Categorie 'Meisjes Junior C'

Categorie gegevens

Deelnemers: 38
Categorie afkorting: MJC
Berekeningswijze: Junioren C/D
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 60 meter
  • 1 x 60 meter finale
  • 1 x 60 meter horden
  • 1 x 60 meter horden finale
  • 6 x Kogelstoten 3 kilogram
  • 1 x Hoogspringen
  • 4 x Hink-stap-springen
  • Tijdschema 'Meisjes Junior C'

    Print Tijdschema

    Aanvang Onderdeel
    n/a 60m 1 atleten
    n/a 60m_f Wachten op kwalificatie
    n/a 60mH 1 atleten
    n/a 60mH_f Wachten op kwalificatie
    n/a HSS 1 atleten
    n/a Hoog 1 atleten
    n/a Kogel 1 atleten


    Tijdschema

    Voorlopig Tijdschema
    1:00u1:00u
    Meisjes Junior C

    Atleten 'Meisjes Junior C'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 60m60m_f60mH60mH_fKogelHoogHSS
    Maud Visscher Groningen 60mH
    Kogel
    HSS
    MJC - 60mHMJC - KogelMJC - HSS ----
    Lotte Buitenkamp Altis 60m
    Kogel
    Hoog
    MJC - 60mMJC - KogelMJC - Hoog ----
    Noa Rutten Nijmegen 60m
    Kogel
    Hoog
    MJC - 60mMJC - KogelMJC - Hoog ----
    Danjela Lockhorst AV Statina 60m
    Kogel
    Hoog
    MJC - 60mMJC - KogelMJC - Hoog ----
    Tessa Dielessen PAC 60m
    60mH
    Hoog
    MJC - 60mMJC - 60mHMJC - Hoog ----
    Anna Lusthof Olympus `70 Kogel
    HSS
    MJC - KogelMJC - HSS -----
    Robin Vuik AV Statina 60m
    Hoog
    MJC - 60mMJC - Hoog -----
    Aniek van Schie HLLM 60mH
    Kogel
    Hoog
    MJC - 60mHMJC - KogelMJC - Hoog ----
    Babs Koeman AV Haarlem 60m
    60mH
    Hoog
    MJC - 60mMJC - 60mHMJC - Hoog ----
    Tharissa Palma AAC 60m
    60mH
    Kogel
    MJC - 60mMJC - 60mHMJC - Kogel ----
    Miriam Felix Flevo Delta 60m
    HSS
    MJC - 60mMJC - HSS -----
    Mette Lakeman AAC 60m
    60mH
    Hoog
    MJC - 60mMJC - 60mHMJC - Hoog ----
    Anne Jebose AAC Kogel
    MJC - Kogel ------
    Shantell Kwofie GACH 60m
    60mH
    MJC - 60mMJC - 60mH -----
    Lois Doornheim GACH 60m
    60mH
    Kogel
    MJC - 60mMJC - 60mHMJC - Kogel ----
    Senne Wijma GACH 60m
    Kogel
    MJC - 60mMJC - Kogel -----
    Anoek van Hal HLLS 60m
    Kogel
    Hoog
    MJC - 60mMJC - KogelMJC - Hoog ----
    Marlot Groeneweg Altis 60m
    60mH
    Hoog
    MJC - 60mMJC - 60mHMJC - Hoog ----
    Charissa Flierman HLLS 60m
    Kogel
    Hoog
    MJC - 60mMJC - KogelMJC - Hoog ----
    Jetske Meijer Altis 60m
    60mH
    Hoog
    MJC - 60mMJC - 60mHMJC - Hoog ----
    Nikki van Tienderen HLLM 60m
    60mH
    Kogel
    MJC - 60mMJC - 60mHMJC - Kogel ----
    Elka Wybenga Altis 60mH
    Kogel
    Hoog
    MJC - 60mHMJC - KogelMJC - Hoog ----
    Isa Haaksman HLLS 60m
    60mH
    MJC - 60mMJC - 60mH -----
    Jasmijn Bloemheuvel De Spartaan 60mH
    Hoog
    MJC - 60mHMJC - Hoog -----
    Meike Tan HLLS 60m
    Kogel
    Hoog
    MJC - 60mMJC - KogelMJC - Hoog ----
    Romee van Dam Startbaan 60m
    60mH
    Hoog
    MJC - 60mMJC - 60mHMJC - Hoog ----
    Iris Turksema SPLS 60mH
    Kogel
    Hoog
    MJC - 60mHMJC - KogelMJC - Hoog ----
    Anne Hoomoedt PAC HSS
    MJC - HSS ------
    Ella de Bruijne Phanos 60m
    60mH
    MJC - 60mMJC - 60mH -----
    Lisa van Baalen DVTR Kogel
    HSS
    MJC - KogelMJC - HSS -----
    Lisanne Boot HLLS 60m
    Kogel
    MJC - 60mMJC - Kogel -----
    Maya Clark HLLS 60m
    60mH
    MJC - 60mMJC - 60mH -----
    Marinka Schuurman Altis 60m
    60mH
    Kogel
    MJC - 60mMJC - 60mHMJC - Kogel ----
    Ilse van Veenendaal HLLS 60m
    Kogel
    MJC - 60mMJC - Kogel -----
    Faith Van Dam SPLS 60m
    60mH
    Kogel
    MJC - 60mMJC - 60mHMJC - Kogel ----
    Naomi Wessels AV Rijssen Kogel
    MJC - Kogel ------
    Lies van Bommel HLLS 60m
    Hoog
    HSS
    MJC - 60mMJC - HoogMJC - HSS ----
    Sterre Fröhlich AV Statina 60m
    Kogel
    Hoog
    MJC - 60mMJC - KogelMJC - Hoog ----

    Verenigingen 'Meisjes Junior C'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AAC AAC 3
    Altis ALTS 5
    AV Daventria 1906 DVTR 1
    AV De Spartaan SPTN 1
    AV Flevo Delta FLDT 1
    AV Haarlem HRLM 1
    AV Haarlemmermeer HLLM 2
    AV Olympus `70 OL70 1
    AV Rijssen RSSN 1
    AV Spirit Lelystad SPLS 2
    AV Startbaan STBN 1
    AV Statina STTN 3
    GAC Hilversum GACH 3
    Groningen Atletiek GRNG 1
    Hellas Utrecht HLLS 8
    Nijmegen Atletiek NYMG 1
    PAC PAC 2
    Phanos PHNS 1
  • 60m
  • 60m_f
  • 60mH
  • 60mH_f
  • Kogel
  • Hoog
  • HSS
  • Uitslagen 60 meter Meisjes Junior C

    # Naam 60mOBP
    Lotte Buitenkamp Altis --- --- Toegelaten
    Noa Rutten Nijmegen --- --- 3e Reserve
    Danjela Lockhorst AV Statina --- 9,02 5e Reserve
    Tessa Dielessen PAC --- 8,74 7e Reserve
    Robin Vuik AV Statina --- --- 11e Reserve
    Babs Koeman AV Haarlem --- --- 17e Reserve
    Tharissa Palma AAC --- --- 26e Reserve
    Miriam Felix Flevo Delta --- 8,97 34e Reserve
    Shantell Kwofie GACH --- 8,21 41e Reserve
    Lois Doornheim GACH --- 8,47 42e Reserve
    Senne Wijma GACH --- 9,47 44e Reserve
    Anoek van Hal HLLS --- --- 54e Reserve
    Marlot Groeneweg Altis --- 9,30 55e Reserve
    Charissa Flierman HLLS --- --- 57e Reserve
    Jetske Meijer Altis --- 8,35 59e Reserve
    Nikki van Tienderen HLLM --- --- 61e Reserve
    Isa Haaksman HLLS --- --- 66e Reserve
    Meike Tan HLLS --- 8,82 75e Reserve
    Romee van Dam Startbaan --- --- 76e Reserve
    Ella de Bruijne Phanos --- 8,81 88e Reserve
    Lisanne Boot HLLS --- --- 92e Reserve
    Maya Clark HLLS --- --- 95e Reserve
    Marinka Schuurman Altis --- 8,50 96e Reserve
    Ilse van Veenendaal HLLS --- --- 106e Reserve
    Faith Van Dam SPLS --- --- 110e Reserve
    Lies van Bommel HLLS --- --- 120e Reserve
    Sterre Fröhlich AV Statina --- --- 125e Reserve
    Mette Lakeman AAC --- --- Afgemeld

    Uitslagen 60 meter finale Meisjes Junior C

    Er zijn nog geen ingeschreven atleten

    Uitslagen 60 meter horden Meisjes Junior C

    # Naam 60mHOBP
    Maud Visscher Groningen --- --- Toegelaten
    Tessa Dielessen PAC --- 9,81 4e Reserve
    Aniek van Schie HLLM --- 10,46 10e Reserve
    Babs Koeman AV Haarlem --- --- 16e Reserve
    Tharissa Palma AAC --- --- 23e Reserve
    Mette Lakeman AAC --- --- 30e Reserve
    Shantell Kwofie GACH --- 9,41 35e Reserve
    Lois Doornheim GACH --- 11,36 36e Reserve
    Marlot Groeneweg Altis --- 10,39 46e Reserve
    Jetske Meijer Altis --- 9,56 49e Reserve
    Nikki van Tienderen HLLM --- --- 51e Reserve
    Elka Wybenga Altis --- 10,34 53e Reserve
    Isa Haaksman HLLS --- --- 54e Reserve
    Jasmijn Bloemheuvel De Spartaan --- 10,09 59e Reserve
    Romee van Dam Startbaan --- --- 63e Reserve
    Iris Turksema SPLS --- --- 64e Reserve
    Ella de Bruijne Phanos --- 12,45 70e Reserve
    Maya Clark HLLS --- --- 72e Reserve
    Marinka Schuurman Altis --- 9,64 73e Reserve
    Faith Van Dam SPLS --- --- 87e Reserve

    Uitslagen 60 meter horden finale Meisjes Junior C

    Er zijn nog geen ingeschreven atleten

    Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram Meisjes Junior C

    # Naam KogelOBP
    Maud Visscher Groningen --- --- Toegelaten
    Lotte Buitenkamp Altis --- --- 1e Reserve
    Noa Rutten Nijmegen --- --- 2e Reserve
    Danjela Lockhorst AV Statina --- 8,11 3e Reserve
    Anna Lusthof Olympus `70 --- 8,09 4e Reserve
    Aniek van Schie HLLM --- 10,24 5e Reserve
    Tharissa Palma AAC --- --- 8e Reserve
    Anne Jebose AAC --- 10,67 9e Reserve
    Lois Doornheim GACH --- --- 11e Reserve
    Senne Wijma GACH --- --- 12e Reserve
    Anoek van Hal HLLS --- --- 15e Reserve
    Charissa Flierman HLLS --- --- 16e Reserve
    Nikki van Tienderen HLLM --- --- 17e Reserve
    Elka Wybenga Altis --- 8,58 18e Reserve
    Meike Tan HLLS --- 7,00 19e Reserve
    Iris Turksema SPLS --- --- 20e Reserve
    Lisa van Baalen DVTR --- 8,02 22e Reserve
    Lisanne Boot HLLS --- --- 23e Reserve
    Marinka Schuurman Altis --- --- 24e Reserve
    Ilse van Veenendaal HLLS --- --- 28e Reserve
    Faith Van Dam SPLS --- --- 29e Reserve
    Naomi Wessels AV Rijssen --- 11,37 30e Reserve
    Sterre Fröhlich AV Statina --- --- 33e Reserve

    Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior C

    # Naam HoogOBP
    Lotte Buitenkamp Altis --- --- Toegelaten
    Noa Rutten Nijmegen --- --- 1e Reserve
    Danjela Lockhorst AV Statina --- 1,30 3e Reserve
    Tessa Dielessen PAC --- --- 5e Reserve
    Robin Vuik AV Statina --- --- 10e Reserve
    Aniek van Schie HLLM --- 1,60 12e Reserve
    Babs Koeman AV Haarlem --- --- 18e Reserve
    Mette Lakeman AAC --- --- 25e Reserve
    Anoek van Hal HLLS --- --- 36e Reserve
    Marlot Groeneweg Altis --- 1,32 37e Reserve
    Charissa Flierman HLLS --- --- 38e Reserve
    Jetske Meijer Altis --- 1,63 40e Reserve
    Elka Wybenga Altis --- 1,60 43e Reserve
    Jasmijn Bloemheuvel De Spartaan --- --- 48e Reserve
    Meike Tan HLLS --- 1,40 52e Reserve
    Romee van Dam Startbaan --- --- 53e Reserve
    Iris Turksema SPLS --- --- 54e Reserve
    Lies van Bommel HLLS --- --- 80e Reserve
    Sterre Fröhlich AV Statina --- --- 81e Reserve

    Uitslagen Hink-stap-springen Meisjes Junior C

    # Naam HSSOBP
    Maud Visscher Groningen --- --- Toegelaten
    Anna Lusthof Olympus `70 --- 10,16 2e Reserve
    Miriam Felix Flevo Delta --- 9,25 6e Reserve
    Anne Hoomoedt PAC --- 8,84 10e Reserve
    Lisa van Baalen DVTR --- --- 12e Reserve
    Lies van Bommel HLLS --- --- 15e Reserve