Categorie 'Jongens Pupil A2'

Categorie gegevens

Deelnemers: 13
Categorie afkorting: JPA2
Berekeningswijze: Pupillen A - Jongens
Meerkamp:
  • 60 meter ( 6 pogingen )
  • Meters maken ( 1 pogingen )
  • 60 meter horden ( 6 pogingen )
  • Kogelstoten 2 kilogram ( 6 pogingen )
  • Hoogspringen ( 6 pogingen )
  • Polsstokverspringen ( 6 pogingen )
  • Losse onderdelen:

    Atleten 'Jongens Pupil A2'

    Snr Naam Startgroep Team M
    15 Bjørn Schneider AV Lycurgus Team 1 - R...d, Middag Team 1 Rood Middag a
    19 Wijnand Ubbens GACH Team 1 - R...d, Middag Team 1 Rood Middag a
    21 Ivar Kalf AV Lycurgus Team 5 - R...d, Middag Team 5 Rood Middag a
    24 Iker Keesom AV Lycurgus Team 5 - R...d, Middag Team 5 Rood Middag a
    86 Brent Wehnes AV Lycurgus Team 2 - G...l, Middag Team 2 Geel Middag a
    91 Obi George AV Hera Team 2 - G...l, Middag Team 2 Geel Middag a
    92 Jairo Hopman AV Hera Team 2 - G...l, Middag Team 2 Geel Middag a
    157 Bam Papavoine AV Lycurgus Team 3 blauw middag Team 3 Blauw Middag a
    160 Bodey van Oosten AV Lycurgus Team 3 blauw middag Team 3 Blauw Middag a
    228 Thijs Overwatwr AV Lycurgus Team 4 - G...n, Middag Team 4 Groen Middag a
    231 Kasper Zweers AV Lycurgus Team 4 - G...n, Middag Team 4 Groen Middag a
    232 Samin Stoffels Phanos Team 4 - G...n, Middag Team 4 Groen Middag a
    236 Tristan Hartkamp Phanos Team 4 - G...n, Middag Team 4 Groen Middag a

    Verenigingen 'Jongens Pupil A2'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AV Hera HERA 2
    AV Lycurgus LYCG 8
    GAC Hilversum GACH 1
    Phanos PHNS 2
    # Team Leden Punten
    1 Team 3 Blauw Middag - JPA2 10 1989
    2 Team 1 Rood Middag - JPA1 9 1952
    3 Team 5 Rood Middag - JPA2 10 1846
    4 Team 4 Groen Middag - JPA2 10 1754
    5 Team 2 Geel Middag - JPA2 10 1711

    Uitslagen Meerkamp Pupil A

    # Naam Team 60mDuur60mHKogelHoogPolsverPunten totaalTeam punten
    1 Emma Le Blansch MPA1 - Hollandia Team 1 Rood Middag 8,8 1400,00 11,2 8,30 1,20 4,05 496 496
    2 Melissa Markwat MPA2 - DEM Team 5 Rood Middag 9,3 1200,00 11,8 7,10 1,10 3,85 406 368
    2 Zeb Tesselaar JPA1 - AV Hera Team 3 Blauw Middag 9,3 1550,00 11,1 7,40 1,25 3,25 406 348
    4 Samin Stoffels JPA2 - Phanos Team 4 Groen Middag 8,3 1275,00 10,3 7,50 1,05 3,75 404 404
    5 Maartje Tuil MPA2 - Hollandia Team 1 Rood Middag 9,5 1300,00 11,2 4,40 1,15 3,95 398 359
    6 Jennecy Prokop MPA1 - Phanos Team 3 Blauw Middag 9,9 1400,00 10,9 5,50 1,05 3,70 394 322
    7 Delilah Hilgerink MPA2 - AV Hera Team 5 Rood Middag 10,1 1300,00 12,3 6,60 1,15 3,95 392 392
    8 Mies Boon MPA2 - AV Lycurgus Team 1 Rood Middag 9,6 1275,00 11,1 6,00 1,05 3,70 390 390
    9 Cassidy van Maaren MPA1 - AV `40 Team 3 Blauw Middag 9,8 1300,00 10,8 5,20 1,05 3,70 382 209
    10 Anne Kuijer MPA2 - DEM Team 5 Rood Middag 9,8 1325,00 12,0 5,90 1,10 3,60 377 377
    10 Bam Papavoine JPA2 - AV Lycurgus Team 3 Blauw Middag 9,4 1550,00 10,6 6,20 1,00 3,65 377 270
    12 Elin Bosschieter MPA2 - AV Lycurgus Team 3 Blauw Middag 9,8 1325,00 11,8 6,20 1,15 3,15 373 258
    13 Tristan Hartkamp JPA2 - Phanos Team 4 Groen Middag 9,5 1475,00 11,4 7,20 1,05 3,40 361 361
    14 Fenna van Wijk MPA1 - AV Lycurgus Team 3 Blauw Middag 9,8 1450,00 11,9 5,40 0,95 2,85 337 194
    15 Tara Grootes MPA2 - AV Lycurgus Team 3 Blauw Middag 9,6 1325,00 11,8 4,60 1,00 2,75 322 81
    16 Obi George JPA2 - AV Hera Team 2 Geel Middag 9,4 1225,00 11,3 5,40 1,00 3,65 320 241
    17 Tess de Weger MPA1 - AV Lycurgus Team 2 Geel Middag 10,2 1425,00 11,6 3,70 0,95 3,20 319 225
    17 Jairo Hopman JPA2 - AV Hera Team 2 Geel Middag 9,5 1325,00 11,4 6,20 0,90 3,55 319 299
    19 Mano Al JPA1 - AV Lycurgus Team 3 Blauw Middag 9,3 1275,00 11,2 5,60 1,05 3,05 318 180
    20 Ivar Kalf JPA2 - AV Lycurgus Team 5 Rood Middag 9,7 1425,00 12,7 5,50 1,05 3,50 317 208
    21 Maartje Brakenhoff MPA2 - AV Zaanland Team 4 Groen Middag 10,0 1175,00 12,3 5,00 0,95 3,45 310 245
    22 Bram Stapel JPA1 - AV Lycurgus Team 5 Rood Middag 9,6 1275,00 12,4 6,40 0,95 3,60 309 283
    22 Mayla Veraart MPA2 - AV Lycurgus Team 2 Geel Middag 10,6 1225,00 11,9 5,00 1,00 3,30 309 208
    24 Gijs van den Hoek JPA1 - AV Lycurgus Team 1 Rood Middag 10,4 1325,00 11,7 5,70 1,00 3,65 305 149
    25 Liv De Vries MPA1 - AV Atos Team 2 Geel Middag 9,7 DNS 11,7 6,00 1,00 3,20 303 239
    26 Kasper Zweers JPA2 - AV Lycurgus Team 4 Groen Middag 9,9 1250,00 10,3 5,30 1,00 2,95 302 173
    27 Bodey van Oosten JPA2 - AV Lycurgus Team 3 Blauw Middag 10,4 1450,00 12,0 4,80 1,00 3,55 301 127
    28 Gijs Kant JPA1 - AV Lycurgus Team 4 Groen Middag 10,2 1425,00 12,4 5,50 1,00 3,40 300 151
    29 Cas Weijs JPA1 - AV Lycurgus Team 1 Rood Middag 10,0 1450,00 12,7 5,80 1,05 3,00 299 207
    30 Thijs Overwatwr JPA2 - AV Lycurgus Team 4 Groen Middag 9,7 1250,00 11,7 5,10 0,95 3,25 287 124
    31 Brent Wehnes JPA2 - AV Lycurgus Team 2 Geel Middag 9,7 1250,00 13,0 5,70 1,00 3,10 278 148
    32 Wijnand Ubbens JPA2 - GACH Team 1 Rood Middag 9,9 DNS 12,0 5,70 1,00 3,90 276 228
    33 Laurens van den Berg JPA1 - AV Zaanland Team 5 Rood Middag 10,2 1450,00 13,4 5,20 1,10 2,65 275 104
    33 Florine Renooij MPA1 - AV Lycurgus Team 4 Groen Middag 11,1 1325,00 13,0 5,20 0,90 3,15 275 164
    35 Selina Claassen MPA1 - AV Atos Team 2 Geel Middag 9,5 DNS 13,0 6,00 0,85 3,25 270 208
    36 Dex Kay JPA1 - AV Lycurgus Team 2 Geel Middag 10,1 1425,00 13,9 5,50 0,90 3,30 268 102
    37 Suzette Berkhout MPA2 - AV Lycurgus Team 4 Groen Middag 10,4 1050,00 12,4 5,20 1,00 2,60 265 86
    38 Iker Keesom JPA2 - AV Lycurgus Team 5 Rood Middag 10,3 1175,00 13,1 4,90 0,95 3,60 258 70
    39 Eva van der Weide MPA1 - AV Lycurgus Team 5 Rood Middag 10,7 1175,00 13,9 4,10 0,95 2,75 234 0
    40 Siem Van Kordenoordt JPA1 - AV Zaanland Team 5 Rood Middag 10,6 1200,00 12,6 5,10 0,90 2,80 228 44
    41 Julia Speur MPA1 - AV Lycurgus Team 1 Rood Middag 11,1 DNS 13,3 5,20 0,90 3,15 219 49
    42 Emma Ketel MPA1 - AV Lycurgus Team 1 Rood Middag 10,9 DNS 15,1 4,50 0,95 3,45 213 74
    43 Noa Huitema MPA2 - AV Lycurgus Team 5 Rood Middag 10,2 1150,00 14,6 3,70 0,80 2,65 208 0
    44 Chloe de Fost MPA1 - AV Lycurgus Team 2 Geel Middag 10,7 1225,00 14,0 3,40 0,80 2,40 199 41
    45 Anouk Verhaal MPA1 - AV Zaanland Team 4 Groen Middag 11,6 1275,00 14,8 3,70 0,80 2,75 192 46
    46 Regina Ubbens MPA1 - GACH Team 3 Blauw Middag 10,9 DNS 14,3 5,00 0,95 2,15 180 0
    47 Lieuwe Andringa JPA1 - AV Lycurgus Team 2 Geel Middag 10,2 1275,00 12,9 2,00 0,85 1,90 178 0
    48 Bjørn Schneider JPA2 - AV Lycurgus Team 1 Rood Middag 10,7 DNS 14,8 DNS 1,00 2,95 145 0
    49 Floris Scheepstra JPA1 - Phanos Team 4 Groen Middag DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0

    Uitslagen Meerkamp 60 meter Pupil A

    # Naam Team ResOBPPunten totaal
    1 Samin Stoffels JPA2 - Phanos Team 4 Groen Middag 8,3 --- 105
    2 Emma Le Blansch MPA1 - Hollandia Team 1 Rood Middag 8,8 --- 104
    3 Melissa Markwat MPA2 - DEM Team 5 Rood Middag 9,3 --- 89
    3 Mano Al JPA1 - AV Lycurgus Team 3 Blauw Middag 9,3 --- 78
    3 Zeb Tesselaar JPA1 - AV Hera Team 3 Blauw Middag 9,3 --- 78
    6 Bam Papavoine JPA2 - AV Lycurgus Team 3 Blauw Middag 9,4 --- 75
    6 Obi George JPA2 - AV Hera Team 2 Geel Middag 9,4 --- 75
    8 Selina Claassen MPA1 - AV Atos Team 2 Geel Middag 9,5 --- 83
    8 Maartje Tuil MPA2 - Hollandia Team 1 Rood Middag 9,5 --- 83
    8 Tristan Hartkamp JPA2 - Phanos Team 4 Groen Middag 9,5 --- 72
    8 Jairo Hopman JPA2 - AV Hera Team 2 Geel Middag 9,5 --- 72
    12 Tara Grootes MPA2 - AV Lycurgus Team 3 Blauw Middag 9,6 --- 81
    12 Mies Boon MPA2 - AV Lycurgus Team 1 Rood Middag 9,6 --- 81
    12 Bram Stapel JPA1 - AV Lycurgus Team 5 Rood Middag 9,6 --- 70
    15 Liv De Vries MPA1 - AV Atos Team 2 Geel Middag 9,7 --- 78
    15 Thijs Overwatwr JPA2 - AV Lycurgus Team 4 Groen Middag 9,7 --- 68
    15 Ivar Kalf JPA2 - AV Lycurgus Team 5 Rood Middag 9,7 --- 68
    15 Brent Wehnes JPA2 - AV Lycurgus Team 2 Geel Middag 9,7 --- 68
    19 Fenna van Wijk MPA1 - AV Lycurgus Team 3 Blauw Middag 9,8 --- 75
    19 Cassidy van Maaren MPA1 - AV `40 Team 3 Blauw Middag 9,8 --- 75
    19 Elin Bosschieter MPA2 - AV Lycurgus Team 3 Blauw Middag 9,8 --- 75
    19 Anne Kuijer MPA2 - DEM Team 5 Rood Middag 9,8 --- 75
    23 Jennecy Prokop MPA1 - Phanos Team 3 Blauw Middag 9,9 --- 72
    23 Kasper Zweers JPA2 - AV Lycurgus Team 4 Groen Middag 9,9 --- 63
    23 Wijnand Ubbens JPA2 - GACH Team 1 Rood Middag 9,9 --- 63
    26 Maartje Brakenhoff MPA2 - AV Zaanland Team 4 Groen Middag 10,0 --- 70
    26 Cas Weijs JPA1 - AV Lycurgus Team 1 Rood Middag 10,0 --- 61
    28 Delilah Hilgerink MPA2 - AV Hera Team 5 Rood Middag 10,1 --- 67
    28 Dex Kay JPA1 - AV Lycurgus Team 2 Geel Middag 10,1 --- 58
    30 Tess de Weger MPA1 - AV Lycurgus Team 2 Geel Middag 10,2 --- 64
    30 Noa Huitema MPA2 - AV Lycurgus Team 5 Rood Middag 10,2 --- 64
    30 Gijs Kant JPA1 - AV Lycurgus Team 4 Groen Middag 10,2 --- 56
    30 Lieuwe Andringa JPA1 - AV Lycurgus Team 2 Geel Middag 10,2 --- 56
    30 Laurens van den Berg JPA1 - AV Zaanland Team 5 Rood Middag 10,2 --- 56
    35 Iker Keesom JPA2 - AV Lycurgus Team 5 Rood Middag 10,3 --- 54
    36 Suzette Berkhout MPA2 - AV Lycurgus Team 4 Groen Middag 10,4 --- 59
    36 Bodey van Oosten JPA2 - AV Lycurgus Team 3 Blauw Middag 10,4 --- 52
    36 Gijs van den Hoek JPA1 - AV Lycurgus Team 1 Rood Middag 10,4 --- 52
    39 Mayla Veraart MPA2 - AV Lycurgus Team 2 Geel Middag 10,6 --- 55
    39 Siem Van Kordenoordt JPA1 - AV Zaanland Team 5 Rood Middag 10,6 --- 47
    41 Eva van der Weide MPA1 - AV Lycurgus Team 5 Rood Middag 10,7 --- 52
    41 Chloe de Fost MPA1 - AV Lycurgus Team 2 Geel Middag 10,7 --- 52
    41 Bjørn Schneider JPA2 - AV Lycurgus Team 1 Rood Middag 10,7 --- 45
    44 Emma Ketel MPA1 - AV Lycurgus Team 1 Rood Middag 10,9 --- 48
    44 Regina Ubbens MPA1 - GACH Team 3 Blauw Middag 10,9 --- 48
    46 Florine Renooij MPA1 - AV Lycurgus Team 4 Groen Middag 11,1 --- 43
    46 Julia Speur MPA1 - AV Lycurgus Team 1 Rood Middag 11,1 --- 43
    48 Anouk Verhaal MPA1 - AV Zaanland Team 4 Groen Middag 11,6 --- 33
    Floris Scheepstra JPA1 - Phanos Team 4 Groen Middag DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp Meters maken Pupil A

    # Naam Team ResOBPPunten totaal
    1 Bam Papavoine JPA2 - AV Lycurgus Team 3 Blauw Middag 1550,00 --- 72
    1 Zeb Tesselaar JPA1 - AV Hera Team 3 Blauw Middag 1550,00 --- 72
    3 Tristan Hartkamp JPA2 - Phanos Team 4 Groen Middag 1475,00 --- 62
    4 Fenna van Wijk MPA1 - AV Lycurgus Team 3 Blauw Middag 1450,00 --- 68
    4 Bodey van Oosten JPA2 - AV Lycurgus Team 3 Blauw Middag 1450,00 --- 59
    4 Cas Weijs JPA1 - AV Lycurgus Team 1 Rood Middag 1450,00 --- 59
    4 Laurens van den Berg JPA1 - AV Zaanland Team 5 Rood Middag 1450,00 --- 59
    8 Tess de Weger MPA1 - AV Lycurgus Team 2 Geel Middag 1425,00 --- 65
    8 Ivar Kalf JPA2 - AV Lycurgus Team 5 Rood Middag 1425,00 --- 56
    8 Dex Kay JPA1 - AV Lycurgus Team 2 Geel Middag 1425,00 --- 56
    8 Gijs Kant JPA1 - AV Lycurgus Team 4 Groen Middag 1425,00 --- 56
    12 Jennecy Prokop MPA1 - Phanos Team 3 Blauw Middag 1400,00 --- 62
    12 Emma Le Blansch MPA1 - Hollandia Team 1 Rood Middag 1400,00 --- 62
    14 Florine Renooij MPA1 - AV Lycurgus Team 4 Groen Middag 1325,00 --- 52
    14 Tara Grootes MPA2 - AV Lycurgus Team 3 Blauw Middag 1325,00 --- 52
    14 Elin Bosschieter MPA2 - AV Lycurgus Team 3 Blauw Middag 1325,00 --- 52
    14 Anne Kuijer MPA2 - DEM Team 5 Rood Middag 1325,00 --- 52
    14 Jairo Hopman JPA2 - AV Hera Team 2 Geel Middag 1325,00 --- 45
    14 Gijs van den Hoek JPA1 - AV Lycurgus Team 1 Rood Middag 1325,00 --- 45
    20 Cassidy van Maaren MPA1 - AV `40 Team 3 Blauw Middag 1300,00 --- 49
    20 Maartje Tuil MPA2 - Hollandia Team 1 Rood Middag 1300,00 --- 49
    20 Delilah Hilgerink MPA2 - AV Hera Team 5 Rood Middag 1300,00 --- 49
    23 Anouk Verhaal MPA1 - AV Zaanland Team 4 Groen Middag 1275,00 --- 46
    23 Mies Boon MPA2 - AV Lycurgus Team 1 Rood Middag 1275,00 --- 46
    23 Samin Stoffels JPA2 - Phanos Team 4 Groen Middag 1275,00 --- 40
    23 Mano Al JPA1 - AV Lycurgus Team 3 Blauw Middag 1275,00 --- 40
    23 Bram Stapel JPA1 - AV Lycurgus Team 5 Rood Middag 1275,00 --- 40
    23 Lieuwe Andringa JPA1 - AV Lycurgus Team 2 Geel Middag 1275,00 --- 40
    29 Thijs Overwatwr JPA2 - AV Lycurgus Team 4 Groen Middag 1250,00 --- 38
    29 Brent Wehnes JPA2 - AV Lycurgus Team 2 Geel Middag 1250,00 --- 38
    29 Kasper Zweers JPA2 - AV Lycurgus Team 4 Groen Middag 1250,00 --- 38
    32 Chloe de Fost MPA1 - AV Lycurgus Team 2 Geel Middag 1225,00 --- 41
    32 Mayla Veraart MPA2 - AV Lycurgus Team 2 Geel Middag 1225,00 --- 41
    32 Obi George JPA2 - AV Hera Team 2 Geel Middag 1225,00 --- 35
    35 Melissa Markwat MPA2 - DEM Team 5 Rood Middag 1200,00 --- 38
    35 Siem Van Kordenoordt JPA1 - AV Zaanland Team 5 Rood Middag 1200,00 --- 33
    37 Eva van der Weide MPA1 - AV Lycurgus Team 5 Rood Middag 1175,00 --- 35
    37 Maartje Brakenhoff MPA2 - AV Zaanland Team 4 Groen Middag 1175,00 --- 35
    37 Iker Keesom JPA2 - AV Lycurgus Team 5 Rood Middag 1175,00 --- 31
    40 Noa Huitema MPA2 - AV Lycurgus Team 5 Rood Middag 1150,00 --- 33
    41 Suzette Berkhout MPA2 - AV Lycurgus Team 4 Groen Middag 1050,00 --- 24
    Bjørn Schneider JPA2 - AV Lycurgus Team 1 Rood Middag DNS --- 0
    Wijnand Ubbens JPA2 - GACH Team 1 Rood Middag DNS --- 0
    Emma Ketel MPA1 - AV Lycurgus Team 1 Rood Middag DNS --- 0
    Julia Speur MPA1 - AV Lycurgus Team 1 Rood Middag DNS --- 0
    Regina Ubbens MPA1 - GACH Team 3 Blauw Middag DNS --- 0
    Liv De Vries MPA1 - AV Atos Team 2 Geel Middag DNS --- 0
    Selina Claassen MPA1 - AV Atos Team 2 Geel Middag DNS --- 0
    Floris Scheepstra JPA1 - Phanos Team 4 Groen Middag DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp 60 meter horden Pupil A

    # Naam Team ResOBPPunten totaal
    1 Samin Stoffels JPA2 - Phanos Team 4 Groen Middag 10,3 --- 78
    1 Kasper Zweers JPA2 - AV Lycurgus Team 4 Groen Middag 10,3 --- 78
    3 Bam Papavoine JPA2 - AV Lycurgus Team 3 Blauw Middag 10,6 --- 73
    4 Cassidy van Maaren MPA1 - AV `40 Team 3 Blauw Middag 10,8 --- 80
    5 Jennecy Prokop MPA1 - Phanos Team 3 Blauw Middag 10,9 --- 78
    6 Mies Boon MPA2 - AV Lycurgus Team 1 Rood Middag 11,1 --- 75
    6 Zeb Tesselaar JPA1 - AV Hera Team 3 Blauw Middag 11,1 --- 65
    8 Emma Le Blansch MPA1 - Hollandia Team 1 Rood Middag 11,2 --- 73
    8 Maartje Tuil MPA2 - Hollandia Team 1 Rood Middag 11,2 --- 73
    8 Mano Al JPA1 - AV Lycurgus Team 3 Blauw Middag 11,2 --- 64
    11 Obi George JPA2 - AV Hera Team 2 Geel Middag 11,3 --- 62
    12 Tristan Hartkamp JPA2 - Phanos Team 4 Groen Middag 11,4 --- 61
    12 Jairo Hopman JPA2 - AV Hera Team 2 Geel Middag 11,4 --- 61
    14 Tess de Weger MPA1 - AV Lycurgus Team 2 Geel Middag 11,6 --- 66
    15 Liv De Vries MPA1 - AV Atos Team 2 Geel Middag 11,7 --- 65
    15 Thijs Overwatwr JPA2 - AV Lycurgus Team 4 Groen Middag 11,7 --- 56
    15 Gijs van den Hoek JPA1 - AV Lycurgus Team 1 Rood Middag 11,7 --- 56
    18 Tara Grootes MPA2 - AV Lycurgus Team 3 Blauw Middag 11,8 --- 63
    18 Elin Bosschieter MPA2 - AV Lycurgus Team 3 Blauw Middag 11,8 --- 63
    18 Melissa Markwat MPA2 - DEM Team 5 Rood Middag 11,8 --- 63
    21 Fenna van Wijk MPA1 - AV Lycurgus Team 3 Blauw Middag 11,9 --- 62
    21 Mayla Veraart MPA2 - AV Lycurgus Team 2 Geel Middag 11,9 --- 62
    23 Anne Kuijer MPA2 - DEM Team 5 Rood Middag 12,0 --- 60
    23 Bodey van Oosten JPA2 - AV Lycurgus Team 3 Blauw Middag 12,0 --- 52
    23 Wijnand Ubbens JPA2 - GACH Team 1 Rood Middag 12,0 --- 52
    26 Maartje Brakenhoff MPA2 - AV Zaanland Team 4 Groen Middag 12,3 --- 55
    26 Delilah Hilgerink MPA2 - AV Hera Team 5 Rood Middag 12,3 --- 55
    28 Suzette Berkhout MPA2 - AV Lycurgus Team 4 Groen Middag 12,4 --- 54
    28 Bram Stapel JPA1 - AV Lycurgus Team 5 Rood Middag 12,4 --- 47
    28 Gijs Kant JPA1 - AV Lycurgus Team 4 Groen Middag 12,4 --- 47
    31 Siem Van Kordenoordt JPA1 - AV Zaanland Team 5 Rood Middag 12,6 --- 44
    32 Ivar Kalf JPA2 - AV Lycurgus Team 5 Rood Middag 12,7 --- 43
    32 Cas Weijs JPA1 - AV Lycurgus Team 1 Rood Middag 12,7 --- 43
    34 Lieuwe Andringa JPA1 - AV Lycurgus Team 2 Geel Middag 12,9 --- 41
    35 Florine Renooij MPA1 - AV Lycurgus Team 4 Groen Middag 13,0 --- 45
    35 Selina Claassen MPA1 - AV Atos Team 2 Geel Middag 13,0 --- 45
    35 Brent Wehnes JPA2 - AV Lycurgus Team 2 Geel Middag 13,0 --- 39
    38 Iker Keesom JPA2 - AV Lycurgus Team 5 Rood Middag 13,1 --- 38
    39 Julia Speur MPA1 - AV Lycurgus Team 1 Rood Middag 13,3 --- 41
    40 Laurens van den Berg JPA1 - AV Zaanland Team 5 Rood Middag 13,4 --- 35
    41 Eva van der Weide MPA1 - AV Lycurgus Team 5 Rood Middag 13,9 --- 34
    41 Dex Kay JPA1 - AV Lycurgus Team 2 Geel Middag 13,9 --- 29
    43 Chloe de Fost MPA1 - AV Lycurgus Team 2 Geel Middag 14,0 --- 32
    44 Regina Ubbens MPA1 - GACH Team 3 Blauw Middag 14,3 --- 29
    45 Noa Huitema MPA2 - AV Lycurgus Team 5 Rood Middag 14,6 --- 26
    46 Anouk Verhaal MPA1 - AV Zaanland Team 4 Groen Middag 14,8 --- 24
    46 Bjørn Schneider JPA2 - AV Lycurgus Team 1 Rood Middag 14,8 --- 20
    48 Emma Ketel MPA1 - AV Lycurgus Team 1 Rood Middag 15,1 --- 21
    Floris Scheepstra JPA1 - Phanos Team 4 Groen Middag DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp Kogelstoten 2 kilogram Pupil A

    # Naam Team ResOBPPunten totaal
    1 Emma Le Blansch MPA1 - Hollandia Team 1 Rood Middag 8,30 --- 89
    2 Samin Stoffels JPA2 - Phanos Team 4 Groen Middag 7,50 --- 68
    3 Zeb Tesselaar JPA1 - AV Hera Team 3 Blauw Middag 7,40 --- 67
    4 Tristan Hartkamp JPA2 - Phanos Team 4 Groen Middag 7,20 --- 65
    5 Melissa Markwat MPA2 - DEM Team 5 Rood Middag 7,10 --- 73
    6 Delilah Hilgerink MPA2 - AV Hera Team 5 Rood Middag 6,60 --- 67
    7 Bram Stapel JPA1 - AV Lycurgus Team 5 Rood Middag 6,40 --- 56
    8 Elin Bosschieter MPA2 - AV Lycurgus Team 3 Blauw Middag 6,20 --- 61
    8 Bam Papavoine JPA2 - AV Lycurgus Team 3 Blauw Middag 6,20 --- 53
    8 Jairo Hopman JPA2 - AV Hera Team 2 Geel Middag 6,20 --- 53
    11 Liv De Vries MPA1 - AV Atos Team 2 Geel Middag 6,00 --- 59
    11 Selina Claassen MPA1 - AV Atos Team 2 Geel Middag 6,00 --- 59
    11 Mies Boon MPA2 - AV Lycurgus Team 1 Rood Middag 6,00 --- 59
    14 Anne Kuijer MPA2 - DEM Team 5 Rood Middag 5,90 --- 58
    15 Cas Weijs JPA1 - AV Lycurgus Team 1 Rood Middag 5,80 --- 49
    16 Brent Wehnes JPA2 - AV Lycurgus Team 2 Geel Middag 5,70 --- 48
    16 Wijnand Ubbens JPA2 - GACH Team 1 Rood Middag 5,70 --- 48
    16 Gijs van den Hoek JPA1 - AV Lycurgus Team 1 Rood Middag 5,70 --- 48
    19 Mano Al JPA1 - AV Lycurgus Team 3 Blauw Middag 5,60 --- 47
    20 Jennecy Prokop MPA1 - Phanos Team 3 Blauw Middag 5,50 --- 53
    20 Ivar Kalf JPA2 - AV Lycurgus Team 5 Rood Middag 5,50 --- 46
    20 Dex Kay JPA1 - AV Lycurgus Team 2 Geel Middag 5,50 --- 46
    20 Gijs Kant JPA1 - AV Lycurgus Team 4 Groen Middag 5,50 --- 46
    24 Fenna van Wijk MPA1 - AV Lycurgus Team 3 Blauw Middag 5,40 --- 51
    24 Obi George JPA2 - AV Hera Team 2 Geel Middag 5,40 --- 44
    26 Kasper Zweers JPA2 - AV Lycurgus Team 4 Groen Middag 5,30 --- 43
    27 Florine Renooij MPA1 - AV Lycurgus Team 4 Groen Middag 5,20 --- 49
    27 Julia Speur MPA1 - AV Lycurgus Team 1 Rood Middag 5,20 --- 49
    27 Cassidy van Maaren MPA1 - AV `40 Team 3 Blauw Middag 5,20 --- 49
    27 Suzette Berkhout MPA2 - AV Lycurgus Team 4 Groen Middag 5,20 --- 49
    27 Laurens van den Berg JPA1 - AV Zaanland Team 5 Rood Middag 5,20 --- 42
    32 Thijs Overwatwr JPA2 - AV Lycurgus Team 4 Groen Middag 5,10 --- 41
    32 Siem Van Kordenoordt JPA1 - AV Zaanland Team 5 Rood Middag 5,10 --- 41
    34 Regina Ubbens MPA1 - GACH Team 3 Blauw Middag 5,00 --- 46
    34 Mayla Veraart MPA2 - AV Lycurgus Team 2 Geel Middag 5,00 --- 46
    34 Maartje Brakenhoff MPA2 - AV Zaanland Team 4 Groen Middag 5,00 --- 46
    37 Iker Keesom JPA2 - AV Lycurgus Team 5 Rood Middag 4,90 --- 39
    38 Bodey van Oosten JPA2 - AV Lycurgus Team 3 Blauw Middag 4,80 --- 38
    39 Tara Grootes MPA2 - AV Lycurgus Team 3 Blauw Middag 4,60 --- 41
    40 Emma Ketel MPA1 - AV Lycurgus Team 1 Rood Middag 4,50 --- 40
    41 Maartje Tuil MPA2 - Hollandia Team 1 Rood Middag 4,40 --- 39
    42 Eva van der Weide MPA1 - AV Lycurgus Team 5 Rood Middag 4,10 --- 35
    43 Tess de Weger MPA1 - AV Lycurgus Team 2 Geel Middag 3,70 --- 30
    43 Anouk Verhaal MPA1 - AV Zaanland Team 4 Groen Middag 3,70 --- 30
    43 Noa Huitema MPA2 - AV Lycurgus Team 5 Rood Middag 3,70 --- 30
    46 Chloe de Fost MPA1 - AV Lycurgus Team 2 Geel Middag 3,40 --- 27
    47 Lieuwe Andringa JPA1 - AV Lycurgus Team 2 Geel Middag 2,00 --- 9
    Bjørn Schneider JPA2 - AV Lycurgus Team 1 Rood Middag DNS --- 0
    Floris Scheepstra JPA1 - Phanos Team 4 Groen Middag DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp Hoogspringen Pupil A

    # Naam Team ResOBPPunten totaal
    1 Zeb Tesselaar JPA1 - AV Hera Team 3 Blauw Middag 1,25 --- 66
    2 Emma Le Blansch MPA1 - Hollandia Team 1 Rood Middag 1,20 --- 68
    3 Elin Bosschieter MPA2 - AV Lycurgus Team 3 Blauw Middag 1,15 --- 59
    3 Maartje Tuil MPA2 - Hollandia Team 1 Rood Middag 1,15 --- 59
    3 Delilah Hilgerink MPA2 - AV Hera Team 5 Rood Middag 1,15 --- 59
    6 Melissa Markwat MPA2 - DEM Team 5 Rood Middag 1,10 --- 52
    6 Anne Kuijer MPA2 - DEM Team 5 Rood Middag 1,10 --- 52
    6 Laurens van den Berg JPA1 - AV Zaanland Team 5 Rood Middag 1,10 --- 45
    9 Jennecy Prokop MPA1 - Phanos Team 3 Blauw Middag 1,05 --- 44
    9 Cassidy van Maaren MPA1 - AV `40 Team 3 Blauw Middag 1,05 --- 44
    9 Mies Boon MPA2 - AV Lycurgus Team 1 Rood Middag 1,05 --- 44
    9 Samin Stoffels JPA2 - Phanos Team 4 Groen Middag 1,05 --- 38
    9 Tristan Hartkamp JPA2 - Phanos Team 4 Groen Middag 1,05 --- 38
    9 Ivar Kalf JPA2 - AV Lycurgus Team 5 Rood Middag 1,05 --- 38
    9 Cas Weijs JPA1 - AV Lycurgus Team 1 Rood Middag 1,05 --- 38
    9 Mano Al JPA1 - AV Lycurgus Team 3 Blauw Middag 1,05 --- 38
    17 Liv De Vries MPA1 - AV Atos Team 2 Geel Middag 1,00 --- 37
    17 Tara Grootes MPA2 - AV Lycurgus Team 3 Blauw Middag 1,00 --- 37
    17 Suzette Berkhout MPA2 - AV Lycurgus Team 4 Groen Middag 1,00 --- 37
    17 Mayla Veraart MPA2 - AV Lycurgus Team 2 Geel Middag 1,00 --- 37
    17 Bam Papavoine JPA2 - AV Lycurgus Team 3 Blauw Middag 1,00 --- 32
    17 Bjørn Schneider JPA2 - AV Lycurgus Team 1 Rood Middag 1,00 --- 32
    17 Brent Wehnes JPA2 - AV Lycurgus Team 2 Geel Middag 1,00 --- 32
    17 Bodey van Oosten JPA2 - AV Lycurgus Team 3 Blauw Middag 1,00 --- 32
    17 Kasper Zweers JPA2 - AV Lycurgus Team 4 Groen Middag 1,00 --- 32
    17 Wijnand Ubbens JPA2 - GACH Team 1 Rood Middag 1,00 --- 32
    17 Obi George JPA2 - AV Hera Team 2 Geel Middag 1,00 --- 32
    17 Gijs Kant JPA1 - AV Lycurgus Team 4 Groen Middag 1,00 --- 32
    17 Gijs van den Hoek JPA1 - AV Lycurgus Team 1 Rood Middag 1,00 --- 32
    30 Tess de Weger MPA1 - AV Lycurgus Team 2 Geel Middag 0,95 --- 30
    30 Fenna van Wijk MPA1 - AV Lycurgus Team 3 Blauw Middag 0,95 --- 30
    30 Eva van der Weide MPA1 - AV Lycurgus Team 5 Rood Middag 0,95 --- 30
    30 Emma Ketel MPA1 - AV Lycurgus Team 1 Rood Middag 0,95 --- 30
    30 Regina Ubbens MPA1 - GACH Team 3 Blauw Middag 0,95 --- 30
    30 Maartje Brakenhoff MPA2 - AV Zaanland Team 4 Groen Middag 0,95 --- 30
    30 Thijs Overwatwr JPA2 - AV Lycurgus Team 4 Groen Middag 0,95 --- 26
    30 Iker Keesom JPA2 - AV Lycurgus Team 5 Rood Middag 0,95 --- 26
    30 Bram Stapel JPA1 - AV Lycurgus Team 5 Rood Middag 0,95 --- 26
    39 Florine Renooij MPA1 - AV Lycurgus Team 4 Groen Middag 0,90 --- 23
    39 Julia Speur MPA1 - AV Lycurgus Team 1 Rood Middag 0,90 --- 23
    39 Jairo Hopman JPA2 - AV Hera Team 2 Geel Middag 0,90 --- 20
    39 Dex Kay JPA1 - AV Lycurgus Team 2 Geel Middag 0,90 --- 20
    39 Siem Van Kordenoordt JPA1 - AV Zaanland Team 5 Rood Middag 0,90 --- 20
    44 Selina Claassen MPA1 - AV Atos Team 2 Geel Middag 0,85 --- 17
    44 Lieuwe Andringa JPA1 - AV Lycurgus Team 2 Geel Middag 0,85 --- 15
    46 Chloe de Fost MPA1 - AV Lycurgus Team 2 Geel Middag 0,80 --- 11
    46 Anouk Verhaal MPA1 - AV Zaanland Team 4 Groen Middag 0,80 --- 11
    46 Noa Huitema MPA2 - AV Lycurgus Team 5 Rood Middag 0,80 --- 11
    Floris Scheepstra JPA1 - Phanos Team 4 Groen Middag DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp Polsstokverspringen Pupil A

    # Naam Team ResOBPPunten totaal
    1 Emma Le Blansch MPA1 - Hollandia Team 1 Rood Middag 4,05 --- 100
    2 Maartje Tuil MPA2 - Hollandia Team 1 Rood Middag 3,95 --- 95
    2 Delilah Hilgerink MPA2 - AV Hera Team 5 Rood Middag 3,95 --- 95
    4 Wijnand Ubbens JPA2 - GACH Team 1 Rood Middag 3,90 --- 81
    5 Melissa Markwat MPA2 - DEM Team 5 Rood Middag 3,85 --- 91
    6 Samin Stoffels JPA2 - Phanos Team 4 Groen Middag 3,75 --- 75
    7 Jennecy Prokop MPA1 - Phanos Team 3 Blauw Middag 3,70 --- 85
    7 Cassidy van Maaren MPA1 - AV `40 Team 3 Blauw Middag 3,70 --- 85
    7 Mies Boon MPA2 - AV Lycurgus Team 1 Rood Middag 3,70 --- 85
    10 Bam Papavoine JPA2 - AV Lycurgus Team 3 Blauw Middag 3,65 --- 72
    10 Obi George JPA2 - AV Hera Team 2 Geel Middag 3,65 --- 72
    10 Gijs van den Hoek JPA1 - AV Lycurgus Team 1 Rood Middag 3,65 --- 72
    13 Anne Kuijer MPA2 - DEM Team 5 Rood Middag 3,60 --- 80
    13 Iker Keesom JPA2 - AV Lycurgus Team 5 Rood Middag 3,60 --- 70
    13 Bram Stapel JPA1 - AV Lycurgus Team 5 Rood Middag 3,60 --- 70
    16 Bodey van Oosten JPA2 - AV Lycurgus Team 3 Blauw Middag 3,55 --- 68
    16 Jairo Hopman JPA2 - AV Hera Team 2 Geel Middag 3,55 --- 68
    18 Ivar Kalf JPA2 - AV Lycurgus Team 5 Rood Middag 3,50 --- 66
    19 Emma Ketel MPA1 - AV Lycurgus Team 1 Rood Middag 3,45 --- 74
    19 Maartje Brakenhoff MPA2 - AV Zaanland Team 4 Groen Middag 3,45 --- 74
    21 Tristan Hartkamp JPA2 - Phanos Team 4 Groen Middag 3,40 --- 63
    21 Gijs Kant JPA1 - AV Lycurgus Team 4 Groen Middag 3,40 --- 63
    23 Mayla Veraart MPA2 - AV Lycurgus Team 2 Geel Middag 3,30 --- 68
    23 Dex Kay JPA1 - AV Lycurgus Team 2 Geel Middag 3,30 --- 59
    25 Selina Claassen MPA1 - AV Atos Team 2 Geel Middag 3,25 --- 66
    25 Thijs Overwatwr JPA2 - AV Lycurgus Team 4 Groen Middag 3,25 --- 58
    25 Zeb Tesselaar JPA1 - AV Hera Team 3 Blauw Middag 3,25 --- 58
    28 Tess de Weger MPA1 - AV Lycurgus Team 2 Geel Middag 3,20 --- 64
    28 Liv De Vries MPA1 - AV Atos Team 2 Geel Middag 3,20 --- 64
    30 Florine Renooij MPA1 - AV Lycurgus Team 4 Groen Middag 3,15 --- 63
    30 Julia Speur MPA1 - AV Lycurgus Team 1 Rood Middag 3,15 --- 63
    30 Elin Bosschieter MPA2 - AV Lycurgus Team 3 Blauw Middag 3,15 --- 63
    33 Brent Wehnes JPA2 - AV Lycurgus Team 2 Geel Middag 3,10 --- 53
    34 Mano Al JPA1 - AV Lycurgus Team 3 Blauw Middag 3,05 --- 51
    35 Cas Weijs JPA1 - AV Lycurgus Team 1 Rood Middag 3,00 --- 49
    36 Bjørn Schneider JPA2 - AV Lycurgus Team 1 Rood Middag 2,95 --- 48
    36 Kasper Zweers JPA2 - AV Lycurgus Team 4 Groen Middag 2,95 --- 48
    38 Fenna van Wijk MPA1 - AV Lycurgus Team 3 Blauw Middag 2,85 --- 51
    39 Siem Van Kordenoordt JPA1 - AV Zaanland Team 5 Rood Middag 2,80 --- 43
    40 Eva van der Weide MPA1 - AV Lycurgus Team 5 Rood Middag 2,75 --- 48
    40 Anouk Verhaal MPA1 - AV Zaanland Team 4 Groen Middag 2,75 --- 48
    40 Tara Grootes MPA2 - AV Lycurgus Team 3 Blauw Middag 2,75 --- 48
    43 Noa Huitema MPA2 - AV Lycurgus Team 5 Rood Middag 2,65 --- 44
    43 Laurens van den Berg JPA1 - AV Zaanland Team 5 Rood Middag 2,65 --- 38
    45 Suzette Berkhout MPA2 - AV Lycurgus Team 4 Groen Middag 2,60 --- 42
    46 Chloe de Fost MPA1 - AV Lycurgus Team 2 Geel Middag 2,40 --- 36
    47 Regina Ubbens MPA1 - GACH Team 3 Blauw Middag 2,15 --- 27
    48 Lieuwe Andringa JPA1 - AV Lycurgus Team 2 Geel Middag 1,90 --- 17
    Floris Scheepstra JPA1 - Phanos Team 4 Groen Middag DNS --- 0