Atleten 'Jongens Junior B'

Snr Naam Onderdelen Startgroep 100m100m_hf100m_f200m200m_hf200m_f400m400m_hf400m_f800m800m_f1500m1500m_f3000m110mH110mH_hf110mH_f400mH400mH_f2000m SCSpeerDiscusKogelKogelslHoogHSSPolshoogVer
421 Sion Meijers AAC Polshoog
Ver
--------------------------
422 Sonny Meijers AAC Discus
Kogel
Kogelsl
JJB - DiscusJJB - kogelstotenJJB - Kogelsl -------------------------
423 Winjaris Windster AAC 200m
HSS
Ver
JJB - 200 meterJJB - HSS -------------------------
424 Hakim Riadi AAV SISU 1500m
1500m_f
JJB - 1500 meterJJB - 1500...er finale --------------------------
425 Tijmen van Arkel AAV `36 400m
800m
JJB - 400 meterJJB - 800 meter --------------------------
426 Kaj Van Beest AAV `36 Speer
---------------------------
427 Tim den Brave AAV `36 100m
400m
JJB - 100 meterJJB - 400 meter --------------------------
428 Marc Dullemond AAV `36 3000m
2000m SC
JJB - 3000 meterJJB - 2000...r steeple --------------------------
429 Brennan Kamerman AAV `36 800m
---------------------------
430 Owyn Kamerman AAV `36 800m
---------------------------
431 Sebastiaan Keijzer AAV `36 Kogelsl
JJB - Kogelsl ---------------------------
432 Kyan Krol AAV `36 110mH
JJB - 110 ...en (91cm) ---------------------------
433 Jesse Lamberst AAV `36 100m
Hoog
JJB - Hoog --------------------------
434 Max van Leeuwen AAV `36 800m
---------------------------
435 Twan van Rijn AAV `36 200m
200m_hf
Polshoog
JJB - 200 meterJJB - 200 ...ve finaleJJB - Polshoog -------------------------
436 Heiko Rotteveel AAV `36 400mH
2000m SC
JJB - 400 ...en (84cm)JJB - 2000...r steeple --------------------------
437 Floris Smink AC TION Kogelsl
JJB - Kogelsl ---------------------------
438 Max van Liempdt Almere `81 1500m
JJB - 1500 meter ---------------------------
439 Perry Severijnse Almere `81 Speer
JJB - speerwerpen ---------------------------
440 Stijn Van Essen Altis 400m
JJB - 400 meter ---------------------------
441 Joris van den Hoven Altis 400m
400m_f
400m_hf
JJB - 400 meterJJB - 400 ...er finaleJJB - 400 ...ve finale -------------------------
442 Ton van Mameren Altis HSS
JJB - HSS ---------------------------
443 Ruben Meijer Altis Speer
---------------------------
444 Marten Prince Altis Discus
Kogel
JJB - DiscusJJB - kogelstoten --------------------------
445 Maurice Afognon ARV Ilion 100m
100m_hf
Ver
JJB - 100 meterJJB - 100 ...ve finaleJJB - Ver -------------------------
446 Lars Dauw ARV Ilion 100m
100m_hf
JJB - 100 meterJJB - 100 ...ve finale --------------------------
447 Marijn Van Duijn ARV Ilion Speer
Ver
JJB - speerwerpenJJB - Ver --------------------------
448 Daan Kneppers ARV Ilion 400m
400m_f
400m_hf
400mH
400mH_f
JJB - 400 meterJJB - 400 ...er finaleJJB - 400 ...ve finaleJJB - 400 ...en (84cm)JJB - 400mH - finale -----------------------
449 Nigel Steenwinkel ARV Ilion 200m
200m_hf
110mH
110mH_f
Ver
JJB - 200 meterJJB - 200 ...ve finaleJJB - 110 ...en (91cm)JJB - 110mH - finaleJJB - Ver -----------------------
450 Wouter van den Akker ATC `75 1500m
1500m_f
3000m
JJB - 1500 meterJJB - 1500...er finaleJJB - 3000 meter -------------------------
451 Brik van Dusseldorp Atledo 800m
JJB - 800 meter ---------------------------
452 Thomas Gonggrijp AL73 Hoog
JJB - Hoog ---------------------------
453 Mathijs Neijenhuis AL73 400m
400m_f
400m_hf
JJB - 400 meterJJB - 400 ...er finaleJJB - 400 ...ve finale -------------------------
454 Milan Sonnemans Helden 100m
100m_hf
200m
JJB - 100 meterJJB - 100 ...ve finaleJJB - 200 meter -------------------------
455 Mike van Wouwe ATH 400m
JJB - 400 meter ---------------------------
456 Luka Bakrac AV 1923 400mH
Speer
JJB - 400 ...en (84cm)JJB - speerwerpen --------------------------
457 Primo Burgstra AV 1923 800m
---------------------------
458 Job Geerds AV 1923 400m
110mH
HSS
JJB - 400 meterJJB - 110 ...en (91cm) -------------------------
459 Daan Lunding AV 1923 400m
JJB - 400 meter ---------------------------
460 Diede Mieras AV 1923 400m
Speer
JJB - 400 meterJJB - speerwerpen --------------------------
461 Lucas van ...haffelaar AV 1923 400m
JJB - 400 meter ---------------------------
462 Gijs Veltenaar AV 1923 1500m
JJB - 1500 meter ---------------------------
463 Jona Wong Chung AV 1923 800m
JJB - 800 meter ---------------------------
464 Milan Biesheuvel AV Aalsmeer 800m
JJB - 800 meter ---------------------------
465 Tijmen Wisselink AV Argo 1500m
1500m_f
JJB - 1500 meterJJB - 1500...er finale --------------------------
466 Finn de Graaf AV Attila Hoog
HSS
Ver
JJB - HoogJJB - HSSJJB - Ver -------------------------
467 Pablo Velt AV Atverni 3000m
JJB - 3000 meter ---------------------------
468 Bart Van Zandwijk AV Atverni 100m
100m_hf
200m
200m_hf
JJB - 100 meterJJB - 100 ...ve finaleJJB - 200 meterJJB - 200 ...ve finale ------------------------
469 Jesse Scheltema Castricum 800m
800m_f
1500m
1500m_f
JJB - 800 meterJJB - 800 ...er finaleJJB - 1500 meterJJB - 1500...er finale ------------------------
470 Stefan Nillessen AV Cifla 1500m
1500m_f
3000m
JJB - 1500 meterJJB - 1500...er finaleJJB - 3000 meter -------------------------
471 Jeroen Paymans AV Cifla 800m
1500m
JJB - 800 meterJJB - 1500 meter --------------------------
472 Jordi Tijssen AV Cifla 800m
---------------------------
473 Hugo Jansen Clytoneus Speer
JJB - speerwerpen ---------------------------
474 Matthijs van Schaik Clytoneus 800m
JJB - 800 meter ---------------------------
475 Gijs van de Wetering De Gemzen 800m
JJB - 800 meter ---------------------------
476 Sven Hazenoot De Spartaan Kogel
JJB - kogelstoten ---------------------------
477 Jochem van Stijn De Spartaan 400m
400mH
JJB - 400 meterJJB - 400 ...en (84cm) --------------------------
478 Mads Meijer de Sprinter 1500m
1500m_f
3000m
JJB - 1500 meterJJB - 1500...er finaleJJB - 3000 meter -------------------------
479 Mika Brouwer DKEV 100m
100m_hf
200m
200m_hf
JJB - 100 meterJJB - 100 ...ve finaleJJB - 200 meterJJB - 200 ...ve finale ------------------------
480 Jeroen van het Hof AV Edam Speer
Hoog
JJB - speerwerpenJJB - Hoog --------------------------
481 Aike van der Lei AV Edam 1500m
3000m
JJB - 1500 meterJJB - 3000 meter --------------------------
482 Angelo Visser AV Edam 2000m SC
JJB - 2000...r steeple ---------------------------
483 Kjell de Groot Flevo Delta 2000m SC
JJB - 2000...r steeple ---------------------------
484 Robin van der Stege Flevo Delta Speer
Discus
JJB - Discus --------------------------
485 Thijs Zoon Flevo Delta 800m
JJB - 800 meter ---------------------------
486 Jeroen Cox AV Fortuna 3000m
JJB - 3000 meter ---------------------------
487 Marijn Sloot AV Fortuna 100m
100m_hf
JJB - 100 meterJJB - 100 ...ve finale --------------------------
488 Daan Verlinden AV Fortuna 400m
800m
JJB - 800 meter --------------------------
489 Luuk Schot AVGM Hoog
---------------------------
490 Bent Braker AV Gouda Speer
JJB - speerwerpen ---------------------------
491 Ewan ter Hennepe AV Gouda 400m
---------------------------
492 Pepeijn Nieuwveld AV Gouda 100m
200m
JJB - 100 meterJJB - 200 meter --------------------------
493 Jochem Ribberink AV Gouda 400m
400m_f
400m_hf
400mH
400mH_f
JJB - 400 meterJJB - 400 ...er finaleJJB - 400 ...ve finaleJJB - 400 ...en (84cm)JJB - 400mH - finale -----------------------
494 Jelle Golbach Haaksbergen Hoog
JJB - Hoog ---------------------------
495 Swen Kraakman HLLM 3000m
---------------------------
496 Rob van Limpt HLLM 2000m SC
JJB - 2000...r steeple ---------------------------
497 Yoeri Verburg HLLM 200m
110mH
JJB - 200 meterJJB - 110 ...en (91cm) --------------------------
498 Farhaan Abdi ali Hanzesport 1500m
1500m_f
JJB - 1500 meterJJB - 1500...er finale --------------------------
499 Niels Altena Hanzesport Speer
---------------------------
500 Connor Kluivers Hanzesport 2000m SC
JJB - 2000...r steeple ---------------------------
501 Rutger Hoekstra Heerenveen Discus
Hoog
JJB - DiscusJJB - Hoog --------------------------
502 Lennert Naeff Heerenveen Hoog
Polshoog
JJB - HoogJJB - Polshoog --------------------------
503 Sebastiaan Bonte AV Hera Discus
Kogel
JJB - DiscusJJB - kogelstoten --------------------------
504 Romello Christiaan AV Hera 100m
100m_hf
200m
200m_hf
JJB - 100 meterJJB - 100 ...ve finaleJJB - 200 meterJJB - 200 ...ve finale ------------------------
505 Stephen Haakmat AV Hera 100m
JJB - 100 meter ---------------------------
506 Koen Hoedjes AV Hera 100m
200m
JJB - 100 meterJJB - 200 meter --------------------------
507 Lars Philipsen AV Hera 800m
JJB - 800 meter ---------------------------
508 Jeff Tesselaar AV Hera 400m
400m_hf
400mH
400mH_f
HSS
JJB - 400 meterJJB - 400 ...ve finaleJJB - 400 ...en (84cm)JJB - 400mH - finaleJJB - HSS -----------------------
509 Quinten van Delft Hollandia 200m
400m
JJB - 200 meterJJB - 400 meter --------------------------
510 Teade Zijlstra HRRR Discus
Kogel
--------------------------
511 Rob Nijssen AV Hylas 1500m
3000m
JJB - 1500 meterJJB - 3000 meter --------------------------
512 Florian Va...er Dussen AV Impala 100m
200m
JJB - 100 meterJJB - 200 meter --------------------------
513 Willem Jongsma AV Impala 400mH
JJB - 400 ...en (84cm) ---------------------------
514 Damian Willems AV Jahn II 100m
200m
JJB - 100 meterJJB - 200 meter --------------------------
515 Sam van Dijk AV Lycurgus Speer
Discus
Kogel
JJB - DiscusJJB - kogelstoten -------------------------
516 Teun de Koning AV Lycurgus Discus
Kogel
Kogelsl
JJB - DiscusJJB - kogelstotenJJB - Kogelsl -------------------------
517 Seb - Wals AV Lycurgus 800m
JJB - 800 meter ---------------------------
518 Gino van Wijk AV Lycurgus 100m
100m_f
100m_hf
200m
200m_f
200m_hf
JJB - 100 meterJJB - 100 ...er finaleJJB - 100 ...ve finaleJJB - 200 meterJJB - 200 ...er finaleJJB - 200 ...ve finale ----------------------
519 Romke Wielstra AV NOP Kogel
JJB - kogelstoten ---------------------------
520 Bram van Druten Olympus `70 1500m
JJB - 1500 meter ---------------------------
521 Ruben Rolvink Olympus `70 Discus
Kogel
JJB - DiscusJJB - kogelstoten --------------------------
522 Tobias Steevensz AV Passaat 100m
200m
JJB - 100 meterJJB - 200 meter --------------------------
523 Brend Baak AV PEC 1910 Speer
Kogel
JJB - speerwerpenJJB - kogelstoten --------------------------
524 Jarno Jansen AV PEC 1910 800m
800m_f
JJB - 800 meterJJB - 800 ...er finale --------------------------
525 Christiaan Pleijter AV PEC 1910 100m
200m
JJB - 100 meterJJB - 200 meter --------------------------
526 Thomas Reining AV PEC 1910 800m
JJB - 800 meter ---------------------------
527 Jan Hiltjesdam AV Rijssen 1500m
1500m_f
JJB - 1500 meterJJB - 1500...er finale --------------------------
528 Mees Kappert AV Salland 110mH
110mH_f
JJB - 110 ...en (91cm)JJB - 110mH - finale --------------------------
529 Jamal Abballah SCSP 800m
---------------------------
530 Chris Wieles SCSP 400m
400mH
JJB - 400 meterJJB - 400 ...en (84cm) --------------------------
531 Willem Bosch SPOB 400m
JJB - 400 meter ---------------------------
532 Kristian Munning SPOB Discus
---------------------------
533 Niels Nieuwenhuizen SPOB 800m
---------------------------
534 Ties van Beek AV Sprint 100m
100m_hf
200m
200m_hf
110mH
110mH_f
JJB - 100 meterJJB - 100 ...ve finaleJJB - 200 meterJJB - 200 ...ve finaleJJB - 110 ...en (91cm)JJB - 110mH - finale ----------------------
535 Jan Roelof Veyer Start `78 100m
100m_f
100m_hf
200m
200m_hf
JJB - 100 meterJJB - 100 ...er finaleJJB - 100 ...ve finaleJJB - 200 meterJJB - 200 ...ve finale -----------------------
536 Gerwalt Landheer AV Statina 400m
JJB - 400 meter ---------------------------
537 Bram Zwart AV Suomi 800m
JJB - 800 meter ---------------------------
538 Timme Koster AV Trias 110mH
110mH_f
JJB - 110 ...en (91cm)JJB - 110mH - finale --------------------------
539 Casper Peterse AV Trias Speer
---------------------------
540 Sven Druijff Triathlon 3000m
---------------------------
541 Yordi Druijff Triathlon 2000m SC
JJB - 2000...r steeple ---------------------------
542 Viggo Parol Triathlon 1500m
JJB - 1500 meter ---------------------------
543 Fraon Bischoff AV Unitas 3000m
JJB - 3000 meter ---------------------------
544 Ruben van Groenewoud AV Unitas 800m
2000m SC
--------------------------
545 Mischa Hermans AV Unitas 1500m
3000m
JJB - 1500 meterJJB - 3000 meter --------------------------
546 Jasper Koot AV Unitas Discus
---------------------------
547 Quinten van Ommen AV Unitas 100m
400m
JJB - 100 meterJJB - 400 meter --------------------------
548 Cedric Smits AV Unitas 800m
---------------------------
549 Pim Visser AV Unitas Speer
---------------------------
550 Cédric Fini AV Wijchen 100m
100m_hf
JJB - 100 meterJJB - 100 ...ve finale --------------------------
551 Thomas Bos AV Zeewolde 100m
200m
400m
400m_hf
JJB - 100 meterJJB - 200 meterJJB - 400 meterJJB - 400 ...ve finale ------------------------
552 Bram Gruitroij AV Zeewolde 400m
---------------------------
553 Martijn Schoemaker AV Zeewolde 100m
100m_hf
800m
JJB - 100 meterJJB - 100 ...ve finale -------------------------
554 Jari Van der Voorn AV Zeewolde 100m
JJB - 100 meter ---------------------------
555 Yassine Bouaziz AV34 800m
800m_f
JJB - 800 meterJJB - 800 ...er finale --------------------------
556 Jesse van Heijningen AV34 100m
100m_hf
200m
200m_hf
JJB - 100 meterJJB - 100 ...ve finaleJJB - 200 meterJJB - 200 ...ve finale ------------------------
557 Noud van de Mast AV34 200m
HSS
Ver
JJB - 200 meterJJB - HSS -------------------------
558 Jasper Meijerink AV34 200m
Kogel
JJB - 200 meterJJB - kogelstoten --------------------------
559 Milan Mesie AV34 100m
JJB - 100 meter ---------------------------
560 Tigo Mesie AV34 100m
JJB - 100 meter ---------------------------
561 Jasper van Zaanen AV34 400m
Discus
JJB - 400 meter --------------------------
562 Marien Sips AV `40 100m
100m_hf
200m
JJB - 100 meterJJB - 100 ...ve finaleJJB - 200 meter -------------------------
563 Sander van Vliet AV `47 Hoog
JJB - Hoog ---------------------------
564 Raf Baerveldt AVON Speer
---------------------------
565 Parker Consten Ciko `66 1500m
3000m
JJB - 1500 meterJJB - 3000 meter --------------------------
566 Labran Hamidu Ciko `66 100m
200m
JJB - 100 meterJJB - 200 meter --------------------------
567 Lucas van Bochoven Climax 110mH
JJB - 110 ...en (91cm) ---------------------------
568 Joram van ... Bospoort Climax 400m
400m_f
400m_hf
JJB - 400 meterJJB - 400 ...er finaleJJB - 400 ...ve finale -------------------------
569 Max Botschuijver Climax 100m
100m_hf
200m
JJB - 100 meterJJB - 100 ...ve finaleJJB - 200 meter -------------------------
570 Karunzio Koulen DEM 100m
200m
400m
JJB - 100 meterJJB - 200 meterJJB - 400 meter -------------------------
571 Joran van der Stoep DEM 400mH
JJB - 400 ...en (84cm) ---------------------------
572 Noa Struyve DEM 100m
JJB - 100 meter ---------------------------
573 Piet van Vuuren DEM 1500m
JJB - 1500 meter ---------------------------
574 Tim Klein DJA Hoog
Ver
JJB - HoogJJB - Ver --------------------------
575 DSean Holaman SPWS 200m
200m_hf
400mH
400mH_f
JJB - 200 meterJJB - 200 ...ve finaleJJB - 400 ...en (84cm)JJB - 400mH - finale ------------------------
576 Dylan van Huizen SPWS 100m
JJB - 100 meter ---------------------------
577 Jack Abernethy Eindhoven 400m
400m_hf
JJB - 400 meterJJB - 400 ...ve finale --------------------------
578 Maarten Debeij Eindhoven Hoog
HSS
JJB - HoogJJB - HSS --------------------------
579 Juno Schuwer Eindhoven 100m
JJB - 100 meter ---------------------------
580 Thorben Segers Eindhoven 2000m SC
JJB - 2000...r steeple ---------------------------
581 Merlijn va...er Velden Eindhoven 3000m
JJB - 3000 meter ---------------------------
582 Luuk Verbaandert Eindhoven 1500m
1500m_f
3000m
JJB - 1500 meterJJB - 1500...er finaleJJB - 3000 meter -------------------------
583 Duane van Dijkhuizen Fortius Polshoog
JJB - Polshoog ---------------------------
584 Quinten van der Elst Fortius 400m
JJB - 400 meter ---------------------------
585 Luc Blank GACH Polshoog
JJB - Polshoog ---------------------------
586 Koen Duikersloot GACH Polshoog
JJB - Polshoog ---------------------------
587 Tobias van Ee GACH 100m
100m_hf
Discus
Polshoog
JJB - 100 meterJJB - 100 ...ve finaleJJB - DiscusJJB - Polshoog ------------------------
588 Max van Groeningen GACH 1500m
1500m_f
JJB - 1500 meterJJB - 1500...er finale --------------------------
589 Thijmen Hakenkruger GACH Polshoog
JJB - Polshoog ---------------------------
590 Laurens Jordense GACH 200m
400mH
JJB - 200 meterJJB - 400 ...en (84cm) --------------------------
591 Lucas Man GACH 100m
200m
JJB - 100 meterJJB - 200 meter --------------------------
592 Max Veldhuizen GACH Polshoog
JJB - Polshoog ---------------------------
593 Yoram Vriezen GACH Polshoog
JJB - Polshoog ---------------------------
594 Miro van Wieringen GACH 100m
200m
110mH
JJB - 100 meterJJB - 200 meterJJB - 110 ...en (91cm) -------------------------
595 Kosheen Miran Groningen 100m
100m_f
100m_hf
400m
400m_f
400m_hf
JJB - 100 meterJJB - 100 ...er finaleJJB - 100 ...ve finaleJJB - 400 meterJJB - 400 ...er finaleJJB - 400 ...ve finale ----------------------
596 Piter Nijboer Groningen Kogel
Kogelsl
JJB - kogelstotenJJB - Kogelsl --------------------------
597 Boas Okken Groningen Hoog
JJB - Hoog ---------------------------
598 Anton Sarnatskiy Groningen HSS
JJB - HSS ---------------------------
599 Jamie Verhagen Groningen 1500m
3000m
JJB - 1500 meterJJB - 3000 meter --------------------------
600 Timo den Hollander GVAC 100m
JJB - 100 meter ---------------------------
601 Daan Roosenschoon GVAC 400m
400m_hf
Discus
Hoog
Ver
JJB - 400 meterJJB - 400 ...ve finaleJJB - DiscusJJB - HoogJJB - Ver -----------------------
602 William Webster GVAC 1500m
2000m SC
JJB - 1500 meterJJB - 2000...r steeple --------------------------
603 Primo Beekhuis Haag 1500m
JJB - 1500 meter ---------------------------
604 Robin van ...Boogaardt Haag 2000m SC
JJB - 2000...r steeple ---------------------------
605 Mark Dullaart Haag 800m
1500m
JJB - 800 meterJJB - 1500 meter --------------------------
606 Nsikak Ekpo Haag 100m
100m_f
100m_hf
200m
JJB - 100 meterJJB - 100 ...er finaleJJB - 100 ...ve finaleJJB - 200 meter ------------------------
607 Gabriel Emmanuel Haag Speer
Hoog
JJB - Hoog --------------------------
608 Nelson Johnson Haag 800m
1500m
1500m_f
JJB - 800 meterJJB - 1500 meterJJB - 1500...er finale -------------------------
609 Florian van Lent Haag 800m
---------------------------
610 Mark van der Linden Haag 200m
200m_f
200m_hf
110mH
Speer
Ver
JJB - 200 meterJJB - 200 ...er finaleJJB - 200 ...ve finaleJJB - 110 ...en (91cm)JJB - speerwerpenJJB - Ver ----------------------
611 Friso Lyppens Haag 1500m
3000m
JJB - 1500 meterJJB - 3000 meter --------------------------
612 Nick Nijkamp Haag HSS
JJB - HSS ---------------------------
613 Jonathan Pronk Haag 200m
200m_hf
110mH
HSS
Ver
JJB - 200 meterJJB - 200 ...ve finaleJJB - 110 ...en (91cm)JJB - HSSJJB - Ver -----------------------
614 Boaz van der Schaaf Haag 1500m
3000m
JJB - 1500 meterJJB - 3000 meter --------------------------
615 Quinten Wormer Haag 110mH
400mH
JJB - 110 ...en (91cm)JJB - 400 ...en (84cm) --------------------------
616 Carlo Schoonen HAC Speer
JJB - speerwerpen ---------------------------
617 Nick Kerkhof HAC `63 1500m
JJB - 1500 meter ---------------------------
618 Stan Atsma HLLS 200m
400mH
400mH_f
JJB - 200 meterJJB - 400 ...en (84cm)JJB - 400mH - finale -------------------------
619 Peter de Kruyff HLLS 110mH
110mH_f
Speer
Ver
JJB - 110 ...en (91cm)JJB - 110mH - finaleJJB - speerwerpenJJB - Ver ------------------------
620 Pepijn Oron HLLS 1500m
JJB - 1500 meter ---------------------------
621 Willem Veldpaus HLLS Speer
JJB - speerwerpen ---------------------------
622 Tim de Wild HLLS 2000m SC
JJB - 2000...r steeple ---------------------------
623 Karsten van Ommen Isala `96 1500m
3000m
JJB - 1500 meterJJB - 3000 meter --------------------------
624 Annes Adimi Leiden 400m
400mH
400mH_f
JJB - 400 meterJJB - 400 ...en (84cm)JJB - 400mH - finale -------------------------
625 Marnix van der Burg Leiden 100m
100m_f
100m_hf
200m
200m_hf
JJB - 100 meterJJB - 100 ...er finaleJJB - 100 ...ve finaleJJB - 200 meterJJB - 200 ...ve finale -----------------------
626 Maurits Dekker Leiden 400mH
JJB - 400 ...en (84cm) ---------------------------
627 Han Baselier LGDR 400m
Hoog
JJB - Hoog --------------------------
628 Tom Honings LGDR 400m
JJB - 400 meter ---------------------------
629 Teun ter Haar Nijmegen 800m
800m_f
JJB - 800 meterJJB - 800 ...er finale --------------------------
630 Jim van Keulen Nijmegen 400m
400m_hf
JJB - 400 meterJJB - 400 ...ve finale --------------------------
631 Jon Rijnsburger Nijmegen Hoog
JJB - Hoog ---------------------------
632 Wouter Weijnen VOLO 200m
400m
JJB - 200 meterJJB - 400 meter --------------------------
633 Pascal Doornhein PAC 2000m SC
JJB - 2000...r steeple ---------------------------
634 Isiah Emanuelson PAC 100m
100m_f
100m_hf
200m
200m_f
200m_hf
JJB - 100 meterJJB - 100 ...er finaleJJB - 100 ...ve finaleJJB - 200 meterJJB - 200 ...er finaleJJB - 200 ...ve finale ----------------------
635 Damian Felter PAC 200m
200m_f
200m_hf
Ver
JJB - 200 meterJJB - 200 ...er finaleJJB - 200 ...ve finaleJJB - Ver ------------------------
636 Gijs de Haan PAC 800m
3000m
JJB - 800 meterJJB - 3000 meter --------------------------
637 Mark Heiden PAC 200m
200m_f
200m_hf
110mH
110mH_f
JJB - 200 meterJJB - 200 ...er finaleJJB - 200 ...ve finaleJJB - 110 ...en (91cm)JJB - 110mH - finale -----------------------
638 Tjebbe Hemler PAC 1500m
JJB - 1500 meter ---------------------------
639 Ronin van der Holst PAC 110mH
JJB - 110 ...en (91cm) ---------------------------
640 Olario Kartodimedjo PAC Polshoog
JJB - Polshoog ---------------------------
641 Robin van Kooij PAC 100m
100m_hf
200m
200m_hf
JJB - 100 meterJJB - 100 ...ve finaleJJB - 200 meterJJB - 200 ...ve finale ------------------------
642 Natnael Meij PAC 800m
1500m
3000m
JJB - 800 meterJJB - 1500 meterJJB - 3000 meter -------------------------
643 Jasper Oele PAC 100m
100m_hf
Polshoog
JJB - 100 meterJJB - 100 ...ve finaleJJB - Polshoog -------------------------
644 Jesper Ponstein PAC 800m
---------------------------
645 Taron Punt PAC Polshoog
JJB - Polshoog ---------------------------
646 Alexander Schrage PAC HSS
JJB - HSS ---------------------------
647 Alex Taal PAC 800m
800m_f
JJB - 800 meterJJB - 800 ...er finale --------------------------
648 Enrique van Velzen PAC 100m
200m
JJB - 100 meterJJB - 200 meter --------------------------
649 Christophe...an Altena Phanos 800m
JJB - 800 meter ---------------------------
650 Beer Harms Phanos 800m
800m_f
JJB - 800 meterJJB - 800 ...er finale --------------------------
651 Eyoel Hiensch Phanos 800m
JJB - 800 meter ---------------------------
652 Yohahnnes Hiensch Phanos 800m
800m_f
JJB - 800 meterJJB - 800 ...er finale --------------------------
653 Fedor Musil Phanos 800m
---------------------------
654 Keitharo ...sterwolde Phanos 100m
100m_f
100m_hf
JJB - 100 meterJJB - 100 ...er finaleJJB - 100 ...ve finale -------------------------
655 Tomaz I Rooth Phanos 100m
110mH
JJB - 100 meterJJB - 110 ...en (91cm) --------------------------
656 Nathan Wolff Phanos 100m
JJB - 100 meter ---------------------------
657 Benjamin ...bbelstein PH Speer
Discus
JJB - Discus --------------------------
658 Rens de Graauw PH 200m
110mH
Ver
JJB - 200 meterJJB - 110 ...en (91cm)JJB - Ver -------------------------
659 Gijs Houtman PH 800m
1500m
--------------------------
660 Mats Merkelbach PH Speer
JJB - speerwerpen ---------------------------
661 Floris Nolet PH HSS
Ver
JJB - HSSJJB - Ver --------------------------
662 Chuck Pols PH Speer
Discus
Kogel
Polshoog
JJB - DiscusJJB - kogelstotenJJB - Polshoog ------------------------
663 Max van Velzen PH Speer
---------------------------
664 Jeremy van Zutven PH Hoog
Polshoog
Ver
JJB - HoogJJB - Polshoog -------------------------
665 Isaya Klein Ikkink Rotterdam 110mH
110mH_f
JJB - 110 ...en (91cm)JJB - 110mH - finale --------------------------
666 Xavi Joy Mo-Ajok Rotterdam 100m
100m_f
100m_hf
200m
200m_f
200m_hf
JJB - 100 meterJJB - 100 ...er finaleJJB - 100 ...ve finaleJJB - 200 meterJJB - 200 ...er finaleJJB - 200 ...ve finale ----------------------
667 Zephaniah Silie Rotterdam 400m
JJB - 400 meter ---------------------------
668 Matthew Sophia Rotterdam 110mH
110mH_f
Hoog
Ver
JJB - 110 ...en (91cm)JJB - 110mH - finaleJJB - HoogJJB - Ver ------------------------
669 Bas Stam Rotterdam 2000m SC
JJB - 2000...r steeple ---------------------------
670 Ids van Korven RTE 3000m
JJB - 3000 meter ---------------------------
671 Jelle Van der Deure SAV 400m
JJB - 400 meter ---------------------------
672 Thijmen van Leeuwen SAV 800m
JJB - 800 meter ---------------------------
673 Luc Krawczyk Scopias 800m
JJB - 800 meter ---------------------------
674 Ernson van den Bos Scorpio 800m
JJB - 800 meter ---------------------------
675 Lars Laros Scorpio 3000m
JJB - 3000 meter ---------------------------
676 Niels Laros Scorpio 3000m
JJB - 3000 meter ---------------------------
677 Bram Veldhuizen Scorpio 800m
JJB - 800 meter ---------------------------
678 Koen Zandvliet Scorpio Discus
Kogel
JJB - DiscusJJB - kogelstoten --------------------------
679 Ramon Biondina Spado HSS
JJB - HSS ---------------------------
680 Jip Haest Spado 110mH
Polshoog
JJB - 110 ...en (91cm)JJB - Polshoog --------------------------
681 Robbert Maas Spado Speer
JJB - speerwerpen ---------------------------
682 Job Visscher Spado 400m
800m
JJB - 400 meterJJB - 800 meter --------------------------
683 Sven Verduijn SV Noordkop 800m
JJB - 800 meter ---------------------------
684 Matyas Kerekgyarto Swift Discus
Kogel
Kogelsl
JJB - DiscusJJB - kogelstotenJJB - Kogelsl -------------------------
685 Goos Meuwissen Swift Speer
JJB - speerwerpen ---------------------------
686 Milko Bos Tempo AV 200m
110mH
JJB - 200 meterJJB - 110 ...en (91cm) --------------------------
687 Binne Brok Tempo AV 400m
800m
JJB - 400 meter --------------------------
688 Luc de Bruin Tempo AV Hoog
JJB - Hoog ---------------------------
689 Luca Dooper Tempo AV 800m
1500m
--------------------------
690 Quintin Janse Tempo AV 400mH
---------------------------
691 Thomas Knoop Typhoon Speer
Discus
JJB - speerwerpenJJB - Discus --------------------------
692 Thom Kortenoever Typhoon Ver
---------------------------
693 Justin Sluijter Typhoon Speer
Hoog
Ver
JJB - HoogJJB - Ver -------------------------
694 Thijs de Wild Typhoon Hoog
Ver
JJB - HoogJJB - Ver --------------------------
695 Jesse Fokkenrood U-Track 800m
800m_f
1500m
1500m_f
3000m
JJB - 800 meterJJB - 800 ...er finaleJJB - 1500 meterJJB - 1500...er finaleJJB - 3000 meter -----------------------
696 Timo Hoogendoorn U-Track 800m
JJB - 800 meter ---------------------------
697 Bjorn Hulsebos VAV Ver
---------------------------
698 Henry van der Ziel VAV 400m
400m_hf
JJB - 400 meterJJB - 400 ...ve finale --------------------------
699 Pjotr Dolfsma VRT 1500m
JJB - 1500 meter ---------------------------
700 Olivier Gijbels VRT 800m
---------------------------
701 Jip Janissen VRT 1500m
JJB - 1500 meter ---------------------------
702 Niels Peeters VRT 3000m
JJB - 3000 meter ---------------------------
703 William Knol U-Track 1500m
JJB - 1500 meter ---------------------------

Verenigingen 'Jongens Junior B'

VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
AAC AAC 3
AAV SISU SISU 1
AAV `36 AV36 12
AC TION TION 1
Almere `81 AM81 2
Altis ALTS 5
ARV Ilion ILIO 5
ATC `75 AT75 1
Atledo ATLD 1
Atletico `73 AL73 2
Atletiek Helden HLDN 1
Atletiekvereniging ATH ATH 1
AV 1923 AV23 8
AV Aalsmeer ALSM 1
AV Argo ARGO 1
AV Attila ATTL 1
AV Atverni ATVN 2
AV Castricum CSTR 1
AV Cifla CFLA 3
AV Clytoneus CLYT 2
AV De Gemzen GMZN 1
AV De Spartaan SPTN 2
AV de Sprinter MDSP 1
AV DOKEV Anna Paulowna DKEV 1
AV Edam EDAM 3
AV Flevo Delta FLDT 3
AV Fortuna FRTN 3
AV Generaal Michaelis AVGM 1
AV Gouda GOUD 4
AV Haaksbergen HKBG 1
AV Haarlemmermeer HLLM 3
AV Hanzesport HNZS 3
AV Heerenveen HRVN 2
AV Hera HERA 6
AV Hollandia HLLD 1
AV Horror Sneek HRRR 1
AV Hylas HYLS 1
AV Impala IMPL 2
AV Jahn II JAHN 1
AV Lycurgus LYCG 4
AV NOP NOP 1
AV Olympus `70 OL70 2
AV Passaat PSST 1
AV PEC 1910 PEC 4
AV Rijssen RSSN 1
AV Salland SLLN 1
AV Scheldesport SCSP 2
AV Spirit Oud Beijerland SPOB 3
AV Sprint SPRN 1
AV Start `78 ST78 1
AV Statina STTN 1
AV Suomi SOMI 1
AV Trias TRAS 2
AV Triathlon Triathlon 3
AV Unitas UNTS 7
AV Wijchen WYCH 1
AV Zeewolde ZWLD 4
AV `34 Apeldoorn AV34 7
AV `40 AV40 1
AV `47 AV47 1
AVON AVON 1
Ciko `66 CIKO 2
Climax CLMX 3
DEM DEM 4
DJA DJA 1
EAC De Sperwers SPWS 2
Eindhoven Atletiek EHAT 6
Fortius FORT 2
GAC Hilversum GACH 10
Groningen Atletiek GRNG 5
GVAC GVAC 3
Haag Atletiek HAAG 13
HAC HAC 1
HAC `63 HC63 1
Hellas Utrecht HLLS 5
Isala `96 ISLA 1
Leiden Atletiek LATL 3
Lopersgroep Deurne LGDR 2
Nijmegen Atletiek NYMG 3
O.S.S. - VOLO VOLO 1
PAC PAC 16
Phanos PHNS 8
Prins Hendrik PH 8
Rotterdam Atletiek RDAM 5
Running Team Eindhoven RTE 1
SAV SAV 2
Scopias Atletiek SCPS 1
Scorpio SCRP 5
Spado SPDO 4
SV Noordkop NRDK 1
Swift Atletiek SWFT 2
Tempo AV TMPO 5
Typhoon TPHN 4
U-Track UTRK 3
VAV VAV 2
Venloop Running Team VRT 4

Uitslagen 100 meter Jongens Junior B

# Naam ResReactie OBP
1 Keitharo ...sterwolde Phanos 11,09Q 0,183+0.2 m/s10,68
2 Gino van Wijk AV Lycurgus 11,32Q 0,154-2.2 m/s10,64
3 Isiah Emanuelson PAC 11,33Q 0,199+0.2 m/s10,86
4 Xavi Joy Mo-Ajok Rotterdam 11,42Q 0,193-1.1 m/s10,86
5 Ties van Beek AV Sprint 11,42Q -0.8 m/s11,34
6 Mika Brouwer DKEV 11,47Q 0,329+0.2 m/s11,58
7 Jan Roelof Veyer Start `78 11,48Q 0,215+0.2 m/s11,47
8 Kosheen Miran Groningen 11,51Q -0.8 m/s11,10
9 Nsikak Ekpo Haag 11,53Q 0,177-0.6 m/s11,04
10 Cédric Fini AV Wijchen 11,55Q 0,187+0.2 m/s11,43
11 Jasper Oele PAC 11,57Q 0,230+0.2 m/s11,55
12 Jesse van Heijningen AV34 11,58Q 0,194-1.1 m/s11,57
13 Maurice Afognon ARV Ilion 11,60Q 0,177-1.1 m/s11,47
14 Marnix van der Burg Leiden 11,62Q 0,190-0.6 m/s11,38
15 Marijn Sloot AV Fortuna 11,73q 0,157+0.2 m/s11,86
16 Tobias van Ee GACH 11,73Q -0.8 m/s11,65
17 Milan Sonnemans Helden 11,74q 0,190+0.2 m/s11,78
18 Lars Dauw ARV Ilion 11,76Q 0,183-0.6 m/s11,63
19 Robin van Kooij PAC 11,80q 0,237-1.1 m/s11,75
20 Marien Sips AV `40 11,81q 0,130-1.1 m/s11,83
21 Max Botschuijver Climax 11,82q -0.8 m/s11,71
22 Romello Christiaan AV Hera 11,90Q 0,224-2.2 m/s11,53
23 Martijn Schoemaker AV Zeewolde 11,92q 0,211+0.2 m/s12,08
24 Enrique van Velzen PAC 11,94 -0.8 m/s11,98
25 Tim den Brave AAV `36 11,95 0,338+0.2 m/s12,15
26 Bart Van Zandwijk AV Atverni 11,96Q 0,170-2.2 m/s11,79
27 Timo den Hollander GVAC 11,99 0,162+0.2 m/s11,75
28 Dylan van Huizen SPWS 12,00 0,189+0.2 m/s11,80
29 Tigo Mesie AV34 12,03 0,197-0.6 m/s11,72
30 Pepeijn Nieuwveld AV Gouda 12,09 -0.8 m/s12,25
31 Stephen Haakmat AV Hera 12,09 0,200-2.2 m/s11,78
32 Thomas Bos AV Zeewolde 12,10 0,198+0.2 m/s12,04
33 Tobias Steevensz AV Passaat 12,11 0,198-2.2 m/s11,54
34 Jari Van der Voorn AV Zeewolde 12,17 0,191-0.6 m/s12,22
35 Tomaz I Rooth Phanos 12,18 0,194-1.1 m/s12,07
36 Florian Va...er Dussen AV Impala 12,21 0,275-0.6 m/s11,87
37 Milan Mesie AV34 12,22 0,196-1.1 m/s12,18
38 Karunzio Koulen DEM 12,24 -0.8 m/s11,96
39 Nathan Wolff Phanos 12,25 0,147-0.6 m/s12,00
39 Damian Willems AV Jahn II 12,25 0,235-2.2 m/s12,09
41 Miro van Wieringen GACH 12,27 0,176-2.2 m/s12,13
42 Christiaan Pleijter AV PEC 1910 12,38 0,160+0.2 m/s12,22
43 Lucas Man GACH 12,47 -0.8 m/s12,33
44 Noa Struyve DEM 12,75 0,202-0.6 m/s12,49

Uitslagen 100 meter halve finale Jongens Junior B

# Naam ResReactie Qm
1 Gino van Wijk AV Lycurgus 10,95Q +0.0 m/s11,32
2 Keitharo ...sterwolde Phanos 10,97Q 0,176-1.6 m/s11,09
3 Nsikak Ekpo Haag 11,11Q 0,157-1.6 m/s11,53
4 Isiah Emanuelson PAC 11,13Q 0,219-0.3 m/s11,33
5 Xavi Joy Mo-Ajok Rotterdam 11,13Q +0.0 m/s11,42
6 Kosheen Miran Groningen 11,37Q 0,197-0.3 m/s11,51
7 Marnix van der Burg Leiden 11,38q +0.0 m/s11,62
8 Jan Roelof Veyer Start `78 11,40q +0.0 m/s11,48
9 Ties van Beek AV Sprint 11,45 0,195-0.3 m/s11,42
10 Jasper Oele PAC 11,52 +0.0 m/s11,57
11 Mika Brouwer DKEV 11,54 0,212-1.6 m/s11,47
12 Maurice Afognon ARV Ilion 11,57 0,163-0.3 m/s11,60
13 Jesse van Heijningen AV34 11,59 0,177-0.3 m/s11,58
14 Romello Christiaan AV Hera 11,68 0,171-1.6 m/s11,90
15 Tobias van Ee GACH 11,69 0,223-0.3 m/s11,73
16 Cédric Fini AV Wijchen 11,73 0,160-1.6 m/s11,55
17 Robin van Kooij PAC 11,75 0,251-0.3 m/s11,80
18 Lars Dauw ARV Ilion 11,77 +0.0 m/s11,76
19 Milan Sonnemans Helden 11,82 +0.0 m/s11,74
20 Bart Van Zandwijk AV Atverni 11,86 0,191-1.6 m/s11,96
21 Max Botschuijver Climax 11,88 +0.0 m/s11,82
22 Marien Sips AV `40 11,89 0,171-0.3 m/s11,81
23 Marijn Sloot AV Fortuna 11,94 0,147-1.6 m/s11,73
24 Martijn Schoemaker AV Zeewolde 12,17 0,206-1.6 m/s11,92

Uitslagen 100 meter finale Jongens Junior B

# Naam Res Qm
1 Keitharo ...sterwolde Phanos 10,84 -0.6 m/s10,97
2 Gino van Wijk AV Lycurgus 10,91 -0.6 m/s10,95
3 Xavi Joy Mo-Ajok Rotterdam 11,09 -0.6 m/s11,13
4 Isiah Emanuelson PAC 11,10 -0.6 m/s11,13
5 Kosheen Miran Groningen 11,41 -0.6 m/s11,37
6 Marnix van der Burg Leiden 11,42 -0.6 m/s11,38
7 Jan Roelof Veyer Start `78 11,45 -0.6 m/s11,40
Nsikak Ekpo Haag DQ 11,11

Uitslagen 200 meter Jongens Junior B

# Naam ResReactie OBP
1 Mark Heiden PAC 21,68Q 0,208+1.4 m/s22,21
2 Gino van Wijk AV Lycurgus 22,46Q 0,200+2.5 m/s21,52
3 Nigel Steenwinkel ARV Ilion 22,53Q 0,189+0.2 m/s22,79
4 Xavi Joy Mo-Ajok Rotterdam 22,58Q +0.3 m/s22,26
5 Jesse van Heijningen AV34 22,70Q 0,182+0.2 m/s22,79
6 Damian Felter PAC 22,74Q 0,175+1.2 m/s21,98
7 Mark van der Linden Haag 22,74Q 0,189+1.4 m/s22,85
8 Isiah Emanuelson PAC 22,78Q 0,224+2.6 m/s22,07
9 Jonathan Pronk Haag 22,90q 0,201+1.4 m/s23,62
10 Mika Brouwer DKEV 22,97Q 0,261+1.2 m/s23,01
11 DSean Holaman SPWS 23,01Q 0,218+2.6 m/s22,96
12 Romello Christiaan AV Hera 23,02Q +0.3 m/s22,83
12 Robin van Kooij PAC 23,02q 0,158+2.6 m/s23,58
14 Marnix van der Burg Leiden 23,08Q 0,183+1.7 m/s22,31
15 Ties van Beek AV Sprint 23,12Q 0,168+1.7 m/s22,80
16 Jan Roelof Veyer Start `78 23,13Q 0,197+2.5 m/s23,29
17 Bart Van Zandwijk AV Atverni 23,17q 0,224+1.2 m/s24,16
18 Twan van Rijn AAV `36 23,18q 0,194+1.7 m/s23,99
19 Rens de Graauw PH 23,23 +0.3 m/s23,63
20 Tobias Steevensz AV Passaat 23,32 0,213+0.2 m/s23,67
21 Marien Sips AV `40 23,44 0,175+1.7 m/s23,65
22 Stan Atsma HLLS 23,51 0,235+2.5 m/s23,38
23 Florian Va...er Dussen AV Impala 23,60 0,288+0.2 m/s23,89
24 Laurens Jordense GACH 23,65 0,276+2.5 m/s24,18
25 Quinten van Delft Hollandia 23,67 +0.3 m/s24,01
26 Max Botschuijver Climax 23,79 0,219+1.2 m/s23,50
27 Milan Sonnemans Helden 23,84 0,208+1.4 m/s24,11
28 Thomas Bos AV Zeewolde 23,86 0,191+1.2 m/s24,26
29 Enrique van Velzen PAC 23,91 0,209+2.6 m/s24,33
30 Noud van de Mast AV34 23,99 0,234+1.7 m/s24,44
31 Pepeijn Nieuwveld AV Gouda 23,99 0,237+1.4 m/s24,36
32 Winjaris Windster AAC 24,02 0,291+2.5 m/s24,22
33 Karunzio Koulen DEM 24,12 0,257+0.2 m/s24,47
34 Wouter Weijnen VOLO 24,18 0,177+0.2 m/s24,86
35 Miro van Wieringen GACH 24,24 0,174+1.7 m/s24,91
36 Damian Willems AV Jahn II 24,35 +0.3 m/s24,93
37 Jasper Meijerink AV34 24,39 +0.3 m/s24,43
38 Lucas Man GACH 24,44 0,195+2.6 m/s25,85
39 Yoeri Verburg HLLM 24,56 0,286+2.6 m/s24,11
40 Christiaan Pleijter AV PEC 1910 25,09 0,188+1.4 m/s25,55

Uitslagen 200 meter halve finale Jongens Junior B

# Naam ResReactie Qm
1 Gino van Wijk AV Lycurgus 21,75Q 0,194+0.9 m/s22,46
2 Mark Heiden PAC 21,87Q +1.7 m/s21,68
3 Xavi Joy Mo-Ajok Rotterdam 22,08Q 0,191+2.4 m/s22,58
4 Damian Felter PAC 22,26q 0,155+0.9 m/s22,74
5 Isiah Emanuelson PAC 22,32q +1.7 m/s22,78
6 Mark van der Linden Haag 22,34q 0,205+2.4 m/s22,74
7 Marnix van der Burg Leiden 22,48 +1.7 m/s23,08
8 Nigel Steenwinkel ARV Ilion 22,61 0,194+2.4 m/s22,53
9 Jesse van Heijningen AV34 22,82 0,200+0.9 m/s22,70
10 Romello Christiaan AV Hera 22,89 +1.7 m/s23,02
11 DSean Holaman SPWS 22,91 0,171+0.9 m/s23,01
12 Jan Roelof Veyer Start `78 22,92 0,214+0.9 m/s23,13
13 Ties van Beek AV Sprint 22,94 +1.7 m/s23,12
14 Mika Brouwer DKEV 23,02 0,211+2.4 m/s22,97
15 Robin van Kooij PAC 23,20 0,202+2.4 m/s23,02
16 Twan van Rijn AAV `36 23,25 +1.7 m/s23,18
17 Bart Van Zandwijk AV Atverni 23,93 0,229+0.9 m/s23,17
Jonathan Pronk Haag DNF 22,90

Uitslagen 200 meter finale Jongens Junior B

# Naam Res Qm
1 Gino van Wijk AV Lycurgus 21,53 +0.6 m/s21,75
2 Mark Heiden PAC 21,62 +0.6 m/s21,87
3 Xavi Joy Mo-Ajok Rotterdam 21,99 +0.6 m/s22,08
4 Isiah Emanuelson PAC 22,13 +0.6 m/s22,32
5 Damian Felter PAC 22,81 +0.6 m/s22,26
6 Mark van der Linden Haag 55,19 +0.6 m/s22,34