Categorie 'Senioren mannen'

Categorie gegevens

Deelnemers: 133
Categorie afkorting: Msen
Berekeningswijze: Junioren A/B, Senioren, Veteranen - Mannen/Jongens
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 100 meter
  • 1 x 200 meter
  • 1 x 400 meter
  • 1 x 1500 meter
  • 1 x 400 meter horden (91cm)
  • 1 x 3000 meter steeplechase (91cm)
  • 1 x 4 x 100m
  • 4 x Speerwerpen 800 gram
  • 4 x Kogelstoten 7,26 kilogram
  • 1 x Hoogspringen
  • 4 x Verspringen
  • Atleten 'Senioren mannen'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 100m200m400m1500m400mH3000m SC4x100mSpeerKogelHoogVer
    440 Ruben Baljon ACHL - ARV Achilles Mannen 400m
    1500m
    Man - 400mMan - 1500m ---------
    441 Alex Heijnemans ACHL - ARV Achilles Mannen 4x100m
    Speer
    Kogel
    Man - Speer Groep 1Man - Kogel Groep 2 --------
    442 Bart Hondeveld ACHL - ARV Achilles Mannen 100m
    4x100m
    Ver
    Man - 100mMan - Ver Groep 2 --------
    443 Joost Ketel ACHL - ARV Achilles Mannen 200m
    4x100m
    Hoog
    Man - 200mMan - Hoog Groep 1 --------
    444 Rick Lambregts ACHL - ARV Achilles Mannen 400m
    1500m
    4x100m
    Man - 400mMan - 1500m --------
    445 Lekan Dalenberg Atledo - Atledo Mannen 4x100m
    Hoog
    Ver
    Man - Hoog Groep 2Man - Ver Groep 1 --------
    446 Bram Denissen Atledo - Atledo Mannen 200m
    4x100m
    Ver
    Man - 200mMan - Ver Groep 2 --------
    447 Brik van Dusseldorp Atledo - Atledo Mannen 200m
    400m
    Man - 200mMan - 400m ---------
    448 Martijn Flipsen Atledo - Atledo Mannen 3000m SC
    Man - 3000mSt ----------
    449 Ralph Jacobs Atledo - Atledo Mannen 100m
    Hoog
    Man - 100mMan - Hoog Groep 1 ---------
    450 Glenn Pols Atledo - Atledo Mannen Speer
    Kogel
    Man - Speer Groep 1Man - Kogel Groep 1 ---------
    451 Jelle de Roon Atledo - Atledo Mannen 400m
    Man - 400m ----------
    452 Mark Schellekens Atledo - Atledo Mannen Speer
    Man - Speer Groep 2 ----------
    453 Tim Schellekens Atledo - Atledo Mannen 4x100m
    Kogel
    Man - Kogel Groep 2 ---------
    454 Benno Snepvangers Atledo - Atledo Mannen 100m
    400mH
    4x100m
    Man - 100mMan - 400mH --------
    455 Wouter Stokkermans Atledo - Atledo Mannen 1500m
    Man - 1500m ----------
    456 Jaïr van Winkel Atledo - Atledo Mannen 1500m
    Man - 1500m ----------
    457 Steven Hanekamp De Gemzen - AV De Gemzen Mannen 200m
    Speer
    Man - 200mMan - Speer Groep 1 ---------
    458 Denis Jolwa De Gemzen - AV De Gemzen Mannen 100m
    200m
    4x100m
    Man - 100mMan - 200m --------
    459 Wilco Jonker De Gemzen - AV De Gemzen Mannen 400m
    Ver
    Man - 400mMan - Ver Groep 1 ---------
    460 Sander Klaassen De Gemzen - AV De Gemzen Mannen 100m
    400mH
    4x100m
    Man - 100mMan - 400mH --------
    461 Léon Mak De Gemzen - AV De Gemzen Mannen Kogel
    Man - Kogel Groep 2 ----------
    462 Arnout Mak De Gemzen - AV De Gemzen Mannen 4x100m
    Hoog
    Ver
    Man - Hoog Groep 1Man - Ver Groep 2 --------
    463 Bas Mekking De Gemzen - AV De Gemzen Mannen 1500m
    3000m SC
    Man - 1500mMan - 3000mSt ---------
    464 Jan-Pieter Mondria De Gemzen - AV De Gemzen Mannen 1500m
    Man - 1500m ----------
    465 Jurian Onderdijk De Gemzen - AV De Gemzen Mannen 400m
    4x100m
    Man - 400m ---------
    466 Ricardo Verheijen De Gemzen - AV De Gemzen Mannen Speer
    Kogel
    Man - Speer Groep 2Man - Kogel Groep 1 ---------
    467 Devin van den Berg Flevo Delta - AV Flevo D...ta Mannen Hoog
    Man - Hoog Groep 2 ----------
    468 Stefan Breet Flevo Delta - AV Flevo D...ta Mannen 1500m
    Man - 1500m ----------
    469 Youp Brouwer Flevo Delta - AV Flevo D...ta Mannen 200m
    4x100m
    Man - 200m ---------
    470 Kjell de Groot Flevo Delta - AV Flevo D...ta Mannen 3000m SC
    Man - 3000mSt ----------
    471 Jarno de Groot Flevo Delta - AV Flevo D...ta Mannen 400mH
    Hoog
    Man - 400mHMan - Hoog Groep 1 ---------
    472 Fernando ...ogendoorn Flevo Delta - AV Flevo D...ta Mannen 100m
    200m
    4x100m
    Man - 100mMan - 200m --------
    473 Niels Kok Flevo Delta - AV Flevo D...ta Mannen 100m
    400m
    4x100m
    Man - 100mMan - 400m --------
    475 Wouter Schouwenaar Flevo Delta - AV Flevo D...ta Mannen 4x100m
    Ver
    Man - Ver Groep 1 ---------
    476 Jaimy van ...Steenoven Flevo Delta - AV Flevo D...ta Mannen 400m
    Man - 400m ----------
    477 Daniël va...der Stege Flevo Delta - AV Flevo D...ta Mannen Speer
    Kogel
    Man - Speer Groep 1Man - Kogel Groep 2 ---------
    478 Robin van der Stege Flevo Delta - AV Flevo D...ta Mannen Speer
    Kogel
    Man - Speer Groep 2Man - Kogel Groep 1 ---------
    479 Thijs Zoon Flevo Delta - AV Flevo D...ta Mannen 1500m
    Man - 1500m ----------
    480 Jeroen van Dijk Heerenveen - AV Heerenveen Mannen 200m
    3000m SC
    Man - 200mMan - 3000mSt ---------
    481 Jordi Dommerholt Heerenveen - AV Heerenveen Mannen 400m
    1500m
    Man - 400mMan - 1500m ---------
    482 Gerwin de Haan Heerenveen - AV Heerenveen Mannen Speer
    Hoog
    Man - Speer Groep 2Man - Hoog Groep 1 ---------
    483 Hilbert de Haan Heerenveen - AV Heerenveen Mannen 400mH
    4x100m
    Man - 400mH ---------
    484 Sil-Chris de Jong Heerenveen - AV Heerenveen Mannen 200m
    400m
    4x100m
    Man - 200mMan - 400m --------
    485 Rienk Kan Heerenveen - AV Heerenveen Mannen 4x100m
    Kogel
    Ver
    Man - Kogel Groep 2Man - Ver Groep 1 --------
    486 Bram Kielman Heerenveen - AV Heerenveen Mannen 1500m
    Man - 1500m ----------
    487 Jeroen Piek Heerenveen - AV Heerenveen Mannen 100m
    4x100m
    Man - 100m ---------
    488 Ruud Beerepoot AV Hera - AV Hera Mannen 1500m
    Man - 1500m ----------
    489 Tom ten Bruggencate AV Hera - AV Hera Mannen 400m
    Man - 400m ----------
    490 Leon Caballer AV Hera - AV Hera Mannen 4x100m
    ----------
    491 Eddy Cardol AV Hera - AV Hera Mannen Kogel
    Man - Kogel Groep 1 ----------
    492 Romello Christiaan AV Hera - AV Hera Mannen 100m
    200m
    4x100m
    Man - 100mMan - 200m --------
    493 Ronald Dekker AV Hera - AV Hera Mannen 400m
    400mH
    Man - 400mMan - 400mH ---------
    494 Lars Hierck AV Hera - AV Hera Mannen Hoog
    Man - Hoog Groep 1 ----------
    495 Koen Hoedjes AV Hera - AV Hera Mannen 100m
    4x100m
    Ver
    Man - 100mMan - Ver Groep 2 --------
    496 Sebastiaan Huijs AV Hera - AV Hera Mannen Kogel
    Man - Kogel Groep 2 ----------
    497 Robin Korving AV Hera - AV Hera Mannen Hoog
    Ver
    Man - Hoog Groep 1Man - Ver Groep 1 ---------
    498 Thomas van Ophem AV Hera - AV Hera Mannen Speer
    Man - Speer Groep 2 ----------
    499 Lars Philipsen AV Hera - AV Hera Mannen 200m
    4x100m
    Man - 200m ---------
    500 Pepijn Smilda AV Hera - AV Hera Mannen 3000m SC
    Man - 3000mSt ----------
    501 Marcel Tesselaar AV Hera - AV Hera Mannen 1500m
    Man - 1500m ----------
    525 Coen Blan...Henkemans AV Lycurgus - AV Lycurgus Mannen 1500m
    Man - 1500m ----------
    526 Sjoerd van Deudekom AV Lycurgus - AV Lycurgus Mannen 100m
    4x100m
    Kogel
    Man - 100mMan - Kogel Groep 2 --------
    527 Levi van Diest AV Lycurgus - AV Lycurgus Mannen Hoog
    Ver
    Man - Hoog Groep 2Man - Ver Groep 2 ---------
    528 Bjorn van Doodewaerd AV Lycurgus - AV Lycurgus Mannen 200m
    Hoog
    Man - 200mMan - Hoog Groep 1 ---------
    530 Bastiaan Hondema AV Lycurgus - AV Lycurgus Mannen 400m
    4x100m
    Man - 400m ---------
    531 Nathan Kenswil AV Lycurgus - AV Lycurgus Mannen 100m
    4x100m
    Man - 100m ---------
    532 Jesse Pupping AV Lycurgus - AV Lycurgus Mannen Speer
    Man - Speer Groep 1 ----------
    533 Mees Tuijn AV Lycurgus - AV Lycurgus Mannen 200m
    4x100m
    Man - 200m ---------
    534 Kjell Wolters AV Lycurgus - AV Lycurgus Mannen Ver
    Man - Ver Groep 1 ----------
    535 Teun Beers AV NOVA - AV NOVA Ma...en Team 1 1500m
    Man - 1500m ----------
    536 Bram Berkhout AV NOVA - AV NOVA Ma...en Team 1 200m
    400m
    Man - 200mMan - 400m ---------
    537 Maarten Emmaneel AV NOVA - AV NOVA Ma...en Team 1 100m
    200m
    4x100m
    Man - 100mMan - 200m --------
    538 Daan Emmaneel AV NOVA - AV NOVA Ma...en Team 1 400m
    Man - 400m ----------
    539 Tijs Hofmann AV NOVA - AV NOVA Ma...en Team 1 Hoog
    Man - Hoog Groep 2 ----------
    540 Tom Hoogeboom AV NOVA - AV NOVA Ma...en Team 1 1500m
    Man - 1500m ----------
    541 Martijn Jorritsma AV NOVA - AV NOVA Ma...en Team 1 3000m SC
    Man - 3000mSt ----------
    542 Rody Kiekens AV NOVA - AV NOVA Ma...en Team 1 Kogel
    Man - Kogel Groep 1 ----------
    543 Martijn Kroes AV NOVA - AV NOVA Ma...en Team 1 Hoog
    Ver
    Man - Hoog Groep 1Man - Ver Groep 2 ---------
    544 Jasper Kroes AV NOVA - AV NOVA Ma...en Team 1 100m
    4x100m
    Man - 100m ---------
    545 Jorg Ootjers AV NOVA - AV NOVA Ma...en Team 1 Speer
    Kogel
    Man - Speer Groep 2Man - Kogel Groep 2 ---------
    546 Jesse Smit AV NOVA - AV NOVA Ma...en Team 1 4x100m
    Ver
    Man - Ver Groep 1 ---------
    547 Erik Tesselaar AV NOVA - AV NOVA Ma...en Team 1 Speer
    Man - Speer Groep 1 ----------
    548 Rene Tijm AV NOVA - AV NOVA Ma...en Team 1 400mH
    4x100m
    Man - 400mH ---------
    559 Marnix Baelde AV Sparta - AV Sparta Mannen 3000m SC
    Man - 3000mSt ----------
    560 Thijs van Daal AV Sparta - AV Sparta Mannen 1500m
    Man - 1500m ----------
    561 Kevin Deur AV Sparta - AV Sparta Mannen 200m
    4x100m
    Man - 200m ---------
    562 Netanel Dorothea AV Sparta - AV Sparta Mannen 100m
    400m
    4x100m
    Man - 100mMan - 400m --------
    563 Brett Duff AV Sparta - AV Sparta Mannen 200m
    4x100m
    Ver
    Man - 200mMan - Ver Groep 1 --------
    564 Martijn Geerts AV Sparta - AV Sparta Mannen Hoog
    Ver
    Man - Hoog Groep 2Man - Ver Groep 2 ---------
    565 Robin Kuiper AV Sparta - AV Sparta Mannen 1500m
    Man - 1500m ----------
    566 Thijs Meershoek AV Sparta - AV Sparta Mannen Speer
    Man - Speer Groep 1 ----------
    567 Jorick Melgers AV Sparta - AV Sparta Mannen Kogel
    Man - Kogel Groep 2 ----------
    568 Joren Oosterlaken AV Sparta - AV Sparta Mannen 400m
    400mH
    4x100m
    Man - 400mMan - 400mH --------
    569 Ivo Willemsen AV Sparta - AV Sparta Mannen Speer
    Kogel
    Man - Speer Groep 2Man - Kogel Groep 1 ---------
    570 Jeffrey W...sodikromo AV Sparta - AV Sparta Mannen 100m
    Man - 100m ----------
    571 Joey Blangé SPOB - AV Spirit ...nd Mannen 3000m SC
    4x100m
    Ver
    Man - 3000mStMan - Ver Groep 2 --------
    572 Luc Constandse SPOB - AV Spirit ...nd Mannen Speer
    Man - Speer Groep 2 ----------
    573 Niels van Deurzen SPOB - AV Spirit ...nd Mannen 100m
    400mH
    4x100m
    Man - 100mMan - 400mH --------
    574 Thijs van Deurzen SPOB - AV Spirit ...nd Mannen 1500m
    Man - 1500m ----------
    575 Kay Geerlings SPOB - AV Spirit ...nd Mannen Kogel
    Man - Kogel Groep 2 ----------
    576 Michiel de...aasteniet SPOB - AV Spirit ...nd Mannen Hoog
    Man - Hoog Groep 2 ----------
    577 Sven Markesteijn SPOB - AV Spirit ...nd Mannen Speer
    Man - Speer Groep 1 ----------
    578 Jean Mattijsen SPOB - AV Spirit ...nd Mannen 200m
    400m
    Man - 200mMan - 400m ---------
    579 Joeri Schreijer SPOB - AV Spirit ...nd Mannen 400m
    1500m
    Man - 400mMan - 1500m ---------
    580 Cor Troost SPOB - AV Spirit ...nd Mannen Kogel
    Man - Kogel Groep 1 ----------
    581 Justin Verheul SPOB - AV Spirit ...nd Mannen 100m
    200m
    4x100m
    Man - 100mMan - 200m --------
    582 Marijn de Wit SPOB - AV Spirit ...nd Mannen 4x100m
    Hoog
    Man - Hoog Groep 1 ---------
    614 Marvin Arts ASTX - ESAV Aster...en Team 1 4x100m
    ----------
    615 Robert Bervoets ASTX - ESAV Aster...en Team 1 400mH
    Hoog
    Ver
    Man - 400mHMan - Hoog Groep 1Man - Ver Groep 1 --------
    616 Jordi Bot ASTX - ESAV Aster...en Team 1 400m
    Man - 400m ----------
    617 Jelle Heijne ASTX - ESAV Aster...en Team 1 100m
    4x100m
    Ver
    Man - 100mMan - Ver Groep 2 --------
    618 Floris-Jan... den Hoek ASTX - ESAV Aster...en Team 1 Kogel
    Man - Kogel Groep 1 ----------
    619 Rik Hopmans ASTX - ESAV Aster...en Team 1 Speer
    Kogel
    Man - Speer Groep 2Man - Kogel Groep 2 ---------
    620 Casper van...er Putten ASTX - ESAV Aster...en Team 1 1500m
    3000m SC
    Man - 1500mMan - 3000mSt ---------
    621 Thomas Reep ASTX - ESAV Aster...en Team 1 Speer
    Man - Speer Groep 1 ----------
    622 Niek Verdijck ASTX - ESAV Aster...en Team 1 400m
    1500m
    Man - 400mMan - 1500m ---------
    623 Walter Vianen ASTX - ESAV Aster...en Team 1 100m
    200m
    4x100m
    Man - 100mMan - 200m --------
    624 Matthijs Wezeman ASTX - ESAV Aster...en Team 1 200m
    4x100m
    Hoog
    Man - 200mMan - Hoog Groep 2 --------
    625 Tom Benerink MPM - Marathon P...er Mannen 1500m
    Man - 1500m ----------
    626 Rene van Benthem MPM - Marathon P...er Mannen Ver
    Man - Ver Groep 1 ----------
    627 Jerome Brunink MPM - Marathon P...er Mannen 100m
    4x100m
    Hoog
    Man - 100mMan - Hoog Groep 2 --------
    628 Michael Herijgers MPM - Marathon P...er Mannen Ver
    Man - Ver Groep 2 ----------
    629 Sander Klaver MPM - Marathon P...er Mannen Speer
    Kogel
    Man - Speer Groep 1Man - Kogel Groep 2 ---------
    630 Milo Lammertink MPM - Marathon P...er Mannen Hoog
    Man - Hoog Groep 1 ----------
    631 Sven van Leeuwen MPM - Marathon P...er Mannen 200m
    4x100m
    Man - 200m ---------
    632 Branco van Minnen MPM - Marathon P...er Mannen 400m
    Man - 400m ----------
    633 Mart-Ruben Nijhuis MPM - Marathon P...er Mannen 3000m SC
    Man - 3000mSt ----------
    634 Lars van der Pluym MPM - Marathon P...er Mannen 400mH
    Speer
    Man - 400mHMan - Speer Groep 2 ---------
    635 Yvar Schoorlemmer MPM - Marathon P...er Mannen 400m
    4x100m
    Man - 400m ---------
    636 Siem Sikkenga MPM - Marathon P...er Mannen 100m
    200m
    4x100m
    Man - 100mMan - 200m --------
    637 Aiko Staudt MPM - Marathon P...er Mannen Kogel
    Man - Kogel Groep 1 ----------
    638 Koen Wiggers MPM - Marathon P...er Mannen 1500m
    Man - 1500m ----------

    Verenigingen 'Senioren mannen'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    ARV Achilles ACHL 5
    Atledo ATLD 12
    AV De Gemzen GMZN 10
    AV Flevo Delta FLDT 12
    AV Heerenveen HRVN 8
    AV Hera HERA 14
    AV Lycurgus LYCG 9
    AV NOVA NOVA 14
    AV Sparta SPRT 12
    AV Spirit Oud Beijerland SPOB 12
    ESAV Asterix ASTX 11
    Marathon Pim Mulier MPM 14
    Competitiestand Mannen 2e divisie Competitiestand Mannen 3e divisie
    # Team Leden Punten
    2 AV Hera Mannen AV Hera - Msen
    Begeleider: Robin Korving / Rudy Bouwer
    Jurylid: n.t.b.
    13 7750
    3 AV Sparta Mannen AV Sparta - Msen
    Begeleider: Marnix Baelde
    Jurylid: Peter Barnard
    12 7607
    1 AV NOVA Mannen Team 1 AV NOVA - Msen
    Begeleider: Bram Berkhout
    Jurylid: Jan Berkhout (voorkeur vertrek commissaris)
    14 7522
    4 Atledo Mannen Atledo - Msen
    Begeleider: Kris Beerens
    Jurylid: Tom Dalenberg (voorkeur verspringen of hoogspringen)
    12 7340
    10 ESAV Asterix Mannen Team 1 ESAV Asterix - Msen
    Begeleider: Casper van der Putten
    Jurylid: Sebastiaan van den Heuvel
    11 7319
    6 AV Spirit Oud Beijerland Mannen AV Spirit Oud Beijerland - Msen
    Begeleider: Joey Blangé
    Jurylid: Stephan Eekman
    12 7198
    5 AV Flevo Delta Mannen AV Flevo Delta - Msen
    Begeleider: Mark Mulder
    Jurylid: Lisanne Brouwer
    12 7011
    7 AV De Gemzen Mannen AV De Gemzen - Msen
    Begeleider: Jurian Onderdijk
    Jurylid: Dirk Wigmans
    10 6426
    9 Marathon Pim Mulier Mannen Marathon Pim Mulier - Msen
    Begeleider: Tom Benerink
    Jurylid: Martin Platenkamp
    14 6299
    8 AV Heerenveen Mannen AV Heerenveen - Msen
    Begeleider: Eddy Elinga
    Jurylid: Gerda van Werkhooven
    8 5956
    11 AV Lycurgus Mannen AV Lycurgus - Msen
    Begeleider: Jan Voorberg
    Jurylid: Karin van Deudekom: Voorkeur KOGEL
    9 4845
    12 ARV Achilles Mannen ARV Achilles - Msen
    Begeleider: Joost Ketel
    Jurylid: Ine Hondeveld (Voorkeur hoog- of verspringen)
    5 3990

    Uitslagen 100 meter Senioren mannen

    # Naam Res OBP
    1 Netanel Dorothea AV Sparta Mannen 10,99 +0.3 m/s10,92
    2 Jeroen Piek AV Heerenveen Mannen 11,17 +0.3 m/s11,25
    3 Maarten Emmaneel AV NOVA Ma...en Team 1 11,26 +0.3 m/s11,12
    4 Justin Verheul AV Spirit ...nd Mannen 11,37 +0.3 m/s11,18
    5 Koen Hoedjes AV Hera Mannen 11,53 +0.3 m/s11,21
    6 Benno Snepvangers Atledo Mannen 11,59 +0.8 m/s11,64
    7 Jasper Kroes AV NOVA Ma...en Team 1 11,65 +0.8 m/s11,86
    8 Siem Sikkenga Marathon P...er Mannen 11,68 +0.3 m/s11,00
    9 Romello Christiaan AV Hera Mannen 11,69 +0.3 m/s11,46
    10 Niels Kok AV Flevo D...ta Mannen 11,82 +0.8 m/s11,67
    11 Sjoerd van Deudekom AV Lycurgus Mannen 11,86 +0.8 m/s11,80
    12 Bart Hondeveld ARV Achilles Mannen 11,91 +0.5 m/s12,00
    13 Jerome Brunink Marathon P...er Mannen 12,02 +0.3 m/s11,50
    14 Nathan Kenswil AV Lycurgus Mannen 12,03 +0.5 m/s12,35
    15 Walter Vianen ESAV Aster...en Team 1 12,06 +0.8 m/s11,80
    16 Denis Jolwa AV De Gemzen Mannen 12,10 +0.8 m/s11,97
    16 Jelle Heijne ESAV Aster...en Team 1 12,10 +0.5 m/s12,15
    18 Jeffrey W...sodikromo AV Sparta Mannen 12,14 +0.5 m/s12,00
    18 Niels van Deurzen AV Spirit ...nd Mannen 12,14 +0.8 m/s11,99
    20 Sander Klaassen AV De Gemzen Mannen 12,27 +0.5 m/s12,18
    21 Fernando ...ogendoorn AV Flevo D...ta Mannen 12,42 +0.5 m/s12,50
    22 Ralph Jacobs Atledo Mannen 12,56 +0.5 m/s12,50

    Uitslagen 200 meter Senioren mannen

    # Naam Res OBP
    1 Maarten Emmaneel AV NOVA Ma...en Team 1 22,57 +1.4 m/s21,94
    2 Brett Duff AV Sparta Mannen 22,74 +1.4 m/s22,22
    3 Romello Christiaan AV Hera Mannen 23,26 +1.4 m/s22,97
    4 Kevin Deur AV Sparta Mannen 23,32 +1.4 m/s21,87
    5 Bram Berkhout AV NOVA Ma...en Team 1 23,60 +1.5 m/s23,09
    6 Justin Verheul AV Spirit ...nd Mannen 23,83 +1.4 m/s22,58
    7 Sven van Leeuwen Marathon P...er Mannen 24,23 +1.5 m/s23,98
    8 Joost Ketel ARV Achilles Mannen 24,24 +1.5 m/s24,00
    8 Walter Vianen ESAV Aster...en Team 1 24,24 +1.5 m/s23,40
    10 Bram Denissen Atledo Mannen 24,27 +1.5 m/s23,93
    11 Lars Philipsen AV Hera Mannen 24,36 +0.8 m/s25,18
    12 Denis Jolwa AV De Gemzen Mannen 24,63 +0.8 m/s24,44
    13 Brik van Dusseldorp Atledo Mannen 24,77 +0.8 m/s25,00
    14 Matthijs Wezeman ESAV Aster...en Team 1 24,88 +0.8 m/s24,25
    15 Fernando ...ogendoorn AV Flevo D...ta Mannen 25,02 +0.8 m/s25,00
    16 Sil-Chris de Jong AV Heerenveen Mannen 25,18 +0.9 m/s---
    17 Mees Tuijn AV Lycurgus Mannen 25,53 +0.9 m/s25,45
    18 Steven Hanekamp AV De Gemzen Mannen 25,59 +0.9 m/s25,32
    19 Youp Brouwer AV Flevo D...ta Mannen 26,90 +0.9 m/s27,00
    Jeroen van Dijk AV Heerenveen Mannen DNS ---
    Jean Mattijsen AV Spirit ...nd Mannen DNS 24,11
    Bjorn van Doodewaerd AV Lycurgus Mannen DNF 23,00
    Siem Sikkenga Marathon P...er Mannen DNF 23,00

    Uitslagen 400 meter Senioren mannen

    # Naam ResOBP
    1 Ronald Dekker AV Hera Mannen 49,62 51,63
    2 Netanel Dorothea AV Sparta Mannen 50,92 48,12
    3 Bram Berkhout AV NOVA Ma...en Team 1 50,95 50,52
    4 Niels Kok AV Flevo D...ta Mannen 51,56 50,66
    5 Daan Emmaneel AV NOVA Ma...en Team 1 51,92 52,49
    6 Joeri Schreijer AV Spirit ...nd Mannen 51,93 50,90
    7 Joren Oosterlaken AV Sparta Mannen 52,26 50,91
    8 Jelle de Roon Atledo Mannen 52,62 50,50
    9 Yvar Schoorlemmer Marathon P...er Mannen 53,14 52,00
    10 Brik van Dusseldorp Atledo Mannen 53,84 53,00
    11 Jordi Bot ESAV Aster...en Team 1 53,86 53,40
    12 Niek Verdijck ESAV Aster...en Team 1 54,42 54,00
    13 Bastiaan Hondema AV Lycurgus Mannen 54,62 55,31
    14 Jurian Onderdijk AV De Gemzen Mannen 54,98 53,84
    15 Rick Lambregts ARV Achilles Mannen 55,40 54,00
    16 Sil-Chris de Jong AV Heerenveen Mannen 55,46 ---
    17 Tom ten Bruggencate AV Hera Mannen 56,73 55,19
    18 Ruben Baljon ARV Achilles Mannen 57,67 58,00
    19 Wilco Jonker AV De Gemzen Mannen 58,62 57,00
    20 Jaimy van ...Steenoven AV Flevo D...ta Mannen 59,21 56,00
    21 Jordi Dommerholt AV Heerenveen Mannen 1:03,10 ---
    Jean Mattijsen AV Spirit ...nd Mannen DNS 52,50
    Branco van Minnen Marathon P...er Mannen DNS 49,99

    Uitslagen 1500 meter Senioren mannen

    # Naam ResOBP
    1 Casper van...er Putten ESAV Aster...en Team 1 4:01,74 3:58,99
    2 Tom Hoogeboom AV NOVA Ma...en Team 1 4:04,94 4:02,27
    3 Koen Wiggers Marathon P...er Mannen 4:13,38 4:15,00
    4 Bram Kielman AV Heerenveen Mannen 4:15,95 4:10,41
    5 Ruud Beerepoot AV Hera Mannen 4:17,97 4:16,61
    6 Thijs Zoon AV Flevo D...ta Mannen 4:19,01 4:23,00
    7 Jaïr van Winkel Atledo Mannen 4:19,02 4:15,00
    8 Marcel Tesselaar AV Hera Mannen 4:19,68 4:17,71
    9 Tom Benerink Marathon P...er Mannen 4:21,37 4:15,00
    10 Rick Lambregts ARV Achilles Mannen 4:24,33 4:13,41
    11 Stefan Breet AV Flevo D...ta Mannen 4:26,34 4:22,00
    12 Bas Mekking AV De Gemzen Mannen 4:28,60 4:20,00
    13 Joeri Schreijer AV Spirit ...nd Mannen 4:29,13 4:32,04
    14 Robin Kuiper AV Sparta Mannen 4:29,55 4:25,00
    15 Niek Verdijck ESAV Aster...en Team 1 4:30,20 4:25,00
    16 Teun Beers AV NOVA Ma...en Team 1 4:31,77 4:30,00
    17 Jan-Pieter Mondria AV De Gemzen Mannen 4:37,16 4:35,00
    18 Thijs van Daal AV Sparta Mannen 4:41,54 4:25,00
    19 Wouter Stokkermans Atledo Mannen 4:51,78 4:30,00
    20 Ruben Baljon ARV Achilles Mannen 4:55,34 4:46,00
    21 Jordi Dommerholt AV Heerenveen Mannen 5:01,15 4:49,00
    22 Thijs van Deurzen AV Spirit ...nd Mannen 5:05,59 4:54,65
    Coen Blan...Henkemans AV Lycurgus Mannen DNS 4:32,01

    Uitslagen 400 meter horden (91cm) Senioren mannen

    # Naam ResOBP
    1 Ronald Dekker AV Hera Mannen 56,59 54,86
    2 Jarno de Groot AV Flevo D...ta Mannen 56,88 56,00
    3 Joren Oosterlaken AV Sparta Mannen 58,34 58,00
    4 Lars van der Pluym Marathon P...er Mannen 58,77 ---
    5 Niels van Deurzen AV Spirit ...nd Mannen 58,99 57,49
    6 Rene Tijm AV NOVA Ma...en Team 1 59,25 57,52
    7 Benno Snepvangers Atledo Mannen 1:00,75 57,50
    8 Robert Bervoets ESAV Aster...en Team 1 1:01,32 56,00
    9 Sander Klaassen AV De Gemzen Mannen 1:03,13 1:04,00
    10 Hilbert de Haan AV Heerenveen Mannen 1:11,59 ---

    Uitslagen 3000 meter steeplechase (91cm) Senioren mannen

    # Naam ResOBP
    1 Casper van...er Putten ESAV Aster...en Team 1 9:53,24 9:59,00
    2 Pepijn Smilda AV Hera Mannen 10:08,34 10:15,00
    3 Mart-Ruben Nijhuis Marathon P...er Mannen 10:16,76 10:09,00
    4 Kjell de Groot AV Flevo D...ta Mannen 10:29,19 10:45,00
    5 Martijn Flipsen Atledo Mannen 10:42,25 11:00,00
    6 Bas Mekking AV De Gemzen Mannen 10:55,09 ---
    7 Marnix Baelde AV Sparta Mannen 11:02,61 ---
    8 Martijn Jorritsma AV NOVA Ma...en Team 1 11:20,44 11:30,00
    9 Joey Blangé AV Spirit ...nd Mannen 12:11,12 10:29,67
    Jeroen van Dijk AV Heerenveen Mannen DNS ---

    Uitslagen Speerwerpen 800 gram Senioren mannen

    # Naam ResOBP
    1 Thomas van Ophem AV Hera Mannen 68,05 80,70
    2 Daniël va...der Stege AV Flevo D...ta Mannen 53,96 ---
    3 Sven Markesteijn AV Spirit ...nd Mannen 52,42 51,52
    4 Rik Hopmans ESAV Aster...en Team 1 48,05 ---
    5 Mark Schellekens Atledo Mannen 47,86 ---
    6 Luc Constandse AV Spirit ...nd Mannen 47,43 51,50
    7 Ricardo Verheijen AV De Gemzen Mannen 46,71 ---
    8 Erik Tesselaar AV NOVA Ma...en Team 1 46,64 ---
    9 Thijs Meershoek AV Sparta Mannen 45,55 ---
    10 Lars van der Pluym Marathon P...er Mannen 44,23 ---
    11 Ivo Willemsen AV Sparta Mannen 41,20 ---
    12 Gerwin de Haan AV Heerenveen Mannen 40,87 ---
    13 Jesse Pupping AV Lycurgus Mannen 40,22 39,81
    14 Jorg Ootjers AV NOVA Ma...en Team 1 40,12 ---
    15 Steven Hanekamp AV De Gemzen Mannen 39,61 ---
    16 Glenn Pols Atledo Mannen 39,33 ---
    17 Alex Heijnemans ARV Achilles Mannen 39,01 ---
    18 Sander Klaver Marathon P...er Mannen 38,57 ---
    19 Robin van der Stege AV Flevo D...ta Mannen 36,27 ---
    Thomas Reep ESAV Aster...en Team 1 DNS ---

    Uitslagen Kogelstoten 7,26 kilogram Senioren mannen

    # Naam ResOBP
    1 Eddy Cardol AV Hera Mannen 14,26 15,66
    2 Ivo Willemsen AV Sparta Mannen 13,00 ---
    3 Léon Mak AV De Gemzen Mannen 12,86 ---
    4 Floris-Jan... den Hoek ESAV Aster...en Team 1 12,25 ---
    5 Aiko Staudt Marathon P...er Mannen 11,32 ---
    6 Ricardo Verheijen AV De Gemzen Mannen 11,28 ---
    7 Sjoerd van Deudekom AV Lycurgus Mannen 11,20 11,16
    8 Rody Kiekens AV NOVA Ma...en Team 1 11,15 ---
    9 Glenn Pols Atledo Mannen 10,95 ---
    10 Kay Geerlings AV Spirit ...nd Mannen 10,93 11,54
    11 Daniël va...der Stege AV Flevo D...ta Mannen 10,45 ---
    12 Jorg Ootjers AV NOVA Ma...en Team 1 10,12 ---
    13 Jorick Melgers AV Sparta Mannen 10,04 ---
    14 Rienk Kan AV Heerenveen Mannen 9,81 ---
    15 Rik Hopmans ESAV Aster...en Team 1 9,74 ---
    16 Tim Schellekens Atledo Mannen 9,31 ---
    17 Alex Heijnemans ARV Achilles Mannen 9,16 ---
    18 Robin van der Stege AV Flevo D...ta Mannen 8,35 ---
    Sebastiaan Huijs AV Hera Mannen DNS 12,52
    Cor Troost AV Spirit ...nd Mannen DNS 11,30
    Sander Klaver Marathon P...er Mannen DNS ---

    Uitslagen Hoogspringen Senioren mannen

    # Naam ResOBP
    1 Lekan Dalenberg Atledo Mannen 1,95 ---
    2 Gerwin de Haan AV Heerenveen Mannen 1,90 ---
    2 Martijn Kroes AV NOVA Ma...en Team 1 1,90 ---
    2 Michiel de...aasteniet AV Spirit ...nd Mannen 1,90 2,02
    5 Bjorn van Doodewaerd AV Lycurgus Mannen 1,85 1,85
    5 Robert Bervoets ESAV Aster...en Team 1 1,85 ---
    7 Joost Ketel ARV Achilles Mannen 1,80 ---
    7 Marijn de Wit AV Spirit ...nd Mannen 1,80 1,85
    9 Levi van Diest AV Lycurgus Mannen 1,75 ---
    9 Tijs Hofmann AV NOVA Ma...en Team 1 1,75 ---
    9 Ralph Jacobs Atledo Mannen 1,75 ---
    9 Matthijs Wezeman ESAV Aster...en Team 1 1,75 ---
    9 Jarno de Groot AV Flevo D...ta Mannen 1,75 ---
    9 Jerome Brunink Marathon P...er Mannen 1,75 ---
    9 Milo Lammertink Marathon P...er Mannen 1,75 ---
    16 Martijn Geerts AV Sparta Mannen 1,70 ---
    16 Arnout Mak AV De Gemzen Mannen 1,70 ---
    16 Devin van den Berg AV Flevo D...ta Mannen 1,70 ---
    19 Robin Korving AV Hera Mannen 1,65 1,70
    Lars Hierck AV Hera Mannen DNS 1,80

    Uitslagen Verspringen Senioren mannen

    # Naam Res OBP
    1 Lekan Dalenberg Atledo Mannen 6,68 +0.0 m/s---
    2 Kjell Wolters AV Lycurgus Mannen 6,41 +0.4 m/s6,40
    3 Robert Bervoets ESAV Aster...en Team 1 6,34 +0.0 m/s---
    4 Brett Duff AV Sparta Mannen 6,33 +2.4 m/s---
    5 Joey Blangé AV Spirit ...nd Mannen 6,18 +0.0 m/s6,60
    6 Rienk Kan AV Heerenveen Mannen 6,07 +1.5 m/s---
    7 Wouter Schouwenaar AV Flevo D...ta Mannen 5,83 -0.1 m/s---
    8 Jesse Smit AV NOVA Ma...en Team 1 5,82 +0.0 m/s---
    9 Martijn Kroes AV NOVA Ma...en Team 1 5,81 +0.0 m/s---
    10 Levi van Diest AV Lycurgus Mannen 5,49 +0.0 m/s5,32
    11 Rene van Benthem Marathon P...er Mannen 5,45 +0.4 m/s---
    12 Arnout Mak AV De Gemzen Mannen 5,44 +0.0 m/s---
    13 Robin Korving AV Hera Mannen 5,38 +0.0 m/s5,67
    14 Bram Denissen Atledo Mannen 5,26 +1.2 m/s---
    15 Michael Herijgers Marathon P...er Mannen 5,08 +0.0 m/s---
    16 Wilco Jonker AV De Gemzen Mannen 4,63 +0.0 m/s---
    17 Jelle Heijne ESAV Aster...en Team 1 3,48 -0.3 m/s---
    Martijn Geerts AV Sparta Mannen DNS ---
    Koen Hoedjes AV Hera Mannen DNS 5,66
    Bart Hondeveld ARV Achilles Mannen DNS ---