Categorie 'Jongens Junior D'

Categorie gegevens

Deelnemers: 46
Categorie afkorting: JJD
Berekeningswijze: Junioren C/D
Meerkamp:
Losse onderdelen:
  • 1 x 80 meter
  • 1 x 80 meter finale
  • 1 x 1000 meter
  • 1 x 80 meter horden
  • 1 x 80 meter horden finale
  • 1 x 4 x 80m
  • 6 x Kogelstoten
  • 6 x Speerwerpen
  • 10 x Hoogspringen
  • 6 x Verspringen
  • Atleten 'Jongens Junior D'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep 80m80m_f1000m80mH80mH_f4x80mKogelSpeerHoogVer
    664 Olivier van Benthem AV PEC 1910 1000m
    80mH
    Speer
    JJD - 1000mJJD - 80mHJJD - Speer -------
    665 Mika ten Doeschot MPM 1000m
    80mH
    Ver
    JJD - 1000mJJD - 80mHJJD - Ver -------
    666 Koen Geerling AV Athlos 1000m
    Speer
    JJD - 1000mJJD - Speer --------
    667 Rens Gosselink AC TION 1000m
    80mH
    80mH_f
    4x80m
    JJD - 1000mJJD - 80mHJJD - 80mH_f ------
    668 Jip Hollanders Pallas `67 1000m
    Speer
    Ver
    JJD - 1000mJJD - SpeerJJD - Ver -------
    669 Sep de Jong AV34 1000m
    80mH
    80mH_f
    4x80m
    Kogel
    JJD - 1000mJJD - 80mHJJD - 80mH_fJJD - Kogel -----
    670 Thijs van der Maaten AV Athlos 1000m
    Ver
    JJD - 1000mJJD - Ver --------
    671 Mika van Mierlo Isala `96 1000m
    Hoog
    Ver
    JJD - 1000mJJD - HoogJJD - Ver -------
    672 Kai Muijsers AV34 1000m
    80mH
    4x80m
    Ver
    JJD - 1000mJJD - 80mHJJD - Ver ------
    673 Floris Remijn AV Athlos 1000m
    Hoog
    Ver
    JJD - 1000mJJD - HoogJJD - Ver -------
    674 Gijs Roelofs ATNY 1000m
    JJD - 1000m ---------
    675 Ruben Scholte Flevo Delta 1000m
    4x80m
    JJD - 1000m --------
    676 Ruben Schussler Climax 1000m
    80mH
    4x80m
    Speer
    JJD - 1000mJJD - 80mHJJD - Speer ------
    677 Olaf Souren AV PEC 1910 1000m
    JJD - 1000m ---------
    678 Leon Wiedemeijer MPM 1000m
    Kogel
    Speer
    JJD - 1000mJJD - KogelJJD - Speer -------
    679 Jaap Zoon Flevo Delta 1000m
    JJD - 1000m ---------
    707 Jesse Haak Climax 4x80m
    ---------
    708 Rowan Tiemes Flevo Delta 4x80m
    Kogel
    Speer
    Ver
    JJD - KogelJJD - SpeerJJD - Ver ------
    742 Marijn Atmodimedjo AV34 80m
    80m_f
    80mH
    Ver
    JJD - 80mJJD - 80m_fJJD - 80mHJJD - Ver ------
    743 Jory Davids Haaksbergen 80m
    80m_f
    80mH
    80mH_f
    Speer
    JJD - 80mJJD - 80m_fJJD - 80mHJJD - 80mH_fJJD - Speer -----
    744 Jaimy Del duca AC TION 80m
    4x80m
    JJD - 80m --------
    745 Yannick Ebbing AC TION 80m
    80m_f
    1000m
    JJD - 80mJJD - 80m_fJJD - 1000m -------
    746 Rens Hooiveld Pallas `67 80m
    Speer
    Ver
    JJD - 80mJJD - SpeerJJD - Ver -------
    747 Tygo Hulsebos VAV 80m
    Kogel
    Speer
    JJD - 80mJJD - KogelJJD - Speer -------
    748 Melvin Jansen Climax 80m
    Kogel
    Speer
    JJD - 80mJJD - KogelJJD - Speer -------
    749 Carl Martens ARV Ilion 80m
    80m_f
    1000m
    JJD - 80mJJD - 80m_fJJD - 1000m -------
    750 Dries Nawijn Pallas `67 80m
    1000m
    80mH
    JJD - 80mJJD - 1000mJJD - 80mH -------
    751 Ian Pennock Climax 80m
    80mH
    4x80m
    Speer
    JJD - 80mJJD - 80mHJJD - Speer ------
    752 Julius Prop AV34 80m
    80m_f
    1000m
    4x80m
    Ver
    JJD - 80mJJD - 80m_fJJD - 1000mJJD - Ver -----
    753 Jochem Spoolder ATNY 80m
    80m_f
    Ver
    JJD - 80mJJD - 80m_fJJD - Ver -------
    754 Ben Verhoeven AV 1923 80m
    80m_f
    80mH
    80mH_f
    Ver
    JJD - 80mJJD - 80m_fJJD - 80mHJJD - 80mH_fJJD - Ver -----
    755 Jochum Vulker AC TION 80m
    Kogel
    Ver
    JJD - 80mJJD - KogelJJD - Ver -------
    756 Sven Wildeboer VAV 80m
    80m_f
    1000m
    Hoog
    JJD - 80mJJD - 80m_fJJD - 1000mJJD - Hoog ------
    766 Thomas Arp Pallas `67 80mH
    Kogel
    Ver
    JJD - 80mHJJD - KogelJJD - Ver -------
    767 Coen Bloemberg Flevo Delta 80mH
    4x80m
    Speer
    Ver
    JJD - 80mHJJD - SpeerJJD - Ver ------
    768 Stefan Hendriksen AV Nijkerk 80mH
    80mH_f
    Kogel
    Hoog
    JJD - 80mHJJD - 80mH_fJJD - KogelJJD - Hoog ------
    769 Kees Hulman DVTR 80mH
    80mH_f
    Speer
    Hoog
    JJD - 80mHJJD - 80mH_fJJD - SpeerJJD - Hoog ------
    770 Luuk van der Maaten AV Athlos 80mH
    80mH_f
    Speer
    Hoog
    JJD - 80mHJJD - 80mH_fJJD - SpeerJJD - Hoog ------
    771 Mika Naber AV34 80mH
    4x80m
    Speer
    Ver
    JJD - 80mHJJD - SpeerJJD - Ver ------
    772 Julian Wilting AC TION 80mH
    80mH_f
    4x80m
    Speer
    Ver
    JJD - 80mHJJD - 80mH_fJJD - SpeerJJD - Ver -----
    818 Niels van Rheenen Climax 4x80m
    Hoog
    Ver
    JJD - HoogJJD - Ver -------
    823 Marik Bredenoord AC TION Kogel
    Speer
    JJD - KogelJJD - Speer --------
    824 Mirek Harwig AC TION 4x80m
    Kogel
    Ver
    JJD - KogelJJD - Ver -------
    825 Kjell Hulleman AV34 Kogel
    Speer
    Ver
    JJD - KogelJJD - SpeerJJD - Ver -------
    826 Maarten Scholte Flevo Delta 4x80m
    Kogel
    Speer
    JJD - KogelJJD - Speer -------
    836 Tjeerd de Vries MPM Ver
    JJD - Ver ---------

    Verenigingen 'Jongens Junior D'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    AC TION TION 7
    ARV Ilion ILIO 1
    AV 1923 AV23 1
    AV Athlos ATLS 4
    AV Atletics Nijverdal ATNY 2
    AV Daventria 1906 DVTR 1
    AV Flevo Delta FLDT 5
    AV Haaksbergen HKBG 1
    AV Nijkerk NKRK 1
    AV Pallas `67 PL67 4
    AV PEC 1910 PEC 2
    AV `34 Apeldoorn AV34 6
    Climax CLMX 5
    Isala `96 ISLA 1
    Marathon Pim Mulier MPM 3
    VAV VAV 2

    Uitslagen 80 meter Jongens Junior D

    # Naam Res OBP
    1 Carl Martens ARV Ilion 11,00Q -1.1 m/s10,55
    2 Jory Davids Haaksbergen 11,29Q -1.5 m/s10,83
    3 Yannick Ebbing AC TION 11,30Q -1.1 m/s12,76
    4 Jochem Spoolder ATNY 11,47Q -1.5 m/s11,08
    5 Sven Wildeboer VAV 11,65Q -1.1 m/s11,38
    6 Ben Verhoeven AV 1923 11,70Q -1.5 m/s11,50
    7 Julius Prop AV34 11,75q -1.5 m/s11,55
    8 Marijn Atmodimedjo AV34 11,80q -1.1 m/s11,81
    9 Ian Pennock Climax 11,93 -1.5 m/s11,82
    10 Jaimy Del duca AC TION 12,11 -1.1 m/s11,45
    11 Jochum Vulker AC TION 12,21 -1.1 m/s11,70
    12 Dries Nawijn Pallas `67 12,33 -1.5 m/s11,89
    13 Rens Hooiveld Pallas `67 12,43 -1.1 m/s12,10
    14 Tygo Hulsebos VAV 13,58 -1.5 m/s13,12

    Uitslagen 80 meter finale Jongens Junior D

    # Naam Res Qm
    1 Carl Martens ARV Ilion 10,76 -2.5 m/s11,00
    2 Jory Davids Haaksbergen 10,95 -2.5 m/s11,29
    3 Yannick Ebbing AC TION 11,15 -2.5 m/s11,30
    4 Sven Wildeboer VAV 11,49 -2.5 m/s11,65
    5 Jochem Spoolder ATNY 11,60 -2.5 m/s11,47
    6 Marijn Atmodimedjo AV34 11,83 -2.5 m/s11,80
    7 Julius Prop AV34 11,89 -2.5 m/s11,75
    8 Ben Verhoeven AV 1923 12,07 -2.5 m/s11,70

    Uitslagen 1000 meter Jongens Junior D

    # Naam ResOBP
    1 Jaap Zoon Flevo Delta 3:13,42 3:12,95
    2 Rens Gosselink AC TION 3:16,89 3:19,68
    3 Thijs van der Maaten AV Athlos 3:18,70 3:12,00
    4 Sven Wildeboer VAV 3:21,12 3:20,50
    5 Julius Prop AV34 3:21,68 3:22,08
    6 Koen Geerling AV Athlos 3:26,43 3:19,47
    7 Ruben Schussler Climax 3:26,80 3:24,27
    8 Yannick Ebbing AC TION 3:27,53 3:41,46
    9 Dries Nawijn Pallas `67 3:29,88 3:28,58
    10 Leon Wiedemeijer MPM 3:32,25 3:36,36
    11 Floris Remijn AV Athlos 3:40,63 3:33,00
    12 Olaf Souren AV PEC 1910 3:41,01 3:45,80
    13 Jip Hollanders Pallas `67 3:47,03 3:43,97
    14 Ruben Scholte Flevo Delta 4:09,92 4:01,94
    Carl Martens ARV Ilion DNS 3:03,15
    Kai Muijsers AV34 DNS 3:36,38
    Sep de Jong AV34 DNS 3:08,14
    Gijs Roelofs ATNY DNS 3:40,00
    Olivier van Benthem AV PEC 1910 DNS 3:31,72
    Mika van Mierlo Isala `96 DNS 3:06,64
    Mika ten Doeschot MPM DNS 3:31,70

    Uitslagen 80 meter horden finale Jongens Junior D

    # Naam Res Qm
    1 Jory Davids Haaksbergen 12,94 -2.0 m/s13,82
    2 Sep de Jong AV34 13,19 -2.0 m/s13,35
    3 Luuk van der Maaten AV Athlos 13,24 -2.0 m/s13,15
    4 Stefan Hendriksen AV Nijkerk 13,57 -2.0 m/s13,25
    5 Rens Gosselink AC TION 13,93 -2.0 m/s14,18
    6 Julian Wilting AC TION 14,40 -2.0 m/s15,04
    7 Kees Hulman DVTR 15,15 -2.0 m/s14,32
    8 Ben Verhoeven AV 1923 15,70 -2.0 m/s14,91

    Uitslagen 4 x 80m Jongens Junior D

    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AC Tion Jongens D AC TION - JJD 4 43,27 4
    2 AV'34 AV `34 Apeldoorn - JJD 4 45,17 3
    3 Climax Jongens D Climax - JJD 4 45,41 2
    4 Flevo Boys AV Flevo Delta - JJD 4 48,40 1

    Uitslagen Kogelstoten Jongens Junior D

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    1 Mirek Harwig AC TION 9,95 10,06 10,50 10,64 10,88 10,36 10,88 10,27
    2 Stefan Hendriksen AV Nijkerk 8,27 9,23 9,77 - - - 9,77 9,94
    3 Marik Bredenoord AC TION 7,86 8,59 8,79 X X 8,72 8,79 8,55
    4 Kjell Hulleman AV34 7,35 7,13 7,51 7,81 6,90 7,78 7,81 8,00
    5 Sep de Jong AV34 6,90 7,26 7,49 7,27 - - 7,49 7,54
    6 Rowan Tiemes Flevo Delta 6,89 7,04 6,28 6,47 6,02 7,23 7,23 7,32
    7 Jochum Vulker AC TION 6,93 7,09 6,65 7,09 7,15 6,92 7,15 6,38
    8 Leon Wiedemeijer MPM 7,11 6,89 6,89 6,66 6,87 6,51 7,11 7,19
    9 Maarten Scholte Flevo Delta 6,23 6,58 6,29 6,58 7,48
    10 Tygo Hulsebos VAV 6,02 5,54 5,36 6,02 6,66
    11 Thomas Arp Pallas `67 5,43 5,80 5,47 5,80 5,72

    Uitslagen Speerwerpen Jongens Junior D

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    1 Luuk van der Maaten AV Athlos 28,60 30,49 31,30 28,71 27,45 37,03 37,03 31,48
    2 Olivier van Benthem AV PEC 1910 X 21,95 33,29 X 26,84 33,92 33,92 32,65
    3 Kjell Hulleman AV34 29,52 28,25 33,39 31,10 X 31,36 33,39 29,25
    4 Jory Davids Haaksbergen 24,52 X 20,65 26,72 X 31,64 31,64 24,89
    5 Tygo Hulsebos VAV 28,65 25,84 26,26 25,31 25,23 27,62 28,65 30,89
    6 Marik Bredenoord AC TION 28,57 26,90 21,01 24,54 23,73 25,06 28,57 24,84
    7 Ian Pennock Climax 24,28 25,58 28,27 24,92 23,34 24,64 28,27 23,60
    8 Ruben Schussler Climax 21,49 24,49 23,36 18,14 18,58 19,61 24,49 20,59
    9 Melvin Jansen Climax 19,05 21,13 24,49 24,49 20,00
    10 Kees Hulman DVTR 21,71 24,37 X 24,37 26,16
    11 Rowan Tiemes Flevo Delta 20,64 22,45 16,73 22,45 17,13
    12 Mika Naber AV34 20,23 X 21,97 21,97 23,25
    13 Julian Wilting AC TION 15,65 20,83 21,52 21,52 21,04
    14 Leon Wiedemeijer MPM X 18,65 19,50 19,50 21,13
    15 Coen Bloemberg Flevo Delta 16,14 18,61 19,25 19,25 16,00
    16 Koen Geerling AV Athlos 18,06 14,94 18,38 18,38 19,84
    17 Maarten Scholte Flevo Delta 17,06 16,41 17,80 17,80 21,81
    18 Rens Hooiveld Pallas `67 17,36 X 14,09 17,36 17,50
    19 Jip Hollanders Pallas `67 14,66 15,64 16,05 16,05 14,29

    Uitslagen Hoogspringen Jongens Junior D

    # Naam 1.301.351.401.451.481.511.541.571.601.65ResOBP
    1 Luuk van der Maaten AV Athlos - - O O O O XO O XXO XXX 1,60 1,55
    2 Mika van Mierlo Isala `96 - - O XO XO O XXX 1,51 1,55
    3 Niels van Rheenen Climax O O O XO O XXX 1,48 1,45
    4 Stefan Hendriksen AV Nijkerk O O O XXO XXX 1,45 1,50
    5 Kees Hulman DVTR O XO O XXO XXX 1,45 1,55
    6 Sven Wildeboer VAV XO XO XXO XXX 1,40 1,40
    Floris Remijn AV Athlos quit - - - - --- 1,27

    Uitslagen Verspringen Jongens Junior D

    # Naam P1P2P3P4P5P6Res OBP
    1 Mirek Harwig AC TION 5,07 4,75 4,56 3,89 4,83 4,07 5,07 4,80
    2 Mika van Mierlo Isala `96 4,40 4,44 4,69 4,93 X 4,70 4,93 4,84
    3 Jochem Spoolder ATNY 4,27 3,83 4,18 4,24 4,34 - 4,34 4,26
    4 Tjeerd de Vries MPM 3,96 4,26 4,10 4,17 4,14 3,83 4,26 4,11
    5 Julian Wilting AC TION 4,24 4,09 3,97 2,24 4,22 X 4,24 4,45
    6 Marijn Atmodimedjo AV34 4,22 4,17 4,15 4,13 X 2,84 4,22 4,12
    7 Niels van Rheenen Climax 4,01 4,13 X X X X 4,13 4,20
    8 Mika Naber AV34 3,70 3,98 4,10 3,98 3,74 3,91 4,10 4,41
    9 Thijs van der Maaten AV Athlos 3,79 3,90 3,90 4,25
    10 Thomas Arp Pallas `67 3,67 3,89 3,89 3,76
    11 Kai Muijsers AV34 3,77 3,88 X 3,88 3,69
    12 Jochum Vulker AC TION 3,20 3,88 3,70 3,88 3,95
    13 Kjell Hulleman AV34 3,87 3,68 3,68 3,87 3,98
    14 Floris Remijn AV Athlos 3,80 3,80 3,75
    15 Coen Bloemberg Flevo Delta 3,79 3,58 3,74 3,79 3,90
    16 Rens Hooiveld Pallas `67 X 3,74 X 3,74 3,82
    17 Jip Hollanders Pallas `67 3,22 - X 3,22 3,70
    18 Rowan Tiemes Flevo Delta X 3,10 3,00 3,10 3,73
    Ben Verhoeven AV 1923 X X X NM 4,72
    Julius Prop AV34 NM 3,70
    Mika ten Doeschot MPM NM 4,16