92 9,84 9,42
2 Daniek van Loon DAK 9,46 8,85 9,06 8,30 8,96 8,35 9,46 9,21
3 Milou Sieperda HRRR 8,66 9,29 8,79 8,69 8,15 6,98 9,29 8,75
4 Tinka Fokke Spado 8,60 9,00 8,15 7,98 8,27 6,79 9,00 8,01
5 Jade Bosman CAV Energie 8,64 8,84 8,07 7,57 8,09 8,39 8,84 8,15
6 Elisha Kwofie GACH 8,66 8,23 8,83 7,96 8,09 8,60 8,83 8,07
7 Arianne Punt PAC 8,59 7,93 8,38 X 7,94 8,52 8,59 8,75
8 Rosa Matthijssen Phanos 8,43 8,14 8,26 8,26 7,80 8,14 8,43 8,80
9 Karlijn Greeve GACH 7,23 8,36 8,25 8,36 8,62
10 Floortje Lusthof Olympus `70 7,81 8,24 7,87 8,24 8,07
11 Jo-Ann Pique AV Feniks 8,21 8,00 7,88 8,21 8,56
12 Fenne Spiering PAC 6,82 7,49 6,70 7,49 7,77

Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior D1

# Naam 1.101.151.201.251.301.351.401.451.501.551.581.601.63ResOBP
1 Julia Dokter Groningen O O O O O O O O XXX 1,60 1,55
2 Lisa Hoogervorst Isala `96 O O O O O O O XXX 1,50 1,40
3 Elianne Hopman ARV Ilion O O O O O XXO XXX 1,40 1,35
4 Floortje Lusthof Olympus `70 O O O O O XXX 1,35 1,35
5 Felicia Felter PAC O - O O XO XXX 1,35 1,37
6 Nikki Mulder AC TION XO O XO XO XXX 1,35 1,40
7 Sabine Struik SPWS O O O XO XXO XXX 1,35 1,35
8 Elisha Kwofie GACH XO O O XO XXO XXO XXX 1,35 1,35
9 Fleur Rietveld Avantri O O O O O XXX 1,30 1,30
9 Johanna Burchett AV Sparta O O O O O XXX 1,30 1,30
9 Daphne van der Lecq AV34 O O O O XXX 1,30 1,35
12 Tess Wuring GACH XO O O O XO XXX 1,30 1,40
13 Anneloes v... Erkelens Fit O O XXO XO XXX 1,30 1,36
14 Tessa Evelein HLLS O O O O XXO XXX 1,30 1,30
15 Mies Vliegen AV Statina O O O O XXX 1,25 1,30
15 Brigitte de Geus AV `56 O O - O XXX 1,25 1,35
15 Kiara Sluijpers AVON O O O O XXX 1,25 1,30
15 Milou Sieperda HRRR O O O XXX 1,25 1,30
19 Arianne Punt PAC O XXO O XXX 1,25 1,27
20 Senna Laureijssen AV Spiridon XO XXO O XXX 1,25 1,32
21 Sanne Pultrum Heerenveen O O O XO XXX 1,25 1,25
22 Door van Schaik Leiden O O XXX 1,20 1,25
23 Roos Voors SPWS O XXO O XXX 1,20 1,30
24 Elien Smits DAK O XO XO XXX 1,20 1,25

Uitslagen Polsstokhoogspringen Meisjes Junior D1

# Naam 1.701.801.902.002.10ResOBP
1 Mette Duy...van Twist PAC XO O XXO O XXX 2,00 1,84
2 Jente van der Meer AC TION O XXX 1,70 1,60

Uitslagen Verspringen Meisjes Junior D1

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Ruby Jansen MPM 4,04 4,30 - 4,30Q 4,91
2 Elisabeth de Haan Heerenveen 4,08 4,25 - 4,25Q 4,61
3 Lisa Sevenhuijsen AV Hylas 3,79 4,05 4,22 4,22q 4,00
4 Fiene Rosendaal DEM 4,17 4,05 3,86 4,17q 4,30
5 Brigitte de Geus AV `56 4,14 4,16 3,37 4,16q 4,15
6 Puck Bronkhorst Phanos 4,15 3,70 4,11 4,15q 4,28
7 Sanne Loomans AV Lycurgus 4,12 3,87 3,28 4,12q 4,12
8 La-Keisha Planto AAV `36 3,98 4,11 4,04 4,11q 4,20
9 Huwaidah Haruna Spurt `88 4,07 X X 4,07q 4,54
10 Noa van Velzen PH 3,76 3,95 3,79 3,95q 3,79
11 Milou Keulstra AVGM 2,55 3,91 3,93 3,93q 4,11
12 Jo-Ann Pique AV Feniks 3,92 3,76 3,74 3,92q 4,32
13 Ròbin Martha PAC 3,01 3,86 3,89 3,89 4,20
14 Jet van Mierlo Olympus `70 3,88 3,70 3,70 3,88 3,99
15 Jolie Baerveldt AVON 3,88 3,65 3,70 3,88 4,10
16 Anneloes v... Erkelens Fit 3,59 3,87 3,71 3,87 4,14
17 Alyssa Koobs AV Atos 3,85 3,49 3,44 3,85 4,11
18 Anthe Troost HRRR 3,83 X 3,84 3,84 4,03
19 Chivanny ...ugwandass PAC 3,68 X 3,81 3,81 4,13
20 Merel Tieman PAC 3,53 3,81 3,41 3,81 4,12
21 Hannah den Breejen Phanos 3,71 X 3,80 3,80 4,01
22 Najoua Tarawally HLLS 3,80 3,53 3,50 3,80 3,73
23 Jade Bosman CAV Energie X 3,74 3,25 3,74 4,15
24 Lisemijn V...den Bosch Phanos 3,58 3,73 3,47 3,73 3,78
25 Senna Laureijssen AV Spiridon 3,46 3,70 3,60 3,70 3,98
26 Lilly van Bunge AV Sparta 3,50 3,66 3,68 3,68 3,71
27 Chloé Zerbib DNMC 3,60 3,61 3,68 3,68 4,09
28 Nienke Overmeijer PH 3,68 3,50 3,60 3,68 3,65
29 Daphne van der Lecq AV34 3,61 3,41 3,64 3,64 3,93
30 Esmee Stok CAV Energie 3,56 3,16 3,63 3,63 4,03
31 Norah de Bruijn Fortius 3,60 3,59 X 3,60 3,91
32 Elianne Hopman ARV Ilion 3,39 X 3,59 3,59 3,90
33 Isis Maas PH 3,56 X 3,58 3,58 3,65
34 Sanne Hogendorp AV Sparta 3,57 3,54 X 3,57 3,52
35 Inte van Kralingen GACH 3,26 3,23 3,57 3,57 3,53
36 Lisa Hoogervorst Isala `96 3,56 X 3,41 3,56 4,01
37 Elles Lieuwen Hanzesport 3,54 3,30 3,19 3,54 3,82
38 Bente van Milligen AV34 3,52 3,22 3,30 3,52 3,80
39 Sophie van der Sande Eindhoven 3,51 X 3,32 3,51 3,50
40 Danine Markesteijn Fortius 3,49 3,09 3,39 3,49 4,06
41 Anne Favre Leiden 3,49 2,99 X 3,49 3,65
42 Jytte Spek CAV Energie 3,41 3,48 3,35 3,48 3,79