Categorie 'Meisjes Pupil A1'

Categorie gegevens

Deelnemers: 19
Categorie afkorting: MPA1
Berekeningswijze: Pupillen A - Meisjes
Meerkamp:
  • 60 meter ( 9 pogingen )
  • Meters maken ( 1 pogingen )
  • 60 meter horden ( 9 pogingen )
  • Slingeren ( 9 pogingen )
  • Vortexwerpen ( 9 pogingen )
  • Verspringen ( 9 pogingen )
  • Losse onderdelen:
  • 1 x Teamestafette
  • Atleten 'Meisjes Pupil A1'

    Snr Naam Onderdelen Team M Team-est
    522 Myrthe Bloemendaal AV Archeus Team-est
    Meerkamp
    Team 07 a
    525 Nikki ten Dolle AV Archeus Team-est
    Meerkamp
    Team 07 a
    538 Lieke Bandell DVTR Meerkamp
    Team 09 a -
    539 Louise van...n Broecke DVTR Meerkamp
    Team 09 a -
    540 Roos Gehrels DVTR Meerkamp
    Team 09 a -
    541 Anora Hoogeland DVTR Meerkamp
    Team 09 a -
    542 Sanne Keizer DVTR Meerkamp
    Team 09 a -
    543 Saar Kok DVTR Team-est
    Meerkamp
    Team 09 a
    547 Louise Schaapman DVTR Meerkamp
    Team 09 a -
    548 Renske Spijkerman DVTR Meerkamp
    Team 09 a -
    549 Luna Wakkers DVTR Meerkamp
    Team 09 a -
    553 Lorena Jonkers Climax Team-est
    Meerkamp
    Team 10 a
    554 Jenthe Prummel Climax Team-est
    Meerkamp
    Team 10 a
    555 Froukje van Rheenen Climax Team-est
    Meerkamp
    Team 10 a
    559 Kyra Beukenkamp Pallas `67 Team-est
    Meerkamp
    Team 11 a
    561 Elise van Genuchten Pallas `67 Team-est
    Meerkamp
    Team 11 a
    562 Liena Heck Pallas `67 Team-est
    Meerkamp
    Team 11 a
    564 Isa Jansen Arena Team-est
    Meerkamp
    Team 11 a
    566 Lieve van der Schans Pallas `67 Team-est
    Meerkamp
    Team 11 a

    Verenigingen 'Meisjes Pupil A1'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    Arena Atletiek ARNA 1
    AV Archeus ARCH 2
    AV Daventria 1906 DVTR 9
    AV Pallas `67 PL67 4
    Climax CLMX 3
    # Team Leden Punten
    1 Team 05 AV Daventria 1906 - JPA2 12 2305
    2 Team 06 Climax - JPA2 7 2108
    3 Team 11 - JPA2 9 2016
    4 Team 08 AV Pallas `67 - JPA2 8 1975
    5 Team 09 AV Daventria 1906 - JPA1 13 1954
    6 Team 10 Climax - JPA1 8 1747
    7 Team 07 AV Archeus - JPA2 10 1532
    8 Team 01 - JPA2 0 0
    8 Team 02 - JPA2 0 0
    8 Team 03 - JPA2 0 0
    8 Team 04 - JPA2 0 0
    8 Team 12 AV Daventria 1906 - JPA2 0 0

    Uitslagen Meerkamp Pupil A

    Naam Team 60mDuur60mHSlingVortexVerPunten totaalTeam punten
    Anora Hoogeland MPA1 - DVTR Team 09 11,4 1100,00 13,6 13,50 17,50 2,35 226 93
    Chloé Smit MPA2 - Pallas `67 Team 08 10,3 1325,00 12,5 18,50 20,00 2,75 338 338
    Daniel Luchies JPA2 - Climax Team 06 10,5 1375,00 11,5 17,00 26,00 3,10 333 333
    Delany Reurink JPA1 - AV Archeus Team 07 10,3 1325,00 11,1 19,00 29,00 3,10 357 357
    Denzel Brehen JPA2 - DVTR Team 05 11,2 1100,00 13,0 15,50 16,50 2,65 220 53
    Detmar Immerzeel JPA1 - Pallas `67 Team 11 9,9 1525,00 11,4 17,50 36,50 3,35 412 412
    Edwin Vermeulen JPA1 - Climax Team 10 10,1 900,00 16,7 12,00 22,50 2,25 191 113
    Elisabeth Hoek MPA2 - Pallas `67 Team 08 9,9 1250,00 11,5 14,00 17,50 3,10 333 290
    Elise van Genuchten MPA1 - Pallas `67 Team 11 10,0 1425,00 11,9 12,00 13,50 3,20 326 255
    Elvira Claassens MPA2 - Pallas `67 Team 08 10,0 1300,00 12,3 14,50 17,50 2,40 304 229
    Fabienne Bentsink MPA2 - AV Archeus Team 07 11,9 1200,00 12,8 21,00 16,00 2,55 279 214
    Finn Migchelsen JPA2 - AV Archeus Team 07 10,6 1175,00 12,8 12,00 14,50 2,65 219 120
    Finn Kolkman JPA2 - DVTR Team 05 12,4 1175,00 13,7 12,50 22,50 2,35 200 0
    Floris Vedder JPA1 - Climax Team 10 10,0 1250,00 11,8 13,00 16,00 2,95 271 230
    Froukje van Rheenen MPA1 - Climax Team 10 9,9 DNS 12,5 14,50 16,00 3,00 268 268
    Gabriel Sperber JPA1 - Climax Team 10 11,7 1250,00 14,7 10,50 12,50 2,25 161 38
    Giel van As JPA2 - Climax Team 06 9,7 1450,00 10,6 16,50 25,00 3,15 369 369
    Gijs Meijer JPA2 - DVTR Team 05 9,3 1425,00 11,4 15,00 22,50 3,20 350 134
    Gosse Lichtenberg JPA1 - DVTR Team 09 10,5 1200,00 13,1 12,00 15,00 2,90 228 0
    Guus Mietus JPA1 - Pallas `67 Team 11 10,4 1350,00 12,6 14,00 28,00 3,25 316 272
    Hanne Mourits MPA2 - Pallas `67 Team 08 12,7 1250,00 13,0 15,00 21,00 2,15 243 158
    Irene Ambachtsheer MPA2 - Pallas `67 Team 08 10,2 1325,00 12,4 14,00 18,50 3,00 321 268
    Isa Jansen MPA1 - Arena Team 11 DNS DNS 15,2 8,50 10,00 1,90 78 0
    Jaïr Luppen JPA2 - DVTR Team 05 10,7 1425,00 12,2 15,00 23,00 2,95 299 112
    Jenthe Prummel MPA1 - Climax Team 10 10,9 1125,00 13,1 14,50 14,50 2,50 245 55
    Jurre van Alst JPA2 - AV Archeus Team 07 11,1 1100,00 14,0 13,50 12,00 2,30 178 110
    Kalle van Eupen JPA2 - Arena Team 11 10,8 1425,00 12,4 14,00 23,00 3,05 294 251
    Kalle Brinkhuis JPA1 - Climax Team 10 10,4 1325,00 12,3 15,50 23,00 3,10 301 301
    Kyra Beukenkamp MPA1 - Pallas `67 Team 11 10,0 1200,00 11,8 14,00 18,00 3,15 325 287
    Lieke Bandell MPA1 - DVTR Team 09 11,6 1025,00 13,8 11,00 15,00 2,50 197 0
    Liena Heck MPA1 - Pallas `67 Team 11 10,9 1250,00 15,0 10,00 11,50 2,50 200 0
    Lieve van der Schans MPA1 - Pallas `67 Team 11 11,5 1225,00 14,8 9,50 8,00 2,60 176 0
    Loek Uitterhoeve JPA1 - Arena Team 11 9,6 1475,00 11,6 16,50 21,50 3,00 342 298
    Lorena Jonkers MPA1 - Climax Team 10 10,2 1275,00 12,2 13,50 15,50 3,45 319 319
    Louise van...n Broecke MPA1 - DVTR Team 09 10,9 1275,00 13,6 11,00 13,50 2,10 221 46
    Louise Schaapman MPA1 - DVTR Team 09 10,2 1425,00 11,9 12,00 16,50 2,90 321 239
    Luca Hakvoort JPA1 - AV Archeus Team 07 12,8 1150,00 14,9 12,00 14,50 2,40 154 28
    Luna Wakkers MPA1 - DVTR Team 09 9,9 1325,00 11,9 12,00 16,50 2,85 314 232
    Maren Wessels MPA2 - DVTR Team 05 10,5 1350,00 11,9 9,50 22,00 2,80 309 61
    Marleen Blaauw MPA2 - Pallas `67 Team 08 12,0 1000,00 14,1 15,00 20,00 2,65 228 151
    Marlinde Haagsma MPA2 - Climax Team 06 10,0 1175,00 11,5 15,50 14,00 3,05 317 282
    Mathias le Net JPA1 - DVTR Team 09 10,0 1375,00 11,5 17,50 30,00 3,10 361 361
    Merel van Boven MPA2 - AV Archeus Team 07 12,9 DNS 15,7 15,00 14,50 2,65 158 130
    Mirko Kunst JPA2 - DVTR Team 05 9,3 1250,00 10,9 16,50 23,00 3,50 356 262
    Moog Workel JPA2 - DVTR Team 05 9,2 1525,00 11,0 17,50 29,00 3,40 410 410
    Myrthe Bloemendaal MPA1 - AV Archeus Team 07 11,3 DNS 13,3 12,00 12,50 2,65 187 120
    Nick Adams JPA2 - Climax Team 06 9,5 1375,00 11,3 15,00 22,50 3,30 343 293
    Nicole Ambachtsheer MPA2 - Pallas `67 Team 08 11,7 1000,00 15,6 10,50 13,00 2,00 149 0
    Nikki ten Dolle MPA1 - AV Archeus Team 07 11,9 1200,00 14,8 13,50 14,50 2,55 209 185
    Nils Teunissen JPA2 - DVTR Team 05 10,0 1250,00 11,4 12,50 21,00 3,50 307 59
    Olaf Snippe JPA2 - DVTR Team 05 10,4 1425,00 13,0 13,00 20,00 3,00 278 56
    Reinier Dijksma JPA2 - Climax Team 06 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
    Renske Spijkerman MPA1 - DVTR Team 09 11,4 1125,00 14,1 11,50 9,50 2,75 195 43
    Roos Gehrels MPA1 - DVTR Team 09 11,7 1100,00 15,2 11,00 16,50 2,20 182 0
    Saar Kok MPA1 - DVTR Team 09 9,6 1175,00 11,6 15,00 18,00 2,75 328 250
    Sanne Keizer MPA1 - DVTR Team 09 11,3 1175,00 13,5 12,00 18,00 2,30 230 88
    Sebastiaan Haagsma JPA1 - Climax Team 10 10,5 1250,00 12,1 15,00 12,50 2,75 247 176
    Sem Hengeveld JPA1 - AV Archeus Team 07 12,9 1175,00 16,4 12,50 12,00 2,25 132 31
    Sofie Verhoeven MPA2 - Climax Team 06 10,9 1375,00 12,0 14,50 13,00 2,60 285 173
    Stijn van der Spoel JPA2 - Climax Team 06 9,6 1375,00 11,6 22,50 30,00 3,25 397 339
    Stijn Willems JPA1 - DVTR Team 09 12,3 1025,00 16,3 12,50 16,00 2,15 140 0
    Sytse Lutgendorff JPA1 - DVTR Team 09 10,1 1475,00 11,2 20,00 32,00 3,40 401 401
    Thomas van Boven JPA2 - AV Archeus Team 07 12,7 1075,00 15,4 12,50 12,00 3,25 160 52
    Toon Hulman JPA2 - DVTR Team 05 9,7 1250,00 10,9 26,50 41,20 3,70 463 425
    Tristan de Vries JPA2 - DVTR Team 05 9,2 1400,00 10,6 18,50 29,50 3,90 424 370
    Tristan Scheer JPA2 - Pallas `67 Team 08 9,1 1275,00 10,6 15,50 22,00 3,25 354 261
    Waldo Octávio JPA2 - DVTR Team 05 9,8 1450,00 11,3 13,00 19,50 3,15 320 121

    Uitslagen Meerkamp 60 meter Pupil A

    Naam Team ResOBPPunten totaal
    Anora Hoogeland MPA1 - DVTR Team 09 11,4 --- 37
    Chloé Smit MPA2 - Pallas `67 Team 08 10,3 --- 62
    Daniel Luchies JPA2 - Climax Team 06 10,5 --- 50
    Delany Reurink JPA1 - AV Archeus Team 07 10,3 --- 54
    Denzel Brehen JPA2 - DVTR Team 05 11,2 --- 36
    Detmar Immerzeel JPA1 - Pallas `67 Team 11 9,9 --- 63
    Edwin Vermeulen JPA1 - Climax Team 10 10,1 --- 58
    Elisabeth Hoek MPA2 - Pallas `67 Team 08 9,9 --- 72
    Elise van Genuchten MPA1 - Pallas `67 Team 11 10,0 --- 70
    Elvira Claassens MPA2 - Pallas `67 Team 08 10,0 --- 70
    Fabienne Bentsink MPA2 - AV Archeus Team 07 11,9 --- 28
    Finn Migchelsen JPA2 - AV Archeus Team 07 10,6 --- 47
    Finn Kolkman JPA2 - DVTR Team 05 12,4 --- 17
    Floris Vedder JPA1 - Climax Team 10 10,0 --- 61
    Froukje van Rheenen MPA1 - Climax Team 10 9,9 --- 72
    Gabriel Sperber JPA1 - Climax Team 10 11,7 --- 27
    Giel van As JPA2 - Climax Team 06 9,7 --- 68
    Gijs Meijer JPA2 - DVTR Team 05 9,3 --- 78
    Gosse Lichtenberg JPA1 - DVTR Team 09 10,5 --- 50
    Guus Mietus JPA1 - Pallas `67 Team 11 10,4 --- 52
    Hanne Mourits MPA2 - Pallas `67 Team 08 12,7 --- 15
    Irene Ambachtsheer MPA2 - Pallas `67 Team 08 10,2 --- 64
    Isa Jansen MPA1 - Arena Team 11 DNS --- 0
    Jaïr Luppen JPA2 - DVTR Team 05 10,7 --- 45
    Jenthe Prummel MPA1 - Climax Team 10 10,9 --- 48
    Jurre van Alst JPA2 - AV Archeus Team 07 11,1 --- 38
    Kalle van Eupen JPA2 - Arena Team 11 10,8 --- 43
    Kalle Brinkhuis JPA1 - Climax Team 10 10,4 --- 52
    Kyra Beukenkamp MPA1 - Pallas `67 Team 11 10,0 --- 70
    Lieke Bandell MPA1 - DVTR Team 09 11,6 --- 33
    Liena Heck MPA1 - Pallas `67 Team 11 10,9 --- 48
    Lieve van der Schans MPA1 - Pallas `67 Team 11 11,5 --- 35
    Loek Uitterhoeve JPA1 - Arena Team 11 9,6 --- 70
    Lorena Jonkers MPA1 - Climax Team 10 10,2 --- 64
    Louise van...n Broecke MPA1 - DVTR Team 09 10,9 --- 48
    Louise Schaapman MPA1 - DVTR Team 09 10,2 --- 64
    Luca Hakvoort JPA1 - AV Archeus Team 07 12,8 --- 12
    Luna Wakkers MPA1 - DVTR Team 09 9,9 --- 72
    Maren Wessels MPA2 - DVTR Team 05 10,5 --- 57
    Marleen Blaauw MPA2 - Pallas `67 Team 08 12,0 --- 26
    Marlinde Haagsma MPA2 - Climax Team 06 10,0 --- 70
    Mathias le Net JPA1 - DVTR Team 09 10,0 --- 61
    Merel van Boven MPA2 - AV Archeus Team 07 12,9 --- 13
    Mirko Kunst JPA2 - DVTR Team 05 9,3 --- 78
    Moog Workel JPA2 - DVTR Team 05 9,2 --- 80
    Myrthe Bloemendaal MPA1 - AV Archeus Team 07 11,3 --- 39
    Nick Adams JPA2 - Climax Team 06 9,5 --- 72
    Nicole Ambachtsheer MPA2 - Pallas `67 Team 08 11,7 --- 31
    Nikki ten Dolle MPA1 - AV Archeus Team 07 11,9 --- 28
    Nils Teunissen JPA2 - DVTR Team 05 10,0 --- 61
    Olaf Snippe JPA2 - DVTR Team 05 10,4 --- 52
    Reinier Dijksma JPA2 - Climax Team 06 DNS --- 0
    Renske Spijkerman MPA1 - DVTR Team 09 11,4 --- 37
    Roos Gehrels MPA1 - DVTR Team 09 11,7 --- 31
    Saar Kok MPA1 - DVTR Team 09 9,6 --- 81
    Sanne Keizer MPA1 - DVTR Team 09 11,3 --- 39
    Sebastiaan Haagsma JPA1 - Climax Team 10 10,5 --- 50
    Sem Hengeveld JPA1 - AV Archeus Team 07 12,9 --- 11
    Sofie Verhoeven MPA2 - Climax Team 06 10,9 --- 48
    Stijn van der Spoel JPA2 - Climax Team 06 9,6 --- 70
    Stijn Willems JPA1 - DVTR Team 09 12,3 --- 18
    Sytse Lutgendorff JPA1 - DVTR Team 09 10,1 --- 58
    Thomas van Boven JPA2 - AV Archeus Team 07 12,7 --- 13
    Toon Hulman JPA2 - DVTR Team 05 9,7 --- 68
    Tristan de Vries JPA2 - DVTR Team 05 9,2 --- 80
    Tristan Scheer JPA2 - Pallas `67 Team 08 9,1 --- 83
    Waldo Octávio JPA2 - DVTR Team 05 9,8 --- 65

    Uitslagen Meerkamp Meters maken Pupil A

    Naam Team ResOBPPunten totaal
    Anora Hoogeland MPA1 - DVTR Team 09 1100,00 --- 28
    Chloé Smit MPA2 - Pallas `67 Team 08 1325,00 --- 52
    Daniel Luchies JPA2 - Climax Team 06 1375,00 --- 51
    Delany Reurink JPA1 - AV Archeus Team 07 1325,00 --- 45
    Denzel Brehen JPA2 - DVTR Team 05 1100,00 --- 24
    Detmar Immerzeel JPA1 - Pallas `67 Team 11 1525,00 --- 68
    Edwin Vermeulen JPA1 - Climax Team 10 900,00 --- 11
    Elisabeth Hoek MPA2 - Pallas `67 Team 08 1250,00 --- 43
    Elise van Genuchten MPA1 - Pallas `67 Team 11 1425,00 --- 65
    Elvira Claassens MPA2 - Pallas `67 Team 08 1300,00 --- 49
    Fabienne Bentsink MPA2 - AV Archeus Team 07 1200,00 --- 38
    Finn Migchelsen JPA2 - AV Archeus Team 07 1175,00 --- 31
    Finn Kolkman JPA2 - DVTR Team 05 1175,00 --- 31
    Floris Vedder JPA1 - Climax Team 10 1250,00 --- 38
    Froukje van Rheenen MPA1 - Climax Team 10 DNS --- 0
    Gabriel Sperber JPA1 - Climax Team 10 1250,00 --- 38
    Giel van As JPA2 - Climax Team 06 1450,00 --- 59
    Gijs Meijer JPA2 - DVTR Team 05 1425,00 --- 56
    Gosse Lichtenberg JPA1 - DVTR Team 09 1200,00 --- 33
    Guus Mietus JPA1 - Pallas `67 Team 11 1350,00 --- 48
    Hanne Mourits MPA2 - Pallas `67 Team 08 1250,00 --- 43
    Irene Ambachtsheer MPA2 - Pallas `67 Team 08 1325,00 --- 52
    Isa Jansen MPA1 - Arena Team 11 DNS --- 0
    Jaïr Luppen JPA2 - DVTR Team 05 1425,00 --- 56
    Jenthe Prummel MPA1 - Climax Team 10 1125,00 --- 31
    Jurre van Alst JPA2 - AV Archeus Team 07 1100,00 --- 24
    Kalle van Eupen JPA2 - Arena Team 11 1425,00 --- 56
    Kalle Brinkhuis JPA1 - Climax Team 10 1325,00 --- 45
    Kyra Beukenkamp MPA1 - Pallas `67 Team 11 1200,00 --- 38
    Lieke Bandell MPA1 - DVTR Team 09 1025,00 --- 22
    Liena Heck MPA1 - Pallas `67 Team 11 1250,00 --- 43
    Lieve van der Schans MPA1 - Pallas `67 Team 11 1225,00 --- 41
    Loek Uitterhoeve JPA1 - Arena Team 11 1475,00 --- 62
    Lorena Jonkers MPA1 - Climax Team 10 1275,00 --- 46
    Louise van...n Broecke MPA1 - DVTR Team 09 1275,00 --- 46
    Louise Schaapman MPA1 - DVTR Team 09 1425,00 --- 65
    Luca Hakvoort JPA1 - AV Archeus Team 07 1150,00 --- 29
    Luna Wakkers MPA1 - DVTR Team 09 1325,00 --- 52
    Maren Wessels MPA2 - DVTR Team 05 1350,00 --- 55
    Marleen Blaauw MPA2 - Pallas `67 Team 08 1000,00 --- 20
    Marlinde Haagsma MPA2 - Climax Team 06 1175,00 --- 35
    Mathias le Net JPA1 - DVTR Team 09 1375,00 --- 51
    Merel van Boven MPA2 - AV Archeus Team 07 DNS --- 0
    Mirko Kunst JPA2 - DVTR Team 05 1250,00 --- 38
    Moog Workel JPA2 - DVTR Team 05 1525,00 --- 68
    Myrthe Bloemendaal MPA1 - AV Archeus Team 07 DNS --- 0
    Nick Adams JPA2 - Climax Team 06 1375,00 --- 51
    Nicole Ambachtsheer MPA2 - Pallas `67 Team 08 1000,00 --- 20
    Nikki ten Dolle MPA1 - AV Archeus Team 07 1200,00 --- 38
    Nils Teunissen JPA2 - DVTR Team 05 1250,00 --- 38
    Olaf Snippe JPA2 - DVTR Team 05 1425,00 --- 56
    Reinier Dijksma JPA2 - Climax Team 06 DNS --- 0
    Renske Spijkerman MPA1 - DVTR Team 09 1125,00 --- 31
    Roos Gehrels MPA1 - DVTR Team 09 1100,00 --- 28
    Saar Kok MPA1 - DVTR Team 09 1175,00 --- 35
    Sanne Keizer MPA1 - DVTR Team 09 1175,00 --- 35
    Sebastiaan Haagsma JPA1 - Climax Team 10 1250,00 --- 38
    Sem Hengeveld JPA1 - AV Archeus Team 07 1175,00 --- 31
    Sofie Verhoeven MPA2 - Climax Team 06 1375,00 --- 58
    Stijn van der Spoel JPA2 - Climax Team 06 1375,00 --- 51
    Stijn Willems JPA1 - DVTR Team 09 1025,00 --- 19
    Sytse Lutgendorff JPA1 - DVTR Team 09 1475,00 --- 62
    Thomas van Boven JPA2 - AV Archeus Team 07 1075,00 --- 22
    Toon Hulman JPA2 - DVTR Team 05 1250,00 --- 38
    Tristan de Vries JPA2 - DVTR Team 05 1400,00 --- 54
    Tristan Scheer JPA2 - Pallas `67 Team 08 1275,00 --- 40
    Waldo Octávio JPA2 - DVTR Team 05 1450,00 --- 59

    Uitslagen Meerkamp 60 meter horden Pupil A

    Naam Team ResOBPPunten totaal
    Anora Hoogeland MPA1 - DVTR Team 09 13,6 --- 37
    Chloé Smit MPA2 - Pallas `67 Team 08 12,5 --- 52
    Daniel Luchies JPA2 - Climax Team 06 11,5 --- 59
    Delany Reurink JPA1 - AV Archeus Team 07 11,1 --- 65
    Denzel Brehen JPA2 - DVTR Team 05 13,0 --- 39
    Detmar Immerzeel JPA1 - Pallas `67 Team 11 11,4 --- 61
    Edwin Vermeulen JPA1 - Climax Team 10 16,7 --- 6
    Elisabeth Hoek MPA2 - Pallas `67 Team 08 11,5 --- 68
    Elise van Genuchten MPA1 - Pallas `67 Team 11 11,9 --- 62
    Elvira Claassens MPA2 - Pallas `67 Team 08 12,3 --- 55
    Fabienne Bentsink MPA2 - AV Archeus Team 07 12,8 --- 48
    Finn Migchelsen JPA2 - AV Archeus Team 07 12,8 --- 42
    Finn Kolkman JPA2 - DVTR Team 05 13,7 --- 31
    Floris Vedder JPA1 - Climax Team 10 11,8 --- 55
    Froukje van Rheenen MPA1 - Climax Team 10 12,5 --- 52
    Gabriel Sperber JPA1 - Climax Team 10 14,7 --- 21
    Giel van As JPA2 - Climax Team 06 10,6 --- 73
    Gijs Meijer JPA2 - DVTR Team 05 11,4 --- 61
    Gosse Lichtenberg JPA1 - DVTR Team 09 13,1 --- 38
    Guus Mietus JPA1 - Pallas `67 Team 11 12,6 --- 44
    Hanne Mourits MPA2 - Pallas `67 Team 08 13,0 --- 45
    Irene Ambachtsheer MPA2 - Pallas `67 Team 08 12,4 --- 54
    Isa Jansen MPA1 - Arena Team 11 15,2 --- 20
    Jaïr Luppen JPA2 - DVTR Team 05 12,2 --- 49
    Jenthe Prummel MPA1 - Climax Team 10 13,1 --- 44
    Jurre van Alst JPA2 - AV Archeus Team 07 14,0 --- 28
    Kalle van Eupen JPA2 - Arena Team 11 12,4 --- 47
    Kalle Brinkhuis JPA1 - Climax Team 10 12,3 --- 48
    Kyra Beukenkamp MPA1 - Pallas `67 Team 11 11,8 --- 63
    Lieke Bandell MPA1 - DVTR Team 09 13,8 --- 35
    Liena Heck MPA1 - Pallas `67 Team 11 15,0 --- 21
    Lieve van der Schans MPA1 - Pallas `67 Team 11 14,8 --- 24
    Loek Uitterhoeve JPA1 - Arena Team 11 11,6 --- 58
    Lorena Jonkers MPA1 - Climax Team 10 12,2 --- 57
    Louise van...n Broecke MPA1 - DVTR Team 09 13,6 --- 37
    Louise Schaapman MPA1 - DVTR Team 09 11,9 --- 62
    Luca Hakvoort JPA1 - AV Archeus Team 07 14,9 --- 20
    Luna Wakkers MPA1 - DVTR Team 09 11,9 --- 62
    Maren Wessels MPA2 - DVTR Team 05 11,9 --- 62
    Marleen Blaauw MPA2 - Pallas `67 Team 08 14,1 --- 31
    Marlinde Haagsma MPA2 - Climax Team 06 11,5 --- 68
    Mathias le Net JPA1 - DVTR Team 09 11,5 --- 59
    Merel van Boven MPA2 - AV Archeus Team 07 15,7 --- 15
    Mirko Kunst JPA2 - DVTR Team 05 10,9 --- 68
    Moog Workel JPA2 - DVTR Team 05 11,0 --- 67
    Myrthe Bloemendaal MPA1 - AV Archeus Team 07 13,3 --- 41
    Nick Adams JPA2 - Climax Team 06 11,3 --- 62
    Nicole Ambachtsheer MPA2 - Pallas `67 Team 08 15,6 --- 16
    Nikki ten Dolle MPA1 - AV Archeus Team 07 14,8 --- 24
    Nils Teunissen JPA2 - DVTR Team 05 11,4 --- 61
    Olaf Snippe JPA2 - DVTR Team 05 13,0 --- 39
    Reinier Dijksma JPA2 - Climax Team 06 DNS --- 0
    Renske Spijkerman MPA1 - DVTR Team 09 14,1 --- 31
    Roos Gehrels MPA1 - DVTR Team 09 15,2 --- 20
    Saar Kok MPA1 - DVTR Team 09 11,6 --- 66
    Sanne Keizer MPA1 - DVTR Team 09 13,5 --- 39
    Sebastiaan Haagsma JPA1 - Climax Team 10 12,1 --- 51
    Sem Hengeveld JPA1 - AV Archeus Team 07 16,4 --- 8
    Sofie Verhoeven MPA2 - Climax Team 06 12,0 --- 60
    Stijn van der Spoel JPA2 - Climax Team 06 11,6 --- 58
    Stijn Willems JPA1 - DVTR Team 09 16,3 --- 9
    Sytse Lutgendorff JPA1 - DVTR Team 09 11,2 --- 64
    Thomas van Boven JPA2 - AV Archeus Team 07 15,4 --- 15
    Toon Hulman JPA2 - DVTR Team 05 10,9 --- 68
    Tristan de Vries JPA2 - DVTR Team 05 10,6 --- 73
    Tristan Scheer JPA2 - Pallas `67 Team 08 10,6 --- 73
    Waldo Octávio JPA2 - DVTR Team 05 11,3 --- 62

    Uitslagen Meerkamp Slingeren Pupil A

    Naam Team ResOBPPunten totaal
    Anora Hoogeland MPA1 - DVTR Team 09 13,50 --- 50
    Chloé Smit MPA2 - Pallas `67 Team 08 18,50 --- 76
    Daniel Luchies JPA2 - Climax Team 06 17,00 --- 59
    Delany Reurink JPA1 - AV Archeus Team 07 19,00 --- 69
    Denzel Brehen JPA2 - DVTR Team 05 15,50 --- 53
    Detmar Immerzeel JPA1 - Pallas `67 Team 11 17,50 --- 62
    Edwin Vermeulen JPA1 - Climax Team 10 12,00 --- 37
    Elisabeth Hoek MPA2 - Pallas `67 Team 08 14,00 --- 53
    Elise van Genuchten MPA1 - Pallas `67 Team 11 12,00 --- 43
    Elvira Claassens MPA2 - Pallas `67 Team 08 14,50 --- 55
    Fabienne Bentsink MPA2 - AV Archeus Team 07 21,00 --- 90
    Finn Migchelsen JPA2 - AV Archeus Team 07 12,00 --- 37
    Finn Kolkman JPA2 - DVTR Team 05 12,50 --- 39
    Floris Vedder JPA1 - Climax Team 10 13,00 --- 41
    Froukje van Rheenen MPA1 - Climax Team 10 14,50 --- 55
    Gabriel Sperber JPA1 - Climax Team 10 10,50 --- 30
    Giel van As JPA2 - Climax Team 06 16,50 --- 57
    Gijs Meijer JPA2 - DVTR Team 05 15,00 --- 50
    Gosse Lichtenberg JPA1 - DVTR Team 09 12,00 --- 37
    Guus Mietus JPA1 - Pallas `67 Team 11 14,00 --- 46
    Hanne Mourits MPA2 - Pallas `67 Team 08 15,00 --- 58
    Irene Ambachtsheer MPA2 - Pallas `67 Team 08 14,00 --- 53
    Isa Jansen MPA1 - Arena Team 11 8,50 --- 25
    Jaïr Luppen JPA2 - DVTR Team 05 15,00 --- 50
    Jenthe Prummel MPA1 - Climax Team 10 14,50 --- 55
    Jurre van Alst JPA2 - AV Archeus Team 07 13,50 --- 44
    Kalle van Eupen JPA2 - Arena Team 11 14,00 --- 46
    Kalle Brinkhuis JPA1 - Climax Team 10 15,50 --- 53
    Kyra Beukenkamp MPA1 - Pallas `67 Team 11 14,00 --- 53
    Lieke Bandell MPA1 - DVTR Team 09 11,00 --- 38
    Liena Heck MPA1 - Pallas `67 Team 11 10,00 --- 33
    Lieve van der Schans MPA1 - Pallas `67 Team 11 9,50 --- 30
    Loek Uitterhoeve JPA1 - Arena Team 11 16,50 --- 57
    Lorena Jonkers MPA1 - Climax Team 10 13,50 --- 50
    Louise van...n Broecke MPA1 - DVTR Team 09 11,00 --- 38
    Louise Schaapman MPA1 - DVTR Team 09 12,00 --- 43
    Luca Hakvoort JPA1 - AV Archeus Team 07 12,00 --- 37
    Luna Wakkers MPA1 - DVTR Team 09 12,00 --- 43
    Maren Wessels MPA2 - DVTR Team 05 9,50 --- 30
    Marleen Blaauw MPA2 - Pallas `67 Team 08 15,00 --- 58
    Marlinde Haagsma MPA2 - Climax Team 06 15,50 --- 61
    Mathias le Net JPA1 - DVTR Team 09 17,50 --- 62
    Merel van Boven MPA2 - AV Archeus Team 07 15,00 --- 58
    Mirko Kunst JPA2 - DVTR Team 05 16,50 --- 57
    Moog Workel JPA2 - DVTR Team 05 17,50 --- 62
    Myrthe Bloemendaal MPA1 - AV Archeus Team 07 12,00 --- 43
    Nick Adams JPA2 - Climax Team 06 15,00 --- 50
    Nicole Ambachtsheer MPA2 - Pallas `67 Team 08 10,50 --- 35
    Nikki ten Dolle MPA1 - AV Archeus Team 07 13,50 --- 50
    Nils Teunissen JPA2 - DVTR Team 05 12,50 --- 39
    Olaf Snippe JPA2 - DVTR Team 05 13,00 --- 41
    Reinier Dijksma JPA2 - Climax Team 06 DNS --- 0
    Renske Spijkerman MPA1 - DVTR Team 09 11,50 --- 40
    Roos Gehrels MPA1 - DVTR Team 09 11,00 --- 38
    Saar Kok MPA1 - DVTR Team 09 15,00 --- 58
    Sanne Keizer MPA1 - DVTR Team 09 12,00 --- 43
    Sebastiaan Haagsma JPA1 - Climax Team 10 15,00 --- 50
    Sem Hengeveld JPA1 - AV Archeus Team 07 12,50 --- 39
    Sofie Verhoeven MPA2 - Climax Team 06 14,50 --- 55
    Stijn van der Spoel JPA2 - Climax Team 06 22,50 --- 85
    Stijn Willems JPA1 - DVTR Team 09 12,50 --- 39
    Sytse Lutgendorff JPA1 - DVTR Team 09 20,00 --- 73
    Thomas van Boven JPA2 - AV Archeus Team 07 12,50 --- 39
    Toon Hulman JPA2 - DVTR Team 05 26,50 --- 104
    Tristan de Vries JPA2 - DVTR Team 05 18,50 --- 66
    Tristan Scheer JPA2 - Pallas `67 Team 08 15,50 --- 53
    Waldo Octávio JPA2 - DVTR Team 05 13,00 --- 41

    Uitslagen Meerkamp Vortexwerpen Pupil A

    Naam Team ResOBPPunten totaal
    Anora Hoogeland MPA1 - DVTR Team 09 17,50 --- 43
    Chloé Smit MPA2 - Pallas `67 Team 08 20,00 --- 53
    Daniel Luchies JPA2 - Climax Team 06 26,00 --- 67
    Delany Reurink JPA1 - AV Archeus Team 07 29,00 --- 77
    Denzel Brehen JPA2 - DVTR Team 05 16,50 --- 34
    Detmar Immerzeel JPA1 - Pallas `67 Team 11 36,50 --- 103
    Edwin Vermeulen JPA1 - Climax Team 10 22,50 --- 55
    Elisabeth Hoek MPA2 - Pallas `67 Team 08 17,50 --- 43
    Elise van Genuchten MPA1 - Pallas `67 Team 11 13,50 --- 28
    Elvira Claassens MPA2 - Pallas `67 Team 08 17,50 --- 43
    Fabienne Bentsink MPA2 - AV Archeus Team 07 16,00 --- 38
    Finn Migchelsen JPA2 - AV Archeus Team 07 14,50 --- 28
    Finn Kolkman JPA2 - DVTR Team 05 22,50 --- 55
    Floris Vedder JPA1 - Climax Team 10 16,00 --- 33
    Froukje van Rheenen MPA1 - Climax Team 10 16,00 --- 38
    Gabriel Sperber JPA1 - Climax Team 10 12,50 --- 21
    Giel van As JPA2 - Climax Team 06 25,00 --- 63
    Gijs Meijer JPA2 - DVTR Team 05 22,50 --- 55
    Gosse Lichtenberg JPA1 - DVTR Team 09 15,00 --- 29
    Guus Mietus JPA1 - Pallas `67 Team 11 28,00 --- 74
    Hanne Mourits MPA2 - Pallas `67 Team 08 21,00 --- 57
    Irene Ambachtsheer MPA2 - Pallas `67 Team 08 18,50 --- 47
    Isa Jansen MPA1 - Arena Team 11 10,00 --- 15
    Jaïr Luppen JPA2 - DVTR Team 05 23,00 --- 56
    Jenthe Prummel MPA1 - Climax Team 10 14,50 --- 32
    Jurre van Alst JPA2 - AV Archeus Team 07 12,00 --- 19
    Kalle van Eupen JPA2 - Arena Team 11 23,00 --- 56
    Kalle Brinkhuis JPA1 - Climax Team 10 23,00 --- 56
    Kyra Beukenkamp MPA1 - Pallas `67 Team 11 18,00 --- 45
    Lieke Bandell MPA1 - DVTR Team 09 15,00 --- 34
    Liena Heck MPA1 - Pallas `67 Team 11 11,50 --- 20
    Lieve van der Schans MPA1 - Pallas `67 Team 11 8,00 --- 8
    Loek Uitterhoeve JPA1 - Arena Team 11 21,50 --- 51
    Lorena Jonkers MPA1 - Climax Team 10 15,50 --- 36
    Louise van...n Broecke MPA1 - DVTR Team 09 13,50 --- 28
    Louise Schaapman MPA1 - DVTR Team 09 16,50 --- 39
    Luca Hakvoort JPA1 - AV Archeus Team 07 14,50 --- 28
    Luna Wakkers MPA1 - DVTR Team 09 16,50 --- 39
    Maren Wessels MPA2 - DVTR Team 05 22,00 --- 61
    Marleen Blaauw MPA2 - Pallas `67 Team 08 20,00 --- 53
    Marlinde Haagsma MPA2 - Climax Team 06 14,00 --- 30
    Mathias le Net JPA1 - DVTR Team 09 30,00 --- 81
    Merel van Boven MPA2 - AV Archeus Team 07 14,50 --- 32
    Mirko Kunst JPA2 - DVTR Team 05 23,00 --- 56
    Moog Workel JPA2 - DVTR Team 05 29,00 --- 77
    Myrthe Bloemendaal MPA1 - AV Archeus Team 07 12,50 --- 24
    Nick Adams JPA2 - Climax Team 06 22,50 --- 55
    Nicole Ambachtsheer MPA2 - Pallas `67 Team 08 13,00 --- 26
    Nikki ten Dolle MPA1 - AV Archeus Team 07 14,50 --- 32
    Nils Teunissen JPA2 - DVTR Team 05 21,00 --- 49
    Olaf Snippe JPA2 - DVTR Team 05 20,00 --- 46
    Reinier Dijksma JPA2 - Climax Team 06 DNS --- 0
    Renske Spijkerman MPA1 - DVTR Team 09 9,50 --- 13
    Roos Gehrels MPA1 - DVTR Team 09 16,50 --- 39
    Saar Kok MPA1 - DVTR Team 09 18,00 --- 45
    Sanne Keizer MPA1 - DVTR Team 09 18,00 --- 45
    Sebastiaan Haagsma JPA1 - Climax Team 10 12,50 --- 21
    Sem Hengeveld JPA1 - AV Archeus Team 07 12,00 --- 19
    Sofie Verhoeven MPA2 - Climax Team 06 13,00 --- 26
    Stijn van der Spoel JPA2 - Climax Team 06 30,00 --- 81
    Stijn Willems JPA1 - DVTR Team 09 16,00 --- 33
    Sytse Lutgendorff JPA1 - DVTR Team 09 32,00 --- 88
    Thomas van Boven JPA2 - AV Archeus Team 07 12,00 --- 19
    Toon Hulman JPA2 - DVTR Team 05 41,20 --- 120
    Tristan de Vries JPA2 - DVTR Team 05 29,50 --- 79
    Tristan Scheer JPA2 - Pallas `67 Team 08 22,00 --- 53
    Waldo Octávio JPA2 - DVTR Team 05 19,50 --- 44

    Uitslagen Meerkamp Verspringen Pupil A

    Naam Team Res OBPPunten totaal
    Anora Hoogeland MPA1 - DVTR Team 09 2,35 --- 31
    Chloé Smit MPA2 - Pallas `67 Team 08 2,75 --- 43
    Daniel Luchies JPA2 - Climax Team 06 3,10 --- 47
    Delany Reurink JPA1 - AV Archeus Team 07 3,10 --- 47
    Denzel Brehen JPA2 - DVTR Team 05 2,65 --- 34
    Detmar Immerzeel JPA1 - Pallas `67 Team 11 3,35 --- 55
    Edwin Vermeulen JPA1 - Climax Team 10 2,25 --- 24
    Elisabeth Hoek MPA2 - Pallas `67 Team 08 3,10 --- 54
    Elise van Genuchten MPA1 - Pallas `67 Team 11 3,20 --- 58
    Elvira Claassens MPA2 - Pallas `67 Team 08 2,40 --- 32
    Fabienne Bentsink MPA2 - AV Archeus Team 07 2,55 --- 37
    Finn Migchelsen JPA2 - AV Archeus Team 07 2,65 --- 34
    Finn Kolkman JPA2 - DVTR Team 05 2,35 --- 27
    Floris Vedder JPA1 - Climax Team 10 2,95 --- 43
    Froukje van Rheenen MPA1 - Climax Team 10 3,00 --- 51
    Gabriel Sperber JPA1 - Climax Team 10 2,25 --- 24
    Giel van As JPA2 - Climax Team 06 3,15 --- 49
    Gijs Meijer JPA2 - DVTR Team 05 3,20 --- 50
    Gosse Lichtenberg JPA1 - DVTR Team 09 2,90 --- 41
    Guus Mietus JPA1 - Pallas `67 Team 11 3,25 --- 52
    Hanne Mourits MPA2 - Pallas `67 Team 08 2,15 --- 25
    Irene Ambachtsheer MPA2 - Pallas `67 Team 08 3,00 --- 51
    Isa Jansen MPA1 - Arena Team 11 1,90 --- 18
    Jaïr Luppen JPA2 - DVTR Team 05 2,95 --- 43
    Jenthe Prummel MPA1 - Climax Team 10 2,50 --- 35
    Jurre van Alst JPA2 - AV Archeus Team 07 2,30 --- 25
    Kalle van Eupen JPA2 - Arena Team 11 3,05 --- 46
    Kalle Brinkhuis JPA1 - Climax Team 10 3,10 --- 47
    Kyra Beukenkamp MPA1 - Pallas `67 Team 11 3,15 --- 56
    Lieke Bandell MPA1 - DVTR Team 09 2,50 --- 35
    Liena Heck MPA1 - Pallas `67 Team 11 2,50 --- 35
    Lieve van der Schans MPA1 - Pallas `67 Team 11 2,60 --- 38
    Loek Uitterhoeve JPA1 - Arena Team 11 3,00 --- 44
    Lorena Jonkers MPA1 - Climax Team 10 3,45 --- 66
    Louise van...n Broecke MPA1 - DVTR Team 09 2,10 --- 24
    Louise Schaapman MPA1 - DVTR Team 09 2,90 --- 48
    Luca Hakvoort JPA1 - AV Archeus Team 07 2,40 --- 28
    Luna Wakkers MPA1 - DVTR Team 09 2,85 --- 46
    Maren Wessels MPA2 - DVTR Team 05 2,80 --- 44
    Marleen Blaauw MPA2 - Pallas `67 Team 08 2,65 --- 40
    Marlinde Haagsma MPA2 - Climax Team 06 3,05 --- 53
    Mathias le Net JPA1 - DVTR Team 09 3,10 --- 47
    Merel van Boven MPA2 - AV Archeus Team 07 2,65 --- 40
    Mirko Kunst JPA2 - DVTR Team 05 3,50 --- 59
    Moog Workel JPA2 - DVTR Team 05 3,40 --- 56
    Myrthe Bloemendaal MPA1 - AV Archeus Team 07 2,65 --- 40
    Nick Adams JPA2 - Climax Team 06 3,30 --- 53
    Nicole Ambachtsheer MPA2 - Pallas `67 Team 08 2,00 --- 21
    Nikki ten Dolle MPA1 - AV Archeus Team 07 2,55 --- 37
    Nils Teunissen JPA2 - DVTR Team 05 3,50 --- 59
    Olaf Snippe JPA2 - DVTR Team 05 3,00 --- 44
    Reinier Dijksma JPA2 - Climax Team 06 DNS --- 0
    Renske Spijkerman MPA1 - DVTR Team 09 2,75 --- 43
    Roos Gehrels MPA1 - DVTR Team 09 2,20 --- 26
    Saar Kok MPA1 - DVTR Team 09 2,75 --- 43
    Sanne Keizer MPA1 - DVTR Team 09 2,30 --- 29
    Sebastiaan Haagsma JPA1 - Climax Team 10 2,75 --- 37
    Sem Hengeveld JPA1 - AV Archeus Team 07 2,25 --- 24
    Sofie Verhoeven MPA2 - Climax Team 06 2,60 --- 38
    Stijn van der Spoel JPA2 - Climax Team 06 3,25 --- 52
    Stijn Willems JPA1 - DVTR Team 09 2,15 --- 22
    Sytse Lutgendorff JPA1 - DVTR Team 09 3,40 --- 56
    Thomas van Boven JPA2 - AV Archeus Team 07 3,25 --- 52
    Toon Hulman JPA2 - DVTR Team 05 3,70 --- 65
    Tristan de Vries JPA2 - DVTR Team 05 3,90 --- 72
    Tristan Scheer JPA2 - Pallas `67 Team 08 3,25 --- 52
    Waldo Octávio JPA2 - DVTR Team 05 3,15 --- 49