Categorie 'Meisjes Junior D'

Categorie gegevens

Deelnemers: 57
Categorie afkorting: MJD
Berekeningswijze: Junioren C/D
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 60 meter
  • 1 x 60 meter finale
  • 1 x 1000 meter
  • 1 x 60 meter horden
  • 1 x 60 meter horden finale
  • 1 x 4 x 60m
  • 6 x Discuswerpen
  • 6 x Kogelstoten
  • 6 x Speerwerpen
  • 10 x Hoogspringen
  • 6 x Verspringen
  • Atleten 'Meisjes Junior D'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 60m60m_f1000m60mH60mH_f4x60mDiscusKogelSpeerHoogVer
    680 Nora Assink Spurt `88 1000m
    MJD - 1000m ----------
    681 Indy Broersma AV Athlos 1000m
    4x60m
    Hoog
    Ver
    MJD - 1000mMJD - HoogMJD - Ver -------
    682 Anniek Draaistra AV NOP 1000m
    4x60m
    Hoog
    MJD - 1000mMJD - Hoog --------
    683 Evi Falkena Flevo Delta 60m
    1000m
    60mH
    4x60m
    MJD - 60mMJD - 1000mMJD - 60mH -------
    684 Sophia van Loo AV Athlos 1000m
    4x60m
    Kogel
    Ver
    MJD - 1000mMJD - KogelMJD - Ver -------
    685 Sara Meijer AV PEC 1910 1000m
    MJD - 1000m ----------
    686 Aisha Meijer HLLS 1000m
    60mH
    Speer
    MJD - 1000mMJD - 60mHMJD - Speer --------
    687 Fien Molenberg AV Athlos 1000m
    60mH
    60mH_f
    4x60m
    Discus
    MJD - 1000mMJD - 60mHMJD - 60mH_fMJD - Discus ------
    688 Esmee Mulder ATNY 1000m
    Ver
    MJD - 1000mMJD - Ver ---------
    689 Fleur Pieters Flevo Delta 1000m
    60mH
    60mH_f
    4x60m
    Ver
    MJD - 1000mMJD - 60mHMJD - 60mH_fMJD - Ver ------
    690 Isa van Puffelen AV34 1000m
    Hoog
    Ver
    MJD - 1000mMJD - HoogMJD - Ver --------
    691 Kim Remijn Flevo Delta 1000m
    4x60m
    Hoog
    MJD - 1000mMJD - Hoog --------
    692 Celine Spinder MPM 1000m
    4x60m
    Discus
    MJD - 1000mMJD - Discus --------
    693 Josefine Ulfman Pallas `67 1000m
    Hoog
    MJD - 1000mMJD - Hoog ---------
    694 Filsan Versteeg Pallas `67 1000m
    Ver
    MJD - 1000mMJD - Ver ---------
    695 Anniek Vissers Nijmegen 1000m
    Discus
    Hoog
    MJD - 1000mMJD - DiscusMJD - Hoog --------
    696 Iris Wilms MPM 1000m
    4x60m
    Speer
    MJD - 1000mMJD - Speer --------
    706 Maud Van Bentem AV NOP 4x60m
    Kogel
    Hoog
    MJD - KogelMJD - Hoog --------
    710 Sherryl Achterberg AC TION 60m
    60m_f
    Kogel
    Ver
    MJD - 60mMJD - 60m_fMJD - KogelMJD - Ver -------
    711 Femi Ayodeji AV PEC 1910 60m
    60m_f
    MJD - 60mMJD - 60m_f ---------
    712 Veerle van den Berg AV NOP 60m
    4x60m
    Hoog
    MJD - 60mMJD - Hoog --------
    713 Suusje Berkenbosch De Gemzen 60m
    Discus
    Kogel
    MJD - 60mMJD - DiscusMJD - Kogel --------
    714 Lente Bolt Hanzesport 60m
    1000m
    MJD - 60mMJD - 1000m ---------
    715 Noortje Bonten Pallas `67 60m
    1000m
    MJD - 60mMJD - 1000m ---------
    716 Vallicia Bouman AV PEC 1910 60m
    1000m
    60mH
    MJD - 60mMJD - 1000mMJD - 60mH --------
    717 Jisze Diemer Climax 60m
    60m_f
    1000m
    4x60m
    Hoog
    MJD - 60mMJD - 60m_fMJD - 1000mMJD - Hoog ------
    718 Irene Doeze Jager Flevo Delta 60m
    4x60m
    Kogel
    Speer
    MJD - 60mMJD - KogelMJD - Speer -------
    719 Miriam Felix Flevo Delta 60m
    4x60m
    Hoog
    Ver
    MJD - 60mMJD - HoogMJD - Ver -------
    720 Laurie Hulst AV Iphitos 60m
    1000m
    MJD - 60mMJD - 1000m ---------
    721 Sanne Jong Pallas `67 60m
    60mH
    Ver
    MJD - 60mMJD - 60mHMJD - Ver --------
    722 Jill Klei...ugtenbelt AV Salland 60m
    60m_f
    Hoog
    Ver
    MJD - 60mMJD - 60m_fMJD - HoogMJD - Ver -------
    723 Fabiënne Lazarenko Hanzesport 60m
    60mH
    60mH_f
    Ver
    MJD - 60mMJD - 60mHMJD - 60mH_fMJD - Ver -------
    724 Karlijn Linsen AV Athlos 60m
    60m_f
    60mH
    60mH_f
    4x60m
    MJD - 60mMJD - 60m_fMJD - 60mHMJD - 60mH_f ------
    725 Danjela Lockhorst AV Statina 60m
    Kogel
    Speer
    MJD - 60mMJD - KogelMJD - Speer --------
    726 Evelyn Navarro Climax 60m
    60m_f
    4x60m
    Discus
    Speer
    MJD - 60mMJD - 60m_fMJD - DiscusMJD - Speer ------
    727 Kris Oosterveld MPM 60m
    60m_f
    4x60m
    Ver
    MJD - 60mMJD - 60m_fMJD - Ver -------
    728 Carolien Remijn AV Athlos 60m
    4x60m
    Ver
    MJD - 60mMJD - Ver --------
    729 Denise Riep Flevo Delta 60m
    4x60m
    Kogel
    Ver
    MJD - 60mMJD - KogelMJD - Ver -------
    730 Noortje Schothuis MPM 60m
    4x60m
    Ver
    MJD - 60mMJD - Ver --------
    731 Nikki Verschueren Hanzesport 60m
    60mH
    Hoog
    MJD - 60mMJD - 60mHMJD - Hoog --------
    732 Jet Vliegen AV Statina 60m
    60m_f
    Ver
    MJD - 60mMJD - 60m_fMJD - Ver --------
    733 Joyce de Vries AV Athlos 60m
    4x60m
    Speer
    Ver
    MJD - 60mMJD - SpeerMJD - Ver -------
    734 Nienke Wagenaar De Gemzen 60m
    Hoog
    Ver
    MJD - 60mMJD - HoogMJD - Ver --------
    735 Esmée Beukers Pallas `67 60mH
    Ver
    MJD - 60mHMJD - Ver ---------
    736 Joan Hardon AC TION 60mH
    60mH_f
    Hoog
    Ver
    MJD - 60mHMJD - 60mH_fMJD - HoogMJD - Ver -------
    737 Lione Van der Horst DVTR 60mH
    Hoog
    Ver
    MJD - 60mHMJD - HoogMJD - Ver --------
    738 Isabel van Houweling De Gemzen 60mH
    60mH_f
    Discus
    Kogel
    MJD - 60mHMJD - 60mH_fMJD - DiscusMJD - Kogel -------
    739 Maxime van Mourik AV Athlos 60mH
    60mH_f
    4x60m
    MJD - 60mHMJD - 60mH_f --------
    740 Jasmijn Wilms MPM 60mH
    Discus
    MJD - 60mHMJD - Discus ---------
    741 Manon van der Zwaard AV NOP 60mH
    60mH_f
    4x60m
    Ver
    MJD - 60mHMJD - 60mH_fMJD - Ver -------
    812 Bente Hanekamp De Gemzen Discus
    Kogel
    Speer
    MJD - DiscusMJD - KogelMJD - Speer --------
    813 Anna van Lohuizen AV34 Discus
    Kogel
    Speer
    MJD - DiscusMJD - KogelMJD - Speer --------
    814 Eva Middelkamp AV Athlos 4x60m
    Discus
    Kogel
    Speer
    MJD - DiscusMJD - KogelMJD - Speer -------
    815 Kaylin Wierda AV NOP Discus
    Kogel
    MJD - DiscusMJD - Kogel ---------
    830 Emma Come... ter Haar AV Nijkerk Kogel
    MJD - Kogel ----------
    831 Sanne Gouw AV Astylos Kogel
    Hoog
    MJD - KogelMJD - Hoog ---------
    832 Jeske Hiddink Nijmegen Discus
    Kogel
    Speer
    MJD - DiscusMJD - KogelMJD - Speer --------

    Verenigingen 'Meisjes Junior D'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AC TION TION 2
    AV Astylos ASTL 1
    AV Athlos ATLS 8
    AV Atletics Nijverdal ATNY 1
    AV Daventria 1906 DVTR 1
    AV De Gemzen GMZN 4
    AV Flevo Delta FLDT 6
    AV Hanzesport HNZS 3
    AV Iphitos IPHS 1
    AV Nijkerk NKRK 1
    AV NOP NOP 5
    AV Pallas `67 PL67 5
    AV PEC 1910 PEC 3
    AV Salland SLLN 1
    AV Spurt `88 SP88 1
    AV Statina STTN 2
    AV `34 Apeldoorn AV34 2
    Climax CLMX 2
    Hellas Utrecht HLLS 1
    Marathon Pim Mulier MPM 5
    Nijmegen Atletiek NYMG 2

    Uitslagen 60 meter Meisjes Junior D

    # Naam Res OBP
    1 Jill Klei...ugtenbelt AV Salland 8,47Q +0.2 m/s8,65
    2 Femi Ayodeji AV PEC 1910 8,63Q -1.6 m/s8,71
    3 Jisze Diemer Climax 8,64Q +0.0 m/s8,89
    3 Kris Oosterveld MPM 8,64Q -0.5 m/s8,64
    5 Evelyn Navarro Climax 8,74q +0.2 m/s8,84
    6 Sherryl Achterberg AC TION 8,75q -1.6 m/s8,71
    7 Jet Vliegen AV Statina 8,79q -0.5 m/s8,95
    8 Karlijn Linsen AV Athlos 8,84q +0.0 m/s8,60
    8 Fabiënne Lazarenko Hanzesport 8,84 +0.0 m/s8,88
    10 Noortje Schothuis MPM 8,94 -0.5 m/s8,86
    11 Miriam Felix Flevo Delta 8,97 +0.2 m/s9,03
    12 Denise Riep Flevo Delta 9,05 +0.2 m/s9,23
    13 Carolien Remijn AV Athlos 9,12 -1.6 m/s9,11
    14 Danjela Lockhorst AV Statina 9,15 +0.0 m/s9,26
    15 Irene Doeze Jager Flevo Delta 9,28 -1.6 m/s9,19
    16 Veerle van den Berg AV NOP 9,31 -0.5 m/s9,40
    17 Laurie Hulst AV Iphitos 9,41 -0.5 m/s9,68
    18 Noortje Bonten Pallas `67 9,44 +0.0 m/s9,39
    19 Nikki Verschueren Hanzesport 9,48 -1.6 m/s9,46
    20 Suusje Berkenbosch De Gemzen 9,51 +0.0 m/s9,70
    21 Joyce de Vries AV Athlos 9,53 +0.0 m/s9,74
    22 Evi Falkena Flevo Delta 9,66 -1.6 m/s9,52
    Nienke Wagenaar De Gemzen DNS 9,24
    Lente Bolt Hanzesport DNS 9,45
    Vallicia Bouman AV PEC 1910 DNS 9,60

    Uitslagen 60 meter finale Meisjes Junior D

    # Naam Res Qm
    1 Jill Klei...ugtenbelt AV Salland 8,46 +0.4 m/s8,47
    2 Kris Oosterveld MPM 8,60 +0.4 m/s8,64
    3 Jisze Diemer Climax 8,67 +0.4 m/s8,64
    4 Femi Ayodeji AV PEC 1910 8,69 +0.4 m/s8,63
    4 Evelyn Navarro Climax 8,69 +0.4 m/s8,74
    6 Sherryl Achterberg AC TION 8,70 +0.4 m/s8,75
    7 Karlijn Linsen AV Athlos 8,81 +0.4 m/s8,84
    8 Jet Vliegen AV Statina 8,84 +0.4 m/s8,79

    Uitslagen 1000 meter Meisjes Junior D

    # Naam ResOBP
    1 Fleur Pieters Flevo Delta 3:12,60 3:19,15
    2 Fien Molenberg AV Athlos 3:13,96 3:15,44
    3 Evi Falkena Flevo Delta 3:14,08 3:14,36
    4 Anniek Vissers Nijmegen 3:14,47 3:15,97
    5 Jisze Diemer Climax 3:21,75 3:30,63
    6 Isa van Puffelen AV34 3:23,11 3:26,38
    7 Indy Broersma AV Athlos 3:29,20 3:32,48
    8 Nora Assink Spurt `88 3:29,38 3:35,00
    9 Noortje Bonten Pallas `67 3:31,42 3:43,40
    10 Sara Meijer AV PEC 1910 3:31,79 3:31,24
    11 Celine Spinder MPM 3:32,45 3:23,72
    12 Anniek Draaistra AV NOP 3:33,96 3:37,91
    13 Aisha Meijer HLLS 3:34,65 3:41,27
    14 Josefine Ulfman Pallas `67 3:34,83 3:42,23
    15 Kim Remijn Flevo Delta 3:37,68 3:29,75
    16 Laurie Hulst AV Iphitos 3:40,19 4:19,19
    17 Esmee Mulder ATNY 3:40,46 3:45,80
    18 Iris Wilms MPM 3:41,61 3:37,90
    19 Filsan Versteeg Pallas `67 3:49,15 3:34,96
    20 Sophia van Loo AV Athlos 3:59,93 3:37,00
    Lente Bolt Hanzesport DNS 3:33,50
    Vallicia Bouman AV PEC 1910 DNS 3:41,19

    Uitslagen 60 meter horden finale Meisjes Junior D

    # Naam Res Qm
    1 Isabel van Houweling De Gemzen 10,21 -1.4 m/s10,34
    2 Karlijn Linsen AV Athlos 10,42 -1.4 m/s10,74
    3 Fleur Pieters Flevo Delta 10,52 -1.4 m/s10,48
    4 Joan Hardon AC TION 11,14 -1.4 m/s10,87
    5 Manon van der Zwaard AV NOP 11,35 -1.4 m/s11,38
    6 Maxime van Mourik AV Athlos 11,71 -1.4 m/s12,01
    6 Fabiënne Lazarenko Hanzesport 11,71 -1.4 m/s11,15
    8 Fien Molenberg AV Athlos 13,73 -1.4 m/s11,74

    Uitslagen 4 x 60m Meisjes Junior D

    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Athlos D Girls AV Athlos - MJD 4 32,85 5
    2 MPM Marathon Pim Mulier - MJD 4 33,14 4
    3 Flevo girls AV Flevo Delta - MJD 4 33,19 3
    4 AV NOP AV NOP - MJD 4 35,15 2
    5 AV Athlos MJD AV Athlos - MJD 4 35,68 1

    Uitslagen Discuswerpen Meisjes Junior D

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    1 Isabel van Houweling De Gemzen X 26,07 X 27,69 28,81 27,27 28,81 28,15
    2 Anna van Lohuizen AV34 18,12 X 20,05 25,03 18,70 X 25,03 20,42
    3 Fien Molenberg AV Athlos 22,82 21,17 X X 18,11 23,28 23,28 17,82
    4 Evelyn Navarro Climax 20,78 X 19,08 16,68 X X 20,78 18,83
    5 Suusje Berkenbosch De Gemzen X 19,56 18,39 20,75 X 19,56 20,75 20,90
    6 Bente Hanekamp De Gemzen 16,09 17,02 18,00 16,16 13,66 15,35 18,00 18,09
    7 Eva Middelkamp AV Athlos X 15,06 17,26 14,79 X 13,49 17,26 14,96
    8 Anniek Vissers Nijmegen 13,08 17,06 15,81 14,19 13,82 16,60 17,06 17,69
    9 Kaylin Wierda AV NOP 13,13 17,02 X 17,02 20,10
    10 Celine Spinder MPM 11,98 13,07 15,66 15,66 15,49
    11 Jeske Hiddink Nijmegen 15,55 X X 15,55 16,22
    12 Jasmijn Wilms MPM 14,09 13,09 12,16 14,09 12,05

    Uitslagen Kogelstoten Meisjes Junior D

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    1 Isabel van Houweling De Gemzen 11,51 11,04 10,30 10,62 11,11 12,02 12,02 11,54
    2 Emma Come... ter Haar AV Nijkerk 9,50 10,25 9,65 10,51 9,29 10,39 10,51 9,60
    3 Sanne Gouw AV Astylos 9,92 10,01 - 9,84 9,88 10,11 10,11 10,30
    4 Anna van Lohuizen AV34 9,81 9,13 9,10 9,42 8,67 9,62 9,81 9,67
    5 Irene Doeze Jager Flevo Delta 9,33 9,28 8,16 8,87 9,61 9,32 9,61 9,45
    6 Eva Middelkamp AV Athlos 8,83 8,67 7,67 9,28 9,61 8,96 9,61 8,96
    7 Danjela Lockhorst AV Statina 8,84 8,96 8,92 9,09 8,47 9,11 9,11 8,61
    8 Kaylin Wierda AV NOP 7,85 7,93 8,68 X 8,62 8,35 8,68 8,26
    9 Suusje Berkenbosch De Gemzen 8,03 8,16 8,32 8,32 9,08
    10 Jeske Hiddink Nijmegen 8,01 7,45 7,60 8,01 8,74
    11 Denise Riep Flevo Delta 7,91 7,90 7,07 7,91 7,63
    12 Maud Van Bentem AV NOP 7,40 6,91 7,42 7,42 7,64
    13 Sherryl Achterberg AC TION 7,39 X 7,16 7,39 8,40
    14 Sophia van Loo AV Athlos 7,11 7,19 7,10 7,19 7,74
    15 Bente Hanekamp De Gemzen 5,19 6,41 5,43 6,41 7,27

    Uitslagen Speerwerpen Meisjes Junior D

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    1 Irene Doeze Jager Flevo Delta 24,37 26,12 26,54 25,87 X X 26,54 30,21
    2 Anna van Lohuizen AV34 17,39 20,82 23,30 22,65 20,43 19,35 23,30 21,44
    3 Evelyn Navarro Climax 23,05 20,70 22,92 22,94 22,05 21,15 23,05 26,07
    4 Iris Wilms MPM 20,53 19,54 19,45 22,65 21,98 20,27 22,65 21,48
    5 Jeske Hiddink Nijmegen 16,88 19,52 21,93 19,02 18,95 16,38 21,93 20,20
    6 Aisha Meijer HLLS 19,00 X 14,39 16,17 X X 19,00 14,19
    7 Eva Middelkamp AV Athlos 14,90 13,51 15,86 16,94 15,90 16,60 16,94 15,94
    8 Danjela Lockhorst AV Statina 14,08 14,92 14,20 14,95 16,10 16,55 16,55 14,58
    9 Bente Hanekamp De Gemzen 10,64 14,45 13,84 14,45 14,01
    10 Joyce de Vries AV Athlos X 14,09 X 14,09 14,78

    Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior D

    # Naam 1.201.251.301.351.381.411.441.471.501.531.56ResOBP
    1 Jill Klei...ugtenbelt AV Salland O O O O O XO O O XXX 1,53 1,45
    2 Sanne Gouw AV Astylos O O O O O O XO quit 1,50 1,50
    3 Jisze Diemer Climax O O O XO O XXX 1,41 1,45
    4 Joan Hardon AC TION O O O O XXX 1,38 1,40
    5 Nienke Wagenaar De Gemzen O O O XO XXX 1,38 1,45
    6 Isa van Puffelen AV34 XO O - XXX 1,35 1,45
    7 Maud Van Bentem AV NOP O XO XO XXX 1,30 1,35
    8 Anniek Draaistra AV NOP O O XXO XXX 1,30 1,25
    9 Miriam Felix Flevo Delta O O XXX 1,25 1,35
    9 Nikki Verschueren Hanzesport O O XXX 1,25 1,40
    9 Anniek Vissers Nijmegen O O XXX 1,25 1,35
    12 Josefine Ulfman Pallas `67 O XO XXX 1,25 1,30
    13 Veerle van den Berg AV NOP XO XO XXX 1,25 1,15
    14 Indy Broersma AV Athlos O XXX 1,20 1,30
    15 Kim Remijn Flevo Delta XXO XXX 1,20 1,20
    Lione Van der Horst DVTR quit DNS 1,25

    Uitslagen Verspringen Meisjes Junior D

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    1 Jill Klei...ugtenbelt AV Salland 4,26 4,70 4,54 4,70 4,06 5,01 5,01 +0.9 m/s4,62
    2 Fleur Pieters Flevo Delta 4,68 4,41 4,79 4,80 4,75 X 4,80 +0.4 m/s4,52
    3 Isa van Puffelen AV34 4,37 X X X X 4,51 4,51 -0.4 m/s4,28
    4 Nienke Wagenaar De Gemzen 4,34 4,44 4,29 4,19 X 4,23 4,44 +0.5 m/s4,27
    5 Kris Oosterveld MPM 4,22 X 4,34 4,43 X 4,35 4,43 -1.0 m/s4,37
    6 Joan Hardon AC TION X 4,23 4,00 4,43 3,92 3,97 4,43 +0.0 m/s4,51
    7 Sherryl Achterberg AC TION 4,36 4,27 3,18 3,92 4,26 4,03 4,36 -0.1 m/s4,20
    8 Manon van der Zwaard AV NOP 4,22 4,02 4,10 4,22 +0.4 m/s4,10
    9 Carolien Remijn AV Athlos X 4,16 4,02 4,16 +1.8 m/s4,30
    10 Miriam Felix Flevo Delta 3,81 4,14 X 4,14 +1.2 m/s4,28
    11 Noortje Schothuis MPM 4,12 4,10 4,00 4,12 +1.4 m/s4,06
    12 Denise Riep Flevo Delta 4,04 3,87 4,09 4,09 +0.3 m/s4,06
    13 Filsan Versteeg Pallas `67 X 4,07 4,06 4,07 -0.2 m/s4,36
    14 Jet Vliegen AV Statina X 3,67 4,07 4,07 +0.4 m/s4,11
    15 Sophia van Loo AV Athlos 3,45 3,33 3,58 4,00 4,00 4,06
    16 Indy Broersma AV Athlos 3,97 3,54 3,93 3,97 +0.9 m/s3,75
    17 Fabiënne Lazarenko Hanzesport 3,93 3,91 3,39 3,93 +0.9 m/s4,32
    18 Lione Van der Horst DVTR 3,58 3,86 3,59 3,86 +0.6 m/s3,40
    19 Esmée Beukers Pallas `67 3,48 3,28 3,17 3,48 +0.8 m/s3,25
    20 Joyce de Vries AV Athlos 3,37 3,16 3,22 3,37 +2.6 m/s3,60