Categorie 'Meisjes Junior D2'

Categorie gegevens

Deelnemers: 27
Categorie afkorting: MJD2
Berekeningswijze: Junioren C/D
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 60 meter
  • 1 x 60 meter finale
  • 1 x 60 meter horden
  • 1 x 60 meter horden finale
  • 6 x Kogelstoten 2 kilogram
  • 1 x Hoogspringen
  • Tijdschema 'Meisjes Junior D2'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    n/a 60m 0 atleten
    n/a 60m_f Wachten op kwalificatie
    n/a 60mH 0 atleten
    n/a 60mH_f Wachten op kwalificatie
    n/a Hoog 0 atleten
    n/a Kogel 1 atleten


    Tijdschema

    Voorlopig Tijdschema
    1:00u1:00u
    Meisjes Junior D2

    Atleten 'Meisjes Junior D2'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 60m60m_f60mH60mH_fKogelHoog
    Sophie Le Blansch Hollandia Kogel
    MJD2 - Kogel -----
    Stine Nuijen Leiden 60m
    60mH
    MJD2 - 60mMJD2 - 60mH ----
    Iris van Leuveren AV Nijkerk 60m
    60mH
    Hoog
    MJD2 - 60mMJD2 - 60mHMJD2 - Hoog ---
    Merel Dielessen PAC 60m
    60mH
    Hoog
    MJD2 - 60mMJD2 - 60mHMJD2 - Hoog ---
    Daniek Meijer PH 60m
    60mH
    Hoog
    MJD2 - 60mMJD2 - 60mHMJD2 - Hoog ---
    Israe Elmakkaoui HLLS 60m
    60mH
    Hoog
    MJD2 - 60mMJD2 - 60mHMJD2 - Hoog ---
    Blessin Uiterwijk NTB 60m
    60mH
    Hoog
    MJD2 - 60mMJD2 - 60mHMJD2 - Hoog ---
    Elsa Lila VAV 60m
    Kogel
    Hoog
    MJD2 - 60mMJD2 - KogelMJD2 - Hoog ---
    Jill Uilhoorn Fivelstreek 60m
    60mH
    MJD2 - 60mMJD2 - 60mH ----
    Rosan de Jong AAC Kogel
    MJD2 - Kogel -----
    Luna Pedemonte Olympus `70 60mH
    Kogel
    Hoog
    MJD2 - 60mHMJD2 - KogelMJD2 - Hoog ---
    Lana Broers AV Hylas 60m
    60mH
    Hoog
    MJD2 - 60mMJD2 - 60mHMJD2 - Hoog ---
    Tess Janssen GACH 60m
    Kogel
    Hoog
    MJD2 - 60mMJD2 - KogelMJD2 - Hoog ---
    Iris Mackaaij GACH 60m
    Kogel
    MJD2 - 60mMJD2 - Kogel ----
    Paula Kliphuis GACH 60m
    60mH
    Hoog
    MJD2 - 60mMJD2 - 60mHMJD2 - Hoog ---
    Jiska Welp GACH 60m
    60mH
    Hoog
    MJD2 - 60mMJD2 - 60mHMJD2 - Hoog ---
    Maud Van Bentem AV NOP Kogel
    Hoog
    MJD2 - KogelMJD2 - Hoog ----
    Aisha Meijer HLLS 60m
    60mH
    Kogel
    MJD2 - 60mMJD2 - 60mHMJD2 - Kogel ---
    Nikita Vissers HLLS 60m
    60mH
    Hoog
    MJD2 - 60mMJD2 - 60mHMJD2 - Hoog ---
    Steffanie Gilissen De Spartaan 60m
    60mH
    Kogel
    MJD2 - 60mMJD2 - 60mHMJD2 - Kogel ---
    Sofie Heidinga De Spartaan 60m
    Kogel
    Hoog
    MJD2 - 60mMJD2 - KogelMJD2 - Hoog ---
    Suus van Riet AV Atverni 60m
    Kogel
    MJD2 - 60mMJD2 - Kogel ----
    Jarit van der Ven De Spartaan 60m
    60mH
    Kogel
    MJD2 - 60mMJD2 - 60mHMJD2 - Kogel ---
    Renske de Wilde AV Gouda 60mH
    Kogel
    Hoog
    MJD2 - 60mHMJD2 - KogelMJD2 - Hoog ---
    Tiara de Beet HLLS 60m
    60mH
    Hoog
    MJD2 - 60mMJD2 - 60mHMJD2 - Hoog ---
    Floor Bomer HLLS 60m
    60mH
    Hoog
    MJD2 - 60mMJD2 - 60mHMJD2 - Hoog ---
    Sterre Fröhlich AV Statina 60m
    Kogel
    Hoog
    MJD2 - 60mMJD2 - KogelMJD2 - Hoog ---

    Verenigingen 'Meisjes Junior D2'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AAC AAC 1
    AV Atverni ATVN 1
    AV De Spartaan SPTN 3
    AV Fivelstreek FVLS 1
    AV Gouda GOUD 1
    AV Hollandia HLLD 1
    AV Hylas HYLS 1
    AV Nijkerk NKRK 1
    AV NOP NOP 1
    AV Olympus `70 OL70 1
    AV Statina STTN 1
    GAC Hilversum GACH 4
    Hellas Utrecht HLLS 5
    Leiden Atletiek LATL 1
    Nederlandse Triathlon Bond NTB 1
    PAC PAC 1
    Prins Hendrik PH 1
    VAV VAV 1
  • 60m
  • 60m_f
  • 60mH
  • 60mH_f
  • Kogel
  • Hoog
  • Uitslagen 60 meter Meisjes Junior D2

    # Naam 60mOBP
    Stine Nuijen Leiden --- --- 1e Reserve
    Iris van Leuveren AV Nijkerk --- --- 6e Reserve
    Merel Dielessen PAC --- 9,10 8e Reserve
    Daniek Meijer PH --- 9,16 9e Reserve
    Israe Elmakkaoui HLLS --- --- 13e Reserve
    Blessin Uiterwijk NTB --- --- 15e Reserve
    Elsa Lila VAV --- --- 24e Reserve
    Jill Uilhoorn Fivelstreek --- 8,52 28e Reserve
    Lana Broers AV Hylas --- 8,56 39e Reserve
    Tess Janssen GACH --- 9,52 45e Reserve
    Iris Mackaaij GACH --- --- 47e Reserve
    Paula Kliphuis GACH --- 9,41 48e Reserve
    Jiska Welp GACH --- --- 50e Reserve
    Aisha Meijer HLLS --- --- 67e Reserve
    Nikita Vissers HLLS --- --- 68e Reserve
    Steffanie Gilissen De Spartaan --- --- 72e Reserve
    Sofie Heidinga De Spartaan --- --- 73e Reserve
    Suus van Riet AV Atverni --- --- 82e Reserve
    Jarit van der Ven De Spartaan --- --- 93e Reserve
    Tiara de Beet HLLS --- --- 107e Reserve
    Floor Bomer HLLS --- 9,28 116e Reserve
    Sterre Fröhlich AV Statina --- --- 124e Reserve

    Uitslagen 60 meter finale Meisjes Junior D2

    Er zijn nog geen ingeschreven atleten

    Uitslagen 60 meter horden Meisjes Junior D2

    # Naam 60mHOBP
    Stine Nuijen Leiden --- --- 1e Reserve
    Iris van Leuveren AV Nijkerk --- --- 3e Reserve
    Merel Dielessen PAC --- 11,02 5e Reserve
    Daniek Meijer PH --- 12,20 6e Reserve
    Israe Elmakkaoui HLLS --- --- 12e Reserve
    Blessin Uiterwijk NTB --- --- 13e Reserve
    Jill Uilhoorn Fivelstreek --- 12,18 25e Reserve
    Luna Pedemonte Olympus `70 --- 11,84 31e Reserve
    Lana Broers AV Hylas --- 9,76 33e Reserve
    Paula Kliphuis GACH --- 11,91 39e Reserve
    Jiska Welp GACH --- --- 41e Reserve
    Aisha Meijer HLLS --- --- 55e Reserve
    Nikita Vissers HLLS --- --- 56e Reserve
    Steffanie Gilissen De Spartaan --- --- 61e Reserve
    Jarit van der Ven De Spartaan --- --- 70e Reserve
    Renske de Wilde AV Gouda --- 11,57 81e Reserve
    Tiara de Beet HLLS --- --- 83e Reserve
    Floor Bomer HLLS --- 12,78 88e Reserve

    Uitslagen 60 meter horden finale Meisjes Junior D2

    Er zijn nog geen ingeschreven atleten

    Uitslagen Kogelstoten 2 kilogram Meisjes Junior D2

    # Naam KogelOBP
    Sophie Le Blansch Hollandia --- --- Toegelaten
    Elsa Lila VAV --- --- 5e Reserve
    Rosan de Jong AAC --- --- 7e Reserve
    Luna Pedemonte Olympus `70 --- --- 8e Reserve
    Tess Janssen GACH --- --- 9e Reserve
    Iris Mackaaij GACH --- --- 10e Reserve
    Maud Van Bentem AV NOP --- --- 16e Reserve
    Aisha Meijer HLLS --- --- 17e Reserve
    Steffanie Gilissen De Spartaan --- --- 18e Reserve
    Sofie Heidinga De Spartaan --- --- 19e Reserve
    Suus van Riet AV Atverni --- --- 21e Reserve
    Jarit van der Ven De Spartaan --- --- 23e Reserve
    Renske de Wilde AV Gouda --- 8,68 26e Reserve
    Sterre Fröhlich AV Statina --- --- 32e Reserve

    Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior D2

    # Naam HoogOBP
    Iris van Leuveren AV Nijkerk --- --- 4e Reserve
    Merel Dielessen PAC --- --- 6e Reserve
    Daniek Meijer PH --- --- 7e Reserve
    Israe Elmakkaoui HLLS --- --- 14e Reserve
    Blessin Uiterwijk NTB --- --- 16e Reserve
    Elsa Lila VAV --- --- 21e Reserve
    Luna Pedemonte Olympus `70 --- --- 26e Reserve
    Lana Broers AV Hylas --- 1,40 27e Reserve
    Tess Janssen GACH --- 1,30 29e Reserve
    Paula Kliphuis GACH --- --- 31e Reserve
    Jiska Welp GACH --- --- 32e Reserve
    Maud Van Bentem AV NOP --- --- 44e Reserve
    Nikita Vissers HLLS --- --- 45e Reserve
    Sofie Heidinga De Spartaan --- --- 50e Reserve
    Renske de Wilde AV Gouda --- 1,22 69e Reserve
    Tiara de Beet HLLS --- --- 71e Reserve
    Floor Bomer HLLS --- 1,30 77e Reserve
    Sterre Fröhlich AV Statina --- --- 80e Reserve