Categorie 'Jongens Junior B'

Categorie gegevens

Deelnemers: 117
Categorie afkorting: JJB
Berekeningswijze: Junioren A/B, Senioren, Veteranen - Mannen/Jongens
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 100 meter
  • 1 x 400 meter
  • 1 x 1500 meter
  • 1 x 110 meter horden (91cm)
  • 1 x 4 x 100m
  • 4 x Speerwerpen 700 gram
  • 4 x Discuswerpen 1,5 kilogram
  • 4 x Kogelstoten 5 kilogram
  • 1 x Hoogspringen
  • 1 x Polsstokhoogspringen
  • 4 x Verspringen
  • Atleten 'Jongens Junior B'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 100m400m1500m110mH4x100mSpeerDiscusKogelHoogPolshoogVer
    605 Duane van Dijkhuizen Fortius - Fortius Jongens 4x100m
    Polshoog
    Ver
    JJB - PolshoogJJB-Ver Groep B --------
    617 Tibo Visser Fortius - Fortius Jongens 1500m
    110mH
    JJB - 1500mJJB - 110mH ---------
    618 Ivar de Koning Fortius - Fortius Jongens 400m
    4x100m
    JJB - 400m ---------
    619 Arther Kuwas Fortius - Fortius Jongens 100m
    4x100m
    JJB - 100m ---------
    620 Yannick de Burbure Fortius - Fortius Jongens 100m
    Kogel
    Hoog
    JJB - 100mJJB - Kogel Groep BJJB - Hoog Groep A --------
    621 Finn Joosten Fortius - Fortius Jongens Speer
    Discus
    JJB - Speer Groep AJJB - Discus Groep A ---------
    622 Quinten van der Elst Fortius - Fortius Jongens 400m
    4x100m
    Ver
    JJB - 400mJJB - Ver Groep A --------
    624 Jip Haest Spado - Spado Jongens Team 1 110mH
    Polshoog
    JJB - 110mHJJB - Polshoog ---------
    625 Fabian Biondina Spado - Spado Jongens Team 1 Discus
    Kogel
    Ver
    JJB - Discus Groep BJJB - Kogel Groep AJJB - Ver Groep A --------
    626 Marvin Lamers Spado - Spado Jongens Team 1 100m
    4x100m
    JJB - 100m ---------
    627 Ramon Biondina Spado - Spado Jongens Team 1 Discus
    Kogel
    Ver
    JJB - Discus Groep AJJB - Kogel Groep BJJB-Ver Groep B --------
    628 Matthijs Verbeek Spado - Spado Jongens Team 1 400m
    JJB - 400m ----------
    629 Daan Hultermans Spado - Spado Jongens Team 1 110mH
    JJB - 110mH ----------
    631 Robbert Maas Spado - Spado Jongens Team 1 Speer
    JJB - Speer Groep A ----------
    632 Stan de Deugd Spado - Spado Jongens Team 1 1500m
    JJB - 1500m ----------
    633 Ivo de Wit Spado - Spado Jongens Team 1 4x100m
    Hoog
    JJB - Hoog Groep A ---------
    634 Joost Sinke Spado - Spado Jongens Team 1 4x100m
    Hoog
    JJB - Hoog Groep B ---------
    635 Jesper van Meer Spado - Spado Jongens Team 1 100m
    4x100m
    JJB - 100m ---------
    636 Job Visscher Spado - Spado Jongens Team 1 400m
    JJB - 400m ----------
    637 Teun van Hassel Spado - Spado Jongens Team 1 1500m
    JJB - 1500m ----------
    638 Luc Blank GACH - GAC Hilver...m Jongens 110mH
    Hoog
    JJB - 110mHJJB - Hoog Groep B ---------
    639 Tobias van Ee GACH - GAC Hilver...m Jongens 100m
    110mH
    4x100m
    JJB - 100mJJB - 110mH --------
    640 Thijmen Hakenkruger GACH - GAC Hilver...m Jongens 400m
    4x100m
    Polshoog
    JJB - 400mJJB - Polshoog --------
    641 Bram van der Laan GACH - GAC Hilver...m Jongens Speer
    Discus
    Kogel
    JJB - Speer Groep AJJB - Discus Groep BJJB - Kogel Groep B --------
    642 Youri Fransen GACH - GAC Hilver...m Jongens 4x100m
    Discus
    Ver
    JJB - Discus Groep AJJB - Ver Groep A --------
    643 Tjalling Galema GACH - GAC Hilver...m Jongens 400m
    JJB - 400m ----------
    644 Max van Groeningen GACH - GAC Hilver...m Jongens 1500m
    JJB - 1500m ----------
    645 Lars Mol GACH - GAC Hilver...m Jongens 1500m
    JJB - 1500m ----------
    646 Gabriël ...rnelissen GACH - GAC Hilver...m Jongens 100m
    4x100m
    JJB - 100m ---------
    647 Niels de Boer GACH - GAC Hilver...m Jongens Speer
    Kogel
    JJB - Speer Groep BJJB - Kogel Groep A ---------
    658 Benjamin Coolen Haag - Haag Atlet...ns Team 1 110mH
    4x100m
    Polshoog
    JJB - 110mHJJB - Polshoog --------
    659 Dario Podda Haag - Haag Atlet...ns Team 1 Speer
    Kogel
    JJB - Speer Groep BJJB - Kogel Groep A ---------
    660 Favour Abu Haag - Haag Atlet...ns Team 1 Hoog
    JJB - Hoog Groep B ----------
    661 Ferrie Hamer Haag - Haag Atlet...ns Team 1 400m
    110mH
    Ver
    JJB - 400mJJB - 110mHJJB - Ver Groep A --------
    662 Friso Lyppens Haag - Haag Atlet...ns Team 1 1500m
    JJB - 1500m ----------
    663 Gabriel Emmanuel Haag - Haag Atlet...ns Team 1 Hoog
    JJB - Hoog Groep A ----------
    664 Jonathan Pronk Haag - Haag Atlet...ns Team 1 100m
    4x100m
    Ver
    JJB - 100mJJB-Ver Groep B --------
    665 Lars Adriaanse Haag - Haag Atlet...ns Team 1 400m
    4x100m
    JJB - 400m ---------
    666 Mark van der Linden Haag - Haag Atlet...ns Team 1 Speer
    Discus
    Kogel
    JJB - Speer Groep AJJB - Discus Groep BJJB - Kogel Groep B --------
    667 Nelson Johnson Haag - Haag Atlet...ns Team 1 1500m
    JJB - 1500m ----------
    668 Nsikak Ekpo Haag - Haag Atlet...ns Team 1 100m
    4x100m
    JJB - 100m ---------
    669 Sam de Paauw Haag - Haag Atlet...ns Team 1 Discus
    JJB - Discus Groep A ----------
    680 Sven Roosen Eindhoven - Eindhoven ...k Jongens 110mH
    Discus
    Polshoog
    JJB - 110mHJJB - Discus Groep BJJB - Polshoog --------
    681 Robin Beks Eindhoven - Eindhoven ...k Jongens 4x100m
    Speer
    Hoog
    JJB - Speer Groep BJJB - Hoog Groep A --------
    682 Jasper Cobussen Eindhoven - Eindhoven ...k Jongens 100m
    4x100m
    Kogel
    JJB - 100mJJB - Kogel Groep A --------
    683 Jens Peeters Eindhoven - Eindhoven ...k Jongens 1500m
    Discus
    JJB - 1500mJJB - Discus Groep A ---------
    684 Kjell Segers Eindhoven - Eindhoven ...k Jongens 1500m
    JJB - 1500m ----------
    685 Maarten Debeij Eindhoven - Eindhoven ...k Jongens Hoog
    Ver
    JJB - Hoog Groep BJJB-Ver Groep B ---------
    686 Riq de Wit Eindhoven - Eindhoven ...k Jongens 100m
    4x100m
    JJB - 100m ---------
    687 Chiel Stikkelbroeck Eindhoven - Eindhoven ...k Jongens Speer
    Ver
    JJB - Speer Groep AJJB - Ver Groep A ---------
    688 Jack Abernethy Eindhoven - Eindhoven ...k Jongens 400m
    Kogel
    JJB - 400mJJB - Kogel Groep B ---------
    689 Juno Schuwer Eindhoven - Eindhoven ...k Jongens 400m
    4x100m
    JJB - 400m ---------
    723 Raphaël ...bbelstein PH - Prins Hend...k Jongens 400m
    4x100m
    JJB - 400m ---------
    728 Marnix Hettema De Spartaan - AV De Spar...n Jongens 110mH
    Ver
    JJB - 110mHJJB - Ver Groep A ---------
    729 Sven Hazenoot De Spartaan - AV De Spar...n Jongens Discus
    Kogel
    JJB - Discus Groep AJJB - Kogel Groep B ---------
    730 Wessel Steenvoorden De Spartaan - AV De Spar...n Jongens Hoog
    JJB - Hoog Groep B ----------
    731 Jochem van Stijn De Spartaan - AV De Spar...n Jongens 1500m
    4x100m
    Ver
    JJB - 1500mJJB-Ver Groep B --------
    732 Stijn Lammers De Spartaan - AV De Spar...n Jongens 400m
    1500m
    JJB - 400mJJB - 1500m ---------
    733 Merlijn van der Lans De Spartaan - AV De Spar...n Jongens 100m
    Speer
    JJB - 100mJJB - Speer Groep A ---------
    734 Bas Meeuwenoord De Spartaan - AV De Spar...n Jongens 400m
    4x100m
    JJB - 400m ---------
    735 Julian van Meggelen De Spartaan - AV De Spar...n Jongens 100m
    110mH
    4x100m
    JJB - 100mJJB - 110mH --------
    736 Willem Olsthoorn De Spartaan - AV De Spar...n Jongens Speer
    Discus
    Hoog
    JJB - Speer Groep BJJB - Discus Groep BJJB - Hoog Groep A --------
    737 Neal Ott De Spartaan - AV De Spar...n Jongens 4x100m
    Kogel
    Polshoog
    JJB - Kogel Groep AJJB - Polshoog --------
    751 Pim van Bakel PH - Prins Hend...k Jongens 100m
    400m
    4x100m
    JJB - 100mJJB - 400m --------
    752 Lars van Velzen PH - Prins Hend...k Jongens 100m
    4x100m
    JJB - 100m ---------
    753 Laurens te Booy PH - Prins Hend...k Jongens 1500m
    JJB - 1500m ----------
    754 Floris Nolet PH - Prins Hend...k Jongens 110mH
    4x100m
    Ver
    JJB - 110mHJJB - Ver Groep A --------
    755 Mats Merkelbach PH - Prins Hend...k Jongens Speer
    Discus
    Kogel
    JJB - Speer Groep AJJB - Discus Groep BJJB - Kogel Groep B --------
    756 Enrique van Zutven PH - Prins Hend...k Jongens Discus
    Kogel
    JJB - Discus Groep AJJB - Kogel Groep A ---------
    757 Max van Velzen PH - Prins Hend...k Jongens Speer
    JJB - Speer Groep B ----------
    758 Tijmen van Hal PH - Prins Hend...k Jongens Hoog
    Polshoog
    JJB - Hoog Groep BJJB - Polshoog ---------
    771 Alexander Schrage PAC - PAC Jongens Team 1 Hoog
    Ver
    JJB - Hoog Groep AJJB-Ver Groep B ---------
    772 Damian Felter PAC - PAC Jongens Team 1 100m
    4x100m
    Ver
    JJB - 100mJJB - Ver Groep A --------
    773 Erik Stok PAC - PAC Jongens Team 1 400m
    JJB - 400m ----------
    774 Gijs de Haan PAC - PAC Jongens Team 1 1500m
    JJB - 1500m ----------
    775 Jasper Oele PAC - PAC Jongens Team 1 100m
    4x100m
    Polshoog
    JJB - 100mJJB - Polshoog --------
    776 Julian Mejame Ejong PAC - PAC Jongens Team 1 Discus
    Kogel
    JJB - Discus Groep BJJB - Kogel Groep A ---------
    777 Mark Heiden PAC - PAC Jongens Team 1 400m
    110mH
    4x100m
    JJB - 400mJJB - 110mH --------
    778 Rogier Derksen PAC - PAC Jongens Team 1 110mH
    4x100m
    Speer
    JJB - 110mHJJB - Speer Groep A --------
    779 Tijmen Hermse PAC - PAC Jongens Team 1 Discus
    Kogel
    JJB - Discus Groep AJJB - Kogel Groep B ---------
    780 Tom Fobbe PAC - PAC Jongens Team 1 1500m
    JJB - 1500m ----------
    781 Wessel den Engelse PAC - PAC Jongens Team 1 Speer
    Hoog
    JJB - Speer Groep BJJB - Hoog Groep B ---------
    782 David Cairo Phanos - Phanos Jon...ns Team 1 110mH
    Polshoog
    Ver
    JJB - 110mHJJB - PolshoogJJB-Ver Groep B --------
    783 Matthew Klaver Phanos - Phanos Jon...ns Team 1 100m
    4x100m
    Hoog
    JJB - 100mJJB - Hoog Groep A --------
    784 Wester Zaal Phanos - Phanos Jon...ns Team 1 400m
    4x100m
    JJB - 400m ---------
    785 Luco van Bergen Phanos - Phanos Jon...ns Team 1 1500m
    JJB - 1500m ----------
    786 Kaj Casias Phanos - Phanos Jon...ns Team 1 100m
    4x100m
    JJB - 100m ---------
    787 Quincy Greer Phanos - Phanos Jon...ns Team 1 4x100m
    ----------
    789 Jeremy van Zutven PH - Prins Hend...k Jongens Hoog
    Ver
    JJB - Hoog Groep AJJB-Ver Groep B ---------
    790 Daniel Erbe Gomez Phanos - Phanos Jon...ns Team 1 Speer
    Discus
    JJB - Speer Groep BJJB - Discus Groep B ---------
    791 Mick Baldew Phanos - Phanos Jon...ns Team 1 Discus
    Kogel
    JJB - Discus Groep AJJB - Kogel Groep A ---------
    794 Jelle Miedema Phanos - Phanos Jon...ns Team 1 400m
    1500m
    JJB - 400mJJB - 1500m ---------
    795 Stijn van Essen Altis - Altis Jongens Team 1 1500m
    JJB - 1500m ----------
    796 Jarik van de Mast Altis - Altis Jongens Team 1 1500m
    JJB - 1500m ----------
    797 Joris van den Hoven Altis - Altis Jongens Team 1 400m
    JJB - 400m ----------
    798 Marcus Melenhorst Altis - Altis Jongens Team 1 110mH
    4x100m
    JJB - 110mH ---------
    799 Ton van Mameren Altis - Altis Jongens Team 1 Hoog
    Ver
    JJB - Hoog Groep AJJB - Ver Groep A ---------
    800 Lars van Vught Altis - Altis Jongens Team 1 Speer
    Hoog
    JJB - Speer Groep BJJB - Hoog Groep B ---------
    801 Patrick Meskes Altis - Altis Jongens Team 1 100m
    4x100m
    JJB - 100m ---------
    802 Henrik Kok Altis - Altis Jongens Team 1 100m
    400m
    4x100m
    JJB - 100mJJB - 400m --------
    803 Sven Jansons Altis - Altis Jongens Team 1 110mH
    Polshoog
    Ver
    JJB - 110mHJJB - PolshoogJJB-Ver Groep B --------
    804 Marten Prince Altis - Altis Jongens Team 1 4x100m
    Discus
    Kogel
    JJB - Discus Groep AJJB - Kogel Groep A --------
    805 Tim de Greef Altis - Altis Jongens Team 1 Speer
    Discus
    Kogel
    JJB - Speer Groep AJJB - Discus Groep BJJB - Kogel Groep B --------
    815 Aaike Bouma AV Edam - AV Edam Jongens 400m
    1500m
    4x100m
    JJB - 400mJJB - 1500m --------
    817 Jelle Hooijberg AV Edam - AV Edam Jongens 1500m
    JJB - 1500m ----------
    818 Jeroen van het Hof AV Edam - AV Edam Jongens 4x100m
    Hoog
    Ver
    JJB - Hoog Groep AJJB - Ver Groep A --------
    819 Marnix Kolkman AV Edam - AV Edam Jongens 110mH
    Discus
    Polshoog
    JJB - 110mHJJB - Discus Groep BJJB - Polshoog --------
    820 Max Guit AV Edam - AV Edam Jongens 4x100m
    Speer
    Kogel
    JJB - Speer Groep BJJB - Kogel Groep A --------
    821 Sam Reukers AV Edam - AV Edam Jongens 100m
    4x100m
    Kogel
    JJB - 100mJJB - Kogel Groep B --------
    833 Enrico Loof AV NOP - AV NOP Jongens 4x100m
    Discus
    Kogel
    JJB - Discus Groep AJJB - Kogel Groep A --------
    834 Roel van Maanen AV NOP - AV NOP Jongens 4x100m
    Hoog
    Ver
    JJB - Hoog Groep AJJB - Ver Groep A --------
    835 Julian Jansen AV NOP - AV NOP Jongens 100m
    Speer
    Ver
    JJB - 100mJJB - Speer Groep BJJB-Ver Groep B --------
    836 Romke Wielstra AV NOP - AV NOP Jongens 110mH
    4x100m
    Kogel
    JJB - 110mHJJB - Kogel Groep B --------
    837 Robin Boersma AV NOP - AV NOP Jongens 400m
    110mH
    Hoog
    JJB - 400mJJB - 110mHJJB - Hoog Groep B --------
    838 Wesley de Jong AV NOP - AV NOP Jongens 100m
    1500m
    Discus
    JJB - 100mJJB - 1500mJJB - Discus Groep B --------
    839 Jonathan Venema AV NOP - AV NOP Jongens 400m
    1500m
    JJB - 400mJJB - 1500m ---------
    840 Jasper Voesten AV NOP - AV NOP Jongens 4x100m
    Polshoog
    JJB - Polshoog ---------

    Verenigingen 'Jongens Junior B'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    Altis ALTS 11
    AV De Spartaan SPTN 10
    AV Edam EDAM 6
    AV NOP NOP 8
    Eindhoven Atletiek EHAT 10
    Fortius FORT 7
    GAC Hilversum GACH 10
    Haag Atletiek HAAG 12
    PAC PAC 11
    Phanos PHNS 9
    Prins Hendrik PH 10
    Spado SPDO 13
    Competitiestand Jongens U18
    # Team Leden Punten
    1 Altis Jongens Team 1 Altis - JJB
    Begeleider: Paul van Dijk
    Jurylid: Arno van Vught
    11 8426
    2 Haag Atletiek Jongens Team 1 Haag Atletiek - JJB
    Begeleider: Hans Coolen
    Jurylid: Jeannette Le Grans
    12 8352
    3 Eindhoven Atletiek Jongens Eindhoven Atletiek - JJB
    Begeleider: Ad Peeters
    Jurylid: Bieneke Bauling
    10 8064
    4 PAC Jongens Team 1 PAC - JJB
    Begeleider: Ron van der Steenhoven
    Jurylid: via mail
    11 7902
    5 Prins Hendrik Jongens Prins Hendrik - JJB
    Begeleider: Jos van Schijndel & Jeroen Engels
    Jurylid: Jeroen Engels (Hoogspringen)
    10 7292
    6 GAC Hilversum Jongens GAC Hilversum - JJB
    Begeleider: Adri van der Zon
    Jurylid: dhr Hakenkruger
    10 7224
    7 AV NOP Jongens AV NOP - JJB
    Begeleider: Dennis Veltman
    Jurylid: Petra Voesten
    8 7217
    8 AV De Spartaan Jongens AV De Spartaan - JJB
    Begeleider: John van der Zwet
    Jurylid: Nathalie Bravenboer
    10 7092
    9 Fortius Jongens Fortius - JJB
    Begeleider: Elbert
    Jurylid: Gerard, Amber, Sandra
    7 6865
    10 Spado Jongens Team 1 Spado - JJB
    Begeleider: Mickel van Eekeren
    Jurylid: John Kooijmans
    13 6747
    11 Phanos Jongens Team 1 Phanos - JJB
    Begeleider: Alexander van Altena
    Jurylid: Alexander van Altena
    9 6583
    12 AV Edam Jongens AV Edam - JJB
    Begeleider: Erwin Bökenkamp
    Jurylid: Erwin Bökenkamp
    6 6463

    Uitslagen 100 meter Jongens Junior B

    # Naam Res OBP
    1 Nsikak Ekpo Haag Atlet...ns Team 1 11,19 -1.3 m/s11,00
    2 Pim van Bakel Prins Hend...k Jongens 11,45 -1.3 m/s10,95
    3 Henrik Kok Altis Jongens Team 1 11,46 -1.3 m/s11,33
    4 Jonathan Pronk Haag Atlet...ns Team 1 11,51 -1.3 m/s11,20
    4 Damian Felter PAC Jongens Team 1 11,51 -1.3 m/s11,44
    6 Julian Jansen AV NOP Jongens 11,65 -1.3 m/s11,29
    7 Riq de Wit Eindhoven ...k Jongens 11,67 -1.3 m/s11,52
    8 Julian van Meggelen AV De Spar...n Jongens 11,79 -1.3 m/s11,56
    9 Gabriël ...rnelissen GAC Hilver...m Jongens 11,83 -1.9 m/s11,68
    10 Matthew Klaver Phanos Jon...ns Team 1 11,88 -1.9 m/s11,64
    11 Jasper Cobussen Eindhoven ...k Jongens 11,98 -1.9 m/s11,56
    12 Jasper Oele PAC Jongens Team 1 12,14 -1.9 m/s11,86
    13 Arther Kuwas Fortius Jongens 12,19 -1.9 m/s11,71
    14 Marvin Lamers Spado Jongens Team 1 12,23 -2.2 m/s12,22
    15 Patrick Meskes Altis Jongens Team 1 12,29 -1.9 m/s11,83
    16 Tobias van Ee GAC Hilver...m Jongens 12,32 -1.9 m/s11,90
    17 Jesper van Meer Spado Jongens Team 1 12,49 -1.9 m/s11,98
    18 Yannick de Burbure Fortius Jongens 12,69 -2.2 m/s12,00
    19 Kaj Casias Phanos Jon...ns Team 1 12,75 -2.2 m/s12,36
    20 Lars van Velzen Prins Hend...k Jongens 12,95 -2.2 m/s12,54
    21 Merlijn van der Lans AV De Spar...n Jongens 13,07 -2.2 m/s12,50
    22 Wesley de Jong AV NOP Jongens 13,81 -2.2 m/s13,74
    23 Sam Reukers AV Edam Jongens 13,92 -2.2 m/s13,37

    Uitslagen 400 meter Jongens Junior B

    # Naam ResOBP
    1 Pim van Bakel Prins Hend...k Jongens 50,28 51,50
    2 Henrik Kok Altis Jongens Team 1 50,29 49,36
    3 Juno Schuwer Eindhoven ...k Jongens 51,04 51,62
    4 Mark Heiden PAC Jongens Team 1 51,69 51,99
    5 Joris van den Hoven Altis Jongens Team 1 52,06 53,44
    6 Lars Adriaanse Haag Atlet...ns Team 1 52,32 52,00
    7 Bas Meeuwenoord AV De Spar...n Jongens 52,43 52,03
    8 Jack Abernethy Eindhoven ...k Jongens 52,71 53,25
    9 Robin Boersma AV NOP Jongens 52,85 52,40
    10 Quinten van der Elst Fortius Jongens 52,99 51,55
    11 Ferrie Hamer Haag Atlet...ns Team 1 54,15 52,00
    12 Wester Zaal Phanos Jon...ns Team 1 54,71 53,52
    13 Job Visscher Spado Jongens Team 1 55,43 53,80
    14 Thijmen Hakenkruger GAC Hilver...m Jongens 56,15 53,50
    15 Raphaël ...bbelstein Prins Hend...k Jongens 56,43 53,77
    16 Stijn Lammers AV De Spar...n Jongens 57,19 59,99
    17 Erik Stok PAC Jongens Team 1 57,86 56,65
    18 Jonathan Venema AV NOP Jongens 58,77 58,00
    19 Ivar de Koning Fortius Jongens 58,97 55,00
    20 Matthijs Verbeek Spado Jongens Team 1 59,25 57,58
    21 Tjalling Galema GAC Hilver...m Jongens 59,50 59,50
    22 Jelle Miedema Phanos Jon...ns Team 1 59,66 55,00
    23 Aaike Bouma AV Edam Jongens 1:02,90 ---

    Uitslagen 1500 meter Jongens Junior B

    # Naam ResOBP
    1 Jens Peeters Eindhoven ...k Jongens 4:06,39 4:02,69
    2 Max van Groeningen GAC Hilver...m Jongens 4:06,81 4:10,00
    3 Kjell Segers Eindhoven ...k Jongens 4:14,54 4:10,07
    4 Nelson Johnson Haag Atlet...ns Team 1 4:15,75 4:25,00
    5 Luco van Bergen Phanos Jon...ns Team 1 4:23,69 4:17,27
    6 Tibo Visser Fortius Jongens 4:24,28 ---
    7 Friso Lyppens Haag Atlet...ns Team 1 4:29,71 4:20,00
    8 Jonathan Venema AV NOP Jongens 4:30,69 4:36,00
    9 Laurens te Booy Prins Hend...k Jongens 4:32,88 4:33,33
    10 Jochem van Stijn AV De Spar...n Jongens 4:33,10 4:33,32
    11 Tom Fobbe PAC Jongens Team 1 4:33,42 4:31,97
    12 Stan de Deugd Spado Jongens Team 1 4:35,25 4:33,90
    13 Gijs de Haan PAC Jongens Team 1 4:35,75 4:21,40
    14 Stijn van Essen Altis Jongens Team 1 4:36,81 4:36,86
    15 Jelle Hooijberg AV Edam Jongens 4:36,82 4:28,97
    16 Lars Mol GAC Hilver...m Jongens 4:45,14 4:48,00
    17 Aaike Bouma AV Edam Jongens 4:45,93 4:44,66
    18 Jarik van de Mast Altis Jongens Team 1 4:46,61 4:43,27
    19 Teun van Hassel Spado Jongens Team 1 4:50,92 4:35,00
    20 Stijn Lammers AV De Spar...n Jongens 4:54,38 5:15,00
    21 Jelle Miedema Phanos Jon...ns Team 1 4:57,33 4:40,40
    Wesley de Jong AV NOP Jongens DNF 5:10,00

    Uitslagen 110 meter horden (91cm) Jongens Junior B

    # Naam Res OBP
    1 Sven Jansons Altis Jongens Team 1 13,82 -0.5 m/s13,64
    2 Mark Heiden PAC Jongens Team 1 14,11 -0.5 m/s14,02
    3 Sven Roosen Eindhoven ...k Jongens 14,23 -0.5 m/s13,82
    4 Marnix Kolkman AV Edam Jongens 14,46 -0.5 m/s14,44
    5 Robin Boersma AV NOP Jongens 14,77 -0.5 m/s14,53
    6 David Cairo Phanos Jon...ns Team 1 15,07 -0.5 m/s15,13
    7 Ferrie Hamer Haag Atlet...ns Team 1 15,11 -1.0 m/s14,60
    8 Luc Blank GAC Hilver...m Jongens 15,36 -1.0 m/s14,99
    8 Benjamin Coolen Haag Atlet...ns Team 1 15,36 -1.0 m/s14,90
    10 Rogier Derksen PAC Jongens Team 1 15,62 -1.0 m/s14,98
    11 Jip Haest Spado Jongens Team 1 15,68 -0.5 m/s15,67
    12 Julian van Meggelen AV De Spar...n Jongens 15,84 -0.5 m/s15,70
    13 Tobias van Ee GAC Hilver...m Jongens 16,01 -0.5 m/s15,18
    14 Floris Nolet Prins Hend...k Jongens 16,66 -0.3 m/s16,24
    15 Tibo Visser Fortius Jongens 16,68 -1.0 m/s15,01
    16 Marcus Melenhorst Altis Jongens Team 1 16,75 -0.5 m/s16,20
    17 Romke Wielstra AV NOP Jongens 17,55 -0.3 m/s17,40
    18 Marnix Hettema AV De Spar...n Jongens 19,03 -0.3 m/s18,50
    19 Daan Hultermans Spado Jongens Team 1 20,24 -0.3 m/s18,87

    Uitslagen Speerwerpen 700 gram Jongens Junior B

    # Naam P1P2P3P4ResOBP
    1 Bram van der Laan GAC Hilver...m Jongens X 53,19 X X 53,19 63,20
    2 Tim de Greef Altis Jongens Team 1 48,04 52,84 52,51 51,71 52,84 ---
    3 Julian Jansen AV NOP Jongens 42,61 X 47,57 51,05 51,05 ---
    4 Dario Podda Haag Atlet...ns Team 1 X X X 50,95 50,95 ---
    5 Mark van der Linden Haag Atlet...ns Team 1 45,05 X 49,23 49,59 49,59 ---
    6 Max Guit AV Edam Jongens 38,14 X 49,53 X 49,53 52,79
    7 Robin Beks Eindhoven ...k Jongens 46,45 44,77 45,80 42,18 46,45 46,32
    8 Robbert Maas Spado Jongens Team 1 X 44,40 38,76 43,63 44,40 ---
    9 Mats Merkelbach Prins Hend...k Jongens 44,05 43,41 41,60 - 44,05 ---
    10 Rogier Derksen PAC Jongens Team 1 41,84 39,38 34,77 41,12 41,84 ---
    11 Willem Olsthoorn AV De Spar...n Jongens 41,36 33,48 36,53 36,43 41,36 43,05
    12 Max van Velzen Prins Hend...k Jongens 39,45 39,77 X 41,15 41,15 ---
    13 Finn Joosten Fortius Jongens 38,62 41,12 39,67 37,14 41,12 ---
    14 Lars van Vught Altis Jongens Team 1 35,79 40,24 X X 40,24 ---
    15 Daniel Erbe Gomez Phanos Jon...ns Team 1 31,35 36,37 X X 36,37 ---
    16 Chiel Stikkelbroeck Eindhoven ...k Jongens X 36,20 33,49 35,42 36,20 ---
    17 Wessel den Engelse PAC Jongens Team 1 X 34,19 35,68 29,98 35,68 ---
    18 Niels de Boer GAC Hilver...m Jongens X X 28,50 29,97 29,97 32,30
    Merlijn van der Lans AV De Spar...n Jongens X X X X NM 30,50

    Uitslagen Discuswerpen 1,5 kilogram Jongens Junior B

    # Naam P1P2P3P4ResOBP
    1 Tim de Greef Altis Jongens Team 1 45,65 46,74 45,88 43,85 46,74 ---
    2 Mark van der Linden Haag Atlet...ns Team 1 44,53 43,98 41,18 X 44,53 ---
    3 Julian Mejame Ejong PAC Jongens Team 1 34,30 X X 43,37 43,37 ---
    4 Marten Prince Altis Jongens Team 1 40,99 41,08 X X 41,08 ---
    5 Sven Roosen Eindhoven ...k Jongens 39,47 X X 36,99 39,47 40,91
    6 Marnix Kolkman AV Edam Jongens X X 38,62 X 38,62 42,33
    7 Mats Merkelbach Prins Hend...k Jongens 35,78 34,24 X 37,50 37,50 ---
    8 Youri Fransen GAC Hilver...m Jongens 36,00 33,89 37,15 X 37,15 39,30
    9 Enrico Loof AV NOP Jongens X 29,57 35,21 X 35,21 ---
    10 Finn Joosten Fortius Jongens X 27,06 33,14 34,96 34,96 ---
    11 Fabian Biondina Spado Jongens Team 1 26,64 32,10 34,84 25,66 34,84 ---
    12 Enrique van Zutven Prins Hend...k Jongens 30,51 33,66 34,36 34,78 34,78 ---
    13 Sam de Paauw Haag Atlet...ns Team 1 33,62 34,09 27,53 32,23 34,09 ---
    14 Tijmen Hermse PAC Jongens Team 1 29,52 X 32,94 31,91 32,94 ---
    15 Bram van der Laan GAC Hilver...m Jongens X 31,42 X 30,65 31,42 39,00
    16 Willem Olsthoorn AV De Spar...n Jongens 23,84 X 27,19 28,42 28,42 32,78
    17 Jens Peeters Eindhoven ...k Jongens 22,45 23,34 X 26,34 26,34 ---
    18 Mick Baldew Phanos Jon...ns Team 1 X X X 24,01 24,01 ---
    19 Sven Hazenoot AV De Spar...n Jongens 23,89 X X 23,32 23,89 28,13
    20 Daniel Erbe Gomez Phanos Jon...ns Team 1 19,18 19,03 X 18,45 19,18 ---
    21 Wesley de Jong AV NOP Jongens 15,35 X 17,05 17,35 17,35 ---
    22 Ramon Biondina Spado Jongens Team 1 17,25 X - - 17,25 ---

    Uitslagen Kogelstoten 5 kilogram Jongens Junior B

    # Naam P1P2P3P4ResOBP
    1 Dario Podda Haag Atlet...ns Team 1 14,62 14,39 14,57 14,80 14,80 ---
    2 Julian Mejame Ejong PAC Jongens Team 1 13,37 13,79 12,03 X 13,79 ---
    3 Tim de Greef Altis Jongens Team 1 13,61 X 12,89 X 13,61 ---
    4 Mark van der Linden Haag Atlet...ns Team 1 13,43 13,44 X X 13,44 ---
    5 Enrique van Zutven Prins Hend...k Jongens 13,22 13,14 12,85 12,83 13,22 ---
    6 Neal Ott AV De Spar...n Jongens 12,94 12,42 11,60 12,54 12,94 12,78
    7 Enrico Loof AV NOP Jongens 12,19 12,27 12,29 12,70 12,70 ---
    8 Jasper Cobussen Eindhoven ...k Jongens 12,36 12,05 X 10,82 12,36 12,20
    9 Yannick de Burbure Fortius Jongens 11,96 12,30 12,27 12,29 12,30 ---
    10 Fabian Biondina Spado Jongens Team 1 11,56 11,46 12,14 11,80 12,14 ---
    11 Mats Merkelbach Prins Hend...k Jongens 11,98 11,15 11,06 - 11,98 ---
    12 Marten Prince Altis Jongens Team 1 11,77 X X X 11,77 ---
    13 Sven Hazenoot AV De Spar...n Jongens 10,96 11,59 11,50 11,23 11,59 11,49
    14 Tijmen Hermse PAC Jongens Team 1 11,41 11,06 11,11 11,01 11,41 ---
    15 Romke Wielstra AV NOP Jongens 11,17 9,87 10,66 11,16 11,17 ---
    16 Sam Reukers AV Edam Jongens 10,44 11,10 10,94 11,10 11,10 11,52
    17 Bram van der Laan GAC Hilver...m Jongens 10,72 10,64 11,04 10,92 11,04 13,10
    18 Ramon Biondina Spado Jongens Team 1 9,71 10,47 9,65 10,27 10,47 ---
    19 Max Guit AV Edam Jongens X 9,82 10,44 X 10,44 11,21
    20 Mick Baldew Phanos Jon...ns Team 1 8,84 10,29 9,50 9,93 10,29 ---
    21 Niels de Boer GAC Hilver...m Jongens 8,95 9,57 8,64 9,50 9,57 9,50
    Jack Abernethy Eindhoven ...k Jongens - - - - DNS 9,61

    Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior B

    # Naam ResOBP
    1 Robin Beks Eindhoven ...k Jongens 1,95 1,96
    2 Robin Boersma AV NOP Jongens 1,90 ---
    2 Gabriel Emmanuel Haag Atlet...ns Team 1 1,90 ---
    4 Lars van Vught Altis Jongens Team 1 1,85 ---
    4 Tijmen van Hal Prins Hend...k Jongens 1,85 ---
    6 Jeroen van het Hof AV Edam Jongens 1,80 1,88
    6 Ton van Mameren Altis Jongens Team 1 1,80 ---
    8 Matthew Klaver Phanos Jon...ns Team 1 1,75 1,80
    8 Willem Olsthoorn AV De Spar...n Jongens 1,75 1,75
    8 Alexander Schrage PAC Jongens Team 1 1,75 ---
    8 Jeremy van Zutven Prins Hend...k Jongens 1,75 ---
    12 Favour Abu Haag Atlet...ns Team 1 1,70 ---
    12 Wessel den Engelse PAC Jongens Team 1 1,70 ---
    12 Maarten Debeij Eindhoven ...k Jongens 1,70 1,90
    15 Roel van Maanen AV NOP Jongens 1,65 ---
    15 Luc Blank GAC Hilver...m Jongens 1,65 1,75
    15 Ivo de Wit Spado Jongens Team 1 1,65 ---
    18 Wessel Steenvoorden AV De Spar...n Jongens 1,60 1,65
    18 Yannick de Burbure Fortius Jongens 1,60 ---
    Joost Sinke Spado Jongens Team 1 DNS ---

    Uitslagen Polsstokhoogspringen Jongens Junior B

    # Naam ResOBP
    1 Marnix Kolkman AV Edam Jongens 4,70 5,00
    2 Neal Ott AV De Spar...n Jongens 4,50 4,60
    3 Benjamin Coolen Haag Atlet...ns Team 1 4,30 ---
    4 Sven Jansons Altis Jongens Team 1 4,20 ---
    4 Duane van Dijkhuizen Fortius Jongens 4,20 ---
    6 Sven Roosen Eindhoven ...k Jongens 4,10 4,00
    7 Thijmen Hakenkruger GAC Hilver...m Jongens 3,90 4,00
    8 Jasper Oele PAC Jongens Team 1 3,80 ---
    9 Jip Haest Spado Jongens Team 1 3,70 ---
    10 Tijmen van Hal Prins Hend...k Jongens 3,30 ---
    11 David Cairo Phanos Jon...ns Team 1 3,20 3,23
    12 Jasper Voesten AV NOP Jongens 3,10 ---

    Uitslagen Verspringen Jongens Junior B

    # Naam P1P2P3P4Res OBP
    1 Sven Jansons Altis Jongens Team 1 X 7,02 X 7,13 7,13 +0.1 m/s---
    2 David Cairo Phanos Jon...ns Team 1 6,20 6,77 6,72 6,91 6,91 +2.1 m/s6,74
    3 Damian Felter PAC Jongens Team 1 6,68 6,77 6,62 6,85 6,85 +0.0 m/s---
    4 Julian Jansen AV NOP Jongens 6,50 6,54 6,55 6,63 6,63 +1.5 m/s---
    5 Fabian Biondina Spado Jongens Team 1 X 6,50 X 6,58 6,58 +0.5 m/s---
    6 Jonathan Pronk Haag Atlet...ns Team 1 6,15 6,41 6,36 6,48 6,48 +0.4 m/s---
    7 Floris Nolet Prins Hend...k Jongens X 6,11 6,22 6,24 6,24 +1.5 m/s---
    8 Maarten Debeij Eindhoven ...k Jongens 6,14 6,18 5,62 - 6,18 +0.6 m/s6,32
    9 Youri Fransen GAC Hilver...m Jongens 5,94 6,10 X 6,08 6,10 +1.0 m/s6,37
    10 Ferrie Hamer Haag Atlet...ns Team 1 6,03 - - - 6,03 +1.7 m/s---
    11 Duane van Dijkhuizen Fortius Jongens 6,00 X 5,73 5,89 6,00 +0.6 m/s---
    12 Jeremy van Zutven Prins Hend...k Jongens 5,74 5,79 5,44 4,10 5,79 +0.8 m/s---
    13 Ramon Biondina Spado Jongens Team 1 5,78 5,73 5,76 5,55 5,78 +0.0 m/s---
    14 Ton van Mameren Altis Jongens Team 1 X 5,67 X X 5,67 +0.0 m/s---
    15 Jeroen van het Hof AV Edam Jongens 5,65 X 5,31 - 5,65 +2.3 m/s5,79
    16 Jochem van Stijn AV De Spar...n Jongens 5,45 5,50 5,61 5,53 5,61 +0.5 m/s5,75
    17 Quinten van der Elst Fortius Jongens 5,53 5,44 5,26 5,44 5,53 +1.2 m/s---
    18 Marnix Hettema AV De Spar...n Jongens 5,28 4,93 4,79 5,47 5,47 +0.3 m/s5,34
    19 Alexander Schrage PAC Jongens Team 1 5,31 5,35 5,09 5,44 5,44 +0.6 m/s---
    20 Roel van Maanen AV NOP Jongens 5,01 5,17 5,13 4,87 5,17 +0.0 m/s---
    21 Chiel Stikkelbroeck Eindhoven ...k Jongens 4,46 3,97 4,93 4,65 4,93 +0.8 m/s---