Atleten 'Meisjes Junior C1'

Snr Naam Onderdelen Startgroep 60m60m_hf60m_f800m1500m60mH60mH_hf60mH_f4x50mKogelKogel_fHoogPolshoogVerVer_f
525 Aimee Vriesman HLLS 60m
4x50m
Ver
MJC1 - 60mMJC1 - Ver...e Groep 2 ------------
526 Alyshia Kavehercy NEAV 60m
60m_f
60m_hf
Kogel
Kogel_f
Ver
Ver_f
MJC1 - 60mMJC1 - 60m FinaleMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - Kog...e Groep 1MJC1 - Kog...en FinaleMJC1 - Ver...e Groep 1MJC1 - Ver...en Finale --------
527 Amy de Graaf AV `56 60m
1500m
4x50m
Kogel
MJC1 - 60mMJC1 - 1500mMJC1 - Kog...e Groep 1 -----------
528 Anissa Toumi Altis 60m
60m_hf
4x50m
Ver
MJC1 - 60mMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - Ver...e Groep 3 -----------
529 Anna De Jong AV PEC 1910 4x50m
--------------
530 Anna-Romee...der Spoel AV Jahn II Kogel
Kogel_f
Ver
MJC1 - Kog...e Groep 2MJC1 - Kog...en FinaleMJC1 - Ver...e Groep 2 ------------
531 Annamarijn... Ginneken HRRR 60mH
Hoog
MJC1 - 60mHMJC1 en MJC2 - Hoog -------------
532 Anne Bisschop Voorne 60mH
Kogel
Hoog
MJC1 - 60mHMJC1 - Kog...e Groep 2MJC1 en MJC2 - Hoog ------------
533 Anniek Draaistra AV NOP 1500m
60mH
MJC1 - 1500mMJC1 - 60mH -------------
534 Anouk Boomaerts DJA 1500m
Kogel
MJC1 - 1500mMJC1 - Kog...e Groep 2 -------------
535 Anouk van Jeveren Scorpio 60mH
Kogel
Ver
MJC1 - 60mHMJC1 - Kog...e Groep 2MJC1 - Ver...e Groep 2 ------------
536 Anouk Verdaasdonk Spado 60m
60m_hf
Ver
Ver_f
MJC1 - 60mMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - Ver...e Groep 2MJC1 - Ver...en Finale -----------
537 Anouk van der Meer De Spartaan 60mH
60mH_hf
Kogel
Hoog
MJC1 - 60mHMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - Kog...e Groep 3MJC1 - Hoog -----------
538 Ashley Boldewijn AV Feniks 60m
60m_hf
60mH
60mH_f
60mH_hf
Kogel
MJC1 - 60mMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - 60mHMJC1 - 60mH FinaleMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - Kog...e Groep 3 ---------
539 Aurelia Davis AV Sprint 60m
Ver
MJC1 - 60mMJC1 - Ver...e Groep 1 -------------
540 Baudien Venema HRRR 60m
60m_hf
MJC1 - 60mMJC1 - 60m...ve Finale -------------
541 Bente Tuil Hollandia 60mH
60mH_hf
Hoog
MJC1 - 60mHMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - Hoog ------------
542 Berber Schaap AV Zeewolde 1500m
Kogel
MJC1 - 1500mMJC1 - Kog...e Groep 3 -------------
543 Boglarka ...rekgyarto Swift 60mH
60mH_f
60mH_hf
4x50m
Ver
Ver_f
MJC1 - 60mHMJC1 - 60mH FinaleMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - Ver...e Groep 1MJC1 - Ver...en Finale ---------
544 Brittany Cools Spado 800m
MJC1 - 800m --------------
545 Carmen Guellai AV Atos 1500m
Hoog
MJC1 - 1500mMJC1 - Hoog -------------
546 Cato Velstra BAV Kogel
Ver
MJC1 - Kog...e Groep 1MJC1 - Ver...e Groep 2 -------------
547 Celine Spinder MPM 1500m
4x50m
MJC1 - 1500m -------------
548 Charity Saddal AV Sparta 60m
60mH
4x50m
MJC1 - 60mMJC1 - 60mH ------------
549 Christy ter Horst AV PEC 1910 60mH
4x50m
MJC1 - 60mH -------------
550 Dajo Borgonjen U-Track 800m
4x50m
MJC1 - 800m -------------
551 Damanja Reus SAV Kogel
Kogel_f
MJC1 - Kog...e Groep 2MJC1 - Kog...en Finale -------------
552 Dané Goosen AV Sparta 60m
Ver
MJC1 - 60mMJC1 - Ver...e Groep 3 -------------
553 Danielle Grijpink Tempo AV 60m
800m
60mH
MJC1 - 60mMJC1 - 800mMJC1 - 60mH ------------
554 Dante Busch AV Hylas 60m
MJC1 - 60m --------------
555 Debora van Langen SAV 800m
MJC1 - 800m --------------
556 Demi Konings Ciko `66 800m
MJC1 - 800m --------------
557 Dunya van den Tooren PAC Hoog
Ver
Ver_f
MJC1 - HoogMJC1 - Ver...e Groep 2MJC1 - Ver...en Finale ------------
558 Ella de Bruijne Phanos 60m
Kogel
MJC1 - 60mMJC1 - Kog...e Groep 3 -------------
559 Esmée Weber Almere `81 Kogel
Kogel_f
MJC1 - Kog...e Groep 2MJC1 - Kog...en Finale -------------
560 Esmee Mulder ATNY 800m
Ver
MJC1 - 800mMJC1 - Ver...e Groep 2 -------------
561 Esmee van der Hoeven AV PEC 1910 4x50m
--------------
562 Esther van Grol AV Sparta Kogel
Ver
MJC1 - Kog...e Groep 2MJC1 - Ver...e Groep 3 -------------
563 Eva Versluis AV Gouda 60m
1500m
4x50m
MJC1 - 60mMJC1 - 1500m ------------
564 Eva Rijnsaardt Fortius 60mH
Kogel
Ver
MJC1 - 60mHMJC1 - Kog...e Groep 3MJC1 - Ver...e Groep 3 ------------
565 Eva van der Putten HAC 800m
Kogel
Ver
MJC1 - 800mMJC1 - Kog...e Groep 1MJC1 - Ver...e Groep 1 ------------
566 Eva Kok LGDR 1500m
MJC1 - 1500m --------------
567 Evelyn Navarro Climax 60m
60m_hf
Kogel
MJC1 - 60mMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - Kog...e Groep 1 ------------
568 Fabienne Lazarenko Hanzesport 60m
60mH
Ver
MJC1 - 60mMJC1 - 60mHMJC1 - Ver...e Groep 1 ------------
569 Febe Bakker BAV 800m
1500m
MJC1 - 800mMJC1 - 1500m -------------
570 Femi Ayodeji AV PEC 1910 4x50m
--------------
571 Femke van Schalkwijk AV Astylos 60m
800m
Ver
MJC1 - 60mMJC1 - 800mMJC1 - Ver...e Groep 2 ------------
572 Femke Haverkort AV Lycurgus 60m
60mH
Ver
MJC1 - 60mMJC1 - 60mHMJC1 - Ver...e Groep 3 ------------
573 Femke Moelker AV Gouda 60m
800m
4x50m
Kogel
MJC1 - 800mMJC1 - Kog...e Groep 2 -----------
574 Fenna van Gulik Tempo AV 60m
60mH
MJC1 - 60mMJC1 - 60mH -------------
575 Fenne Cantelberg Swift 60m
60m_hf
Hoog
Ver
MJC1 - 60mMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 en MJC2 - HoogMJC1 - Ver...e Groep 2 -----------
576 Fenne Pellaers AV `56 Kogel
Ver
MJC1 - Kog...e Groep 1MJC1 - Ver...e Groep 3 -------------
577 Fien Molenberg AV Athlos 800m
4x50m
MJC1 - 800m -------------
578 Filsan Versteeg Pallas `67 1500m
Ver
MJC1 - 1500mMJC1 - Ver...e Groep 1 -------------
579 Fleur Pieters Flevo Delta 800m
Ver
Ver_f
MJC1 - 800mMJC1 - Ver...e Groep 1MJC1 - Ver...en Finale ------------
580 Floor den Heijer Pijnenburg Kogel
MJC1 - Kog...e Groep 2 --------------
581 Floortje Tromp AAV `36 800m
Ver
MJC1 - 800mMJC1 - Ver...e Groep 2 -------------
582 Franka Holland Castricum 800m
MJC1 - 800m --------------
583 Franziska Burchett AV Sparta 60m
60m_f
60m_hf
60mH
60mH_f
60mH_hf
4x50m
MJC1 - 60mMJC1 - 60m FinaleMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - 60mHMJC1 - 60mH FinaleMJC1 - 60m...ve Finale --------
584 Gwen Alewijnse AV Aalsmeer 1500m
MJC1 - 1500m --------------
585 Hebe Chadwick AV `40 1500m
MJC1 - 1500m --------------
586 Hermke Hesseling Scopias 60m
4x50m
Ver
MJC1 - 60mMJC1 - Ver...e Groep 3 ------------
587 Ilse Prins AAC `61 60mH
4x50m
Hoog
MJC1 - 60mHMJC1 en MJC2 - Hoog ------------
588 Ilse van Veenendaal HLLS 60m
4x50m
Kogel
MJC1 - 60mMJC1 - Kog...e Groep 1 ------------
589 Indy Broersma AV Athlos 1500m
4x50m
MJC1 - 1500m -------------
590 Irene Doeze Jager Flevo Delta 60m
Kogel
Ver
MJC1 - 60mMJC1 - Kog...e Groep 1MJC1 - Ver...e Groep 3 ------------
591 Iris Turksema SPLS 800m
Ver
MJC1 - 800mMJC1 - Ver...e Groep 1 -------------
592 Isa van Si...rtensdijk Altis 60m
60m_hf
4x50m
Kogel
Kogel_f
Ver
Ver_f
MJC1 - 60mMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - Kog...e Groep 1MJC1 - Kog...en FinaleMJC1 - Ver...e Groep 2MJC1 - Ver...en Finale --------
593 Isabel van den Berg Phanos 60m
60m_f
60m_hf
60mH
60mH_f
60mH_hf
MJC1 - 60mMJC1 - 60m FinaleMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - 60mHMJC1 - 60mH FinaleMJC1 - 60m...ve Finale ---------
594 Isabel van Houweling De Gemzen 60mH
60mH_hf
Kogel
Kogel_f
Hoog
MJC1 - 60mHMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - Kog...e Groep 2MJC1 - Kog...en FinaleMJC1 - Hoog ----------
595 Isabelle ...ijlhouwer HLLM 800m
1500m
MJC1 - 800mMJC1 - 1500m -------------
596 Isis Levels Scopias 800m
Ver
Ver_f
MJC1 - 800mMJC1 - Ver...e Groep 1MJC1 - Ver...en Finale ------------
597 Isis Ferrier Haag 60m
60m_f
60m_hf
4x50m
Ver
Ver_f
MJC1 - 60mMJC1 - 60m FinaleMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - Ver...e Groep 1MJC1 - Ver...en Finale ---------
598 Jade Wormer Haag 60m
Kogel
MJC1 - 60mMJC1 - Kog...e Groep 3 -------------
599 Janne Leenders VAV Kogel
MJC1 - Kog...e Groep 3 --------------
600 Jasmijn Raes Phanos 60m
60mH
60mH_hf
Hoog
MJC1 - 60mMJC1 - 60mHMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - Hoog -----------
601 Jasmijn Bakker AV Sparta 800m
60mH
4x50m
MJC1 - 800mMJC1 - 60mH ------------
602 Jasmijn Wilms MPM 4x50m
--------------
603 Jente Leeuwangh AV Lionitas 60m
60m_hf
60mH
60mH_hf
MJC1 - 60mMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - 60mHMJC1 - 60m...ve Finale -----------
604 Jessica Sluiter PH 60m
60m_f
60m_hf
4x50m
MJC1 - 60mMJC1 - 60m FinaleMJC1 - 60m...ve Finale -----------
605 Jessy Gravenbeek PAC 60m
60m_f
60m_hf
Hoog
MJC1 - 60mMJC1 - 60m FinaleMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - Hoog -----------
606 Jildou Binnema Heerenveen 60mH
Kogel
Ver
MJC1 - 60mHMJC1 - Kog...e Groep 2MJC1 - Ver...e Groep 2 ------------
607 Jill Klei...ugtenbelt AV PEC 1910 60m
60m_hf
60mH
60mH_f
60mH_hf
Ver
Ver_f
MJC1 - 60mMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - 60mHMJC1 - 60mH FinaleMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - Ver...e Groep 1MJC1 - Ver...en Finale --------
608 Jisze Diemer Climax 800m
MJC1 - 800m --------------
609 Josefine Ulfman Pallas `67 1500m
MJC1 - 1500m --------------
610 Joss Ruedisueli AV Sprint 60mH
Hoog
MJC1 - 60mHMJC1 - Hoog -------------
611 Karlijn Linsen AV Athlos 60mH
60mH_hf
4x50m
MJC1 - 60mHMJC1 - 60m...ve Finale ------------
612 Kato van Wilgen AV `47 60mH
60mH_hf
Ver
MJC1 - 60mHMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - Ver...e Groep 1 ------------
613 Keziah Orie Altis 60m
MJC1 - 60m --------------
614 Kiara Smedes MPM 4x50m
--------------
615 Kiki Kooijman AV Weert 60m
Hoog
Ver
MJC1 - 60mMJC1 en MJC2 - HoogMJC1 - Ver...e Groep 2 ------------
616 Lianne Wuring GACH 800m
MJC1 - 800m --------------
617 Lidewij Boddeke HLLS 800m
4x50m
MJC1 - 800m -------------
618 Lieke Reijs AV De Keien Hoog
MJC1 - Hoog --------------
619 Lise Kappen PH 4x50m
Polshoog
Ver
MJC1 en MJ... PolshoogMJC1 - Ver...e Groep 3 ------------
620 Lise Romijn PH 60m
60m_hf
4x50m
MJC1 - 60mMJC1 - 60m...ve Finale ------------
621 Livana Peeters Scopias Kogel
MJC1 - Kog...e Groep 3 --------------
622 Lobke Pollen Scopias 800m
Kogel
MJC1 - 800mMJC1 - Kog...e Groep 1 -------------
623 Lois Drent AV Sprint Polshoog
MJC1 en MJ... Polshoog --------------
624 Lois Doornheim GACH 60m
4x50m
Ver
MJC1 - 60mMJC1 - Ver...e Groep 1 ------------
625 Lois van Gemert Haag 60m
Hoog
Ver
MJC1 - 60mMJC1 en MJC2 - HoogMJC1 - Ver...e Groep 3 ------------
626 Lonneke Lintsen AV De Keien Polshoog
Ver
MJC1 en MJ... PolshoogMJC1 - Ver...e Groep 2 -------------
627 Lot van Ni...wenhuizen AV `47 60mH
60mH_hf
Ver
MJC1 - 60mHMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - Ver...e Groep 1 ------------
628 Lotta Lange Haag 800m
Kogel
MJC1 - 800mMJC1 - Kog...e Groep 3 -------------
629 Lotte Slomp AAC `61 60m
4x50m
Kogel
MJC1 - 60mMJC1 - Kog...e Groep 1 ------------
630 Lotte Buitenkamp Altis 60m
4x50m
Kogel
Ver
MJC1 - 60mMJC1 - Kog...e Groep 1MJC1 - Ver...e Groep 1 -----------
631 Lotte Ploeger DEM 60mH
60mH_hf
4x50m
Hoog
MJC1 - 60mHMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - Hoog -----------
632 Lotte Endel AV Hera 60m
60mH
4x50m
MJC1 - 60mMJC1 - 60mH ------------
633 Lotte Stam Altis 60m
800m
4x50m
Ver
MJC1 - 60mMJC1 - 800mMJC1 - Ver...e Groep 3 -----------
634 Lotte van Ham AV Sprint Polshoog
MJC1 en MJ... Polshoog --------------
635 Lotte Hein PH Polshoog
MJC1 en MJ... Polshoog --------------
636 Lucelle Va...r Meijden Typhoon 60m
60mH
MJC1 - 60mMJC1 - 60mH -------------
637 Luena Spijkerboer De Gemzen 800m
MJC1 - 800m --------------
638 Luna Bouwmeester MPM 60m
60mH
60mH_hf
MJC1 - 60mMJC1 - 60mHMJC1 - 60m...ve Finale ------------
639 Luna Bodelier ATOP 800m
60mH
Ver
MJC1 - 800mMJC1 - 60mHMJC1 - Ver...e Groep 2 ------------
640 Lynn Behnke Scopias 60m
60m_f
60m_hf
4x50m
MJC1 - 60mMJC1 - 60m FinaleMJC1 - 60m...ve Finale -----------
641 Marit Snoek KAV Holland 60m
Hoog
MJC1 - 60mMJC1 - Hoog -------------
642 Marloes Oomen PH 4x50m
Hoog
Polshoog
MJC1 - HoogMJC1 en MJ... Polshoog ------------
643 Maud Visscher Groningen 60mH
60mH_hf
Kogel
Kogel_f
MJC1 - 60mHMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - Kog...e Groep 2MJC1 - Kog...en Finale -----------
644 Maya Clark HLLS 60m
60m_hf
60mH
60mH_f
60mH_hf
4x50m
MJC1 - 60mMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - 60mHMJC1 - 60mH FinaleMJC1 - 60m...ve Finale ---------
645 Meike Wagenaar AV Hera 800m
4x50m
Kogel
Ver
MJC1 - 800mMJC1 - Kog...e Groep 2MJC1 - Ver...e Groep 3 -----------
646 Meike de Graauw PH Kogel
Polshoog
MJC1 - Kog...e Groep 1MJC1 en MJ... Polshoog -------------
647 Meike Tan HLLS 60m
4x50m
Kogel
Ver
MJC1 - 60mMJC1 - Kog...e Groep 1MJC1 - Ver...e Groep 3 -----------
648 Merel Talens Ciko `66 800m
1500m
MJC1 - 800mMJC1 - 1500m -------------
649 Mette Lakeman AAC 800m
MJC1 - 800m --------------
650 Mette Jacobs Scopias 800m
60mH
4x50m
MJC1 - 800mMJC1 - 60mH ------------
651 Myla Lega... Melendez Pijnenburg Kogel
MJC1 - Kog...e Groep 2 --------------
652 Nanou Hofmann Heerenveen 60mH
Kogel
Ver
MJC1 - 60mHMJC1 - Kog...e Groep 2MJC1 - Ver...e Groep 2 ------------
653 Nathalia Montijn CAV Energie Kogel
Kogel_f
MJC1 - Kog...e Groep 3MJC1 - Kog...en Finale -------------
654 Nienke Wagenaar De Gemzen Hoog
Ver
MJC1 - HoogMJC1 - Ver...e Groep 2 -------------
655 Nikki Ravelli KAV Holland 60m
60m_hf
Kogel
Ver
MJC1 - 60mMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - Kog...e Groep 1MJC1 - Ver...e Groep 1 -----------
656 Nikki Docter AV Sparta 60m
60mH
60mH_hf
4x50m
MJC1 - 60mMJC1 - 60mHMJC1 - 60m...ve Finale -----------
657 Nila Knoester AV Sparta 1500m
MJC1 - 1500m --------------
658 Noa Rutten Nijmegen Kogel
Ver
MJC1 - Kog...e Groep 1MJC1 - Ver...e Groep 3 -------------
659 Noga Piepenbroek ARV Ilion Polshoog
MJC1 en MJ... Polshoog --------------
660 Noor Uyt ...n Bogaard Altis 60m
Kogel
Hoog
MJC1 - 60mMJC1 - Kog...e Groep 1MJC1 en MJC2 - Hoog ------------
661 Noortje Sieperda HRRR Kogel
MJC1 - Kog...e Groep 3 --------------
662 Noortje Schothuis MPM 60m
4x50m
Polshoog
MJC1 - 60mMJC1 en MJ... Polshoog ------------
663 Nsama van Midde GACH 60m
MJC1 - 60m --------------
664 Olivia Carli AAC `61 60m
60m_hf
4x50m
Ver
Ver_f
MJC1 - 60mMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - Ver...e Groep 1MJC1 - Ver...en Finale ----------
665 Paula Simons PAC 60m
800m
Kogel
MJC1 - 60mMJC1 - 800mMJC1 - Kog...e Groep 3 ------------
666 Rachel Ivo PAC 60mH
60mH_f
60mH_hf
Kogel
Kogel_f
Hoog
MJC1 - 60mHMJC1 - 60mH FinaleMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - Kog...e Groep 2MJC1 - Kog...en FinaleMJC1 - Hoog ---------
667 Renske Drenten AV Lionitas 1500m
Kogel
Hoog
MJC1 - 1500mMJC1 - Kog...e Groep 2MJC1 - Hoog ------------
668 Roanna Geleijn De Spartaan 800m
MJC1 - 800m --------------
669 Roos de Jong Atledo 1500m
MJC1 - 1500m --------------
670 Rosa ten Berg Haag 60m
1500m
60mH
MJC1 - 60mMJC1 - 1500mMJC1 - 60mH ------------
671 Rosa Buijs PAC 1500m
MJC1 - 1500m --------------
672 Rosalie van Wouwen Haag 60m
60mH
Ver
MJC1 - 60mMJC1 - 60mHMJC1 - Ver...e Groep 1 ------------
673 Rosanne Ter Horst AV Hera 60mH
60mH_hf
4x50m
Ver
MJC1 - 60mHMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - Ver...e Groep 1 -----------
674 Roshwita Holstein AV Sparta 800m
MJC1 - 800m --------------
675 Ruth Zijlstra Heerenveen 60m
800m
Ver
MJC1 - 60mMJC1 - 800mMJC1 - Ver...e Groep 2 ------------
676 Sam Schaalje PAC 60mH
60mH_hf
Polshoog
MJC1 - 60mHMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 en MJ... Polshoog ------------
677 Samarijn Pluijmert AAC `61 60mH
60mH_hf
4x50m
MJC1 - 60mHMJC1 - 60m...ve Finale ------------
678 Sanne Langedijk U-Track 60m
MJC1 - 60m --------------
679 Sarah Bacuna Scopias 60m
4x50m
Kogel
MJC1 - 60mMJC1 - Kog...e Groep 1 ------------
680 Savannah Bailey Fortius 60m
Kogel
Ver
MJC1 - 60mMJC1 - Kog...e Groep 3MJC1 - Ver...e Groep 3 ------------
681 Senna Vroemen Altis 800m
60mH
4x50m
Kogel
MJC1 - 800mMJC1 - 60mHMJC1 - Kog...e Groep 2 -----------
682 Senne Wijma GACH 60m
4x50m
Kogel
Ver
MJC1 - Kog...e Groep 3MJC1 - Ver...e Groep 3 -----------
683 Shantell Kwofie GACH 60mH
60mH_f
60mH_hf
4x50m
Kogel
Kogel_f
Ver
Ver_f
MJC1 - 60mHMJC1 - 60mH FinaleMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - Kog...e Groep 2MJC1 - Kog...en FinaleMJC1 - Ver...e Groep 1MJC1 - Ver...en Finale -------
684 Sherryl Achterberg AC TION 60m
60m_hf
Ver
Ver_f
MJC1 - 60mMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - Ver...e Groep 2MJC1 - Ver...en Finale -----------
685 Sienna van der Veer Typhoon 800m
MJC1 - 800m --------------
686 Silke Bosgraaf AV Impala 60m
60m_hf
MJC1 - 60mMJC1 - 60m...ve Finale -------------
687 Sofie Klein DJA 60m
60mH
Kogel
MJC1 - 60mMJC1 - 60mHMJC1 - Kog...e Groep 1 ------------
688 Sophie Cantelberg Swift 60m
800m
Ver
MJC1 - 60mMJC1 - 800mMJC1 - Ver...e Groep 3 ------------
689 Suusje Berkenbosch De Gemzen 60m
Kogel
MJC1 - 60mMJC1 - Kog...e Groep 3 -------------
690 Suzanne Moons AV Gouda 60m
4x50m
Hoog
Ver
MJC1 - 60mMJC1 - HoogMJC1 - Ver...e Groep 3 -----------
691 Suze Zeevat Ciko `66 60m
Kogel
Kogel_f
MJC1 - 60mMJC1 - Kog...e Groep 1MJC1 - Kog...en Finale ------------
692 Suze Gipmans VRT 1500m
MJC1 - 1500m --------------
693 Tess Gerdes SPWS 60m
60mH
Hoog
Ver
MJC1 - 60mMJC1 - 60mHMJC1 en MJC2 - HoogMJC1 - Ver...e Groep 3 -----------
694 Tess Moesman PAC 60m
60m_f
60m_hf
MJC1 - 60mMJC1 - 60m FinaleMJC1 - 60m...ve Finale ------------
695 Tinke Grotenhuis PH 1500m
MJC1 - 1500m --------------
696 Tischa Braum AV Cifla 800m
MJC1 - 800m --------------
697 Uma van Nes AV Atos 60mH
Kogel
MJC1 - 60mHMJC1 - Kog...e Groep 3 -------------
698 Valerie Chu AV Weert 800m
Kogel
Ver
MJC1 - 800mMJC1 - Kog...e Groep 2MJC1 - Ver...e Groep 2 ------------
699 Veerle van den Berg AV NOP 60m
60mH
Ver
MJC1 - 60mMJC1 - 60mHMJC1 - Ver...e Groep 3 ------------
700 Welmoed va...der Windt HRRR 60m
60m_hf
60mH
60mH_hf
MJC1 - 60mMJC1 - 60m...ve FinaleMJC1 - 60mHMJC1 - 60m...ve Finale -----------
701 Wiep van der Mark Ciko `66 60m
Kogel
Kogel_f
MJC1 - 60mMJC1 - Kog...e Groep 3MJC1 - Kog...en Finale ------------
702 Yana van Aarle Eindhoven 800m
MJC1 - 800m --------------
703 Yara Molenaar AV Hera 60m
60mH
4x50m
MJC1 - 60mMJC1 - 60mH ------------
704 Yasmina Bonafacia PAC 60m
800m
1500m
MJC1 - 60mMJC1 - 800mMJC1 - 1500m ------------
705 Yassira Ahraoui AV Sparta Kogel
MJC1 - Kog...e Groep 3 --------------
706 Yoni Markesteijn Fortius 60m
60mH
Hoog
MJC1 - 60mMJC1 - 60mHMJC1 en MJC2 - Hoog ------------

Verenigingen 'Meisjes Junior C1'

VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
AAC AAC 1
AAC `61 AC61 4
AAV `36 AV36 1
AC TION TION 1
Almere `81 AM81 1
Altis ALTS 7
ARV Ilion ILIO 1
Atledo ATLD 1
AV Aalsmeer ALSM 1
AV Achilles Top ATOP 1
AV Astylos ASTL 1
AV Athlos ATLS 3
AV Atletics Nijverdal ATNY 1
AV Atos ATOS 2
AV Castricum CSTR 1
AV Cifla CFLA 1
AV De Gemzen GMZN 4
AV De Keien KEIN 2
AV De Spartaan SPTN 2
AV Feniks FNKS 1
AV Flevo Delta FLDT 2
AV Gouda GOUD 3
AV Haarlemmermeer HLLM 1
AV Hanzesport HNZS 1
AV Heerenveen HRVN 3
AV Hera HERA 4
AV Hollandia HLLD 1
AV Horror Sneek HRRR 4
AV Hylas HYLS 1
AV Impala IMPL 1
AV Jahn II JAHN 1
AV Lionitas LNTS 2
AV Lycurgus LYCG 1
AV NEA-Volharding NEAV 1
AV NOP NOP 2
AV Pallas `67 PL67 2
AV PEC 1910 PEC 5
AV Pijnenburg PNBG 2
AV Sparta SPRT 9
AV Spirit Lelystad SPLS 1
AV Sprint SPRN 4
AV Weert WRT 2
AV Zeewolde ZWLD 1
AV `40 AV40 1
AV `47 AV47 2
AV `56 AV56 2
BAV BAV 2
CAV Energie ENRG 1
Ciko `66 CIKO 4
Climax CLMX 2
DEM DEM 1
DJA DJA 2
EAC De Sperwers SPWS 1
Eindhoven Atletiek EHAT 1
Fortius FORT 3
GAC Hilversum GACH 5
Groningen Atletiek GRNG 1
Haag Atletiek HAAG 6
HAC HAC 1
Hellas Utrecht HLLS 5
KAV Holland KAVH 2
Lopersgroep Deurne LGDR 1
Marathon Pim Mulier MPM 5
Nijmegen Atletiek NYMG 1
PAC PAC 8
Phanos PHNS 3
Prins Hendrik PH 7
SAV SAV 2
Scopias Atletiek SCPS 7
Scorpio SCRP 1
Spado SPDO 2
Swift Atletiek SWFT 3
Tempo AV TMPO 2
Typhoon TPHN 2
U-Track UTRK 2
VAV VAV 1
Venloop Running Team VRT 1
Voorne Atletiek VRNE 1

Uitslagen 60 meter Meisjes Junior C1

# Naam ResOBP
1 Isabel van den Berg Phanos 8,02Q 7,99
2 Jessy Gravenbeek PAC 8,05Q 8,20
3 Franziska Burchett AV Sparta 8,08Q 8,05
4 Lynn Behnke Scopias 8,18Q 8,37
5 Alyshia Kavehercy NEAV 8,20Q 8,25
6 Isis Ferrier Haag 8,22Q 8,11
7 Maya Clark HLLS 8,25Q 8,22
8 Tess Moesman PAC 8,27Q 8,44
9 Jessica Sluiter PH 8,28Q 8,20
10 Ashley Boldewijn AV Feniks 8,28Q 8,19
11 Jente Leeuwangh AV Lionitas 8,42Q 8,41
12 Baudien Venema HRRR 8,43Q 8,32
13 Nikki Ravelli KAV Holland 8,44Q 8,39
14 Olivia Carli AAC `61 8,44Q 8,10
15 Lise Romijn PH 8,44Q 8,31
16 Welmoed va...der Windt HRRR 8,46Q 8,44
17 Isa van Si...rtensdijk Altis 8,46Q 8,53
18 Evelyn Navarro Climax 8,49Q 8,56
19 Jill Klei...ugtenbelt AV PEC 1910 8,53Q 8,46
20 Sherryl Achterberg AC TION 8,55Q 8,38
21 Anouk Verdaasdonk Spado 8,56q 8,62
22 Silke Bosgraaf AV Impala 8,61q 8,75
23 Anissa Toumi Altis 8,64q 8,64
24 Noortje Schothuis MPM 8,65 8,86
25 Sanne Langedijk U-Track 8,65 8,69
26 Sarah Bacuna Scopias 8,66 8,53
27 Lotte Slomp AAC `61 8,69 8,75
28 Yasmina Bonafacia PAC 8,70 8,85
29 Luna Bouwmeester MPM 8,70 8,76
30 Fenne Cantelberg Swift 8,72Q 8,84
31 Kiki Kooijman AV Weert 8,73 8,64
32 Femke van Schalkwijk AV Astylos 8,73 8,82
33 Wiep van der Mark Ciko `66 8,74 8,71
34 Charity Saddal AV Sparta 8,75 8,50
35 Lois Doornheim GACH 8,75 8,47
36 Paula Simons PAC 8,77 8,72
37 Nsama van Midde GACH 8,78 8,57
38 Marit Snoek KAV Holland 8,79 8,69
39 Amy de Graaf AV `56 8,79 8,58
40 Ella de Bruijne Phanos 8,81 8,81
41 Meike Tan HLLS 8,82 8,82
42 Yara Molenaar AV Hera 8,85 8,68
42 Fabienne Lazarenko Hanzesport 8,85 8,84
44 Nikki Docter AV Sparta 8,86 8,78
45 Lotte Stam Altis 8,86 8,86
46 Aimee Vriesman HLLS 8,87 8,81
47 Lotte Endel AV Hera 8,87 8,91
47 Sofie Klein DJA 8,87 8,87
49 Yoni Markesteijn Fortius 8,90 8,79
50 Rosalie van Wouwen Haag 8,91 8,79
51 Hermke Hesseling Scopias 8,93 8,87
52 Ilse van Veenendaal HLLS 8,94 8,86
53 Lucelle Va...r Meijden Typhoon 8,99 8,64
54 Sophie Cantelberg Swift 9,01 8,94
55 Veerle van den Berg AV NOP 9,08 8,91
56 Suze Zeevat Ciko `66 9,27 8,76

Uitslagen 60 meter halve finale Meisjes Junior C1

# Naam ResQm
1 Isabel van den Berg Phanos 7,99Q 8,02
2 Jessica Sluiter PH 8,02Q 8,28
3 Isis Ferrier Haag 8,08Q 8,22
4 Franziska Burchett AV Sparta 8,09Q 8,08
5 Jessy Gravenbeek PAC 8,11Q 8,05
6 Alyshia Kavehercy NEAV 8,18Q 8,20
7 Tess Moesman PAC 8,31q 8,27
8 Lynn Behnke Scopias 8,31q 8,18
9 Maya Clark HLLS 8,31 8,25
10 Baudien Venema HRRR 8,37 8,43
11 Olivia Carli AAC `61 8,38 8,44
12 Ashley Boldewijn AV Feniks 8,40 8,28
13 Lise Romijn PH 8,48 8,44
14 Jill Klei...ugtenbelt AV PEC 1910 8,50 8,53
15 Jente Leeuwangh AV Lionitas 8,50 8,42
16 Sherryl Achterberg AC TION 8,51 8,55
17 Isa van Si...rtensdijk Altis 8,51 8,46
18 Welmoed va...der Windt HRRR 8,53 8,46
19 Anouk Verdaasdonk Spado 8,54 8,56
20 Evelyn Navarro Climax 8,56 8,49
21 Nikki Ravelli KAV Holland 8,60 8,44
22 Silke Bosgraaf AV Impala 8,66 8,61
23 Anissa Toumi Altis 8,81 8,64
23 Fenne Cantelberg Swift 8,81 8,72

Uitslagen 800 meter Meisjes Junior C1

# Naam ResOBP
1 Tischa Braum AV Cifla 2:25,19 2:17,14
2 Yana van Aarle Eindhoven 2:25,55 2:24,13
3 Fleur Pieters Flevo Delta 2:26,09 2:24,66
4 Debora van Langen SAV 2:28,03 2:25,99
5 Fien Molenberg AV Athlos 2:29,33 2:30,09
6 Isis Levels Scopias 2:29,60 2:25,96
7 Lianne Wuring GACH 2:32,76 2:30,95
8 Isabelle ...ijlhouwer HLLM 2:33,75 2:24,07
9 Jasmijn Bakker AV Sparta 2:35,25 2:37,79
10 Roanna Geleijn De Spartaan 2:35,26 2:33,78
11 Lotta Lange Haag 2:36,10 2:32,92
12 Brittany Cools Spado 2:36,18 2:35,65
13 Jisze Diemer Climax 2:36,42 2:31,58
14 Febe Bakker BAV 2:40,91 2:36,68
15 Franka Holland Castricum 2:41,48 2:42,03
16 Demi Konings Ciko `66 2:42,55 2:40,53
17 Floortje Tromp AAV `36 2:43,63 2:35,89
18 Danielle Grijpink Tempo AV 2:44,01 2:50,63
19 Roshwita Holstein AV Sparta 2:44,52 2:44,39
20 Paula Simons PAC 2:44,78 2:45,22
21 Femke van Schalkwijk AV Astylos 2:45,95 2:39,56
22 Dajo Borgonjen U-Track 2:46,65 2:49,70
23 Esmee Mulder ATNY 2:46,82 2:42,49
24 Mette Lakeman AAC 2:47,52 2:49,00
25 Iris Turksema SPLS 2:49,42 2:42,71
26 Yasmina Bonafacia PAC 2:51,39 2:46,04
27 Merel Talens Ciko `66 2:51,43 2:59,95
28 Lidewij Boddeke HLLS 2:51,73 2:43,41
29 Valerie Chu AV Weert 2:51,95 2:44,91
30 Luna Bodelier ATOP 2:52,16 2:39,21
31 Lotte Stam Altis 2:52,49 2:44,03
32 Sienna van der Veer Typhoon 2:52,71 2:43,29
33 Mette Jacobs Scopias 2:54,33 2:48,00
34 Femke Moelker AV Gouda 2:58,84 2:50,49
35 Sophie Cantelberg Swift 3:00,82 2:58,79
36 Lobke Pollen Scopias 3:04,44 3:04,00

Uitslagen 1500 meter Meisjes Junior C1

# Naam ResOBP
1 Hebe Chadwick AV `40 5:00,44 4:57,80
2 Isabelle ...ijlhouwer HLLM 5:07,12 5:02,44
3 Eva Kok LGDR 5:08,17 4:58,83
4 Rosa ten Berg Haag 5:09,05 5:15,91
5 Roos de Jong Atledo 5:13,48 5:18,74
6 Gwen Alewijnse AV Aalsmeer 5:14,15 5:04,17
7 Tinke Grotenhuis PH 5:15,55 5:15,32
8 Nila Knoester AV Sparta 5:18,85 5:17,26
9 Celine Spinder MPM 5:22,30 5:28,58
10 Amy de Graaf AV `56 5:22,45 5:03,73
11 Anniek Draaistra AV NOP 5:27,27 5:42,33
12 Renske Drenten AV Lionitas 5:29,50 5:35,05
13 Rosa Buijs PAC 5:34,23 5:33,48
14 Suze Gipmans VRT 5:34,46 5:24,08
15 Anouk Boomaerts DJA 5:36,63 5:22,36
16 Indy Broersma AV Athlos 5:40,67 5:34,26
17 Filsan Versteeg Pallas `67 5:41,01 5:43,99
18 Carmen Guellai AV Atos 5:41,06 5:37,71
19 Josefine Ulfman Pallas `67 5:41,27 5:43,71
20 Febe Bakker BAV 5:42,12 5:30,88
21 Yasmina Bonafacia PAC 6:03,08 5:52,24
22 Eva Versluis AV Gouda 6:15,73 5:56,67
23 Berber Schaap AV Zeewolde 6:20,58 6:00,90
Merel Talens Ciko `66 DNF 5:56,07

Uitslagen 60 meter horden Meisjes Junior C1

# Naam ResOBP
1 Rachel Ivo PAC 9,51Q 9,42
2 Ashley Boldewijn AV Feniks 9,56Q 9,38
3 Boglarka ...rekgyarto Swift 9,62Q 9,54
4 Jill Klei...ugtenbelt AV PEC 1910 9,63Q 9,49
5 Maya Clark HLLS 9,63Q 10,07
6 Shantell Kwofie GACH 9,67Q 9,39
7 Isabel van den Berg Phanos 9,74Q 9,50
8 Franziska Burchett AV Sparta 9,77Q 9,71
9 Isabel van Houweling De Gemzen 9,86Q 10,00
10 Maud Visscher Groningen 9,95Q 9,95
11 Sam Schaalje PAC 9,99Q 10,01
12 Welmoed va...der Windt HRRR 10,03Q 10,05
13 Rosanne Ter Horst AV Hera 10,05Q 10,35
14 Luna Bouwmeester MPM 10,06Q 10,72
15 Karlijn Linsen AV Athlos 10,10Q 10,07
16 Anouk van der Meer De Spartaan 10,12Q 10,36
17 Nikki Docter AV Sparta 10,21Q 10,08
18 Jente Leeuwangh AV Lionitas 10,23Q 10,24
19 Lot van Ni...wenhuizen AV `47 10,26q 10,49
20 Lotte Ploeger DEM 10,27Q 10,49
21 Jasmijn Raes Phanos 10,28Q 10,60
22 Kato van Wilgen AV `47 10,28q 10,45
23 Samarijn Pluijmert AAC `61 10,37q 10,50
24 Lucelle Va...r Meijden Typhoon 10,38 10,10
25 Bente Tuil Hollandia 10,40Q 10,14
26 Rosalie van Wouwen Haag 10,42 10,77
27 Anouk van Jeveren Scorpio 10,46 10,80
28 Charity Saddal AV Sparta 10,47 10,28
29 Ilse Prins AAC `61 10,52 10,97
30 Joss Ruedisueli AV Sprint 10,62 10,61
31 Anniek Draaistra AV NOP 10,79 11,08
32 Christy ter Horst AV PEC 1910 10,81 11,17
33 Lotte Endel AV Hera 10,82 11,16
34 Fabienne Lazarenko Hanzesport 10,95 10,88
35 Yara Molenaar AV Hera 10,95 10,96
36 Fenna van Gulik Tempo AV 10,98 10,97
36 Tess Gerdes SPWS 10,98 11,20
38 Yoni Markesteijn Fortius 10,99 11,39
39 Sofie Klein DJA 11,08 11,84
40 Jasmijn Bakker AV Sparta 11,20 10,70
41 Jildou Binnema Heerenveen 11,25 11,17
42 Veerle van den Berg AV NOP 11,35 11,46
43 Annamarijn... Ginneken HRRR 11,37 11,34
44 Nanou Hofmann Heerenveen 11,37 11,70
45 Anne Bisschop Voorne 11,43 11,51
46 Luna Bodelier ATOP 11,66 11,78
47 Danielle Grijpink Tempo AV 11,74 12,01
48 Mette Jacobs Scopias 12,13 11,74
49 Femke Haverkort AV Lycurgus 12,50 12,59
Eva Rijnsaardt Fortius DNS 12,38

Uitslagen 60 meter horden halve finale Meisjes Junior C1

# Naam ResQm
1 Rachel Ivo PAC 9,33Q 9,51
2 Isabel van den Berg Phanos 9,34Q 9,74
3 Shantell Kwofie GACH 9,41Q 9,67
4 Boglarka ...rekgyarto Swift 9,42Q 9,62
5 Jill Klei...ugtenbelt AV PEC 1910 9,50Q 9,63
6 Ashley Boldewijn AV Feniks 9,57Q 9,56
7 Maya Clark HLLS 9,61q 9,63
8 Franziska Burchett AV Sparta 9,78q 9,77
9 Welmoed va...der Windt HRRR 9,83 10,03
10 Isabel van Houweling De Gemzen 9,93 9,86
11 Nikki Docter AV Sparta 9,98 10,21
12 Karlijn Linsen AV Athlos 10,00 10,10
13 Bente Tuil Hollandia 10,14 10,40
14 Luna Bouwmeester MPM 10,20 10,06
15 Sam Schaalje PAC 10,20 9,99
16 Jasmijn Raes Phanos 10,20 10,28
17 Kato van Wilgen AV `47 10,20 10,28
18 Rosanne Ter Horst AV Hera 10,21 10,05
19 Lotte Ploeger DEM 10,26 10,27
20 Lot van Ni...wenhuizen AV `47 10,28 10,26
21 Samarijn Pluijmert AAC `61 10,36 10,37
22 Jente Leeuwangh AV Lionitas 10,65 10,23
23 Anouk van der Meer De Spartaan 12,43 10,12

Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram Meisjes Junior C1

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Shantell Kwofie GACH 10,89 - - 10,89Q 12,29
2 Suze Zeevat Ciko `66 9,00 10,52 - 10,52Q 12,75
3 Isabel van Houweling De Gemzen 10,42 - - 10,42Q 12,66
4 Rachel Ivo PAC 9,25 10,14 - 10,14Q 10,09
5 Damanja Reus SAV 9,57 10,08 - 10,08Q 10,54
6 Wiep van der Mark Ciko `66 9,99 9,91 9,71 9,99q 11,60
7 Maud Visscher Groningen 9,10 9,86 8,94 9,86q 10,21
8 Nathalia Montijn CAV Energie 9,40 9,63 8,69 9,63q 9,81
9 Alyshia Kavehercy NEAV 9,20 9,52 9,36 9,52q 10,03
10 Esmée Weber Almere `81 8,87 9,22 9,48 9,48q 9,59
11 Isa van Si...rtensdijk Altis 9,06 9,22 9,14 9,22q 11,15
12 Anna-Romee...der Spoel AV Jahn II 9,11 9,22 8,68 9,22q 9,76
13 Paula Simons PAC 9,21 9,15 9,01 9,21 9,68
14 Anouk van der Meer De Spartaan 8,13 8,48 9,09 9,09 8,48
15 Lotte Slomp AAC `61 8,51 9,03 8,75 9,03 9,07
16 Valerie Chu AV Weert 8,64 8,18 8,74 8,74 9,24
17 Savannah Bailey Fortius 8,32 8,67 7,77 8,67 9,08
18 Ella de Bruijne Phanos 8,54 8,53 8,61 8,61 10,06
19 Jade Wormer Haag 7,82 7,45 8,52 8,52 9,97
20 Evelyn Navarro Climax 8,43 8,25 8,08 8,43 10,79
21 Fenne Pellaers AV `56 6,88 8,19 8,43 8,43 8,75
22 Anne Bisschop Voorne 8,39 7,14 7,97 8,39 9,81
23 Amy de Graaf AV `56 7,83 7,70 8,39 8,39 9,08
24 Esther van Grol AV Sparta 8,27 7,91 7,78 8,27 8,48
25 Meike de Graauw PH X 8,22 7,56 8,22 11,22
26 Suusje Berkenbosch De Gemzen 7,63 7,46 8,07 8,07 7,46
27 Jildou Binnema Heerenveen 7,47 8,03 7,32 8,03 10,48
28 Nikki Ravelli KAV Holland 7,83 7,50 7,99 7,99 8,28
29 Senne Wijma GACH 7,37 7,62 7,93 7,93 9,84
30 Sarah Bacuna Scopias 7,19 7,75 7,79 7,79 8,84
31 Lotta Lange Haag 7,54 7,79 7,53 7,79 9,53
32 Ashley Boldewijn AV Feniks 7,17 7,44 7,76 7,76 9,25
33 Eva Rijnsaardt Fortius X 7,72 7,74 7,74 11,01
34 Yassira Ahraoui AV Sparta 7,51 7,68 7,57 7,68 7,83
35 Anouk van Jeveren Scorpio 7,44 7,65 6,83 7,65 8,51
36 Anouk Boomaerts DJA 7,60 7,18 7,56 7,60 7,64
37 Noa Rutten Nijmegen 7,01 6,63 7,58 7,58 9,00
38 Irene Doeze Jager Flevo Delta 7,33 7,44 7,54 7,54 7,29
39 Myla Lega... Melendez Pijnenburg 7,54 7,42 X 7,54 8,37
40 Nanou Hofmann Heerenveen 7,20 7,50 7,12 7,50 7,70
41 Eva van der Putten HAC 6,57 7,43 6,65 7,43 9,06
42 Janne Leenders VAV 7,25 X 6,90 7,25 9,11
43 Cato Velstra BAV 6,76 6,29 7,25 7,25 8,09
44 Lotte Buitenkamp Altis 6,78 7,18 6,38 7,18 9,73
45 Senna Vroemen Altis 6,16 6,97 5,39 6,97 7,89
46 Ilse van Veenendaal HLLS 6,96 6,81 6,62 6,96 7,78
47 Renske Drenten AV Lionitas 6,83 6,94 6,61 6,94 6,93
48 Femke Moelker AV Gouda 6,89 6,37 6,26 6,89 8,67
49 Floor den Heijer Pijnenburg 6,12 5,98 6,51 6,51 7,70
50 Noor Uyt ...n Bogaard Altis 5,99 6,27 6,49 6,49 5,10
51 Meike Tan HLLS 6,04 6,24 6,49 6,49 7,00
52 Berber Schaap AV Zeewolde 6,14 6,42 6,01 6,42 8,19
53 Livana Peeters Scopias 6,42 5,21 6,10 6,42 8,00
54 Noortje Sieperda HRRR X 6,42 X 6,42 8,51
55 Lobke Pollen Scopias 6,11 6,11 5,96 6,11 7,56

Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram finale Meisjes Junior C1

# Naam P1P2P3P4P5P6ResQm
1 Shantell Kwofie GACH 10,71 X 9,73 10,68 11,18 11,44 11,44 10,89
2 Isabel van Houweling De Gemzen 10,71 10,58 9,87 X 10,87 11,06 11,06 10,42
3 Rachel Ivo PAC 9,12 8,98 10,46 9,69 10,93 10,89 10,93 10,14
4 Damanja Reus SAV 10,23 10,17 10,28 10,12 10,45 10,93 10,93 10,08
5 Isa van Si...rtensdijk Altis 10,11 7,78 8,44 10,47 10,16 10,87 10,87 9,22
6 Suze Zeevat Ciko `66 9,33 9,05 10,07 10,45 9,65 9,72 10,45 10,52
7 Anna-Romee...der Spoel AV Jahn II 9,75 9,97 9,79 10,38 8,91 10,12 10,38 9,22
8 Wiep van der Mark Ciko `66 9,86 9,17 9,34 9,40 9,27 9,88 9,88 9,99
9 Maud Visscher Groningen 9,77 8,92 7,26 9,77 9,86
10 Alyshia Kavehercy NEAV X 9,63 9,41 9,63 9,52
11 Nathalia Montijn CAV Energie 9,44 9,09 9,29 9,44 9,63
12 Esmée Weber Almere `81 X 8,82 8,83 8,83 9,48

Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior C1

# Naam 1.251.301.351.401.451.501.551.60ResOBP
1 Bente Tuil Hollandia O O O O O XXX 1,55 1,65
2 Dunya van den Tooren PAC O O O XO XXX 1,55 1,60
3 Rachel Ivo PAC O O O O XO XXX 1,50 1,53
4 Ilse Prins AAC `61 O O O XXO O XO XXX 1,50 1,40
5 Tess Gerdes SPWS O O O O XXO XXO XXX 1,50 1,40
6 Carmen Guellai AV Atos O O O XO XXX 1,45 1,50
6 Lieke Reijs AV De Keien O O O XO XXX 1,45 1,50
6 Anne Bisschop Voorne O O O XO XXX 1,45 1,45
9 Anouk van der Meer De Spartaan O O XO XO XXX 1,45 1,50
10 Jasmijn Raes Phanos O O O XO XXO XXX 1,45 1,45
11 Renske Drenten AV Lionitas O XO XXO XXO XXX 1,45 1,50
12 Jessy Gravenbeek PAC XXO O XXO XXO XXX 1,45 1,47
13 Isabel van Houweling De Gemzen O O O XXX 1,40 1,50
13 Joss Ruedisueli AV Sprint O O O XXX 1,40 1,55
13 Fenne Cantelberg Swift O O O O XXX 1,40 1,45
16 Marloes Oomen PH XO O O XXX 1,40 1,45
17 Marit Snoek KAV Holland O O O XO XXX 1,40 1,45
18 Suzanne Moons AV Gouda O O XXO XXX 1,40 1,45
19 Lotte Ploeger DEM O O O XXX 1,35 1,45
20 Lois van Gemert Haag O O XO XXX 1,35 1,35
20 Annamarijn... Ginneken HRRR O O XO XXX 1,35 1,35
20 Yoni Markesteijn Fortius O O XO XXX 1,35 1,40
23 Kiki Kooijman AV Weert O O XXX 1,30 1,35
24 Noor Uyt ...n Bogaard Altis XXO O XXX 1,30 1,25

Uitslagen Polsstokhoogspringen Meisjes Junior C1

# Naam 1.801.902.002.102.202.302.402.502.602.702.802.90ResOBP
1 Noga Piepenbroek ARV Ilion O O O XO XXO XXX 2,80 2,88
2 Marloes Oomen PH XO O XO O XO XXX 2,50 2,60
2 Noortje Schothuis MPM O O O XXO XO XXX 2,50 2,53
4 Sam Schaalje PAC O O O O O XXO XXX 2,50 2,23
5 Lise Kappen PH O O O O O XXX 2,20 2,10
6 Meike de Graauw PH O O O O XXX 2,10 2,10
7 Lonneke Lintsen AV De Keien XO XO O XXX 2,10 2,31
8 Lotte Hein PH XXO O XO XXX 2,00 2,10

Uitslagen Verspringen Meisjes Junior C1

# Naam P1P2P3ResOBP
1 Fleur Pieters Flevo Delta 5,12 - 5,12Q 5,03
2 Dunya van den Tooren PAC 5,00 5,00Q 4,62
3 Shantell Kwofie GACH 4,97 - 4,97Q 5,34
4 Alyshia Kavehercy NEAV 4,55 4,69 4,89 4,89Q 4,85
5 Isis Ferrier Haag X X 4,86 4,86Q 5,20
6 Boglarka ...rekgyarto Swift 4,80 4,80Q 4,61
7 Jill Klei...ugtenbelt AV PEC 1910 4,73 4,43 X 4,73q 5,07
8 Isis Levels Scopias 4,68 4,36 4,38 4,68q 4,66
9 Sherryl Achterberg AC TION X 4,65 X 4,65q 4,81
10 Olivia Carli AAC `61 4,44 4,53 4,27 4,53q 4,67
11 Anouk Verdaasdonk Spado X 4,51 4,41 4,51q 4,75
12 Isa van Si...rtensdijk Altis 4,47 4,43 4,17 4,47q 4,50
13 Nikki Ravelli KAV Holland 4,47 4,14 4,32 4,47 4,72
14 Tess Gerdes SPWS 4,31 4,46 4,39 4,46 4,02
15 Fenne Cantelberg Swift 4,34 4,03 4,46 4,46 4,61
16 Floortje Tromp AAV `36 3,84 4,46 X 4,46 4,40
17 Rosanne Ter Horst AV Hera 4,38 4,11 4,41 4,41 4,35
18 Kiki Kooijman AV Weert 4,40