Categorie 'Meisjes Junior B'

Atleten 'Meisjes Junior B'

Snr Naam Onderdelen Startgroep 100m200m400m800m3000mZweedseDiscusKogelHoogPolshoogVer
480 Melissa van Diepen Hollandia 100m
200m
Hoog
100 meter200 meterHoog vrouwen --------
481 Sophie Le Blansch Hollandia 200m
200 meter ----------
482 Bente Tuil Hollandia 100m
100 meter ----------
484 Inez Bouwen AV Lycurgus Hoog
Hoog vrouwen ----------
485 Mara Cotterink AV Lycurgus 200m
200 meter ----------
486 Léonie Deumers AV Lycurgus 800m
800 meter ----------
487 Anna Roelofs AV Lycurgus 400m
400 meter ----------
488 Sheralda Bottse NEAV 400m
Kogel
Ver
400 meterKogelstote... kilogramVer vrouwen --------
489 Ilja Koelink AV Trias 100m
200m
100 meter200 meter ---------
490 Maysoun Juliana Phanos 800m
800 meter ----------
491 Naomi Brink SV Noordkop Discus
Kogel
Discus vrouwenKogelstote... kilogram ---------
492 Cindy ten Have SV Noordkop Discus
Kogel
Discus vrouwenKogelstote... kilogram ---------
617 Nina van Diepen AV Hylas 800m
Zweedse
800 meter ---------
634 Debora van Langen SAV 400m
400 meter ----------

Verenigingen 'Meisjes Junior B'

VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
AV Hollandia HLLD 3
AV Hylas HYLS 1
AV Lycurgus LYCG 4
AV NEA-Volharding NEAV 1
AV Trias TRAS 1
Phanos PHNS 1
SAV SAV 1
SV Noordkop NRDK 2

Uitslagen 100 meter Meisjes Junior B

# Naam Res OBP
1 Bente Tuil Hollandia 13,20 ---
2 Melissa van Diepen Hollandia 13,67 ---
3 Ilja Koelink AV Trias 13,86 ---

Uitslagen 200 meter Meisjes Junior B

# Naam Res OBP
1 Mara Cotterink AV Lycurgus 25,17 -1.0 m/s25,06
2 Melissa van Diepen Hollandia 27,73 -1.3 m/s---
3 Ilja Koelink AV Trias 28,51 -1.4 m/s---
4 Sophie Le Blansch Hollandia 34,14 -1.3 m/s---

Uitslagen 400 meter Meisjes Junior B

# Naam ResOBP
1 Anna Roelofs AV Lycurgus 58,35 58,00
2 Debora van Langen SAV 1:06,07 1:01,53
Sheralda Bottse NEAV DNS 1:04,41

Uitslagen 800 meter Meisjes Junior B

# Naam ResOBP
1 Nina van Diepen AV Hylas 2:23,43 ---
2 Maysoun Juliana Phanos 2:49,28 ---
3 Léonie Deumers AV Lycurgus 2:51,51 ---

Uitslagen 3000 meter Meisjes Junior B

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Zweedse Estafette Meisjes Junior B

Er bestaan nog geen estafette teams.

Uitslagen Discuswerpen 1 kilogram Meisjes Junior B

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Cindy ten Have SV Noordkop 19,84 X 20,46 X 20,88 18,30 20,88 ---
2 Naomi Brink SV Noordkop 18,69 16,23 14,49 16,82 16,62 18,34 18,69 ---

Uitslagen Kogelstoten 3 kilogram Meisjes Junior B

# Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
1 Naomi Brink SV Noordkop 9,33 X 9,12 9,31 9,25 9,35 9,35 ---
2 Cindy ten Have SV Noordkop 7,81 7,64 7,15 7,09 7,10 7,40 7,81 ---
Sheralda Bottse NEAV - DNS 7,01

Uitslagen Hoogspringen Meisjes Junior B

# Naam ResOBP
1 Inez Bouwen AV Lycurgus 1,55 ---
2 Melissa van Diepen Hollandia 1,35 ---

Uitslagen Polsstokhoogspringen Meisjes Junior B

Er zijn nog geen ingeschreven atleten

Uitslagen Verspringen Meisjes Junior B

# Naam Res OBP
Sheralda Bottse NEAV DNS 4,62