Atleten 'Meisjes Junior C2'

Snr Naam Onderdelen Startgroep 60m60m_hf60m_f800m1500m60mH60mH_hf60mH_f4x50mKogelKogel_fHoogPolshoogVerVer_f
707 Adelie De La Rosa Haag 800m
MJC2 - 800m --------------
708 Aida Jonson AV 1923 60m
800m
Ver
MJC2 - 60mMJC2 - 800mMJC2 - Ver...e Groep 3 ------------
709 Ama van Bussel Haag 60m
60m_f
60m_hf
MJC2 - 60mMJC2 - 60m FinaleMJC2 - 60m...ve Finale ------------
710 Amber Bosman CAV Energie 800m
4x50m
MJC2 - 800m -------------
711 Amber de Roo AV `40 60m
60m_f
60m_hf
Ver
Ver_f
MJC2 - 60mMJC2 - 60m FinaleMJC2 - 60m...ve FinaleMJC2 - Ver...e Groep 2MJC2 - Ver...en Finale ----------
712 Aniek van Schie HLLM Kogel
Kogel_f
Hoog
MJC2 - Kog...e Groep 2MJC2 - Kog...en FinaleMJC2 - Hoog ------------
713 Anna Jebose AAC Kogel
MJC2 - Kog...e Groep 2 --------------
714 Anna Lusthof Olympus `70 Ver
MJC2 - Ver...e Groep 1 --------------
715 Anna Coerver STB 800m
1500m
MJC2 - 800mMJC2 - 1500m -------------
716 Anna Hovinga AV Haarlem 60m
60mH
Ver
MJC2 - 60mMJC2 - 60mHMJC2 - Ver...e Groep 2 ------------
717 Annabel Paul AV Jahn II 60m
60m_hf
60mH
60mH_f
60mH_hf
MJC2 - 60mMJC2 - 60m...ve FinaleMJC2 - 60mHMJC2 - 60mH FinaleMJC2 - 60m...ve Finale ----------
718 Anne de Jong Atledo 1500m
MJC2 - 1500m --------------
719 Anne Bijpost AV Rijssen Kogel
MJC2 - Kog...e Groep 2 --------------
720 Annemarie Gosselink AC TION 800m
60mH
Ver
MJC2 - 800mMJC2 - 60mHMJC2 - Ver...e Groep 1 ------------
721 Anouk Zijlstra Eindhoven 60mH
MJC2 - 60mH --------------
722 Antonia Benevento Phanos 60m
60m_hf
60mH
60mH_hf
Ver
MJC2 - 60mMJC2 - 60m...ve FinaleMJC2 - 60mHMJC2 - 60m...ve FinaleMJC2 - Ver...e Groep 2 ----------
723 Audrey Jacobs Scopias Kogel
Kogel_f
MJC2 - Kog...e Groep 2MJC2 - Kog...en Finale -------------
724 Ava Meijerink Haag 60mH
60mH_hf
Hoog
MJC2 - 60mHMJC2 - 60m...ve FinaleMJC2 - Hoog ------------
725 Bibienne d...Brabander Olympus `70 Kogel
Kogel_f
MJC2 - Kog...e Groep 2MJC2 - Kog...en Finale -------------
726 Bieke Schipperen Scorpio 1500m
MJC2 - 1500m --------------
727 Bijou Leto AV Sprint 60mH
60mH_f
60mH_hf
MJC2 - 60mHMJC2 - 60mH FinaleMJC2 - 60m...ve Finale ------------
728 Brecht van der Vliet Groningen 60mH
60mH_f
60mH_hf
Ver
Ver_f
MJC2 - 60mHMJC2 - 60mH FinaleMJC2 - 60m...ve FinaleMJC2 - Ver...e Groep 1MJC2 - Ver...en Finale ----------
729 Bridget Konings Ciko `66 1500m
MJC2 - 1500m --------------
730 Britt de Blaauw PAC 60mH
60mH_f
60mH_hf
Ver
Ver_f
MJC2 - 60mHMJC2 - 60mH FinaleMJC2 - 60m...ve FinaleMJC2 - Ver...e Groep 1MJC2 - Ver...en Finale ----------
731 Celine van...erikhuize Climax 800m
MJC2 - 800m --------------
732 Cindy Jansen Spado Polshoog
MJC1 en MJ... Polshoog --------------
733 Coos Veldpaus HLLS 60m
60m_f
60m_hf
4x50m
MJC2 - 60mMJC2 - 60m FinaleMJC2 - 60m...ve Finale -----------
734 Danique Huisjes Groningen 60m
60m_hf
Kogel
MJC2 - 60mMJC2 - 60m...ve FinaleMJC2 - Kog...e Groep 1 ------------
735 Daphne Zintel AAV `36 60m
Hoog
Ver
MJC2 - 60mMJC2 - HoogMJC2 - Ver...e Groep 2 ------------
736 Dione Schipper Start `78 1500m
MJC2 - 1500m --------------
737 Dorine van Leeuwen Climax Hoog
MJC2 - Hoog --------------
738 Eline Verschueren CAV Energie 4x50m
Hoog
MJC1 en MJC2 - Hoog -------------
739 Eline Ruige AV Lionitas 800m
MJC2 - 800m --------------
740 Eline Brouwer DEM 60mH
60mH_hf
4x50m
Hoog
MJC2 - 60mHMJC2 - 60m...ve FinaleMJC1 en MJC2 - Hoog -----------
741 Elise Spijkers AAV `36 Ver
MJC2 - Ver...e Groep 1 --------------
742 Elka Wybenga Altis 4x50m
Hoog
Ver
MJC2 - HoogMJC2 - Ver...e Groep 2 ------------
743 Ella Lommen Altis 60m
4x50m
Hoog
MJC2 - 60mMJC1 en MJC2 - Hoog ------------
744 Emily van der Hoeff PAC 800m
Polshoog
MJC2 - 800mMJC1 en MJ... Polshoog -------------
745 Emma Kamer HLLS Kogel
MJC2 - Kog...e Groep 2 --------------
746 Emma Beekman AV34 800m
60mH
Kogel
MJC2 - 800mMJC2 - 60mHMJC2 - Kog...e Groep 1 ------------
747 Esmee Douma Groningen 60m
60m_f
60m_hf
Ver
Ver_f
MJC2 - 60mMJC2 - 60m FinaleMJC2 - 60m...ve FinaleMJC2 - Ver...e Groep 2MJC2 - Ver...en Finale ----------
748 Eva Tops Tempo AV 60mH
60mH_hf
Kogel
MJC2 - 60mHMJC2 - 60m...ve FinaleMJC2 - Kog...e Groep 1 ------------
749 Eva van Mook THOR Hoog
MJC2 - Hoog --------------
750 Evi Spronk U-Track 4x50m
Hoog
MJC1 en MJC2 - Hoog -------------
751 Femke Reijs AV De Keien Hoog
MJC1 en MJC2 - Hoog --------------
752 Fenna Achterberg VAV 60m
60m_f
60m_hf
Kogel
Hoog
MJC2 - 60mMJC2 - 60m FinaleMJC2 - 60m...ve FinaleMJC2 - Hoog ----------
753 Fenna Gelderblom AV `56 60m
60mH
4x50m
Kogel
MJC2 - 60mMJC2 - 60mHMJC2 - Kog...e Groep 1 -----------
754 Fleur Boender Eindhoven Hoog
Ver
MJC1 en MJC2 - HoogMJC2 - Ver...e Groep 1 -------------
755 Fleur Verwijmeren ACHL Kogel
MJC2 - Kog...e Groep 2 --------------
756 Hanna van Baast AV Attila 60mH
60mH_f
60mH_hf
Hoog
MJC2 - 60mHMJC2 - 60mH FinaleMJC2 - 60m...ve FinaleMJC2 - Hoog -----------
757 Hannah Reijenga CAV Energie 800m
Hoog
Ver
MJC2 - 800mMJC1 en MJC2 - HoogMJC2 - Ver...e Groep 1 ------------
758 Ilse Stok CAV Energie 60m
60m_hf
4x50m
Ver
MJC2 - 60mMJC2 - 60m...ve FinaleMJC2 - Ver...e Groep 2 -----------
759 Indy de Blaauw AV Aquilo 800m
MJC2 - 800m --------------
760 Indy Faassen Flevo Delta 800m
MJC2 - 800m --------------
761 Ingrid Koster AV Aquilo 800m
MJC2 - 800m --------------
762 Iris van den Heuvel Maastricht 60m
60m_hf
1500m
Ver
MJC2 - 60mMJC2 - 60m...ve FinaleMJC2 - 1500mMJC2 - Ver...e Groep 2 -----------
763 Iris Verheij PH 800m
MJC2 - 800m --------------
764 Isa Poels AV De Keien 60m
60m_hf
Ver
MJC2 - 60mMJC2 - 60m...ve FinaleMJC2 - Ver...e Groep 2 ------------
765 Isa Kolle AV Hera 60m
Kogel
Kogel_f
MJC2 - 60mMJC2 - Kog...e Groep 1MJC2 - Kog...en Finale ------------
766 Isa Hartjes Ciko `66 Kogel
Kogel_f
Hoog
MJC2 - Kog...e Groep 1MJC2 - Kog...en FinaleMJC2 - Hoog ------------
767 Isis Tinneveld Olympus `70 60m
Ver
MJC2 - 60mMJC2 - Ver...e Groep 2 -------------
768 Iza Nijsse AV `56 60m
60m_hf
4x50m
Ver
MJC2 - 60mMJC2 - 60m...ve FinaleMJC2 - Ver...e Groep 2 -----------
769 Jade Vrij Phanos 60m
MJC2 - 60m --------------
770 Jasmijn Bloemheuvel De Spartaan 800m
MJC2 - 800m --------------
771 Jaybre Wau Maastricht 60mH
Kogel
Kogel_f
MJC2 - 60mHMJC2 - Kog...e Groep 1MJC2 - Kog...en Finale ------------
772 Jetske Meijer Altis 60m
60m_hf
60mH
60mH_hf
4x50m
Hoog
MJC2 - 60mMJC2 - 60m...ve FinaleMJC2 - 60mHMJC2 - 60m...ve FinaleMJC2 - Hoog ---------
773 Joanne Schaap PH Kogel
Kogel_f
Ver
Ver_f
MJC2 - Kog...e Groep 2MJC2 - Kog...en FinaleMJC2 - Ver...e Groep 1MJC2 - Ver...en Finale -----------
774 Julia van Riswijk De Liemers 60m
Kogel
MJC2 - 60mMJC2 - Kog...e Groep 1 -------------
775 Juul Schuit Castricum 800m
MJC2 - 800m --------------
776 Kaela Peeters Scopias Kogel
MJC2 - Kog...e Groep 2 --------------
777 Karlijn Majoor AV 1923 60m
Hoog
Ver
MJC2 - 60mMJC1 en MJC2 - HoogMJC2 - Ver...e Groep 3 ------------
778 Katja van Eetvelt RK HAV 60m
60m_f
60m_hf
Ver
Ver_f
MJC2 - 60mMJC2 - 60m FinaleMJC2 - 60m...ve FinaleMJC2 - Ver...e Groep 2MJC2 - Ver...en Finale ----------
779 Kaylee Damen ACHL 60m
Hoog
Ver
MJC2 - 60mMJC1 en MJC2 - HoogMJC2 - Ver...e Groep 3 ------------
780 Kika de Vos PAC 800m
60mH
60mH_hf
Ver
Ver_f
MJC2 - 800mMJC2 - 60mHMJC2 - 60m...ve FinaleMJC2 - Ver...e Groep 1MJC2 - Ver...en Finale ----------
781 Kiki van Lieshout Maastricht 60m
MJC2 - 60m --------------
782 Klara van der Gaast PAC 60m
60m_hf
60mH
60mH_hf
Polshoog
MJC2 - 60mMJC2 - 60m...ve FinaleMJC2 - 60mHMJC2 - 60m...ve FinaleMJC1 en MJ... Polshoog ----------
783 Leonie Mariën HLLS 4x50m
--------------
784 Lianka Wit Hollandia 60m
60mH
60mH_hf
Ver
MJC2 - 60mMJC2 - 60mHMJC2 - 60m...ve FinaleMJC2 - Ver...e Groep 2 -----------
785 Lieke Hoogsteen AV Cifla 800m
MJC2 - 800m --------------
786 Lieke Radsma AV Trias 800m
MJC2 - 800m --------------
787 Lina Vercoulen Scopias 60mH
60mH_hf
Hoog
MJC2 - 60mHMJC2 - 60m...ve FinaleMJC2 - Hoog ------------
788 Lisa van Baalen DVTR 60mH
Ver
MJC2 - 60mHMJC2 - Ver...e Groep 1 -------------
789 Lisanne Boot HLLS Kogel
MJC2 - Kog...e Groep 2 --------------
790 Lizelotte Bouvy Haag 60mH
Kogel
Ver
MJC2 - 60mHMJC2 - Kog...e Groep 1MJC2 - Ver...e Groep 1 ------------
791 Loïs Lessing HLLM 60m
800m
MJC2 - 60mMJC2 - 800m -------------
792 Lotte Haest Spado Kogel
Kogel_f
Polshoog
MJC2 - Kog...e Groep 1MJC2 - Kog...en FinaleMJC1 en MJ... Polshoog ------------
793 Luna Zimnik Clytoneus 1500m
60mH
Ver
MJC2 - 1500mMJC2 - 60mHMJC2 - Ver...e Groep 3 ------------
794 Lynn van der Meij DEM 60mH
60mH_hf
4x50m
Hoog
MJC2 - 60mHMJC2 - 60m...ve FinaleMJC2 - Hoog -----------
795 Maaike van Rijswijk CAV Energie 4x50m
Hoog
MJC1 en MJC2 - Hoog -------------
796 Maartje R...senschoon GVAC Kogel
Ver
MJC2 - Kog...e Groep 2MJC2 - Ver...e Groep 2 -------------
797 Mare Lei GACH 60m
4x50m
Ver
MJC2 - 60mMJC2 - Ver...e Groep 3 ------------
798 Mare Frauenfelder AV Cifla 800m
MJC2 - 800m --------------
799 Maria Kuipers Phanos 60mH
Hoog
MJC2 - 60mHMJC2 - Hoog -------------
800 Marieke Salverda Voorne Hoog
MJC2 - Hoog --------------
801 Marieke Moonen De Spartaan 60m
60m_hf
MJC2 - 60mMJC2 - 60m...ve Finale -------------
802 Marinka Schuurman Altis 60m
60m_hf
60mH
60mH_hf
4x50m
Ver
Ver_f
MJC2 - 60mMJC2 - 60m...ve FinaleMJC2 - 60mHMJC2 - 60m...ve FinaleMJC2 - Ver...e Groep 2MJC2 - Ver...en Finale --------
803 Marit Griep Scorpio 1500m
MJC2 - 1500m --------------
804 Marit Staal Heerenveen 60m
Ver
MJC2 - 60mMJC2 - Ver...e Groep 3 -------------
805 Marleen Baas AC TION 60mH
60mH_f
60mH_hf
Kogel
Kogel_f
Ver
Ver_f
MJC2 - 60mHMJC2 - 60mH FinaleMJC2 - 60m...ve FinaleMJC2 - Kog...e Groep 1MJC2 - Kog...en FinaleMJC2 - Ver...e Groep 1MJC2 - Ver...en Finale --------
806 Marlot Groeneweg Altis 1500m
4x50m
Ver
MJC2 - 1500mMJC2 - Ver...e Groep 1 ------------
807 Maud van Beest AAV `36 800m
MJC2 - 800m --------------
808 Maud van S...rtensdijk Voorne 800m
MJC2 - 800m --------------
809 Meike Leenders VAV 800m
MJC2 - 800m --------------
810 Meike Bakker GACH 4x50m
Kogel
Ver
MJC2 - Kog...e Groep 1MJC2 - Ver...e Groep 3 ------------
811 Melissa Steenbakker AV Atos 800m
Hoog
MJC2 - 800mMJC1 en MJC2 - Hoog -------------
812 Merel Baaijens AV `56 60m
60mH
MJC2 - 60mMJC2 - 60mH -------------
813 Merel Jorna HLLS 60m
60m_hf
4x50m
MJC2 - 60mMJC2 - 60m...ve Finale ------------
814 Mette Verbrugge AV `56 800m
MJC2 - 800m --------------
815 Mikki Lips AV Sprint 60mH
Hoog
MJC2 - 60mHMJC1 en MJC2 - Hoog -------------
816 Miro Vlasman Phanos 60m
60m_f
60m_hf
60mH
60mH_f
60mH_hf
MJC2 - 60mMJC2 - 60m FinaleMJC2 - 60m...ve FinaleMJC2 - 60mHMJC2 - 60mH FinaleMJC2 - 60m...ve Finale ---------
817 Moos van Gendt Eindhoven 60mH
Kogel
MJC2 - 60mHMJC2 - Kog...e Groep 1 -------------
818 Myrte van der Schoot GACH 800m
Ver
Ver_f
MJC2 - 800mMJC2 - Ver...e Groep 1MJC2 - Ver...en Finale ------------
819 Myrthe Vernooij Altis 800m
4x50m
MJC2 - 800m -------------
820 Naomie Höhn Altis 60m
4x50m
Kogel
Kogel_f
Ver
MJC2 - 60mMJC2 - Kog...e Groep 1MJC2 - Kog...en FinaleMJC2 - Ver...e Groep 2 ----------
821 Nine Fransen AV Sprint 60m
60m_hf
60mH
60mH_f
60mH_hf
MJC2 - 60mMJC2 - 60m...ve FinaleMJC2 - 60mHMJC2 - 60mH FinaleMJC2 - 60m...ve Finale ----------
822 Nora Wakelkamp U-Track 60m
60m_hf
4x50m
Ver
MJC2 - 60mMJC2 - 60m...ve FinaleMJC2 - Ver...e Groep 3 -----------
823 Nora Kwakman Triathlon 800m
Hoog
MJC2 - 800mMJC1 en MJC2 - Hoog -------------
824 Nynke Streppel Fit 800m
Ver
MJC2 - 800mMJC2 - Ver...e Groep 1 -------------
825 Pearl Lodder Typhoon 60m
Kogel
Kogel_f
MJC2 - 60mMJC2 - Kog...e Groep 1MJC2 - Kog...en Finale ------------
826 Puk Terpstra Tempo AV 800m
Ver
MJC2 - 800mMJC2 - Ver...e Groep 2 -------------
827 Rikkie Bosman GACH 60mH
4x50m
Ver
MJC2 - 60mHMJC2 - Ver...e Groep 3 ------------
828 Romée de Best HRRR 60mH
60mH_hf
Kogel
Kogel_f
Ver
MJC2 - 60mHMJC2 - 60m...ve FinaleMJC2 - Kog...e Groep 2MJC2 - Kog...en FinaleMJC2 - Ver...e Groep 1 ----------
829 Romee van Dam Startbaan 60m
60m_hf
Ver
Ver_f
MJC2 - 60mMJC2 - 60m...ve FinaleMJC2 - Ver...e Groep 2MJC2 - Ver...en Finale -----------
830 Romee Hermse PAC Hoog
Ver
Ver_f
MJC2 - HoogMJC2 - Ver...e Groep 2MJC2 - Ver...en Finale ------------
831 Rosalie B...nenpoorte DVTR 60m
60mH
60mH_hf
MJC2 - 60mMJC2 - 60mHMJC2 - 60m...ve Finale ------------
832 Rosalie Konings U-Track 4x50m
Ver
MJC2 - Ver...e Groep 3 -------------
833 Rosella van Keulen VAV 60m
60m_f
60m_hf
MJC2 - 60mMJC2 - 60m FinaleMJC2 - 60m...ve Finale ------------
834 Ruth Spijker Castricum 800m
MJC2 - 800m --------------
835 Sacha Goedhart AV Gouda 60m
4x50m
Ver
MJC2 - 60mMJC2 - Ver...e Groep 2 ------------
836 Salome van Berkel Hollandia 60m
800m
MJC2 - 60mMJC2 - 800m -------------
837 Samantha Westerweel GACH 60m
60mH
Ver
MJC2 - 60mMJC2 - 60mHMJC2 - Ver...e Groep 2 ------------
838 Sanne van der Pijl Olympus `70 60m
1500m
60mH
MJC2 - 60mMJC2 - 1500mMJC2 - 60mH ------------
839 Sara Bossche PAC 60m
60m_hf
Polshoog
MJC2 - 60mMJC2 - 60m...ve FinaleMJC1 en MJ... Polshoog ------------
840 Siri Liefrink AV Sparta Kogel
MJC2 - Kog...e Groep 2 --------------
841 Sterre Kurpershoek AV Athlos 60m
4x50m
MJC2 - 60m -------------
842 Suus van Schaik VAV 60mH
60mH_hf
Ver
MJC2 - 60mHMJC2 - 60m...ve FinaleMJC2 - Ver...e Groep 1 ------------
843 Tamira Wota BAV 60m
Ver
MJC2 - 60mMJC2 - Ver...e Groep 3 -------------
844 Tess Van Ostaijen DJA 60m
MJC2 - 60m --------------
845 Tessa Dielessen PAC 60m
60mH
60mH_hf
Hoog
MJC2 - 60mMJC2 - 60mHMJC2 - 60m...ve FinaleMJC2 - Hoog -----------
846 Tessa Harbrink AV PEC 1910 800m
MJC2 - 800m --------------
847 Tessa Molenaar Olympus `70 Kogel
MJC2 - Kog...e Groep 2 --------------
848 Tessa Schets AV `56 800m
4x50m
MJC2 - 800m -------------
849 Tharissa Palma AAC Kogel
Ver
MJC2 - Kog...e Groep 1MJC2 - Ver...e Groep 1 -------------
850 Tiba Miran Groningen 800m
MJC2 - 800m --------------
851 Trijntje v... Elzakker Spado 60mH
60mH_hf
Ver
MJC2 - 60mHMJC2 - 60m...ve FinaleMJC2 - Ver...e Groep 1 ------------
852 Welmoed Kuit AV 1923 60m
800m
Hoog
Ver
MJC2 - 60mMJC2 - 800mMJC2 - Ver...e Groep 3 -----------
853 Xenia Raptis Scopias 60m
Ver
MJC2 - 60mMJC2 - Ver...e Groep 3 -------------
854 Yoni Bas Castricum 800m
MJC2 - 800m --------------
855 Zoë Lammertink DEM 60mH
4x50m
MJC2 - 60mH -------------

Verenigingen 'Meisjes Junior C2'

VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
AAC AAC 2
AAV `36 AV36 3
AC TION TION 2
Altis ALTS 7
ARV Achilles ACHL 2
Atledo ATLD 1
Atletiek Maastricht MSTR 3
AV 1923 AV23 3
AV Aquilo AQLO 2
AV Athlos ATLS 1
AV Atos ATOS 1
AV Attila ATTL 1
AV Castricum CSTR 3
AV Cifla CFLA 2
AV Clytoneus CLYT 1
AV Daventria 1906 DVTR 2
AV De Keien KEIN 2
AV De Liemers LMRS 1
AV De Spartaan SPTN 2
AV Flevo Delta FLDT 1
AV Gouda GOUD 1
AV Haarlem HRLM 1
AV Haarlemmermeer HLLM 2
AV Heerenveen HRVN 1
AV Hera HERA 1
AV Hollandia HLLD 2
AV Horror Sneek HRRR 1
AV Jahn II JAHN 1
AV Lionitas LNTS 1
AV Olympus `70 OL70 5
AV PEC 1910 PEC 1
AV Rijssen RSSN 1
AV Sparta SPRT 1
AV Sprint SPRN 3
AV Start `78 ST78 1
AV Startbaan STBN 1
AV Trias TRAS 1
AV Triathlon Triathlon 1
AV `34 Apeldoorn AV34 1
AV `40 AV40 1
AV `56 AV56 5
BAV BAV 1
CAV Energie ENRG 5
Ciko `66 CIKO 2
Climax CLMX 2
DEM DEM 3
DJA DJA 1
Eindhoven Atletiek EHAT 3
Fit FIT 1
GAC Hilversum GACH 5
Groningen Atletiek GRNG 4
GVAC GVAC 1
Haag Atletiek HAAG 4
Hellas Utrecht HLLS 5
PAC PAC 7
Phanos PHNS 4
Prins Hendrik PH 2
RK HAV RKHV 1
Scopias Atletiek SCPS 4
Scorpio SCRP 2
Spado SPDO 3
STB STB 1
Tempo AV TMPO 2
THOR THOR 1
Typhoon TPHN 1
U-Track UTRK 3
VAV VAV 4
Voorne Atletiek VRNE 2

Uitslagen 60 meter Meisjes Junior C2

# Naam ResOBP
1 Ama van Bussel Haag 7,97Q 7,92
2 Miro Vlasman Phanos 8,00Q 7,96
3 Katja van Eetvelt RK HAV 8,05Q 8,10
4 Rosella van Keulen VAV 8,05Q 7,96
5 Fenna Achterberg VAV 8,06Q 8,12
6 Amber de Roo AV `40 8,07Q 8,25
7 Annabel Paul AV Jahn II 8,12Q 8,21
8 Coos Veldpaus HLLS 8,13Q 8,07
9 Nine Fransen AV Sprint 8,14Q 8,21
10 Romee van Dam Startbaan 8,17Q 8,20
11 Esmee Douma Groningen 8,18Q 8,13
12 Marieke Moonen De Spartaan 8,23Q 8,15
13 Ilse Stok CAV Energie 8,31Q 8,22
14 Sara Bossche PAC 8,33Q 8,35
15 Iza Nijsse AV `56 8,42Q 8,53
16 Jetske Meijer Altis 8,47Q 8,35
17 Isa Poels AV De Keien 8,52Q 8,46
18 Marinka Schuurman Altis 8,52Q 8,50
19 Antonia Benevento Phanos 8,53Q 8,55
20 Iris van den Heuvel Maastricht 8,57q 8,63
21 Klara van der Gaast PAC 8,57q 8,61
22 Nora Wakelkamp U-Track 8,58q 8,86
23 Tamira Wota BAV 8,59 8,75
24 Danique Huisjes Groningen 8,60Q 8,57
25 Samantha Westerweel GACH 8,61 8,72
26 Merel Jorna HLLS 8,62Q 8,52
27 Sacha Goedhart AV Gouda 8,65 8,64
28 Jade Vrij Phanos 8,66 8,69
29 Isis Tinneveld Olympus `70 8,66 8,57
30 Daphne Zintel AAV `36 8,70 8,77
31 Mare Lei GACH 8,73 8,83
32 Sterre Kurpershoek AV Athlos 8,73 8,73
33 Loïs Lessing HLLM 8,74 8,55
34 Lianka Wit Hollandia 8,76 8,82
35 Anna Hovinga AV Haarlem 8,77 8,62
36 Rosalie B...nenpoorte DVTR 8,79 8,61
37 Pearl Lodder Typhoon 8,82 8,78
38 Isa Kolle AV Hera 8,89 8,66
39 Tessa Dielessen PAC 8,89 8,74
40 Julia van Riswijk De Liemers 8,99 9,04
41 Marit Staal Heerenveen 9,00 9,06
42 Merel Baaijens AV `56 9,06 9,03
43 Naomie Höhn Altis 9,11 8,90
44 Kiki van Lieshout Maastricht 9,17 9,39
45 Ella Lommen Altis 9,18 9,19
46 Karlijn Majoor AV 1923 9,25 9,80
47 Sanne van der Pijl Olympus `70 9,28 9,31
48 Kaylee Damen ACHL 9,30 9,62
49 Salome van Berkel Hollandia 9,30 12,35
50 Fenna Gelderblom AV `56 9,37 8,89
51 Welmoed Kuit AV 1923 9,55 10,21
52 Tess Van Ostaijen DJA 9,64 9,80
53 Xenia Raptis Scopias 9,66 9,72

Uitslagen 60 meter halve finale Meisjes Junior C2

# Naam ResQm
1 Miro Vlasman Phanos 7,88Q 8,00
2 Fenna Achterberg VAV 7,99Q 8,06
3 Ama van Bussel Haag 8,00Q 7,97
4 Rosella van Keulen VAV 8,01Q 8,05
5 Katja van Eetvelt RK HAV 8,04Q 8,05
6 Amber de Roo AV `40 8,08q 8,07
7 Coos Veldpaus HLLS 8,09q 8,13
8 Nine Fransen AV Sprint 8,14 8,14
9 Romee van Dam Startbaan 8,20 8,17
10 Esmee Douma Groningen 8,20Q 8,18
11 Marieke Moonen De Spartaan 8,26 8,23
12 Annabel Paul AV Jahn II 8,30 8,12
13 Sara Bossche PAC 8,37 8,33
14 Ilse Stok CAV Energie 8,43 8,31
15 Isa Poels AV De Keien 8,49 8,52
16 Antonia Benevento Phanos 8,50 8,53
17 Marinka Schuurman Altis 8,53 8,52
18 Iza Nijsse AV `56 8,55 8,42
19 Jetske Meijer Altis 8,56 8,47
20 Merel Jorna HLLS 8,56 8,62
21 Klara van der Gaast PAC 8,63 8,57
22 Nora Wakelkamp U-Track 8,63 8,58
23 Danique Huisjes Groningen 8,63 8,60
24 Iris van den Heuvel Maastricht 8,72 8,57

Uitslagen 60 meter finale Meisjes Junior C2

# Naam ResQm
1 Ama van Bussel Haag 7,82 8,00
2 Miro Vlasman Phanos 7,97 7,88
3 Fenna Achterberg VAV 8,06 7,99
4 Rosella van Keulen VAV 8,07 8,01
5 Katja van Eetvelt RK HAV 8,12 8,04
6 Amber de Roo AV `40 8,23 8,08
7 Esmee Douma Groningen 8,27 8,20
8 Coos Veldpaus HLLS 8,27 8,09

Uitslagen 800 meter Meisjes Junior C2

# Naam ResOBP
1 Myrte van der Schoot GACH 2:16,25 2:20,99
2 Tiba Miran Groningen 2:17,19 2:17,36
3 Celine van...erikhuize Climax 2:17,61 2:15,95
4 Jasmijn Bloemheuvel De Spartaan 2:20,17 2:20,86
5 Lieke Hoogsteen AV Cifla 2:23,87 2:23,61
6 Maud van S...rtensdijk Voorne 2:26,84 2:26,90
7 Nynke Streppel Fit 2:27,17 2:24,86
8 Amber Bosman CAV Energie 2:27,59 2:25,00
9 Mare Frauenfelder AV Cifla 2:32,10 2:35,21
10 Maud van Beest AAV `36 2:32,50 2:22,15
11 Indy de Blaauw AV Aquilo 2:32,88 2:38,78
12 Tessa Schets AV `56 2:32,92 2:35,71
13 Adelie De La Rosa Haag 2:32,92 2:31,89
14 Eline Ruige AV Lionitas 2:33,26 2:33,50
15 Iris Verheij PH 2:34,80 2:34,98
16 Kika de Vos PAC 2:34,90 2:28,20
17 Hannah Reijenga CAV Energie 2:34,92 2:40,65
18 Meike Leenders VAV 2:35,47 2:32,53
19 Tessa Harbrink AV PEC 1910 2:36,35 2:37,41
20 Loïs Lessing HLLM 2:37,08 2:40,46
21 Indy Faassen Flevo Delta 2:37,45 2:35,91
22 Emily van der Hoeff PAC 2:39,68 2:42,25
23 Puk Terpstra Tempo AV 2:42,78 2:43,27
24 Ruth Spijker Castricum 2:46,63 2:47,98
25 Myrthe Vernooij Altis 2:46,84 2:43,39
26 Melissa Steenbakker AV Atos 2:48,46 2:37,52
27 Anna Coerver STB 2:49,87 2:38,47
28 Lieke Radsma AV Trias 2:53,49 2:52,51
29 Welmoed Kuit AV 1923 2:56,23 2:53,33
30 Salome van Berkel Hollandia 2:57,51 4:00,09
31 Ingrid Koster AV Aquilo 2:57,63 2:37,84
32 Annemarie Gosselink AC TION 3:01,43 2:40,50
33 Emma Beekman AV34 3:04,44 3:00,53
34 Yoni Bas Castricum 3:04,74 2:58,32

Uitslagen 1500 meter Meisjes Junior C2

# Naam ResOBP
1 Marit Griep Scorpio 5:05,46 4:54,89
2 Anne de Jong Atledo 5:05,59 4:56,02
3 Dione Schipper Start `78 5:07,81 5:00,09
4 Bridget Konings Ciko `66 5:08,60 4:57,70
5 Bieke Schipperen Scorpio 5:11,10 4:57,43
6 Luna Zimnik Clytoneus 5:26,05 5:32,03
7 Anna Coerver STB 5:26,31 5:47,80
8 Iris van den Heuvel Maastricht 5:42,24 5:39,87
9 Sanne van der Pijl Olympus `70 6:10,50 6:04,24
Marlot Groeneweg Altis DNS 5:33,04

Uitslagen 60 meter horden Meisjes Junior C2

# Naam ResOBP
1 Marleen Baas AC TION 9,03Q 8,99
2 Britt de Blaauw PAC 9,09Q 8,94
3 Annabel Paul AV Jahn II 9,09Q 9,38
4 Hanna van Baast AV Attila 9,21Q 9,23
5 Miro Vlasman Phanos 9,28Q 9,30
6 Brecht van der Vliet Groningen 9,46Q 9,44
7 Bijou Leto AV Sprint 9,48Q 9,64
8 Jetske Meijer Altis 9,50Q 9,56
9 Trijntje v... Elzakker Spado 9,55Q 9,58
10 Eline Brouwer DEM 9,59Q 9,73
11 Ava Meijerink Haag 9,62Q 9,76
12 Suus van Schaik VAV 9,62Q 9,66
13 Marinka Schuurman Altis 9,63Q 9,64
14 Klara van der Gaast PAC 9,64Q 9,95
15 Kika de Vos PAC 9,72Q 9,98
16 Lina Vercoulen Scopias 9,86q 10,00
17 Lianka Wit Hollandia 9,89Q 9,93
18 Antonia Benevento Phanos 9,90Q 9,81
19 Eva Tops Tempo AV 9,97Q 10,43
20 Lynn van der Meij DEM 9,98q 10,01
21 Nine Fransen AV Sprint 9,99Q 9,86
22 Rosalie B...nenpoorte DVTR 10,20q 10,28
23 Tessa Dielessen PAC 10,32Q 9,81
24 Romée de Best HRRR 10,40q 10,23
25 Moos van Gendt Eindhoven 10,75 10,84
26 Lisa van Baalen DVTR 10,82 10,52
27 Rikkie Bosman GACH 10,91 10,77
28 Fenna Gelderblom AV `56 10,96 10,97
29 Maria Kuipers Phanos 11,09 11,69
29 Anouk Zijlstra Eindhoven 11,09 15,39
31 Zoë Lammertink DEM 11,28 11,36
32 Luna Zimnik Clytoneus 11,45 11,34
33 Jaybre Wau Maastricht 11,45 9,44
34 Sanne van der Pijl Olympus `70 11,81 12,08
35 Emma Beekman AV34 11,86 15,66
36 Merel Baaijens AV `56 12,10 11,81
37 Annemarie Gosselink AC TION 14,74 10,73

Uitslagen 60 meter horden halve finale Meisjes Junior C2

# Naam ResQm
1 Britt de Blaauw PAC 8,93Q 9,09
2 Marleen Baas AC TION 9,00Q 9,03
3 Miro Vlasman Phanos 9,02Q 9,28
4 Annabel Paul AV Jahn II 9,06Q 9,09
5 Bijou Leto AV Sprint 9,29Q 9,48
6 Hanna van Baast AV Attila 9,34Q 9,21
7 Nine Fransen AV Sprint 9,45q 9,99
8 Brecht van der Vliet Groningen 9,47q 9,46
9 Trijntje v... Elzakker Spado 9,55 9,55
10 Suus van Schaik VAV 9,58 9,62
11 Jetske Meijer Altis 9,63 9,50
12 Marinka Schuurman Altis 9,66 9,63
13 Kika de Vos PAC 9,78 9,72
14 Eline Brouwer DEM 9,82 9,59
15 Lina Vercoulen Scopias 9,89 9,86
16 Antonia Benevento Phanos 9,89 9,90
17 Klara van der Gaast PAC 9,92 9,64
18 Ava Meijerink Haag 9,93 9,62
19 Lianka Wit Hollandia 10,19 9,89
20 Eva Tops Tempo AV 10,23 9,97
21 Lynn van der Meij DEM 10,32 9,98
22 Rosalie B...nenpoorte DVTR 10,34 10,20
23 Romée de Best HRRR 10,35 10,40
24 Tessa Dielessen PAC 10,38 10,32

Uitslagen 60 meter horden finale Meisjes Junior C2

# Naam ResQm
1 Miro Vlasman Phanos 8,78 9,02
2 Britt de Blaauw PAC 8,81 8,93
3 Marleen Baas AC TION 9,05 9,00
4 Annabel Paul AV Jahn II 9,06 9,06
5 Hanna van Baast AV Attila 9,11 9,34
6 Brecht van der Vliet Groningen 9,41 9,47
7 Bijou Leto AV Sprint 9,49 9,29
8 Nine Fransen AV Sprint 9,53 9,45

Uitslagen 4 x 50m Meisjes Junior C2

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Hellas MJC Hellas Utrecht - MJC2 4 27,00 7
2 DEM Girls DEM - MJC2 4 27,65 6
3 Flits CAV Energie - MJC2 4 27,73 5
4 Team AV'56 AV `56 - MJC2 4 27,80 4
5 AV Gouda 1 AV Gouda - MJC2 4 28,39 3
6 Altis meiden C2 team 2 Altis - MJC2 4 28,70 2
7 GAC C Meiden GAC Hilversum - MJC2 4 28,87 1

Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram Meisjes Junior C2

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Audrey Jacobs Scopias 12,53 - - 12,53Q 11,18
2 Marleen Baas AC TION 12,21 - - 12,21Q 12,86
3 Bibienne d...Brabander Olympus `70 10,63 11,99 - 11,99Q 12,03
4 Jaybre Wau Maastricht 11,79 - - 11,79Q 13,43
5 Isa Kolle AV Hera 11,77 - - 11,77Q 13,99
6 Lotte Haest Spado 11,64 - - 11,64Q 12,81
7 Pearl Lodder Typhoon 10,62 11,54 - 11,54Q 10,92
8 Joanne Schaap PH 10,52 10,99 10,14 10,99q 11,22
9 Naomie Höhn Altis 10,17 10,10 10,80 10,80q 10,42
10 Isa Hartjes Ciko `66 9,89 10,26 10,61 10,61q 12,30
11 Aniek van Schie HLLM 10,36 9,99 10,28 10,36q 10,76
12 Romée de Best HRRR 9,65 10,16 10,21 10,21q 10,64
13 Eva Tops Tempo AV 8,92 9,10 10,12 10,12 10,06
14 Moos van Gendt Eindhoven 9,73 9,93 10,04 10,04 10,00
15 Meike Bakker GACH 9,27 9,76 9,78 9,78 9,91
16 Anna Jebose AAC 8,32 9,05 9,77 9,77 10,79
17 Lisanne Boot HLLS 8,69 9,71 9,46 9,71 9,69
18 Tessa Molenaar Olympus `70 9,31 9,42 9,71 9,71 9,76
19 Maartje R...senschoon GVAC 9,63 9,18 9,61 9,63 10,62
20 Emma Beekman AV34 9,57 9,62 9,60 9,62 10,92
21 Kaela Peeters Scopias 8,92 9,34 8,93 9,34 9,72
22 Danique Huisjes Groningen 8,24 7,74 9,17 9,17 8,78
23 Julia van Riswijk De Liemers 8,61 8,72 9,07 9,07 9,99
24 Anne Bijpost AV Rijssen 8,17 8,50 8,16 8,50 8,86
25 Siri Liefrink AV Sparta X X 8,45 8,45 9,20
26 Fenna Gelderblom AV `56 8,10 8,44 7,90 8,44 9,62
27 Fleur Verwijmeren ACHL 7,59 8,01 8,12 8,12 8,23
28 Emma Kamer HLLS 7,75 7,10 7,16 7,75 8,54

Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram finale Meisjes Junior C2

# Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
1 Jaybre Wau Maastricht 12,13 12,58 13,13 X 12,68 12,12 13,13 11,79
2 Audrey Jacobs Scopias 12,39 11,37 12,62 12,67 X 13,06 13,06 12,53
3 Marleen Baas AC TION 12,22 - 12,01 12,68 12,57 12,57 12,68 12,21
4 Lotte Haest Spado 12,03 11,57 12,14 12,60 12,56 12,29 12,60 11,64
5 Isa Kolle AV Hera 12,48 11,73 11,87 X X X 12,48 11,77
6 Pearl Lodder Typhoon 11,09 11,29 10,38 10,76 11,29 X 11,29 11,54
7 Bibienne d...Brabander Olympus `70 11,29 11,20 11,19 9,94 X 10,65 11,29 11,99
8 Joanne Schaap PH 10,21 11,24 10,50 10,33 10,67 10,59 11,24 10,99
9 Isa Hartjes Ciko `66 10,44 10,80 11,02 11,02 10,61
10 Naomie Höhn Altis 10,86 8,69 10,86 10,86 10,80
11 Aniek van Schie HLLM 10,44 9,88 10,03 10,44 10,36
12 Romée de Best HRRR 10,00 10,26 X 10,26 10,21

Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior C2

# Naam 1.251.301.351.401.451.501.551.601.651.70ResOBP
1 Isa Hartjes Ciko `66 O O O O XO XXX 1,65 1,65
2 Fenna Achterberg VAV XO O XO XXX 1,65 1,64
3 Aniek van Schie HLLM O O O O O XXX 1,60 1,60
3 Dorine van Leeuwen Climax O O O O O XXX 1,60 1,60
5 Hanna van Baast AV Attila O O XO XXX 1,60 1,63
6 Eva van Mook THOR O XO XO XXX 1,60 1,61
7 Jetske Meijer Altis O O XXO XXX 1,60 1,63
8 Elka Wybenga Altis O O XO XXX 1,55 1,60
9 Evi Spronk U-Track O O O O XO XO XXX 1,50 1,45
10 Eline Brouwer DEM O O O XXO XO XXX 1,50 1,50
11 Maria Kuipers Phanos O O O XXO XXX 1,50 1,50
12 Marieke Salverda Voorne XO XO XXO XXX 1,50 1,58
13 Daphne Zintel AAV `36 O O O O XXX 1,45 1,50
14 Maaike van Rijswijk CAV Energie O O XO XXX 1,45 1,50
14 Lynn van der Meij DEM O O O XO XXX 1,45 1,55
14 Lina Vercoulen Scopias O O XO XXX 1,45 1,55
17 Kaylee Damen ACHL O O XO XXO XO XXX 1,45 1,40
18 Eline Verschueren CAV Energie O O XXO XXX 1,45 1,50
18 Romee Hermse PAC O O XXO quit 1,45 1,57
20 Fleur Boender Eindhoven O O XO XXO XXX 1,45 1,45
21 Ava Meijerink Haag O - XXX 1,40 1,52
22 Melissa Steenbakker AV Atos XXO XXX 1,35 1,40
23 Ella Lommen Altis XO XXO XXX 1,30 1,40
Tessa Dielessen PAC quit DNS 1,60

Uitslagen Polsstokhoogspringen Meisjes Junior C2

# Naam 1.801.902.002.102.202.302.402.502.602.702.752.802.903.103.303.46ResOBP
1 Lotte Haest Spado O O O XXX 3,30 3,40
2 Cindy Jansen Spado O - O O O O XXX 2,80 2,80
3 Sara Bossche PAC - O O O XXO O XXX 2,75 2,91
4 Klara van der Gaast PAC XO - O XXO XXO XXX 2,40 2,42
5 Emily van der Hoeff PAC O O O O O O XXX 2,30 2,30

Uitslagen Verspringen Meisjes Junior C2

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Britt de Blaauw PAC 5,45 - - 5,45Q 5,66
2 Esmee Douma Groningen 5,20 - - 5,20Q 5,54
3 Amber de Roo AV `40 5,16 - - 5,16Q 4,82
4 Marleen Baas AC TION 5,06 - - 5,06Q 5,45
5 Brecht van der Vliet Groningen 4,85 4,83 5,00 5,00Q 5,02
6 Marinka Schuurman Altis 4,82 4,92 4,87 4,92q 5,13
7 Katja van Eetvelt RK HAV 4,86 4,88 X 4,88q 5,09
8 Romee van Dam Startbaan 4,73 4,85 4,52 4,85q 4,87
9 Kika de Vos PAC - 4,66 4,82 4,82q 4,88
10 Myrte van der Schoot GACH 4,67 4,71 4,81 4,81q 5,11
11 Romee Hermse PAC 4,45 4,68 4,79 4,79q 4,79
12 Joanne Schaap PH 4,67 3,45 4,17 4,67q 4,71
13 Nora Wakelkamp U-Track 4,22 4,60 - 4,60 4,28
14 Puk Terpstra Tempo AV 4,18 4,49 4,57 4,57 4,48
15 Isis Tinneveld Olympus `70 X 4,56 X 4,56 4,84
16 Romée de Best HRRR 4,55 4,50 4,50 4,55 4,72
17 Sacha Goedhart AV Gouda 4,30 4,29 4,55 4,55 4,61
18 Isa Poels AV De Keien 4,25 4,22 4,52 4,52 4,42
19 Suus van Schaik VAV 3,62 4,52 - 4,52 4,72
20 Antonia Benevento Phanos 4,43 4,43 4,50 4,50 4,61
21 Ilse Stok CAV Energie X 4,41 4,49 4,49 4,71
22 Daphne Zintel AAV `36 4,44 4,28 4,48 4,48 4,79
23 Maartje R...senschoon GVAC 4,08 4,43 4,48 4,48 4,68
24 Lianka Wit Hollandia 4,37 4,48 X 4,48 4,76
25 Tamira Wota BAV 4,45 4,34 - 4,45 4,17
26 Elka Wybenga Altis 4,43 4,26 3,12 4,43 4,80
27 Trijntje v... Elzakker Spado 4,40 - - 4,40 5,07
28 Anna Lusthof Olympus `70 3,75 4,37 4,33 4,37 4,52
29 Rosalie Konings U-Track 4,04 4,36 4,01 4,36 4,32
30 Iza Nijsse AV `56 X X 4,34 4,34 4,65
31 Fleur Boender Eindhoven 4,33 4,30 4,29 4,33 4,50
32 Lisa van Baalen DVTR 4,29 4,17 4,32 4,32 4,39
33 Iris van den Heuvel Maastricht 4,28 4,05 X 4,28 4,43
34 Naomie Höhn Altis 4,00 3,75 4,23 4,23 4,47
35 Meike Bakker GACH 3,89 4,18 4,04 4,18 4,12
36 Rikkie Bosman GACH 4,07 4,03 4,10 4,10 4,19
37 Annemarie Gosselink AC TION - 4,07 4,08 4,08 4,33
38 Elise Spijkers AAV `36 4,02 3,91 4,04 4,04 4,30
39 Marit Staal Heerenveen 3,75 3,67 4,04 4,04 4,23
40 Hannah Reijenga CAV Energie - 4,04 - 4,04 4,37
41 Marlot Groeneweg Altis - 4,01 - 4,01 4,45
42 Kaylee Damen ACHL 3,86 4,00 3,79 4,00 4,21
43 Anna Hovinga AV Haarlem 3,78 4,00 3,74 4,00 4,55
44 Mare Lei GACH 3,76 3,99 3,92 3,99 4,30
45 Tharissa Palma AAC 3,88 3,71 3,86 3,88 4,47
46 Xenia Raptis Scopias 3,47 3,40 3,39 3,47 3,80
47 Welmoed Kuit AV 1923 3,34 3,37 3,04 3,37 3,40
48 Karlijn Majoor AV 1923 3,08 3,16 3,22 3,22 3,38

Uitslagen Verspringen finale Meisjes Junior C2

# Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
1 Esmee Douma Groningen X 5,74 5,53 X 5,43 4,94 5,74 5,20
2 Britt de Blaauw PAC 5,70 - 5,71 - X X 5,71 5,45
3 Marleen Baas AC TION X 5,13 5,36 - 5,15 5,50 5,50 5,06
4 Brecht van der Vliet Groningen 5,10 4,94 5,00 - 5,15 4,87 5,15 5,00
5 Katja van Eetvelt RK HAV 4,97 4,75 X 4,79 4,56 4,89 4,97 4,88
6 Marinka Schuurman Altis 4,95 4,73 4,82 4,75 4,86 4,88 4,95 4,92
7 Amber de Roo AV `40 X 4,31 4,89 4,93 4,69 4,71 4,93 5,16
8 Myrte van der Schoot GACH 4,74 4,85 4,90 4,92 X 4,71 4,92 4,81
9 Romee van Dam Startbaan 4,74 4,51 X 4,74 4,85
10 Kika de Vos PAC 4,05 4,73 4,64 4,73 4,82
11 Joanne Schaap PH 4,54 4,29 4,63 4,63 4,67