Atleten 'Jongens Junior A'

Snr Naam Onderdelen Startgroep 100m100m_hf100m_f200m200m_hf200m_f400m400m_hf400m_f800m800m_f1500m1500m_f5000m110mH110mH_hf110mH_f400mH400mH_f3000m SCSpeerDiscusKogelKogelslHoogHSSPolshoogVer
1 Amin El Feddaly AAC 1500m
JJA - 1500 meter ---------------------------
2 Achraf Mohammadi AAC 1500m
JJA - 1500 meter ---------------------------
3 Ludo Van N...wenhuizen AAC 800m
800m_f
JJA - 800 meterJJA - 800 ...er finale --------------------------
4 Hein Pieters AAC Discus
Kogelsl
JJA - DiscuswerpenJJA - kogelslingeren --------------------------
5 Wouter de Does AAC `61 Hoog
JJA - Hoogspringen ---------------------------
6 Manolito Musters AAC `61 800m
JJA - 800 meter ---------------------------
7 Owen Smidt AAC `61 Discus
JJA - Discuswerpen ---------------------------
8 Bastiaan Deul AAV `36 Speer
---------------------------
9 Tom Driessen AAV `36 Kogel
Kogelsl
JJA - KogelstotenJJA - kogelslingeren --------------------------
10 Niels de Groot AAV `36 Speer
Kogel
Hoog
JJA - SpeerJJA - KogelstotenJJA - Hoogspringen -------------------------
11 Mats den Hartog AAV `36 100m
JJA - 100 meter ---------------------------
12 Brian Kortekaas AAV `36 200m
JJA - 200 meter ---------------------------
13 Daan van der Lee AAV `36 200m
Speer
HSS
JJA - 200 meterJJA - HSS -------------------------
14 Rick van de Noort AAV `36 100m
Hoog
JJA - 100 meterJJA - Hoogspringen --------------------------
15 Jim van t Schip AAV `36 100m
200m
400m
JJA - 100 meterJJA - 200 meterJJA - 400 meter -------------------------
16 Maxim Scholma AAV `36 100m
Ver
JJA - 100 meterJJA - verspringen --------------------------
17 Rens Tasma AAV `36 110mH
JJA - 110 ...en (99cm) ---------------------------
18 Dennis Van Tilburg AAV `36 110mH
JJA - 110 ...en (99cm) ---------------------------
19 Thijs Roel... Terlouw ACO 1500m
5000m
JJA - 1500 meterJJA - 5000 meter --------------------------
20 Joep de Wit Almere `81 110mH
JJA - 110 ...en (99cm) ---------------------------
21 Tim de Greef Altis Discus
Kogel
Kogelsl
JJA - DiscuswerpenJJA - KogelstotenJJA - kogelslingeren -------------------------
22 Lars Hogendoorn Altis 100m
JJA - 100 meter ---------------------------
23 Sven Jansons Altis 100m
100m_f
100m_hf
110mH
110mH_f
JJA - 100 meterJJA - 100 ...er finaleJJA - 100 ...ve finaleJJA - 110 ...en (99cm)JJA - 110mH - finale -----------------------
24 Henrik KOK Altis 200m
200m_hf
JJA - 200 meterJJA - 200 ...ve finale --------------------------
25 Daan Schade Altis Discus
Kogel
Kogelsl
JJA - DiscuswerpenJJA - kogelslingeren -------------------------
26 Lars van Vught Altis Hoog
JJA - Hoogspringen ---------------------------
27 Jermo Harper ARV Ilion HSS
JJA - HSS ---------------------------
28 Mischa Lips ARV Ilion 100m
100m_hf
200m
200m_hf
JJA - 100 meterJJA - 100 ...ve finaleJJA - 200 meterJJA - 200 ...ve finale ------------------------
29 Twan Duvigneau AL73 200m
200m_hf
400m
JJA - 200 meterJJA - 200 ...ve finaleJJA - 400 meter -------------------------
30 Bjorn Sloot AL73 110mH
Polshoog
JJA - 110 ...en (99cm)JJA - Polshoog --------------------------
31 Bram Geven Leudal 200m
JJA - 200 meter ---------------------------
32 Levi Hazes AV 1923 100m
100m_f
100m_hf
JJA - 100 meterJJA - 100 ...er finaleJJA - 100 ...ve finale -------------------------
33 Tsega Kifle AV 1923 3000m SC
JJA - 3000...r steeple ---------------------------
34 Evan Oosterink AV Argo 1500m
JJA - 1500 meter ---------------------------
35 Sjoerd Wiecherink AV Argo 1500m
JJA - 1500 meter ---------------------------
36 Bram Maas AV Attila 5000m
JJA - 5000 meter ---------------------------
37 Rick Van Riel AV Attila 800m
1500m
1500m_f
JJA - 800 meterJJA - 1500 meterJJA - 1500...er finale -------------------------
38 Robin van Riel AV Attila 1500m
1500m_f
JJA - 1500 meterJJA - 1500...er finale --------------------------
39 Lars Schellekens AV Attila 1500m
JJA - 1500 meter ---------------------------
40 Kick Castricum Castricum 1500m
JJA - 1500 meter ---------------------------
41 Koen Grandiek Castricum 1500m
1500m_f
JJA - 1500 meterJJA - 1500...er finale --------------------------
42 Mats Heine Castricum 800m
JJA - 800 meter ---------------------------
43 Tijmen Hoedjes Castricum 1500m
JJA - 1500 meter ---------------------------
44 Duncan Steenbakker Castricum 5000m
JJA - 5000 meter ---------------------------
45 Timo Stegink Castricum 800m
JJA - 800 meter ---------------------------
46 Lars Thode Castricum 1500m
JJA - 1500 meter ---------------------------
47 Joep Welsch Castricum 800m
800m_f
1500m
JJA - 800 meterJJA - 800 ...er finaleJJA - 1500 meter -------------------------
48 Hidde Zeestraten Castricum 200m
400m
JJA - 200 meterJJA - 400 meter --------------------------
49 Idris van Koolwijk AV Cifla 800m
JJA - 800 meter ---------------------------
50 Illian Martens AV Cifla 5000m
JJA - 5000 meter ---------------------------
51 Abdirahman Mohamed AV Cifla 5000m
JJA - 5000 meter ---------------------------
52 Joep Vermeulen AV Cifla 1500m
JJA - 1500 meter ---------------------------
53 Marc Roes Clytoneus 800m
JJA - 800 meter ---------------------------
54 Daniël Versteeg Clytoneus 400m
400m_hf
JJA - 400 meterJJA - 400 ...ve finale --------------------------
55 Léon Mak DVTR 110mH
110mH_f
Discus
Kogel
Polshoog
Ver
JJA - 110 ...en (99cm)JJA - 110mH - finaleJJA - DiscuswerpenJJA - KogelstotenJJA - PolshoogJJA - verspringen ----------------------
56 Rijk Nabuurs De Liemers 800m
800m_f
1500m
JJA - 800 meterJJA - 800 ...er finaleJJA - 1500 meter -------------------------
57 Twan Altorf De Spartaan 800m
5000m
JJA - 800 meterJJA - 5000 meter --------------------------
58 Zeb Beelen De Spartaan 800m
5000m
JJA - 800 meterJJA - 5000 meter --------------------------
59 Joost Dofferhoff De Spartaan 400m
400m_hf
JJA - 400 meterJJA - 400 ...ve finale --------------------------
60 Julian Van Meggelen De Spartaan 100m
200m
110mH
JJA - 100 meterJJA - 200 meterJJA - 110 ...en (99cm) -------------------------
61 Steven Oosterkamp De Spartaan 100m
100m_hf
200m
200m_hf
JJA - 100 meterJJA - 100 ...ve finaleJJA - 200 meterJJA - 200 ...ve finale ------------------------
62 Neal Ott De Spartaan 400mH
Polshoog
JJA - 400mHJJA - Polshoog --------------------------
63 Twan van Tol De Spartaan Speer
Kogelsl
JJA - SpeerJJA - kogelslingeren --------------------------
64 Max Guit AV Edam Speer
JJA - Speer ---------------------------
65 Jelle Dijkshoorn AV Fortuna Speer
JJA - Speer ---------------------------
66 Bram Van Dorst AV Fortuna HSS
JJA - HSS ---------------------------
67 Luuk Jochems AV Fortuna 110mH
JJA - 110 ...en (99cm) ---------------------------
68 Koen Klunder AV Fortuna 100m
200m
JJA - 100 meterJJA - 200 meter --------------------------
69 Devi Robbemond AV Fortuna Discus
Kogel
Kogelsl
JJA - DiscuswerpenJJA - KogelstotenJJA - kogelslingeren -------------------------
70 Levi Verver AV Fortuna Discus
Kogel
JJA - DiscuswerpenJJA - Kogelstoten --------------------------
71 Wietse Bosman AV Gouda 100m
400mH
400mH_f
JJA - 100 meterJJA - 400mHJJA - 400 ... - finale -------------------------
72 Ruben Koning AV Gouda 400m
JJA - 400 meter ---------------------------
73 Ivo van de Pasch AV Gouda Hoog
JJA - Hoogspringen ---------------------------
74 Luuk Peeters AV Gouda Speer
Discus
Kogel
JJA - DiscuswerpenJJA - Kogelstoten -------------------------
75 Milan Mastenbroek HLLM 800m
1500m
JJA - 800 meterJJA - 1500 meter --------------------------
76 Ezra Verboom HLLM 200m
400m
Speer
JJA - 200 meterJJA - 400 meterJJA - Speer -------------------------
77 Thomas Weijers HLLM 100m
200m
400m
400m_hf
JJA - 100 meterJJA - 200 meterJJA - 400 meterJJA - 400 ...ve finale ------------------------
78 Dean Niesten AV Hera 400m
JJA - 400 meter ---------------------------
79 Pepijn Smilda AV Hera 3000m SC
JJA - 3000...r steeple ---------------------------
80 Jarin van der Kooi AV Impala 400m
Speer
Kogel
JJA - 400 meterJJA - Kogelstoten -------------------------
81 Brian Pot Heredia AV Jahn II 100m
100m_hf
200m
JJA - 100 meterJJA - 100 ...ve finaleJJA - 200 meter -------------------------
82 Levi van Diest AV Lycurgus Hoog
JJA - Hoogspringen ---------------------------
83 Mike de Dood AV Lycurgus 1500m
JJA - 1500 meter ---------------------------
84 Jereno Macnack AV Lycurgus 100m
100m_hf
JJA - 100 meterJJA - 100 ...ve finale --------------------------
85 Raoul van de Laar NEAV 100m
100m_hf
JJA - 100 meterJJA - 100 ...ve finale --------------------------
86 Robin Boersma AV NOP 110mH
110mH_f
400mH
400mH_f
JJA - 110 ...en (99cm)JJA - 110mH - finaleJJA - 400mHJJA - 400 ... - finale ------------------------
87 Julian Jansen AV NOP 100m
200m
Ver
JJA - 100 meterJJA - 200 meterJJA - verspringen -------------------------
88 Maarten Emmaneel AV NOVA 100m
100m_hf
200m
200m_f
200m_hf
JJA - 100 meterJJA - 100 ...ve finaleJJA - 200 meterJJA - 200 ...er finaleJJA - 200 ...ve finale -----------------------
89 Tom Hoogeboom AV NOVA 5000m
JJA - 5000 meter ---------------------------
90 Matt de Haas Olympus `70 1500m
1500m_f
JJA - 1500 meterJJA - 1500...er finale --------------------------
91 Bo Herrewijnen Olympus `70 Speer
JJA - Speer ---------------------------
92 Owen Beuckens AV PEC 1910 Hoog
Polshoog
JJA - HoogspringenJJA - Polshoog --------------------------
93 Pierre ten Holder AV PEC 1910 100m
100m_f
100m_hf
200m
200m_f
200m_hf
JJA - 100 meterJJA - 100 ...er finaleJJA - 100 ...ve finaleJJA - 200 meterJJA - 200 ...er finaleJJA - 200 ...ve finale ----------------------
94 Bas de Jong AV PEC 1910 5000m
JJA - 5000 meter ---------------------------
95 Jesse Nijmeijer AV PEC 1910 800m
---------------------------
96 David Prins AV PEC 1910 800m
---------------------------
97 Daan Veenhuizen AV PEC 1910 800m
JJA - 800 meter ---------------------------
98 Julian Vos AV PEC 1910 Speer
JJA - Speer ---------------------------
99 Kevin Deur AV Sparta 100m
100m_hf
200m
200m_hf
JJA - 100 meterJJA - 100 ...ve finaleJJA - 200 meterJJA - 200 ...ve finale ------------------------
100 Netanel Dorothea AV Sparta 100m
100m_f
100m_hf
200m
200m_f
200m_hf
400m
400m_f
400m_hf
JJA - 100 meterJJA - 100 ...er finaleJJA - 100 ...ve finaleJJA - 200 meterJJA - 200 ...er finaleJJA - 200 ...ve finaleJJA - 400 meterJJA - 400 ...er finaleJJA - 400 ...ve finale -------------------
101 Brett Duff AV Sparta 100m
100m_f
100m_hf
200m
200m_f
200m_hf
HSS
JJA - 100 meterJJA - 100 ...er finaleJJA - 100 ...ve finaleJJA - 200 meterJJA - 200 ...er finaleJJA - 200 ...ve finaleJJA - HSS ---------------------
102 Thijs Meershoek AV Sparta Discus
Kogel
JJA - DiscuswerpenJJA - Kogelstoten --------------------------
103 Jan Munning SPOB 100m
200m
400m
JJA - 100 meterJJA - 200 meterJJA - 400 meter -------------------------
104 Marijn de Wit SPOB Hoog
JJA - Hoogspringen ---------------------------
105 Jelen Franjic AV Sprint 100m
200m
JJA - 100 meterJJA - 200 meter --------------------------
106 Lars Mackenbach AV Sprint 100m
100m_hf
110mH
JJA - 100 meterJJA - 100 ...ve finaleJJA - 110 ...en (99cm) -------------------------
107 Sjoerd Pastoor AV Sprint Polshoog
Ver
JJA - PolshoogJJA - verspringen --------------------------
108 Jelle Schijfsma Startbaan Hoog
JJA - Hoogspringen ---------------------------
109 Symen Dobber AV Suomi 400m
JJA - 400 meter ---------------------------
110 Jay Beelen AV Trias 110mH
110mH_f
JJA - 110 ...en (99cm)JJA - 110mH - finale --------------------------
111 Stan Nijhuis AV Trias Hoog
JJA - Hoogspringen ---------------------------
112 Huub Ooijevaar AV Trias 200m
JJA - 200 meter ---------------------------
113 Jordi Oosterbaan AV Zaanland 100m
200m
200m_hf
JJA - 100 meterJJA - 200 meterJJA - 200 ...ve finale -------------------------
114 Tijmen Bouw AV34 5000m
JJA - 5000 meter ---------------------------
115 Jippe Lasschuijt AV34 800m
JJA - 800 meter ---------------------------
116 Hans Harting AV `47 400mH
JJA - 400mH ---------------------------
117 Stephan Van der Jagt AV `47 100m
100m_hf
200m
200m_hf
400m
400m_f
400m_hf
JJA - 100 meterJJA - 100 ...ve finaleJJA - 200 meterJJA - 200 ...ve finaleJJA - 400 meterJJA - 400 ...er finaleJJA - 400 ...ve finale ---------------------
118 Bezuayehu Petersen AV `56 1500m
JJA - 1500 meter ---------------------------
119 Mees Prinsen AVA `70 Speer
JJA - Speer ---------------------------
120 Branco van Driest Avantri 400m
JJA - 400 meter ---------------------------
121 Lars Boertien CAV Energie Speer
Kogel
JJA - Kogelstoten --------------------------
122 Raymond Brugmans CAV Energie 800m
800m_f
JJA - 800 meterJJA - 800 ...er finale --------------------------
123 Joris Abelen Ciko `66 100m
400m
JJA - 100 meterJJA - 400 meter --------------------------
124 Tunji Abisoye Ciko `66 400m
JJA - 400 meter ---------------------------
125 Antonny Ediagbonya Ciko `66 Ver
JJA - verspringen ---------------------------
126 Robert Kipp Ciko `66 100m
100m_hf
200m
200m_hf
JJA - 100 meterJJA - 100 ...ve finaleJJA - 200 meterJJA - 200 ...ve finale ------------------------
127 Michael Osayande Ciko `66 100m
100m_hf
200m
200m_hf
JJA - 100 meterJJA - 100 ...ve finaleJJA - 200 meterJJA - 200 ...ve finale ------------------------
128 Arris van Deelen Climax 800m
JJA - 800 meter ---------------------------
129 Damian van Loo Climax 100m
200m
JJA - 100 meterJJA - 200 meter --------------------------
130 Erik Schipper Climax 100m
JJA - 100 meter ---------------------------
131 Jitse van Esch DAV Kronos Speer
JJA - Speer ---------------------------
132 Mats Beentjes DEM Kogelsl
JJA - kogelslingeren ---------------------------
133 Michiel va...der Groen DEM 400m
800m
JJA - 400 meterJJA - 800 meter --------------------------
134 Dylan Langeveld DEM Polshoog
JJA - Polshoog ---------------------------
135 Timo Van der Stoep DEM 100m
200m
400m
JJA - 100 meterJJA - 200 meterJJA - 400 meter -------------------------
136 Jesper Fortuin Eindhoven 1500m
JJA - 1500 meter ---------------------------
137 Ole van der Horst Eindhoven 200m
JJA - 200 meter ---------------------------
138 Jens Peeters Eindhoven 1500m
1500m_f
JJA - 1500 meterJJA - 1500...er finale --------------------------
139 Sven Roosen Eindhoven 110mH
110mH_f
Speer
Ver
JJA - 110 ...en (99cm)JJA - 110mH - finaleJJA - SpeerJJA - verspringen ------------------------
140 Kjell Segers Eindhoven 1500m
JJA - 1500 meter ---------------------------
141 Jasper Slingerland Eindhoven Hoog
JJA - Hoogspringen ---------------------------
142 Daan van der Velden Eindhoven 5000m
JJA - 5000 meter ---------------------------
143 Tim Verbaandert Eindhoven 1500m
1500m_f
JJA - 1500 meterJJA - 1500...er finale --------------------------
144 Riq de Wit Eindhoven 100m
100m_f
100m_hf
JJA - 100 meterJJA - 100 ...er finaleJJA - 100 ...ve finale -------------------------
145 Tibo Visser Fortius 800m
JJA - 800 meter ---------------------------
146 Youri Fransen GACH 400m
JJA - 400 meter ---------------------------
147 Tjalling Galema GACH 1500m
JJA - 1500 meter ---------------------------
148 Bram van der Laan GACH Speer
Kogelsl
JJA - SpeerJJA - kogelslingeren --------------------------
149 Lars Mol GACH 1500m
---------------------------
150 Bjorn Van Kins Groningen Discus
Kogel
JJA - DiscuswerpenJJA - Kogelstoten --------------------------
151 Thomas Kwint Groningen 800m
800m_f
1500m
1500m_f
JJA - 800 meterJJA - 800 ...er finaleJJA - 1500 meterJJA - 1500...er finale ------------------------
152 Finn van Pijkeren Groningen 800m
JJA - 800 meter ---------------------------
153 Thije Tjebbes Groningen 800m
800m_f
JJA - 800 meterJJA - 800 ...er finale --------------------------
154 Thijs Veenstra VTLS 800m
JJA - 800 meter ---------------------------
155 Rens Hoogendorp GVAC 400m
400m_hf
JJA - 400 meterJJA - 400 ...ve finale --------------------------
156 Sander van Bemmelen Haag 800m
JJA - 800 meter ---------------------------
157 Jaden Bernabela Haag Hoog
Ver
JJA - HoogspringenJJA - verspringen --------------------------
158 Tino Claessens Haag 200m
400m
800m
JJA - 200 meterJJA - 400 meterJJA - 800 meter -------------------------
159 Benjamin Coolen Haag 100m
110mH
110mH_f
Polshoog
JJA - 100 meterJJA - 110 ...en (99cm)JJA - 110mH - finaleJJA - Polshoog ------------------------
160 Ferrie Hamer Haag 200m
200m_hf
110mH
Speer
Ver
JJA - 200 meterJJA - 200 ...ve finaleJJA - 110 ...en (99cm)JJA - SpeerJJA - verspringen -----------------------
161 Alexander Nijenhuis Haag 100m
200m
JJA - 100 meterJJA - 200 meter --------------------------
162 Dario Podda Haag Speer
JJA - Speer ---------------------------
163 Merlijn va...ensbergen Haag 100m
100m_hf
110mH
Polshoog
Ver
JJA - 100 meterJJA - 100 ...ve finaleJJA - 110 ...en (99cm)JJA - PolshoogJJA - verspringen -----------------------
164 Tim Stoetzer Haag Hoog
JJA - Hoogspringen ---------------------------
165 Thomas van Vlerken HAC Ver
JJA - verspringen ---------------------------
166 Sander Baas HAC `63 Discus
Kogel
Kogelsl
JJA - DiscuswerpenJJA - kogelslingeren -------------------------
167 Jan Bouwknegt HAC `63 5000m
JJA - 5000 meter ---------------------------
168 Job IJtsma HAC `63 5000m
JJA - 5000 meter ---------------------------
169 Rico Kleine HAC `63 800m
---------------------------
170 Boris Hoogervorst KAV Holland 100m
100m_hf
400m
400m_f
400m_hf
JJA - 100 meterJJA - 100 ...ve finaleJJA - 400 meterJJA - 400 ...er finaleJJA - 400 ...ve finale -----------------------
171 Sil Negenman KAV Holland 110mH
JJA - 110 ...en (99cm) ---------------------------
172 Tijn Pronk KAV Holland 200m
400m
400m_hf
800m
JJA - 200 meterJJA - 400 meterJJA - 400 ...ve finaleJJA - 800 meter ------------------------
173 Mika Taag KAV Holland 200m
110mH
400mH
JJA - 200 meterJJA - 110 ...en (99cm)JJA - 400mH -------------------------
174 Thomas Bovenberg Leiden 800m
JJA - 800 meter ---------------------------
175 Krijn Does Leiden 800m
JJA - 800 meter ---------------------------
176 Sander van Elk Leiden 800m
1500m
1500m_f
JJA - 800 meterJJA - 1500 meterJJA - 1500...er finale -------------------------
177 Daniël van Ginkel Leiden 1500m
JJA - 1500 meter ---------------------------
178 Thijs Houbiers Leiden 800m
1500m
3000m SC
JJA - 800 meterJJA - 1500 meterJJA - 3000...r steeple -------------------------
179 Coen Huizer Leiden 110mH
400mH
JJA - 110 ...en (99cm)JJA - 400mH --------------------------
180 Cas Kopmels Leiden 1500m
1500m_f
5000m
JJA - 1500 meterJJA - 1500...er finaleJJA - 5000 meter -------------------------
181 Bas van der Meule Leiden 800m
3000m SC
JJA - 3000...r steeple --------------------------
182 Tim De Mooij Leiden 1500m
JJA - 1500 meter ---------------------------
183 Vincent Perquin Leiden 800m
JJA - 800 meter ---------------------------
184 Koen Prud...van Reine Leiden Speer
JJA - Speer ---------------------------
185 Joshua Wegman Leiden HSS
JJA - HSS ---------------------------
186 Teun Wisse Leiden Kogelsl
JJA - kogelslingeren ---------------------------
187 Sven van Leeuwen MPM 100m
200m
JJA - 100 meterJJA - 200 meter --------------------------
188 Jasper Leverink MPM 400m
JJA - 400 meter ---------------------------
189 Yvar - Schoorlemmer MPM 200m
400m
400m_hf
JJA - 200 meterJJA - 400 meterJJA - 400 ...ve finale -------------------------
190 Pim Weghorst MPM 200m
400m
JJA - 200 meterJJA - 400 meter --------------------------
191 Hidde Leenders Nijmegen 800m
800m_f
JJA - 800 meterJJA - 800 ...er finale --------------------------
192 Janik Sillen Nijmegen Hoog
JJA - Hoogspringen ---------------------------
193 Jeroen Wijnhoven Nijmegen Discus
JJA - Discuswerpen ---------------------------
194 Koen van der Aa PAC 400mH
400mH_f
JJA - 400mHJJA - 400 ... - finale --------------------------
195 Ishan Baidjoe PAC 400m
400m_f
400m_hf
JJA - 400 meterJJA - 400 ...er finaleJJA - 400 ...ve finale -------------------------
196 Aimane Benchellal PAC 1500m
1500m_f
JJA - 1500 meterJJA - 1500...er finale --------------------------
197 Shaquille ...manuelson PAC Discus
Kogel
JJA - DiscuswerpenJJA - Kogelstoten --------------------------
198 Tom Fobbe PAC 5000m
JJA - 5000 meter ---------------------------
199 Julian Mejame Ejong PAC 400mH
400mH_f
JJA - 400mHJJA - 400 ... - finale --------------------------
200 Mattijs - Mols PAC Discus
Kogel
JJA - DiscuswerpenJJA - Kogelstoten --------------------------
201 Bruno Oele PAC Hoog
JJA - Hoogspringen ---------------------------
202 Joris Pals PAC Discus
Kogel
Kogelsl
JJA - DiscuswerpenJJA - KogelstotenJJA - kogelslingeren -------------------------
203 Jeroen - Poiesz PAC Hoog
JJA - Hoogspringen ---------------------------
204 Max Polak PAC 5000m
JJA - 5000 meter ---------------------------
205 Aron Schott PAC 100m
100m_hf
JJA - 100 meterJJA - 100 ...ve finale --------------------------
206 Daan Spiljard PAC 110mH
Polshoog
JJA - 110 ...en (99cm)JJA - Polshoog --------------------------
207 Finnian va...teenhoven PAC Speer
JJA - Speer ---------------------------
208 Onyema Adigida Phanos 100m
100m_f
100m_hf
200m
200m_f
200m_hf
JJA - 100 meterJJA - 100 ...er finaleJJA - 100 ...ve finaleJJA - 200 meterJJA - 200 ...er finaleJJA - 200 ...ve finale ----------------------
209 David Cairo Phanos 110mH
Ver
JJA - 110 ...en (99cm)JJA - verspringen --------------------------
210 Pim van Bakel PH 400m
400m_f
400m_hf
JJA - 400 meterJJA - 400 ...er finaleJJA - 400 ...ve finale -------------------------
211 Laurens te Booij PH 1500m
JJA - 1500 meter ---------------------------
212 Raphaël ...bbelstein PH 400m
JJA - 400 meter ---------------------------
213 Tijmen van Hal PH Hoog
JJA - Hoogspringen ---------------------------
214 Jakob Pütz PH Polshoog
JJA - Polshoog ---------------------------
215 Jelle de Roon PH 800m
JJA - 800 meter ---------------------------
216 Jaïr van Winkel PH 5000m
JJA - 5000 meter ---------------------------
217 Enrique van Zutven PH Kogel
JJA - Kogelstoten ---------------------------
218 Christophe... Aldrich Rotterdam 200m
400m
400m_f
400m_hf
JJA - 200 meterJJA - 400 meterJJA - 400 ...er finaleJJA - 400 ...ve finale ------------------------
219 Levi Casilio Rotterdam 200m
200m_hf
JJA - 200 meterJJA - 200 ...ve finale --------------------------
220 Noah Chokri Rotterdam Ver
JJA - verspringen ---------------------------
221 Arjelison Damoen Rotterdam 200m
400m
JJA - 200 meterJJA - 400 meter --------------------------
222 Ilias El Khattabi Rotterdam 3000m SC
JJA - 3000...r steeple ---------------------------
223 Arther Kuwas Rotterdam 100m
JJA - 100 meter ---------------------------
224 Elgemar Laker Rotterdam 100m
100m_f
100m_hf
200m
200m_hf
JJA - 100 meterJJA - 100 ...er finaleJJA - 100 ...ve finaleJJA - 200 meterJJA - 200 ...ve finale -----------------------
225 Jair Melfor Rotterdam 100m
200m
JJA - 100 meterJJA - 200 meter --------------------------
226 Sharif Omoyele Rotterdam 100m
100m_hf
110mH
110mH_f
JJA - 100 meterJJA - 100 ...ve finaleJJA - 110 ...en (99cm)JJA - 110mH - finale ------------------------
227 Tomas van ...jngaarden Rotterdam 800m
JJA - 800 meter ---------------------------
228 Rob Rutjes RTE 5000m
JJA - 5000 meter ---------------------------
229 Noah Baltus SAV 1500m
1500m_f
JJA - 1500 meterJJA - 1500...er finale --------------------------
230 Jesse Holten Scopias 1500m
JJA - 1500 meter ---------------------------
231 Jort Benz Scorpio 1500m
1500m_f
JJA - 1500 meterJJA - 1500...er finale --------------------------
232 Stan Schipperen Scorpio 5000m
JJA - 5000 meter ---------------------------
233 Jarreau S...jkerbuijk Scorpio 5000m
JJA - 5000 meter ---------------------------
234 Peer Voesenek Scorpio 5000m
JJA - 5000 meter ---------------------------
235 Fabian Biondina Spado HSS
Ver
JJA - HSSJJA - verspringen --------------------------
236 Stan de Deugd Spado 1500m
JJA - 1500 meter ---------------------------
237 Jeroen Maas Spado Speer
---------------------------
238 Guus Nijkamp Spado 110mH
110mH_f
JJA - 110 ...en (99cm)JJA - 110mH - finale --------------------------
239 Joost Sinke Spado Hoog
JJA - Hoogspringen ---------------------------
240 Sam Versluijs Spado 110mH
JJA - 110 ...en (99cm) ---------------------------
241 Norbert Weijenberg Spado 3000m SC
JJA - 3000...r steeple ---------------------------
242 Djoao Lobles SV Noordkop 800m
800m_f
JJA - 800 meterJJA - 800 ...er finale --------------------------
243 Thies Coenen Swift Kogel
JJA - Kogelstoten ---------------------------
244 Job van den End Tempo AV 1500m
JJA - 1500 meter ---------------------------
245 Steves Fluit U-Track 100m
100m_hf
200m
200m_f
200m_hf
JJA - 100 meterJJA - 100 ...ve finaleJJA - 200 meterJJA - 200 ...er finaleJJA - 200 ...ve finale -----------------------
246 Mojalefa Kloprogge U-Track 5000m
JJA - 5000 meter ---------------------------
247 Jelle van der Schoot U-Track 5000m
JJA - 5000 meter ---------------------------
248 Stijn Verheij U-Track 5000m
JJA - 5000 meter ---------------------------
249 Daniël Vink U-Track 5000m
JJA - 5000 meter ---------------------------
250 Ruben Heijnen Zeeland 100m
200m
JJA - 100 meterJJA - 200 meter --------------------------
251 Luc Giele Voorne 400m
400mH
400mH_f
JJA - 400 meterJJA - 400mHJJA - 400 ... - finale -------------------------
252 Isaya Klein Ikkink Rotterdam 400mH
400mH_f
JJA - 400mHJJA - 400 ... - finale --------------------------

Verenigingen 'Jongens Junior A'

VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
AAC AAC 4
AAC `61 AC61 3
AAV `36 AV36 11
ACO / Van Elderen ACO 1
Almere `81 AM81 1
Altis ALTS 6
ARV Ilion ILIO 2
Atletico `73 AL73 2
Atletiek Leudal LEUD 1
AV 1923 AV23 2
AV Argo ARGO 2
AV Attila ATTL 4
AV Castricum CSTR 9
AV Cifla CFLA 4
AV Clytoneus CLYT 2
AV Daventria 1906 DVTR 1
AV De Liemers LMRS 1
AV De Spartaan SPTN 7
AV Edam EDAM 1
AV Fortuna FRTN 6
AV Gouda GOUD 4
AV Haarlemmermeer HLLM 3
AV Hera HERA 2
AV Impala IMPL 1
AV Jahn II JAHN 1
AV Lycurgus LYCG 3
AV NEA-Volharding NEAV 1
AV NOP NOP 2
AV NOVA NOVA 2
AV Olympus `70 OL70 2
AV PEC 1910 PEC 7
AV Sparta SPRT 4
AV Spirit Oud Beijerland SPOB 2
AV Sprint SPRN 3
AV Startbaan STBN 1
AV Suomi SOMI 1
AV Trias TRAS 3
AV Zaanland ZNLD 1
AV `34 Apeldoorn AV34 2
AV `47 AV47 2
AV `56 AV56 1
AVA `70 AV70 1
Avantri AVTR 1
CAV Energie ENRG 2
Ciko `66 CIKO 5
Climax CLMX 3
DAV Kronos KRNS 1
DEM DEM 4
Eindhoven Atletiek EHAT 9
Fortius FORT 1
GAC Hilversum GACH 4
Groningen Atletiek GRNG 4
GSAV Vitalis VTLS 1
GVAC GVAC 1
Haag Atletiek HAAG 9
HAC HAC 1
HAC `63 HC63 4
KAV Holland KAVH 4
Leiden Atletiek LATL 13
Marathon Pim Mulier MPM 4
Nijmegen Atletiek NYMG 3
PAC PAC 14
Phanos PHNS 2
Prins Hendrik PH 8
Rotterdam Atletiek RDAM 11
Running Team Eindhoven RTE 1
SAV SAV 1
Scopias Atletiek SCPS 1
Scorpio SCRP 4
Spado SPDO 7
SV Noordkop NRDK 1
Swift Atletiek SWFT 1
Tempo AV TMPO 1
U-Track UTRK 5
Vereniging Zeeland Atletiek Zeeland 1
Voorne Atletiek VRNE 1

Uitslagen 100 meter Jongens Junior A

# Naam ResReactie OBP
1 Pierre ten Holder AV PEC 1910 10,96Q 0,202+0.4 m/s11,04
2 Sven Jansons Altis 11,07Q 0,197+0.4 m/s10,99
3 Onyema Adigida Phanos 11,13Q 0,199-0.7 m/s10,68
4 Elgemar Laker Rotterdam 11,22Q 0,205-1.1 m/s11,19
5 Netanel Dorothea AV Sparta 11,24Q 0,157-0.6 m/s10,99
6 Steves Fluit U-Track 11,29Q 0,183+0.2 m/s11,17
7 Maarten Emmaneel AV NOVA 11,34Q 0,228-0.6 m/s11,02
8 Riq de Wit Eindhoven 11,35Q 0,229-1.1 m/s10,94
9 Mischa Lips ARV Ilion 11,36Q 0,179-0.7 m/s11,28
10 Raoul van de Laar NEAV 11,37Q 0,207+0.4 m/s11,35
11 Brian Pot Heredia AV Jahn II 11,37Q 0,208+0.2 m/s11,35
12 Levi Hazes AV 1923 11,38Q 0,221+0.2 m/s10,98
13 Boris Hoogervorst KAV Holland 11,39Q 0,182-0.7 m/s11,28
14 Kevin Deur AV Sparta 11,42Q 0,187-1.1 m/s11,31
15 Brett Duff AV Sparta 11,47Q -1.9 m/s10,72
16 Sharif Omoyele Rotterdam 11,47q 0,165-0.7 m/s11,53
17 Michael Osayande Ciko `66 11,48Q 0,155-0.6 m/s11,38
18 Stephan Van der Jagt AV `47 11,52Q -1.9 m/s11,28
19 Robert Kipp Ciko `66 11,56Q -1.9 m/s11,29
20 Aron Schott PAC 11,58q 0,203+0.2 m/s11,44
21 Merlijn va...ensbergen Haag 11,63q 0,169-1.1 m/s11,45
22 Steven Oosterkamp De Spartaan 11,67q -1.9 m/s11,47
23 Lars Mackenbach AV Sprint 11,68q -1.9 m/s11,56
24 Ruben Heijnen Zeeland 11,71 0,193-0.7 m/s11,49
25 Wietse Bosman AV Gouda 11,71 0,166+0.4 m/s11,60
26 Benjamin Coolen Haag 11,71 0,193-0.6 m/s11,38
27 Jereno Macnack AV Lycurgus 11,71q 0,178+0.4 m/s11,38
27 Lars Hogendoorn Altis 11,71 0,209-1.1 m/s11,56
29 Alexander Nijenhuis Haag 11,75 0,209+0.2 m/s11,77
30 Damian van Loo Climax 11,79 0,264+0.2 m/s11,59
31 Jim van t Schip AAV `36 11,88 0,182-1.1 m/s11,94
32 Thomas Weijers HLLM 11,88 0,187-0.6 m/s11,73
33 Joris Abelen Ciko `66 11,91 -1.9 m/s11,90
34 Jordi Oosterbaan AV Zaanland 11,93 0,219-0.6 m/s11,71
35 Jair Melfor Rotterdam 12,01 -1.9 m/s11,79
36 Rick van de Noort AAV `36 12,02 0,207-1.1 m/s11,78
37 Maxim Scholma AAV `36 12,09 0,169+0.4 m/s11,76
38 Erik Schipper Climax 12,10 0,208-0.7 m/s11,89
39 Koen Klunder AV Fortuna 12,33 0,193+0.4 m/s12,23
40 Mats den Hartog AAV `36 12,33 0,213-0.7 m/s11,84
41 Timo Van der Stoep DEM 12,39 0,192+0.2 m/s12,23
42 Jan Munning SPOB 12,46 0,306-0.6 m/s12,29

Uitslagen 100 meter halve finale Jongens Junior A

# Naam ResReactie Qm
1 Onyema Adigida Phanos 10,93Q 0,210-0.4 m/s11,13
2 Riq de Wit Eindhoven 10,94Q 0,147-1.2 m/s11,35
3 Brett Duff AV Sparta 10,95Q 0,146-0.3 m/s11,47
4 Pierre ten Holder AV PEC 1910 11,01Q 0,158-0.3 m/s10,96
5 Sven Jansons Altis 11,02q 0,192-0.3 m/s11,07
6 Netanel Dorothea AV Sparta 11,05Q 0,180-1.2 m/s11,24
7 Elgemar Laker Rotterdam 11,16q 0,189-1.2 m/s11,22
8 Levi Hazes AV 1923 11,17Q 0,213-0.4 m/s11,38
9 Maarten Emmaneel AV NOVA 11,20 0,236-0.4 m/s11,34
10 Steves Fluit U-Track 11,26 0,182-0.4 m/s11,29
11 Mischa Lips ARV Ilion 11,28 0,173-1.2 m/s11,36
12 Kevin Deur AV Sparta 11,36 0,208-1.2 m/s11,42
13 Boris Hoogervorst KAV Holland 11,39 0,162-1.2 m/s11,39
14 Raoul van de Laar NEAV 11,42 0,210-0.3 m/s11,37
15 Stephan Van der Jagt AV `47 11,48 0,184-0.3 m/s11,52
16 Michael Osayande Ciko `66 11,48 0,176-0.4 m/s11,48
17 Brian Pot Heredia AV Jahn II 11,51 0,193-0.4 m/s11,37
18 Robert Kipp Ciko `66 11,58 0,179-0.3 m/s11,56
19 Merlijn va...ensbergen Haag 11,62 0,170-1.2 m/s11,63
20 Steven Oosterkamp De Spartaan 11,68 0,200-1.2 m/s11,67
21 Sharif Omoyele Rotterdam 11,72 0,174-0.3 m/s11,47
22 Lars Mackenbach AV Sprint 11,81 0,173-0.4 m/s11,68
23 Jereno Macnack AV Lycurgus 11,81 0,168-0.3 m/s11,71
24 Aron Schott PAC 11,90 0,224-0.4 m/s11,58

Uitslagen 100 meter finale Jongens Junior A

# Naam ResReactie Qm
1 Onyema Adigida Phanos 10,75 0,166-0.6 m/s10,93
2 Riq de Wit Eindhoven 10,93 0,151-0.6 m/s10,94
3 Netanel Dorothea AV Sparta 10,94 0,152-0.6 m/s11,05
4 Brett Duff AV Sparta 10,95 0,181-0.6 m/s10,95
5 Pierre ten Holder AV PEC 1910 10,98 0,181-0.6 m/s11,01
6 Sven Jansons Altis 11,02 0,198-0.6 m/s11,02
7 Levi Hazes AV 1923 11,20 0,202-0.6 m/s11,17
8 Elgemar Laker Rotterdam 11,27 0,189-0.6 m/s11,16

Uitslagen 200 meter Jongens Junior A

# Naam ResReactie OBP
1 Onyema Adigida Phanos 21,80Q 0,195+0.8 m/s21,04
2 Maarten Emmaneel AV NOVA 22,14Q 0,211+3.3 m/s21,94
3 Pierre ten Holder AV PEC 1910 22,17Q 0,245+0.5 m/s22,08
4 Steves Fluit U-Track 22,36Q 0,183+1.8 m/s22,73
5 Stephan Van der Jagt AV `47 22,38Q 0,205+3.3 m/s22,87
6 Michael Osayande Ciko `66 22,52q 0,169+3.3 m/s22,81
7 Kevin Deur AV Sparta 22,52Q +3.1 m/s22,76
8 Henrik KOK Altis 22,55Q 0,177+1.8 m/s22,45
9 Mischa Lips ARV Ilion 22,68q 0,179+1.8 m/s23,27
10 Steven Oosterkamp De Spartaan 22,70Q 0,193+0.8 m/s22,82
11 Brett Duff AV Sparta 22,74Q +3.1 m/s22,12
12 Ferrie Hamer Haag 22,77q +3.1 m/s23,01
13 Robert Kipp Ciko `66 22,83q 0,199+1.8 m/s23,15
14 Levi Casilio Rotterdam 22,85Q 0,231+3.5 m/s22,75
15 Netanel Dorothea AV Sparta 22,87Q 0,180+3.5 m/s22,26
16 Elgemar Laker Rotterdam 22,99Q 0,188+0.5 m/s22,77
17 Jordi Oosterbaan AV Zaanland 23,03q 0,194+3.5 m/s23,34
18 Twan Duvigneau AL73 23,04q 0,175+3.3 m/s23,54
19 Ole van der Horst Eindhoven 23,08 0,212+0.8 m/s22,85
20 Bram Geven Leudal 23,19 0,232+3.5 m/s23,08
21 Julian Van Meggelen De Spartaan 23,22 0,242+0.8 m/s23,58
22 Brian Pot Heredia AV Jahn II 23,34 0,230+0.5 m/s22,99
23 Brian Kortekaas AAV `36 23,38 0,222+0.5 m/s23,46
23 Alexander Nijenhuis Haag 23,38 0,233+1.8 m/s24,30
25 Tijn Pronk KAV Holland 23,60 0,198+3.3 m/s23,77
26 Damian van Loo Climax 23,66 +3.1 m/s23,43
27 Yvar - Schoorlemmer MPM 23,68 0,236+0.5 m/s23,86
28 Ruben Heijnen Zeeland 23,72 0,196+0.8 m/s23,62
29 Jim van t Schip AAV `36 23,75 0,209+1.8 m/s24,01
30 Thomas Weijers HLLM 23,85 +3.1 m/s23,88
31 Daan van der Lee AAV `36 24,43 0,214+3.5 m/s24,35
32 Koen Klunder AV Fortuna 24,53 0,207+3.3 m/s25,23
33 Jan Munning SPOB 24,60 0,240+0.5 m/s24,91
34 Pim Weghorst MPM 24,78 0,234+3.5 m/s23,98
35 Timo Van der Stoep DEM 24,99 +3.1 m/s24,74

Uitslagen 200 meter halve finale Jongens Junior A

# Naam ResReactie Qm
1 Onyema Adigida Phanos 21,38Q 0,179+1.5 m/s21,80
2 Pierre ten Holder AV PEC 1910 21,52Q 0,183+1.1 m/s22,17
3 Brett Duff AV Sparta 21,75q 0,172+1.1 m/s22,74
4 Maarten Emmaneel AV NOVA 21,77Q 0,213+1.5 m/s22,14
5 Netanel Dorothea AV Sparta 21,82q 0,179+1.5 m/s22,87
6 Steves Fluit U-Track 22,21q 0,179+1.1 m/s22,36
7 Kevin Deur AV Sparta 22,32 0,185+1.5 m/s22,52
8 Steven Oosterkamp De Spartaan 22,40 0,237+1.1 m/s22,70
9 Stephan Van der Jagt AV `47 22,44 0,188+1.5 m/s22,38
10 Elgemar Laker Rotterdam 22,47 0,184+1.5 m/s22,99
11 Michael Osayande Ciko `66 22,51 0,193+1.5 m/s22,52
12 Levi Casilio Rotterdam 22,55 0,192+1.5 m/s22,85
13 Henrik KOK Altis 22,63 0,250+1.5 m/s22,55
14 Ferrie Hamer Haag 22,80 0,188+1.1 m/s22,77
15 Jordi Oosterbaan AV Zaanland 22,85 0,248+1.5 m/s23,03
16 Mischa Lips ARV Ilion 22,92 0,190+1.5 m/s22,68
17 Robert Kipp Ciko `66 22,99 0,192+1.1 m/s22,83
18 Twan Duvigneau AL73 23,13 0,161+1.5 m/s23,04

Uitslagen 200 meter finale Jongens Junior A

# Naam ResReactie Qm
1 Onyema Adigida Phanos 20,82 0,191+1.7 m/s21,38
2 Maarten Emmaneel AV NOVA 21,60 0,222+1.7 m/s21,77
3 Brett Duff AV Sparta 21,66 0,193+1.7 m/s21,75
4 Pierre ten Holder AV PEC 1910 21,84 0,235+1.7 m/s21,52
5 Steves Fluit U-Track 22,49 0,165+1.7 m/s22,21
Netanel Dorothea AV Sparta DNS 21,82

Uitslagen 400 meter Jongens Junior A

# Naam ResReactieOBP
1 Boris Hoogervorst KAV Holland 51,83Q 0,15450,62
2 Ishan Baidjoe PAC 51,88Q 0,29851,39
3 Stephan Van der Jagt AV `47 52,00Q 0,22050,97
4 Netanel Dorothea AV Sparta 52,07Q 0,26748,50
5 Rens Hoogendorp GVAC 52,18Q 0,21951,52
6 Joost Dofferhoff De Spartaan 52,34q 0,21252,93
7 Tijn Pronk KAV Holland 52,54Q 0,18952,02
8 Thomas Weijers HLLM 52,54q 0,22953,10
9 Daniël Versteeg Clytoneus 52,64Q 0,22150,29
10 Ruben Koning AV Gouda 52,81 0,20752,53
11 Pim van Bakel PH 52,83Q 0,24048,40
12 Christophe... Aldrich Rotterdam 53,03Q 0,18649,77
13 Yvar - Schoorlemmer MPM 53,14Q 0,23051,44
14 Branco van Driest Avantri 53,36 0,26952,29
15 Michiel va...der Groen DEM 53,50 0,21853,15
16 Twan Duvigneau AL73 53,63 0,17552,89
17 Jim van t Schip AAV `36 53,78 0,20653,41
18 Dean Niesten AV Hera 53,81 0,20554,93
19 Joris Abelen Ciko `66 54,20 0,24753,35
20 Luc Giele Voorne 54,82 0,20052,61
21 Symen Dobber AV Suomi 55,17 0,22954,80
22 Raphaël ...bbelstein PH 55,35 0,23253,77
23 Timo Van der Stoep DEM 56,35 0,23054,57
24 Jarin van der Kooi AV Impala 56,60 0,35753,94
25 Pim Weghorst MPM 57,48 0,24054,10
Jasper Leverink MPM DQ 53,19

Uitslagen 400 meter finale Jongens Junior A

# Naam ResReactieQm
1 Pim van Bakel PH 48,45 0,18548,81
2 Netanel Dorothea AV Sparta 49,05 0,17750,23
3 Christophe... Aldrich Rotterdam 49,51 0,22749,70
4 Boris Hoogervorst KAV Holland 50,51 0,16750,23
5 Stephan Van der Jagt AV `47 50,54 0,23150,58
6 Ishan Baidjoe PAC 51,03 0,27350,79

Uitslagen 800 meter Jongens Junior A

# Naam ResOBP
1 Thomas Kwint Groningen 1:55,41Q 1:53,08
2 Hidde Leenders Nijmegen 1:56,44Q 1:53,02
3 Ludo Van N...wenhuizen AAC 1:56,61Q 1:49,85
4 Thije Tjebbes Groningen 1:57,58q 1:58,71
5 Raymond Brugmans CAV Energie 1:57,70q 2:00,39
6 Thijs Houbiers Leiden 1:57,71 1:58,63
7 Rijk Nabuurs De Liemers 1:59,28Q 1:59,83
8 Djoao Lobles SV Noordkop 1:59,42Q 1:48,58
9 Mats Heine Castricum 1:59,80 1:58,94
10 Joep Welsch Castricum 1:59,85Q 1:56,79
11 Jippe Lasschuijt AV34 1:59,95 1:59,06
12 Tibo Visser Fortius 2:00,19 1:57,90
13 Tomas van ...jngaarden Rotterdam 2:00,24 1:59,19
14 Timo Stegink Castricum 2:00,47 1:55,84
15 Manolito Musters AAC `61 2:00,58 2:00,27
16 Idris van Koolwijk AV Cifla 2:01,52 2:02,01
17 Thijs Veenstra VTLS 2:02,26 2:00,65
18 Tijn Pronk KAV Holland 2:03,11 2:01,87
19 Sander van Elk Leiden 2:03,16 2:01,92
20 Tino Claessens Haag 2:03,63 2:03,69
21 Jelle de Roon PH 2:03,78 1:57,90
22 Thomas Bovenberg Leiden 2:04,31 2:02,17
23 Milan Mastenbroek HLLM 2:05,48 2:05,28
24 Arris van Deelen Climax 2:05,63 2:02,36
25 Sander van Bemmelen Haag 2:06,13 2:04,35
26 Michiel va...der Groen DEM 2:07,33 2:03,99
27 Daan Veenhuizen AV PEC 1910 2:10,23 2:05,39
Zeb Beelen De Spartaan DQ 2:02,18

Uitslagen 800 meter finale Jongens Junior A

# Naam ResQm
1 Djoao Lobles SV Noordkop 1:54,67 1:59,42
2 Ludo Van N...wenhuizen AAC 1:55,88 1:56,61
3 Thomas Kwint Groningen 1:56,80 1:55,41
4 Hidde Leenders Nijmegen 1:57,39 1:56,44
5 Thije Tjebbes Groningen 2:00,63 1:57,58
6 Rijk Nabuurs De Liemers 2:01,11 1:59,28
7