Atleten 'Senioren mannen'

Snr Naam Onderdelen Startgroep Team 100m200m400m800m1500m5000m110mH400mH3000m SC4x100m4x400mSpeerDiscusKogelKogelslHoogHSSPolshoogVerTeam punten
702 Stephan Dekker ARV Ilion Discus
Msen - Discus ARV Ilion Mannen ------------------ 8
703 Hidde van Eijk ARV Ilion 100m
4x100m
Msen - 100m ARV Ilion Mannen ----------------- 5
704 Steven Eleonora ARV Ilion 110mH
4x400m
Ver
Msen - 110mHMsen - Ver ARV Ilion Mannen ---------------- 9
705 Ramses Feenstra ARV Ilion 1500m
Msen - 1500m ARV Ilion Mannen ------------------ 1
706 Pelle Gelderblom ARV Ilion 200m
400m
4x400m
Msen - 200mMsen - 400m ARV Ilion Mannen ---------------- 6
707 Tymon de Jonge ARV Ilion Hoog
Msen - Hoog ARV Ilion Mannen ------------------ 7
708 Thomas van Klaveren ARV Ilion 800m
4x400m
Msen - 800m ARV Ilion Mannen ----------------- 3
709 Gijs van Male ARV Ilion 5000m
Msen - 5000m ARV Ilion Mannen ------------------ 1
710 Pelle Rietveld ARV Ilion Speer
Msen - Speer ARV Ilion Mannen ------------------ 5
711 Alvin Severijn ARV Ilion 3000m SC
Msen - 3000m SC ARV Ilion Mannen ------------------ 2
712 Koen Stapel ARV Ilion 4x100m
ARV Ilion Mannen ------------------ 0
713 Nigel Steenwinkel ARV Ilion 400mH
4x100m
4x400m
Msen - 400mH ARV Ilion Mannen ---------------- 2
714 Timo de Water ARV Ilion 4x100m
HSS
Polshoog
Msen - HSSMsen - Polshoog ARV Ilion Mannen ---------------- 11
715 Bror van der Zijde ARV Ilion Kogel
Kogelsl
Msen - KogelMsen - Kogelsl ARV Ilion Mannen ----------------- 9
743 Floris Aarts AV 1923 Speer
Kogel
Msen - SpeerMsen - Kogel AV 1923 Mannen ----------------- 10
744 Elvis Afrifa AV 1923 100m
200m
4x100m
Msen - 100mMsen - 200m AV 1923 Mannen ---------------- 12
745 Gianluca Assorgia AV 1923 1500m
5000m
Msen - 1500mMsen - 5000m AV 1923 Mannen ----------------- 11
746 Rutger Bien AV 1923 4x100m
4x400m
Ver
Msen - Ver AV 1923 Mannen ---------------- 3
747 Menno Blom AV 1923 4x100m
AV 1923 Mannen ------------------ 0
748 Sjoerd Heemskerk AV 1923 800m
Msen - 800m AV 1923 Mannen ------------------ 1
749 Bram van der Jagt AV 1923 110mH
400mH
4x400m
Msen - 110mHMsen - 400mH AV 1923 Mannen ---------------- 10
750 Andreas de Jong AV 1923 Hoog
Msen - Hoog AV 1923 Mannen ------------------ 1
751 Koen van den Hoven AV 1923 3000m SC
AV 1923 Mannen ------------------ 1
752 Casper Meijer AV 1923 4x400m
AV 1923 Mannen ------------------ 0
753 Joshua Record AV 1923 HSS
Polshoog
Msen - HSSMsen - Polshoog AV 1923 Mannen ----------------- 11
754 Jon Schouwenaar AV 1923 400m
4x100m
4x400m
Msen - 400m AV 1923 Mannen ---------------- 7
755 Sander Stok AV 1923 Discus
Kogelsl
Msen - DiscusMsen - Kogelsl AV 1923 Mannen ----------------- 8
769 Olle van den Boom DVTR Polshoog
Msen - Polshoog AV Daventria 1906 Mannen ------------------ 2
770 Wessel Boons DVTR 4x100m
Discus
Kogel
Msen - DiscusMsen - Kogel AV Daventria 1906 Mannen ---------------- 2
771 Remco Bos DVTR 400m
4x400m
Msen - 400m AV Daventria 1906 Mannen ----------------- 4
772 Martin Breunissen DVTR 5000m
Msen - 5000m AV Daventria 1906 Mannen ------------------ 2
773 Igor Brink DVTR 110mH
4x100m
Msen - 110mH AV Daventria 1906 Mannen ----------------- 6
774 Rodrigo-Willy Broer DVTR 100m
200m
4x100m
Msen - 100mMsen - 200m AV Daventria 1906 Mannen ---------------- 15
775 Jurriën ten Hoeve DVTR 3000m SC
Msen - 3000m SC AV Daventria 1906 Mannen ------------------ 5
776 Lauri Hulleman DVTR 4x400m
Speer
Ver
Msen - SpeerMsen - Ver AV Daventria 1906 Mannen ---------------- 11
777 Ronald Kuin DVTR 400mH
Kogelsl
HSS
Msen - 400mHMsen - KogelslMsen - HSS AV Daventria 1906 Mannen ---------------- 10
778 Freek Lier DVTR 1500m
Msen - 1500m AV Daventria 1906 Mannen ------------------ 6
779 Tiemen Pulles DVTR 4x100m
4x400m
AV Daventria 1906 Mannen ----------------- 0
780 Lasse Wiggemans DVTR 800m
4x400m
Msen - 800m AV Daventria 1906 Mannen ----------------- 5
781 Hidde ter Woord DVTR Hoog
Msen - Hoog AV Daventria 1906 Mannen ------------------ 8
782 Dave Brandhoff AV Lycurgus Hoog
Msen - Hoog AV Lycurgus Mannen ------------------ 5
783 Thijs van den Dries AV Lycurgus 400mH
4x400m
Msen - 400mH AV Lycurgus Mannen ----------------- 3
784 Cliff Ellsworth AV Lycurgus 400m
4x400m
Msen - 400m AV Lycurgus Mannen ----------------- 5
785 Robin Geertsma AV Lycurgus Discus
Kogel
Msen - DiscusMsen - Kogel AV Lycurgus Mannen ----------------- 7
786 Wouter Heinrich AV Lycurgus 5000m
Msen - 5000m AV Lycurgus Mannen ------------------ 4
787 Thomas Hoogerbrugge AV Lycurgus Speer
Kogelsl
Msen - SpeerMsen - Kogelsl AV Lycurgus Mannen ----------------- 4
788 Remco Kramer AV Lycurgus 3000m SC
Msen - 3000m SC AV Lycurgus Mannen ------------------ 4
789 Tijmen van 't Land AV Lycurgus 1500m
Msen - 1500m AV Lycurgus Mannen ------------------ 2
790 Jereno Macnack AV Lycurgus 4x100m
AV Lycurgus Mannen ------------------ 0
791 Gaeonn Meyer AV Lycurgus 100m
200m
4x100m
Msen - 100mMsen - 200m AV Lycurgus Mannen ---------------- 6
792 Johan Polman AV Lycurgus 4x100m
4x400m
AV Lycurgus Mannen ----------------- 0
793 Fabian Pusceddu AV Lycurgus 800m
Msen - 800m AV Lycurgus Mannen ------------------ 4
794 Thomas Ticheloven AV Lycurgus 4x100m
HSS
Ver
Msen - HSSMsen - Ver AV Lycurgus Mannen ---------------- 8
795 Brian Vriend AV Lycurgus 110mH
4x400m
Msen - 110mH AV Lycurgus Mannen ----------------- 3
796 Sjoerd Wezelenburg AV Lycurgus Polshoog
Msen - Polshoog AV Lycurgus Mannen ------------------ 3
874 Robin Bak AV Unitas Speer
Msen - Speer AV Unitas Mannen ------------------ 6
875 Evan Boessen AV Unitas 400mH
4x100m
Msen - 400mH AV Unitas Mannen ----------------- 1
876 Scott Boesten AV Unitas 4x100m
Hoog
Msen - Hoog AV Unitas Mannen ----------------- 2
877 Tarik Chaatouf AV Unitas 100m
400m
4x400m
Msen - 100mMsen - 400m AV Unitas Mannen ---------------- 7
878 Tom Corstjens AV Unitas Kogel
Msen - Kogel AV Unitas Mannen ------------------ 6
879 Björn de Decker AV Unitas HSS
Ver
Msen - HSSMsen - Ver AV Unitas Mannen ----------------- 14
880 Luc Franck AV Unitas 110mH
4x100m
Msen - 110mH AV Unitas Mannen ----------------- 1
881 Zerom Ghebrihiwet AV Unitas 5000m
Msen - 5000m AV Unitas Mannen ------------------ 8
882 Thymon Houben AV Unitas 4x400m
AV Unitas Mannen ------------------ 0
883 Quinten Ommen van AV Unitas 200m
4x400m
Msen - 200m AV Unitas Mannen ----------------- 2
884 Etiènne Orbons AV Unitas Discus
Kogelsl
Msen - DiscusMsen - Kogelsl AV Unitas Mannen ----------------- 12
885 Maarten Plaum AV Unitas 800m
1500m
4x400m
Msen - 800mMsen - 1500m AV Unitas Mannen ---------------- 16
886 Tim Van de Velde AV Unitas 3000m SC
Msen - 3000m SC AV Unitas Mannen ------------------ 8
887 Jorg Vanlierde AV Unitas 4x100m
Polshoog
Msen - Polshoog AV Unitas Mannen ----------------- 8
904 Mathijs Dirks Leiden 400m
4x100m
4x400m
Msen - 400m Leiden Atletiek Mannen ---------------- 8
905 Stan Does Leiden 110mH
Hoog
Polshoog
Msen - 110mHMsen - HoogMsen - Polshoog Leiden Atletiek Mannen ---------------- 17
906 Jamiro Elabeidi Leiden 100m
200m
4x100m
Msen - 100mMsen - 200m Leiden Atletiek Mannen ---------------- 15
907 Marco van Erp Leiden 5000m
Msen - 5000m Leiden Atletiek Mannen ------------------ 5
908 Roeland va...der Harst Leiden 3000m SC
Msen - 3000m SC Leiden Atletiek Mannen ------------------ 7
909 Robbin Pieterman Leiden 800m
Msen - 800m Leiden Atletiek Mannen ------------------ 2
910 Koen Prud...van Reine Leiden Speer
Msen - Speer Leiden Atletiek Mannen ------------------ 2
911 Nick van Schagen Leiden 4x100m
4x400m
Leiden Atletiek Mannen ----------------- 0
912 Thieme Schmidt Leiden 4x400m
Leiden Atletiek Mannen ------------------ 0
913 Luuk Vos Leiden Kogel
Kogelsl
Msen - KogelMsen - Kogelsl Leiden Atletiek Mannen ----------------- 7
914 Joshua Wegman Leiden HSS
Ver
Msen - HSSMsen - Ver Leiden Atletiek Mannen ----------------- 2
915 Flores Weverling Leiden 1500m
Msen - 1500m Leiden Atletiek Mannen ------------------ 3
916 Royce Zaadnoordijk Leiden 400mH
4x400m
Msen - 400mH Leiden Atletiek Mannen ----------------- 6
917 Thomas Zaw Leiden Discus
Msen - Discus Leiden Atletiek Mannen ------------------ 4
918 Milo Zech...allebroek Leiden 4x100m
Leiden Atletiek Mannen ------------------ 0
935 Ramsey Angela PAC 400mH
4x400m
Msen - 400mH PAC Mannen ----------------- 8
936 Ishan Baidjoe PAC 400m
4x400m
Msen - 400m PAC Mannen ----------------- 2
937 Marijn van den Born PAC Kogel
Msen - Kogel PAC Mannen ------------------ 7
938 Shaquille ...manuelson PAC Discus
Msen - Discus PAC Mannen ------------------ 6
939 Isiah Emanuelson PAC 100m
4x100m
Msen - 100m PAC Mannen ----------------- 3
940 Mark Heiden PAC 200m
4x100m
Msen - 200m PAC Mannen ----------------- 5
941 Wesley van der Holst PAC 4x100m
PAC Mannen ------------------ 0
942 Daan Hoomoedt PAC 4x100m
HSS
Msen - HSS PAC Mannen ----------------- 5
943 Mees de Klerk PAC Kogelsl
Msen - Kogelsl PAC Mannen ------------------ 2
944 Sergio van der Meide PAC Ver
Msen - Ver PAC Mannen ------------------ 4
945 Khalid Mokhtari PAC 1500m
Msen - 1500m PAC Mannen ------------------ 4
946 Jeroen Poiesz PAC Hoog
Msen - Hoog PAC Mannen ------------------ 6
947 Yoram Polak PAC 5000m
Msen - 5000m PAC Mannen ------------------ 3
948 Yorben Ruiter PAC 800m
4x400m
Msen - 800m PAC Mannen ----------------- 7
949 Daan Spiljard PAC Polshoog
Msen - Polshoog PAC Mannen ------------------ 5
950 Finnian va...teenhoven PAC Speer
Msen - Speer PAC Mannen ------------------ 3
951 Yslain Verwaal PAC 110mH
Msen - 110mH PAC Mannen ------------------ 8
952 Victor van der Wel PAC 3000m SC
4x400m
Msen - 3000m SC PAC Mannen ----------------- 6
987 Stefan de Vries AAC 110mH
400mH
4x400m
Msen - 110mHMsen - 400mH AAC Mannen ---------------- 6
988 Kevin Viezee AAC 1500m
4x100m
4x400m
Msen - 1500m AAC Mannen ---------------- 7
989 Leon Versluijs AAC Speer
Msen - Speer AAC Mannen ------------------ 8
990 Alexander Soethout AAC 4x100m
4x400m
Ver
Msen - Ver AAC Mannen ---------------- 8
991 Hein Pieters AAC Polshoog
Msen - Polshoog AAC Mannen ------------------ 0
992 Achraf Mohammadi AAC 400m
3000m SC
Msen - 400mMsen - 3000m SC AAC Mannen ----------------- 4
993 Joeri van der Hooft AAC 4x100m
Hoog
HSS
Msen - HoogMsen - HSS AAC Mannen ---------------- 7
994 Dennis Hemelaar AAC Kogelsl
Msen - Kogelsl AAC Mannen ------------------ 8
995 Muus Evers AAC 200m
4x100m
Msen - 200m AAC Mannen ----------------- 1
996 Tom Disveld AAC 800m
4x400m
Msen - 800m AAC Mannen ----------------- 6
998 Patrick Cronie AAC Discus
Kogel
Msen - DiscusMsen - Kogel AAC Mannen ----------------- 15
999 Tim Bolink AAC 5000m
Msen - 5000m AAC Mannen ------------------ 7
1000 Godwin Ababio AAC 100m
Msen - 100m AAC Mannen ------------------ 4

Verenigingen 'Senioren mannen'

VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
AAC AAC 13
ARV Ilion ILIO 14
AV 1923 AV23 13
AV Daventria 1906 DVTR 13
AV Lycurgus LYCG 15
AV Unitas UNTS 14
Leiden Atletiek LATL 15
PAC PAC 18
Competitiestand Mannen 1e divisie
# Team Leden Punten
3 AV Unitas Mannen AV Unitas - Msen
Begeleider: Etiènne Orbons
Jurylid: Koen van der Wijst
14 97
4 PAC Mannen PAC - Msen
Begeleider: Carola Diederik
Jurylid: Carola Diederik (hoog, ver, hss, kogel)
18 95
2 Leiden Atletiek Mannen Leiden Atletiek - Msen
Begeleider: Stan Does, Nick van Schagen
Jurylid: Willenjan van Vliet
15 93
7 AV Daventria 1906 Mannen AV Daventria 1906 - Msen
Begeleider: Ronald Kuin
Jurylid: Ryan Boons
13 90
6 AAC Mannen AAC - Msen
Begeleider: Dave Elderenbosch
Jurylid: Reuver
13 87
5 AV 1923 Mannen AV 1923 - Msen
Begeleider: Sander Stok
Jurylid: Siem Goede
13 83
1 ARV Ilion Mannen ARV Ilion - Msen
Begeleider: Stefan Bal
14 74
8 AV Lycurgus Mannen AV Lycurgus - Msen
Begeleider: Thomas Hoogerbrugge
Jurylid: Nog niet bekend
15 65

Uitslagen 100 meter Senioren mannen

# Naam Team 100m OBPTeam punten
1 Jamiro Elabeidi Leiden Leiden Atletiek Mannen 10,82 +0.6 m/s--- 8
2 Rodrigo-Willy Broer DVTR AV Daventria 1906 Mannen 10,82 +0.6 m/s10,60 7
3 Elvis Afrifa AV 1923 AV 1923 Mannen 10,89 +0.6 m/s--- 6
4 Hidde van Eijk ARV Ilion ARV Ilion Mannen 10,93 +0.6 m/s10,66 5
5 Godwin Ababio AAC AAC Mannen 11,13 +0.6 m/s--- 4
6 Isiah Emanuelson PAC PAC Mannen 11,16 +0.6 m/s--- 3
7 Gaeonn Meyer AV Lycurgus AV Lycurgus Mannen 11,33 +0.6 m/s--- 2
8 Tarik Chaatouf AV Unitas AV Unitas Mannen 11,45 +0.6 m/s--- 1

Uitslagen 200 meter Senioren mannen

# Naam Team 200m OBPTeam punten
1 Rodrigo-Willy Broer DVTR AV Daventria 1906 Mannen 21,39 +1.0 m/s21,75 8
2 Jamiro Elabeidi Leiden Leiden Atletiek Mannen 21,97 +1.0 m/s--- 7
3 Elvis Afrifa AV 1923 AV 1923 Mannen 22,04 +0.4 m/s--- 6
4 Mark Heiden PAC PAC Mannen 22,54 +1.0 m/s--- 5
5 Gaeonn Meyer AV Lycurgus AV Lycurgus Mannen 22,92 +0.4 m/s22,38 4
6 Pelle Gelderblom ARV Ilion ARV Ilion Mannen 23,00 +1.0 m/s22,91 3
7 Quinten Ommen van AV Unitas AV Unitas Mannen 23,07 +0.4 m/s--- 2
8 Muus Evers AAC AAC Mannen 24,53 +0.4 m/s--- 1

Uitslagen 110 meter horden (107cm) Senioren mannen

# Naam Team 110mH OBPTeam punten
1 Yslain Verwaal PAC PAC Mannen 15,15 +1.2 m/s--- 8
2 Stan Does Leiden Leiden Atletiek Mannen 15,19 +1.2 m/s--- 7
3 Igor Brink DVTR AV Daventria 1906 Mannen 15,20 +1.2 m/s14,99 6
4 Bram van der Jagt AV 1923 AV 1923 Mannen 15,54 +1.2 m/s--- 5
5 Steven Eleonora ARV Ilion ARV Ilion Mannen 15,59 +1.2 m/s15,70 4
6 Brian Vriend AV Lycurgus AV Lycurgus Mannen 15,99 +1.2 m/s--- 3
7 Stefan de Vries AAC AAC Mannen 16,22 +1.2 m/s--- 2
8 Luc Franck AV Unitas AV Unitas Mannen 17,55 +1.2 m/s--- 1

Uitslagen Speerwerpen 800 gram Senioren mannen

# Naam Team SpeerOBPTeam punten
1 Leon Versluijs AAC AAC Mannen 62,62 --- 8
2 Floris Aarts AV 1923 AV 1923 Mannen 58,40 --- 7
3 Robin Bak AV Unitas AV Unitas Mannen 57,77 --- 6
4 Pelle Rietveld ARV Ilion ARV Ilion Mannen 57,15 --- 5
5 Lauri Hulleman DVTR AV Daventria 1906 Mannen 52,13 --- 4
6 Finnian va...teenhoven PAC PAC Mannen 51,68 --- 3
7 Koen Prud...van Reine Leiden Leiden Atletiek Mannen 50,32 --- 2
8 Thomas Hoogerbrugge AV Lycurgus AV Lycurgus Mannen 38,45 --- 1

Uitslagen Discuswerpen 2 kilogram Senioren mannen

# Naam Team DiscusOBPTeam punten
1 Stephan Dekker ARV Ilion ARV Ilion Mannen 52,93 --- 8
2 Patrick Cronie AAC AAC Mannen 51,51 --- 7
3 Shaquille ...manuelson PAC PAC Mannen 48,77 --- 6
4 Etiènne Orbons AV Unitas AV Unitas Mannen 46,80 --- 5
5 Thomas Zaw Leiden Leiden Atletiek Mannen 45,43 --- 4
6 Robin Geertsma AV Lycurgus AV Lycurgus Mannen 42,91 --- 3
7 Sander Stok AV 1923 AV 1923 Mannen 40,53 --- 2
8 Wessel Boons DVTR AV Daventria 1906 Mannen 38,55 --- 1

Uitslagen Kogelstoten 7,26 kilogram Senioren mannen

# Naam Team KogelOBPTeam punten
1 Patrick Cronie AAC AAC Mannen 18,83 --- 8
2 Marijn van den Born PAC PAC Mannen 16,14 --- 7
3 Tom Corstjens AV Unitas AV Unitas Mannen 14,93 --- 6
4 Bror van der Zijde ARV Ilion ARV Ilion Mannen 14,87 --- 5
5 Robin Geertsma AV Lycurgus AV Lycurgus Mannen 13,40 --- 4
6 Floris Aarts AV 1923 AV 1923 Mannen 13,10 --- 3
7 Luuk Vos Leiden Leiden Atletiek Mannen 11,17 --- 2
8 Wessel Boons DVTR AV Daventria 1906 Mannen 10,68 --- 1

Uitslagen Kogelslingeren 7,26 kilogram Senioren mannen

# Naam Team KogelslOBPTeam punten
1 Dennis Hemelaar AAC AAC Mannen 60,55 --- 8
2 Etiènne Orbons AV Unitas AV Unitas Mannen 58,34 --- 7
3 Sander Stok AV 1923 AV 1923 Mannen 55,47 --- 6
4 Luuk Vos Leiden Leiden Atletiek Mannen 53,81 --- 5
5 Bror van der Zijde ARV Ilion ARV Ilion Mannen 49,15 --- 4
6 Thomas Hoogerbrugge AV Lycurgus AV Lycurgus Mannen 47,79 --- 3
7 Mees de Klerk PAC PAC Mannen 36,34 --- 2
8 Ronald Kuin DVTR AV Daventria 1906 Mannen 18,25 --- 1

Uitslagen Hink-stap-springen Senioren mannen

# Naam Team HSS OBPTeam punten
1 Björn de Decker AV Unitas AV Unitas Mannen 14,60 +2.5 m/s--- 8
2 Joshua Record AV 1923 AV 1923 Mannen 14,11 +1.3 m/s--- 7
3 Thomas Ticheloven AV Lycurgus AV Lycurgus Mannen 14,00 +2.4 m/s--- 6
4 Daan Hoomoedt PAC PAC Mannen 13,89 +2.2 m/s--- 5
5 Timo de Water ARV Ilion ARV Ilion Mannen 13,45 +1.3 m/s--- 4
6 Joeri van der Hooft AAC AAC Mannen 13,20 +2.6 m/s--- 3
7 Ronald Kuin DVTR AV Daventria 1906 Mannen 12,77 +1.2 m/s--- 2
8 Joshua Wegman Leiden Leiden Atletiek Mannen 12,42 +1.0 m/s--- 1

Uitslagen Verspringen Senioren mannen

# Naam Team Ver OBPTeam punten
1 Alexander Soethout AAC AAC Mannen 7,10 +1.4 m/s--- 8
2 Lauri Hulleman DVTR AV Daventria 1906 Mannen 6,95 +0.7 m/s--- 7
3 Björn de Decker AV Unitas AV Unitas Mannen 6,89 +1.8 m/s--- 6
4 Steven Eleonora ARV Ilion ARV Ilion Mannen 6,80 +4.4 m/s--- 5
5 Sergio van der Meide PAC PAC Mannen 6,75 +4.2 m/s--- 4
6 Rutger Bien AV 1923 AV 1923 Mannen 6,68 +2.1 m/s--- 3
7 Thomas Ticheloven AV Lycurgus AV Lycurgus Mannen 6,51 +0.8 m/s--- 2
8 Joshua Wegman Leiden Leiden Atletiek Mannen 6,05 +1.8 m/s--- 1