Categorie 'Jongens Pupil C'

Categorie gegevens

Deelnemers: 19
Categorie afkorting: JPC
Berekeningswijze: Pupillen C - Jongens
Meerkamp:
  • Meters maken ( 1 pogingen )
  • Medicienbalstoten ( 9 pogingen )
  • Vortexwerpen ( 9 pogingen )
  • Hoogspringen ( 10 pogingen )
  • Verspringen ( 9 pogingen )
  • Losse onderdelen:
  • 1 x Hindernis pendelestafette
  • 1 x Teamestafette
  • Atleten 'Jongens Pupil C'

    Snr Naam Onderdelen Startgroep Team Estafetteteam M PendelTeam-est
    47 Thijs Hellenbrand THOR Pendel
    Team-est
    Meerkamp
    Team 17 Team 17 Team 17 (Pendel) (-1e)
    Team 17 (Team-est) (-1e)
    a
    49 Luuk Kosten THOR Pendel
    Team-est
    Meerkamp
    Team 17 Team 17 Team 17 (Pendel) (-1e)
    Team 17 (Team-est) (-1e)
    a
    50 Mayte Mar...z Wiericx THOR Pendel
    Team-est
    Meerkamp
    Team 17 Team 17 Team 17 (Pendel) (-1e)
    Team 17 (Team-est) (-1e)
    a
    56 Tom Fokke Spado Pendel
    Team-est
    Meerkamp
    Team 21 Team 21 Team 21 (Pendel) (-1e)
    Team 21 (Team-est) (-1e)
    a
    57 Lyano IJzermans Spado Pendel
    Team-est
    Meerkamp
    Team 21 Team 21 Team 21 (Pendel) (-1e)
    Team 21 (Team-est) (-1e)
    a
    58 Nigel Kerpel Spado Pendel
    Team-est
    Meerkamp
    Team 21 Team 21 Team 21 (Pendel) (-1e)
    Team 21 (Team-est) (-1e)
    a
    61 Daniël Meerman Spado Pendel
    Team-est
    Meerkamp
    Team 21 Team 21 Team 21 (Pendel) (-1e)
    Team 21 (Team-est) (-1e)
    a
    178 Joris Barel Groene Ster Pendel
    Team-est
    Meerkamp
    Team 23 Team 23 Team 23 (Pendel) (-1e)
    Team 23 (Team-est) (-1e)
    a
    180 Luc Bijvoet Groene Ster Pendel
    Team-est
    Meerkamp
    Team 23 Team 23 Team 23 (Pendel) (-1e)
    Team 23 (Team-est) (-1e)
    a
    186 Arne Vos Groene Ster Pendel
    Team-est
    Meerkamp
    Team 23 Team 23 Team 23 (Pendel) (-1e)
    Team 23 (Team-est) (-1e)
    a
    233 Micah van Beek ACHL Pendel
    Team-est
    Meerkamp
    Team 16 Team 16 Team 16 (Pendel) (-1e)
    Team 16 (Team-est) (-1e)
    a
    234 Ruben Bouwmeester ACHL Pendel
    Team-est
    Meerkamp
    Team 16 Team 16 Team 16 (Pendel) (-1e)
    Team 16 (Team-est) (-1e)
    a
    235 Joshua de Bree ACHL Pendel
    Team-est
    Meerkamp
    Team 16 Team 16 Team 16 (Pendel) (-1e)
    Team 16 (Team-est) (-1e)
    a
    237 Mees Keetels ACHL Pendel
    Team-est
    Meerkamp
    Team 16 Team 16 Team 16 (Pendel) (-1e)
    Team 16 (Team-est) (-1e)
    a
    240 Koen van Paradijs ACHL Pendel
    Team-est
    Meerkamp
    Team 16 Team 16 Team 16 (Pendel) (-1e)
    Team 16 (Team-est) (-1e)
    a
    243 Nathan van... Westende ACHL Pendel
    Team-est
    Meerkamp
    Team 16 Team 16 Team 16 (Pendel) (-1e)
    Team 16 (Team-est) (-1e)
    a
    254 Huub Bastiaensen DJA Pendel
    Team-est
    Meerkamp
    Team 24 Team 24 Team 24 (Pendel) (-1e)
    Team 24 (Team-est) (-1e)
    a
    255 Jurre Herijgers DJA Pendel
    Team-est
    Meerkamp
    Team 24 Team 24 Team 24 (Pendel) (-1e)
    Team 24 (Team-est) (-1e)
    a
    258 Teun Verpalen DJA Pendel
    Team-est
    Meerkamp
    Team 24 Team 24 Team 24 (Pendel) (-1e)
    Team 24 (Team-est) (-1e)
    a

    Verenigingen 'Jongens Pupil C'

    VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
    ARV Achilles ACHL 6
    AV Groene Ster GRST 3
    DJA DJA 3
    Spado SPDO 4
    THOR THOR 3

    Uitslagen Meerkamp Pupil B/C/mini

    Naam Team Categorie DuurM-balVortexHoogVerPunten totaalTeam punten
    Anna Hendrikx Groene Ster Team 23 MPC 675,00 3,40 9,00 0,85 1,95 191 102
    Annelin va...Biggelaar THOR Team 17 MPMini DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
    Arne Vos Groene Ster Team 23 JPC 825,00 3,30 14,00 0,85 2,05 213 99
    Auke Korving ACHL Team 13 JPB 1000,00 4,00 14,50 1,00 2,95 266 182
    Bryan van der Hoek ACHL Team 13 JPB 825,00 3,90 15,00 0,90 2,40 207 49
    Charlotte Nijssen SV Diomedon Team 20 MPB 700,00 5,20 14,00 0,85 2,10 207 108
    Daan van der Sanden ACHL Team 16 JPMini 825,00 3,60 16,50 0,80 2,25 307 307
    Daniël Meerman Spado Team 21 JPC 950,00 4,40 16,00 0,85 2,55 283 283
    David Franssen THOR Team 15 JPB 725,00 5,30 15,50 0,75 2,05 185 185
    Dex van Bijsterveld Groene Ster Team 23 JPMini 850,00 2,10 7,00 0,75 1,90 196 68
    Elin van Treijen SV Diomedon Team 20 MPMini 675,00 2,60 9,00 0,70 1,80 190 78
    Eline Terhell THOR Team 17 MPC 750,00 3,20 12,00 0,90 2,20 237 197
    Elize Bogers ACHL Team 13 MPB 1000,00 5,00 20,50 1,00 2,95 336 336
    Emily Kerpel Spado Team 21 MPMini 775,00 2,90 8,00 0,80 2,15 248 172
    Emy van Es ACHL Team 16 MPMini 775,00 3,00 9,00 0,75 2,00 240 101
    Eva Lips ACHL Team 13 MPB 925,00 5,40 18,00 1,00 2,90 313 313
    Floor Vloedgraven DJA Team 24 MPMini 825,00 2,40 8,50 0,75 2,05 238 169
    Gieke van Duijn SV Diomedon Team 20 MPC 700,00 2,80 6,50 0,90 2,20 188 108
    Guusje Valkenburg Spado Team 19 MPB 850,00 3,90 12,00 0,95 2,85 241 52
    Huub Bastiaensen DJA Team 24 JPC 875,00 3,20 11,50 0,75 2,05 195 129
    Ileyke Kilic ACHL Team 13 MPB 875,00 4,40 11,50 1,00 3,00 262 225
    Isabel Kocken ACHL Team 16 MPC 900,00 3,30 9,00 0,80 2,95 266 142
    Ise van Agtmaal Groene Ster Team 23 MPC 700,00 4,20 10,00 0,90 2,40 243 212
    Jasper Gijzen Groene Ster Team 20 JPB 700,00 4,50 13,50 0,95 2,35 196 174
    Jesse Hultermans ACHL Team 13 JPB 850,00 4,00 14,00 0,95 2,20 206 0
    Joan Zwakenberg Spado Team 19 MPB 975,00 4,90 16,50 1,05 2,85 315 315
    Joep Tax DJA Team 24 JPB 875,00 4,00 13,00 0,85 2,40 199 199
    Joris Barel Groene Ster Team 23 JPC 675,00 1,60 8,00 0,70 1,60 99 0
    Joshua de Bree ACHL Team 16 JPC 875,00 3,70 13,00 0,75 2,45 224 82
    Jurre Herijgers DJA Team 24 JPC 925,00 3,60 13,50 0,90 2,60 262 262
    Kato Kerkmeester Groene Ster Team 20 MPB 800,00 4,20 7,00 0,90 2,30 188 171
    Kay Francois Groene Ster Team 20 JPB 1000,00 6,10 27,00 1,10 3,05 366 366
    Kirsten Kop THOR Team 17 MPC 875,00 2,70 9,00 0,80 2,20 217 155
    Koen van Paradijs ACHL Team 16 JPC 100,00 2,60 8,50 0,65 1,85 95 0
    Levi Wijnen Spado Team 21 JPMini 800,00 3,40 11,50 0,75 2,30 257 96
    Lieke Spek DJA Team 24 MPC 775,00 3,20 10,00 0,80 2,00 204 160
    Lieke Kersbergen Groene Ster Team 23 MPMini 750,00 2,70 9,00 0,75 1,90 223 166
    Lillie Gerdes THOR Team 17 MPMini 800,00 2,30 7,00 0,70 1,75 194 110
    Liz Broks ACHL Team 13 MPB 1000,00 5,00 15,50 0,95 3,20 314 314
    Lott Roovers ACHL Team 13 MPB 800,00 3,60 14,00 0,85 2,10 198 49
    Luc Bijvoet Groene Ster Team 23 JPC 875,00 3,50 13,00 0,90 2,95 262 262
    Lucas Touw ACHL Team 16 JPMini 825,00 2,30 6,50 0,70 2,10 190 62
    Luna van Nispen THOR Team 17 MPC 825,00 2,80 7,00 0,75 1,90 177 98
    Luna Suijkerbuijk THOR Team 17 MPMini 750,00 3,30 14,00 0,65 1,85 252 131
    Luuk Kosten THOR Team 17 JPC 850,00 3,50 15,50 0,75 2,45 229 140
    Lyano IJzermans Spado Team 21 JPC 1000,00 4,30 18,00 0,85 2,30 294 258
    Marit Verschuren THOR Team 15 MPB 875,00 6,10 22,00 1,00 2,95 336 336
    Mayte Mar...z Wiericx THOR Team 17 JPC 825,00 2,80 7,50 0,75 2,15 162 0
    Mees Keetels ACHL Team 16 JPC 825,00 3,70 13,50 0,75 2,50 219 95
    Merel Magielse Spado Team 19 MPB 875,00 4,80 10,00 0,95 2,50 236 104
    Micah van Beek ACHL Team 16 JPC 900,00 3,90 16,50 0,90 2,10 259 230
    Milan van Meer SV Diomedon Team 20 JPMini 675,00 1,40 5,00 0,55 1,40 81 0
    Nathan van... Westende ACHL Team 16 JPC 850,00 2,50 12,50 0,80 2,40 203 0
    Nathan Kuster Spado Team 19 JPB 900,00 5,30 26,00 1,10 2,75 322 272
    Nienke Kouwenberg Spado Team 19 MPB 875,00 4,60 11,50 1,00 2,55 249 162
    Nigel Kerpel Spado Team 21 JPC 925,00 5,90 19,50 0,85 2,95 337 337
    Nikai de Vree Groene Ster Team 23 JPMini 750,00 2,60 8,00 0,80 2,05 204 97
    Nora Suijkerbuijk THOR Team 15 MPB 875,00 6,20 20,00 0,95 2,70 311 311
    Pien Lips ACHL Team 16 MPC 850,00 3,30 12,50 0,90 2,45 271 172
    Pien Francois Groene Ster Team 23 MPMini DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
    Puk de Rooij THOR Team 17 MPMini 750,00 2,40 5,50 0,65 2,00 175 90
    Romy Schneider Groene Ster Team 23 MPC 750,00 3,40 11,50 0,85 2,20 228 188
    Rowena Stok Spado Team 19 MPB 800,00 4,00 9,50 1,00 2,25 209 69
    Ruben Bouwmeester ACHL Team 16 JPC 925,00 4,30 20,50 0,90 2,45 305 263
    Ruben Pelle Spado Team 19 JPB 875,00 3,90 17,00 0,90 2,20 216 57
    Ruben van ...rrienboer THOR Team 15 JPB 925,00 4,40 15,50 0,75 2,50 216 216
    Ruben Schouwenaars Groene Ster Team 23 JPMini 800,00 2,80 8,00 0,75 1,70 196 56
    Sil Buckens THOR Team 15 JPB 875,00 5,10 13,00 0,85 2,75 225 225
    Stijn Bolders Spado Team 19 JPB 1000,00 4,10 14,00 0,95 2,75 251 112
    Tara Castenmiller SV Diomedon Team 20 MPC 850,00 3,50 8,50 0,85 2,00 225 164
    Tessa Kuster Spado Team 21 MPMini 775,00 3,60 12,00 0,80 2,20 297 297
    Teun Verpalen DJA Team 24 JPC 925,00 5,30 21,00 1,00 2,90 356 356
    Thijs Hellenbrand THOR Team 17 JPC 750,00 3,10 13,50 0,70 1,85 168 82
    Thijs Verschuren THOR Team 17 JPMini 875,00 4,10 19,00 0,95 2,50 390 390
    Tijn Janvier Spado Team 19 JPB 925,00 5,60 22,50 1,00 2,60 297 258
    Tim van Meer SV Diomedon Team 20 JPB 875,00 4,10 16,50 0,85 2,35 215 133
    Tom Fokke Spado Team 21 JPC 775,00 3,90 17,50 0,80 2,30 233 71
    Tom van Gurp ACHL Team 13 JPB 900,00 4,20 12,00 0,95 2,70 225 0
    Vincent van der Star ACHL Team 13 JPB 875,00 5,30 13,00 0,95 2,90 246 55
    Xavi Maas Spado Team 19 JPB 825,00 5,40 17,50 1,00 2,65 258 115
    Zoe Francois Groene Ster Team 20 MPB DNS DNS DNS DNS DNS 0 0

    Uitslagen Meerkamp Meters maken Pupil B/C/mini

    Naam Team Categorie DuurOBPPunten totaal
    Anna Hendrikx Groene Ster Team 23 MPC 675,00 --- 27
    Annelin va...Biggelaar THOR Team 17 MPMini DNS --- 0
    Arne Vos Groene Ster Team 23 JPC 825,00 --- 46
    Auke Korving ACHL Team 13 JPB 1000,00 --- 68
    Bryan van der Hoek ACHL Team 13 JPB 825,00 --- 39
    Charlotte Nijssen SV Diomedon Team 20 MPB 700,00 --- 24
    Daan van der Sanden ACHL Team 16 JPMini 825,00 --- 62
    Daniël Meerman Spado Team 21 JPC 950,00 --- 71
    David Franssen THOR Team 15 JPB 725,00 --- 25
    Dex van Bijsterveld Groene Ster Team 23 JPMini 850,00 --- 68
    Elin van Treijen SV Diomedon Team 20 MPMini 675,00 --- 35
    Eline Terhell THOR Team 17 MPC 750,00 --- 40
    Elize Bogers ACHL Team 13 MPB 1000,00 --- 75
    Emily Kerpel Spado Team 21 MPMini 775,00 --- 57
    Emy van Es ACHL Team 16 MPMini 775,00 --- 57
    Eva Lips ACHL Team 13 MPB 925,00 --- 60
    Floor Vloedgraven DJA Team 24 MPMini 825,00 --- 70
    Gieke van Duijn SV Diomedon Team 20 MPC 700,00 --- 31
    Guusje Valkenburg Spado Team 19 MPB 850,00 --- 47
    Huub Bastiaensen DJA Team 24 JPC 875,00 --- 56
    Ileyke Kilic ACHL Team 13 MPB 875,00 --- 51
    Isabel Kocken ACHL Team 16 MPC 900,00 --- 71
    Ise van Agtmaal Groene Ster Team 23 MPC 700,00 --- 31
    Jasper Gijzen Groene Ster Team 20 JPB 700,00 --- 22
    Jesse Hultermans ACHL Team 13 JPB 850,00 --- 42
    Joan Zwakenberg Spado Team 19 MPB 975,00 --- 70
    Joep Tax DJA Team 24 JPB 875,00 --- 46
    Joris Barel Groene Ster Team 23 JPC 675,00 --- 23
    Joshua de Bree ACHL Team 16 JPC 875,00 --- 56
    Jurre Herijgers DJA Team 24 JPC 925,00 --- 66
    Kato Kerkmeester Groene Ster Team 20 MPB 800,00 --- 39
    Kay Francois Groene Ster Team 20 JPB 1000,00 --- 68
    Kirsten Kop THOR Team 17 MPC 875,00 --- 65
    Koen van Paradijs ACHL Team 16 JPC 100,00 --- 0
    Levi Wijnen Spado Team 21 JPMini 800,00 --- 56
    Lieke Spek DJA Team 24 MPC 775,00 --- 44
    Lieke Kersbergen Groene Ster Team 23 MPMini 750,00 --- 51
    Lillie Gerdes THOR Team 17 MPMini 800,00 --- 63
    Liz Broks ACHL Team 13 MPB 1000,00 --- 75
    Lott Roovers ACHL Team 13 MPB 800,00 --- 39
    Luc Bijvoet Groene Ster Team 23 JPC 875,00 --- 56
    Lucas Touw ACHL Team 16 JPMini 825,00 --- 62
    Luna van Nispen THOR Team 17 MPC 825,00 --- 54
    Luna Suijkerbuijk THOR Team 17 MPMini 750,00 --- 51
    Luuk Kosten THOR Team 17 JPC 850,00 --- 51
    Lyano IJzermans Spado Team 21 JPC 1000,00 --- 82
    Marit Verschuren THOR Team 15 MPB 875,00 --- 51
    Mayte Mar...z Wiericx THOR Team 17 JPC 825,00 --- 46
    Mees Keetels ACHL Team 16 JPC 825,00 --- 46
    Merel Magielse Spado Team 19 MPB 875,00 --- 51
    Micah van Beek ACHL Team 16 JPC 900,00 --- 61
    Milan van Meer SV Diomedon Team 20 JPMini 675,00 --- 31
    Nathan van... Westende ACHL Team 16 JPC 850,00 --- 51
    Nathan Kuster Spado Team 19 JPB 900,00 --- 50
    Nienke Kouwenberg Spado Team 19 MPB 875,00 --- 51
    Nigel Kerpel Spado Team 21 JPC 925,00 --- 66
    Nikai de Vree Groene Ster Team 23 JPMini 750,00 --- 45
    Nora Suijkerbuijk THOR Team 15 MPB 875,00 --- 51
    Pien Lips ACHL Team 16 MPC 850,00 --- 60
    Pien Francois Groene Ster Team 23 MPMini DNS --- 0
    Puk de Rooij THOR Team 17 MPMini 750,00 --- 51
    Romy Schneider Groene Ster Team 23 MPC 750,00 --- 40
    Rowena Stok Spado Team 19 MPB 800,00 --- 39
    Ruben Bouwmeester ACHL Team 16 JPC 925,00 --- 66
    Ruben Pelle Spado Team 19 JPB 875,00 --- 46
    Ruben van ...rrienboer THOR Team 15 JPB 925,00 --- 55
    Ruben Schouwenaars Groene Ster Team 23 JPMini 800,00 --- 56
    Sil Buckens THOR Team 15 JPB 875,00 --- 46
    Stijn Bolders Spado Team 19 JPB 1000,00 --- 68
    Tara Castenmiller SV Diomedon Team 20 MPC 850,00 --- 60
    Tessa Kuster Spado Team 21 MPMini 775,00 --- 57
    Teun Verpalen DJA Team 24 JPC 925,00 --- 66
    Thijs Hellenbrand THOR Team 17 JPC 750,00 --- 34
    Thijs Verschuren THOR Team 17 JPMini 875,00 --- 74
    Tijn Janvier Spado Team 19 JPB 925,00 --- 55
    Tim van Meer SV Diomedon Team 20 JPB 875,00 --- 46
    Tom Fokke Spado Team 21 JPC 775,00 --- 38
    Tom van Gurp ACHL Team 13 JPB 900,00 --- 50
    Vincent van der Star ACHL Team 13 JPB 875,00 --- 46
    Xavi Maas Spado Team 19 JPB 825,00 --- 39
    Zoe Francois Groene Ster Team 20 MPB DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp Medicienbalstoten Pupil B/C/mini

    Naam Team Categorie M-balOBPPunten totaal
    Anna Hendrikx Groene Ster Team 23 MPC 3,40 --- 41
    Annelin va...Biggelaar THOR Team 17 MPMini DNS --- 0
    Arne Vos Groene Ster Team 23 JPC 3,30 --- 34
    Auke Korving ACHL Team 13 JPB 4,00 --- 37
    Bryan van der Hoek ACHL Team 13 JPB 3,90 --- 36
    Charlotte Nijssen SV Diomedon Team 20 MPB 5,20 --- 59
    Daan van der Sanden ACHL Team 16 JPMini 3,60 --- 51
    Daniël Meerman Spado Team 21 JPC 4,40 --- 51
    David Franssen THOR Team 15 JPB 5,30 --- 55
    Dex van Bijsterveld Groene Ster Team 23 JPMini 2,10 --- 21
    Elin van Treijen SV Diomedon Team 20 MPMini 2,60 --- 35
    Eline Terhell THOR Team 17 MPC 3,20 --- 38
    Elize Bogers ACHL Team 13 MPB 5,00 --- 56
    Emily Kerpel Spado Team 21 MPMini 2,90 --- 41
    Emy van Es ACHL Team 16 MPMini 3,00 --- 44
    Eva Lips ACHL Team 13 MPB 5,40 --- 62
    Floor Vloedgraven DJA Team 24 MPMini 2,40 --- 30
    Gieke van Duijn SV Diomedon Team 20 MPC 2,80 --- 30
    Guusje Valkenburg Spado Team 19 MPB 3,90 --- 40
    Huub Bastiaensen DJA Team 24 JPC 3,20 --- 32
    Ileyke Kilic ACHL Team 13 MPB 4,40 --- 47
    Isabel Kocken ACHL Team 16 MPC 3,30 --- 39
    Ise van Agtmaal Groene Ster Team 23 MPC 4,20 --- 56
    Jasper Gijzen Groene Ster Team 20 JPB 4,50 --- 44
    Jesse Hultermans ACHL Team 13 JPB 4,00 --- 37
    Joan Zwakenberg Spado Team 19 MPB 4,90 --- 55
    Joep Tax DJA Team 24 JPB 4,00 --- 37
    Joris Barel Groene Ster Team 23 JPC 1,60 --- 8
    Joshua de Bree ACHL Team 16 JPC 3,70 --- 40
    Jurre Herijgers DJA Team 24 JPC 3,60 --- 38
    Kato Kerkmeester Groene Ster Team 20 MPB 4,20 --- 44
    Kay Francois Groene Ster Team 20 JPB 6,10 --- 66
    Kirsten Kop THOR Team 17 MPC 2,70 --- 29
    Koen van Paradijs ACHL Team 16 JPC 2,60 --- 23
    Levi Wijnen Spado Team 21 JPMini 3,40 --- 47
    Lieke Spek DJA Team 24 MPC 3,20 --- 38
    Lieke Kersbergen Groene Ster Team 23 MPMini 2,70 --- 37
    Lillie Gerdes THOR Team 17 MPMini 2,30 --- 28
    Liz Broks ACHL Team 13 MPB 5,00 --- 56
    Lott Roovers ACHL Team 13 MPB 3,60 --- 35
    Luc Bijvoet Groene Ster Team 23 JPC 3,50 --- 37
    Lucas Touw ACHL Team 16 JPMini 2,30 --- 25
    Luna van Nispen THOR Team 17 MPC 2,80 --- 30
    Luna Suijkerbuijk THOR Team 17 MPMini 3,30 --- 51
    Luuk Kosten THOR Team 17 JPC 3,50 --- 37
    Lyano IJzermans Spado Team 21 JPC 4,30 --- 50
    Marit Verschuren THOR Team 15 MPB 6,10 --- 73
    Mayte Mar...z Wiericx THOR Team 17 JPC 2,80 --- 26
    Mees Keetels ACHL Team 16 JPC 3,70 --- 40
    Merel Magielse Spado Team 19 MPB 4,80 --- 53
    Micah van Beek ACHL Team 16 JPC 3,90 --- 43
    Milan van Meer SV Diomedon Team 20 JPMini 1,40 --- 8
    Nathan van... Westende ACHL Team 16 JPC 2,50 --- 21
    Nathan Kuster Spado Team 19 JPB 5,30 --- 55
    Nienke Kouwenberg Spado Team 19 MPB 4,60 --- 50
    Nigel Kerpel Spado Team 21 JPC 5,90 --- 76
    Nikai de Vree Groene Ster Team 23 JPMini 2,60 --- 31
    Nora Suijkerbuijk THOR Team 15 MPB 6,20 --- 74
    Pien Lips ACHL Team 16 MPC 3,30 --- 39
    Pien Francois Groene Ster Team 23 MPMini DNS --- 0
    Puk de Rooij THOR Team 17 MPMini 2,40 --- 30
    Romy Schneider Groene Ster Team 23 MPC 3,40 --- 41
    Rowena Stok Spado Team 19 MPB 4,00 --- 41
    Ruben Bouwmeester ACHL Team 16 JPC 4,30 --- 50
    Ruben Pelle Spado Team 19 JPB 3,90 --- 36
    Ruben van ...rrienboer THOR Team 15 JPB 4,40 --- 43
    Ruben Schouwenaars Groene Ster Team 23 JPMini 2,80 --- 35
    Sil Buckens THOR Team 15 JPB 5,10 --- 52
    Stijn Bolders Spado Team 19 JPB 4,10 --- 39
    Tara Castenmiller SV Diomedon Team 20 MPC 3,50 --- 43
    Tessa Kuster Spado Team 21 MPMini 3,60 --- 58
    Teun Verpalen DJA Team 24 JPC 5,30 --- 66
    Thijs Hellenbrand THOR Team 17 JPC 3,10 --- 31
    Thijs Verschuren THOR Team 17 JPMini 4,10 --- 62
    Tijn Janvier Spado Team 19 JPB 5,60 --- 59
    Tim van Meer SV Diomedon Team 20 JPB 4,10 --- 39
    Tom Fokke Spado Team 21 JPC 3,90 --- 43
    Tom van Gurp ACHL Team 13 JPB 4,20 --- 40
    Vincent van der Star ACHL Team 13 JPB 5,30 --- 55
    Xavi Maas Spado Team 19 JPB 5,40 --- 56
    Zoe Francois Groene Ster Team 20 MPB DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp Vortexwerpen Pupil B/C/mini

    Naam Team Categorie VortexOBPPunten totaal
    Anna Hendrikx Groene Ster Team 23 MPC 9,00 --- 33
    Annelin va...Biggelaar THOR Team 17 MPMini DNS --- 0
    Arne Vos Groene Ster Team 23 JPC 14,00 --- 53
    Auke Korving ACHL Team 13 JPB 14,50 --- 47
    Bryan van der Hoek ACHL Team 13 JPB 15,00 --- 49
    Charlotte Nijssen SV Diomedon Team 20 MPB 14,00 --- 49
    Daan van der Sanden ACHL Team 16 JPMini 16,50 --- 88
    Daniël Meerman Spado Team 21 JPC 16,00 --- 64
    David Franssen THOR Team 15 JPB 15,50 --- 51
    Dex van Bijsterveld Groene Ster Team 23 JPMini 7,00 --- 25
    Elin van Treijen SV Diomedon Team 20 MPMini 9,00 --- 43
    Eline Terhell THOR Team 17 MPC 12,00 --- 51
    Elize Bogers ACHL Team 13 MPB 20,50 --- 80
    Emily Kerpel Spado Team 21 MPMini 8,00 --- 35
    Emy van Es ACHL Team 16 MPMini 9,00 --- 43
    Eva Lips ACHL Team 13 MPB 18,00 --- 68
    Floor Vloedgraven DJA Team 24 MPMini 8,50 --- 39
    Gieke van Duijn SV Diomedon Team 20 MPC 6,50 --- 19
    Guusje Valkenburg Spado Team 19 MPB 12,00 --- 40
    Huub Bastiaensen DJA Team 24 JPC 11,50 --- 41
    Ileyke Kilic ACHL Team 13 MPB 11,50 --- 37
    Isabel Kocken ACHL Team 16 MPC 9,00 --- 33
    Ise van Agtmaal Groene Ster Team 23 MPC 10,00 --- 39
    Jasper Gijzen Groene Ster Team 20 JPB 13,50 --- 42
    Jesse Hultermans ACHL Team 13 JPB 14,00 --- 44
    Joan Zwakenberg Spado Team 19 MPB 16,50 --- 61
    Joep Tax DJA Team 24 JPB 13,00 --- 40
    Joris Barel Groene Ster Team 23 JPC 8,00 --- 23
    Joshua de Bree ACHL Team 16 JPC 13,00 --- 48
    Jurre Herijgers DJA Team 24 JPC 13,50 --- 51
    Kato Kerkmeester Groene Ster Team 20 MPB 7,00 --- 17
    Kay Francois Groene Ster Team 20 JPB 27,00 --- 101
    Kirsten Kop THOR Team 17 MPC 9,00 --- 33
    Koen van Paradijs ACHL Team 16 JPC 8,50 --- 26
    Levi Wijnen Spado Team 21 JPMini 11,50 --- 54
    Lieke Spek DJA Team 24 MPC 10,00 --- 39
    Lieke Kersbergen Groene Ster Team 23 MPMini 9,00 --- 43
    Lillie Gerdes THOR Team 17 MPMini 7,00 --- 28
    Liz Broks ACHL Team 13 MPB 15,50 --- 56
    Lott Roovers ACHL Team 13 MPB 14,00 --- 49
    Luc Bijvoet Groene Ster Team 23 JPC 13,00 --- 48
    Lucas Touw ACHL Team 16 JPMini 6,50 --- 22
    Luna van Nispen THOR Team 17 MPC 7,00 --- 22
    Luna Suijkerbuijk THOR Team 17 MPMini 14,00 --- 80
    Luuk Kosten THOR Team 17 JPC 15,50 --- 61
    Lyano IJzermans Spado Team 21 JPC 18,00 --- 74
    Marit Verschuren THOR Team 15 MPB 22,00 --- 87
    Mayte Mar...z Wiericx THOR Team 17 JPC 7,50 --- 21
    Mees Keetels ACHL Team 16 JPC 13,50 --- 51
    Merel Magielse Spado Team 19 MPB 10,00 --- 30
    Micah van Beek ACHL Team 16 JPC 16,50 --- 66
    Milan van Meer SV Diomedon Team 20 JPMini 5,00 --- 12
    Nathan van... Westende ACHL Team 16 JPC 12,50 --- 46
    Nathan Kuster Spado Team 19 JPB 26,00 --- 96
    Nienke Kouwenberg Spado Team 19 MPB 11,50 --- 37
    Nigel Kerpel Spado Team 21 JPC 19,50 --- 82
    Nikai de Vree Groene Ster Team 23 JPMini 8,00 --- 31
    Nora Suijkerbuijk THOR Team 15 MPB 20,00 --- 77
    Pien Lips ACHL Team 16 MPC 12,50 --- 53
    Pien Francois Groene Ster Team 23 MPMini DNS --- 0
    Puk de Rooij THOR Team 17 MPMini 5,50 --- 17
    Romy Schneider Groene Ster Team 23 MPC 11,50 --- 48
    Rowena Stok Spado Team 19 MPB 9,50 --- 28
    Ruben Bouwmeester ACHL Team 16 JPC 20,50 --- 87
    Ruben Pelle Spado Team 19 JPB 17,00 --- 57
    Ruben van ...rrienboer THOR Team 15 JPB 15,50 --- 51
    Ruben Schouwenaars Groene Ster Team 23 JPMini 8,00 --- 31
    Sil Buckens THOR Team 15 JPB 13,00 --- 40
    Stijn Bolders Spado Team 19 JPB 14,00 --- 44
    Tara Castenmiller SV Diomedon Team 20 MPC 8,50 --- 30
    Tessa Kuster Spado Team 21 MPMini 12,00 --- 65
    Teun Verpalen DJA Team 24 JPC 21,00 --- 90
    Thijs Hellenbrand THOR Team 17 JPC 13,50 --- 51
    Thijs Verschuren THOR Team 17 JPMini 19,00 --- 106
    Tijn Janvier Spado Team 19 JPB 22,50 --- 81
    Tim van Meer SV Diomedon Team 20 JPB 16,50 --- 55
    Tom Fokke Spado Team 21 JPC 17,50 --- 71
    Tom van Gurp ACHL Team 13 JPB 12,00 --- 36
    Vincent van der Star ACHL Team 13 JPB 13,00 --- 40
    Xavi Maas Spado Team 19 JPB 17,50 --- 59
    Zoe Francois Groene Ster Team 20 MPB DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp Hoogspringen Pupil B/C/mini

    Naam Team Categorie HoogOBPPunten totaal
    Anna Hendrikx Groene Ster Team 23 MPC 0,85 --- 61
    Annelin va...Biggelaar THOR Team 17 MPMini DNS --- 0
    Arne Vos Groene Ster Team 23 JPC 0,85 --- 52
    Auke Korving ACHL Team 13 JPB 1,00 --- 63
    Bryan van der Hoek ACHL Team 13 JPB 0,90 --- 50
    Charlotte Nijssen SV Diomedon Team 20 MPB 0,85 --- 48
    Daan van der Sanden ACHL Team 16 JPMini 0,80 --- 60
    Daniël Meerman Spado Team 21 JPC 0,85 --- 52
    David Franssen THOR Team 15 JPB 0,75 --- 31
    Dex van Bijsterveld Groene Ster Team 23 JPMini 0,75 --- 51
    Elin van Treijen SV Diomedon Team 20 MPMini 0,70 --- 47
    Eline Terhell THOR Team 17 MPC 0,90 --- 70
    Elize Bogers ACHL Team 13 MPB 1,00 --- 69
    Emily Kerpel Spado Team 21 MPMini 0,80 --- 68
    Emy van Es ACHL Team 16 MPMini 0,75 --- 57
    Eva Lips ACHL Team 13 MPB 1,00 --- 69
    Floor Vloedgraven DJA Team 24 MPMini 0,75 --- 57
    Gieke van Duijn SV Diomedon Team 20 MPC 0,90 --- 70
    Guusje Valkenburg Spado Team 19 MPB 0,95 --- 62
    Huub Bastiaensen DJA Team 24 JPC 0,75 --- 38
    Ileyke Kilic ACHL Team 13 MPB 1,00 --- 69
    Isabel Kocken ACHL Team 16 MPC 0,80 --- 52
    Ise van Agtmaal Groene Ster Team 23 MPC 0,90 --- 70
    Jasper Gijzen Groene Ster Team 20 JPB 0,95 --- 56
    Jesse Hultermans ACHL Team 13 JPB 0,95 --- 56
    Joan Zwakenberg Spado Team 19 MPB 1,05 --- 77
    Joep Tax DJA Team 24 JPB 0,85 --- 43
    Joris Barel Groene Ster Team 23 JPC 0,70 --- 31
    Joshua de Bree ACHL Team 16 JPC 0,75 --- 38
    Jurre Herijgers DJA Team 24 JPC 0,90 --- 60
    Kato Kerkmeester Groene Ster Team 20 MPB 0,90 --- 55
    Kay Francois Groene Ster Team 20 JPB 1,10 --- 77
    Kirsten Kop THOR Team 17 MPC 0,80 --- 52
    Koen van Paradijs ACHL Team 16 JPC 0,65 --- 25
    Levi Wijnen Spado Team 21 JPMini 0,75 --- 51
    Lieke Spek DJA Team 24 MPC 0,80 --- 52
    Lieke Kersbergen Groene Ster Team 23 MPMini 0,75 --- 57
    Lillie Gerdes THOR Team 17 MPMini 0,70 --- 47
    Liz Broks ACHL Team 13 MPB 0,95 --- 62
    Lott Roovers ACHL Team 13 MPB 0,85 --- 48
    Luc Bijvoet Groene Ster Team 23 JPC 0,90 --- 60
    Lucas Touw ACHL Team 16 JPMini 0,70 --- 42
    Luna van Nispen THOR Team 17 MPC 0,75 --- 44
    Luna Suijkerbuijk THOR Team 17 MPMini 0,65 --- 38
    Luuk Kosten THOR Team 17 JPC 0,75 --- 38
    Lyano IJzermans Spado Team 21 JPC 0,85 --- 52
    Marit Verschuren THOR Team 15 MPB 1,00 --- 69
    Mayte Mar...z Wiericx THOR Team 17 JPC 0,75 --- 38
    Mees Keetels ACHL Team 16 JPC 0,75 --- 38
    Merel Magielse Spado Team 19 MPB 0,95 --- 62
    Micah van Beek ACHL Team 16 JPC 0,90 --- 60
    Milan van Meer SV Diomedon Team 20 JPMini 0,55 --- 18
    Nathan van... Westende ACHL Team 16 JPC 0,80 --- 45
    Nathan Kuster Spado Team 19 JPB 1,10 --- 77
    Nienke Kouwenberg Spado Team 19 MPB 1,00 --- 69
    Nigel Kerpel Spado Team 21 JPC 0,85 --- 52
    Nikai de Vree Groene Ster Team 23 JPMini 0,80 --- 60
    Nora Suijkerbuijk THOR Team 15 MPB 0,95 --- 62
    Pien Lips ACHL Team 16 MPC 0,90 --- 70
    Pien Francois Groene Ster Team 23 MPMini DNS --- 0
    Puk de Rooij THOR Team 17 MPMini 0,65 --- 38
    Romy Schneider Groene Ster Team 23 MPC 0,85 --- 61
    Rowena Stok Spado Team 19 MPB 1,00 --- 69
    Ruben Bouwmeester ACHL Team 16 JPC 0,90 --- 60
    Ruben Pelle Spado Team 19 JPB 0,90 --- 50
    Ruben van ...rrienboer THOR Team 15 JPB 0,75 --- 31
    Ruben Schouwenaars Groene Ster Team 23 JPMini 0,75 --- 51
    Sil Buckens THOR Team 15 JPB 0,85 --- 43
    Stijn Bolders Spado Team 19 JPB 0,95 --- 56
    Tara Castenmiller SV Diomedon Team 20 MPC 0,85 --- 61
    Tessa Kuster Spado Team 21 MPMini 0,80 --- 68
    Teun Verpalen DJA Team 24 JPC 1,00 --- 75
    Thijs Hellenbrand THOR Team 17 JPC 0,70 --- 31
    Thijs Verschuren THOR Team 17 JPMini 0,95 --- 90
    Tijn Janvier Spado Team 19 JPB 1,00 --- 63
    Tim van Meer SV Diomedon Team 20 JPB 0,85 --- 43
    Tom Fokke Spado Team 21 JPC 0,80 --- 45
    Tom van Gurp ACHL Team 13 JPB 0,95 --- 56
    Vincent van der Star ACHL Team 13 JPB 0,95 --- 56
    Xavi Maas Spado Team 19 JPB 1,00 --- 63
    Zoe Francois Groene Ster Team 20 MPB DNS --- 0

    Uitslagen Meerkamp Verspringen Pupil B/C/mini

    Naam Team Categorie Ver OBPPunten totaal
    Anna Hendrikx Groene Ster Team 23 MPC 1,95 m/s--- 29
    Annelin va...Biggelaar THOR Team 17 MPMini DNS --- 0
    Arne Vos Groene Ster Team 23 JPC 2,05 m/s--- 28
    Auke Korving ACHL Team 13 JPB 2,95 m/s--- 51
    Bryan van der Hoek ACHL Team 13 JPB 2,40 m/s--- 33
    Charlotte Nijssen SV Diomedon Team 20 MPB 2,10 m/s--- 27
    Daan van der Sanden ACHL Team 16 JPMini 2,25 m/s--- 46
    Daniël Meerman Spado Team 21 JPC 2,55 m/s--- 45
    David Franssen THOR Team 15 JPB 2,05 m/s--- 23
    Dex van Bijsterveld Groene Ster Team 23 JPMini 1,90 m/s--- 31
    Elin van Treijen SV Diomedon Team 20 MPMini 1,80 m/s--- 30
    Eline Terhell THOR Team 17 MPC 2,20 m/s--- 38
    Elize Bogers ACHL Team 13 MPB 2,95 m/s--- 56
    Emily Kerpel Spado Team 21 MPMini 2,15 m/s--- 47
    Emy van Es ACHL Team 16 MPMini 2,00 m/s--- 39
    Eva Lips ACHL Team 13 MPB 2,90 m/s--- 54
    Floor Vloedgraven DJA Team 24 MPMini 2,05 m/s--- 42
    Gieke van Duijn SV Diomedon Team 20 MPC 2,20 m/s--- 38
    Guusje Valkenburg Spado Team 19 MPB 2,85 m/s--- 52
    Huub Bastiaensen DJA Team 24 JPC 2,05 m/s--- 28
    Ileyke Kilic ACHL Team 13 MPB 3,00 m/s--- 58
    Isabel Kocken ACHL Team 16 MPC 2,95 m/s--- 71
    Ise van Agtmaal Groene Ster Team 23 MPC 2,40 m/s--- 47
    Jasper Gijzen Groene Ster Team 20 JPB 2,35 m/s--- 32
    Jesse Hultermans ACHL Team 13 JPB 2,20 m/s--- 27
    Joan Zwakenberg Spado Team 19 MPB 2,85 m/s--- 52
    Joep Tax DJA Team 24 JPB 2,40 m/s--- 33
    Joris Barel Groene Ster Team 23 JPC 1,60 m/s--- 14
    Joshua de Bree ACHL Team 16 JPC 2,45 m/s--- 42
    Jurre Herijgers DJA Team 24 JPC 2,60 m/s--- 47
    Kato Kerkmeester Groene Ster Team 20 MPB 2,30 m/s--- 33
    Kay Francois Groene Ster Team 20 JPB 3,05 m/s--- 54
    Kirsten Kop THOR Team 17 MPC 2,20 m/s--- 38
    Koen van Paradijs ACHL Team 16 JPC 1,85 m/s--- 21
    Levi Wijnen Spado Team 21 JPMini 2,30 m/s--- 49
    Lieke Spek DJA Team 24 MPC 2,00 m/s--- 31
    Lieke Kersbergen Groene Ster Team 23 MPMini 1,90 m/s--- 35
    Lillie Gerdes THOR Team 17 MPMini 1,75 m/s--- 28
    Liz Broks ACHL Team 13 MPB 3,20 m/s--- 65
    Lott Roovers ACHL Team 13 MPB 2,10 m/s--- 27
    Luc Bijvoet Groene Ster Team 23 JPC 2,95 m/s--- 61
    Lucas Touw ACHL Team 16 JPMini 2,10 m/s--- 39
    Luna van Nispen THOR Team 17 MPC 1,90 m/s--- 27
    Luna Suijkerbuijk THOR Team 17 MPMini 1,85 m/s--- 32
    Luuk Kosten THOR Team 17 JPC 2,45 m/s--- 42
    Lyano IJzermans Spado Team 21 JPC 2,30 m/s--- 36
    Marit Verschuren THOR Team 15 MPB 2,95 m/s--- 56
    Mayte Mar...z Wiericx THOR Team 17 JPC 2,15 m/s--- 31
    Mees Keetels ACHL Team 16 JPC 2,50 m/s--- 44
    Merel Magielse Spado Team 19 MPB 2,50 m/s--- 40
    Micah van Beek ACHL Team 16 JPC 2,10 m/s--- 29
    Milan van Meer SV Diomedon Team 20 JPMini 1,40 m/s--- 12
    Nathan van... Westende ACHL Team 16 JPC 2,40 m/s--- 40
    Nathan Kuster Spado Team 19 JPB 2,75 m/s--- 44
    Nienke Kouwenberg Spado Team 19 MPB 2,55 m/s--- 42
    Nigel Kerpel Spado Team 21 JPC 2,95 m/s--- 61
    Nikai de Vree Groene Ster Team 23 JPMini 2,05 m/s--- 37
    Nora Suijkerbuijk THOR Team 15 MPB 2,70 m/s--- 47
    Pien Lips ACHL Team 16 MPC 2,45 m/s--- 49
    Pien Francois Groene Ster Team 23 MPMini DNS --- 0
    Puk de Rooij THOR Team 17 MPMini 2,00 m/s--- 39
    Romy Schneider Groene Ster Team 23 MPC 2,20 m/s--- 38
    Rowena Stok Spado Team 19 MPB 2,25 m/s--- 32
    Ruben Bouwmeester ACHL Team 16 JPC 2,45 m/s--- 42
    Ruben Pelle Spado Team 19 JPB 2,20 m/s--- 27
    Ruben van ...rrienboer THOR Team 15 JPB 2,50 m/s--- 36
    Ruben Schouwenaars Groene Ster Team 23 JPMini 1,70 m/s--- 23
    Sil Buckens THOR Team 15 JPB 2,75 m/s--- 44
    Stijn Bolders Spado Team 19 JPB 2,75 m/s--- 44
    Tara Castenmiller SV Diomedon Team 20 MPC 2,00 m/s--- 31
    Tessa Kuster Spado Team 21 MPMini 2,20 m/s--- 49
    Teun Verpalen DJA Team 24 JPC 2,90 m/s--- 59
    Thijs Hellenbrand THOR Team 17 JPC 1,85 m/s--- 21
    Thijs Verschuren THOR Team 17 JPMini 2,50 m/s--- 58
    Tijn Janvier Spado Team 19 JPB 2,60 m/s--- 39
    Tim van Meer SV Diomedon Team 20 JPB 2,35 m/s--- 32
    Tom Fokke Spado Team 21 JPC 2,30 m/s--- 36
    Tom van Gurp ACHL Team 13 JPB 2,70 m/s--- 43
    Vincent van der Star ACHL Team 13 JPB 2,90 m/s--- 49
    Xavi Maas Spado Team 19 JPB 2,65 m/s--- 41
    Zoe Francois Groene Ster Team 20 MPB DNS --- 0

    Uitslagen Hindernis pendelestafette Pupil B/C/mini

    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Team 13 (Pendel) ARV Achilles - JPB 10 1:14,5 365
    1 Team 15 (Pendel) THOR - MPB 5 1:14,7 399
    3 Team 19 (Pendel) Spado - JPB 10 1:16,3 339
    4 Team 16 (Pendel) ARV Achilles - JPC 11 1:23,8 288
    4 Team 21 (Pendel) Spado - MPC 7 1:25,6 305
    6 Team 20 (Pendel) - JPB 10 1:28,8 182
    6 Team 24 (Pendel) DJA - MPC 6 1:31,7 213
    8 Team 17 (Pendel) THOR - MPC 11 1:34,6 174
    9 Team 23 (Pendel) AV Groene Ster - JPC 11 1:36,9 125

    Uitslagen Teamestafette Pupil B/C/mini

    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Team 19 (Team-est) Spado - JPB 10 2:56,5 380
    2 Team 13 (Team-est) ARV Achilles - JPB 10 2:58,3 366
    2 Team 24 (Team-est) DJA - MPC 6 2:59,1 504
    4 Team 15 (Team-est) THOR - MPB 5 3:04,4 352
    4 Team 21 (Team-est) Spado - MPC 7 3:05,4 438
    6 Team 17 (Team-est) THOR - MPC 11 3:11,9 374
    7 Team 16 (Team-est) ARV Achilles - JPC 11 3:12,8 313
    8 Team 23 (Team-est) AV Groene Ster - JPC 11 3:14,1 303
    9 Team 20 (Team-est) - JPB 10 3:18,6 223