Categorie 'Jongens Pupil B'

Categorie gegevens

Deelnemers: 16
Categorie afkorting: JPB
Berekeningswijze: Pupillen B - Jongens
Meerkamp:
  • 40 meter ( 6 pogingen )
  • Meters maken ( 1 pogingen )
  • 40 meter horden ( 6 pogingen )
  • Medicienbalstoten ( 6 pogingen )
  • Kogelstoten 2 kilogram ( 6 pogingen )
  • Verspringen ( 6 pogingen )
  • Losse onderdelen:

    Atleten 'Jongens Pupil B'

    Snr Naam Startgroep Team M
    1 Liam Verduin Castricum Team 1 - R..., Ochtend Team 1 - ochtend a
    2 Kjell Oudegeest Castricum Team 1 - R..., Ochtend Team 1 - ochtend a
    3 Tijn Molenaar AV Lycurgus Team 1 - R..., Ochtend Team 1 - ochtend a
    5 Milan Ansari Castricum Team 1 - R..., Ochtend Team 1 - ochtend a
    7 Ruben Tjipjes AV Lycurgus Team 1 - R..., Ochtend Team 1 - ochtend a
    73 Sedic Wanders Almere `81 Team 2 - G..., Ochtend Team 2 - ochtend a
    74 Jordy Bottelier AV Lycurgus Team 2 - G..., Ochtend Team 2 - ochtend a
    82 Aiden Maij AV Lycurgus Team 2 - G..., Ochtend Team 2 - ochtend a
    146 Stijn de Boer AV Lycurgus Team 3 - B..., Ochtend Team 3 - ochtend a
    147 Kyan Bremer AV Feniks Team 3 - B..., Ochtend Team 3 - ochtend a
    154 Dante Cronie AV Trias Team 3 - B..., Ochtend Team 3 - ochtend a
    155 Kyan Swart AV Lycurgus Team 3 - B..., Ochtend Team 3 - ochtend a
    218 Kris Jacobs AV Lycurgus Team 4 - G..., Ochtend Team 4 - ochtend a
    221 Mika de Keizer AV Zaanland Team 4 - G..., Ochtend Team 4 - ochtend a
    223 Alex van Eldik Hollandia Team 4 - G..., Ochtend Team 4 - ochtend a
    226 Dave Visser Hollandia Team 4 - G..., Ochtend Team 4 - ochtend a

    Verenigingen 'Jongens Pupil B'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    Almere `81 AM81 1
    AV Castricum CSTR 3
    AV Feniks FNKS 1
    AV Hollandia HLLD 2
    AV Lycurgus LYCG 7
    AV Trias TRAS 1
    AV Zaanland ZNLD 1
  • Meerkamp
  • Teams
  • 40m
  • Duur
  • 40mH
  • Kogel
  • Kogel
  • M-bal
  • Ver
  • # Team Leden Punten
    1 Team 1 - ochtend - JPB 10 1803
    2 Team 3 - ochtend - JPB 10 1791
    3 Team 4 - ochtend - JPB 10 1664
    4 Team 2 - ochtend - JPB 10 1501

    Uitslagen Meerkamp Pupil B/C/Mini

    # Naam Team Categorie 40mDuur40mHKogelKogelM-balVerPunten totaalTeam punten
    1 Dante Cronie AV Trias Team 3 - ochtend JPB 6,8 1000,00 7,2 --- 5,40 4,00 2,95 353 316
    2 Max Geldof AV Lycurgus Team 1 - ochtend JPC 7,1 900,00 7,9 3,80 --- 4,00 2,60 343 343
    3 Stijn de Boer AV Lycurgus Team 3 - ochtend JPB 7,1 1025,00 7,2 --- 5,00 4,20 2,75 341 229
    4 Cassidy Hilgerink AV Hera Team 1 - ochtend MPB 7,3 975,00 7,9 --- 4,30 3,50 2,95 333 230
    4 Kyan Bremer AV Feniks Team 3 - ochtend JPB 6,8 1025,00 7,5 --- 4,10 4,10 2,75 333 333
    6 Lars Pouw AV Lycurgus Team 2 - ochtend JPMini 7,9 875,00 8,7 3,20 --- 2,50 2,10 329 329
    7 Luke Feeke Castricum Team 3 - ochtend JPC 7,2 825,00 8,1 4,00 --- 4,00 2,70 326 280
    7 Kyan Maan AV Lycurgus Team 4 - ochtend JPC 7,6 925,00 8,6 4,20 --- 3,90 2,75 326 326
    9 Alex van Eldik Hollandia Team 4 - ochtend JPB 6,8 925,00 7,7 --- 4,30 4,30 3,00 325 270
    10 Julia Boekhout AV Lycurgus Team 1 - ochtend MPC 7,6 875,00 8,7 4,00 --- 3,50 1,95 322 293
    11 Milan Ansari Castricum Team 1 - ochtend JPB 7,3 1000,00 8,2 --- 4,80 4,50 2,75 314 194
    12 Collin Veraart AV Lycurgus Team 4 - ochtend JPC 7,3 1000,00 8,8 3,10 --- 3,30 2,45 313 215
    13 Loes Hilgersom VS97 Team 4 - ochtend MPB 7,3 975,00 8,1 --- 4,10 3,00 2,70 311 284
    14 Kjell Oudegeest Castricum Team 1 - ochtend JPB 7,3 925,00 7,8 --- 4,60 4,00 2,55 293 36
    14 Kyan Swart AV Lycurgus Team 3 - ochtend JPB 7,1 900,00 7,7 --- 3,70 3,90 2,85 293 207
    16 Yinthe Smit AV Lycurgus Team 1 - ochtend MPB 7,3 875,00 7,8 --- 3,50 4,00 2,25 291 181
    17 Tijn Molenaar AV Lycurgus Team 1 - ochtend JPB 7,7 1000,00 7,5 --- 4,60 3,50 2,40 290 174
    18 Ruben Tjipjes AV Lycurgus Team 1 - ochtend JPB 7,0 925,00 8,1 --- 4,00 3,50 2,75 288 115
    18 Dave Visser Hollandia Team 4 - ochtend JPB 7,0 925,00 8,3 --- 4,10 3,70 2,75 288 101
    20 Wout Overwater AV Lycurgus Team 2 - ochtend JPC 7,9 850,00 8,4 4,10 --- 3,50 2,35 284 227
    21 Liam Verduin Castricum Team 1 - ochtend JPB 7,1 825,00 7,9 --- 4,20 4,00 2,70 280 68
    22 Djaleesh Anwar-Ali AV Trias Team 3 - ochtend JPMini 7,8 825,00 10,5 2,70 --- 2,50 2,20 275 211
    23 Chris Renooij AV Lycurgus Team 2 - ochtend JPC 7,5 800,00 8,9 3,60 --- 3,50 2,25 267 225
    24 Felice Bosse AV Lycurgus Team 4 - ochtend MPB 7,8 850,00 8,4 --- 3,00 3,70 2,75 266 144
    25 Mika de Keizer AV Zaanland Team 4 - ochtend JPB 7,3 925,00 8,5 --- 3,30 3,70 2,65 265 55
    26 Mees Olie AV Lycurgus Team 1 - ochtend JPC 7,1 875,00 DNS 3,90 --- 3,50 2,75 262 169
    27 Berber Land AV Lycurgus Team 4 - ochtend MPB 8,2 825,00 8,7 --- 3,80 3,60 2,80 255 115
    28 Kris Jacobs AV Lycurgus Team 4 - ochtend JPB 7,7 925,00 8,2 --- 3,70 3,10 2,60 254 138
    29 Hugo Binkhorst Castricum Team 3 - ochtend JPC 8,1 775,00 9,2 4,40 --- 3,60 2,30 251 78
    30 Aeden Maan AV Lycurgus Team 2 - ochtend JPMini 8,4 825,00 10,2 2,20 --- 2,50 1,95 240 166
    31 Aiden Maij AV Lycurgus Team 2 - ochtend JPB 7,5 900,00 8,1 --- 3,60 3,00 1,95 234 133
    32 Luc Swagerman AV Lycurgus Team 3 - ochtend JPC 8,0 825,00 9,7 2,90 --- 3,50 2,25 233 37
    33 Kim de Greeuw Hollandia Team 2 - ochtend MPB 7,5 850,00 8,5 --- 2,10 2,50 2,30 230 163
    34 Isa de Goey AV Lycurgus Team 2 - ochtend MPB 7,7 825,00 8,9 --- 3,40 3,50 1,85 227 116
    35 Kim van Keulen Hollandia Team 2 - ochtend MPB 8,1 725,00 9,0 --- 3,70 3,00 2,50 218 69
    36 Timo Smit AV Lycurgus Team 3 - ochtend JPC 7,8 800,00 9,9 3,10 --- 3,20 1,80 212 24
    37 Jordy Bottelier AV Lycurgus Team 2 - ochtend JPB 8,4 900,00 9,5 --- 3,40 2,50 2,35 194 73
    38 Inoa Bremer AV Feniks Team 3 - ochtend MPMini 9,0 750,00 12,6 2,50 --- 2,20 1,50 168 76
    39 Iza van Soest Phanos Team 4 - ochtend MPC 8,7 500,00 10,1 2,20 --- 2,50 1,75 147 16
    40 Sedic Wanders Almere `81 Team 2 - ochtend JPB DNS DNS DNS --- DNS DNS DNS 0 0

    Uitslagen Meerkamp 40 meter Pupil B/C/Mini

    # Naam Team Categorie 40mOBPPunten totaal
    1 Dante Cronie AV Trias Team 3 - ochtend JPB 6,8 7,20 77
    1 Alex van Eldik Hollandia Team 4 - ochtend JPB 6,8 7,10 77
    1 Kyan Bremer AV Feniks Team 3 - ochtend JPB 6,8 --- 77
    4 Ruben Tjipjes AV Lycurgus Team 1 - ochtend JPB 7,0 --- 71
    4 Dave Visser Hollandia Team 4 - ochtend JPB 7,0 --- 71
    6 Max Geldof AV Lycurgus Team 1 - ochtend JPC 7,1 --- 82
    6 Mees Olie AV Lycurgus Team 1 - ochtend JPC 7,1 --- 82
    6 Stijn de Boer AV Lycurgus Team 3 - ochtend JPB 7,1 --- 68
    6 Kyan Swart AV Lycurgus Team 3 - ochtend JPB 7,1 --- 68
    6 Liam Verduin Castricum Team 1 - ochtend JPB 7,1 --- 68
    11 Luke Feeke Castricum Team 3 - ochtend JPC 7,2 --- 79
    12 Collin Veraart AV Lycurgus Team 4 - ochtend JPC 7,3 --- 75
    12 Yinthe Smit AV Lycurgus Team 1 - ochtend MPB 7,3 --- 69
    12 Loes Hilgersom VS97 Team 4 - ochtend MPB 7,3 --- 69
    12 Cassidy Hilgerink AV Hera Team 1 - ochtend MPB 7,3 --- 69
    12 Kjell Oudegeest Castricum Team 1 - ochtend JPB 7,3 --- 63
    12 Milan Ansari Castricum Team 1 - ochtend JPB 7,3 --- 63
    12 Mika de Keizer AV Zaanland Team 4 - ochtend JPB 7,3 --- 63
    19 Chris Renooij AV Lycurgus Team 2 - ochtend JPC 7,5 --- 69
    19 Kim de Greeuw Hollandia Team 2 - ochtend MPB 7,5 --- 63
    19 Aiden Maij AV Lycurgus Team 2 - ochtend JPB 7,5 --- 57
    22 Julia Boekhout AV Lycurgus Team 1 - ochtend MPC 7,6 --- 77
    22 Kyan Maan AV Lycurgus Team 4 - ochtend JPC 7,6 --- 66
    24 Isa de Goey AV Lycurgus Team 2 - ochtend MPB 7,7 --- 57
    24 Tijn Molenaar AV Lycurgus Team 1 - ochtend JPB 7,7 --- 52
    24 Kris Jacobs AV Lycurgus Team 4 - ochtend JPB 7,7 --- 52
    27 Djaleesh Anwar-Ali AV Trias Team 3 - ochtend JPMini 7,8 --- 79
    27 Timo Smit AV Lycurgus Team 3 - ochtend JPC 7,8 --- 59
    27 Felice Bosse AV Lycurgus Team 4 - ochtend MPB 7,8 --- 54
    30 Lars Pouw AV Lycurgus Team 2 - ochtend JPMini 7,9 --- 76
    30 Wout Overwater AV Lycurgus Team 2 - ochtend JPC 7,9 --- 57
    32 Luc Swagerman AV Lycurgus Team 3 - ochtend JPC 8,0 --- 54
    33 Hugo Binkhorst Castricum Team 3 - ochtend JPC 8,1 --- 51
    33 Kim van Keulen Hollandia Team 2 - ochtend MPB 8,1 --- 47
    35 Berber Land AV Lycurgus Team 4 - ochtend MPB 8,2 --- 44
    36 Aeden Maan AV Lycurgus Team 2 - ochtend JPMini 8,4 --- 57
    36 Jordy Bottelier AV Lycurgus Team 2 - ochtend JPB 8,4 --- 36
    38 Iza van Soest Phanos Team 4 - ochtend MPC 8,7 --- 41
    39 Inoa Bremer AV Feniks Team 3 - ochtend MPMini 9,0 --- 43
    Sedic Wanders Almere `81 Team 2 - ochtend JPB DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp Meters maken Pupil B/C/Mini

    # Naam Team Categorie DuurOBPPunten totaal
    1 Stijn de Boer AV Lycurgus Team 3 - ochtend JPB 1025,00 --- 73
    1 Kyan Bremer AV Feniks Team 3 - ochtend JPB 1025,00 --- 73
    3 Collin Veraart AV Lycurgus Team 4 - ochtend JPC 1000,00 --- 82
    3 Tijn Molenaar AV Lycurgus Team 1 - ochtend JPB 1000,00 --- 68
    3 Milan Ansari Castricum Team 1 - ochtend JPB 1000,00 --- 68
    3 Dante Cronie AV Trias Team 3 - ochtend JPB 1000,00 --- 68
    7 Loes Hilgersom VS97 Team 4 - ochtend MPB 975,00 --- 70
    7 Cassidy Hilgerink AV Hera Team 1 - ochtend MPB 975,00 --- 70
    9 Kyan Maan AV Lycurgus Team 4 - ochtend JPC 925,00 --- 66
    9 Kris Jacobs AV Lycurgus Team 4 - ochtend JPB 925,00 --- 55
    9 Ruben Tjipjes AV Lycurgus Team 1 - ochtend JPB 925,00 --- 55
    9 Kjell Oudegeest Castricum Team 1 - ochtend JPB 925,00 --- 55
    9 Alex van Eldik Hollandia Team 4 - ochtend JPB 925,00 --- 55
    9 Dave Visser Hollandia Team 4 - ochtend JPB 925,00 --- 55
    9 Mika de Keizer AV Zaanland Team 4 - ochtend JPB 925,00 --- 55
    16 Max Geldof AV Lycurgus Team 1 - ochtend JPC 900,00 --- 61
    16 Jordy Bottelier AV Lycurgus Team 2 - ochtend JPB 900,00 --- 50
    16 Aiden Maij AV Lycurgus Team 2 - ochtend JPB 900,00 --- 50
    16 Kyan Swart AV Lycurgus Team 3 - ochtend JPB 900,00 --- 50
    20 Lars Pouw AV Lycurgus Team 2 - ochtend JPMini 875,00 --- 74
    20 Julia Boekhout AV Lycurgus Team 1 - ochtend MPC 875,00 --- 65
    20 Mees Olie AV Lycurgus Team 1 - ochtend JPC 875,00 --- 56
    20 Yinthe Smit AV Lycurgus Team 1 - ochtend MPB 875,00 --- 51
    24 Wout Overwater AV Lycurgus Team 2 - ochtend JPC 850,00 --- 51
    24 Felice Bosse AV Lycurgus Team 4 - ochtend MPB 850,00 --- 47
    24 Kim de Greeuw Hollandia Team 2 - ochtend MPB 850,00 --- 47
    27 Aeden Maan AV Lycurgus Team 2 - ochtend JPMini 825,00 --- 62
    27 Djaleesh Anwar-Ali AV Trias Team 3 - ochtend JPMini 825,00 --- 62
    27 Luc Swagerman AV Lycurgus Team 3 - ochtend JPC 825,00 --- 46
    27 Luke Feeke Castricum Team 3 - ochtend JPC 825,00 --- 46
    27 Berber Land AV Lycurgus Team 4 - ochtend MPB 825,00 --- 43
    27 Isa de Goey AV Lycurgus Team 2 - ochtend MPB 825,00 --- 43
    27 Liam Verduin Castricum Team 1 - ochtend JPB 825,00 --- 39
    34 Chris Renooij AV Lycurgus Team 2 - ochtend JPC 800,00 --- 42
    34 Timo Smit AV Lycurgus Team 3 - ochtend JPC 800,00 --- 42
    36 Hugo Binkhorst Castricum Team 3 - ochtend JPC 775,00 --- 38
    37 Inoa Bremer AV Feniks Team 3 - ochtend MPMini 750,00 --- 51
    38 Kim van Keulen Hollandia Team 2 - ochtend MPB 725,00 --- 28
    39 Iza van Soest Phanos Team 4 - ochtend MPC 500,00 --- 6
    Sedic Wanders Almere `81 Team 2 - ochtend JPB DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp 40 meter horden Pupil B/C/Mini

    # Naam Team Categorie 40mHOBPPunten totaal
    1 Stijn de Boer AV Lycurgus Team 3 - ochtend JPB 7,2 --- 76
    1 Dante Cronie AV Trias Team 3 - ochtend JPB 7,2 --- 76
    3 Tijn Molenaar AV Lycurgus Team 1 - ochtend JPB 7,5 --- 70
    3 Kyan Bremer AV Feniks Team 3 - ochtend JPB 7,5 --- 70
    5 Kyan Swart AV Lycurgus Team 3 - ochtend JPB 7,7 --- 66
    5 Alex van Eldik Hollandia Team 4 - ochtend JPB 7,7 --- 66
    7 Yinthe Smit AV Lycurgus Team 1 - ochtend MPB 7,8 --- 71
    7 Kjell Oudegeest Castricum Team 1 - ochtend JPB 7,8 --- 64
    9 Max Geldof AV Lycurgus Team 1 - ochtend JPC 7,9 --- 75
    9 Cassidy Hilgerink AV Hera Team 1 - ochtend MPB 7,9 --- 68
    9 Liam Verduin Castricum Team 1 - ochtend JPB 7,9 --- 62
    12 Luke Feeke Castricum Team 3 - ochtend JPC 8,1 --- 70
    12 Loes Hilgersom VS97 Team 4 - ochtend MPB 8,1 --- 64
    12 Ruben Tjipjes AV Lycurgus Team 1 - ochtend JPB 8,1 --- 58
    12 Aiden Maij AV Lycurgus Team 2 - ochtend JPB 8,1 --- 58
    16 Kris Jacobs AV Lycurgus Team 4 - ochtend JPB 8,2 --- 57
    16 Milan Ansari Castricum Team 1 - ochtend JPB 8,2 --- 57
    18 Dave Visser Hollandia Team 4 - ochtend JPB 8,3 --- 55
    19 Wout Overwater AV Lycurgus Team 2 - ochtend JPC 8,4 --- 64
    19 Felice Bosse AV Lycurgus Team 4 - ochtend MPB 8,4 --- 58
    21 Kim de Greeuw Hollandia Team 2 - ochtend MPB 8,5 --- 56
    21 Mika de Keizer AV Zaanland Team 4 - ochtend JPB 8,5 --- 51
    23 Kyan Maan AV Lycurgus Team 4 - ochtend JPC 8,6 --- 60
    24 Lars Pouw AV Lycurgus Team 2 - ochtend JPMini 8,7 --- 77
    24 Julia Boekhout AV Lycurgus Team 1 - ochtend MPC 8,7 --- 67
    24 Berber Land AV Lycurgus Team 4 - ochtend MPB 8,7 --- 53
    27 Collin Veraart AV Lycurgus Team 4 - ochtend JPC 8,8 --- 56
    28 Chris Renooij AV Lycurgus Team 2 - ochtend JPC 8,9 --- 54
    28 Isa de Goey AV Lycurgus Team 2 - ochtend MPB 8,9 --- 49
    30 Kim van Keulen Hollandia Team 2 - ochtend MPB 9,0 --- 47
    31 Hugo Binkhorst Castricum Team 3 - ochtend JPC 9,2 --- 48
    32 Jordy Bottelier AV Lycurgus Team 2 - ochtend JPB 9,5 --- 35
    33 Luc Swagerman AV Lycurgus Team 3 - ochtend JPC 9,7 --- 39
    34 Timo Smit AV Lycurgus Team 3 - ochtend JPC 9,9 --- 35
    35 Iza van Soest Phanos Team 4 - ochtend MPC 10,1 --- 38
    36 Aeden Maan AV Lycurgus Team 2 - ochtend JPMini 10,2 --- 41
    37 Djaleesh Anwar-Ali AV Trias Team 3 - ochtend JPMini 10,5 --- 35
    38 Inoa Bremer AV Feniks Team 3 - ochtend MPMini 12,6 --- 6
    Mees Olie AV Lycurgus Team 1 - ochtend JPC DNS --- 0
    Sedic Wanders Almere `81 Team 2 - ochtend JPB DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp Kogelstoten Pupil B/C/Mini

    # Naam Team Categorie KogelOBPPunten totaal
    1 Hugo Binkhorst Castricum Team 3 - ochtend JPC 4,40 --- 40
    2 Kyan Maan AV Lycurgus Team 4 - ochtend JPC 4,20 --- 38
    3 Wout Overwater AV Lycurgus Team 2 - ochtend JPC 4,10 --- 37
    4 Julia Boekhout AV Lycurgus Team 1 - ochtend MPC 4,00 --- 41
    4 Luke Feeke Castricum Team 3 - ochtend JPC 4,00 --- 35
    6 Mees Olie AV Lycurgus Team 1 - ochtend JPC 3,90 --- 34
    7 Max Geldof AV Lycurgus Team 1 - ochtend JPC 3,80 --- 33
    8 Chris Renooij AV Lycurgus Team 2 - ochtend JPC 3,60 --- 30
    9 Lars Pouw AV Lycurgus Team 2 - ochtend JPMini 3,20 --- 34
    10 Collin Veraart AV Lycurgus Team 4 - ochtend JPC 3,10 --- 24
    10 Timo Smit AV Lycurgus Team 3 - ochtend JPC 3,10 --- 24
    12 Luc Swagerman AV Lycurgus Team 3 - ochtend JPC 2,90 --- 22
    13 Djaleesh Anwar-Ali AV Trias Team 3 - ochtend JPMini 2,70 --- 26
    14 Inoa Bremer AV Feniks Team 3 - ochtend MPMini 2,50 --- 25
    15 Aeden Maan AV Lycurgus Team 2 - ochtend JPMini 2,20 --- 18
    15 Iza van Soest Phanos Team 4 - ochtend MPC 2,20 --- 16
    Tijn Molenaar AV Lycurgus Team 1 - ochtend JPB --- ---
    Jordy Bottelier AV Lycurgus Team 2 - ochtend JPB --- ---
    Stijn de Boer AV Lycurgus Team 3 - ochtend JPB --- ---
    Kris Jacobs AV Lycurgus Team 4 - ochtend JPB --- ---
    Ruben Tjipjes AV Lycurgus Team 1 - ochtend JPB --- ---
    Aiden Maij AV Lycurgus Team 2 - ochtend JPB --- ---
    Kyan Swart AV Lycurgus Team 3 - ochtend JPB --- ---
    Liam Verduin Castricum Team 1 - ochtend JPB --- ---
    Kjell Oudegeest Castricum Team 1 - ochtend JPB --- ---
    Milan Ansari Castricum Team 1 - ochtend JPB --- ---
    Dante Cronie AV Trias Team 3 - ochtend JPB --- ---
    Alex van Eldik Hollandia Team 4 - ochtend JPB --- ---
    Dave Visser Hollandia Team 4 - ochtend JPB --- ---
    Sedic Wanders Almere `81 Team 2 - ochtend JPB --- ---
    Mika de Keizer AV Zaanland Team 4 - ochtend JPB --- ---
    Kyan Bremer AV Feniks Team 3 - ochtend JPB --- ---
    Berber Land AV Lycurgus Team 4 - ochtend MPB --- ---
    Yinthe Smit AV Lycurgus Team 1 - ochtend MPB --- ---
    Isa de Goey AV Lycurgus Team 2 - ochtend MPB --- ---
    Felice Bosse AV Lycurgus Team 4 - ochtend MPB --- ---
    Kim de Greeuw Hollandia Team 2 - ochtend MPB --- ---
    Kim van Keulen Hollandia Team 2 - ochtend MPB --- ---
    Loes Hilgersom VS97 Team 4 - ochtend MPB --- ---
    Cassidy Hilgerink AV Hera Team 1 - ochtend MPB --- ---

    Uitslagen Meerkamp Kogelstoten 2 kilogram Pupil B/C/Mini

    # Naam Team Categorie KogelOBPPunten totaal
    1 Dante Cronie AV Trias Team 3 - ochtend JPB 5,40 6,45 44
    2 Stijn de Boer AV Lycurgus Team 3 - ochtend JPB 5,00 --- 40
    3 Milan Ansari Castricum Team 1 - ochtend JPB 4,80 --- 38
    4 Tijn Molenaar AV Lycurgus Team 1 - ochtend JPB 4,60 --- 36
    4 Kjell Oudegeest Castricum Team 1 - ochtend JPB 4,60 --- 36
    6 Cassidy Hilgerink AV Hera Team 1 - ochtend MPB 4,30 --- 36
    6 Alex van Eldik Hollandia Team 4 - ochtend JPB 4,30 --- 33
    8 Liam Verduin Castricum Team 1 - ochtend JPB 4,20 --- 31
    9 Loes Hilgersom VS97 Team 4 - ochtend MPB 4,10 --- 34
    9 Dave Visser Hollandia Team 4 - ochtend JPB 4,10 --- 30
    9 Kyan Bremer AV Feniks Team 3 - ochtend JPB 4,10 --- 30
    12 Ruben Tjipjes AV Lycurgus Team 1 - ochtend JPB 4,00 --- 29
    13 Berber Land AV Lycurgus Team 4 - ochtend MPB 3,80 --- 30
    14 Kim van Keulen Hollandia Team 2 - ochtend MPB 3,70 --- 29
    14 Kris Jacobs AV Lycurgus Team 4 - ochtend JPB 3,70 --- 26
    14 Kyan Swart AV Lycurgus Team 3 - ochtend JPB 3,70 --- 26
    17 Aiden Maij AV Lycurgus Team 2 - ochtend JPB 3,60 --- 25
    18 Yinthe Smit AV Lycurgus Team 1 - ochtend MPB 3,50 --- 27
    19 Isa de Goey AV Lycurgus Team 2 - ochtend MPB 3,40 --- 25
    19 Jordy Bottelier AV Lycurgus Team 2 - ochtend JPB 3,40 --- 23
    21 Mika de Keizer AV Zaanland Team 4 - ochtend JPB 3,30 --- 22
    22 Felice Bosse AV Lycurgus Team 4 - ochtend MPB 3,00 --- 21
    23 Kim de Greeuw Hollandia Team 2 - ochtend MPB 2,10 --- 11
    Sedic Wanders Almere `81 Team 2 - ochtend JPB DNS --- 0
    Max Geldof AV Lycurgus Team 1 - ochtend JPC --- ---
    Wout Overwater AV Lycurgus Team 2 - ochtend JPC --- ---
    Luc Swagerman AV Lycurgus Team 3 - ochtend JPC --- ---
    Collin Veraart AV Lycurgus Team 4 - ochtend JPC --- ---
    Mees Olie AV Lycurgus Team 1 - ochtend JPC --- ---
    Chris Renooij AV Lycurgus Team 2 - ochtend JPC --- ---
    Timo Smit AV Lycurgus Team 3 - ochtend JPC --- ---
    Kyan Maan AV Lycurgus Team 4 - ochtend JPC --- ---
    Luke Feeke Castricum Team 3 - ochtend JPC --- ---
    Hugo Binkhorst Castricum Team 3 - ochtend JPC --- ---
    Iza van Soest Phanos Team 4 - ochtend MPC --- ---
    Julia Boekhout AV Lycurgus Team 1 - ochtend MPC --- ---
    Lars Pouw AV Lycurgus Team 2 - ochtend JPMini --- ---
    Aeden Maan AV Lycurgus Team 2 - ochtend JPMini --- ---
    Djaleesh Anwar-Ali AV Trias Team 3 - ochtend JPMini --- ---
    Inoa Bremer AV Feniks Team 3 - ochtend MPMini --- ---

    Uitslagen Meerkamp Medicienbalstoten Pupil B/C/Mini

    # Naam Team Categorie M-balOBPPunten totaal
    1 Milan Ansari Castricum Team 1 - ochtend JPB 4,50 --- 44
    2 Alex van Eldik Hollandia Team 4 - ochtend JPB 4,30 --- 41
    3 Stijn de Boer AV Lycurgus Team 3 - ochtend JPB 4,20 --- 40
    4 Kyan Bremer AV Feniks Team 3 - ochtend JPB 4,10 --- 39
    5 Max Geldof AV Lycurgus Team 1 - ochtend JPC 4,00 --- 45
    5 Luke Feeke Castricum Team 3 - ochtend JPC 4,00 --- 45
    5 Yinthe Smit AV Lycurgus Team 1 - ochtend MPB 4,00 --- 41
    5 Liam Verduin Castricum Team 1 - ochtend JPB 4,00 --- 37
    5 Kjell Oudegeest Castricum Team 1 - ochtend JPB 4,00 --- 37
    5 Dante Cronie AV Trias Team 3 - ochtend JPB 4,00 5,14 37
    11 Kyan Maan AV Lycurgus Team 4 - ochtend JPC 3,90 --- 43
    11 Kyan Swart AV Lycurgus Team 3 - ochtend JPB 3,90 --- 36
    13 Felice Bosse AV Lycurgus Team 4 - ochtend MPB 3,70 --- 37
    13 Dave Visser Hollandia Team 4 - ochtend JPB 3,70 --- 33
    13 Mika de Keizer AV Zaanland Team 4 - ochtend JPB 3,70 --- 33
    16 Hugo Binkhorst Castricum Team 3 - ochtend JPC 3,60 --- 38
    16 Berber Land AV Lycurgus Team 4 - ochtend MPB 3,60 --- 35
    18 Julia Boekhout AV Lycurgus Team 1 - ochtend MPC 3,50 --- 43
    18 Wout Overwater AV Lycurgus Team 2 - ochtend JPC 3,50 --- 37
    18 Luc Swagerman AV Lycurgus Team 3 - ochtend JPC 3,50 --- 37
    18 Mees Olie AV Lycurgus Team 1 - ochtend JPC 3,50 --- 37
    18 Chris Renooij AV Lycurgus Team 2 - ochtend JPC 3,50 --- 37
    18 Isa de Goey AV Lycurgus Team 2 - ochtend MPB 3,50 --- 34
    18 Cassidy Hilgerink AV Hera Team 1 - ochtend MPB 3,50 --- 34
    18 Tijn Molenaar AV Lycurgus Team 1 - ochtend JPB 3,50 --- 31
    18 Ruben Tjipjes AV Lycurgus Team 1 - ochtend JPB 3,50 --- 31
    27 Collin Veraart AV Lycurgus Team 4 - ochtend JPC 3,30 --- 34
    28 Timo Smit AV Lycurgus Team 3 - ochtend JPC 3,20 --- 32
    29 Kris Jacobs AV Lycurgus Team 4 - ochtend JPB 3,10 --- 25
    30 Kim van Keulen Hollandia Team 2 - ochtend MPB 3,00 --- 27
    30 Loes Hilgersom VS97 Team 4 - ochtend MPB 3,00 --- 27
    30 Aiden Maij AV Lycurgus Team 2 - ochtend JPB 3,00 --- 24
    33 Lars Pouw AV Lycurgus Team 2 - ochtend JPMini 2,50 --- 29
    33 Aeden Maan AV Lycurgus Team 2 - ochtend JPMini 2,50 --- 29
    33 Djaleesh Anwar-Ali AV Trias Team 3 - ochtend JPMini 2,50 --- 29
    33 Iza van Soest Phanos Team 4 - ochtend MPC 2,50 --- 25
    33 Kim de Greeuw Hollandia Team 2 - ochtend MPB 2,50 --- 20
    33 Jordy Bottelier AV Lycurgus Team 2 - ochtend JPB 2,50 --- 18
    39 Inoa Bremer AV Feniks Team 3 - ochtend MPMini 2,20 --- 26
    Sedic Wanders Almere `81 Team 2 - ochtend JPB DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp Verspringen Pupil B/C/Mini

    # Naam Team Categorie VerOBPPunten totaal
    1 Alex van Eldik Hollandia Team 4 - ochtend JPB 3,00 3,65 53
    2 Cassidy Hilgerink AV Hera Team 1 - ochtend MPB 2,95 --- 56
    2 Dante Cronie AV Trias Team 3 - ochtend JPB 2,95 3,65 51
    4 Kyan Swart AV Lycurgus Team 3 - ochtend JPB 2,85 --- 47
    5 Berber Land AV Lycurgus Team 4 - ochtend MPB 2,80 --- 50
    6 Mees Olie AV Lycurgus Team 1 - ochtend JPC 2,75 --- 53
    6 Kyan Maan AV Lycurgus Team 4 - ochtend JPC 2,75 --- 53
    6 Felice Bosse AV Lycurgus Team 4 - ochtend MPB 2,75 --- 49
    6 Stijn de Boer AV Lycurgus Team 3 - ochtend JPB 2,75 --- 44
    6 Ruben Tjipjes AV Lycurgus Team 1 - ochtend JPB 2,75 --- 44
    6 Milan Ansari Castricum Team 1 - ochtend JPB 2,75 --- 44
    6 Dave Visser Hollandia Team 4 - ochtend JPB 2,75 --- 44
    6 Kyan Bremer AV Feniks Team 3 - ochtend JPB 2,75 --- 44
    14 Luke Feeke Castricum Team 3 - ochtend JPC 2,70 --- 51
    14 Loes Hilgersom VS97 Team 4 - ochtend MPB 2,70 --- 47
    14 Liam Verduin Castricum Team 1 - ochtend JPB 2,70 --- 43
    17 Mika de Keizer AV Zaanland Team 4 - ochtend JPB 2,65 --- 41
    18 Max Geldof AV Lycurgus Team 1 - ochtend JPC 2,60 --- 47
    18 Kris Jacobs AV Lycurgus Team 4 - ochtend JPB 2,60 --- 39
    20 Kjell Oudegeest Castricum Team 1 - ochtend JPB 2,55 --- 38
    21 Kim van Keulen Hollandia Team 2 - ochtend MPB 2,50 --- 40
    22 Collin Veraart AV Lycurgus Team 4 - ochtend JPC 2,45 --- 42
    23 Tijn Molenaar AV Lycurgus Team 1 - ochtend JPB 2,40 --- 33
    24 Wout Overwater AV Lycurgus Team 2 - ochtend JPC 2,35 --- 38
    24 Jordy Bottelier AV Lycurgus Team 2 - ochtend JPB 2,35 --- 32
    26 Hugo Binkhorst Castricum Team 3 - ochtend JPC 2,30 --- 36
    26 Kim de Greeuw Hollandia Team 2 - ochtend MPB 2,30 --- 33
    28 Luc Swagerman AV Lycurgus Team 3 - ochtend JPC 2,25 --- 35
    28 Chris Renooij AV Lycurgus Team 2 - ochtend JPC 2,25 --- 35
    28 Yinthe Smit AV Lycurgus Team 1 - ochtend MPB 2,25 --- 32
    31 Djaleesh Anwar-Ali AV Trias Team 3 - ochtend JPMini 2,20 --- 44
    32 Lars Pouw AV Lycurgus Team 2 - ochtend JPMini 2,10 --- 39
    33 Aeden Maan AV Lycurgus Team 2 - ochtend JPMini 1,95 --- 33
    33 Julia Boekhout AV Lycurgus Team 1 - ochtend MPC 1,95 --- 29
    33 Aiden Maij AV Lycurgus Team 2 - ochtend JPB 1,95 --- 20
    36 Isa de Goey AV Lycurgus Team 2 - ochtend MPB 1,85 --- 19
    37 Timo Smit AV Lycurgus Team 3 - ochtend JPC 1,80 --- 20
    38 Iza van Soest Phanos Team 4 - ochtend MPC 1,75 --- 21
    39 Inoa Bremer AV Feniks Team 3 - ochtend MPMini 1,50 --- 17
    Sedic Wanders Almere `81 Team 2 - ochtend JPB DNS --- 0