Atleten 'Meisjes Junior A'

Snr Naam Onderdelen Startgroep 100m100m_f200m200m_f400m400m_hf400m_f800m800m_f1500m1500m_f5000m100mH100mH_hf100mH_f400mH400mH_f3000m SCSpeerDiscusKogelKogelslHoogHSSPolshoogVer
261 Nynke van den Heuvel AAC 100m
100m_f
200m
Ver
MJA - 100 meterMJA - 100m - finaleMJA - 200 meterMJA - verspringen ----------------------
262 Sophie Jebose AAC HSS
Polshoog
MJA - HSSMJA - polshoog ------------------------
263 Thirza Matilda AAC Discus
-------------------------
264 Rosa Westra AAC Hoog
MJA - Hoogspringen -------------------------
265 Jokèh Engelhart AAV `36 HSS
Ver
MJA - HSSMJA - verspringen ------------------------
266 Tirza Meijer AAV `36 Hoog
Ver
MJA - HoogspringenMJA - verspringen ------------------------
267 Ilse Rolf AAV `36 800m
MJA - 800 meter -------------------------
268 Kadidja Sangare AAV `36 100m
100m_f
200m
100mH
Ver
MJA - 100 meterMJA - 100m - finaleMJA - 200 meterMJA - 100 ...en (84cm) ---------------------
269 Naomi Heidema ACO 800m
MJA - 800 meter -------------------------
270 Kirsten Otten AKU 800m
800m_f
MJA - 800 meterMJA - 800 ...er finale ------------------------
271 Femke Bol Altis 200m
200m_f
400m
400mH
400mH_f
MJA - 200 meterMJA - 200 ...er finaleMJA - 400 meterMJA - 400 ...en (76cm)MJA - 400mH - finale ---------------------
272 Nanah Fung-Loy ARV Ilion 100mH
100mH_f
HSS
Polshoog
Ver
MJA - 100 ...en (84cm)MJA - 100mH - finaleMJA - polshoogMJA - verspringen ---------------------
273 Zoë Sedney ARV Ilion 200m
200m_f
100mH
100mH_f
MJA - 200 meterMJA - 200 ...er finaleMJA - 100 ...en (84cm)MJA - 100mH - finale ----------------------
274 Sanne Cornelissen AL73 200m
400mH
MJA - 200 meterMJA - 400 ...en (76cm) ------------------------
275 Noa Hoondert AV 1923 1500m
MJA - 1500m -------------------------
276 Joyce Schumacher AV 1923 100mH
100mH_f
Ver
MJA - 100 ...en (84cm)MJA - 100mH - finaleMJA - verspringen -----------------------
277 Louiza Kruiswijk AV Atverni HSS
MJA - HSS -------------------------
278 Manon Stringa AV Atverni 800m
MJA - 800 meter -------------------------
279 Manon Lutt AV Caesar Discus
Kogel
MJA - DiscuswerpenMJA - Kogelstoten ------------------------
280 Femke Been Castricum 800m
MJA - 800 meter -------------------------
281 Ilse Kamphuis Castricum 800m
800m_f
MJA - 800 meterMJA - 800 ...er finale ------------------------
282 Richelle Kanis Castricum 800m
1500m
MJA - 800 meterMJA - 1500m ------------------------
283 Febora Ridder Castricum 400m
800m
MJA - 400 meterMJA - 800 meter ------------------------
284 Carlijn Helder Clytoneus 100m
MJA - 100 meter -------------------------
285 Sanne de Ruiter Clytoneus 400m
400m_hf
MJA - 400 meterMJA - 400 ...ve finale ------------------------
286 Floor van den Brink DVTR Hoog
MJA - Hoogspringen -------------------------
287 Danique de Haan DVTR 100mH
400mH
MJA - 100 ...en (84cm)MJA - 400 ...en (76cm) ------------------------
288 Anna Oosterwegel DVTR 400mH
400mH_f
MJA - 400 ...en (76cm)MJA - 400mH - finale ------------------------
289 Lynn van Zijl DVTR Speer
MJA - Speer -------------------------
290 Eveline Houtman De Gemzen 800m
MJA - 800 meter -------------------------
291 Bregje Sloot De Liemers 400m
400m_f
400m_hf
800m
800m_f
MJA - 400 meterMJA - 400 ...er finaleMJA - 400 ...ve finaleMJA - 800 meterMJA - 800 ...er finale ---------------------
292 Hieke Böhm De Spartaan 400m
400m_hf
100mH
100mH_f
Speer
MJA - 400 meterMJA - 400 ...ve finaleMJA - 100 ...en (84cm)MJA - 100mH - finaleMJA - Speer ---------------------
294 Eveline de Jong De Spartaan 100mH
Kogel
Hoog
Ver
MJA - 100 ...en (84cm)MJA - KogelstotenMJA - HoogspringenMJA - verspringen ----------------------
295 Lara Owobowale De Spartaan 100mH
Speer
MJA - 100 ...en (84cm)MJA - Speer ------------------------
296 Juliëtte Pluimert De Spartaan 200m
MJA - 200 meter -------------------------
297 Rachel van der Veek De Spartaan Speer
MJA - Speer -------------------------
298 Anne-Wil v...Werkhoven De Spartaan 400m
400m_f
400m_hf
400mH
400mH_f
HSS
MJA - 400 meterMJA - 400 ...er finaleMJA - 400 ...ve finaleMJA - 400 ...en (76cm)MJA - 400mH - finaleMJA - HSS --------------------
299 Liset Kolkman AV Edam 100mH
Speer
Ver
MJA - 100 ...en (84cm)MJA - Speer -----------------------
300 Eline Runderkamp AV Edam 1500m
5000m
MJA - 1500mMJA - 5000 meter ------------------------
301 Willeke Stuijt AV Edam Speer
Discus
Kogel
MJA - SpeerMJA - DiscuswerpenMJA - Kogelstoten -----------------------
302 Judith Essemiah AV Feniks Kogelsl
MJA - kogelslingeren -------------------------
303 Nikki Boon Flevo Delta 100mH
100mH_f
Speer
Kogel
Ver
MJA - 100 ...en (84cm)MJA - 100mH - finaleMJA - SpeerMJA - KogelstotenMJA - verspringen ---------------------
304 Maaike Westerdijk Flevo Delta Kogelsl
MJA - kogelslingeren -------------------------
305 Janice Zomerman Flevo Delta Speer
MJA - Speer -------------------------
306 Chantal Kruit AV Gouda 100mH
Hoog
MJA - 100 ...en (84cm)MJA - Hoogspringen ------------------------
307 Leonie Keppel AV Hera Discus
Kogel
MJA - DiscuswerpenMJA - Kogelstoten ------------------------
308 Noor Kuilboer AV Hera 800m
800m_f
1500m
3000m SC
MJA - 800 meterMJA - 800 ...er finaleMJA - 1500m ----------------------
309 Nina Van Diepen AV Hylas 800m
MJA - 800 meter -------------------------
310 Anduella Kwasiba AV Jahn II 100m
100m_f
MJA - 100 meterMJA - 100m - finale ------------------------
311 Elsa Rijpstra AV Lionitas 5000m
MJA - 5000 meter -------------------------
312 Pauline Hondema AV Lycurgus Ver
MJA - verspringen -------------------------
313 Shanna Mol AV Lycurgus 400mH
400mH_f
MJA - 400 ...en (76cm)MJA - 400mH - finale ------------------------
314 Lisanne Schoonebeek AV Lycurgus Hoog
MJA - Hoogspringen -------------------------
315 Anouk Schoute AV Lycurgus 100mH
MJA - 100 ...en (84cm) -------------------------
316 Danique De Brabander Olympus `70 Kogelsl
MJA - kogelslingeren -------------------------
317 Isa Leen Olympus `70 5000m
MJA - 5000 meter -------------------------
318 Roos Blokhuis AV Passaat 1500m
5000m
MJA - 1500mMJA - 5000 meter ------------------------
319 Milou Eijsbroek AV Phoenix 100m
200m
MJA - 100 meterMJA - 200 meter ------------------------
320 Anouck Jansen Pijnenburg Speer
MJA - Speer -------------------------
321 Kirsten Kerkhof Spartacus Discus
Kogel
MJA - DiscuswerpenMJA - Kogelstoten ------------------------
322 Elsa de Lange SPOB Speer
MJA - Speer -------------------------
323 Annabelle Emmen AV Sprint Hoog
MJA - Hoogspringen -------------------------
324 Pleun Hutten AV Sprint 200m
400m
MJA - 200 meterMJA - 400 meter ------------------------
325 Zoë Meyer AV Sprint 100m
100m_f
200m
200m_f
MJA - 100 meterMJA - 100m - finaleMJA - 200 meterMJA - 200 ...er finale ----------------------
326 Tessa Smits AV Sprint Speer
Kogel
MJA - Speer ------------------------
327 Silke Vonk AV Sprint 100m
200m
MJA - 100 meterMJA - 200 meter ------------------------
328 Ella Van Veen AV Statina 400m
MJA - 400 meter -------------------------
329 Madelief Kok Triathlon 3000m SC
MJA - 3000...r steeple -------------------------
330 Amy Brendel AV Unitas HSS
MJA - HSS -------------------------
331 Anouk Rensink AV Unitas 200m
MJA - 200 meter -------------------------
332 Maeve Zuijlen AV Unitas 100m
MJA - 100 meter -------------------------
333 Meike Hartog AV Zaanland 400mH
MJA - 400 ...en (76cm) -------------------------
334 Melissa Havik AV Zaanland 100m
200m
MJA - 100 meterMJA - 200 meter ------------------------
335 Naomi Doves AV Zuidwal 400m
MJA - 400 meter -------------------------
336 Shannon Wempe AV34 100m
200m
MJA - 100 meterMJA - 200 meter ------------------------
337 Lianne Holtermann Ciko `66 200m
400m
400m_f
400m_hf
MJA - 200 meterMJA - 400 meterMJA - 400 ...er finaleMJA - 400 ...ve finale ----------------------
338 Terra Muntjewerff Ciko `66 5000m
MJA - 5000 meter -------------------------
339 Eline Schwietert Ciko `66 400m
400m_f
400m_hf
MJA - 400 meterMJA - 400 ...er finaleMJA - 400 ...ve finale -----------------------
340 Christel Heuseveldt Climax 100m
100m_f
200m
200m_f
MJA - 100 meterMJA - 100m - finaleMJA - 200 meterMJA - 200 ...er finale ----------------------
341 Isis Beentjes DEM HSS
MJA - HSS -------------------------
342 Femke Janssen DEM 100m
200m
MJA - 100 meterMJA - 200 meter ------------------------
343 Bowien Snepvangers DJA Kogelsl
MJA - kogelslingeren -------------------------
344 Annet Fledderus SPWS 800m
800m_f
MJA - 800 meterMJA - 800 ...er finale ------------------------
345 Janna Doumpas Eindhoven 100m
200m
MJA - 100 meterMJA - 200 meter ------------------------
346 Demi van d...ildenberg Eindhoven 100m
100m_f
MJA - 100 meterMJA - 100m - finale ------------------------
347 Saskia van der Boor Fortius Polshoog
MJA - polshoog -------------------------
348 Karlijn Schouten Fortius Polshoog
MJA - polshoog -------------------------
349 Justine Fleming GACH 100m
200m
400m
400m_hf
MJA - 100 meterMJA - 200 meterMJA - 400 meterMJA - 400 ...ve finale ----------------------
350 Eden Göbbels GACH 1500m
MJA - 1500m -------------------------
351 Emy Guikema Groningen 100m
200m
100mH
MJA - 100 meterMJA - 200 meterMJA - 100 ...en (84cm) -----------------------
352 Jorinde van Klinken Groningen Discus
Kogel
Kogelsl
Ver
MJA - DiscuswerpenMJA - KogelstotenMJA - kogelslingerenMJA - verspringen ----------------------
353 Aukje Vellinga Groningen 100mH
Hoog
MJA - Hoogspringen ------------------------
354 Sofie de Bruijn Haag 400m
MJA - 400 meter -------------------------
355 Janna van Burik Haag 400m
400m_hf
MJA - 400 meterMJA - 400 ...ve finale ------------------------
356 Edikan Ekpo Haag HSS
MJA - HSS -------------------------
357 Marlous Hagemann Haag 200m
MJA - 200 meter -------------------------
358 Doris van der Knaap Haag 200m
400m
400m_hf
MJA - 200 meterMJA - 400 meterMJA - 400 ...ve finale -----------------------
359 Dara Obot Haag Discus
MJA - Discuswerpen -------------------------
360 Esther van der Pijl Haag 400m
MJA - 400 meter -------------------------
361 Fréderique Post Haag 100m
100m_f
400m
400m_f
400m_hf
MJA - 100 meterMJA - 100m - finaleMJA - 400 meterMJA - 400 ...er finaleMJA - 400 ...ve finale ---------------------
362 Grace - Ann Pronk Haag 100m
200m
MJA - 100 meterMJA - 200 meter ------------------------
363 Tosca Smit Haag Speer
MJA - Speer -------------------------
364 Eva Stienstra HAC `63 200m
400m
400m_hf
MJA - 200 meterMJA - 400 meterMJA - 400 ...ve finale -----------------------
365 Iris Velting HAC `63 5000m
MJA - 5000 meter -------------------------
366 Samar Ahmed HLLS Polshoog
MJA - polshoog -------------------------
367 Tabitha Bruin HLLS 800m
MJA - 800 meter -------------------------
368 Diede van der Meer Isala `96 Speer
MJA - Speer -------------------------
369 Marije Salverda Isala `96 Kogelsl
MJA - kogelslingeren -------------------------
370 Lydia van Dijk KAV Holland 1500m
5000m
MJA - 1500m ------------------------
371 Roos van Elk Leiden 800m
800m_f
1500m
MJA - 800 meterMJA - 800 ...er finaleMJA - 1500m -----------------------
372 Bobet Kloosterman Leiden 800m
800m_f
1500m
MJA - 800 meterMJA - 800 ...er finaleMJA - 1500m -----------------------
373 Aylan Menick Leiden 800m
800m_f
MJA - 800 meterMJA - 800 ...er finale ------------------------
374 Dorte Heideman MPM 800m
MJA - 800 meter -------------------------
375 Marjolein Klaren MPM Polshoog
MJA - polshoog -------------------------
376 Amber van Mourik MPM 800m
MJA - 800 meter -------------------------
377 Janaisa Baah PAC 200m
HSS
MJA - 200 meterMJA - HSS ------------------------
378 Sanne van Beek PAC 400mH
3000m SC
MJA - 400 ...en (76cm)MJA - 3000...r steeple ------------------------
379 Silke Brakkee PAC 800m
1500m
MJA - 800 meterMJA - 1500m ------------------------
380 Camille Van de Brug PAC Speer
MJA - Speer -------------------------
381 Femke Frijters PAC 400mH
400mH_f
MJA - 400 ...en (76cm)MJA - 400mH - finale ------------------------
382 Bridget Janssen PAC Speer
Kogel
------------------------
383 Maysoun Juliana PAC 400m
MJA - 400 meter -------------------------
384 Lotte Smink PAC Discus
Kogelsl
MJA - DiscuswerpenMJA - kogelslingeren ------------------------
385 Teuntje Uiters PAC 800m
MJA - 800 meter -------------------------
386 Janine Verhaar PAC 100m
100m_f
200m
200m_f
MJA - 100 meterMJA - 100m - finaleMJA - 200 meterMJA - 200 ...er finale ----------------------
387 Annerice ...kker - YC Phanos 100mH
Speer
Kogel
Ver
MJA - 100 ...en (84cm)MJA - SpeerMJA - KogelstotenMJA - verspringen ----------------------
388 Wendy Van Nes Phanos Polshoog
MJA - polshoog -------------------------
389 Noëlle Roorda Phanos Speer
MJA - Speer -------------------------
390 Amina Schellekens Phanos 100m
Ver
MJA - 100 meterMJA - verspringen ------------------------
391 Jonne Walstra Phanos 400m
400m_f
400m_hf
MJA - 400 meterMJA - 400 ...er finaleMJA - 400 ...ve finale -----------------------
392 Maud van Hoorn PH Discus
MJA - Discuswerpen -------------------------
393 Lotte Houtman PH Hoog
MJA - Hoogspringen -------------------------
394 Fleur van der Linden PH Polshoog
MJA - polshoog -------------------------
395 Yara Linnekamp PH 200m
200m_f
100mH
100mH_f
Ver
MJA - 200 meterMJA - 200 ...er finaleMJA - 100 ...en (84cm)MJA - 100mH - finaleMJA - verspringen ---------------------
396 Charlie van Gorkum Rotterdam 100m
200m
MJA - 100 meterMJA - 200 meter ------------------------
397 Nasya Ramirez Rotterdam 100m
Ver
MJA - 100 meter ------------------------
398 Channelyn ...rosiussen RTE 400m
MJA - 400 meter -------------------------
399 Leonie Wierenga SAV 400m
MJA - 400 meter -------------------------
400 Denice Jacobs Scopias 100mH
100mH_f
Kogelsl
MJA - 100 ...en (84cm)MJA - 100mH - finaleMJA - kogelslingeren -----------------------
401 Janneke Pluimes Scorpio Discus
Kogel
MJA - DiscuswerpenMJA - Kogelstoten ------------------------
402 Merle Van Elzakker Spado 100m
200m
100mH
100mH_f
MJA - 100 meterMJA - 200 meterMJA - 100 ...en (84cm)MJA - 100mH - finale ----------------------
403 Anouk van Gils Spado 1500m
5000m
3000m SC
MJA - 1500mMJA - 5000 meterMJA - 3000...r steeple -----------------------
404 Amy Hasselton Spado 400mH
400mH_f
Hoog
Ver
MJA - 400 ...en (76cm)MJA - 400mH - finaleMJA - HoogspringenMJA - verspringen ----------------------
405 Noa Zoon SV Noordkop 1500m
MJA - 1500m -------------------------
406 Hannah Cranen Swift 400m
400mH
MJA - 400 meterMJA - 400 ...en (76cm) ------------------------
407 Lieke Blommestein Tempo AV 100mH
400mH
MJA - 100 ...en (84cm)MJA - 400 ...en (76cm) ------------------------
408 Claudy Nouws THOR Hoog
MJA - Hoogspringen -------------------------
409 Anne Geijtenbeek U-Track 1500m
5000m
MJA - 1500mMJA - 5000 meter ------------------------
410 Kellynsia Leerdam U-Track HSS
MJA - HSS -------------------------
411 Jenny Nzounda U-Track Discus
Kogel
MJA - DiscuswerpenMJA - Kogelstoten ------------------------
412 Anyk Warmerdam U-Track 400mH
MJA - 400 ...en (76cm) -------------------------
413 Anne van Heeckeren VRT 5000m
MJA - 5000 meter -------------------------
414 Fenne Janssen VRT 1500m
MJA - 1500m -------------------------
415 Anne Kerklaan Voorne 100m
200m
MJA - 100 meterMJA - 200 meter ------------------------
416 Ynte Biemans TRTL 1500m
5000m
MJA - 1500mMJA - 5000 meter ------------------------
417 Carmen Oosterkamp De Spartaan 1500m
MJA - 1500m -------------------------

Verenigingen 'Meisjes Junior A'

VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
AAC AAC 4
AAV `36 AV36 4
ACO / Van Elderen ACO 1
AKU AKU 1
Altis ALTS 1
ARV Ilion ILIO 2
Atletico `73 AL73 1
AV 1923 AV23 2
AV Atverni ATVN 2
AV Caesar CAES 1
AV Castricum CSTR 4
AV Clytoneus CLYT 2
AV Daventria 1906 DVTR 4
AV De Gemzen GMZN 1
AV De Liemers LMRS 1
AV De Spartaan SPTN 7
AV Edam EDAM 3
AV Feniks FNKS 1
AV Flevo Delta FLDT 3
AV Gouda GOUD 1
AV Hera HERA 2
AV Hylas HYLS 1
AV Jahn II JAHN 1
AV Lionitas LNTS 1
AV Lycurgus LYCG 4
AV Olympus `70 OL70 2
AV Passaat PSST 1
AV Phoenix PHNX 1
AV Pijnenburg PNBG 1
AV Spartacus SPTC 1
AV Spirit Oud Beijerland SPOB 1
AV Sprint SPRN 5
AV Statina STTN 1
AV Triathlon Triathlon 1
AV Unitas UNTS 3
AV Zaanland ZNLD 2
AV Zuidwal ZDWL 1
AV `34 Apeldoorn AV34 1
Ciko `66 CIKO 3
Climax CLMX 1
DEM DEM 2
DJA DJA 1
EAC De Sperwers SPWS 1
Eindhoven Atletiek EHAT 2
Fortius FORT 2
GAC Hilversum GACH 2
Groningen Atletiek GRNG 3
Haag Atletiek HAAG 10
HAC `63 HC63 2
Hellas Utrecht HLLS 2
Isala `96 ISLA 2
KAV Holland KAVH 1
Leiden Atletiek LATL 3
Marathon Pim Mulier MPM 3
PAC PAC 10
Phanos PHNS 5
Prins Hendrik PH 4
Rotterdam Atletiek RDAM 2
Running Team Eindhoven RTE 1
SAV SAV 1
Scopias Atletiek SCPS 1
Scorpio SCRP 1
Spado SPDO 3
SV Noordkop NRDK 1
Swift Atletiek SWFT 1
Tempo AV TMPO 1
THOR THOR 1
U-Track UTRK 4
Venloop Running Team VRT 2
Voorne Atletiek VRNE 1
WAV Tartletos TRTL 1

Uitslagen 100 meter Meisjes Junior A

# Naam ResReactie OBP
1 Demi van d...ildenberg Eindhoven 11,96Q -0.7 m/s11,82
2 Fréderique Post Haag 12,30Q 0,174+0.0 m/s12,04
3 Janine Verhaar PAC 12,31Q 0,175-1.4 m/s11,95
4 Anduella Kwasiba AV Jahn II 12,40Q 0,195+0.0 m/s12,60
5 Zoë Meyer AV Sprint 12,46q 0,186+0.0 m/s12,10
6 Nynke van den Heuvel AAC 12,57Q -0.7 m/s12,51
7 Kadidja Sangare AAV `36 12,62Q 0,157-1.4 m/s12,43
8 Christel Heuseveldt Climax 12,69q 0,247-1.4 m/s12,54
9 Merle Van Elzakker Spado 12,71 -0.7 m/s12,49
10 Janna Doumpas Eindhoven 12,89 0,209+0.0 m/s12,59
11 Emy Guikema Groningen 12,91 -0.7 m/s12,76
12 Milou Eijsbroek AV Phoenix 12,95 0,187-1.4 m/s12,73
13 Justine Fleming GACH 12,99 -0.7 m/s12,84
14 Silke Vonk AV Sprint 13,26 0,237-1.4 m/s13,04
15 Maeve Zuijlen AV Unitas 13,30 0,152+0.0 m/s13,05
16 Carlijn Helder Clytoneus 13,34 0,280+0.0 m/s13,10
17 Femke Janssen DEM 13,53 0,235-1.4 m/s13,28
18 Shannon Wempe AV34 13,90 -0.7 m/s13,60
19 Amina Schellekens Phanos 13,99 -0.7 m/s13,68

Uitslagen 100 meter finale Meisjes Junior A

# Naam Res Qm
1 Demi van d...ildenberg Eindhoven 11,82 +0.0 m/s11,96
2 Janine Verhaar PAC 12,16 +0.0 m/s12,31
3 Fréderique Post Haag 12,20 +0.0 m/s12,30
4 Zoë Meyer AV Sprint 12,35 +0.0 m/s12,46
5 Anduella Kwasiba AV Jahn II 12,37 +0.0 m/s12,40
6 Christel Heuseveldt Climax 12,69 +0.0 m/s12,69
7 Nynke van den Heuvel AAC 13,04 +0.0 m/s12,57
Kadidja Sangare AAV `36 DNS 12,62

Uitslagen 200 meter Meisjes Junior A

# Naam ResReactie OBP
1 Femke Bol Altis 24,09Q 0,236+0.9 m/s25,09
2 Zoë Sedney ARV Ilion 24,32Q +2.8 m/s23,71
3 Christel Heuseveldt Climax 25,19q +2.8 m/s25,85
4 Zoë Meyer AV Sprint 25,51q 0,185+0.9 m/s25,42
5 Janine Verhaar PAC 25,59Q 0,212+2.8 m/s25,00
6 Yara Linnekamp PH 25,85q +2.8 m/s25,85
7 Anouk Rensink AV Unitas 25,91 0,151+2.8 m/s25,86
8 Merle Van Elzakker Spado 26,05 +2.8 m/s26,37
9 Justine Fleming GACH 26,23 0,216+0.9 m/s26,25
10 Emy Guikema Groningen 26,46 0,245+2.8 m/s26,37
11 Silke Vonk AV Sprint 26,46 0,176+2.8 m/s25,84
12 Janna Doumpas Eindhoven 26,51 0,262+0.9 m/s25,98
13 Anne Kerklaan Voorne 26,59 +2.8 m/s26,62
14 Sanne Cornelissen AL73 26,74 0,247+0.9 m/s27,76
15 Femke Janssen DEM 27,00 0,228+0.9 m/s27,28
16 Juliëtte Pluimert De Spartaan 27,02 0,215+2.8 m/s27,08
17 Eva Stienstra HAC `63 27,59 0,251+2.8 m/s28,06
18 Shannon Wempe AV34 29,51 +2.8 m/s29,37

Uitslagen 200 meter finale Meisjes Junior A

# Naam ResReactie Qm
1 Zoë Sedney ARV Ilion 23,63 0,192-0.1 m/s24,32
2 Femke Bol Altis 23,79 0,214-0.1 m/s24,09
3 Janine Verhaar PAC 24,76 0,177-0.1 m/s25,59
4 Zoë Meyer AV Sprint 24,84 0,204-0.1 m/s25,51
5 Christel Heuseveldt Climax 25,32 0,218-0.1 m/s25,19
6 Yara Linnekamp PH 25,92 0,279-0.1 m/s25,85

Uitslagen 400 meter Meisjes Junior A

# Naam ResReactieOBP
1 Fréderique Post Haag 57,27Q 0,22756,14
2 Bregje Sloot De Liemers 58,97Q 0,16656,39
3 Doris van der Knaap Haag 59,90Q 0,2391:00,63
4 Lianne Holtermann Ciko `66 1:00,59Q 0,21756,63
5 Justine Fleming GACH 1:01,23q 0,1751:03,43
6 Sanne de Ruiter Clytoneus 1:01,43Q 0,23858,98
7 Anne-Wil v...Werkhoven De Spartaan 1:01,56Q 0,30658,95
8 Jonne Walstra Phanos 1:01,69Q 0,33256,87
9 Eline Schwietert Ciko `66 1:02,11Q 0,32357,51
10 Janna van Burik Haag 1:02,19q 0,3531:03,83
11 Hieke Böhm De Spartaan 1:02,49q 0,2581:02,51
12 Eva Stienstra HAC `63 1:02,74q 0,2151:01,50
13 Esther van der Pijl Haag 1:02,99 0,2241:02,38
14 Leonie Wierenga SAV 1:03,35 1:01,32
15 Febora Ridder Castricum 1:03,53 0,3211:03,00
16 Channelyn ...rosiussen RTE 1:04,13 0,2051:05,38
17 Hannah Cranen Swift 1:04,27 0,3231:03,07
18 Naomi Doves AV Zuidwal 1:04,88 0,2491:02,66
19 Ella Van Veen AV Statina 1:07,32 0,2181:05,78
20 Maysoun Juliana PAC 1:08,86 0,4751:07,75

Uitslagen 400 meter halve finale Meisjes Junior A

# Naam ResReactieQm
1 Fréderique Post Haag 57,44Q 0,25857,27
2 Eline Schwietert Ciko `66 57,47Q 0,2321:02,11
3 Lianne Holtermann Ciko `66 57,59Q 0,2731:00,59
4 Jonne Walstra Phanos 57,61q 0,3221:01,69
5 Bregje Sloot De Liemers 57,70Q 0,18458,97
6 Anne-Wil v...Werkhoven De Spartaan 59,46q 0,3271:01,56
7 Doris van der Knaap Haag 59,75 0,24359,90
8 Sanne de Ruiter Clytoneus 1:00,06 0,2871:01,43
9 Janna van Burik Haag 1:01,97 0,2841:02,19
10 Eva Stienstra HAC `63 1:02,21 0,2081:02,74
11 Justine Fleming GACH 1:03,12 0,5281:01,23
12 Hieke Böhm De Spartaan 1:05,92 0,2131:02,49

Uitslagen 400 meter finale Meisjes Junior A

# Naam ResReactieQm
1 Bregje Sloot De Liemers 55,89 0,20357,70
2 Fréderique Post Haag 56,06 0,23657,44
3 Lianne Holtermann Ciko `66 56,86 0,22457,59
4 Jonne Walstra Phanos 57,44 0,30957,61
5 Eline Schwietert Ciko `66 57,53 0,46357,47
6 Anne-Wil v...Werkhoven De Spartaan 59,85 0,23259,46

Uitslagen 800 meter finale Meisjes Junior A

# Naam ResQm
1 Bregje Sloot De Liemers 2:22,09 2:17,92
2 Kirsten Otten AKU 2:22,49 2:20,08
3 Annet Fledderus SPWS 2:23,61 2:20,97
4 Roos van Elk Leiden 2:24,02 2:21,20
5 Ilse Kamphuis Castricum 2:24,60 2:21,75
6 Bobet Kloosterman Leiden 2:25,08 2:21,65
7 Noor Kuilboer AV Hera 2:25,14 2:21,82
8 Aylan Menick Leiden 2:26,27 2:21,81

Uitslagen 1500 meter finale Meisjes Junior A

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen 5000 meter Meisjes Junior A

# Naam ResOBP
1 Roos Blokhuis AV Passaat 18:14,02 9:40,82
2 Ynte Biemans TRTL 18:18,98 17:48,96
3 Elsa Rijpstra AV Lionitas 18:21,54 18:24,00
4 Iris Velting HAC `63 18:44,23 9:57,34
5 Isa Leen Olympus `70 18:44,76 10:27,73
6 Terra Muntjewerff Ciko `66 19:04,11 17:55,26
Anne van Heeckeren VRT DNF 18:14,16

Uitslagen 100 meter horden (84cm) Meisjes Junior A

# Naam ResReactie OBP
1 Zoë Sedney ARV Ilion 13,66Q 0,162+0.4 m/s13,97
2 Joyce Schumacher AV 1923 13,98Q 0,197+0.6 m/s14,17
3 Nanah Fung-Loy ARV Ilion 15,10Q 0,158+0.6 m/s14,46
4 Merle Van Elzakker Spado 15,29Q 0,228+0.4 m/s14,97
5 Nikki Boon Flevo Delta 15,31Q 0,232+0.6 m/s15,29
6 Yara Linnekamp PH 15,35Q 0,295+0.4 m/s14,96
7 Hieke Böhm De Spartaan 15,88q 0,244+0.4 m/s16,52
8 Denice Jacobs Scopias 15,91q 0,169+0.4 m/s15,58
9 Danique de Haan DVTR 16,02 0,244+0.6 m/s15,05
10 Emy Guikema Groningen 16,06 0,203+0.4 m/s15,84
11 Chantal Kruit AV Gouda 16,11 0,219+0.6 m/s16,30
12 Annerice ...kker - YC Phanos 16,36 0,225+0.6 m/s17,15
13 Lieke Blommestein Tempo AV 16,66 0,169+0.4 m/s16,47
14 Anouk Schoute AV Lycurgus 16,67 0,250+0.6 m/s16,38

Uitslagen 100 meter horden (84cm) halve finale Meisjes Junior A

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen 100 meter horden (84cm) finale Meisjes Junior A

# Naam ResReactie Qm
1 Zoë Sedney ARV Ilion 13,83 0,197+0.4 m/s13,66
2 Joyce Schumacher AV 1923 14,08 0,197+0.4 m/s13,98
3 Nanah Fung-Loy ARV Ilion 14,82 0,175+0.4 m/s15,10
4 Yara Linnekamp PH 15,22 0,260+0.4 m/s15,35
5 Nikki Boon Flevo Delta 15,36 0,165+0.4 m/s15,31
6 Merle Van Elzakker Spado 15,50 0,221+0.4 m/s15,29
7 Denice Jacobs Scopias 15,68 0,154+0.4 m/s15,91
8 Hieke Böhm De Spartaan 17,34 0,228+0.4 m/s15,88

Uitslagen 400 meter horden (76cm) Meisjes Junior A

# Naam ResReactieOBP
1 Femke Frijters PAC 1:00,71Q 58,66
2 Femke Bol Altis 1:00,78Q 0,22055,94
3 Amy Hasselton Spado 1:05,69Q 0,2841:06,31
4 Anne-Wil v...Werkhoven De Spartaan 1:06,50q 0,2601:07,11
5 Shanna Mol AV Lycurgus 1:06,71Q 1:07,64
6 Anna Oosterwegel DVTR 1:06,72q 1:05,28
7 Sanne Cornelissen AL73 1:07,40 1:08,37
8 Danique de Haan DVTR 1:08,09 0,2241:09,21
9 Sanne van Beek PAC 1:10,29 1:09,66
10 Meike Hartog AV Zaanland 1:10,49 0,2591:09,27
11 Hannah Cranen Swift 1:12,46 1:10,94
12 Anyk Warmerdam U-Track 1:13,45 0,2711:12,10

Uitslagen 400 meter horden (76cm) finale Meisjes Junior A

# Naam ResReactieQm
1 Femke Bol Altis 57,87 0,2331:00,78
2 Femke Frijters PAC 1:01,62 0,2741:00,71
3 Amy Hasselton Spado 1:04,39 0,2991:05,69
4 Anne-Wil v...Werkhoven De Spartaan 1:04,98 0,3491:06,50
5 Shanna Mol AV Lycurgus 1:05,20 0,2301:06,71
6 Anna Oosterwegel DVTR 1:11,56 0,2661:06,72

Uitslagen 3000 meter steeple Meisjes Junior A

# Naam ResOBP
1 Anouk van Gils Spado 11:08,70 11:13,33
2 Madelief Kok Triathlon 11:22,44 11:13,30
3 Sanne van Beek PAC 12:38,89 12:40,04

Uitslagen Speerwerpen 600 gram Meisjes Junior A

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Tosca Smit Haag 43,46 45,82 42,59 44,61 48,89 44,34 48,89 49,04
2 Diede van der Meer Isala `96 42,53 X 37,65 38,01 41,15 39,86 42,53 43,61
3 Nikki Boon Flevo Delta 39,15 39,78 37,14 37,17 36,92 X 39,78 39,79
4 Janice Zomerman Flevo Delta 36,98 39,11 39,56 34,75 35,51 37,53 39,56 43,18
5 Hieke Böhm De Spartaan 31,67 38,47 35,56 34,79 38,74 37,07 38,74 37,88
6 Lara Owobowale De Spartaan X X 37,60 37,74 38,53 29,74 38,53 39,47
7 Lynn van Zijl DVTR 37,00 37,05 38,28 35,81 35,89 35,35 38,28 42,59
8 Liset Kolkman AV Edam 36,20 35,92 36,19 34,26 33,49 X 36,20 38,91
9 Camille Van de Brug PAC 35,15 35,07 36,20 36,20 42,47
10 Noëlle Roorda Phanos 31,82 29,22 34,42 34,42 34,71
11 Willeke Stuijt AV Edam 33,38 32,36 32,51 33,38 32,66
12 Elsa de Lange SPOB 29,88 29,72 32,34 32,34 34,44
13 Annerice ...kker - YC Phanos 29,11 30,19 X 30,19 30,95
14 Tessa Smits AV Sprint 29,05 29,58 29,98 29,98 33,76
15 Rachel van der Veek De Spartaan 29,25 26,79 27,29 29,25 31,73
16 Anouck Jansen Pijnenburg 28,57 X X 28,57 30,15

Uitslagen Discuswerpen 1 kilogram Meisjes Junior A

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Jorinde van Klinken Groningen 41,73 X 53,51 57,44 X 61,33 61,33 59,02
2 Janneke Pluimes Scorpio X 50,63 47,43 43,35 44,91 51,85 51,85 52,04
3 Dara Obot Haag 48,58 44,89 38,46 X 39,17 X 48,58 49,37
4 Jenny Nzounda U-Track X X 45,86 X 42,32 X 45,86 45,24
5 Lotte Smink PAC 43,11 44,71 42,25 X 40,54 38,98 44,71 42,91
6 Leonie Keppel AV Hera 32,71 38,73 37,00 38,17 37,05 39,95 39,95 40,44
7 Willeke Stuijt AV Edam 35,08 36,20 36,88 X 37,51 X 37,51 40,69
8 Maud van Hoorn PH X 35,33 36,89 X 35,19 35,91 36,89 39,81
9 Kirsten Kerkhof Spartacus 33,63 34,10 33,06 34,10 33,95
10 Manon Lutt AV Caesar X 26,49 30,22 30,22 32,13

Uitslagen Kogelstoten 4 kilogram Meisjes Junior A

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Jorinde van Klinken Groningen 16,20 16,86 X X 17,23 16,62 17,23 17,53
2 Jenny Nzounda U-Track X X 11,89 13,81 15,18 X 15,18 13,95
3 Janneke Pluimes Scorpio 13,19 13,13 13,27 13,52 13,55 13,70 13,70 12,11
4 Nikki Boon Flevo Delta 12,42 12,36 12,50 11,89 12,59 X 12,59 12,26
5 Leonie Keppel AV Hera 10,59 11,87 11,73 11,47 11,20 11,05 11,87 11,67
6 Willeke Stuijt AV Edam 10,94 10,81 11,18 10,66 10,54 11,03 11,18 11,05
7 Manon Lutt AV Caesar 10,49 11,11 11,08 X X 11,03 11,11 10,97
8 Annerice ...kker - YC Phanos 10,86 10,77 10,54 10,90 10,53 10,75 10,90 10,95
9 Eveline de Jong De Spartaan 10,04 10,86 9,97 10,86 11,28
10 Kirsten Kerkhof Spartacus 9,04 X 9,91 9,91 10,21

Uitslagen Kogelslingeren 4 kilogram Meisjes Junior A

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Jorinde van Klinken Groningen X 57,13 53,73 X 58,15 X 58,15 57,89
2 Judith Essemiah AV Feniks 47,05 53,09 51,55 X X 50,99 53,09 55,99
3 Lotte Smink PAC 48,00 X 42,04 46,68 47,27 46,82 48,00 49,30
4 Bowien Snepvangers DJA 38,13 38,79 40,20 38,91 39,20 42,84 42,84 40,03
5 Danique De Brabander Olympus `70 40,33 39,03 38,80 38,01 40,97 40,66 40,97 41,64
6 Denice Jacobs Scopias X 31,13 32,50 32,50 X 27,75 32,50 32,49
7 Maaike Westerdijk Flevo Delta 29,17 X 30,79 29,88 27,94 27,66 30,79 37,33
8 Marije Salverda Isala `96 22,87 X 26,92 25,52 26,22 23,68 26,92 29,73

Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior A

# Naam 1.401.451.501.551.601.631.661.691.721.75ResOBP
1 Lisanne Schoonebeek AV Lycurgus O O O XO XO XXX 1,72 1,71
2 Amy Hasselton Spado O O XO O XO XXX 1,69 1,69
3 Annabelle Emmen AV Sprint O XO O O XXX 1,66 1,68
4 Lotte Houtman PH O O XO XO O XXX 1,66 1,65
5 Rosa Westra AAC O O O O XXX 1,55 1,55
5 Tirza Meijer AAV `36 O O O XXX 1,55 1,55
7 Eveline de Jong De Spartaan XO XXO XXX 1,55 1,57
7 Chantal Kruit AV Gouda XO XXO XXX 1,55 1,60
7 Claudy Nouws THOR O XO XXO XXX 1,55 1,60
7 Floor van den Brink DVTR O XO XXO XXX 1,55 1,60

Uitslagen Hink-stap-springen Meisjes Junior A

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Kellynsia Leerdam U-Track 12,08 12,29 - 11,59 - - 12,29 +2.5 m/s11,69
2 Edikan Ekpo Haag 11,67 11,65 11,46 11,44 X 11,55 11,67 +1.1 m/s11,68
3 Louiza Kruiswijk AV Atverni 10,88 11,47 11,64 11,60 11,67 11,51 11,67 +2.5 m/s11,61
4 Jokèh Engelhart AAV `36 10,26 11,12 10,97 10,95 10,95 10,90 11,12 +0.7 m/s10,63
5 Anne-Wil v...Werkhoven De Spartaan 10,19 10,47 10,63 X 10,62 10,45 10,63 +2.7 m/s10,52
6 Sophie Jebose AAC 10,16 10,55 10,04 X 10,01 9,95 10,55 +3.2 m/s11,24
7 Amy Brendel AV Unitas 10,07 10,42 10,23 9,80 10,14 10,31 10,42 -1.0 m/s10,36
8 Isis Beentjes DEM 10,38 9,89 10,32 9,98 9,86 10,03 10,38 +0.9 m/s10,19
9 Janaisa Baah PAC X 10,23 10,04 10,23 +0.8 m/s10,19

Uitslagen Polsstokhoogspringen Meisjes Junior A

# Naam 3.003.103.203.303.403.503.603.653.703.803.853.903.95ResOBP
1 Karlijn Schouten Fortius O O XXO - XO - XO - XXX 3,85 3,85
2 Fleur van der Linden PH O O - O XXO - X- XX 3,80 3,90
3 Saskia van der Boor Fortius O O XO O O XXX 3,60 3,60
4 Nanah Fung-Loy ARV Ilion O - XO O XXO XX- X 3,60 3,40
5 Wendy Van Nes Phanos O O O O XXX 3,40 3,51
6 Samar Ahmed HLLS O O XO XXX 3,20 3,30
7 Sophie Jebose AAC XO O XXX 3,10 3,28
Marjolein Klaren MPM XXX NM 3,20

Uitslagen Verspringen Meisjes Junior A

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Pauline Hondema AV Lycurgus X X 5,47 6,12 X 5,91 6,12 +0.7 m/s6,00
2 Joyce Schumacher AV 1923 5,73 5,88 X 5,91 X 5,38 5,91 -0.5 m/s6,01
3 Jorinde van Klinken Groningen 5,32 5,42 5,67 - 2,52 5,59 5,67 +1.3 m/s5,85
4 Nynke van den Heuvel AAC 5,66 5,65 5,57 5,57 5,53 5,58 5,66 -0.5 m/s5,82
5 Nikki Boon Flevo Delta 5,32 X 5,39 5,53 5,58 5,42 5,58 -0.5 m/s5,80
6 Nanah Fung-Loy ARV Ilion 5,18 5,36 X X 5,40 5,56 5,56 -0.9 m/s5,60
7 Amy Hasselton Spado 5,54 X 5,18 X 5,51 5,45 5,54 +0.6 m/s5,72
8 Yara Linnekamp PH X 5,16 4,97 X 5,01 5,13 5,16 +1.3 m/s5,60
9 Jokèh Engelhart AAV `36 5,06 4,84 5,06 5,06 +0.8 m/s5,22
10 Eveline de Jong De Spartaan X 4,76 X 4,76 +0.9 m/s5,18
11 Tirza Meijer AAV `36 4,46 4,73 4,18 4,73 +2.0 m/s4,92
12 Amina Schellekens Phanos 4,67 X 4,70 4,70 +2.8 m/s5,26
Annerice ...kker - YC Phanos X X X NM 4,93