Atleten 'Meisjes Junior B'

Snr Naam Onderdelen Startgroep 100m100m_hf100m_f200m200m_hf200m_f400m400m_hf400m_f800m800m_f1500m1500m_f3000m100mH100mH_hf100mH_f400mH400mH_f2000m SCSpeerDiscusKogelKogelslHoogHSSPolshoogVer
721 Tessa Beugelink AAC 400m
800m
1500m
MJB - 400mMJB - 800 meterMJB - 1500 meter -------------------------
722 Anna Jebose AAC Discus
Kogelsl
MJB - discuswerpenMJB - Kogelslingeren --------------------------
723 Lieke Wehrung AAC 400m
400m_f
400m_hf
800m
800m_f
MJB - 400mMJB - 400 ...er finaleMJB - 400 ...ve finaleMJB - 800 meterMJB - 800 ...er finale -----------------------
724 Floor Dijkstra AAC `61 Hoog
MJB - Hoogspringen ---------------------------
725 Amber Slomp AAC `61 Discus
MJB - discuswerpen ---------------------------
726 Azualjok Agok AAV `36 HSS
---------------------------
727 Maud van Beest AAV `36 200m
200m_hf
400m
400m_hf
MJB - 200 meterMJB - 200 ...ve finaleMJB - 400mMJB - 400 ...ve finale ------------------------
728 Robin Bishop AAV `36 400mH
MJB - 400 ...en (76cm) ---------------------------
729 Jonne van ...r Giessen AAV `36 200m
100mH
100mH_hf
HSS
MJB - 200 meterMJB - 100 ...en (76cm)MJB - 100m...ve finaleMJB - HSS ------------------------
730 Quincy Heemskerk AAV `36 Discus
MJB - discuswerpen ---------------------------
731 Ilse van der Marel AAV `36 100mH
Discus
Polshoog
MJB - 100 ...en (76cm)MJB - discuswerpenMJB - Polshoog -------------------------
732 Sietske Verkade AAV `36 Speer
Kogel
MJB - SpeerwerpenMJB - Kogelstoten --------------------------
733 Mila Wacht AAV `36 100m
100m_hf
100mH
100mH_hf
MJB - 100 meterMJB - 100 ...ve finaleMJB - 100 ...en (76cm)MJB - 100m...ve finale ------------------------
734 Daphne Zintel AAV `36 100m
HSS
MJB - 100 meter --------------------------
735 Marleen Baas AC TION Speer
MJB - Speerwerpen ---------------------------
736 Lisanne Van Es AC TION Kogel
MJB - Kogelstoten ---------------------------
737 Idilay Kaymaz AC TION HSS
---------------------------
738 Sindy de Bruijn AKU 100m
100m_hf
200m
MJB - 100 meterMJB - 100 ...ve finale -------------------------
739 Nadieh Meerman Almere `81 Speer
Discus
MJB - Speerwerpen --------------------------
740 Sarah van Tuijl Almere `81 Hoog
Ver
MJB - HoogspringenMJB - Ver --------------------------
741 Amy Walraven Altis 200m
MJB - 200 meter ---------------------------
742 Denise Arisa ARV Ilion 100mH
100mH_f
100mH_hf
400mH
400mH_f
MJB - 100 ...en (76cm)MJB - 100mH - finaleMJB - 100m...ve finaleMJB - 400 ...en (76cm)MJB - 400mH - finale -----------------------
743 Morgann De Jong ARV Ilion 100mH
100mH_hf
400mH
MJB - 100 ...en (76cm)MJB - 100m...ve finaleMJB - 400 ...en (76cm) -------------------------
744 Noga Piepenbroek ARV Ilion Polshoog
MJB - Polshoog ---------------------------
745 Arja Pouwels ARV Ilion Kogelsl
MJB - Kogelslingeren ---------------------------
746 Franka Pouwels ARV Ilion Hoog
MJB - Hoogspringen ---------------------------
747 Sterre de Rooij ARV Ilion 400m
400mH
400mH_f
MJB - 400mMJB - 400 ...en (76cm)MJB - 400mH - finale -------------------------
748 Birgit Olislagers Maastricht 100m
100m_f
100m_hf
MJB - 100 meterMJB - 100 ...er finaleMJB - 100 ...ve finale -------------------------
749 Jaybre Wau Maastricht Discus
Kogel
MJB - discuswerpenMJB - Kogelstoten --------------------------
750 Lois de la Mar AV 1923 800m
MJB - 800 meter ---------------------------
751 Mischa Pier AV 1923 800m
MJB - 800 meter ---------------------------
752 Nienke van Dok AV Aalsmeer 3000m
2000m SC
MJB - 3000 meterMJB - 2000...r steeple --------------------------
753 Lotte Zethof AV Aalsmeer 2000m SC
MJB - 2000...r steeple ---------------------------
754 Elke Wijkmans AV Astylos 800m
1500m
MJB - 800 meterMJB - 1500 meter --------------------------
755 Rianne Breugem AV Athlos 800m
MJB - 800 meter ---------------------------
756 Sterre van...er Linden AV Athlos 200m
MJB - 200 meter ---------------------------
757 Fien Molenberg AV Athlos 800m
MJB - 800 meter ---------------------------
758 Rosa Molenberg AV Athlos 200m
MJB - 200 meter ---------------------------
759 Hanna Van Baast AV Attila 100mH
Speer
MJB - 100 ...en (76cm)MJB - Speerwerpen --------------------------
760 Romy Dannenburg AV Atverni 100mH
100mH_hf
400mH
400mH_f
MJB - 100 ...en (76cm)MJB - 100m...ve finaleMJB - 400 ...en (76cm)MJB - 400mH - finale ------------------------
761 Lotte van Schaik AV Atverni 800m
MJB - 800 meter ---------------------------
762 Sanne Schouten AV Atverni 1500m
MJB - 1500 meter ---------------------------
763 Sara Schouten AV Atverni 1500m
1500m_f
MJB - 1500 meterMJB - 1500...er finale --------------------------
764 Yoni Bas Castricum 100m
200m
MJB - 100 meterMJB - 200 meter --------------------------
765 Franka Holland Castricum 400m
400m_hf
MJB - 400mMJB - 400 ...ve finale --------------------------
766 Pipp Pauzenga Castricum 400m
MJB - 400m ---------------------------
767 Lotte Poelman Castricum 100m
200m
MJB - 100 meterMJB - 200 meter --------------------------
768 Juul Schuit Castricum 400m
MJB - 400m ---------------------------
769 Ruth Spijker Castricum 400m
800m
MJB - 400mMJB - 800 meter --------------------------
770 Marlotte Vliese Castricum 1500m
MJB - 1500 meter ---------------------------
771 Yasmine Abbes AV Cifla 800m
800m_f
1500m
1500m_f
MJB - 800 meterMJB - 800 ...er finaleMJB - 1500 meterMJB - 1500...er finale ------------------------
772 Ellen van Doorn AV Cifla 1500m
1500m_f
MJB - 1500 meterMJB - 1500...er finale --------------------------
773 Lieke Hoogsteen AV Cifla 800m
800m_f
MJB - 800 meterMJB - 800 ...er finale --------------------------
774 Manjorie Janssen AV Cifla 3000m
MJB - 3000 meter ---------------------------
775 Roos Goorman DVTR 800m
MJB - 800 meter ---------------------------
776 Rixt ter Woord DVTR Hoog
MJB - Hoogspringen ---------------------------
777 Evelien va...Houweling De Gemzen 100m
100m_hf
200m
200m_hf
100mH
MJB - 100 meterMJB - 100 ...ve finaleMJB - 200 meterMJB - 200 ...ve finaleMJB - 100 ...en (76cm) -----------------------
778 Silke Oldenkamp AV De Keien HSS
MJB - HSS ---------------------------
779 Suus Altorf De Spartaan 400m
400m_f
400m_hf
MJB - 400mMJB - 400 ...er finaleMJB - 400 ...ve finale -------------------------
780 Phebe Goedhart De Spartaan 400mH
---------------------------
781 Nimah Lommerse De Spartaan 100m
100m_f
100m_hf
100mH
100mH_f
100mH_hf
MJB - 100 meterMJB - 100 ...er finaleMJB - 100 ...ve finaleMJB - 100 ...en (76cm)MJB - 100mH - finaleMJB - 100m...ve finale ----------------------
782 Marieke Moonen De Spartaan 400m
400m_f
400m_hf
MJB - 400mMJB - 400 ...er finaleMJB - 400 ...ve finale -------------------------
783 Sarah EA Itiola AV Feniks 100m
100m_f
100m_hf
200m
200m_f
200m_hf
100mH
MJB - 100 meterMJB - 100 ...er finaleMJB - 100 ...ve finaleMJB - 200 meterMJB - 200 ...er finaleMJB - 200 ...ve finaleMJB - 100 ...en (76cm) ---------------------
784 Fleur Pieters Flevo Delta 400mH
Ver
MJB - Ver --------------------------
785 Fabienne Buijs AV Gouda 400m
400m_hf
800m
MJB - 400mMJB - 400 ...ve finaleMJB - 800 meter -------------------------
786 Mieke van de Pasch AV Gouda Kogelsl
MJB - Kogelslingeren ---------------------------
787 Mette Elgersma AV Haarlem Polshoog
MJB - Polshoog ---------------------------
788 Ilse Hogeveen HLLM 100m
100m_hf
MJB - 100 meterMJB - 100 ...ve finale --------------------------
789 Joyce Menick HLLM 400m
100mH
Polshoog
MJB - 400mMJB - 100 ...en (76cm)MJB - Polshoog -------------------------
790 Aniek van Schie HLLM Hoog
MJB - Hoogspringen ---------------------------
791 Isabelle ...ijlhouwer HLLM 1500m
MJB - 1500 meter ---------------------------
792 Noëlle Visser HLLM 200m
400mH
MJB - 200 meter --------------------------
793 Sarah Peerik Hanzesport 800m
1500m
1500m_f
MJB - 800 meterMJB - 1500 meterMJB - 1500...er finale -------------------------
794 Sabrina Cruden Heerenveen 100mH
MJB - 100 ...en (76cm) ---------------------------
795 Julia Jongejeugd AV Hera 200m
100mH
100mH_hf
Hoog
MJB - 200 meterMJB - 100 ...en (76cm)MJB - 100m...ve finaleMJB - Hoogspringen ------------------------
796 Femke Jonker AV Hera HSS
Ver
MJB - HSSMJB - Ver --------------------------
797 Noah Verduin AV Hera Speer
MJB - Speerwerpen ---------------------------
798 Melissa van Diepen Hollandia 100m
200m
MJB - 100 meterMJB - 200 meter --------------------------
799 Jenda de Boer HRRR 800m
MJB - 800 meter ---------------------------
800 Marrit Oosterbaan HRRR Speer
---------------------------
801 Vera de Vries HRRR 3000m
MJB - 3000 meter ---------------------------
802 Annabel Paul AV Jahn II 100m
100m_hf
400m
MJB - 100 meterMJB - 100 ...ve finaleMJB - 400m -------------------------
803 Anna-Romè...der Spoel AV Jahn II Discus
Kogel
MJB - discuswerpen --------------------------
804 Eline Ruige AV Lionitas 400m
MJB - 400m ---------------------------
805 Ilse Steigenga AV Lionitas 100m
100m_hf
Ver
MJB - 100 meterMJB - 100 ...ve finaleMJB - Ver -------------------------
806 Mellani Goezinnen NEAV 1500m
MJB - 1500 meter ---------------------------
807 Eline Mast NEAV 800m
800m_f
2000m SC
MJB - 800 meterMJB - 800 ...er finaleMJB - 2000...r steeple -------------------------
808 Laura Wilde NEAV 100m
MJB - 100 meter ---------------------------
809 Cerique Rijerkerk AV Nijkerk 100m
200m
400m
MJB - 100 meterMJB - 200 meterMJB - 400m -------------------------
810 Sophie van den Berg AV NOP 100mH
Kogel
MJB - 100 ...en (76cm)MJB - Kogelstoten --------------------------
811 Anouk Schoop AV NOP 100mH
100mH_hf
Ver
MJB - 100 ...en (76cm)MJB - 100m...ve finaleMJB - Ver -------------------------
812 Bibienne d...Brabander Olympus `70 Discus
Kogel
MJB - Kogelstoten --------------------------
813 Isa Leen Olympus `70 3000m
MJB - 3000 meter ---------------------------
814 Anna Lusthof Olympus `70 HSS
MJB - HSS ---------------------------
815 Anne Knijnenburg AV Oss `78 800m
1500m
MJB - 800 meterMJB - 1500 meter --------------------------
816 Sarah van Beilen AV PEC 1910 100mH
100mH_f
100mH_hf
Hoog
MJB - 100 ...en (76cm)MJB - 100mH - finaleMJB - 100m...ve finaleMJB - Hoogspringen ------------------------
817 Maaike Geerling AV PEC 1910 200m
400mH
400mH_f
MJB - 200 meterMJB - 400 ...en (76cm)MJB - 400mH - finale -------------------------
818 Mandy Hansma AV PEC 1910 3000m
MJB - 3000 meter ---------------------------
819 Tessa Harbrink AV PEC 1910 800m
1500m
MJB - 800 meterMJB - 1500 meter --------------------------
820 Nina Hol AV PEC 1910 Kogelsl
MJB - Kogelslingeren ---------------------------
821 Joanne Lehr AV PEC 1910 800m
MJB - 800 meter ---------------------------
822 Safira den Oudsten AV Spiridon Kogelsl
MJB - Kogelslingeren ---------------------------
823 Denise van der Linde SPOB 100m
MJB - 100 meter ---------------------------
824 Luna Bernhard AV Sprint 100m
100m_hf
Polshoog
MJB - 100 meterMJB - 100 ...ve finaleMJB - Polshoog -------------------------
825 Linsy Heestermans AV Sprint 200m
400m
MJB - 200 meterMJB - 400m --------------------------
826 Britt Marijnissen AV Sprint 100mH
400mH
MJB - 100 ...en (76cm)MJB - 400 ...en (76cm) --------------------------
827 Sheenaï Muntslag AV Sprint 100m
100m_f
100m_hf
200m
200m_hf
MJB - 100 meterMJB - 100 ...er finaleMJB - 100 ...ve finaleMJB - 200 meterMJB - 200 ...ve finale -----------------------
828 Noortje Stolk AV Sprint 100m
MJB - 100 meter ---------------------------
829 Ilja Koelink AV Trias 200m
MJB - 200 meter ---------------------------
830 Nienke Madderom AV Trias 100mH
100mH_f
100mH_hf
MJB - 100 ...en (76cm)MJB - 100mH - finaleMJB - 100m...ve finale -------------------------
831 Janneke van Hofslot Triathlon 3000m
2000m SC
MJB - 3000 meterMJB - 2000...r steeple --------------------------
832 Minke Bisschops AV Unitas 100m
100m_f
100m_hf
200m
200m_f
200m_hf
MJB - 100 meterMJB - 100 ...er finaleMJB - 100 ...ve finaleMJB - 200 meterMJB - 200 ...er finaleMJB - 200 ...ve finale ----------------------
833 Nina Borger AV Unitas Hoog
HSS
MJB - HoogspringenMJB - HSS --------------------------
834 Kirsten Maes AV Unitas 1500m
MJB - 1500 meter ---------------------------
835 Ella Meuwissen AV Unitas Kogelsl
MJB - Kogelslingeren ---------------------------
836 Sica Verwasch AV Unitas HSS
Ver
MJB - HSSMJB - Ver --------------------------
837 Emer Zuijlen AV Unitas 400mH
MJB - 400 ...en (76cm) ---------------------------
838 Sacha van Swam AV Wijchen 100m
100m_hf
MJB - 100 meterMJB - 100 ...ve finale --------------------------
839 Ilse Cornelisse AV Zaanland 100m
MJB - 100 meter ---------------------------
840 Jessamy Roubos AV Zaanland Kogel
MJB - Kogelstoten ---------------------------
841 Sascha van Vliet AV Zaanland 100m
MJB - 100 meter ---------------------------
842 Margriet Hilhorst AV Zuidwal Speer
Discus
Kogel
MJB - SpeerwerpenMJB - discuswerpenMJB - Kogelstoten -------------------------
843 Sophia Mulder AV34 Kogel
Hoog
Ver
MJB - KogelstotenMJB - HoogspringenMJB - Ver -------------------------
844 Tess van Randtwijk AV34 1500m
1500m_f
3000m
MJB - 1500 meterMJB - 1500...er finaleMJB - 3000 meter -------------------------
845 Bente van der Stoel AV34 Ver
MJB - Ver ---------------------------
846 Robin Beijer AV `40 2000m SC
MJB - 2000...r steeple ---------------------------
847 Phileine Kipping AV `40 1500m
MJB - 1500 meter ---------------------------
848 Kim Van Leest AV `40 400mH
MJB - 400 ...en (76cm) ---------------------------
849 Luca van Loon AV `40 100m
200m
MJB - 100 meterMJB - 200 meter --------------------------
850 Amber De Roo AV `40 100m
100m_f
100m_hf
200m
200m_hf
MJB - 100 meterMJB - 100 ...er finaleMJB - 100 ...ve finaleMJB - 200 meterMJB - 200 ...ve finale -----------------------
851 Julia van Dijk JSPR HSS
MJB - HSS ---------------------------
852 Danielle Wooning Avantri Kogelsl
MJB - Kogelslingeren ---------------------------
853 Amber Bosman CAV Energie 800m
MJB - 800 meter ---------------------------
854 Dionne van der Hilst CAV Energie Speer
MJB - Speerwerpen ---------------------------
855 Valéria Montijn CAV Energie 100m
200m
MJB - 100 meterMJB - 200 meter --------------------------
856 Lotte de Visser CAV Energie 2000m SC
MJB - 2000...r steeple ---------------------------
857 Desi van Emmerik Cialfo 800m
800m_f
MJB - 800 meterMJB - 800 ...er finale --------------------------
858 Anna Eikendal Ciko `66 800m
800m_f
MJB - 800 meterMJB - 800 ...er finale --------------------------
859 Julia Groot Ciko `66 1500m
1500m_f
MJB - 1500 meterMJB - 1500...er finale --------------------------
860 Anna Hightower Ciko `66 1500m
1500m_f
3000m
MJB - 1500 meterMJB - 1500...er finaleMJB - 3000 meter -------------------------
861 Celine van...erikhuize Climax 200m
800m
800m_f
MJB - 800 meterMJB - 800 ...er finale -------------------------
862 Evelyn Navarro Climax 200m
200m_hf
MJB - 200 meterMJB - 200 ...ve finale --------------------------
863 Sien van Vuuren DEM 1500m
MJB - 1500 meter ---------------------------
864 Kira Hendriks SPWS 100m
200m
MJB - 100 meterMJB - 200 meter --------------------------
865 Maud Kaarsgaren Fit 400m
800m
MJB - 400mMJB - 800 meter --------------------------
866 Jolente Bleijs GACH 1500m
1500m_f
MJB - 1500 meterMJB - 1500...er finale --------------------------
867 Suzet Doornheim GACH 1500m
MJB - 1500 meter ---------------------------
868 Puck Harms GACH 100mH
100mH_hf
Hoog
Ver
MJB - 100 ...en (76cm)MJB - 100m...ve finaleMJB - HoogspringenMJB - Ver ------------------------
869 Ilse Hengeveld GACH Polshoog
MJB - Polshoog ---------------------------
870 Shantell Kwofie GACH 400m
400m_f
400m_hf
MJB - 400mMJB - 400 ...er finaleMJB - 400 ...ve finale -------------------------
871 Myrte Van der Schoot GACH 400m
400m_f
400m_hf
MJB - 400mMJB - 400 ...er finaleMJB - 400 ...ve finale -------------------------
872 Dilay Yandi GACH 100m
100m_hf
200m
MJB - 100 meterMJB - 100 ...ve finaleMJB - 200 meter -------------------------
873 Sofie Dokter Groningen 200m
200m_f
200m_hf
100mH
100mH_f
100mH_hf
Ver
MJB - 200 meterMJB - 200 ...er finaleMJB - 200 ...ve finaleMJB - 100 ...en (76cm)MJB - 100mH - finaleMJB - 100m...ve finaleMJB - Ver ---------------------
874 Esmee Douma Groningen Ver
---------------------------
875 Rozemarie Fokkema Groningen Discus
Kogel
Kogelsl
MJB - discuswerpenMJB - KogelstotenMJB - Kogelslingeren -------------------------
876 Noortje Huitema Groningen 400m
400m_hf
MJB - 400mMJB - 400 ...ve finale --------------------------
877 Lilian van Klinken Groningen Discus
Kogelsl
MJB - discuswerpenMJB - Kogelslingeren --------------------------
878 Tiba Miran Groningen 400m
800m
MJB - 400mMJB - 800 meter --------------------------
879 Sara Mina Saberi Groningen 400m
MJB - 400m ---------------------------
880 Danara Stoppels Groningen Speer
Discus
Kogel
MJB - SpeerwerpenMJB - discuswerpenMJB - Kogelstoten -------------------------
881 Brecht van der Vliet Groningen 200m
200m_hf
MJB - 200 meterMJB - 200 ...ve finale --------------------------
882 Fleur Koeling GVAC 400m
400m_hf
MJB - 400mMJB - 400 ...ve finale --------------------------
883 Strea Ajise Haag 100m
100m_hf
200m
MJB - 100 meterMJB - 100 ...ve finaleMJB - 200 meter -------------------------
884 Sterre Bal Haag Kogel
Polshoog
MJB - KogelstotenMJB - Polshoog --------------------------
885 Rosa ten Berg Haag 800m
MJB - 800 meter ---------------------------
886 Ama van Bussel Haag 100m
MJB - 100 meter ---------------------------
887 Adélie De La Rosa Haag 800m
MJB - 800 meter ---------------------------
888 Denise de Does Haag 400mH
MJB - 400 ...en (76cm) ---------------------------
889 Hedda van Dort Haag 100m
200m
400m
MJB - 100 meterMJB - 200 meterMJB - 400m -------------------------
890 Rosa Ellens Haag 800m
MJB - 800 meter ---------------------------
891 Isis Ferrier Haag HSS
MJB - HSS ---------------------------
892 Sophia de ...y Fortman Haag 3000m
MJB - 3000 meter ---------------------------
893 Lotta Lange Haag 800m
MJB - 800 meter ---------------------------
894 Anne-Britt...ngerbroek Haag 1500m
MJB - 1500 meter ---------------------------
895 Felicia Vogelland Haag 100m
MJB - 100 meter ---------------------------
896 Rasmillea Latulola HAC `63 100m
Kogel
Kogelsl
MJB - 100 meterMJB - Kogelslingeren -------------------------
897 Marijke va...den Broek HLLS Hoog
HSS
MJB - HoogspringenMJB - HSS --------------------------
898 Kim Brouwer HLLS 100m
200m
MJB - 100 meterMJB - 200 meter --------------------------
899 Kira van den Ham HLLS Polshoog
MJB - Polshoog ---------------------------
900 Isis Hordijk HLLS 200m
200m_hf
400m
MJB - 200 meterMJB - 200 ...ve finaleMJB - 400m -------------------------
901 Nienke Overgoor HLLS Kogelsl
MJB - Kogelslingeren ---------------------------
902 Laura Schnell HLLS 100m
200m
MJB - 100 meterMJB - 200 meter --------------------------
903 Coos Veldpaus HLLS 100m
100m_hf
MJB - 100 meterMJB - 100 ...ve finale --------------------------
904 Jonine Hofstra Invictus 3000m
MJB - 3000 meter ---------------------------
905 Jonne Siebrand Isala `96 Kogel
Hoog
MJB - KogelstotenMJB - Hoogspringen --------------------------
906 Julia Arlotti KAV Holland 200m
MJB - 200 meter ---------------------------
907 Rosalie Breems KAV Holland 200m
200m_hf
100mH
100mH_f
100mH_hf
Ver
MJB - 200 meterMJB - 200 ...ve finaleMJB - 100 ...en (76cm)MJB - 100mH - finaleMJB - 100m...ve finale ----------------------
908 Robina Negenman KAV Holland 400m
400m_hf
Speer
Ver
MJB - 400mMJB - 400 ...ve finaleMJB - SpeerwerpenMJB - Ver ------------------------
909 Nikki Taag KAV Holland 200m
400mH
Ver
MJB - 200 meterMJB - 400 ...en (76cm) -------------------------
910 Fay Witte KAV Holland Hoog
MJB - Hoogspringen ---------------------------
911 Isis Heemskerk Leiden 400mH
MJB - 400 ...en (76cm) ---------------------------
912 Ilse Knevel Leiden Hoog
MJB - Hoogspringen ---------------------------
913 Amina Maatoug Leiden 800m
800m_f
1500m
1500m_f
MJB - 800 meterMJB - 800 ...er finaleMJB - 1500 meterMJB - 1500...er finale ------------------------
914 Mette Nuijen Leiden 100mH
400mH
MJB - 100 ...en (76cm)MJB - 400 ...en (76cm) --------------------------
915 Jacomijn Prins Leiden Speer
MJB - Speerwerpen ---------------------------
916 Isabelle Reijman Leiden Discus
Kogel
MJB - discuswerpenMJB - Kogelstoten --------------------------
917 Loïs Steenbeek Leiden Speer
MJB - Speerwerpen ---------------------------
918 Quinty Verdoodt Leiden HSS
MJB - HSS ---------------------------
919 Lara Weghorst Leiden 400mH
400mH_f
MJB - 400 ...en (76cm)MJB - 400mH - finale --------------------------
920 Noa Tan LGAS 1500m
MJB - 1500 meter ---------------------------
921 Suzan Schippers MPM 100m
400m
MJB - 100 meterMJB - 400m --------------------------
922 Nastia Kimel Nijmegen 400m
MJB - 400m ---------------------------
923 Amelie Huth VOLO 400m
MJB - 400m ---------------------------
924 Maartje Jo Arnold PAC 800m
MJB - 800 meter ---------------------------
925 Britt de Blaauw PAC 200m
200m_f
200m_hf
Ver
MJB - 200 meterMJB - 200 ...er finaleMJB - 200 ...ve finaleMJB - Ver ------------------------
926 Sara Bossché PAC Polshoog
MJB - Polshoog ---------------------------
927 Maureen van de Brug PAC 400mH
MJB - 400 ...en (76cm) ---------------------------
928 Lieke Cox PAC 100m
Polshoog
MJB - 100 meterMJB - Polshoog --------------------------
929 Alida van Daalen PAC Discus
Kogel
MJB - discuswerpenMJB - Kogelstoten --------------------------
930 Michelle Frowijn PAC 1500m
MJB - 1500 meter ---------------------------
931 Jessy Gravenbeek PAC 100m
100m_f
100m_hf
MJB - 100 meterMJB - 100 ...er finaleMJB - 100 ...ve finale -------------------------
932 Romee Hermse PAC HSS
MJB - HSS ---------------------------
933 Meike Kroon PAC Speer
Discus
Kogel
Kogelsl
------------------------
934 Sam Schaalje PAC Polshoog
MJB - Polshoog ---------------------------
935 Linde Sluimer PAC 100mH
400mH
MJB - 100 ...en (76cm)MJB - 400 ...en (76cm) --------------------------
936 Kim Sobnath PAC Hoog
HSS
--------------------------
937 Fabienne van der Tak PAC Speer
Discus
Kogelsl
MJB - Kogelslingeren -------------------------
938 Kristina Tergau PAC Polshoog
MJB - Polshoog ---------------------------
939 Sofie Thomas PAC 100mH
MJB - 100 ...en (76cm) ---------------------------
940 Miro Vlasman PAC 200m
200m_hf
100mH
100mH_hf
MJB - 200 meterMJB - 200 ...ve finaleMJB - 100 ...en (76cm)MJB - 100m...ve finale ------------------------
941 Kika de Vos PAC 800m
MJB - 800 meter ---------------------------
942 Joyce van Welie PAC Speer
Hoog
Ver
MJB - SpeerwerpenMJB - HoogspringenMJB - Ver -------------------------
943 Noa Wingbermühle PAC 100m
200m
MJB - 100 meterMJB - 200 meter --------------------------
944 Anne Zuijdgeest PAC Hoog
MJB - Hoogspringen ---------------------------
945 Annika Klooster Phanos Discus
MJB - discuswerpen ---------------------------
946 Emmelie Klooster Phanos Kogelsl
MJB - Kogelslingeren ---------------------------
947 Mette van der Meer Phanos Polshoog
MJB - Polshoog ---------------------------
948 Floor Alessie PH Speer
Hoog
HSS
MJB - SpeerwerpenMJB - HoogspringenMJB - HSS -------------------------
949 Emmy van den Berg PH 1500m
1500m_f
MJB - 1500 meterMJB - 1500...er finale --------------------------
950 Isabel van Bokhoven PH 100m
200m
MJB - 100 meterMJB - 200 meter --------------------------
951 Demi Boom PH Speer
Hoog
MJB - SpeerwerpenMJB - Hoogspringen --------------------------
952 Sterre van Bragt PH 200m
100mH
MJB - 200 meterMJB - 100 ...en (76cm) --------------------------
953 Sanne Diepen PH 400m
Speer
MJB - 400mMJB - Speerwerpen --------------------------
954 Nina Franke PH 200m
200m_f
200m_hf
400mH
400mH_f
MJB - 200 meterMJB - 200 ...er finaleMJB - 200 ...ve finaleMJB - 400 ...en (76cm)MJB - 400mH - finale -----------------------
955 Annemiek van Iersel PH HSS
Ver
MJB - HSS --------------------------
956 Nienke Meubermans PH 100m
100m_hf
400m
MJB - 100 meterMJB - 100 ...ve finaleMJB - 400m -------------------------
957 Joanne Schaap PH Speer
MJB - Speerwerpen ---------------------------
958 Daantje de Vet PH 100m
100m_hf
200m
200m_hf
100mH
MJB - 100 meterMJB - 100 ...ve finaleMJB - 200 meterMJB - 200 ...ve finaleMJB - 100 ...en (76cm) -----------------------
959 Hanna van der Zalm PH HSS
MJB - HSS ---------------------------
960 Katja van Eetvelt RK HAV 100m
100m_hf
MJB - 100 meterMJB - 100 ...ve finale --------------------------
961 Liana Diaoen Rotterdam 100mH
Hoog
Ver
MJB - HoogspringenMJB - Ver -------------------------
962 Dineysha Martha Rotterdam Speer
Kogel
--------------------------
963 Ruth Vogels Rotterdam 100mH
100mH_f
100mH_hf
Kogelsl
MJB - 100 ...en (76cm)MJB - 100mH - finaleMJB - 100m...ve finaleMJB - Kogelslingeren ------------------------
964 Yara Schoenmakers RTE 1500m
1500m_f
3000m
MJB - 1500 meterMJB - 1500...er finaleMJB - 3000 meter -------------------------
965 Luca Klumpenhouwer SAV Discus
Kogel
MJB - Kogelstoten --------------------------
966 Fee Mok SAV 1500m
1500m_f
MJB - 1500 meterMJB - 1500...er finale --------------------------
967 Audrey Jacobs Scopias Discus
Kogelsl
MJB - discuswerpenMJB - Kogelslingeren --------------------------
968 Marit Griep Scorpio 3000m
MJB - 3000 meter ---------------------------
969 Eva Nijdam Scorpio 400m
400m_f
400m_hf
MJB - 400mMJB - 400 ...er finaleMJB - 400 ...ve finale -------------------------
970 Veerle Van Son Scorpio 400mH
MJB - 400 ...en (76cm) ---------------------------
971 Lotte Haest Spado Discus
Kogel
MJB - discuswerpenMJB - Kogelstoten --------------------------
972 Cindy Jansen Spado Polshoog
MJB - Polshoog ---------------------------
973 Britt van ...gdenbergh Spado 100m
MJB - 100 meter ---------------------------
974 Meike Verdaasonk Spado 200m
200m_hf
HSS
Ver
MJB - 200 meterMJB - 200 ...ve finaleMJB - HSSMJB - Ver ------------------------
975 Loren Djolo Swift 400m
MJB - 400m ---------------------------
976 Wies Rosenberg Tempo AV 200m
400mH
MJB - 200 meterMJB - 400 ...en (76cm) --------------------------
977 Eva Tops Tempo AV Kogel
---------------------------
978 Amber van t Zelfde Typhoon Kogelsl
---------------------------
979 Anneloes Knol U-Track 800m
1500m
MJB - 800 meterMJB - 1500 meter --------------------------
980 Simi Pater U-Track 100m
MJB - 100 meter ---------------------------
981 Nketia Seedo U-Track 100m
100m_f
100m_hf
200m
200m_f
200m_hf
MJB - 100 meterMJB - 100 ...er finaleMJB - 100 ...ve finaleMJB - 200 meterMJB - 200 ...er finaleMJB - 200 ...ve finale ----------------------
982 Jyoti Tojo U-Track 100m
100m_hf
200m
MJB - 100 meterMJB - 100 ...ve finaleMJB - 200 meter -------------------------
983 Fenna Achterberg VAV 200m
200m_hf
100mH
100mH_f
100mH_hf
MJB - 200 meterMJB - 200 ...ve finaleMJB - 100 ...en (76cm)MJB - 100mH - finaleMJB - 100m...ve finale -----------------------
984 Rosella van Keulen VAV 100m
100m_hf
MJB - 100 meterMJB - 100 ...ve finale --------------------------
985 Maud van S...rtensdijk Voorne 800m
MJB - 800 meter ---------------------------

Verenigingen 'Meisjes Junior B'

VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
AAC AAC 3
AAC `61 AC61 2
AAV `36 AV36 9
AC TION TION 3
AKU AKU 1
Almere `81 AM81 2
Altis ALTS 1
ARV Ilion ILIO 6
Atletiek Maastricht MSTR 2
AV 1923 AV23 2
AV Aalsmeer ALSM 2
AV Astylos ASTL 1
AV Athlos ATLS 4
AV Attila ATTL 1
AV Atverni ATVN 4
AV Castricum CSTR 7
AV Cifla CFLA 4
AV Daventria 1906 DVTR 2
AV De Gemzen GMZN 1
AV De Keien KEIN 1
AV De Spartaan SPTN 4
AV Feniks FNKS 1
AV Flevo Delta FLDT 1
AV Gouda GOUD 2
AV Haarlem HRLM 1
AV Haarlemmermeer HLLM 5
AV Hanzesport HNZS 1
AV Heerenveen HRVN 1
AV Hera HERA 3
AV Hollandia HLLD 1
AV Horror Sneek HRRR 3
AV Jahn II JAHN 2
AV Lionitas LNTS 2
AV NEA-Volharding NEAV 3
AV Nijkerk NKRK 1
AV NOP NOP 2
AV Olympus `70 OL70 3
AV Oss `78 OS78 1
AV PEC 1910 PEC 6
AV Spiridon SPRD 1
AV Spirit Oud Beijerland SPOB 1
AV Sprint SPRN 5
AV Trias TRAS 2
AV Triathlon Triathlon 1
AV Unitas UNTS 6
AV Wijchen WYCH 1
AV Zaanland ZNLD 3
AV Zuidwal ZDWL 1
AV `34 Apeldoorn AV34 3
AV `40 AV40 5
AV `t Jasper Sport JSPR 1
Avantri AVTR 1
CAV Energie ENRG 4
Cialfo CLFO 1
Ciko `66 CIKO 3
Climax CLMX 2
DEM DEM 1
EAC De Sperwers SPWS 1
Fit FIT 1
GAC Hilversum GACH 7
Groningen Atletiek GRNG 9
GVAC GVAC 1
Haag Atletiek HAAG 13
HAC `63 HC63 1
Hellas Utrecht HLLS 7
Invictus INVC 1
Isala `96 ISLA 1
KAV Holland KAVH 5
Leiden Atletiek LATL 9
Loopgroep Aart Stigter LGAS 1
Marathon Pim Mulier MPM 1
Nijmegen Atletiek NYMG 1
O.S.S. - VOLO VOLO 1
PAC PAC 21
Phanos PHNS 3
Prins Hendrik PH 12
RK HAV RKHV 1
Rotterdam Atletiek RDAM 3
Running Team Eindhoven RTE 1
SAV SAV 2
Scopias Atletiek SCPS 1
Scorpio SCRP 3
Spado SPDO 4
Swift Atletiek SWFT 1
Tempo AV TMPO 2
Typhoon TPHN 1
U-Track UTRK 4
VAV VAV 2
Voorne Atletiek VRNE 1

Uitslagen 100 meter Meisjes Junior B

# Naam ResReactie OBP
1 Nketia Seedo U-Track 12,51Q 0,187-1.3 m/s11,74
2 Sarah EA Itiola AV Feniks 12,63Q 0,210+0.1 m/s12,20
3 Nimah Lommerse De Spartaan 12,68Q 0,194-0.3 m/s12,62
4 Minke Bisschops AV Unitas 12,68Q 0,202-2.6 m/s11,80
5 Birgit Olislagers Maastricht 12,75Q 0,165+0.5 m/s12,39
6 Ilse Steigenga AV Lionitas 12,82Q 0,106-0.3 m/s12,67
7 Amber De Roo AV `40 12,83Q -1.2 m/s12,59
8 Sheenaï Muntslag AV Sprint 12,85Q 0,204+0.5 m/s12,69
9 Jessy Gravenbeek PAC 12,87Q -1.2 m/s12,69
10 Rosella van Keulen VAV 12,92Q 0,207+0.5 m/s13,17
11 Katja van Eetvelt RK HAV 12,98Q 0,222-1.3 m/s12,85
12 Annabel Paul AV Jahn II 13,04Q 0,258-0.3 m/s13,10
13 Daantje de Vet PH 13,04Q 0,205+0.1 m/s12,73
14 Luna Bernhard AV Sprint 13,05Q 0,203-1.3 m/s12,96
15 Sacha van Swam AV Wijchen 13,14Q -1.2 m/s13,08
16 Jyoti Tojo U-Track 13,16q 0,180+0.5 m/s13,06
17 Strea Ajise Haag 13,24q 0,218-1.3 m/s13,28
18 Nienke Meubermans PH 13,24q -1.2 m/s13,16
19 Sindy de Bruijn AKU 13,24Q 0,235+0.1 m/s13,06
20 Ilse Hogeveen HLLM 13,28Q 0,257-2.6 m/s12,80
20 Evelien va...Houweling De Gemzen 13,28q 0,180-0.3 m/s13,11
22 Dilay Yandi GACH 13,30q 0,308+0.1 m/s13,33
23 Mila Wacht AAV `36 13,30q 0,233+0.5 m/s13,39
24 Lotte Poelman Castricum 13,44 0,185-1.3 m/s13,32
25 Coos Veldpaus HLLS 13,46Q 0,214-2.6 m/s13,00
26 Sascha van Vliet AV Zaanland 13,48 0,157-0.3 m/s13,46
27 Lieke Cox PAC 13,54 0,276+0.1 m/s13,21
28 Isabel van Bokhoven PH 13,57 0,199-2.6 m/s13,21
29 Hedda van Dort Haag 13,61 0,238-2.6 m/s13,32
30 Melissa van Diepen Hollandia 13,62 -1.2 m/s13,56
31 Kira Hendriks SPWS 13,66 -1.2 m/s13,40
32 Laura Schnell HLLS 13,69 0,201-0.3 m/s13,43
33 Luca van Loon AV `40 13,78 -1.2 m/s14,43
34 Kim Brouwer HLLS 14,00 0,228+0.1 m/s13,72
35 Daphne Zintel AAV `36 14,00 0,302-1.3 m/s13,93
36 Ilse Cornelisse AV Zaanland 14,03 0,275-2.6 m/s13,75
37 Britt van ...gdenbergh Spado 14,07 0,174+0.5 m/s13,63
38 Laura Wilde NEAV 14,13 0,178+0.1 m/s14,15
39 Cerique Rijerkerk AV Nijkerk 14,18 0,379+0.5 m/s14,19
40 Rasmillea Latulola HAC `63 14,34 0,168-1.3 m/s13,95
41 Yoni Bas Castricum 14,46 0,380-2.6 m/s13,95

Uitslagen 100 meter halve finale Meisjes Junior B

# Naam ResReactie Qm
1 Nketia Seedo U-Track 11,70Q +0.3 m/s12,51
2 Minke Bisschops AV Unitas 12,22Q 0,218-1.2 m/s12,68
3 Sarah EA Itiola AV Feniks 12,29Q 0,245-1.6 m/s12,63
4 Birgit Olislagers Maastricht 12,55Q 0,180-1.6 m/s12,75
5 Nimah Lommerse De Spartaan 12,70Q 0,194-1.2 m/s12,68
6 Amber De Roo AV `40 12,76Q +0.3 m/s12,83
7 Jessy Gravenbeek PAC 12,84q 0,198-1.2 m/s12,87
8 Sheenaï Muntslag AV Sprint 12,85q 0,162-1.6 m/s12,85
9 Katja van Eetvelt RK HAV 12,93 0,185-1.2 m/s12,98
10 Luna Bernhard AV Sprint 12,94 0,231-1.2 m/s13,05
11 Rosella van Keulen VAV 12,95 +0.3 m/s12,92
12 Jyoti Tojo U-Track 13,00 +0.3 m/s13,16
13 Sacha van Swam AV Wijchen 13,02 0,519-1.2 m/s13,14
14 Daantje de Vet PH 13,12 0,216-1.6 m/s13,04
15 Sindy de Bruijn AKU 13,18 0,187-1.6 m/s13,24
16 Coos Veldpaus HLLS 13,18 +0.3 m/s13,46
17 Ilse Hogeveen HLLM 13,22 +0.3 m/s13,28
18 Strea Ajise Haag 13,28 0,180-1.6 m/s13,24
19 Mila Wacht AAV `36 13,32 +0.3 m/s13,30
20 Annabel Paul AV Jahn II 13,33 0,183-1.6 m/s13,04
21 Nienke Meubermans PH 13,35 0,227-1.2 m/s13,24
22 Evelien va...Houweling De Gemzen 13,37 0,155-1.2 m/s13,28
23 Dilay Yandi GACH 13,41 0,313-1.6 m/s13,30
Ilse Steigenga AV Lionitas DQ 12,82

Uitslagen 100 meter finale Meisjes Junior B

# Naam Res Qm
1 Nketia Seedo U-Track 11,78 -0.9 m/s11,70
2 Minke Bisschops AV Unitas 12,16 -0.9 m/s12,22
3 Sarah EA Itiola AV Feniks 12,23 -0.9 m/s12,29
4 Birgit Olislagers Maastricht 12,56 -0.9 m/s12,55
5 Nimah Lommerse De Spartaan 12,81 -0.9 m/s12,70
6 Amber De Roo AV `40 12,91 -0.9 m/s12,76
7 Sheenaï Muntslag AV Sprint 12,93 -0.9 m/s12,85
8 Jessy Gravenbeek PAC 12,93 -0.9 m/s12,84

Uitslagen 200 meter Meisjes Junior B

# Naam ResReactie OBP
1 Nina Franke PH 24,82Q 0,193+3.7 m/s25,95
2 Sarah EA Itiola AV Feniks 25,43Q 0,223+1.1 m/s25,65
3 Nketia Seedo U-Track 25,44Q 0,216+1.3 m/s24,70
4 Britt de Blaauw PAC 25,50Q 0,241+1.6 m/s24,88
5 Rosalie Breems KAV Holland 25,51Q 0,225+3.7 m/s25,65
6 Fenna Achterberg VAV 25,73Q 0,201+1.1 m/s26,04
7 Meike Verdaasonk Spado 25,78Q +2.3 m/s26,54
8 Minke Bisschops AV Unitas 25,79Q 0,186+0.3 m/s24,25
9 Miro Vlasman PAC 25,84Q -0.6 m/s25,55
10 Sofie Dokter Groningen 26,04Q +2.3 m/s25,25
11 Daantje de Vet PH 26,31q +2.3 m/s26,93
12 Amber De Roo AV `40 26,32Q 0,237+1.3 m/s26,73
13 Evelien va...Houweling De Gemzen 26,52q 0,198+3.7 m/s27,19
14 Maud van Beest AAV `36 26,55q 0,244+3.7 m/s27,16
15 Evelyn Navarro Climax 26,55Q -0.6 m/s27,01
16 Brecht van der Vliet Groningen 26,68Q 0,332+1.6 m/s26,64
17 Sheenaï Muntslag AV Sprint 26,73q -0.6 m/s26,18
18 Julia Jongejeugd AV Hera 26,74 0,220+1.6 m/s26,84
19 Isis Hordijk HLLS 26,81Q 0,203+0.3 m/s26,75
20 Hedda van Dort Haag 26,81 0,293+0.3 m/s27,44
21 Maaike Geerling AV PEC 1910 26,84 0,227+0.3 m/s26,75
22 Jonne van ...r Giessen AAV `36 26,86 0,206+1.3 m/s26,84
23 Sterre van Bragt PH 26,95 0,282+0.3 m/s27,51
24 Jyoti Tojo U-Track 27,00 0,226+1.1 m/s27,06
25 Strea Ajise Haag 27,13 0,226+1.1 m/s28,16
26 Wies Rosenberg Tempo AV 27,15 0,197+1.6 m/s27,41
27 Isabel van Bokhoven PH 27,31 +2.3 m/s27,40
28 Ilja Koelink AV Trias 27,34 +2.3 m/s27,73
29 Noëlle Visser HLLM 27,43 -0.6 m/s27,81
30 Amy Walraven Altis 27,46 0,315+1.1 m/s27,28
31 Dilay Yandi GACH 27,49 0,307+1.6 m/s27,54
32 Linsy Heestermans AV Sprint 27,52 0,250+1.3 m/s27,41
33 Lotte Poelman Castricum 27,63 0,219+3.7 m/s28,17
34 Melissa van Diepen Hollandia 27,83 0,242+1.3 m/s27,52
35 Laura Schnell HLLS 28,12 0,203+3.7 m/s28,22
36 Kira Hendriks SPWS 28,25 -0.6 m/s27,40
37 Yoni Bas Castricum 28,65 0,376+1.6 m/s29,86
38 Luca van Loon AV `40 28,73 0,197+1.1 m/s28,61
39 Kim Brouwer HLLS 29,10 -0.6 m/s28,89
40 Rosa Molenberg AV Athlos 29,71 +2.3 m/s29,19
41 Cerique Rijerkerk AV Nijkerk 30,03 0,565+1.3 m/s30,60

Uitslagen 200 meter halve finale Meisjes Junior B

# Naam ResReactie Qm
1 Britt de Blaauw PAC 24,16Q 0,215+0.5 m/s25,50
2 Nketia Seedo U-Track 24,20q 0,199+0.5 m/s25,44
3 Minke Bisschops AV Unitas 24,99Q +0.4 m/s25,79
4 Nina Franke PH 25,02q +0.4 m/s24,82
5 Sarah EA Itiola AV Feniks 25,03Q 0,258+2.5 m/s25,43
6 Sofie Dokter Groningen 25,39q 0,174+0.5 m/s26,04
7 Miro Vlasman PAC 25,43 +0.4 m/s25,84
8 Fenna Achterberg VAV 25,59 0,300+0.5 m/s25,73
9 Rosalie Breems KAV Holland 25,63 0,255+2.5 m/s25,51
10 Meike Verdaasonk Spado 25,66 0,322+2.5 m/s25,78
11 Amber De Roo AV `40 26,55 0,196+2.5 m/s26,32
12 Maud van Beest AAV `36 26,62 0,246+2.5 m/s26,55
13 Daantje de Vet PH 26,91 0,224+0.5 m/s26,31
14 Evelyn Navarro Climax 26,99 +0.4 m/s26,55
15 Evelien va...Houweling De Gemzen 27,18 0,165+0.5 m/s26,52
16 Brecht van der Vliet Groningen 27,19 +0.4 m/s26,68
17 Isis Hordijk HLLS 27,21 0,252+2.5 m/s26,81

Uitslagen 200 meter finale Meisjes Junior B

# Naam Res Qm
1 Nketia Seedo U-Track 23,93 +0.6 m/s24,20
2 Britt de Blaauw PAC 24,11 +0.6 m/s24,16
3 Sarah EA Itiola AV Feniks 24,89 +0.6 m/s25,03
4 Nina Franke PH 24,98 +0.6 m/s25,02
5 Sofie Dokter Groningen 25,52 +0.6 m/s25,39
Minke Bisschops AV Unitas DNS 24,99

Uitslagen 400 meter Meisjes Junior B

# Naam ResReactieOBP
1 Suus Altorf De Spartaan 59,18Q 0,28558,13
2 Marieke Moonen De Spartaan 59,23Q 0,2561:00,42
3 Fabienne Buijs AV Gouda 59,48Q 0,2531:00,41
4 Robina Negenman KAV Holland 59,64q 0,27757,69
5 Shantell Kwofie GACH 1:00,25Q 0,19458,72
6 Noortje Huitema Groningen 1:00,36Q 0,26159,46
7 Maud van Beest AAV `36 1:00,59Q 0,21859,81
8 Lieke Wehrung AAC 1:00,80Q 58,27
9 Franka Holland Castricum 1:01,27Q 0,2401:01,15
10 Eva Nijdam Scorpio 1:01,35Q 0,26658,87
11 Myrte Van der Schoot GACH 1:01,45Q 0,44959,22
12 Fleur Koeling GVAC 1:01,49q 0,2171:01,44
13 Annabel Paul AV Jahn II 1:01,70 0,2101:00,07
14 Linsy Heestermans AV Sprint 1:02,30 0,2331:01,47
15 Sara Mina Saberi Groningen 1:02,45 0,3521:02,08
16 Isis Hordijk HLLS 1:02,83 0,3071:01,64
17 Sanne Diepen PH 1:03,14 0,3211:03,73
18 Joyce Menick HLLM 1:03,14 0,3171:03,17
19 Amelie Huth VOLO 1:03,17 0,2091:05,29
20 Suzan Schippers MPM 1:03,26 0,2631:03,88
21 Maud Kaarsgaren Fit 1:03,66 0,1691:03,99
22 Tessa Beugelink AAC 1:03,71 0,3061:04,77
23 Juul Schuit Castricum 1:04,60 0,2531:05,35
24 Loren Djolo Swift 1:04,77 0,1781:03,82
25 Eline Ruige AV Lionitas 1:05,05 0,2061:05,12
26 Ruth Spijker Castricum 1:05,16 0,4371:04,83
27 Nienke Meubermans PH 1:05,47 0,2261:04,04
28 Pipp Pauzenga Castricum 1:06,96 0,2241:05,68
29 Nastia Kimel Nijmegen 1:08,29 0,5731:05,69
30 Cerique Rijerkerk AV Nijkerk 1:08,39 0,2761:08,97

Uitslagen 400 meter halve finale Meisjes Junior B

# Naam ResReactieQm
1 Lieke Wehrung AAC 58,32Q 0,1581:00,80
2 Shantell Kwofie GACH 58,36Q 0,2331:00,25
3 Myrte Van der Schoot GACH 58,62Q 0,3391:01,45
4 Suus Altorf De Spartaan 58,79Q 0,23459,18
5 Marieke Moonen De Spartaan 58,93q 0,17459,23
6 Eva Nijdam Scorpio 59,39q 0,2621:01,35
7 Fabienne Buijs AV Gouda 59,96 0,23359,48
8 Robina Negenman KAV Holland 1:00,35 0,29159,64
9 Maud van Beest AAV `36 1:00,35 0,1701:00,59
10 Franka Holland Castricum 1:01,72 0,2181:01,27
11 Fleur Koeling GVAC 1:02,38 1:01,49
Noortje Huitema Groningen DNF 1:00,36

Uitslagen 400 meter finale Meisjes Junior B

# Naam ResReactieQm
1 Myrte Van der Schoot GACH 57,03 0,30158,62
2 Lieke Wehrung AAC 57,06 0,14658,32
3 Suus Altorf De Spartaan 57,84 <