Atleten 'Masters Mannen 45+'

Snr Naam Onderdelen Startgroep 100m100m_f200m200m_f400m400m_f800m1500m5000m10000m110mH400mH3000m SC5k swDiscusGewichtKogelKogelslSpeerHoogHSSPolshoogVer
4521 Martin Wijand AAC Discus
Gewicht
Kogelsl
M45+M50 - ... - finaleM35+M40+M4... - finaleM45+V50 - ... - finale --------------------
4522 Bart Steehouwer Almere `81 110mH
Discus
Kogel
Speer
Hoog
Polshoog
Ver
M45 - 100mH - finaleM45+M50 - ... - finaleM45+M50 - ... - finaleM35+M40+M4... - finaleM35+M40+M4... - finaleAlle categ... - finaleM35+M40+M4... - finale ----------------
4523 Werner Andrea Altis 200m
200m_f
M45 - 200m - seriesM45 - 200m - finale ---------------------
4524 Harald Gijtenbeek Altis Kogelsl
M45+V50 - ... - finale ----------------------
4525 Zeger Knipmeijer Altis 400mH
3000m SC
M35+M45+M5... - finale ---------------------
4526 Robin van de Mast Altis 800m
M45 - 800m - finale ----------------------
4527 Wilco Verwijmeren ACHL Gewicht
Kogelsl
Speer
M35+M40+M4... - finaleM45+V50 - ... - finaleM35+M40+M4... - finale --------------------
4528 Erwin Metselaar AV Aalsmeer 5000m
M35+M40+M4... - finale ----------------------
4529 Jeremy Robbemond AV Athlos 100m
Hoog
M45 - 100m - finaleM35+M40+M4... - finale ---------------------
4530 Toine van Beckhoven AV Attila 100m
200m
200m_f
400m
400mH
M45 - 100m - finaleM45 - 200m - seriesM45 - 200m - finaleM45 - 400m - finaleM45 - 400mH - finale ------------------
4531 Christian Bakker AV Cifla 800m
M45 - 800m - finale ----------------------
4532 Erwin Bökenkamp AV Edam Discus
Kogel
Kogelsl
M45+M50 - ... - finaleM45+M50 - ... - finaleM45+V50 - ... - finale --------------------
4533 Sven Hagen AV Edam 1500m
M45+M50 - ... - finale ----------------------
4534 Dennis Lambalk AV Edam 800m
1500m
M45 - 800m - finaleM45+M50 - ... - finale ---------------------
4535 Jeroen ten Heuvel Flevo Delta Speer
M35+M40+M4... - finale ----------------------
4536 Leo van der Aa AV Fortuna 110mH
400mH
Polshoog
M45 - 100mH - finaleM45 - 400mH - finaleAlle categ... - finale --------------------
4538 Shane ter Hennepe AV Gouda 800m
1500m
5000m
M45 - 800m - finaleM45+M50 - ... - finaleM35+M40+M4... - finale --------------------
4539 Dennis Francois Groene Ster Hoog
M35+M40+M4... - finale ----------------------
4540 Pip Tesselaar AV Hera 10000m
----------------------
4541 Erwin Le Blansch Hollandia 400m
M45 - 400m - finale ----------------------
4542 Yke Zoetendal HRRR 5000m
M35+M40+M4... - finale ----------------------
4543 Kik van Swol AV Hylas Kogel
Speer
Polshoog
M45+M50 - ... - finaleM35+M40+M4... - finaleAlle categ... - finale --------------------
4544 Marcel Adema AV Lionitas 5000m
10000m
M35+M40+M4... - finale ---------------------
4545 Joost Jansen AV NOP 800m
M45 - 800m - finale ----------------------
4546 Dirk Jan Demkes Pallas `67 800m
M45 - 800m - finale ----------------------
4547 Patrick Smit Pallas `67 1500m
M45+M50 - ... - finale ----------------------
4548 Bernard Te Boekhorst AV Phoenix 1500m
5000m
M35+M40+M4... - finale ---------------------
4549 Lars Janssen AV Phoenix 110mH
HSS
Ver
M45 - 100mH - finaleM45+M50+M5... - finaleM35+M40+M4... - finale --------------------
4550 Remco Mallens AV Sprint Polshoog
Alle categ... - finale ----------------------
4551 Erwin van Heiningen AV34 1500m
M45+M50 - ... - finale ----------------------
4552 Ronald van Rijswijk AV34 400m
M45 - 400m - finale ----------------------
4553 Rob Zwijnenburg Avantri Discus
Kogel
M45+M50 - ... - finaleM45+M50 - ... - finale ---------------------
4554 Arie Owen Ciko `66 1500m
5000m
M45+M50 - ... - finaleM35+M40+M4... - finale ---------------------
4555 Paul Jansen DAK 5k sw
Mannen - 5... - finale ----------------------
4557 Brian Lesterhuis Eindhoven Kogel
M45+M50 - ... - finale ----------------------
4558 Richard van Delft GACH 100m
200m
200m_f
400m
M45 - 100m - finaleM45 - 200m - seriesM45 - 200m - finaleM45 - 400m - finale -------------------
4559 Klaas Dijkstra Groningen 200m
200m_f
M45 - 200m - seriesM45 - 200m - finale ---------------------
4560 Arjen de Boer Haag 400mH
3000m SC
Discus
Kogel
Hoog
HSS
Polshoog
M45 - 400mH - finaleM35+M45+M5... - finaleM35+M40+M4... - finaleAlle categ... - finale ----------------
4561 Elliott Thijssen HLLS Kogel
Speer
M45+M50 - ... - finaleM35+M40+M4... - finale ---------------------
4562 Marco Kortleever Leiden 200m
200m_f
400m
M45 - 200m - seriesM45 - 200m - finaleM45 - 400m - finale --------------------
4563 Martijn Scheffers Leiden Discus
M45+M50 - ... - finale ----------------------
4565 Ronald Weevers PH 800m
M45 - 800m - finale ----------------------
4566 Norman Van Mook THOR Discus
Kogel
M45+M50 - ... - finaleM45+M50 - ... - finale ---------------------
4567 Christ Donders TRR 5000m
10000m
M35+M40+M4... - finale ---------------------
4568 Bart Roth U-Track 100m
200m
200m_f
M45 - 100m - finaleM45 - 200m - seriesM45 - 200m - finale --------------------
4569 Joris van Zoelen U-Track 100m
200m
M45 - 100m - finaleM45 - 200m - series ---------------------
4570 Owen Thomas Voorne 400m
M45 - 400m - finale ----------------------
9010 Michiel Heerema AV Gouda HSS
----------------------
9011 Marc Elsbeek Eindhoven Kogel
----------------------
9025 Elliot Oti PH 100m
200m
---------------------

Verenigingen 'Masters Mannen 45+'

VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
AAC AAC 1
Almere `81 AM81 1
Altis ALTS 4
ARV Achilles ACHL 1
AV Aalsmeer ALSM 1
AV Athlos ATLS 1
AV Attila ATTL 1
AV Cifla CFLA 1
AV Edam EDAM 3
AV Flevo Delta FLDT 1
AV Fortuna FRTN 1
AV Gouda GOUD 2
AV Groene Ster GRST 1
AV Hera HERA 1
AV Hollandia HLLD 1
AV Horror Sneek HRRR 1
AV Hylas HYLS 1
AV Lionitas LNTS 1
AV NOP NOP 1
AV Pallas `67 PL67 2
AV Phoenix PHNX 2
AV Sprint SPRN 1
AV `34 Apeldoorn AV34 2
Avantri AVTR 1
Ciko `66 CIKO 1
DAK DAK 1
Eindhoven Atletiek EHAT 2
GAC Hilversum GACH 1
Groningen Atletiek GRNG 1
Haag Atletiek HAAG 1
Hellas Utrecht HLLS 1
Leiden Atletiek LATL 2
Prins Hendrik PH 2
THOR THOR 1
Tilburg Road Runners TRR 1
U-Track UTRK 2
Voorne Atletiek VRNE 1

Uitslagen 100 meter Mannen Masters 45+

# Naam Res OBP
1 Toine van Beckhoven AV Attila 11,95 -0.5 m/s12,31
2 Jeremy Robbemond AV Athlos 12,07 -0.5 m/s12,00
3 Richard van Delft GACH 12,21 -0.5 m/s12,02
4 Bart Roth U-Track 12,24 -0.5 m/s12,24
5 Joris van Zoelen U-Track 12,70 -0.5 m/s12,63

Uitslagen 100 meter finale Mannen Masters 45+

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen 200 meter Mannen Masters 45+

# Naam Res OBP
1 Bart Roth U-Track 25,08Q -1.9 m/s24,62
2 Toine van Beckhoven AV Attila 25,14Q -2.4 m/s24,08
3 Marco Kortleever Leiden 25,28q -2.4 m/s24,88
4 Richard van Delft GACH 25,37q -1.9 m/s24,63
5 Werner Andrea Altis 25,37q -2.4 m/s25,04
6 Klaas Dijkstra Groningen 25,40q -1.9 m/s25,29
7 Joris van Zoelen U-Track 25,72 -1.9 m/s25,96

Uitslagen 200 meter finale Mannen Masters 45+

# Naam Res Qm
1 Toine van Beckhoven AV Attila 24,95 -4.1 m/s25,14
2 Werner Andrea Altis 25,45 -4.1 m/s25,37
3 Marco Kortleever Leiden 25,54 -4.1 m/s25,28
4 Bart Roth U-Track 25,56 -4.1 m/s25,08
5 Richard van Delft GACH 26,10 -4.1 m/s25,37
6 Klaas Dijkstra Groningen 26,20 -4.1 m/s25,40

Uitslagen 400 meter Mannen Masters 45+

# Naam ResOBP
1 Toine van Beckhoven AV Attila 54,01 52,86
2 Marco Kortleever Leiden 55,83 56,05
3 Richard van Delft GACH 56,82 54,41
4 Erwin Le Blansch Hollandia 58,80 57,65
5 Ronald van Rijswijk AV34 58,87 59,41
6 Owen Thomas Voorne 1:00,36 59,70

Uitslagen 400 meter finale Mannen Masters 45+

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen 800 meter Mannen Masters 45+

# Naam ResOBP
1 Dirk Jan Demkes Pallas `67 2:06,97 2:05,77
2 Robin van de Mast Altis 2:10,52 2:10,88
3 Christian Bakker AV Cifla 2:13,08 2:11,16
4 Joost Jansen AV NOP 2:16,02 2:16,49
5 Ronald Weevers PH 2:16,43 2:08,90
6 Dennis Lambalk AV Edam 2:16,54 2:17,02
7 Shane ter Hennepe AV Gouda 2:18,50 2:24,64

Uitslagen 1500 meter Mannen Masters 45+

# Naam ResOBP
1 Patrick Smit Pallas `67 4:19,38 4:14,86
2 Arie Owen Ciko `66 4:21,38 4:23,29
3 Sven Hagen AV Edam 4:24,36 4:18,14
4 Erwin van Heiningen AV34 4:26,33 4:33,60
5 Dennis Lambalk AV Edam 4:40,16 4:39,81
6 Shane ter Hennepe AV Gouda 4:44,18 4:50,99

Uitslagen 5000 meter Mannen Masters 45+

# Naam ResOBP
1 Yke Zoetendal HRRR 15:43,98 ---
2 Arie Owen Ciko `66 16:23,08 15:58,31
3 Marcel Adema AV Lionitas 16:29,54 16:13,00
4 Shane ter Hennepe AV Gouda 18:28,66 18:00,00
Bernard Te Boekhorst AV Phoenix DNF 16:22,00
Erwin Metselaar AV Aalsmeer DNF ---

Uitslagen 10000 meter Mannen Masters 45+

# Naam ResOBP
1 Christ Donders TRR 34:41,62 ---

Uitslagen 110 meter horden Mannen Masters 45+

# Naam Res OBP
1 Lars Janssen AV Phoenix 16,67 -1.0 m/s16,57
2 Bart Steehouwer Almere `81 17,00 -1.0 m/s16,67
3 Leo van der Aa AV Fortuna 18,76 -1.0 m/s18,15

Uitslagen 400 meter horden Mannen Masters 45+

# Naam ResOBP
1 Toine van Beckhoven AV Attila 57,92 56,93
2 Leo van der Aa AV Fortuna 1:05,21 1:06,31

Uitslagen 3000 meter steeple Mannen Masters 45+

# Naam ResOBP
1 Zeger Knipmeijer Altis 11:35,23 11:23,73

Uitslagen 5000m Snelwandelen Mannen Masters 45+

# Naam ResOBP
1 Paul Jansen DAK 22:25,18 24:07,40

Uitslagen Discuswerpen Mannen Masters 45+

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Martijn Scheffers Leiden 44,32 45,06 X 42,11 41,15 42,58 45,06 44,72
2 Martin Wijand AAC 35,33 36,68 37,12 36,10 36,64 36,96 37,12 37,00
3 Bart Steehouwer Almere `81 27,57 33,66 34,03 33,80 34,59 36,15 36,15 35,30
4 Norman Van Mook THOR 35,39 32,74 X 35,08 X 35,54 35,54 38,80
5 Rob Zwijnenburg Avantri 32,97 X - 31,10 - X 32,97 35,94
6 Erwin Bökenkamp AV Edam X 28,13 30,52 31,15 X 31,22 31,22 31,73

Uitslagen Gewichtwerpen Mannen Masters 45+

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Martin Wijand AAC 13,26 X X 13,12 13,33 X 13,33 14,37
2 Wilco Verwijmeren ACHL 7,88 8,33 7,58 X 7,62 8,09 8,33 8,27

Uitslagen Kogelstoten Mannen Masters 45+

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Elliott Thijssen HLLS 13,33 13,14 X X 12,82 13,42 13,42 13,80
2 Brian Lesterhuis Eindhoven 13,29 12,35 X X 12,34 12,39 13,29 12,82
3 Norman Van Mook THOR 12,39 12,21 12,19 11,60 12,45 12,75 12,75 13,02
4 Bart Steehouwer Almere `81 11,23 11,85 X X 11,77 X 11,85 11,65
5 Erwin Bökenkamp AV Edam 10,41 11,31 11,22 10,88 11,51 11,42 11,51 11,88
6 Kik van Swol AV Hylas 10,93 9,85 11,16 11,37 10,80 11,47 11,47 12,17
7 Rob Zwijnenburg Avantri 10,24 10,51 10,80 X 10,29 10,64 10,80 11,19

Uitslagen Kogelslingeren Mannen Masters 45+

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Martin Wijand AAC X 46,29 X 47,02 46,28 X 47,02 48,97
2 Erwin Bökenkamp AV Edam X 33,86 35,98 37,37 36,13 35,62 37,37 36,96
3 Harald Gijtenbeek Altis 30,80 31,95 31,60 32,12 31,93 X 32,12 35,22
4 Wilco Verwijmeren ACHL 21,97 X X 20,91 X 21,22 21,97 19,97

Uitslagen Speerwerpen Mannen Masters 45+

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Elliott Thijssen HLLS X 58,08 X 55,19 X 56,30 58,08 61,44
2 Jeroen ten Heuvel Flevo Delta 50,61 49,31 50,01 49,64 50,78 49,35 50,78 49,06
3 Bart Steehouwer Almere `81 X 41,70 46,61 44,70 41,94 X 46,61 44,98
4 Kik van Swol AV Hylas 43,47 43,51 X 42,71 43,59 43,42 43,59 50,04
5 Wilco Verwijmeren ACHL 21,09 20,22 20,66 19,59 X 19,88 21,09 ---

Uitslagen Hoogspringen Mannen Masters 45+

# Naam 1.521.551.581.611.671.70ResOBP
1 Jeremy Robbemond AV Athlos O XO XXX 1,67 1,76
2 Bart Steehouwer Almere `81 O - XXX 1,55 1,65
3 Dennis Francois Groene Ster O XO XXX 1,55 1,55

Uitslagen Hink-stap-springen Mannen Masters 45+

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Lars Janssen AV Phoenix X 12,27 - 11,84 - - 12,27 +0.5 m/s12,81

Uitslagen Polsstokhoogspringen Mannen Masters 45+

# Naam 2.813.013.413.613.814.014.16ResOBP
1 Bart Steehouwer Almere `81 O O XO XXX 4,01 3,90
2 Remco Mallens AV Sprint O O XXX 3,61 ---
Leo van der Aa AV Fortuna XXX NM 3,40
Kik van Swol AV Hylas XXX NM ---

Uitslagen Verspringen Mannen Masters 45+

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Lars Janssen AV Phoenix 5,90 X 5,72 X 5,90 +0.0 m/s6,12
2 Bart Steehouwer Almere `81 5,61 5,55 X 5,56 X 5,67 5,67 +2.2 m/s5,83