Categorie 'Jongens Junior C'

Atleten 'Jongens Junior C'

Snr Naam Onderdelen Startgroep 100m100m_f800m1500m100mH100mH_f300mH4x100mDiscusKogelSpeerHoogVer
650 Thijs van ...wershaven DVTR 100m
100mH
100mH_f
Kogel
Speer
JJC - 100mJJC - 100mHJJC - 100mH_fJJC - Kogel --------
651 Pieter Bulte Pallas `67 100m
100mH
100mH_f
Hoog
JJC - 100mJJC - 100mHJJC - 100mH_fJJC - Hoog ---------
652 Cedric Fini AV Wijchen 100m
JJC - 100m ------------
653 Daan Geerling AV Athlos 100m
4x100m
Speer
JJC - 100mJJC - Speer ----------
654 Jordy Hui...in t Veld AV34 100m
Discus
Ver
JJC - 100mJJC - DiscusJJC - Ver ----------
655 Kaj de Jong AV Statina 100m
Hoog
Ver
JJC - 100mJJC - HoogJJC - Ver ----------
656 Matthijs Klaasboer DVTR 100m
800m
Discus
Ver
JJC - 100mJJC - 800mJJC - Discus ---------
657 Tigo Mesie AV34 100m
Ver
JJC - 100mJJC - Ver -----------
658 Brendan Noordijk AV Athlos 100m
100mH
100mH_f
4x100m
Ver
JJC - 100mJJC - 100mHJJC - 100mH_fJJC - Ver --------
659 Krijn van Hofweegen Pallas `67 100mH
100mH_f
Hoog
Ver
JJC - 100mHJJC - 100mH_fJJC - HoogJJC - PolshoogJJC - Ver ---------
660 Milan Mesie AV34 100mH
100mH_f
300mH
JJC - 100mHJJC - 100mH_fJJC - 300mH ----------
661 Thijmen Middelkamp AV Athlos 100mH
4x100m
Ver
JJC - 100mHJJC - Ver ----------
662 Kimani Sankon AV PEC 1910 100mH
100mH_f
Hoog
JJC - 100mHJJC - 100mH_fJJC - Hoog ----------
663 Lucas van ...haffelaar AV 1923 100mH
100mH_f
Ver
JJC - 100mHJJC - 100mH_fJJC - Ver ----------
697 Martijn van der Lecq AV34 1500m
JJC - 1500m ------------
699 Bjorn Hulsebos VAV 300mH
Discus
Kogel
JJC - 300mHJJC - DiscusJJC - Kogel ----------
701 Matthijs Beerling AAV SISU 4x100m
Kogel
Speer
JJC - KogelJJC - Speer ----------
702 Milan Beuning AAV SISU 4x100m
Kogel
Speer
JJC - KogelJJC - Speer ----------
703 Bas van der Horst AV Athlos 4x100m
Discus
Kogel
JJC - DiscusJJC - Kogel ----------
704 Jermaine Kleine AAV SISU 4x100m
Kogel
Speer
JJC - KogelJJC - Speer ----------
705 Hidde Nijland AAV SISU 4x100m
Kogel
Speer
JJC - KogelJJC - Speer ----------
779 Koen Geelen Pallas `67 800m
JJC - 800m ------------
780 Quinten Hofstad Pallas `67 800m
Ver
JJC - 800mJJC - Ver -----------
781 Geert van der Hulst Cialfo 800m
100mH
300mH
JJC - 800mJJC - 100mHJJC - 300mH ----------
782 Noah Lampio AVA `70 800m
JJC - 800m ------------
783 Kylian Meeuwisz Pallas `67 800m
300mH
Ver
JJC - 800mJJC - 300mHJJC - Ver ----------
784 Nils Reefman Pallas `67 800m
100mH
Hoog
JJC - 800mJJC - 100mHJJC - Hoog ----------
785 Wouter Seppenwoolde ATNY 800m
1500m
JJC - 800mJJC - 1500m -----------
786 Milan Veenstra AC TION 800m
300mH
Discus
JJC - 800mJJC - 300mHJJC - Discus ----------
787 Tijmen Wisselink AV Argo 800m
1500m
JJC - 800mJJC - 1500m -----------
796 Bram Blokhuis AV Iphitos Discus
Kogel
Speer
JJC - DiscusJJC - KogelJJC - Speer ----------
797 Anders Haringsma AV 1923 100mH
100mH_f
Discus
Ver
JJC - 100mHJJC - 100mH_fJJC - DiscusJJC - Ver ---------
798 Ryan Honders Flevo Delta Discus
Kogel
JJC - DiscusJJC - Kogel -----------
799 Martijn de Jong Climax Discus
JJC - Discus ------------
800 Tim ter Linde AC TION Discus
Speer
JJC - DiscusJJC - Speer -----------
801 Ike Schepers AV 1923 Discus
Kogel
Speer
JJC - DiscusJJC - KogelJJC - Speer ----------
802 Floris Smink AC TION Discus
Kogel
JJC - DiscusJJC - Kogel -----------
803 Melchior Treffers AV34 Discus
Kogel
Speer
JJC - DiscusJJC - KogelJJC - Speer ----------
816 Stefan Beukers Pallas `67 Hoog
Ver
JJC - HoogJJC - Ver -----------
817 Artur Harwig AC TION Hoog
Ver
JJC - HoogJJC - Ver -----------
820 Niels Altena Hanzesport Kogel
Speer
Ver
JJC - KogelJJC - Speer ----------
821 Erick Könst AV Haarlem Kogel
Speer
Hoog
JJC - KogelJJC - SpeerJJC - Hoog ----------
822 Twan Ligtenberg AV Rijssen Kogel
Hoog
JJC - KogelJJC - Hoog -----------
835 Julian van den Belt AV Rijssen Ver
JJC - Ver ------------

Verenigingen 'Jongens Junior C'

VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
AAV SISU SISU 4
AC TION TION 4
AV 1923 AV23 3
AV Argo ARGO 1
AV Athlos ATLS 4
AV Atletics Nijverdal ATNY 1
AV Daventria 1906 DVTR 2
AV Flevo Delta FLDT 1
AV Haarlem HRLM 1
AV Hanzesport HNZS 1
AV Iphitos IPHS 1
AV Pallas `67 PL67 7
AV PEC 1910 PEC 1
AV Rijssen RSSN 2
AV Statina STTN 1
AV Wijchen WYCH 1
AV `34 Apeldoorn AV34 5
AVA `70 AV70 1
Cialfo CLFO 1
Climax CLMX 1
VAV VAV 1

Uitslagen 100 meter Jongens Junior C

# Naam Res OBP
1 Tigo Mesie AV34 12,18 +1.0 m/s12,42
2 Kaj de Jong AV Statina 12,45 +1.0 m/s12,30
3 Thijs van ...wershaven DVTR 12,52 +1.0 m/s12,77
4 Brendan Noordijk AV Athlos 12,75 +1.0 m/s12,92
5 Daan Geerling AV Athlos 12,86 +1.0 m/s12,82
6 Pieter Bulte Pallas `67 13,60 +1.0 m/s13,62
7 Jordy Hui...in t Veld AV34 14,35 +1.0 m/s14,90
Cedric Fini AV Wijchen DNS 12,66

Uitslagen 100 meter finale Jongens Junior C

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen 1500 meter Jongens Junior C

# Naam ResOBP
1 Tijmen Wisselink AV Argo 4:44,43 4:38,00
2 Martijn van der Lecq AV34 4:47,40 2.57:34,00
Wouter Seppenwoolde ATNY DNS 4:36,00

Uitslagen 100 meter horden Jongens Junior C

# Naam Res OBP
1 Milan Mesie AV34 14,88Q -0.3 m/s15,21
2 Lucas van ...haffelaar AV 1923 15,12Q -0.3 m/s15,37
3 Krijn van Hofweegen Pallas `67 15,59Q -0.3 m/s15,77
4 Anders Haringsma AV 1923 16,20q -0.3 m/s15,80
5 Thijs van ...wershaven DVTR 16,64q -0.3 m/s16,05
6 Brendan Noordijk AV Athlos 16,79Q -0.3 m/s16,97
7 Pieter Bulte Pallas `67 17,12Q -0.3 m/s18,00
8 Kimani Sankon AV PEC 1910 17,51Q -0.3 m/s16,75
9 Nils Reefman Pallas `67 17,78 -0.3 m/s17,80
10 Thijmen Middelkamp AV Athlos 20,40 -0.3 m/s16,94
Geert van der Hulst Cialfo DNS 16,26

Uitslagen 100 meter horden finale Jongens Junior C

# Naam Res Qm
1 Lucas van ...haffelaar AV 1923 14,63 +0.7 m/s15,12
2 Milan Mesie AV34 14,67 +0.7 m/s14,88
3 Krijn van Hofweegen Pallas `67 15,53 +0.7 m/s15,59
4 Brendan Noordijk AV Athlos 16,31 +0.7 m/s16,79
5 Anders Haringsma AV 1923 16,35 +0.7 m/s16,20
6 Kimani Sankon AV PEC 1910 16,80 +0.7 m/s17,51
7 Pieter Bulte Pallas `67 17,02 +0.7 m/s17,12
Thijs van ...wershaven DVTR DNS 16,64

Uitslagen 300 meter horden Jongens Junior C

# Naam ResOBP
1 Kylian Meeuwisz Pallas `67 45,59 48,38
2 Milan Mesie AV34 45,80 49,30
3 Bjorn Hulsebos VAV 48,64 45,47
4 Milan Veenstra AC TION 54,90 55,62
Geert van der Hulst Cialfo DNS 49,65

Uitslagen 4 x 100m Jongens Junior C

# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Sisu JJC AAV SISU - JJC 4 48,44 2
2 Av Athlos AV Athlos - JJC 4 50,21 1

Uitslagen Discuswerpen Jongens Junior C

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Floris Smink AC TION X 35,44 34,40 X 40,49 X 40,49 41,31
2 Bjorn Hulsebos VAV 28,20 29,75 26,96 31,81 31,85 X 31,85 37,08
3 Melchior Treffers AV34 29,91 27,15 27,86 X X X 29,91 26,34
4 Bram Blokhuis AV Iphitos X 28,91 X 29,87 27,99 29,59 29,87 32,26
5 Anders Haringsma AV 1923 27,46 X 23,67 25,06 24,30 - 27,46 26,80
6 Martijn de Jong Climax X X 25,71 X 23,56 26,90 26,90 28,87
7 Bas van der Horst AV Athlos 26,70 25,53 26,12 21,45 26,03 21,16 26,70 27,62
8 Ike Schepers AV 1923 23,28 25,85 23,62 X X 23,24 25,85 29,30
9 Milan Veenstra AC TION X 23,54 20,31 23,54 23,38
10 Tim ter Linde AC TION 22,62 22,04 22,16 22,62 22,74
11 Matthijs Klaasboer DVTR X 22,10 19,81 22,10 27,83
12 Ryan Honders Flevo Delta X X 21,85 21,85 27,00
13 Jordy Hui...in t Veld AV34 14,74 19,94 18,92 19,94 16,59

Uitslagen Kogelstoten Jongens Junior C

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Niels Altena Hanzesport 12,53 11,27 11,33 10,60 11,29 11,31 12,53 13,19
2 Floris Smink AC TION X X 10,78 10,91 12,04 12,00 12,04 12,76
3 Thijs van ...wershaven DVTR 11,21 11,09 10,65 11,13 10,58 11,23 11,23 11,07
4 Milan Beuning AAV SISU 10,31 9,06 10,26 10,66 11,16 10,47 11,16 11,44
5 Matthijs Beerling AAV SISU 9,71 10,78 10,31 10,08 10,41 9,28 10,78 10,32
6 Ike Schepers AV 1923 9,89 10,41 8,38 X 9,03 9,09 10,41 10,08
7 Bjorn Hulsebos VAV X 10,32 9,91 9,90 9,46 10,03 10,32 9,78
8 Bram Blokhuis AV Iphitos 9,81 9,13 8,78 9,35 9,27 9,20 9,81 10,53
9 Melchior Treffers AV34 9,58 9,40 8,73 9,58 9,71
10 Twan Ligtenberg AV Rijssen 9,22 9,48 9,46 9,48 10,71
11 Erick Könst AV Haarlem 9,04 9,48 X 9,48 12,46
12 Hidde Nijland AAV SISU 9,02 8,68 8,64 9,02 9,31
13 Ryan Honders Flevo Delta 8,93 8,54 X 8,93 9,56
14 Bas van der Horst AV Athlos 7,47 8,03 8,06 8,06 7,97
15 Jermaine Kleine AAV SISU 7,70 7,90 6,62 7,90 7,88

Uitslagen Speerwerpen Jongens Junior C

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Erick Könst AV Haarlem X X 29,44 X 43,88 41,03 43,88 46,44
2 Niels Altena Hanzesport 37,53 35,33 37,84 37,81 37,26 34,27 37,84 27,43
3 Milan Beuning AAV SISU X 36,90 37,25 X 37,49 37,18 37,49 39,79
4 Melchior Treffers AV34 34,83 33,53 33,72 30,53 34,55 29,73 34,83 34,41
5 Daan Geerling AV Athlos 27,43 34,68 29,38 31,28 31,94 33,32 34,68 34,76
6 Bram Blokhuis AV Iphitos 29,51 31,04 32,65 31,82 X 29,66 32,65 34,41
7 Ike Schepers AV 1923 X 31,75 26,89 X 27,62 14,15 31,75 31,56
8 Matthijs Beerling AAV SISU X 31,38 X X 27,49 29,13 31,38 29,92
9 Jermaine Kleine AAV SISU 27,05 24,18 29,39 29,39 28,91
10 Hidde Nijland AAV SISU 26,02 27,21 24,13 27,21 34,59
11 Tim ter Linde AC TION 21,76 24,68 25,61 25,61 22,30

Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior C

# Naam 1.501.551.601.651.701.811.83ResOBP
1 Kaj de Jong AV Statina O O O XO XXX 1,81 1,80
2 Krijn van Hofweegen Pallas `67 O O O XXX 1,60 1,65
2 Kimani Sankon AV PEC 1910 O O O XXX 1,60 1,55
4 Twan Ligtenberg AV Rijssen O O XO XXX 1,60 1,60
5 Erick Könst AV Haarlem O O XXO X- quit 1,60 1,65
5 Artur Harwig AC TION O O XXO XXX 1,60 1,55
7 Stefan Beukers Pallas `67 XXO XO XXX 1,55 1,45
8 Pieter Bulte Pallas `67 O XXX 1,50 1,45
8 Nils Reefman Pallas `67 O XXX 1,50 1,50

Uitslagen Verspringen Jongens Junior C

# Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
1 Tigo Mesie AV34 5,30 5,20 5,25 - - 5,58 5,58 4,95
2 Kylian Meeuwisz Pallas `67 X 5,08 5,28 5,29 X 5,33 5,33 5,43
3 Kaj de Jong AV Statina 5,02 5,18 5,16 - - 5,18 5,65
4 Krijn van Hofweegen Pallas `67 4,91 5,06 4,68 4,44 X X 5,06 5,06
5 Thijmen Middelkamp AV Athlos 4,77 4,89 4,88 X 4,90 5,02 5,02 4,88
6 Artur Harwig AC TION 3,98 3,75 4,87 4,17 3,93 4,59 4,87 4,70
7 Lucas van ...haffelaar AV 1923 4,66 4,72 X 4,80 4,58 - 4,80 4,87
8 Brendan Noordijk AV Athlos 4,64 4,44 4,66 - - - 4,66 4,71
9 Anders Haringsma AV 1923 4,42 4,56 4,37 4,56 4,47
10 Julian van den Belt AV Rijssen 4,33 4,50 4,40 4,50 5,02
11 Stefan Beukers Pallas `67 X 4,47 4,19 4,47 4,29
12 Quinten Hofstad Pallas `67 4,38 4,32 4,20 4,38 4,00
13 Jordy Hui...in t Veld AV34 X 4,30 4,27 4,30 4,37
Matthijs Klaasboer DVTR --- 5,27
Niels Altena Hanzesport --- 4,85